www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

 

 

 

 ***

33. MEDIAWAVE

NEMZETKÖZI FILMVERSENY

nevezési határidő:

2023. január 15.

 

***

 

"RAVAZDI PARASZTSZALON"

2023 ELEJI PROGRAMJAIBÓL

 

január 4. (szerda)

"Győri filmes egyéniségek"-sorozat

IN MEMORIAM LENGYEL SÁNDOR

1967-2022

*

január 11. (szerda)
"Akik sokakat befolyásoltak"-sorozat

IN MEMORIAM TIMAFFY LÁSZLÓ

(hányatott sorsú győri néprajzkutató)

*

január 18. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MÁRTA ISTVÁN

(zeneszerző, a "Völgy" kitaláló szervezője)

*

január 25. (szerda)
„A magyar utcai színjátszás történetéből"-sorozat
BOKA GÁBOR

 (az egyik szaxofonos beszélget a másikkal)

*

február 1. (szerda)
"Értékgyűjtők" sorozat

DOMBI ALAJOSNÉ

(a felpéci tájház vezetője)

*

február 8. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MUHARI ZOLTÁN

(a Panyolafeszt kitaláló szervezője)

*

január 15. (szerda)
"Győrből a nagyvilágba" sorozat

FUNTEK FRIGYES SZÍNÉSZPORTRÉ

(Győr, disszidálás, Párizs, Udine, SZFE tanár)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ***

33. MEDIAWAVE

NEMZETKÖZI FILMVERSENY

nevezési határidő:

2023. január 15.

 

***

 

"RAVAZDI PARASZTSZALON"

2023 ELEJI PROGRAMJAIBÓL

 

január 4. (szerda)

"Győri filmes egyéniségek"-sorozat

IN MEMORIAM LENGYEL SÁNDOR

1967-2022

*

január 11. (szerda)
"Akik sokakat befolyásoltak"-sorozat

IN MEMORIAM TIMAFFY LÁSZLÓ

(hányatott sorsú győri néprajzkutató)

*

január 18. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MÁRTA ISTVÁN

(zeneszerző, a "Völgy" kitaláló szervezője)

*

január 25. (szerda)
„A magyar utcai színjátszás történetéből"-sorozat
BOKA GÁBOR

 (az egyik szaxofonos beszélget a másikkal)

*

február 1. (szerda)
"Értékgyűjtők" sorozat

DOMBI ALAJOSNÉ

(a felpéci tájház vezetője)

*

február 8. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MUHARI ZOLTÁN

(a Panyolafeszt kitaláló szervezője)

*

január 15. (szerda)
"Győrből a nagyvilágba" sorozat

FUNTEK FRIGYES SZÍNÉSZPORTRÉ

(Győr, disszidálás, Párizs, Udine, SZFE tanár)

 

 

 

 

etnik Archív
2023. február SzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHK Aktuális program:
2023.02.09.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

:: TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE 2015 :: MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT 2015 PROGRAMJA :: MW2015 ZENEI PROGRAM :: ZENEI ÉS EGYÉB PROGRAMOK

 

 
 

jazz - blues, improvizatív zene, ethno és autentikus népzene

 

ÁPRILIS 28. (kedd) 

E nyitónapon az együttléten induló műhelyek mutatkoznak be egymásnak és az érdeklődőknek - zene, film, fotó, irodalom - kötetlen formában!

BELSŐ KÜLSŐ
BÁSTYA FOGADÓTÉR ERŐD UDVAR UDVARI SZÍNPAD ÉKES SZÍNPAD SPANYOLFAL MÖGÖTT EGYÉB FASOR SÉTÁNY MAJÁLIS TÉR ERŐDÁROK SZÍNPAD DUNA-PARTI SZÍNPAD
         

14:00

KLAPKA TEREM

MEDIAWAVE FILM & FOTÓ & ÉPÍTÉSZ & SZÍNHÁZI MŰHELY

       
         18:00 SEMENA SANTA 2015          
       20:00 HOPPÁRÉ            
       21:30 TRANZDANZ - DÉJA VU            
     

 23:00

TERRA PROFONDA

           
     

 24:00

JAM SESSION

 24:00 DJnemSILLÓ          
       
            ÁPRILIS 29. (szerda)
      BELSŐ     KÜLSŐ
 BÁSTYA FOGADÓTÉR  ERŐD UDVAR  UDVARI SZÍNPAD  ÉKES SZÍNPAD SPANYOLFAL MÖGÖTT  EGYÉB FASOR SÉTÁNY

 MAJÁLIS

TÉR

ERŐDÁROK SZÍNPAD  DUNA-PARTI SZÍNPAD
         

egész nap

MINDENFELE

KIÁLLÍTÁSOK

egész nap

KISCSŐSZI JÓSZÁGKARÁM

     
         

10:00

MINDENFELE

MEDIAWAVE MŰVÉSZETI MŰHELYEK

napközben

LACZKÓ PÉTER VÁNDORFÉNYKÉPÉSZ

     
 

 10:30

KÖZÖSSÉGI ZENÉS REGGELI
               
 

 délután

MEDIAWAVE SZUVENÍR ALKOTÓI VÁSÁR 

     

12-16:00

KONFERENCIATEREM

KÉMEK, ÜGYNÖKÖK, BESÚGÓK MAGYARORSZÁGON

12-19:00

TAPPANCS GYEREKMEGŐRZŐ

     
 

16-20:00

NONSTOP SZÍNHÁZI SZOLGÁLTATÁS

 

               
       

18:00

ISMERETLEN UKRAJNA

 

 18:00

TITOK SZOBA
ARC A VÖDÖRBEN - INTERAKTÍV KÖZÖSSÉGI JÁTÉK

       
       

19:00

"FLAMENCO"

         
     

19:45

1+1=1 PERFORMANCE

           
     

20:00

MIGUÈU & BALTAZAR MONTANARO

           
      21:30
ARGO 
           
 

 22:00

INTERAKTÍV FÉNYJÁTÉK

               
  22:30
SLAM POETRY
               
      23:00
PÖRKÖLT PROJEKT 
23:00
ÉLŐ HANG-VIZUÁL PERFORMANCE
         
     

24:00

JAM SESSION

24:00
DJ POZOR - MORE PALINKA ELEKTRONIKUS TÁNCHÁZ 
         
 
          
ÁPRILIS 30. (csütörtök)
      BELSŐ KÜLSŐ   
BÁSTYA FOGADÓTÉR ERŐD UDVAR UDVARI SZÍNPAD   ÉKES SZÍNPAD SPANYOLFAL MÖGÖTT EGYÉB FASOR SÉTÁNY MAJÁLIS

TÉR

ERŐDÁROK SZÍNPAD DUNA-PARTI SZÍNPAD
          10:00
RÉV KLUB KOMÁRNO/RÉVKOMÁROM
KÁRPÁT-MEDENCEI TÁRSADALOMFEJLESZTÉS MŰHELYMUNKA
egész nap

KISCSŐSZI JÓSZÁGKARÁM 

     
          10:00
TISZTI TEREM
MEDIAWAVE FILM FORUM 6.0 - “Így jöttek- így jönnek”  
napközben

LACZKÓ PÉTER VÁNDORFÉNYKÉPÉSZ 

     
        10:30
KÖZÖSSÉGI ZENÉS REGGELI 
         
12:00
SONG-ÓRA CSOPORT MŰHELYE  
    12:00
GRENCSÓ IFJÚSÁGI SZABADCSAPATA
 12:00
CIGÁNY & MAGYAR PROGRESSZÍV ZENEI MŰHELY PRÓBA
  12-19:00

TAPPANCS GYEREKMEGŐRZŐ 

12:00
"MÜSZI KÖZÉRT" CSEREBERE SHOP 
   12:00
MONTANARO AKUSZTIKUS ETHNO ZENEI MŰHELYE - PRÓBA
          15:00
KONFERENCIA TEREM
AZ ÖNKÉNTESSÉG SZEREPE ÉS JELENTŐSÉGE A KULTURÁLIS ÁGAZATBAN
       
        15:30
A SHERRY ÉS A FILM előadás & BORKÓSTOLÓ 
        15:30
SZINGULARITÁS ÉS A MŰVÉSZET, avagy az ember a XXI. Században  
  16:00
NONSTOP SZÍNHÁZI SZOLGÁLTATÁS
       

 16:00

ÁRTÉRI ERDŐ
A NÉGY SZEMÉLYES AKCIÓ

16:00
ÉLETFA ÖLTÖZTETŐ 
   
                  16:30
batarita / ÁRAMLÁS 
              17:30
MÁJUSFA ÖLTÖZTETÉS
   
          18:00

TITOK SZOBA
ARC A VÖDÖRBEN - INTERAKTÍV KÖZÖSSÉGI JÁTÉK

  18:00
MÁJUSFA ÁLLÍTÁS
   
         

18:00

ERŐD ZUGAI
GYŐRI VERSKLUB – spontán falas verselések

  18:30
TISZTELGÉS A MÁJUSFA KÖRÜL
   
        19:00
KÖNYVBEMUTATÓ - A MAGYAR JAZZ TÖRTÉNETE
    19:00
NYITOTT REZERVÁTUM-WORKSHOP
  19:00
AURÓRA
     20:00
WOODEN AMBULANCE
   

20:00

TISZTI TEREM
A FILM ELŐTT SZÍNHÁZI AKCIÓ! "A szarvassá változott fiú"

       
      21:00
PAAL NILSSEN-LOVE LARGE UNIT
           
  21:30
SLAM POETRY
               
    22:00
ÜZENET HAZA
             
  23:00
VIRTUÁLIS ÉPÜLETFESTÉS
  23:00
GRENCSÓ KOLLEKTÍVA
23:00
BODRISZATVA
         
23:30
FELVIDÉKI ÉS ERDÉLYI TÁNCHÁZ
                 
    24:00
LA TROBA KUNG-FÚ
             
      01:00
CACTUS TRUCK
           
        01:30
PAMACH LÁBRÁZÁS
         
            
MÁJUS 1. (péntek)  
BELSŐ KÜLSŐ
BÁSTYA FOGADÓTÉR  ERŐD UDVAR   UDVARI SZÍNPAD ÉKES SZÍNPAD  SPANYOLFAL MÖGÖTT  EGYÉB  FASOR SÉTÁNY  MAJÁLIS

TÉR 

ERŐDÁROK SZÍNPAD  DUNA-PARTI SZÍNPAD 
            egész nap

KISCSŐSZI JÓSZÁGKARÁM 

09:00
A GYŐRI GYERMEKEK HÁZA PROGRAMJAI  
   
            napközben

LACZKÓ PÉTER VÁNDORFÉNYKÉPÉSZ 

     
          10:00
KONFERENCIA
KÁRPÁT-MEDENCEI TÁRSADALOMFEJLESZTÉS MŰHELYMUNKA  
  10:00
GYŐR FORRÁS WALDORF ISKOLA PROGRAMJAI  
   
        11:00
GYIMESI CSÁNGÓ NÉPI MŰHELY 

 
11:00

KIKÖTŐI INFÓ PULT
ÍJÁSZKODÁS GYEREKEKNEK

  10:30
KÖZÖSSÉGI ZENÉS REGGELI
 11:00
CSÁNGÁLLÓ SPONTÁN KÖZÖSSÉGI ZENEI MŰHELYE
 
      12:00
GRENCSÓ IFJÚSÁGI SZABADCSAPATA  
 12:00
CIGÁNY & MAGYAR PROGRESSZÍV ZENEI MŰHELY PRÓBA
    12:00
"MÜSZI KÖZÉRT" CSEREBERE SHOP
  12:00
MONTANARO AKUSZTIKUS ETHNO ZENEI MŰHELYE - PRÓBA 
                13:00
ÖRDÖNGŐS NÉPZENETANODA BEMUTATÓJA 
 
        14:00
ZAMBOMBA  
     

14:00

DO-MI-NOW & ALKOTÓ MŰHELY

   
 14:00
KÉZMŰVES FOGLALKOZÁS
               14:00
SZAMOVÁR-AFGÁN TEAHÁZ  
   

14:00

LILIOMKERT ESZENCIA

           15:00
GYIMESI CSÁNGÓ NÉPI MŰHELY
   

15:00
 VASKAKAS BÁBSZÍNHÁZ ILÓK ÉS MIHÓK 

 
    16:00
FRIGID AIR
        16:00
NIA MŰHELY KATÁVAL  
  16:00
RUTKAI BORI BANDA: SÁRKÁNYJÁRGÁNY
                  16:30
KÖNYVBEMUTATÓ Miért olyan vacak...  
     17:00
COLOMBRE BAND 
        17:00
NYITOTT REZERVÁTUM-WORKSHOP 
 17:00
CSALLÓKÖZI TÁNCEGYÜTTES & NÁDSZEGI HAGYOMÁNYŐRZŐK
 
         

 17:30

KANTIN
ZENÉSZBESZÉLGETÉSEK – RÁDULY MIHÁLY

  17:00
JÁTSZÓHÁZ PROJEKT-FELNŐTTEKNEK 
   
        18:00
JERIKÓ FALAI  
18:00

TITOK SZOBA
ARC A VÖDÖRBEN - INTERAKTÍV KÖZÖSSÉGI JÁTÉK 

      18:00
GERÖLY TRIÓ  
     19:00
ROMUNGRO GIPSY BAND
19:00
GABRIEL FERRANDINI & PEDRO SOUZA 
  18:00

ERŐD ZUGAI
GYŐRI VERSKLUB – spontán falas verselések 

    19:00
OX & AX 
19:30
FALA(K)T akció 
     20:00
DRAPÁN’S BLUE DEVILS & RÉGI ZENÉSZTÁRSAK
         20:00
DO-MI-NOW & ALKOTÓ MŰHELY
  20:00
BUJDOSÓ JÁNOS TRIÓ
  21:00
VIRTUÁLIS ÉPÜLETFESTÉS
  21:00
IVA BITTOVÁ SZÓLÓ
21:00
UJJ ZSUZSI & DARVAS KRISTÓF
         
    22:00
FOLLIA!
          21:45
FALTÁNC – SIMORÁG TÁNCCIRKUSZ
 
      23:00
SYRIUS LEGACY
23:00
KENDERESI & GRENCSÓ & HAJNÓCZY
         
    24:00
NAT OSBORN BAND
             
      00:30
GRENCSÓ IFJÚSÁGI SZABADCSAPATA
           
      01:15
AMP
           
          
MÁJUS 2. (szombat)
BÁSTYA FOGADÓTÉR  ERŐD UDVAR  UDVARI SZÍNPAD ÉKES SZÍNPAD  SPANYOLFAL MÖGÖTT EGYÉB  FASOR SÉTÁNY MAJÁLIS TÉR ERŐDÁROK SZÍNPAD DUNA-PARTI SZÍNPAD
          10:00
KONFERENCIA
KÁRPÁT-MEDENCEI TÁRSADALOMFEJLESZTÉS MŰHELYMUNKA  
egész nap

KISCSŐSZI JÓSZÁGKARÁM  

10:00
GYŐR FORRÁS WALDORF ISKOLA PROGRAMJAI 
   
        11:00
GYIMESI CSÁNGÓ NÉPI MŰHELY 
  napközben

LACZKÓ PÉTER VÁNDORFÉNYKÉPÉSZ 

11:00
KÖZÖSSÉGI ZENÉS REGGELI  
   
        12:00
CIGÁNY & MAGYAR PROGRESSZÍV ZENEI MŰHELY PRÓBA  
   12:00
TAPPANCS GYEREKMEGŐRZŐ
12:00
19 MEGYE ÉRTÉKMUSTRÁJA  
 12:00
CSÁNGÁLLÓ SPONTÁN KÖZÖSSÉGI ZENEI MŰHELYE 
12:00
MONTANARO AKUSZTIKUS ETHNO ZENEI MŰHELYE
12:00
"MÜSZI KÖZÉRT" CSEREBERE SHOP
          13:00
LICHTENBERG - ELŐADÁS AZ ELSŐ HOLDORSZÁGRÓL  
  14:00
LILIOMKERT ESZENCIA 
   
              14:00
SZAMOVÁR-AFGÁN TEAHÁZ
   
14:00
SZŐNYI KÉZMŰVES ASZTAL
              14:00
PALÁSTI ASZTAL 
   
14:00
SZÉKELYGYÜMÖLCS ASZTAL
         14:30
symposion BIO-TRASH HYBRID
    14:00
SZLOVÁK & KOZÁK ASZTAL  
   
14:00
BÁNYÁSZ ASZTAL - BÁNYÁSZ FALATOKKAL
              15:00
KATLANASZTAL FALUTURISTÁKKAL ÉS KAPÁVAL  
 15:00
VILNIAUS BOCIAI + LITVÁN NÉPI ASZTAL
 
         

 16:00

KAZAMATA
FAQ TÁRSULAT

       15:30
FAJKUSZ BANDA
 16:00
KÍSÉRLET
      16:00
A GULYÁSKOMMUNIZMUS ORNAMENTIKÁJA  

16:00

BAKA TEREM
RENDHAGYÓ FILMVETÍTÉS – FILM ÉLŐ NÉPZENÉVEL 

    16:00
ÁBRAHÁM JUDIT ÉS A MÁTKI TÁNCCSOPORT + TÁNCTANÍTÁS 
 
         

17:00

KAZAMATA TEREM
„PÁRHUZAMOS KULTÚRÁÉRT” 2015 DÍJAK ÁTADÁSA 

   17:00
NYITOTT REZERVÁTUM-WORKSHOP
  16:30
BIVALYHAVAS ZENDÜLETEK MOLDVÁBÓL ÉS GYIMESBŐL 
         

17:30

KAZAMATA TEREM
„FÉNYÍRÓK FESZTIVÁLJA” – NEMZETKÖZI FILMES DÍJÁTADÓ ÜNNEPSÉG 

   17:00
NIA MŰHELY KATÁVAL
17:00
ÉRTÉKMUSTRA ÉLŐ NÉPMŰVÉSZETI BEMUTATÓI  
 
         

18:00

KAZAMATA TEREM
SZEMZŐ TIBOR: LÁTHATATLAN TÖRTÉNET

       18:00
LEPASEREE
          18:00
ARC A VÖDÖRBEN - INTERAKTÍV KÖZÖSSÉGI JÁTÉK
      18:45
MEDIAWAVE BATYÚS MENNYEGZŐ & BOLGÁR ASZTAL - ALEKSANDRA & GEORGI
18:00
GYŐRI VERSKLUB – spontán falas verselések
           

19:00

ÁRTÉRI ERDŐ
LÉGVÁRAK – ’POLGÁRPUKKASZTÁS’ ZÁRÓ AKCIÓ

    19:00
NEMZETKÖZI AKUSZTIKUS ZENEI MŰHELY ZÁRÓKONCERTJE
    20:00
FERENCZI GYÖRGY & RACKAJAM
            20:00
CITY BUM BUM + LENGYEL AFRIKAI ASZTAL + DJEMBE WORKHOP ZÁRÓ
      21:00
EASTERN BOUNDARY QUARTET
      21:00
CIRCO BRIGETIO
   
22:00
ZÁRÓMULATSÁG
  22:00
DIKANDA
  22:00
ANDALÚZ ASZTAL – jerezei borokkal-ételekkel
         
      23:00
TAPASZTALT ECSETEK 
23:00
ERŐS SÁNDOR TANGÓHARMONIKÁZIK
    23:00
KI SZERETNE FALBA ÁLLNI? WORKSHOP ZÁRÓ 
   
    24:00
LAKODALOM - MEDIAWAVE Cigány & Magyar Progresszív Zenei Műhely
             
        01:00
PENGUIN SOUND SYSTEM
         

 

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
2022.11.20. 09:08

MEDIAWAVE FILMNEVEZÉS

nevezési határidő:

2023. január 15.

nevezni a

felületen keresztül

lehet! Kattints a logóra!

 

TAGSÁGOK
FŐ TÁMOGATÓ

A MŰKÖDÉS TÁMOGATÓJA

 

MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák