www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. December SaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMo Actual program:
2018-12-11
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films arrived

MEDIAWAVE 2019

By original title | By director | By country | By categories

2.
Angelika NOVOKREPOVSKAYA (Russia):

4.
Petr KELEPTRISHVILI & Artem OZHOGOV (Russia ):

5.
Vladimir ALENIKOV (Russia):

6.
Konstantin CHELIDZE (Russia):

7.
Dmitri VOLOGDIN (Russia):

8.
Reza GOLCHIN (Iran):

9.
Shahriar POURSEYEDIAN (Iran):

10.
Reza GOLCHIN (Iran):

11.
Bayan ZARABI (Iran):

12.
Ayat ASADI RAHBAR (Iran):

13.
Iker ARCE @ Miriam ORTEGA (Spain):

14.
Damian KOCUR (Poland):
1410  28 min.

A báró hazatér
15.
BREIER Ádám (Hungary):

A baba
16.
NÉMETH József (Hungary):

A panel
18.
NÉMETH József (Hungary):

19.
Boris SEEWALD (Germany):
Afterword  9 min.

20.
Steeve FITOUSSI & Daniel BRENER (Israel):

21.
Mojataba MOUSAVI (Iran):

22.
Jaanis VALK (Estonia):

23.
Mahmoud SAEMIN (Iran):

Aleksi
24.
Barbara VEKARIC (Croatia, Serbia):
Aleksi  90 min.

25.
Payal KAPADIA (India):

26.
Kiana NAGHSHINEH (Germany):

27.
Elaheh MOUSAVI (Iran):

28.
Slawomir MILEWSKI (Poland, UK):

29.
Klaudia KESKA (Poland):
Casting  18 min.

30.
Delia HESS (Switzerland):
Circuit  8 min.

31.
Behrouz NOORANIPOUR (Iran):
Dayan  80 min.

32.
Jeroen HOUBEN (The Nederlands):

Alias Jenny
33.
Samira FANSA (Germany):

34.
Israel AHUMADA (Mexico):

35.
Piotr SUBBOTKO (Poland):

36.
Clémence LEBATTEUX (France):

37.
Lazare GOUSSEAU (France):

38.
Petr FEDOROV (Russia):

39.
Wojciech KLIMALA (Poland):
Elizabeth  24 min.

40.
Ernest WENCEL (Poland):
Esprits Animaux  13 min.

41.
Vasilisa KUZMINA (Russia):

42.
SIMÓ Ibolya (Romania):

43.
Fatemeh MOHAMADI (Iran):

Faust a sötétben
44.
Israel AHUMADA (Mexico):

45.
Aurélia MENGIN (La Réunion):
FORNACIS  83 min.

46.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

47.
Vladimir KVETNOY (Russia):

48.
Hosein GHENA’AT (Iran):

Golnesa
49.
Sattar CHAMANI GOL (Iran):
Golnesa  94 min.

50.
Mohammad TOWRIVARIAN (Iran):

51.
Bernardo ZANOTTA (Netherlands):
Heart of Hunger  29 min.

52.
Gerard FREIXES RIBERA (Spain):

53.
Irena PASKALI (Lithuania):

54.
Mohammad EHSANI (Iran):
Karun  52 min.

Kockaember
55.
DOMBROVSZKY Linda (Hungary):

56.
Toma STENKO (Russia, Georgia):
Krik / Scream  24 min.

57.
Lucas GLOPPE (France):

58.
Florence HUGUES (France ):

59.
Constance MEYER (France):

60.
Yves CHAUDOUëT (France):

61.
Jonathan HAZAN (France):

62.
Aurelien LAPLACE (France):

Narak király öröksége
63.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

64.
Julian TALANDZIEWICZ (Poland):
Lekcja / Lesson  12 min.

65.
Kirill KULAGIN (Russia, Great Britain ):
Let It Soul  38 min.

66.
Mirac ATABEY (Turkey):
Livadi / Yard  15 min.

67.
Layke ANDERSON (United Kingdom):
Mankind  13 min.

69.
Gleb ROSS (Russia):

70.
Slawomir MILEWSKI (Poland, United Kingdom):

71.
Magdalena SEWERYN & Igor POLANIEWICZ (Poland):

72.
Mohammad TOWRIVARIAN (Iran ):

73.
BALOJI (Belgium):

74.
Alexandre LANçA (France):

75.
Julie REMBAUVILLE (France):

76.
Dawn WESTLAKE (USA, Spain):
Pooling  4 min.

77.
Ksenia RAPPOPORT & Alexander TSYPKIN & Pavel KAPINOS (Russia):

78.
Bartosz REETZ (Poland):

79.
Branislav MILATOVIć (Montenegro):

80.
Susana ARBIZU, Henri BELIN, Nicolas DROUET, Mickaël FOUCAULT (France):

81.
Sarah VAN DEN BOOM (France):

82.
Ekaterina KUZNETSOVA (Russia):

83.
Bartosz BALA (Poland):

84.
Luka KLAPAN (Croatia):

85.
Mohamadali BASHEH AHANGAR (Iran):

86.
Omid SHAMS (Iran):

87.
Fereydoun NAJAFI (Iran):

88.
Abbas JALALI YEKTA (Iran):
Son Of The Sea  10 min.

89.
Jay Kevin COMPOSTA (United Kingdom):

90.
Mohamadreza RASOULI (Iran):

91.
Υannis ZAFIRIS (Greece):
Springtime Rest  15 min.

92.
Jagoda MADEJ (Poland):

93.
Amir RASHIDIFARD (Iran):

94.
Pat Howl KOSTYSZYN (Poland):

Lélegzés
95.
Farshid AYOOBINEJAD (Iran):

96.
Iwo KONDEFER (Poland):

97.
Anshuman SHASTRI (India):

98.
James EVERETT (United Kingdom):
THE MOOR  11 min.

A csendes méh
99.
Mohamed MOWAFI (Egypt):

100.
Najat MOWLUDI (Iran):

101.
Sylwia ROSAK (Poland):

102.
Nicolas BIANCO-LEVRIN (France):

103.
Guillaume CARAMELLE (France):

104.
Valentin SUNTSOV (Russia):

Dühös
105.
Jean-Baptiste DUSSÉAUX (France):

106.
Rahbar QANBARI (Iran):

107.
Anastazja DABROWSKA (Poland):
Wonder Girls  20 min.

108.
Tadeusz KABICZ (Poland):

109.
Kourosh MASHHADI (Iran):

110.
Dominika GNATEK (Poland):

SEARCH


      
MEMBERSHIPS
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

HUNGARIAN FESTIVAL ASSOCIATION
 

 

PARTNER OLDALAK

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Card payment service provider
Cards accepted