www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.

etnik Archív
2018. február CsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSz Aktuális program:
2018.02.19.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

MW2018 PROGRAMTERV :: ÁPRILIS 29. (vasárnap)

 

 
ÁPRILIS 29.

(vasárnap)

TERVEZET!!!

FILMEK / KONCERTEK / MŰHELYEK / KÖZÖSSÉGI PROGRAMOK

 
MOZI ÉS KONFERENCIA PROGRAMOK

09:30 - 22:00 között

TISZTI TEREM

(fesztiválközpont jobbra)

BAKA TEREM

fesztiválközpont balra 

 
09:30 - 13:30  
EFOP MŰHELYMUNKA 2.  
"Növelés vagy nevelés?" projekt  
09:30 regisztráció - pálinkás jó reggelt!  
10:00 köszöntő - projekt összefoglaló  
10:15 résztvevők rövid bemutatkozásai  
- a közösségi asztal megnyitása 12:00
11:00 nemzetközi előadások  NEMZETKÖZI FILMPROGRAM
13:00 közösségi asztal elfogyasztása (ismétlés)
kötetlen ismerkedés, feltöltés alatt!
kapcsolatteremtés  
          
  14:00
  NEMZETKÖZI FILMPROGRAM
14:30 - 17:30 (ismétlés)
KÖZÖSSÉGI MOZI 4. - feltöltés alatt!
PREMIER VERSENYPROGRAM 4.  
14:30 csipegetés (filmesek által hozott)  
14:45 filmesek bemutatása  
15:00 premier filmvetítés 16:00
16:30 díjátadás (zsűri előre döntött) NEMZETKÖZI FILMPROGRAM
16:40 beszélgetés a filmekről (ismétlés)
17:00 filmes koccintás a filmesek által feltöltés alatt!
hozott nemzetközi italokból  
   
18:00 18:00
NEMZETKÖZI FILMPROGRAM NEMZETKÖZI FILMPROGRAM
(ismétlés) (ismétlés)
feltöltés alatt! feltöltés alatt!
   
   
20:00 20:00
SPECIÁLIS VETÍTÉS NEMZETKÖZI FILMPROGRAM               
JELES ANDRÁS: A ROSSZ ÁRNYÉK
(ismétlés)
utána találkozó Jeles Andrással és feltöltés alatt!
Török-Illyés Orsolyával  

 

 
DÉLUTÁNI PIKNIK PROGRAMOK

11:00 - 17:00 között

az itt felsorolt időzített vagy időzítés nélküli művészeti és közösségi programok nagy része, jó idő esetén, a Dunai-bástya és a Duna-part közti füves, ligetes sávban fognak megvalósulni

eső esetén belső terekben:

fesztiválközpont, bástya fogadótér, spanyolfal mögött, bástyaudvar

GYERMEKEKNEK   SZÜLŐKNEK KÜLSŐ HELYSZÍNEK MŰHELYEK  WORKSHOPOK
 
11-13:00 (pázsit v. kilátó) délután 11-14:00 (udvar)
"CSALÁDBARÁT" LACZKÓ PÉTER AKUSZTIKUS ZENEI
SZABADMOZGÁS VÁNDOR- MŰHELY
WORKSHOP  vezetők: FÉNYKÉPÉSZ vezető:
Dömötör Luca & Raubinek
  Miquéu Montanaro (FRA)
Lili kortárs táncosok   & Aude Vuillemin (FRA)
10-től - 80 évesekig    
     
13:00 (bástya fogadótér)   délután (pázsit)
ANIMÁCIÓS FILM-   LAVÓRBŐGŐ &
KÉSZÍTŐ MŰHELY   JUG WORKSHOP
vezető: Patrovics Tamás   tartja: 
animátor, filmrendező   Crazy Daisy Jug Band
     
14:00 (erődbástya fala)
THE FLOCK PROJECT
(faltánc) és a
FERENCZI GYÖRGY &
RACKAJAM (zene)
egyedi, a helyszínen
létrehozott produkciója
     
15:00-től (pázsit) 14:30 (kikötő előtt) 15:00 (pázsit)
BALESETI HELYSZÍNELŐ CSALLÓKÖZI CHINGELE (MONG)
ASZTAL NÉPTÁNCEGYÜTTES (SLK) torokénekes workshop
vezeti: Pintér József kor.: Oláh Attila "Nyuszi" Belső-Mongóliából
biztonsági öv szimulátor,    
részeg szeműveg, stb.    
     
délután (erőd előtti pázsit) délután (pázsit) 15-18:00
RITMUSTORNA CSEREBERE KOVÁCS-FÉLE ZENEI,
ritmusgyakorlatok, csörgők, mindenféle tárgyak és KÉPZŐMŰVÉSZETI ÉS
ütőhangszerek készítése eszmék cseréje HARCMŰVÉSZ MŰHELY
vezető: Geröly Tamás vezető: Csetényi lilla vezető: Kovács Öcsi
dobos   (Dresch Q, Balogh
    Kálmán Gipsy Cimbalom B.
    Djabe, Magony, stb.)
     
16:00 délután (pázsit) 16:00 (erőd előtti pázsit)
LAJKA & LAJKA WALFORFF ASZTAL MONGOL ZENEI
közösségi űrhajós játék a győri Waldorff iskola OLVASZTÓTÉGELY
vezető: Szabó Veronika diákjainak közösségi vezető: DzsinnKalaDzsi
  akciói zenekar
     
     
délután   délután
KÖRTÜKRÉSZETI   KÖZÖSSÉGI AKUSZTIK
KÉPMOZGÁSZ   TRANSZ zenei műhely
üzemelteti:   kezdemányező:
Laczkó Péter fotográfus    Aznap Projekt
     
 
   
DÉLUTÁNI & ESTI PROGRAMOK

18:00 - 01:00 között

ÉKES SZÍNPAD

Dunai bástya

SPANYOLFAL MÖGÖTT

terem és színpad

EGYÉB HELYSZÍNEK

egyéb program

     
  16:00  
  IN MEMORIAM DÖNCI  
  zenéivel emlékezik:  
  Gerencsér Károly &  
  Menyhárt Jenő - ének, gitár  
     
  17:00 (Ékes terem oldal)
  KÁLMÁN-NAP (színház)
  rendező:
  Hajdu Szabolcs
  Látókép Ensemble
     
  18:00 18:00 (kazamata)
  "EGY PILLANATON
HÉHRE DANIÉLA (HUN)
  MÚLIK AZ ÉLET!" ütőskísérletek az erőd
  Pintér József baleseti tereiben
  helyszínelő vetítettképes  
  előadása egy kicsit másképp  
     
19:00   19:00 (bástyaudvar)
ToSoDa (HUN)
  ANDALÚZ & LENGYEL
handpan koncert   & MAGYAR LAGZI 1.

 

  Legény és leánybúcsú
    zene: Fajkusz Banda
     
  20:00 este (fesztiválközpont)
  CRAZY DAISY JUG BAND
"ÖRÖM"-TELI TEÁZÁS
  (HUN) Szamovár Afgán teaház
  akusztikus blues Dr. Pellek Sándor
     
21:00   21:00 (erődvasút)
GERÖLY & KOVÁCS DUÓ   BOLGÁR ASZTAL
(USA)   szófiai performance és
improvizatív zene   étel/ital kóstoló
Geröly Tamás - dob    
Kovács Gergő - szaxofon    
vendég: Kerényi Róbert - fl
   
     
  22:00 22:00 (fesztiválközpont)
  AZNAP PROJEKT (HUN) TÁNCHÁZ
    Legény és leánybúcsú
    folytatása
    zene:
23:00 Fajkusz banda
SHELTER (USA/HOL)
 
Ken Vandermark - szaxofon  
Nate Wooley - trombita  
Jasper Stadhouders - gitár  
Steve Heather - dob  
 
24:00  
CHOOSE CHEESE (HUN)  
Menyhért Márton - gitár  
  Berta Zalán - basszusgitár  
  Cseke Dániel - szaxofon  
  Baranyi Bence - dob  
     
01:00    
JAM SESSION    
közös muzsikálás    
 

 

Ossza meg ismerőseivel:
Kérjük, írja meg véleményét:
Név: Szöveg:
E-mail:
Kérjük írja ide a képen látható karaktereket:

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák