www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

etnik Archív
2023. February WeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTu Actual program:
2023-02-05
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films submitted

MEDIAWAVE 2012

By original title | By director | By country | By categories

1.
Antonio TIBALDI (Italy):
[s]comparse  62 min.

3.
João Paulo OLIVEIRA (Portugal):

4.
Lídice ABREU & Andrés ZAWISZA (Venezuela):
Él / He  22 min.

6.
ARANY Gold Zoltán (Hungary):
Ödön  10 min.

7.
TOMASITS Vini (Hungary):

8.
Michael COUSIN (United Kingdom):

9.
Tom BEWILOGUA (Germany):

10.
Angelo CAPASSO & Giuseppe CAPASSO (Italy):
108.1 FM Radio  15 min.

11.
Anna LINDER (Sweden):

12.
Brock LABRENZ (USA):
1901  20 min.

1937
13.
Svetozar GOLOVLEV (Russia):
1937  18 min.

1974
14.
Katelijne SCHRAMA (The Netherlands):
1974  14 min.

15.
Claudio ZULIAN (Spain):
2031 / 2111  15 min.

16.
Carlos ARMELLA (Mexico):
29  13 min.

17.
Nadine POULAIN (Germany):
360°  10 min.

366 Nap
18.
Johannes SCHIEHSL (Germany):

38,5
19.
Grzegorz DEBOWSKI (Poland):
38,5  10 min.

20.
Christophe PELLET (France):

21.
Fernando DOMINGUEZ (Argentina):

22.
Charlotte BUISSON-TISSOT (France):
8 minutes  9 min.

A 11. élet
23.
KŐSZEGI Edit (Hungary):

24.
Muriel MURIEL MONTINI (France):
A cold place  4 min.

A Kofa az Uzsorás és a Behajtó
26.
ZSÓTÉR Dániel (Hungary):

27.
Sylvain PIOUTAZ (France):

A mese
28.
TEMESVÁRI-TÓTH Adrien (Hungary):

29.
Carlos LASCANO (France):

Egyedül
31.
Francisco Javier RUBIO (Spain):

32.
Fjodor DONDERER (Germany ):

A szovjet levelezőpajtás
33.
PAPP Gábor Zsigmond (Hungary):

34.
Guillermo MAGARIñOS (Spain):

35.
Vanessa CLÉMENT (France):

36.
Byoung-hwa CHOI (South Korea):

A zene összeköt
37.
IVÁN Attila (Hungary):

38.
Jean-François HASSOUN (France):
A.B.E  17 min.

Aalterate
39.
Christobal DE OLIVEIRA (France):
Aalterate  10 min.

40.
Valérie MRÉJEN & Bertrand SCHEFER (France):

Elragadva (Öt egykori gyerekkatona emlékei)
41.
SIMONYI Balázs (Hungary / Uganda):

43.
Philippe LAMENSCH (Belgium):
About a Spoon  14 min.

44.
Carine HAZAN (France):

45.
Maxim KUPHAL-POTAPENKO (Germany):

46.
Noa AHARONI (Israel):

Igen
47.
Jarib ZAGOYA (Mexico / France):
Adagio / Yes  24 min.

48.
Oren ADAF (Israel):

Emberek
49.
Mashaallah MOHAMMADI (Iran):

50.
Surjo DEB (India):

51.
Pau CAMARASA (Spain):

52.
Barbara VEKARIC (Croatia):
Adieu, N  15 min.

53.
Filippos TSITOS (Greece):

54.
mirjamsvideos (Portugal):
Aero  32 min.

55.
Matti HARJU (Finland / United Kingdom):

Agnieszka
57.
Izabela BARTOSIK-BURKHARDT (France / Poland):
Agnieszka  10 min.

59.
Mehrdad OSKOUEI (Iran):

60.
Uygar DEMOGLU (Turkey):

61.
Mohammad Ali TALEBI (Iran):

Albert
62.
BÁRDOS Csaba (Hungary):
Albert  6 min.

63.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Northern Ireland):

65.
Céline PONCET (France):
Alice  11 min.

Alkotás 41.
66.
KUTIKA Ádám & SÓLYMOS Dávid (Hungary):

67.
Tirtza EVEN & Justin GIBSON (USA):
All day  33 min.

68.
Fatma BUCAK & Sergio FERGNACHINO (Italy):
Almost married  60 min.

69.
Leendert POT (The Netherlands):

Amok
70.
Christoph BAUMANN (Germany):
Amok  15 min.

71.
Philippe ETIENNE (France):
Amsterdam  18 min.

72.
Harry CHEW (Singapore):
And end  6 min.

Angezettelt - Horst & Marie
73.
Dominik UTZ (Germany):

74.
Neta BRAUN (Israel):

75.
Faith HOLLAND (USA):

Csendes Folyó
76.
Anca Miruna LAZARESCU (Germany / Romania):

77.
Flora MOLINIÉ (France):

78.
Bill PSARRAS (United Kingdom):

79.
Uygar DEMOGLU & Pertev Emre TAŞTABAN (Germany):

80.
Mounir FATMI (France):

81.
Blaise HARRISON (France):

82.
Eero YLI-VAKKURI (Finland):

83.
Faith HOLLAND (USA):

84.
Edgard GRIMA (France):

85.
Marcello BILLIARDI (Czech Republic):
Atomic Fish  8 min.

86.
Bernabé RICO (Spain):

87.
Manon de BOER (Belgium):
Attica  10 min.

88.
Johan POLLEFOORT (France / Belgium):

89.
Pierre DUCULOT (Belgium):

90.
Milena MARTÍNEZ (Spain):

91.
Pauline GOASMAT (France):

92.
Christian ROUAUD (France):

93.
Maria KORPORAL (Italy):

94.
Stefanos MONDELOS (Greece):

95.
Ismail MADEN (Turkey):

98.
Aaike STUART (The Netherlands / Germany):
Bad Luck City  12 min.

Táncolunk?
99.
Daniel AZANCOT (Spain):

100.
Ravindra Harishchandra JADHAV (India):

101.
Collective: 10 ADULTS (Belgium):
Barracuda  8 min.

102.
Olivier MARTINEZ (France):
Bartleby  29 min.

103.
Juan BIDEGAIN (Spain):
Bazekiten  7 min.

Változás
104.
FARKAS-MOHI Balázs (Hungary):
Be The Change  6 min.

105.
Liz AGGISS & Joe MURRAY (United Kingdom):

Medve
106.
Nash EDGERTON (Australia):
Bear  11 min.

107.
Leszek GNOINSKI & Wojciech SLOTA (Poland):

108.
Michael RAPAPORT (USA):

109.
Serge POYOTTE (France):
Beautiful  44 min.

110.
Mounir FATMI (France):

111.
Emily Vey DUKE & Cooper BATTERSBY (Canada):

113.
Matthias ZUDER (Germany):

114.
T BANNENBERG & NOK SNEL (The Netherlands):

115.
Nancy ANDREWS (USA):

Béla küzdelmei
116.
BAJUSZ Orsolya (Austria / Hungary):

Berlin
117.
Noemi SCHNEIDER & Christiane SCHMIDT (Germany):
Berlin  30 min.

Bertsolari
118.
Asier ALTUNA IZA (Spain):
Bertsolari  90 min.

119.
David SIPOS (Slovenia):

121.
Simon ELLIS (United Kingdom):

122.
Anil KAYA (Turkey):

123.
Ben WHITEHEAD (United Kingdom):

124.
Gulya NIZHINSKAYA (Russia):

125.
Alain SAUMA (France):
Blue Line  20 min.

126.
Marcin SLAWEK (Poland):

127.
Joseph MADMONY (Israel):

128.
François AVRIL (France):

129.
Elias GEORGOPOULOS (Greece):
Breakdown Reward  120 min.

130.
Fjodor DONDERER (Germany ):

131.
Graça GOMES (Portugal):

132.
Johannes GIERLINGER (Austria):
Broken Time  1 min.

133.
Matt TAABU (United Kingdom, England):
Brotherhood  14 min.

134.
Erika YEOMANS (USA):
Brown Dwarfs  9 min.

135.
Farid BENTOUMI (France):

136.
Francisco LANÇA (Portugal):

Bubbleman szupersztár!!! Döglégy visszatérése
137.
Alban GILY & Julien VRAY (France):

Hurok
138.
Aritz MORENO (Spain):
Bucle / Loop  3 min.

139.
Tornike BZIAVA (France):
Bude / Nest  19 min.

140.
Jen CROTHERS (Canada):
Butch Tits  4 min.

141.
Josephine HAMMING (The Netherlands ):
Butterflies Go  53 min.

142.
Orland Gray NUTT (Canada):

C4
144.
Lera MISHIROVA (Israel):
C4  5 min.

145.
Pablo POLO (Brazil):

146.
Mauricio LEIVA COCK (Colombia / USA):

147.
Michael VAN DER PUT (United Kingdom):
Callum  14 min.

148.
Tomasz JURKIEWICZ (Poland):

149.
Manuela MORENO (Spain):
Camas / Beds  10 min.

150.
Christine Lucy LATIMER (Canada):

151.
Lucas SCHEFFEL (Australia):
Captured  7 min.

152.
Dulce FERNANDES (Portugal / Angola):

Grimasz idők
153.
Peter DIMITROV (Slovakia):

154.
Ionut PITURESCU (Romania):
Cautare / Quest  31 min.

155.
Vincent MACAIGNE (France):

156.
Shon KIM (South Korea / USA):

157.
Alessia CHIESA (France):

158.
Olivier SIMONNET (France):
Cendrillon  155 min.

159.
Renaud DUCOING (France):

160.
Shahram Badakhshan MEHR (Iran):

161.
Agnes QUILLET (France):

162.
David Stanislaw PRUDHOMME (France):

163.
Adriaan LOKMAN (France):
Chase  14 min.

164.
Vít Klusák & Filip Remunda (The Netherlands):
Chech Peace   min.

165.
Ruben AMAR (France):
Checkpoint  19 min.

166.
Tommaso PAINO (United Kingdom):
Chrome  14 min.

Ragályos Balszerencse
167.
Osman CERFON (France):

168.
Mathieu LALANDE, Thibault MOMBELLET, Morgan SALAUD-DALIBERT, Sacha CHELLI, Jim VIEILLE, Dominique ROCHER, Clément MORIN (France):

169.
Agnes DIMUN (Slovakia):

170.
Gülten TARANÇ (Turkey):

171.
Audrey HOC (France):

172.
Guy BORDIN, Renaud De PUTTER (Belgium):
Circe's Place  77 min.

173.
Giuseppe SPINA (Italy):

174.
Martin RATH (Poland):

175.
Albi De ABREU (Venezuela):
Colmillo / Fang  18 min.

176.
Peter MACKIE BURNS (United Kingdom / Scotland):
Come Closer  76 min.

177.
David BRAZIER & Kelda FREE (Japan):
Commute  10 min.

178.
Jonathan JOHNSON (USA):

179.
Goran Radovanovic (Serbia):

180.
Nurit KEDAR
Concrete  52 min.

181.
Muriel MURIEL MONTINI (France):
Constellation  5 min.

182.
Adriene HUGHES (USA):
Continuous  6 min.

183.
Alberto CABRERA BERNAL (Spain):

184.
Isaac BERROKAL (Spain):

186.
Sylvain DIEUAIDE (France):

187.
Alvaro SAU (Spain):
Coptos / Copts  16 min.

188.
Christophe HERMANS (Belgium):

Folyosó
189.
Frédérique ORTEGA (France):
Corridor  12 min.

Corvin Variációk
190.
TRENCSÉNYI Klára (Hungary):

191.
Dawn WESTLAKE (USA):
Covariance  13 min.

192.
Eric FALARDEAU (Canada):
Crépuscule  19 min.

193.
Jane SABLOW (USA):
Cravings  2 min.

194.
Maryna VRODA (France):

195.
Tijmen HAUER & Regina KELAITA (The Netherlands):
Crosscuts  4 min.

196.
TISZA Balázs, PRIBÉK Gábor (Slovakia):

Kuba Online
197.
Hugo Marcel OLIVA VARGAS (Cuba / Germany):
Cuba Online  17 min.

Ellenőrzött Levelek
198.
Maciej DRYGAS (Poland):

199.
Krzysztof KASIOR (Poland):

200.
Olivier CHRÉTIEN (France):

201.
Alexandra GRAU DE SOLA (France):
Daniel  14 min.

Danny Boy
202.
Marek SKROBECKI (Poland / Switzerland):
Danny Boy  10'

203.
Annarita ZAMBRANO (France):

204.
Patrick VOLVE (France):

205.
Alain DEYMIER (Spain / France):

206.
Kevin EVENSEN (USA):

207.
Christine LANG (Germany):

208.
Cedric DUPIRE (France):
Dead End  1 min.

209.
Robert SEXTON (USA):

Decapoda Shock
210.
Javier CHILLON (Spain):

A Halhatatlanság Nyilatkozata
211.
Marcin KOSZALKA (Poland):

212.
Bertrand MARCOS (France):
Deliberation  11 min.

213.
Tomas PECHA (Czech Republic):

214.
Dorothea CARL & Claudia REICHE (Germany):
demo_lition  12 min.

215.
Kasia KøHLER LARSEN (Denmark):

216.
Krõõt TARKMEEL, Andri ALLAS (Estonia):

217.
Markus ENGEL (Austria):

218.
Jan-Gerrit SEYLER (Germany):

219.
Harald BUSCH (Germany):

Utolsó út, rögtönzött
221.
Julien GUIOL (France):

222.
Sebastian WIEDEMANN (Argentina):

223.
Jérôme de MISSOLZ (France):

224.
Antoine PAROUTY (France):

225.
Vincent LEBRUN (France):

226.
Daneeta Loretta JACKSON & Patrick JACKSON (USA):

227.
Alauda RUIZ DE AZÚA (Spain):

229.
Karsten KRAUSE & Philip WIDMANN (Germany):

230.
Esther BIALAS (Germany):

231.
Özgür ÖNURME (Germany):

232.
Roland REBER (Germany):

233.
Valéry ROSIER (Belgium):

234.
Valery ROSIER (Belgium):

Piszkos Péntek
235.
Adrián Miguel DELGADO & Tenesor CRUZ NIESVAARA (Spain):
Dirty Friday  9 min.

236.
Manon de BOER (Belgium):
Dissonant  11 min.

237.
Olivier MARTIN (France):

238.
Balbina BRUSZEWSKA (Poland):

239.
Sergey BODROV, Guka OMAROVA (Russia):

240.
Jet HORMOET, Sharog Heshmat MANESH (The Netherlands):

241.
Ernesto Felipe DIAZ & Hugo LLANAS LUMBIERRES (Spain):
Dogballs  3 min.

Lánya...Apja...Lánya
242.
Panahbarkhoda REZAEE (Iran):

243.
Antonio QUIROGA (Spain):

245.
Basir MAHMOOD (Pakistan):

246.
Vincent MARIETTE (France):

247.
SCHUBERT István (Hungary):
Downlove  5 min.

248.
Maksym FIRSENKO (Ukraine):

249.
Susu LAROCHE (United Kingdom):
Dread Majesty  4 min.

250.
Tiago INÁCIO (Portugal):
Drink!  10 min.

251.
Peter KOVACIK (Slovakia):

Sár
252.
Dainis KLAVA (Latvia):
Dubli / Mud  53 min.

253.
Iván Ruiz FLORES (Spain):
Dulce / Sweet  14 min.

254.
David CAVE (United Kingdom):
Dystopia St.  10 min.

255.
Andreas DAHN (Germany):

256.
Panagiotis KEKAS (Greece):
Echo of time  46 min.

257.
Lois PATINO (Spain):

258.
Georgi KRASTEV (Bulgaria):

Edina
259.
LAKOS Nóra (Bosnia):
Edina  16 min.

260.
Grzegorz KONCEWICZ (Poland):

261.
Krzysztof DZIECIOLOWSKI (Poland / United Kingdom):

262.
Bruno SALAMONE, Benoît DELAUNAY, Maiwenn LE BORGNE, Anaëlle MOREAU, Alexia PROVOOST, Simon TARONI (France):
Egaro  6 min.

Ego Sum Petrus
263.
Julien DEXANT (France):

264.
TOMASITS Vini (Hungary):

265.
David M. LORENZ (Germany):

266.
Susan GORDANSHEKAN (Germany):

267.
Koray SEVINDI (Turkey):
Ekmek / Bread  8 min.

268.
Miguel Luna CORTACÁNS (Spain):

269.
Enrique DE TOMÁS (Spain):

A vándorlás kemény művészete
270.
Ivan GARCIA (Spain):

271.
Sylvia WINKLER, Stephan KOEPERL (Spain):

272.
Pablo NAVARRO-RUBIO (Spain):

273.
Jon MANTEROLA HERBOZO (Spain):

274.
Gülten TARANÇ (Turkey):

275.
JOULE Andy (United Kingdom):
Ellipsis  8 min.

276.
Paul POET (Austria / Luxembourg / Germany):
Empire me  100 min.

277.
Yohann GLOAGUEN (France):

278.
Valérie MRÉJEN & Bertrand SCHEFER (France):

279.
Laurent JARRIGE (France):
Enfin 2012  6 min.

Ambíciózus
280.
Ainur ASKAROV (Russia):

281.
Ángela ARMERO (Spain):

282.
Andres ZUNIGA (USA):
Ephemerals  15 min.

283.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Israel):

284.
Sezen KAYHAN (Turkey):

285.
Ariane MAUGERY (France):

286.
Philippe VINCENT (France):

287.
Peter KING & David PROCTER (United Kingdom):

288.
Lois PATINO (Spain):
Esliva  23 min.

289.
Pablo SERRANO ROSILLO (Spain):

290.
Raul CUEVAS (Spain):
Esperit!  20 min.

291.
Antonio VALENTE, Carlos SILVA (Portugal):

292.
Jean-Sébastien CHAUVIN (France):

293.
Kristina NORMAN (Estonia):

Fa
294.
Boaz BALACHSAN & Revital LAUFER (Israel):
Etz / Tree  3 min.

295.
Christopher STOECKLE & Stefan SICK (Germany):

297.
Sebastian CARDEMIL (Ecuador / Czech Republic / Canada / India / Australia / Brazil / Panama):

298.
Uygar DEMOGLU (Turkey):
Extra Virgin  7 min.

299.
Yarden KARMIN (Israel):

Fénytelenül
300.
DOBOS Dorottya (Hungary):

Zuhanás
301.
Adriano CIRULLI (United Kingdom / Italy):
Falling  3 min.

302.
Hernâni Duarte MARIA & Pedro Noel DA LUZ (Portugal):

303.
Christophe HERMANS (Belgium):
Fancy Fair  19 min.

304.
Marta GÉNOVA (Spain):

305.
Tamara STEPANYAN (Lebanon / Armenia / Qatar):
February 19  33 min.

306.
Benet ROMÁN (Romania):
Femei  11 min.

307.
Marie-Claude PERNELLE (France):

308.
Radu JUDE (Romania):

Végezni a farkassal
309.
Stéphanie CADORET (France):

Finale
310.
SIMONYI Balázs (Hungary):
Finale  8 min.

311.
Gina Pei Chi CHEN (USA):
Finish Line  13 min.

312.
AMBRÓZY Milkós (France / Finland / Hungary):

313.
Jessica ASHMAN (United Kingdom):
Fixing Luka  11 min.

Fjord
314.
Skule ERIKSEN (Norway):
Fjord  24 min.

315.
Ira VICARI (France):
Flora  4 min.

316.
Jacob CHELKOWSKI (Canada / Poland):
Flowers of Evil  22 min.

317.
Christine Lucy LATIMER (Canada):
Focus  2 min.

318.
Paul O'DONOGHUE (Ireland):

319.
Pierre B (France):
Forever  4 min.

320.
Christine Lucy LATIMER (Canada):
Format  4 min.

321.
Thomas BARTELS (Germany):
Fragile Esquif  17 min.

322.
James POMEROY (Canada):
framestorm  4 min.

323.
Jonas HOLMSTRÖM & Jonas BERGERGARD (Sweden):

325.
Jan BOLENDER (Germany):

326.
Valérie MRÉJEN (France):

327.
Erich BUSSLINGER (Switzerland):

328.
Raul CUEVAS (Spain):

329.
Christine Lucy LATIMER (Canada):
Fruit flies  2 min.

330.
Vincent BIERREWAERTS (France / Belgium):
Fugue  11 min.

331.
Michela CARMAZZI (Italy):
Gagné  6 min.

332.
Leslie SUPNET (Canada):

Galéria
333.
Robert PROCH (Poland):

Gerle
334.
LIPTÁK Katalin (Hungary):
Gerle / Dove  29 min.

335.
Azad MOHAMMADI (Iran):

336.
Piotr SUBBOTKO (Poland):
Glasgow  30 min.

Glasgow
337.
Piotr SUBBOTKO (Poland):
Glasgow  30 min.

338.
Greet KALLIKORM (United Kingdom):
God's Guest  3 min.

339.
Bill PSARRAS (United Kingdom):

340.
Vahid MOUSAIAN (Iran):
Golchehreh  108 min.

341.
Kuzma VOSTRIKOV (Russia):

Jó hírek, rossz hírek
342.
Kacper Shikeli (Poland ):

343.
Jaimz ASMUNDSON & Karen ASMUNDSON (Canada):

344.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Poland):
Grand Central  2 min.

Nagydíj
345.
Marc RIBA & Anna SOLANAS (Spain):
Grand Prix  8 min.

346.
Robert KELLNER (Germany):

347.
Bjarni GUNNARSSON, Cedric DUPIRE (France / The Netherlands):
Grey Seeds  8 min.

348.
Vincent BURGEVIN & Franck LEBON (France):

349.
Agnieszka BOROWA (Poland):

Gumikalapács
350.
KŐSZEGI Edit (Hungary):

H2O
351.
Tomasz WOLSKI (Poland):
H2O  9 min.

352.
Karim AZIMI (Iran):
Habut / Falling  10 min.

Hadley TK-421
353.
Jonathan REID-EDWARDS (United Kingdom / England):
Hadley TK-421  18 min.

354.
Roberto SANTAGUIDA (Canada):

355.
Martin BUSKER (Germany):

Half
356.
KÁNTOR Zoltán (Hungary):
Half  25 min.

357.
Agustín CALDERÓN (Spain):
Hamletmachine  16 min.

359.
Bob KOHN (France):
Hands  3 min.

360.
Yuichi ITO (Japan):
Harbor Tale  18 min.

361.
Sagi BORNSTEIN (Israel / Germany):

362.
RUBI Anna (Hungary):

363.
Hilda DANIEL (USA):
Hatchet  29 min.

364.
Tamar TAL (Israel):

365.
Gokhan DUMANLI (Turkey):

Hazafelé
366.
Rita BAKACS, Masayo KAJIMURA, Graziella TOMASI (Germany):

367.
Laurent DURIEUX (France):
Hellville  4 min.

Segítség
368.
Rathinam PANDIARAJAN (India):
Help  11 min.

369.
Maria BJÖRKLUND (Finland):

370.
Luis Maria FERRANDEZ & Alejandro ABOLI (Spain):

371.
Krzysztof HONOWSKI (Germany / United Kingdom):

372.
David PANTALEÓN (Spain):

373.
JENEY Ákos (Hungary):
High Concept  6 min.

374.
Fehraz LATEEF (Australia):
High Fashion  21 min.

375.
Kullar VIIMNE (Estonia):
Hing / Breath  59 min.

376.
David JARAB (Czech Republic):

377.
Harry CHEW (Singapore):
Holiday  4 min.

holvagyunk
378.
PUCHER Bálint (Hungary):

Gépember
379.
Alfonso Moral ROSER CORELLA (Spain):

380.
Nicolas CONTANT (France):
Hommage to  3 min.

Remény
381.
Pedro PIRES (CANADA):
Hope  11 min.

382.
Kasia KøHLER LARSEN (Denmark):

http://
383.
Bartosz KRUHLIK (Poland):
http://  12 min.

384.
Daniel SEIDENEDER & Daniel PFEIFFER (Germany):
Hurdy Gurdy  4 min.

385.
Steve COY (USA):

386.
Aaron ZEGHERS (Canada):
I See A Light  2 min.

387.
Vitaly VOROBIEV (Russia):

388.
Tomer HEYMANN (Israel):
I Shot My Love  56 min.

Ha lenne szívem
389.
Jörg SCHREZENMEIR (Austria):

390.
Brendon CULLITON (Canada):

Egyszer volt egy művész
391.
Arjan BRENTJES (The Netherlands):

392.
Denis ASTOLFI (Italy):

393.
Carlos GÓMEZ-TRIGO (Spain):
Ilusión / Hope  13 min.

394.
David GRUMBACH (France / Luxembourg):

395.
Faith HOLLAND (USA):

396.
Marika ALTAEVA (Taiwan):
In Between  15 min.

397.
Peter BRUENNER (USA / Austria):
In Our Hands  28 min.

A mi időnkben
398.
GODA Krisztina (Hungary):
In Our Time  3 min.

Különben is
399.
Nicole WEGNER (Germany):
In Particular  8 min.

400.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Poland):

401.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugal):

Inercia
402.
FÁBIÁN Kristóf (Hungary):

403.
Matti HARJU (Finland):
Inho / Nausea  8 min.

Insequence
404.
TISZA Balázs (Slovakia):
Insequence  26 min.

405.
Didier ROUGET (France):

406.
Josep Maria BENDICHO (Spain):

407.
Felipe PARDO (Spain):

408.
Marlene DENNINGMANN (Germany):
Interview #3  6 min.

409.
Yacine ABOU-BEKR (France):

Barátok között
410.
Ozana NICOLAU (Romania):

411.
José Ramón FRÍAS (Spain):

412.
Gili GAON (Israel):
Iraqn’roll  52 min.

413.
Christel CHABERT (France):

414.
Milko YOVCHEV (Bulgaria):

415.
Stéphane FREISS (France):

416.
Jeff SILVA (USA):
Ivan and Ivana  80 min.

417.
Baya KASMI (France):

418.
Arash MIRTALEBI (Iran):

419.
Félicie HAYMOZ (Belgium):

420.
Félicie HAYMOZ (Switzerland / Belgium / France):

421.
Bernard TANGUY (France):

422.
Françoise POULIN-JACOB (France):

423.
Valérie THÉODORE (France):

424.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (The Netherlands):

425.
Stephan CASTANG (France):

426.
Wojtek WAWSZCZYK, Tomasz LESNIAK, Jakub TARKOWSKI (Poland):

427.
Fiona COCHRANE (Australia):

428.
Donna McRAE (Australia):
Johnny Ghost  76 min.

429.
Susan BÉJAR (Spain):
Joselyn  19 min.

430.
Jean-Claude FLACCOMIO (France):

431.
Vincent DIDEROT (France):
Jour 0 / Day 0  15 min.

432.
Paula DE LUQUE (Argentina):

Juku
433.
Kiro RUSSO (Bolivia):
Juku  18 min.

434.
Julia DUCOURNAU (France):
Junior  22 min.

Ócskaja
435.
Kirk HENDRY (United Kingdom):
Junk  6 min.

436.
Julia KOLBERGER (Poland):

Holnap...
437.
Bartosz KRUHLIK (Poland):

438.
Joachim WEISSMANN (Belgium):
Kéros?ne  27 min.

439.
SIMON Balázs (Hungary):

Külalak
440.
REISZ Gábor (Hungary):

K - Kafka szavai mozgásban
441.
SZŰCS Réka (Bulgaria / France / United Kingdom / Hungary / Romania):

442.
Gülten TARANÇ (Turkey):

443.
Murat DUZGUNOGLU & Vuslat SARACOGLU (Turkey):

444.
Basil VOGT (Switzerland):

445.
SPARTA Achilles (Hungary):
KARMA  11 min.

446.
Ariel SHABAN (Kosovo / Germany):

447.
Diane PERELSZTEJN (France):

448.
Helena TŔE©TÍKOVÁ (Czech Republic):
Katka  90 min.

Kazetta
449.
LICHTER Péter (Hungary):

Test emlékezet
450.
Ülo PIKKOV (Estonia):

451.
Carlos FRANKLIN (United Kingdom):
KEP  5 min.

KERN
452.
Nicole WEGNER (Germany):
KERN  6 min.

453.
Nadereh TORKAMANI (Iran):

454.
Jackie PASSMORE (United Kingdom):

455.
Atelier Collectif (Belgium):
Kin  11 min.

456.
Burak YEDEKÇI (Turkey):
Kirmizi / Red  12 min.

457.
Emre AKAY (Turkey):

458.
Alain ROSS (France):
Kiss & Kill  10 min.

459.
Randy Lee CUTLER (Canada):

460.
Ophir BENSHIMON (Israel):
Kitsch  4 min.

461.
Hakan Berber (Turkey):

A kazánfűtő
462.
Alexey BALABANOV (Russia):

Kodály Generációk
463.
GYŐRFFY Szabolcs (Hungary):

465.
Sion SONO (Japan):

466.
Rui SIMõES (Portugal / Cape Verde):

Komeda - filmzene egy életre
467.
Claudia BUTHENHOFF-DUFFY (Poland / Germany):

A nyár utolsó napja
468.
Piotr STASIK (Poland):

Kopasz Csirke
469.
SZOMBATH Máté (Hungary):

470.
Klara KOCHANSKA (Poland):

471.
Blerta ZEQIRI (Kosovo):

Ahol a kutyák meghalnak
472.
Svetlana FILIPPOVA (France):

474.
Max HATTLER (United Kingdom / Germany / Italy):

475.
Christophe VERDONCK (Belgium):

476.
Léo MÉDARD (Belgium):

477.
Thierry NEVEZ (France):

478.
Nicolas LIGUORI (France / Belgium):

479.
Lydia WHEATLEY (France):

Instant X
480.
Delphine HERMANS (Belgium):

481.
Americo MELCHIONDA (Italy):

482.
David GARNACHO & Robin PLESSY (France):

483.
Arturo RUIZ SERRANO (Spain):

484.
Elisabet GUSTAFSSON (France / Sweden):

485.
Laurie COLSON (Belgium):

486.
Joao VIEIRA TORRES (France):

487.
Louise-Marie COLON (Belgium):

488.
Luis ARENAS LÓPEZ (Spain):

489.
David GONZALEZ (Spain):
La calma / Calm  12 min.

Ház a tónál
490.
Galder GAZTELU-URRUTIA (Spain):

491.
François BARBIER (France):

492.
Victor DEKYVERE (France):

493.
Zoe BERRIATÚA (Spain):

494.
Matthieu SALMON (France):

495.
Foued MANSOUR (France):

496.
Sacha CHELLI (France):

Enyhülés
497.
Pierre DUCOS & Bertrand BEY (France):
La Detente  9 min.

498.
Guillermo CHAPA (Spain):

499.
Diane SARA (France):

500.
Fabrizio POLPETTINI (France):

502.
Lewis LEWIS EIZYKMAN (France):

503.
Hugo FRASSETTO (France / Belgium):

504.
Marco Antonio ROBLEDO (Spain):

505.
Victor CARREY (Spain):

506.
Florian QUITTARD (France):

507.
Ana Aurora RODRIGUEZ & Andrea CORREA QUIROZ (Spain):

508.
François AUDOIN (France):

509.
Thierry PALADINO (Poland / France):
La Machina  52 min.

510.
Gaëlle KOMAR (Belgium):

511.
Sergio BARREJON (Spain):

512.
Jaime DEZCALLAR (Spain):

513.
Ida CUÉLLAR (Spain):

515.
Mathieu HIPPEAU (France):

516.
Dominique BAUMARD (France):

518.
Louise NARBONI (France):

519.
Miguel Á. GARCÍA DE LA CALERA (Spain):

520.
Stéphanie LAGARDE (France):

521.
Julien BOUSTANI & Cecilia RAMOS (France / Spain):

522.
Marie COGNÉ (France):

523.
Isabelle REGNIER (France):

524.
Mike GUERMYET (France):

525.
François BERTIN (France):

526.
Ann SIROT & Raphaël BALBONI (Belgium):

Élet, messze
527.
Marc WEYMULLER (FRANCE):

528.
Elsa Quinette (France):

529.
Pierre GAFFIÉ (France):

530.
Claudio SA (Portugal):

531.
Jose Mari GOENAGA (Spain):

532.
Sahraa KARIMI (Slovakia):

533.
Gerard FREIXES RIBERA & Pilar PASCUAL CERDÁN (Spain):

534.
Johannes NYHOLM (Sweden):
Las Palmas  13 min.

535.
Gabriela GOLDER (Argentina):

Laula
536.
Werner BIEDERMANN (Germany):
Laula  7 min.

537.
Luis NIETO (France):
Lazarov  5 min.

538.
Zoe D'AMARO (The Netherlands):

540.
Christophe GAUTRY & Arnaud DEMUYNCK (France / Belgium):

541.
Caroline TAMBOUR (Belgium):

542.
Raphaël MATHIÉ (France):

543.
Pierre-Emmanuel LYET (France):

544.
Thibault LE TEXIER (France):

545.
Aurélien VERNHES-LERMUSIAUX (France):

547.
Loic MALO (France):

548.
Vincent BRUNO (Belgium):

549.
Guillaume THORON (France):

550.
Vincent MARIETTE (France):

551.
Frederique PRESSMANN (France):

552.
Collective: 13 CHILDREN (Belgium):

A nixi szörny
553.
Rosto (The Netherlands / France / Belgium):

A név nélküli
554.
Violaine LECUYER (France):

555.
Sylvia GUILLET (France):
Le vivier  19 min.

556.
Mikoláą ORLICKỲ (Czech Republic):

557.
Tomasz WOLSKI (Poland):

558.
Jean-Gabriel PERIOT (France):

559.
Adrien BEAU (France):

561.
Yohann KOUAM (France):

562.
Laurent LARIVIERE (France):

563.
Caroline DERUAS (France):

564.
Didier MINNE (Belgium):

565.
Pierre-Emmanuel LYET, Marc CHEVALIER, Joris CLERTÉ (France):

566.
Quimu CASALPRIM (Germany):

567.
Sebastien MARZINIAK (France):

568.
Nicolas ENGEL (France):

570.
Pierre MOUSQUET & Jérôme CAUWE (Belgium):

571.
Pierre MOUSQUET & Jérôme CAUWE (France / Belgium):

572.
Elena DEMIDOVA (Russia):
Lesha  32 min.

573.
Alan DUNNETT (United Kingdom):
Let In  2 min.

574.
Pierre Yves CLOUIN (France):
Levis Kong  6 min.

575.
Pau TEIXIDOR (Spain):

576.
Julian KRUBASIK (Germany):

577.
Charlene FAVIER (France):

578.
Piers THOMPSON (United Kingdom):
Lin  25 min.

579.
Steffen Cornelius TRALLES (Germany):

580.
Ruth LINGFORD (USA / United Kingdom):
Little Deaths  11 min.

581.
Franck JANIN (France):
Lola  6 min.

582.
Barak HEYMANN (Israel):
Lone Samaritan  50 min.

583.
Virginia LLERA (Spain):
Lone-illnes  11 min.

584.
Roberto Lozano BRUNA (Spain):

585.
Martín BOULOCQ (Bolivia):
Los Viejos  73 min.

586.
Alek WASILEWSKI (Poland):

Szerencsés hetes
587.
Claudia HEINDEL (Germany ):
Lucky Seven  27 min.

Lys
588.
Krystof ZLATNIK (Germany):
Lys  52 min.

589.
Timo BECKER (Germany):

590.
Olivier PY (France ):
Méditerranées  32 min.

Még mire jó a hullámcsat?
591.
TÓTH-PÓCS Roland (Hungary):

592.
Julien GUETTA

593.
Anna-Celia KENDALL (France):
Machinations  53 min.

594.
Lucas OLDWINE (Greece):
Madeleine  2 min.

595.
H. Michael SANDERS (USA):

596.
Nomint Motion Design (Greece):

Mahala
597.
MANGULT Dorka (Hungary / Slovakia):
Mahala  3 min.

598.
Sinan SERTEL (Turkey):

599.
Khalil ZAAROUR (Lebanon):

600.
Hugo SPEER (United Kingdom, England):
Mam  15 min.

601.
Taha KARIMI (Iraq):

602.
Frederic CHOFFAT & Julie GILBERT (Switzerland / France):
Mangrove  70 min.

603.
Hayoun KWON (France):

604.
NEMES István (Hungary):

605.
Orlanda LAFORET (France):
Maria Magenta  10 min.

606.
Enrique PIñUEL (Spain):

Törött Határ
607.
Kaywan KARIMI (Iran):

608.
Maurizio VON TRAPP (United Kingdom):
Matador  6 min.

609.
Cesar ESTEBAN ALENDA & Jose ESTEBAN ALENDA (Spain):

Matt
610.
BESENYEI Zsuzsanna (Hungary):

611.
Xavier SERON & Méryl FORTUNAT-ROSSI (Belgium):

612.
Barbara HAMMER (USA):

613.
Bartosz WARWAS (Poland):

615.
Rubaiyat HOSSAIN (Bangladesh):
Meherjaan  119 min.

616.
Charlotte CORNATON (France):
Memento Mori  22 min.

617.
Kasia KOEHLER LARSEN (Denmark / Lebanon):
Memories  27 min.

618.
Jiang WU & Zhiming HE (China):

619.
Jean-Jacques PRUNÉS (Czech Republic / France):

620.
David CASAL-ROMA (Spain):

Menu
621.
Djamo DANIEL NICOLAE (Romania):
Menu  6 min.

622.
Kristen LAUTH SHAEFFER (USA):
Mercury In Tuna  10 min.

623.
Lisa SEIDENBERG (USA):

Mi, ha nem magyar?
624.
KORMOS Gyula Krisztián, TOLNAI Szabolcs, KOSTIL Danila, KISS Norbert Ádám, NÉMETH Gábor Péter, MOSKOVICS Judit, LUKA Kostil, TROST Ádám (Hungary):

625.
Liora AMIR BARMATZ (Israel):

Millhaven
626.
Bartek KULAS (Poland):
Millhaven  7 min.

627.
Marina ROY (Canada):

628.
STAN & VINCE (France):
Minus  5 min.

629.
Srdjan KECA (United Kingdom):
Mirage  42 min.

630.
Alexander ZELDOVICH (Russia):

631.
Maurizio VON TRAPP (United Kingdom):
Miss Mia Meows  12 min.

632.
Tomás LIPGOT (Argentina):
Moacir  75 min.

Engem
633.
Inés SEDAN (France):
Moi / Me  6 min.

634.
Sofia DJAMA (France):

635.
Daniel METGE (France):

636.
Emmanuelle MICHELET & Vincent FOUQUET (France):

Monika
637.
Christian WERNER (Germany):
Monika  53 min.

638.
Isabelle BERTELETTI & Laurent CIBIEN (France):

639.
Chintis LUNDGREN (Estonia):
Montego  11 min.

640.
Max HATTLER (United Kingdom / Germany):
Mount Allen  4 min.

641.
Dror SHPATZ & Nadav NACHMANY (Israel):

642.
Stephen IRWIN (United Kingdom):
Moxie  6 min.

643.
Daneeta Loretta JACKSON, Patrick JACKSON (USA):

644.
Inaki SAN ROMÁN (Spain):

645.
Mario GOMES (Portugal / Germany):

646.
Joana IMAGINARIO (Portugal):

647.
Paco PÉREZ (Spain):
Munecas / Dolls  18 min.

648.
Beate HECHER (Austria):

649.
Ivan CASO (Spain):

650.
Rungano NYONI (Zambia / United Kingdom):

651.
Richard J MOIR (United Kingdom / England):

652.
Roy SHER (Israel / France / Greece):
My Sweet Canary  89 min.

653.
Maya VITKOVA (Bulgaria):
My Tired Father  14 min.

654.
Elisa RESINARO (Italy):
MyShoes  10 min.

655.
Fabio RESINARO & Fabio GUAGLIONE (Italy):

656.
Joonas RUTANEN (Finland):

657.
Lois PATINO (Spain):

658.
Benjamin TESKE (Germany):

659.
Esteban CRESPO (Spain):

660.
Charles Ravussin (France):

661.
Ziya DEMIREL (Turkey):

662.
Pierre BOULANGER (France):
Nana  8 min.

664.
Eline FLIPSE (The Netherlands):

665.
Julian KRUBASIK (Germany):
Nataly  9 min.

666.
Marcello BILLIARDI (Czech Republic):

667.
Jeroen TER WELLE (The Netherlands):

668.
Robin LIPO (Poland):

669.
Nathan NILL (Germany):
Nazi Goreng  7 min.

Ne lépj a Ranchemre
670.
VÉKES Csaba & POLGÁR Péter (Hungary):

671.
Susana ARBIZU & Henri BELIN (France / Spain):

Nekropolisz
672.
Kerstin GRAMBERG (Germany):
Nekropolis  3 min.

Nem vagyunk vidámak
673.
SÓLYOM Áron Koppány (Hungary):

674.
Giada GHIRINGHELLI (Switzerland / United Kingdom):

Newzif
675.
Mohammad ESMAEELI (Iran):
Newzif  7 min.

676.
Michael SKLARUK (Israel):
Next stage  6 min.

Éjszakai Vadász
677.
Stacey STEERS (USA):
Night Hunter  15 min.

678.
Thomas PLAETE (France / Belgium):

679.
Guillermo P. BOSCH (Spain):
No  10 min.

680.
Shlomo SLUTZKY
No Full Stop  52 min.

681.
Peter RIPPL (Germany / Russia):

682.
Hilda DANIEL (USA):
No. 41  1 min.

684.
Cem ÖZTÜFEKçI (France / Turkey):
Nolya  26 min.

685.
Hyun-shin MO (South Korea):
Non Double  9 min.

686.
Alfredo COVELLI (Italy):

687.
Bill PSARRAS (United Kingdom):

688.
Chus DOMINGUEZ (Spain):

689.
Odilon ROCHA (Brazil):

690.
Nan MELVILLE (USA):

691.
Thomas LÉLU (France):
Nuts  15 min.

692.
João MANSO (Portugal):

693.
Erman ZAMBAK (Turkey):

694.
Collective CHILDREN (Portugal):

695.
Gizem BAYIKSEL (Turkey):

696.
Cedric DUPIRE & Cristiana MIRANDA (Brazil / France):

697.
Gülten TARANÇ (Turkey):

Obscura
698.
DANCSÓ Péter (Hungary):
Obscura  10 min.

699.
Boba BALUCHOVA (Slovakia):

700.
Jonas MATZOW GULBRANDSEN (Poland):
Odmet / Scream  15 min.

701.
Alex LORA (USA / Spain):

702.
Fritz STOLBERG (United Kingdom):

703.
Bakur BAKURADZE (Russia):

Omega
704.
Jules DOUSSET (France):
Omega  15 min.

705.
Daniel HOPKINS (United Kingdom):

706.
Susanne WIEGNER (Germany):

707.
Shinji IMAOKA (Japan / Germany):

708.
Daniel BAROSA (Brazil):

709.
Anouk de CLERCQ (Belgium):

710.
Armand MORIN (France):

711.
Monika LYKO (Norway):

Libabőr
712.
Hadas NEUMAN (Israel):

713.
Marcello BILLIARDI (Czech Republic):

Ordít a csend
714.
DÓZSA Katalin & TURCSÁNY Attila (Hungary):

715.
Luis NIETO (France):
Organopolis  3 min.

716.
Massinissa HOCINE (France):

717.
Filipa REIS & Joao Miller GUERRA (Portugal):

718.
Erik KENTTA (Scotland):
Oscar  6 min.

719.
Julia PANASENKO (Russia):
Outro  45 min.

720.
Dan SACHAR (Israel):
Overture  35 min.

721.
Karimah ASHADU (United Kingdom):

722.
Jon KHOREANO (Spain):

723.
Ana María HURTADO (Chile):

Arcok
724.
Nir PHILOSOF (Israel):

725.
Zbigniew CZAPLA (Poland):
PaperBox  9 min.

726.
Igor PEJIC (France):

727.
Jonas ENGLERT & Ferdinand PAUL (France / Germany):
Paris  10 min.

728.
Thomas CAILLEY (France):
Paris Shanghai  25 min.

729.
Clément COGITORE (France):

730.
Bahram TAVAKOLI (Iran):

732.
Julien BEAUNAY (France):

733.
Lucas OLDWINE (Greece):
Pathosis  3 min.

734.
Etienne SANDRIN, Antoine MISEREY, Laurence BRAUNBERGER, Maroussia VOSSEN (France):

735.
Kazuhiro SODA (Japan / USA / South Korea):
Peace  75 min.

736.
Karin HAMMER (Austria):
Pentagonia  5 min.

737.
Boris Gerrets (The Netherlands):

Peremlét
738.
Bogdan George APERTI (Romania / Austria):

739.
Romela CRNOGORAC & Adriano MULE' (Bosnia-Herzegovina / Italy):

740.
Claudine NATKIN (France):

741.
Paul O'DONOGHUE (Ireland):
Phasing Waves  7 min.

742.
HeeWon LEE (France):
Phone Tapping  10 min.

743.
Aaron OLDENBURG (Guyana / USA):

Pinkwater
744.
KERÉKGYARTÓ Yvonne (Hungary):
Pinkwater  13 min.

745.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Poland):
Pirate's Life  3 min.

Pista bácsi
746.
FELVIDÉKI Miklós, JUHÁSZ Márk, TOMPA Borbála (Hungary):

747.
Marco GIANFREDA (Italy):

Z Bolygó
748.
Momoko SETO (France):
Planet Z  10 min.

749.
Jonathan VINEL (France):
Play  10 min.

750.
Barry PURVES (France):
Plume  14 min.

Nincs több szabad hely
751.
Cedric DUPIRE & Marie RICHEUX (France):

752.
Christophe PELLET (France):

753.
Sergey KACHKIN (Russia):

754.
Avi ANGEL (Israel):

755.
Piotr SULKOWSKI (Poland):

756.
Maksym FIRSENKO (Ukraine):

757.
Björn REINHARDT, Eckehard PISTRICK (Germany / Romania):
Polyphonia  90 min.

Szomorú Vasárnap
758.
Mikoláą ORLICKỲ (Czech Republic):

759.
Alexander MIEHLE (Germany):

760.
Justyna TAFEL (Poland):

761.
Juan GAUTIER (Spain ):

762.
Agata PRETKA (Poland):

763.
Fleur BOONMAN (The Netherlands):
Portable Life  100 min.

Az utolsó játék babák
764.
George NEGASHEV (Russia):

765.
Jiri NOVAK (Czech Republic):

766.
Teymur DAIMI (Azerbaijan):

767.
Pascal SAVARD (France):
Postaction  13 min.

Visszatérések
769.
Krzysztof KADLUBOWSKI (Poland):

Prélude
770.
HEGEDŰS Georgina (Hungary):

Érintetlen a Torment
771.
Carlos DITTBORN (Chile):

772.
Gilles LEPORE, Maciej MADRACKI & Michal MADRACKI (Poland / Switzerland):

773.
Matus KRAJNAK (Slovakia):

774.
Nadine POULAIN (Germany ):
Prelude  12 min.

775.
Manon de BOER (Belgium):

776.
Albert RADL (Germany):

Privát Mészöly
777.
DÉR Asia, GERŐCS Péter (Hungary):

A jós jövetele
778.
Rao HEIDMETS (Estonia):

779.
Olivier JAGUT (France):

780.
Chema GARCIA IBARRA (Spain):

781.
Edilberto RESTINO (Brazil):

782.
Matheiu SIMONET (France):

783.
Adam PALENTA (Poland):

784.
Maciej BOCHNIAK (Poland):

785.
Benjamin WIGLEY (United Kingdom):

786.
Eduardo WILLIAMS (Argentina):

787.
Adriene HUGHES (USA):

788.
Florian SCHNEIDER (Germany):
Pushed  77 min.

789.
Marcia ROMANO (France):

Négy galamb az Antenna Tévén
790.
Martin TRONQUART (France):

791.
Carl LIONNET (France):

792.
Matthieu MAUNIER-ROSSI (France):

793.
Xanaé BOVE (France):

794.
David B (France):

795.
Nadia JANDEAU (France):

796.
HEGEDŰS 2 László (Hungary):

Hollófiú
797.
Andrea DEPPERT (Germany):

798.
Salem SALAVATI (Iran):

799.
Noam PINCHAS (Israel / India ):

800.
Max ZÄHLE (Germany):
Raju  24 min.

Ramin
801.
Audrius STONYS (Latvia/ Georgia):
Ramin  58 min.

802.
Carlos CRESPO (Spain):

803.
Pieter GEENEN (Belgium):
Relocation  23 min.

804.
Vladimir LOGINOV (Estonia):

805.
Yohann GLOAGUEN (France):
Rendez-Vous  9 min.

806.
Rodolphe VIÉMONT (France):

807.
Liliana RESNICK (Croatia / USA):

808.
Barbara GAMPER (United Kingdom):

809.
Daniel SEIDENEDER (Germany):

810.
Recep AKAR (Turkey):
Rewind  5 min.

811.
Adilkhan YERZHANOV (Kazakhstan):

Riksa Láz
812.
SOMOGYVÁRI Gergő (Hungary):

813.
Noriel JARITO (Philippines):
Rindido / Rage  70 min.

814.
Georges GACHOT (Switzerland):
Rio Sonata  85 min.

815.
Faith HOLLAND (USA):
RIP Geocities  3 min.

816.
Jun TAKAGI (Japan):
Rita & Whatsit  26x5 min.

817.
Michael PEARCE (United Kingdom):
Rite  17 min.

818.
KirsiMarja METSäHUONE (Finland):
RoaM  9 min.

820.
Dejan MRAOVIC (USA):

821.
Fernando FRANCO (Spain):
Room  18 min.

822.
Piotr SULKOWSKI (Poland):

823.
Alice BRADSHAW (United Kingdom):
Rubbish  2 min.

824.
Frits STANDAERT (Belgium / France):
Rumours  8 min.

825.
Michael R. ROSKAM (Belgium):

Berkenye keringő
826.
Alyona SEMENOVA, Alexander SMIRNOV (Russia):

827.
Pierre DELORME (France):

828.
Martin PETEROLFF (France):

829.
Mohamed SESAY (Sierra Leone):

830.
Florian MICHAELSEN (Germany):
Salz / Salt  10 min.

Shanghai Banzáj
831.
Jurate SAMULIONYTE (Lithuania):

832.
Nicolas REVOY (France):

833.
Jurate SAMULIONYTE (Lithuania):

834.
Jonathan BONELLI (France):
Saturday  12 min.

835.
Stephen ROUSSELIN (France):
Scéne / Scene  17 min.

836.
Guillaume VATAN (France):
Scene d'amour  7 min.

837.
Siegfried KOEPF (Germany):

838.
Jalal SAEDPANAH (Iran):

839.
Mehrdad KHOSHBAKHT (Iran):

840.
Diego BARRERA (Spain):

841.
Hilda DANIEL (USA):
Segment 38:07  1 min.

842.
Wei-Ming HO (Taiwan):

843.
Isiah MEDINA (Canada):

844.
Yonatan KANASKEVICH (Israel):

845.
Erman ZAMBAK (Turkey):

846.
Erika ETANGSALÉ (Reunion Island / France):

847.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Italy):

849.
Yuriy SADOMSKIY & Maksym FIRSENKO (Ukraine):

850.
Aimee POWELL (United Kingdom):
Shades of Beige  16 min.

851.
Olga PALOMÄKI (Finland):

852.
Michel PAVLOU (Greece / Norway):
Shadowlands  8 min.

853.
Antony JACOB (France):
Shadows  6 min.

A kövek nektárja
854.
Sattar Chamani GOL (Iran):

855.
Liu HAIPING (China):

856.
Craig ROSENTHAL (China):

Elvesztett Kontroll
857.
Haritz ZUBILLAGA (Spain):

858.
Naoya YAMAGUCHI (Japan):
Shinigami  25 min.

859.
Dorit WEISMAN (Israel):

860.
Xavier ALMEIDA (Portugal):
Shlager  5 min.

861.
Aurélien HERAUD (France):
Siamrosed  29 min.

862.
Nikoleta LEOUSI (United Kingdom):

863.
Manuel SORROCHE (France):

864.
Rita FIGUEIREDO (Portugal):

Hallgatag Hó
865.
Jan Van Den BERG (The Netherlands):
Silent Snow  71 min.

866.
Virgile TROUILLOT (France):
Silly Bitty Bunny  78x4 min.

867.
Roberto OLIVARES (Mexico):

868.
Bel ARMENTEROS (Spain):

Az Apa Bűnei
869.
Deco DAWSON (Canada):

870.
Don SWAYNOS (USA):

871.
Ronnie CRAMER (USA):
Sixty in 60  60 min.

872.
Saman SALOUR (Iran):

873.
Farkhat SHARIPOV (Kazakhstan):

Az erdő mélyén
874.
Kristina FRANK (Sweden):

875.
Heidi PHILLIPS (Canada):
Skydive  5 min.

Kislány
876.
Milan MACHÁT (Czech Republic):

877.
Daria LYUBSHINA (Russia):

878.
David ILUNDAIN, Eugenia POSECK, Luis ARRIBAS, Paul SEVERN, César URRUTIA, Javier SAN ROMÁN, Jesús LIEDO, Paco ORTEGA (Spain):
Slides  17 min.

879.
Jane SABLOW (USA):
Smart Machine  4 min.

880.
ZANOLETTY (Spain):
Smile  5 min.

881.
Marta Pajek (Poland ):

882.
Mati DIOP (France):
Snow Canon  33 min.

883.
Frederik Jan DEPICKERE (Belgium):
Solipsoid  12 min.

884.
RÁKOS Blanka & NAGY Péter István (Hungary):
SOLTIS 30  60 min.

885.
Susanna WALLIN (United Kingdom):
Someone Else  14 min.

886.
Antoine BARRAUD & Claire DOYON (France):
Son of a gun  12 min.

887.
Lucrèce CARMIGNAC (France):

888.
Robin LIPO (Poland):

889.
Nicolas LEBORGNE (France):

890.
Douglas ATTAL (France):
Soul Wash  24 min.

891.
Vincent DETOURS & Dominique HENRY (Belgium):

892.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #2  4 min.

893.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #3  3 min.

894.
Peter LUHA & Lucia ČERNEKOVÁ (Slovakia):
Spain  4 min.

895.
Katarzyna Nalewajka (Poland ):

896.
Allan BROWN (Canada):

897.
Carlos LASCANO (Czech Republic / France):

898.
Etienne DESROSIERS (Canada):
Steam is Steam  11 min.

899.
Richard MISEK & Marcus WOOD (India):
Stick  16 min.

900.
Jonas ENGLERT (Germany):
Stigma  30 min.

A kollégium
901.
GELLEY Bálint Farkas (Belgium / Hungary):

902.
Sarah WINKENSTETTE (Germany):

Kitörölhetetlenül
903.
Erik ROSENLUND (Sweden / Denmark):

Suli dzsessz
905.
SCHNEIDER Péter (Hungary):

Szumó
906.
Lauréne BRAIBANT (France / Belgium):
Sumo  6 min.

907.
Jane GULL (United Kingdom):
Sunny Boy  11 min.

908.
Sebastian MELO (United Kingdom):
Superliminal  11 min.

909.
Uda BENYAMINA (France):

910.
Michael DACHEUX (France):

911.
Franck GIORDANENGO (France):
Susan in red  15 min.

912.
Agnes DIMUN (Slovakia):

913.
Zahra POONAWALA (France):

914.
Lucas OLDWINE (Greece):
Syntagma  9 min.

Szívem szikla, agyam véső
915.
KOZÁK Tibor Pál (Hungary):

Szabadságszerelem
916.
GULYÁS Gyula (Hungary):

917.
Piotr SULKOWSKI (Poland):

Szekondlájf
918.
SZALAY Péter (Hungary):

919.
Leszek KORUSIEWICZ (Poland):

920.
TARI Zsófia (Hungary):
Szofita Land  6 min.

921.
BÁN Attila (Hungary / Romania):

922.
Virginie BODA (France):

T.Ú.K.-Tanár úr kérem!
923.
MÁTYÁSSY Áron (Hungary):

924.
Jan WAGNER (Germany):
Taenze  6 min.

Kint a Városban
925.
Janis MAZUCH (Germany):

926.
Chiara PASSA (Italy):

927.
Javier MRAD (Argentina):

928.
George BUZOIANU (Romania):

929.
Luke DANIELS (United Kingdom):
The Anchor  15 min.

930.
Wei-Ming HO (Taiwan):

931.
Sarah VANAGT (Belgium ):
The Corridor  7 min.

932.
Rona MARK (USA):
The Crab  102 min.

933.
FX GOBY, Clément BOLLA, Matthieu LANDOUR (France / United Kingdom):

Vége
934.
Bob KOHN (France):
The End  3 min.

935.
Ed ACKERMAN (Canada):
The End  3 min.

A Játszma
936.
Marcin JANIEC (Poland):
The Game  5 min.

937.
Emma SYWYJ (United Kingdom):

Az Alkonyat
938.
NOBRAIN (France):
The Gloaming  14 min.

939.
Toby TATUM (United Kingdom):

940.
Lars JANDEL (Germany):
The Goods  3 min.

941.
Atsushi WADA (France):

942.
Igal HECHT (Canada):
The Hilltops  45 min.

943.
Christos LEFAKIS, Yannis KONSTANTINIDIS (Greece):

Az utolsó busz
944.
Maria HENGGE (Germany / Austria):
The Last Bus  11 min.

945.
Aylam ORIAN (USA):
The Magic Hour  18 min.

946.
Jaimz ASMUNDSON (Canada):
The Magus  12 min.

947.
Frederik Jan DEPICKERE (Belgium):

948.
Sasha ANDREWS (United Kingdom):
The Pair  7 min.

949.
Christine Lucy LATIMER (Canada):
The pool  5 min.

950.
Sylvia WINKLER, Stephan KOEPERL (India):

951.
Tomer HEYMANN (Israel):

952.
John MORRISON (Canada):

953.
Scott PETERSEN (USA):

954.
André SARAIVA (France):
The Shoe  23 min.

955.
Jens BLANK & Anna BENNER (United Kingdom):

956.
Aaron ZEGHERS (Canada):

957.
Bernd LUETZELER (India / Germany):

958.
Mike MARYNIUK & John SCOLES (Canada):

959.
Wiktoria SZYMANSKA (Poland / United Kingdom / France):

960.
Nisha DUGGAL (United Kingdom):

Ez nem igazi
961.
WOOTSCH Gergely (Hungary):

Ez a szomjúság
962.
François VOGEL (France):
This Thirst  4 min.

963.
Slavomir ZREBNY (Slovakia):
Ticho / Silence  12 min.

965.
Adnan POPOVIC (Austria):
Tinamv 1  4 min.

Tiszta kézzel
966.
BAGOTA Béla (Hungary):

Tisztaberek
967.
ERDELYI János (Hungary):

968.
Sabine MASSENET (France):

969.
Theo PAPADOULAKIS (Greece):

971.
Paul WIERSBINSKI (Germany):
Too Human  28 min.

972.
Nikos BRANIDIS & Yiannis BOUGIOUKAS (Greece):
Toothbrushes  4 min.

973.
Jessica KRUMMACHER (Germany):
Totem  86 min.

974.
Kenji OUELLET (Germany):
Touchscape  12 min.

975.
Luc WALPOTH (Switzerland / Italy):

Transzfer
976.
NAGY Bori (Hungary / Romania):

977.
Sebastian HEIDINGER (Germany):

978.
Heli KONTTINEN (Finland):

979.
David R. R. LOSADA (Spain):

980.
Julien PAOLINI (France):

981.
Matt RITVO (USA):

982.
Jacob CHELKOWSKI (Canada / Poland):
Tusks  15 min.

983.
Kuba CZEKAJ (Poland):
Twist and blood  30 min.

984.
Manon de BOER (Belgium):
Two Times 4'33"  10 min.

Két év a tengernél
985.
Ben RIVERS (United Kingdom):

986.
Sun Hee ENGELSTOFT (Denmark):

987.
Maarten J. BOER & Henk VAN STRATEN (The Netherlands):

988.
Johan LEYNAUD (France):
Un / One  3 min.

989.
Xavier RUAX (Spain):

990.
Gérard OLLIVIER (France):

991.
Sergio CANDEL (Spain):

992.
Chedey REYES (Spain):

993.
Jaroslaw KONOPKA (Poland):
Underlife  8 min.

994.
Guillaume ANDRÉ (France):

995.
Anne ALIX (France):

998.
Juliette HENOCQUE (France):

999.
Jan Paul BACHMANN (Germany):

1000.
Jonathan HANNOIS (France):
Urban nature  12 min.

1001.
Alex LORA (USA / Spain):
us  5 min.

1002.
Levan TUTBERIDZE (Georgia):

Utazások egy pesszimistával... I.rész
1003.
GULYÁS Gyula (Hungary):

1004.
Kuzma VOSTRIKOV (Russia):
Uzel / The Knot  10 min.

1005.
Rami ALAYAN (Palestine):

Végtelen percek
1007.
Cecilia FELMÉRI (KRÉZSEK) (Hungary / Romania):

Valami morajlás itt bent
1009.
TOMASITS Vini (Hungary):

1011.
Jean-Baptiste DUMONT (Belgium):

1012.
Markus KEIM & Beate HECHER (Austria):
Vanishing Point  16 min.

1013.
Sébastien LAUDENBACH (France / Belgium):
Vasco  11 min.

1014.
Ilze RAMANE (Latvia):

1015.
Isabella GRESSER (Germany):

1016.
Mara CERRI , Magda GUIDI (France):
Via Curiel 8  9 min.

1017.
Svetozar GOLOVLEV (Russia):
Viktoria  10 min.

Téli Fény
1018.
Skule ERIKSEN (Norway):

1019.
Andrew STANDEN-RAZ (United Kingdom / Austria):

1020.
Eric CAPITAINE (France):

1021.
Agnieszka SMOCZYNSKA (Poland):
Viva Maria!  17 min.

1022.
Isabelle TOLLENAERE (Belgium):
Viva Paradis  17 min.

1023.
Benoit DESGIRAUDS & Pierre LE MERRE (France):

1024.
Yuri SHILLER (Russia):

Az Intimitás Ideje
1025.
Milos MILOSEVIC (Serbia):

Várakozás
1026.
BÉRES Dániel (Hungary):
Waiting  19 min.

1027.
Bruno TRACQ (Belgium):

1028.
Noriel JARITO (Philippines):

1030.
Mihai GRECU (Hungary):

1031.
William HEAD (Australia):

Súly
1032.
Caryn BRISSEY (USA):
Weight  38 min.

1033.
Valerie FLORES (France):
What the Fuck?  20 min.

1034.
Kenji OUELLET (Germany):

1035.
Jean-Baptiste DUMONT (Belgium):
Where is Gary  52 min.

1036.
Panos AMVROSIADIS (United Kingdom):
Where Is It?  24 min.

1037.
Alessandro BALTERA & Matteo TORTONE (Italy):
White Men  65 min.

1038.
Lena LIBERTA (Germany):

1039.
Jane SABLOW (USA):

1040.
Thomas BARICEVIC (Australia / United Kingdom):

1041.
Bartosz KRUHLIK (Poland):

1042.
Shimby ZEGEYE-GEBREHIWOT (Canada):
yaya/ayat  6 min.

1043.
Meral CANDAN (Turkey):
Yaz Boz  6 min.

1044.
Gülten TARANÇ (Turkey):

1045.
Ariel WEISBROD & Yossi MEIRI (Israel):

1046.
Mary REID KELLEY (USA):

YYX
1047.
Alex LORA (USA / Spain):
YYX  5 min.

Zöldségleves
1048.
NEUBERGER Gizella (Hungary):

1049.
Eduard MOCEK (Czech Republic):

Gyengeség
1050.
Cihan TEKINALP (Turkey):
Zaaf / Frailty  14 min.

Gyengeség
1051.
Seckin YALIN, Yigit PEHLIVAN, Fulya TOKAOGLU, Dilan SARI (Turkey):

1052.
Rafal SKALSKI (Poland):

1053.
Gregorio MURO (Spain):

1054.
Jimmy GRASSIANT (Germany):

Zero Killed
1055.
Michal KOSAKOWSKI (Germany / Austria):
Zero Killed  81 min.

1056.
Boba BALUCHOVA (Slovakia):

1057.
Cécile BRUN (Switzerland):

1058.
Bartosz KRUHLIK (Poland):

1059.
Rodrigo MARÍN (Chile):

1060.
Yuliya SOLOMONOVA & Andrey KHARZEEV (Russia):

1061.
Sebastian WIEDEMANN (Argentina):
Zugang  14 min.

1062.
Demetrio ELORZ LAZKANOTEGI (Spain):
Zurdo / Left  20 min.

1063.
Lena STILLER (Germany):

SEARCH


      
MEMBERSHIPS
FŐ TÁMOGATÓ

A MŰKÖDÉS TÁMOGATÓJA

 

MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

HUNGARIAN FESTIVAL ASSOCIATION
 

 

PARTNER OLDALAK

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Card payment service provider
Cards accepted