www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

Hamarosan kezdődik az idei

 30. MEDIAWAVE

3. állomása

 

  

NYÁRI BEREK

„Cinema Paradiso” &

természetbe ágyazott improvizációk

Mediawave Nyári Tábor

és Közösségi Együttlét

- film & zene & közösség

& környezettudatos lét -
a Kund kastélyban és a madárparadicsomban

  

2021. július 18-24. 

 

*** 

 

 

Hamarosan kezdődik az idei

 30. MEDIAWAVE

3. állomása

 

  

NYÁRI BEREK

„Cinema Paradiso” &

természetbe ágyazott improvizációk

Mediawave Nyári Tábor

és Közösségi Együttlét

- film & zene & közösség

& környezettudatos lét -
a Kund kastélyban és a madárparadicsomban

  

2021. július 18-24. 

 

*** 

 

etnik Archív
2021. december SzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsP Aktuális program:
2021.12.04.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

MEDIAWAVE Együttlét - új koncepcióval :: Mediawave 2021 FILMFESZTIVÁL - DÍJLISTA 2021


A 2021 MEDIAWAVE FILMFESZTIVÁL ZSŰRI DÍJAI

THE 2021 MEDIAWAVE FILMFESTIVAL JURY AWARDS

 

Kategória: KISJÁTÉKFILMEK

Category: SHORT FICTION

A zsűri tagjai / Members of the jury: 

BODONI-DOMBI Tünde (Egyetemi tanár: Partiumi Keresztény Egyetem, Képzőművészeti Tanszék / University Lecturer Partium Christian University, Department of Arts),

VAJDA Violetta (fesztiváligazgató/festival director),

PINTÉR-KOROKNAI Viktória (egyetemi hallgató: Partiumi Keresztény Egyetem, Képzőművészeti Tanszék / University Student: Partium Christian University, Department of Arts)

LENGYEL Sára (egyetemi hallgató: Kaposvári Filmművészeti Egyetem / University Student: University of Film Arts)

MAKARÓ Szilárd (egyetemi hallgató: Kaposvári Filmművészeti Egyetem / University Student: University of Film Arts)

HEMA Karim Ádám (egyetemi hallgató: Színház és Filmművészeti Egyetem / University Student: University of Theatre and Film Arts)

TÓTH Kristóf (egyetemi hallgató: Színház és Filmművészeti Egyetem / University Student: University of Theatre and Film Arts)

Lorenzo D'Alessandro (egyetemi hallgató: Bologna Egyetem Mozi, TV és Multimédia szak/ University Student: University of Bologna, Cinema, Department: TV and Multimedia Production)

 

 

Legjobb kisjátékfilm

Best Short Fiction

 

Noémie MERLANT (FRA):

Shakira


 

 

 

Legjobb operatőr

Best Cinematography

  

Yana SAD (RUS):

Rendszerváltás / Regime Change

 

 
 
Kategória: ANIMÁCIÓK, TÁNC- és KÍSÉRLETI filmek
Category: ANIMATION, DANCE and EXPERIMENTAL FILMS
A zsűri tagjai / Members of the jury: 
 
BUZÁSI Gyopár (Animációs filmrendező / Animation film director),
 
Priit TENDER (Animációs filmrendező / Animation film director),
 
BENDE ANDREA (Animációs filmrendező / Animation film director),
 
BOTHAZÁN Dániel Márk (egyetemi hallgató: Partiumi Keresztény Egyetem, Vizuális kommunikáció szak / University Student: Partium Christian University, Faculty of Visual Communication)
 
ÖLKE Adrienn (egyetemi hallgató/university student: Hochschule Rhein-Main, Media: Conception & Production)
 
FERENCZI Bora (egyetemi hallgató: MOME - Moholy-Nagy Művészeti Egyetem/ university student: Moholy-Nagy University of Arts)
 
DEMETER Hunor (egyetemi hallgató: Színház és Filmművészeti Egyetem / University Student: University of Theatre and Film Arts)
 
HORVÁTH Kolos (egyetemi hallgató: Színház és Filmművészeti Egyetem / University Student: University of Theatre and Film Arts)
 
DÉRI Bálint(egyetemi hallgató: Színház és Filmművészeti Egyetem / University Student: University of Theatre and Film Arts)
 

Legjobb animációs film

Best Animation

 

Michaela Mihalyi, David ©tumpf (SK):

Szarügy / SH_T HAPPENS

 

 

 

Legjobb kísérleti film

Best Experimental film

Yann Chapotel (FRA):

Belül / Inside

 

A legfrissebb vizuális elképzelés díja

Award for The Freshest Visual Idea 

 

Risa OKITA (JPN):

A kozmosz / The Cosmos

 

 

 

Legjobb táncfilm

Best Dance film

 

Luca SIGNORETTI, Tobias BUCHMANN, Alicja PAHL (SUI):
Rendkívüli / Out Of Ordinary

 

 

Kategória: DOKUMENTUMFILMEK

Category: DOCUMENTARY FILMS
A zsűri tagjai / Members of the jury:

 
HARTYÁNDI Jenő (Dokumentumfilm rendező / Documentary film director),

MONORY Csaba (operatőr / cameraman),

ANTAL-FÓRIZS Sára (Partiumi Keresztény Egyetem frissen végzett hallgatója / fresh graduate of Partium Christian University)

 

SZABÓ Tamás (egyetemi hallgató: Partiumi Keresztény Egyetem, Vizuális kommunikáció szak / University Student: Partium Christian University, Faculty of Visual Communication)

Kis-Tóth Zalán (egyetemi hallgató: Színház és Filmművészeti Egyetem / University Student: University of Theatre and Film Arts)

 

 

Legjobb dokumentumfilm

Best Documentary

 

Michal BIELAWSKI (POL):

A szél. Egy dokumentarista thriller. / The Wind. A Documentary Thriller

 

 

 

Legjobb rövid portréfilm

Best Short Portrait Film

 

Santiago MOGA PERPÉN, Carlos REVERTE GÓMEZ (ESP):

Az ittmaradásért éneklek / I sing because I have to stay
 

 

Legjobb dokumentarista operatőr

Award for Best Documentary Cinematography


Ben van LIESHOUT (HOL):

Dicső napok - egy sérült környék portréja / Glory Days – portrait of a damaged area
 

 

A zsűri különdíja

Special Jury Award

 

Soleiman RAHIMI (IRÁN):

Poros Álom / Dusty Dream
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ossza meg ismerőseivel:
Kérjük, írja meg véleményét:
Név: Szöveg:
E-mail:
Kérjük írja ide a képen látható karaktereket:

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
FŐ TÁMOGATÓ

A MŰKÖDÉS TÁMOGATÓJA

A Mediawave működési költségeinek támogatása szakmai program megvalósítását 2020. évben
a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák