www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

etnik Archív
2017. augusztus KSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCs Aktuális program:
2017.08.21.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

PROGRAM :: FILMES PROGRAM :: NEMZETKÖZI FILMPROGRAM 2017 blokkok

Nemzetközi filmprogram 2017


KISJÁTÉKFILMEK 1. (111’)
2017. április 27. (csütörtök) 18:00
2017. április 30. (vasárnap) 18:00
TISZTI TEREM

Elio QUIROGA RODRIGUEZ (ESP): Sirena Negra / Dark Siren 18 min.
El Medhi AZZAM (FRA): Bêlons / Let's Bleat! 26 min.
Kieron J. WALSH (IRL): My Life for Ireland 15 min.
Anuj GULATI (IND): The Manliest Man 23 min.
Maria GUSKOVA (RUS): The Return of Erkin 29 min.

 

KISJÁTÉKFILMEK 2. (119’)
2017. április 28. (péntek) 18:00
2017. április 30. (vasárnap) 20:00
BAKA TEREM

SZABÓ Simon (HUN): Ebéd előtt / Before lunch 9 min.
ODEGNÁL Róbert (HUN): Noiré 19 min.
KÁRPÁTI György Mór (HUN): Gólyatábor / Student Union 9 min.
BERNÁTH Szilárd (HUN): Fizetős Nap / Pay Day 22 min.
BÁNOVITS Ottó (HUN): Agapé / Agape 23 min.

BOZZAY Balázs (HUN): Tilos és életveszélyes / Strictly Prohibited 13 min.
BÁNOVITS Ottó (HUN): Donkey Xote 24 min.

 

KISJÁTÉKFILMEK 3. (104’)
2017. április 29. (szombat) 20:00
2017. május 1. (hétfő) 11:00
BAKA TEREM

Elena BRODACH (RUS): Next 7 min.
Lukasz NOWAK (POL): Drzewo i ja / The Tree and Me 30 min.
Pooja GURUNG & Bibhusan BASNET (NEP): Dadyaa / The Woodpeckers of Rotha 16 min.
Cleo SAMOLES-LITTLE (GBR): Knock Down Ginger 10 min.
Konstantina KOTZAMANI (GRE, FRA): Limbo 29 min.
Alban CORET (FRA):  Fever 5 min.
Martin RATH (POL): La Etiuda 7 min.

 

KISJÁTÉKFILMEK 4. (104’)
2017. április 27. (csütörtök) 16:00
2017. április 30. (vasárnap) 14:00
TISZTI TEREM

Toby FELL HOLDEN GBR): Balcony 17 min.
Juan Antonio MORENO AMADOR (ESP): Palabras De Caramelo / Words of Caramel 20 min.
Wiktoria SZYMANSKA (POL, MEX, GBR): 7 Owiec / 7 Sheep 20 min.
Szymon KAPENIAK (POL): Moloch 32 min.
Lotfi ACHOUR (FRA, TUN): La Laine Sur Le Dos / Law Of The Lamb 15 min.

 

ANIMÁCIÓSFILMEK 1. (109’)
2017. április 28. (péntek) 16:00
2017. április 30. (vasárnap) 18:00
BAKA TEREM

Martinus KLEMET (EST): Fatcula 9 min.
Ken KEISO (AUS): Paracosm 2 min.
Sa'Adat RAHIMZADEH (IRN): Kodakan-E Balout / Children Of Oak 10 min.
Mélody BOULISSIÈRE (FRA): Ailleurs / Somewhere 6 min.
Shunsaku HAYASHI (JPN): Remember 9 min.
Gerhard FUNK (GER): Fruit 7 min.
Shunsaku HAYASHI (JPN): Railment 10 min.
Patrick BUHR (GER): Something About Silence 13 min.
Stephanie CADORET (FRA): Mon Homme ( Poulpe ) / My Man ( Octopus ) 9 min.
Paul KUSMAUL (GER): E Is For Evolution 6 min.
Franck DION (FRA): Une Tête disparaît / The Head Vanishes 10 min.
Martina MESTROVIC (HRV): Petrova Suma / Peter's Forest / Péter Erdeje 9 min.
Jean-Jacques PRUNES (FRA): Ferdinand Rat Des Champs De Bataille / Ferdinand A Country Rat In The Trenches 9 min.

 

ANIMÁCIÓSFILMEK 2. (107’)
2017. április 29. (szombat) 18:00
2017. május 1. (hétfő) 14:00
TISZTI TEREM

Izabela BARTOSIK (FRA): A L'horizon / At The Horizon 10 min.
Ülo PIKKOV (EST): Tühi ruum / Empty Space 10 min.
Thibault CHOLLET (FRA): Le Promeneur / The Walker 5 min.
Piotr LOC HOANG NGOC (POL): Gyros Dance 15 min.
Rao HEIDMETS (EST): Elu enne elu / Life before Life 7 min.
Daria KOPIEC (POL): Kosmos / Cosmos 3 min.
Jasmine ELSEN (BEL): Kastaars 5 min.
Kristjan HOLM (EST): Täismaja / Full House 17 min.
BUCSI Réka (HUN, FRA): Love 15 min.
Coke RIOBÓO (ESP): Made in Spain 11 min.
Alice GUIMARÃES & Mónica SANTOS (POR, GER) Amélia & Duarte 9 min.

 

ANIMÁCIÓSFILMEK 3. (110’)
2017. április 30. (vasárnap) 16:00
2017. május 1. (hétfő) 16:00
BAKA TEREM

Antje HEYN (GER):Trial and Error 5 min.
André RUIVO (POR): O Campo à Beira Mar / Countryside By The Sea 8 min.
Karolina SPECHT (POL): Wyjde z Siebie / Beside Oneself 5 min.
Rafael SOMMERHALDER (SUI): Au Revoir Balthazar 9 min.
Tomasz POPAKUL (POL, JPN): Czern / Black 14 min.
Eric LEDUNE (BEL, FRA): Pornography 24 min.
Magdalena PILECKA (POL): DINO or something 8 min.
Ivan BOGDANOV & Vessela DANTCHEVA (BUL, HRV): Travelling Country 14 min.
Paulina WYRT (POL): Furia / Fury 4 min.
HORVÁTH Mária (HUN): Cigánymesék: Káló, a cigánylegény 8 min.
Piotr KABAT (POL): Super Rzecz / Super Film 5 min.
ULRICH Gábor (HUN): Balansz / Balance 6 min.

 

MŰFAJOK HATÁRÁN 1. (100')
2017. április 28. (péntek) 16:00
2017. április 29. (szombat) 14:00
TISZTI TEREM

Tomer HEYMANN (ISR, SWE, GER, NED): Mr. Gaga 100 min.

 

MŰFAJOK HATÁRÁN 2. (107’)
2017. április 30. (vasárnap) 14:00
2017. május 1. (hétfő) 10:00
BAKA TEREM

Werner BIEDERMANN (GER): Jamais-vu 4 min.
Teymur DAIMI (AZE): Penjere / Window / Ablak 11 min.
Konstantin VIHREV-SMIRNOV (USA, RUS): Dar / The Gift 22 min.
Irvin CASTRO & Goga RIVEROS (CHI): La Ruta Natural / The Natural Route 5 min.
MÁTÉ Bori (HUN): The Headless Appearance 3 min.
Darko VIDACKOVIC (HRV): Machinae Novae 002 9 min.
KŐSZEGI Tamás (HUN): The Copyist - A Másoló 8 min.
Theodore USHEV (CAN): Sonambulo 5 min.
Ruslan YULTAEV (RUS): Three Letters 31 min.
Alexander STEWART (HRV, USA): Here There 5 min.
Melanie BEISSWENGER (GER): Body Experiments 1 min.
Boris SEEWALD (GER): Disco 2 min.
SZABÓ Réka (HUN): Gyászfilm / Mourning 10 min.
Boris SEEWALD (GER): Spark 2 min.
BOGDÁN Zoltán (HUN): Grouptango 4 min.

 

VILÁG-KÉPEK 1. (111’)
2017. április 27. (csütörtök) 18:00
2017. április 30. (vasárnap) 12:00
BAKA TEREM

Arnaud ZAJTMAN & Marlène RABAUD (BEL): Caravane Touareg / Tuareg Caravan 57 min.
Marcin LESISZ (POL): Goran the Camel Man 19 min.
Ines PONTE (ANG): Making a Living in the Dry Season 35 min.

 

VILÁG-KÉPEK 2. (99’)
2017. április 27. (csütörtök) 20:00
2017. április 29. (szombat) 16:00
TISZTI TEREM

SPITZER Barbara (HUN, FRA): Teleki Téri Mesék / Tales of Telek Square 79 min.
Ico COSTA (POR): Nyo Vweta Nafta 20 min.

 

VILÁG-KÉPEK 3. (104’)
2017. április 28. (péntek) 18:00
2017. április 30. (vasárnap) 20:00
TISZTI TEREM

Diana FRANKOVIC (GER): The Sad Monk 12 min.
BERECZKI Csaba (HUN): Soul Exodus / 92 min.

 

VILÁG-KÉPEK 4. (96’)
2017. április 28. (péntek) 14:00
2017. április 29. (szombat) 18:00
BAKA TEREM

MOLVAY Norbert (HUN): Ha nem segít a Mindenható 45 min.
Maximilian FELDMANN (GER): Valentina 51 min.

 

VILÁG-KÉPEK 5. (103’)
2017. április 27. (csütörtök) 14:00
2017. április 30. (vasárnap) 16:00
TISZTI TEREM

Slawomir WITEK (POL): Ostatni Sezon / Last Season 13 min.

Nadine BOLLER (SUI, KIRG): Der Block / The Block 10 min.
Wojciech KASPERSKI (POL): Ikona / Icon 52 min.

Vladimir MOROZOV (RUS): Ochen' dolgaja plastinka / Very Long Play Vinyl 10 min.
Karol PALKA (POL): Przeszly Lata, Ida Zimy / Years Have Gone, Winter is Coming 18 min.

KERESŐ


      
Speciális hírek
Nincs megjeleníthető aktualitás.

Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák