www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu


 


 

etnik Archív
2014. April TuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWe Actual program:
2014-04-16
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films arrived

MEDIAWAVE 2012

By original title | By director | By country | By genre

1.
Antonio TIBALDI (Italy):
[s]comparse  62 min.

3.
João Paulo OLIVEIRA (Portugal):

5.
ARANY Gold Zoltán (Hungary):
Ödön  10 min.

6.
Tom BEWILOGUA (Germany):

7.
Angelo CAPASSO & Giuseppe CAPASSO (Italy):
108.1 FM Radio  15 min.

8.
Anna LINDER (Sweden):

9.
Brock LABRENZ (USA):
1901  20 min.

1937
10.
Svetozar GOLOVLEV (Russia):
1937  18 min.

1974
11.
Katelijne SCHRAMA (The Netherlands):
1974  14 min.

12.
Claudio ZULIAN (Spain):
2031 / 2111  15 min.

13.
Carlos ARMELLA (Mexico):
29  13 min.

14.
Nadine POULAIN (Germany):
360°  10 min.

366 Nap
15.
Johannes SCHIEHSL (Germany):

38,5
16.
Grzegorz DEBOWSKI (Poland):
38,5  10 min.

17.
Christophe PELLET (France):

18.
Charlotte BUISSON-TISSOT (France):
8 minutes  9 min.

A 11. élet
19.
KŐSZEGI Edit (Hungary):

20.
Muriel MURIEL MONTINI (France):
A cold place  4 min.

A Kofa az Uzsorás és a Behajtó
22.
ZSÓTÉR Dániel (Hungary):

23.
Sylvain PIOUTAZ (France):

24.
Carlos LASCANO (France):

Egyedül
26.
Francisco Javier RUBIO (Spain):

27.
Fjodor DONDERER (Germany ):

A szovjet levelezőpajtás
28.
PAPP Gábor Zsigmond (Hungary):

29.
Guillermo MAGARIñOS (Spain):

30.
Vanessa CLÉMENT (France):

31.
Byoung-hwa CHOI (South Korea):

A zene összeköt
32.
IVÁN Attila (Hungary):

33.
Jean-François HASSOUN (France):
A.B.E  17 min.

Aalterate
34.
Christobal DE OLIVEIRA (France):
Aalterate  10 min.

35.
Valérie MRÉJEN & Bertrand SCHEFER (France):

Elragadva (Öt egykori gyerekkatona emlékei)
36.
SIMONYI Balázs (Hungary / Uganda):

37.
Philippe LAMENSCH (Belgium):
About a Spoon  14 min.

38.
Carine HAZAN (France):

39.
Maxim KUPHAL-POTAPENKO (Germany):

Igen
40.
Jarib ZAGOYA (Mexico / France):
Adagio / Yes  24 min.

41.
Oren ADAF (Israel):

Emberek
42.
Mashaallah MOHAMMADI (Iran):

43.
Surjo DEB (India):

44.
Pau CAMARASA (Spain):

45.
Filippos TSITOS (Greece):

46.
Mirjam BLOMMERT (Portugal):
Aero  32 min.

47.
Matti HARJU (Finland / United Kingdom):

Agnieszka
49.
Izabela BARTOSIK-BURKHARDT (France / Poland):
Agnieszka  10 min.

51.
Mehrdad OSKOUEI (Iran):

52.
Uygar DEMOGLU (Turkey):

53.
Mohammad Ali TALEBI (Iran):

Albert
54.
BÁRDOS Csaba (Hungary):
Albert  6 min.

55.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Northern Ireland):

57.
Céline PONCET (France):
Alice  11 min.

58.
Tirtza EVEN & Justin GIBSON (USA):
All day  33 min.

59.
Fatma BUCAK & Sergio FERGNACHINO (Italy):
Almost married  60 min.

Amok
60.
Christoph BAUMANN (Germany):
Amok  15 min.

61.
Philippe ETIENNE (France):
Amsterdam  18 min.

62.
Harry CHEW (Singapore):
And end  6 min.

Angezettelt - Horst & Marie
63.
Dominik UTZ (Germany):

64.
Neta BRAUN (Israel):

65.
Faith HOLLAND (USA):

Csendes Folyó
66.
Anca Miruna LAZARESCU (Germany / Romania):

67.
Flora MOLINIÉ (France):

68.
Bill PSARRAS (United Kingdom):

69.
Uygar DEMOGLU & Pertev Emre TAŞTABAN (Germany):

70.
Mounir FATMI (France):

71.
Faith HOLLAND (USA):

72.
Edgard GRIMA (France):

73.
Marcello BILLIARDI (Czech Republic):
Atomic Fish  8 min.

74.
Bernabé RICO (Spain):

75.
Manon de BOER (Belgium):
Attica  10 min.

76.
Johan POLLEFOORT (France / Belgium):

77.
Pierre DUCULOT (Belgium):

78.
Milena MARTÍNEZ (Spain):

79.
Pauline GOASMAT (France):

80.
Christian ROUAUD (France):

81.
Maria KORPORAL (Italy):

82.
Stefanos MONDELOS (Greece):

85.
Aaike STUART (The Netherlands / Germany):
Bad Luck City  12 min.

Táncolunk?
86.
Daniel AZANCOT (Spain):

87.
Collective: 10 ADULTS (Belgium):
Barracuda  8 min.

88.
Olivier MARTINEZ (France):
Bartleby  29 min.

89.
Juan BIDEGAIN (Spain):
Bazekiten  7 min.

Változás
90.
FARKAS-MOHI Balázs (Hungary):
Be The Change  6 min.

91.
Liz AGGISS & Joe MURRAY (United Kingdom):

Medve
92.
Nash EDGERTON (Australia):
Bear  11 min.

93.
Leszek GNOINSKI & Wojciech SLOTA (Poland):

94.
Michael RAPAPORT (USA):

95.
Serge POYOTTE (France):
Beautiful  44 min.

96.
Mounir FATMI (France):

97.
Emily Vey DUKE & Cooper BATTERSBY (Canada):

99.
Matthias ZUDER (Germany):

100.
T BANNENBERG & NOK SNEL (The Netherlands):

101.
Nancy ANDREWS (USA):

Berlin
102.
Noemi SCHNEIDER & Christiane SCHMIDT (Germany):
Berlin  30 min.

Bertsolari
103.
Asier ALTUNA IZA (Spain):
Bertsolari  90 min.

104.
David SIPOS (Slovenia):

106.
Simon ELLIS (United Kingdom):

107.
Anil KAYA (Turkey):

108.
Ben WHITEHEAD (United Kingdom):

109.
Gulya NIZHINSKAYA (Russia):

110.
Alain SAUMA (France):
Blue Line  20 min.

111.
Marcin SLAWEK (Poland):

112.
Joseph MADMONY (Israel):

113.
François AVRIL (France):

114.
Elias GEORGOPOULOS (Greece):
Breakdown Reward  120 min.

115.
Fjodor DONDERER (Germany ):

116.
Graça GOMES (Portugal):

117.
Johannes GIERLINGER (Austria):
Broken Time  1 min.

118.
Matt TAABU (United Kingdom, England):
Brotherhood  14 min.

119.
Erika YEOMANS (USA):
Brown Dwarfs  9 min.

120.
Farid BENTOUMI (France):

121.
Francisco LANÇA (Portugal):

Bubbleman szupersztár!!! Döglégy visszatérése
122.
Alban GILY & Julien VRAY (France):

Hurok
123.
Aritz MORENO (Spain):
Bucle / Loop  3 min.

124.
Tornike BZIAVA (France):
Bude / Nest  19 min.

125.
Jen CROTHERS (Canada):
Butch Tits  4 min.

126.
Josephine HAMMING (The Netherlands ):
Butterflies Go  53 min.

127.
Orland Gray NUTT (Canada):

C4
128.
Lera MISHIROVA (Israel):
C4  5 min.

129.
Pablo POLO (Brazil):

130.
Mauricio LEIVA COCK (Colombia / USA):

131.
Tomasz JURKIEWICZ (Poland):

132.
Manuela MORENO (Spain):
Camas / Beds  10 min.

133.
Christine Lucy LATIMER (Canada):

134.
Lucas SCHEFFEL (Australia):
Captured  7 min.

135.
Dulce FERNANDES (Portugal / Angola):

Grimasz idők
136.
Peter DIMITROV (Slovakia):

137.
Ionut PITURESCU (Romania):
Cautare / Quest  31 min.

138.
Vincent MACAIGNE (France):

139.
Shon KIM (South Korea / USA):

140.
Alessia CHIESA (France):

141.
Olivier SIMONNET (France):
Cendrillon  155 min.

142.
Renaud DUCOING (France):

143.
Shahram Badakhshan MEHR (Iran):

144.
Agnes QUILLET (France):

145.
David Stanislaw PRUDHOMME (France):

146.
Adriaan LOKMAN (France):
Chase  14 min.

147.
Ruben AMAR (France):
Checkpoint  19 min.

148.
Tommaso PAINO (United Kingdom):
Chrome  14 min.

Ragályos Balszerencse
149.
Osman CERFON (France):

150.
Mathieu LALANDE, Thibault MOMBELLET, Morgan SALAUD-DALIBERT, Sacha CHELLI, Jim VIEILLE, Dominique ROCHER, Clément MORIN (France):

151.
Agnes DIMUN (Slovakia):

152.
Gülten TARANÇ (Turkey):

153.
Audrey HOC (France):

154.
Guy BORDIN, Renaud De PUTTER (Belgium):
Circe's Place  77 min.

155.
Giuseppe SPINA (Italy):

156.
Martin RATH (Poland):

157.
Albi De ABREU (Venezuela):
Colmillo / Fang  18 min.

158.
Peter MACKIE BURNS (United Kingdom / Scotland):
Come Closer  76 min.

159.
David BRAZIER & Kelda FREE (Japan):
Commute  10 min.

160.
Goran Radovanovic (Serbia):

161.
Nurit KEDAR
Concrete  52 min.

162.
Muriel MURIEL MONTINI (France):
Constellation  5 min.

163.
Adriene HUGHES (USA):
Continuous  6 min.

164.
Alberto CABRERA BERNAL (Spain):

165.
Isaac BERROKAL (Spain):

167.
Sylvain DIEUAIDE (France):

168.
Alvaro SAU (Spain):
Coptos / Copts  16 min.

169.
Christophe HERMANS (Belgium):

Folyosó
170.
Frédérique ORTEGA (France):
Corridor  12 min.

Corvin Variációk
171.
TRENCSÉNYI Klára (Hungary):

172.
Dawn WESTLAKE (USA):
Covariance  13 min.

173.
Eric FALARDEAU (Canada):
Crépuscule  19 min.

174.
Jane SABLOW (USA):
Cravings  2 min.

175.
Maryna VRODA (France):

176.
Tijmen HAUER & Regina KELAITA (The Netherlands):
Crosscuts  4 min.

177.
TISZA Balázs, PRIBÉK Gábor (Slovakia):

Ellenőrzött Levelek
178.
Maciej DRYGAS (Poland):

179.
Krzysztof KASIOR (Poland):

180.
Olivier CHRÉTIEN (France):

181.
Alexandra GRAU DE SOLA (France):
Daniel  14 min.

Danny Boy
182.
Marek SKROBECKI (Poland / Switzerland):
Danny Boy  10'

183.
Annarita ZAMBRANO (France):

184.
Patrick VOLVE (France):

185.
Alain DEYMIER (Spain / France):

186.
Kevin EVENSEN (USA):

187.
Christine LANG (Germany):

188.
Cedric DUPIRE (France):
Dead End  1 min.

Létünk és művünk a halálé
189.
KALÓ-B. Péter (Hungary):

Decapoda Shock
190.
Javier CHILLON (Spain):

A Halhatatlanság Nyilatkozata
191.
Marcin KOSZALKA (Poland):

192.
Tomas PECHA (Czech Republic):

193.
Dorothea CARL & Claudia REICHE (Germany):
demo_lition  12 min.

194.
Kasia KøHLER LARSEN (Denmark):

195.
Krõõt TARKMEEL, Andri ALLAS (Estonia):

196.
Markus ENGEL (Austria):

197.
Jan-Gerrit SEYLER (Germany):

198.
Harald BUSCH (Germany):

Utolsó út, rögtönzött
200.
Julien GUIOL (France):

201.
Jérôme de MISSOLZ (France):

202.
Antoine PAROUTY (France):

203.
Vincent LEBRUN (France):

204.
Daneeta Loretta JACKSON & Patrick JACKSON (USA):

205.
Alauda RUIZ DE AZÚA (Spain):

207.
Esther BIALAS (Germany):

208.
Özgür ÖNURME (Germany):

209.
Roland REBER (Germany):

210.
Valéry ROSIER (Belgium):

211.
Valery ROSIER (Belgium):

Piszkos Péntek
212.
Adrián Miguel DELGADO & Tenesor CRUZ NIESVAARA (Spain):
Dirty Friday  9 min.

213.
Manon de BOER (Belgium):
Dissonant  11 min.

214.
Balbina BRUSZEWSKA (Poland):

215.
Sergey BODROV, Guka OMAROVA (Russia):

216.
Jet HORMOET, Sharog Heshmat MANESH (The Netherlands):

217.
Ernesto Felipe DIAZ & Hugo LLANAS LUMBIERRES (Spain):
Dogballs  3 min.

Lánya...Apja...Lánya
218.
Panahbarkhoda REZAEE (Iran):

219.
Antonio QUIROGA (Spain):

221.
Vincent MARIETTE (France):

222.
SCHUBERT István (Hungary):
Downlove  5 min.

223.
Maksym FIRSENKO (Ukraine):

224.
Tiago INÁCIO (Portugal):
Drink!  10 min.

225.
Peter KOVACIK (Slovakia):

Sár
226.
Dainis KLAVA (Latvia):
Dubli / Mud  53 min.

227.
Iván Ruiz FLORES (Spain):
Dulce / Sweet  14 min.

228.
David CAVE (United Kingdom):
Dystopia St.  10 min.

229.
Andreas DAHN (Germany):

230.
Panagiotis KEKAS (Greece):
Echo of time  46 min.

231.
Lois PATINO (Spain):

232.
Georgi KRASTEV (Bulgaria):

Edina
233.
LAKOS Nóra (Bosnia):
Edina  16 min.

234.
Grzegorz KONCEWICZ (Poland):

235.
Krzysztof DZIECIOLOWSKI (Poland / United Kingdom):

236.
Bruno SALAMONE, Benoît DELAUNAY, Maiwenn LE BORGNE, Anaëlle MOREAU, Alexia PROVOOST, Simon TARONI (France):
Egaro  6 min.

Ego Sum Petrus
237.
Julien DEXANT (France):

238.
TOMASITS Vini (Hungary):

239.
David M. LORENZ (Germany):

240.
Susan GORDANSHEKAN (Germany):

241.
Koray SEVINDI (Turkey):
Ekmek / Bread  8 min.

242.
Miguel Luna CORTACÁNS (Spain):

243.
Enrique DE TOMÁS (Spain):

A vándorlás kemény művészete
244.
Ivan GARCIA (Spain):

245.
Sylvia WINKLER, Stephan KOEPERL (Spain):

246.
Pablo NAVARRO-RUBIO (Spain):

247.
Jon MANTEROLA HERBOZO (Spain):

248.
Gülten TARANÇ (Turkey):

249.
Fehraz LATEEF (Australia):
Elevator  6 min.

250.
JOULE Andy (United Kingdom):
Ellipsis  8 min.

251.
Paul POET (Austria / Luxembourg / Germany):
Empire me  100 min.

252.
Yohann GLOAGUEN (France):

253.
Valérie MRÉJEN & Bertrand SCHEFER (France):

Ambíciózus
254.
Ainur ASKAROV (Russia):

255.
Ángela ARMERO (Spain):

256.
Andres ZUNIGA (USA):
Ephemerals  15 min.

257.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Israel):

258.
Sezen KAYHAN (Turkey):

259.
Ariane MAUGERY (France):

260.
Philippe VINCENT (France):

261.
Lois PATINO (Spain):
Esliva  23 min.

262.
Pablo SERRANO ROSILLO (Spain):

263.
Raul CUEVAS (Spain):
Esperit!  20 min.

264.
Antonio VALENTE, Carlos SILVA (Portugal):

265.
Jean-Sébastien CHAUVIN (France):

266.
Kristina NORMAN (Estonia):

267.
Christopher STOECKLE & Stefan SICK (Germany):

269.
Uygar DEMOGLU (Turkey):
Extra Virgin  7 min.

270.
Yarden KARMIN (Israel):

Fénytelenül
271.
DOBOS Dorottya (Hungary):

Zuhanás
272.
Adriano CIRULLI (United Kingdom / Italy):
Falling  3 min.

273.
Hernâni Duarte MARIA & Pedro Noel DA LUZ (Portugal):

274.
Christophe HERMANS (Belgium):
Fancy Fair  19 min.

275.
Marta GÉNOVA (Spain):

276.
Tamara STEPANYAN (Lebanon / Armenia / Qatar):
February 19  33 min.

277.
Benet ROMÁN (Romania):
Femei  11 min.

278.
Marie-Claude PERNELLE (France):

279.
Radu JUDE (Romania):

Végezni a farkassal
280.
Stéphanie CADORET (France):

Finale
281.
SIMONYI Balázs (Hungary):
Finale  8 min.

282.
Gina Pei Chi CHEN (USA):
Finish Line  13 min.

283.
AMBRÓZY Milkós (France / Finland / Hungary):

284.
Jessica ASHMAN (United Kingdom):
Fixing Luka  11 min.

Fjord
285.
Skule ERIKSEN (Norway):
Fjord  24 min.

286.
Jacob CHELKOWSKI (Canada / Poland):
Flowers of Evil  22 min.

287.
Christine Lucy LATIMER (Canada):
Focus  2 min.

288.
Paul O'DONOGHUE (Ireland):

289.
Pierre B (France):
Forever  4 min.

290.
Christine Lucy LATIMER (Canada):
Format  4 min.

291.
Thomas BARTELS (Germany):
Fragile Esquif  17 min.

292.
James POMEROY (Canada):
framestorm  4 min.

293.
Jonas HOLMSTRÖM & Jonas BERGERGARD (Sweden):

295.
Jan BOLENDER (Germany):

296.
Valérie MRÉJEN (France):

297.
Erich BUSSLINGER (Switzerland):

298.
Raul CUEVAS (Spain):

299.
Christine Lucy LATIMER (Canada):
Fruit flies  2 min.

300.
Vincent BIERREWAERTS (France / Belgium):
Fugue  11 min.

301.
Michela CARMAZZI (Italy):
Gagné  6 min.

302.
Leslie SUPNET (Canada):

Galéria
303.
Robert PROCH (Poland):

Gerle
304.
LIPTÁK Katalin (Hungary):
Gerle / Dove  29 min.

305.
Azad MOHAMMADI (Iran):

306.
Piotr SUBBOTKO (Poland):
Glasgow  30 min.

Glasgow
307.
Piotr SUBBOTKO (Poland):
Glasgow  30 min.

308.
Greet KALLIKORM (United Kingdom):
God's Guest  3 min.

309.
Bill PSARRAS (United Kingdom):

310.
Vahid MOUSAIAN (Iran):
Golchehreh  108 min.

311.
Kuzma VOSTRIKOV (Russia):

Jó hírek, rossz hírek
312.
Kacper Shikeli (Poland ):

313.
Jaimz ASMUNDSON & Karen ASMUNDSON (Canada):

314.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Poland):
Grand Central  2 min.

Nagydíj
315.
Marc RIBA & Anna SOLANAS (Spain):
Grand Prix  8 min.

316.
Robert KELLNER (Germany):

317.
Bjarni GUNNARSSON, Cedric DUPIRE (France / The Netherlands):
Grey Seeds  8 min.

318.
Vincent BURGEVIN & Franck LEBON (France):

319.
Agnieszka BOROWA (Poland):

Gumikalapács
320.
KŐSZEGI Edit (Hungary):

H2O
321.
Tomasz WOLSKI (Poland):
H2O  9 min.

322.
Karim AZIMI (Iran):
Habut / Falling  10 min.

Hadley TK-421
323.
Jonathan REID-EDWARDS (United Kingdom / England):
Hadley TK-421  18 min.

324.
Roberto SANTAGUIDA (Canada):

325.
Martin BUSKER (Germany):

326.
Agustín CALDERÓN (Spain):
Hamletmachine  16 min.

328.
Bob KOHN (France):
Hands  3 min.

329.
Yuichi ITO (Japan):
Harbor Tale  18 min.

330.
Sagi BORNSTEIN (Israel / Germany):

331.
Hilda DANIEL (USA):
Hatchet  29 min.

332.
Tamar TAL (Israel):

333.
Gokhan DUMANLI (Turkey):

Hazafelé
334.
Rita BAKACS, Masayo KAJIMURA, Graziella TOMASI (Germany):

335.
Laurent DURIEUX (France):
Hellville  4 min.

Segítség
336.
Rathinam PANDIARAJAN (India):
Help  11 min.

337.
Maria BJÖRKLUND (Finland):

338.
Luis Maria FERRANDEZ & Alejandro ABOLI (Spain):

339.
Krzysztof HONOWSKI (Germany / United Kingdom):

340.
David PANTALEÓN (Spain):

341.
Fehraz LATEEF (Australia):
High Fashion  21 min.

342.
Kullar VIIMNE (Estonia):
Hing / Breath  59 min.

343.
David JARAB (Czech Republic):

344.
Harry CHEW (Singapore):
Holiday  4 min.

holvagyunk
345.
PUCHER Bálint (Hungary):

Gépember
346.
Alfonso Moral ROSER CORELLA (Spain):

347.
Nicolas CONTANT (France):
Hommage to  3 min.

Remény
348.
Pedro PIRES (CANADA):
Hope  11 min.

349.
Kasia KøHLER LARSEN (Denmark):

http://
350.
Bartosz KRUHLIK (Poland):
http://  12 min.

351.
Steve COY (USA):

352.
Aaron ZEGHERS (Canada):
I See A Light  2 min.

353.
Vitaly VOROBIEV (Russia):

354.
Tomer HEYMANN (Israel):
I Shot My Love  56 min.

Ha lenne szívem
355.
Jörg SCHREZENMEIR (Austria):

Egyszer volt egy művész
356.
Arjan BRENTJES (The Netherlands):

357.
Denis ASTOLFI (Italy):

358.
Carlos GÓMEZ-TRIGO (Spain):
Ilusión / Hope  13 min.

359.
David GRUMBACH (France / Luxembourg):

360.
Faith HOLLAND (USA):

361.
Marika ALTAEVA (Taiwan):
In Between  15 min.

362.
Peter BRUENNER (USA / Austria):
In Our Hands  28 min.

A mi időnkben
363.
GODA Krisztina (Hungary):
In Our Time  3 min.

Különben is
364.
Nicole WEGNER (Germany):
In Particular  8 min.

365.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Poland):

366.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugal):

Inercia
367.
FÁBIÁN Kristóf (Hungary):

368.
Matti HARJU (Finland):
Inho / Nausea  8 min.

Insequence
369.
TISZA Balázs (Slovakia):
Insequence  26 min.

370.
Tonje Alice MADSEN (Denmark):
InsideOut  25 min.

371.
Didier ROUGET (France):

372.
Josep Maria BENDICHO (Spain):

373.
Felipe PARDO (Spain):

374.
Marlene DENNINGMANN (Germany):
Interview #3  6 min.

375.
Yacine ABOU-BEKR (France):

Barátok között
376.
Ozana NICOLAU (Romania):

377.
José Ramón FRÍAS (Spain):

378.
Gili GAON (Israel):
Iraqn’roll  52 min.

379.
Christel CHABERT (France):

380.
Milko YOVCHEV (Bulgaria):

381.
Stéphane FREISS (France):

382.
Jeff SILVA (USA):
Ivan and Ivana  80 min.

383.
Baya KASMI (France):

384.
Arash MIRTALEBI (Iran):

385.
Félicie HAYMOZ (Belgium):

386.
Félicie HAYMOZ (Switzerland / Belgium / France):

387.
Bernard TANGUY (France):

388.
Françoise POULIN-JACOB (France):

389.
Valérie THÉODORE (France):

390.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (The Netherlands):

391.
Stephan CASTANG (France):

392.
Wojtek WAWSZCZYK, Tomasz LESNIAK, Jakub TARKOWSKI (Poland):

393.
Fiona COCHRANE (Australia):

394.
Donna McRAE (Australia):
Johnny Ghost  76 min.

395.
Susan BÉJAR (Spain):
Joselyn  19 min.

396.
Jean-Claude FLACCOMIO (France):

397.
Vincent DIDEROT (France):
Jour 0 / Day 0  15 min.

398.
Paula DE LUQUE (Argentina):

399.
Julia DUCOURNAU (France):
Junior  22 min.

Ócskaja
400.
Kirk HENDRY (United Kingdom):
Junk  6 min.

401.
Julia KOLBERGER (Poland):

Holnap...
402.
Bartosz KRUHLIK (Poland):

403.
Joachim WEISSMANN (Belgium):
Kéros?ne  27 min.

Külalak
404.
REISZ Gábor (Hungary):

K - Kafka szavai mozgásban
405.
SZŰCS Réka (Bulgaria / France / United Kingdom / Hungary / Romania):

406.
Gülten TARANÇ (Turkey):

407.
Murat DUZGUNOGLU & Vuslat SARACOGLU (Turkey):

408.
Basil VOGT (Switzerland):

409.
Ariel SHABAN (Kosovo / Germany):

Kazetta
410.
LICHTER Péter (Hungary):

Test emlékezet
411.
Ülo PIKKOV (Estonia):

412.
Carlos FRANKLIN (United Kingdom):
KEP  5 min.

KERN
413.
Nicole WEGNER (Germany):
KERN  6 min.

414.
Nadereh TORKAMANI (Iran):

415.
Jackie PASSMORE (United Kingdom):

416.
Atelier Collectif (Belgium):
Kin  11 min.

417.
Emre AKAY (Turkey):

418.
Alain ROSS (France):
Kiss & Kill  10 min.

419.
Randy Lee CUTLER (Canada):

420.
Ophir BENSHIMON (Israel):
Kitsch  4 min.

421.
Hakan Berber (Turkey):

A kazánfűtő
422.
Alexey BALABANOV (Russia):

Kodály Generációk
423.
GYŐRFFY Szabolcs (Hungary):

425.
Sion SONO (Japan):

426.
Rui SIMõES (Portugal / Cape Verde):

Komeda - filmzene egy életre
427.
Claudia BUTHENHOFF-DUFFY (Poland / Germany):

A nyár utolsó napja
428.
Piotr STASIK (Poland):

Kopasz Csirke
429.
SZOMBATH Máté (Hungary):

430.
Klara KOCHANSKA (Poland):

Ahol a kutyák meghalnak
431.
Svetlana FILIPPOVA (France):

433.
Max HATTLER (United Kingdom / Germany / Italy):

434.
Christophe VERDONCK (Belgium):

435.
Léo MÉDARD (Belgium):

436.
Thierry NEVEZ (France):

437.
Nicolas LIGUORI (France / Belgium):

438.
Lydia WHEATLEY (France):

Instant X
439.
Delphine HERMANS (Belgium):

440.
Americo MELCHIONDA (Italy):

441.
David GARNACHO & Robin PLESSY (France):

442.
Arturo RUIZ SERRANO (Spain):

443.
Elisabet GUSTAFSSON (France / Sweden):

444.
Laurie COLSON (Belgium):

445.
Joao VIEIRA TORRES (France):

446.
Louise-Marie COLON (Belgium):

447.
Luis ARENAS LÓPEZ (Spain):

448.
David GONZALEZ (Spain):
La calma / Calm  12 min.

Ház a tónál
449.
Galder GAZTELU-URRUTIA (Spain):

450.
François BARBIER (France):

451.
Victor DEKYVERE (France):

452.
Zoe BERRIATÚA (Spain):

453.
Matthieu SALMON (France):

454.
Foued MANSOUR (France):

Enyhülés
455.
Pierre DUCOS & Bertrand BEY (France):
La Detente  9 min.

456.
Guillermo CHAPA (Spain):

457.
Fabrizio POLPETTINI (France):

459.
Lewis LEWIS EIZYKMAN (France):

460.
Hugo FRASSETTO (France / Belgium):

461.
Marco Antonio ROBLEDO (Spain):

462.
Victor CARREY (Spain):

463.
Ana Aurora RODRIGUEZ & Andrea CORREA QUIROZ (Spain):

464.
François AUDOIN (France):

465.
Thierry PALADINO (Poland / France):
La Machina  52 min.

466.
Gaëlle KOMAR (Belgium):

467.
Sergio BARREJON (Spain):

468.
Jaime DEZCALLAR (Spain):

469.
Ida CUÉLLAR (Spain):

471.
Mathieu HIPPEAU (France):

473.
Louise NARBONI (France):

474.
Miguel Á. GARCÍA DE LA CALERA (Spain):

475.
Stéphanie LAGARDE (France):

476.
Julien BOUSTANI & Cecilia RAMOS (France / Spain):

477.
Marie COGNÉ (France):

478.
Isabelle REGNIER (France):

479.
Mike GUERMYET (France):

480.
François BERTIN (France):

481.
Ann SIROT & Raphaël BALBONI (Belgium):

Élet, messze
482.
Marc WEYMULLER (FRANCE):

483.
Elsa Quinette (France):

484.
Pierre GAFFIÉ (France):

485.
Claudio SA (Portugal):

486.
Jose Mari GOENAGA (Spain):

487.
Sahraa KARIMI (Slovakia):

488.
Gerard FREIXES RIBERA & Pilar PASCUAL CERDÁN (Spain):

489.
Johannes NYHOLM (Sweden):
Las Palmas  13 min.

490.
Gabriela GOLDER (Argentina):

Laula
491.
Werner BIEDERMANN (Germany):
Laula  7 min.

492.
Luis NIETO (France):
Lazarov  5 min.

493.
Zoe D'AMARO (The Netherlands):

495.
Christophe GAUTRY & Arnaud DEMUYNCK (France / Belgium):

496.
Caroline TAMBOUR (Belgium):

497.
Raphaël MATHIÉ (France):

498.
Aurélien VERNHES-LERMUSIAUX (France):

500.
Loic MALO (France):

501.
Vincent BRUNO (Belgium):

502.
Guillaume THORON (France):

503.
Frederique PRESSMANN (France):

504.
Collective: 13 CHILDREN (Belgium):

A nixi szörny
505.
Rosto (The Netherlands / France / Belgium):

A név nélküli
506.
Violaine LECUYER (France):

507.
Sylvia GUILLET (France):
Le vivier  19 min.

508.
Tomasz WOLSKI (Poland):

509.
Jean-Gabriel PERIOT (France):

510.
Adrien BEAU (France):

512.
Yohann KOUAM (France):

513.
Laurent LARIVIERE (France):

514.
Caroline DERUAS (France):

515.
Didier MINNE (Belgium):

516.
Quimu CASALPRIM (Germany):

517.
Sebastien MARZINIAK (France):

518.
Nicolas ENGEL (France):

520.
Pierre MOUSQUET & Jérôme CAUWE (Belgium):

521.
Pierre MOUSQUET & Jérôme CAUWE (France / Belgium):

522.
Elena DEMIDOVA (Russia):
Lesha  32 min.

523.
Alan DUNNETT (United Kingdom):
Let In  2 min.

524.
Pierre Yves CLOUIN (France):
Levis Kong  6 min.

525.
Pau TEIXIDOR (Spain):

526.
Julian KRUBASIK (Germany):

527.
Steffen Cornelius TRALLES (Germany):

528.
Ruth LINGFORD (USA / United Kingdom):
Little Deaths  11 min.

529.
Franck JANIN (France):
Lola  6 min.

530.
Barak HEYMANN (Israel):
Lone Samaritan  50 min.

531.
Virginia LLERA (Spain):
Lone-illnes  11 min.

532.
Roberto Lozano BRUNA (Spain):

533.
Martín BOULOCQ (Bolivia):
Los Viejos  73 min.

534.
Alek WASILEWSKI (Poland):

Szerencsés hetes
535.
Claudia HEINDEL (Germany ):
Lucky Seven  27 min.

Lys
536.
Krystof ZLATNIK (Germany):
Lys  52 min.

537.
Timo BECKER (Germany):

538.
Olivier PY (France ):
Méditerranées  32 min.

Még mire jó a hullámcsat?
539.
TÓTH-PÓCS Roland (Hungary):

540.
Anna-Celia KENDALL (France):
Machinations  53 min.

541.
Lucas OLDWINE (Greece):
Madeleine  2 min.

542.
H. Michael SANDERS (USA):

543.
Nomint Motion Design (Greece):

Mahala
544.
MANGULT Dorka (Hungary / Slovakia):
Mahala  3 min.

545.
Sinan SERTEL (Turkey):

546.
Khalil ZAAROUR (Lebanon):

547.
Hugo SPEER (United Kingdom, England):
Mam  15 min.

548.
Taha KARIMI (Iraq):

549.
Frederic CHOFFAT & Julie GILBERT (Switzerland / France):
Mangrove  70 min.

550.
Hayoun KWON (France):

551.
NEMES István (Hungary):

552.
Orlanda LAFORET (France):
Maria Magenta  10 min.

553.
Enrique PIñUEL (Spain):

Törött Határ
554.
Kaywan KARIMI (Iran):

555.
Maurizio VON TRAPP (United Kingdom):
Matador  6 min.

556.
Cesar ESTEBAN ALENDA & Jose ESTEBAN ALENDA (Spain):

Matt
557.
BESENYEI Zsuzsanna (Hungary):

558.
Xavier SERON & Méryl FORTUNAT-ROSSI (Belgium):

559.
Barbara HAMMER (USA):

560.
Bartosz WARWAS (Poland):

562.
Kasia KOEHLER LARSEN (Denmark / Lebanon):
Memories  27 min.

563.
Jiang WU & Zhiming HE (China):

564.
David CASAL-ROMA (Spain):

Menu
565.
Djamo DANIEL NICOLAE (Romania):
Menu  6 min.

566.
Kristen LAUTH SHAEFFER (USA):
Mercury In Tuna  10 min.

567.
Lisa SEIDENBERG (USA):

568.
Liora AMIR BARMATZ (Israel):

Millhaven
569.
Bartek KULAS (Poland):
Millhaven  7 min.

570.
Marina ROY (Canada):

571.
STAN & VINCE (France):
Minus  5 min.

572.
Srdjan KECA (United Kingdom):
Mirage  42 min.

573.
Alexander ZELDOVICH (Russia):

574.
Maurizio VON TRAPP (United Kingdom):
Miss Mia Meows  12 min.

575.
Tomás LIPGOT (Argentina):
Moacir  75 min.

Engem
576.
Inés SEDAN (France):
Moi / Me  6 min.

577.
Sofia DJAMA (France):

578.
Daniel METGE (France):

579.
Emmanuelle MICHELET & Vincent FOUQUET (France):

580.
Isabelle BERTELETTI & Laurent CIBIEN (France):

581.
Chintis LUNDGREN (Estonia):
Montego  11 min.

582.
Max HATTLER (United Kingdom / Germany):
Mount Allen  4 min.

583.
Stephen IRWIN (United Kingdom):
Moxie  6 min.

584.
Daneeta Loretta JACKSON, Patrick JACKSON (USA):

585.
Inaki SAN ROMÁN (Spain):

586.
Mario GOMES (Portugal / Germany):

587.
Joana IMAGINARIO (Portugal):

588.
Paco PÉREZ (Spain):
Munecas / Dolls  18 min.

589.
Beate HECHER (Austria):

590.
Ivan CASO (Spain):

591.
Rungano NYONI (Zambia / United Kingdom):

592.
Roy SHER (Israel / France / Greece):
My Sweet Canary  89 min.

593.
Maya VITKOVA (Bulgaria):
My Tired Father  14 min.

594.
Elisa RESINARO (Italy):
MyShoes  10 min.

595.
Fabio RESINARO & Fabio GUAGLIONE (Italy):

596.
Joonas RUTANEN (Finland):

597.
Lois PATINO (Spain):

598.
Benjamin TESKE (Germany):

599.
Esteban CRESPO (Spain):

600.
Charles Ravussin (France):

601.
Ziya DEMIREL (Turkey):

602.
Pierre BOULANGER (France):
Nana  8 min.

604.
Eline FLIPSE (The Netherlands):

605.
Julian KRUBASIK (Germany):
Nataly  9 min.

606.
Marcello BILLIARDI (Czech Republic):

607.
Robin LIPO (Poland):

608.
Nathan NILL (Germany):
Nazi Goreng  7 min.

Ne lépj a Ranchemre
609.
VÉKES Csaba & POLGÁR Péter (Hungary):

610.
Susana ARBIZU & Henri BELIN (France / Spain):

Nekropolisz
611.
Kerstin GRAMBERG (Germany):
Nekropolis  3 min.

Nem vagyunk vidámak
612.
SÓLYOM Áron Koppány (Hungary):

613.
Giada GHIRINGHELLI (Switzerland / United Kingdom):

Newzif
614.
Mohammad ESMAEELI (Iran):
Newzif  7 min.

615.
Michael SKLARUK (Israel):
Next stage  6 min.

Éjszakai Vadász
616.
Stacey STEERS (USA):
Night Hunter  15 min.

617.
Thomas PLAETE (France / Belgium):

618.
Guillermo P. BOSCH (Spain):
No  10 min.

619.
Shlomo SLUTZKY
No Full Stop  52 min.

620.
Peter RIPPL (Germany / Russia):

621.
Hilda DANIEL (USA):
No. 41  1 min.

623.
Cem ÖZTÜFEKçI (France / Turkey):
Nolya  26 min.

624.
Hyun-shin MO (South Korea):
Non Double  9 min.

625.
Alfredo COVELLI (Italy):

626.
Bill PSARRAS (United Kingdom):

627.
Chus DOMINGUEZ (Spain):

628.
Odilon ROCHA (Brazil):

629.
Nan MELVILLE (USA):

630.
Thomas LÉLU (France):
Nuts  15 min.

631.
João MANSO (Portugal):

632.
Erman ZAMBAK (Turkey):

633.
Collective CHILDREN (Portugal):

634.
Gizem BAYIKSEL (Turkey):

635.
Cedric DUPIRE & Cristiana MIRANDA (Brazil / France):

636.
Gülten TARANÇ (Turkey):

Obscura
637.
DANCSÓ Péter (Hungary):
Obscura  10 min.

638.
Boba BALUCHOVA (Slovakia):

639.
Jonas MATZOW GULBRANDSEN (Poland):
Odmet / Scream  15 min.

640.
Alex LORA (USA / Spain):

641.
Fritz STOLBERG (United Kingdom):

642.
Bakur BAKURADZE (Russia):

Omega
643.
Jules DOUSSET (France):
Omega  15 min.

644.
Daniel HOPKINS (United Kingdom):

645.
Susanne WIEGNER (Germany):

646.
Shinji IMAOKA (Japan / Germany):

647.
Daniel BAROSA (Brazil):

648.
Anouk de CLERCQ (Belgium):

649.
Armand MORIN (France):

Libabőr
650.
Hadas NEUMAN (Israel):

651.
Marcello BILLIARDI (Czech Republic):

Ordít a csend
652.
DÓZSA Katalin & TURCSÁNY Attila (Hungary):

653.
Luis NIETO (France):
Organopolis  3 min.

654.
Massinissa HOCINE (France):

655.
Filipa REIS & Joao Miller GUERRA (Portugal):

656.
Erik KENTTA (Scotland):
Oscar  6 min.

657.
Julia PANASENKO (Russia):
Outro  45 min.

658.
Dan SACHAR (Israel):
Overture  35 min.

659.
Jon KHOREANO (Spain):

660.
Ana María HURTADO (Chile):

Arcok
661.
Nir PHILOSOF (Israel):

662.
Zbigniew CZAPLA (Poland):
PaperBox  9 min.

663.
Igor PEJIC (France):

664.
Jonas ENGLERT & Ferdinand PAUL (France / Germany):
Paris  10 min.

665.
Thomas CAILLEY (France):
Paris Shanghai  25 min.

666.
Clément COGITORE (France):

667.
Bahram TAVAKOLI (Iran):

669.
Lucas OLDWINE (Greece):
Pathosis  3 min.

670.
Etienne SANDRIN, Antoine MISEREY, Laurence BRAUNBERGER, Maroussia VOSSEN (France):

671.
Kazuhiro SODA (Japan / USA / South Korea):
Peace  75 min.

672.
Karin HAMMER (Austria):
Pentagonia  5 min.

Peremlét
673.
Bogdan George APERTI (Romania / Austria):

674.
Romela CRNOGORAC & Adriano MULE' (Bosnia-Herzegovina / Italy):

675.
Claudine NATKIN (France):

676.
Paul O'DONOGHUE (Ireland):
Phasing Waves  7 min.

677.
Aaron OLDENBURG (Guyana / USA):

Pinkwater
678.
KERÉKGYARTÓ Yvonne (Hungary):
Pinkwater  13 min.

679.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Poland):
Pirate's Life  3 min.

680.
Marco GIANFREDA (Italy):

Z Bolygó
681.
Momoko SETO (France):
Planet Z  10 min.

682.
Jonathan VINEL (France):
Play  10 min.

683.
Barry PURVES (France):
Plume  14 min.

Nincs több szabad hely
684.
Cedric DUPIRE & Marie RICHEUX (France):

685.
Christophe PELLET (France):

686.
Sergey KACHKIN (Russia):

687.
Avi ANGEL (Israel):

688.
Maksym FIRSENKO (Ukraine):

689.
Björn REINHARDT, Eckehard PISTRICK (Germany / Romania):
Polyphonia  90 min.

690.
Alexander MIEHLE (Germany):

691.
Justyna TAFEL (Poland):

692.
Juan GAUTIER (Spain ):

693.
Agata PRETKA (Poland):

Az utolsó játék babák
694.
George NEGASHEV (Russia):

695.
Jiri NOVAK (Czech Republic):

696.
Teymur DAIMI (Azerbaijan):

Visszatérések
698.
Krzysztof KADLUBOWSKI (Poland):

Prélude
699.
HEGEDŰS Georgina (Hungary):

Érintetlen a Torment
700.
Carlos DITTBORN (Chile):

701.
Gilles LEPORE, Maciej MADRACKI & Michal MADRACKI (Poland / Switzerland):

702.
Matus KRAJNAK (Slovakia):

703.
Nadine POULAIN (Germany ):
Prelude  12 min.

704.
Manon de BOER (Belgium):

705.
Albert RADL (Germany):

Privát Mészöly
706.
DÉR Asia, GERŐCS Péter (Hungary):

A jós jövetele
707.
Rao HEIDMETS (Estonia):

708.
Olivier JAGUT (France):

709.
Chema GARCIA IBARRA (Spain):

710.
Edilberto RESTINO (Brazil):

711.
Matheiu SIMONET (France):

712.
Adam PALENTA (Poland):

713.
Maciej BOCHNIAK (Poland):

714.
Benjamin WIGLEY (United Kingdom):

715.
Eduardo WILLIAMS (Argentina):

716.
Adriene HUGHES (USA):

717.
Florian SCHNEIDER (Germany):
Pushed  77 min.

718.
Marcia ROMANO (France):

Négy galamb az Antenna Tévén
719.
Martin TRONQUART (France):

720.
Carl LIONNET (France):

721.
Matthieu MAUNIER-ROSSI (France):

722.
Xanaé BOVE (France):

723.
David B (France):

724.
Nadia JANDEAU (France):

725.
HEGEDŰS 2 László (Hungary):

Hollófiú
726.
Andrea DEPPERT (Germany):

727.
Salem SALAVATI (Iran):

728.
Noam PINCHAS (Israel / India ):

729.
Max ZÄHLE (Germany):
Raju  24 min.

Ramin
730.
Audrius STONYS (Latvia/ Georgia):
Ramin  58 min.

731.
Carlos CRESPO (Spain):

732.
Pieter GEENEN (Belgium):
Relocation  23 min.

733.
Vladimir LOGINOV (Estonia):

734.
Yohann GLOAGUEN (France):
Rendez-Vous  9 min.

735.
Rodolphe VIÉMONT (France):

736.
Recep AKAR (Turkey):
Rewind  5 min.

737.
Adilkhan YERZHANOV (Kazakhstan):

Riksa Láz
738.
SOMOGYVÁRI Gergő (Hungary):

739.
Noriel JARITO (Philippines):
Rindido / Rage  70 min.

740.
Faith HOLLAND (USA):
RIP Geocities  3 min.

741.
Jun TAKAGI (Japan):
Rita & Whatsit  26x5 min.

742.
Michael PEARCE (United Kingdom):
Rite  17 min.

743.
KirsiMarja METSäHUONE (Finland):
RoaM  9 min.

745.
Dejan MRAOVIC (USA):

746.
Fernando FRANCO (Spain):
Room  18 min.

747.
Alice BRADSHAW (United Kingdom):
Rubbish  2 min.

748.
Frits STANDAERT (Belgium / France):
Rumours  8 min.

749.
Michael R. ROSKAM (Belgium):

Berkenye keringő
750.
Alyona SEMENOVA, Alexander SMIRNOV (Russia):

751.
Pierre DELORME (France):

752.
Florian MICHAELSEN (Germany):
Salz / Salt  10 min.

Shanghai Banzáj
753.
Jurate SAMULIONYTE (Lithuania):

754.
Nicolas REVOY (France):

755.
Jurate SAMULIONYTE (Lithuania):

756.
Jonathan BONELLI (France):
Saturday  12 min.

757.
Stephen ROUSSELIN (France):
Scéne / Scene  17 min.

758.
Guillaume VATAN (France):
Scene d'amour  7 min.

759.
Siegfried KOEPF (Germany):

760.
Jalal SAEDPANAH (Iran):

761.
Mehrdad KHOSHBAKHT (Iran):

762.
Diego BARRERA (Spain):

763.
Hilda DANIEL (USA):
Segment 38:07  1 min.

764.
Wei-Ming HO (Taiwan):

765.
Isiah MEDINA (Canada):

766.
Yonatan KANASKEVICH (Israel):

767.
Erman ZAMBAK (Turkey):

768.
Erika ETANGSALÉ (Reunion Island / France):

769.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Italy):

771.
Yuriy SADOMSKIY & Maksym FIRSENKO (Ukraine):

772.
Aimee POWELL (United Kingdom):
Shades of Beige  16 min.

773.
Olga PALOMÄKI (Finland):

774.
Michel PAVLOU (Greece / Norway):
Shadowlands  8 min.

775.
Antony JACOB (France):
Shadows  6 min.

A kövek nektárja
776.
Sattar Chamani GOL (Iran):

777.
Liu HAIPING (China):

778.
Craig ROSENTHAL (China):

Elvesztett Kontroll
779.
Haritz ZUBILLAGA (Spain):

780.
Dorit WEISMAN (Israel):

781.
Xavier ALMEIDA (Portugal):
Shlager  5 min.

782.
Aurélien HERAUD (France):
Siamrosed  29 min.

783.
Nikoleta LEOUSI (United Kingdom):

784.
Manuel SORROCHE (France):

785.
Rita FIGUEIREDO (Portugal):

Hallgatag Hó
786.
Jan Van Den BERG (The Netherlands):
Silent Snow  71 min.

787.
Virgile TROUILLOT (France):
Silly Bitty Bunny  78x4 min.

788.
Roberto OLIVARES (Mexico):

789.
Bel ARMENTEROS (Spain):

Az Apa Bűnei
790.
Deco DAWSON (Canada):

791.
Don SWAYNOS (USA):

792.
Ronnie CRAMER (USA):
Sixty in 60  60 min.

793.
Saman SALOUR (Iran):

794.
Farkhat SHARIPOV (Kazakhstan):

Az erdő mélyén
795.
Kristina FRANK (Sweden):

796.
Heidi PHILLIPS (Canada):
Skydive  5 min.

Kislány
797.
Milan MACHÁT (Czech Republic):

798.
Daria LYUBSHINA (Russia):

799.
David ILUNDAIN, Eugenia POSECK, Luis ARRIBAS, Paul SEVERN, César URRUTIA, Javier SAN ROMÁN, Jesús LIEDO, Paco ORTEGA (Spain):
Slides  17 min.

800.
Jane SABLOW (USA):
Smart Machine  4 min.

801.
ZANOLETTY (Spain):
Smile  5 min.

802.
Marta Pajek (Poland ):

803.
Mati DIOP (France):
Snow Canon  33 min.

804.
Frederik Jan DEPICKERE (Belgium):
Solipsoid  12 min.

805.
RÁKOS Blanka & NAGY Péter István (Hungary):
SOLTIS 30  60 min.

806.
Susanna WALLIN (United Kingdom):
Someone Else  14 min.

807.
Lucrèce CARMIGNAC (France):

808.
Robin LIPO (Poland):

809.
Nicolas LEBORGNE (France):

810.
Douglas ATTAL (France):
Soul Wash  24 min.

811.
Vincent DETOURS & Dominique HENRY (Belgium):

812.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #2  4 min.

813.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #3  3 min.

814.
Peter LUHA & Lucia ČERNEKOVÁ (Slovakia):
Spain  4 min.

815.
Katarzyna Nalewajka (Poland ):

816.
Allan BROWN (Canada):

817.
Etienne DESROSIERS (Canada):
Steam is Steam  11 min.

818.
Richard MISEK & Marcus WOOD (India):
Stick  16 min.

819.
Jonas ENGLERT (Germany):
Stigma  30 min.

A kollégium
820.
GELLEY Bálint Farkas (Belgium / Hungary):

821.
Sarah WINKENSTETTE (Germany):

Kitörölhetetlenül
822.
Erik ROSENLUND (Sweden / Denmark):

Suli dzsessz
824.
SCHNEIDER Péter (Hungary):

Szumó
825.
Lauréne BRAIBANT (France / Belgium):
Sumo  6 min.

826.
Jane GULL (United Kingdom):
Sunny Boy  11 min.

827.
Sebastian MELO (United Kingdom):
Superliminal  11 min.

828.
Michael DACHEUX (France):

829.
Franck GIORDANENGO (France):
Susan in red  15 min.

830.
Agnes DIMUN (Slovakia):

831.
Zahra POONAWALA (France):

832.
Lucas OLDWINE (Greece):
Syntagma  9 min.

Szívem szikla, agyam véső
833.
KOZÁK Tibor Pál (Hungary):

Szabadságszerelem
834.
GULYÁS Gyula (Hungary):

835.
Leszek KORUSIEWICZ (Poland):

836.
TARI Zsófia (Hungary):
Szofita Land  6 min.

837.
BÁN Attila (Hungary / Romania):

838.
Virginie BODA (France):

T.Ú.K.-Tanár úr kérem!
839.
MÁTYÁSSY Áron (Hungary):

Kint a Városban
840.
Janis MAZUCH (Germany):

841.
Fehraz LATEEF (Australia):
The Accident  10 min.

842.
George BUZOIANU (Romania):

843.
Luke DANIELS (United Kingdom):
The Anchor  15 min.

844.
Wei-Ming HO (Taiwan):

845.
Sarah VANAGT (Belgium ):
The Corridor  7 min.

846.
FX GOBY, Clément BOLLA, Matthieu LANDOUR (France / United Kingdom):

Vége
847.
Bob KOHN (France):
The End  3 min.

848.
Ed ACKERMAN (Canada):
The End  3 min.

A Játszma
849.
Marcin JANIEC (Poland):
The Game  5 min.

850.
Emma SYWYJ (United Kingdom):

Az Alkonyat
851.
NOBRAIN (France):
The Gloaming  14 min.

852.
Toby TATUM (United Kingdom):

853.
Lars JANDEL (Germany):
The Goods  3 min.

854.
Atsushi WADA (France):

855.
Igal HECHT (Canada):
The Hilltops  45 min.

856.
Christos LEFAKIS, Yannis KONSTANTINIDIS (Greece):

Az utolsó busz
857.
Maria HENGGE (Germany / Austria):
The Last Bus  11 min.

858.
Aylam ORIAN (USA):
The Magic Hour  18 min.

859.
Jaimz ASMUNDSON (Canada):
The Magus  12 min.

860.
Frederik Jan DEPICKERE (Belgium):

861.
Sasha ANDREWS (United Kingdom):
The Pair  7 min.

862.
Christine Lucy LATIMER (Canada):
The pool  5 min.

863.
Sylvia WINKLER, Stephan KOEPERL (India):

864.
Tomer HEYMANN (Israel):

865.
John MORRISON (Canada):

866.
Scott PETERSEN (USA):

867.
André SARAIVA (France):
The Shoe  23 min.

868.
Aaron ZEGHERS (Canada):

869.
Bernd LUETZELER (India / Germany):

870.
Mike MARYNIUK & John SCOLES (Canada):

871.
Wiktoria SZYMANSKA (Poland / United Kingdom / France):

872.
Nisha DUGGAL (United Kingdom):

Ez nem igazi
873.
WOOTSCH Gergely (Hungary):

Ez a szomjúság
874.
François VOGEL (France):
This Thirst  4 min.

875.
Slavomir ZREBNY (Slovakia):
Ticho / Silence  12 min.

877.
Adnan POPOVIC (Austria):
Tinamv 1  4 min.

Tiszta kézzel
878.
BAGOTA Béla (Hungary):

879.
Sabine MASSENET (France):

880.
Theo PAPADOULAKIS (Greece):

882.
Paul WIERSBINSKI (Germany):
Too Human  28 min.

883.
Nikos BRANIDIS & Yiannis BOUGIOUKAS (Greece):
Toothbrushes  4 min.

884.
Jessica KRUMMACHER (Germany):
Totem  86 min.

885.
Kenji OUELLET (Germany):
Touchscape  12 min.

886.
Luc WALPOTH (Switzerland / Italy):

Transzfer
887.
NAGY Bori (Hungary / Romania):

888.
Sebastian HEIDINGER (Germany):

889.
Heli KONTTINEN (Finland):

890.
David R. R. LOSADA (Spain):

891.
Julien PAOLINI (France):

892.
Matt RITVO (USA):

893.
Jacob CHELKOWSKI (Canada / Poland):
Tusks  15 min.

894.
Kuba CZEKAJ (Poland):
Twist and blood  30 min.

895.
Manon de BOER (Belgium):
Two Times 4'33"  10 min.

Két év a tengernél
896.
Ben RIVERS (United Kingdom):

897.
Sun Hee ENGELSTOFT (Denmark):

898.
Maarten J. BOER & Henk VAN STRATEN (The Netherlands):

899.
Xavier RUAX (Spain):

900.
Gérard OLLIVIER (France):

901.
Sergio CANDEL (Spain):

902.
Chedey REYES (Spain):

903.
Jaroslaw KONOPKA (Poland):
Underlife  8 min.

904.
Guillaume ANDRÉ (France):

905.
Anne ALIX (France):

906.
Juliette HENOCQUE (France):

907.
Jan Paul BACHMANN (Germany):

908.
Jonathan HANNOIS (France):
Urban nature  12 min.

909.
Alex LORA (USA / Spain):
us  5 min.

910.
Levan TUTBERIDZE (Georgia):

Utazások egy pesszimistával... I.rész
911.
GULYÁS Gyula (Hungary):

912.
Kuzma VOSTRIKOV (Russia):
Uzel / The Knot  10 min.

913.
Rami ALAYAN (Palestine):

Végtelen percek
915.
Cecilia FELMÉRI (KRÉZSEK) (Hungary / Romania):

917.
Jean-Baptiste DUMONT (Belgium):

918.
Markus KEIM & Beate HECHER (Austria):
Vanishing Point  16 min.

919.
Sébastien LAUDENBACH (France / Belgium):
Vasco  11 min.

920.
Ilze RAMANE (Latvia):

921.
Isabella GRESSER (Germany):

922.
Mara CERRI , Magda GUIDI (France):
Via Curiel 8  9 min.

923.
Svetozar GOLOVLEV (Russia):
Viktoria  10 min.

Téli Fény
924.
Skule ERIKSEN (Norway):

925.
Eric CAPITAINE (France):

926.
Agnieszka SMOCZYNSKA (Poland):
Viva Maria!  17 min.

927.
Isabelle TOLLENAERE (Belgium):
Viva Paradis  17 min.

928.
Benoit DESGIRAUDS & Pierre LE MERRE (France):

929.
Yuri SHILLER (Russia):

930.
Leila DJEBALI (France):

Az Intimitás Ideje
931.
Milos MILOSEVIC (Serbia):

Várakozás
932.
BÉRES Dániel (Hungary):
Waiting  19 min.

933.
Bruno TRACQ (Belgium):

934.
Noriel JARITO (Philippines):

936.
Mihai GRECU (Hungary):

937.
William HEAD (Australia):

Súly
938.
Caryn BRISSEY (USA):
Weight  38 min.

939.
Valerie FLORES (France):
What the Fuck?  20 min.

940.
Kenji OUELLET (Germany):

941.
Jean-Baptiste DUMONT (Belgium):
Where is Gary  52 min.

942.
Panos AMVROSIADIS (United Kingdom):
Where Is It?  24 min.

943.
Alessandro BALTERA & Matteo TORTONE (Italy):
White Men  65 min.

944.
Lena LIBERTA (Germany):

945.
Jane SABLOW (USA):

946.
Thomas BARICEVIC (Australia / United Kingdom):

947.
Bartosz KRUHLIK (Poland):

948.
Shimby ZEGEYE-GEBREHIWOT (Canada):
yaya/ayat  6 min.

949.
Meral CANDAN (Turkey):
Yaz Boz  6 min.

950.
Gülten TARANÇ (Turkey):

951.
Ariel WEISBROD & Yossi MEIRI (Israel):

952.
Mary REID KELLEY (USA):

YYX
953.
Alex LORA (USA / Spain):
YYX  5 min.

Zöldségleves
954.
NEUBERGER Gizella (Hungary):

955.
Eduard MOCEK (Czech Republic):

Gyengeség
956.
Cihan TEKINALP (Turkey):
Zaaf / Frailty  14 min.

Gyengeség
957.
Seckin YALIN, Yigit PEHLIVAN, Fulya TOKAOGLU, Dilan SARI (Turkey):

958.
Rafal SKALSKI (Poland):

959.
Gregorio MURO (Spain):

960.
Jimmy GRASSIANT (Germany):

Zero Killed
961.
Michal KOSAKOWSKI (Germany / Austria):
Zero Killed  81 min.

962.
Boba BALUCHOVA (Slovakia):

963.
Cécile BRUN (Switzerland):

964.
Bartosz KRUHLIK (Poland):

965.
Rodrigo MARÍN (Chile):

966.
Yuliya SOLOMONOVA & Andrey KHARZEEV (Russia):

967.
Demetrio ELORZ LAZKANOTEGI (Spain):
Zurdo / Left  20 min.

968.
Lena STILLER (Germany):

SEARCH


      
MEMBERSHIPS





Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák