www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

 

 

 

 

"RAVAZDI PARASZTSZALON"

2023 ELEJI PROGRAMJAIBÓL

 

február 15. (szerda)
"Győrből a nagyvilágba" sorozat

FUNTEK FRIGYES SZÍNÉSZPORTRÉ

(Győr, disszidálás, Párizs, Udine, SZFE tanár)

*

 február 21-23.

MONTANARO "DRAKULA" ZENEI MŰHELYE

*

február 22. (szerda)
"Muzsikusportrék"-sorozat

CHRISTIAN SEBILLE (FRA) PORTRÉ

(a marseillesi Kortárs Zenei Központ igazgatója)

*

február 28. (kedd!!!)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat

KOVÁCS NORBERT "Cimbi" PORTRÉ

(néptáncos, koreográfus, fesztiválszervező)

*

március 9. (csütörtök!!!)
„Győrből az országos hírnév felé" sorozat
MENTES JÚLIA VIRGÍNIA SZÍNÉSZPORTRÉ

(a Katona József Színház színésze,

az Ida regénye film főszereplője)

*

március 15. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat

HARTYÁNDI JENŐ PORTRÉ

(egykori Mediawave szervező)

*

március 22. (szerda)
"Győri civil közösségszervezők" sorozat

KERET EGYESÜLET

(Kobrizsa Ádám, Tóth Péter és a többiek)

 *

 március 29. (szerda)
"Győrből az országos hírnév felé" sorozat

POPPER PÉTER MUZSIKUSPORTRÉ

(Citrom, Step, Oké...)

*

április 5. (szerda)
"Győrből az országos hírnév felé" sorozat

TÓTH ERZSÉBET FILMES PORTRÉ

(Mediawave alapító szervezője lett,

majd a Rába mozi vezetője, később a

Magyar Mozgókép Közalapítvány főtitkára...)

*

április 12. (szerda)
"Győrből az országos hírnév felé" sorozat

BOROS CSABA MUZSIKUSPORTRÉ

(Citrom, Kenguru, Republik...)

*

április 19. (szerda)
"Környezettudatos építészek" sorozat

 

PARADIGMA ARIADNÉ

ÉPÍTÉSZMŰHELY BEMUTATKOZÁSA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"RAVAZDI PARASZTSZALON"

2023 ELEJI PROGRAMJAIBÓL

 

február 15. (szerda)
"Győrből a nagyvilágba" sorozat

FUNTEK FRIGYES SZÍNÉSZPORTRÉ

(Győr, disszidálás, Párizs, Udine, SZFE tanár)

*

 február 21-23.

MONTANARO "DRAKULA" ZENEI MŰHELYE

*

február 22. (szerda)
"Muzsikusportrék"-sorozat

CHRISTIAN SEBILLE (FRA) PORTRÉ

(a marseillesi Kortárs Zenei Központ igazgatója)

*

február 28. (kedd!!!)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat

KOVÁCS NORBERT "Cimbi" PORTRÉ

(néptáncos, koreográfus, fesztiválszervező)

*

március 9. (csütörtök!!!)
„Győrből az országos hírnév felé" sorozat
MENTES JÚLIA VIRGÍNIA SZÍNÉSZPORTRÉ

(a Katona József Színház színésze,

az Ida regénye film főszereplője)

*

március 15. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat

HARTYÁNDI JENŐ PORTRÉ

(egykori Mediawave szervező)

*

március 22. (szerda)
"Győri civil közösségszervezők" sorozat

KERET EGYESÜLET

(Kobrizsa Ádám, Tóth Péter és a többiek)

 *

 március 29. (szerda)
"Győrből az országos hírnév felé" sorozat

POPPER PÉTER MUZSIKUSPORTRÉ

(Citrom, Step, Oké...)

*

április 5. (szerda)
"Győrből az országos hírnév felé" sorozat

TÓTH ERZSÉBET FILMES PORTRÉ

(Mediawave alapító szervezője lett,

majd a Rába mozi vezetője, később a

Magyar Mozgókép Közalapítvány főtitkára...)

*

április 12. (szerda)
"Győrből az országos hírnév felé" sorozat

BOROS CSABA MUZSIKUSPORTRÉ

(Citrom, Kenguru, Republik...)

*

április 19. (szerda)
"Környezettudatos építészek" sorozat

 

PARADIGMA ARIADNÉ

ÉPÍTÉSZMŰHELY BEMUTATKOZÁSA

 

 

 

etnik Archív
2023. március SzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsP Aktuális program:
2023.03.25.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

:: MEDIAWAVE 2005 :: MEDIAWAVE 2005 díjlista


A nemzetközi filmes verseny díjazottjai

Különdíjak
Petar Jovanovic (SCG): Vajaja földje / The Land of Vajaja című filmjének a hagyományőrző munkáért













Jarek Sztandera (Lengyelország): Egy csodáért / For a Miracle című filmjének a különleges iróniáért














Legjobb Magyar Kísérleti Film
Lichter Péter (Magyarország): Éjszakai Előadás













KODAK – Magyarország díja
Gigor Attila: Ember a tükörben című film operatőri munkájáért Fillenz Ádámnak














A fesztivál dokumentumfilm díja
a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumának felajánlása
Boris Mitic (SCG): Pretty Diana










A zsűri különdíja
a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumának felajánlása
Sam Huntley (Great Britain): Polish Your Shoes / Pucold ki a cipődet















Győr Város díja a legjobb animációs filmnek
Jonas GEIRNAERT (Belgium): Flatlife / Lakásélet












A fesztivál fődíja
a díjat felajánlotta a Magyar Mozgókép Közalapítvány
Alexandru Solomon (Romania): A Nagy Kommunista Bankrablás / The Great Communist Bank Robbery






KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
FŐ TÁMOGATÓ

A MŰKÖDÉS TÁMOGATÓJA

 

MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák