www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

 

 

 

 ***

33. MEDIAWAVE

NEMZETKÖZI FILMVERSENY

nevezési határidő:

2023. január 15.

 

***

 

"RAVAZDI PARASZTSZALON"

2023 ELEJI PROGRAMJAIBÓL

 

január 4. (szerda)

"Győri filmes egyéniségek"-sorozat

IN MEMORIAM LENGYEL SÁNDOR

1967-2022

*

január 11. (szerda)
"Akik sokakat befolyásoltak"-sorozat

IN MEMORIAM TIMAFFY LÁSZLÓ

(hányatott sorsú győri néprajzkutató)

*

január 18. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MÁRTA ISTVÁN

(zeneszerző, a "Völgy" kitaláló szervezője)

*

január 25. (szerda)
„A magyar utcai színjátszás történetéből"-sorozat
BOKA GÁBOR

 (az egyik szaxofonos beszélget a másikkal)

*

február 1. (szerda)
"Értékgyűjtők" sorozat

DOMBI ALAJOSNÉ

(a felpéci tájház vezetője)

*

február 8. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MUHARI ZOLTÁN

(a Panyolafeszt kitaláló szervezője)

*

január 15. (szerda)
"Győrből a nagyvilágba" sorozat

FUNTEK FRIGYES SZÍNÉSZPORTRÉ

(Győr, disszidálás, Párizs, Udine, SZFE tanár)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ***

33. MEDIAWAVE

NEMZETKÖZI FILMVERSENY

nevezési határidő:

2023. január 15.

 

***

 

"RAVAZDI PARASZTSZALON"

2023 ELEJI PROGRAMJAIBÓL

 

január 4. (szerda)

"Győri filmes egyéniségek"-sorozat

IN MEMORIAM LENGYEL SÁNDOR

1967-2022

*

január 11. (szerda)
"Akik sokakat befolyásoltak"-sorozat

IN MEMORIAM TIMAFFY LÁSZLÓ

(hányatott sorsú győri néprajzkutató)

*

január 18. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MÁRTA ISTVÁN

(zeneszerző, a "Völgy" kitaláló szervezője)

*

január 25. (szerda)
„A magyar utcai színjátszás történetéből"-sorozat
BOKA GÁBOR

 (az egyik szaxofonos beszélget a másikkal)

*

február 1. (szerda)
"Értékgyűjtők" sorozat

DOMBI ALAJOSNÉ

(a felpéci tájház vezetője)

*

február 8. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MUHARI ZOLTÁN

(a Panyolafeszt kitaláló szervezője)

*

január 15. (szerda)
"Győrből a nagyvilágba" sorozat

FUNTEK FRIGYES SZÍNÉSZPORTRÉ

(Győr, disszidálás, Párizs, Udine, SZFE tanár)

 

 

 

 

etnik Archív
2023. február SzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHK Aktuális program:
2023.02.09.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

:: MEDIAWAVE 2006 :: Nemzetközi versenyprogram


JÁTÉKFILMEK 1 (82’)
Steve SANGUEDOLCE (CND): DEAD TIME / HOLTIDŐ 80 min.

KISJÁTÉKFILMEK 1 (63’)
Nacho VIGALONDO (ESP): 7.35 IN THE MORNING / REGGEL 7.35 8 min.
Daniel MULLOY (GBR): ANTONIO’S BREAKFAST / ANTONIO REGGELIJE 16 min.
Caroline JULES (FRA): PARIS - DAKAR / PÁRIZS - DAKAR 15 min.
Aya DOMENIG (SUI): SPRING STORM / TAVASZI VIHAR 22 min.

KISJÁTÉKFILMEK 2 (64’)
Pablo VALIENTE (ESP): I THOUGHT I WAS DOING WHAT YOU WANTED / HISZ ÚGY VOLT, AHOGY TE AKARTAD 16 min.
MADARÁSZ István (HUN): ELŐBB-UTÓBB / SOONER OR LATER 11 min.
Verica PATRNOGIĆ (SCG): MOTION REPORT / MOZGÁSJELENTÉS 17 min.
Au Man KIT (CHI/HNG): TAXI 20 min.

KISJÁTÉKFILMEK 3 (67’)
Reto CAFFI (GER): PALE PALS / DE ÉLVEZEM ÉN A STRANDOT 13 min.
IVÁNYI Marcell (HUN): BALLADA / BALLAD 13 min.
Ashvin KUMAR (IND): LITTLE TERRORIST / A KIS TERRORISTA 15 min.
Mirbala SALIMLI (AZE): THE BRIDE OF FIRE / A TŰZ ARÁJA 28 min.

ANIMÁCIÓSFILMEK 1 (60’)
Cecilia Marreiros MARUM (FRA): LUNOLIN, SMART NATURALIST / LUNOLIN, AZ ÜGYES TERMÉSZETTUDÓS 8 min.
Nupur BHARGAVA (IND): THE FALL / BUKÁS 7 min.
Laura HEIT (GBR): LOOK FOR ME / KERESS MEG 4 min.
Stéphanne BERLA (FRA): CAFÉ BOUILLU 4 min.
Jean-Yves CHALANGEAS & Fabrice MATHIEU (FRA): Dr.KILL & Mr.CHANGE / Dr.GYILKOS ÉS BALFÉK MESTER 7 min.
Chris SHEPHERD & David SHRIGLEY (GBR): WHO I AM AND WHAT I WANT / KI VAGYOK ÉS MIT AKAROK 8 min.
Serge AVEDIKIAN (FRA): ONE FINE MORNING / EGY SZÉP REGGEL 12 min.
Priit TENDER (EST): MESSAGE FOR THE NEIGHBOURS / ÜZENET A SZOMSZÉDOKNAK 10 min.

ANIMÁCIÓSFILMEK 2 (59’)
Koji YAMAMURA (JPN): THE OLD CROCODILE / AZ ÖREG KROKODIL 13 min.
Leigh HODGKINSON (GBR): STALK / BECSERKÉSZÉS 8 min.
Amandine MERMINOD (FRA): BOXE / BOKSZOLÓ 3 min.
Mariusz WILCZYŃSKI (POL): UNFORTUNATELY / SAJNOS 13 min.
Joanna PRIESTLEY (USA): DEW LINE / HARMATFONAL 5 min.
Axel BUNGE (ESP): POSSIBILITIES OF ABSTRACTION / VARIÁCIÓK ABSZTRAKCIÓRA 6 min.
Stéphanie CAZAENTRE (FRA): THOSE OF THE BOTTLE / AZOK AZ ÜVEGEK 4 min.
Isabel HERGUERA (ESP): BLINDMAN'S BLUFF / VAK BLÖFF 7 min.

KÍSÉRLETIFILMEK (49’)
Gabriel JUDET-WEINSHEL (USA): FACECHASERS / ARCVADÁSZOK 4 min.
Thomas DRASCHAN & Stella FRIEDRICHS (AUT/GER): THE INFLUENCE OF OCULAR LIGHT PERCEPTION ON METABOLISM IN MAN AND IN ANIMAL / A FÉNYÉRZÉKELÉS HATÁSA AZ EMBERI ÉS ÁLLATI ANYAGCSERÉRE 6 min.
Joe KING & Rosie PEDLOW (GBR): SEA CHANGE / VÁLTOZÓ TENGER 6 min.
Laura TALER (CND): FORSAKEN / ELHAGYOTTAN 4 min.
Jörn STAEGER (GER): URBAN POEMS OR CITY TARGETS / URBÁNUS VERSEK AVAGY VÁROSI CÉLPONTOK 8 min.
KARDOS Sándor (HUN): RÉSFILM / SLITFILM 19 min.

TÁNCFILMEK (47’)
Fiona CAMERON (AUS): SEA MAMMAL / TENGERI EMLŐS 5 min.
Claus OPPENMANN & Gerald GROTE (GER): BLIND SHADOWS / VAK ÁRNYAK 5 min.
Petra LATASTER-CZISCH & Peter LATASTER (HOL): BIRTH-DAY / SZÜLETÉS-NAP 37 min.

DOKUMENTUMFILMEK 1 / PORLEPTE DOBOZOK 1 (105’)
Sergei LOZNITSA (GER/RUS): BLOCKADE / BLOKÁD 52 min.
Alexander GUTMAN (RUS): IN SEARCH OF HAPPINESS / HOL VAN A BOLDOGSÁG 53 min.

DOKUMENTUMFILMEK 2 / PORLEPTE DOBOZOK 2 (74’)
NASZÓDI Katalin (HUN): MENNYEI FALATOK / HEAVENLY BITES 14 min.
Maciej DRYGAS (POL): ONE DAY IN PEOPLE’S POLAND / EGY NAP A LENGYEL NÉPKÖZTÁRSASÁGBAN 60 min.

DOKUMENTUMFILMEK 3 / PORLEPTE DOBOZOK 3 (80’)
Ben LEWIS (GBR): BLOWING UP PARADISE / ROBBANÓ MENNYORSZÁG 80 min.

DOKUMENTUMFILMEK 4 / KISEBBSÉGI FILMEK 1 (106’)
Pepe OZAN & Melitta TCHAICOVSKY (USA): JAISALMER AYO! GATEWAY OF THE GYPSIES / JAISALMER AYO! CIGÁNYOK ÚTJA 54 min.
Mehrdad OSKOUEI (IRN): THE OTHER SIDE OF BURKA / BURKA MÁSIK ARCA 52 min.

DOKUMENTUMFILMEK 5 / KISEBBSÉGI FILMEK 2 (130’)
ZSIGMOND Dezső (HUN): CSIGAVÁR / SNAIL FORTRESS 60 min.
Yan Gang CAI (CHI): TRANSFORMATION I. / ÁTVÁLTOZÁS 1. 70 min.

DOKUMENTUMFILMEK 6 / KISEBBSÉGI FILMEK 3 (70’)
Igor STREMBITSKYY (UKR): WAYFARERS / VÁNDOROK 10 min.
Andrey PAOUNOV (BUL): GEORGI AND THE BUTTERFLIES / GEORGI ÉS A PILLANGÓK 60 min.

DOKUMENTUMFILMEK 7 / DOCUMENTARY 7 (86’)
Branko I©TVANČIĆ (CRO): THE LOST TREASURE / AZ ELVESZETT KINCS 26 min.
Gheorghe SFAITER (ROM): JIU RIVER VALLEY PEOPLE / ZSIL-VÖLGY LAKÓI 60 min.

DOKUMENTUMFILMEK 8 / DOCUMENTARY 8 (70’)
Alex ROMANOV (RUS): FROM MOSCOW TO RUSSIA AND BACK / MOSZKVÁBÓL OROSZORSZÁGBA ÉS VISSZA 18 min.
Andrey TITOV (RUS): THE USSR – RUSSIA - TRANSIT / SZOVJETÚNIÓ – OROSZORSZÁG - TRANZIT 52 min.

DOKUMENTUMFILMEK 9 / DOCUMENTARY 9 (98’)
Chus DOMÍNGUEZ (ESP): CHESTNUT SEASON / GESZTENYESZEZON 12 min.
SZABÓ Ferenc (HUN): „DRÁGIM” / "DEARIES" 25 min.
Roberta MARQUES (HOL): LET THE MOVEMENT TRAVEL / INDULJON A TÁNC 61 min.

DOKUMENTUMFILMEK 10 / DOCUMENTARY 10 (89’)
Astrid BUSSINK (GBR): THE ANGELMAKERS / ANGYALCSINÁLÓK 33 min.
ZENEI FILMEK 4 / MUSIC FILMS 4
Cecilia DOMEYKO (USA): CUBA MIA: PORTRAIT OF AN ALL-WOMAN ORCHESTRA / CUBA MIA: EGY NŐI ZENEKAR PORTRÉJA 56 min.


KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
2022.11.20. 09:08

MEDIAWAVE FILMNEVEZÉS

nevezési határidő:

2023. január 15.

nevezni a

felületen keresztül

lehet! Kattints a logóra!

 

TAGSÁGOK
FŐ TÁMOGATÓ

A MŰKÖDÉS TÁMOGATÓJA

 

MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák