www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

2019. január 10-én

lezárult a nevezés

a 29.

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉTRE!

  4314 nevezés 117 országból

 

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

  A részleteket, és a kialakuló programot

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

2019. január 10-én

lezárult a nevezés

a 29.

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉTRE!

  4314 nevezés 117 országból

 

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

  A részleteket, és a kialakuló programot

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. november CsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsP Aktuális program:
2019.02.18.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Beérkezett filmek

MEDIAWAVE 2019


1.
(Not Specified):
 26

2.
(United States):
 2

3.
(United States):
 17

4.
(Austria):
 17

5.
(Germany):
 4

6.
(United States):
 2

7.
(United States):
 8

8.
(Iran, Islamic Republic of):
 26

9.
(Not Specified):
 1

10.
(Not Specified):
 1

11.
(Russian Federation):
 11

12.
(Latvia):
 29

13.
(Iran, Islamic Republic of):
 5

14.
(Switzerland):
 6

15.
(Italy):
 24

16.
(Not Specified):
 8

17.
(Angola):
 6

18.
(Cyprus):
 5

19.
(Iran, Islamic Republic of):
 6

20.
??? (China):
 8

21.
?????? ?????????? / Sergey Tsymbalenko (Russian Federation):
 40

22.
?hsan Ezer (Turkey):
 0

23.
Łukasz Gabryelski (Poland):
 22

24.
Ángel Carmona (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 36

25.
Ça?daş Yenidede (Turkey):
 20

26.
Agostino Fontana (Italy):
 9

27.
Anselmo Portillo (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 6

28.
David Bottome (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 13

29.
Donato Colantuono (Italy):
 15

30.
José Luis López Ortiz (Spain):
 15

31.
KM Taj-Biul Hasan, Ms. Novera Hasan Nikkon , Ms. Shyfoon naher (Bangladesh):
 29

32.
Lilia Alcalá (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 14

33.
Lorenza La Bella (Italy):
 18

34.
Luigi Schiavoni (Italy):
 18

35.
Marty Novitsky, Uladzimir Taukachou (United States):
 14

36.
Max Nardari (Italy):
 11

37.
Tharindu Ramanayaka (India):
 5

38.
Victoria Babkina (Russian Federation):
 30

39.
Aarón Álvarez (Mexico):
 10

40.
Abhijeet Sawant (India):
 4

41.
Abhijit Sinha (India):
 22

42.
Abhijit Sinha (India):
 8

43.
Accursio Graffeo (Italy):
 3

44.
Achitaphon Piansukprasert (Thailand):
 40

45.
Achitaphon Piansukprasert (Thailand):
 63

46.
Adam Herdanto (Indonesia):
 20

47.
Adam Mehdi (United States):
 3

48.
ADELE OUTIN (France):
 16

49.
Aditya Dawar (India):
 3

50.
Adrian Moyse, Maxime Lindon (France):
 11

51.
Agnieszka Elbanowska (Poland):
 26

52.
Agustín Sánchez Ordó?ez (Argentina):
 30

53.
Aimiende Negbenebor Sela (United States):
 15

54.
Akihiro Hino (Japan):
 5

55.
Ako ZandKarimi (Iran, Islamic Republic of):
 5

56.
Alberto Viavattene (Italy):
 15

57.
ALCEU BETT (Brazil):
 20

58.
Alejandra Cardona (Switzerland):
 2

59.
Alessandra Turcato, Alessio De Marchi (Italy):
 3

60.
Alessandra Turcato, Alessio De Marchi (Italy):
 8

61.
Alessandro Capone (Italy):
 55

62.
Alessandro Negrini (United Kingdom):
 60

63.
Alessandro Stevanon (Italy):
 15

64.
Alessio De Marchi, Alessandra Turcato (Italy):
 5

65.
Alex Mill (United Kingdom):
 4

66.
Alexander Zubovlenko (Belarus):
 30

67.
Alexis Mayfield (United States):
 3

68.
Ali Ghelichkhani (Iran, Islamic Republic of):
 11

69.
Ali Navaeian (Iran, Islamic Republic of):
 15

70.
Ali Nikfar (Iran, Islamic Republic of):
 6

71.
Ali Nikfar (Iran, Islamic Republic of):
 5

72.
Ali Nikfar, Saeid Mayahy (Iran, Islamic Republic of):
 6

73.
Ali Zare Ghanatnowi (Iran, Islamic Republic of):
 1

74.
Alireza (Iran, Islamic Republic of):
 15

75.
Amir Masoud Soheili (Iran, Islamic Republic of):
 24

76.
Amir Masoud Soheili (Indonesia):
 5

77.
Ana?s Desmond (France):
 3

78.
Ana Baer (Mexico):
 5

79.
ana baer (United States):
 4

80.
ana baer (United States):
 6

81.
Ana Baer (United States):
 4

82.
Ana Baer + Heike Salzer (United Kingdom):
 4

83.
Ana Barroso (Portugal):
 15

84.
Ana Opacic (Macedonia, the former Yugoslav Republic of):
 20

85.
André Viuvens (Not Specified):
 8

86.
Andre Campbell (United States):
 38

87.
Andre Campbell (United States):
 5

88.
Andrea Szatmári (Hungary):
 8

89.
Andres Tenusaar (Estonia):
 8

90.
Andrius Bartkus (Lithuania):
 45

91.
Angelo De Grande (Italy):
 5

92.
Anirban Dutta (India):
 65

93.
Ankana Pal (India):
 9

94.
Anny Stone (Brazil):
 16

95.
Anselmo Portillo (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 7

96.
Anshuman Shastri (India):
 13

97.
Antonella Barbera, Patrizia Fazzi (Italy):
 3

98.
Antonella Barbera , Fabio Leone (Italy):
 5

99.
Antonello Matarazzo (Italy):
 7

100.
Antonio Palumbo (Italy):
 10

101.
Antonis Skaramagkas (Greece):
 5

102.
anuj kumar (India):
 26

103.
Anuraag Talpade (India):
 22

104.
Anuraag Talpade (India):
 14

105.
Anuraag Talpade (India):
 9

106.
Anuraag Talpade (India):
 8

107.
Arash Mashverat (Iran, Islamic Republic of):
 15

108.
Argimiro Serna (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 11

109.
Arian Selimi (Macedonia, the former Yugoslav Republic of):
 10

110.
Arindam Saha Sardar (India):
 52

111.
Arkus (United Arab Emirates):
 1

112.
Armin Monfared (Germany):
 7

113.
Arshia Zeinali (Iran, Islamic Republic of):
 13

114.
Arshia Zeinali (Iran, Islamic Republic of):
 10

115.
Arturo Hortas (Spain):
 30

116.
Ashin Poudel (Nepal):
 13

117.
Ashley Young (Australia):
 2

118.
ashraf farouk (Egypt):
 12

119.
Athina Kanellopoulou (Greece):
 2

120.
Athina Kanellopoulou (Greece):
 4

121.
Athithya Kanagarajan (India):
 5

122.
Atsushi Funahashi (Portugal):
 122

123.
Atsushi Funahashi (Portugal):
 138

124.
Avijit Roy (India):
 20

125.
Avishkar Bharadwaj (India):
 16

126.
Ayşegül Balköse (United Kingdom):
 7

127.
Ayşegül Balköse (United Kingdom):
 7

128.
Aylin Gökmen (Switzerland):
 10

129.
Ayoub Sheikh Ahmadi (Iran, Islamic Republic of):
 4

130.
Aysegul Balkose (United Kingdom):
 3

131.
Azalia Muchransyah (Indonesia):
 4

132.
Azalia Muchransyah (Indonesia):
 5

133.
Azalia Muchransyah (United States):
 8

134.
Bahram Sadeghi Shabestari (Netherlands):
 72

135.
Bar Davidi (Israel):
 2

136.
Barbara Fuentes (Brazil):
 15

137.
Barbara Vekarić (Croatia):
 18

138.
Barbara Vekaric (Croatia):
 4

139.
barzan rostami (Iran, Islamic Republic of):
 3

140.
BASTIAN FISCHER, VICKY MARKOLEFA (Greece):
 13

141.
Behrooz Shoaibi (Iran, Islamic Republic of):
 92

142.
Behzad asadi (Iran, Islamic Republic of):
 19

143.
behzad davoody (Iran, Islamic Republic of):
 12

144.
Behzad khodaveisi (Iran, Islamic Republic of):
 82

145.
Belk?s Bayrak (Turkey):
 10

146.
Benjamin Barthélémy (France):
 9

147.
Benjamin Rouse (Canada):
 15

148.
Bernardo Villarreal (Canada):
 20

149.
Bessy Adut (United States):
 18

150.
Bhanu Prakash Badiginchala (United Kingdom):
 5

151.
Bharath Kumar (India):
 8

152.
Bianca Radulescu (Romania):
 4

153.
Bianca Radulescu (Romania):
 6

154.
Bianca Radulescu (Romania):
 4

155.
Bianca Radulescu (Romania):
 4

156.
Bidit Roy (India):
 4

157.
Bill Slovick (United States):
 14

158.
Bishal Dutta (United States):
 10

159.
bless williams (United States):
 2

160.
Bo Beaufill (New Zealand):
 21

161.
BOUGE Alexandra (France):
 2

162.
BOUGE Alexandra (France):
 2

163.
BOUGE Alexandra (France):
 5

164.
BOUGE Alexandra (France):
 5

165.
BOUGE Alexandra (France):
 5

166.
BOUGE Alexandra (France):
 4

167.
BOUGE Alexandra (France):
 6

168.
BOUGE Alexandra (France):
 6

169.
BOUGE Alexandra (France):
 10

170.
BOUGE Alexandra (France):
 8

171.
BOUGE Alexandra (France):
 2

172.
Bouge Alexandra (France):
 11

173.
Bouge Alexandra (France):
 35

174.
Bouge Alexandra (France):
 1

175.
Bouge Alexandra (France):
 1

176.
Bouge Alexandra (France):
 2

177.
Bouge Alexandra (France):
 2

178.
Bouge Alexandra (France):
 1

179.
Bouge Alexandra (France):
 2

180.
Bouge Alexandra (France):
 1

181.
BOUGE Alexandra (France):
 1

182.
BOUGE Alexandra (Not Specified):
 1

183.
BOUGE Alexandra (Not Specified):
 1

184.
BOUGE Alexandra (Not Specified):
 2

185.
BOUGE Alexandra (Not Specified):
 3

186.
BOUGE Alexandra (Not Specified):
 12

187.
Burak Kum (Turkey):
 10

188.
burak kum (Turkey):
 2

189.
Burak Kum (Colombia):
 3

190.
burak kum (Turkey):
 3

191.
burak kum (Germany):
 5

192.
burak kum (Turkey):
 3

193.
burak kum (Turkey):
 4

194.
Calebe Lopes (Brazil):
 18

195.
Calla Kelley-Renda (Germany):
 10

196.
Camilio Azoury (Lebanon):
 11

197.
Carla Castle (Singapore):
 4

198.
Carla Castle (Singapore):
 4

199.
Caroline Poisson (Belgium):
 25

200.
Caterina De Mata (Italy):
 4

201.
Cecilia Albertini (United States):
 13

202.
Charles H. Joslain (United Kingdom):
 31

203.
Chris Cahilig (Philippines):
 4

204.
Christian Skibinski (Germany):
 14

205.
Christian Skibinski, Joshua Fischer (Germany):
 1

206.
Christophe M. Saber (Switzerland):
 15

207.
Christophe M.Saber (Switzerland):
 9

208.
Christopher Cahilig (Philippines):
 9

209.
Claire Fowler (United States):
 14

210.
Clara Cardon (France):
 30

211.
Colette Copeland (United States):
 10

212.
Colette Copeland (United States):
 8

213.
Connor Rentz (United States):
 7

214.
Coryell Smith (United States):
 1

215.
Cristina Lladosa, Joaquín Vallet (Spain):
 2

216.
Cristina Picchi (Italy):
 15

217.
CRISTOBAL SANTANA (Spain):
 6

218.
CRISTOBAL SANTANA (Spain):
 3

219.
Cynthia Abu Jawdeh (Lebanon):
 9

220.
Cynthia Gabrenja (Argentina):
 2

221.
Dagmawi Zemed (Ethiopia):
 40

222.
Dani Bowman (United States):
 3

223.
Daniel Banaczek (Poland):
 28

224.
Daniel Izu. Eze (Nigeria):
 15

225.
Danilo Greco (Italy):
 13

226.
Darcy Wright (United States):
 2

227.
Dariush Rezaei (Iran, Islamic Republic of):
 15

228.
Darren Harkin (Ireland):
 8

229.
Darwin Serink (United States):
 10

230.
Dasha German (United States):
 10

231.
Dave Lojek (Germany):
 4

232.
Dave Lojek (Hungary):
 5

233.
Dave Lojek (Italy):
 4

234.
Dave Lojek (Germany):
 6

235.
Dave Lojek (Austria):
 3

236.
Dave Lojek (Germany):
 3

237.
Dave Lojek (Germany):
 4

238.
Dave Lojek (Germany):
 6

239.
Dave Lojek (Austria):
 5

240.
Dave Lojek (Germany):
 5

241.
Dave Lojek (Ireland):
 13

242.
Dave Lojek, Keeley Knight (United Kingdom):
 5

243.
Dave Lojek, Maxime Billon (Germany):
 3

244.
David Cruz (United States):
 6

245.
David Latreille (Canada):
 3

246.
Davide De Lillis (Germany):
 4

247.
Davide De Lillis (Germany):
 5

248.
Davide De Lillis, Julia Metzger-Traber (Germany):
 5

249.
Davide De Lillis, Julia Metzger-Traber (Germany):
 9

250.
Dawid Cyprian Krepski (United States):
 4

251.
Dayan David Oualid, Luc Finalteri, Maxime Roux (France):
 4

252.
Dayana Gauthier (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 11

253.
Dekel Berenson (Nepal):
 15

254.
Deniz Telek (Turkey):
 15

255.
Dermott Petty (Ireland):
 10

256.
Dermott Petty (Ireland):
 4

257.
Devis Venturelli (Italy):
 6

258.
Dhuruvan rajapandi (India):
 13

259.
Diana Galimzyanova (Russian Federation):
 14

260.
Diego Mandelman (Argentina):
 6

261.
Dinesh Kumar (India):
 6

262.
Dmitriy Dudkin, Aigerim Durmagambetova (Kazakhstan):
 29

263.
Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk (Poland):
 29

264.
Dominique Tellier (France):
 2

265.
Dr Alok Kumar Chowdhury (India):
 8

266.
Dr Pradip Ranjan Sengupta (India):
 59

267.
Dr Satyakam Phukan (India):
 30

268.
Dr Satyakam Phukan (India):
 26

269.
Dr Satyakam Phukan (India):
 18

270.
Edoardo Ferraro (Italy):
 20

271.
Eduardo Lozano (Japan):
 10

272.
Ehsan Hamidzada (Afghanistan):
 6

273.
Eileen O'Meara (United States):
 3

274.
El Zoid (Italy):
 5

275.
Ela Kir (United Kingdom):
 14

276.
Eleanna Santorinaiou (United Kingdom):
 8

277.
Elena Etkina (Russian Federation):
 2

278.
Elena Etkina (Russian Federation):
 2

279.
Elena Etkina (Russian Federation):
 1

280.
Elena Etkina (Russian Federation):
 4

281.
Elena Etkina (Russian Federation):
 2

282.
Elena Etkina (Russian Federation):
 2

283.
Elena Etkina (Russian Federation):
 1

284.
Emilia Zielonka (Poland):
 30

285.
Emmai Alaquiva (United States):
 16

286.
Emmy Winner Victoria Larimore (United States):
 10

287.
Eneos Çarka (Albania):
 8

288.
Enzo YSAH (France):
 9

289.
EOB (United States):
 4

290.
Era Tak (India):
 13

291.
Erda? Yenel (Turkey):
 15

292.
Erica Marigliani (United States):
 20

293.
Erica Schreiner (United States):
 7

294.
Erkan Tahhuşo?lu (Turkey):
 13

295.
Eshank A. Modi (India):
 6

296.
Eskild Krogh (Denmark):
 9

297.
Esmaeil Mihandost (Iran, Islamic Republic of):
 85

298.
Estelle CARBONNEAU (France):
 4

299.
Fabio Morelli (Italy):
 15

300.
FABIO SERPA (Italy):
 5

301.
Faridul Ahasan Shourav (Bangladesh):
 4

302.
Faridul Ahasan Shourav (Bangladesh):
 10

303.
Farshad Khalilpour (Canada):
 20

304.
Farshid (Iran, Islamic Republic of):
 2

305.
Farzan zare (Iran, Islamic Republic of):
 75

306.
Farzan zare (Iran, Islamic Republic of):
 15

307.
Farzane Seyed Saeedi (Germany):
 10

308.
Fatima AGLAZ (Not Specified):
 13

309.
Federico Caponera (Italy):
 19

310.
Feyrouz Serhal (Spain):
 25

311.
FILOMENA RUSCIANO (Italy):
 4

312.
Filomena Rusciano (Italy):
 1

313.
Francois Vogel (France):
 5

314.
Frederice Klinge (Germany):
 4

315.
Frederice Klinge (Germany):
 6

316.
Güvenç Selekman (Turkey):
 13

317.
GABRIEL ORDO?EZ (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 14

318.
GABRIELE LICCHELLI, SANTIAGO RAPHAEL PRIEGO (Italy):
 54

319.
Gabriele Marino (Italy):
 15

320.
Gan (Israel):
 10

321.
Gary Bramil (Serbia):
 10

322.
Gary Bramil (Serbia):
 5

323.
Gary Bramil (Serbia):
 10

324.
Gary Bramil Gera (Serbia):
 16

325.
Gary Bramil Gera (Serbia):
 11

326.
gaurav (India):
 13

327.
Gaurav Puri (India):
 12

328.
Gaurav Rathi (India):
 30

329.
GEORGE ARPATZOGLOU (Greece):
 5

330.
GEORGE ARPATZOGLOU (Greece):
 15

331.
GEORGE ARPATZOGLOU (Greece):
 24

332.
Gerard Uzcategui (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 23

333.
Gerardo Chierchia (Australia):
 17

334.
Ghazaleh Razavi (Iran, Islamic Republic of):
 25

335.
Giacomo Tinti (Italy):
 8

336.
Giovanni Compagnoni (Italy):
 14

337.
Giovanni Ficetola (Italy):
 4

338.
GOURLAN Patrick (France):
 0

339.
Grace Matu (Kenya):
 15

340.
Grace Matu, Michael Njoroge (Kenya):
 5

341.
GrizzlyMug (United States):
 12

342.
Grzegorz Kielawski, Alexander Bayer (Austria):
 7

343.
Guy Nattiv (United States):
 20

344.
HADI AFARIDEH (Iran, Islamic Republic of):
 60

345.
Hadi Moussally (France):
 11

346.
Haediqal Pawennei (Indonesia):
 11

347.
hagit kastel nachsholi (United States):
 4

348.
hagit kastel nachsholi (Israel):
 5

349.
Hai Duc Dao (Viet Nam):
 15

350.
Hamid Babalhavaeji (Iran, Islamic Republic of):
 16

351.
Harish (India):
 6

352.
Harish (India):
 6

353.
Harish (India):
 4

354.
Harish (India):
 50

355.
Harish (India):
 4

356.
Harish (India):
 19

357.
Harish (India):
 9

358.
Harish (India):
 11

359.
Harish (India):
 60

360.
Harish (India):
 27

361.
Harish, Dinesh Kumar , Vignesh Vijithran (India):
 92

362.
Hassan Moosavi (Afghanistan):
 8

363.
Hassan Moosavi (Afghanistan):
 3

364.
Hatam Naeejzadeh (Iran, Islamic Republic of):
 79

365.
Henrik Bjerregaard Clausen (Denmark):
 5

366.
Hesam Dehghani (Iran, Islamic Republic of):
 17

367.
Hesam Dehghani (Iran, Islamic Republic of):
 21

368.
Hilda Lopes Pontes (Brazil):
 18

369.
Hiroshi kizu (Japan):
 4

370.
Hitendra Vharavadekar (India):
 30

371.
Hleb Papou (Italy):
 9

372.
Hon Hoang (United States):
 7

373.
Hon Hoang (United States):
 4

374.
Hreek Mukherjee (India):
 2

375.
Hugo Gómez (Spain):
 13

376.
Iago Prada (Spain):
 120

377.
Iara Lee (Burkina Faso):
 72

378.
ILEANA ANDREA GÓMEZ GAVINOSER (Argentina):
 1

379.
ilker saglamer (Turkey):
 15

380.
iman kiarsi (Iran, Islamic Republic of):
 14

381.
Ina Ferlan (Slovenia):
 10

382.
Ioannis Monastiropoulos (Greece):
 20

383.
Isabelle Levent (United States):
 2

384.
Ivan Bakrac, Lidija Mojsovska (Romania):
 17

385.
Ivan Sainz-Pardo (Spain):
 4

386.
Ivan Sainz-Pardo (Spain):
 19

387.
József Gallai (United States):
 22

388.
Jaad Gaillet (France):
 21

389.
Jabran Zafar (Pakistan):
 16

390.
Jack Belhumeur (Canada):
 7

391.
Jack belhumeur (Canada):
 1

392.
Jack Goessens (United Kingdom):
 11

393.
Jack Truman (United States):
 5

394.
Jake Narang (United Kingdom):
 6

395.
Jakkrapan Sriwichai (Thailand):
 9

396.
james hyams , josh reid (Australia):
 5

397.
James Scott (United States):
 17

398.
James William (United States):
 1

399.
Jason Garrett (United States):
 10

400.
Jason Mann (United States):
 11

401.
Jatin Vats (United Kingdom):
 15

402.
javi carrillo saez (Spain):
 71

403.
Jay Kevin Composta (United Kingdom):
 7

404.
Jay Reid (Canada):
 13

405.
jean-marie villeneuve (France):
 20

406.
Jeanette Geslison, Justin Ahlmann, Scott Cook (United States):
 6

407.
Jeffrey Lewis Jr (United States):
 3

408.
Jeffrey Lewis Jr (United States):
 4

409.
Jeffrey Lewis Jr (United States):
 4

410.
Jeffrey Lewis Jr (United States):
 3

411.
Jennifer Vidal , Alicia Martinez (United States):
 5

412.
Jeremy Angel (United States):
 8

413.
Jeremy Angel (United States):
 1

414.
Jeremy Angel (United States):
 1

415.
Jeroen ter Welle (Netherlands):
 1

416.
Jeroen ter Welle (Netherlands):
 2

417.
Jeroen Van der Stock (Japan):
 19

418.
Jesper Emborg (United Kingdom):
 24

419.
Jesse Pickett (Canada):
 12

420.
Jihad Saade, Salim Habr (Lebanon):
 22

421.
Jishnu Soni (United Kingdom):
 6

422.
joe palermo (United Kingdom):
 4

423.
Joe palermo (United Kingdom):
 47

424.
joe palermo noir (United Kingdom):
 4

425.
Johan Lindholm (Canada):
 7

426.
John Graham (Canada):
 7

427.
Joke Offrinfa (Netherlands):
 4

428.
Joris Skudra, Paulius Neverbickas (Lithuania):
 8

429.
Joseph Mehedi (Bangladesh):
 8

430.
Juan Alonso (Spain):
 12

431.
JUAN AVELLA (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 11

432.
Juan Manuel Clausell Granel (Spain):
 12

433.
Jubrail Abubaker Rahman (Iraq):
 5

434.
Juhász Levente (Hungary):
 1

435.
Julia Irvine, Finly WIlliamson (United States):
 4

436.
Julia Metzger-Traber and Davide De Lillis (Germany):
 17

437.
Julia Souchtchinskaia (United Kingdom):
 15

438.
JULIEN CHARPIER (France):
 8

439.
JULIEN CHARPIER (France):
 16

440.
Kalyan Deep Bardhan (India):
 30

441.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 4

442.
Kang shin Gyu (Korea, Republic of):
 16

443.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 4

444.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 4

445.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 11

446.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 10

447.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 4

448.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 15

449.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 16

450.
Kang Shin Gyu, Kang Shin Uk (Korea, Republic of):
 9

451.
Karthik Gopal (India):
 106

452.
Karun Prasad K S (India):
 90

453.
Kasey L (Canada):
 18

454.
Katarzyna Wisniowska (Poland):
 18

455.
Kaylee SooHyun Lee (United States):
 5

456.
Kazuya Ashizawa (Japan):
 20

457.
Kenneth J Harvey (Canada):
 7

458.
Kenneth J Harvey (Canada):
 9

459.
Kenneth J Harvey (Canada):
 72

460.
Kershan Pillay (South Africa):
 23

461.
Kevin Haefelin (Switzerland):
 13

462.
Kevin Haefelin (Switzerland):
 4

463.
Kevin Haefelin, Blaise Villars (Switzerland):
 29

464.
Kim Dijkstra (Netherlands):
 13

465.
Kim Ekberg (Sweden):
 100

466.
Kiran Pokharel (Nepal):
 3

467.
Kiril Todorov (Czech Republic):
 15

468.
Klaus Hastenreiter (Brazil):
 20

469.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 15

470.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 18

471.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 18

472.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 17

473.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 20

474.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 33

475.
Kshitij Kumar Pandey (Not Specified):
 20

476.
Kuesti Fraun (Germany):
 15

477.
Kuldeep Singh Arora (India):
 9

478.
Kyle Day, Levar Manuel (United States):
 14

479.
Lam Can-zhao (China):
 60

480.
Lana Šarić (Croatia):
 40

481.
Landon Brands (United States):
 10

482.
Laura Rembault (France):
 5

483.
Lauren Wolkstein (United States):
 9

484.
Layke Anderson (United Kingdom):
 13

485.
LAZY BABAI (India):
 2

486.
Leanne Hanley (Australia):
 8

487.
LEBLANC Bastien (Italy):
 1

488.
Lee Bader (Not Specified):
 0

489.
Lee Bader (United States):
 1

490.
Lee Bader, Liri Navon (United States):
 0

491.
Lee Terwilliger (United States):
 4

492.
leila noroozi (Iran, Islamic Republic of):
 15

493.
Leila Noroozi (Iran, Islamic Republic of):
 20

494.
Leon Aksin (Serbia):
 7

495.
Lingyun Zheng (Not Specified):
 13

496.
Lingyun Zheng (Not Specified):
 13

497.
Linnea Langkammer (United States):
 13

498.
Livia Perini (Brazil):
 16

499.
Liz Kennedy (Canada):
 23

500.
Lorenzo Donnini (Italy):
 18

501.
Louis James Ponesse Jr. (United States):
 7

502.
Lovisa Lara (Iceland):
 17

503.
Luc Walpoth (Switzerland):
 17

504.
Luca Rodolico (Italy):
 13

505.
Ludovico Bossi (Italy):
 15

506.
Luigi Pietrobono (Italy):
 9

507.
Luigi Pietrobono (Italy):
 8

508.
Luis Fernandes (Portugal):
 40

509.
Lynn Kim (United States):
 8

510.
Lyubo Yonchev (Bulgaria):
 15

511.
M?ns Berthas (Sweden):
 15

512.
Müge Günay (Cyprus):
 10

513.
M. Kardinal (Germany):
 6

514.
Maša Zia Lenárdič, Anja Wutej (Germany):
 8

515.
Madhukar Bhat H (India):
 4

516.
Magda Calabrese, Richard Zubelzu (Spain):
 20

517.
Mahbuba Hashemi (Afghanistan):
 2

518.
Mahdi Fleifel (Denmark):
 15

519.
Mahmoud azeri (Iran, Islamic Republic of):
 30

520.
MaicknucleaR (Brazil):
 5

521.
Malihe Ghloamzadeh (Iran, Islamic Republic of):
 8

522.
MANISHA GUPTA (India):
 1

523.
Manne (Armenia):
 20

524.
MANOJ S NAIR (India):
 9

525.
Manos Mpatzolis (Greece):
 16

526.
MANSOUR FORUZESH (Iran, Islamic Republic of):
 15

527.
Manuel Guzmán Kizer (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 4

528.
Manuel Trotta (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 25

529.
María Fernanda Borregales (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 7

530.
Mara Cracaleanu (Romania):
 13

531.
Marc Schmidheiny & Christoph Daniel (Switzerland):
 11

532.
Marcelle Abela (Malta):
 5

533.
Marcelle Abela (Malta):
 12

534.
Marcelle Abela (Malta):
 4

535.
Marcelle Abela (Malta):
 5

536.
Marcelle Abela (Malta):
 2

537.
Marcelle Abela (Malta):
 4

538.
Marcelle Abela (Malta):
 3

539.
Marcelle Abela (Malta):
 4

540.
Marco Jemolo (Italy):
 7

541.
Marco T. Alves (Brazil):
 11

542.
Marco Trianni (Italy):
 5

543.
Marek Vajduliak (Slovakia):
 5

544.
Marián Vredík, Jana Hirnerová (Slovakia):
 4

545.
Marieta Petchanska (Bulgaria):
 27

546.
Mario Brkić (as Kventin Valgo) (Croatia):
 20

547.
Mark C. Smith (United States):
 9

548.
Martin Schurmann (Argentina):
 2

549.
Marty Novitsky (United States):
 9

550.
Marty Novitsky (United States):
 4

551.
Maryam Afshar (Iran, Islamic Republic of):
 2

552.
Maryam javidan (Iran, Islamic Republic of):
 27

553.
Maryam Mariji (Iran, Islamic Republic of):
 8

554.
Mateo Nicolau (Spain):
 10

555.
Mateusz Motyka (Poland):
 24

556.
Matheus Borgatto (Brazil):
 3

557.
Matheus Borgatto (Brazil):
 2

558.
Matheus Borgatto (Brazil):
 4

559.
Matic Grgic (Slovenia):
 1

560.
Matija Mateš (Croatia):
 3

561.
Matt Biggs (United Kingdom):
 5

562.
Matt Biggs (United Kingdom):
 3

563.
Matt Green, Chad Fuller (United States):
 5

564.
Mattia Temponi (Italy):
 14

565.
Mattia Parisotto, Razvan Hanganu (Romania):
 41

566.
MATTIA TEMPONI (Italy):
 14

567.
Max Nardari (Italy):
 8

568.
Maya Maj (Canada):
 2

569.
Maziyar Moshtagh gohari (Iran, Islamic Republic of):
 90

570.
Md Shakhawat Hossain (Razib), Mahedi Anjuman (United States):
 3

571.
Md Zahirul Hassan (Bangladesh):
 34

572.
Md. Abid Mallick (Bangladesh):
 14

573.
Md. Abid Mallick (Bangladesh):
 6

574.
mehdi khoramian (Iran, Islamic Republic of):
 10

575.
MEHMET KANADLI, HAL?L ?BRAH?M KAPLAN (Turkey):
 16

576.
Mei Leng Yew (United Kingdom):
 23

577.
Melody Ho (United Kingdom):
 60

578.
Meral Özdemir (Turkey):
 10

579.
Michael Durban (United Kingdom):
 5

580.
Michael Kam (Singapore):
 12

581.
Michael Linhart (Australia):
 11

582.
Michael Lyons (Japan):
 5

583.
Michael Robertson (Canada):
 4

584.
Michelangelo Torres (Italy):
 3

585.
Michele Olivieri (United Kingdom):
 8

586.
Michele Villetti (Italy):
 6

587.
Michelle Nunez (United States):
 6

588.
Miguel Quintero (Canada):
 9

589.
Mike Mosallam (United States):
 9

590.
Mikel Iriarte (United Kingdom):
 8

591.
Mikio Saito (Japan):
 4

592.
Milán Jurkovics, Zsolt Poroszka Magyar (Hungary):
 25

593.
Milan P Jani (India):
 17

594.
Min Hyuk Park (Korea, Republic of):
 20

595.
Mirac Atabey (Turkey):
 15

596.
Mister Darkness (United Kingdom):
 30

597.
Mitra Raeesmohammadi (Iran, Islamic Republic of):
 12

598.
Mitya Tverdokhlebov (Ukraine):
 40

599.
Mohamad Bagher Jafarzadeh (Iran, Islamic Republic of):
 10

600.
Mohamad Baiazid (Syrian Arab Republic):
 9

601.
Mohamed Asif Hameed (India):
 10

602.
mohammad abdollahi (Iran, Islamic Republic of):
 30

603.
Mohammad Alamdar (Iran, Islamic Republic of):
 9

604.
Mohammad Amin Kamali (Iran, Islamic Republic of):
 13

605.
Mohammad amin kamali (Iran, Islamic Republic of):
 15

606.
Mohammad Bakhshi (Iran, Islamic Republic of):
 15

607.
Mohammad Mozafari (Indonesia):
 15

608.
mohammed khalil (Iraq):
 7

609.
Moore Thit Sett Htoon (Myanmar):
 11

610.
Mostafa Almasi (Iran, Islamic Republic of):
 76

611.
Mounir Otai, Yoro Mbaye (France):
 15

612.
Mr Tunez Filmmaker (Nigeria):
 30

613.
Mr. Vijay Limbachiya, Mr. Tejas Rupareliya, Mr. Raj Prajapati (India):
 17

614.
Muhammad Heri Fadli (Indonesia):
 18

615.
Muhammad Heri Fadli (Indonesia):
 7

616.
muhitt agarwaal (India):
 24

617.
Mustapha Benghernaout (Algeria):
 1

618.
Mykhaylo Ozerov (Ukraine):
 9

619.
Natalia Sergheev, Yulia Mikhailova (Moldova, Republic of):
 14

620.
Natasha Cantwell (Australia):
 2

621.
Natasha Cantwell (Australia):
 2

622.
Natasha Shineleva Lesha Yankov (Russian Federation):
 3

623.
NAVEEN KUMAR BHASKAR (India):
 10

624.
NAVEEN KUMAR BHASKAR (India):
 8

625.
Nazar Germanov (Ukraine):
 4

626.
Nazar Germanov (Ukraine):
 3

627.
Nelson Algomeda (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 0

628.
Nesrin Bachir (Germany):
 17

629.
Nick Cotrufo, Albree Reynolds (United States):
 16

630.
Nicola Abbatangelo (Italy):
 25

631.
Nicola Fabrizio (Italy):
 6

632.
Nihar Shantanu Bhave (India):
 9

633.
nilesh karamunge (India):
 83

634.
Nina Kotyantz (United States):
 14

635.
Nina Kotyantz (legal: Heghine Kotoyan) (United States):
 6

636.
Noemi Pulvirenti (Italy):
 12

637.
Nuanda Sheridan (Italy):
 26

638.
Nurhayat Varol (Turkey):
 28

639.
Nusrat Gandapur (Pakistan):
 4

640.
Oksana Artemenko (Ukraine):
 7

641.
Olivia Huang (United States):
 40

642.
Oliwia Twardowska (Greece):
 13

643.
Omar El-Hambouly (Egypt):
 1

644.
Omid Safaei (Iran, Islamic Republic of):
 24

645.
Onur Do?an (Turkey):
 4

646.
Onur Iş?k Cantürk (Turkey):
 11

647.
Oren Rehany (Israel):
 6

648.
Pablo Uriarte Bravo (Spain):
 6

649.
Pablo Uriarte Bravo (Spain):
 6

650.
PAOLA MALLMANN E EUGENIO BARBOZA (Brazil):
 26

651.
PAOLA TERAN (Peru):
 0

652.
Partha D Mitra (India):
 95

653.
Patricia Ortega (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 13

654.
payam (Iran, Islamic Republic of):
 5

655.
PEDRO MAIA , PAULO FURTADO (Portugal):
 71

656.
Pendar NasserSharif (Iran, Islamic Republic of):
 27

657.
Pendar NasserSharif (Iran, Islamic Republic of):
 4

658.
Peter Campbell (Canada):
 9

659.
Phil Hoffman (Canada):
 59

660.
Piero Passaro (Italy):
 38

661.
PIERPAOLO PALLADINO (Italy):
 15

662.
Piers Broadfoot (United Kingdom):
 6

663.
Pietro Porporati (Italy):
 13

664.
Poroszka Magyar Zsolt (Hungary):
 35

665.
Poroszka Magyar Zsolt (Hungary):
 5

666.
Pouria Pishvaei (Iran, Islamic Republic of):
 15

667.
Prachi Sharma (India):
 14

668.
Praful Kumar (India):
 1

669.
Prashant Ingole (India):
 18

670.
Prashant Subhashchandra Salunke (India):
 16

671.
Pratik Shah (India):
 20

672.
Pratyush Kulkarni (India):
 6

673.
Prem Chakyadath (babulu premraj) (India):
 16

674.
Prem1ere Srl (Italy):
 18

675.
Pusparghya Das (India):
 12

676.
R.Evans (United Kingdom):
 8

677.
Rachel Facchini (Canada):
 4

678.
Rachel Renes (United States):
 6

679.
Rachel Renes (United States):
 3

680.
Radheya Jegatheva (Australia):
 8

681.
Radheya Jegatheva (Australia):
 8

682.
Rafal Samusik (Poland):
 28

683.
Rafiqfuad Yarahmadi (United Kingdom):
 19

684.
Rahul Srivastava (India):
 15

685.
RAJESH BALKRISHNA PADALKAR (India):
 9

686.
Rakan Mayasi (Palestine, State of):
 15

687.
Ramazi Baranov (Russian Federation):
 9

688.
Ramin Koupaee (Iran, Islamic Republic of):
 29

689.
Ranga Bandaranayake (Sri Lanka):
 54

690.
Renan Brand?o (Brazil):
 20

691.
Reza Aasi, Pouya Ansari (Iran, Islamic Republic of):
 13

692.
Reza Gholami-Motlagh (Iran, Islamic Republic of):
 52

693.
Reza Golchin (Iran, Islamic Republic of):
 8

694.
Reza Golchin (Iran, Islamic Republic of):
 5

695.
Reza Jafarzadeh (Iran, Islamic Republic of):
 12

696.
REZA SOBHANI (Iran, Islamic Republic of):
 30

697.
Ricardo Farias (Mexico):
 8

698.
Riccardo Ceccherini (Italy):
 15

699.
Riccardo Russo, Paolo Barberi (Italy):
 72

700.
Richard Schertzer (United States):
 5

701.
Richard Schertzer (United States):
 4

702.
Richard Schertzer (United States):
 4

703.
Richard Schertzer (United States):
 4

704.
Richard Schertzer (United States):
 9

705.
Richard Schertzer (United States):
 9

706.
Richard Schertzer (United States):
 5

707.
Richard Schertzer (United States):
 5

708.
Richard Schertzer (United States):
 1

709.
Richard Schertzer (United States):
 1

710.
Richard Schertzer (United States):
 13

711.
Richard Schertzer (United States):
 7

712.
Richard Schertzer (Not Specified):
 5

713.
Richard Schertzer (United States):
 18

714.
Richard Schertzer (United States):
 7

715.
Richard Schertzer (United States):
 7

716.
Richard Schertzer (United States):
 4

717.
Richard Schertzer (United States):
 3

718.
Richard Schertzer (United States):
 4

719.
Richard Zubelzu (Spain):
 50

720.
Robert Amico (United States):
 7

721.
Roberto Gutiérrez (Venezuela, Bolivarian Republic of):
 15

722.
Roberto Zambon (Italy):
 60

723.
Robin Wang (United States):
 8

724.
rohitaswa mukherjee (India):
 5

725.
Roman Sokolov (Russian Federation):
 9

726.
ROSE HANAWI (Netherlands):
 8

727.
ROSSELLA SCIALLA (Italy):
 8

728.
Roxana Barba (United States):
 6

729.
Roxana Barba (Peru):
 5

730.
Rudy Gutierrez Jr (United States):
 5

731.
Rui Niu (China):
 6

732.
Rui Niu (China):
 6

733.
Saba Hatzimarkos (United States):
 4

734.
Sadegh Javadi Nikjeh (Iran, Islamic Republic of):
 10

735.
saeed mayahy - hamid jamali (Iran, Islamic Republic of):
 10

736.
Sahar El Echi (Tunisia):
 7

737.
Sajan Ramanandan (India):
 11

738.
Salam Ahmad (Lebanon):
 4

739.
Saman Hosseinpuor (Iran, Islamic Republic of):
 4

740.
Saman Hosseinpuor, Ako Zandkarimi (Iran, Islamic Republic of):
 13

741.
Saman Hosseinuor (Iran, Islamic Republic of):
 15

742.
Samantha Ungerman (United States):
 2

743.
Samuel Carvalhé (Brazil):
 9

744.
Samuel Carvalhé (Italy):
 2

745.
Samuel Carvalhé, Samuel Carvalhé (Brazil):
 1

746.
Sandip Banerjee (India):
 20

747.
Sandra Lena (United States):
 7

748.
Sanket Sharma (India):
 12

749.
Sara Mezher (Lebanon):
 15

750.
saraj bayat (Afghanistan):
 5

751.
Sasha Svirsky (Russian Federation):
 8

752.
Saswata Mukherjee, Susruta Mukherjee (India):
 3

753.
SATHWIK HANDE P S (India):
 7

754.
SATHWIK HANDE P S (India):
 3

755.
Sayed Ahmad Hassan Moosavi (Afghanistan):
 10

756.
Sayed Ahmad Hassan Moosavi (Afghanistan):
 3

757.
Sayed Ahmad Hassan Moosavi (Afghanistan):
 10

758.
Scott C McIntosh, Cameron MacDonald (United Kingdom):
 2

759.
Sebastián Nemo Arancibia. (Chile):
 19

760.
Serena Valletta (Italy):
 8

761.
Sergey Romashkin (Russian Federation):
 4

762.
Sergey Romashkin (Russian Federation):
 3

763.
Sergey Tsymbalenko / ?????? ?????????? (Russian Federation):
 15

764.
Sevda Khatamian (Turkey):
 9

765.
Seyed Mohsen Pourmohseni Shakib (Iran, Islamic Republic of):
 4

766.
Seyed Mohsen Pourmohseni Shakib (Iran, Islamic Republic of):
 6

767.
Shailendra Sahu (India):
 12

768.
Shannon Meilak (Australia):
 6

769.
Sharon Lomanno (Portugal):
 7

770.
Sharon Woodward (United Kingdom):
 12

771.
Shashwati Talukdar (India):
 9

772.
Shaurya Singh (India):
 120

773.
Shayan naghibi (Iran, Islamic Republic of):
 7

774.
Shima Gernah, Ngunan Ioron Aloho (Nigeria):
 27

775.
Shoham Glass (Israel):
 15

776.
Shriya Rana (United States):
 2

777.
Shriya Rana (United States):
 2

778.
Shumaila Kanwal (Pakistan):
 2

779.
Si Andrews (United Kingdom):
 9

780.
Siddhartha De Bose (India):
 22

781.
Simona Constantin (Romania):
 3

782.
Sinziana Corozel (Canada):
 12

783.
Skylar Anderson (United States):
 4

784.
Somnath Chakraborty (India):
 26

785.
Soner Sert (Turkey):
 9

786.
Soner Sert (Turkey):
 17

787.
Sonia Ortiz (Peru):
 20

788.
Sopaan Pundalik (India):
 5

789.
Sotiris Petridis, Dimitris Tsakaleas (Greece):
 4

790.
Sotiris Petridis, Tania Nanavraki (Greece):
 8

791.
Sourabh Bali (India):
 45

792.
Srđan Šarović (Serbia):
 6

793.
SRIRAMM S G (India):
 12

794.
Stavros Mitidis (Cyprus):
 20

795.
Stefano Pedretti (Italy):
 19

796.
Stefano Schiavone , Giacomo Natola (Italy):
 9

797.
Steffen Geypens (Belgium):
 15

798.
Stella Marlena (Indonesia):
 4

799.
Stephen Roberts (United Kingdom):
 14

800.
steve masihoroe (Indonesia):
 18

801.
steve masihoroe (Indonesia):
 5

802.
Steve Roberts (United Kingdom):
 5

803.
Steven Fraser (United Kingdom):
 3

804.
Subhasish Christche (India):
 11

805.
Sumsuddin Ahmed Shiblu (Bangladesh):
 17

806.
Suraj pattanayak (India):
 2

807.
Surya Shankar Dash (India):
 10

808.
SUVAM DAS (India):
 4

809.
Tanmay Singh (India):
 20

810.
Tellier Dominique (France):
 4

811.
Teresa Czepiec (Poland):
 15

812.
Tereza Srbova (United Kingdom):
 10

813.
Tessa Was (Poland):
 4

814.
Tim Huebschle (Namibia):
 4

815.
Tim Rone Villanueva (Philippines):
 20

816.
Timothy Niwamanya (Uganda):
 13

817.
Tommy Harkness (United States):
 20

818.
Tommy Harkness (United States):
 20

819.
TONG Wenfeng (China):
 20

820.
Toree Benson (United States):
 4

821.
Tracy Ibrahim (Lebanon):
 13

822.
Trista Suke (Canada):
 61

823.
Tyler Hickman (United States):
 6

824.
Tyler Kurtz (United States):
 3

825.
Uladzimir Taukachou, Martin Novitsky (United States):
 11

826.
Ulas Tosun (Turkey):
 20

827.
umut onur çöpür (Turkey):
 14

828.
Valentin Anghel (Romania):
 37

829.
Valentin Riedl, Frédéric Schuld (Germany):
 5

830.
Valentina Gordeeva (United Kingdom):
 18

831.
Valentina Gordeeva (United Kingdom):
 13

832.
Valery Osmakov (Russian Federation):
 2

833.
Venugopal p (India):
 14

834.
Veronica Solomon (Germany):
 6

835.
VIBIN M.R (India):
 10

836.
Vicky Carr (United Kingdom):
 2

837.
Victoria Karakoleva (Bulgaria):
 27

838.
Vignesh Vijithran (India):
 6

839.
Viktorija Samardzic (Serbia):
 7

840.
VINCENZO ARDITO (Italy):
 19

841.
Vincenzo Bisceglie, Fabio Bisceglie (Italy):
 3

842.
Vincenzo De Sio , Walton Zed (Italy):
 3

843.
VINEET JHA (India):
 10

844.
Wang Daotian (China):
 5

845.
Wang Daotian (China):
 4

846.
Wang Daotian (China):
 10

847.
Wang Daotian (China):
 3

848.
Wayne Pombert II (United States):
 15

849.
WEI Shujun (China):
 15

850.
Weinstein, Aaron (United States):
 6

851.
Weiye Su (Canada):
 8

852.
Werner Bohnen (Germany):
 9

853.
Winston Azzopardi (Malta):
 12

854.
Wojciech Klimala (Poland):
 56

855.
Xenophon Tsoumas (Greece):
 25

856.
Xuetong Zhao (China):
 12

857.
Yann Kerloc'h (Korea, Republic of):
 25

858.
Yasin Farrokhi (Iran, Islamic Republic of):
 5

859.
Yeaeun Jang (Korea, Republic of):
 4

860.
Yihao Gu (China):
 12

861.
Yogesh Sharma (India):
 16

862.
Yogesh Sharma (India):
 30

863.
Yorgos Zois (Greece):
 30

864.
ZAKARIYA (India):
 120

865.
Zeynep Üstünipek (Turkey):
 4

866.
Zhang Hangshuo (China):
 17

867.
Zoel Aeschbacher (Switzerland):
 18

868.
ZOHAL RAZAVI (Ms.) (Iran, Islamic Republic of):
 76

869.
Zsolt Poroszka Magyar (Hungary):
 25

870.
Zsolt Poroszka Magyar (Hungary):
 4

871.
Ramin FARZANEH & Parisa SEDAEI-AZAR (Irán):
"Foghdan"  22 min.

872.
Laura Mandolesi Ferrini, Gaetano Del Mauro (Italy):

873.
Julian Reboratti (Argentina):

874.
Dennis Christian Rojas Estrada, aka Terom (Peru):

875.
Ekaterina TARASOVA (Belorusszia):

876.
Sergei LUCHISHIN (Ukrajna):

877.
Volha KOIRA (Belorusszia):

878.
Artem FIRSANOV (Oroszország):

879.
Evgeny ALEKSANDROV & Elena DANILKO (Oroszország):

880.
Denis SOROKA (Belorusszia):

881.
Katerina STRELCHENKO (Ukrajna):

882.
Sergii VOLKOV (Ukrajna):
В отрыве  81 min.

883.
Angela GUSEVA (Oroszország):

885.
Anatoly PASICHNIK (Oroszország):

886.
Angelika NOVOKREPOVSKAYA (Oroszország):

887.
Denis SOROKA (Belorusszia):

888.
Kseniya NECHAEVA (Oroszország):

889.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):

890.
Anastasiya SOKOLOVA (Oroszország):

891.
Zharko IVANOV (Macedónia):

Lábak 2
892.
Vladimir VESELOV (Üzbegisztán):

1
893.
Roman SINITSYN (Oroszország):
Один / 1  6 min.

Egyszer...
894.
Maxim USTYUZHANINOV (Oroszország):

895.
Anastasia NOVIKOVA (Oroszország):

896.
Nina BISYARINA (Oroszország):

897.
Valeriya NIKITUSHKINA (Oroszország):

898.
Yosip TILLI (Olaszország):

899.
Dmitri FROLOV (Oroszország):

Elmúlt a szerelem
900.
Dmitri FROLOV (Oroszország):

901.
Julia GORBACHEVSKAYA (Oroszország):

902.
Petr KELEPTRISHVILI & Artem OZHOGOV (Oroszország):

903.
Evgeny GRIGOREV (Oroszország):
Про рок  112 min.

904.
Vladimir ALENIKOV (Oroszország):

905.
Konstantin CHELIDZE (Oroszország):

906.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):

907.
Dmitri VOLOGDIN (Oroszország):

908.
Maxim KULIKOV (Oroszország):
Тише  10 min.

909.
Anastasiia EKIMOVA (Oroszország):

910.
Leonid GARDASH (Oroszország):

911.
Nikita BOBROV & Pavel FATTAKHUTDINOV (Oroszország):

912.
Denis SOROKA (Belorusszia):
Я убиваю  19 min.

913.
Nver HOVHANNISYAN (Örményország):

914.
Seg KIRAKOSSIAN (Örményország):

915.
Reza GOLCHIN (Irán):

916.
Yasser SHAFIEY (Egyiptom):

917.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):
بازگشت  21 min.

918.
Gholamreza JAFARI (Afganisztán, Irán):

919.
Reza GOLCHIN (Irán):

920.
Bayan ZARABI (Irán):
خط صورتی  15 min.

921.
Sahar REZVANI (Irán):
خوردگی  8 min.

922.
Jafar SAYADI (Irán):

923.
Amir GHOLAMI (Irán):

924.
Ayat ASADI RAHBAR (Irán):
راحیل  30 min.

925.
Ali SADEGHIAN (Irán):
شکار  9 min.

926.
Iman SOLTANI (Irán):

927.
Hayedeh MORADI (Irán):

929.
Iman HAMIDI (Irán):

930.
Payam PARSAFAR (Irán):
معبر  15 min.

931.
Anna KOROTAEVA (Oroszország):

932.
Mahammad KHALILI (Irán):

933.
Iker ARCE @ Miriam ORTEGA (Spanyolország):

934.
Julien TRAUMAN (Franciaország):
À l’Aube  22 min.

935.
Filipe ABRANCHES (Portugália):
À Tona  10 min.

936.
Kam WONG (Hong Kong ):
何敏登陸  28 min.

937.
Hong Yane WANG & Hua WANG (Egyesült Királyság, Kína):
冰消瓦解  1 min.

938.
Ye MIMI (Taiwan):

939.
Ka Ho CHOI (Hong Kong):
寶兒  10 min.

940.
Nan MA (Kína):

941.
Nan MA (Kína):

942.
Sungbin BYUN (Dél- Kórea):
손과 날개  17 min.

943.
Chiang Yao (Taiwan):
(?)?  9

944.
Jeroen TER WELLE (Hollandia):

945.
Michael Bier (Belgium):

946.
Gabin Tellenne, Lelia Saligari, Yann K (Korea, Republic of):

947.
Max HATTLER (Hong Kong):
+  2 min.

948.
Yael Reisfeld (Israel):

949.
Quanyong Bi (China):
??  8

950.
Sui-hin MAK (???) (Hong Kong):
??  2

951.
Yan Lu (China):
??  15

952.
Mahbube tamaskani (Iran, Islamic Republic of):
???  4

953.
Saba Ghasemi (Iran, Islamic Republic of):
???  38

954.
Sofya Badalova (Russian Federation):
???  3

955.
Aniket (India):

956.
IMAN DAVARI (Iran, Islamic Republic of):
????  14

957.
Nayan Arehalli (India):
????  20

958.
Olena Kutinova (Ukraine):
????  2

959.
ABHIJEET SHIVAJIRAO CHAVAN (India):
?????  12

960.
Alyona Polyakova (Russian Federation):
?????  3

961.
Arshia Zeinali (Iran, Islamic Republic of):
?????  12

962.
Ayat asadi rahbar (Iran, Islamic Republic of):
?????  30

963.
Jieyue YU (China):
?????  58

964.
Muhammad Bayazid, Samah Safi Bayazid (Syrian Arab Republic):
?????  18

965.
Muhammad Bayazid, Samah Safi Bayazid (Syrian Arab Republic):
?????  12

966.
Oren Ben-simon (Israel):
?????  82

967.
Oren Ben-simon (Israel):
?????  82

968.
Alyona Polyakova (Russian Federation):

969.
Aniket (India):

970.
???? ???? ??? ????? (Egypt):
??????  6

971.
Ahmed Badr Karram (Egypt):
??????  8

972.
Dmytro Shvydkyy (Ukraine):
??????  4

973.
Rajmani maurya (India):
??????  8

974.
Sofya Badalova (Russian Federation):
??????  7

975.
Kamilya Issaliyeva (Not Specified):
??????#  10

976.
javad khorsha (Iran, Islamic Republic of):
???????  12

977.
Mikhail Zheleznikov (Russian Federation):
???????  11

978.
Mohsen Bagheri Dastgerdi (Iran, Islamic Republic of):

979.
Oksana Belousova (Russian Federation):
???????  11

980.
Olena Kutinova, Artur Sadovnikov (Ukraine):

981.
Faridul Ahasan Shourav (Bangladesh):

982.
Nitzan Goffer, Ben Dayan (Israel):

983.
Konstantin Chelidze (Russian Federation):

984.
Komrakova Liudmila (Russian Federation):

985.
Aniket (India):

986.
Arsen Arakelyan (Armenia):

987.
Hajer Osama (Iraq):

989.
Mohamed Mowafi (Egypt):

990.
Krishnan Vignesh (India):

991.
Dave Lojek (Germany):

992.
Leonid Gardash (Russian Federation):

993.
Edward Kowzan (Russian Federation):

994.
Liudmila Komrakova (Russian Federation):

995.
Mouhanad altaib (Not Specified):

996.
Artur Sadovnikov, Olena Kutinova (Ukraine):

997.
Dmitry Romanov (Russian Federation):

998.
Marko Dzambazoski (Macedonia, the former Yugoslav Republic of):

999.
Mehrdad Fakhrpour (Iran, Islamic Republic of):

1000.
Mohammad Poustindouz (Iran, Islamic Republic of):

1001.
Mor Hanay (Israel):

1002.
Chiya Mohammadi (Iran, Islamic Republic of):

1003.
Sofya Badalova (Russian Federation):

1004.
Prashant Subhashchandra Salunke (India):

1005.
Nofar Schweitzer (Israel):

1006.
Amirhossein keshavarz molaee, shayan naghibi (Iran, Islamic Republic of):

1007.
Mohammad Hossein JAFARI MOGHADDAM FARD (Iran, Islamic Republic of):

1008.
Akshay Saseendran MP (India):

1009.
Ali Tabe imam (Iran, Islamic Republic of):
?? ??  9

1010.
Komrakova Liudmila (Russian Federation):

1011.
Ksenia Roganova (Russian Federation):

1012.
Sezen Kayhan (Turkey):

1013.
Tomasz Kowal (Poland):

1014.
Nuno Barreto (Angola):

1015.
Onur TUTAN (Turkey):

1016.
Ataberk K?rçuvalo?lu (Turkey):

1017.
Özkan Emre (Turkey):

1018.
Özkan Emre (Turkey):

1019.
Özkan Emre (Turkey):

Ének a fák tetejéből
1020.
ZSIGMOND Attila (Magyaroroszág):

1021.
Stéphane Bouche (France):

1022.
IBATULLINA Svetlana (Oroszország):
ДИМА  20 min.

1023.
Hamed shadabi (Iran, Islamic Republic of):

1024.
Morten Tšinakov, Lucija Mrzljak (Estonia):

1025.
Pham Thien An (Viet Nam):

1026.
PETER BÖVING (Germany):

1027.
Machu Latorre (Spain):

1028.
Machu Latorre (Spain):

1029.
Faridur Rahman (Bangladesh):

1030.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):
00777  1 min.

1031.
Nicolas DEVEAUX (Franciaország):

1032.
José Luis LÓPEZ-LINARES (Spanyolország):

1033.
Daniel GITMAN TADEVOSYAN (Izrael, Magyarország):

1034.
Damian KOCUR (Lengyelország):
1410  28 min.

1035.
LACZI Evelin (Magyaroroszág):
1440  10 min.

1036.
Pedro Ribeiro (Brazil):

1037.
Pedro González Bermúdez (Spain):

1038.
Pedro González Bermúdez (Spain):

1039.
Seg KIRAKOSSIAN (Örményország):

1040.
Alberto MARÍA & David & Belén FERNÁNDEZ TIEMBLO & MIRANDA & Kruppa ROBELO (Spanyolország):
24:37:00  9 min.

1041.
Ángel VALIENTE (Spanyolország):
29 de febrero  10 min.

1042.
Francois Thoolen (Belgium):
2FAST4U  26

1043.
Marco AMARAL (Portugália):
3 Anos Depois  13 min.

1044.
Diego SANIZ (Spanyolország):
5ºC  17 min.

5 Cigaretta
1045.
Passos ZAMITH (Portugália):

1046.
DIEGO GONZÁLEZ (Spain):

1047.
DIEGO GONZÁLEZ (Spain):

1048.
MADDI BARBER (Spain):

1049.
MADDI BARBER (Spain):

1050.
(Iran, Islamic Republic of):
60=1  2

1051.
Dave Lojek (Germany):

1052.
Matthias KRETER (Németország):
8:27  12 min.

929
1053.
Chia-Ho TAI (Taiwan):
929  6 min.

A báró hazatér
1054.
BREIER Ádám (Magyarország):

A bármicvó fiúk
1055.
OLÁH Katalin & CSUKÁS Sándor (Magyaroroszág):

1056.
KALÁNYOS Péter (Magyaroroszág):

1057.
KALÁNYOS Péter (Magyaroroszág):

A baba
1058.
NÉMETH József (Magyarország):
A baba  30 min.

1059.
Frederico MESQUITA (Portugália):

1060.
Bianka Farkas and The Crew (Hungary):

1061.
Tyler MACRI & Sophia FEUER (Egyesült Államok):

1062.
LAVRO Ferenc (Magyarország):

A Sárga Ház
1063.
Ana Luísa LOPES (Portugália):

1064.
Breno Soares (Brazil):

A létezés eufóriája
1065.
SZABÓ Réka (Magyaroroszág):

A legnagyobb ajándék
1066.
GOMBOS Tamás (Magyaroroszág):

1067.
MIKLÓS BORSOS (Hungary):

1068.
MIKLÓS BORSOS (Hungary):

1069.
VÁCZI Edit (Magyaroroszág):

1070.
NÉMETH József (Magyaroroszág):
A panel  51 min.

A panel
1071.
NÉMETH József (Magyarország):
A panel  51 min.

A por népe
1072.
GRÓF Péter & GULD Péter (Magyaroroszág):
A por népe  10 min.

1073.
BORSODY István (Magyaroroszág):

A te neved
1074.
DOMOKOS János (Magyaroroszág):
A te neved  52 min.

1075.
Rahul Pawar (India):

1076.
Just PHILIPPOT (Franciaország):
Acide  18 min.

1077.
Geraint EDWARDS (Egyesült Királyság):
Act II: Scene II  117 min.

1078.
Abhijit Sinha (India):
Adhura  19

1079.
Borja ÁLVAREZ HERNÁNDEZ (Spanyolország):
Adosados  11 min.

1080.
Zbysek SEMELKA (Csehország):

1081.
Hugo de Magalhaes, Evéra Chapel, Gabriel Richaud, Aubin Kubiak, Louison Franque, Mélissa Evrard-Nadaud (France):

1082.
Boris SEEWALD (Németország):
Afterword  9 min.

1083.
José Mellinas (Spain):

1084.
Steeve FITOUSSI & Daniel BRENER (Izrael):

1085.
Mojataba MOUSAVI (Irán):
Aghaye Gavazn  9 min.

1086.
Raffaele Grasso (Italy):
AGNES  7

1087.
David DOUTEL & Vasco SÁ (Portugália, Francicaország):
Agouro  15’16’’ min.

1088.
Borja SOLER (Spanyolország):

1089.
Jaanis VALK (Észtország):

1090.
HASSOUN GEOFFROY, OHNET GREGROIRE (Not Specified):

1091.
Antoine Giorgini (France):

1092.
Mahmoud SAEMIN (Irán):
Akharin Mahi  7 min.

1093.
Lina Maria Rivera (Colombia):

1094.
Ursula ROMERO GERBERDING (Spanyolország):
ALAN  20 min.

1095.
Soner SERT (Törökország):
Alarga  9 min.

Aleksi
1096.
Barbara VEKARIC (Horvátország, Szerbia):
Aleksi  90 min.

1097.
Marvin Meiendresch (Germany):

1098.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1099.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spanyolország):
ALIENS  23 min.

1100.
Benna G. MARIS (Olaszország):

1101.
Marianna Francese, Jaad Gaillet (France):

1102.
Sarah VANAGT (Belgium):

1103.
John QUIRK (USA):
Alt_Space_Esc  3 min.

1104.
JOSU MARTÍNEZ (Spain):
Ama  8

1105.
JOSU MARTÍNEZ (Spain):
Ama  8

1106.
Anton BILZHO (Oroszország):
Ambivalentnost'  117 min.

1107.
Kaméla Bentouati, Amandine Dazin (France):
Amenti  4

1108.
Marek SKRZECZ (Lengyelország):
Amerykanski sen  26 min.

1109.
Joaquín PÉREZ ORDÓñEZ (Spanyolország):
Anabel  11 min.

1110.
MARÍA ELORZA (Spain):

1111.
MARÍA ELORZA (Spain):

1112.
Payal KAPADIA (India):

1113.
GONZALO G. UNDURRAGA (Spain):

1114.
GONZALO G. UNDURRAGA (Spain):

1115.
Lam CAN-ZHAO (Kína):
Animal World  71 min.

1116.
Miguel NUNES (Portugália):
Anjo  24 min.

Anteu
1117.
João VLADIMIRO (Portugália, Francicaország):
Anteu  28 min.

1118.
VERMES Dorka (Magyaroroszág):
Anyák napja  15 min.

1119.
Léo FAVIER (Franciaország):

1120.
Hossein NAMAZI (Irán):
Appandis  83 min.

1121.
Ana Maria Ferri (Spain):

1122.
Ana Maria FERRI (Spanyolország):

1123.
Gökhan Öcal (Turkey):
APSARA  22

1124.
Annabel Clare, Audrey Jay, Beth Wood, Billy Craigan- Toon, Carolien Van Marwijk Kooy, Clelia Goodchild, Charlotte Ward, Esme Sanders, Fiona Halliday, Gloria Fusillo, John English, Oleksii Zabielin, Oli Abulude, Stuart Watson, Tom Garner (Spain):

1125.
ammar alshwile (Iraq):
arabic  6

1126.
Dracon Media for film and television production (Iraq):
Arabic  30

1127.
Julia GROSZEK (Lengyelország):
Arabski sekret  56 min.

1128.
Dieter Leitner, Dave Lojek (Germany):

1129.
Timothey Delhaize, Alexis Maerten, Aurélia Tron, Orane Laffra, Zoé Devise (France):

1130.
Jan SVATOS (Csehország):

1131.
Meysam BABAEI (Irán):
Archer  6 min.

1132.
Tuna KAPTAN (Törökország, Németország):

1133.
Prague BENBENISTY (Izrael):
Arika  16 min.

1134.
Shogher Petrosyan (Armenia):

1135.
Mehdi Boostani (Iran):

1136.
Mehdi Boostani (Iran):

1137.
Deniss KACS (Németország):
Arpeggio  15 min.

1138.
Casey WEI (Kanada):

1139.
Juliana Chagas (Brazil):

1140.
Joel CORTINA SUÁREZ (Argentína):

1141.
CAIO CORTONESI (Brazil):
Asra  15

1142.
CAIO CORTONESI (Brazil):
Asra  15

1143.
Dalibor BARIC (Horvátország):

Asya
1144.
Daniella RYBAKYAN (Oroszország):
Asya  29 min.

1145.
Mark FREEMAN (Ghana):
Atena/Nets  7 min.

1146.
Pedro COLLANTES (Spanyolország):
Ato San Nen  25 min.

1147.
Stéphanie CABDEVILA (Franciaország):
Atomic Spot  14 min.

1148.
Kelly HOLMES (Franciaország, Anglia):
Attrition  23 min.

1149.
Nicolas Gerifaud (France):

1150.
Kiana NAGHSHINEH (Németország):
Augenblicke  4 min.

1151.
Mael LE MÉE (Franciaország):
Aurore  18 min.

1152.
Bill Szilagyi (Brazil):

1153.
Pascal Marc (France):

1154.
Thierry DORY (Belgium):
Avenue Louise  29 min.

1155.
Francisco COLOMBO (Portugália, Brazília):
Avesso  9 min.

1156.
Steve Masihoroe (Indonesia):

1157.
BORSODY István & KURUTZ Márton (Magyaroroszág):

1158.
Rishabh Arora (United Kingdom):

1159.
Rikke Alma KROGSHAVE PLANETA (Dánia):
Bacchus  5 min.

1160.
Elaheh MOUSAVI (Irán):

1161.
Carlo FRANCISCO MANATAD (Fülöp-szigetek, Szingapúr, Olaszország):

Balázs kamerája
1162.
BOLLA Kolos (Magyaroroszág):

1163.
Alessandro AMADUCCI (Olaszország):

1164.
Cansın ERÜLKEBAş (Törökország):
Bana Ne Oluyor  27 min.

1165.
Mauricio Cuffaro (Spain):
Bani  11

1166.
Mauricio Cuffaro (Spain):
Bani  11

1167.
John PETRIZZELLI (Venezuela):
Barbara  105 min.

1168.
Marie-Agn?s Viala (France):

1169.
Martin SUCHANEK (Csehország):

1170.
Ebrahim MOKHTARI (Irán):
Barg-e Jan  86 min.

Talán Ma...
1171.
Nadine ASMAR (Libanon):

Ugató
1172.
jamal AMIN (Egyesült Királyság):

1173.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1174.
WAHIDY KFRI (Iraq):

1175.
WAHIDY KFRI (Iraq):

1176.
Rita MAIA & Vasco VIANA (Portugália):

1177.
Donato SANSONE (Franciaország):
Bavure  5 min.

1178.
ZENTAI Lilla (Magyaroroszág):
Befogadás  44 min.

1179.
Yasseman TOURANG (Svédország):

1180.
Marcin BORCHARDT (Lengyelország):

1181.
Dimitri Castiglioni, Clément Le Couviour (France):

1182.
Tomás A. WILHELM (Spanyolország):
Belca  4 min.

1183.
Antonin BLANC (Szerbia):

1184.
Jossie MALIS (Franciaország):

1185.
Anna OPARKOWSKA (Lengyelország):
Bernard  6 min.

1186.
Quino PINERO (Egyesült Királyság):

1187.
Zlatko COSIC (Horvátország, USA):
Between Places  20 min.

1188.
Shannon MEILAK (Ausztrália):

1189.
AJAY DIKSHIT (Screen Name- Nishant) (India):

1190.
Renato Benites (Brazil):
Bicho  20

1191.
Veljko POPOVIC (Horvátország, Franciaország):
Biciklisti  7 min.

1192.
Evrim ?nci (Turkey):

1193.
Natalia BEREG (Oroszország):

1194.
Saman Salehi, Majid Kalantar (Iran, Islamic Republic of):
Bisim  15

1195.
Daria KOPIEC (Lengyelország):

1196.
Grégoire VERBEKE (Belgium):
Bjeshkë  15 min.

1197.
FRAN PARRA, ÁLEX RIESGO (Spain):

1198.
FRAN PARRA, ÁLEX RIESGO (Spain):

1199.
Katariina RäTY (Finnország):
Blind  6 min.

1200.
Hermann Leitner (Austria):

1201.
Alicja BLASZCZYNSKA (Lengyelország):
Bloto  13 min.

1202.
Andrej REHAK (Croatia):
Bobo  14 min.

1203.
Tsipi KARLIK (Izrael):

1204.
Milena DUTKOWSKA (Lengyelország):
Bogdan i Roza  15 min.

1205.
SHON KIM (Dél-Korea / USA / Portugália):

1206.
SHON KIM (Dél-Korea / USA / Portugália):

1207.
Paulo CARNEIRO (Portugália):

1208.
Semih Korhan GÜNER (Németország):
Boy  15 min.

1209.
Estelle GATTLEN (Svájc):
Braises  7 min.

1210.
Matthias KRETER (Németország):
Breathe!  9 min.

1211.
Chris SHEPHERD (Franciaország):
Brexicuted  6 min.

1212.
Pascal Tessaud (France):

1213.
Alberto MACASOLI (Spanyolország):
Bruno  10 min.

1214.
Riitta Rythä (Italy):

1215.
Cédric PRÉVOST (Franciaország):
Bug  19 min.

1216.
NicolasDROLC (Franciaország):

1217.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

1218.
Gerlando INFUSO (Belgium):
By(e) Love  19 min.

A szükséges lépéseken
1219.
valentina PONOMARENKO (Oroszország):

1220.
Roberto Oliveira (Brazil):

1221.
Cez Comerci (Argentina):

1222.
mustafa ABUALJEER (Irak):
cachak  6 min.

1223.
ALBERTO GASTESI (Spain):
Cactus  12

1224.
ALBERTO GASTESI (Spain):
Cactus  12

1225.
Stéphanie Lansaque , François Leroy (France):

1226.
Klaudiusz CHROSTOWSKI (Lengyelország):
Call me Tony  62 min.

1227.
Daniel Romero (Spain):
Cambio  9

1228.
Daniel Romero (Spain):
Cambio  9

1229.
Edgar P?ra (Portugal):

1230.
Pablo ADIEGO ALMUDEVAR (Spanyolország):
Camposanto  24 min.

1231.
Adriana DA FONSECA (Belgium):
Capote Percée  22 min.

1232.
Zharko IVANOV & Viktor SOKOLOVSKI (Macedónia):
Caravan  22 min.

1233.
Quentin LAZZAROTTO (Peru):

1234.
Frédéric SCHULD & Valentin RIEDL (Németország):

Carmen
1235.
Quique MAñAS, Jorge MONTALBÁN & Carmen KOBAYASHI (Spanyolország):
Carmen  5 min.

1236.
Adrián HEVIA & Gerar REVILLA (Spanyolország):
Carnality  8 min.

1237.
Arnaud GERBER (Németország, Franciaország):
Carousel  35 min.

1238.
Christian FLORES (Spanyolország):

1239.
Paloma ZAPATA (Spanyolország):
Casamance  92 min.

1240.
Justine-Julie LEFèVRE (Franciaország):
Casse-Noisette  26 min.

1241.
Katarzyna ISKRA (Lengyelország):
Casting  20 min.

1242.
Klaudia KESKA (Lengyelország):
Casting  18 min.

1243.
Javier García (Spain):

1244.
Javier García (Spain):

1245.
Jamille VAN WIJNGAARDEN (Hollandia):
Catastrophe  2 min.

1246.
Alessandro Berteri (Italy):

1247.
Mathilde MATHILDE JEANNEAU (Franciaország):

1248.
Carlota PEREDA (Spanyolország):
Cerdita  14 min.

1249.
Charlotte CAYEUX (Franciaország):

Chöd
1250.
VETŐ János (Magyaroroszág, Dánia):
Chöd  1 min.

1251.
Youcef KHEMANE (Franciaország):
Chahine  17 min.

1252.
GEORGE GEORGAKOPOULOS (Greece):

1253.
GEORGE GEORGAKOPOULOS (Greece):

1254.
GEORGE GEORGAKOPOULOS (Greece):

1255.
Mansour Forouzesh (Iran, Islamic Republic of):

1256.
Humberto Vallejo (Dominican Republic):
Chanel  10

1257.
Humberto Vallejo (Dominican Republic):
Chanel  10

1258.
Guy-Marc HINANT (Belgium):

1259.
Kaushik Roy (India):

1260.
Oksana ARTEMENKO (Ukrajna):
Cholovik  6 min.

1261.
William LABOURY (Franciaország):
Chose Mentale  21 min.

1262.
SZOBOSZLAY Eszter (Magyaroroszág):

1263.
TÓTH-PÓCS Roland (Magyaroroszág):

1264.
Víctor Urbano (Spain):

1265.
Víctor Urbano (Spain):

1266.
Miguel Clara VASCONCELOS (Portugália, Francicaország):
Circo Do Amor  20 min.

1267.
Delia HESS (Svájc):
Circuit  8 min.

1268.
Signe TVEITAN (Dánia):

1269.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Ciudadanos  1 min.

1270.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Ciudades  1 min.

1271.
Camille MOREAU (Franciaország):
CLAC !  19 min.

1272.
Giuseppe Casapulla (Italy):

1273.
Francisco Batista (Mexico):

1274.
Bill Szilagyi (Brazil):

1275.
Eugène GREEN (Portugália, Francicaország, Belgium):

1276.
Claudia NEGRO GARCÍA (Spanyolország):
Concerto Em F  20 min.

1277.
Claudia Negro García CLAUDIA (Spanyolország):
Concerto em F  20 min.

1278.
Lidia LIDIA (Egyesült Királyság):

1279.
Marko DZAMBAZOSKI (Macedónia):
Crni i Krivi  11 min.

1280.
KIS Anna (Magyaroroszág):

Családi kör
1281.
TÖRÖK Marcell (Magyaroroszág):
Családi kör  27 min.

1282.
BECK Zoltán & RUMANN Gábor (Magyaroroszág):

1283.
Kike Maíllo (Spain):

1284.
Kike Maíllo (Spain):

1285.
Alejandro RENEDO VILLAGRAN (Spanyolország):
Cuarteto  14 min.

1286.
Jorge Naranjo (Spain):

1287.
Jorge Naranjo (Spain):

1288.
Grzegorz PAPRZYCKI (Lengyelország):
Czarnobóg  30 min.

1289.
Stéphane BAZ (Franciaország):
Déguste  5 min.

1290.
Tomás A. WILHELM (Spanyolország):

1291.
Eldar Bora (Hosseinzadeh) (Turkey):

1292.
Yasin Erda, Cihangir Öztürk (Turkey):

1293.
Ines Christine GEIßER & Kirsten Carina GEIßER (Németország):
Dürrenwaid 8  7 min.

1294.
Muriel MONTINI (Franciaország):
Dame de cœur  8 min.

1295.
Clémence DIRMEIKIS (Franciaország):
Danse, poussin  13 min.

1296.
Cornel GHEORGHITA (Románia):
Dansul Soarelui  70 min.

1297.
Dave Lojek, Steffi Sixdorf (Germany):

1298.
Seysd Morteza SABZEGHAB (Irán):
Dashtan  20 min.

1299.
Behrouz NOORANIPOUR (Irán):
Dayan  80 min.

1300.
Fontaine (France):
DayS  4

1301.
Antoine LAURENT (Franciaország):

1302.
Tomas Sem LøKKE-SøRENSEN (Norvégia):
De Klarsynte  74 min.

1303.
Jeroen HOUBEN (Hollandia):
De Matchmaker  92 min.

1304.
LASKAI Csaba (Magyaroroszág):
December  20 min.

Alias Jenny
1305.
Samira FANSA (Németország):

1306.
Eduardo BRITO (Portugália):
Declive  7 min.

1307.
Israel AHUMADA (Mexikó):
Dejar la piel  32 min.

1308.
Val?ria Cuní (Spain):

1309.
David Eira Pire, Carla Scolari (Argentina):

1310.
YAKUP UYGUN (Turkey):

1311.
YAKUP UYGUN (Turkey):

1312.
Margarida Rodrigues, Nuno A. Rocha (Portugal):

1313.
Dimitri LIMPERT (Németország):

1314.
Mounir BEN BACHIR (Belgium):

1315.
Anton BIALAS (Franciaország):

1316.
Aniez Atlas (Spain):

1317.
Adrian GRGUREV (USA):
Desert Boy  1 min.

1318.
Mikael LYPINSKI (Lengyelország):
Desert Coffee  53 min.

1319.
Manuel MARTÍNEZ MARCOS (Spanyolország):

1320.
Juan Pablo POLANCO CARRANZA (Spanyolország):
Desvelo  7 min.

1321.
Michaël Barocas (France):

1322.
Sunil Shivabhakti (Nepal):
Dhoka  10

1323.
Karin BECKER (Németország):
Die Frist  79 min.

1324.
Akvil? Žilionyt? (Lithuania):

1325.
Jordan Damour (France):

1326.
Marta M MATA (Spanyolország):

1327.
Simon RIETH (Franciaország):

1328.
Enrico TURCI (Belgium):

1329.
Arturo Hortas (Spain):

1330.
Basile VUILLEMIN (Svájc, Belgium):
Dispersion  8 min.

1331.
Tomasz JURKIEWICZ (Lengyelország):
Dni Przemiany  50 min.

1332.
REZA FAHIMI (Iran, Islamic Republic of):

1333.
Gloria CHUNG (USA, Olaszország):

1334.
Snjezana TRIBUSON (Horvátország):

1335.
Vladislav KNEžEVIć (Horvátország):

Dolgaink
1336.
SZERDAHELYI Mátyás (Magyaroroszág):
Dolgaink  57 min.

1337.
Juan FRANCISCO VIRUEGA (Spanyolország):
Domesticado  17 min.

1338.
Gaurav Puri (India):
DOODH  6

1339.
Adriana F. CASTELLANOS (Lengyelország, Spanyolország):
Dos Islas  40 min.

DOUBOUT
1340.
Pierre LE GALL & Sarah MALLÉON (Franciaország):
DOUBOUT  19 min.

1341.
Mafer Roussell (United States):

1342.
Rafael MONTEZUMA (Spanyolország):
Dua2litet  5 min.

Dulcinea
1343.
luca FERRI (Olaszország):
Dulcinea  64 min.

1344.
Brian RATIGAN (Egyesült Államok):
Dull Hope  3 min.

1345.
Jelena OROZ (Horvátország):
Dva na dva  8 min.

1346.
Tatiana SOBOLEVA (Oroszország):

1347.
Piotr SUBBOTKO (Lengyelország):

1348.
David DZOTSENIDZE (Grúzia):

1349.
Natalia SERGEEVA (Oroszország):
Earth  20 min.

1350.
Yimeng ZHANG (Kína, Belgium):
Eastward Go  12 min.

1351.
ANA GARCÍA RICO (United Kingdom):

1352.
ANA GARCÍA RICO (United Kingdom):

1353.
Marja HELANDER (Finnország):

1354.
Stéphanie RÉGNIER (Franciaország):
Eaux Noires  58 min.

1355.
Clémence LEBATTEUX (Franciaország):
Edith et Henry  14 min.

1356.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):

1357.
Martina Lexi VIZEC (Horvátország):
Egzodus  6 min.

1358.
(Netherlands):
ei  3

1359.
Jacqueline LENTZOU (Görögország):

1360.
BARTA Máté (Magyaroroszág):
Előrelépés  17 min.

1361.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1362.
Lazare GOUSSEAU (Franciaország):
El Asembleo  72 min.

1363.
Eva Salmerón (Spain):

1364.
KHALED EL KEBICH (Algeria):

1365.
Mario Monzó (Spain):

1366.
Mario Monzó (Spain):

1367.
Benjamin VILLAVERDE (Spanyolország):
El Cirujano  18 min.

1368.
José García Pérez (Spain):

1369.
Santiago TALAVERA (Spanyolország):

1370.
Fabio Moreno (Spain):

1371.
Xavier LABRUYèRE & Bernard LOUARGANT (Franciaország):
El Gato Viejo  52 min.

1372.
Roberto CHINET (Spanyolország):

1373.
Rubén Tejerina (Spain):

1374.
Rubén Tejerina (Spain):

1375.
Macu MACHÍN (Spanyolország):
El mar inmóvil  11 min.

1376.
Julián Quintanilla (Spain):

1377.
Pablo BARCE (Spanyolország):
El Nadador  18 min.

1378.
Jorge MURIEL (Spanyolország):

1379.
Melissa Silva Franco (Spain):

1380.
Melissa Silva Franco (Spain):

1381.
Nika Belianina (Peru):

1382.
Xabier ALCONERO (Spanyolország):

1383.
Paola GOSALVEZ (Spanyolország):
El Rey Negro  68 min.

1384.
Victor Vicente VILLAVICENCIO POTELLA (Spanyolország):

1385.
David PANTALEÓN (Spanyolország):

1386.
Petr FEDOROV (Oroszország):

1387.
Wojciech KLIMALA (Lengyelország):
Elizabeth  24 min.

1388.
HAJMÁSI Péter (Magyaroroszág):
Első randi  8 min.

1389.
Kristjan HOLM (Észtország):
Elu24  9 min.

1390.
COELHO DE MORAES (Brazil):

1391.
Julio Castro, Vlamir Cruz (Brazil):

1392.
Iria SANJURJO (Spanyolország):

1393.
Thomas HAKIM (Franciaország):
En Attendant  23 min.

1394.
David BOTTOME (Venezuela):

1395.
Nayra SANZ FUENTES (Spanyolország):
En esas tierras  12 min.

Engedetlen
1396.
MOLL Zoltán (Magyaroroszág):
Engedetlen  84 min.

1397.
Pierre-Louis Umdenstock (France):

1398.
Andre Ben Birken , Takis Panas (Portugal):

1399.
Mónica SANTOS & Alice GUIMARãES (Portugália, Francicaország):
Entre Sombras  13 min.

Kettő között
1400.
Sahar EL ECHI (Tunézia):

Equinox
1401.
Ivo M. FERREIRA (Portugália):

1402.
François Vogel (France):

1403.
Iria,María Magdalena,Roberto MONTES LIBRERO,ORELLANA PERO,PÉREZ MORÁN (Spanyolország):

1404.
Theodora REMUNDOVA (Csehország):

1405.
SARA CASASNOVAS PUMAR (Spain):

1406.
SARA CASASNOVAS PUMAR (Spain):

1407.
IBAN DEL CAMPO (Spain):

1408.
IBAN DEL CAMPO (Spain):

1409.
Franco Lombardi (Argentina):

1410.
Ernest WENCEL (Lengyelország):
Esprits Animaux  13 min.

1411.
Luís Azevedo (Portugal):

1412.
EDSON LEMOS AKATOY (Brazil):

1413.
Vasilisa KUZMINA (Oroszország):

1414.
Justine VUYLSTEKER (Franciaország, Kanada):
Etreintes  5 min.

1415.
Ola Gulde Poyntz (Sweden):

1416.
Joško MARUšIć (Horvátország):
Eutanazija  5 min.

1417.
JOSE LUIS VELAZQUEZ MENENDEZ (Spain):
eXit  14

1418.
JOSE LUIS VELAZQUEZ MENENDEZ (Spain):
eXit  14

1419.
Jose Girl (Spain):

1420.
Jose Girl (Spain):

1421.
Jose Girl (Spain):

1422.
Luís Azevedo (Portugal):

1423.
Pablo Hernández García (Spain):

1424.
CARLOS SOLANO (Spain):

1425.
CARLOS SOLANO (Spain):

1426.
Lukasz OSTALSKI (Lengyelország):
Face off  16 min.

1427.
SIMÓ Ibolya (Románia):
Falu Fessön  22 min.

1428.
Catherine COSME (Belgium, Franciaország):
Famille  25 min.

1429.
Fatemeh MOHAMADI (Irán):
Faramooshi  16 min.

1430.
Marion DESSEIGNE RAVEL (Franciaország):
Fatiya  19 min.

Faust a sötétben
1431.
Israel AHUMADA (Mexikó):

1432.
Dennis Christian, aka TEROM ROJAS ESTRADA (Peru):
Fe  30 min.

Február
1433.
Marlena MOLITOR (Németország):
Február  12 min.

1434.
Capucine LATRASSE (Belgium):
Fer de lance  4 min.

1435.
Tomasz WOLSKI & Anna GAWLITA (Lengyelország):
Festiwal  85 min.

1436.
Alexander DUPUIS (USA):
First Contact  4 min.

1437.
Gloria CHUNG (USA):
Flamingoville  13 min.

1438.
Frederick BERNAS & Amado TREVIñO (Mexikó):

1439.
Marko BELIć (Horvátország):
Flimflam  8 min.

1440.
Dave Lojek (Italy):

1441.
Arturo Hortas (Spain):

1442.
Vado VERGARA (Brazília):
Flores  17 min.

1443.
Pablo GARCÍA SANZ (Spanyolország):
Folk  77 min.

Fonál
1444.
GÖRÖGH Árpád (Magyaroroszág):
Fonál  19 min.

1445.
Fariba BUCHHEIM (Németország):
Formen  11 min.

1446.
Aurélia MENGIN (Réunion):
FORNACIS  83 min.

1447.
Mirabbas KHOSRAVINEZHAD (Irán):
Forouzan  12 min.

1448.
Paul HEINTZ (Franciaország):
Foyers  18 min.

1449.
LLUI?S JENE?, AMANDA SANS PANTLING, ORIOL GISPERT (Spain):
Fragils  65

1450.
LLUI?S JENE?, AMANDA SANS PANTLING, ORIOL GISPERT (Spain):
Fragils  65

1451.
Nuno Barreto (Angola):

1452.
Dave Lojek (Germany):

1453.
Marc Vall?s (Spain):

1454.
Deniz TELEK (Törökország):
Gümüş  16 min.

1455.
Julien Salinier (France):

1456.
Julien Salinier (France):

1457.
Sergio Aparicio Olivas (Spain):

1458.
Rodrigo CANET (Spanyolország):
Gamers  4 min.

1460.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

1461.
Maksim (Spain):
Gato  10

1462.
Vladimir NEPEVNY (Oroszország):

1463.
Vladimir KVETNOY (Oroszország):

1464.
GIUSEPPE CELENTANO (Italy):

1465.
BOGDAN Arpad (Magyaroroszág):
Gettó Balboa  85 min.

1466.
Mustafa Hadziibrahimovic (Netherlands):

1467.
Hosein GHENA’AT (Irán):

1468.
Hong Yane WANG & Hua WANG (Egyesült Királyság, Kína):

1469.
Kareem HUSSEIN (Egyiptom):

1470.
Kristina BARISIC (Horvátország):
Glavno Jelo  34 min.

1471.
Dave Lojek (Germany):

Egyiptom Aranya
1472.
WAGNER András & ÓHIDI Tamás & WAGNER Edit (Magyaroroszág):

Golnesa
1473.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):
Golnesa  94 min.

1474.
Ali kargar (Iran, Islamic Republic of):

1475.
Aleksander JOZEFCZYK (Lengyelország):
Gosc  2 min.

1476.
Elina OIKARI (Finnország):
Govadas  9 min.

1477.
Jasmine KO & Nathan KO (Dél- Kórea):
Granny's War  7 min.

Grbavica
1478.
Manel RAGA RAGA (Portugália, Spanyolország, Bosznia- Hercegovina):
Grbavica  19 min.

Grief Therapy
1479.
Maria VOROBYOVA (Oroszország):
Grief Therapy  13 min.

Grief Therapy
1480.
Maria VOROBYOVA (Oroszország):
Grief Therapy  13 min.

1481.
Maria ZMARZ - KOCZANOWICZ (Lengyelország):
Gruba  59 min.

1482.
Rafael ARÉVALO (Peru):
Guerrilla Gore  20 min.

1483.
Rodrigo Areias (Portugal):

1484.
Emma LOUHIVUORI (Finnország):

1485.
Muriel MONTINI (Franciaország):
Haïkus d'hiver  17 min.

1486.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Habitantes  1 min.

Hafis & Mara
1487.
Mano KHALIL (Svájc):
Hafis & Mara  88 min.

1488.
Nurit JACOBS YINON (Izrael):

1489.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Halazoon  11 min.

1490.
Nizan LOTEM (Izrael):

1491.
Anuraag TALPADE (India):
Happy Bhoday  14 min.

1492.
Oleg URAKIN (Oroszország):
Hardcore  24 min.

1493.
Oleg URAKIN (Oroszország):
Hardcore  24 min.

1494.
Soner SERT (Törökország):
Hastabakici  17 min.

1495.
Sergio Pellín (Venezuela, Bolivarian Republic of):
Hastio  14

1496.
Bernardo ZANOTTA (Hollandia):
Heart of Hunger  29 min.

1497.
Jukka SILOKUNNAS (Finnország):
Hei Vaan!  1 min.

1498.
Emi BUCHWALD (Lengyelország):
Heimat  24 min.

1499.
Dave Lojek (Austria):

1500.
Dave Lojek (Austria):

1501.
Laura Plancarte (Spain):

1502.
Laura Plancarte (Spain):

1503.
Arturo Hortas (Ecuador):

1504.
Juan AVELLA (Venezuela):
Hijo Por Hijo  10 min.

1505.
Ionel Luca (Switzerland):

1506.
Cayetana H. CUYÁS (Spanyolország):

1508.
Uri SMOLY (Izrael):
Hof Hamoed  25 min.

1509.
José García Pérez (Not Specified):

1510.
Bentley Brown (Chad):

1511.
Lorenzo Scalzo (Italy):
Honor  6

1512.
María ÁLVAREZ LAÍNZ (Spanyolország):

1513.
Jacek BLAWUT (Lengyelország):

1514.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1515.
Francesco Rosso (Estonia):

1516.
Viktor Hertz (Sweden):

1517.
Galiya FATKHUTDINOVA (Oroszország):
I Killed Alex  20 min.

1518.
Rosa Maria RODRIGUEZ PUPO (Kuba):
I Love Papuchi  14 min.

1519.
Giulia Merenda (Italy):

1520.
Tyler MACRI (Egyesült Államok):

1521.
Hong Yane WANG & Hua WANG (Egyesült Királyság, Kína):
Ice Breakers  2 min.

1522.
Simon Giraud (France):
Ichnos  6

Ikonok
1523.
Ronnie CRAMER (Egyesült Államok):

1524.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

1525.
Lola NAYMARK (Franciaország):

1526.
Elia Bei (Italy):

1527.
Sylvie GAUTIER (Franciaország):

1528.
Carmine De Martino (Italy):

1529.
Felix SCHON (Németország):
Im Leuchtturm  30 min.

1530.
BRUNA SCHELB CORR?A (Brazil):
IMO  67

1531.
Pablo MARTÍNEZ BALLARÍN (Észtország):

1532.
ANDRISTYAK Marcell (Magyaroroszág):
IN Corp.  7 min.

1533.
Anji TARATUTA (Oroszország, Olaszország):

1534.
Michele Rocchi (Italy):

1535.
Sarka MAIXNEROVA (Csehország):

1536.
Jose Antonio BALLESTER (Spanyolország):
Infusión  8 min.

1537.
Martinus KLEMET (Észtország):
Inglitrompet  3 min.

1538.
Alexis et Jérémie LOPEZ (Franciaország):
Inlove  7 min.

1539.
Marta MAGNUSKA (Lengyelország):
Inny  5 min.

1540.
Léa Fabreguettes (France):

1541.
Anna YANOVSKAYA (Oroszország):

1542.
David Anthony SANT (Dél- Kórea, Ausztrália):
Interspersed  4 min.

1543.
VALENTIN ANGHEL (Romania):

1544.
Polo MENÁRGUEZ (Spanyolország):

1545.
MARCO HUERTAS (Spain):

1546.
MARCO HUERTAS (Spain):

1547.
Gabriel VANDERPAS  (Belgium):

1548.
Daniel ŠULJIć (Horvátország):

1549.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):

1550.
Malécot Laure (Senegal):

1551.
Despina ATHANASSIADIS (Franciaország):

1552.
Alek PIETRZAK (Lengyelország):
Ja i moj tata  30 min.

1553.
Pavel RUZYAK (Oroszország):

1554.
Hesam DEHGHANI (Irán):
Jabeh  17 min.

1555.
Daniele Nicolosi (Italy):
Jack  15

Jacotolocotoc
1556.
Thomas SECAZ (Belgium):
Jacotolocotoc  12 min.

1557.
Justyna MYTNIK (Lengyelország):

1558.
David OEO (Spanyolország):
Jaula  12 min.

1559.
Raka Samudera Jae (Indonesia):
Jawara  27

1560.
Katrin OLAFSDOTTIR (Írország):
Je m'aime  14 min.

1561.
Osman CERFON (Franciaország):

1562.
Lisette Pires, Rosine Kaboré (France):

1563.
Frédérique DEVILLEZ (Franciaország):

1564.
Ali arikath (India):

1565.
Grzegorz PAPRZYCKI (Lengyelország):
Jestem  24 min.

1566.
Miroslaw DEMBINSKI (Lengyelország):

1567.
Paul MARQUES DUARTE (Franciaország):

1568.
JOAN-POL ARGENTER (Spain):

1569.
JOAN-POL ARGENTER (Spain):

1570.
Eva CVIJANOVIC (Kanada, Horvátország):
Jezeva kuca  10 min.

1571.
Himanshu prajapati (India):
Jivari  23

1572.
Vincent DUQUESNE (Franciaország):
JJ Showman  17 min.

1573.
COELHO MORAES (Brazil):

1574.
Carlos Adelino (Brazil):

1575.
Franka Braun (Germany):
Johann  10

1576.
Naween NOPPAKUN (Thaiföld):
Jorah  4 min.

1577.
Louis Liébert (France):

Könnyű leckék
1578.
ZURBÓ Dorottya (Magyaroroszág):

Kötelék, avagy a a rab és a börtönőr
1579.
BÁLINT Arthur (Magyaroroszág):

Közös Sziget
1580.
OLASZ Renátó (Magyaroroszág):
Közös Sziget  26 min.

KA
1581.
Claudio CAPANNA (Belgium):
KA  10 min.

1582.
Irena PASKALI (Litvánia):

1583.
MIGUEL ANGEL JIMÉNEZ (Spain):

1584.
MIGUEL ANGEL JIMÉNEZ (Spain):

1585.
Suat Şenocak, Hasan Bak?r, Osman Korkmaz (Turkey):

1586.
Igor GRUBIC (Horvátország):

1587.
Khsoro Masoumi (Iran, Islamic Republic of):

1588.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):

1589.
Mohammad EHSANI (Irán):
Karun  52 min.

1590.
R?dvan YAVUZ (Turkey):
KAVGA  15

1591.
Güldem Durmaz (Belgium):

1592.
Guruh Nusantara (Indonesia):

1593.
M. Satria Yudha (Indonesia):

1594.
JORDI Leila (Magyaroroszág):

1595.
Elli VUORINEN (Finnország):

1596.
Felix Maximus (India):

1597.
Lucas Lermytte, Simon Krieger, Mathilde Dugardin, Simon Ameye, Antoine Dupriez, Thibaud Colin (France):
Kim  5

1598.
Dave Lojek, Hermann Leitner (Austria):

1599.
Michael Ciesielski (Germany):

1600.
Marc TORICES & Genis RIGOL & Pau ANGLADA (Franciaország):
Knockstrike  5 min.

1601.
Olga CHAJDAS (Lengyelország):

Kockaember
1602.
DOMBROVSZKY Linda (Magyarország):
Kockaember  18 min.

1603.
Marcin POLAR (Lengyelország):
Kolekcja  19 min.

1604.
Tomasz DROZDOWICZ (Lengyelország):

1605.
Grzegorz MOLDA (Lengyelország):
Koniec widzenia  15 min.

1606.
Karash JANYSHOV (Kirgizisztán):
Kosh bol  15 min.

1607.
Kalle RAITTILA (Finnország):
Kotouttajat  22 min.

1608.
Halil Ergin (Turkey):
Koza  14

1609.
Igor BEZINOVIC (Horvátország):
Kratki izlet  75 min.

1610.
Toma STENKO (Oroszország, Grúzia):
Krik  24 min.

1611.
Daniel F. Amselem (Spain):
Krisis  15

1612.
Daniel F. Amselem (Spain):
Krisis  15

1613.
Marco Di Gennaro (Italy):

1614.
Giovanni PIERANGELI (Lengyelország):
Krotki dystans  20 min.

1615.
Ekaterina DIAKOVA (Izrael, Oroszország):
Ktamim  60 min.

1616.
Hyun-shin MO (Dél- Kórea):
Kukkwanggyohoe  67 min.

1617.
Alexandra HENAO (Venezuela):

1618.
MARCOS CABOTÁ, JOAN BOVER (Spain):
Kyoko  20

1619.
MARCOS CABOTÁ, JOAN BOVER (Spain):
Kyoko  20

1620.
Sven BRESSER (Hollandia):

1621.
Lucas GLOPPE (Franciaország):

1622.
Marta FONT PASCUAL (Spanyolország):
L'accident  8 min.

1623.
Chabname ZARIâB (Franciaország):

1624.
Florence HUGUES (Franciaország):
L'oeil du cyclo  25 min.

1625.
Max HUREAU (Franciaország):

1626.
Léo Fontaine (France):

1627.
Juan MESEGUER NAVARRO (Spanyolország):
La última ruta  20 min.

1628.
Emiliano GRANADA ORTEGA (Spanyolország):
La AraÑA  13 min.

1629.
Constance MEYER (Franciaország):

1630.
Jimena MUHLIA (Mexikó):
La Caja China  5 min.

1631.
ROY CLÉMENT (France):

1632.
ROY CLÉMENT (France):

1633.
ROY CLÉMENT (France):

1634.
Baselga Agustí JAIME (Spanyolország):

1635.
Jaime BASELGA AGUSTÍ (Spanyolország):

1636.
Tiphaine RAFFIER (Franciaország):
La Chanson  30 min.

1637.
Alexis Pinot, Charles Deroo, Astrid Loviny, Laurine Langlet, Maxime Van Camp (France):

1638.
Pierre GOETSCHEL (Franciaország):

1639.
Toni Geitani (Lebanon):

1640.
Rafael ARÉVALO (Peru):

Paula örökkévalósága
1641.
Dayana GAUTHIER (Venezuela):

1642.
Martin Emiliano Diaz (Argentina):

1643.
Valéry ROSIER & Méryl FORTUNAT-ROSSI (Belgium, Franciaország):
La Grand-Messe  70 min.

1644.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1645.
Yves CHAUDOUëT (Franciaország):
La Joueuse  26,05 min.

1646.
Alejandro Cano (Spain):

1647.
Alejandro Cano (Spain):

1648.
Ingrid Heiderscheidt HEIDERSCHEIDT (Belgium):

1649.
Daniel LEÓN LACAVE (Spanyolország):
La muñeca rota  16 min.

1650.
Daniele Balboni (Italy):

A Másik Varázslat
1651.
Leandro BARTOLETTI (Argentína):

1652.
CA533;SAR DE NICOLA533;S, JUAN MARTÍNEZ (Spain):

1653.
CA533;SAR DE NICOLA533;S, JUAN MARTÍNEZ (Spain):

1654.
Jonathan HAZAN (Franciaország):
La Parcelle  20 min.

1655.
Giuseppe Ferlito (Italy):

1656.
Camille LUGAN (Franciaország):
La Persistente  22 min.

1657.
Frederic BAYER AZEM (Franciaország):

1658.
Isaac Berrocal (Spain):

1659.
Marco Romano (Mali):

1660.
Shambar/ Freddy Tchamala Kunda (Mali):

1661.
Antonella Lauria (Italy):

1662.
Lucie Portehaut SANDRINE PILLON (Franciaország):
La Vie sur Mars  17 min.

1663.
Pascal Tessaud (France):

1664.
Javier García (Spain):

1665.
Javier García (Spain):

1666.
Maria KORPORAL (Németország):
La Vitruviana  2 min.

1667.
Ricardo Yebra (Spain):
Lado B  75

1668.
Ricardo Yebra (Spain):
Lado B  75

1669.
Clark NIKOLAI (Kanada):

1670.
Mathieu LABAYE & Hannah LETAïF (Belgium):
Lagune  6 min.

1671.
Chus DOMÍNGUEZ (Spanyolország):

1672.
Jonay GARCÍA (Spanyolország):
Las otras camas  15 min.

1673.
Juan BEIRO (Spanyolország):
Las Vegas  23 min.

1674.
Evgeny ALEKSANDROV (Oroszország):
LatinoAmerica  65 min.

1675.
Guille Cascante (Spain):

1676.
Guille Cascante (Spain):

1677.
Guilherme Franco (Portugal):
Laura  16

1678.
Sylvain ROBINEAU (Franciaország):

1679.
Thomas PETIT (Franciaország):

1680.
François ZAïDI (Franciaország):

1681.
Hadrien BICHET (Franciaország):

1682.
Aurélien Laplace (France):

1683.
Aurelien LAPLACE (Franciaország):
Le graffiti  9 min.

1684.
Joanna Lurie (France):

1685.
Anaïs TELLENNE & Zoran BOUKHERMA (Franciaország):
Le Mal Bleu  15 min.

1686.
Quentin Baillieux (France):

1687.
Alain Boisvert (Canada):

1688.
Sarah OUAZZANI TOUHAMI (Franciaország):

1689.
Jerome Boulbes (France):

1690.
Antonin BLANC (Franciaország):

1691.
Nolwenn Roberts (France):

1692.
Flore BLEIBERG (Belgium):
Le Ventre Vide  14 min.

1693.
José Luis Santos Pérez (Spain):

Narak király öröksége
1694.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

1695.
Julian TALANDZIEWICZ (Lengyelország):
Lekcja  12 min.

1696.
Urszula RESZCZYNSKA (Lengyelország):

1697.
Sharon HOTER ISHAY (Izrael, Kanada):
Lelo-Eretz  51 min.

1698.
Eeva MäGI (Észtország):
Lembri Uudu  25 min.

1699.
Lucas ROUSSEL & Charlotte BRUN & Loïc FRIMAT & Vincent LABIS & Adrien LANNOY & Alice LEPOUTRE (Franciaország):

1700.
Léa Fabreguettes (France):

1701.
Sara FGAIER (Olaszország, Franciaország):
Les Années  20 min.

1702.
Tamain Ma?té (France):

1703.
Lucile PRIN & Anaïs LE BERRE (Franciaország):
Les Baigneuses  24 min.

1704.
Stéphanie VASSEUR & Sandrine TERRAGNO (Franciaország):
Les Empêchés  17 min.

1705.
Marion Balac (France):

1706.
Yann PIERRE (Franciaország):

1707.
ROMAIN RAMPILLON (France):

1708.
(France):

1709.
Mathieu MORTELMANS & Cécile DELBERGHE (Belgium):
Les Naufragés  15 min.

1710.
. SUKI (Franciaország):
Les pieds nus  4 min.

1711.
Marina RUSSO VILLANI (Franciaország):
Les Restes  16 min.

1712.
Mohamed Al Salman (Saudi Arabia):
Lesan  23

1713.
Kirill KULAGIN (Oroszország, Nagy- Britannia):
Let It Soul  38 min.

Engedd ki a sárkányt!
1714.
PÁLOS György (Magyaroroszág):

1715.
Dorothy CHEUNG (Hollandia, Hong- Kong):

1716.
Alba PINO (Spanyolország):
Libélulas  21 min.

1717.
Ivan Djurovic (Serbia):
Lijana  28

1718.
CLÉMENT ROY (France):

1719.
CLÉMENT ROY (France):

1720.
CLÉMENT ROY (France):

1721.
Marc WEYMULLER (Franciaország):
Little America  110 min.

1722.
Or KANTOR (Izrael):
Little Thing  5 min.

1723.
Mirac ATABEY (Törökország):
Livadi  15 min.

1724.
David LARA (Spanyolország):
Lo cotidiano  10 min.

1725.
Lamberto GUERRA (Spanyolország):

1726.
Yong-jin LEE (Dél- Kórea):
Loaded Gun  18 min.

1727.
Massimiliano Tedeschi (Italy):

1728.
Luis JUANES (Spanyolország):
Los Atlantes  9 min.

1729.
JOSE FERNÁNDEZ-ARK (Spain):

1730.
JOSE FERNÁNDEZ-ARK (Spain):

1731.
Cris NODA (Spanyolország):

1732.
Andres Jimenez (Costa Rica):

1733.
David PANTALEÓN & Pilar ALDEA (Spanyolország):

1734.
Guillermo BENET (Spanyolország):
Los Inocentes  22 min.

1735.
RAUL DE LA FUENTE (Spain):
Love  27

1736.
RAUL DE LA FUENTE (Spain):
Love  27

1737.
Ines Sedan (France):

Lovebox
1738.
Ivan TURKOVIć KRNJAK (Horvátország):
Lovebox  14 min.

1739.
Dirk SORGE (Kína, Németország):
Lucky Day  10 min.

1740.
Lucie Portehaut SANDRINE PILLON (Franciaország):

1741.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1742.
Carlos Agulló (Spain):

1743.
Carlos Agulló (Spain):

1744.
Nicholas Martini (Italy):

1745.
Anna KRYVENKO (Csehország, Lettország, Szlovákia):

1746.
Suchana SAHA (India):
Maa Tuki  5 min.

1747.
Mattias Mälk (Estonia):

1748.
Roqiye TAVAKLOI (Irán):
Madari  84 min.

Madness
1749.
João VIANA (Mozambik, Bisszau- Gínea, Katar, Portugália, Francicaország):
Madness  12 min.

Magamba Zárva
1750.
TIMKÓ Imre (Magyaroroszág):
Magamba Zárva  21:04 min.

1751.
Danel ELPELEG (Izrael):
Mah Sheh Bifnim  15 min.

1752.
PARINAZ HASHEMI MOBARAKEH (Iran):

1753.
PARINAZ HASHEMI MOBARAKEH (Iran):

1754.
LENDVAI Kristóf (Magyaroroszág):

1755.
Rafael Irineu (Brazil):
Majur  20

1756.
Süllü Veli (Turkey):
MAKAS  20

1757.
Maayan (May) Abadi GREBLER (Izrael):
Mamushka  30 min.

1758.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Mankind  13 min.

1759.
Shrivas NYDU (India):
Manto Ki Shaadi  17 min.

1760.
Mohamed Aouad (Morocco):

1761.
Davor BORIC (Horvátország):
Mara Danušina  31 min.

Maradj velünk
1762.
BAJOR Marcell (Magyaroroszág):
Maradj velünk  20 min.

1763.
Mehdi Boostani (Iran):

1764.
Mehdi Boostani (Iran):

1765.
MR. ROHIT RUPESH PAWAR (India):

1766.
Saman HOSSEINPOUR (Irán):

1767.
Vanessa PALACIOS (Mexikó):
Marejada  13 min.

1768.
Luigi Di Domenico (Italy):

1769.
Saswat Biswas SHASWAT (India):

1770.
Ewa DRZEWIECKA & Dominika FEDKO & Weronika KUC & Malgorzata JACHNA & Malgorzata JEDRZEC & Aleksandra RYLEWICZ (Lengyelország):
Masterclass  6 min.

1771.
THIFFANY CARVALHO (Brazil):

1772.
M. TÓTH Géza (Magyaroroszág):
Matches  12 min.

1773.
Max HATTLER (Hong Kong):

1774.
Vikas CHANDRA (India):
Maya  19 min.

1775.
IVÁDY Tamás & BOGYÓ Péter (Magyaroroszág):

Meg kell dögleni
1776.
HELSTÁB Martin (Magyaroroszág):

1777.
Paulo LIMA (Portugália):

1778.
Ligal MOR (Izrael):
Meohar Behaiai  15 min.

1779.
Natalia PERSHINA (Oroszország):

1781.
Liuba ZEMTSOVA (Belorusszia):
Mesto losky  52 min.

1782.
Thomás Ottoni (Brazil):

1783.
Ronaldo VIVO & Ronnel VIVO (Fülöp-szigetek):

1784.
Paulo Antunes (Portugal):

1785.
Basile Vignes (Australia):

1786.
Ambre Rambaud (France):
Meute  20

1787.
Vera, Gaetano (Italy):

1788.
Inés Calero, Paula González, Palmyre Serey (Spain):

1789.
Odeya ROSENAK (Izrael):
Mi Shechalma  17 min.

1790.
David Baute (Spain):

1791.
David Baute (Spain):

1792.
Pavel KřEMEN (Csehország):
Milda  75 min.

1793.
Evgheni DUDCEAC (Moldova, Oroszország):
Miliard  20 min.

1794.
Rafal LYSAK (Lengyelország):

1795.
Rasmus Sandager (Denmark):

1796.
Amaury VOSLION (Franciaország):
Mingus Erectus  75 min.

1797.
PAPP M. Bori (Magyaroroszág):
Mint az apja  11 min.

1798.
Tal NINYO (Izrael):
Mirega Lrega  15 min.

1799.
HASAN ?NCE (Turkey):

1800.
Kacper LISOWSKI (Lengyelország):
Mistrz swiata  65 min.

1801.
Jorge DE LEÓN (Belgium, Franciaország):
Mitra  80 min.

1802.
Ekaterina MAMONTOVA (Oroszország):
Mne 20  44 min.

Mocskos Idők
1803.
TÖRÖK Marcell (Magyaroroszág):
Mocskos Idők  35 min.

1804.
Mohamad ESMAEELI (Irán):
Mojeh Kotah  15 min.

1805.
Moreno Cabitza (Switzerland):
Mokuso  15

1806.
Saglara TYURBEEVA (Oroszország, Azerbajdzsán):
Molokane  76 min.

1807.
Nathalie ÁLVAREZ MESÉN (Francicaország, Svédország):
Molt  14 min.

1808.
Diego PORRAL (Spanyolország):

1809.
Laura POP (Románia):
Monstrul  4 min.

1810.
Tommaso DONATI (Svájc):
Monte Amiata  21 min.

1811.
?ve-Chems de Brouwer (France):

1812.
Frédéric LABONDE & Frédéric BONNET (Franciaország):

1813.
Catherine van Campen (Netherlands):

1814.
Mariana RODRIGUES (Portugália):

1815.
Michal PONIEDZIELSKI (Lengyelország):

1816.
Teo GUILLEM (Spanyolország):

1817.
Caupolicán OVALLES (Venezuela):

1818.
ĎU JUHÉ MASFERRER (Spain):
Mugling  25

1819.
ĎU JUHÉ MASFERRER (Spain):
Mugling  25

1820.
Víctor CANDELA (Spanyolország):
Mujer mi madre  15 min.

1821.
Lara HIRZEL (Franciaország):
Mulette  22 min.

1822.
Sharath Chandra Bose (India):
Mundan  28

1823.
Max LUSSON (Spanyolország):
Mundos  12 min.

1824.
SERGIO SPINA (Brazil):

1825.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):

1826.
Flavio Rigamonti (Italy):

1827.
Milos TOMIC (Szerbia):
Muzicke traume  10 min.

1828.
Artur MARCOL (Lengyelország):
MVP  4 min.

1829.
Sandralee Zinzen, Nicolas Nivesse (France):

1830.
Pedro NEVES (Portugália):
Náufragos  16 min.

1831.
Evgeny YABLOKOV (Spanyolország):
Nómada  12 min.

1832.
GABRIEL MOTTA (Brazil):

1833.
Bartosz NOWACKI (Lengyelország):
Na drodze  24 min.

1834.
Karolina BORGIASZ (Lengyelország):
Na jezykach  4 min.

1835.
Harish (India):
Naangu  49

1836.
Aleksandra TERPINSKA (Lengyelország):

1837.
Rahbar GHANBARI (Irán):

1838.
Julia MIRONOVA (Oroszország):
Natsiya  65 min.

1839.
Filip DZIERZAWSKI (Lengyelország):

1840.
Déborah HASSOUN (Franciaország):

1841.
Davor BORIC (Horvátország):

1842.
Alexander Lony (Germany):

1843.
Pol Rodríguez (Spain):

1844.
Pol Rodríguez (Spain):

1845.
Rubin Stein (Spain):
Nerón  17

1846.
Rubin Stein (Spain):
Nerón  17

1847.
Daniel VELOSO (Portugália):
Nevoeiro  15 min.

1848.
Lidia DUDA (Lengyelország):
Newborn  74 min.

1849.
Damián DEL CORRAL (Spanyolország):
NIÑA 2018  7 min.

1850.
Gleb ROSS (Oroszország):

1851.
Damian KOCUR (Lengyelország):

1852.
Jeroen VAN DER STOCK (Japán, Belgium):
Night Horse  19 min.

Éjjeli őr
1853.
PAPP Barnabás (Magyaroroszág):

1854.
Guillaume CARAMELLE (Franciaország):
Nikki Marianne  15 min.

1855.
Pawel WLAZEWICZ (Lengyelország, Észtország):
Nina  20 min.

1856.
SENTHIL KUMAR M (India):

1857.
SARA FANTOVA (Spain):

1858.
SARA FANTOVA (Spain):

1859.
Héctor HERCE SÁNCHEZ (Spanyolország):

1860.
Herce Sánchez HÉCTOR (Spanyolország):

1861.
Kike ARROYO (Spanyolország):
Noel  12 min.

1862.
Michael LYONS (Japán):

1863.
(France):

1864.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

1865.
Benna G. MARIS (Olaszország):

1866.
Léa Fabreguettes (Australia):

1867.
Léa Fabreguettes (France):

1868.
Manuel REYES HALABY (Spanyolország):

1869.
Katarzyna PIEROG (Lengyelország):
Nowy dzien  7 min.

1870.
Juanita ONZAGA (Belgium, Kolumbia):

1871.
Lorena COLMENARES (Venezuela):
Nueve Nudos  10 min.

1872.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugália, Brazília):

1873.
Gal LIN (Izrael):
Nur  14 min.

1874.
Benoit RAMBOURG (Franciaország):

1875.
LICHTER Péter (Magyaroroszág):

1876.
Fauzi Rahmadani (Indonesia):

Nyomtalanul
1877.
NOVÁK Tamás (Magyaroroszág):
Nyomtalanul  50 min.

1878.
COELHO DE MORAES (Brazil):

1879.
Edgar P?ra (Portugal):

1880.
Davor BORIC (Horvátország):

1881.
Betina BOZEK (Lengyelország):
O Jezu  4 min.

1882.
Catarina MOURAO (Portugália):

1883.
Grzegorz BRZOZOWSKI (Lengyelország):

1884.
Gabriel Orlando Matos de Lima, Victória Abrelina Pereira Marques (Brazil):

1885.
Romain DAUDET-JAHAN (Franciaország):
Off the Records  52 min.

Tűz
1886.
Maria SHULGINA (Oroszország):
Ogon' / Tűz  13 min.

1887.
Ritwik Sinha (India):
Ojantob  11

1888.
Moritz MÜLLER-PREIßER (Németország):
On 'n' Off  8 min.

1889.
Dani MENKIN (Izrael, USA):
On the Map  85 min.

1890.
Zulma ROUGE (Franciaország):

1891.
Hilda Lopes Pontes (Brazil):

1892.
Piotr STASIK (Lengyelország):
Opera o Polsce  41 min.

1893.
Behrouz GHARIBPOUR (Irán):
Ordakli  90 min.

1894.
Sudha PADMAJA FRANCIS (India):
Ormajeevikal  26 min.

1895.
HAJMÁSI Péter (Magyaroroszág):
Oroszlán  19 min.

1896.
Adriel Nizer Silva (Brazil):

1897.
Fele PASTOR (Spanyolország):
Oscuro  17 min.

1898.
Coré RUIZ (Spanyolország):
Osito  18 min.

1899.
Matea KOVAč (Horvátország):
Osmijeh  5 min.

1900.
Anna URBANCZYK (Lengyelország):
Ostatni klient  20 min.

1901.
Magdalena SEWERYN & Igor POLANIEWICZ (Lengyelország):

1902.
Grzegorz ZARICZNY (Lengyelország):
Ostatnia lekcja  53 min.

1903.
Evgeny SOLOMIN & Valery SOLOMIN (Oroszország):

1904.
Jan Pieter Tuinstra, Keren Levi (Netherlands):

1905.
Thomas GRIFFIN & Gwilym TONNERRE (Franciaország, Japán, Monakó):
Oto No Hako  75 min.

1906.
Artem MOSKALEV (Oroszország):
Otshelnik  67 min.

1907.
Dominika GNATEK (Lengyelország):
Otworz mi  16 min.

1908.
Terry SILVESTER (Egyesült Királyság):

1909.
Alessandra Salvoldi, Alessio Osio (Italy):

1910.
RUMANN Gábor & PAMUKI Krisztián (Magyaroroszág):

1911.
Tim Rone Villanueva (Not Specified):

1912.
Jaime PEñA GARCÍA (Mexikó):
Pacgirl  12 min.

1913.
Adrien Bourcier, Louise Duveau, Charlotte Thiriez, Rémi Fumery, Justin Lauridant, Massimo Partipilo, Clément Sagnier, Mariane Vanhoed (France):

1914.
Muhammad Satria Yudha (Indonesia):
Pamit.  9

1915.
Nikita ORDYNSKIY (Oroszország):

1916.
Lisa KLEMENZ (Franciaország):
Par-dessus Tout  10 min.

1917.
Daniel de Vicente (Spain):

1918.
Daniel de Vicente (Spain):

1919.
Barbara den Uyl (Netherlands):

1920.
Matheus Borgatto (Brazil):

1921.
Katarina JUKIć (Horvátország):

1922.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Parvaz Mahiha  15 min.

1923.
Mikaela Bruce (Spain):

1924.
Mikaela Bruce (Spain):

1925.
(Angola):

1926.
Ezequiel Degastaldi (Spain):
Patxi  13

1927.
Ezequiel Degastaldi (Spain):
Patxi  13

1928.
Charline BOURGEOIS TACQUET (Franciaország):

1929.
Alma BAIMURATOVA (USA, Kazahsztán):
Pearl  16 min.

1930.
BALOJI (Belgium):

1931.
Alexandre LANçA (Franciaország):
Perle de nuit  20 min.

1932.
Laure BOURDON ZARADER (Franciaország):

1933.
Francesc Font Andreu (Spain):

1934.
Olga KOROTKAYA (Oroszország, Lengyelország):
Pet'  52 min.

1935.
Asier RAMOS (Spanyolország):
Petit  11 min.

1936.
Julie REMBAUVILLE (Franciaország):

1937.
Kate Kutenskyi KUTENSKYI (Ukrajna):

1938.
Anat TEL (Izrael):
Phoenix  70 min.

1939.
Natalia MIRZOYAN (Oroszország):

1940.
Artjom BARANOV (Németország):
Pig Heart  30 min.

1941.
Rodrigo AREIAS (Portugália):
Pixel Frio  15 min.

1942.
Marko Šantić (Croatia):

1943.
Daria KOPIEC (Lengyelország):

1944.
Vivek PRAKASH (India):
Pockets  6 min.

Pollux
1945.
Michael DICHTER (Franciaország):
Pollux  24 min.

1946.
Sami VAN INGEN (Finnország):
Polte  15 min.

1947.
Adriana SOREIL (Franciaország):
Pompon Girl  26 min.

1948.
Dawn WESTLAKE (USA, Spanyolország):
Pooling  4 min.

1949.
Macarena Campos (Uruguay):

1950.
Gustavo Hon (Brazil):

1951.
DANIEL NEGRETE (Colombia):

1952.
DANIEL NEGRETE (Colombia):

1953.
Sergio Armand (Argentina):

1954.
joão PUPO (Portugália):

1955.
Ruxandra Gubernat, Marcel Schreiter, Henry Rammelt (Romania):

1956.
Azat MAMUNOV (Kirgizisztán):
Portret  20 min.

1957.
Nedim LONCAREVIC (Bosznia- Hercegovina):

1958.
Filip FILKOVIć (Horvátország, Franciaország):

1959.
CLÉMENT ROY (France):

1960.
CLÉMENT ROY (France):

1961.
CLÉMENT ROY (France):

1962.
Filip PERUZOVIć (Horvátország):

1963.
Stephan GANOFF (Bulgária):
Preobrazhenie  20 min.

1964.
Luis SÁNCHEZ-POLACK (Spanyolország):

1965.
Débora Zanatta, Estevan de la Fuente (Brazil):

1966.
Rati TSITELADZE (Grúzia):

1967.
Adriana FERRARESE (Franciaország, Olaszország):
Processi  24 min.

1968.
Jakub RADEJ (Lengyelország):
Proch  25 min.

1969.
Marie CORBERAND (Franciaország):

1970.
Ksenia RAPPOPORT & Alexander TSYPKIN & Pavel KAPINOS (Oroszország):

1971.
Petra KOžAR (Horvátország):
Prvi korak  10 min.

1972.
Justyna PELC (Lengyelország):
Przyjazd  19 min.

1973.
Bartosz REETZ (Lengyelország):
Przystanek  15 min.

1974.
Arnau GòDIA MONTESINOS (Spanyolország):
Psicolapse  7 min.

1975.
Surya Shankar Dash (India):

1976.
Manuela VLADIć-MAšTRUKO (Horvátország):

1977.
Sarah FOREST & Cécile FLOUCAT & Pauline JAVELOT & Juliette GALES & Thibaut WAMBRE & Kevin DE GARIDEL (Franciaország):
Pulse  7 min.

1978.
Branislav MILATOVIć (Montenegró):

1979.
Florencia Wehbe (Argentina):

1980.
Colectivo PUTA MINA (Spanyolország):
Puta Mina  59 min.

1981.
Olivier PAIROUX (Belgium):
Puzzle  20 min.

1982.
Risto-Pekka BLOM (Finnország):
Pysäyttäjä  5 min.

1983.
Susana ARBIZU, Henri BELIN, Nicolas DROUET, Mickaël FOUCAULT (Franciaország):

1984.
Pedro Sena Nunes (Portugal):

1985.
Dave Lojek, Linda Hecquet (Germany):

1986.
KOLMONT Enikő (Magyaroroszág):

1987.
Michael Kottmeier, Stefan Prehn (Germany):

R.E.M.
1988.
MOLNÁR Szilárd, ORBÁN Gergely (Magyaroroszág):
R.E.M.  80 min.

1989.
Sylvain DE ZANGRONIZ (Franciaország):
Ramdam  26 min.

1990.
Joaquín Gómez (Spain):

1991.
Joaquín Gómez (Spain):

1992.
Sarah VAN DEN BOOM (Franciaország):

1993.
Anna PAWLUCZUK (Lengyelország):
Raz dwa zero  15 min.

1994.
Ekaterina KUZNETSOVA (Oroszország):
Razum  16 min.

1995.
Cristina GARCÍA ZARZOSA (Spanyolország):
Realness  10 min.

1996.
Nicola AWANG (Kanada):
refahmation  7 min.

Refusilo
1997.
Carlos LEMA (Argentína):
Refusilo  23 min.

1998.
Jiří HAVLÍčEK & Ondřej NOVÁK (Csehország):
Rekonstrukce  16 min.

1999.
Artur HANAJ (Lengyelország):
REM  3 min.

2000.
Johannes GIERLINGER (Ausztria):

2001.
Miklós Borsos (Hungary):

2002.
Miklós Borsos (Hungary):

2003.
Laura TOLEDO CARBALLO (Spanyolország):
Replicante  6 min.

2004.
Alice FARGIER (Franciaország):

2005.
Daniel Martin RODRIGUEZ & German TEJADA (Franciaország):
Retukiri Tukiri  28 min.

2006.
Pedro MAIA (Portugália):
Reverence  11 min.

2007.
Philip Louis PIAGET RODRIGUEZ (Dánia):
Reverie  7 min.

2008.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):
REZILIENCIA  6 min.

2009.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):
REZILIENCIA  6 min.

2010.
Anatole Pigot (France):

2011.
Miro REMO (Szlovákia, Csehország):

Ride
2012.
Paul BUSH (Portugália, Egyesült Királyság):
Ride  

2013.
José MAGRO (Portugália):

2014.
Judy K Suh (United States):

2015.
Judy K Suh (United States):

2016.
Nathalie SAUGEON (Franciaország):

2017.
Moisés RODRIGUES (Portugália):
Rodar  2 min.

Rodeo
2018.
Raimo JõERAND (Észtország, Finnország):
Rodeo  74 min.

2019.
Bartosz BALA (Lengyelország):
Rodzenstwo  23 min.

Rom
2020.
Ilker ERGÜN (Törökország):
Rom  3 min.

2021.
Michal SOCHA (Lengyelország):
Room  6 min.

2022.
Marie-Pascale DUBÉ (Franciaország, Kanada):
Rouge Gorge  90 min.

2023.
Jonathan HODGSON (Egyesült Királyság, Franciaország):
Roughhouse  16 min.

Rose or bluebell
2024.
Yuno SHAMILOV (Oroszország):

2025.
Natalia BENZAQUEN (Franciaország):
Rue du four  18 min.

2026.
Pavel RUZYAK (Szerbia):
Rushevine  9 min.

RUSSA
2027.
João SALAVIZA & Ricardo ALVES JR. (Portugália, Brazília):
RUSSA  19’57’’ min.

2028.
Stefano Raspa (Italy):

2029.
GYÖKÉR Róbert (Magyaroroszág):
Sámánok  71 min.

2030.
HAJMÁSI Péter (Magyaroroszág):
Sós, édes  13 min.

2031.
Ekin Demirhanoglu (Turkey):

2032.
Olivier BOURBEILLON (Franciaország):
Sacrée Musique  52 min.

2033.
Alessandro Stevanon (Italy):

2034.
Luka KLAPAN (Horvátország):
Sakreštan  17 min.

2035.
Dave Lojek (Poland):

2036.
Gaurav Madan (India):

2037.
Darko VIDACKOVIC (Horvátország):
Samo plivanje  10 min.

2038.
Betina BOZEK & Igor KAWECKI (Lengyelország):
Samotnosc  8 min.

2039.
Elena KUDRYAVCEVA (Oroszország):
Sand Space  1 min.

2040.
Charline PARISOT & Jérémy CISSÉ & Fioretta Caterina COSMIDIS & Flore ALLIER-ESTRADA & Maud LEMAîTRE-BLANCHART & Ludovic ABRAHAM (Franciaország):
Sans Gravité  8 min.

2041.
Mathieu LIS (Franciaország):
Sans Rivages  44 min.

Sara F.
2042.
Miguel FONSECA (Portugália):
Sara F.  23 min.

2043.
Amartya Bhattacharyya (India):

2044.
Mohamadali BASHEH AHANGAR (Irán):
Sarv e Zir e Aab  112 min.

2045.
Davit PIRTSKHALAVA (Grúzia):
Sashleli  18 min.

2046.
Iván Sáinz-Pardo (Spain):
SAVE  4

2047.
Gal ROSENBLUTH (Izrael):

2048.
ZHADDAM ALDHY NURDIN (United States):

2049.
Andrea Zanacchi (Italy):

2050.
Vincent BERGERON (Kanada):
SchizoPhilo#16  18 min.

2051.
Mohammad Hassan SHAHMOHAMMADI (Irán):
School  6 min.

2052.
Nitzan ROZEN (Izrael):
Sdakim  20 min.

2053.
Marta ALEDO (Spanyolország):
Seatlle  19 min.

2054.
Katariina Räty & Mia JAATINEN (Finnország):
Second Illusion  13 min.

2055.
Aaron OLDENBURG (USA):
Seer (KOR)  4 min.

2056.
Julian REICH (Németország):
Selflove  10 min.

2057.
Krzysztof NOWICKI (Lengyelország):
Sen Leocadii  18 min.

2058.
Md.Ariful ISLAM (Banglades):
Sensitive  8 min.

2059.
Alberto Sachero (Italy):

2060.
Sergi GONZÁLEZ (Spanyolország):

2061.
Batuhan Kaplan (Turkey):

2062.
Omid SHAMS (Irán):
Shab e Tavalod  23 min.

2063.
Aleeza CHANOWITZ (Izrael):
Shabbos Kallah  15 min.

2064.
Tatiana DANILIANTS (Ororszország, Örményország):

2065.
Lakhdar EHAMDAOUI (Morocco):
silent  7

2066.
Sofia GORLENKO (Oroszország):
Skazki o Mame  83 min.

2067.
Fereydoun NAJAFI (Irán):
Ski Baz  76 min.

2068.
Kamil Bukłaha (Poland):
SKRAJ  6

2069.
INCZE Kata (Magyaroroszág):
Small talk  12 min.

2070.
Jonay GARCÍA (Spanyolország):
Smoking Break  18 min.

2071.
Felipe ELGUETA & Ananké PEREIRA (Chile):
Snap  20 min.

2072.
Michal CHMIELEWSKI (Lengyelország):

2073.
Marco Romano (Mali):

2074.
Alejandro Fetecua Bernal (Colombia):

Sok-sok Festék
2075.
HELSTÁB Martin (Magyaroroszág):

2076.
Mahdi BORJIAN (Irán):
Sokoun  10 min.

2077.
Nicolas MEDY (Franciaország):
Soleils Bruns  16 min.

2078.
LUCILLA MININNO (Italy):
SOLO NO  27

2079.
Beatriz Bidinotti (Brazil):

2080.
Abbas JALALI YEKTA (Irán):
Son Of The Sea  10 min.

2081.
Walid Ali (Malaysia):

2082.
Jay Kevin COMPOSTA (Egyesült Királyság):

2083.
Maria KORPORAL (Németország):
Songlines  14 min.

2084.
YAKUP UYGUN (Turkey):

2085.
YAKUP UYGUN (Turkey):

2086.
Mohamadreza RASOULI (Irán):
Sorenjan  85 min.

2087.
Laureline Paul-Constant, Hugo Caby, Aurélien Issadi, Paco Dutoit (France):
Sound  4

2088.
Effi & Amir (Belgium):

2089.
Bruno TONDEUR (Belgium, Franciaország):

2090.
Carlos CARO (Spanyolország):
Soy Andero  8 min.

2091.
Khris CEMBE (Spanyolország, Franciaország):
Soy Una Tumba  13 min.

2092.
Duane UBA (Egyesült Királyság):

2093.
Thomas VAN ZUYLEN (Belgium):

2094.
Michal SZCZESNIAK (Lengyelország):
Spitsbergen  23 min.

2095.
Υannis ZAFIRIS (Görögország):
Springtime Rest  15 min.

2096.
Dennis TUPICOFF (Ausztrália):
Still Alive  6 min.

2097.
David Kr?yer (Norway):
Stille  20

2098.
Zlatko COSIC (USA):

2099.
Doris Schmid (Germany):
ströme  16

2100.
Steven SUBOTNICK (Egyesült Államok):
Strange Fish  4 min.

2101.
Simon Dauchy, Tom Delforge, Antoine Wilmot, Théo Mechref, Julien Delcroix (France):
Stress  4

2102.
Aleksander Johan ALEKSANDER JOHAN ANDREASSEN (Norvégia):
Strim  19 min.

2103.
Denis FLEURION & Etienne BONAFINI & Romain MARCHETTI & Cécile MINAUD & Julien ADOUM & Léo NEZOT (Franciaország):

2104.
Élise SIMOULIN & Édouard HEUTTE & Clotilde BONNOTTE & Anna KOMAROMI & Marisa DI VORA PEIXOTO & Helena BASTIONI (Franciaország):
Stuffed  7 min.

2105.
Nayra SANZ FUENTES (Spanyolország):
Sub Terrae  7 min.

2106.
Nastasya MARSAKOVA (Oroszország):
Suffocation  25 min.

2107.
Andrei KUTSILA (Lengyelország):
Summa  50 min.

2108.
Maria Hespanhol (Portugal):

2109.
Maria Hespanhol (Portugal):

2110.
Frederik CARBON (Belgium):
Sunnyside  72 min.

2111.
Jesús CHOYA ZATARAÍN (Spanyolország):
Supercut  8 min.

2112.
Pablo Conde (Spain):

2113.
Pablo Conde (Spain):

2114.
Léa COUSTY & Chloé ASTIER & Raphaël GUEZ & Mélanie FOURGEAUD & Hugo BOURRIEZ & Victoire LE DOURNER (Franciaország):
Sur Mesure  7 min.

2115.
Aliona POLUNINA (Oroszország):

Szerdától vasárnapig remete
2116.
GECSEI Ádám & PAUKER Bence (Magyaroroszág):

2117.
Jagoda MADEJ (Lengyelország):

Tökéletlen világ
2118.
PETŐ Szabolcs (Magyaroroszág):

Töredékek
2119.
RUSZULY Ervin (Románia, Magyaroroszág, ):
Töredékek  4 min.

2120.
Pedram Ganji (Iran, Islamic Republic of):

Tabularasa
2121.
Zeynep ULUYAGCI (Törökország):
Tabularasa  1 min.

2122.
Shira FLORENTIN (Izrael):

2123.
Amir RASHIDIFARD (Irán):

2124.
Ali ASGARI (Irán, Olaszország):
Takhir  15 min.

2125.
Davor BORIC (Horvátország):

2126.
Sheyda Kashi (Iran, Islamic Republic of):

Szemlélő
2127.
Sheyda KASHI (Irán):

2128.
Ahmad Seyedkeshmiri (Iran, Islamic Republic of):

2129.
Pat Howl KOSTYSZYN (Lengyelország):
Tamtej nocy  24 min.

Lélegzés
2130.
Farshid AYOOBINEJAD (Irán):

2131.
Hrvoje WäCHTER (Horvátország):
Target  9 min.

2132.
Karin LEIVATEGIJA (Észtország):
TBA  38 min.

2133.
Celia Giraldo (Spain):

2134.
Celia Giraldo (Spain):

2135.
José García Pérez (Spain):

2136.
Cremance (Mexico):

2137.
Branko FARAC (Horvátország):
Technement  12 min.

2138.
(Portugal):

2139.
Susana NOBRE (Portugália, Francicaország):
Tempo Comum  64 min.

Teofrastus
2140.
Sergei KIBUS (Észtország):
Teofrastus  15 min.

2141.
Roman SOKOLOV (Oroszország):
Teoria Zakata  9 min.

2142.
Rafael ARÉVALO (Peru):

2143.
(Turkey):
Ters  11

2144.
Miguel Quintero (Venezuela, Bolivarian Republic of):
Tesoro  11

2145.
Klim KOZINSKIY (Oroszország, Ukrajna, Izrael):
Tetragrammaton  65 min.

2146.
Iwo KONDEFER (Lengyelország):

2147.
Anshuman SHASTRI (India):

2148.
Hana YAMAZAKI (Magyaroroszág):

2149.
Sebastian KASS (Franciaország):
The Animal  25 min.

2150.
Erika Sanz (Spain, United States):

2151.
Erika Sanz (Spain, United States):

2152.
Nicolas LEBAS & Claire CARTIER & Mathilde DOURDY & Thibault GRUNENBERGER & Maurine LECERF & Shih-Hui PAN (Franciaország):

2153.
Simon MEDARD (Belgium):
The Call  4 min.

2154.
Jennie ALLEN (Egyesült Államok):
The Clinic  15 min.

2155.
Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

2156.
Tatiana SKORLUPKINA (Oroszország):

2157.
Montava-di Scala (France):

2158.
Sharon SCHIEVERS (Belgium):
The Essor  33 min.

2159.
Leo CRANE (Egyesült Királyság):
The Foundling  1 min.

2160.
Ryan MURDOCK (Spanyolország):

2161.
Jari VAARA (Japán, Finnország):
The Hunter  5 min.

2162.
Rhea STORR (Egyesült Királyság):

2163.
Shantala PèPE (Belgium, Franciaország):

2164.
James EVERETT (Egyesült Királyság):
THE MOOR  11 min.

2165.
Elena DEMIDOVA (Oroszország):

2166.
Gabi DAO (Kanada):

2167.
Farnoosh SAMADI (Irán):
The Role  12 min.

2168.
Alberto Mazarro, Jorge González, Paco Fox (Spain):

2169.
Vasilis KEKATOS (Görögország, Francicaország):

A csendes méh
2170.
Mohamed MOWAFI (Egyiptom):

2171.
IRANZAD AGHAMIRLOU Rasoul (Irán):
The Slaughter  7 min.

2172.
Branko TOMOVIC (Nagy Britannia, Németország):

2173.
Mélanie LOPEZ & Simon BOUCLY & Marie CIESIELSKI & Alice JAUNET & Chan Stéphie PEANG & Béatrice VIGUIER (Franciaország):

2174.
Sharon MOONEY (USA):

2175.
Nina LASSILA (Belgium):
The Trophy  3 min.

2176.
Philipp STRAETKER (Németország):

2177.
Najat MOWLUDI (Irán):

2178.
Sebastien CLERMONT (Kanada):
The Waters  13 min.

2179.
Dimitri PETROVIC & Maxime JENNES (Belgium):
The Way Back  66 min.

2180.
Daniela LUCATO (Németország, Írország, Olaszország):
The Wheel  9 min.

2181.
Robin LIPO (Lengyelország):

2182.
Veronica SULA (Románia):
Through  1 min.

2183.
Arsen ARAKELYAN (Örményország):

2184.
Suro JR (Oroszország):
Thursday  15 min.

2185.
Anna SILVA-SCHLENKER (Kolumbia, Magyarország):
Tides  21 min.

2186.
Alessandro Negrini (United Kingdom):

2187.
Telmo BASTERRETXEA SEIJO (Spanyolország):

Tiszta mozdulatok
2188.
TÓTH Péter Pál (Magyaroroszág):

2189.
ALVARO GONZALEZ (Spain):
TITAN  12

2190.
ALVARO GONZALEZ (Spain):
TITAN  12

2191.
Omri DEKEL-KADOSH (Izrael):

2192.
Leandro AFONSO (Brazília):

2193.
ZACHOS SAMOLADAS (Greece):

2194.
Christophe SABER (Franciaország):
Tomatic  21 min.

2195.
Andrew Tarbet (Spain):

2196.
Andrew Tarbet (Spain):

2197.
Yotam BEN-DAVID (Franciaország):

2198.
Ivan Sainz-Pardo (Spain):

2199.
MAYER Béla (Magyaroroszág):

2200.
Roman JAROSZ (Lengyelország):

2201.
Rachel Anciaux, Laurence De Wilde (France):
Touch  3

2202.
Thibault LANG-WILLAR (Franciaország):

2203.
Max Ponischowski (Germany):

2204.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
Traces:Birds  1 min.

2205.
Jethro MASSEY (Franciaország):

2206.
Daniela LUCATO (Németország, Olaszország):
Trilogy  1 min.

2207.
Marko MESTROVIC (Horvátország):
Trip  10 min.

2208.
Dariusz KOWALSKI (Lengyelország):
Trzy siostry  56 min.

2209.
Vladimir MOROZOV (Oroszország):

2210.
Arturo Hortas (Ecuador):

2211.
Cristina Ki Casini (Italy):

2212.
Zahid Balta (Turkey):

Tumo
2213.
VETŐ János (Magyaroroszág, Dánia):
Tumo  1 min.

2214.
(Brazil):

2215.
Vasilios PAPAIOANNU (USA):
Two  8 min.

2216.
Sylwia ROSAK (Lengyelország):

2217.
Francis Waziri mango (Tanzania, United Republic of):
UA  11

2218.
Tatiana CHISTOVA (Oroszország, Lengyelország):
Ubezhdenia  63 min.

2219.
Agnieszka Ewa BRAUN (Lengyelország):

2220.
Luís DIOGO (Portugália):
Uma Vida Sublime  105 min.

2221.
Davor MEđUREčAN (Horvátország):

2222.
Cecilia Miljiker (Argentina):

2223.
Diego PORRAL (Spanyolország):

2224.
Jeanne (15 years old), Thomas (15 years old), Samuel (11 years old), Arthur (9 years old) (France):

2225.
Carl ROOSENS (Belgium):
Un P'tit  4 min.

2226.
Laura POUSA (Spanyolország):

2227.
Roberto Gneo (Italy):

2228.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):

2229.
Juan Andrés,Javier JOAQUIN (Spanyolország):

2230.
Teresa Bellon, César F. Calvillo (Spain):

2231.
Teresa Bellon, César F. Calvillo (Spain):

2232.
Luigjina SHKUPA (Németország):

2233.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):
Une femme  1 min.

2234.
Nicolas BIANCO-LEVRIN (Franciaország):

2235.
CLÉMENT ROY (France):

2236.
CLÉMENT ROY (France):

2237.
CLÉMENT ROY (France):

2238.
Marie Grymonpré, Adrien Verbeck (France):

2239.
Muriel MONTINI (Franciaország):

2240.
Guillaume CARAMELLE (Franciaország):
Une Nuit  3 min.

2241.
Delphine GIRARD (Belgium):
Une Sœur  17 min.

2242.
Tobi SAUER (Németország):

2243.
Tomasz KNITTEL (Lengyelország):

2244.
Andrea Andolina (Italy):

2246.
Álvaro OLIVA (Spanyolország):

2247.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Urbes Voyeur  1 min.

2248.
Marcin SAUTER (Lengyelország):

2249.
Valentin SUNTSOV (Oroszország):
Uspekh  8 min.

2250.
GLASER Kati (Magyaroroszág):

2251.
GLASER Kati (Magyaroroszág):

Dühös
2252.
Jean-Baptiste DUSSÉAUX (Franciaország):

2253.
Aisha SALIMGEREYEVA (Kazahsztán):

2254.
Alfredo Lamas, Juanma F. Pozzo (Spain):
Vacío  5

2255.
Alfredo Lamas, Juanma F. Pozzo (Spain):
Vacío  5

2256.
Rahbar QANBARI (Irán):

2257.
FILIPI SILVEIRA (Brazil):

2258.
PÁPAI Pici (Magyaroroszág):
Varjúháj  19 min.

2259.
Tatiana VIALLE & Swann ARLAUD (Franciaország):
Venerman  18 min.

2260.
Jeremie BECQUER (Dánia):
Vermine  6 min.

2261.
Nathalia KONCHALOVSKY (Oroszország):
Vesna  23 min.

Veteránfilm
2262.
HERNÁTH Csaba (Magyaroroszág):
Veteránfilm  50 min.

2263.
VALERIO RUFO (Italy):

2264.
M?ns Berthas (Sweden):

2265.
Óscar VINCENTELLI (Spanyolország):

2266.
Ines OLIVEIRA (Portugália):
Vira Chudnenko  31 min.

Vitha
2267.
Avishkar BHARADWAJ (India):
Vitha  15 min.

2268.
DIEGO POSTIGO (Spain):

2269.
DIEGO POSTIGO (Spain):

2270.
ALBERTO VELASCO (Spain):

2271.
ALBERTO VELASCO (Spain):

2272.
Gary Bramil (Austria):

2273.
Elisabeth Silveiro (Russian Federation):

2274.
Aitor Carlos,Raul HERRERO LARRUMBIDE,COLOMER VÁLCARCEL (Spanyolország):
VSSanta  4 min.

2275.
Goran Ribarić (Croatia):

2276.
Karel JANAK (Csehország):

2277.
Stas SELITSKY (Oroszország):
Wake Me Up  1 min.

2278.
Hanif Alhusen (Indonesia):

2279.
Ahmad ZAYERY (Irán):
War Citizen  45 min.

2280.
Michal BORCZUCH (Lengyelország):
Warany z Komodo  70 min.

2281.
Joanna POLAK (Lengyelország):
Wełniaki  10 min.

2282.
Grzegorz PAPRZYCKI (Lengyelország):
We wsi gadają  13 min.

2283.
Jan Bujnowski (Poland):

2284.
Kristian Moe (Norway):

2285.
Shir COHEN & Noga WEIZMAN (Izrael):
Where is Elik?  12 min.

2286.
Noemi Forti (Italy):

2287.
Monika KOTECKA & Karolina PORYZALA (Lengyelország):
Wolta  14 min.

2288.
Anastazja DABROWSKA (Lengyelország):
Wonder Girls  20 min.

2289.
Pierre DUGOWSON (Franciaország):
Woof  2:28 min.

2290.
Bill BROWN (USA):
XCTRY  6 min.

2291.
Joanna FRYDRYCH (Lengyelország):
XXXLove  60 min.

2292.
Gabriela Clar (Argentina):

2293.
Patricia ORTEGA (Venezuela):
Yo, Imposible  85 min.

2294.
Saúl GALLEGO MATEO (Spanyolország):
Yo Confieso  6 min.

2295.
José García Pérez (Spain):

2296.
Paloma ZAPATA (Spanyolország):
Yo soy la rumba  93 min.

Yomi
2297.
Maria Ana MARQUES (Portugália):
Yomi  10 min.

2298.
Vincent SPARREBOOM (Románia):

2299.
Young Sun NOH (Franciaország):
Yukiko  70 min.

2300.
Aliou SOW (Franciaország):
Yusuf  19 min.

2301.
Marin Pavelić (Croatia):

Zabigyerek
2302.
KÖLCSEY Levente (Magyaroroszág):
Zabigyerek  20 min.

2303.
Violeta TRINCADO (Spanyolország):
Zacarias  12 min.

2304.
Ivana RADIć (Horvátország):

2305.
PELLO GUTIÉRREZ (Spain):
Zain  13

2306.
PELLO GUTIÉRREZ (Spain):
Zain  13

2307.
Tadeusz KABICZ (Lengyelország):
Zamek  22 min.

2308.
Anindya Shankar Das (India):

2309.
Kourosh MASHHADI (Irán):
Zerehi  25 min.

2310.
Marcin Janos KRAWCZYK (Lengyelország):

2311.
Pilar Palomero (Bosnia and Herzegovina):

2312.
Iara Magdaleno (Brazil):
Zoé  20

2313.
Oliver Grüttner (Germany):

2314.
Dominika GNATEK (Lengyelország):

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák