A NEMZETKÖZI ANIMÁCIÓS, KÍSÉRLETI ÉS TÁNCFILM ZSŰRI DÍJAI
THE INTERNATIONAL ANIMATION, EXPERIMENTAL AND DANCE FILM JURY's AWARDS
Phil MULLOY (UK), Priit TENDER (EST) Radu IGAZSÁG (ROM)
|
Legjobb nemzetközi animáció
Best International Animation
Paulina ZIOLKOWSKA (POL):
O Matko / Oh Mother
|
|
Az animációs zsűri különdíja
Special Jury Award for Animation
This film is inventive, exciting and visually adventurous. Well done, Rocío.
Rocío ÁLVAREZ (BEL):
Simbiosis Carnal
|
|
Az animációs zsűri különdíja
Special Jury Award for Animation
Anticipation taken to its extreme. It really seems that nothing happens in this film
Uri KRANOT and Michelle KRANOT (DEN/FRA):
Nothing Happens
|
|
Legjobb kísérleti film
Best Experimental Film
BÚZÁSI Gyopár-Orsolya (HUN): Babuka a fűben
Babuka in The Grass
|
|
A NEMZETKÖZI KISJÁTÉKFILM ZSŰRI DÍJAI
THE INTERNATIONAL SHORT FICTION FILM JURY'S AWARD
Asia WOJCIECHOVSKA (POL/ESP) MOLNÁR Levente (ROM) MÉSZÁROS Péter (HUN)
|
Legjobb nemzetközi kisjátékfilm /
Best International Short Fiction Film
Kaveh MAZAHERI (IRN): Retouch Retusálás
|
|
A kisjátékfilm zsűri különdíja / Special Jury Award for Short Fiction Film
For an overwhelmingly shattering real-time storytelling.
Philip SOTNYCHENKO (UKR): Technical Break
Technikai szünet
|
|
A NEMZETKÖZI DOKUMENTUMFILM ZSŰRI DÍJAI
INTERNATIONAL DOCUMENTARY FILM JURY's AWARDS
Zlatina ROUSSEVA (BEL/BUL) Ella DAVLETSHINA (RUS), Pavel PECHENKIN (RUS) SÓS Ágnes (POL/ESP) |
Legjobb dokumentumfilm /
Best documentary film
MOHAROS Attila (HUN):
Ballada egy szolgafiú emlékére Ballad in Memory of a Servant Boy
|
|
A zsűri dokumentumfilm különdíja/ Special Jury Award for Documentary
Boris MITIC (SRB/CRO): In Praise of Nothing
|
|
MAGYAR FILMEK NEMZETKÖZI ZSŰRIJÉNEK DÍJAI
AWARDS OF THE INTERNATIONAL JURY OF HUNGARIAN FILMS
Boris MITIC (SRB/CRO) Kreet PALJAS (EST/HUN) Radu IGAZSÁG (ROM)
|
Legjobb magyar dokumentumfilm
Best Hungarian Documentary Film
TUZA-RITTER Bernadett (HUN):
Egy nő fogságban
A Woman Captured
A díjat a Magyar Médiatanács ajánlotta fel
|
|
A legjobb magyar kisfilm
Best Hungarian Short Film
BÚZÁSI Gyopár-Orsolya (HUN): Babuka a fűben
Babuka in The Grass
A díjat a Magyar Médiatanács ajánlotta fel
|
|
A zsűri magyar dokumentumfilm különdíja Special Jury Award for Hungarian Documentary
MOHAROS Attila (HUN):
Ballada egy szolgafiú emlékére
Ballad in Memory of a Servant Boy
|
|
A DIÁKZSŰRIK DÍJAI / THE STUDENT JURY AWARDS
|
Legjobb dokumentumfilm
Best documentary film
Boris MITIC (SRB/CRO):
In Praise of Nothing
A semmi dícsérete
|
|
Legjobb animáció
Best Animation
Laurène BRAIBANT (FRA):
L'Ogre / Az emberevő óriás
|
|
Legjobb kisjátékfilm
Best short fiction film
Philip SOTNYCHENKO (UKR): Technical Break
Technikai szünet
|
|