www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

 

 

etnik Archív
2016. September ThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFr Actual program:
2016-09-29
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films arrived

MEDIAWAVE 2010

By original title | By director | By country | By genre

•363
1.
Daniel ABLIN (France):
•363  3 min.

2.
Doug HENRY (USA):

Áldozat
3.
LÓTH Balázs (Hungary):

Ára 2,70 Ft
4.
BALLAI TÓTH Roland (Hungary):

5.
Ingrid Ung (Finland):
Älva / Fairy  15 min.

6.
Sandra DESMAZIERES (France):

A Csodakút
7.
IVÁN Attila (Serbia):

Ég Madara
8.
EKÉSI Orsolya (Hungary):

Éjfél
9.
KÁRPÁTI György Mór (Hungary):

10.
Fouad MIKRAT (France):

Így készült
11.
FÜLÖP Péter (Hungary):

12.
Sylvia GUILLET (France):
Ô jeunesse !  10 min.

Örökség - Mars Mira 2009
13.
TÓTH Artin (Hungary):

Válaszd a tengert!
14.
Bernd GLAWATTY & Daniel SPONSEL (Germany):

15.
Vítor LOPES (Portugal):

1111
16.
M. F. Costa e SILVA (Portugal):
1111  10 min.

14
17.
Asitha AMERESEKERE (United Kingdom):
14  9 min.

18.
Du HAIBIN (China):
1428  116 min.

19.
Noa ERENBERG (Israel):

26.4
20.
Nathalie ANDRÉ (Belgium):
26.4  15 min.

21.
Mia DEGNER (Denmark):

22.
Sasha PERIC (Serbia):

360º
23.
Maja DJOKIC (Spain):
360º  9 min.

24.
Jeroen NELEMANS (USA):

25.
Oriana ALCAINE & Alejandra MARQUEZ (Mexico):

7.57 de-du
26.
Simon LELOUCH (France):
7.57 am-pm  11 min.

27.
Pauliina Salminen (India / France):
8 crossings  6 min.

9 mm
28.
Magda M.OLCHAWSKA (Poland):
9 mm  9 min.

29.
Mia DEGNER (Denmark ):

30.
Kwun Wai CHOW (Hong Kong, China):
A Good Thing  20 min.

A hízó
31.
PAPP Barnabás (Hungary):

A láthatatlan emelet
32.
ECKER János (Hungary):

33.
Annarita ZAMBRANO (France):

34.
Edna FLORETTA (USA):

35.
Cédric DEFERT (France):

A megtalált pipacs
36.
KOVÁCS Dénes (Hungary):

A mi kis Pincehegyünk
37.
BOLLA Bertold (Hungary):

A Rekonstruált Ember
38.
RADNAI Márk (Hungary):

39.
Johanna Lecklin (Finland):
A Summer Job  7 min.

40.
Tihomir STOJANOVSKI (Macedonia):
A Wall  24 min.

41.
Jessica BURSTEIN & Robbie NORRIS (USA):
Abbie Cancelled  16 min.

42.
Morgane BADER (France):
Abeille Road  6 min.

43.
Niina Lehtonen-Braun (Finland):
Absence  7 min.

44.
Alexei DMITRIEV (Russia):
Abstract?  3 min.

45.
Rujian LI & Shen ZHANG (China):
Affection  74 min.

46.
Koldo ALMANDOZ (Spain):

47.
Isabelle AGID (France):

48.
Vítor HUGO (Portugal):

49.
Luba VINK (France):
Aislado  34 min.

50.
SZŐCS Petra (Hungary):

51.
FÁBIÁN-BOKOR András (Hungary):
Albi / Sublet  52 min.

52.
Maria Eugenia ARTEAGA (Spain):

53.
Alex HOLMES (Australia):

Alice
54.
Muriel MONTINI (France):
Alice  16 min

55.
Vera NEUBAUER (United Kingdom):

56.
LANCZINGER Mátyás (Hungary):
All that Cats  5 min.

57.
Dom SHAW (United Kingdom):

All Tomorrow’s Parties
58.
Jonathan CAOUETTE (Great Britain):

59.
Maren ADE (Germany):

60.
Sara Eliassen (Norway):

61.
Christian LAJOUMARD (France):

62.
Cecilia MARREIROS MARUM & Arnaud DEMUYNCK (France / Belgium):

Altató
63.
GERGELY Zoltán (Hungary):

Alternatív Rekviem
64.
TÖMÖR Gábor (Hungary):

65.
Cristian MUNGIU, Ioana URICARU, Hanno HÖFER, Răzvan MARCULESCU, Constantin POPESCU (Romania):

66.
Telmo ESNAL (Spain):

67.
Yonathan ZUR & Masha ZUR (Israel):

68.
Jae-hee HONG (South Korea):

69.
Andreas ANDONOPOULOS (Greece):

70.
Petros GKIKAS & Nikoleta LEOUSI (Greece):

71.
Bakhtiyor KAKHAROV (Tajikistan):
Andante  3 min.

72.
Tamara PESHTERSKA (Bulgaria):
Angel's Club  54 min.

Aniki in Da House
73.
Tiago PEREIRA (Portugal):

Anna Blume
74.
Vessela DANTCHEVA (Germany / Bulgaria):
Anna Blume  9 min.

75.
Pauline BUREAU (France):

76.
Aaron J. MELIÁN (Spain):

77.
Sacha GERVASI (United Kingdom):

78.
Delphine COUSIN &, Delphine RENARD (Belgium):
Aral  15 min.

79.
Matthias VOGEL & Thomas OBERLIES (Germany):

80.
David Graham SCOTT (United Kingdom):
Arcadia  9 min.

81.
Nadja MARCIN (USA / Lithuania):

Ariadné fonala
83.
BERTÓTI Attila (Hungary / Romania):

Bal, jobb
84.
Argiris GERMANIDIS, Stavros RAPTIS (Greece):

85.
Gun Holmström (Finland):

86.
Miro REMO (Slovakia):
Arsy - Versy  23 min.

87.
Felix HONEYFIELD (Philippines):

88.
Babak BAHRAM BEIGY (Iran):
Ashoob / Chaos  15 min.

89.
Yann Bertrand & Damien Serban (France):
Asomnia  6 min.

Astralis - intezmeny
90.
Igor NELJAK (Croatia):

91.
Catherine BERNSTEIN (France):
Asylum  40 min.

92.
R F SIMPSON (United Kingdom):

Tánc közben
93.
Xavier ALMEIDA (Portugal):
At the dance  4 min.

94.
Anna BLASZCZYK (Poland):

95.
Adam PHILLIPS (Belgium ):
Au Canal  13 min.

96.
Tigrane AVEDIKIAN (France):

97.
Olivier ZUCHUAT (Switzerland / France):

Goodbye Bouli
98.
Louise-Marie COLON & Siona VIDAKOVIC & 24 children (Belgium):

99.
Sarah LEONOR (France):

100.
Ulrich MILLER & Andrea LAMMERS (Germany):

Augusztus
101.
PAPP Gábor (Hungary):

Ausztrália
102.
Claudiu MITCU (Romania):
Australia  64 min.

AVANCA 08
103.
Antonio OSORIO (Portugal):
AVANCA 08  1 min.

Az ünnep
104.
LŐRINCZ Zsuzsa (Hungary):

Az utolsó kép
105.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Hungary):

106.
Michal ABULAFIA & Moran SOMER (Israel):

107.
Tomasz JURKIEWICZ (Poland):

108.
Christian SCHLEISIEK (Germany):
Babylon 2084  30 min.

109.
Daniel KUNZI (Switzerland):

110.
Farzaneh FARSHAD (Iran):
Bahar  16 min.

111.
Zbigniew WOLNY (The Netherlands):

112.
Martin ROSETE (USA / Spain):
Basket Bronx  14 min.

113.
Jabbar SALEHI (Iran):

114.
Yvon BONENFANT & Ludivine ALLEGUE (United Kingdom / France):
Beacons  18 min.

Felicitá
115.
Salomé ALEKSI (Georgia):

116.
Jared KATSIANE (USA):
Before War  5 min.

Hiszed.
117.
Chris SCHERER (Australia):
Believe it.  7 min.

118.
Maria BEATTY (France):

Belleville
119.
Pascale GUILLON (Germany / France):
Belleville  6 min.

Belső ablak
120.
VARGHA Márk Péter (Hungary):

121.
Sally CORRY (Australia):

122.
Florian EICHINGER (Germany):

123.
Arnaud GERBER (France):
Berlin Berlin  56 min.

Beszélő képek
124.
TAKÁCS Emese (Hungary):

Betty B. és az A
125.
Felix STIENZ (Germany):

126.
Nicky LARKIN (Ireland):

127.
Uladzimir KOŁAS (Poland):

128.
Jimmy GRASSIANT (Germany):
Birdland  7 min.

129.
Cyrus FRISCH (The Netherlands):

131.
Giulia ORIANI (Italy):

132.
Eric PÉRISSÉ (France):
Bloody Crumble  11 min.

134.
Sam BOZZO (USA):

135.
Anna KAZEJAK (Poland):

136.
Yoni BENTOVIM & Emily HARRIS (United Kingdom):
Borges and I  74 min.

Boris Ryzhy
137.
Aliona van der HORST (The Netherlands ):
Boris Ryzhy  60 min.

138.
David FREYMOND (France):
Brainstorming  12 min.

139.
Daryl WEIN (USA):

140.
Gabriel ACHIM (Romania):
Bric Brac  17 min.

141.
Richard O'SULLIVAN (United Kingdom):

142.
Michail ZHELEZNIKOV (Russia):
Budka / Booths  26 min.

143.
Irene Zoe ALAMEDA (Spain):

144.
Ivan LOMELÍ (Mexico):

145.
Goran RUSINOVIC (Croatia, Bosnia and Herzegowina, Germany, USA):
Buik Riviera  86 min.

146.
Petter ELDIN & Charlotte MIKKELBORG (China):
Building 173  53 min.

147.
Anna BAJJOU (Poland / United Kingdom):

148.
Sandro CARNINO (Italy):
Bundi bundi  63 min.

Bunkó nyár
149.
HÁJOS Zsolt (Hungary):

150.
Kawo RELAND (Austria):

Lányoknak ingyenes
151.
Claire BURGER & Marie AMACHOUKELI (France):

152.
David CARDONA (Argentina):

Kávé
153.
Alex GOZBLAU, Joatildeo FAZENDA (Portugal):

154.
Thorsten ECKE (Germany / Poland):

155.
Ruba NADDA (Canada / Ireland):
Cairo Time  88 min.

Calimucho
156.
Eugenie JANSEN (The Netherlands):
Calimucho  93 min.

157.
Maria Eduarda Andrade & Marcelo Starobinas (United Kingdom, Scotland):
Calling Home  12 min.

158.
Mari Keski-Korsu (Spain):

159.
Eeva-Mari Kaikala (United Kingdom):
Candy Floss  16 min.

160.
Aitken PEARSON (United Kingdom):

161.
Sebastien LOGHMAN (France):

Mozikaraván
162.
Titus MUNTEAN (Romania / Germany):

Carry Townslin
163.
VLAHOVIC Milutin (Hungary / Serbia / Montenegro):
Carry Townslin  45 min.

164.
Aitor ECHEVERRIA (Spain):
Casual  9 min.

165.
Alessio RIGO DE RIGHI (Spain / France):
Catedral  19 min.

Cathrine Magánélete
166.
BREIER Ádám (Hungary):

Senki többet marhát, harmadszor!
167.
Mike MARYNIUK & Matthew RANKIN (Canada):
Cattle Call  4 min.

168.
Charles DUKE (United Kingdom):

A másik lány
169.
Stefan MUNTEANU (Romania):

A másik Irina
170.
Andrei GRUZSNICZKI (Romania):

171.
Carlos FRAIHA (United Kingdom / Brazil):

172.
Hugo PIVOIS (France):

173.
Berni GOLDBLAT (Switzerland / France / Burkina Faso):

174.
Fernando JOVER (Spain):

175.
Adrian GARCIA GOMEZ (USA):
Changó  10 min.

176.
Marinella SETTI (United Kingdom):
Chasmogamy  8 min.

177.
Philippe ROUY (France):

A kínai vadnyugat
178.
Urszula PONTIKOS (United Kingdom / China):

179.
Liu HAIPING (China):

180.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

181.
Simon RAUH (Germany):
Chord  12 min.

182.
JUHÁSZ Jozefa Ariella (Hungary):

183.
Conor McCormack (United Kingdom, Scotland):

184.
Elina TRAIFOROU (Greece):

185.
Pablo Alvarez LOPEZ (Spain):

187.
Ana CEMBRERO COCA (Spain):

Cipők
188.
NAGY Júlia (Hungary):

189.
Alexis Van STRATUM (Belgium):

190.
Nadine NAOUS (France):
Clichés  8 min.

191.
Andrej KOLENCIK (Slovakia):

192.
Carl BESSAI (Canada):
Cole  100 min.

193.
Emily BARNETT (France):

194.
Marc JAGO (Austria):
Comes Love  29 min.

195.
Maxime MOTTE (France):

196.
Alex MONTOYA (Spain):

197.
Jimena MONTEMAYOR (Mexico):

198.
Filippo CONZ (USA):
Concerto  15 min.

199.
Edna FLORETTA (USA):

Az urán gyermekei
200.
Adina POPESCU & Iulian Manuel GHERVAS (Romania):

201.
Ninotchka Art Project (Spain):

202.
Conor McCormack (United Kingdom, Scotland):
Corpsicles  9 min.

Gyapot kövek
203.
Jonathan ENTWISTLE (United Kingdom):
Cotton Stones  13 min.

Alkony
204.
Maartje SEYFERTH & Victor NIEUWENHUIJS (The Netherlands):
Crepuscule  70 min.

205.
Piers HILL (United Kingdom):
Crimson  13 min.

206.
Pascal FENDRICH, Bernd HäRPFER (Germany / Turkey):
Crude Carrier  7 min.

208.
Iván Díaz BARRIUSO (Spain):
Cuervo / Raven  14 min.

209.
Alain BASSO (France):

210.
Anne LECLERQ (Belgium):

212.
Julio SOTO &, Stefan CONSTANTINESCU (Spain / Romania):

213.
Gary GRANT (United Kingdom):

214.
Guillaume SENEZ (France):

Darek
215.
Jonas Matzow GULBRANDSEN (Poland):
Darek  14 min.

216.
Doroteya DROUMEVA (Germany):

217.
Eti TSICKO (Israel):

218.
Anette Arlander (Finland):

219.
Patricia CHICA (Canada):

220.
Rémi DURIN (France / Belgium):

221.
Agnieszka KOZLOWSKA (United Kingdom / Poland):

222.
Michael KREN & Mirjam BAKER (Austria):

223.
Pink Twins (Finland):
Defenestrator  9 min.

224.
Matthew MISHORY (USA / United Kingdom):

225.
Maria SADOWSKA & Dorota LAMPARSKA & Anna MALISZEWSKA (Poland):

226.
Kazim OZ (Turkey):

227.
Mia DEGNER (Denmark):

228.
Anna LINDER (Sweden):
Densen  7 min.

229.
Marco KELLER (Germany):

A Da Vinci Timekód
230.
Gil ALKABETZ (Germany):

A vastorony
231.
Christoph HORCH (Germany):

233.
Marie MIYAYAMA (Germany):

234.
Britta HOSMAN (The Netherlands):

235.
KELETI Miklós (Belgium):

236.
Kika NICOLELA (Brazil):
Desesmetak  3 min.

237.
Claudio ZULIAN (Spain):

Soha nem fogok...
238.
Luis DIOGO (Portugal):

239.
Philip WIDMANN (Germany):

240.
Nicolas ANTHOMÉ (France):
Deux  11 min.

241.
Alf MORALEJA (Spain):

242.
Myroslav SLABOSHPYTSKIY (Ukraine):

243.
The Authentic Boys (The Netherlands):
Dialogues  22 min.

Berlin négy vége
244.
Sven BOECK (Germany):

245.
Caroline KOX (Germany):

A sasvadász fia
246.
Rene Bo HANSEN (Sweden / Germany):

247.
Jürgen ECKLOFF (Germany):

248.
Hans-Christian SCHMID (Germany):

249.
Iban del CAMPO (Spain):
Dirty Martini  24 min.

250.
Jaak KILMI (Estonia):

251.
Heidi PHILLIPS (Canada):

Távolságok
252.
Sancar SECKINER (Turkey):
Distances  18 min.

253.
Paris MAVROIDIS (USA):
Divers  3 min.

254.
the Bif (France):
Dix  7 min.

255.
Johannes NYHOLM (Sweden):

256.
Arantzazu GÓMEZ BAYÓN (Spain):

Hosszú séta az örökkévalóságba
257.
Nata BELA (Russia):

258.
Santiago ESTEINOU (México):

259.
Kuba CZEKAJ (Poland):

260.
Édouard DELUC (France):

261.
Sattar CHAMANI GOL (Iran):

262.
Micheline DUROCHER (Canada):
Doppelgänger  4 min.

A Re Bordosa dosszié
263.
Cesar CABRAL (Brazil):

264.
Simone COVINI (Italy):

265.
Tom SCHREIBER (Germany):
Dr. Alemán  90 min

266.
Sylvain RIGOLLOT (France):

267.
Andrew MILNE (Canada):
Dream  7 min.

268.
Giga CHKHEIDZE / Andro SAKVARELIDZE (Germany / Georgia):
Dream  5 min.

269.
Maximilien LEO (Germany):

270.
Lars HENNING (Germany):
Driving Élodie  18 min.

271.
Catherine KUNZE (Denmark):

272.
Thorsten FLEISCH (Germany):

273.
Jihane CHOUAIB (France):
Dru / Raw  15 min.

Madarak útján
274.
TRENCSÉNYI Klára & Vlad NAUMESCU (Romania):

275.
Nicolas BERTRAND (Belgium):
Druuz  3 min.

276.
Cédric DEFERT, Jeanne PATURLE (France):

Dugó, az van!
277.
KÖRTÉSI András (Hungary):

Eamon
278.
Margaret CORKERY (Ireland):
Eamon  85 min.

279.
Kiril SHENTEVSKI (Macedonia / Italy):
East-West  33 min.

280.
Danny WINKLER (United Kingdom / India / Azerbaijan / Georgia):

281.
Michael PETERSON (Canada):
Eddies  61 min.

Edimmu
282.
Karen VANDERBORGHT (Belgium / Canada):
Edimmu  66 min.

283.
Gabriel GAUCHET (Cuba / Germany):

284.
Dror DAVIDOVICH (Israel):
Egglog  5 min.

285.
Anna HEPP (Germany):

286.
Robert KELLNER (Germany):

287.
Sven Alexander HEINRICH (Mexico):

289.
David CANOVAS (Spain):

290.
Marie BENITO (México):

291.
José Gómez GALLEGO (Spain):

292.
Martín ROSETE & Luis PÉREZ (Spain):

293.
Daniel BURMAN (Argentina / Spain / France / Italy):

294.
Anartz ZUAZUA (Spain):

295.
Heddy HONIGMANN (The Netherlands):

296.
Aurélien LÉVEQUE (France / Belgium):
El Puesto  74 min.

297.
Virginia CURIÁ & Tomás CONDE (Spain):

Ela
298.
BENDÓ Zsuzsanna (Hungary):
Ela  6 min.

299.
Giga CHKHEIDZE / Andro SAKVARELIDZE (Germany / Georgia):

Eldorádó
300.
GROÓ Diana (Hungary):

301.
Micheline DUROCHER (Canada):

302.
Frederic TENENTAP (France):

303.
Matthias FITZ (Germany):

Első szerelem
304.
ENYEDI Ildikó (Hungary):

305.
Karel DOING (The Netherlands):
Elvenland  32 min.

306.
Charlotte JOULIA (France / Belgium):

307.
Sarah MOON HOWE (Belgium):

308.
Luis MELGAR (Spain):

309.
Nick IGEA (Spain):

310.
Roland REBER (Germany):

311.
Joon SUNG (USA):
ENGLISHes  53 min.

312.
Hugues ESPINASSE & Béatrice ESPINASSE (France):

313.
Marko Lampisuo (Finland):

314.
Shijie TAN (Singapore):

315.
Yelena BRUNSHTEIN (Israel):

316.
Estephan WAGNER (United Kingdom):

Pisztoly van nálam
317.
Pablo GONZALEZ (France / Colombie):

318.
Monica ISTRATE (Romania):

319.
Philippe LUBAC (France):

320.
Jani Ruscica (Finland):

321.
Tatiana GRÓFOVÁ (Slovakia):

Félálom
322.
LICHTER Péter (Hungary):

Füstölt nyelv
323.
UHRIN Csaba (Hungary):

324.
Vlad TRANDAFIR & Paul NEGOESCU (Romania):

325.
Leslie SUPNET (Canada):
Fair Trade  4 min.

326.
Joeri CHRISTIAEN (Belgium):

327.
Gautier ABOUT (France):

329.
Milla NYBONDAS (Finland):

330.
Paul ROBINSON (United Kingdom):
Fanatic  23 min.

331.
Velislava GOSPODINOVA (Bulgaria):

332.
David ALAPONT & Luis BRICENO (France):
Fard  13 min.

333.
Laurentiu DAMIAN (Romania):

334.
Ingo J. BIERMANN (Germany):

Repedések
335.
Alexis DUCORD & Nicolas PAWLOWSKI (France):

336.
Rob ZYWIETZ (United Kingdom):

337.
Doug HENRY (USA):

338.
Doug HENRY (USA):

339.
Doug HENRY (USA):

340.
Rosa Liksom (Finland):

Firaaq
341.
Nandita DAS (India):
Firaaq  101 min.

342.
Agnieszka KOZLOWSKA (United Kingdom / Poland):
First Glimpse  20 min.

Flashback
343.
VARGHA Márk Péter (Hungary):
Flashback  1 min.

Űrhajósok
344.
Marian KISS (Germany):

345.
Vera NEUBAUER (United Kingdom):

346.
Agnieszka KOZLOWSKA (United Kingdom / Poland):
Following  32 min.

347.
Julien EZRI (Switzerland):

348.
Pelin AYTEMIZ (Turkey):
Forget Me Not  15 min.

349.
Roman KäLIN & Florian WITTMANN (Germany):
Formic  4 min.

350.
CSUJA László (Hungary):

Fotini és Alexandra
351.
Dimitris NAKOS (Greece):

Fotográfiák
352.
DOMOKOS János & MAGYAR n. Attila (Hungary):

Négy
353.
Edouard SALIER (France):
Four  16 min.

354.
Stuart POUND (United Kingdom):
Four Movements  26 min.

355.
Pep Miquel GARAU (Spain):
FOX TALE  4 min.

356.
Andrea LODOVICHETTI (Italy):
Fragile  8 min.

357.
Richard O'SULLIVAN (USA / United Kingdom):

358.
Edna FLORETTA (USA):
Freedom  3 min.

359.
TÓTH Balázs (Hungary):
Freeze!  4 min.

360.
Wolfram HUKE (Germany):

Fugáta
361.
Tsvetelin YOLOV (Bulgaria):
Fugata  10 min.

362.
Nicky TAVARES (USA):

A másik oldal
363.
George OVASHVILI (Georgia / Kazakhstan):

364.
Katarzyna ROSLANIEC (Poland):

Mohóság
365.
Cláudio SÁ (Portugal):

366.
Pirjetta Brander (Finland):
Garden  4 min.

367.
Kelsey EGAN (South Africa):
Gargoyle  25 min.

368.
Evaldas JANSAS (Lithuania):

369.
Benjamin BUSNEL (France):
Gast  19 min.

370.
Jan BOLENDER (Germany):

371.
Danny WINKLER (United Kingdom, Armenia):

372.
Avi OFER (Israel):

Getto sor
373.
CSUBRILO Zoltán (Serbia):

Készült a kínai negyedben
374.
Sergio BASSO (Italy):

375.
Joanna POLAK (Austria):
Global Co.  6 min.

376.
Evgeny SOLOMIN (Russia):

377.
Dmitry DEMIN & Alexander NAAS (Russia / Tunisia):

378.
Carole O'BRIEN (Canada):

Gondolatok a pincében
379.
TÓTH Roland (Hungary):

380.
Laura SEYMOUR (United Kingdom):

381.
Giga CHKHEIDZE & Andro SAKVARELIDZE (Germany / Georgia):
Good Night  43 min.

382.
Hanna Ivars (Finland):
Good Will  2 min.

383.
Eni BRANDNER (Austria):

384.
Ian AMAYA (Spain):
Green City  7 min.

385.
Nanda Fernandez BREDILLARD & Lucas MANCIONE (France / USA):
Greend  11 min.

386.
Sari Palosaari (Finland):
Grid  2 min.

Gyerekbánat
387.
MAJLÁTH Dianna (Serbia / Hungary):

Hétfő
388.
EKÉSI Orsolya (Hungary):

389.
Oliver Whitehead (Finland):
H20  4 min.

Burjánzó szerelmek háza
391.
Mika KAURISMAKI (Finland):

392.
Regev CONTES (Israel):

393.
Paul Gray (United Kingdom, Scotland):
Half Way Home  11 min.

394.
Chris OAKLEY (United Kingdom):
Half-Life  15 min.

395.
Michal CARASSO & Dana MANOR COHEN (Israel):

396.
Yalda GHASHGHAI (Iran):

397.
Kei OYAMA (Japan):
Hand Soap  16 min.

398.
Kristina LAINE & Milla NYBONDAS (Finland):

399.
Thomas BARTELS (Germany):

Havannai történetek
400.
MAROSSY Géza & DÓKA Béla (Hungary):

401.
Kathrin Maria WOLKOWICZ (The Netherlands):

402.
Mia DEGNER (Denmark / Romania / Portugal):

403.
Rita RIBAS (United Kingdom):
Heaven  6 min.

404.
Laura SIVAKOVA (Czech Republic):

405.
Jess DICKENSON (United Kingdom):

406.
Azar SAIYAR (Finland):

407.
Arik BEN-ARI & Avichai YEYNI (Israel):

408.
Sylvain LÉCUYER (France):
Heremoana  18 min.

409.
Mark de CLOE (The Netherlands):

410.
Akram SULAYMAN (The Netherlands):

411.
Koert DAVIDSE (The Netherlands):

412.
Guy BEN SHETRIT (Israel):
Hey  4 min.

413.
Markus Renvall (Finland):

Hidegzuhany
414.
NAGYPÁL Orsi (Hungary):

Hip-Hop Tívímaci
415.
Adamsky (Hungary):

416.
Dan SVATEK (Czech Republic / Slovakia):

Holnapelőtt
417.
VILLÁNYI Dániel (Hungary):

418.
Zune KWOK (Hong Kong, China):
HomeComing  30 min.

419.
Martin CAMPOS (Spain):
Homeless  6 min.

420.
Bill PLYMPTON (USA):
Horn Dog  5 min.

421.
Ben MITCHELL (United Kingdom):
House Guest  15 min.

Határ
422.
Jaroslav VOJTEK (Slovakia):

Hudud
424.
Louise-Marie COLON, Delphine HERMANS, 12 PALESTINIAN TEENAGERS (Belgium):
Hudud  8 min.

425.
Patxi MEJIAS (Spain):

426.
Juan JUANQUERA (Spain):

427.
Eun-Ha PAEK (USA):

428.
Elina Saloranta (Finland):
Huone / Room  9 min.

429.
Jonathan KLUGER (France):
Hybris  12 min.

430.
Matthew RANKIN (Canada):
Hydro-Lévesque  16 min.

431.
Philippe ROUY (France):
Hypn  7 min.

432.
Richard JOCHUM (USA):

433.
Ben RIVERS (United Kingdom):

434.
Natasha LO (Russia):

Icara
435.
Alejandra ROJO (France):
Icara  23 min.

Nem németül álmodom
436.
Ivana LALOVIC (Switzerland, Bosnia and Herzegowina):

437.
Miroslav JOVIC (Serbia):
ID  8 min.

438.
The Authentic Boys (The Netherlands):
Idiophone  4 min.

Idyll
439.
Astrid BUSCH (Germany):
Idyll  3 min.

440.
Caroline MONNET (Canada):
IKWÉ  5 min.

Az ördög
441.
Andrea LODOVICHETTI (Italy):

442.
Nina Lassila (Sweden):
Ilona  2 min.

443.
Markus WELTER (Switzerland / Germany):

445.
Katharina HUBER (Germany):

446.
Bram SCHOUW (The Netherlands):
Impasse  5 min.

447.
The Authentic Boys (The Netherlands):
In Character  23 min.

448.
Shen ZHANG (China):
In My Own Room  26 min.

449.
Mardo El NOOR (New Zealand):

450.
Nuno NEVES (Portugal):
Ink  4 min.

451.
Kim TAYLOR (Australia):
Interrupted  5 min.

Rések
452.
Michel PAVLOU (Greece / Norway):
Interstices  4 min.

453.
Luis Manuel ALMEIDA (Portugal):

455.
SJ RAMIR (New Zealand):
Into Daylight  5 min.

456.
David SARMA (USA):
Invariance  5 min.

457.
Stephen QUAY & Timothy QUAY (Poland):

Irdatlan iroda
458.
KORCSMÁROS András (Hungary):

459.
Lindsay Goodall (United Kingdom, Scotland):
Irene  10 min.

460.
Santtu Koivu (Finland):
Iris  2 min.

Katasztrófa testvérek
461.
Vitor LOPES (Portugal):

ITFS Zoopraxiscope
462.
Johannes SCHIEHSL (Germany):

463.
FARKAS Júlia (Hungary):

I'm Hungry
464.
Louise-Marie COLON, Delphine HERMANS, 11 CHILDREN (Belgium):

465.
Xavier DOLAN (Canada):

466.
Antti SEPPäNEN (Finland):

Jackie & Judy
467.
Phil HARDER (USA):
Jackie & Judy  4 min.

468.
Samy NALEGE (France):

Jaffa
469.
Keren YEDAYA (France / Israel):
Jaffa  105 min.

470.
Mary Beth REED (USA):
Jake Seven  4 min.

Jalalu hajnala
471.
Aline D'AURIA (Switzerland):
Jalalu's dawn  6 min.

472.
Maarit Suomi-Väänänen (Finland):

473.
Jacky COMFORTY (USA):

Jazzed
474.
Anton SETOLA (Belgium, The Netherlands):
Jazzed  7 min.

475.
Andrey SLABAKOV (Bulgaria):
Jazzta Prasta  55 min.

476.
Myriam EL HAJJ (France / Lebanon):

477.
Teddy Lussi-Modeste (France):

478.
Steven SUBOTNICK (USA):
Jelly Fishers  7 min.

479.
Milos PUSIC (Serbia):

480.
Jesús PÉREZ-MIRANDA (Spain):

481.
Jacek BLAWUT (Poland):

482.
Martin Le GALL (France):

483.
Andrew BETZER (USA):

Vonatút
484.
Fjodor DONDERER (Germany):

Jukka
485.
Emmanuel TROUSSE (Monaco / USA):
Jukka  12 min.

486.
Daniel WIRTBERG (Sweden):

Két tűz között
487.
GYÖRGY Gábor (Hungary):

Kőműves Kelemen
488.
RICHLY Zsolt (Hungary):

489.
Asli ÖZGE (Turkey / Germany / The Netherlands):

490.
Joanna GRUDZINSKA (Belgium / France):
K.O.R.  55 min.

491.
Yifat KEDAR & Sari EZOUZ (Israel):

492.
Milja Viita (Finland):

493.
Sampsa Virkajärvi (Finland):

A bőrön is áthatol
494.
Esther ROTS (The Netherlands):

495.
Chris Chong Chan Fui (Malaysia):
Karaoke  76 min.

496.
Minttu Mantynen (United Kingdom, Scotland):

497.
Krzysztof BORÓWKA (Poland):

498.
Vappu TUOMISTO (Finland):

499.
Maria PROCHAZKOVA (Czech Republic):

500.
Javier INOSTROZA & Eduardo MAZA (Germany / Chile):
Ketchup  20 min.

Kiút
501.
AKAR Péter (Hungary):

502.
Alexis CARO (Morocco):

Királyrák támadás
503.
Gregoire SIVAN (France):

504.
Edmund YEO (Japan / Malaysia):
Kingyo  25 min.

505.
Akram SULAYMAN (The Netherlands):

Koan: A túlsó part
506.
SZILÁGYI VARGA Zoltán (Hungary):

508.
Samuli Alapuranen (Finland):

509.
Mika KAURISMAKI (Finnland):

510.
Bartosz WARWAS (Poland):

Mátyás király
511.
Milan URBAJS (Slovenia):

512.
Sutharsan "Sui" BALA (Estonia):

513.
Julie Rembauville & Nicolas Bianco-Levin (France):

Krokodil
514.
Kaspar JANCIS (Estonia):

515.
Sviatoslav FEKHTEL (Ukraine):

516.
Marie GOURDAIN (France):

517.
Guillaume FOIREST (France):

518.
Pierre DAIGNIèRE (France):

519.
Tibo PINSARD (France):

Az érzelmek nevelése
520.
Paul BOURGOIS (France):

521.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Italy):

522.
May BOUHADA (France):

523.
Cecile VERSTRAETEN (France):

524.
Fabrice COUCHARD (Belgium):

525.
Jean ACHACHE (France):

526.
Romain DELANDE (France):

527.
Delphine HERMANS (Belgium):

528.
Jean-Christophe Lie (France):

530.
Inès Sedan (France):

531.
Mathieu MAZZONI (France):

532.
Sylvain MONTAGANC (France):

533.
Philippe LAMENSCH (Belgium):

Lépcső
534.
JUHÁSZ Jozefa Ariella (Hungary):

535.
Anders OSTERBALLE (USA / Sweden / Denmark):

537.
Mariano SALVADOR (Spain):

538.
David PABLOS (México):

539.
Anthony COMBET (France):

540.
Iván RUIZ FLORES (Spain):

541.
Pablo TAMEZ (México):

542.
Marie HÉLIA (France):

543.
Sarah VAN DEN BOOM (France):

544.
Fernard MELGAR (Switzerland):

545.
Frank BEAUVAIS (France):

A csorda
546.
Kathy SEBBAH (France):

A szoknya napja
547.
Jean-Paul LIILIENFELD (France):

548.
Lionel META (France / Cameroon):

Só a szirteken
549.
Fiorella CASTANOTTO (Switzerland):

550.
Fabrice MARUCA (France):

551.
Jérémie REICHENBACH (France):

552.
Marie NOELLE & Peter SEHR (Germany / Spain / France):

Egy józan tanács
554.
Gilles CHARMANT (France):

555.
Jorge RIVERO (Spain):

556.
Vincent DIDEROT (France):

557.
Foued MANSOUR (France):

558.
Giulia ORIANI (Italy):

559.
Teddy BAROUH (France / Cuba):

560.
Chus DOMINGUEZ (Spain):

A Tama
561.
Martin COSTA (Spain):
La Tama  19 min.

562.
Sophie SHERMAN (France):

563.
Bernardo ARELLANO (México):

564.
Carlos SORIN (Argentina / Spain):

566.
Tatiana CIVET (France):
Lady Boy  18 min.

568.
NAGY Ádám (Hungary):
Lapát / Dumped  6,5 min.

569.
Víctor BÁRCENA (Spain):

Laszlo
570.
Ehecatl GARAGE (Mexico):
Laszlo  15 min.

571.
Jonathan LENNUYEUX (France):

572.
Jean-François FONTANEL (France):

573.
Elsa WERTH (France):

574.
Nicolas MIARD (France):

575.
Gabriel PISTRE (France):

576.
Renaud COULON (France):

Maryse Lucas utolsó útja
577.
David LEDOUX, Artus DE LAVILLEON (France):

578.
Tatiana CIVET (France):

579.
Jacob WILLIAMSON (Morocco):

580.
Nicolas ZAPPI (France):

581.
Irene de LUCAS (Spain / France):

582.
Loïc FONTIMPE (France):

583.
Jean-Noël CRISTIANI (France):

584.
Guillaume BRAC (France):

Sound People
585.
Mathieu LABAYE, Sébastien GODARD, 44 CHILDREN (Belgium):

587.
Pierre SCHWARZ (France):

588.
Emmanuel TILLOU (France):

589.
Mattias CANTZLER (Norway):

590.
Thibaut GOBRY (France):

Lebegés, avagy tíz bagatell
591.
ULRICH Gábor (Hungary):

Lebensader
592.
Angela STEFFEN (Germany):
Lebensader  6 min.

593.
Adrien PERRUGAULT (France):

594.
Angélique DUBOIS (Germany):

Lehel
595.
Andras SOLYMOS (France):
Lehel  26 min.

Lenny
596.
Cyril Amon SCHAUBLIN (Germany):
Lenny  17 min.

597.
Alexis van STRATUM (France):

598.
Yann GONZALEZ (France):

599.
Didier FONTAN (France):

600.
Tatianna Becquet & Jean Pierre Larcher (France):

602.
Anne-Laure DAFFIS & Léo MARCHAND (France):

603.
Guillaume LEITER (France):

604.
Joris CLERTÉ (France):

605.
Muriel MONTINI (France):

607.
Matthieu FRANCES (Belgium):

608.
Adrian FRANCIS (Australia):

Rókák
609.
Mira FORNAY (Ireland / Czech Republic / Slovakia):

610.
Le Broadcast Club (France):
Lila  12 min.

611.
Stian HAFSTAD (Norway):

612.
Marco ZIMPRICH (Austria / Italy):
Little World  14 min.

Élet a fák között
613.
Vitor LOPES (Portugal):

Logorama
614.
H5 (François Alaux, Hervé de Crécy, Ludovic Houplain) (France):
Logorama  16 min.

615.
Mathias DESMARRES (Belgium):

616.
Pascal MARC (France):

Loldini
617.
Vitor LOPES (Portugal):
Loldini  1 min.

618.
Kevin EVENSEN (USA):

Hurok hátán hurok
619.
Patrick BERGERON (Canada):
LoopLoop  5 min.

620.
Edward COOK (The Netherlands):
Los  21 min.

621.
David GONZÁLEZ (Spain):

622.
Lauren ANDERSON (Australia):

623.
Alison DAVIS (Canada):

624.
Anamaria CHIOVEANU (Romania):

625.
Jan GOGOLA (Czech Republic / Germany):

626.
Anne-Laure TOTARO &, Arnaud DEMUYNCK (France / Belgium):

627.
Laurent BONNOTTE (France):

628.
Adrian McDowall & Finlay Pretsell (United Kingdom, Scotland):
Ma Bar  12 min.

629.
Jonathan COLINET, Sébastien DUBUS (France):

631.
Bastien DUBOIS (France):

632.
Joanna POLAK (Poland):
Made in China  3 min.

633.
Yalda GHASHGHAI (Iran):

Lesminkelés
634.
Maurice HÜBNER (Germany):
Make-Down  4 min.

635.
Juan Antonio RODRÍGUEZ, Marc TARDIU, Uri RIVERO (Spain):

Malaccal teljes
636.
KOVÁCS Kristóf (Hungary):

Mama
637.
M. TÓTH Géza (Hungary):
Mama  9 min.

638.
Henrik HELLSTROM & Fredrik WENZEL (Sweden):

639.
David MYRIAM (France):

640.
Mehdi RAHMANI (Iran):

Tengeri fény
641.
Luis COSTA (Portugal):

642.
Adi REMLER (Israel):
Marak / Soup  5 min.

643.
Frauke STRIEGNITZ (Germany):

Mario Benjamin
644.
Irene LICHTENSTEIN (Switzerland):
Mario Benjamin  53 min.

645.
Nacho VIGALONDO (Spain):
Marisa  4 min.

646.
Kentin DENOYELLE (France):
Markus  3 min.

647.
Kawo RELAND (Austria):
Masken / Masks  16 min.

648.
Rodolphe TISSOT (France):
Maso  28 min.

Maszkok
649.
Jérome BOULBES (France):
Masques  7 min.

650.
Florence MIAILHE (France):

A berlini fal nyulai
651.
Bartek KONOPKA & Piotr ROSOŁOWSKI (Poland / Germany):

652.
Xavier HIBON (Belgium):

653.
Ziska SZEMES (Denmark):
Me & My Nose  28 min.

Meddig?
654.
BELLA Cecilia (Hungary):

655.
BARANYI Gábor Benő (Hungary):

656.
Stephanie LANSAQUE & Francois LEROY (France):
Mei ling  15 min.

657.
Ralf KUKULA (Germany):

658.
Marie-Claire THÉBAUX (France):
Melancolia  14 min.

659.
Julien LAVAL (France):
Melopee  10 min.

660.
Serdar YILMAZ (Turkey):

661.
Malgorzata JABLONSKA & Piotr SZEWCZYK (Poland):
Metka / A Tag  3 min.

662.
Annetta MARION (USA):
Midas' Son  16 min.

Mikrodrámák
663.
Pierre FOLDES (Hungary / France):

664.
Adam YASSOUR, Noor TADGER & Amit ROJTBLAT (Israel):

665.
Christian SONDEREGGER (France):

666.
Miloslav SMIDMAJER (Czech Republic):

667.
Hossein JEHANI (Iraq / Australia):
Mine & Tablou 2  17 min.

Mira
668.
Dhimitri ISMAILAJ (Albania):
Mira  22 min.

669.
Dorian GAUDIN (France):
Miracles  8 min.

Misike
670.
SZÉKELY Róbert (Hungary):

671.
Minna Suoniemi (Finland):
Miss Kong  5 min.

672.
Sebastian SCHIPPER (Germany):

Moebius
673.
SZABÓ Máté (Hungary):
Moebius  4 min.

674.
Romain GRANDADAM (France):

675.
Christophe CLAVERT (France):

676.
Francis O'SHAUGHNESSY (Canada):

677.
Agnes SZABO (France):

Monsieur Sélavy - Ilyen az élet
678.
Peter VOLKART (Switzerland):

679.
Michal BALAZ (Slovakia):

680.
Tuomo Kangasmaa (Finland):

681.
Mikhaël HERS (France):
Montparnasse  58 min.

682.
Azed KETTANI (Canada):

683.
David LOBSER (USA):
Mother's day  2 min.

684.
Christin BOLEWSKI (Germany):

685.
Daniel HOPKINS (United Kingdom):
Movement#1  4 min.

686.
Paul WIERSBINSKI (Germany):

687.
Aibek OMUROV (Kyrgyzstan):

688.
Chus DOMINGUEZ (Spain):
Museo / Museum  51 min.

689.
Fiona COCHRANE (Australia):

691.
Edna FLORETTA (USA):
My Body  8 min.

692.
Woykin CAM (Canada):

My Wife Is A Vampire
693.
Paul MARRIN (Canada):

694.
Michel KLÖFKORN (Italy / Germany / Kasachstan / Iceland):

695.
Nadia Micault & Lorenzo Nanni (France):
Naïade  12 min.

697.
Babak BAHRAM BEIGY (Iran):

Napszúrás
698.
HORVÁTH Lili (Hungary / Germany):

699.
Juliane ENGELMANN (Germany):

700.
The Authentic Boys (The Netherlands):

701.
Jana MINARIKOVA (Slovakia):

702.
Patrick BENCOMO (Spain):

Nem vagy egyedül...
703.
DOMOKOS János (Hungary):

704.
Ivan MANDIC (Serbia):

705.
Monica GALLAB (Belgium):

706.
Andres TENUSAAR (Estonia):

707.
Tero Puha (Finland):
Nine to Five  8 min.

708.
Marko SANTIC (Croatia):

709.
Rosto (The Netherlands):

710.
Eva Ungria Lupiani (Spain):

711.
Sam BARRETT (Australia):
No Through Road  85 min.

Nincs kiút
712.
Alexandra MONRO & Sheila MENON (United Kingdom):

713.
Anatoly BALUEV (Russia):

714.
Linker (Spain):

715.
Martin JABS (Germany):

716.
Benoit GRIMALT (France):

717.
Sonia ARMANIACO (Italy):

718.
Sergio OSKMAN (Spain):

Semmit magamról
719.
Urszula ANTONIAK (The Netherlands, Ireland):

720.
Benjamin CLAVEL (France):

721.
Joachim AUST (Germany / Australia):
Nr. 3  11 min.

722.
Catherine BERNSTEIN (France):
Nue / Nude  8 min.

723.
Dorin MOLDOVEANU (Romania):

724.
Tudor Cristian JURGIU (Romania):

Esküvők, zene és videószalagok
725.
Tudor GIURGIU (Romania):

Nurmoo
726.
Harri J. RANTALA (Finland):

728.
TARI Zsófia (Hungary):

Nyarma
729.
Edgar BARTENEV (Russia):
Nyarma  41 min.

730.
Jean-Frederic DE HASQUE (Belgium):

731.
Christophe CALISSONI & Eva OFFREDO (France):

A baleset
732.
André Marques, Carlos Silva (Portugal):

733.
Joana ZEIN (Brazil):

734.
Veselin CHOLAKOV (Bulgaria):

735.
Ivo TRAJKOV (Czech Republic / Macedonia):

Oidipusz
736.
Capucine (Japan):

Oedipus
737.
Ioakim MYLONAS (Cyprus):
Oedipus  23 min.

A szerelem vége
738.
Simon CHUNG (China / Hong Kong):

739.
Frédérique SANTUNE (France):

740.
Nikolaus von UTHMANN (Germany):

741.
GYÖNGY Péter (Hungary):
Omara  10 min.

742.
Nadejda KOSEVA (Bulgaria):

743.
Claire WALKA (Germany / France / Spain):

744.
Pau CAMARASA (Spain):
Ona  10 min.

745.
Cyrus FRISCH (The Netherlands):

746.
Susan COHEN (USA):
Open Your Eyes  14 min.

747.
Gerd GOCKELL (Germany / Switzerland):

Oranus
748.
Jelena GIRLIN & Mari-Liis BASSOVSKAJA (Estonia):
Oranus  17 min.

749.
Mathieu LABAYE (Belgium):

750.
Ignacio BUSQUIER (Argentina):

751.
SZEDRKÉNYI Bella (Hungary):
Orsolya  7 min.

752.
Students of the School EB 1 nº4 da Chainça - Abrantes (Portugal):

753.
Lukas HANULAK (Slovakia):

754.
SJ RAMIR (New Zealand):

755.
Mia DEGNER (Denmark):

756.
Rubin STEIN (Spain):

757.
Gabmriel FOLGADO (Spain):

758.
Christophe GÉRARD (France / Belgium):

Palimpszeszt
759.
DOMOKOS János (Hungary):

760.
George CHIPER (Romania):

761.
Karin HAMMER (Austria, Poland):
Pan Kozieł  4 min.

762.
Mehdi JAFARI (Iran):

Paola the Good Layer
763.
Louise-Marie COLON, Quentin SPEGUEL, 50 CHILDREN (Belgium):

764.
Marie LOSIER (USA):

Parádé
765.
Pierre-Emmanuel LYET (France):
Parade  7 min.

766.
Alessandro NEGRINI (Northern Ireland ):
Paradiso  60 min.

767.
Teona GRENADE (France / Georgia):

Parttalan
768.
VISKY Sámuel (Romania / Hungary):

769.
Yann CHAPOTEL (France):

Pascale
770.
Anna GONZÁLEZ SUERO (Germany):
Pascale  13 min.

771.
Samuel FELLER (France):

772.
Seong Jun LEE (United Kingdom):
Passing  9 min.

773.
Natalya LOBKO (Russia):
Passion  3 min.

774.
Astra ZOLDNERE (Latvia):

775.
Sini Pelkki (Finland):

776.
Natalia BERISTÁIN (México):
Pentimento  30 min.

Periódus
777.
PÁNTYA Beáta (Slovakia):

778.
Juhani Koivumäki (Finland):

779.
Johanna WAGNER (United Kingdom):

780.
Olivier SMOLDERS (Belgium):

781.
Laurie COLSON (Belgium):
Phagocyte  12 min.

782.
Matthias EMCKE (Germany):

783.
Elleni SCLAVENITIS (USA):
Phoenix  34 min.

784.
Berivan BINEVSA (Belgium):
Phone Story  16 min.

Jézus fotója
785.
Laurie HILL (United Kingdom):

786.
Elena TRAPÉ (Spain):

787.
Nadav ARBEL (Israel):

788.
Pini TAVGER (Israel):
Pinchas  30 min.

789.
Ivana MLADENOVIC (Romania):
Pizza Love  17 min.

790.
Pierre-Antoine CARPENTIER (France):

791.
Muriel D'ANSEMBOURG (United Kingdom):
Play  12 min.

792.
David OREILLY (Germany):

793.
Antoine BARRAUD (France):
Plug  13 min.

794.
Joel OLIVIER (France):

795.
Anna BAJJOU (Poland / United Kingdom):

Bemerülés
796.
Julia PANASENKO & Julia GALOCHKINA (Russia):

797.
Vinko MODERNDORFER (Slovenia):

798.
Jure PAVLOVIC (Croatia):

799.
Matthew LLOYD (United Kingdom):
Pollphail  10 min.

800.
Hubert PIETRZYKOWSKI, Bartlomiej FRANK, Antoni OZYNSKI (Poland):

Pont jókor
801.
NÉMETH Kamilla & TARR Bernadett (Hungary):

802.
Steffen DOLLHOPF (Germany):
Ponzo  17 min.

803.
Shem SHEMY (Israel):
Por El Flamenco  52 min.

Porfény
804.
PÁNTYA Beáta (Hungary):

805.
Miia Rinne (Finland):
Pori-Helsinki  16 min.

Meghasonlott portrék
807.
KELETI Miklós (Belgium):

808.
Lemeh fortytwo (Italy):
Possible Cities  30 min.

809.
Mischa Rozema (The Netherlands):

810.
Damien FROIDEVAUX (France):

812.
Daan Van BAELEN (Belgium):

813.
Pascal RAMBERT (France):

814.
Nicolas LECLERE (France):
Prendre l'air  53 min.

815.
Olivier CHABALIER (France):

816.
Ionut PITURESCU (Romania):

817.
Vital PHILIPPOT (France):

819.
Sylvain DEROSNE & Balthazar AUXIETRE (France):
Projet EX-60  30 min.

820.
Lukasz DEBSKI & Anna JARKIEWICZ (Poland):

821.
Ewa BANASZKIEWICZ (Poland):

822.
Kristina GROZEVA (Bulgaria ):

823.
Jorge TSABUTZOGLU & Javier ESTELLA (Spain):

824.
Jouko AALTONEN (Finland):

PunkTívímaci
825.
BRITEON Communications Kft. (Hungary):

826.
Jakob D. WEYDEMANN (Spain / Germany):

827.
Pirjetta Brander (Finland):
Purgatory  6 min.

828.
Clint ENNS (Canada):

829.
Marc CHEVALIER (France):

830.
Christophe MONIER (France):

Quatuor
831.
Jerome BONNELL (France):
Quatuor  9 min.

832.
Enrique PIñUEL (Spain):

833.
MONHALT Ákos János (Hungary):

834.
Bruno DE SA MOREIRA & Simon MOUTAïROU (France):

Rögtön jövök
835.
VÁMOS Zoltán (Hungary):

836.
Yoav SHVILL (Israel):

837.
Aimo Hyvärinen (Finland):

838.
Nicolas GARCIA & Xavier VAQUE (Chile / Spain):

839.
Pauline GOASMAT (France):
Reflux / Tides  12 min.

840.
Sébastien LAUDENBACH (France / Belgium):

841.
Ramon ZUERCHER (Germany):

Út az erdőbe
842.
Jörn STAEGER (Germany):

843.
Behrooz ASRARI (Iran):

Rembrandt vádbeszéde
844.
Peter GREENAWAY (The Netherlands):

845.
Paul NEGOESCU (Romania / Germany):

846.
Sylvia GUILLET (France):
Reproduction  20 min.

847.
Ignacio BUSQUIER (Argentina):

848.
Heidi PHILLIPS (Canada):
Revival  8 min.

849.
Martin TURK (Slovenia):

850.
Patricia CHICA & Mike WAFER (Canada):
ROCKABILLY 514  86 min.

851.
Elisa MILLER (México):
Roma  26 min.

852.
Rozálie KOHOUTOVÁ (Czech Republic):

853.
Salem SALAVATI (Iran):

854.
Hanna Ojamo (Finland / France):
Rush  3 min.

855.
Georgia PETRALI (Greece):

856.
Rikard Lassenius (Finland / Germany):
Sär / Wounds  11min.

Kényelmes áldozat
857.
ZALÁNYI Hilda (Romania):

858.
Johannes NYHOLM (Sweden):

Grúzia majdnem szeretlek
859.
MÉSZÁROS Péter (Hungary):

860.
Kai Kwong CHAN (Hong Kong, China):
Save My Son  29 min.

861.
Bernard TANGUY (France):

862.
Andreas STRUCK (Germany):

863.
Ute STRÖER (Germany):

SCISSU
864.
Tom BEWILOGUA (Germany):
SCISSU  27 min.

Sikoly
865.
Omer GINZBURG (Israel):
Scream  6 min.

866.
Diana PEÑALOZA (México):

867.
Francois VERSTER (South Africa ):
Sea Point Days  96 min.

Sebek - Check Point Jozef
868.
TÓTH Artin (Hungary):

869.
Pauline DÉVI (France):
Seconde Peau  8 min.

870.
Yves LEVEQUE (France):

871.
Thomas GAYRARD (France):
Self Defense  14 min.

872.
Aurora Reinhard (Finland):

873.
Evgeny ALEKSANDROV & Elena DANILKO (Russia):

874.
Bulmaro OSORNIO (México):

875.
Vit PANCIR (Czech Republic):
Sestra / Sister  70 min.

876.
Marina ANDREE (Croatia):
Sevdah  66 min.

877.
Cécile MILLE (France):
Sexe1 / Sex1  9 min.

878.
Payam MOFIDY (France):

879.
David MICHAN (Mexico):
Shayacan  85 min.

880.
Helene ABRAM (France):

881.
Diana CARDOZO (México):

882.
Una CELMA (Latvia):

Simon vagyok
883.
MOLNÁR Tünde (Hungary):

884.
Nadja MARCIN (USA):

885.
Valérie LAVALLE (France):
Singing Paris  52 min.

886.
Meni PHILIP (Israel):
Sinner  28 min.

887.
Pekka SASSI (Finland):

Háló
888.
Olga ZIKRATA (Canada):
Sitka / Net  5 min.

889.
Leighton PIERCE (USA):
Sitting  4 min.

890.
Benjamin FREIDENBERG (Israel ):

891.
Maryna SHCHIPAK (Germany):
Skater  1 min.

Skhizein
892.
Jérémy CLAPIN (France):
Skhizein  14 min.

893.
Marie LOSIER (USA):

Lebegés, üvöltés, zuhanás
894.
Miriam HARRIS & Juliet PALMER (New Zealand / Canada):

896.
Muriel MONTINI (France):

897.
Julia GUILLÉN-CREAGH (Spain):

898.
Hooshman VARAEI (Iran):

899.
Emmanuel GRAS (France):

900.
Giuliana GAMBA (Italy / Morocco):

901.
Sasha ANDREWS & Jeanne GUIRAUD (United Kingdom):
Sound Waves  6 min.

902.
Cecilia MARREIROS MARUM & Arnaud DEMUYNCK (France / Belgium):

903.
Sivan BARRAK (Israel):
Southern Wind  21 min.

904.
Boris ELDAGSEN (Australia / Germany / Nigeria):

Szárnyak és evezők
905.
Vladimir LESCHIOV (Latvia):

906.
Brett SULLIVAN (United Kingdom):

907.
Petra Immanen (Finland):
SPELLBOUND  2 min.

908.
Jane McALLISTER (United Kingdom / Uganda):
Sporran Makers  10 min.

Visztlát az Eiffel-toronynál
910.
Valentin VALCHEV (Bulgaria):

911.
Akram SULAYMAN (The Netherlands):

912.
Denise Ziegler (Finland):
Stand Still  8 min.

913.
Adrian McDowall & Finlay Pretsell (United Kingdom, Scotland):
Standing Start  12 min.

914.
Tyler FUNK (Canada):
Static  3 min.

915.
Kaya INAN (Germany):

916.
Eva Weber (United Kingdom, Scotland):
Steel Homes  10 min.

917.
Rick OSTERMANN (Germany):
Still  7 min.

918.
Jaehee LEE (USA / South Korea):
Still Life  18 min.

919.
Lena LIBERTA (Germany):

920.
Leighton PIERCE (USA / Italy):
Stone Moss  10 min.

921.
Joe KING & Rosie PEDLOW (United Kingdom):

922.
Quayola (France / United Kingdom):
Strata #2  7 min.

Néma Film
923.
SZÉPHELYI Júlia (Germany / Hungary):

924.
David Dalgado SAN GINES (Spain):

925.
Grégoire LETOUVET (France):

926.
Harry CHEW (Singapore):
Switchbacks  51 min.

Születésnapomra
927.
KLAUSZ Péter & TÖRÖK Ágnes (Hungary):

Szabadulóművészek Budapesten
928.
NÉMETH Gábor Péter (Hungary):

Üveg csapda
929.
Pawel FERDEK (Poland):

930.
Nuno NEVES (Portugal):

Tán
931.
RÉV Marcell (Hungary):
Tán / Maybe  4 min.

933.
Mathieu BORYSEVICZ (China):
Taian Lu  13 min.

935.
Sergey KACHKIN (Russia):

936.
Fara SENE (France):

937.
Laurence WALSH (USA):
Tara  16 min.

938.
Mike MARYMIUK (Canada):
Tattoo Step  1 min.

939.
Marcio MIRANDA PEREZ (Brazil):
Tauri  7 min.

Menyasszony
940.
Naji SALIMI (Iran):

941.
Anne Benhaïem (France):

942.
Wei HOU (China / Germany):
Territory  2 min.

943.
Aleksandra HREBTOVA & Aleksandr BALABAN (Ukraine):

944.
Pilvi Takala (Estonia):
The Angels  2 min.

945.
Sybil H. MAIR (United Kingdom):

946.
Martin CHAB (Sweden):
The City  5 min.

947.
Raul NAVARRO (Spain):
The Constant  3 min.

948.
Michael PETERSON (Canada):

949.
Maija Timonen (Finland / United Kingdom):
The Debtors  16 min.

950.
Curtis L. WEIBE & Marlon WEIBE (Canada):

951.
Pouria JAHANSHAD (Iran):

952.
Hiren DAVE (India):

953.
Bryan BESANT (Canada):

A talaj alant
954.
Rene HERNANDEZ (Australia):

955.
Chris PERRY (USA):

A férfiak útja
956.
Cosmo KENTISH-BARNES (New Zealand):

957.
Maria HENGGE (Germany / Austria):
THE LAST BUS  11 min.

958.
Andy LONDON & Carolyn LONDON (USA):

959.
Fabianova DIANA (France / Spain / Slovakia):

960.
Alice ANDERSON (France):

961.
Cecilia Stenbom (United Kingdom):
The protocol  7 min.

962.
Toby TATUM (United Kingdom):

963.
Michael PETERSON (Canada):

A dolgok formája
964.
Oliver PIETSCH (Germany):

965.
Mark EBY (USA / Papua New Guinea):

Csigák a lejtőn
966.
Vladimir TODOROVIC (Singapore):

967.
James NEWTON (United Kingdom):

Az Alpha-9 szörnye
968.
Jake ARMSTRONG (USA):

969.
Andy BICHLBAUM & Mike BONNANO (USA):

970.
Melanie BEISSWENGER (Germany / Singapore):

971.
The Authentic Boys (The Netherlands):
Threesome  25 min.

972.
José SÁNCHEZ MONTES (Spain):

973.
Ge-Suk YEO (Germany / Korea):

974.
Jan Cvitkovič (Slovenia):

975.
Steffen TRALLES (Germany):

Wc-papír
976.
Mickael MURAZ (France):
Toilet Paper  6 min.

977.
Didier BLASCO (France):
ToiletZone  35 min.

978.
Peter GERARD (United Kingdom):

979.
Herlinä Hukkataival (Finland):

980.
Ted HARDY-CARNAC (France):

981.
Mark EACERSALL & Matthieu Van EECKHOUT (France):

982.
Guillaume PAQUIN-BOUTIN (Canada):
Transfert  7 min.

Transz-akció
983.
PRIBÉK Gábor (Hungary):

984.
Alexander POHL (Germany):
Trickster  15 min.

985.
Sladjan STOJANOVIC (Serbia):

986.
Jean-Patrice BLANC (France):

987.
Teemu AUERSALO (Ireland):
Trolley Boy  4 min.

988.
Florent SAUZE (France / Belgium):
Trompe l'oeil  18 min.

990.
Jérémy BOULARD (France):

Most látok szépet, ma éjjelen
991.
Peter BESSON (USA):

992.
Marcin GLADYCH (Poland):

993.
Pavel LUNGIN (Russia):
Tsar  116 min.

Tudsz így szeretni?
994.
PÁPAI Pici (Hungary):

995.
Anna KORHONEN (Finland):

Tulipánpixel
996.
KARVALICS Viktória, BÓTA Borbála (Hungary):

997.
Heta Kuchka (Finland):
Tuomo & Paavo  21 min.

998.
Olga PäRN, Priit PäRN (Estonia):

Uhhh!
999.
FARKAS Szilárd (Hungary):
Uhhh!  3 min.

1000.
Fernando USÓN (Spain):

1001.
Clemens CASTOLDI (Italy):
Ultra Lord  2 min.

1002.
Giovanni SPORTIELLO (France):

1003.
Carlos CRUZ (Portugal):

1004.
Kwang-bok Kim (South Korea):

1005.
Pierre VINOUR (France):

1006.
Lionel BAIER (Switzerland):

1007.
Louis de la TAILLE (France):

1008.
Fabien GORGEART (France):

1009.
Juan FALQUE (Spain):

1010.
Cédric DEFERT (France):

1011.
Dyana GAYE (France / Senegal):

1012.
Sukwon SHIN, In Pyo HONG, Choonhoe KIM (USA):

1013.
Michaela NETTELL (United Kingdom):
Under Skies  3 min.

1015.
Carol SALTER (United Kingdom / Uganda):

1016.
Graham SHILLINGTON (South Africa):

1018.
Moritz MAYERHOFER (Germany):
Urs  10 min.

1019.
Maciej DRYGAS (Poland):

1020.
Zac & Mac (Spain):
Uyuni  14 min.

Városi mese
1021.
VARGHA Márk Péter (Hungary):

1022.
John GISKES (The Netherlands):

Vakfi
1023.
HARMI Gábor & BEZSENYI Tamás & PAPP Gábor (Hungary):

Vakondok - Az igazság odalent van
1024.
MATUSIK Szilárd & CSÉPAI Gábor (Hungary):

Vanaja
1025.
Rajnesh DOMALPALLI (USA / India):
Vanaja  112 min.

1026.
Subas KANNAN (Norway):
Vanni Mouse  10 min.

1027.
Erkka Nissinen (The Netherlands):
Vantaa  12 min.

1029.
Marc CRASTE (United Kingdom):
Varmints  24 min.

Nagy tisztelet
1030.
Viktor CSUDAI (Czech Republic):

1031.
Antonio Galeano (Spain):
Ver / To see  12 min.

1032.
Samuel GARCIA (Spain):
Versus  7 min.

1033.
Marc FOUCHARD (France):

1034.
Cécile VERSTRAETEN, Alice VERSTRAETEN (Belgium / France):
Victor  49 min.

1035.
Frederic TENENTAP (France):

1036.
Paulo PONS (Brazil):

1037.
Julien HALLARD (France):
Vinyl  18 min.

1038.
Yane WANG (China / United Kingdom):
Vinyl Blossom  4 min.

1039.
Shih-Ting HUNG (USA):

1040.
Alice MITTERRAND (France):

Élj még egy kicsit tovább...
1041.
David LAMBERT (Belgium):

1042.
NEUBERGER Gizella (Hungary):

Vonat
1043.
TOGAY Can (Hungary):

1044.
Olga KOMOSKO (Israel):
Voyage  3 min.

1045.
Supriyo SEN & Najaf BILGRAMI (Germany / India / Pakistan):
Wagah  14 min.

WAGs
1046.
Evi & Joachim GOLDBRUNNER & DOLLHOPF (Germany):
WAGs  39 min.

1047.
Christina EBELT (Germany):
Wanna be  30 min.

1048.
Auguste BERNARD, Kouemo YANGHU (France / Cameroon):
Waramutseho!  21 min.

Warda
1049.
Louise-Marie COLON, Delphine HERMANS, 12 PALESTINIAN CHILDREN (Belgium):
Warda  5 min.

1050.
Karolina BIELAWSKA & Julia RUSZKIEWICZ (Poland):

Elhagyatva
1051.
Fabian DAUB & Andreas GRÄFENSTEIN (Germany):

Mi ez
1052.
Kaija HELWEG (Germany):

1053.
Elena Näsänen (Finland / Austria):
Wasteland  14 min.

1054.
Iosif ASTRUKOV (Bulgaria):
Water  3 min.

Minket amúgy sem érdekel a zene...
1055.
Cedric DUPIRE & Gaspard KUENTZ (France):

1056.
Cecilia ARANEDA (Canada):

1057.
Nancy BRANDT & Helen SIMON (Germany):

1058.
Maximilien LEO (Germany):

1059.
Sonja WYSS (The Netherlands):

1060.
Kate JESSOP (United Kingdom):

1061.
Hsin-Wei CHEN (Taiwan):

1062.
Krzysztof BIZIO (Poland):

1063.
Cécile VERNANT (France):
Wu  13 min.

Nagybácsi
1064.
Maciej SZNABEL (Poland):
Wujek / Uncle  8 min.

1065.
Andrea PALLAORO (USA / Italy ):
Wunderkammer  13 min.

1066.
Ulrich MILLER (Germany):

Yaptik-Hasse
1067.
Edgar BARTENEV (Russia):
Yaptik-Hasse  29 min.

1068.
Narges ABYAR (Iran):

1069.
Asenath (Osi) WALD & Efrat RUBIN (Israel):
Yom / Day  12 min.

You2beGirls
1070.
KERÉKGYÁRTÓ Yvonne (Hungary):
You2beGirls  16 min.

1071.
Antoine ARDITTI (France):
Yulia  6 min.

1072.
Tomasz WOLSKI (Poland):

1073.
Ivana LALOVIC (Switzerland):

Zanzibár Zenei Klub
1074.
Philippe GASNIER & Patrice NEZAN (France):

1075.
Quimu CASALPRIM I SUÁREZ (Germany):
Zeitriss  11 min.

1076.
Rain KENCANA (Germany):

1077.
Nicolae Constantin TANASE (Romania):

1078.
Sean GARRITY (Canada):
Zooey & Adam  85 min.

1079.
Bernardo ARELLANO (México):
Zoogocho  41 min.

1080.
Michael KREN & Mirjam BAKER (Austria):

1081.
Jan BOSDRIESZ (The Netherlands):

1082.
Markus ENGEL (Austria):

1083.
Benjamin KAHLMEYER (Germany):

SEARCH


      
2016-09-01 09:08

SUBMIT YOUR FILMS TO THE MEDIAWAVE 2017 COMPETITION PROGRAM!

You can find the entry form and regulations and the method of film uploading in the left menu column.

MEMBERSHIPS
PARTNER OLDALAK

 

 

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák