www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.

etnik Archív
2018. február CsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSz Aktuális program:
2018.02.19.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

MW2018 PROGRAMTERV :: ÁPRILIS 28. (szombat)

 

 
ÁPRILIS 28.

(szombat)

TERVEZET!!!

FILMEK / KONCERTEK / MŰHELYEK / KÖZÖSSÉGI PROGRAMOK

 
MOZI ÉS KONFERENCIA PROGRAMOK

09:30 - 22:00 között

TISZTI TEREM

(fesztiválközpont jobbra)

BAKA TEREM

fesztiválközpont balra 

 
09:30  
KÖZÖSSÉGI MOZI 2. -  
PREMIER VERSENYPROGRAM 2.  
9:30 reggeli csipegetés (filmesek által)  
10:00 filmesek bemutatása  
10:15 premier filmvetítés  
11:45 díjátadás (zsűri előre döntött)  
12:00 beszélgetés a filmekről 12:00
12:45 filmes koccintás a filmesek által EFOP MŰHELYMUNKA 1.
hozott nemzetközi italokból "Növelés vagy nevelés?" projekt
  A projekt kutatási eredményeinek
   bemutatása                                     
13:30  
KÖZÖSSÉGI MOZI SPECIÁL -  
MEDIAWAVE POST/SZOVJET MEMORY:  
"SZIBÉRIAI GARNIZON"  
13:30 szibériai ételkóstoló (szárított hal,  
plof, csoki, stb.)  
13:40 a filmesek bemutatása  
14:00 filmvetítés 14:00
(Ella Davletshina, Pavel Pechonkin, stb.) NEMZETKÖZI FILMPROGRAM
15:00 beszélgetés a filmekről és a szovjet (ismétlés)
orosz filmes életről, a korai Mediawave-es feltöltés alatt!
emlékeikről  
15:30 szibériai pálinka és vodka kóstoló  
  16:00
  NEMZETKÖZI FILMPROGRAM
  (ismétlés)
17:00 feltöltés alatt!
KÖZÖSSÉGI MOZI 3. -  
PREMIER VERSENYPROGRAM 3.  
17:00 délutáni csipegetés (filmesek által)  
17:15 filmesek bemutatása  
17:30 filmvetítés  
19:00 díjátadás (zsűri előre döntött) 18:00
19:15 beszélgetés a filmekről NEMZETKÖZI FILMPROGRAM
19:45 filmes koccintás a filmesek által (ismétlés)
hozott nemzetközi italokból feltöltés alatt!
   
   
20:00 20:00
SPECIÁLIS VETÍTÉS NEMZETKÖZI FILMPROGRAM
ADYTON SZABADZENE MŰHELY I-III. (ismétlés)
FILMEK VETÍTÉSE feltöltés alatt!
rendező: Medgyesi Gabriella  

 

 
DÉLUTÁNI PIKNIK PROGRAMOK

11:00 - 17:00 között

az itt felsorolt időzített vagy időzítés nélküli művészeti és közösségi programok nagy része, jó idő esetén, a Dunai-bástya és a Duna-part közti füves, ligetes sávban fognak megvalósulni

eső esetén belső terekben:

fesztiválközpont, bástya fogadótér, spanyolfal mögött, bástyaudvar

GYERMEKEKNEK   SZÜLŐKNEK KÜLSŐ HELYSZÍNEK MŰHELYEK  WORKSHOPOK
 
  délután 11-14:00
  LACZKÓ PÉTER AKUSZTIKUS ZENE &
  VÁNDOR- TÁNCOS MŰHELY
  FÉNYKÉPÉSZ vezető:

  Miquéu Montanaro (FRA)
    & Aude Vuillemin (FRA)
     
13:00 (bástya fogadótér) délután (keresd meg) 11-13:00 (pázsit v. kilátó)
ANIMÁCIÓS FILM- SLAM POETRY PIKNIK "CSALÁDBARÁT"
KÉSZÍTŐ MŰHELY 1./ meghívásos verseny SZABADMOZGÁS
vezető: Patrovics Tamás  Felvidék & Észak-Nyugat- MŰHELY
animátor, filmrendező  Dunántúl vezetők:
   2./ gitáros zenés slammer Dömötör Luca &
   produkció Raubinek Luca
    kortárs táncos
     
délután (erőd előtti pázsit) délután (pázsit) 14-18:00
RITMUSTORNA CSEREBERE KOVÁCS-FÉLE ZENEI,
ritmusgyakorlatok, csörgők, mindenféle tárgyak és KÉPZŐMŰVÉSZETI ÉS
ütőhangszerek készítése eszmék cseréje HARCMŰVÉSZ MŰHELY
vezető: Geröly Tamás vezető: Csetényi lilla vezető: Kovács Öcsi
dobos   (Dresch Q, Balogh Kálmán...)
     
  délután (pázsit) 16:00 (erőd előtti pázsit)
  WALFORFF ASZTAL MONGOL ZENEI
  a győri Waldorff iskola OLVASZTÓTÉGELY
  diákjainak közösségi vezető: DzsinnKalaDzsi
  akciói zenekar
     
     
délután 17:00 (erőd belső) 10 helyszín -
KÖRTÜKRÉSZETI IMAGO, AVAGY 100 perc
KÉPMOZGÁSZ LELEMÉNYES a néző "interaktív"
üzemelteti: ODÜSSZEUSZ részvételével
Laczkó Péter fotográfus zenés abszurd vígjáték Mono Story
  sétálószínházi formában Erődszínház
 
   
ESTI PROGRAMOK

18:00 - 01:00 között

ÉKES SZÍNPAD

Dunai bástya

SPANYOLFAL MÖGÖTT

terem és színpad

EGYÉB HELYSZÍNEK

próba & közösségi program

     
17:30  
"FELHŐJÁRÓK"  
MOZDULATSZÍNHÁZ  
(A Sérültekért Alapítvány)  
fogyatékkal élők  
színháza  
     
  18:00
  MŰHELY FOLYÓIRAT
  "ÖRÖM" KÜLÖNSZÁM
  SPECIÁLIS BEMUTATÓJA
  pár Mediawave-hez kötődő
  szerző: Jász Attila....
  valamint Villányi László
  költő, főszerkesztő,
  továbbá az ÖRÖM tematikát
  valamiképp felmutatni tudó,
  más művészeti ágat
képviselő előadó
részvételével
     
19:00   este (fesztiválközpont)
AUDE  VUILLEMIN & "ÖRÖM"-TELI TEÁZÁS
MIQUÉU MONTANARO Szamovár Afgán teaház

(FRA) - tánc & zene

Dr. Pellek Sándor
vállalom a véleményem  
     
  20:00 20:00 (Mozi - Tiszti terem)
  STEFAN SZABO TRIO ADYTON SZABAZENE
(SLK/CZE) koncertvideó MŰHELY I-III.  80 perc
new jazz filmek vetítés
Stefan Szabo - gitár, rendező: Medgyesi
Michaela Turcerová - szax Gabriella
  Petr Maceček - dob  
     
21:00  
ELLIOTT SHARP'S FOURTH
 
BLOOD MOON BAND  
(USA) new jazz  
Elliott Sharp - gitár, ének  
Melvin Gibbs - basszusgitár  
Don McKenzy - dob  
& vendég:  
ERIC MINGUS - ének  
  21:45  
VÁR BE Q (HUN)
new jazz - riport
Cseke Dani - szax, Mártha
Kristóf - bass, Milei Bálint -
dob, Várallyay Benedek - g  
22:30    
ADYTON SZABADZENE  
MŰHELY BEMUTATÓ I.  
Grencsó-Bolcsó-Szalontay  
ADYTON MŰHELY kisfilm  
23:00 23:00
ADYTON SZABADZENE WAKACHUKA (HUN)
MŰHELY BEMUTATÓ II. aktuális zene
Space Ensemble Szilágyi Balázs projektje
     
  00:30
  PENGUIN SOUND SYSTEM
01:00 Dj Zöld táncmulatsága
JAM SESSION  
közös muzsikálás  
 

 

Ossza meg ismerőseivel:
Kérjük, írja meg véleményét:
Név: Szöveg:
E-mail:
Kérjük írja ide a képen látható karaktereket:

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák