www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

etnik Archív
2019. szeptember VHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVH Aktuális program:
2019.09.23.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

:: MEDIAWAVE 2013 :: DÍJLISTA - "FÉNYÍRÓK FESZTIVÁLJA" 2013


 

 

DÍJLISTA

"FÉNYÍRÓK FESZTIVÁLJA" 2013

MEDIAWAVE NEMZETKÖZI FILMFESZTIVÁL 

2013. május 4-én, 19 rától került sor filmfesztivál záró, díjátdó ünnepségére. Szakítva a híres filmfesztiválok által alkalmazott protokollközpontú díjátadó mintával, a szervezők egy emberközpontú és személyességgel teli formával kísérleteztek, illeszkedve a helyszínt adó Monostori Erőd adta lehetőségekhez.

A vidám hangulatú zárót Vajda Violetta (MEDIAWAVE filmmenedzser), Hartyándi Jenő (fesztiváligazgató) és Szőke András (színész, filmrendező) vezették moldvai csángó viseletben, amely az "együttlét"-en végigfutó csángó kulturális bemutató zárásának felvezetése is volt egyben.

 
JÁTÉK- ÉS KISJÁTÉKFILM ZSŰRI
DURST GYÖRGY KAFKA JAWORSKA ILIANA KITANOVA
producer fesztivál igazgató, TOFIFEST színésznő
Magyarország Lengyelország Bulgária
 

Legjobb játékfilm

Veit Helmer (GER):

BAIKONUR

 

Legjobb rendező különdíja

Tudor Giurgiu (ROM):

CSIGÁK ÉS EMBEREK

(Despre Oameni si Melci)

   

Legjobb kisjátékfilm

Dekel Nitzan (ISR):

PÁLYA

(Migrash)

 

Legjobb művészeti alkotás

(különdíj)

Timofey Zhalnin (RUS):

F5

 
 
ANIMÁCIÓS-, KÍSÉRLETI- ÉS DOKUMENTUMFILM ZSŰRI
RADU IGAZSÁG BORIS MITIC VERA NEUBAUER
animációs filmrendező dokumentumfilm rendező animációs filmrendező
Románia Szerbia Nagy-Britannia
 

Legjobb animációs film

Sandra Desmarieres (FRA)

BAO

 

Legjobb kísérleti film

Ashley Michael Briggs (GBR)

NEM JÖN AZ IHLET

(The search for Inspiration Gone)

 

Legjobb doumentumfilm

David Wondráček (CZE)

SZERELEN A SÍRBAN

(Láska v hrobě)

 
 
ZENEI FILM ZSŰRI
IVA BITTOVÁ GRENCSÓ ISTVÁN LAKATOS MÓNIKA
énekes, muzsikus, színész muzsikus, fotós, filmes énekes, táncos
Csehország Magyarország Magyarország
 

Legjobb zenei film

Desirée von Trotha (GER)

WOODSTOCK TIMBUKTUBAN

–  Az ellenállás művészete (Woodstock im Timbuktu - Die Kunst des Widerstands)

 
 
MAGYAR FILMEK ZSŰRIJE
DURST GYÖRGY HARTYÁNDI JENŐ SILLÓ SÁNDOR
producer fesztiváligazgató rendező, dramaturg
Magyarország Magyarország Magyarország
 

Legjobb magyar film

Szabó Szonja (HUN):

TURISZT

 

Tolerancia különdíj

Vácz Péter (HUN):

NYUSZI ÉS ŐZ

 

  

 

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák