www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

 

 

Mindszentkálla, 2022. április 29-30.

Kiscsősz, 2022. május 4-7.

Ravazd, 2022. június 4-5.

Somogyfajsz, 2022. július 18-23.

(Mediawave Nyári Tábor)

 


Mindszentkálla, 2022. április 29-30.

Kiscsősz, 2022. május 4-7.

Ravazd, 2022. június 4-5.

Somogyfajsz, 2022. július 18-23.

(Mediawave Nyári Tábor)
 

  

 

 

Mindszentkálla, 2022. április 29-30.

Kiscsősz, 2022. május 4-7.

Ravazd, 2022. június 4-5.

Somogyfajsz, 2022. július 18-23.

(Mediawave Nyári Tábor)

 


Mindszentkálla, 2022. április 29-30.

Kiscsősz, 2022. május 4-7.

Ravazd, 2022. június 4-5.

Somogyfajsz, 2022. július 18-23.

(Mediawave Nyári Tábor)
 

etnik Archív
2022. július PSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzV Aktuális program:
2022.07.03.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

MEDIAWAVE ARCHÍVUM (1991-2019) :: MEDIAWAVE Együttlét 2021 - új koncepcióval :: Mediawave 2021 FILMFESZTIVÁL - DÍJLISTA 2021 - másolat

 

  

A 2021 MEDIAWAVE FILMFESZTIVÁL ZSŰRI DÍJAI

THE 2021 MEDIAWAVE FILMFESTIVAL JURY AWARDS

 

 

Kategória / Category

KISJÁTÉKFILMEK/SHORT FICTION

A zsűri tagjai / Members of the jury

 

BODONI-DOMBI Tünde (ROM)

egyetemi tanár / University Lecturer

Partiumi Keresztény Egyetem, Képzőművészeti Tanszék, Nagyvárad / Partium Christian University, Department of Arts, Oradea

   

VAJDA Violetta (HUN)

Mediawave fesztiváligazgató / festival director

   

PINTÉR-KOROKNAI Viktória (ROM)

egyetemi hallgató / University Student

Partiumi Keresztény Egyetem, Képzőművészeti Tanszék, Nagyvárad / Partium Christian University, Department of Arts, Oradea

   

LENGYEL Sára (HUN)

egyetemi hallgató / University Student

Kaposvári Filmművészeti Egyetem / University of Film Arts, Kaposvár

   

MAKARÓ Szilárd (HUN)

egyetemi hallgató / University Student

Kaposvári Filmművészeti Egyetem / University of Film Arts, Kaposvár

   

HEMA Karim Ádám (HUN)

egyetemi hallgató / University Student

rendező / film director

Színház és Filmművészeti Egyetem? Budapest / University of Theatre and Film Arts, Budapest

   

TÓTH Kristóf (HUN)

egyetemi hallgató / University Studen

operatőr / cinematographer

Színház és Filmművészeti Egyetem / University of Theatre and Film Arts, Budapest

   

Lorenzo D'ALESSANDRO (ITA)

egyetemi hallgató / University Studen

Bolonyai Egyetem Mozi, TV és Multimédia szak / University of Bologna, Cinema, Department: TV and Multimedia Production

 

KISJÁTÉKFILM DÍJAK / SHORT FICTION AWARD WINNER

 

Legjobb kisjátékfilm /
Best Short Fiction

Noémie MERLANT (FRA):

Shakira 

   

Legjobb operatőr /

Best Cinematography

Veronika SOLOVYEVA

Yana SAD (RUS): Rendszerváltás / Regime Change

filmjének fényképezéséért 

 
Kategória / Category
ANIMÁCIÓK, TÁNC- és KÍSÉRLETI filmek /
ANIMATION, DANCE and EXPERIMENTAL FILMS
A zsűri tagjai / Members of the jury
 

BUZÁSI Gyopár (ROM)

animációs filmrendező / Animation film director

 

Priit TENDER (EST)

animációs filmrendező / Animation film director

 

BENDE ANDREA (ROM)

animációs filmrendező / Animation film director

 

BOTHAZÁN Dániel-Márk (ROM)

egyetemi hallgató / University Studen

Partiumi Keresztény Egyetem, Vizuális kommunikáció szak, Nagyvárad / Partium Christian University, Faculty of Visual Communication, Oradea

 

ÖLKE Adrienn (GER)

egyetemi hallgató / University Studen

Hochschule Rhein-Main, Media: Conception & Production

 

FERENCZI Bora (HUN)

egyetemi hallgató / University Studen

animációs szak / animation

MOME - Moholy-Nagy Művészeti Egyetem / Moholy-Nagy University of Arts, Budapest

 

DEMETER Hunor (HUN)

egyetemi hallgató / University Student

Színház és Filmművészeti Egyetem / University of Theatre and Film Arts, Budapest

 

HORVÁTH Kolos Xavér (HUN)

egyetemi hallgató / University Student

Színház és Filmművészeti Egyetem / University of Theatre and Film Arts, Budapest

 

DÉRI Bálint (HUN)

egyetemi hallgató / University Student

Színház és Filmművészeti Egyetem / University of Theatre and Film Arts, Budapest

 

 

ANIMÁCIÓK, TÁNC- és KÍSÉRLETI FILM DÍJAK /
ANIMATION, DANCE and EXPERIMENTAL FILMS AWARDS WINNER

 

Legjobb animációs film /

Best Animation

 

Michaela MIHALYI, David ©TUMPF (SLK):

Szarügy / SH_T HAPPENS

   

 

Legjobb kísérleti film /

Best Experimental film
Yann CHAPOTEL
(FRA):

Belül / Inside

 

   

A legfrissebb vizuális elképzelés díja /
Award for The Freshest Visual Idea 

Risa OKITA (JPN):

A kozmosz / The Cosmos

 

   

 

Legjobb táncfilm /

Best Dance film 

Luca SIGNORETTI, Tobias BUCHMANN, Alicja PAHL (SUI):
Rendkívüli / Out Of Ordinary

 

 

Kategória / Category

DOKUMENTUMFILMEK / DOCUMENTARY FILMS
A zsűri tagjai / Members of the jury

 

HARTYÁNDI Jenő (HUN)

függetlenfilmes, dokumentumfilm rendező / independent documentary film director

nyugalmazott Mediawave fesztiváligazgató / ex Mediawave festival director

 

MONORY Csaba (HUN)

függetlenfilmes, operatőr / independent filmmaker, cameraman

 

ANTAL-FÓRIZS Sára (ROM)

Partiumi Keresztény Egyetem frissen végzett hallgatója, Nagyvárad / fresh graduate of Partium Christian University, Oradea

 

SZABÓ Tamás (ROM)

egyetemi hallgató / University Student

Partiumi Keresztény Egyetem, Vizuális kommunikáció szak, Nagyvárad / Partium Christian University, Faculty of Visual Communication, Oradea

 

Kis-Tóth Zalán (HUN)

posztgraduális egyetemi hallgató / Postgraduate University Student

operatőr / cinematographer

Színház és Filmművészeti Egyetem / University of Theatre and Film Arts, Budapest

 

DOKUMENTUMFILM DÍJAK / DOCUMENTARY AWARDS WINNER

 

 

Legjobb dokumentumfilm /

Best Documentary 

Michal BIELAWSKI (POL):

A szél

Egy dokumentarista thriller / The Wind. A Documentary Thriller

 

 
   

Legjobb rövid portréfilm /

Best Short Portrait Film

Santiago MOGA PERPÉN, Carlos REVERTE GÓMEZ (ESP):

Az ittmaradásért éneklek / I sing because I have to stay

   

Legjobb dokumentarista operatőrök /

Award for Best Documentary Cinematography

Sergey PASHKOV & Ben van LIESHOUT

Ben van LIESHOUT (HOL):

Dicső napok - egy sérült környék portréja / Glory Days – portrait of a damaged area

filmjének fényképezéséért

   

A zsűri különdíja/

Special Jury Award

Soleiman RAHIMI (IRÁN):

Poros Álom / Dusty Dream
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ossza meg ismerőseivel:
Kérjük, írja meg véleményét:
Név: Szöveg:
E-mail:
Kérjük írja ide a képen látható karaktereket:

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
FŐ TÁMOGATÓ

A MŰKÖDÉS TÁMOGATÓJA

A Mediawave működési költségeinek támogatása szakmai program megvalósítását 2020. évben
a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák