www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

etnik Archív
2017. május HKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSz Aktuális program:
2017.05.28.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

PROGRAM :: ZENEI ÉS KÖZÖSSÉGI PROGRAM :: Április 30. (vasárnap)

 
30 APRIL, 2017. ÁPRILIS 30.
(vasárnap /Sunday)

BELSŐ ELŐADÁS ÉS MŰHELY PROGRAMOK
A címekre kattintva érhetők el az egyes programok részletes tartalmai!

 
Ékes terem / hall Spanyolfal / Spanish room Egyéb helyszínek / Other places Műhelyek / Workshops
 
   

10:00
(moziterem)
Istentisztelet

 

10-13:00
(udvari színpad)
Montanaro Ethno Zenei Műhely
   

10:30-14:00
(mozi)
Csendesnapok

 

10:30 -18:00
(erődárok és bástyabelső)
megÚJULÁS Építészműhely
   

11-20:00

(biblia terem)
Bibliatörténeti tárlatvezetés

11-13:00

(kilátó)
Szabadmozgás Workshop

12-15:00

Both Miklós Kalotaszegi és Mezőségi Zenei Műhelye

     
   

12:30

(moziterem) Reformáció konferencia

délután

(spanyolfal)
Malomfesztivál sarok

  14:30
Malomfesztivál (film) asztal
 

14:30

(biblia terem) Reformáció konferencia

 
   

16:00

(biblia terem) Reformáció konferencia

15-18:00

(kantin)
Song-óra Zenei Műhely
     

17:00

(udvar)
Méhkas diaworkshop
   

17:30

(udvar)
Közös áhitat

 
   

18:00

(kazamata terem)

A vizsolyi biblia – Daruka Mihály előadása

 
 

 

 

 

IDŐZÍTETT KÜLSŐ PROGRAMOK / SCHEDULED PROGRAMS
ARGENTIN-MAGYAR LAKODALOM /

ARGENTIN & HUNGARIAN WEDDING PARTY
/a Duna-parton és a bástya előtti pázsiton / riverside and by the bastion/
esőhelyszín:

udvar és fogadótér
(A Halmos Béla Program támogatásával!)
A címekre kattintva érhetők el az egyes programok részletes tartalmai!

 
Duna-part / riverside Pázsit / lawn Egyéb helyszínek / Other places
 

12:00

Keresztelő

(ESP/HUN)

12:00
Lakodalmi főzés és

cigány tánctanítás

 
 

13:00

Leánykérés
(az udvarban kezdődik)

 

13:30

Esküvő - Silvi & Peti

(ARG/HUN)

délután
Cserebere
 
 

14:00

Párhuzamos kultúráért díjátadás

   

14.30

Écsi Gyöngyi énekel

(SLK)

14:30
Udvari mesemondók

pajzán papmesék

 
 

délután
Lajta Néptáncegyüttes

népi játékok
gyermekeknek és felnőtteknek

 

délután (bejárat körül)
reFORMÁCIÓ 500 performance
búcsúcédulák, purgatórium, Luther kiszögezi…
 

15:30
Boka Gábor vásári komédiája:

Johannes Háry, avagy parasztrevü Komáromban

 
  16:30
Májusfa öltöztetés és állítás
 
 

17:00

ToSoDa Projekt

(HUN)

17:00 (pázsit?)

Beszélgetés Müller Péter Sziámival

 

 

 

 

 

ESTI PROGRAMOK / EVENING PROGRAMS

A címekre kattintva érhetők el az egyes programok részletes tartalmai!

 
Ékes terem / hall Udvari színpad / Yard stage Spanyolfal / Spanish room
 
  17:00
Lakodalmi lakoma
(zártkörű, de részt vehetsz benne, ha hozol ajándékot az ifjú párnak)
 
 

17:00
Csallóköz néptáncegyüttes

(SLK) 

este

(fesztiválközpont)
Szamovár Afgán Teaház

 

17:15

Fajkusz banda

(HUN)

 

18:00
Tizenkét téli nap - Antez & Döbrei Duó

(FRA/SRB)

 

18:00
Egy másodpercen múlik az élet” -

egy igazi helyszínelő

19:00
Kátai & Geröly Duó (HUN)
  19:00
Ezüstbojtár Jantyik Zsolt könyvbemutatója
 

20:00
Kale Lulugyi (Fekete virág)

(HUN)

 
21:00
Adagio - Őze & Balogh & Dresch & Csík (HUN)
 

21:00
Hét Hat Club

(FRA//ITA/SLO/HUN)

 

22:00

Both Miklós zenei műhelye (mezőségi, kalotaszegi muzsikusokkal)

21:30

(udvar)
Méhkas fényfestés

23:00

Flamenco zene Andalúziából

(ESP)

 

23:00

Blues Hangers

(HUN)

 

24:00 Jam Session

 

 

24:00

Fláre Beás Banda

(HUN)

00:30

Loudfish

(HUN)

 

01:00

Lakodalmi mulatság

 
 

 

Kérjük, írja meg véleményét:
Név: Szöveg:
E-mail:
Kérjük írja ide a képen látható karaktereket:

KERESŐ


      
Speciális hírek
Nincs megjeleníthető aktualitás.

Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák