www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

 

 

etnik Archív
2014. augusztus PSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzV Aktuális program:
2014.08.28.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2012


1.
Antonio TIBALDI (Olaszország):
[s]comparse  62 min.

2.
Just PHILIPPOT (Franciaország):

3.
João Paulo OLIVEIRA (Portugália):

4.
Lídice ABREU & Andrés ZAWISZA (Venezuela):
Él  22 min.

5.
Fernando MONTANO (Spanyolország):

6.
ARANY Gold Zoltán (Magyarország):
Ödön  10 min.

7.
TOMASITS Vini (Magyarország):

8.
Michael COUSIN (Egyesült Királyság):

9.
Tom BEWILOGUA (Németország):
1000 Gramm  15 min.

10.
Angelo CAPASSO & Giuseppe CAPASSO (Olaszország):
108.1 FM Radio  15 min.

11.
Anna LINDER (Svédország):

12.
Brock LABRENZ (USA):
1901  20 min.

1937
13.
Svetozar GOLOVLEV (Oroszország):
1937  18 min.

1974
14.
Katelijne SCHRAMA (Hollandia):
1974  14 min.

15.
Claudio ZULIAN (Spanyolország):
2031 / 2111  15 min.

16.
Carlos ARMELLA (Mexikó):
29  13 min.

17.
Nadine POULAIN (Németország):
360°  10 min.

366 Nap
18.
Johannes SCHIEHSL (Németország):

38,5
19.
Grzegorz DEBOWSKI (Lengyelország):
38,5  10 min.

20.
Christophe PELLET (Franciaország):
63 regards  50 min.

21.
Fernando DOMINGUEZ (Argentína):

22.
Charlotte BUISSON-TISSOT (Franciaország):
8 minutes  9 min.

A 11. élet
23.
KŐSZEGI Edit (Magyarország):
A 11. élet  49 min.

24.
Muriel MURIEL MONTINI (Franciaország):
A cold place  4 min.

A fulladás szemernyi lehetősége
25.
KÁJEL Judit (Magyarország):

A Kofa az Uzsorás és a Behajtó
26.
ZSÓTÉR Dániel (Magyarország):

27.
Sylvain PIOUTAZ (Franciaország):
A la longue  23 min.

A mese
28.
TEMESVÁRI-TÓTH Adrien (Magyarország):
A mese  8 min.

29.
Carlos LASCANO (Franciaország):

A sikoly ars poetikája - Ladik Katalin portré
30.
SZILÁGYI Kornél (Magyarország):

Egyedül
31.
Francisco Javier RUBIO (Spanyolország):

32.
Fjodor DONDERER (Németország):

A szovjet levelezőpajtás
33.
PAPP Gábor Zsigmond (Magyarország):

34.
Guillermo MAGARIñOS (Spanyolország):
A tiempo  13 min.

35.
Vanessa CLÉMENT (Franciaország):
A Trois  9 min.

36.
Byoung-hwa CHOI (Dél-Korea):

A zene összeköt
37.
IVÁN Attila (Magyarország):

38.
Jean-François HASSOUN (Franciaország):
A.B.E  17 min.

Aalterate
39.
Christobal DE OLIVEIRA (Franciaország):
Aalterate  10 min.

40.
Valérie MRÉJEN & Bertrand SCHEFER (Franciaország):

42.
Tobias BAUER (Németország):

43.
Philippe LAMENSCH (Belgium):
About a Spoon  14 min.

44.
Carine HAZAN (Franciaország):
Abribus  20 min.

45.
Maxim KUPHAL-POTAPENKO (Németország):
Acht Monate  7 min.

46.
Noa AHARONI (Izrael):
Ad Sof Hakaitz  95 min.

Igen
47.
Jarib ZAGOYA (Mexikó / Franciaország):
Adagio / Igen  24 min.

48.
Oren ADAF (Izrael):

Emberek
49.
Mashaallah MOHAMMADI (Irán):

50.
Surjo DEB (India):

51.
Pau CAMARASA (Spanyolország):
Adentro  6 min.

52.
Barbara VEKARIC (Horvátország):
Adieu, N  15 min.

53.
Filippos TSITOS (Görögország):
Adikos Kosmos  118 min.

54.
Mirjam BLOMMERT (Portugália):
Aero  32 min.

55.
Matti HARJU (Finnország / Egyesült Királyság):
Afrikka  9 min.

56.
Sandrine GREGOR (Franciaország):

Agnieszka
57.
Izabela BARTOSIK-BURKHARDT (Franciaország / Lengyelország):
Agnieszka  10 min.

59.
Mehrdad OSKOUEI (Irán):

60.
Uygar DEMOGLU (Törökország):
Akreditasyon  4 min.

61.
Mohammad Ali TALEBI (Irán):
Alafzar  86 min.

Albert
62.
BÁRDOS Csaba (Magyarország):
Albert  6 min.

63.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Észak-Írország):

64.
Guillaume GOUIX (Franciaország):

65.
Céline PONCET (Franciaország):
Alice  11 min.

Alkotás 41.
66.
KUTIKA Ádám & SÓLYMOS Dávid (Magyarország):
Alkotás 41.  3 min.

67.
Tirtza EVEN & Justin GIBSON (USA):
All day  33 min.

68.
Fatma BUCAK & Sergio FERGNACHINO (Olaszország):
Almost married  60 min.

69.
Leendert POT (Hollandia):

Amok
70.
Christoph BAUMANN (Németország):
Amok  15 min.

71.
Philippe ETIENNE (Franciaország):
Amsterdam  18 min.

72.
Harry CHEW (Szingapúr):
And end  6 min.

Angezettelt - Horst & Marie
73.
Dominik UTZ (Németország):

74.
Neta BRAUN (Izrael):
Ani Midbar  14 min.

75.
Faith HOLLAND (USA):

Csendes Folyó
76.
Anca Miruna LAZARESCU (Németország / Románia):

77.
Flora MOLINIÉ (Franciaország):
Apnée  4 min.

78.
Bill PSARRAS (Egyesült Királyság):

79.
Uygar DEMOGLU & Pertev Emre TAŞTABAN (Németország):

80.
Mounir FATMI (Franciaország):

81.
Blaise HARRISON (Franciaország):

82.
Eero YLI-VAKKURI (Finnország):

83.
Faith HOLLAND (USA):

84.
Edgard GRIMA (Franciaország):

85.
Marcello BILLIARDI (Csehország):
Atomic Fish  8 min.

86.
Bernabé RICO (Spanyolország):
Atracones  8 min.

87.
Manon de BOER (Belgium):
Attica  10 min.

88.
Johan POLLEFOORT (Franciaország / Belgium):

89.
Pierre DUCULOT (Belgium):
Au cul du loup  83 min.

90.
Milena MARTÍNEZ (Spanyolország):

91.
Pauline GOASMAT (Franciaország):
Autopsie  10 min.

92.
Christian ROUAUD (Franciaország):
Avec Dédé  79 min.

93.
Maria KORPORAL (Olaszország):

94.
Stefanos MONDELOS (Görögország):

95.
Ismail MADEN (Törökország):
Ayna ve Yalan  5 min.

Az Ördögi Kétkerekű szerkezetek Históriája
96.
BOGNÁR Éva Katinka (Magyarország):

Az idő átlényegülése, Óhajtás az űrben
97.
KOCSIS Ferenc (Magyarország):

98.
Aaike STUART (Hollandia / Németország):
Bad Luck City  12 min.

Táncolunk?
99.
Daniel AZANCOT (Spanyolország):

100.
Ravindra Harishchandra JADHAV (India):
Balgandharva  130 min.

101.
Collective: 10 ADULTS (Belgium):
Barracuda  8 min.

102.
Olivier MARTINEZ (Franciaország):
Bartleby  29 min.

103.
Juan BIDEGAIN (Spanyolország):
Bazekiten  7 min.

Változás
104.
FARKAS-MOHI Balázs (Magyarország):

105.
Liz AGGISS & Joe MURRAY (Egyesült Királyság):

Medve
106.
Nash EDGERTON (Ausztrália):
Bear / Medve  11 min.

107.
Leszek GNOINSKI & Wojciech SLOTA (Lengyelország):

108.
Michael RAPAPORT (USA):

109.
Serge POYOTTE (Franciaország):
Beautiful  44 min.

110.
Mounir FATMI (Franciaország):

111.
Emily Vey DUKE & Cooper BATTERSBY (Kanada):

113.
Matthias ZUDER (Németország):
Begegnung  7 min.

114.
T BANNENBERG & NOK SNEL (Hollandia):

115.
Nancy ANDREWS (USA):

Béla küzdelmei
116.
BAJUSZ Orsolya (Ausztria / Magyarország):

Berlin
117.
Noemi SCHNEIDER & Christiane SCHMIDT (Németország):
Berlin  30 min.

Bertsolari
118.
Asier ALTUNA IZA (Spanyolország):
Bertsolari  90 min.

119.
David SIPOS (Szlovénia):
Besni prerok  19 min.

120.
Emmanuel PLASSERAUD (Franciaország):

121.
Simon ELLIS (Egyesült Királyság):

122.
Anil KAYA (Törökország):

123.
Ben WHITEHEAD (Egyesült Királyság):

124.
Gulya NIZHINSKAYA (Oroszország):
Blizost'.net  11 min.

125.
Alain SAUMA (Franciaország):
Blue Line  20 min.

126.
Marcin SLAWEK (Lengyelország):

127.
Joseph MADMONY (Izrael):

128.
François AVRIL (Franciaország):

129.
Elias GEORGOPOULOS (Görögország):
Breakdown Reward  120 min.

130.
Fjodor DONDERER (Németország):

131.
Graça GOMES (Portugália):
Brincarolas  3 min.

132.
Johannes GIERLINGER (Ausztria):
Broken Time  1 min.

133.
Matt TAABU (Egyesült Királyság, Anglia):
Brotherhood  14 min.

134.
Erika YEOMANS (USA):
Brown Dwarfs  9 min.

135.
Farid BENTOUMI (Franciaország):
Bruleurs  15 min.

136.
Francisco LANÇA (Portugália):
Bruxas  10 min.

Hurok
138.
Aritz MORENO (Spanyolország):
Bucle / Hurok  3 min.

139.
Tornike BZIAVA (Franciaország):
Bude  19 min.

140.
Jen CROTHERS (Kanada):
Butch Tits  4 min.

141.
Josephine HAMMING (Hollandia):
Butterflies Go  53 min.

142.
Orland Gray NUTT (Kanada):

143.
Frederic ZAID (Franciaország):

C4
144.
Lera MISHIROVA (Izrael):
C4  5 min.

145.
Pablo POLO (Brazília):
Café Aurora  20 min.

146.
Mauricio LEIVA COCK (Kolumbia / USA):
Café con leche  10 min.

147.
Michael VAN DER PUT (Egyesült Királyság):
Callum  14 min.

148.
Tomasz JURKIEWICZ (Lengyelország):

149.
Manuela MORENO (Spanyolország):
Camas  10 min.

150.
Christine Lucy LATIMER (Kanada):

151.
Lucas SCHEFFEL (Ausztrália):
Captured  7 min.

152.
Dulce FERNANDES (Angola / Portugália):

Grimasz idők
153.
Peter DIMITROV (Szlovákia):

154.
Ionut PITURESCU (Románia):
Cautare  31 min.

155.
Vincent MACAIGNE (Franciaország):

156.
Shon KIM (Dél-korea / USA):

157.
Alessia CHIESA (Franciaország):

158.
Olivier SIMONNET (Franciaország):
Cendrillon  155 min.

159.
Renaud DUCOING (Franciaország):

160.
Shahram Badakhshan MEHR (Irán):
Chaleh Abi  19 min.

161.
Agnes QUILLET (Franciaország):

162.
David Stanislaw PRUDHOMME (Franciaország):

163.
Adriaan LOKMAN (Franciaország):
Chase  14 min.

164.
Vít Klusák & Filip Remunda (Hollandia):
Chech Peace   min.

165.
Ruben AMAR (Franciaország):
Checkpoint  19 min.

166.
Tommaso PAINO (Egyesült Királyság):
Chrome  14 min.

Ragályos Balszerencse
167.
Osman CERFON (Franciaország):

168.
Mathieu LALANDE, Thibault MOMBELLET, Morgan SALAUD-DALIBERT, Sacha CHELLI, Jim VIEILLE, Dominique ROCHER, Clément MORIN (Franciaország):

169.
Agnes DIMUN (Szlovákia):

170.
Gülten TARANÇ (Törökország):
Cilek Zamani  15 min.

171.
Audrey HOC (Franciaország):

172.
Guy BORDIN, Renaud De PUTTER (Belgium):
Circe's Place  77 min.

173.
Giuseppe SPINA (Olaszország):
Cittá - Stato  34 min.

174.
Martin RATH (Lengyelország):

175.
Albi De ABREU (Venezuela):
Colmillo  18 min.

176.
Peter MACKIE BURNS (Egyesült Királyság / Skócia):
Come Closer  76 min.

177.
David BRAZIER & Kelda FREE (Japán):
Commute  10 min.

178.
Jonathan JOHNSON (USA):

179.
Goran Radovanovic (Szerbia):

180.
Nurit KEDAR
Concrete  52 min.

181.
Muriel MURIEL MONTINI (Franciaország):
Constellation  5 min.

182.
Adriene HUGHES (USA):
Continuous  6 min.

183.
Alberto CABRERA BERNAL (Spanyolország):

184.
Isaac BERROKAL (Spanyolország):
Contranatura  12 min.

185.
Joris LACHAISE (Franciaország):

186.
Sylvain DIEUAIDE (Franciaország):

187.
Alvaro SAU (Spanyolország):
Coptos  16 min.

188.
Christophe HERMANS (Belgium):
Corps étranger  51 min.

Folyosó
189.
Frédérique ORTEGA (Franciaország):

Corvin Variációk
190.
TRENCSÉNYI Klára (Magyarország):

191.
Dawn WESTLAKE (USA):
Covariance  13 min.

192.
Eric FALARDEAU (Kanada):
Crépuscule  19 min.

193.
Jane SABLOW (USA):
Cravings  2 min.

194.
Maryna VRODA (Franciaország):
Cross  15 min.

195.
Tijmen HAUER & Regina KELAITA (Hollandia):
Crosscuts  4 min.

196.
TISZA Balázs, PRIBÉK Gábor (Szlovákia):

Kuba Online
197.
Hugo Marcel OLIVA VARGAS (Kuba / Németország):

Ellenőrzött Levelek
198.
Maciej DRYGAS (Lengyelország):

199.
Krzysztof KASIOR (Lengyelország):

200.
Olivier CHRÉTIEN (Franciaország):
Dédicace  10 min.

201.
Alexandra GRAU DE SOLA (Franciaország):
Daniel  14 min.

Danny Boy
202.
Marek SKROBECKI (Lengyelország / Svájc):
Danny Boy  10'

203.
Annarita ZAMBRANO (Franciaország):

204.
Patrick VOLVE (Franciaország):
Dans le nez  30 min.

205.
Alain DEYMIER (Spanyolország / Franciaország):

206.
Kevin EVENSEN (USA):
Danses  6 min.

207.
Christine LANG (Németország):

208.
Cedric DUPIRE (Franciaország):
Dead End  1 min.

209.
Robert SEXTON (USA):

Létünk és művünk a halálé
210.
KALÓ-B. Péter (Magyarország):

Decapoda Shock
211.
Javier CHILLON (Spanyolország):

A Halhatatlanság Nyilatkozata
212.
Marcin KOSZALKA (Lengyelország):

213.
Bertrand MARCOS (Franciaország):
Deliberation  11 min.

214.
Tomas PECHA (Csehország):

215.
Dorothea CARL & Claudia REICHE (Németország):
demo_lition  12 min.

216.
Kasia KøHLER LARSEN (Dánia):

217.
Krõõt TARKMEEL, Andri ALLAS (Észtország):

218.
Markus ENGEL (Ausztria):
Der letzte Gast  15 min.

219.
Jan-Gerrit SEYLER (Németország):

220.
Harald BUSCH (Németország):

A FEHÉR KINCS és a sóhányók Caquená-ból
221.
Eva Katharina BÜHLER (Bolívia / Németország):

Utolsó út, rögtönzött
222.
Julien GUIOL (Franciaország):

223.
Sebastian WIEDEMANN (Argentína):
Derrames  20 min.

224.
Jérôme de MISSOLZ (Franciaország):

225.
Antoine PAROUTY (Franciaország):

226.
Vincent LEBRUN (Franciaország):

227.
Daneeta Loretta JACKSON & Patrick JACKSON (USA):

228.
Alauda RUIZ DE AZÚA (Spanyolország):
Dicen  18 min.

229.
Dimitri Dietrich LIMPERT (Németország):

230.
Karsten KRAUSE & Philip WIDMANN (Németország):

231.
Esther BIALAS (Németország):

232.
Özgür ÖNURME (Németország):

233.
Roland REBER (Németország):

234.
Valéry ROSIER (Belgium):
Dimanches  16 min.

235.
Valery ROSIER (Belgium):
Dimanches  15 min.

Piszkos Péntek
236.
Adrián Miguel DELGADO & Tenesor CRUZ NIESVAARA (Spanyolország):

237.
Manon de BOER (Belgium):
Dissonant  11 min.

238.
Olivier MARTIN (Franciaország):

239.
Balbina BRUSZEWSKA (Lengyelország):

240.
Sergey BODROV, Guka OMAROVA (Oroszország):
Doch yakudzy  80 min.

241.
Jet HORMOET, Sharog Heshmat MANESH (Hollandia):

242.
Ernesto Felipe DIAZ & Hugo LLANAS LUMBIERRES (Spanyolország):
Dogballs  3 min.

Lánya...Apja...Lánya
243.
Panahbarkhoda REZAEE (Irán):

244.
Antonio QUIROGA (Spanyolország):

245.
Babak AMINI (Irán):

246.
Basir MAHMOOD (Pakisztán):

247.
Vincent MARIETTE (Franciaország):
Double Mixte  25 min.

248.
SCHUBERT István (Magyarország):
Downlove  5 min.

249.
Maksym FIRSENKO (Ukrajna):

250.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):
Dread Majesty  4 min.

251.
Tiago INÁCIO (Portugália):
Drink!  10 min.

252.
Peter KOVACIK (Szlovákia):
Druhy zivot  18 min.

Sár
253.
Dainis KLAVA (Lettország):
Dubli / Sár  53 min.

254.
Iván Ruiz FLORES (Spanyolország):
Dulce  14 min.

255.
David CAVE (Egyesült Királyság):
Dystopia St.  10 min.

256.
Andreas DAHN (Németország):

257.
Panagiotis KEKAS (Görögország):
Echo of time  46 min.

258.
Lois PATINO (Spanyolország):

259.
Georgi KRASTEV (Bulgária):
Edin den  7 min.

Edina
260.
LAKOS Nóra (Bosznia):
Edina  16 min.

261.
Grzegorz KONCEWICZ (Lengyelország):

262.
Krzysztof DZIECIOLOWSKI (Lengyelország / Egyesült Királyság):
Efekt Chopina  55 min.

263.
Bruno SALAMONE, Benoît DELAUNAY, Maiwenn LE BORGNE, Anaëlle MOREAU, Alexia PROVOOST, Simon TARONI (Franciaország):
Egaro  6 min.

Ego Sum Petrus
264.
Julien DEXANT (Franciaország):

265.
TOMASITS Vini (Magyarország):

266.
David M. LORENZ (Németország):

267.
Susan GORDANSHEKAN (Németország):
Eisblumen  30 min.

268.
Koray SEVINDI (Törökország):
Ekmek  8 min.

269.
Miguel Luna CORTACÁNS (Spanyolország):
El Alumno  38 min.

270.
Enrique DE TOMÁS (Spanyolország):

A vándorlás kemény művészete
271.
Ivan GARCIA (Spanyolország):

272.
Sylvia WINKLER, Stephan KOEPERL (Spanyolország):
El Oso Verde  4 min.

273.
Pablo NAVARRO-RUBIO (Spanyolország):
El vampirito  18 min.

274.
Jon MANTEROLA HERBOZO (Spanyolország):
El Wayku  34 min.

275.
Gülten TARANÇ (Törökország):

276.
Fehraz LATEEF (Ausztrália):
Elevator  6 min.

277.
JOULE Andy (Egyesült Királyság):
Ellipsis  8 min.

278.
Paul POET (Ausztria / Luxemburg / Németország):
Empire me  100 min.

279.
Yohann GLOAGUEN (Franciaország):

280.
Valérie MRÉJEN & Bertrand SCHEFER (Franciaország):
En Ville  75 min.

281.
Laurent JARRIGE (Franciaország):
Enfin 2012  6 min.

Ambíciózus
282.
Ainur ASKAROV (Oroszország):

283.
Ángela ARMERO (Spanyolország):
Entrevista  15 min.

284.
Andres ZUNIGA (USA):
Ephemerals  15 min.

285.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Izrael):

286.
Sezen KAYHAN (Törökország):
Erik Zamanı  10 min.

287.
Ariane MAUGERY (Franciaország):

288.
Philippe VINCENT (Franciaország):
erreur_1067  120 min.

289.
Peter KING & David PROCTER (Egyesült Királyság):

290.
Lois PATINO (Spanyolország):
Esliva  23 min.

291.
Pablo SERRANO ROSILLO (Spanyolország):

292.
Raul CUEVAS (Spanyolország):
Esperit!  20 min.

293.
Antonio VALENTE, Carlos SILVA (Portugália):
Estatua  5 min.

294.
Jean-Sébastien CHAUVIN (Franciaország):

295.
Kristina NORMAN (Észtország):

Fa
296.
Boaz BALACHSAN & Revital LAUFER (Izrael):
Etz / Fa  3 min.

297.
Christopher STOECKLE & Stefan SICK (Németország):

298.
Valérie MRÉJEN & Bertrand SCHEFER (Franciaország):

299.
Sebastian CARDEMIL (Ecuador / Csehország / Kanada / India / Ausztrália / Brazília / Panama):

300.
Uygar DEMOGLU (Törökország):
Extra Virgin  7 min.

301.
Yarden KARMIN (Izrael):
Ezra Rishona  16 min.

Fénytelenül
302.
DOBOS Dorottya (Magyarország):
Fénytelenül  21 min.

Zuhanás
303.
Adriano CIRULLI (Egyesült Királyság / Olaszország):

304.
Hernâni Duarte MARIA & Pedro Noel DA LUZ (Lengyelország):
Faminto  15 min.

305.
Christophe HERMANS (Belgium):
Fancy Fair  19 min.

306.
Marta GÉNOVA (Spanyolország):
Fase terminal  13 min.

307.
Tamara STEPANYAN (Libanon / Örményország / Katar):
February 19  33 min.

308.
Benet ROMÁN (Románia):
Femei  11 min.

309.
Marie-Claude PERNELLE (Franciaország):
Fichues Racines  28 min.

310.
Radu JUDE (Románia):

Végezni a farkassal
311.
Stéphanie CADORET (Franciaország):

Finale
312.
SIMONYI Balázs (Magyarország):
Finale  8 min.

313.
Gina Pei Chi CHEN (USA):
Finish Line  13 min.

314.
AMBRÓZY Milkós (Franciaország / Finnország / Magyarország):

315.
Jessica ASHMAN (Egyesült Királyság):
Fixing Luka  11 min.

Fjord
316.
Skule ERIKSEN (Norvégia):
Fjord  24 min.

317.
Ira VICARI (Franciaország):
Flora  4 min.

318.
Jacob CHELKOWSKI (Kanada / Lengyelország):
Flowers of Evil  22 min.

319.
Christine Lucy LATIMER (Kanada):
Focus  2 min.

320.
Paul O'DONOGHUE (Írország):

321.
Pierre B (Franciaország):
Forever  4 min.

322.
Christine Lucy LATIMER (Kanada):
Format  4 min.

323.
Thomas BARTELS (Németország):
Fragile Esquif  17 min.

324.
James POMEROY (Kanada):
framestorm  4 min.

325.
Jonas HOLMSTRÖM & Jonas BERGERGARD (Svédország):

326.
Pip CHODOROV (Franciaország):

327.
Jan BOLENDER (Németország):
Freigänger  24 min.

328.
Valérie MRÉJEN (Franciaország):

329.
Erich BUSSLINGER (Svájc):

330.
Raul CUEVAS (Spanyolország):

331.
Christine Lucy LATIMER (Kanada):
Fruit flies  2 min.

332.
Vincent BIERREWAERTS (Franciaország / Belgium):
Fugue  11 min.

333.
Michela CARMAZZI (Olaszország):
Gagné  6 min.

334.
Leslie SUPNET (Kanada):

Galéria
335.
Robert PROCH (Lengyelország):

Gerle
336.
LIPTÁK Katalin (Magyarország):
Gerle  29 min.

337.
Azad MOHAMMADI (Irán):

338.
Piotr SUBBOTKO (Lengyelország):
Glasgow  30 min.

Glasgow
339.
Piotr SUBBOTKO (Lengyelország):
Glasgow  30 min.

340.
Greet KALLIKORM (Egyesült Királyság):
God's Guest  3 min.

341.
Bill PSARRAS (Egyesült Királyság):

342.
Vahid MOUSAIAN (Irán):
Golchehreh  108 min.

343.
Kuzma VOSTRIKOV (Oroszország):
Golubaya Kost'  17 min.

Jó hírek, rossz hírek
344.
Kacper Shikeli (Lengyelország):

345.
Jaimz ASMUNDSON & Karen ASMUNDSON (Kanada):

346.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Lengyelország):
Grand Central  2 min.

Nagydíj
347.
Marc RIBA & Anna SOLANAS (Spanyolország):

348.
Robert KELLNER (Németország):
Graue Füchse  22 min.

349.
Bjarni GUNNARSSON, Cedric DUPIRE (Franciaország / Hollandia):
Grey Seeds  8 min.

350.
Vincent BURGEVIN & Franck LEBON (Franciaország):

351.
Agnieszka BOROWA (Lengyelország):

Gumikalapács
352.
KŐSZEGI Edit (Magyarország):
Gumikalapács  36 min.

H2O
353.
Tomasz WOLSKI (Lengyelország):
H2O  9 min.

354.
Karim AZIMI (Irán):
Habut  10 min.

Hadley TK-421
355.
Jonathan REID-EDWARDS (Egyesült Királyság / Anglia):
Hadley TK-421  18 min.

356.
Roberto SANTAGUIDA (Kanada):

357.
Martin BUSKER (Németország):
Halbe portionen  52 min.

Half
358.
KÁNTOR Zoltán (Magyarország):
Half  25 min.

359.
Agustín CALDERÓN (Spanyolország):
Hamletmachine  16 min.

HANDKE - Bauhaus mozgóképkoreográfia élő és épített testekre
360.
SZŰCS Réka (Magyarország):

361.
Bob KOHN (Franciaország):
Hands  3 min.

362.
Yuichi ITO (Japán):
Harbor Tale  18 min.

363.
Sagi BORNSTEIN (Izrael / Németország):

364.
RUBI Anna (Magyarország):
Határ  5 min.

365.
Hilda DANIEL (USA):
Hatchet  29 min.

366.
Tamar TAL (Izrael):
Hatzalmania  58 min.

367.
Gokhan DUMANLI (Törökország):
Hayat  19 min.

Hazafelé
368.
Rita BAKACS, Masayo KAJIMURA, Graziella TOMASI (Németország):

369.
Laurent DURIEUX (Franciaország):
Hellville  4 min.

Segítség
370.
Rathinam PANDIARAJAN (India):

371.
Maria BJÖRKLUND (Finnország):

372.
Luis Maria FERRANDEZ & Alejandro ABOLI (Spanyolország):
Hemisferio  10 min.

373.
Krzysztof HONOWSKI (Németország / Egyesült Királyság):

374.
David PANTALEÓN (Spanyolország):
Hibernando  7 min.

375.
JENEY Ákos (Magyarország):
High Concept  6 min.

376.
Fehraz LATEEF (Ausztrália):
High Fashion  21 min.

377.
Kullar VIIMNE (Észtország):
Hing  59 min.

378.
David JARAB (Csehország):
Hlava-Ruce-Srdce  110 min.

379.
Harry CHEW (Szingapúr):
Holiday  4 min.

holvagyunk
380.
PUCHER Bálint (Magyarország):
holvagyunk  38 min.

Gépember
381.
Alfonso Moral ROSER CORELLA (Spanyolország):

382.
Nicolas CONTANT (Franciaország):
Hommage to  3 min.

Remény
383.
Pedro PIRES (Kanada):
Hope / Remény  11 min.

384.
Kasia KøHLER LARSEN (Dánia):
Hos far  7 min.

http://
385.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
http://  12 min.

386.
Daniel SEIDENEDER & Daniel PFEIFFER (Németország):
Hurdy Gurdy  4 min.

387.
Steve COY (USA):

388.
Aaron ZEGHERS (Kanada):
I See A Light  2 min.

389.
Vitaly VOROBIEV (Oroszország):

390.
Tomer HEYMANN (Izrael):
I Shot My Love  56 min.

Ha lenne szívem
391.
Jörg SCHREZENMEIR (Ausztria):

392.
Brendon CULLITON (Kanada):

Egyszer volt egy művész
393.
Arjan BRENTJES (Hollandia):

394.
Denis ASTOLFI (Olaszország):

395.
Carlos GÓMEZ-TRIGO (Spanyolország):
Ilusión  13 min.

396.
David GRUMBACH (Franciaország / Luxemburg):

397.
Faith HOLLAND (USA):

398.
Marika ALTAEVA (Tajvan):
In Between  15 min.

399.
Peter BRUENNER (USA / Ausztria):
In Our Hands  28 min.

A mi időnkben
400.
GODA Krisztina (Magyarország):

Különben is
401.
Nicole WEGNER (Németország):

402.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Lengyelország):

403.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugália):
Incêndio  23 min.

Inercia
404.
FÁBIÁN Kristóf (Magyarország):
Inercia  4 min.

405.
Matti HARJU (Finnország):
Inho  8 min.

Insequence
406.
TISZA Balázs (Szlovákia):
Insequence  26 min.

407.
Tonje Alice MADSEN (Dánia):
InsideOut  25 min.

408.
Didier ROUGET (Franciaország):

409.
Josep Maria BENDICHO (Spanyolország):
Intensitat  11 min.

410.
Felipe PARDO (Spanyolország):

411.
Marlene DENNINGMANN (Németország):
Interview #3  6 min.

412.
Yacine ABOU-BEKR (Franciaország):
Intra-Muros  28 min.

Barátok között
413.
Ozana NICOLAU (Románia):

414.
José Ramón FRÍAS (Spanyolország):
Intruso  4 min.

415.
Gili GAON (Izrael):
Iraqn’roll  52 min.

416.
Christel CHABERT (Franciaország):

417.
Milko YOVCHEV (Bulgária):
Istoria s torta  13 min.

418.
Stéphane FREISS (Franciaország):

419.
Jeff SILVA (USA):
Ivan and Ivana  80 min.

420.
Baya KASMI (Franciaország):

421.
Arash MIRTALEBI (Irán):
Janeshin  12 min.

422.
Félicie HAYMOZ (Belgium):

423.
Félicie HAYMOZ (Svájc / Belgium / Franciaország):

424.
Bernard TANGUY (Franciaország):

425.
Françoise POULIN-JACOB (Franciaország):

426.
Valérie THÉODORE (Franciaország):

427.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (Hollandia):
Jeroen Jeroen  73 min.

428.
Stephan CASTANG (Franciaország):

429.
Wojtek WAWSZCZYK, Tomasz LESNIAK, Jakub TARKOWSKI (Lengyelország):
Jez Jerzy  80 min.

430.
Fiona COCHRANE (Ausztrália):

431.
Donna McRAE (Ausztrália):
Johnny Ghost  76 min.

432.
Susan BÉJAR (Spanyolország):
Joselyn  19 min.

433.
Jean-Claude FLACCOMIO (Franciaország):

434.
Vincent DIDEROT (Franciaország):
Jour 0  15 min.

435.
Paula DE LUQUE (Argentína):
Juan y Eva  108 min.

Juku
436.
Kiro RUSSO (Bolívia):
Juku  18 min.

437.
Julia DUCOURNAU (Franciaország):
Junior  22 min.

Ócskaja
438.
Kirk HENDRY (Egyesült Királyság):

439.
Julia KOLBERGER (Lengyelország):

Holnap...
440.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):

441.
Joachim WEISSMANN (Belgium):
Kéros?ne  27 min.

442.
SIMON Balázs (Magyarország):
Kötelék  3 min.

Külalak
443.
REISZ Gábor (Magyarország):
Külalak  27 min.

K - Kafka szavai mozgásban
444.
SZŰCS Réka (Bulgária / Franciaország / Egyesült Királyság / Magyarország / Románia):

445.
Gülten TARANÇ (Törökország):

446.
Murat DUZGUNOGLU & Vuslat SARACOGLU (Törökország):
Kakafoni  10 min.

447.
Basil VOGT (Svájc):
Kapitan Hu  9 min.

448.
SPARTA Achilles (Magyarország):
KARMA  11 min.

449.
Ariel SHABAN (Koszovó / Németország):
Kaseta e Dasmes  15 min.

450.
Diane PERELSZTEJN (Franciaország):

451.
Helena TŔE©TÍKOVÁ (Csehország):
Katka  90 min.

Kazetta
452.
LICHTER Péter (Magyarország):
Kazetta  10 min.

Test emlékezet
453.
Ülo PIKKOV (Észtország):

454.
Carlos FRANKLIN (Egyesült Királyság):
KEP  5 min.

KERN
455.
Nicole WEGNER (Németország):
KERN  6 min.

456.
Nadereh TORKAMANI (Irán):
Khaleh Soskeh  88 min.

457.
Jackie PASSMORE (Egyesült Királyság):

458.
Atelier Collectif (Belgium):
Kin  11 min.

459.
Burak YEDEKÇI (Törökország):
Kirmizi  12 min.

460.
Emre AKAY (Törökország):
Kirmizi alarm  15 min.

461.
Alain ROSS (Franciaország):
Kiss & Kill  10 min.

462.
Randy Lee CUTLER (Kanada):

463.
Ophir BENSHIMON (Izrael):
Kitsch  4 min.

464.
Hakan Berber (Törökország):
Kiz cocugu  5 min.

A kazánfűtő
465.
Alexey BALABANOV (Oroszország):

Kodály Generációk
466.
GYŐRFFY Szabolcs (Magyarország):

467.
Nikolay YAKIMCHUK (Oroszország):

468.
Sion SONO (Japán):
Koi no Tsumi  112 min.

469.
Rui SIMõES (Zöld-foki Köztársaság / Portugália):

Komeda - filmzene egy életre
470.
Claudia BUTHENHOFF-DUFFY (Lengyelország / Németország):

A nyár utolsó napja
471.
Piotr STASIK (Lengyelország):

Kopasz Csirke
472.
SZOMBATH Máté (Magyarország):
Kopasz Csirke  4 min.

473.
Klara KOCHANSKA (Lengyelország):

474.
Blerta ZEQIRI (Koszovó):
Kthimi  20 min.

Ahol a kutyák meghalnak
475.
Svetlana FILIPPOVA (Franciaország):

476.
Guillaume RIEU (Franciaország):

477.
Max HATTLER (Egyesült Királyság / Németország / Olaszország):

478.
Christophe VERDONCK (Belgium):

479.
Léo MÉDARD (Belgium):

480.
Thierry NEVEZ (Franciaország):
L'enclume  15 min.

481.
Nicolas LIGUORI (Franciaország / Belgium):

482.
Lydia WHEATLEY (Franciaország):
L'huissier  6 min.

Instant X
483.
Delphine HERMANS (Belgium):

484.
Americo MELCHIONDA (Olaszország):

485.
David GARNACHO & Robin PLESSY (Franciaország):

486.
Arturo RUIZ SERRANO (Spanyolország):

487.
Elisabet GUSTAFSSON (Franciaország / Svédország):
La 7eme poule  18 min.

488.
Laurie COLSON (Belgium):

489.
Joao VIEIRA TORRES (Franciaország):

490.
Louise-Marie COLON (Belgium):

491.
Luis ARENAS LÓPEZ (Spanyolország):
La broma  12 min.

492.
David GONZALEZ (Spanyolország):
La calma  12 min.

Ház a tónál
493.
Galder GAZTELU-URRUTIA (Spanyolország):

494.
François BARBIER (Franciaország):

495.
Victor DEKYVERE (Franciaország):

496.
Zoe BERRIATÚA (Spanyolország):

497.
Matthieu SALMON (Franciaország):
La dérive  20 min.

498.
Foued MANSOUR (Franciaország):

499.
Sacha CHELLI (Franciaország):

Enyhülés
500.
Pierre DUCOS & Bertrand BEY (Franciaország):

501.
Guillermo CHAPA (Spanyolország):

502.
Diane SARA (Franciaország):

503.
Fabrizio POLPETTINI (Franciaország):

504.
Patrick HADJADJ (Franciaország):

505.
Lewis LEWIS EIZYKMAN (Franciaország):

506.
Hugo FRASSETTO (Franciaország / Belgium):

507.
Marco Antonio ROBLEDO (Spanyolország):

508.
Victor CARREY (Spanyolország):
La Huída  11 min.

509.
Florian QUITTARD (Franciaország):

510.
Ana Aurora RODRIGUEZ & Andrea CORREA QUIROZ (Spanyolország):
La lavadora  12 min.

511.
François AUDOIN (Franciaország):
La lettre  23 min.

512.
Thierry PALADINO (Lengyelország / Franciaország):
La Machina  52 min.

513.
Gaëlle KOMAR (Belgium):

514.
Sergio BARREJON (Spanyolország):
La media pena  14 min.

515.
Jaime DEZCALLAR (Spanyolország):
La Migala  15 min.

516.
Ida CUÉLLAR (Spanyolország):

517.
Nadia FAHY (Franciaország):

518.
Mathieu HIPPEAU (Franciaország):
La noyée  26 min.

519.
Dominique BAUMARD (Franciaország):

520.
Louise NARBONI (Franciaország):

521.
Louise NARBONI (Franciaország):

522.
Miguel Á. GARCÍA DE LA CALERA (Spanyolország):

523.
Stéphanie LAGARDE (Franciaország):

524.
Julien BOUSTANI & Cecilia RAMOS (Franciaország / Spanyolország):
La réparation  18 min.

525.
Marie COGNÉ (Franciaország):

526.
Isabelle REGNIER (Franciaország):

527.
Mike GUERMYET (Franciaország):

528.
François BERTIN (Franciaország):

529.
Ann SIROT & Raphaël BALBONI (Belgium):

Élet, messze
530.
Marc WEYMULLER (Franciaország):

531.
Elsa Quinette (Franciaország):

532.
Pierre GAFFIÉ (Franciaország):

533.
Claudio SA (Portugália):

534.
Jose Mari GOENAGA (Spanyolország):
Lagun mina  13 min.

535.
Sahraa KARIMI (Szlovákia):
Lahky vanok  55 min.

536.
Gerard FREIXES RIBERA & Pilar PASCUAL CERDÁN (Spanyolország):
Las Horas  4 min.

537.
Johannes NYHOLM (Svédország):
Las Palmas  13 min.

538.
Gabriela GOLDER (Argentína):

Laula
539.
Werner BIEDERMANN (Németország):
Laula  7 min.

540.
Luis NIETO (Franciaország):
Lazarov  5 min.

541.
Zoe D'AMARO (Hollandia):

542.
Erwan LE DUC (Franciaország):

543.
Christophe GAUTRY & Arnaud DEMUYNCK (Franciaország / Belgium):

544.
Caroline TAMBOUR (Belgium):

545.
Raphaël MATHIÉ (Franciaország):
Le Cri  22 min.

546.
Pierre-Emmanuel LYET (Franciaország):

547.
Thibault LE TEXIER (Franciaország):

548.
Aurélien VERNHES-LERMUSIAUX (Franciaország):

549.
David AUSTIN (Franciaország):

550.
Loic MALO (Franciaország):

551.
Vincent BRUNO (Belgium):

552.
Guillaume THORON (Franciaország):
Le masque arabe  48 min.

553.
Vincent MARIETTE (Franciaország):

554.
Frederique PRESSMANN (Franciaország):

555.
Collective: 13 CHILDREN (Belgium):

A nixi szörny
556.
Rosto (Hollandia / Franciaország / Belgium):

A név nélküli
557.
Violaine LECUYER (Franciaország):

558.
Sylvia GUILLET (Franciaország):
Le vivier  19 min.

559.
Mikoláą ORLICKỲ (Csehország):
Legenda o sudu  18 min.

560.
Tomasz WOLSKI (Lengyelország):
Lekarze  82 min.

561.
Jean-Gabriel PERIOT (Franciaország):
Les Barbares  5 min.

562.
Adrien BEAU (Franciaország):

563.
Gilles BINDI (Franciaország):

564.
Yohann KOUAM (Franciaország):

565.
Laurent LARIVIERE (Franciaország):

566.
Caroline DERUAS (Franciaország):

567.
Didier MINNE (Belgium):

568.
Pierre-Emmanuel LYET, Marc CHEVALIER, Joris CLERTÉ (Franciaország):

569.
Quimu CASALPRIM (Németország):

570.
Sebastien MARZINIAK (Franciaország):

571.
Nicolas ENGEL (Franciaország):
Les pseudonymes  32 min.

572.
Philippe ROSTAN (Franciaország):

573.
Pierre MOUSQUET & Jérôme CAUWE (Belgium):

574.
Pierre MOUSQUET & Jérôme CAUWE (Franciaország / Belgium):

575.
Elena DEMIDOVA (Oroszország):
Lesha  32 min.

576.
Alan DUNNETT (Egyesült Királyság):
Let In  2 min.

577.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):
Levis Kong  6 min.

578.
Pau TEIXIDOR (Spanyolország):
Leyenda  15 min.

579.
Julian KRUBASIK (Németország):
Liebestraum  7 min.

580.
Charlene FAVIER (Franciaország):

581.
Piers THOMPSON (Egyesült Királyság):
Lin  25 min.

582.
Steffen Cornelius TRALLES (Németország):
Listenhunde  24 min.

583.
Ruth LINGFORD (USA / Egyesült Királyság):
Little Deaths  11 min.

584.
Franck JANIN (Franciaország):
Lola  6 min.

585.
Barak HEYMANN (Izrael):
Lone Samaritan  50 min.

586.
Virginia LLERA (Spanyolország):
Lone-illnes  11 min.

587.
Roberto Lozano BRUNA (Spanyolország):

588.
Martín BOULOCQ (Bolívia):
Los Viejos  73 min.

589.
Alek WASILEWSKI (Lengyelország):

Szerencsés hetes
590.
Claudia HEINDEL (Németország):

Lys
591.
Krystof ZLATNIK (Németország):
Lys  52 min.

592.
Timo BECKER (Németország):
Mädchenabend  17 min.

593.
Olivier PY (Franciaország):
Méditerranées  32 min.

Még mire jó a hullámcsat?
594.
TÓTH-PÓCS Roland (Magyarország):

595.
Julien GUETTA
Mémere  28 min.

596.
Anna-Celia KENDALL (Franciaország):
Machinations  53 min.

597.
Lucas OLDWINE (Görögország):
Madeleine  2 min.

598.
H. Michael SANDERS (USA):

599.
Nomint Motion Design (Görögország):

Mahala
600.
MANGULT Dorka (Magyarország / Szlovákia):
Mahala  3 min.

601.
Sinan SERTEL (Törökország):
Mahrem  10 min.

602.
Khalil ZAAROUR (Libanon):
Malaki  80 min.

603.
Hugo SPEER (Egyesült Királyság, Anglia):
Mam  15 min.

604.
Taha KARIMI (Irak):

605.
Frederic CHOFFAT & Julie GILBERT (Svájc / Franciaország):
Mangrove  70 min.

606.
Hayoun KWON (Franciaország):

607.
NEMES István (Magyarország):

608.
Orlanda LAFORET (Franciaország):
Maria Magenta  10 min.

609.
Enrique PIñUEL (Spanyolország):

Törött Határ
610.
Kaywan KARIMI (Irán):

611.
Maurizio VON TRAPP (Egyesült Királyság):
Matador  6 min.

612.
Cesar ESTEBAN ALENDA & Jose ESTEBAN ALENDA (Spanyolország):

Matt
613.
BESENYEI Zsuzsanna (Magyarország):
Matt  5 min.

614.
Xavier SERON & Méryl FORTUNAT-ROSSI (Belgium):
Mauvaise Lune  28 min.

615.
Barbara HAMMER (USA):

616.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):

617.
Dorit WEISMAN (Izrael):

618.
Rubaiyat HOSSAIN (Banglades):
Meherjaan  119 min.

619.
Charlotte CORNATON (Franciaország):
Memento Mori  22 min.

620.
Kasia KOEHLER LARSEN (Dánia / Libanon):
Memories  27 min.

621.
Jiang WU & Zhiming HE (Kína):

622.
Jean-Jacques PRUNÉS (Csehország / Franciaország):

623.
David CASAL-ROMA (Spanyolország):
Menjar casolá  15 min.

Menu
624.
Djamo DANIEL NICOLAE (Románia):
Menu  6 min.

625.
Kristen LAUTH SHAEFFER (USA):
Mercury In Tuna  10 min.

626.
Lisa SEIDENBERG (USA):

Mi, ha nem magyar?
627.
KORMOS Gyula Krisztián, TOLNAI Szabolcs, KOSTIL Danila, KISS Norbert Ádám, NÉMETH Gábor Péter, MOSKOVICS Judit, LUKA Kostil, TROST Ádám (Magyarország):

628.
Liora AMIR BARMATZ (Izrael):

Millhaven
629.
Bartek KULAS (Lengyelország):
Millhaven  7 min.

630.
Marina ROY (Kanada):

631.
STAN & VINCE (Franciaország):
Minus  5 min.

632.
Srdjan KECA (Egyesült Királyság):
Mirage  42 min.

633.
Alexander ZELDOVICH (Oroszország):
Mishen  154 min.

634.
Maurizio VON TRAPP (Egyesült Királyság):
Miss Mia Meows  12 min.

635.
Tomás LIPGOT (Argentína):
Moacir  75 min.

Engem
636.
Inés SEDAN (Franciaország):
Moi / Engem  6 min.

637.
Sofia DJAMA (Franciaország):

638.
Daniel METGE (Franciaország):
Mon Amoureux  23 min.

639.
Emmanuelle MICHELET & Vincent FOUQUET (Franciaország):
Mon canard!  20 min.

Monika
640.
Christian WERNER (Németország):
Monika  53 min.

641.
Isabelle BERTELETTI & Laurent CIBIEN (Franciaország):

642.
Chintis LUNDGREN (Észtország):
Montego  11 min.

643.
Max HATTLER (Egyesült Királyság / Németország):
Mount Allen  4 min.

644.
Dror SHPATZ & Nadav NACHMANY (Izrael):

645.
Stephen IRWIN (Egyesült Királyság):
Moxie  6 min.

646.
Daneeta Loretta JACKSON, Patrick JACKSON (USA):

647.
Inaki SAN ROMÁN (Spanyolország):

648.
Mario GOMES (Portugália / Németország):
Muito Além  50 min.

649.
Joana IMAGINARIO (Portugália):
Mulher Sombra  8 min.

650.
Paco PÉREZ (Spanyolország):
Munecas  18 min.

651.
Beate HECHER (Ausztria):

652.
Ivan CASO (Spanyolország):
Muy cerca  16 min.

653.
Rungano NYONI (Zambia / Egyesült Királyság):

654.
Richard J MOIR (Egyesült Királyság / Anglia):

655.
Roy SHER (Izrael / Franciaország / Görögország):
My Sweet Canary  89 min.

656.
Maya VITKOVA (Bulgária):
My Tired Father  14 min.

657.
Elisa RESINARO (Olaszország):
MyShoes  10 min.

658.
Fabio RESINARO & Fabio GUAGLIONE (Olaszország):

659.
Joonas RUTANEN (Finnország):
Näe minut  15 min.

660.
Lois PATINO (Spanyolország):

661.
Benjamin TESKE (Németország):
Nachtbus  7 min.

662.
Esteban CRESPO (Spanyolország):

663.
Charles Ravussin (Franciaország):

664.
Ziya DEMIREL (Törökország):

665.
Pierre BOULANGER (Franciaország):
Nana  8 min.

Naprúl napra, hónaprúl hónapra
666.
KABAI László (Magyarország):

667.
Eline FLIPSE (Hollandia):
Nasha Gazeta  58 min.

668.
Julian KRUBASIK (Németország):
Nataly  9 min.

669.
Marcello BILLIARDI (Csehország):
Natura Naturans  10 min.

670.
Jeroen TER WELLE (Hollandia):
Natuur  5 min.

671.
Robin LIPO (Lengyelország):
Navľdy mladý  13 min.

672.
Nathan NILL (Németország):
Nazi Goreng  7 min.

Ne lépj a Ranchemre
673.
VÉKES Csaba & POLGÁR Péter (Magyarország):

674.
Susana ARBIZU & Henri BELIN (Franciaország / Spanyolország):

Nekropolisz
675.
Kerstin GRAMBERG (Németország):

Nem vagyunk vidámak
676.
SÓLYOM Áron Koppány (Magyarország):

677.
Giada GHIRINGHELLI (Svájc / Egyesült Királyság):

Newzif
678.
Mohammad ESMAEELI (Irán):
Newzif  7 min.

679.
Michael SKLARUK (Izrael):
Next stage  6 min.

Éjszakai Vadász
680.
Stacey STEERS (USA):

681.
Thomas PLAETE (Franciaország / Belgium):

682.
Guillermo P. BOSCH (Spanyolország):
No  10 min.

683.
Shlomo SLUTZKY
No Full Stop  52 min.

684.
Peter RIPPL (Németország / Oroszország):

685.
Hilda DANIEL (USA):
No. 41  1 min.

686.
Luis DIOGO (Portugália):

687.
Cem ÖZTÜFEKçI (Franciaország / Törökország):
Nolya  26 min.

688.
Hyun-shin MO (Dél-Korea):
Non Double  9 min.

689.
Alfredo COVELLI (Olaszország):

690.
Bill PSARRAS (Egyesült Királyság):
Nostalgia  7 min.

691.
Chus DOMINGUEZ (Spanyolország):

692.
Odilon ROCHA (Brazília):
Novela Das Oito  90 min.

693.
Nan MELVILLE (USA):

694.
Thomas LÉLU (Franciaország):
Nuts  15 min.

695.
João MANSO (Portugália):

696.
Erman ZAMBAK (Törökország):
O An  7 min.

697.
Collective CHILDREN (Portugália):
O Circo  8 min.

698.
Gizem BAYIKSEL (Törökország):

699.
Cedric DUPIRE & Cristiana MIRANDA (Brazília / Franciaország):

700.
Gülten TARANÇ (Törökország):
Obezonlar  12 min.

Obscura
701.
DANCSÓ Péter (Magyarország):
Obscura  10 min.

702.
Boba BALUCHOVA (Szlovákia):

703.
Jonas MATZOW GULBRANDSEN (Lengyelország):
Odmet  15 min.

704.
Alex LORA (USA / Spanyolország):

705.
Fritz STOLBERG (Egyesült Királyság):

706.
Bakur BAKURADZE (Oroszország):
Okhotnik  124 min.

Omega
707.
Jules DOUSSET (Franciaország):
Omega  15 min.

708.
Daniel HOPKINS (Egyesült Királyság):

709.
Susanne WIEGNER (Németország):

710.
Shinji IMAOKA (Japán / Németország):
Onna No Kappa  112 min.

711.
Daniel BAROSA (Brazília):

712.
Anouk de CLERCQ (Belgium):

713.
Armand MORIN (Franciaország):

714.
Monika LYKO (Norvégia):
Opp et tre  21 min.

Libabőr
715.
Hadas NEUMAN (Izrael):

716.
Marcello BILLIARDI (Csehország):

Ordít a csend
717.
DÓZSA Katalin & TURCSÁNY Attila (Magyarország):

718.
Luis NIETO (Franciaország):
Organopolis  3 min.

719.
Massinissa HOCINE (Franciaország):

720.
Filipa REIS & Joao Miller GUERRA (Portugália):

721.
Erik KENTTA (Skócia):
Oscar  6 min.

722.
Julia PANASENKO (Oroszország):
Outro  45 min.

723.
Dan SACHAR (Izrael):
Overture  35 min.

724.
Karimah ASHADU (Egyesült Királyság):

725.
Jon KHOREANO (Spanyolország):
Pagotxak  4 min.

726.
Ana María HURTADO (Chile):

Arcok
727.
Nir PHILOSOF (Izrael):

728.
Zbigniew CZAPLA (Lengyelország):
PaperBox  9 min.

729.
Igor PEJIC (Franciaország):

730.
Jonas ENGLERT & Ferdinand PAUL (Franciaország / Németország):
Paris  10 min.

731.
Thomas CAILLEY (Franciaország):
Paris Shanghai  25 min.

732.
Clément COGITORE (Franciaország):
Parmi Nous  30 min.

733.
Bahram TAVAKOLI (Irán):
Parseh Dar Meh  79 min.

734.
Emilio ALONSO (Spanyolország):

735.
Julien BEAUNAY (Franciaország):

736.
Lucas OLDWINE (Görögország):
Pathosis  3 min.

737.
Etienne SANDRIN, Antoine MISEREY, Laurence BRAUNBERGER, Maroussia VOSSEN (Franciaország):
Pattes de deux  10 min.

738.
Kazuhiro SODA (Japán / USA / Dél Korea):
Peace  75 min.

739.
Karin HAMMER (Ausztria):
Pentagonia  5 min.

740.
Boris Gerrets (Hollandia):

Peremlét
741.
Bogdan George APERTI (Románia / Ausztria):

742.
Romela CRNOGORAC & Adriano MULE' (Bosznia-Hercegovina / Olaszország):

743.
Claudine NATKIN (Franciaország):
Petite pute  27 min.

744.
Paul O'DONOGHUE (Írország):
Phasing Waves  7 min.

745.
HeeWon LEE (Franciaország):
Phone Tapping  10 min.

746.
Aaron OLDENBURG (Guyana / USA):

Pinkwater
747.
KERÉKGYARTÓ Yvonne (Magyarország):
Pinkwater  13 min.

748.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Lengyelország):
Pirate's Life  3 min.

Pista bácsi
749.
FELVIDÉKI Miklós, JUHÁSZ Márk, TOMPA Borbála (Magyarország):
Pista bácsi  3 min.

750.
Marco GIANFREDA (Olaszország):
Pizzangrillo  15 min.

Z Bolygó
751.
Momoko SETO (Franciaország):

752.
Jonathan VINEL (Franciaország):
Play  10 min.

753.
Barry PURVES (Franciaország):
Plume  14 min.

Nincs több szabad hely
754.
Cedric DUPIRE & Marie RICHEUX (Franciaország):

755.
Christophe PELLET (Franciaország):

756.
Sergey KACHKIN (Oroszország):
Po doroge domoi  56 min.

757.
Avi ANGEL (Izrael):

758.
Piotr SULKOWSKI (Lengyelország):

759.
Maksym FIRSENKO (Ukrajna):
Pokolenie  8 min.

760.
Björn REINHARDT, Eckehard PISTRICK (Németország / Románia):
Polyphonia  90 min.

Szomorú Vasárnap
761.
Mikoláą ORLICKỲ (Csehország):

762.
Alexander MIEHLE (Németország):

763.
Justyna TAFEL (Lengyelország):
Poranek  16 min.

764.
Juan GAUTIER (Spanyolország):
Pornobrujas  20 min.

765.
Agata PRETKA (Lengyelország):

766.
Fleur BOONMAN (Hollandia):
Portable Life  100 min.

Az utolsó játék babák
767.
George NEGASHEV (Oroszország):

768.
Jiri NOVAK (Csehország):

769.
Teymur DAIMI (Azerbajdzsán):
Posledniy  81 min.

770.
Pascal SAVARD (Franciaország):
Postaction  13 min.

771.
Hassan FATHI (Irán):

Visszatérések
772.
Krzysztof KADLUBOWSKI (Lengyelország):

Prélude
773.
HEGEDŰS Georgina (Magyarország):
Prélude  5 min.

Érintetlen a Torment
774.
Carlos DITTBORN (Chile):

775.
Gilles LEPORE, Maciej MADRACKI & Michal MADRACKI (Lengyelország / Svájc):
Praca Maszyn  38 min.

776.
Matus KRAJNAK (Szlovákia):
Pravi chlapi  30 min.

777.
Nadine POULAIN (Németország):
Prelude  12 min.

778.
Manon de BOER (Belgium):

779.
Albert RADL (Németország):
Prinz Ratte  15 min.

Privát Mészöly
780.
DÉR Asia, GERŐCS Péter (Magyarország):

A jós jövetele
781.
Rao HEIDMETS (Észtország):

782.
Olivier JAGUT (Franciaország):

783.
Chema GARCIA IBARRA (Spanyolország):

784.
Edilberto RESTINO (Brazília):

785.
Matheiu SIMONET (Franciaország):

786.
Adam PALENTA (Lengyelország):
Przesluchanie  9 min.

787.
Maciej BOCHNIAK (Lengyelország):
Przyjecie  10 min.

788.
Benjamin WIGLEY (Egyesült Királyság):

789.
Eduardo WILLIAMS (Argentína):

790.
Adriene HUGHES (USA):

791.
Florian SCHNEIDER (Németország):
Pushed  77 min.

792.
Marcia ROMANO (Franciaország):

Négy galamb az Antenna Tévén
793.
Martin TRONQUART (Franciaország):

794.
Carl LIONNET (Franciaország):

795.
Matthieu MAUNIER-ROSSI (Franciaország):

796.
Xanaé BOVE (Franciaország):

797.
David B (Franciaország):

798.
Nadia JANDEAU (Franciaország):
Révolution  9 min.

799.
HEGEDŰS 2 László (Magyarország):

Hollófiú
800.
Andrea DEPPERT (Németország):

801.
Salem SALAVATI (Irán):
Raftan...  17 min.

802.
Noam PINCHAS (Izrael / India):

803.
Max ZÄHLE (Németország):
Raju  24 min.

Ramin
804.
Audrius STONYS (Lettország/ Grúzia):
Ramin  58 min.

805.
Carlos CRESPO (Spanyolország):

806.
Pieter GEENEN (Belgium):
Relocation  23 min.

807.
Vladimir LOGINOV (Észtország):

808.
Yohann GLOAGUEN (Franciaország):
Rendez-Vous  9 min.

809.
Rodolphe VIÉMONT (Franciaország):

810.
Liliana RESNICK (Horvátország / USA):

811.
Barbara GAMPER (Egyesült Királyság):

812.
Daniel SEIDENEDER (Németország):

813.
Recep AKAR (Törökország):
Rewind  5 min.

814.
Adilkhan YERZHANOV (Kazahsztán):
Rieltors  90 min.

Riksa Láz
815.
SOMOGYVÁRI Gergő (Magyarország):
Riksa Láz  55 min.

816.
Noriel JARITO (Fülöp-szigetek):
Rindido  70 min.

817.
Georges GACHOT (Svájc):
Rio Sonata  85 min.

818.
Faith HOLLAND (USA):
RIP Geocities  3 min.

819.
Jun TAKAGI (Japán):
Rita & Whatsit  26x5 min.

820.
Michael PEARCE (Egyesült Királyság):
Rite  17 min.

821.
KirsiMarja METSäHUONE (Finnország):
RoaM  9 min.

822.
Yves MORA (Belgium):

823.
Dejan MRAOVIC (USA):

824.
Fernando FRANCO (Spanyolország):
Room  18 min.

825.
Piotr SULKOWSKI (Lengyelország):
Rozmowa  17 min.

826.
Alice BRADSHAW (Egyesült Királyság):
Rubbish  2 min.

827.
Frits STANDAERT (Belgium / Franciaország):
Rumours  8 min.

828.
Michael R. ROSKAM (Belgium):
Rundsknop  129 min.

Berkenye keringő
829.
Alyona SEMENOVA, Alexander SMIRNOV (Oroszország):

830.
Pierre DELORME (Franciaország):

831.
Martin PETEROLFF (Franciaország):

832.
Mohamed SESAY (Sierra Leone):
Salone People  15 min.

833.
Florian MICHAELSEN (Németország):
Salz  10 min.

Shanghai Banzáj
834.
Jurate SAMULIONYTE (Litvánia):

835.
Nicolas REVOY (Franciaország):

836.
Jurate SAMULIONYTE (Litvánia):
Sanxai Banzai  25 min.

837.
Jonathan BONELLI (Franciaország):
Saturday  12 min.

838.
Stephen ROUSSELIN (Franciaország):
Scéne  17 min.

839.
Guillaume VATAN (Franciaország):
Scene d'amour  7 min.

840.
Siegfried KOEPF (Németország):

841.
Jalal SAEDPANAH (Irán):
Sedaye Baran  27 min.

842.
Mehrdad KHOSHBAKHT (Irán):
Sedaye Paye Man  78 min.

843.
Diego BARRERA (Spanyolország):

844.
Hilda DANIEL (USA):
Segment 38:07  1 min.

845.
Wei-Ming HO (Tajvan):

846.
Isiah MEDINA (Kanada):

847.
Yonatan KANASKEVICH (Izrael):
Seret Zikaron  42 min.

848.
Erman ZAMBAK (Törökország):

849.
Erika ETANGSALÉ (Reunion Island / France):

850.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Olaszország):

851.
Agnes CAFFIN (Franciaország):

852.
Yuriy SADOMSKIY & Maksym FIRSENKO (Ukrajna):
Shabbat  21 min.

853.
Aimee POWELL (Egyesült Királyság):
Shades of Beige  16 min.

854.
Olga PALOMÄKI (Finnország):

855.
Michel PAVLOU (Görögország / Norvégia):
Shadowlands  8 min.

856.
Antony JACOB (Franciaország):
Shadows  6 min.

A kövek nektárja
857.
Sattar Chamani GOL (Irán):

858.
Liu HAIPING (Kína):

859.
Craig ROSENTHAL (Kína):

Elvesztett Kontroll
860.
Haritz ZUBILLAGA (Spanyolország):

861.
Naoya YAMAGUCHI (Japán):
Shinigami  25 min.

862.
Dorit WEISMAN (Izrael):
Shira Baam  41 min.

863.
Xavier ALMEIDA (Portugália):
Shlager  5 min.

864.
Aurélien HERAUD (Franciaország):
Siamrosed  29 min.

865.
Nikoleta LEOUSI (Egyesült Királyság):

866.
Manuel SORROCHE (Franciaország):
Siguiriya  29 min.

867.
Rita FIGUEIREDO (Portugália):

Hallgatag Hó
868.
Jan Van Den BERG (Hollandia):

869.
Virgile TROUILLOT (Franciaország):
Silly Bitty Bunny  78x4 min.

870.
Roberto OLIVARES (Mexikó):

871.
Bel ARMENTEROS (Spanyolország):
Sin palabras  14 min.

Az Apa Bűnei
872.
Deco DAWSON (Kanada):

873.
Don SWAYNOS (USA):

874.
Ronnie CRAMER (USA):
Sixty in 60  60 min.

875.
Saman SALOUR (Irán):
Sizdah 59  89 min.

876.
Farkhat SHARIPOV (Kazahsztán):

Az erdő mélyén
877.
Kristina FRANK (Svédország):

878.
Heidi PHILLIPS (Kanada):
Skydive  5 min.

Kislány
879.
Milan MACHÁT (Csehország):

880.
Daria LYUBSHINA (Oroszország):
Sleduyuschiy  8 min.

881.
David ILUNDAIN, Eugenia POSECK, Luis ARRIBAS, Paul SEVERN, César URRUTIA, Javier SAN ROMÁN, Jesús LIEDO, Paco ORTEGA (Spanyolország):
Slides  17 min.

882.
Jane SABLOW (USA):
Smart Machine  4 min.

883.
ZANOLETTY (Spanyolország):
Smile  5 min.

884.
Marta Pajek (Lengyelország ):
Snepowina  14'

885.
Mati DIOP (Franciaország):
Snow Canon  33 min.

886.
Frederik Jan DEPICKERE (Belgium):
Solipsoid  12 min.

887.
RÁKOS Blanka & NAGY Péter István (Magyarország):
SOLTIS 30  60 min.

888.
Susanna WALLIN (Egyesült Királyság):
Someone Else  14 min.

889.
Antoine BARRAUD & Claire DOYON (Franciaország):
Son of a gun  12 min.

890.
Lucrèce CARMIGNAC (Franciaország):
Son va et vient  10 min.

891.
Robin LIPO (Lengyelország):

892.
Nicolas LEBORGNE (Franciaország):
Sortir  18 min.

893.
Douglas ATTAL (Franciaország):
Soul Wash  24 min.

894.
Vincent DETOURS & Dominique HENRY (Belgium):

895.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #2  4 min.

896.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #3  3 min.

897.
Peter LUHA & Lucia ČERNEKOVÁ (Szlovákia):
Spain  4 min.

898.
Katarzyna Nalewajka (Lengyelország ):

899.
Allan BROWN (Kanada):

900.
Carlos LASCANO (Csehország / Franciaország):

901.
Etienne DESROSIERS (Kanada):
Steam is Steam  11 min.

902.
Richard MISEK & Marcus WOOD (India):
Stick  16 min.

903.
Jonas ENGLERT (Németország):
Stigma  30 min.

A kollégium
904.
GELLEY Bálint Farkas (Belgium / Magyarország):

905.
Sarah WINKENSTETTE (Németország):
Sturmfrei  10 min.

Kitörölhetetlenül
906.
Erik ROSENLUND (Svédország / Dánia):

907.
Chintis LUNDGREN (Észtország):

Suli dzsessz
908.
SCHNEIDER Péter (Magyarország):
Suli dzsessz  58 min.

Szumó
909.
Lauréne BRAIBANT (Franciaország / Belgium):
Sumo / Szumó  6 min.

910.
Jane GULL (Egyesült Királyság):
Sunny Boy  11 min.

911.
Sebastian MELO (Egyesült Királyság):
Superliminal  11 min.

912.
Uda BENYAMINA (Franciaország):

913.
Michael DACHEUX (Franciaország):
Sur le départ  53 min.

914.
Franck GIORDANENGO (Franciaország):
Susan in red  15 min.

915.
Agnes DIMUN (Szlovákia):

916.
Zahra POONAWALA (Franciaország):

917.
Lucas OLDWINE (Görögország):
Syntagma  9 min.

Szívem szikla, agyam véső
918.
KOZÁK Tibor Pál (Magyarország):

Szabadságszerelem
919.
GULYÁS Gyula (Magyarország):

920.
Piotr SULKOWSKI (Lengyelország):
Szczegol  4 min.

Szekondlájf
921.
SZALAY Péter (Magyarország):
Szekondlájf  53 min.

922.
Leszek KORUSIEWICZ (Lengyelország):
Szelest  20 min.

923.
TARI Zsófia (Magyarország):
Szofita Land  6 min.

924.
BÁN Attila (Magyarország / Románia):
Szufla  8 min.

925.
Virginie BODA (Franciaország):
Téte á Téte  20 min.

T.Ú.K.-Tanár úr kérem!
926.
MÁTYÁSSY Áron (Magyarország):

927.
Jan WAGNER (Németország):
Taenze  6 min.

Kint a Városban
928.
Janis MAZUCH (Németország):

929.
Chiara PASSA (Olaszország):

930.
Javier MRAD (Argentína):
Teclópolis  12 min.

931.
Fehraz LATEEF (Ausztrália):
The Accident  10 min.

932.
George BUZOIANU (Románia):

933.
Luke DANIELS (Egyesült Királyság):
The Anchor  15 min.

934.
Wei-Ming HO (Tajvan):

935.
Sarah VANAGT (Belgium):
The Corridor  7 min.

936.
Rona MARK (USA):
The Crab  102 min.

937.
FX GOBY, Clément BOLLA, Matthieu LANDOUR (Franciaország / Egyesült Királyság):

Vége
938.
Bob KOHN (Franciaország):

939.
Ed ACKERMAN (Kanada):
The End  3 min.

A Játszma
940.
Marcin JANIEC (Lengyelország):

941.
Emma SYWYJ (Egyesült Királyság):

Az Alkonyat
942.
NOBRAIN (Franciaország):

943.
Toby TATUM (Egyesült Királyság):

944.
Lars JANDEL (Németország):
The Goods  3 min.

945.
Atsushi WADA (Franciaország):

946.
Igal HECHT (Kanada):
The Hilltops  45 min.

947.
Christos LEFAKIS, Yannis KONSTANTINIDIS (Görögország):

Az utolsó busz
948.
Maria HENGGE (Németország / Ausztria):

949.
Aylam ORIAN (USA):
The Magic Hour  18 min.

950.
Jaimz ASMUNDSON (Kanada):
The Magus  12 min.

951.
Frederik Jan DEPICKERE (Belgium):

952.
Sasha ANDREWS (Egyesült Királyság):
The Pair  7 min.

953.
Christine Lucy LATIMER (Kanada):
The pool  5 min.

954.
Sylvia WINKLER, Stephan KOEPERL (India):

955.
Tomer HEYMANN (Izrael):

956.
John MORRISON (Kanada):

957.
Scott PETERSEN (USA):

958.
André SARAIVA (Franciaország):
The Shoe  23 min.

959.
Jens BLANK & Anna BENNER (Egyesült Királyság):

960.
Aaron ZEGHERS (Kanada):

961.
Bernd LUETZELER (India / Németország):

962.
Mike MARYNIUK & John SCOLES (Kanada):

963.
Wiktoria SZYMANSKA (Lengyelország / Egyesült Királyság / Franciaország):

964.
Nisha DUGGAL (Egyesült Királyság):

Ez nem igazi
965.
WOOTSCH Gergely (Magyarország):

Ez a szomjúság
966.
François VOGEL (Franciaország):

967.
Slavomir ZREBNY (Szlovákia):
Ticho  12 min.

968.
Michail AGRAFIOTIS (Görögország):

969.
Adnan POPOVIC (Ausztria):
Tinamv 1  4 min.

Tiszta kézzel
970.
BAGOTA Béla (Magyarország):
Tiszta kézzel  23 min.

Tisztaberek
971.
ERDELYI János (Magyarország):
Tisztaberek  63 min.

972.
Sabine MASSENET (Franciaország):

973.
Theo PAPADOULAKIS (Görögország):

974.
Luis BRICENO (Franciaország):

975.
Paul WIERSBINSKI (Németország):
Too Human  28 min.

976.
Nikos BRANIDIS & Yiannis BOUGIOUKAS (Görögország):
Toothbrushes  4 min.

977.
Jessica KRUMMACHER (Németország):
Totem  86 min.

978.
Kenji OUELLET (Németország):
Touchscape  12 min.

979.
Luc WALPOTH (Svájc / Olaszország):

Transzfer
980.
NAGY Bori (Magyarország / Románia):
Transzfer  7 min.

981.
Sebastian HEIDINGER (Németország):

982.
Heli KONTTINEN (Finnország):
Tri ger  11 min.

983.
David R. R. LOSADA (Spanyolország):

984.
Julien PAOLINI (Franciaország):
Tuer l'ennui  14 min.

985.
Matt RITVO (USA):

986.
Jacob CHELKOWSKI (Kanada / Lengyelország):
Tusks  15 min.

987.
Kuba CZEKAJ (Lengyelország):
Twist and blood  30 min.

988.
Manon de BOER (Belgium):
Two Times 4'33"  10 min.

Két év a tengernél
989.
Ben RIVERS (Egyesült Királyság):

990.
Sun Hee ENGELSTOFT (Dánia):
Uden Ord  29 min.

991.
Maarten J. BOER & Henk VAN STRATEN (Hollandia):
Uitgeklokt  12 min.

992.
Johan LEYNAUD (Franciaország):
Un  3 min.

993.
Xavier RUAX (Spanyolország):
Un mal golpe  18 min.

994.
Gérard OLLIVIER (Franciaország):
Un ogre  7 min.

995.
Sergio CANDEL (Spanyolország):

996.
Chedey REYES (Spanyolország):

997.
Jaroslaw KONOPKA (Lengyelország):
Underlife  8 min.

998.
Guillaume ANDRÉ (Franciaország):
Une autre voix  55 min.

999.
Anne ALIX (Franciaország):
Une Ile  59 min.

1000.
Joris CLERTÉ (Franciaország):

1002.
Juliette HENOCQUE (Franciaország):

1003.
Jan Paul BACHMANN (Németország):

1004.
Jonathan HANNOIS (Franciaország):
Urban nature  12 min.

1005.
Alex LORA (USA / Spanyolország):
us  5 min.

1006.
Levan TUTBERIDZE (Grúzia):

1008.
Kuzma VOSTRIKOV (Oroszország):
Uzel  10 min.

1009.
Rami ALAYAN (Palesztina):

1010.
Vít KLUSÁK (Csehország):

Végtelen percek
1011.
Cecilia FELMÉRI (KRÉZSEK) (Magyarország / Románia):

1012.
Victor Hermann MENDES PENA (Brazília):

Valami morajlás itt bent
1013.
TOMASITS Vini (Magyarország):

1014.
Bruno MONSAINGEON (Franciaország):

1015.
Jean-Baptiste DUMONT (Belgium):

1016.
Markus KEIM & Beate HECHER (Ausztria):
Vanishing Point  16 min.

1017.
Sébastien LAUDENBACH (Franciaország / Belgium):
Vasco  11 min.

1018.
Ilze RAMANE (Lettország):
Vecmaminu koris  58 min.

1019.
Isabella GRESSER (Németország):

1020.
Mara CERRI , Magda GUIDI (Franciaország):
Via Curiel 8  9 min.

1021.
Svetozar GOLOVLEV (Oroszország):
Viktoria  10 min.

Téli Fény
1022.
Skule ERIKSEN (Norvégia):

1023.
Andrew STANDEN-RAZ (Egyesült Királyság / Ausztria):

1024.
Eric CAPITAINE (Franciaország):

1025.
Agnieszka SMOCZYNSKA (Lengyelország):
Viva Maria!  17 min.

1026.
Isabelle TOLLENAERE (Belgium):
Viva Paradis  17 min.

1027.
Benoit DESGIRAUDS & Pierre LE MERRE (Franciaország):

1028.
Yuri SHILLER (Oroszország):
Vorobey  90 min.

1029.
Leila DJEBALI (Franciaország):

Az Intimitás Ideje
1030.
Milos MILOSEVIC (Szerbia):

Várakozás
1031.
BÉRES Dániel (Magyarország):

1032.
Bruno TRACQ (Belgium):

1033.
Noriel JARITO (Fülöp-szigetek):

1034.
Kirsten BURGER & Laura VOGEL (Svájc):

1035.
Mihai GRECU (Magyarország):

1036.
William HEAD (Ausztrália):

Súly
1037.
Caryn BRISSEY (USA):
Weight / Súly  38 min.

1038.
Valerie FLORES (Franciaország):
What the Fuck?  20 min.

1039.
Kenji OUELLET (Németország):

1040.
Jean-Baptiste DUMONT (Belgium):
Where is Gary  52 min.

1041.
Panos AMVROSIADIS (Egyesült Királyság):
Where Is It?  24 min.

1042.
Alessandro BALTERA & Matteo TORTONE (Olaszország):
White Men  65 min.

1043.
Lena LIBERTA (Németország):
Wie ein Fremder  24 min.

1044.
Jane SABLOW (USA):

1045.
Thomas BARICEVIC (Ausztrália / Egyesült Királyság):

1046.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Wycieczka  13 min.

1047.
Shimby ZEGEYE-GEBREHIWOT (Kanada):
yaya/ayat  6 min.

1048.
Meral CANDAN (Törökország):
Yaz Boz  6 min.

1049.
Gülten TARANÇ (Törökország):
Yolculuk  7 min.

1050.
Ariel WEISBROD & Yossi MEIRI (Izrael):
Yom Nifla  24 min.

1051.
Mary REID KELLEY (USA):

YYX
1052.
Alex LORA (USA / Spanyolország):
YYX  5 min.

Zöldségleves
1053.
NEUBERGER Gizella (Magyarország):

1054.
Eduard MOCEK (Csehország):

Gyengeség
1055.
Cihan TEKINALP (Törökország):

Gyengeség
1056.
Seckin YALIN, Yigit PEHLIVAN, Fulya TOKAOGLU, Dilan SARI (Törökország):

1057.
Rafal SKALSKI (Lengyelország):
Zagraj ze mna  30 min.

1058.
Gregorio MURO (Spanyolország):

1059.
Jimmy GRASSIANT (Németország):
Zeitfenster  25 min.

Zero Killed
1060.
Michal KOSAKOWSKI (Németország / Ausztria):
Zero Killed  81 min.

1061.
Boba BALUCHOVA (Szlovákia):

1062.
Cécile BRUN (Svájc):
Zmitzt drin  5 min.

1063.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Zniknięcie  20 min.

1064.
Rodrigo MARÍN (Chile):
Zoológico  67 min.

1065.
Yuliya SOLOMONOVA & Andrey KHARZEEV (Oroszország):
Zuby Na Polku  20 min.

1066.
Sebastian WIEDEMANN (Argentína):
Zugang  14 min.

1067.
Demetrio ELORZ LAZKANOTEGI (Spanyolország):
Zurdo  20 min.

1068.
Lena STILLER (Németország):
Zwischenraum  14 min.

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
2014.06.20. 9:23

JELENTKEZZ A MEDIAWAVE NYÁRI MŰVÉSZETI MŰHELYEIBE!

MEDIAWAVE Film, Fotó és Zenei Tábor

Kisharsány, Ördögkatlan Fesztivál

2014. augusztus 2-9.

Katt ide!

 

TAGSÁGOK

Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák