www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. december SzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVH Aktuális program:
2018.12.17.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Filmek

Kockaember
Kockaember

Cubeman
Magyarország
Rendező: DOMBROVSZKY Linda
18 min. 2017,
szöveges, magyar nyelv, angol felirattal
Gyártó: Cinemart Kft
E-mail:
Forgatókönyv: Somogyi György
Operatőr: Hartung Dávid
Zeneszerző: Bolcsó Bálint
Vágó: Pap Levente
Szereplők:
Kovács Zsolt, Bán János, Györgyi Anna, Székely B. Miklós, Quintus Konrád

Egy idős ember képtelen elfogadni, hogy nyugdíjba küldik. Élete drámai fordulatot vesz, amikor ráébred, hogy nem tudja befejezni élete fő művét.

Fontosabb bemutatási helyek:
  • Interfilm Short Film Festival, Berlin, German, 2018
  • Izmir International Film Festival, Turkey, 2018
  • Catacumba International Film Festival, Godella, Valencia, Spain, 2018
  • 8th Norwich Film Festival (British Independent Film Awards-qualifying festival), England, 2018
  • Heartland’s Indy Shorts International Film Festival, Indiana, USA, 2018
  • Crossing the screen Film Festival, Eastbourne, UK, 2018
  • Kinofilm-Manchester International Short Film Festval, UK, 2018
  • Lublin International Film Festival, Lublin, Poland, 2018
  • Arlington International Film Festival, Massachusetts, USA
  • Bolton Film Festival, Manchester, UK, 2018
  • 15th DC Short Film Festival, Washington, USA, 2018
  • 42th Open Air Filmfest Weiterstadt, Germany, 2018
  • 3rd Still Voices Sh ort Film Festival, Longford, Ireland, 2018
  • 5th Sanford Film Festival, Sanford, USA
  • 2nd Filmplaya Film Festival, Los Angeles, USA , 2018
  • HollyShorts Monthly Screening, Hollywood, USA, 2018
  • 24th International Short Film Week Regensburg, 2018
  • 18th MIFF-Milan International Film Festival, Milano, Italy, 2018-nominated for best shortfilm
  • 9th One country one film International Film Festival, Issoire and Apchat, France, 2018
  • Big Sur International Short Film Screening Series, Big Sur, California, USA, 2018
  • Indie Street Film Festival, Red Bank, New Jersey, USA, 2018
  • Filmzeitkaufbeuren, Irsee, Germany, 2018
  • Visioni Corte International Shortfilm Festival, Miturno, Italy, 2018
  • Kraljevski Filmski Festival, Kraljevo, Serbia, 2018
  • 4th Montevideo World Film Festival, Montevideo, Uruguay, 2018
  • Kleinkaap Short Film Festival, South Africa, 2018
  • 3rd Buzz CEE International Film Festival, Buzau, Romania, 2018
  • 3rd DOC Sunback Film Festival, Kansas, USA, 2018
  • Buddha International Film Festival, Pune, India, 2018
  • Literary Festival of Sardinia, Italy, 2018
  • Lyons International Film Festival, Colorado, USA, 2018
  • Lanus International Film Festival, Buenos Aires, Argentina, 2018
  • Skepto International Film Festival, Cagliari, Italy, 2018
  • DaKino International Film Festival, Bucharest, Romania, 2018
  • FINDECOIN - International Short Film Independent Festival, Venezuela, 2018
  • 41st Grenzland Filmtage, Selb, Germany
  • 5th Sudan Independent Film Festival (SIFF) 2018, Khartoum
  • 13th THE MYRTLE BEACH INT'L FILM FESTIVAL, South Carolina, 2018
  • Crossroads Film Festival Jackson, Mississipi, USA, 2018
  • 2nd JAIPUR FILM WORLD, Jaipur, India
  • Sarajevo Winter Festival, Bosnia and Herzegovina, 2018
  • Santa Cruz International Film Festival, Santa Cruz, Argentina
  • 19th INT'L SHORT FILM FESTIVAL - CORTI DA SOGNI - ANTONIO RICCI , Ravenna, Italy
  • Cardiff Mini Film Festival, Cardiff, United Kingdom
  • Brazilian International Labour Film Festival / Mostra CineTrabalho Marília, Brazil
  • PORTO FEMME International Film Festival, Portugal
  • 17th Euganea Film Festival, Padova, Italy
  • Colortape International Film Festival, Brisbane, Australia, 2018
  • Indie Stree Film Festival, New Jersey, USA ,2018
  • Nassau Film Festival, Princeton, New Jersey, USA
  • 1st Blue Danube Film Festival, 2018
  • Four Seasons Film Festival, London, 2018
  • Chhatrapati Shivaji International Film Festival, India, 2017
  • Hollywood North Film Festival, Kanada, 2017
  • Wag Film Festival, 2017


MAGYAROK

  • Friss Hús Rövidfilm Fesztivál, 2017
  • 3. Magyar Filmdíj, 2018 – jelölve legjobb rendezuő kisjátékfilm kategóriában
  • Zsigmond Vilmos Nemzetközi Filmfesztivál, Szeged, 2018
Díjak:
  • 25th Muestra Internacional de Cine de Palencia, Spain, 2018 - Legjobb ifjúsági filmnek járó díj
  • Malatesta Short Film Festival, Cesena, Italy, 2018 - Best Fiction Award, 2018 / Legjobb kisjátékfilm
  • All Shorts Irvington Film Festival, New York, 2017, - legjobb rendező, legjobb operatőr, legjobb forgatókönyv, legjobb férfi színész díja
  • 19. BUNTER HUND – Internationales Kurzfilmfest München , 2018 - Közönségdíj
  • SHORT to the Point, Romania, 2018 - Zsűri különdíja
  • Artfools International Film Festival @ Larissa, Greece , 2018 - Közönségdíj  3. Díj
  • South Film and Arts Academy Festival, Chile, 2018 - Zsolt Kovács különdíj legjobb színész, László Donkó különdíj legjobb jelmeztervező, Anna Nyitrai legjobb díszlettervező díja
  • North Carolina Film Award, 2017, Zsűri különdíja
  • Chambal International Film Festival, Rajasthan, India, 2018, Legjobb hang díja
  • Global India International Film Festival, Pune, India, 2018, Legjobb vágó díja
  • Falcon international Film Festival, London, United Kingdom, 2018, Kritikusok díja
  • Clujshorts International Short Film Festival, Romania, Legjobb operatőr
  • V.Savaria Film Festival, Fődíj
  • Firenze Filmcorti Festival, Fődíj
  • River International Film Festival, Padova, Italy, 2018, Fődíj
  • React Short Film Festival, Italy, 2018, Legjobb jelmez díja
  • 3rd Shorts: International Independent Short Film Festival, Slovenj Gradec, Slovenia, 2018, Közönségdíj
  • Bánkitó Fesztivál, 3. díj
  • Blissfest333 International Film Festival, Denver, Colorado, USA, 2018 , Legjobb nemzetközi film, Legjobb díszlettervező díja
  • Busho Nemzetközi Filmfesztivál, 2018, Sopron város különdíja
  • Hétdomb Filmfesztivál, 2018, 2. díj kisjátékfilm
  • Pickurflick Indie Film Festival, Gurgaon, India, 2018, Special Jury Award
  • Malter Filmfesztivál
Kockaember
DOMBROVSZKY Linda

Szakmai önéletrajz
Tanulmányok, ösztöndíjak
2018
Cinemira Gyerekfilm Fesztivál-zsűritag fikciós filmek szekciója
Ars Sacra Filmfesztivál-zsűritag
2017
Amsterdam IDFA Forum, Piros rózsa (1968 Megszállás) c. filmtervvel
Karlovy Vary Filmfesztivál, Docu Talents Program: Piros rózsa c. filmtervvel (1968 Megszállás)
Ökumenukis zsűri tagja- International Filmfestival Mannheim-Heidelberg
2012
Low Budget Film Forum (Le Femis)- filmrendező szekció
Berlinale Talent Campus-filmrendező szekció
2011
Midpoint Central European Script Center (FAMU)-filmrendező szekció
NISIMASA- European Network of Young Cinema-Cineboat workshop-filmrendező szekció
2007-2009
Színház- és Filmművészeti Egyetem, Film és TV - rendező szak, MA-képzés, film és televízió rendező diploma
2009
Centro Sperimentale di Cinematografia (Római Nemzeti Filmakadémia), Filmrendező szak - tavaszi szemeszter
2004-2007
Színház- és Filmművészeti Egyetem, Adásrendező szak, adásrendező diploma
2000- 2005
Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Német és Kommunikáció szak - filmes szakirány, kommunikáció szakos bölcsész diploma
2004
Johannes Gutenberg Egyetem, Mainz, Németország (német irodalmi tanulmányok, tavaszi szemeszter)
1998-1999
Szellemkép Szabadiskola filmes szakiránya, 2 szemeszter
1994-1998
Városmajori Gimnázium, érettségi média- és mozgóképkultúra tárgyból


Rendezői munkák
Kisjátékfilmek
A kockaember (kisjátékfilm, 2017, 18 perc)
díjak:
25th Muestra Internacional de Cine de Palencia, Spain, 2018
Legjobb ifjúsági filmnek járó díj

Malatesta Short Film Festival, Cesena, Italy, 2018
Best Fiction Award, 2018

All Shorts Irvington Film Festival, New York, 2017,
legjobb rendező, legjobb operatőr, legjobb forgatókönyv, legjobb férfi színész díja

19. BUNTER HUND – Internationales Kurzfilmfest München , 2018
Közönségdíj

SHORT to the Point, Romania, 2018
Zsűri különdíja

Artfools International Film Festival @ Larissa, Greece , 2018
Közönségdíj
3. Díj

South Film and Arts Academy Festival, 2018
Zsolt Kovács különdíj legjobb színész
László Donkó különdíj legjobb jelmeztervező
Anna Nyitrai legjobb díszlettervező díja

North Carolina Film Award, 2017
Zsűri különdíja

Chambal International Film Festival, Rajasthan, India, 2018
Legjobb hangmérnök díja

Global India International Film Festival, Pune, India, 2018
Legjobb vágó díja

Falcon international Film Festival, London, United Kingdom, 2018
Kritikusok díja

Clujshorts International Short Film Festival, 2018
Legjobb operatőr

V. Savaria Filmszemle, 2018
Fődíj kisjátékfilm kategóriában

Firenze Filmcorti Festival, 2018
Fődíj

River International Film Festival, Padova, Italy, 2018
Fődíj

React Short Film Festival, Italy, 2018
Legjobb jelmez díja

versenyben:
Heartland’s Indy Shorts International Film Festival, Indiana, USA, 2018
24th International Short Film Week Regensburg, 2018
18th MIFF-Milan International Film Festival, Milano, Italy, 2018
9th One country one film International Film Festival, Issoire and Apchat, France, 2018
Big Sur International Short Film Screening Series, Big Sur, California, USA, 2018
3rd Buzz CEE International Film Festival, Buzau, Romania, 2018
Buddha International Film Festival, Pune, India, 2018
3rd DOC Sunback Film Festival, Kansas, USA, 2018
3rd Shorts: International Independent Short Film Festival, Slovenj Gradec, Slovenia, 2018
Lyons International Film Festival, Colorado, USA, 2018
Lanus International Film Festival, Buenos Aires, Argentina, 2018
Skepto International Film Festival, Cagliari, Italy, 2018
DaKino International Film Festival, Bucharest, Romania, 2018
FINDECOIN - International Short Film Independent Festival, Venezuela, 2018
41st Grenzland Filmtage, Selb, Germany, 2018
5th Sudan Independent Film Festival (SIFF) 2018, Khartoum
13th THE MYRTLE BEACH INT'L FILM FESTIVAL, South Carolina, 2018
Crossroads Film Festival Jackson, Mississipi, USA, 2018
2nd JAIPUR FILM WORLD, Jaipur, India
PORTO FEMME International Film Festival, Portugália
Cardiff Mini Film Festival, Cardiff, United Kingdom
Santa Cruz International Film Festival, Santa Cruz, Argentina
19th INT'L SHORT FILM FESTIVAL - CORTI DA SOGNI - ANTONIO RICCI , Ravenna, Italy
17th Euganea Film Festival, Padova, Italy
Sarajevo Winter Festival, Bosnia and Herzegovina, 2018
Colortape International Film Festival, Brisbane, Australia, 2018
Brazilian International Labour Film Festival / Mostra CineTrabalho Marília, Brazil
Nassau Film Festival, Princeton, New Jersey, USA
1st Blue Danube Film Festival, 2018
Four Seasons Film Festival, London, 2018
Chhatrapati Shivaji International Film Festival, India, 2017
Hollywood North Film Festival, Kanada, 2017
Wag Film Festival, 2017
Friss Hús Rövidfilm Fesztivál, 2017
Zsigmond Vilmos Nemzetközi Filmfesztivál, Szeged, 2018
Busho Nemzetközi Filmfesztivál, Budapest, 2018


Hetvenes (kisjátékfilm, 2014, 28 perc)
díjak:
Lagow Nemzetközi Filmfesztivál, 2015, Ezüst Fürt Díj
Azerbajdzsáni Filmfesztivál, 2015, különdíj
Death Crew Film Fesztivál-fődíj, 2015,
Aranyszem Fesztivál díja dramatizált dokumentumfilm kategóriában, 2014;
versenyben:
On Vous Ment! Festival, Lyon 2016
Long week of shortfilm-Shanghai, 2015
Magyar Filmhét, 2014
Friss Hús Nemzetközi Rövidfilmfesztivál, 2014
Panoráma:
Este Film Festival, 2016
Uppsala EFA Film Festival-Fantastiks Films, 2015
Febiofest-Panoráma, 2015
BuSho Film Festival-Panoráma, 2015


Harmadnapon (kisjátékfilm, 2013, 26 perc
versenyben:
Drama International EFA Short Film Fest,
Alter-Native Film Festival 2013,
Best of Daazo Friss Hús-2013,
Ars Sacra Fesztivál, 2014)

Nulladik találkozás (kisjátékfilm, 2010, 7 perc): Magyar Filmszemle, kiemelt információs blokk

Csavargó (kisjátékfilm, 2009, 12 perc
díj:
Aranyszem Fesztivál díja kisjátékfilm kategóriában, 2009;
versenyben: 40. Magyar Filmszemle,
Pantheon Experimental Filmfestival-Cyprus, 2009,
International Film Festival Etidua and Anima-Krakkó, 2009,
Next Reel Filmfestival-New York Tisch School, Singapore, 2010,
International Film Festival Zoom Zblizenia, 2010,
Images Film Festival 2010-Toronto)

Rekonstrukció (kísérleti táncfilm, társrendező: Lakos Nóra, 2008, 7 perc, Zitkovszky Béla Táncz c. filmjének emlékére; Uránia, Cinefest)
Hűtlenek (kisjátékfilm, 2008, 7 perc)
Az elsőszülött (kisjátékfilm, 2007; 21 perc
díjak:
Faludi Ferenc Akadémia-Centro Sperimentale di Cinematografia filmegyetemi hallgatóknak járó díja
Aktív Szemeszter c. folyóirat különdíja)

Határvidék (kisjátékfilm, 2006, 12 perc, versenyben: Magyar Filmszemle, Mediawave)


Dokumentumfilmek

Megszállás-Piros rózsa (nemzetközi dokumentumfilm-szkeccs, 2018, 120 perc)
versenyben:
Szófiai Nemzetközi Filmfesztivál, Bulgária, 2018
GoEast Nemzetközi Filmfesztivál, Németország, 2018
Docs against Gravity, Lengyelország, 2018
Let’s Cee Filmfesztivál, Ausztria, 2018
Innsbruck Nemzetközi Filmfesztivál, Ausztria, 2018
Titanic Nemzetközi Filmfesztivál, 2018

Volt egyszer két balerina (dokumentumfilm, 2016, 25 perc)
díjak:
33rd Interfilm-International Short Film Festival Berlin, 2017, legjobb dokumentumfilm-közönségdíj, 2017
GoDebut European Film Festival, 2017, legjobb rövid dokumentumfilm díja
Malter Filmfesztivál, 2017, közönségdíj és 2. díj
versenyben:
Brussels International Short Film Festival, 2017
Sao Paolo International Short Film Festival, 2016
Budapest International Short Film Festival, 2016
Verzió Emberi Jogi Dokumentumfilm Fesztivál, 2016
Jihlava Filmfestival - East Silver Market, 2017

A boldog festő (képzőművészeti dokumentumfilm, 2014, 52 perc)
Nemzetközi Képzőművészeti Filmfesztivál, Szolnok, 2016
Viszem magammal-A Rájátszás-film (zenés dokumentumfilm, 2014, 50 perc)
Halak megmentése (ismeretterjesztő kisfilm, 2014, 26 perc)
Kötelesség (Duty, kreatív dokumentumfilm, 2011, 9 perc, Finland,Cineboat-European Network of Young Cinema – Panoráma: Cannes, Critic’s Week/Kritikusok Hete, Munich Short Film Fest, Lago Film Fest,
FEST International Short Film Festival-Portugal, Avvantura Festival Filmforum Zadar,
Encounters Animation and Short Film Festival-Bristol,
East Silver Market – Jihlava Documentary FF, Korea, DMZ DOCS :Destination North,
New Directors New Film Festival-Espinho, Portugal, 2016 )

A szocreál képzőművészet (ismeretterjesztő-dokumentumfilm, 2008, 52 perc)

II. János Pál boldoggá avatása-zarándokszemmel (dokumentumfilm, 2011, 15 perc, MTV - Átjáró c. műsora)
Sorsfordítók (dokumentumfilm, 2010, 15 perc, MTV - Átjáró c. műsora)
Születésnapra (portréfilm, 2008, 14 perc - Lossonczy Tamás festőművész 105. születésnapjára)

Társadalmi célú hirdetések, image filmek, reklámok
Free horse style (image-film, 2017, 60 s)
Meglepetés (TCR, 2010, 30 s)
Hangolódás (filmetűd, 2010, 90 s
: Hello itt vagyunk települési imagefilm-verseny: 2. díj és operatőri különdíj
: Nisimasa - Polyglot pályázatának nyertese )
Kartell (TCR, Gazdasági Versenyhivatal, 2011, 2p)
A dizőz halála, Az utolsó csepp, A Brown-ügy (image filmek a Gyilkosság a vacsorán c. performance-okhoz, 2011-2012)
Medcare (image film, 2011)
Egyéb rendezői munkák
Tóth János (televíziós sorozat), 2018
Oltári csajok (televziós sorozat), 2017
Veled is megtörténhet, Családi titkok, Magánnyomozók,Zsaruk (doku-reality sorozat, TV2, 45 perc), 2013
Pannon express (turisztikai magazinműsor, Duna TV, 25 perc), 2012
Légy jó mindhalálig c. musical háttérvetítése (Hevesi Sándor Színház, Zalaegerszeg, 90 perc) 2011

Forgatókönyvek
Újjászületés (kisjátékfilm, előkészületben)
A mediátor (nagyjátékfilm, 2010-2012,
társ-forgatókönyvíró: Selmeczi Nóra, dramaturg: Mádl Miklós,
kiválasztott projekt: Midpoint Central European Script Center 2011, Low Budget Film Forum, 2012)
Harmadnapon (kisjátékfilm, 2010): a Mediawave Fesztivál „Defekt” című szkeccsfilm forgatókönyv-pályázatának nyertese (Naplemente munkacímmel)
Szubjektív (TCR, 2009): a Natura2000 c. társadalmi célú hirdetés forgatókönyvíró-pályázatának nyertese
Nulladik találkozás (kisjátékfilm, 2008, társ-forgatókönyvíró: Mádl Miklós)
Az elsőszülött (kisjátékfilm, 2007, társ-forgatókönyvíró: Mádl Miklós)
Határvidék (kisjátékfilm, 2006, társ-forgatókönyvíró: Soós Anna, Sánta Ferenc: Fegyveresek c. novellája nyomán)

Szerkesztői munkák
Asszonyok lázadása c. történelmi dokumentumfilm, 2016
On the spot: Kambodzsa-A vörös khmer diktatúra, Chile-Pinochet lánya, Bulgaria- Todor Zsivkov unokája 2013
Rendszerváltó Egyetem - a Semmelweis Orvostudományi Egyetem rendszerváltásának története- című dokumentumfilm), 2009





Rendezőasszisztensi munkák
ELSŐ ASSZISZTENS
Nagyjátékfilm
Szász János: A nagy füzet, 2012
Televíziós film
Bereményi Géza: Irodalom , 2008
Szász Attila: A berni követ-előkészítés, 2013
Pozsgai Zsolt: Szabadonczok, Farkasasszony, Földindulás, Gaál Ildikó: Játszó társaság-2015/16
Kisjátékfilm
Pluhár Attila: Kiraboltak, 2011, Kerékgyártó Yvonne: Pinkwater, 2010, Zsemberi Zsófia: Kemény csajok, 2010, Szepesi Dávid: Maccs, 2009, Kis Anna: Mozaikfilm, 2009, Szeiler Péter: Halotti beszéd, 2009

Reklámfilm
MOB-olimpikonok-Filmpartners Kft, 2016
Nemzetközi Vöröskerezst-Hősök-Merit Film Kft, 2015, Aranyélet-trailer, HBO/Merit Film Kft, 2015, elobolygonk.hu-Cross Dot Film Kft, 2015,
Therma care-Cluso Film, 2011, Gyermelyi tészta image film-Mythberg Films Kft, 2011,
Chio mini baked-Revolver Films, 2011, Erste Bank - Revolver Films, 2010,
Bonbonetti - Republic of Arts, 2010
Videoklipek
LL Junior 3, 2005-2006, United, 2011


MÁSODASSZISZTENS
Nagyjátékfilm
Sopsits Árpád: A hetedik kör, 2007, Vecsernyés János: Emelet, 2006
TV-film
Strike Back 3 – Pioneer Pictures, 2013, Tobias Baumann: Das Internat - RTL-A2 Media, 2012,
Iris 2 – Blue Danube Film, 2012
Reklámfilm Vilmoskörte – Stábfilm, 2010
Kisjátékfilm Esztergályos Kriszta: Variációk, 2007

Egyéb filmes munkák
Filmajánlók (Mária Rádió), 2016
Script (Barkácsaj c. televíziós sorozat, Deco TV), 2010-2011
Werkfilm rendező-operatőr (Valerio Mieli: Dieci inverni/Ten seasons c. olasz-orosz nagyjátékfilm), 2009
Produkciós asszisztens (Koltai Róbert: Magic boys c. angol-magyar koprodukciós játékfilm), 2009
Casting (Sopsits Árpád: A hetedik kör), 2008
Zsűritag – Faludi Ferenc Akadémia, 2015, Mannheim-Heidelberg Filmfesztivál, Ars Sacra Filmfesztivál, Cinemira Gyerekfilm Fesztivál
Diákzsűri tag - Filmdok Fesztivál, 2007, Magyar Filmszemle, nagyjátékfilm kategória, 2004
Hétrét Fesztivál, rövid dokumentumfilmek, közvetítések az Őrségből, 2001-2005



KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák