www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

 

 

etnik Archív
2010. május SzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVH Aktuális program:
2014.07.22.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

EseménynaptárRSS

2010. május



Helyszín: RÓMER HÁZ - Underground klub - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.01. 21:00

MEDIAWAVE LIGHT KONCERTEK - Bilokánsok, Apnoe, Wenk

2010.05.15. 21:00

Sparks & Watchmybag & FuckLikeBunnies koncertek

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.01. 16:30

Győri filmek 2.

2010.05.01. 18:00

20 év- 20 film V.

2010.05.02. 16:30

VILÁG – KÉPEK / ZENEI FILMEK 6.

2010.05.02. 18:00

20 év- 20 film II.

2010.05.02. 20:00

Revans

2010.05.03. 16:30

Köntörfalak

2010.05.03. 18:00

Szindbád

2010.05.03. 20:00

Revans

2010.05.04. 16:30

Köntörfalak

2010.05.04. 18:00

Tapsvihar

2010.05.04. 20:00

Revans

2010.05.05. 16:30

Köntörfalak

2010.05.05. 18:00

Nem félünk a farkastól?

2010.05.05. 20:00

Revans

2010.05.06. 16:00

Poligamy

2010.05.06. 18:00

Tapsvihar

2010.05.06. 20:00

Revans

2010.05.07. 16:00

Poligamy

2010.05.07. 18:00

Revans

2010.05.07. 20:00

Akvárium

2010.05.08. 16:00

Köntörfalak

2010.05.08. 18:00

Tapsvihar

2010.05.08. 20:00

Akvárium

2010.05.09. 16:00

Milarepa

2010.05.09. 18:00

Czukor Show

2010.05.09. 20:00

Revans

2010.05.10. 16:00

Köntörfalak

AZ APÁCZAI FILMKLUBBAN!!!

2010.05.10. 18:00

Kutyaszorítóban

2010.05.10. 20:00

Tetro

2010.05.11. 16:00

Milarepa

2010.05.11. 18:00

Tapsvihar

2010.05.11. 20:00

Akvárium

2010.05.12. 16:00

Nem félünk a farkastól?

2010.05.12. 18:00

Czukor Show

2010.05.12. 20:00

Revans

2010.05.13. 16:00

Így, ahogy vagytok

2010.05.13. 18:00

Budapest

2010.05.13. 20:00

Tetro

2010.05.14. 16:00

Budapest

2010.05.14. 18:00

Budapest

2010.05.14. 20:00

Tetro

2010.05.15. 16:00

Milarepa

2010.05.15. 18:00

Budapest

2010.05.16. 16:00

Így, ahogy vagytok

2010.05.16. 18:00

Budapest

2010.05.16. 20:00

Tetro

2010.05.17. 16:00

Milarepa

2010.05.17. 18:00

Czukor Show

2010.05.17. 20:00

Revans

2010.05.18. 16:00

Köntörfalak

2010.05.18. 18:00

Budapest

2010.05.18. 20:00

Tetro

2010.05.19. 16:00

Köntörfalak

2010.05.19. 18:00

Budapest

2010.05.19. 20:00

Tetro

2010.05.20. 16:00

Tapsvihar

2010.05.20. 18:00

Bibliothéque Pascal

2010.05.20. 20:00

A fehér szalag

2010.05.21. 16:00

Köntörfalak

2010.05.21. 18:00

Szélcsend

2010.05.21. 20:00

Bibliothéque Pascal

2010.05.22. 16:00

Akvárium

2010.05.22. 18:00

Szélcsend

2010.05.22. 20:00

Tapsvihar

2010.05.23. 16:00

Tapsvihar

2010.05.23. 18:00

Szélcsend

2010.05.23. 20:00

A fehér szalag

2010.05.24. 16:00

Akvárium

2010.05.24. 18:00

Szélcsend

2010.05.24. 20:00

California Dreamin'

2010.05.25. 16:00

Köntörfalak

2010.05.25. 18:00

Tapsvihar

2010.05.25. 20:00

Bibliothéque Pascal

2010.05.26. 16:00

Tapsvihar

2010.05.26. 18:00

Bibliothéque Pascal

2010.05.26. 20:00

A fehér szalag

2010.05.27. 16:00

Hihetetlen utazás

2010.05.27. 18:00

Budapest

2010.05.27. 20:00

Revans

2010.05.28. 16:00

Hihetetlen utazás

2010.05.28. 18:00

Budapest

2010.05.28. 20:00

California Dreamin'

2010.05.29. 16:00

Hihetetlen utazás

2010.05.29. 18:00

Szélcsend

2010.05.29. 20:00

Budapest

2010.05.30. 16:00

Hihetetlen utazás

2010.05.30. 18:00

Szélcsend

2010.05.30. 20:00

Revans

2010.05.31. 16:00

Hihetetlen utazás

2010.05.31. 18:00

Budapest

2010.05.31. 20:00

Szélcsend

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.01. 16:15

Woodstock a kertemben

2010.05.01. 18:15

KISJÁTÉKFILMEK 2.

2010.05.01. 20:15

KISJÁTÉKFILMEK 3.

MEDIAWAVE light

2010.05.02. 16:15

Győri filmek 3

2010.05.02. 18:15

ANIMÁCIÓSFILMEK 2.

2010.05.02. 20:15

KISJÁTÉKFILMEK 2.

2010.05.03. 16:15

Tapsvihar

2010.05.03. 18:15

Woodstock a kertemben

2010.05.03. 20:15

Báthory - A legenda másik arca

2010.05.04. 16:15

Varga Katalin balladája

2010.05.04. 18:15

Vigyázat ehető! - a francia bioforradalom

2010.05.04. 20:00

California Dreamin'

2010.05.05. 17:00

Tapsvihar

2010.05.05. 19:00

Az Impró Színház előadása

2010.05.06. 16:15

Camino

2010.05.06. 20:15

Tetro

2010.05.07. 16:15

London River

2010.05.07. 18:15

Bibliothéque Pascal

2010.05.07. 20:15

Tetro

2010.05.08. 16:15

Bevetetlen ágyak

2010.05.08. 18:15

A zenekar látogatása

2010.05.08. 20:15

Tetro

2010.05.09. 16:15

Átok

2010.05.09. 18:15

Bibliothéque Pascal

2010.05.09. 20:15

Tetro

2010.05.10. 19:00

SZÍNHÁZI ELŐADÁS: Finito (Magyar Zombi)

2010.05.11. 16:15

Varga Katalin balladája

2010.05.11. 18:15

Poligamy

2010.05.11. 20:15

Tetro

2010.05.12. 16:15

A zenekar látogatása

2010.05.12. 18:15

Bibliothéque Pascal

2010.05.12. 20:15

Tetro

2010.05.13. 16:15

Átok

2010.05.13. 18:15

Revans

2010.05.13. 20:15

Báthory - A legenda másik arca

2010.05.14. 16:15

Camino

2010.05.14. 20:00

Kettőspont

2010.05.15. 16:15

London River

2010.05.15. 18:15

Tapsvihar

2010.05.15. 20:15

Tetro

2010.05.16. 18:15

Tapsvihar

2010.05.16. 20:15

Doctor Parnassus és a képzelet birodalma

2010.05.17. 17:00

Tapsvihar

2010.05.17. 19:30

SZÍNHÁZI ELŐADÁS: Finito (Magyar Zombi)

2010.05.18. 16:15

Tapsvihar

2010.05.18. 18:15

Revans

2010.05.18. 20:15

Báthory - A legenda másik arca

2010.05.19. 16:15

Tapsvihar

2010.05.19. 18:15

Tetro

2010.05.19. 20:15

Budapest

2010.05.20. 16:15

Így neveld a sárkányodat

2010.05.20. 20:15

Hihetetlen utazás

2010.05.21. 16:15

Így neveld a sárkányodat

2010.05.21. 18:15

Leo kéglije

2010.05.21. 20:15

Az ifjú Viktória királynő

2010.05.22. 16:15

Így neveld a sárkányodat

2010.05.22. 18:15

Az ifjú Viktória királynő

2010.05.22. 20:15

Doctor Parnassus és a képzelet birodalma

2010.05.23. 16:15

Így neveld a sárkányodat

2010.05.23. 18:15

Hihetetlen utazás

2010.05.23. 20:15

Az ifjú Viktória királynő

2010.05.24. 16:15

Így neveld a sárkányodat

2010.05.24. 18:15

Az ifjú Viktória királynő

2010.05.24. 20:15

Hihetetlen utazás

2010.05.25. 16:15

Így neveld a sárkányodat

2010.05.25. 18:15

Doctor Parnassus és a képzelet birodalma

2010.05.25. 20:15

Hihetetlen utazás

2010.05.26. 16:15

Hihetetlen utazás

2010.05.26. 18:15

Az ifjú Viktória királynő

2010.05.26. 20:15

Hihetetlen utazás

2010.05.27. 16:15

Kutyaszálló

2010.05.27. 18:15

Hihetetlen utazás

2010.05.27. 20:15

Báthory - A legenda másik arca

2010.05.28. 16:15

Kutyaszálló

2010.05.28. 18:15

A beszélő titkai

2010.05.28. 20:15

Vinyan - Az elveszett lelkek

2010.05.29. 16:15

A róka és a gyerek

2010.05.29. 18:15

Csiribiri

2010.05.29. 20:15

Az ifjú Viktória királynő

2010.05.30. 16:15

Kutyaszálló

2010.05.30. 18:15

Hihetetlen utazás

2010.05.30. 20:15

Báthory - A legenda másik arca

2010.05.31. 18:15

Csiribiri

2010.05.31. 18:15

Hihetetlen utazás

2010.05.31. 20:15

Az ifjú Viktória királynő

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Nagyterem - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.01. 15:00

JÁTÉKFILMEK 7.

2010.05.01. 17:00

ANIMÁCIÓSFILMEK 1.

2010.05.01. 19:00

JÁTÉKFILMEK 8.

2010.05.01. 21:00

20 év- 20 film IV.

2010.05.02. 15:00

KÍSÉRLETIFILMEK 1.

2010.05.02. 17:00

KISJÁTÉKFILMEK 2.

2010.05.02. 19:00

KISJÁTÉKFILMEK 3.

2010.05.02. 21:00

JÁTÉKFILMEK 3.

2010.05.03. 13:00

JÁTÉKFILMEK 9.

2010.05.03. 15:00

KÍSÉRLETIFILMEK 2.

2010.05.03. 17:00

JÁTÉKFILMEK 1.

2010.05.03. 19:00

ANIMÁCIÓSFILMEK 2.

2010.05.03. 21:00

JÁTÉKFILMEK 5.

2010.05.04. 13:00

JÁTÉKFILMEK 10.

2010.05.04. 15:00

JÁTÉKFILMEK 9.

2010.05.04. 17:00

JÁTÉKFILMEK 1.

2010.05.04. 19:00

KISJÁTÉKFILMEK 1.

2010.05.04. 21:00

JÁTÉKFILMEK 3.

2010.05.05. 15:00

KÍSÉRLETIFILMEK 2.

2010.05.05. 17:00

JÁTÉKFILMEK 5.

2010.05.05. 19:00

ANIMÁCIÓSFILMEK 2.

2010.05.05. 21:00

JÁTÉKFILMEK 4.

2010.05.05. 23:30

MESSER CHUPS (RUS)

2010.05.06. 15:00

KÍSÉRLETIFILMEK 1.

2010.05.06. 17:00

JÁTÉKFILMEK 7.

2010.05.06. 19:00

KISJÁTÉKFILMEK 2.

2010.05.06. 21:00

JÁTÉKFILMEK 8.

2010.05.07. 13:00

20 év- 20 film IV.

2010.05.07. 15:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 4.

2010.05.07. 17:00

JÁTÉKFILMEK 6.

2010.05.07. 19:00

ANIMÁCIÓSFILMEK 1.

2010.05.07. 21:00

KISJÁTÉKFILMEK 3.

2010.05.08. 15:00

20 év- 20 film VI.

2010.05.08. 17:00

20 év- 20 film I.

2010.05.08. 19:30

FILMFESZTIVÁL ZÁRÓ - DÍJÁTADÁS

2010.05.08. 21:30

BABA ZULA (TUR)

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Kamaraterem - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.01. 15:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 3.

2010.05.01. 19:00

20 év- 20 film V.

2010.05.01. 21:00

JÁTÉKFILMEK 2.

2010.05.02. 17:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 4.

2010.05.02. 19:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 1.

2010.05.02. 21:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 5.

2010.05.03. 15:00

JÁTÉKFILMEK 10.

2010.05.03. 17:00

JÁTÉKFILMEK 6.

2010.05.03. 19:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 2.

2010.05.03. 21:00

VIII. Filmtett-Duna Műhely tábor filmjei

2010.05.03. 21:01

KODAK Társadalmi célú hirdetés diákverseny

2010.05.04. 17:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 1.

2010.05.04. 19:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 3.

2010.05.04. 21:00

Passport Control Nemzetközi Ifjúsági Műhely filmjei

2010.05.04. 21:01

KODAK Társadalmi célú hirdetés diákverseny

2010.05.05. 17:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 2.

2010.05.05. 19:00

JÁTÉKFILMEK 2.

2010.05.05. 21:00

FILMFESZTIVÁLOK BEMUTATKOZÁSA 1.

2010.05.06. 17:00

FILMFESZTIVÁLOK BEMUTATKOZÁSA 2.

2010.05.06. 19:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 5.

2010.05.06. 21:00

FILMFESZTIVÁLOK BEMUTATKOZÁSA 3.

2010.05.07. 17:00

FILMFESZTIVÁLOK BEMUTATKOZÁSA 4.

2010.05.07. 19:00

20 év- 20 film V.

2010.05.07. 21:00

20 év- 20 film III.

2010.05.08. 16:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 6.

2010.05.08. 18:00

20 év- 20 film II.

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Aula - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.01. 23:00

SONNY AND HIS WILD COWS (HUN)

2010.05.02. 00:30

20 ÉV WAVE PARTY – SILLO NEMDJ & PAMACH

2010.05.07. 23:30

THE QUALITONS (HUN)

2010.05.08. 01:00

KANADA KÁOSZ (HUN)

2010.05.08. 10:00

JABE RAKS HASTÁNCCSOPORT - SZERÁJ (HUN)

2010.05.09. 00:00

KINGALITA & THE TURO RUDI GYPSY BAND (HUN/ TUR/ AZ/ BUL)

2010.05.09. 01:30

PENGUIN SOUND SYSTEM (HUN)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 10:00

VÁROSI MODERNTÁNC CSOPORTOK (HUN)

2010.05.01. 13:30

THANKS JIMI KONCERT

2010.05.01. 14:00

FUZZBOX (HUN)

2010.05.01. 15:00

THANKS JIMI PRÓBA

2010.05.01. 15:15

ARRABONA BLUES BREAKERS (HUN)

2010.05.01. 16:00

COLOMBRE BAND (HUN)

2010.05.01. 17:00

BÁRÓ - DERSZU - PEPI TRIO (HUN)

2010.05.01. 18:00

THANKS JIMI - HEY JOE!

2010.05.01. 18:30

PRIBOJSZKI BAND & RIPOFF RASKOLNIKOV (HUN-AUT)

2010.05.01. 20:30

STEVIE SALAS & BERNARD FOWLER "IMF" (USA)

2010.05.02. 17:00

SARIKAMIS (TUR)

2010.05.02. 17:15

TARIK ASLAN (TUR)

2010.05.04. 16:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

2010.05.05. 16:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

2010.05.06. 16:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

2010.05.07. 16:00

„ ÚJ HAVEROK” - PÁHI PÉTER MOBIL SZOBRAI (HUN)

2010.05.07. 17:00

VOLER MOUCHE (HUN)

2010.05.07. 18:30

LADI6 (NZL)

2010.05.07. 20:00

ANIMA SOUND SYSTEM (HUN)

2010.05.07. 21:30

GIL SCOTT-HERON (USA)

2010.05.08. 16:00

APNOE (HUN)

2010.05.08. 17:30

FÓKATELEP (HUN)

2010.05.08. 19:00

FM ZERO (HUN)

2010.05.08. 20:30

NAKED VIBRATIONS (AUT)

Helyszín: Bartók Terem - SZOMBATHELY,
2010.05.02. 18:00

BERECZ ANDRÁS - CSUVAS SÖRDALOK (HUN)

2010.05.02. 20:00

ÜZENET HAZA (HUN)

2010.05.06. 19:00

FRANCA MASU (ITA)

2010.05.06. 21:00

DETI PICASSO & GRENCSÓ ISTVÁN (RU/AR-HUN)

Helyszín: Pajtaszínház - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.14. 10:00

MICHAEL SCHIEFEL SPECIAL QUARTET próba (GER/HUN)

2010.05.14. 19:00

LIBALEGELŐ (SERBIA)

2010.05.14. 20:00

DRESCH - GILCHRIST - SZANDAI - DRAKE (HUN/USA)

2010.05.14. 23:00

TÓTH VIKTOR TERCETT (HUN)

2010.05.15. 10:00

MICHAEL SCHIEFEL SPECIAL QUARTET próba (GER/HUN)

2010.05.15. 18:00

IVA BITTOVÁ (CZ)

2010.05.15. 20:00

BIN-JIP (HUN)

2010.05.15. 22:30

MICHAEL SCHIEFEL SPECIAL QUARTET (GER/HUN)

2010.05.16. 00:00

SINGAS PROJECT (HUN)

Helyszín: Irokéz Galéria - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 19:00

A VILÁG KÖRÜL -VÁLOGATÁS - GERHES GÁBOR KIÁLLÍTÁSA

2010.05.01. 19:30

STRANGE PARTY ORCHESTRA (DK/ HUN)

Helyszín: Malom (földszinti galéria) - Őriszentpéter - TeleHáz,
2010.05.13. 10:00

KÁSA BÉLA: ERDÉLYI ZENÉSZEK - VÁNDORCIGÁNYOK (HUN)

2010.05.13. 20:00

ROMUNGRO FIÚK (HUN)

2010.05.13. 20:30

SARIKAMIS (TUR/KURD)

2010.05.15. 15:30

KIÁLLÍTÁSNYITÓ - PÁPATESZÉRI MALMOK (HUN)

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.02. 19:30

SARIKAMIS (TUR)

2010.05.02. 21:30

TARIK ASLAN (TUR)

2010.05.02. 22:00

FOLKKOCSMA A JURTA ZENEKARRAL (HUN)

2010.05.03. 14:00

MEDIAWAVE AKUSZTIKUS ETHNO WORKSHOP - PRÓBA (HUN)

2010.05.04. 10:00

MEDIAWAVE AKUSZTIKUS ETHNO WORKSHOP - PRÓBA (HUN)

2010.05.04. 21:00

VOLKOVA SISTERS (HUN)

2010.05.05. 10:00

MEDIAWAVE AKUSZTIKUS ETHNO WORKSHOP - PRÓBA (HUN)

2010.05.05. 21:00

CHEN (HUN)

2010.05.06. 10:00

MEDIAWAVE AKUSZTIKUS ETHNO WORKSHOP - PRÓBA (HUN)

2010.05.06. 17:00

CALA CUADRO FLAMENCO - FLAMENCO TÁNC WORKSHOP (HUN)

2010.05.06. 20:30

CALA CUADRO FLAMENCO (HUN)

2010.05.06. 22:30

MEDIAWAVE AKUSZTIKUS ETHNO WORKSHOP - ZÁRÓKONCERT

2010.05.07. 00:00

SZIMFÓNIA SESSIONS

2010.05.08. 00:00

SZIMFÓNIA SESSIONS

2010.05.09. 00:00

SZIMFÓNIA SESSIONS

Helyszín: Malom Mozi - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.13. 14:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 7.

2010.05.13. 16:00

20 év- 20 film I.

2010.05.13. 18:00

VILÁG – KÉPEK / ZENEI FILMEK 5.

2010.05.14. 16:00

VILÁG – KÉPEK / ZENEI FILMEK 3.

2010.05.14. 18:00

20 év- 20 film II.

2010.05.14. 20:00

VILÁG – KÉPEK / ZENEI FILMEK 4.

2010.05.15. 12:00

VILÁG – KÉPEK / ZENEI FILMEK 1.

2010.05.15. 13:00

VILÁG – KÉPEK / ZENEI FILMEK 6.

2010.05.15. 14:00

20 év- 20 film V.

2010.05.15. 16:00

VILÁG – KÉPEK / ZENEI FILMEK 7.

2010.05.15. 18:00

VILÁG – KÉPEK / DOKUMENTUMFILMEK 6.

2010.05.15. 20:00

VILÁG – KÉPEK / ZENEI FILMEK 2.

Helyszín: Malom (emeleti galéria) - Őriszentpéter - TeleHáz,
2010.05.14. 10:00

KÁSA BÉLA: ERDÉLYI ZENÉSZEK - VÁNDORCIGÁNYOK (HUN)

2010.05.14. 14:00

NÖVELÉS VAGY NEVELÉS - a közönségnevelés új, európai módszerei (international)

2010.05.15. 10:00

KÁSA BÉLA: ERDÉLYI ZENÉSZEK - VÁNDORCIGÁNYOK (HUN)

2010.05.15. 11:00

HAMID DRAKE MESTERKURZUS (USA)

2010.05.15. 14:00

NÖVELÉS VAGY NEVELÉS - a közönségnevelés új, európai módszerei (international)

Helyszín: Malom Udvar - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.14. 17:30

FÖLDBEN SÜLT MALAC (HUN)

2010.05.14. 21:30

ROMUNGRO FIÚK (HUN)

2010.05.15. 10:00

GRENCSÓ KOLLEKTIVA DUPLO & MIKOLAJ TRZASKA próba (HUN/NL/AUT/PL)

2010.05.15. 16:00

ISHII JUNYA (JAP)

2010.05.15. 16:30

ROMUNGRO FIÚK (HUN)

2010.05.15. 17:00

KAJÁRPÉCI VÍZIREVŰ: SOBRI JÓSKA SZÍNRE LÉP (nyilvános akasztás) (HUN)

Helyszín: PAJTA GALÉRIA - Őriszentpéter - TeleHáz,
2010.05.14. 10:00

SZARKA FEDOR GUIDO KIÁLLÍTÁSA (HUN)

2010.05.15. 12:30

ŐRSÉG ÖRÖKSÉG Örökségvédelmi Civil Fórum (HUN/AUT/SLO)

2010.05.15. 17:00

SZARKA FEDOR GUIDO KIÁLLÍTÁSA: DICSŐSÉG ÉS LELKI-KONDI - 2. (HUN)

Helyszín: SCHABHÜTTL ÉTTEREM - RUDERSDORF (AUT),
2010.05.14. 20:00

PETER HERBERT & SOPHIA DOMANCICH & HARVEY SORGEN (AUT-FRA-USA)

2010.05.15. 20:00

NINA DE HENEY & LISA ULLEN (SWE)

2010.05.15. 21:30

ILSE KILIC (AUT)

2010.05.15. 23:00

ANDI SCHREIBER & CHRISTOPH CECH & AGNES HEGINGER & PETER HERBERT (AUT)

2010.05.16. 14:00

SCHNITTPUNKTE SESSION (international)

2010.05.16. 15:45

GRENCSÓ KOLLEKTIVA DUPLO & MIKOLAJ TRZASKA (HUN/NL/AUT/PL)

2010.05.16. 16:30

SCHNITTPUNKTE & MEDIAWAVE SESSION (international)

Helyszín: MAGYAR - OSZTRÁK - SZLOVÉN - HÁRMAS HATÁR / THREE BORDER,
2010.05.16. 11:00

ROMUNGRO FIÚK (HUN)

2010.05.16. 11:30

GRENCSÓ KOLLEKTIVA DUPLO & MIKOLAJ TRZASKA (HUN/NL/AUT/PL)

2010.05.16. 12:00

Batarita Társulat: ÉVSZAKOK… Tavasz (HUN)

Helyszín: SCHABHÜTTL ÉTTEREM UDVARA - RUDERSDORF (AUT),
2010.05.16. 14:00

GULASCH & GULYÁS PARTY (AUT/HUN)

2010.05.16. 17:00

ROMUNGRO FIÚK (HUN)

Helyszín: MMIK - ÉLŐ-TÉR GALÉRIA - 9700 SZOMBATHELY, Ady tér 5.
2010.05.03. 18:00

ISMERETLEN MŰVEK A RENDSZERVÁLTÁS ELŐTTRŐL - KISLÉGHI NAGY ÁDÁM ÉS TÓTH CSABA KIÁLLÍTÁSA

Helyszín: MMIK - MÉDIUM GALÉRIA & MCDONALD'S - 9700 SZOMBATHELY, Ady tér 5. és Fő tér
2010.05.05. 18:00

KISBALKÁNI UNDERGROUND - VÖRÖS ANDRÁS FESTŐ, GRAFIKUS KIÁLLÍTÁSA (HUN)

Helyszín: Nádasdy Vár - GALERIA ARCIS - SÁRVÁR (HUN),
2010.05.09. 11:00

HEINZ GOHLKE FESTŐMŰVÉSZ (AUT) „NÉGY ÉVTIZED FESTMÉNYEIBŐL - OPTIKAI HOZZÁJÁRULÁS A 21.SZÁZADI FESTÉSZET FELGYORSÍTÁSÁHOZ” C. KIÁLLÍTÁSA

Helyszín: Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ - 9700 SZOMBATHELY, Ady tér 5.
2010.05.03. 19:00

A MAGAM ASSZONYA VAGYOK (HUN)

Helyszín: Bloom Ház - 9700 SZOMBATHELY, Fő tér 40.
2010.05.04. 18:30

ÖT AZ EGYBEN

2010.05.05. 19:00

"BALLADA ÉJJEL" - válogatás az erdélyi magyar lírából

2010.05.07. 16:00

20 ÉV - JUBILEUMKÖSZÖNTŐ FELOLVASÓ DÉLUTÁN

Helyszín: Művészetek Árkádja (Agora Savaria Filmszínház) - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere 1.
2010.05.04. 20:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

2010.05.05. 20:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

2010.05.06. 18:00

BÉKÁSSY FERENC egybegyűjtött írásai (HUN)

2010.05.06. 20:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

2010.05.07. 17:00

BaBa ZuLa - HASTÁNC WORKSHOP (TUR)

Helyszín: Bartók Terem - Kamara Terem - 9700 SZOMBATHELY, Rákóczi u. 3.
2010.05.01. 15:00

Batarita - BUTOH TÁNC WORKSHOP (HUN)

2010.05.04. 20:00

HAÁZ ESZTER & FÖLDI LEHEL - RÁDZSASZTÁNI TÁNC és DHOL WORKSHOP (HUN)

2010.05.04. 22:30

RÁDZSASZTÁNI TÁNC ELŐADÁS (HUN)

Helyszín: NYUGAT MAGYARORSZÁGI EGYETEM - Savaria Egyetemi Központ - SZOMBATHELY,
2010.05.05. 16:00

VONAT (HUN)

Helyszín: Szombathelyi Képtár - 9700 SZOMBATHELY, Rákóczi u. 12.
2010.05.07. 16:00

KODOLÁNYI LÁSZLÓ SZOBRÁSZMŰVÉSZ KIÁLLÍTÁSA (HUN)

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
2014.06.20. 9:23

JELENTKEZZ A MEDIAWAVE NYÁRI MŰVÉSZETI MŰHELYEIBE!

MEDIAWAVE Film, Fotó és Zenei Tábor

Kisharsány, Ördögkatlan Fesztivál

2014. augusztus 2-9.

Katt ide!

 

TAGSÁGOK

Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák