www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

 

 

etnik Archív
2010. május SzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVH Aktuális program:
2014.04.21.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

EseménynaptárRSS

2010. május



2010.05.01. 13:30

THANKS JIMI KONCERT

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 14:00

FUZZBOX (HUN)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 15:00

THANKS JIMI PRÓBA

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 15:15

ARRABONA BLUES BREAKERS (HUN)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 16:00

COLOMBRE BAND (HUN)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 17:00

BÁRÓ - DERSZU - PEPI TRIO (HUN)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 18:00

THANKS JIMI - HEY JOE!

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 18:30

PRIBOJSZKI BAND & RIPOFF RASKOLNIKOV (HUN-AUT)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 19:30

STRANGE PARTY ORCHESTRA (DK/ HUN)

Helyszín: Irokéz Galéria - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 20:30

STEVIE SALAS & BERNARD FOWLER "IMF" (USA)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.01. 21:00

MEDIAWAVE LIGHT KONCERTEK - Bilokánsok, Apnoe, Wenk

Helyszín: RÓMER HÁZ - Underground klub - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.01. 23:00

SONNY AND HIS WILD COWS (HUN)

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Aula - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.02. 00:30

20 ÉV WAVE PARTY – SILLO NEMDJ & PAMACH

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Aula - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.02. 17:00

SARIKAMIS (TUR)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.02. 17:15

TARIK ASLAN (TUR)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.02. 18:00

BERECZ ANDRÁS - CSUVAS SÖRDALOK (HUN)

Helyszín: Bartók Terem - SZOMBATHELY,
2010.05.02. 20:00

ÜZENET HAZA (HUN)

Helyszín: Bartók Terem - SZOMBATHELY,
2010.05.02. 20:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.02. 21:30

TARIK ASLAN (TUR)

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.02. 22:00

FOLKKOCSMA A JURTA ZENEKARRAL (HUN)

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.03. 14:00

MEDIAWAVE AKUSZTIKUS ETHNO WORKSHOP - PRÓBA (HUN)

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.03. 18:00

Szindbád

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.03. 20:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.04. 10:00

MEDIAWAVE AKUSZTIKUS ETHNO WORKSHOP - PRÓBA (HUN)

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.04. 16:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.04. 18:15

Vigyázat ehető! - a francia bioforradalom

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.04. 20:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

Helyszín: Művészetek Árkádja (Agora Savaria Filmszínház) - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere 1.
2010.05.04. 20:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.04. 21:00

VOLKOVA SISTERS (HUN)

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.05. 10:00

MEDIAWAVE AKUSZTIKUS ETHNO WORKSHOP - PRÓBA (HUN)

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.05. 16:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.05. 20:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

Helyszín: Művészetek Árkádja (Agora Savaria Filmszínház) - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere 1.
2010.05.05. 20:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.05. 21:00

CHEN (HUN)

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.05. 23:30

MESSER CHUPS (RUS)

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Nagyterem - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.06. 10:00

MEDIAWAVE AKUSZTIKUS ETHNO WORKSHOP - PRÓBA (HUN)

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.06. 16:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.06. 19:00

FRANCA MASU (ITA)

Helyszín: Bartók Terem - SZOMBATHELY,
2010.05.06. 20:00

SPETTACOLO DEL PALCO (ITA)

Helyszín: Művészetek Árkádja (Agora Savaria Filmszínház) - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere 1.
2010.05.06. 20:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.06. 21:00

DETI PICASSO & GRENCSÓ ISTVÁN (RU/AR-HUN)

Helyszín: Bartók Terem - SZOMBATHELY,
2010.05.06. 22:30

MEDIAWAVE AKUSZTIKUS ETHNO WORKSHOP - ZÁRÓKONCERT

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.07. 00:00

SZIMFÓNIA SESSIONS

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.07. 17:00

VOLER MOUCHE (HUN)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.07. 18:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.07. 18:30

LADI6 (NZL)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.07. 20:00

ANIMA SOUND SYSTEM (HUN)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.07. 21:30

GIL SCOTT-HERON (USA)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.07. 23:30

THE QUALITONS (HUN)

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Aula - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.08. 00:00

SZIMFÓNIA SESSIONS

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.08. 01:00

KANADA KÁOSZ (HUN)

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Aula - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.08. 16:00

APNOE (HUN)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.08. 16:15

Bevetetlen ágyak

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.08. 17:30

FÓKATELEP (HUN)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.08. 18:15

A zenekar látogatása

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.08. 19:00

FM ZERO (HUN)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.08. 20:30

NAKED VIBRATIONS (AUT)

Helyszín: Fő tér - SZOMBATHELY,
2010.05.08. 21:30

BABA ZULA (TUR)

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Nagyterem - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.09. 00:00

KINGALITA & THE TURO RUDI GYPSY BAND (HUN/ TUR/ AZ/ BUL)

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Aula - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.09. 00:00

SZIMFÓNIA SESSIONS

Helyszín: Zsinagóga Udvar (Bartók Terem udvara) - SZOMBATHELY,
2010.05.09. 01:30

PENGUIN SOUND SYSTEM (HUN)

Helyszín: AGORA Savaria Filmszínház - Aula - 9700 SZOMBATHELY, Mártírok tere
2010.05.09. 16:15

Átok

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.09. 20:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.12. 16:15

A zenekar látogatása

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.12. 20:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.13. 16:15

Átok

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.13. 18:15

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.13. 20:00

ROMUNGRO FIÚK (HUN)

Helyszín: Malom (földszinti galéria) - Őriszentpéter - TeleHáz,
2010.05.13. 20:30

SARIKAMIS (TUR/KURD)

Helyszín: Malom (földszinti galéria) - Őriszentpéter - TeleHáz,
2010.05.14. 10:00

MICHAEL SCHIEFEL SPECIAL QUARTET próba (GER/HUN)

Helyszín: Pajtaszínház - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.14. 10:00

KÁSA BÉLA: ERDÉLYI ZENÉSZEK - VÁNDORCIGÁNYOK (HUN)

Helyszín: Malom (emeleti galéria) - Őriszentpéter - TeleHáz,
2010.05.14. 19:00

LIBALEGELŐ (SERBIA)

Helyszín: Pajtaszínház - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.14. 20:00

DRESCH - GILCHRIST - SZANDAI - DRAKE (HUN/USA)

Helyszín: Pajtaszínház - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.14. 20:00

PETER HERBERT & SOPHIA DOMANCICH & HARVEY SORGEN (AUT-FRA-USA)

Helyszín: SCHABHÜTTL ÉTTEREM - RUDERSDORF (AUT),
2010.05.14. 20:00

Kettőspont

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.14. 21:30

ROMUNGRO FIÚK (HUN)

Helyszín: Malom Udvar - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.14. 23:00

TÓTH VIKTOR TERCETT (HUN)

Helyszín: Pajtaszínház - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.15. 10:00

GRENCSÓ KOLLEKTIVA DUPLO & MIKOLAJ TRZASKA próba (HUN/NL/AUT/PL)

Helyszín: Malom Udvar - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.15. 10:00

MICHAEL SCHIEFEL SPECIAL QUARTET próba (GER/HUN)

Helyszín: Pajtaszínház - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.15. 10:00

KÁSA BÉLA: ERDÉLYI ZENÉSZEK - VÁNDORCIGÁNYOK (HUN)

Helyszín: Malom (emeleti galéria) - Őriszentpéter - TeleHáz,
2010.05.15. 11:00

HAMID DRAKE MESTERKURZUS (USA)

Helyszín: Malom (emeleti galéria) - Őriszentpéter - TeleHáz,
2010.05.15. 16:30

ROMUNGRO FIÚK (HUN)

Helyszín: Malom Udvar - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.15. 17:00

KAJÁRPÉCI VÍZIREVŰ: SOBRI JÓSKA SZÍNRE LÉP (nyilvános akasztás) (HUN)

Helyszín: Malom Udvar - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.15. 18:00

IVA BITTOVÁ (CZ)

Helyszín: Pajtaszínház - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.15. 20:00

BIN-JIP (HUN)

Helyszín: Pajtaszínház - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.15. 20:00

NINA DE HENEY & LISA ULLEN (SWE)

Helyszín: SCHABHÜTTL ÉTTEREM - RUDERSDORF (AUT),
2010.05.15. 21:00

Sparks & Watchmybag & FuckLikeBunnies koncertek

Helyszín: RÓMER HÁZ - Underground klub - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.15. 21:30

ILSE KILIC (AUT)

Helyszín: SCHABHÜTTL ÉTTEREM - RUDERSDORF (AUT),
2010.05.15. 22:30

MICHAEL SCHIEFEL SPECIAL QUARTET (GER/HUN)

Helyszín: Pajtaszínház - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.15. 23:00

ANDI SCHREIBER & CHRISTOPH CECH & AGNES HEGINGER & PETER HERBERT (AUT)

Helyszín: SCHABHÜTTL ÉTTEREM - RUDERSDORF (AUT),
2010.05.16. 00:00

SINGAS PROJECT (HUN)

Helyszín: Pajtaszínház - 9941 Őriszentpéter - TeleHáz, Városszer 116.
2010.05.16. 11:00

ROMUNGRO FIÚK (HUN)

Helyszín: MAGYAR - OSZTRÁK - SZLOVÉN - HÁRMAS HATÁR / THREE BORDER,
2010.05.16. 11:30

GRENCSÓ KOLLEKTIVA DUPLO & MIKOLAJ TRZASKA (HUN/NL/AUT/PL)

Helyszín: MAGYAR - OSZTRÁK - SZLOVÉN - HÁRMAS HATÁR / THREE BORDER,
2010.05.16. 12:00

Batarita Társulat: ÉVSZAKOK… Tavasz (HUN)

Helyszín: MAGYAR - OSZTRÁK - SZLOVÉN - HÁRMAS HATÁR / THREE BORDER,
2010.05.16. 14:00

SCHNITTPUNKTE SESSION (international)

Helyszín: SCHABHÜTTL ÉTTEREM - RUDERSDORF (AUT),
2010.05.16. 15:45

GRENCSÓ KOLLEKTIVA DUPLO & MIKOLAJ TRZASKA (HUN/NL/AUT/PL)

Helyszín: SCHABHÜTTL ÉTTEREM - RUDERSDORF (AUT),
2010.05.16. 16:30

SCHNITTPUNKTE & MEDIAWAVE SESSION (international)

Helyszín: SCHABHÜTTL ÉTTEREM - RUDERSDORF (AUT),
2010.05.16. 17:00

ROMUNGRO FIÚK (HUN)

Helyszín: SCHABHÜTTL ÉTTEREM UDVARA - RUDERSDORF (AUT),
2010.05.17. 20:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.18. 18:15

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.27. 20:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.28. 18:15

A beszélő titkai

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Premier terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
2010.05.30. 20:00

Revans

Helyszín: RÓMER HÁZ - HRABAL MOZI - Káldy terem - 9021 GYŐR (HUN), Teleki u. 21.
KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
2014.03.09. 9:23

JELENTKEZZ A MEDIAWAVE 2014-ES FILM, FOTÓ, IRODALMI ÉS ZENEI MŰHELYEKBE! - HATÁRIDŐ: ÁPRILIS 25

A felhívások részletei itt érhetők el!

2014.03.06. 20:34

ÚTON / ON THE ROAD Online Filmfesztivál

Március 1 és április 30. között.

A szavazás eredményét, a kategóriánként közönségdíjakat itt láthatod és persze a filmek továbbra is megtekinthetők!

TAGSÁGOK





Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák