www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

Azé' csak lesz valami a Mediawave

klasszikus időszakában!

2020. április 28 - május 2.

 keresd az online programot

 


 
A pótlás - reményeink szerint - szeptember

második felében lesz!

 


 

Azé' csak lesz valami a Mediawave

klasszikus időszakában!

2020. április 28 - május 2.

 keresd az online programot

 


 
A pótlás - reményeink szerint - szeptember

második felében lesz!

 


etnik Archív
2020. július SzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsP Aktuális program:
2020.07.12.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Beérkezett filmek

MEDIAWAVE 2014


1.
Heilika Pikkov (Észtország):
Õlimäe õied  70 min.

( NULLA )
2.
David GESSLBAUER & Michael LANGE (Németország):

3.
Muriel MONTINI (Franciaország):

4.
§vonica §VONICA (Olaszország):
| oXt U  6 min.

5.
Bugra DEDEOGLU (Törökország):

6.
Csaba MOLNÁR (Szlovákia):

7.
Gordan MATIC (Szerbia):

Megsebzett
8.
Ásta Júlía GUðJÓNSDÓTTIR & Haukur M HRAFNSSON ( Lengyelország / Izland):

9.
Juha MäKI-JUSSILA (Finnország):

10.
Maija SAKSMAN (Finnország):
Älä koske  2 min.

11.
Robert SEDLACEK (Csehország):

12.
Vit KLUSAK & Filip REMUNDA (Csehország):

Ébredj
13.
Áron HORVÁTH (Szlovénia):
Ébredj  20 min.

Életkő
14.
VAD Róbert & RÁCZ Péter (Magyarország):
Életkő  7 min.

15.
Caroline BLAIS (Kanada):
Étoiles  3 min.

16.
Anne KODURA (Németország):

Örökség
17.
BUBRYÁK István (Magyarország):
Örökség  13 min.

Örökség
18.
BUKTA Zsolt (Magyarország):
Örökség  5 min.

Örökvirág
19.
SZEGEDI Tamás (Magyarország):
Örökvirág  3 min.

Nagyon szerettelek
20.
Orhan TEKEOGLU (Törökország):

21.
LÁSZLÓ Gábor (Magyarország):

Úz-völgyéből szeretettel
22.
BUBRYÁK István (Magyarország):

Úz-völgyi csata
23.
BUBRYÁK István (Magyarország):

24.
Youdid KAHVECI (Németország):

0+600
25.
KIS-TÓTH Zalán (Magyarország):
0+600  3 min.

26.
Reza MOAYEDI (Irán):
0.5  4 min.

27.
Sidhartha SIVA SEVENTH PARADISE (India):
101 Chodyangal  106 min.

103 szerda
28.
ERDÉLYI Dániel (Magyarország):
103 szerda  16 min.

29.
Anne CHLOSTA (Németország):
12 Likes  4 min.

12 nagy lépés
30.
TISZA Balázs ( Szlovákia / Magyarország):

31.
Wairin MATHONG (Thaiföld):

32.
Johannes GIERLINGER (Ausztria):
2012  3 min.

33.
Mehdi BAGHERI (Irán):
2020  3 min.

34.
KIS Anna & NAGY Viktor Oszkár & TRENCSÉNYI Klára (Magyarország):
3 Esküvő  3 x 26 min.

35.
Yaser KHAYYER (Irán):
3 Mosht Hak  30 min.

36.
Ronnie CRAMER (USA):
30 Miles  4 min.

37.
Martin HANZLICEK (Csehország):

37°4S
38.
Adriano VALERIO (Franciaország):
37°4S  12 min.

39.
Boris MISSIRKOV & Georgi BOGDANOV (Bulgária):
4th Kilometer  25 min.

40.
Daina PAPADAKI (Ciprus):

41.
Bartosz DOMBROWSKI (Lengyelország):
6 Kroków  86 min.

42.
Michael WENDE (Németország / Egyiptom):

Hetedik mennyország
43.
Guillaume FOIREST (Franciaország):

44.
Anna ABRAHAMS (Hollandia):
7 Peaks  23 min.

45.
Luz María RODRÍGUEZ (Mexikó):
Año nuevo  15 min.

A lány és a fegyver
46.
Eileen MCQUEEN (USA):

47.
ODEGNÁL Róbert (Magyarország):
A hívó  17 min.

48.
Sarah SHAMASH (Kanada):

49.
CZABÁN György & GYŐRI Csilla & KRONAUER Ádám & KŐPOROSY János & PÁLOS György (Magyarország):
A jövő mozija  52 min.

A kínai Székely
50.
HORVÁTH László (Magyarország):

51.
Fengrui CHU (Kína):

52.
GRENCSÓ István (Magyarország):

53.
Flick HARRISON & Rob KITSOS (Kanada):
A Moving  10 min.

54.
Artur CORREIA (Portugália):

55.
SZALAY Péter (Magyarország):

56.
Alex MEGARO (USA):
A Pious Man  12 min.

57.
Keren Ben RAFAEL (Franciaország):
A Pleines Dents  52 min.

58.
Lander CAMARERO (Spanyolország):

A rózsa üzenete
59.
MOHI SÁNDOR (Magyarország):

A romlás virágai
60.
TOLNAI Szabolcs ( Szerbia / Magyarország):

61.
Véronique MOUYSSET (Franciaország):

62.
Ben RUSSELL & Ben RIVERS ( Franciaország / Észtország):

63.
Laura THATCHER (USA):

64.
JOKESZ Anna (Magyarország):

65.
KÖRTÉSI András (Magyarország):

66.
KÖRTÉSI András (Magyarország):
A tünemény  4 min.

67.
BÓNÉ Péter (Magyarország):

Teniszezőlány
68.
Daniel BAROSA (Brazília):

69.
Mizmor WATZMAN (Izrael):

70.
Rosalie HÜBL (Mexikó):
A Tres Pesos  20 min.

71.
BÁRÁNY Krisztián (Magyarország):

72.
Kannan PERUMUDIYOOR HARISREE FILMS (India):
Aattakadha  135 min.

73.
Anita KWIATKOWSKA-NAQVI (Lengyelország):
Ab ovo  5 min.

74.
Gerard FREIXES-RIBERA (Franciaország):

75.
Collective: 7 children (Belgium):
Abracadaprout  4 min.

Abu Haraz
76.
Maciej DRYGAS (Lengyelország):
Abu Haraz  73 min.

77.
Marius PACKBIER ( Belgium / Németország):

Egy elavult oltár
78.
Hyash TANMOY & Mrigankasekhar GANGULY (India):

Ada+Otto
79.
Ülo PIKKOV (Észtország):
Ada+Otto  20 min.

80.
Mehdi BOOSTANI (Irán):
Adamha-ye Sathi  15 min.

81.
Sinan SERTEL (Törökország):

82.
Eugene GOLYNKIN (Oroszország):
After the War  39 min.

83.
Guille ARRIBAS COBIÁN (Spanyolország):

84.
Agim SOPI (Koszovó):
Agnus Dei  110 min.

85.
Pedro SOARES (Portugália):
Agora nós  29 min.

86.
Laura CAPATANA JULLER (Románia):

87.
Mickaël BANDELA & Julien SCHEIDLE (Franciaország):
Aimé  47 min.

88.
Toufic KHREICH (Libanon):
Akar  25 min.

89.
Reza MOAYEDI (Irán):
Akharin Ejra  2 min.

90.
Luciano PÉREZ SAVOY (Mexikó):

91.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):
Album  52 min.

92.
Ana Isabel MARTINS (Portugália):
Alegria do Lar  20 min.

93.
Juanma SUÁREZ (Spanyolország):
Alfred & Anna  15 min.

94.
Jeremie MAGAR (Franciaország):

95.
Quentin LESTIENNE (Franciaország):
Alias Tito...  7 min.

96.
Hervé LAVAYSSIèRE (Franciaország):
Alibi  10 min.

97.
Doug HAWES-DAVIS (USA):
All the Labor  96 min.

98.
KIS Anna (Magyarország):

99.
Nicolas RUSSEIL (Franciaország):
Aller simple  9 min.

100.
Ralf BEYERLE (Németország):
Alles super!  23 min.

101.
Pim ZWIER ( Németország / Hollandia):

102.
Sasha LITVINTSEVA (Egyesült Királyság):
Alluvion  32 min.

Almaz
103.
Victor ASLIUK (Fehéroroszország):
Almaz  30 min.

104.
Ilker CATAK (Németország):
Alte Schule  7 min.

105.
In-cheol YOO (Dél-Korea):
Amateurs  9 min.

Amel
106.
More RACA (Koszovó):
Amel  23 min.

107.
Lijo Jose PELLISSERY WHITESANDS (India):
Amen  157 min.

108.
Christophe LEBON (Franciaország):
Amens  28 min.

109.
Thibault Le TEXIER (Franciaország):

110.
Pengyu HUANG (Németország):
Amnesia  12 min.

111.
Mehdi BOOSTANI (Irán):
Amoo Barfi  9 min.

112.
PLAYNE Mark (Egyesült Királyság):

113.
Kav SIDHU & Cherish MUTAMBARA (Egyesült Királyság):

Ananda
114.
Kate STRYKER (Nepál):
Ananda  11 min.

115.
Teymour GHADERY (Irán):

Tükröződés
116.
Giorgi MREVLISHVILI ( Grúzia / Németország):

117.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

Ők
118.
Morteza SABZEGHABA (Irán):
Anha / Ők  15 min.

119.
Aviv TALMOR (Izrael):
Ani Bialik  78 min.

120.
Anatol ANDERSWO (Németország):
Anima  5 min.

121.
Frédéric LABONDE (Franciaország):
Annonciation  5 min.

122.
Flick HARRISON (Kanada):
Anonymoose  3 min.

123.
Alexander HAHN (USA):
Antloop  6 min.

124.
Federico NERI (Olaszország):

125.
Iulian Manuel GHERVAS & Adina POPESCU (Románia):
Anul Dragonului  78 min.

126.
Tatjana KANCELJAK (Horvátország):
Aotearoa  3 min.

127.
Giga CHKHEIDZE (Grúzia):
April in Paris  67 min.

128.
Philippe GREGOIRE (Kanada):
Aquarium  14 min.

Nem én voltam
129.
Esteban CRESPO (Spanyolország):

130.
Tellervo KALLEINEN & Oliver KOCHTA-KALLEINEN (Finnország):

131.
Martin RATH (Lengyelország):
Arena  23 min.

132.
Tomás ROJO (Spanyolország):
Arena Fértil  13 min.

133.
Michael GUERRAZ (Franciaország):
Argile  19 min.

134.
Maria KIVIRAND (Észtország):

135.
Jörn BIRKHOLZ (Németország):
Armstrong  2 min.

136.
Milosz MARGANSKI (Lengyelország):
Ars moriendi  7 min.

137.
Mohammad ESMAEILI (Irán):
Arteshe penhan  10 min.

138.
Edo TAGLIAVINI (Olaszország):
Assuefazione  7 min.

139.
Danushka MARASINGHE (Sri Lanka):
At a Distance  5 min.

140.
Pim ZWIER ( Németország / Hollandia):
Atemberaubend  27 min.

141.
Christophe BISSON (Franciaország):
Au Monde  41 min.

142.
Nathalie LECLERCQ (Belgium):

143.
Anca HIRTE ( Románia / Franciaország):
Au nom du Maire  53 min.

144.
Zhi Wei JOW ( Franciaország / Szingapúr / Tajvan):

145.
Roshanak ZANGENEH ( Németország / Egyiptom):

146.
Tatjana MOUTCHNIK (Németország):
Auf einmal  44 min.

147.
Thomas VILLEPOUX (Franciaország):

148.
ASBÓT Kristóf (Magyarország):

149.
Andrew SENIOR (Egyesült Királyság):

A tó körül
150.
Carl ROOSENS & Noémie MARSILY (Belgium):

151.
Christophe REGIN (Franciaország):
Avec Amour  30 min.

152.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

153.
Romain CÉDRIC (Franciaország):

154.
Shaylene CONSTANT (Kanada):

155.
Suresh Unnithan VRINDAVANAM (India):
Ayaal  149 min.

156.
Ümit TAYAM (Törökország):
Ayrılık  19 min.

157.
BARNA Sámuel (Magyarország):

Az egyetlen terület
158.
Karin PELTE (Németország):

Az utolsó lakos
159.
BUBRYÁK István (Magyarország):

160.
BÁRÁNY Krisztián & BÁRÁNY Dániel (Magyarország):

Béklyóban
161.
BÁTORI Tamás (Magyarország):
Béklyóban  52 min.

162.
Terence WHITE (Írország):
Baby Love  9 min.

163.
Olivier CASAS (Franciaország):
Baby Phone  15 min.

164.
Richard MARTIN (Kanada):

165.
Rui FALCAO (Portugália):
Balança  10 min.

166.
Sandra ARAÚJO (Portugália):

Táncos
167.
Mária MARTINIAKOVÁ (Szlovákia):

168.
Julien FIORENTINO & Stanislas DUHAU (Franciaország):

169.
Mohammad EHSANI (Iran):
Banooyeh Urmia  30 min.

170.
Osvaldo CIBILS (Olaszország):

171.
Maya YONESHO (Spanyolország):

172.
Mohammad Reza KHAVARI (Irán):
Baz Baran !  8 min.

Befogad és kitaszít a világ
173.
SKRABSKI Fruzsina (Magyarország):

174.
Daniel D. REIMER (Egyesült Királyság):

175.
Gordana SMUDJA (Szerbia):

176.
BARNA Sámuel (Magyarország):

177.
Tabea STERNBERG (Németország):

178.
Tomer WERECHSON (Izrael):
Best Man  6 min.

179.
GÁL Julianna (Magyarország):
Bestia Madre  7 min.

180.
Heidi PHILLIPS (Kanada):
Between  1 min.

Josie és Maria között
181.
Kristen SWANBECK (USA):

182.
Chris LEWIS-SMITH (USA):
Between Us  4 min.

183.
Karolos ZONARAS (Görögország):
Big hit  95 min.

184.
Jeroen ter WELLE (Hollandia):

Billie blues éneke
185.
Louis Jean GORE (Franciaország):

Bina
186.
Caroline KIRBERG (Németország):
Bina  5 min.

187.
Simone GAUL (Burkina Faso):
Bintou  65 min.

188.
Peter BARANOWSKI (Németország):

189.
Ali ASGARI (Irán):

190.
Rani AVIDAN (Izrael):
Bitter Lemon  11 min.

Fekete-fehér
191.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

Blackwood
192.
GELLÁR Csaba (Magyarország):
Blackwood  6 min.

193.
Marko GRBA SINGH (Szerbia):
Bledo  20 min.

194.
David MYRIAM (Franciaország):
Bleu Nuit  8 min.

195.
Liga STEDA (Egyesült Királyság):
Block  2 min.

196.
Abraham LÓPEZ (Spanyolország):

197.
Brian MACDONALD (Kanada):

198.
Deymier ALAIN (Spanyolország):
Bluu  81 min.

199.
Vincent LOUBèRE (Franciaország):

200.
Mark FREEMAN ( Indonézia / USA):

201.
Mehdi BENALLAL (Franciaország):
Bois d'Arcy  24 min.

202.
Curtis L. WIEBE & Marlon WIEBE (Kanada):
Bome Gnomeski  3 min.

Boncoló
203.
LARK Tamás (Magyarország):
Boncoló  5 min.

204.
Kaspar SCHILTKNECHT (Svájc):

205.
Marjatta OJA & Dave BERG (Finnország):
Bookville  4 min.

206.
Sophie GALIBERT (Franciaország):

207.
Hamid BENAMRA ( Franciaország / Algéria):

208.
Audrey GALLET ( Franciaország / Szenegál):
Boy Saloum  75 min.

209.
Christophe CHARRIER (Franciaország):

210.
Martin TRONQUART (Franciaország):
Braconnière  40 min.

211.
Freya BJÖRG OLAFSON (Kanada):

212.
Pilvi TAKALA (Hollandia):
Broad Sense  9 min.

213.
Patrícia VIDAL DELGADO (Lengyelország):
Bué Sabi  20 min.

214.
Vlad PETRI (Románia):

Friss levegő
215.
Daniel GIL SUAREZ (Spanyolország):

216.
Adrián ORR (Spanyolország):

217.
Mike HOOLBOOM (Kanada):

218.
Ufuk ERDEN (Törökország):
Bumerang  9 min.

219.
Nicolaos STAGIAS & Seth POULIN (Kanada):
Bunny  11 min.

220.
Eric ESSER (Németország):
Buns  5 min.

Busójárás, A Mohácsi Farsang
221.
FRIZZI Giulio ( Magyarország / Olaszország):

Busy
222.
PATAKI Balázs ( Magyarország / Írország):
Busy  6 min.

223.
Collective: 12 young girls from Burundi (Belgium):
Butoyi  10 min.

224.
Anssi KASITONNI (Finnország):

225.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Calico  4 min.

226.
SZÁNTÓ Fanni & MÁLNÁSI CSIZMADIA Anna (Magyarország):
Call shop  14 min.

227.
Marc RIBA & Anna SOLANAS (Spanyolország):
Canis  17 min.

228.
Eliza ZDRU (Románia):

229.
Benjamin KLINTOE & Dan PEREZ (Franciaország):

230.
Gwendal QUISTREBERT (Franciaország):
Captif  17 min.

Cargo-hívők
231.
Bastien DUBOIS (Franciaország):

232.
JUHÁSZ Márk (Magyarország):
Carl  6 min.

233.
Fritz POLZER (Németország):
Carp  12 min.

234.
Anabel RODRIGUEZ ( Venezuela / Egyesült Királyság):
Carta Para Lobo  35 min.

235.
Ashik PADINJATTIL (India):

236.
Eric ESSER ( Németország / Izrael):
Chaja & Mimi  10 min.

237.
Joana DE VERONA (Franciaország):
Chantal  23 min.

238.
Miguel MONTEAGUDO (Spanyolország):
Chaos  14 min.

239.
Bill PLYMPTON (USA):
Cheatin'  76 min.

240.
Teymour GHADERY (Irán):

241.
Allabhya GHOSH (India):
Chor  108 min.

242.
Miguel AGUIRRE (Spanyolország):
Cicatrices  16 min.

243.
Jaimz ASMUNDSON & Karen ASMUNDSON (Kanada):

244.
Siddhant JOSHI (India):
City of Tears  10 min.

245.
Andrei TANASE ( Románia / Németország):

246.
Irene IBORRA & Eduard PUERTAS (Spanyolország):
Click  14 min.

Kolera
247.
Aritz MORENO (Spanyolország):

248.
Violeta BARCA-FONTANA ( Spanyolország / USA):
Color Thief  13 min.

249.
TEMESVÁRI-TÓTH Adrien (Magyarország):
Coloured-way  4 min.

250.
Luis SANCHEZ-POLACK (Spanyolország):

251.
Ana BARROSO & Nuno M. PEREIRA (Portugália):
Continuum  3 min.

252.
Alejandro IGLESIAS MENDIZABAL (Mexikó):

253.
Luis María FERRÁNDEZ (Spanyolország):
Copenhague  5 min.

254.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Copycat  8 min.

255.
Milja VIITA ( Finnország / Benin):
Coriolis  14 min.

256.
Ico COSTA ( Franciaország / Portugália):
Corrente  12 min.

257.
Ivan FERNANDEZ (Spanyolország):

258.
Jan-Gerrit SEYLER (Németország):

259.
Luis Miguel CORREIA (Portugália):

260.
Alex PACHON (Spanyolország):
Cracks  4 min.

261.
Claudia SÁRKÁNY (Németország):
Cristina  20 min.

262.
Anna Mila STELLA (Olaszország):

Keresztek
263.
Luis AGUILAR (Mexikó):

264.
Volker HEYMANN (Németország):
Crushed Willi  6 min.

265.
BARNA Sámuel (Magyarország):
Csongi :D :D  19 min.

266.
Myriam CHETOUANE (Franciaország):

A szürke ember
267.
Przemyslaw DRAZEK (Lengyelország):

268.
Arjun TALWAR (Lengyelország):

269.
Khalil CHERTI (Franciaország):

270.
Gilad CARMEL (Franciaország):
Déambule  16 min.

Délibábos
271.
BECSEY Zsuzsa (Magyarország):
Délibábos  24 min.

272.
Antoine DUQUESNE (Belgium):
Délivre-moi  12 min.

273.
Michael PIERRARD (Franciaország):
Dépareillé  13 min.

274.
Olivier RIOU (Franciaország):
Dérapages  8 min.

275.
Ufuk Engin CAN (Törökország):
Dönüşüm  5 min.

276.
Snjezana BREZO (Bosznia és Hercegovina):
Dah zivota  51 min.

277.
Mohsen OSTAD ALI (Irán):
Dame sobh  50 min.

278.
Yannick DANGIN-LECONTE (Franciaország):

Az árnyékban
279.
Fabrice MATHIEU (Franciaország):

280.
Sophie KLUGE (Németország):

Haláltánc
281.
Malgorzata RZANEK (Lengyelország):

282.
Arouna LIPSCHITZ & Jean-Philippe NEIVA (Franciaország):
Danser Libre  28 min.

283.
Saąa PERIĆ (Szerbia):

284.
Martin KUBALA (Csehország):

285.
Mehdi BOOSTANI (Irán):
Dars  15 min.

286.
Marc SCHLEGEL (Ausztria):

287.
Martin RIECK (Németország):

288.
Andreas PICHLER ( Németország / Olaszország / Ausztria):

289.
Eric ESSER (Németország):

Hajnal
290.
George (Gyorgy) UNGAR (Kanada):

291.
Frank STASSEN (Hollandia):
De Astroloog  7 min.

292.
Osvaldo CIBILS (Olaszország):

293.
Carlos MELIM (Portugália):
De mim  5 min.

294.
ERDEI Lilla (Magyarország):
Dead Drop  3 min.

295.
Angela AGUAYO (USA):
Death Work  5 min.

296.
Karen HIBBARD (Kanada):

297.
Iván Miñambres (Spanyolország):
Decisiones  13 min.

298.
Maxim KUPHAL-POTAPENKO (Németország):
Dedowtschina  22 min.

299.
Jan P. MATUSZYńSKI (Lengyelország):
Deep Love  84 min.

300.
E.M. SPAIROW (USA):
Default  6 min.

301.
Oktay KAYA (Törökország):
Delik  8 min.

302.
Borja COBEAGA (Spanyolország):
Democracia  11 min.

A többi sport
303.
Mattias LÖW (Svédország):

304.
Andjei PETRAS (Oroszország):
Den Desantnika  28 min.

305.
Nathalie MANSOUX (Portugália):
Deportado  67 min.

306.
Bertram VERHAAG (Németország):

307.
Nuria GOMEZ GARRIDO & Denis D. LÜTHI ( Svájc / Németország):

308.
Lisa WAGNER (Németország ):
Der Expressmann  15 min.

309.
Jan-Gerrit SEYLER (Németország):

310.
Daniel MARTÍN GÓMEZ (Spanyolország):

311.
Mokhtar MASOUMIAN (Irán):
Derakhte badam  23 min.

Sodrás
312.
Aurélio VASQUES & Bernardo SASSETTI (Portugália):

313.
Mahi BENA (Franciaország):

314.
Jose Luis SOTO RUVALCABA (Mexikó):

Ébredés
315.
Maria CARUNCHO (Franciaország):

A lakókocsi alatt
316.
Yohan UNGAR (Franciaország):

317.
Skule ERIKSEN (Norvégia):

318.
Claus BREDENBROCK & Pagonis PAGONAKIS (Németország):

319.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Belgium):

320.
Vasco MENDES (Portugália):
Dia 98.6  25 min.

321.
Hedwig SCHMUTTE & Ralf PLEGER (Németország):

322.
Gregor EPPINGER (Németország):

323.
Daniel BUTTERWORTH (Németország):

A koporsókészítő
324.
Elmar IMANOV ( Azerbajdzsán / Németország):

325.
Louis FRIED (Németország):
Die Wueste Malo  23 min.

326.
Cédric Le MEN (Franciaország):

327.
Hugo CIERZNIAK (Franciaország):
Dip N 'Dance  6 min.

328.
Alban MENCH (Franciaország):
Directed by  19 min.

Dji – A halál is hibázik
329.
Dmitri VOLOSHIN (Moldávia):

330.
Yannick DANGIN-LECONTE (Franciaország):

331.
Vit KLUSAK & Filip REMUNDA (Csehország):

332.
Kate JESSOP (Egyesült Királyság):
Dog  2 min.

Megörökítő
333.
IVARS ZVIEDRIS & INESE KĻAVA (Lettország):

Ne legyél göndör!
334.
Veronika JELINKOVA (Csehország):

335.
Karl BRETSCHNEIDER (Ausztria):

336.
Juan Manuel ZUñIGA (Mexikó):
Don Sabás  17 min.

337.
Rebecca ARNDT (USA):
Dorian C.  22 min.

338.
Tuomas Aleksander LAITINEN (Finnország):
Dormitorium  5 min.

339.
Stephane BOUQUET (Franciaország):
Douce nuit  11 min.

340.
Gerald McKAY (USA):
Dovetail  18 min.

Lopás
341.
Mohammad FARAHANI (Irán):

342.
Dragan VON PETROVIC & Lena MÜLLER (Németország):

343.
Lola PARRA (Spanyolország):

Táncos álom
344.
Irina VARINA (USA):

345.
Theresia REINHOLD (Németország):

346.
Maria ÅNGERMAN (Finnország):
Drifted  6 min.

347.
Jack FABER ( Hollandia / Izrael):
Drone Drive By  11 min.

348.
Zeljko ZELJKO MIRKOVIC (Szerbia):
Drugi Susret  86 min.

349.
Javad JALALI (Irán):

350.
Frank STASSEN (Hollandia):
Dubbele Lijnen  50 min.

351.
Felix F. WALZ (Németország):
Dunkler Wald  5 min.

352.
Benjamin RAMÍREZ PÉREZ (Németország):

353.
Piotr STASIK (Lengyelország):

A lány a szekrényből
354.
Bodo KOX (Lengyelország):

355.
Pepi LEVOGIANNI (Skócia):
Echoes  16 min.

Honnan jött Eddie Prévost?
356.
Stewart MORGAN HAJDUKIEWICZ (Egyesült Királyság):

357.
Miguel TEJERINA & José FONTES (Spanyolország):
Edificio Ural  19 min.

358.
Diego MODINO (Spanyolország):
Efímera  18 min.

359.
Bojana RAJEVIC (Szerbia):

360.
SÜTŐ Gábor (Románia):

361.
Teresa BRAUN (Kanada):
Eigengrund  5 min.

362.
Constantin JAHNS (Németország):

El
363.
FERGE Roland (Magyarország):
El  11 min.

364.
Cristina G MOLINA (Spanyolország):

A dal
365.
Ines SEDAN (Franciaország):

366.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spanyolország):
El futuro  67 min.

367.
Ruben GONZALEZ BARBOSA (Spanyolország):

368.
Marissa Viani SERRANO (Mexikó):

369.
Jorge GIL MUNARRIZ (Spanyolország):

370.
Xavi Sala (Spanyolország):
El Nacimiento  14 min.

371.
Jorge DORADO (Spanyolország):
El otro  18 min.

372.
Eduardo CARDOSO (Spanyolország):

373.
Oswaldo TOLEDANO (Mexikó):

374.
Santi VEIGA (Spanyolország):

375.
Pablo CHAVARRÍA GUTIÉRRREZ ( Mexikó / Spanyolország):

376.
Juan A. POVEDA (Spanyolország):

377.
Coke RIOBÓO (Spanyolország):

378.
Aitor REI (Spanyolország):

379.
Jean-Julien COLLETTE ( Franciaország / Belgium):
Electric Indigo  24 min.

381.
Elena TIKHONOVA, Dominik SPRITZENDORFER (Ausztria):
Elektro Moskva  89 min.

Az elso elem
382.
Horatiu DAMIAN (Románia):

Elhallgatott gyalázat
383.
SKRABSKI Fruzsina (Magyarország):

384.
NAGY Kálmán (Magyarország):

A vad évek
385.
Ventura DURALL ( Spanyolország / Etiópia):

386.
Stergios PASCHOS (Görögország):
Elvis is Dead  8 min.

387.
Sini PELKKI (Finnország):
Embarkation  7 min.

388.
Olivier PESCH (Luxemburg):
Emilie  16 min.

389.
Claudia MARELLI (Olaszország):
Emmaus  85 min.

390.
Govinda VAN MAELE (Luxemburg):

391.
Franco LORENZANA (Spanyolország):
En el castillo  22 min.

392.
Nasos KARABELAS (Görögország):

393.
Maria SCHWAB (Németország):
Ende Mai  17 min.

Belül
394.
Tiago INÁCIO (Portugália):

395.
Erika YEOMANS (USA):
Entr'acte  4 min.

396.
Rémi BRIAND (Franciaország):
Entre les ondes  26 min.

397.
Olivier DUJOLS (Franciaország):

398.
Javier SAN ROMÁN (Spanyolország):
Entre Todos  4 min.

399.
David M. LORENZ (Németország):

400.
Matthias ZUDER (Németország):
Erbgut  17 min.

401.
Herbert KRILL ( Ausztria / Németország):

402.
Helena HUFNAGEL (Németország):

403.
Arkadiusz BIEDRZYCKI (Lengyelország):
Errata  19 min.

404.
Julien SAVÈS (Franciaország):
Erre  3 min.

405.
Pedro COLLANTES (Spanyolország):
Eskiper  14 min.

406.
Salvador GUERRA (Spanyolország):

407.
Alvaro MARTIN (Spanyolország):
Estocolmo  8 min.

408.
PANNONIAY Boglárka Erzsébet (Magyarország):

409.
Emmanuel GRAS (Franciaország):
Etre Vivant  17 min.

410.
Frank STASSEN (Hollandia):
Euclides  5 min.

411.
Victor NORES (Spanyolország):
Eutanas, SA.  10 min.

412.
Françoise LEVIE (Belgium):

413.
Gwen TRUTNAU (Kanada):

414.
Matthew BERKA, David BERKA (Ausztrália):

Minden okkal történik
415.
Florian SCHOTT (Namíbia):

416.
Ziya DEMIREL (Csehország / Törökország):
Evicko  13 min.

417.
Viking ALMQUIST (Svédország):

418.
Wojciech WOJTKOWSKI (Lengyelország):
Ex Animo  7 min.

419.
Clark NIKOLAI (Kanada):

420.
Michelle ELRICK (Kanada):

421.
Calum WALTER (USA):

422.
Titus MUNTEAN & Gábor Xantus (Románia):
Exploratorul  70 min.

Fából faragott királyfi
423.
ULRICH Gábor (Magyarország):

424.
Agustín FALCO (Argentína):
Fábula  14 min.

425.
BALLA Gábor (Magyarország):
Félveforgók  13 min.

Fény-Kép - hommage á Moholy-Nagy László
426.
RADÓ Gyula (Magyarország):

427.
Viviane ANDEREGGEN (Németország):
Für Lotte  7 min.

428.
Jonas SPRIESTERSBACH, Juno MEINECKE (Németország):

429.
Erik LEMKE & André KRUMMEL (Németország):

430.
Alex PORUCHNYK (Kanada):
Falling  11 min.

431.
Erion KOVACI (Görögország):
Familia Ideale  17 min.

432.
Marcus HANISCH (Németország):
Feel  5 min.

433.
NAGY Viktor Oszkár & PETRIK András (Magyarország):

434.
Fernanda PESSOA & Anna ROK (Portugália):

435.
Véronique SAPIN (Franciaország):

436.
BUBRYÁK István (Magyarország):
Fenn a hegyen  17 min.

437.
Steven SUBOTNICK (USA):
Fight  4 min.

438.
Théo JOURDAIN (Franciaország):
Finistere  17 min.

439.
Tomaso MANNONI & Alberto BADAS (Olaszország):
Fino in fondo  81 min.

440.
Joaquim PAVAO (Portugália):
Fios de tempo  30 min.

441.
Karolina BREGULA (Lengyelország):
Fire-followers  49 min.

442.
Krzysztof BRZOZOWSKI ( Lengyelország / Svájc):

443.
Katharina WOLL (Németország):
Fliegen  10 min.

444.
Benjamin TESKE (Németország):
Fliehkraft  23 min.

445.
Bjorn Philip HYLLAND CURTIS & Tanya HERNÁNDEZ VELASCO (Portugália):

446.
Pirjetta BRANDER (Finnország):
Flora  3 min.

447.
Piotr LITWIN (Lengyelország):
Flora i fauna  30 min.

448.
NOVÁK Tamás & KISS Sándor (Magyarország):
Flow  52 min.

449.
Karl F. STEWART (Franciaország):

450.
FELVIDÉKI Miklós (Magyarország):

451.
Amritendu ROY (India):
Football  10 min.

452.
Tali BARDE (Németország):

453.
Karen VANDERBORGHT (Kanada):

454.
Alana BARTOL (Kanada):

455.
Alexander HERINGER (Németország):
Fortune Faded  3 min.

Foszló idő
456.
AMBRÓZY Miki ( Magyarország / Belgium):
Foszló idő  40 min.

Fotó
457.
Katrin MAIMIK & Jan Erik NÕGISTO (Észtország):
Foto / Fotó  29 min.

458.
Mitchell STAFIEJ (Kanada):
Found  69 min.

459.
Andy JOULE (Egyesült Királyság):
Four and five  7 min.

460.
Gracia QUEREJETA (Spanyolország):

461.
Filipa REIS & Joao MILLER GUERRA (Portugália):

Free The Jazz
462.
CZABÁN György (Magyarország):
Free The Jazz  72 min.

463.
Neil NEEDLEMAN (USA):
Freedom  5 min.

464.
Céline GROUSSARD (Franciaország):
French Kiss  2 min.

465.
Nathalie KAMBER (Svájc):
Fressen  9 min.

466.
Bijan BENJAMIN (Németország):
Fruchtfliegen  25 min.

467.
KÖLCSEY-GYURKÓ Levente (Magyarország):
Gömbakác  11min.

Galeta kertje
468.
NAGY Róbert & HORVÁTH Gergely ( Magyarország / Horvátország):
Galeta kertje  44 min.

469.
Margaret COX ( Egyesült Királyság / Mexikó / Oroszország):
Game of Drones  27 min.

470.
Shawn OLIN JORDAN (Kanada):
Gandhi Gurlz  2 min.

471.
Teboho EDKINS (Franciaország):

472.
Thomas WALLNER (Németország):

473.
Maksim VASILENKO (Oroszország):

474.
Alice COLOMER-KANG ( Franciaország / Kína):
Gate  14 min.

475.
Kai STäNICKE (Németország):

476.
Govinda VAN MAELE (Luxemburg):

Generátor
477.
Nikoleta LEOUSI (Görögország):

478.
Eric ESSER (Németország):

479.
Dimitri PETROVIC (Belgium):
Gesu Squat  78 min.

Ghi Ghoo
480.
Iraj MOHAMMADI RAZINI (Irán):
Ghi Ghoo  12 min.

481.
Arjan BRENTJES (Hollandia):
Glass  15 min.

482.
Ronny TROCKER (Franciaország):
Gli immacolati  13 min.

483.
Kai Gero LENKE (Németország):

484.
Shachindra Kumar DASS ( Finnország / India):

Aranymező
485.
Alan KING (Ausztrália):

Szabadon
486.
Dan CUREAN (Románia):

Jó éjszakát!
487.
Muriel D'ANSEMBOURG (Egyesült Királyság):

488.
Ane SIDERMAN (Brazília):

489.
Julaicks JULAICKS (Franciaország):

490.
Barbara MARHEINEKE (Németország):
Grünes Gold  13 min.

491.
Marie - Eve de GRAVE (Franciaország):
Grand tour  17 min.

Hullámvasút
492.
Marek MARLIKOWSKI (Lengyelország):

493.
Ioakim MYLONAS (Ciprus):
Greenhouse  16 min.

494.
SZIRMAI Márton (Magyarország):
Grimm Café  9 min.

495.
Jenni HILTUNEN (Finnország):
Grind  4 min.

496.
Arved LINDAU (Németország):
Grizzly  9 min.

497.
Michael WENDE & Andreea VARGA (Németország):

498.
Aleksandra BROZYNA (Lengyelország):
Gruby i chudy  9 min.

499.
Rina TSOU (Tajvan):
Guai Wu  9 min.

500.
SZOBOSZLAY Péter (Magyarország):

501.
Andres MAIMIK & Katrin MAIMIK (Észtország):
Hõbepulm  28 min.

502.
Pápai Pici (Magyarország):

Héjanász a hepehupán
503.
KATONA Szabolcs (Magyarország):

Híd
504.
BÁNYAI Zsuzsanna (Magyarország):
Híd  6 min.

505.
SZENTE Krisztián (Magyarország):
Hőseim  59 min.

506.
Meni ELIAS (Izrael):
Ha'Bricha  74 min.

Ha nem használ nem is árt...
507.
SZABÓ Károly (Magyarország):

508.
Irit GAL (Izrael):

510.
Collective: 13 TEENAGERS (Belgium):

Egy, és kettő
511.
Min-ji OH (Dél-Korea):

Hanna
512.
KLAUSZ Péter (Magyarország):
Hanna  8 min.

513.
Val KLASSEN (Kanada):
Hanoi Traffic  3 min.

514.
Ron HARPELLE (Kanada):
Hard Time  41 min.

515.
Vojta ZAK (Csehország):
Harmonikář  8 min.

516.
Manuel MARTÍNEZ MARCOS (Spanyolország):

517.
Mauri LEHTONEN (Finnország):
Haustorium  4 min.

518.
Anna MASCHLANKA (Németország):
Having Krebs  22 min.

519.
Hugo OLIM (Portugália):

Pásztoroktól hallottam
520.
Apaar TULI, Larisa PELLE (Finnország):

521.
Adrian SCHOLZ & Johannes FRITSCHE (Németország):

522.
THE FLYING SISTERS (Olaszország):
HeartHeart  5 min.

Szívcsapda
523.
CSÜLLÖG Edina (Észtország):

524.
Calum WALTER (USA):
Heights  20 min.

525.
Juhani KOIVUMäKI (Finnország):
Heijastus  7 min.

526.
Kristina FÖRTSCH (Németország):
Heimat Osten  54 min.

527.
Juan BEIRO (Spanyolország):
Helsinki  15 min.

528.
Carl Sebastian LINDBERG (Finnország):

529.
Fred POULET (Franciaország):

530.
Gerd REDA (Németország):
Hermann  13 min.

Heroin
531.
Rene HOUWEN (Hollandia):
Heroin  87 min.

532.
Benjamin RAMÍREZ PÉREZ & Stefan RAMÍREZ PÉREZ (Németország ):
Hex  5 min.

533.
Jon Mikel CABALLERO (Spanyolország):
Hibernation  17 min.

534.
Martin UHRMEISTER (Németország):

535.
Marco GADGE (Németország):
Hiob  20 min.

536.
Felix KNOCHE ( Németország / Ausztria):
Hit The Road  7 min.

537.
Ophir BENSHIMON (Izrael):

538.
Carlos ALONSO OJEA (Spanyolország):
Hogar Hogar  17 min.

539.
Sonia Laura ARMANIACO (Olaszország):
HoH  3 min.

540.
Kim ANDERSON (Kanada):
Hold  4 min.

541.
Kiana NAGHSHINEH (Németország):

542.
Wouter VENEMA (Hollandia):
Hole  4 min.

Üreges föld
543.
Uri KRANOT & Michelle KRANOT ( Dánia / Franciaország / Kanada):

544.
Sonia Laura ARMANIACO (Olaszország):

545.
Tami LIBERMAN (Németország):
Home In Mind  10 min.

546.
Mauri LEHTONEN (Finnország):

547.
Jose Luis ALEMÁN (Spanyolország):
Hotel  12 min.

548.
Izibene ONEDERRA (Spanyolország):

549.
Benjamin ROSENTHAL & James MORENO (USA):

550.
Frédéric LABONDE (Franciaország):
Humus  69 min.

551.
Freya BJÖRG OLAFSON (Kanada):
Hyper_  3 min.

552.
Vappu ROSSI (Finnország):

553.
Martta TUOMAALA ( Finnország / Ausztrália):
I Am a Spider  28 min.

554.
Zisis KOKKINIDIS & Ion PAPASPYROU (Görögország):

555.
Juan Manuel ARAGÓN (Spanyolország):
I Feel Lost  13 min.

556.
VARGA Petra (Magyarország):

557.
Paula Rae GIBSON (Franciaország):

558.
Tellervo KALLEINEN & Oliver KOCHTA-KALLEINEN ( Finnország / Svédország):
I Love My Job  25 min.

I Love Yu
559.
Irena SKORIC (Horvátország):
I Love Yu  15 min.

560.
Irena SKORIC (Horvátország):
I love YU  16 min.

561.
Yaron BAR (Izrael):

562.
Luc FEIT (Luxemburg):
Ibijazi  9 min.

563.
Paul PLOBERGER (Ausztria):

564.
Jan-Gerrit SEYLER (Németország):

565.
Loup THÉVENIN (Franciaország):
ICU  1 min.

566.
Silvano PLANK (Olaszország):

567.
Giovanni CODA (Olaszország):
Il Rosa Nudo  70 min.

568.
Branko RADAKOVIC (Szerbia):
Ilzuija  29 min.

569.
Karl F. STEWART (Németország):

570.
Elie CHAPUIS (Svájc):
Imposteur  7 min.

571.
Katerina MIKULCOVA (Csehország):

572.
José L. MARTÍNEZ DÍAZ (Spanyolország):
In Between  15 min.

573.
Claudia SCHMID (Németország):

574.
Robin MEURER (Németország):

575.
Niina SUOMINEN (Finnország):
In Memoriam  7 min.

576.
Alexis MAGAND (Franciaország):

577.
Duo POON (Hong Kong):

578.
Denize GALIAO (Németország):

579.
Yiorgos NALPANTIDIS (Görögország):

580.
Athanasia MICHOPOULOU (Portugália):
In Transit  4 min.

581.
Wayne YUNG (Németország):
In Transit  6 min.

582.
Charlotte DUPONT (Belgium):
Inacia  16 min.

A gyűjtő
583.
Michael RENDELL ( Lengyelország / Svédország):

584.
Isabel MUñOZ COTA CALLEJAS (Mexikó):
Inercia  100 min.

Tehetetlen szerelem
585.
César ESTEBAN ALENDA & José ESTEBAN ALENDA (Spanyolország):

586.
Eduardo LAMORA ( Franciaország / Kuba):
Infinito Sea  83 min.

587.
Jing ZHOU ( USA / Japán / Kanada):

588.
Brygida FROSZTEGA-KMIECIK (Lengyelország):
Inny film  54 min.

589.
John DANVOYE (Egyesült Királyság):
Interference  5 min.

Inti Raymi - A Magyarországon élő Andok-beli közösség ünnepe
590.
LETENYEI László & ZEA Javier & SZABÓ Simon (Magyarország):

591.
Nadine ZACHARIAS (Németország):

592.
Luis GRAJERA (Spanyolország):
Irrompibles  12 min.

593.
George WALKER TORRES (Venezuela):

594.
SZOBOSZLAY Eszter (Magyarország):

595.
Johanna SUNDER-PLASSMANN ( Törökország / Németország):

Isten báránya
596.
SZŰCS Réka (Magyarország):
Isten báránya  11 min.

597.
Tonislav HRISTOV ( Bulgária / Finnország):

598.
Kai STäNICKE (Németország):

Nem a hírnévről szól
599.
Anne BÜRGER (Németország):

600.
Jakob GRUNERT (Németország):

601.
NOVÁK Hanga (Magyarország):
Játékok  10 min.

602.
Jacques DONJEAN (Belgium):

603.
Amel EL KAMEL (Franciaország):

604.
Duąan MORAVEC (Szlovénia):
Jazz Cerkno  27 min.

605.
Agnes TROUBLE (Franciaország):

606.
Sébastine CHANTAL (Franciaország):

607.
Elodie FIABANE (Franciaország):

608.
Karel JANAK (Csehország):

609.
Aneta KOPACZ (Lengyelország):
Joanna  45 min.

610.
Allan MILLER & Paul SMACZNY (Németország):

611.
Russel ZAYEDI ( Banglades):
Jol-Danga  19 min.

612.
Fabrice DROULERS (Franciaország):

613.
Gabriel BARRIOS (Spanyolország):
Jupiter  10 min.

Napló #2
614.
Adina Pintilie ( Románia / Hollandia):

615.
Dimitri CHIMENTI ( Palesztina / Franciaország / Olaszország):
Just Play  58 min.

616.
TUZA-RITTER Bernadett ( Oroszország / Magyarország):

617.
BARNA Sámuel (Magyarország):
Kóan  10 min.

618.
Dietrich SCHUBERT (Németország):

619.
Özer KESEMEN (Törökország):

620.
Margus PAJU (Észtország):

Tőkehal és cián
621.
David GESSLBAUER (Németország):

622.
Marija ZIZOVIC (Szerbia):

623.
Koray SEVINDI (Törökország):
Kafa  9 min.

624.
Mo TAN (Lengyelország):
Kaktus  12 min.

625.
Jovana POPIC ( Horvátország / Németország):
Kamena s ramena  12 min.

626.
Agnieszka BURSZEWSKA (Lengyelország):
Kamienica  13 min.

627.
Ilkay NIşANCI (Törökország):
Kamilet  30 min.

628.
Aziz CEM (Törökország):

629.
Inès RABADAN (Belgium):

630.
Marko GRBA SINGH (Szerbia):

631.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Lengyelország):
Katachi  3 min.

632.
Bariscan ASIK (Törökország):
Katatoni  5 min.

633.
Chrystene ELLS (Kanada):

634.
CZABÁN György & GYŐRI Csilla & KRONAUER Ádám (Magyarország):

635.
Ufuk ERDEN (Törökország):
Keramet  9 min.

636.
Ilmar RAAG (Észtország):
Kertu  90 min.

637.
Martina PLURA (Németország):

Tavasz, a la carte
638.
Doris TÄÄKER (Észtország):

639.
Jure PAVLOVIC (Horvátország):
Kiąobran  18 min.

Amikor madár vagyok
640.
Monika PAWLUCZUK (Lengyelország):

641.
Martin DIEBEL (Németország):
Kilometer  18 min.

642.
Nikolaos KYRITSIS (Görögország):
King Kong  21 min.

643.
Cedric DUPIRE & Gaspard KUENTZ (Franciaország):

Kispárizs
644.
NAGYPÁL Orsi (Magyarország):
Kispárizs  14 min.

645.
Satoru SUGITA (Japán):

646.
Marija Lena NOVAK (Horvátország):
Koąćela  21 min.

Tavaszi koan
647.
Lou MA HO ( Dél-Korea / Franciaország / Vietnám):

648.
Jedrzej BACZYK (Lengyelország):
Kojot  30 min.

649.
Pyotr Magnus NEDOV (Németország):
Kosherland  15 min.

650.
Sonja BLAGOJEVIC (Szerbia):
Kosma  75 min.

651.
Quentin CORNET (Franciaország / Dél-Korea):
Kotoko Agaya  24 min.

652.
Benjamin Moritz GRONAU (Németország):
Krise  39 min.

653.
Alina RUDNITSKAYA (Oroszország):
Krov  59 min.

Körforgalom
654.
NAGYPÁL Orsi (Bosznia és Hercegovina / Magyarország):

655.
Cindy MOCHIZUKI & Emma HENDRIX (Kanada):
Kudok  5 min.

656.
Hardi VOLMER & Kiur AARMA (Észtország):
Kullaketrajad  73 min.

657.
Seppo RUSTANIUS (Finnország):

658.
Marja VIITAHUHTA (Finnország):

659.
Risto-Pekka BLOM (Finnország):

660.
Tiit OJASOO & Ene-Liis SEMPER (Észtország):

661.
Mika TAANILA (Finnország):

662.
Bill BARLUET (Franciaország):
Là-haut  24 min.

663.
Arnaud GAUTIER (Franciaország):

664.
Emmanuel BONNAT (Franciaország):
L'Albatros  36 min.

665.
Benoit MAESTRE (Franciaország):

666.
Keren Ben RAFAEL (Franciaország):

667.
Pierre LINGUANOTTO (Franciaország):

668.
Renaud DE PUTTER & Guy BORDIN (Belgium):

669.
Michael TERRAZ ( Franciaország / Svájc):
L'Héritage  23 min.

670.
Lazare GOUSSEAU (Franciaország):
L'Hawaïenne  24 min.

671.
Alice VIAL (Franciaország):

672.
Jean-Gabriel PÉRIOT (Franciaország):
L'Optimisme  14 min.

673.
Jean-Gabriel PÉRIOT (Franciaország):
L'optisme  12 min.

674.
Nathalie GIRAUD & Timothée CORTEGGIANI (Franciaország):

Lágy eső
675.
NAGY Dénes ( Magyarország / Belgium):
Lágy eső  28 min.

676.
Laurine ESTRADE (Franciaország):

Los Angeles – hírnév vagy csalódás
677.
Martin PRIVRATSKY (Csehország):

A vadállat
678.
Vladimir MAVOUNIA-KOUKA (Franciaország):

679.
Mareike ENGELHARDT (Franciaország):
La Balade  14 min.

680.
Giorgio BORGAZZI (Olaszország):
La Bi Ci  8 min.

681.
Claudine BOURBIGOT (Franciaország):
La Bobine  52 min.

682.
Marina Seresesky (Spanyolország):
La Boda  12 min.

683.
Bruno RICHAUD (Franciaország):
La Boite  15 min.

684.
Jose Ramon SORIANO & Ivan M. VALENCIA (Spanyolország):

A hurok
685.
Didier CHENEAU (Franciaország):

686.
Jean-Baptiste ALAZARD (Franciaország):

687.
Rafael NAVARRO MIñÓN (Spanyolország):
La cantante  22 min.

688.
Victor TEJERA & Raul TEJERA (Spanyolország):
La Casta  17 min.

689.
Renaud DE PUTTER & Guy BORDIN (Belgium):

690.
José Luis GARCÍA (Argentína):

691.
José Manuel CACEREñO (Spanyolország):
La cicatriz  13 min.

692.
Arturo CASTRO GODOY (Argentína):

693.
Marko SIMIĆ (Spanyolország):

A kagyló
694.
Paolo SANTAGOSTINO (Olaszország):

695.
Collective: 15 French adults (visually impaired) and Luxembourg (impaired cognitive and motor) (Belgium):
La coquille  13 min.

696.
Cyril BATTAREL (Franciaország):

697.
Alvaro DÍAZ LORENZO (Spanyolország):
La Despedida  85 min.

698.
BUDRALA Dumitru (Románia):
La drum  45 min.

699.
Jerôme DE GERLACHE (Franciaország):
La Faille  13 min.

700.
Serge MIRZABEKIANTZ (Belgium):

701.
Xavier BONNIN (Franciaország):
La fugue  20 min.

A tyúk
702.
Manel RAGA (Spanyolország):

703.
Alice FURTADO ( Franciaország / Brazília):

704.
Raúl Sebastián QUINTANILLA (Mexikó):
La habitación  30 min.

705.
Layth ABDULAMIR (Franciaország):

706.
Renaud SKYRONKA (Franciaország):

707.
Ernesto MARTÍNEZ BUCIO (Mexikó):
La madre  16 min.

Poros ház
708.
Jean-Claude ROZEC (Franciaország):

709.
Fernando FRANCO (Spanyolország):
La media vuelta  17 min.

710.
Chris SHCEPARD (Franciaország):

711.
Alberto CARPINTERO (Spanyolország):
La Niña  17 min.

712.
Arrate Etxebarria & Paula García & David Romera (Spanyolország):

713.
Adrien DANTOU (Franciaország):
La Nuit  20 min.

714.
Franck GIORDANENGO (Franciaország):

715.
Natalia MOGUEL (Mexikó):
La otra orilla  17 min.

Intim felület
716.
Yves MORA (Belgium):

717.
Joachim JUNG ( Németország / Spanyolország):

718.
Mauricio SANHUEZA (Peru):

719.
Marie FAGES (Franciaország):

720.
Gwenael MULSANT (Franciaország):

721.
Quentin CORNET (Franciaország / Szenegál / Burkina Faso):

722.
Amanda RODRÍGUEZ (Spanyolország):

723.
Julián Facundo ZOTTOLA (Argentína):

724.
Arnaud GERBER ( Franciaország / Németország):
La Vie Réelle  77 min.

725.
Anne-Laure DAFFIS & Leo MARCHAND (Franciaország):

726.
Pierre GAFFIÉ (Franciaország):

727.
Carine MAY & Hakim ZOUHANI (Franciaország):

728.
Nihaarika NEGI (India):

729.
Christophe DEFAYE & Olivier DEFAYE ( Franciaország / Japán):
Lami  2 min.

730.
Masanobu HIRAOKA (Japán):
Land  3 min.

731.
Gabriele Sabatino NARDIS (Olaszország):
Lao  18 min.

732.
Chantel MIERAU (Kanada):
Larva  6 min.

733.
Pablo DELGADO SÁNCHEZ (Mexikó):
Las lágrimas  66 min.

734.
Valentina MACPHERSON & Patricia CORREA (Chile):

735.
Albert BAYONA (Spanyolország):
Las Saladas  35 min.

736.
Pacheco IBORRA (Spanyolország):

737.
Elina ASTRAKHANTSEVA (Oroszország):

738.
Dan SACHAR (Izrael):
Last of You  28 min.

739.
Elijah HASAN (USA):
Laying Awake  8 min.

740.
Raphael ETIENNE (Franciaország):
Lazare  30 min.

Fürdő
741.
Tomasz DUCKI (Lengyelország):

742.
Carmen JAQUIER (Svájc):

Boldogság... az Ígéret Földje
743.
Laurent HASSE (Franciaország):

744.
Geoffroy KOEBERLE (Franciaország):

745.
Rémi BRIAND (Franciaország):
Le Cercle  26 min.

746.
Samuel LUMBROSO (Franciaország):
Le Concours  15 min.

747.
Ambroise BECCHIO (Franciaország):

748.
Benjamin VILLAVERDE (Spanyolország):
Le Futur  19 min.

749.
Jean-Gabriel PÉRIOT (Franciaország):

A labirintus
750.
Mathieu LABAYE (Belgium):

Halottak könyve
751.
Alain ESCALLE (Franciaország):

752.
Guillaume MASSART (Franciaország):
Le Magasin  26 min.

753.
Mathilde BAYLE (Franciaország):

754.
Laura WEAVER (Franciaország):

755.
Delphine Le COURTOIS (Franciaország):
Le Plongeon  10 min.

756.
Alex SAMBE (Franciaország):
Le portrait  11 min.

757.
Aurélien LAPLACE (Franciaország):
Le Premier Pas  20 min.

758.
Karim OUELHAJ (Belgium):

759.
Yohann KOUAM (Franciaország):
Le Retour  20 min.

760.
Val KLASSEN (Kanada):

761.
Géraldine DOIGNON (Belgium):

762.
Sarah MUNRO & Jeanne PIATIET & Charly CAILLAUX (Franciaország):

763.
Laffargue LAURENT (Franciaország):
Le Verrou  17 min.

764.
Carolin FäRBER (Németország):
Leben!  18 min.

765.
Aniela GABRYEL (Lengyelország):

766.
Damian KOCUR (Lengyelország):
Lekcja  8 min.

Lepke
767.
TÓTH Tamás (Magyarország):
Lepke  2 min.

768.
Mária NIKELOVÁ (Szlovákia):
Lepsi zivot?  2 min.

769.
Angèle CHIODO (Franciaország):
Les Chiens  20 min.

770.
Mathias RIFKISS & Colas RIFKISS (Franciaország):

771.
Jeanne JOSEPH (Franciaország):

772.
Lionel BAIER ( Franciaország / Svájc / Portugália):

773.
Vincent MARIETTE (Franciaország):
Les Lézards  15 min.

774.
Emmanuelle MICHELET (Franciaország):

775.
Julie VOISIN (Franciaország):
Les perruches  14 min.

776.
Christophe HERMANS (Belgium):

777.
Chloé MAZLO (Franciaország):

778.
Mathieu CACHEUX (Franciaország):

779.
Yann GONZALEZ (Franciaország):

Szobrok
780.
Xavier DELAGNES (Franciaország):

781.
Carlos SERRANO AZCONA (Egyesült Királyság):

A nők levelei
782.
Augusto ZANOVELLO (Franciaország):

783.
Sirin Bahar DEMIREL (Törökország):

784.
Marcin BORTKIEWICZ (Lengyelország):

785.
Giuseppe BOCCASSINI (Olaszország):
Lezuo  17 min.

Kedves
786.
Izabela PLUCINSKA (Lengyelország):

787.
Cristina PINHEIRO (Franciaország):
Liga  15 min.

788.
Pärtel TALL (Észtország):
Liivamees  15 min.

789.
Iosif PRODAN & Marius MITROFAN (Románia):

790.
Emiliano DANDE (Olaszország):

791.
Vallo TOOMLA (Észtország):
Limonaadilugu  9 min.

792.
Christophe BISSON (Franciaország):
Liquidation  20 min.

793.
Mait LAAS (Észtország):

794.
Lieven CORTHOUTS (Belgium):
Little Heaven  69 min.

795.
Tal SHEFI (Izrael):

796.
Margarida SARDINHA (Egyesült Királyság / Portugália):

Magányos csontok
797.
Rosto ROSTO ( Franciaország / Hollandia):

798.
Miguel AZURMENDI (Spanyolország):
Los demonios  13 min.

799.
Ignas JONYNAS (Litvánia):
Losejas  109 min.

800.
Assi WEITZ & Raimond LANGEVELD (Hollandia):
Lossless  18 min.

801.
Chus De CASTRO & Olga RUANO (Spanyolország):
Love Crisis  7 min.

802.
Dave MILLER (USA):

803.
André MARQUES ( Portugália / Románia):
Luminita  20 min.

804.
Loránd JÁNOS ( Spanyolország / Románia):
Lynching  11 min.

M
805.
Joana BARTOLOMEU (Portugália):
M  9 min.

Másik Magyarország
806.
NAGY Dénes (Magyarország):

807.
Magdalena SZYMKÓW (Lengyelország / Egyesült Királyság):
Mój dom  28 min.

Mókus Riviéra
808.
GÜNTHER Sarah ( Magyarország / Németország):
Mókus Riviéra  34 min.

809.
Thomas JENKOE (Franciaország):
Maálich  85 min.

Hebron, vadnyugat
810.
Nissim MOSSEK (Izrael):

811.
Davor BORIĆ (Horvátország):
Macko  29 min.

812.
Edward POREMBNY ( Lengyelország / Franciaország):
Madame Tyson  83 min.

813.
Sigal YONA (Izrael):
Made you Look  14 min.

814.
Amelie HARRAULT (Franciaország):

815.
Charles GUÉRIN SURVILLE (Franciaország):
Mae West  22 min.

816.
Suna LIM ( Németország / Korea):
Magic Zipper  61 min.

817.
Pawel MASLONA (Lengyelország):
Magma  30 min.

818.
Maria REINUP (Észtország):
Mai  17 min.

Egyet fizet, kettőt kap
819.
Chia-Ho TAI (Tajvan):

820.
Takahiko IIMURA (Japán):

821.
Barbara VEKARIC ( Horvátország / Bosznia és Hercegovina):

822.
Artemis ANASTASIADOU (Görögország):
Mama Vasilissa  12 min.

823.
Cassio TOLPOLAR ( USA / Brazília / Moldávia):
Mamaliga Blues  55 min.

824.
Chris GUDE ( Kolumbia / USA):
Mambo Cool  62 min.

Mandarinok
826.
Zaza URUSHADZE ( Észtország / Grúzia):

827.
José Ramón DA CRUZ (Spanyolország):

828.
Özgün YARAR ( Németország / Ausztria):
Mara  60 min.

829.
Amir MEHRAN (Irán):

830.
Revo KEJ ( Románia / Franciaország):

831.
Lyia TERKI (Franciaország):
Maria, Callas  13 min.

832.
Nicolas TRAME (Franciaország):

Marika nem Cica
833.
KERÉKGYÁRTÓ Yvonne (Magyarország):
Marika nem Cica  19 min.

Mars
834.
Martin DOUAIRE (Franciaország):
Mars  20 min.

835.
TÖRÖK Marcell (Magyarország):
Marsch-2013  10 min.

836.
Yousef KARGAR (Irán):

837.
Alexandra GULEA ( Románia / Németország / Franciaország):

838.
Lukasz OSTALSKI (Lengyelország):
Matka  30 min.

839.
Julia KOLBERGER (Lengyelország):
Mazurek  30 min.

840.
Tshoper KABAMBI KABAMBI (Kongó):
Mbote!  28 min.

841.
Florence MIAILHE & Elodie BOUEDEC & Mathilde PHILIPPON-AGINSKI (Franciaország):
Meandres  23 min.

842.
Arne AHRENS (Németország):

Memento Mori
843.
Daniela WAYLLACE (Belgium):
Memento Mori  10 min.

844.
Leandro VARELA & Stefano MIRAGLIA (Olaszország):

845.
Gloria CHUNG (USA):

846.
Gloria CHUNG (USA):

847.
Georgi KRASTEV (Bulgária):

848.
Cornelia STRASSER ( Svájc / Szenegál):

849.
Dmitro GLUHENKY (Ukrajna):
Metalobruht  12 min.

850.
Martha COLBURN (Hollandia):
Metamorfoza  6 min.

851.
Simovici Florian FLORIAN (Románia):
Metamorphose  6 min.

852.
Jaana KOKKO (Finnország):

853.
Amaya AMAYA SUMPSI (Portugália):

854.
Sascha QUADE (Németország):
Meyer  8 min.

855.
Diana GARAY (Mexikó):
Mi amiga Bety  87 min.

856.
Claudia COS & Jordi FRADES (Spanyolország):

857.
Sayun SIMUNG (Tajvan):

858.
Jorge MARTINEZ & Carlos CARCAS (Spanyolország):
Minera  8 min.

Bányászlány
859.
Raul DE LA FUENTE (Spanyolország):

860.
Maarit SUOMI-VääNäNEN ( USA / Franciaország / Finnország):

861.
PANNONIAY Boglárka Erzsébet (Magyarország):
Mint gyermek  4 min.

862.
Pin TWINS (Finnország):
Miracle  8 min.

863.
Shira PORAT (Izrael):

864.
Martin MONK (Németország):
Missfall  6 min.

865.
Chema GARCÍA IBARRA (Spanyolország):
Misterio  12 min.

Atka
866.
Walter VOLBERS (Németország):
Mite / Atka  4 min.

867.
Laura LACKMANN POPESCU (Németország):
Mitten am Rand  28 min.

868.
Viviane BLUMENSCHEIN (Németország):

869.
Avraham KUSNIR (Izrael):
Mivtza Hamania  105 min.

870.
Flako ROJAS (Belgium):
Mnémosyne  5 min.

MOBILUS
871.
PÁTZAY Ádám (Magyarország):
MOBILUS  14 min.

872.
Olesya BORTNYAK (Románia):
Mohamed Tomescu  22 min.

873.
Barbara VEKARIC ( Horvátország / Bosznia és Hercegovina):

874.
Alexis BARBOSA (Franciaország):
Mona  13 min.

Mondd miért
875.
LARK Tamás (Magyarország):
Mondd miért  4 min.

876.
Emmanuel PLASSERAUD (Franciaország):

Morphette
877.
Magda MATWIEJEW (Ausztrália):
Morphette  7 min.

878.
PRIBÉK Gábor ( Magyarország / Szlovákia / USA / Kanada):
Mosaferam  5 min.

879.
Polina MOSHENSKA & Maryna LIAPINA (Ukrajna):
Most  9 min.

Most semmivé lett
880.
ZEMANKÓ Anikó & GODA Levente (Magyarország):

881.
Pablo URUEñA & Jorge MONTOLÍO (Spanyolország):

882.
Collective: 10 children (Belgium):
Mr Riddim  4 min.

883.
Carl OLSSON ( Dánia / Egyiptom):

884.
Mo TAN (Lengyelország):
Mr.P  9 min.

Mupepy Munatim
885.
Pedro PERALTA (Portugália):
Mupepy Munatim  18 min.

886.
Tim BOSSE (Németország):

A legrosszabb eshetőség
887.
Kristjan HOLM (Észtország):

888.
Angelos ABAZOGLOU ( Görögország / Egyesült Királyság):

889.
Sona NOTOVÁ (Szlovákia):

890.
Jiandong HUANG (Kína):
My Buddha  42 min.

891.
T(reesje) BANNENBERG (Hollandia):

892.
Ruben KOCHAR ( USA / Örményország):
My Name is Viola  106 min.

893.
Karl F. STEWART (Németország):

894.
Jean-Marie VINCLAIR (Franciaország):

895.
Spiros ALIDAKIS (Görögország):
mYth  19 min.

896.
Zdenek SOVA (Szlovákia):
Na dosah  3 min.

897.
Sona NOTOVÁ (Szlovákia):
Na strome  2 min.

898.
Tuna KAPTAN & Felicitas SONVILLA (Németország):

899.
Eike Frederik SCHULZ (Németország):
Nachtwächter  30 min.

900.
Branko RADAKOVIC (Szerbia):
Nada za vuka  2 min.

901.
Juan Alejandro RAMÍREZ (Peru):
Nadie Especial  23 min.

Napfényember
902.
BOROS Ferenc & HORVÁTH Zoltán & KOZMA Gábor (Magyarország):
Napfényember  37 min.

Narkolepszia
903.
Nicolás AGUILAR (Mexikó):

904.
Tomasz SLIWINSKI (Lengyelország):
Nasza klatwa  30 min.

905.
Carlos SILVA (Portugália):
Navegar  5 min.

Függő
906.
Paula RAE GIBSON (Franciaország):
Needy / Függő  10 min.

907.
Marco La GALA ( Olaszország / Franciaország):

908.
Homeïda BEHI ( Franciaország / Tunézia):
Nesma  88 min.

909.
Giovanni PRISCO (Olaszország):

910.
Christian STAHL & Sonja VUKOVIC (Németország):
Neue Nähe  5 min.

911.
Paul MANATÉ (Franciaország):
Nevermore  30 min.

-
912.
Boba BALUCHOVA (Szlovákia):

913.
Tereza VRABELOVA (Csehország):

914.
Angela AGUAYO (USA):
Ni Una Mas  18 min.

915.
Milos MILOSEVIC (Szerbia):
Niciji zivot  30 min.

916.
Bruno SARABIA (Spanyolország):
Niebla  11 min.

917.
Agnieszka ELBANOWSKA (Lengyelország):

918.
Rani AVIDAN (Izrael):
Night Out  4 min.

Nem OK
919.
TÚRI Bálint Márk (Magyarország):

920.
Daniel ROMERO (Spanyolország):
No mires ahi  14 min.

921.
Fabio SCACCHIOLI & Vincenzo CORE (Olaszország):

922.
Peter RIPPL ( Oroszország / Németország):

923.
Hilda DANIEL (USA):
No. 41  1 min.

924.
Josh ALLOTT (Egyesült Királyság):
nobblycarrot7  20 min.

925.
RADÓ Gyula (Magyarország):
Nonius Senior  50 min.

926.
Noël FUZELLIER (Franciaország):
Nora  22 min.

927.
Jeanne VAN DER HORST (Hollandia):

928.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

929.
Pascale HANNOYER (Franciaország):

930.
Vincent HAZARD (Franciaország):

931.
Eric ESSER (Németország):
November  5 min.

932.
Josep VILAGELIU (Spanyolország):
Nube9  25 min.

933.
Tom HAUGOMAT & Bruno MANGYOKU (Franciaország):
Nuisible  12 min.

934.
Askia TRAORÉ (Franciaország):
Nulle Part  25 min.

935.
Lola GARCÍA CUESTA (Spanyolország):

936.
Mario GAREFO (Görögország):

938.
Amadeu PENA DA SILVA & Pedro ALMEIDA (Portugália):

939.
Paulo CASTILHO (Portugália):
O Reino  15 min.

940.
Adela KACZMAREK (Lengyelország):

Ó, Szamba!
941.
Georges GACHOT (Svájc):

Idegen
942.
Piotr DOMALEWSKI (Lengyelország):
Obcy / Idegen  24 min.

943.
Johana BELISOVÁ (Szlovákia):
Obycajny film  4 min.

944.
Lena HATEBUR (Németország):
Ocean  3 min.

945.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

946.
Filak MANCA (Szlovénia):

Látogatás
947.
Matej BOBRIK (Lengyelország):

948.
A. Megan TURNBULL (Kanada):
Of Them  9 min.

949.
Elena NäSäNEN (Finnország):
Ohikulkija  24 min.

A vadász
950.
Ara ARUSH ( Örményország / Oroszország):

951.
George MPAKOLAS (Görögország):
Oi spoudastes  104 min.

952.
Natalia Mateo (Spanyolország):
Ojos Que No Ven  15 min.

953.
Peeter VIHMA & Artur TALVIK (Észtország):

954.
Moonika SIIMETS (Észtország):
Oled see sina?  10 min.

955.
Kaur KOKK (Észtország):
Olga  15 min.

956.
Paul-Anders SIMMA ( Finnország / Svédország / Norvégia):
Olga  58 min.

957.
Daniel SEIDENEDER (Németország):
Omas Dilemma  3 min.

958.
GÖMÖR Tamás (Magyarország):
On a monday  6 min.

959.
Benjamin BUSNEL (Franciaország):
On s'y met  16 min.

960.
Aleksandar TOKN (Szerbia):
Ona, to sam ja!  10 min.

961.
Tess MARTIN (Kanada):

962.
Mari KESKI-KORSU (Finnország):
Onni  8 min.

963.
Laura MOLPECERES (Spanyolország):
Oora cosa  9 min.

964.
Evguenia MEN (Ausztrália):

965.
Sonia GERBEAUD & Mathias De PANAFIEU (Franciaország):
Oripeaux  10 min.

966.
Alberto MORALEDA & Manu DE LEÓN (Spanyolország):

967.
Miguel MORAES CABRAL (Portugália):

968.
Children COLLECTIVE (Portugália):

969.
Basil Da CUNHA ( Svájc / Portugália):

970.
Sébastien BAILLY (Franciaország):

971.
Ahmed JLASSI (Tunézia):

972.
Nancy BRANDT (Németország):
Out of Society  78 min.

973.
Jacque "J.A." STEEL (USA):
Out of the Box  21 min.

974.
Wei-Ming HO (Tajvan):

975.
Irina VARINA (USA):
Overs  3 min.

976.
Busra BUYUKADEM (Törökország):
Oyun  13 min.

977.
Musab TEKIN (Törökország):
Pêlav  6 min.

978.
Ivar MURD (Észtország):
Põud  20 min.

979.
Vera NEUBAUER (Egyesült Királyság):
P1030799.MP4  12 min.

980.
Amir TOODEHROOSTA (Irán):
PAAT  79 min.

981.
Stephen CHEN (Kanada):
Paced  5 min.

982.
Santiago "Bou" GRASSO (Franciaország):
Padre  12 min.

983.
Juan Carlos GUERRA (Spanyolország):

984.
Carlos SILVA & Pedro ALMEIDA (Portugália):
Palui  5 min.

985.
Maria DUNCKER (Finnország):
Pam Pam  1 min.

986.
Frederic BAYER AZEM (Franciaország):
Pan  10 min.

987.
Sonia SEBASTIAN (Spanyolország):
Papá se ha ido  16 min.

988.
RUSKA László & RINGEISEN Dávid (Magyarország):
Papírvilág  3 min.

989.
Izabel ACEVEDO (Mexikó):

990.
Eve DEBOISE (Franciaország):
Paradis perdu  100 min.

991.
Myriam FONTAINE (Franciaország):
Paris  3 min.

Parkoló
992.
Klajd PAPADHIMITRI (Albánia):

993.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Paroniria  6 min.

994.
Tess MARTIN (USA):

995.
Matthieu DONCK (Belgium):
Partouze  21 min.

996.
Iraj MOHAMMADI RAZINI (Irán):

997.
Risto-Pekka BLOM (Finnország):
Paska isä  15 min.

998.
Julien OLIVERI (Franciaország):
Passe  12 min.

Boldogságpasztilla
999.
Cecilia FELMÉRI (Románia):

1000.
Gerd GOCKELL ( Svájc / Németország):
Patch  4 min.

1001.
Onur YAGIZ (Franciaország):
Patika  23 min.

1002.
Benjamin VILLAVERDE (Spanyolország):
Peones  11 min.

1003.
Israel AHUMADA (Mexikó):

1004.
Victor RODENBACH & Hugo BENAMOZIG (Franciaország):
Petit Bonhomme  13 min.

1005.
Lukáą KOKEą & Klára TASOVSKÁ (Csehország):
Pevnost  70 min.

1006.
Mauri LEHTONEN (Finnország):

1007.
Guillaume MASSART & Adrien MITTERRAND (Franciaország):
Physiopolis IV  55 min.

1008.
Alkis PAPASTATHOPOULOS ( Görögország / Egyesült Királyság):
Picnic Days  19 min.

1009.
Vivek BUDAKOTI (India):
Pied Piper  113 min.

1010.
Kasper PIASECKI (Lengyelország):
Pierogarnia  14 min.

1011.
Piotr PIASTA (Lengyelország):

1012.
Hermine PATCH (Szlovákia):
Pillove  4 min.

Piros Fehér Zöld
1013.
Tarek RAFFOUL (Magyarország):

1014.
Florentine GRELIER (Franciaország):
Pixel Joy  2 min.

Tengerpart
1015.
Pawel PREWENCKI (Lengyelország):

1016.
Anssi KASITONNI (Finnország):
Planet Of Sexes  11 min.

1017.
Roxana STROE (Románia):
Plante perene  12 min.

1018.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

1019.
Yves CANTRAINE (Belgium):
Plastico  68 min.

1020.
Outi SUNILA (Finnország):
Platoon  8 min.

1021.
Yasmijn KARHOF (Hollandia):

1022.
Terézia KLASOVÁ & Ema KOVALCÍKOVÁ (Szlovákia):
Plním fresky  13 min.

1023.
Maarit SUOMI-VääNäNEN (Finnország):

1024.
Branko RADAKOVIC (Szerbia):

1025.
Carlos SEGUNDO (Brazília):

1026.
Dragan NIKOLIC (Szerbia):
Pogrebnik  52 min.

Szőr
1027.
Delphine HERMANS (Belgium):
Poils / Szőr  9 min.

1028.
Christophe DEROO (Franciaország):
Polaris  17 min.

1029.
Erkka NISSINEN ( Finnország / USA):
Polis X  16 min.

1030.
Katsura YAMAUCHI (Japán):
Pond  10 min.

1031.
Ji hun PARK (Dél-Korea):
Poong Jang  21 min.

1032.
Kreąimir ĆUK (Horvátország):

1033.
Margaret DRAGU & Moira SIMPSON (Kanada):
Portals  14 min.

1034.
Katerina KALENTZI (Görögország):
Portrait  16 min.

1035.
Santiago PARRES (Spanyolország):
Post Scriptum  9 min.

1036.
Ibtissem GUERDA (Franciaország):
Pour ton bien  18 min.

1037.
Daniel METGE (Franciaország):
Poussieres  22 min.

Az Út története
1038.
Nina (Constantina) MIHAILA (Románia):

1039.
Polina KELM (Ukrajna):
Pozitiv  28 min.

1040.
SZABÓ Szonja (Magyarország):

1041.
Lucas Figueroa (Spanyolország):
Prólogo  8 min.

1042.
Devon AVERY ( USA / Egyesült Királyság):

1043.
Caitlin HORSMON (USA):

1044.
Duąan MORAVEC (Szlovénia):

1045.
Carlos DE CARVALHO & Aude DANSET (Franciaország):
Premier Automne  10 min.

1046.
Kristina PAUSTIAN (Németország):

1047.
Hugo PEDRO (Portugália):
Primária  19 min.

1048.
Electra FOTOPOULOU & Maria DOUNI (Görögország):
Proini volta  6 min.

1049.
Francisco J. CABRERA (Spanyolország):
Project K-9  5 min.

1050.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Olaszország):
Psychosofatic  4 min.

1051.
Ewa KOCHANSKA (Lengyelország):
Ptaszek  14 min.

1052.
Álvaro GIMENEZ SARMIENTO (Spanyolország):
Pulse  14 min.

1053.
Marija DZIDZEVA (Macedonia):
Pursuit of luck  66 min.

1054.
Reda MUSTAFA (Franciaország):
Qanis  22 min.

1055.
Masa Zia LENARDIC & Anja WUTEJ (Szlovénia):
Queer Artivism  96 min.

Akarat
1056.
Bernat GUAL (Spanyolország):
Quiero / Akarat  13 min.

1057.
BICSKEI Zoltán (Magyarország):

Nyúlföld
1058.
Ana NEDELJKOVIC & Nikola MAJDAK (Szerbia):

1059.
Diego RAMIREZ (Ausztrália):
RADISH  5 min.

1060.
Mahmoud YOSSRY (Egyiptom):
Ragel mn zaman  17 min.

1061.
Mike MORT (Egyesült Királyság):

Eső lótusz
1062.
Joe CHANG ( Kína, Kanada):

Rajtam keresztül
1063.
BICSKEI Zoltán (Magyarország):

Rúd, Táncos, Film
1064.
Isri HALPERN (Izrael):

1065.
Jukka SILOKUNNAS (Finnország):
Rakennemuutos  1 min.

1066.
Flavie PINATEL (Franciaország):
Ramallah  28 min.

1067.
Arash LAHOOTI (Irán):

Fekete-fehér
1068.
Jalal SAEDPANAH ( Irak / Kurdisztán):

1069.
Géraldine ROD ( Németország / Svájc):
Rat de marée  18 min.

1070.
Ivan BAKRAC (Szerbia):
Ratovi  40 min.

Valóság 2.0
1071.
Victor OROZCO RAMIREZ ( Németország / Mexikó):

1072.
Jérôme NUNES (Franciaország):
Rechute  23 min.

1073.
Bjørn Erik Pihlmann SøRENSEN (Norvégia):
Reckless  21 min.

1074.
FERENCZ Hunor (Magyarország):
Recycling  2 min.

1075.
Hilda DANIEL (USA):

1076.
Javier ÁVILA (Mexikó):
Regina  63 min.

1077.
Jennie ALLEN (USA):
Relics  14 min.

1078.
Joseba ALFARO (Spanyolország):
Rem  17 min.

1079.
KÖRTÉSI András (Magyarország):

1080.
Jeremy Asher LYNCH (USA / Mexikó):

René
1081.
Katia ROESSEL (Franciaország):
René  9 min.

1082.
Minna LåNGSTRÖM (Finnország):

Felhőket ölelni
1083.
Clara LAPERROUSAZ & Laura LAPERROUSAZ (Franciaország):

1084.
Erkka NISSINEN ( Hong Kong, Kína):
Rigid Regime  14 min.

1085.
Rupert OWEN (Ausztrália):
Rise  6 min.

1086.
Sergey TSYSS (Oroszország):
RoboKrolik  9 min.

1087.
Yariv HOROWITZ ( Izrael, Franciaország):
Rock the Casbah  90 min.

1088.
Marian CRISAN ( Románia / Franciaország / Németország):
Rocker  91 min.

1089.
Esther URLUS (Hollandia):
Rode Molen  5 min.

1090.
Nils STREHLOW (Németország):
Rogorowicz  15 min.

1091.
Petya NAKOVA & Nina PEHLIVANOVA (Bulgária):
Rom Kihot  62 min.

1092.
Josep VILAGELIU (Spanyolország):
Rondó  40 min.

1093.
Olivier DEKEGEL (Belgium):

1094.
Babak BAHRAMBEYGI (Irán):
Rooz Ghezelalla  15 min.

1095.
Fabian DAUB ( Románia / Németország):

1096.
Clara WIECK & Ginan SEIDL (Németország):
Rotation  8 min.

1097.
Caroline BLAIS (Kanada):
Rountrip  3 min.

1098.
Amir MEHRAN (Irán):
Rozaneh  7 min.

1099.
Mária NIKELOVÁ (Szlovákia):

1100.
Sandra ARAÚJO (Portugália):
Runtime error  4 min.

1101.
Juri RESCHETO (Németország):

1102.
Ana ORTIZ (Spanyolország):
Rutina  13 min.

Égei ritmus – Lant
1103.
Konstantinos BLATHRAS & Yiannis LAMBROU (Görögország):

1104.
BOROS Ferenc & ROZMÁN László (Magyarország):

Szerencseév
1105.
Rimantas GRUODIS (Litvánia):

1106.
Dairo CERVANTES ( Argentína / Kolumbia):
Sólo por vos  6 min.

1107.
Natália OKOLICSÁNYIOVÁ (Szlovákia):

1108.
Tatjana KANCELJAK (Horvátország):
Sabatina  30 min.

1109.
Anna Mila STELLA (Olaszország):

1110.
Mashaallah MOHAMMADI (Irán):
Safar  6 min.

1111.
Jen LIU (USA):

1112.
Ümit TAYAM (Törökország):
Saklı  20 min.

1113.
Anju MOHANDAS (India):

1114.
Paula BRECAK (Horvátország):
Samo si moja  7 min.

1115.
Fanny DOUARCHE & Franck ROSIER (Franciaország):
Sans Image  76 min.

1116.
Paul WIERSBINSKI (Kanada):

Sasha, Lena és a Vassárkány
1117.
Elena DEMIDOVA (Oroszország):

1118.
Bartlomiej SWIDERSKI (Lengyelország):
Sati  24 min.

1119.
Savio LEITE (Brazília):
Saturno  8 min.

1120.
Camille RICHOU (Franciaország):

1121.
Tabassom HABIBZADEH (Irán):

Sebhelyes egek
1122.
Vera NEUBAUER (Egyesült Királyság):

1123.
Jani RUSICA ( Finnország / Németország / Dánia):

1124.
Jan EILHARDT (Németország):
Scherbengericht  75 min.

1125.
Pary EL-QALQILI (Németország):

1126.
Maristella BONOMO & Massimo PIOVESANA (Olaszország):

1127.
Miia RINNE (Finnország):
Sea  6 min.

1128.
Davor BORIĆ (Horvátország):

1129.
Kati ÅBERG (Finnország):
Seeing things  14 min.

1130.
Ana PUENTES & Juan GUERCI & Pablo MARTÍNEZ ( Spanyolország / Kuba / Argentína):
Segundos  3 min.

1131.
Matej BOBRIK (Lengyelország):

Septa a mélyben
1132.
JUHÁSZ Márk (Magyarország):

1133.
Joseph L. Jean-Francois GUAY (Belgium):
Seuls à bord  93 min.

1134.
Jose Manuel CARRASCO (Spanyolország):
Sexo Explícito  10 min.

1135.
Angela AGUAYO (USA):
Sexy Scissors  13 min.

Bebörtönözve
1136.
Liat MER (Izrael):

1137.
Amir MEHRAN (Irán):
Shabe Gosfand  11 min.

1138.
Vitaly SUMIN (USA):
Shades of Day  102 min.

1139.
Lorenzo RECIO (Franciaország):
Shadow  23 min.

1140.
Mohammad Reza KHAVARI (Irán):

1141.
Sylvia JOHNSON (Egyesült Királyság):

1142.
Isamu IMAKAKE (Japán):
Shinpi no hô  120 min.

1143.
Antonio MARZOTTO & Serena PATRIGNANELLI (Olaszország):

1145.
Bohdan BLAHOVEC (Csehország):
Show!  67 min.

Shunpo
1146.
Steven BRIAND (Franciaország):
Shunpo  4 min.

1147.
Tetsuya TOMINA (Japán):

1148.
Heejin JANG (USA):
Shy Stripes  3 min.

1149.
Jacqueline CAUX (Franciaország):

1150.
Hannes RALL (Németország):
Si Lunchai  9 min.

1151.
Sara BUNGARTZ (Németország):

1152.
Slawomir WITEK (Lengyelország):

1153.
Pedro SOUSA (Portugália):

1154.
Cedric DUPIRE (Franciaország):
Silent Block  15 min.

1155.
Diemo KEMMESIES (Németország):
Silent Youth  73 min.

1156.
Ignacio F. RODÓ (Spanyolország):
Sinécdoque  21 min.

1157.
Andrea CASASECA (Spanyolország):
Sinceridad  2 min.

Film egy fotóról
1158.
Mooly LANDESMAN (Izrael):

1159.
Jonah BLEICHER ( Izrael / USA / Franciaország):
Siren  17 min.

1160.
Ufuk Engin CAN (Törökország):

1161.
Jeong-Yun MOON (Dél-Korea):
Sit and Go  29 min.

1162.
Marko UBOVIC (Szerbia):
Sivenje  17 min.

1163.
Murat BEKTAŞ (Törökország):
Siyah yağmur  5 min.

Bőr
1164.
Cédric PREVOST (Franciaország):
Skin / Bőr  13 min.

1165.
Itay LIVNE (Izrael):

1166.
Branko RADAKOVIC (Szerbia):

1167.
Krzysztof SZAFRANIEC (Lengyelország):
Skrzydla 3D  8 min.

1168.
Laila PAKALNINA (Lettország):
Skurstenis  53 min.

1169.
Charlotte SCHIØLER (Franciaország):
Slør  18 min.

1170.
Mounir FATMI (Franciaország):
Sleep  12 min.

1171.
Tommi MATIKKA ( Finnország / Szenegál):
Small Heroes  3 min.

1172.
Justyna TAFEL (Lengyelország):
Smutne Potwory  31 min.

Hó Hajó
1173.
Mirror SU (USA):

1174.
Nuno FRAGATA (Portugália):
So  7 min.

1175.
Mary MELLOW & John DERYL (Ukrajna):

Két fiú és egy bárány
1176.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

1177.
Ali HASHEMI (Irán):
Sobhe roze baad  24 min.

Szólisták
1178.
Anna BAJJOU ( Lengyelország / Egyesült Királyság / Marokkó):

1179.
Jan IJÄS (Finnország):

1180.
Zohar KFIR (Kanada):

1181.
Wairin MATHONG (Thaiföld):

1182.
Stewart Morgan HAJDUKIEWICZ (Egyesült Királyság):

Szonáta
1183.
Nadia MICAULT (Franciaország):

1184.
Yuen YEUNG FUN (Franciaország):
Songe  7 min.

1185.
Miriam GOSSING (Németország):

1186.
Tristan AYMON & David MAYE (Svájc):
Sortie de route  28 min.

1187.
Ché SANDOVAL (Chile):

1188.
David HERNÁNDEZ (Spanyolország):

1189.
Dave SCHRAM (Hollandia):
Spijt!  95 min.

Sportklub
1190.
Zalfa SEURAT (Franciaország):

1191.
Esther BIALAS (Németország):

1192.
Anja STRELEC & Tomislava JUKIC (Horvátország):
Starci  22 min.

1193.
Philipp SCHOLZ (Németország):

1194.
Michiel ten KLEIJ ( Egyesült Királyság / Hollandia):

1195.
Sven Philipp POHL (Németország):
Stiller Löwe  6 min.

1196.
Ion Octavian FRECEA (Románia):
STOP  4 min.

1197.
Gérard CAIRASCHI (Franciaország):
Storia  7 min.

Építkezők
1198.
Adilkhan YERZHANOV (Kazahsztán):

1199.
Rick NIEBE (Olaszország):

1200.
Nathan NILL (Németország):
Stufe Drei  26 min.

1201.
Jossie Malis Álvarez (Spanyolország):
Sub  15 min.

1202.
Michael VENUS (Kanada):
Supa Ficial  10 min.

1203.
Boris ELDAGSEN & Sabine TAEUBNER (Németország):
Superhigh  38 min.

Szupervénusz
1204.
Frederic DOAZAN (Franciaország):

Meglepetés
1205.
GORDÁN Ágnes (Magyarország):

1206.
Arne KÖRNER (Németország):
Surrounded  10 min.

1207.
Alyona SURZHIKOVA (Észtország):
Suur-Sõjamäe  52 min.

Symphony No.42
1208.
BUCSI Réka (Magyarország):

Szintézis
1209.
DOMBOVÁRI Csongor (Magyarország):

1210.
KÖLLŐ Ildikó ( Románia / Magyarország):
Szívdoboz  8 min.

Szerelempatak
1211.
SÓS Ágnes (Magyarország):
Szerelempatak  70 min.

1212.
ZÁMBORSZKI Ákos (Magyarország):

1213.
Bartek KONOPKA & Piotr ROSOłOWSKI (Lengyelország):
Sztuka znikania  51 min.

1215.
Raquel BEDIA (Spanyolország):
T´adhib  14 min.

Távolság
1216.
Dorottya ZURBÓ (Magyarország):
Távolság  9 min.

Tíz Kicsi Mókus
1217.
FOGARASI Gergely (Magyarország):

1218.
BÁRÁNY Krisztián & BÁRÁNY Dániel (Magyarország):

1219.
Dairo CERVANTES (Kolumbia):
T á B O G O  17 min.

1220.
Richard GARCIA (Spanyolország):
Taboulé  4 min.

1221.
Jakub WRONSKI (Lengyelország):

1222.
Rozaliya DIMITROVA (Bulgária):
Talents  19 min.

Mesék rólunk
1223.
Oliver PIETSCH (Németország):

1224.
Kumar Raj (Rajendrakumar M. RANEY) (India):

1225.
Sébastien TÉOT & Marc VITTECOQ (Franciaország):
Tarpan  49 min.

1226.
François-Olivier LESPAGNOL (Franciaország):
Taureau Taureau  29 min.

1227.
Alisi TELENGUT (Kanada):
Tears of Inge  5 min.

1228.
SÁROSI Gábor (Magyarország):

1229.
Hannes BAUMGARTNER (Svájc):
Teneriffa  21 min.

Tengri
1230.
Alisi TELENGUT (Kanada):
Tengri  6 min.

1231.
Beatriu VALLèS (Spanyolország):
Terapia  10 min.

Termékenység
1232.
MURÁNYI-MATZA Teréz (Románia):

1233.
Pedro LINO (Portugália):
Terra  12 min.

1234.
Eric ROMERO (Egyesült Királyság):

Ébredés
1235.
Xavier AMELLER & Ghislain DE VAUX (Franciaország):

Nagy kékség
1236.
Kelly SAXBERG (Kanada):

1237.
Lucie RICO (Franciaország):
The big Shake  4 min.

1238.
Demet ADIGÜZEL ( Hollandia / Törökország):
The Book  30 min.

1239.
Danny GERMANSEN (Dánia):
The Box Man  1 min.

1240.
Alexis MITCHELL (Kanada):
The Break  14 min.

A híd
1241.
Mara TRIFU ( Egyesült Királyság / Románia):

1242.
Mike ROLLO (Kanada):

1243.
Maria KORPORAL (Olaszország):

1244.
Aline D'AURIA (Svájc):
The Coach  10 min.

1245.
In Kyung LEE ( Európa / USA / Kanada):

1246.
Daniel Nicolae DJAMO & Stefan CONSTANTIN (Románia):
The conjurer  7 min.

A Halál a szent földön
1247.
Ricardo WERDESHEIM (Izrael):

1248.
Abraham KENNY (Észtország):

1249.
Álvaro CONGOSTO ( USA / Spanyolország):
The Dress  12 min.

1250.
Heidi PHILLIPS (Kanada):

1251.
Clint ENNS (Kanada):
The Everden  16 min.

1252.
Boris SEEWALD (Németország):
The Feast  4 min.

1253.
Masaki HAMAMOTO (Japán):

1254.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

1255.
Socrates VASSILOPOULOS (Görögország):
The fool  9 min.

1256.
Noelle DUDDRIDGE (Kanada):
The Gaze  2 min.

1257.
Danny GERMANSEN (Dánia):
The Healing  1 min.

1258.
Amparo MENDO (Spanyolország):

1259.
Alex Brüel FLAGSTAD (Dánia / Németország):
The Hopper  19 min.

1260.
Sophie PIEDALLU (Egyesült Királyság):
The Hub  12 min.

1261.
Willehad EILERS (Hollandia):

1262.
Eugénie CLICHE (Kanada):

1263.
Bernard DICHEK (Izrael / Ukrajna):

Az utolsó csepp
1264.
ERLAUER Balázs (Magyarország):

1265.
Jan EILHARDT (Németország):

1266.
Thierry BONNAUD (Egyesült Királyság):

A halálba táncoltatott leány
1267.
Endre HULES ( Magyarország / Kanada / Szlovénia):

1268.
Wiktoria Szymanska ( Lengyelország / Egyesült Királyság / Franciaország):

1269.
Dawn WESTLAKE (USA):

1270.
Gabriel GAUCHET (Egyesült Királyság):
The Mass of Men  17 min.

1271.
Guilherme MARCONDES ( Franciaország, USA):

1272.
Farhan HAIDER (Banglades):
The Message  2 min.

1273.
Tamara PESHTERSKA (Bulgária):

1274.
Lui MENDES (Hollandia):

A Megfigyelő
1275.
Zoë HEATWOLE (USA):

1276.
Dácil ROCA & Aida CRESPO (Spanyolország):

1277.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

1278.
Hayk MATEVOSYAN (USA):
The Player  9 min.

1279.
Stephan GROß (Németország):

1280.
Igor and Ivan BUHAROV (Magyarország):

1281.
Laurie SCHAPIRA (USA / Izland):

1282.
Chris SHEPHERD ( Franciaország, Egyesült Királyság):
The Ringer  17 min.

1283.
Laura Marie WAYNE (Kuba):
The Road  13 min.

1284.
Anton CHERENKOV (Oroszország):

1285.
Rossen ELEZOV (Bulgária):

1286.
Jozef DEVILLÉ (Belgium):

1287.
Juha VAN INGEN (Finnország):
The Stakeout  3 min.

1288.
Lily FANG (Egyesült Királyság):

1289.
Sheung Man YIM (Hong Kong):
The Tide  30 min.

1290.
Matt GIBSON (USA):
The Turtle  3 min.

1291.
Yannick DANGIN-LECONTE (Franciaország):

1292.
Fany Da La CHICA (Spanyolország):
The Visit  52 min.

1293.
Chia-Ho TAI (Tajvan):
The Writer  3 min.

1294.
Romain BAUJARD (Franciaország):
Theodore Casson  13 min.

1295.
Tess MARTIN (USA):

1296.
Maya MEIRI (Izrael):

1297.
Carlos MELIM (Portugália):

1298.
HUSSON (Franciaország):

1299.
Stefan ŁAZARSKI (Lengyelország):
Thumbs up  29 min.

1300.
Alison CAMPEAU (Kanada):

1301.
Guillaume DERO (Franciaország):

1302.
Ufuk ERDEN (Törökország):

1303.
Alexander SCHELLOW (Franciaország):
Tirana  26 min.

1304.
Ivana STRÁKOSOVÁ (Szlovákia):

1305.
HEGEDŰS Georgina (Magyarország):

1306.
Aida SCHLAEPFER (Svájc):

1307.
Stephen LESLIE (Egyesült Királyság):
To Leech  19 min.

1308.
Branko RADAKOVIC (Szerbia):
To noram  71 min.

1309.
Hannaleena HEISKA (Finnország):
Today we live  8 min.

1310.
Nicolas LASNIBAT (Franciaország):

1311.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

1312.
Neil BELOUFA (Franciaország):

Hátrafutás
1313.
Ayce KARTAL (Törökország):

Tosko, az utolsó prímás
1314.
KOVÁCS László (Magyarország):

1315.
Zbigniew CZAPLA (Lengyelország):
Toto  12 min.

1316.
Sasha ANDREWS (Egyesült Királyság):

1317.
Carlos DITTBORN (Egyesült Királyság):

1318.
Cécile BICLER (Franciaország):

1319.
Ulu BRAUN (Németország):

1320.
Michaela SCHWEIGER (Németország):
Trabanten  63 min.

1321.
JURIK Kristóf (Magyarország):

1322.
Wenjing MA (USA):

1323.
Alexander DELNEVO (Olaszország):
Transhumances  4 min.

1325.
Antoine DANIS (Franciaország):
Traversées  9 min.

1326.
Nadan PINES (Izrael):
Treasure Hunt  41 min.

1327.
Pedro CARVALHINHO (Portugália):
Trecho  5 min.

1328.
Adam FELIX (Szlovákia):
Trogar  20 min.

1329.
Stéphane DIRSCHAUER (Kanada):

1330.
Quentin MONTANT (Franciaország):

1331.
Richard MARTIN (Kanada):
Truck  12 min.

1332.
Virginie SCHWARTZ (Franciaország):
Tu te souviens?  14 min.

1333.
Sébastien HUSSENOT & Rémi PINAUD (Franciaország):

1334.
Marko LAMPISUO (Finnország):

1335.
Triin RUUMET (Észtország):
Tupsu  17 min.

1336.
Branko RADAKOVIC (Szerbia):
Turist  5 min.

1337.
Pablo DICONCA (Kanada):

1338.
Jan IJÄS (Finnország):
Two Islands  6 min.

1339.
Hussen IBRAHEEM (Libanon):
Typo  7 min.

1340.
Youlian TABAKOV ( Svédország / Bulgária):
Tzvetanka  66 min.

Nélküled
1341.
Asger LINDGAARD (Dánia):

1342.
Johana BELISOVÁ (Szlovákia):
Uhol Pohladu  2 min.

1343.
Marco Backovic (Szerbia):
Ukronija  29 min.

UMBA
1344.
Fabien COUPEZ (USA):
UMBA  15 min.

1345.
Olivia WEEMAES (Franciaország):

1346.
Xavier RUAX (Spanyolország):

1347.
José Ángel ALAYÓN (Spanyolország):

1348.
Kartik SINGH (Franciaország):

Könnyen kezelhető gyerek
1349.
Cedric LOUIS (Svájc):

1350.
Ivan GARCIA (Spanyolország):

1351.
Steve De ROOVER (Belgium):
Un Homme Bien  9 min.

1352.
Jocelyne DESVERCHèRE (Franciaország):

1353.
Corentin ROMAGNY & Pierrick CHOPIN (Franciaország):

1355.
Carlo VOGELE ( USA / Franciaország):

1356.
Sergio Oksman (Spanyolország):

1357.
Aitor ITURRIZA & Bernat GUAL (Spanyolország):

1358.
Bernhard HETZENAUER ( Németország / Ecuador / Ausztria):

1359.
Jean Claude (Jon Cloud) MOUTON (Franciaország):

1360.
Timo WRIGHT (Finnország):
Unfit  9 min.

1361.
Ulrich TOTIER ( Franciaország / Belgium):
Us  9 min.

Vénusz átvonulás
1362.
MOJZES MILOJEV Zsanett (Magyarország):

1363.
Gheorghe PREDA (Románia):
Vaca finlandeza  20 min.

1364.
Hosein MIRBABA (Irán):

Valaki vacsorára
1365.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Magyarország):

1366.
Miguel CARRANCA (Portugália):
Valsinha  14 min.

1367.
Juliacks JULIACKS (Franciaország):

Ügyelet
1368.
Cristina HANES (Románia):

1369.
Ivana STRÁKOSOVÁ (Szlovákia):
Velká laská  1 min.

1370.
Petr HATLE (Csehország):
Velka noc  72 min.

1371.
Jörn STAEGER (Németország):

Veloma, túl a vízen
1372.
Raphael HOLT ( Franciaország / Madagaszkár):

1373.
Carl OLSSON (Dánia):

Vércsoport
1374.
Leeni LINNA (Észtország):

1375.
Jesus LLUNGUERAS (Spanyolország):
Veritas  23 min.

1376.
Alexander NIEDERKLAPFER (Ausztria):
Verwohnt  18 min.

1377.
Adrián ONCO ORDUNA (Spanyolország):
Vestigios  52 min.

1378.
Marcel BARELLI (Svájc):
Vigia  8 min.

1379.
Moonika SIIMETS (Észtország):
Viimane Romeo  35 min.

1380.
Magali MAGISTRY (Franciaország):
Vikingar  14 min.

Virtuális virtuóz
1381.
Thomas STELLMACH & Maja OSCHMANN (Németország):

1382.
Sam GOLDWATER & Joe HARRIS (Portugália):

1383.
Fernando CUESTAS (USA):
Visiting Hour  12 min.

1384.
Sam BAIXAULI (Spanyolország):
Vocabulario  16 min.

1385.
Eric LAM (Hong Kong):
Voice Over  69 min.

1386.
Stefan TOLZ (Németország):

1387.
Visar MORINA (Németország):

Ijtihad kapui előtt
1388.
Mehmet Akif BÜYÜKATALAY (Németország):

1389.
Janin HALISCH (Németország):
Vor Dir  15 min.

Vouzette
1390.
Damien ROUSSINEAU (Franciaország):
Vouzette  19 min.

1391.
Kristina PAUSTIAN (Németország):

1392.
Stefano RIDOLFI (Spanyolország):

1393.
Ralf PLEGER (Németország):
Wagnerwahn  90 min.

1394.
Norma MARCOS (Franciaország):
Wahdon  11 min.

1395.
Frederic BAYER AZEM (Franciaország):
Walls  5 min.

1396.
See Wee AW (Tajvan):
Wan Can  10 min.

1397.
Miriam HARRIS & Juliet PALMER ( Új-Zéland / Kanada):

1398.
Ye MIMI (Tajvan):

1399.
Sreemith NECHIKKUTH (India):
Water Mark  30 min.

1400.
Saba SALVEMINI & Luca FRANCO (Olaszország):

1401.
Thibault Le TEXIER (Franciaország):

1402.
Chantel MIERAU (Kanada):
Wednesday-ing  12 min.

1403.
Sabrina SARABI (Németország):
Weiße Nacht  21 min.

1404.
FRIZZI Giulio (Magyarország):

1405.
Benoit DESJARDINS (Kanada):
Welcome Yankee  21 min.

1406.
Michael KRUMMENACHER (Svájc):

1407.
BARNA Sámuel (Magyarország):
Werkfilm  14 min.

1408.
Shawn OLIN JORDAN (Kanada):

1409.
Nico PELTIER & Julien FEZANS (Franciaország):

1410.
Todd HERMAN (USA):

1411.
In Kyung LEE ( Európa / USA):

Amerre a kondorkeselyű jár
1412.
Carlos KLEIN ( Svájc / Németország / Chile):

1413.
Ali NIKFAR (Irán):
White  14 min.

Kiből lesz gurkha?
1414.
Kesang TSETEN ( Nepal / Finnország / Norvégia / Egyesült Királyság):

1415.
Farhad ALIZADEH (Irán):

1416.
Matilda ISLER-KAZAKOVA (Svájc):

1417.
Amine BERRADA (Franciaország):
WipeOut  7 min.

1418.
Janina JUNG (Németország):

1419.
Carmen LOSMANN (Németország):

1420.
Lidia DUDA (Lengyelország):

1421.
Michal WAWRZECKI (Lengyelország):
Wulkan  17 min.

1422.
Urszula KASPERSKA (Lengyelország):
Wyspa  5 min.

1423.
Joao COSTA (Portugália):
X & Y  15 min.

1424.
Sarbast GARMIANY (Irak):
Xaki spi  5 min.

1425.
Martinus Daane KLEMET (Észtország):
XYZtopia  14 min.

Yasin
1426.
Kalle RAITTILA (Finnország):
Yasin  12 min.

1427.
Jia Ling HSU ( Tajvan / USA):
Yi Ri  21 min.

1428.
Thierry AUGÉ (Franciaország):

1429.
Antoni SOLE (Spanyolország):

1430.
Mauri LEHTONEN (Finnország):
Yuggoth  2 min.

1431.
Onur YIGIT (Törökország):
Yuva  15 min.

1432.
Mateusz GLOWACKI (Lengyelország):
Zabicie ciotki  30 min.

1433.
Marcin KOSZALKA (Lengyelország):

1434.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Zar  23 min.

1435.
Collective: 11 children (Belgium):
Zarbiland  7 min.

Zela Trovke
1436.
Asier ALTUNA (Spanyolország):
Zela Trovke  13 min.

Utolsó tél
1437.
Salem SALAVATI (Irán):

Ziegenort
1438.
Tomasz POPAKUL (Lengyelország):
Ziegenort  20 min.

Tél
1439.
Cristina PICCHI (Oroszország):

1440.
Vincenzo PANDOLFI (Olaszország):
Zimmer  7 min.

606-os szoba
1441.
Peter VOLKART (Svájc):

1442.
Marie-Clotilde CHERY (Franciaország):
Ziveli !  57 min.

1443.
Marcin WASILEWSKI (Lengyelország):
Zmysly prysly  6 min.

1444.
David Moreno (Spanyolország):
Zombi  12 min.

1445.
TÓTH Lili (Szlovákia):
Zrkadlá  4 min.

1446.
Gregor EPPINGER (Németország):
Zugperlen  14 min.

1447.
GÁBOR Csaba (Magyarország):
Zuhanás  4 min.

1448.
Sharon ALWARD (Kanada):
Zuma  13 min.

1449.
Fabian GIESSLER (Németország):

1450.
Piotr J. LEWANDOWSKI ( Németország / Lengyelország):

1451.
Stephen CAFIERO (Franciaország):
Zygomatiques  18 min.

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák