www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

 

 

 

 

"RAVAZDI PARASZTSZALON"

2024 TAVASZI PROGRAMJAIBÓL

 

 

április 10. (szerda)
"A magyar polihisztor tudósok"

sorozat

CSÁJI LÁSZLÓ KOPPÁNY PORTRÉ
*

április 17. (szerda)

"Akik külföldön keresték a boldogulást"

sorozat

TOLNAI KORNÉL PORTRÉ

*

április 24. (szerda)
"A magyar jazz történetéből" sorozat

SZIGETI PÉTER PORTRÉ 4. rész

*

ŐRHEGY MAJÁLIS

április 30. (kedd)

19:00 Májusfa állítás

20:00 Szőke András: BRIGÁDNAPLÓ

(filmpremier)

május 1. (szerda)

14:00 Pottyondy Ákos:

A FRISS GYÓGYNÖVÉNYEKRŐL

16:00 DUDU & BOTI KONCERT

18:00 "Győriként az országos hírnév felé"

sorozat

BUZÁS MIHÁLY PORTRÉ

2. rész

*

május 4-5. (szombat-vasárnap)
MNKZ

Mediawabe Nyitott Kamarazenekar

(nyilvános próba)

*

május 11. (szombat)

19:00
MONTANARO & TEIXEIRA KONCERT

(FRA/BRA)
*

május 15-19. (szerda)

Pünkösdi improvizációk &
MediaNEWave Együttlét 2024

benne:
*

május 17. (péntek)
"Magyar jazz legendák" sorozat

18:00 BENKŐ RÓBERT

(bőgő)

*

május 18. (szombat)
"Magyar jazz legendák" sorozat

10:30 ZIPERNOVSZKY KORNÉL

(esztéta)

*

május 18. (szombat)
"Magyar jazz legendák" sorozat

16:00 KOVÁCS FERENC "Öcsi"

(hegedű, trombita)

*

május 19. (vasárnap)
"Magyar jazz legendák" sorozat

11:00 GRENCSÓ ISTVÁN

(fúvós hangszerek)

*

május 19. (vasárnap)
"Magyar jazz legendák" sorozat

PALLAI PÉTER & RÁDULY MIHÁLY

*

május 29. (szerda)

"Akik a nagyvilágot választották"

sorozat

18:00 SILLÓ SÁNDOR PORTRÉ

 

*****

Keresd a

RAVAZDI PARASZTSZALON

PODCAST-

ot!

*****

 

 

 

 

 

 

 

"RAVAZDI PARASZTSZALON"

2024 TAVASZI PROGRAMJAIBÓL

 

 

április 10. (szerda)
"A magyar polihisztor tudósok"

sorozat

CSÁJI LÁSZLÓ KOPPÁNY PORTRÉ
*

április 17. (szerda)

"Akik külföldön keresték a boldogulást"

sorozat

TOLNAI KORNÉL PORTRÉ

*

április 24. (szerda)
"A magyar jazz történetéből" sorozat

SZIGETI PÉTER PORTRÉ 4. rész

*

ŐRHEGY MAJÁLIS

április 30. (kedd)

19:00 Májusfa állítás

20:00 Szőke András: BRIGÁDNAPLÓ

(filmpremier)

május 1. (szerda)

14:00 Pottyondy Ákos:

A FRISS GYÓGYNÖVÉNYEKRŐL

16:00 DUDU & BOTI KONCERT

18:00 "Győriként az országos hírnév felé"

sorozat

BUZÁS MIHÁLY PORTRÉ

2. rész

*

május 4-5. (szombat-vasárnap)
MNKZ

Mediawabe Nyitott Kamarazenekar

(nyilvános próba)

*

május 11. (szombat)

19:00
MONTANARO & TEIXEIRA KONCERT

(FRA/BRA)
*

május 15-19. (szerda)

Pünkösdi improvizációk &
MediaNEWave Együttlét 2024

benne:
*

május 17. (péntek)
"Magyar jazz legendák" sorozat

18:00 BENKŐ RÓBERT

(bőgő)

*

május 18. (szombat)
"Magyar jazz legendák" sorozat

10:30 ZIPERNOVSZKY KORNÉL

(esztéta)

*

május 18. (szombat)
"Magyar jazz legendák" sorozat

16:00 KOVÁCS FERENC "Öcsi"

(hegedű, trombita)

*

május 19. (vasárnap)
"Magyar jazz legendák" sorozat

11:00 GRENCSÓ ISTVÁN

(fúvós hangszerek)

*

május 19. (vasárnap)
"Magyar jazz legendák" sorozat

PALLAI PÉTER & RÁDULY MIHÁLY

*

május 29. (szerda)

"Akik a nagyvilágot választották"

sorozat

18:00 SILLÓ SÁNDOR PORTRÉ

 

*****

Keresd a

RAVAZDI PARASZTSZALON

PODCAST-

ot!

*****

 

etnik Archív
2024. április HKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHK Aktuális program:
2024.04.20.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2016


1.
Alexander VOLKOVSKIY (Oroszország):
 35 min.

2.
Shu-Ting LIANG, Jimmy HSU (Tajvan):
 40 min.

3.
Rekesh SHAHBAZ (Irak):
#73  23 min.

4.
ENGELMANN Péter (Magyarország):
#Help  21 min.

#mirror
5.
BESENYEI Katalin ( Magyarország, Románia):
#mirror  11 min.

6.
Louda BEN SALAH (Franciaország):
#pouralex  14 min.

#YA
7.
Ygor GAMA, Florencia ROVLICH ( Argentína, Chile, Németország):
#YA  15 min.

8.
Valeriy KRISENKO (Bulgária):

9.
Eldora TRAYKOVA (Bulgária):

10.
Leonid DUTOV (Oroszország):
Любовь  10 min.

11.
Anastasiya SOKOLOVA (Oroszország):

12.
Pavel FATTAKHUTDINOV (Oroszország):

13.
Nina BISYARINA (Oroszország):

14.
Alexandra SLEPCHUK (Oroszország):

15.
Anna SHAPIRO (Oroszország):

16.
Galina D. GEORGIEVA (Bulgária):

17.
Viktor BUTOK (Ukrajna):

18.
Manuel CABRAL (Portugália):

19.
Eytan IPEKER (Törökország):

20.
Matei LUCACI-GRUNBERG (Románia):

21.
Bill PSARRAS ( Görögország, Egyesült Királyság):

22.
Giorgos EFTHIMIOU (Görögország):
Μελανή  20 min.

=
23.
Wrik MEAD (Kanada):
=  3 min.

24.
Canet RODRIGO (Spanyolország):
@Recuerdos  1 min.

25.
Chris BOYD (Egyesült Királyság):

26.
Grzegorz SZCZEPANIAK (Lengyelország):
¦limaki  35 min.

Augusztusi fények
27.
Matej BOBRIK (Lengyelország):

Város
28.
Temel Arda KARSLI (Törökország):
Şehir / Város  10 min.

29.
Piotr BERNA¶ (Lengyelország):
Życie motyla  44 min.

Árnyjáték
30.
BALLA Gábor (Magyarország):
Árnyjáték  1 min.

31.
MATOS Gergely, POLHODZIK Ádám (Magyarország):
Átmenet  9 min.

32.
Çagatay TOPCU (Törökország):
Çerçeve  5 min.

33.
FŰRI Rajmund (Magyarország):
Édes álom  45 min.

34.
SZEILER Péter (Magyarország):

35.
MOHÁCSI Mária (Magyarország):
Évforduló  8 min.

36.
Mikel ALVARIñO (Spanyolország):

Örvényben
37.
SIFLIS Zoltán ( Magyarország, Szerbia):
Örvényben  80 min.

38.
BARNA Sámuel (Magyarország):
Öt női arc  6 min.

39.
Alľběta GÖBELOVÁ (Csehország):
Říjen 2050  2 min.

Újra megtalált felvételek
40.
BALLA Gábor (Magyarország):

41.
Wei-Ming HO (Tajvan):

42.
Aaron OLDENBURG ( USA, Peru):

1/100
43.
Marta SZUCHNICKA (Lengyelország):
1/100  19 min.

44.
Krum YANKOV & Katelina KANCHEVA (Bulgária):

45.
Simon BEGEMANN (Németország):
11 Years  19 min.

46.
Mohamed BERRO (Libanon):
12  20 min.

47.
Khaled KHELLA (Egyiptom):

48.
Khaled KHELLA (Egyiptom):

49.
Stéphane MERCURIO (Franciaország):
15km3  21 min.

50.
Eric BEAUDUCEL & Olivier POUJAUD (Franciaország):

51.
Anthony DONCQUE (Franciaország):
1992  25 min.

20 rajz, egy ölelés
52.
José Miguel RIBEIRO (Portugália):

53.
Camila EIRAS MARCHON (Brazília):
27 anos 16h  6 min.

54.
Kristina FRANK & Mervi KEKARAINEN (Svédország):
2Rabbits  9 min.

55.
Paco Gramaje CALATAYUD (Spanyolország):
2Roses  5 min.

56.
Juanma DE AVIFUE (Spanyolország):
3 Minutos  6 min.

57.
J. Enrique SÁNCHEZ (Spanyolország):
40 Aniversario  15 min.

58.
David GONZÁLEZ RUDIEZ (Spanyolország):
5 segundos  3 min.

59.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
6 Operas  5 min.

60.
Oriol CARDUS (Spanyolország):
600$  18 min.

74
61.
Sattar Chamani GOL (Irán):
74  32 min.

777
62.
Aron RUDICS (Románia):
777  20 min.

63.
Karen VANDERBORGHT (Kanada):
780 St Remi  11 min.

64.
Virginie SCHWARTZ (Franciaország):
8 Coups  23 min.

9, chemin des Gauchoirs
65.
Lyonel CHARMETTE (Franciaország):

66.
Brendon FONTANELLA (USA):
94  10 min.

Aïssa
67.
Clément TRÉHIN-LALANNE (Franciaország):
Aïssa  8 min.

68.
Alain LEFEBVRE (Spanyolország):

69.
Jakob STEENSEN (Dánia):

70.
Eden WAN (Malajzia):

71.
Ben RIVERS (Egyesült Királyság):

72.
DÉR Asia (Portugália):
A Dona da Ilha  26 min.

A félárnyék színe
73.
FEJŐS Csilla (Magyarország):

A két fenyő
74.
MAJOR Lajos (Magyarország):
A két fenyő  12 min.

A Kórus
75.
MÉSZÁROS T. László (Magyarország):
A Kórus  4 min.

76.
Diego BARRERA (Chile):

A koncert
77.
MÉSZÁROS T. László (Magyarország):
A koncert  4 min.

78.
João VLADIMIRO (Portugália):
A lã e a neve  90 min.

79.
Joao VLADIMIRO (Portugália):
A Lâ e a Neve  90 min.

80.
Eric BORG (Franciaország):

A Madárevő
81.
UNGVÁR Tibor (Magyarország):
A Madárevő  10 min.

82.
FŰRI Rajmund (Magyarország):

A Nagy-Küküllő útja
83.
Ervin JAKAB (Románia):

84.
JULI Gacs (Magyarország):

85.
ANDRASEV Nadja (Magyarország):

A nyitány
86.
SOKOLOWSKI András (Magyarország):
A nyitány  15 min.

87.
Adrian FLURY (Svájc):

88.
Kawthar YOUNIS (Egyiptom):

89.
Anne-Claire JAULIN (Franciaország):
A qui la faute  19 min.

90.
Lander CAMARERO (Spanyolország):
A Revenge Story  30 min.

91.
Sathya SCHLÖSSER, Tatjana THÜRING, Sarah-Maria WOLF (Németország):
A ruah is  6 min.

92.
SZÉN János (Magyarország):
A séta  7 min.

93.
Stephane LANDOWSKI (Franciaország):

94.
Kim KIELHOFNER ( Kanada, Egyesült Királyság):

95.
BOROS Ferenc & HORVÁTH Zoltán (Magyarország):
A szendiszűcs  38 min.

96.
Lingyun ZHENG ( USA, Kína):

97.
Chris DAYKIN (Sri Lanka):

98.
Guillaume FORESTI (Franciaország):
A vif  23 min.

A.
99.
Adrian CHAVEZ (Mexikó):
A.  8 min.

Aalia
100.
Rony KHOUBIEH (Libanon):
Aalia  14 min.

Jeges víz
101.
Jalal SAEDPANAH (Irán):

102.
Richard MARTIN (Kanada):
ABCAM  8 min.

Mélység
103.
Pablo DICONCA (Kanada):

104.
Aminur Rahman MUKUL (Banglades):
Aborodh  23 min.

Egy anyáról
105.
Dina VELIKOVSKAYA (Oroszország):

106.
Gabriela GOLDER (Argentína):

107.
Georges HAZIM (Libanon):
Above the Nest  15 min.

108.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):

109.
Eric RIVOT ( Franciaország, Mali):

110.
Mónica MATEO (Spanyolország):
Adam Peiper  16 min.

111.
Catherine MAXIMOFF (Franciaország):
Addis nocturne  70 min.

112.
Daniel JOLLIFFE & David MCDOUGALL (Kanada):

113.
Aminata EMBALO (Portugália):

114.
Farshad FADAEIAN (Irán):

115.
Michał WNUK (Lengyelország):
Agfa 1939  54 min.

116.
Yousef KARGAR (Irán):
Agi  23 min.

117.
Alice SMEETS & Frederic BIEGMANN (Belgium):

Durga Istennő
118.
Amritendu ROY (India):

119.
SZÉKELY Előd (Magyarország):
Akasztófa  9 min.

120.
Omar SHOKRI (Egyiptom):

121.
Victoria DARVES-BORNOZ (Franciaország):
Al'écart  49 min.

122.
Óscar DE JULIÁN (Spanyolország):
Al Pelae  21 min.

123.
Frodo GARCÍA-CONDE (Spanyolország):
Al sol  3 min.

124.
Quentin DELCOURT (Kanada):
Alain  24 min.

125.
José Ángel LÁZARO (Spanyolország):
Algo Que Decir  17 min.

Alice
126.
Jean-Baptiste LEGRAND & Ronan DÉNÉCÉ (Franciaország):
Alice  31 min.

127.
Abril SCHMUCLER IñIGUEZ (Mexikó):

128.
Aitor ALMUEDO (Spanyolország):
Alik  26 min.

129.
Christopher Ian SMITH (Egyesült Királyság):

130.
Mina MIR (USA):
All Tru-ish  3 min.

131.
Aleksander Johan ANDREASSEN (Norvégia):

132.
Patrick VOLLRATH (Németország):
Alles Wird Gut  30 min.

133.
Tim ELLRICH & Leonhard KAUFMANN (Németország):
Am Fenster  10 min.

134.
Nele MUELLER-STÖFEN (Németország):
Am Strand  19 min.

135.
Ali DERAKHSHANDEH (Irán):
Amas  16 min.

Ambu
136.
Anuraag TALPADE (India):
Ambu  8 min.

Amerika
137.
Aleksandra TERPIńSKA (Lengyelország):

138.
UGRON Réka (Magyarország):

139.
Fabrice HUBERT (Franciaország):
Amour malsain  17 min.

140.
Olga GUSE (Németország):

141.
Maike ZIMMERMANN (Németország):

142.
Maike ZIMMERMANN (Németország):

Angela
143.
PÜSÖK Botond ( Magyarország, Románia):
Angela  33 min.

144.
Ernestas JANKAUSKAS (Litvánia):

145.
Pepon MENESES, Rafa CASTAñER, Victor SASTRE, Laura GINES (Spanyolország):

146.
Fabienne FACCO (Franciaország):
Anissa 2002  48 min.

147.
Jakob GERBER (Németország):

148.
Beatriu VALLèS (Spanyolország):
Annas augen  9 min.

149.
Maria KORPORAL ( Németország, Olaszország):
Anne Frank  8 min.

150.
Tessa GARLAND (Egyesült Királyság):

151.
Davi de OLIVEIRA PINHEIRO (Brazília):

152.
Ehsan JAFARI (Irán):

153.
Doug HENRY (USA):

154.
Albert URIA ( USA, Spanyolország):
Any day now  20 min.

155.
Francisco FERREIRA (Portugália):
Anywhere  10 min.

156.
Anush HAMZEHIAN (Franciaország):
Après  37 min.

157.
Delphine FEDOROFF (Belgium):

Arash
158.
Maral POURMANDAN (Franciaország):
Arash  10 min.

159.
Carlos MORA (Spanyolország):
Arena  24 min.

160.
Leandro AFONSO (Brazília):

161.
Lilli TAUTFEST (Németország):
Arielle  29 min.

162.
Sebastian DROŻAK (Lengyelország):
Arkansas  18 min.

163.
Florian HOFFMANN ( Svájc, Németország):

164.
Hanna HAMILTON (USA):
Armor  16 min.

165.
Zsuzsanna MANGU (USA):
Around the Pole  19 min.

166.
Rubén SEñOR CRUZ (Spanyolország):
Around Them  52 min.

167.
Anna GRIGORIAN (Kanada):

Artun
168.
GuÐMundur Arnar GUÐMUNDSSON (Izland):
Artun  21 min.

169.
Luisa HOMEM & Pedro PINHO (Portugália):

170.
Joana PIMENTA ( Portugália, USA):

171.
Pol PONSARNAU (Németország):
Asphyxia  10 min.

172.
Nicolas CARRASCO, Rafael DE ORBEGOSO (Peru):
Asuncion  17 min.

173.
Vytautas BALSYS (Litvánia):
Ataraxia  60 min.

174.
Alexis MICHALIK (Franciaország):
Au sol  20 min.

175.
André SANTOS & Marco LEãO (Portugália):

176.
Thomas WÜSTEMANN (Németország):
Aureole  18 min.

177.
Laila PAKALNINA ( Lettország, Lengyelország, Észtország):
Ausma  96 min.

178.
Rupert HÖLLER & Bernhard WENGER (Ausztria):

179.
Cristina PAVESI (Olaszország):
Autumn  5 min.

180.
Gautier VERDAVOIR (Franciaország):
AV  7 min.

181.
Sophie TRAN MINH & Fabien TRAN MINH (Franciaország):
Avant le repas  21 min.

Ave Maria II
182.
Marte GUNNUFSEN (Norvégia):
Ave Maria II  7 min.

183.
Akio YUGUCHI ( Észtország, Japán):
Avec  18 min.

184.
Mashaallah MOHAMMADI (Irán):
Ax  3 min.

Az üzenet
185.
Pavel LOZIN (Magyarország):
Az üzenet  6 min.

186.
TÓTH Zoltán (Magyarország):

Az az egy gyerek
187.
MOLNÁR Péter Miklós, MAKKOS Zsófia (Magyarország):

188.
HELSTÁB Martin (Magyarország):

189.
BUHAROV Igor & BUHAROV Ivan (Magyarország):

190.
Morteza SABZEGHABA (Irán):
Az Ma  18 min.

191.
Sarah TABIBZADEH (Irán):

Az utolsó kupadöntő
192.
ZÁMBORSZKI Ákos (Magyarország):

193.
Maud GARNIER (Franciaország):
Azurite  25 min.

194.
Viktoria MARINOV (Lengyelország):
Błyskawica  56 min.

Bánom azt
195.
HERTELENDI Amanda (Magyarország):
Bánom azt  6 min.

196.
Santiago ESPERÓN (Spanyolország):
Bárbara  8 min.

Bárka vagy fészek?
197.
FÁY Réka (Magyarország):

198.
ERLAUER Balázs (Magyarország):

199.
Kai STäNICKE (Németország):
B.  15 min.

200.
Omri BURSTYN (Izrael):

Apa
201.
Soner SERT (Törökország):
Baba / Apa  17 min.

202.
Edward McGOWN (Egyesült Királyság):
Bachelor Games  86 min.

203.
Jiri VONDRAK (Csehország):

204.
Jiri VONDRAK (Csehország):

205.
Matthias GERDING, Dennis COLQUHOUN (Németország):
Baggage Man  4 min.

206.
Stella DI TOOCO (Franciaország):
Bal de famille  23 min.

Balazsér. A valóság másképp
207.
Lesia KORDONETS ( Svájc, Ukrajna):

208.
Julien FIORENTINO & Stanislas DUHAU ( Franciaország, Mali):

209.
Frédéric JOLFRE (Franciaország):

210.
Fabio SCACCHIOLI & Vincenzo CORE ( Olaszország, Szerbia):
Bang Utot  26 min.

211.
Cyrille CORNU (Franciaország):

212.
Adeline GONIN (Franciaország):

213.
Saman HOSSEINPUOR (Irán):

214.
Mohan Rao DURIKI (India):
Batuku  10 min.

215.
Max MALEO & Aurélien PRÉDAL (Franciaország):
Batz  7 min.

216.
Iraj MOHAMMADI RAZINI (Irán):
Baztab  6 min.

217.
Shahram Badakhshan MEHR (Irán):
Be Arami  62 min.

218.
Heather Rose DOMINIC (USA):

Vadállatok
219.
Nic COLLINS (USA):

220.
Adi GORAL (Izrael):

221.
Victor SAINT MACARY (Franciaország):
Beau Papa  17 min.

222.
Alex RAMIREZ (USA):

223.
Frieder WITIICH (Németország):

224.
Charlotte A. ROLFES (Németország):
Beeke  22 min.

225.
Jorge LEÓN (Belgium):
Before We Go  82 min.

226.
Paul JOHNSON (Kanada):

227.
Quincy DAVIS ( Indonézia, USA):
Behind Being  20 min.

228.
Lucas VERNIER (Franciaország):

229.
Alireza GOLAFSHAN (Németország):

230.
CSUBRILO Zoltán (Magyarország):
Beilleszkedés  40 min.

231.
Emma BENESTAN (Franciaország):
Belle Gueule  24 min.

232.
Damian LINTELL-SMITH (Egyesült Királyság):

Benny
233.
Argel AHUMADA DE MENDOZA (Mexikó):
Benny  20 min.

234.
Lourdes GROBET (Mexikó):

235.
Ali NAZARI (Irán):
Beshin Azizam  15 min.

236.
Karsten KRANZUSCH (Németország):
Betonfrass  26 min.

Próbaidő
237.
Thomas EGGEL (Németország):

238.
KOPASZ Milán (Magyarország):
Beyond  10 min.

239.
VInit PARMAR (USA):
Beyond the Grid  28 min.

240.
Melanie HOLLAUS (Ausztria):

241.
Andres HERNANDEZ (Mexikó):
Binario  17 min.

242.
Andrés BORDA (Mexikó):
Bingo  11 min.

243.
Emilien DAVAUD (Svájc):
Birdz  11 min.

244.
Guy-Marc HINANT (Belgium):
Birobidjan  124 min.

245.
Branko LAZIC ( Bosznia és Hercegovina, Boszniai Szerb Köztársaság):

246.
Asaf GIK (Izrael):
Bizbaz  29 min.

BKLYN 11211
247.
Zac73dragon ( Spanyolország, Bolívia):
BKLYN 11211  76 min.

248.
Alexis MORANTE (Spanyolország):
Bla Bla Bla  3 min.

249.
Mikhaelle SILICE (Németország):
Black Apples  6 min.

250.
Samir RAMDANI (Franciaország):
Black Diamond  41 min.

251.
Yohet XIA (Ausztrália):
Black Dream  10 min.

Áramszünet
252.
MÉSZÁROS Borbála & RÁDÓCZY Zsuzsanna (Magyarország):

Iskolatábla
253.
Hyash TANMOY (India):

254.
Claire BOUCHARD & Romain PAPIN (Franciaország):
Bleu Berline  13 min.

255.
Arne KÖRNER ( Németország, Franciaország):

256.
Diederick KOOPAL (Hollandia):

257.
Mees PEIJNENBURG (Hollandia):
Bloedhond  8 min.

258.
Rembrandt QUIBALLO (USA):
Blowout  8 min.

259.
Bigna TOMSCHIN (Svájc):
Blue Blue Sky  9 min.

260.
Laura BIANCO & Hanna THOMSCHKE (Olaszország):
Blue womb  11 min.

261.
Kristján LOðMFJÖRð ( Lengyelország, Izland):
Boża łaska  43 min.

262.
Carlos CONCEIÇÃO (Portugália):

263.
Kristin REEVES (USA):
Body Contours  6 min.

264.
Kepéné dr. BIHAR & SZERKESZTŐ Mária (Magyarország):

Jó Reggelt Carlos
265.
Gurcius GEWDNER (Brazília):

266.
Jan BONNY (Németország):
Boogieman  7 min.

267.
LŐRINCZ Lóránd (Magyarország):
Borica  14 min.

268.
Babak SAFSHEKAN (Irán):
Borj  18 min.

269.
SZENTE Krisztián (Magyarország):
Borsók a falon  10 min.

270.
Rouhollah Sedighi (Irán):

271.
Joanna PRIESTLEY (USA):
Bottle Neck  3 min.

272.
Kong Ling KO ( Hong Kong, Kína):
Bottom Line  9 min.

273.
Wojciech STAROŃ (Lengyelország):
Bracia  68 min.

274.
Marcelo PEDROSO (Brazília):
Brasil S/A  64 min.

Pich
275.
Mikel ARISTREGI & José BAUTISTA (Spanyolország):
Break In / Pich  25 min.

Törés
276.
Pipo TAFEL (Németország):

277.
Roy HARARY (Izrael):
Breakup  4 min.

278.
Jodelyne C. ARIAS (USA):
Breathe  4 min.

279.
Eduardo MAKOSZAY ( Mexikó, Chile):

280.
Murad PARVEZ (Banglades):
Brihonnola  124 min.

281.
Keith Allen HAYES (USA):
Broken  17 min.

282.
Moritz KRäMER (Németország):
Bube Stur  81 min.

283.
Jaime VALDUEZA ( USA, Spanyolország):
Burned  17 min.

284.
Rosa FRIEDRICH (Németország):
Buschow  90 min.

De ő kedves...
285.
Tomasz PILARSKI (Lengyelország):

Vajas briós
286.
Christopher KAUFMANN (Németország):

287.
Luc JOULÉ, Sébastien JOUSSE (Franciaország):

288.
Jean Claude (Jon Cloud) MOUTON (Franciaország):

C.
289.
Adrian CHAVEZ (Mexikó):
C.  5 min.

290.
Fernando ALCÁNTARA, Iñaki GAZTAñAGA (Spanyolország):
Caballo de Mar  10 min.

Cadillac
291.
Pauline ROQUE (Belgium):
Cadillac  27 min.

292.
Huatey Viveros LAVIELLE (Mexikó):

293.
Stephanie LANSAQUE & Francois LEROY (Franciaország):
Café froid  15 min.

294.
Emmanuel LASKAR (Franciaország):
Calme ta joie  24 min.

295.
Alfonso DÍAZ (Spanyolország):

296.
Ligia PRODAN & Elena BORCEA & Victor CIOABA (Románia):
Camerakiri  2 min.

297.
Sophie THOUVENIN & Nicolas LEBORGNE (Franciaország):
Canada  18 min.

Candide-Otthon, édes otthon
298.
Zsuzsanna KREIF & Olivér HEGYI (Magyarország):

299.
Francois GUERCH (Franciaország):
Cap aux bords  50 min.

300.
Marc MARTÍNEZ JORDÁN (Spanyolország):
Caradecaballo  8 min.

301.
Flora MOLINIE (Franciaország):
Carapace  16 min.

302.
Joffrey MONTEIRO NOEL (Franciaország):
Carcasse  15 min.

303.
Rodrigo REY ROSA & Guillermo ESCALÓN ( Spanyolország, Franciaország):

304.
Bárbara BALSATEGUI (Mexikó):
Carnitas  15 min.

305.
Kai STäNICKE (Németország):
Carpe Jugular  5 min.

306.
Jorge Orozco WATSON (Mexikó):
Casa Capuchinas  21 min.

307.
Abhishek PAUL (India):

308.
Anne LEVY-MORELLE (Belgium):
Casus Belli  101 min.

309.
Anna Paula HÖNIG (Argentína):

Catatumbarí
310.
Oriana CONTRERAS (Venezuela):
Catatumbarí  7 min.

A hírességek nem emberek
311.
Zachary WHITMORE (USA):

312.
Lynn Dana WILTON (Kanada):

313.
Lynn Dana WILTON (Kanada):
Celestial Too  1 min.

314.
Nicolas AKRABOV (Bulgária):
Cello  20 min.

315.
Fabrice LUANG-VIJA (Franciaország):

316.
Jon Mikel Caballero (Spanyolország):
Cenizo  9 min.

Láthatatlan kötelékek
317.
Marine BILLET (Franciaország):

318.
Filip REMUNDA (Csehország):

319.
Muriel MONTINI (Franciaország):

Akik állva maradtak
320.
Jan SITTA (Franciaország):

321.
Hannah SUNG & JunYoung HAN (USA):
Chains  3 min.

322.
Cristina PICCHI ( Kanada, Svédország, Olaszország):

323.
Osira VERSPYCK (Hollandia):

324.
Luba VINK, Aurélien LÉVêQUE (Franciaország):

325.
Coalfather Industries (USA):
Char1  4 min.

326.
Clementina LUGO (Egyesült Királyság):
Charlie  10 min.

Szemét
327.
Walter TOURNIER (Uruguay):

328.
Charlotte A. ROLFES (Németország):
Chay  8 min.

329.
Martin CHAB ( Svédország, Argentína):
Che Monja  93 min.

330.
Mohamad and Ahmad MALAS ( Franciaország, Szíria):
Cherry days  74 min.

331.
Masoud SOHEILI (Irán):
Cheshm Aabi  18 min.

Otthon
332.
Phuong Mai NGUYEN (Franciaország):

333.
Guilhelm AMESLAND (Franciaország):
Chez Ramzi  19 min.

334.
Maryam RAZ (Olaszország):

335.
Clément HOLVOET (Franciaország):
Chimère  11 min.

336.
Florent SAUZE (Franciaország):

337.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):

Chulyen, egy varjú meséje
338.
Agnès PATRON & Cerise LOPEZ (Franciaország):

339.
Piotr DOMALEWSKI (Lengyelország):
Chwila  15 min.

Voltak szentek
340.
Pietro ELISEI (Olaszország):

Cigánymesék: Doja, a Cigánytündér
341.
HORVÁTH Mária (Magyarország):

342.
Rodrigo AREIAS (Portugália):
Cinema  10 min.

343.
Alexander HERINGER (Németország):
Circle  11 min.

Cirkuszi mozdulatok
344.
Lukas BERGER ( Portugália, Németország, Ausztria):

345.
Felix DEIMANN (Németország):

346.
Maite REDONDO, Alazne VÁSQUEZ, Grazianna SACCENTE, Bally BALDIBIEZO (Spanyolország):

347.
Yuk-Yiu IP (Hong Kong):
Clouds Fall  28 min.

348.
Olu OGUNYE JR. (USA):

349.
Konstantin KOEWIUS (Németország):
Clownz  26 min.

350.
Pacheco IBORRA (Spanyolország):

351.
Octavian FRECEA (Románia):
Colinda  24 min.

352.
Luis GERMANÓ, Toni SEGARRA, Jorge MARTÍNEZ (Spanyolország):

Indulás és megérkezés
353.
Tianlin XU (Németország, Kína):

A tömörség szétterjed
354.
Vincent LOUBERE (Franciaország):

355.
Laura CALLIER (USA):
Computer Love  4 min.

356.
Anna FARRÉ (Spanyolország):

357.
Evguenia MEN (Ausztrália):
Conflict  3 min.

358.
Geraint EDWARDS (Egyesült Királyság):
Conflux  5 min.

359.
Ariel TAGAR ( Jamaica, Izrael):

Szennyezett
360.
Shivkumar KAPPALA VENKATA (India):

361.
Chloé MAZLO (Franciaország):

362.
Guillermo ALCALÁ-SANTAELLA (Spanyolország):

363.
Alexia ROIDER (Ciprus):
Conveyor Belt  62 min.

364.
Núria VILA (Spanyolország):
Cor  5 min.

365.
Tiago GUEDES (Portugália):

366.
TAKÁCS Anikó (Magyarország):

367.
Léo ZARKA (Franciaország):

368.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Olaszország):
Coupling  5 min.

369.
Christophe REYNERS (Belgium):
Coups de foudre  51 min.

370.
Francis GAVELLE & Claire INGUIMBERTY (Franciaország):

Repedés
371.
Peter KING (Egyesült Királyság):

372.
Beatrice GIBSON (Egyesült Királyság):

373.
Iván Fernández De CÓRDOBA (Spanyolország):

374.
DÉNES Viktória (Magyarország):

Csillag
375.
Áron HORVÁTH (Szlovénia):
Csillag  14 min.

376.
Flávio CARVALHO (Brazília):

377.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):

378.
Hernán TALAVERA (Spanyolország):

379.
Natali VOORTHUIS (Hollandia):
Cupido  3 min.

381.
Derek TAYLOR (USA):

382.
Laura BIANCO (Olaszország):
Déjà vu  40 min.

383.
Rachid AHLAL (Marokkó):
Départ  15 min.

384.
CAKÓ Ferenc (Magyarország):
Dózsa 1514  14 min.

385.
Marcel KOLVENBACH, Ayse KALMAZ (Németország):

386.
Martina PLURA (Németország):
Da nicht für  25 min.

387.
René CHANDLER (USA):
Dacryphilia  6 min.

388.
Maria LUNA ( Spanyolország, USA):
Dada  17 min.

389.
Jannis LENZ (Ausztria):

390.
Rami el HARAYRI (Hollandia):
Damp Soil  8 min.

391.
Egor PAPULOV (Oroszország):
Dancehall is us  19 min.

392.
Ronan TRONCHOT (Franciaország):

393.
Sarah VAN DEN BOOM ( Franciaország, Kanada):

394.
Alex INGERSOLL (USA):
Dark Objects  5 min.

395.
Gaetano ACCETTULLI & Livio SQUEO (Olaszország):

396.
Julia C. KAISER (Németország):
Das Floß!  86 min.

397.
Philipp KäßBOHRER (Németország):

398.
Dave LOJEK & Steffi SIXDORF ( Ausztria, Németország):

399.
Saeed NOURI (Irán):
Dastan e Parvaz  75 min.

400.
Nico del GIUDICE & Jeric PIMENTEL (USA):
David Mills  3 min.

401.
Tomasz PROTOKOWICZ (Lengyelország):

402.
Jacques ZANETTI (USA):
Day After Day  121 min.

403.
Peter LATASTER & Petra LATASTER (Hollandia):

404.
Carlos Hernández VÁZQUEZ (Mexikó):
De puro aire  80 min.

405.
Sjors SWIERSTRA (Hollandia):

406.
Sherman DE JESUS (Hollandia):

407.
Lucyus RIBAS (Egyesült Királyság):

Mindenek felett
408.
Victor CIOABA & Iacob PASTINA (Románia):

409.
Angel MANZANO (Spanyolország):
Deber  14 min.

410.
Sylwia ROSAK (Lengyelország):
Debiut-milosc  4 min.

411.
Rati TSITELADZE (Grúzia):
Deda  14 min.

412.
Johannes GÉRARD (Tajvan):

413.
Maria KORPORAL ( Németország, Olaszország):

414.
Julio RAMOS (Mexikó):
Delirio  7 min.

415.
Matthias GREVING (Németország):
Delver Glass  19 min.

416.
Antje CHRIST (Németország):

Az indiai pap
417.
Mattias LÖW ( Svédország, India):

418.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Dependable  15 min.

419.
Damian SCHIPPOREIT (Németország):

420.
Stefan NAJIB (Németország):
Der Ausflug  24 min.

421.
Christian BECKER & Oliver SCHWABE (Németország):
Der Bruder  28 min.

422.
Nikolaus MÜLLER (Ausztria):
Der Damm  30 min.

423.
Isa MICKLITZA (Németország):

424.
Siegmund SKALAR (Ausztria, Egyesült Királyság):
Der Tunnel  10 min.

425.
Michael RITTMANNSBERGER (Németország):

426.
Stanislas ZAMBEAUX (Belgium):
Des Hommes  53 min.

427.
Maya Abdul-MALAK ( Franciaország, Libanon):

428.
Natalie BEDER (Franciaország):

429.
Jeanne TRAON-LOISELEUX ( Franciaország, Grúzia):
Des racines  24 min.

430.
Maxi CAMPO (Spanyolország):

431.
Carlos MOTTA (USA):
Deseos  32 min.

432.
Miriam GOSSING & Lina SIECKMANN ( Németország, USA):
Desert Miracles  12 min.

433.
Tiago ROSA-ROSSO (Portugália):
Despedida  14 min.

434.
Marta MEDINA DEL VALLE (Spanyolország):
Despertar  12 min.

435.
Jan Hakon ERICHSEN (Norvégia):
Destroyer  2 min.

436.
Lou INGLEBERT (Franciaország):
Dette d'amour  26 min.

437.
Mathieu HIPPEAU (Franciaország):

438.
Ralf PLEGER (Németország):

439.
Nesrin BACHIR (Németország):

440.
Maurizius STAERKLE-DRUX (Németország, Svájc):

441.
Tim ELLRICH (Ausztria):
Die Badewanne  12 min.

442.
Barbara KRONENBERG (Németország):

443.
Marvin MEIENDRESCH (Németország):

444.
Philipp KLINGER (Németország):

445.
Werner BOHNEN (Németország):
Die Fahrt  8 min.

446.
Filip RENČ (Csehország):

447.
Nancy BRANDT (Németország):
Die Gewählten  102 min.

448.
Patrick VOLLRATH ( Ausztria, Németország):
Die Jacke  9 min.

449.
Johannes BACHMANN (Svájc):

450.
Stephan GROß (Németország):

451.
Florian Moses BAYER (Ausztria):
Die Postgötter  30 min.

452.
Bastian GASCHO (Németország):
Die Raumfahrer  20 min.

453.
Robert WINDISCH (Németország):

454.
Igor PLISCHKE (Németország):
Die Verwandlung  29 min.

455.
Bob KOHN (Franciaország):
Diffraction  3 min.

456.
Richard LEGASPI (Fülöp-szigetek):

457.
Alex INGERSOLL (USA):

458.
Melanie MENARD (Egyesült Királyság):

459.
Min Hwa JUNG & John SEPPALA (USA):
Dispatch  3 min.

460.
Sonia ARMANIACO (Olaszország):

461.
Anne-Katrine HANSEN & Janna KYLLäSTINEN (USA):
Division Avenue  13 min.

462.
Marko ZUNIC (Szerbia):

Dji, a halál hajózik
463.
Dmitri VOLOSHIN (Moldva):

464.
Duarte SADIE ( Spanyolország, USA):
DMUS  29 min.

465.
Krzysztof MICHALUK (Lengyelország):
Dożywocie  36 min.

466.
MATUSIK Szilárd (Magyarország):

467.
Prapat JIWARANGSAN (Thaiföld):
Dok-Rak  9 min.

468.
Anna URBANCZYK (Lengyelország):
Doktor Faustus  21 min.

469.
Laure BOURDON-ZARADER (Franciaország):
Dolça  30 min.

470.
Ángel Estrada SOTO (Mexikó):
Domar el tiempo  75 min.

471.
HORVATH Mike (Magyarország):
Dominó elv  7 min.

472.
Juanma ROMERO GÁRRIZ (Spanyolország):

473.
Benjamin MARTINS (Németország):

474.
Giorgos EFTHIMIOU (Görögország):

Dopado
475.
Piotr WIECKOWSKI (Lengyelország):
Dopado  15 min.

476.
Jamileh DAROSHAFAEI (Irán):
Dorough Mamnoo  18 min.

Double Bill
477.
Tessa GARLAND (Egyesült Királyság):
Double Bill  3 min.

478.
Olya RADA (Németország):
Downwind  2 min.

Dr. Illegal
479.
Hadi KHANJANPOUR (Németország):
Dr. Illegal  27 min.

480.
Ray GOLDBERG (USA):
Dragging It Out  15 min.

481.
Irena SKORIC (Horvátország):
Dragi Lastane!  84 min.

482.
Massimo MILIC ( Egyesült Királyság, Skócia):
Drago  26 min.

483.
Maud ALPI (Franciaország):
Drakkar  53 min.

484.
Tejas MAVINKURVE (India):
Dream a dream  15 min.

485.
Volker HEYMANN (Németország):

Drifter
486.
HÖRCHER Gábor (Magyarország):
Drifter  72 min.

487.
Johannes BACHMANN (Svájc):
Driven  9 min.

488.
Jan GALLI (Németország):
Droge.Macht  70 min.

489.
Basile VUILLEMIN (Belgium):

490.
Florian DENK (Németország):

491.
Luis CARDEL (Mexikó):
Dual  10 min.

492.
Tucker DÁVILA WOOD (Spanyolország):
Duellum  10 min.

493.
Joka OLTHAAR & André SCHREUDERS ( Hollandia, Grúzia):

494.
Claudia BOTTINO (Franciaország):
Duo  21 min.

495.
Purnendu PURNENDU DEY (India):
Dust to Dust  12 min.

Dyab
496.
Mazin M SHERABAYANI (Kurdisztán):
Dyab  20 min.

Dybbuk. Vándorló lelkek meséje
497.
Krzysztof KOPCZYńSKI (Lengyelország):

498.
Cristina PAVESI (Olaszország):

499.
Tessa GARLAND (Egyesült Királyság):
E11_X  10 min.

500.
Alexandra MICHAILIDOU-TZARIDOU (Egyesült Királyság):
Each Other  15 min.

A föld saját lánya
501.
Shivkumar KAPPALA VENKATA (India):

502.
Sergio MARTÍNEZ (Spanyolország):
Echoes  11 min.

503.
Christophe HERMANS (Belgium):
Eclaireurs  76 min.

504.
TESZLER Tamás (Magyarország):
Egy nap kezdete  17 min.

505.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):

506.
Panahbarkhoda REZAEI (Irán):
Eid-E Shahadat  40 min.

507.
Ferdinand ARTHUBER (Németország):

Akarás
508.
Shakiba SHABANI (Irán):

509.
Francisco GODINEZ GALAY & Jorge MONTANARI (Argentína):
El Ñandú  60 min.

510.
Juan GAUTIER (Spanyolország):
El Aspirante  18 min.

511.
Samuel QUILES (Spanyolország):
El Audifono  14 min.

512.
Bernardo ARELLANO (Mexikó):

513.
Gaizka URRESTI (Spanyolország):

514.
Cristina, Ignacio BODELÓN, DE VICENTE (Spanyolország):

515.
Mara Soler GUITIÁN (Mexikó):

516.
Marc NADAL (Spanyolország):

A nagy vezér
517.
Francisco JIMÉNEZ (Mexikó):

518.
Itzel Martínez Del CAñIZO (Mexikó):

519.
Jorge MURIEL (Spanyolország):

A megfelelő hely
520.
Fernando FRANCO & Begoña AROSTEGUI (Spanyolország):

521.
Daniel Irabién PENICHE (Mexikó):

522.
Pablo Ángeles ZUMAN (Mexikó):

523.
Carlos Quiroz ROBLES (Mexikó):
El necio  13 min.

524.
Alejandro SUÁREZ LOZANO (Spanyolország):
El Pescador  20 min.

525.
Héctor DOMÍNGUEZ-VIGUERA (Spanyolország):
El Pozo  29 min.

526.
Jose MEDINA (Spanyolország):

527.
Raúl Robin Morales REYES (Mexikó):
El trompetista  10 min.

528.
Anais BERDIE (Spanyolország):

529.
Wiro BERRIATÚA (Spanyolország):

530.
Nicolas RUSSEIL (Franciaország):
Electricity  5 min.

531.
Maris KERGE & Erik NORKROOS (Észtország):

Ella
532.
Carla FORTE & Alexey TARAN (USA):
Ella  15 min.

533.
Nick YERETSIAN (Kanada):

Emma
534.
LUKK Howard (USA):
Emma  13 min.

535.
Jonathan JARZYNA, Lucas UFO, JJ WEIHL (Németország):
Emocean  67 min.

536.
Damian LINTELL-SMITH (Egyesült Királyság):

537.
Pierre-Nicolas DURAND (Franciaország):

538.
Jesús SALVO (Spanyolország):

539.
Gianguido SPINELLI (Franciaország):

En Passant
540.
OLÁH Kata (Magyarország):
En Passant  19 min.

541.
Elie SÉONNET & Floryd MBAKATA (Franciaország):

542.
Emilie PIGEARD (Franciaország):

543.
Víctor RUIZ JUNQUERA (Spanyolország):

544.
Suhyun CHO & Nadya WIJAYA (USA):
Endear  4 min.

Engedem, hadd menjen
545.
LÉVAI Balázs (Magyarország):

546.
Selim AZZAZI (Franciaország):

547.
Ángel MONTERO (Spanyolország):

548.
Marie-France GIRAUDON (Kanada):
Entro(SCO)pie  16 min.

549.
Marco GADGE (Németország):
Er und sie  15 min.

Erdély leírása a XX. század végén - Kopjafáktól a fatemplomokig
552.
KÉZDI-KOVÁCS Zsolt, ELEK Judit (Magyarország):

553.
Dmitry LAVRINENKO (Ukrajna):
Esche  99 min.

554.
Cesar BAIO (Brazília):

555.
Oliver STILLER ( Németország, Mexikó):
Esperanza 43  20 min.

556.
Laurent JARRIGE (Franciaország):
Est  3 min.

557.
Coré RUIZ (Spanyolország):
Estoy con Bea  25 min.

558.
Noémi AUBRY, Anouck MANGEAT, Jeanne GOMAS, Clément JUILLARD ( Franciaország, Görögország, Törökország):

559.
Gonzalo GURREA YSASI (Spanyolország):
Eternos  23 min.

560.
Christoph OERTLI ( Svájc, Etiópia):
Ethiopian Run  14 min.

561.
Gabriel TZAFKA ( Dánia, Görögország):
Euroman  22 min.

562.
Marcie BEGLEITER ( USA, Germany):
Eva Hesse  105 min.

563.
Xanaé BOVE (Franciaország):

Kivágás
564.
Victoria VELLOPOULOU (Görögország):

565.
Alexander ISAENKO (Ukrajna):

566.
Sasha LITVINTSEVA ( Egyesült Királyság, Törökország, Oroszország):
Exile Exotic  14 min.

567.
Soraya MILLA (Franciaország):
Exotique  19 min.

568.
Ignacio F. RODÓ (Spanyolország):
Exposure  3 min.

569.
Ж . (Brazília):

570.
Pilar ALDIRICO (Argentína):
Ey Mamma  6 min.

571.
Steve BACHE, Mahyar GOUDARZI, Louise PETER (Németország):

572.
LÁSZLÓ Gábor (Magyarország):

Ezt a dalt egy másik nőnek írtam
573.
SALAMON András (Magyarország):

574.
Jolene MOK, Troels PRIMDAHL (Izland, Hong Kong, Dánia):

575.
Albert VENTURA ( Tajvan, Spanyolország):
Für Elise  25 min.

576.
Vera SURATEL (Románia):

577.
Mary JIMENEZ (Belgium):
Face Deal  30 min.

578.
William LABOURY (Franciaország):
Fais le mort  8 min.

579.
Sandrine DEUMIER (Franciaország):
Fake  2 min.

580.
Sandro AGUILAR (Portugália):
False Twins  21 min.

581.
Ma YU-TING ( Tajvan, Kína):
Family  17 min.

582.
Rau GARCÍA (Spanyolország):
Fantasma  25 min.

Farah
583.
Kalle RAITTILA (Finnország):
Farah  10 min.

584.
KISS Virginia (Magyarország):
Fehér napok  12 min.

Felülvizsgálat
585.
BOZZAY Balázs (Magyarország):

586.
Ena SENDIJAREVIC (Hollandia):
Fernweh  14 min.

587.
Annette VON WANGENHEIM (Németország):

588.
Maria REINHARDT-SZYBA (Németország):

589.
Julia NEUHAUS, Sven P. POHL, Tobias ROSEN (Németország):
Feuerkind  26 min.

590.
Brandon DOHERTY (USA):

591.
Steven BALL & Philip SANDERSON (Egyesült Királyság):

592.
Iman BEHROUZI (Irán):
Filmi baraye To  25 min.

Film a világ végéről
593.
Gheorghe Preda (Románia):

594.
Andre GODINHO (Portugália):
Fim Da Fita  23 min.

595.
Stéphan CASTANG (Franciaország):
Fin de camapgne  41 min.

596.
Shane CSONTOS-POPKO (USA):
Final Flight  8 min.

597.
Gustavo GIL (Spanyolország):
Find the door  77 min.

598.
Vivian CHARLESWORTH (USA):
First Light  3 min.

599.
Sungah IM (USA):
Fishing  2 min.

600.
Raul DOMINGUES (Portugália):
Flor Azul  70 min.

601.
Pablo PEREZ LOMBARDINI (Mexikó):

602.
Holger MOHAUPT ( Skócia, Egyesült Királyság):

603.
Nigel TAN (Ausztrália):
Flux  18 min.

604.
Pol PONSARNAU (Németország):
Food, First  10 min.

605.
Monica MANALO (USA):
For the lost  3 min.

606.
João RODRIGUES (Portugália):

607.
Irena PAVLASKOVA (Csehország):
Fotograf  133 min.

608.
Heather Rose DOMINIC (USA):
Four Channels  1 min.

609.
Mikel GURREA ( Izland, Egyesült Királyság, Spanyolország):
Foxes  21 min.

610.
Rebecca PANIAN (Svájc):
Fragil  25 min.

611.
Helen KIRWAN (Egyesült Királyság):

612.
Dimitri LIMPERT (Németország):

613.
Simon MEDARD (Belgium):

614.
Catalin DRAGHICI (Románia):
Fratii Dabija  62 min.

615.
Nicolas BRO (Franciaország):
Free Art  4 min.

616.
BJØRN MELHUS (Németország):

617.
Daniel PFEIFFER (Németország):
Freifuss  6 min.

618.
Christian WERNER (Németország):
Fremdkörper  64 min.

619.
Josephine EHLERT (Németország):
Friedenshöhe  21 min.

620.
Manuel GOMAR (Spanyolország):
Fritas  15 min.

621.
Adrian GARCIA GOMEZ ( USA, Izrael):
Fucking Him  2 min.

622.
Nico WINZ (Franciaország):

Korom
623.
David DOUTEL & Vasco SÁ (Portugália):
Fuligem / Korom  14 min.

624.
Piotr RZEPKA (Lengyelország):

625.
Md Ashraful Alam (ASHRAF SHISHIR) (Banglades):
Gaariwala  76 min.

626.
Henri BOIT (Németország):
Gallery Weekend  94 min.

627.
Raquel FELGUEIRAS (Portugália):
Galope  1 min.

628.
Natacha SAMUEL, Florent KLOCKENBRING (Franciaország):
Gam Gam  136 min.

629.
Kiomars SAMADI TARI (Irán):

630.
Tanja KANCELJAK (Horvátország):

631.
Ksenia ZUEVA (Oroszország):
Gelya  30 min.

632.
André SCHAEFER (Németország):

633.
Manoj ANNADURAI (USA):
Get Happy!  97 min.

634.
Frederieke JOCHEMS (Hollandia):

635.
Melanie MENARD (Egyesült Királyság):
Ghost House  5 min.

636.
Yu LEUNG ( Kína, Hong Kong):

637.
Jerome BOULBES ( Japán, Franciaország):
Ghosts World  5 min.

638.
Cristina PAVESI (Olaszország):
Giallo  4 min.

639.
Cecile PAYSANT & Anne BROUILLET (Franciaország):
Gigots  8 min.

640.
Louis-Jack HORTON-STEPHENS (Egyesült Királyság):
Gill & Gill  16 min.

641.
Carlo PERASSI (Olaszország):
Giulia  5 min.

642.
Julien BRYGO (Franciaország):

643.
Katia ROESSEL (Franciaország):
Glee II  28 sec.

644.
Katia ROESSEL (Franciaország):
Glee IV  4 sec.

645.
Katia ROESSEL (Franciaország):
Glee V  19 sec.

646.
Katia ROESSEL (Franciaország):
Glee VI  4 sec.

647.
Katia ROESSEL (Franciaország):
Glee VII  12 sec.

648.
Katia ROESSEL (Franciaország):
Glee VIII  17 sec.

649.
Bernhard WENGER (Ausztria):
Gleichgewicht  5 min.

650.
Sandrine DEUMIER (Franciaország):
GogatsuByo  14 min.

651.
Salman MOHTADI (USA):
Going Nuts  2 min.

652.
Kai STÄNICKE (Németország):
Golden  3 min.

653.
Iván LÓPEZ (Spanyolország):
Golosinas  12 min.

Gond(n)ok
654.
CSÖRKÖL Zsolt (Magyarország):
Gond(n)ok  17 min.

655.
Helena JÓNSDÓTTIR & Vera SÖLVADÓTTIR (Izland):
Gone  16 min.

González
656.
Christian DÍAZ PARDO (Mexikó):
González  110 min.

657.
Arthur GUTTILLA (USA):
Good Morning  4 min.

658.
Nikita ORDYNSKIY (Oroszország):
Gorbatov  24 min.

659.
Omar SHOKRI (Egyiptom):

660.
Ian LUI (Hong Kong):
Grand巴打  23 min.

661.
Collin STAFFORD, Beck STAFFORD, Ofelia MARQUEZ, von CURTIS (USA):

662.
James DUESING (USA):
Gray Elegy  5 min.

663.
Chris BOYD (Egyesült Királyság):

664.
Jana ARCEGA (Mexikó):
Grietas  28 min.

Gubanc
665.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Gubanc  12 min.

666.
Daria KOPIEC (Lengyelország):

667.
Alice VIAL (Franciaország):
Gueule de Loup  24 min.

668.
Charliebebs GOHETIA (Fülöp-szigetek):

669.
Hakan BERBER (Törökország):

670.
TÓTH Zoltán (Magyarország):
Gyerekvasút  18 min.

671.
BÁRÁNY Dániel (Magyarország):
Házibuli  4 min.

Hősök nyomdokán a Dolomitokban
672.
ALBERT Ferenc (Magyarország):

Hősök nyomdokán Galíciában
673.
ALBERT Ferenc (Magyarország):

Hőseink nyomdokán a Don-kanyarban
674.
ALBERT Ferenc (Magyarország):

675.
SZEMES Botond (Magyarország):
Húsvét  20 min.

676.
Ye MIMI (Tajvan):

677.
MOLNÁR Ferenc (Magyarország):
Hamburger  8 min.

678.
Pooya BADKOOBEH (Irán):

679.
Dekel NITZAN (Izrael):
Haovdan  16 min.

680.
Joseph Israel LABAN (Fülöp-szigetek):
Happy New Year  15 min.

681.
Roland QUELVEN (Franciaország):
Harey  5 min.

Harmadik idő 1
682.
BECSEY Zsuzsa (Magyarország):
Harmadik idő 1  15 min.

683.
Eurydice CALMÉJANE (Franciaország):
Harmonies  21 min.

684.
Mauricio BIDAULT (Mexikó):

685.
Abraham RAMOS (Mexikó):

Határon, 1988-89
686.
LUKÁCS Csaba (Magyarország):

687.
BÜKI Zoltán (Magyarország):

688.
Hesam DEHGHANI (Irán):

Egy idő
689.
Osvaldo PONCE (Argentína):

690.
Eren ÖNSÖZ (Németország):
Haymatloz  90 min.

691.
Stav LEVI (Izrael):
Head  5 min.

692.
Martynas NORVAI©AS & Kamilė MILA©IŪTĖ (Litvánia):

Az egész világ egy terviskola
693.
Mattias LÖW (Svédország):

Helló, szia, csókolom
694.
OLÁH Kata, OLÁH Judit (Magyarország):

695.
Kristina FRANK (Svédország):
Hem Kära hem  18 min.

696.
Philipp PHILIPP FUSSENEGGER (Ausztria):
Henry  53 min.

697.
Arash LAHOOTI (Irán):

698.
André SCHAEFER (Németország):
Herr von Bohlen  90 min.

699.
BÁRCZY Örs (Magyarország):
Hey Deer!  7 min.

700.
Robin Lipo (Lengyelország):
Hiking Trip  18 min.

701.
Lion BISCHOF, Jonas HELDT, Felicitas SONVILLA (Németország):
Hinterwelten  46 min.

Vízilovak
702.
Piotr DUMALA (Lengyelország):

703.
Michał GRZYBOWSKI (Lengyelország):
Hitler w operze  27 min.

Hivatal
704.
NAGY Viktor Oszkár (Magyarország):
Hivatal  52 min.

705.
Piero TONIN (Olaszország):

706.
Irena PASKALI (Németország):
Hoffnung  5 min.

Holdon át
707.
TÓTH Tamás (Magyarország):
Holdon át  20 min.

Holdraszállás
708.
MÉSZÁROS T. László (Magyarország):

709.
Martin HERTIG (Svájc):
Holiday Video  29 min.

710.
Mijie LI (USA):
Hollywood Bob  10 min.

711.
Michael LEWIS (Egyesült Királyság):

712.
Pascal ROBITAILLE & Matthew WOLKOW (Kanada):

713.
Mr BLICK (Franciaország):

714.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Olaszország):
Hot  6 min.

715.
Rima NARBUNTAITE ( Ausztria, Litvánia):
How Much?  3 min.

716.
Anja STRELEC & Tomislava JUKIć (Horvátország):
Hudo vreme  44 min.

717.
Josemari MARTÍNEZ (Spanyolország):
Huellas  14 min.

718.
BOGNÁR Éva Katinka (Magyarország):
Hugo Bumfeldt  12 min.

719.
James EVERETT (Egyesült Királyság):

720.
Marc SEESTAEDT ( Spanyolország, Németország):

721.
Kae BAHAR ( Kurdisztán, Egyesült Királyság):
I Am Sami  15 min.

722.
Jacob HILL (Egyesült Királyság):

723.
Merav DAGAN & Ophir BENSHIMON (Izrael):
I cant hold it  11 min.

724.
Sanaz AZARI (Belgium):
I Comme Iran  52 min.

725.
Marianne LAMBERT (Belgium):

726.
Michail AGRAFIOTIS (Görögország):

727.
Ashkan SOLTANI (USA):
I Know You Well  70 min.

728.
Irena SKORIC (Horvátország):
I love YU  15 min.

729.
Aitor OñEDERRA (Spanyolország):

730.
Jasmin BAUMGARTNER (Ausztria):

731.
Florina TITZ ( USA, Románia):

732.
Pedro GONZALEZ-RUBIO (Franciaország, Mexikó):
Icaros  53 min.

733.
Vivien HARTMANN (Németország):

734.
Yiannis KRANIDIOTIS (Görögország):

735.
Rami NEDAL (Egyiptom):

736.
Tomaľ GORKIč (Szlovénia):
Idila  83 min.

737.
João Pedro RODRIGUES & João Rui GUERRA DA MATA (Portugália):
Iec Long  32 min.

738.
Mea de JONG (Hollandia):

739.
Katharina WOLL (Németország):
Ihr Sohn  23 min.

740.
Stella SOLLAI & Pierfranco ZAPPAREDDU (Olaszország):

741.
Massimo TROGNONI & Michele GIAMUNDO (Olaszország):

742.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Olaszország):

743.
Pedro LINO (Olaszország, Portugália, Egyesült Királyság):
Il Suo Nome  19 min.

744.
KOLOP Anita (Magyarország):
Ill breeding  5 min.

745.
Gérard CAIRASCHI (Franciaország):
Immagine  9 min.

746.
Gilles VULLARD (Németország):

747.
Salwa EL TAJOURY (Franciaország):
Impasse  10 min.

748.
Yi Ju TSAI (USA):
In A Good Way  5 min.

749.
Sophia YU (USA):

750.
Miguel MÜLLER-FRANK (Németország):
In der Schwebe  71 min.

751.
Tal KANTOR (Izrael):

752.
Holger SCHUMACHER (Németország):
In Sieben Tagen  15 min.

753.
Alec MOORE (Írország):
In This Place  20 min.

A bennünk élő világegyetem
754.
Lisa KRANE (Németország):

755.
Mickaël SCHAPIRA VILLAIN (Franciaország):
Incomplets  12 min.

756.
Leslee UDWIN (Egyesült Királyság):

757.
Leslee UDWIN (Egyesült Királyság):

India Calling
758.
Vinay PUJARA (USA):
India Calling  20 min.

759.
JANCSÓ Dorottya (Magyarország):
Indulj el!  5 min.

Kitörölhetetlen
760.
Grégory LECOCQ (Belgium):

761.
Brian LEDERMAN (USA):
Inertia  18 min.

762.
BESENYEI Katalin (Magyarország):
Ingatlan  17 min.

763.
Sophie KLUGE (Németország):

764.
Jing ZHOU ( USA, Kanada, Japán):

765.
Jeroen ter WELLE (Hollandia):
InOut  7 min.

766.
Haktan Kaan ICEL (Törökország):
Inside  7 min.

767.
Léa FABREGUETTES (Franciaország):
Insolation  5 min.

Instant
768.
ÉVA Adorján & RÉKA ANNA Szakály (Magyarország):
Instant  3 min.

769.
Ozana NICOLAU (Románia):
Insula  20 min.

770.
Epoy DEYTO (Fülöp-szigetek):

771.
Mel HSIEH (USA):
iNTERFACE  3 min.

772.
Benjamin POUMEY (Svájc):
Interzone  7 min.

773.
Derek TAYLOR (USA):

774.
Sam LUK (Kanada):

775.
Anna Mila STELLA (Olaszország):

776.
HAMILTON-GAMACHE Wanbli (USA):
Iridescent  3 min.

777.
Beatriu VALLèS (Spanyolország):
Irma  3 min.

778.
Nico WINZ (Franciaország):
Irradieted  3 min.

779.
Moritz DRAHEIM (Németország):
Irrla3ufer  39 min.

780.
Alex INGERSOLL (USA):

Isonzótól a Piáve folyóig
781.
ALBERT Ferenc (Magyarország):

782.
BALLA Dávid Péter (Magyarország):

Hosszú út
783.
PÖRÖS Izabella (Magyarország):

784.
Ahmad AL HAJJ (Szíria):

Útvonalak
785.
Fenia KOTSOPOULOU ( Portugália, Egyesült Királyság):

786.
Florentine GRELIER (Franciaország):
Ivres  1 min.

787.
Anne AGUERO (Franciaország):

788.
Joachim COHEN (Franciaország):

789.
BARNA László (Magyarország):
Jég alatt  28 min.

Jó sztori volt
790.
UNGVÁR Tibor (Magyarország):
Jó sztori volt  27 min.

791.
Lukas KLASCHINSKI (Németország):
Jackpot  30 min.

792.
Eliąka ELI©KA (Csehország):

793.
Ignacio MASLLORENS (Argentína):
Japonesita  5 min.

794.
Jairo LÓPEZ (Spanyolország):
Jardín barroco  62 min.

795.
Rafael REBOLLEDO (Mexikó):
Jarwie  20 min.

796.
Jarrod SANDERSON (Egyesült Királyság):

797.
Zéno GRATON (Belgium):

798.
Amir TOODEHROOSTA (Irán):

799.
Leszek GALYSZ (Lengyelország):

800.
Leonardo CARRANO & Giuseppe SPINA ( Olaszország, Lengyelország):

Jazz orgia
801.
Irina RUBINA (Németország):

802.
Julia BOUTTEVILLE (Franciaország):
Je Suis Marie  2 min.

803.
Maxence VASSILYEVITCH (Franciaország):

804.
Iqrar RIZVI (Kanada):

805.
Jean DUBREL & Tiane DOAN NA CHAMPASSAK (Franciaország):

806.
Sanya SAGAR (Egyesült Királyság):
Jimmy Rangel  4 min.

807.
Marta ALEDO (Spanyolország):
Jingle  15 min.

808.
Christopher RADCLIFFE (USA):

809.
Cedric DUPIRE (Franciaország):
Journal Afghan  24 min.

810.
Michał WÓJCICKI (Lengyelország):
Journey  5 min.

811.
Riar RIZALDI (Indonézia):
Jumat  12 min.

812.
Léo KARMANN (Franciaország):
Jumble Up  6 min.

813.
Kike ARROYO (Spanyolország):

814.
Paweł WYSOCZAńSKI (Lengyelország):
Jurek  73 min.

815.
Somebody NOBODY (Egyesült Királyság):
Jus Soli  16 min.

816.
Janine PIGUET (Svájc):

817.
Jin Ju LEE ( USA, Dél-Korea):

818.
Ignacio ESTAREGUI (Spanyolország):
Justi&cia  86 min.

819.
Maciej WIKTOR (Lengyelország):
Kłamca  25 min.

Két székely
820.
LUKÁCS Csaba (Magyarország):
Két székely  52 min.

821.
Varga ZS. Csaba (Magyarország):

822.
KIRÁLY Krisztián (Magyarország):

823.
Eduardo FLORES ABAD (Németország):
K-Manifest  10 min.

824.
Eliza KUBARSKA (Lengyelország):

825.
Aziz CEM ( Törökország / Lengyelország):
Kaçiş  10 min.

826.
Philip PERSSON (Svédország):
Kanal  5 min.

827.
Sandra FASSIO (Belgium):
Kanun  28 min.

Kapocs
828.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Kapocs  20 min.

A dezertőr
829.
Kalle RAITTILA (Finnország):

830.
Lukas KLASCHINSKI (Németország):
Karmakonto  1 min.

831.
Tessa GARLAND (Egyesült Királyság):

832.
TÓTH Zoltán (Magyarország):

833.
KATONA Zsuzsa (Magyarország):

834.
Anant KENI (India):
Keechadpanti  8 min.

835.
Collective: 20 CHILDREN (Belgium):
Ken'affaire  5 min.

Kertek alatt
836.
BALLA Gábor (Magyarország):
Kertek alatt  1 min.

837.
TÓTH Gábor (Magyarország):

838.
Salil FERNANDEZ (India):
Khauff  11 min.

839.
Soudade KAADAN (Szíria):
Khobz El Hissar  11 min.

840.
Danny GERMANSEN (Dánia):

841.
David REBORDãO (Portugália):
Killies  7 min.

842.
Izumi YOSHIDA (Lengyelország):
Kinki  10 min.

843.
Silke C. ENGLER (Németország):
Kirschkuchen  23 min.

844.
Adrian GOIGINGER (Németország):

Beszorulva
845.
Mathijs GEIJSKES (Hollandia):

Klezmer
846.
Piotr CHRZAN (Lengyelország):
Klezmer  95 min.

848.
Alastair TRAIN (Egyesült Királyság):
Knock Knock  5 min.

Koan
849.
Osvaldo PONCE & Karina KRACOFF (Argentína):
Koan  69 min.

850.
Reza FAHIMI (Irán):
Kodakan Abri  18 min.

Kollégák
851.
Damian WEBER (Németország):

852.
Monika PAWLUCZUK (Lengyelország):
Koniec ¶wiata  40 min.

853.
Abdullah ŞAHIN (Törökország):
Kontur  9 min.

854.
Andrea LEONI (Olaszország):
Konversacio  4 min.

855.
David ©TUMPF (Szlovákia):
Kovbojsko  5 min.

856.
BOLLA Kolos (Magyarország):
Krízis  3 min.

Teremtések
857.
Tessa MOULT-MILEWSKA (Lengyelország):

858.
Satu SIEGEMUND (Németország):
Krippenwahn  15 min.

859.
Noemi VALENTÍNY (Csehország):

860.
Vladimir TODOROVIC ( Franciaország, Szerbia):
Krs  80 min.

861.
Kirill KRAVCHENKO (Oroszország):
Krug Gizni  9 min.

862.
Roland QUELVEN (Franciaország):

863.
Lenka KURICOVA & Michal HUSTATY (Szlovákia):

864.
Kullar VIIMNE (Észtország):

865.
Bernd SCHOCH (Németország):
Kurze Ecke  95 min.

866.
Pasang Dawa SHERPA (Nepál):

867.
Maia THIRIET (Franciaország):

868.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):

869.
Masanobu HIRAOKA (Japán):

870.
Riccardo RENNA (USA):

871.
Joshua PROVOST ( Franciaország, USA):

872.
Lucie SUNKOVA ( Franciaország, Csehország):
L'arbre  15 min.

873.
Nadine ASMAR (Libanon):

874.
Alexande ATHANÉ (Franciaország):

875.
Gerard PAUTONNIER (Franciaország):

876.
Antonio De PALO (Olaszország):

877.
Olivier Pierre DOUGOUD (Franciaország):

878.
Hanna HILDEBRAND (Németország):
L'uomo del pane  72 min.

LÁV on the MÁV
879.
BATKA Máté (Magyarország):

Lépj tovább
880.
GÁL Sándor (Magyarország):
Lépj tovább  9 min.

Levelek anyámtól
881.
DÉR Asia (Magyarország):

882.
Vanessa Quintanilla COBO (Mexikó):
La última cena  10 min.

883.
Julian STUBBS (Mexikó):

884.
Benjamin HENNOT (Belgium):

Nagyapa éneke
885.
Carlos ALCÁZAR (Mexikó):

A levél
886.
Ángeles CRUZ (Mexikó):

887.
Calvin Antoine BLANDIN (Franciaország):

888.
Paul COSTES (Franciaország):

889.
Joachim OLENDER (Belgium):

890.
Marc NADAL (Spanyolország):
La condena  7 min.

891.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
La Course  3 min.

892.
Aleix MASSOT (Spanyolország):

893.
Gabriela Domínguez RUVALCABA (Mexikó):

894.
Yanet Pantoja NERI (Mexikó):
La despedida  5 min.

895.
Ali ASGARI ( Franciaország, Irán):
La Douleur  15 min.

896.
Romero RUBÉN (Spanyolország):

897.
Edouard MILLS-AFFIF (Franciaország):

898.
Ana SERRET (Spanyolország):

899.
Cabdevila STÉPHANIE (Franciaország):

900.
Laetitia LAMBERT (Franciaország):

901.
Marina DIABY (Franciaország):

902.
Quentin LECOCQ (Franciaország):

A mag
903.
Barney FRYDMAN ( Belgium, Franciaország):

904.
Julio MONTEJO & Manu MONTEJO (Spanyolország):
La Huida  13 min.

905.
Ernesto MARTÍN (Spanyolország):
La Llorona  19 min.

906.
Octavio GUERRA (Spanyolország):

907.
Iván ÁVILA DUEñAS (Mexikó):

908.
Maryam RAZ (Olaszország):

909.
Stéphane LONGERSTAY (Mexikó):
La mula  4 min.

910.
Andres HERNANDEZ (Mexikó):

911.
Guillaume RENUSSON (Franciaország):

912.
Adrien COSTELLO (Franciaország):

913.
Carlos QUINTELA ( Kuba, Argentína, Németország, Svájc):

914.
Olivier JAGUT (Franciaország):

915.
Esteban CRESPO (Spanyolország):
La Propina  11 min.

916.
Fabien DELAGE (Franciaország):

917.
Patrick TALIERCIO (Belgium):

918.
Wilfried MÉANCE (Franciaország):

919.
Christelle LHEUREUX (Franciaország):
La Terre Penche  53 min.

A trombita
920.
Andrés NIEVES (Spanyolország):

921.
Inés MORALES (Mexikó):

922.
Alice VOISIN (Franciaország):

923.
Anna ZISMAN (Franciaország):

924.
Denis DARZACQ (Franciaország):
La Visite  15 min.

925.
Pippo DELBONO (Franciaország):
La Visite  22 min.

926.
Frédéric RAMADE (Franciaország):
La Voie Rouge  40 min.

927.
Alvaro ELÍAS (Spanyolország):
La Voz Del Agua  19 min.

928.
Natalia NGUYEN (Lengyelország):
Laboratorium  8 min.

929.
Christoph BOEKEL (Németország):

930.
Joao VLADIMIRO (Portugália):
Lacrau  99 min.

931.
Simo EZOUBEIRI (Marokkó):
Ladder  8 min.

932.
Fernando RANGEL (Mexikó):

Laputa
933.
Jakub SMID (Csehország):
Laputa  95 min.

934.
Joe GRISAFFI (USA):
Lars the Emo Kid  100 min.

A kezek
935.
Miguel G. MORALES (Spanyolország):

936.
Ernesto CONTRERAS (Mexikó):

Éjszakai járat
937.
Ansgar GLATT (Németország):

938.
Michael MARINI ( Egyesült Királyság, Anglia):
Last Words  5 min.

Nyár 2014
939.
Wojciech SOBCZYK (Lengyelország):

940.
Minki HONG ( USA, Dél-Korea):

941.
Julien SICARD (Franciaország):

942.
Salomé LAMAS ( Portugália, Németország):
Le Boudin  17 min.

943.
Yves DALBIEZ ( Franciaország, Japán):

944.
Sarah MOON HOWE (Belgium):

945.
Romain QUIROT (Franciaország):

946.
Claude SCHMITZ ( Franciaország, Belgium):

947.
Victor DEKYVÈRE (Franciaország):
Le manège  22 min.

948.
Alexandra BADEA (Franciaország):

949.
Randa MAROUFI (Franciaország):
Le Park  14 min.

950.
Devis VENTURELLI (Olaszország):

A fekete lyuk
951.
Nico WINZ (Franciaország):

952.
David Anthony SANT (Ausztrália):

953.
David Anthony SANT (Ausztrália):

954.
Tibor BÁNÓCZKI , Sarolta SZABÓ (Franciaország):
Leftover  14 min.

955.
Ljiljana ©I©MANOVIĆ & Davor BORIĆ (Horvátország):

Lepkegyűjtő
956.
NAGY Orsolya (Magyarország):
Lepkegyűjtő  5 min.

957.
Catherine COSME (Belgium):
Les amoureuses  27 min.

958.
Muriel MONTINI (Franciaország):

959.
Arnaud KHAYADJANIAN (Franciaország):

960.
Florian VALLÉE (Belgium):

961.
Thomas GRASCOEUR (Franciaország):

962.
Stéphane BRETON (Franciaország):

963.
Emmanuelle CUAU (Franciaország):

964.
Marie LE FLOC'H (Belgium):

965.
Béatrice KORDON (Franciaország):

966.
Manon LAZZARI, Sophie KAVOURIDIS, Marion LOUW, Thomas RICQUIER, Simon PANNETRAT (Franciaország):

967.
Christelle LHEUREUX ( Franciaország, Oroszország):
Les Moitiés  96 min.

968.
Leslie LAGIER (Franciaország):

969.
Carole GRAND (Franciaország):

970.
Benoit MAESTRE (Franciaország):
Les Vibrations  63 min.

971.
Kevin LI (USA):
Let's Go  3 min.

972.
PATAKI Szandra (Magyarország):
Let's play  3 min.

973.
An van DIENDEREN ( Belgium, Japán):
Letter Home  08/05 min.

974.
Maria IBRAHIMOVA ( USA, Azerbajdzsán):
Letter to God  16 min.

975.
Konstantin FERSTL (Németország):
Letztkönig  5 min.

Lepkember
976.
CSÜLLÖG Edina (Észtország):

977.
Sebastian SCHMIDL (Ausztria):
Liebling  40 min.

978.
Ramia BELADEL (Marokkó):

979.
Timothy David ORME (USA):

980.
Heather Rose DOMINIC (USA):

981.
Davor BORIĆ (Horvátország):

982.
Zac FARLEY ( Németország, Franciaország, USA, Kanada):

983.
RESZELI-SOÓS Áron (Magyarország):
Limbo  6 min.

Madárinfluenza
984.
Priit TENDER (Észtország):

985.
José Manuel de SOUSA LOPES (Portugália):

986.
Gil ZABLODOVSKY ( Izrael, Portugália):
Lisbon  4 min.

987.
Kate JESSOP (Egyesült Királyság):

Kislány
988.
Steven SUBOTNICK (USA):

989.
Edmund YEO (Malajzia):

990.
Erin BUELOW & Zorya ARROW (Kanada):
Lobotomies  8 min.

991.
Alberto JIMENEZ ENCINOZA (Venezuela):
Locos  19 min.

992.
Avril FURNESS (Egyesült Királyság):
Look at Me  4 min.

993.
Susann HOFFMANN (Németország):
Looks  3 min.

994.
Arjun TALWAR (Magyarország, Lengyelország):
Loop of Misery  17 min.

995.
Guillermo MAGARIñOS (Spanyolország):
Los cachorros  8 min.

996.
Eduardo M. CLORIO (Mexikó):

997.
Alejandro Becerril ELÍAS (Mexikó):

998.
Raúl CUESTA (Mexikó):

999.
Mauricio LEIVA COCK ( Kolumbia, Svájc, Mexikó):
Los Kaotikos  15 min.

A halott ember keze
1000.
Fernando URDAPILLETA (Mexikó):

1001.
Christopher DOWNS (Spanyolország):

1002.
Eni BRANDNER (Ausztria):
Lose Your Way  4 min.

1003.
Claudia SEIBL (Németország):
Lost and Found  26 min.

1004.
Rati TSITELADZE (Grúzia):
Lost in Reality  40 min.

1005.
Robert MANSON ( Németország, Írország):

1006.
Jahnna Lee RANDALL (USA):
Lost in Time  30 min.

Elveszett falu
1007.
George TODRIA ( Spanyolország, Grúzia):

1008.
Lotte HEERKENS (Hollandia):
Lotte's Gaze  16 min.

1009.
Stéphanie DONCKER (Franciaország):
Louis  14 min.

1010.
Filippo MIRA (Egyesült Királyság):
Love's Vacuum  10 min.

1011.
Grzegorz ZARICZNY (Lengyelország):
Love, love  22 min.

1012.
Sonejuhi SINHA ( USA, India):

1013.
Nayo TITZIN (Bulgária):
Loving Carmen  65 min.

Lucie
1014.
Ran LI ( Kína, Csehország):
Lucie  20 min.

Lucky
1015.
Jack MCKUSKY (Spanyolország):
Lucky  17 min.

1016.
Olivier BROUDEUR & Anthony QUÉRÉ (Franciaország):
Lueurs  15 min.

1017.
Salvatore INSANA (Olaszország):
Lunaris  8 min.

Lux
1018.
Bernardo LOPES & Inês MALVEIRO (Portugália):
Lux  10 min.

1019.
Romain BAUJARD (Franciaország):
Luxun Park  24 min.

1020.
Inigo SALABERRIA (Spanyolország):
Luz a la deriva  18 min.

1021.
Jorge Y. Leyva ROBLES (Mexikó):
Más amaneceres  79 min.

Még egy lépés
1022.
SOKOLOWSKI András (Magyarország):

1023.
Fabrice MATHIEU (Franciaország):
Mémoires Vives  13 min.

1024.
Frédéric EVEN & Louise MERCADIER (Franciaország):
Métamorphose  15 min.

1025.
Marta PRUS (Lengyelország):
Mów do mnie  42 min.

1026.
Tadeáą BOGNÁR (Csehország):

1027.
David MARTÍN DE LOS SANTOS (Spanyolország):

Pinky
1028.
Tomasz CICHOŃ (Lengyelország):

1029.
Cynthia SAWMA (Libanon):
Mabrouk  22 min.

1030.
Jerónimo ROCHA & João Miguel REAL (Portugália):
Macabre  20 min.

1031.
GIRIBETS Carlos Rufas (Magyarország):
Machos  7 min.

1032.
Tomasz BOCHNIAK & Sławomir SHUTY (Lengyelország):
Macierz  6 min.

Pillangó kisasszony
1033.
Andreas KESSLER, Lea NAJJAR (Németország):

1034.
Iqrar RIZVI & Rosalie H. MAHEUX (Kanada):

1035.
Sandrine DEUMIER (Franciaország):
MagicalGarden  2 min.

1036.
Zachary WHITMORE (USA):

Magyarország 2015 –Hommage á Miklós Jancsó No1. De Mey-parafrázisok
1037.
SZŰCS Réka ( Magyarország, Mexikó):

1038.
Saman HOSSEINPUOR (Irán):
Mahi  4 min.

1039.
Deyan BARAREV (Bulgária):

A kutyaidomár
1040.
Jean-Alain LABAN (Franciaország):

1041.
Anna GRIGORIAN (Kanada):

1042.
Sonia BEN SLAMA (Franciaország):
Maktoub  63 min.

Malaguti Phantom
1043.
Sam de JONG (Hollandia):

1044.
Lutz GREGOR (Németország):
Mali Blues  90 min.

1045.
María PÉREZ (Spanyolország):

1046.
Radek BERAN (Csehország, Szlovákia):
Maly Pan  83 min.

1047.
Corentin ROMAGNY, Pierrick CHOPIN (Franciaország):

1048.
Katarina GELLIN (Norvégia):

1049.
Mit BORRÁS ( Németország, Spanyolország):

1050.
Bernard Jay MERCADO (Fülöp-szigetek):

1051.
Bram LATTRÉ (Belgium):
MandelART  5 min.

1052.
Giorgos EFTHIMIOU (Görögország):
Maniac 8.2.8  15 min.

1053.
Thierry MAURY, Christian MERER (Franciaország):
Manila Bay  43 min.

1054.
Amelia BARKER (Egyesült Királyság):
Mannequin  2 min.

1055.
Ho LAM (Franciaország):
Mantra  25 min.

1056.
Collective: 10 ADULTS (Belgium):

1057.
Mathieu LABAYE (Belgium):

1058.
Pedro Capello MONTILLO (Brazília):
Maquete  70 min.

1059.
Ariadna RODRÍGUEZ-MASIà (Spanyolország):
Mar de Fons  16 min.

1060.
Nadia MATA PORTILLO (Spanyolország):
Marceline Blurr  15 min.

1061.
Gian Luca ROSSI (Olaszország):
Mare carbone  80 min.

1062.
Declinación Magnética Collective (Spanyolország):

1063.
Joao ROSAS (Portugália):
Maria do Mar  34 min.

Marina
1064.
Haliam PÉREZ ( Spanyolország, Kuba):
Marina  69 min.

1065.
Sergio DIEZ (Spanyolország):

1066.
Nancy O. GREENE (USA):

1067.
Edgar NITO (Mexikó):

1068.
Amitai ARNON & Ester BIRES (Izrael):
Masks  13 min.

1069.
Eshed ETRA (Izrael):
Masks  22 min.

1070.
Jean-François REVERDY (Franciaország):

1071.
Vincent DIDEROT (Franciaország):
Maxiplace  20 min.

1072.
José A. CAMPOS (Spanyolország):
Me-Parto  5 min.

1073.
Julia SCHICKER (Svájc):
Meat  3 min.

1074.
Jörn MÖLLENKAMP (Németország):

Meleg férfiak hideg diktatúrák
1075.
TAKÁCS Mária (Magyarország):

Kék
1076.
Rimas SAKALAUSKAS (Litvánia):
Melyna / Kék  3 min.

Memento
1077.
BENDE Attila ( Magyarország, Románia):
Memento  4 min.

1078.
Seyyed Hadi MOHAGHEGH (Irán):
Memiro  92 min.

1079.
Elena DEMIDOVA (Oroszország):
Men's choice  61 min.

1080.
Ondrej CIKAN & Antonin SILAR (Csehország, Ausztria):

1081.
Melis BALCı & Ege OKAL (Törökország):
Merkür  6 min.

1082.
Sergey TARAMAEV & Luba LVOVA (Oroszország):
Metamorphozi  110 min.

1083.
Amit KUMAR (India):
Metro  10 min.

1084.
David CERVERA (Spanyolország):

1085.
Amaya HAN (Fülöp-szigetek):

1086.
Diego POSTIGO (Spanyolország):

1087.
Nicolás AGUILAR (Mexikó):
Mi Paraíso  40 min.

1088.
Francisco Bautista REYES (Mexikó):
Mi vanidad  8 min.

1089.
Bogdan TOMA & Fernando CAYO (Spanyolország):

1090.
Panayotis KRAVVARIS (Görögország):

1091.
Simão CAYATTE (Portugália):
Miami  15 min.

1092.
Erwan LEDUC (Franciaország):

1093.
Javier SOBREMAZAS (Spanyolország):
Midnight Sun  64 min.

1094.
Constance JOLIFF, Daphné DUROCHER, Fanny LHOTELLIER (Franciaország):
Miel bleu  5 min.

1095.
Tess ANASTASIA (Mexikó):
Mil capas  17 min.

1096.
Jaroszuk GRZEGORZ (Lengyelország):
Mine de Rien  19 min.

1097.
Miles RUFELDS (Kanada):

Mintha nem otthon lennénk...
1098.
GULYÁS János (Magyarország):

1099.
Andres TENUSAAR (Észtország):

1100.
Yali HERBET & Lee DROR (Izrael):
Mirrors  7 min.

1101.
Jolene MOK ( Japán, Hong Kong):
Mise wo miru  15 min.

1102.
Elad NOHOVICH (Izrael):
Mist Encounter  29 min.

1103.
Juliane A. AHRENS (Németország):
Mittel und Wege  23 min.

1104.
Jonathan PAZ (Izrael):
Mivchan Hchalv  80 min.

1105.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Bosznia és Hercegovina):

1106.
Eni BRANDNER (Ausztria):

1107.
Jairo LÓPEZ (Spanyolország):

Kocka
1108.
Farhad NAJAFI RAD (Irán):

Moko
1109.
Marta SZYMANSKA (Lengyelország):
Moko  4 min.

1110.
Steve BACHE (Németország):
Mon Cheri  11 min.

1111.
Sangam SHARMA ( Ausztria, Egyesült Királyság):
Mono  64 min.

1112.
Antti HAASE ( Finnország, Norvégia, Svédország):
Monsterimies  85 min.

1113.
Antti HAASE (Finnország):
Monsterimies  85 min.

1114.
Pierre MAZINGARBE (Franciaország):

Több, mint egy tükör
1115.
Sharon WOODWARD ( Egyesült Királyság, Anglia):

1116.
Chun Ming CHOW ( Hong Kong, Kína):

1117.
Ignacio GUARDERAS (Spanyolország):
Morería 17  60 min.

Moszkva
1118.
Rafael Navarro MIñÓN (Spanyolország):

1119.
Georgia PETRALI & Daniel BEAR DAVIS & Sideris NANOUDIS (Görögország):

1120.
Michael LYONS (Japán):

1121.
Inaki ALFORJA (Spanyolország):
Motxila 21  55 min.

1123.
David YÁñEZ (Spanyolország):

1124.
Nikhil ALLUG (India):

1125.
Irene M BORREGO (Spanyolország):

A tenger asszonyai
1126.
Marta SOLANO (Spanyolország):

1127.
Martyna MAJEWSKA (Lengyelország):
Multifrenia  25 min.

1128.
Tim BOSSE (Németország):

1129.
Guilvic LE CAM (Franciaország):
Mutter  17 min.

1130.
Ann Shin (Kanada):

1131.
B ANANTHAKRISHNAN (India):

1132.
Neil NEEDLEMAN (USA):

1133.
Astrid TIKOEBOLESEN (Dánia):
Nøgen  3 min.

Nők
1134.
KONCZ Teréz (Magyarország):
Nők  15 min.

1135.
JC FALCÓN (Spanyolország):

1136.
Ema MUC (Szlovénia):
Na novo  19 min.

Nabilah
1137.
Paul MESCHUH (Németország):
Nabilah  22 min.

1138.
Tobias SCHMUECKING (Németország):

1139.
Ralf BEYERLE (Németország):
Nachspiel  10 min.

1140.
Caye CASAS & Albert PINTO (Spanyolország):
Nada s.a.  15 min.

1141.
Nacho SOLANA (Spanyolország):
Namnala  15 min.

1142.
Claire LABOREY (Franciaország):

1143.
Murat AKSER (Törökország):
Narin  7 min.

Természetes vonzalom
1144.
Marc ZIMMERMANN (Németország):

1145.
Kristoffer RUS (Lengyelország):
Naturalni  23 min.

1146.
Viktor SVOBODA (Csehország):
Naturals  2 min.

1147.
Eija TEMISEVÄ (Finnország):

1148.
Steffen BOSECKERT (Németország):
Naturgewalt  23 min.

1149.
Konstanze BURKARD ( Németország, Csehország):

A folyó közelében
1150.
Ada VILAGELIU ( Spanyolország, USA):

1151.
ERLAUER Balázs (Magyarország):

1152.
Chris RAIBER (Ausztria):
Nelly  16 min.

1153.
Felipe SANZ (Spanyolország):
Nemo  17 min.

Balszerencsék
1154.
Vera SURATEL (Románia):

1155.
Karstaedt JEANETTE (Németország):
Neongrau  24 min.

1156.
Tabassom HABIBZADEH (Irán):

1157.
Georg PELZER (Németország):
Neverland Now  19 min.

1158.
Debasis CHAKRABORTY (India):
News  9 min.

1159.
Arjan BRENTJES (Hollandia):
Next Man  9 min.

1160.
Nacho A. VILLAR (Spanyolország):
Niña  12 min.

1161.
Lyes SALEM (Franciaország):
Ni vu ni connu  12 min.

1162.
Bartosz M. KOWALSKI (Lengyelország):
Niepowstrzymani  73 min.

1163.
Danaya CHULPHUTHIPHONG (Thaiföld):
Night Watch  10 min.

1164.
HELSTÁB Martin (Magyarország):

1165.
Constantin POPESCU (Románia):
Ninel  26 min.

1166.
Rastko SEJIC (Szerbia):

1167.
Marta GASTON (Spanyolország):

1168.
Vuk JEVREMOVIC ( Németország, Szlovénia):
No History  3 min.

1169.
Johannes GÉRARD (Tajvan):

1170.
Patrick ZOCCO (Franciaország):

1171.
Pilar PALOMERO (Bosznia és Hercegovina):
Noc  8 min.

1172.
Nicolás RINCÓN GILLE ( Belgium, Kolumbia):
Noche herida  87 min.

1173.
Edgar SÁENZ (Mexikó):

1174.
Pedro FARATE (Portugália):
Nocturna  5 min.

1175.
Matthieu BAREYRE (Franciaország):
Nocturnes  48 min.

1176.
Mr BLICK (Franciaország):
Noir de Fumée  13 min.

1177.
Lucy MARSHALL (Anglia):

1178.
Eduardo MAKOSZAY MAYÉN (Mexikó):

1179.
Tessa GARLAND (Egyesült Királyság):

1180.
Katharina WOLL (Németország):
Not Funny  1 min.

1181.
César, José ESTEBAN ALENDA (Spanyolország):
Not the end  29 min.

1182.
Zach DUER (USA):

Nouakchott P.K. 0
1183.
Julien FIORENTINO & Stanislas DUHAU (Franciaország):

1184.
Marine BRUTTI, Jonathan DEBROUWER, Arthur HAREL, Celine SIGNORET (Franciaország):
Novaciéries  16 min.

1185.
Roman SHYRMAN (Ukrajna):

1186.
Guillermo MADURGA (Spanyolország):
Nowhereland  5 min.

Numaish
1187.
Shubhangi SINGH (India):
Numaish  12 min.

1188.
Enrico BISI (Olaszország):

1189.
Jonathan MOSS (Egyesült Királyság):
NV1  4 min.

1190.
André ALMEIDA RODRIGUES (Portugália):

1191.
Nuno AMORIM (Portugália):

1192.
Marcello Quintella e BOYNARD (Brazília):
O Nome do Dia  18 min.

1193.
Jorge CRAMEZ (Portugália):
O Rebocador  16 min.

1194.
Paulina ROSAS (Mexikó):
Oak leaves  30 min.

1195.
Álvaro OLIVA (Spanyolország):

1196.
Emmanuel LABORIE (Franciaország):
Océan  31 min.

1197.
Heather Rose DOMINIC (USA):
Ocean  1 min.

1198.
Vladimir MOROZOV (Oroszország):

1199.
Matej MINAC (Szlovákia, Csehország):

Egyszer volt, hol nem volt a Szovjetúnióban
1200.
Mikhail ZHELEZNIKOV (Oroszország):

Odüsszea: Sam Neill nyomában
1201.
Matthieu BLOMME (Franciaország):

1202.
Eric BU (Franciaország):

1203.
Alexandre POWELZ (Németország):
Ohne Dich  90 min.

1204.
Paco NICOLÁS (Spanyolország):
Ojo Salvaje  15 min.

1205.
Raul CAMPOY (Mexikó):

1206.
Heidi PHILLIPS (Kanada):
Old West Lodge  16 min.

Olilo
1207.
Ao LI (USA):
Olilo  6 min.

Omessa
1208.
Charlene FAVIER (Franciaország):
Omessa  20 min.

1209.
Ville SUHONEN (Finnország):
Ompelijatar  93 min.

1210.
Brigitte DRODTLOFF (Németország):
Omul  10 min.

1211.
Telma João SANTOS (Portugália):

1212.
Tizian BÜCHI (Svájc):

1213.
Zavan FILMS (Spanyolország):

1214.
Tessa HARRIS ( Egyesült Királyság, Skócia):

1215.
Marion LAINE (Franciaország):
On the road ...  13 min.

1216.
Elinor NECHEMYA (Izrael):
Ona Meta  27 min.

Egyszer volt, hol nem volt, Magyarországon
1217.
Oliver VICTORIA & Zimu ZHANG ( Mexikó, Kína, Magyarország):

1218.
Guido HENDRIKX (Hollandia):
Onder Ons  24 min.

Egy utolsó kérdés
1219.
Prathamesh KRISANG (India):

1220.
Eva STOTZ ( Németország, Hollandia, Törökország):

1221.
Andrea CASASECA (Spanyolország):
One Shot  10 min.

1222.
Alex CLARK (USA):

Onlife
1223.
SZERDAHELYI Mátyás (Magyarország):
Onlife  1 min.

Online
1224.
Arijana LEKIĆ- FRIDRIH (Horvátország):
Online  29 min.

1225.
Genadzi BUTO ( Oroszország, Fehéroroszország):
Ono  8 min.

1226.
Andrea GATOPOULOS (Olaszország):
Onyricon  24 min.

1227.
Jake WITZENFELD (Izrael):
Oriented  80 min.

1228.
Patrick MENDES (Portugália):
Os sonâmbulos  22 min.

1229.
Dídac GIMENO (Spanyolország):
Oscillation  8 min.

1230.
Yosi ARTZI (Izrael):

1231.
Naomi WILSON (Írország):

1232.
Marcin NOWAK (Lengyelország):
Ostatni numer  11 min.

1233.
Alice MACDONALD (Egyesült Királyság):

1234.
David WARWICK (Egyesült Királyság):
Out for a Walk  25 min.

1235.
Moslem ALJUBOURI (Irak):

1236.
CARLSON Hanna (Magyarország):
Out of Order  8 min.

1237.
Edo TAGLIAVINI (Olaszország):
Out of Shot  4 min.

1238.
Marco AMARAL (Portugália):
Outono  11 min.

1239.
Joe O. DAVIES (Egyesült Királyság):
Oy Vey!  9 min.

Párhuzamos Múlt - Mítoszok és régészeti leletek Székelyföldön
1240.
LUKÁCS Csaba, FARKAS Antal (Magyarország):

1241.
Teresa SORIA RUANO (Spanyolország):
Pa - Pa  1 min.

1242.
Lyubo YONCHEV ( Bulgária, Olaszország):
Padashta zvezda  28 min.

1243.
Filip MARKOVINOVIć (Szerbia):
Pakao  7 min.

Pako
1244.
Walid TAHER (Irak):
Pako  65 min.

1245.
Hsin-Wei CHEN (Tajvan):
Pan Zhog  33 min.

1246.
ERLAUER Balázs (Magyarország):
Panelprogram  1 min.

1247.
Constanze RUHM, Emilien AWADA (Franciaország):

1248.
Jehú Sánchez NAVARRO (Mexikó):

1249.
Nicolas POLIXENE (Franciaország):
Papé  17 min.

1250.
Simon MASNAY (Franciaország):

1251.
Manuela BASTIAN (Németország):
Papa Afrika  46 min.

1252.
Eri KASSNEL (Románia):
Paradise Lost  22 min.

1253.
Nash ANG (Fülöp-szigetek):
Paraiso  60 min.

1254.
Lika ALEKSEEVA (Oroszország, Fehéroroszország, Magyarország):

1255.
Langfeld STEFAN (Németország):
Part.iclesuite  12 min.

1256.
Stefan ŁAZARSKI ( Lengyelország, Franciaország):
Paryzanka  20 min.

1257.
lacasinegra LACASINEGRA (Spanyolország):
Pas À GenÈVe  66 min.

1258.
Lorenz Hideyoshi RUWWE (Németország):
Passage  16 min.

1259.
Russ SENZATIMORE (USA):
Pastor Paul  16 min.

1260.
Nelson FERNANDES (Portugália):

1261.
Thibaut ODIETTE (Franciaország):
Patrick DEVILLE  52 min.

1262.
Mohammad Mahmood Soltani (Irán):
Pedar va pesar  17 min.

1263.
David BROWN (Egyesült Királyság, Skócia):
Penance  13 min.

1264.
Álvaro MERINO (Spanyolország):

1265.
Ru KUWAHATA & Max PORTER (USA):

1266.
Maciej SOBIESZCZAńSKI & Łukasz RONDUDA (Lengyelország):
Performer  63 min.

1267.
Caroline CAROLINE KING (Egyesült Királyság):

1268.
Jon RATIGAN (Egyesült Királyság):
Pervegenesis  3 min.

1269.
Christoph JUNGO (Egyesült Királyság):

1270.
Romuald BEUGNON (Franciaország):
Petit-Fil(s)  22 min.

1271.
Jean-Sébastien BERNARD (Franciaország):

1272.
Tad SARE (USA):
Phone Booths  4 min.

Piano
1273.
Kaspar JANCIS (Észtország):
Piano  10 min.

A zongora
1274.
Vita Maria DRYGAS (Lengyelország):

1275.
Firasz AKKACH (Spanyolország):
Picture Me  23 min.

1276.
Vahram MKHITARYAN ( Lengyelország, Örményország):

1277.
Bruce LABRUCE ( Németország, Kanada):
Pierrot Lunaire  56 min.

1278.
Jure PAVLOVIC (Horvátország):
Piknik  13 min.

1279.
Jure PAVLOVIC (Horvátország):
Piknik  13 min.

Pilinszky János Mire megjössz
1280.
KOCSIS Tünde (Magyarország):

Pipo
1281.
Richard LEGASPI (Fülöp-szigetek):
Pipo  20 min.

1282.
Karin BECKER, Aline LASZLO, Silvia WOLKAN (Németország):
Pistoleros  29 min.

Piszkos Munka
1283.
FÜZES Dániel (Magyarország):
Piszkos Munka  10 min.

1284.
Noam OSBAND (USA):

1285.
Ricardo SOTO (Mexikó):
Plástico  63 min.

1286.
Pablo R. MONTENEGRO (Spanyolország):

1287.
Judy YIU (Hong Kong, USA):
Place in Motion  10 min.

1288.
Pedro MAIA ( Portugália, Németország):

1289.
Karine BLANC (Franciaország):

1290.
Kim van HAASTER (Hollandia):

1291.
Evgeny MICHKOV (Oroszország):
Plen  20 min.

1292.
Sarah BARBAULT & Emilie BARBAULT (Franciaország):

1293.
Cyril DE GASPERIS (Franciaország):
Pluie d'été  55 min.

1294.
Camille PERNIN (Franciaország):
Plumés  18 min.

1295.
Bogdan DZIWORSKI (Lengyelország):

1296.
Rafał MAłECKI & Rafał POGODA (Lengyelország):

1297.
Wojciech STUPNICKI (Lengyelország):
Pogrzebiny  20 min.

Poi
1298.
PRÉDA-KOVÁCS Zsolt (Magyarország):
Poi  1 min.

Poko
1299.
PÉTERFFY András (Magyarország):
Poko  5 min.

1300.
Branko ISTVANCIC ( Horvátország, Bosznia és Hercegovina):
Ponocno sivo  15 min.

1301.
Zikica JOVANOVIC (Szerbia):
Ponovni susret  17 min.

1302.
André GODINHO (Portugália):
Ponto Morto  35 min.

1303.
Víctor CARREY (Spanyolország):
Poor Sailor  14 min.

1304.
DAHLINGER Sarah (USA):
Pop  4 min.

1305.
Stuart McBRATNEY ( Ausztrália, Románia):
Pop-Up  99 min.

1306.
Jorge Luis LINARES MARTINEZ (Mexikó):

1307.
Maurice HÜBNER (Németország):

1308.
Louis FRIED (Németország):

1309.
Harry LAGOUSSIS (Görögország):

1310.
Ahsif KHAN (Banglades, India):
Poster  15 min.

1311.
Juan Meseguer NAVARRO ( Spanyolország, Zöld-foki Köztársaság, Portugália):

Előítélet
1312.
Hicham LAGHA (Algéria):

1313.
Sylvain CERTAIN (Franciaország):
Premiere nuit  20 min.

1314.
Mario DE LA TORRE (Spanyolország):

1315.
Marta Rodríguez-ALARCON MARTIN (Spanyolország):
Procrastinator  14 min.

1316.
Ana KRUGER (Mexikó):
Prodigal Son  10 min.

1317.
Edgar GARCÍA (Spanyolország):

1318.
Kevin MACHATE (USA):
Promise Me  8 min.

1319.
Elena LÓPEZ RIERA ( Spanyolország, Svájc):
Pueblo  27 min.

1320.
Maria PARDO (Spanyolország):
Pueblo  10 min.

1321.
Puu ESTONIA (Észtország):

1322.
Till GERSTENBERGER (Németország):
Puls  15 min.

1323.
Gerard TUSQUELLAS (Spanyolország):

1324.
Remi MAZET ( Franciaország, Grúzia):
Punk à chien  35 min.

1325.
Kristjan HOLM (Észtország):
Punkt / Dot  4 min.

1326.
Robin Lipo ( Lengyelország, Peru):
Punku Yatray  13 min.

1327.
Lou INGLEBERT (Franciaország):
Pure Heroine  62 min.

1328.
LICHTER Péter (Magyarország):

1329.
Stav LEVI (Izrael):
Puzzle  4 min.

1330.
Alexandru PINTICA (Románia):
Puzzled  6 min.

1331.
Beilin LIU ( Franciaország, Kína):

1332.
Léo FAVIER (Franciaország):

1333.
Christophe GÉRARD (Franciaország):
Rêve d'enfant  10 min.

1334.
Jaymez JANSEN (Kanada):
R*E*I*C*H  4 min.

1335.
JURDI Leila (Magyarország):
Réka és Vivi  17 min.

1336.
Lucien BURCKEL DE TELL (Spanyolország):
Réplica  10 min.

1337.
Mohamed KAMEL (Egyiptom):
Rabie Chetwy  15 min.

1338.
Jad MAKKI (Belgium):

1339.
XCEED (Hong Kong):
RadianceScape  2 min.

1340.
Frank STASSEN (Hollandia):

1341.
Ann Deborah LEVY (USA):
Rain Painting  6 min.

1342.
Cecylia MALIK (Lengyelország):
Raj na ziemi  52 min.

Ramona
1343.
Giovanna ZACARÍAS (Mexikó):
Ramona  15 min.

1344.
TOMPA Borbála (Magyarország):
Random Walks  8 min.

1345.
Adrian APANEL (Lengyelország):
Rap Braders  26 min.

1346.
Matthias WISSMANN (Németország):
Rattenkönig  44 min.

A főnök
1347.
Rzgar HUSEN ( Irak, Kurdisztán):

1348.
Benna G.M. (Planet Earth):
Reaction  7 min.

1349.
Ellie Kyungran HEO (Egyesült Királyság):
Rebecca  9 min.

1350.
Willy LINDWER (Hollandia):
Rebelse Stad  120 min.

1351.
Marielle JAKOBSONS (USA):
Recognition  15 min.

1352.
Miguel Hernández BARBA (Mexikó):
Recuerda esto  7 min.

1353.
Blake WILLIAMS (Kanada):
Red Capriccio  7 min.

Vörös kutyák
1354.
Anne CHLOSTA (Németország):

Próbák
1355.
Ana-Maria VîJDEA ( Portugália, Románia):

1356.
Emmanuel AVENEL (Kanada):
Rejets  3 min.

Remény
1357.
SZIRMAI Márton (Magyarország):
Remény  17 min.

Reményvasút
1358.
TRECSÉNYI Klára (Magyarország):
Reményvasút  78 min.

1359.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Remember  10 min.

1360.
David HALPHEN (Franciaország):

1361.
Catharina BRATT (Egyesült Királyság):
Rendezvous  4 min.

1362.
Simon A. KRISTIANSEN & Tebogo MALEBOGO (Dél-Afrika):
Rerun  11 min.

1363.
Dragana ZAREVAC (Szerbia):

1364.
Adriano CIRULLI ( Egyesült Királyság, Olaszország):
Respite  20 min.

1365.
Ana Luisa VALE (Portugália):

1366.
Alicia CALDERÓN (Mexikó):

1367.
NAGY Julia (Magyarország):
Revütájm  3 min.

Reveka
1368.
Benjamin COLAUX & Christopher YATES (Belgium):
Reveka  76 min.

1369.
Hamid BENAMRA (Algéria):

1370.
Frederico LOBO & Tiago HESPANHA (Portugália):

1371.
Markus ERHART (Németország):
Revolution  20 min.

1372.
Charli BRISSEY (USA):

1373.
Julia BOUTTEVILLE (Franciaország):
Revulshk !  2 min.

1374.
Ya-li HUANG (Tajvan):

1375.
David SARNO (Németország):

1376.
Héloïse BEILLEVAIRE (Franciaország):

1377.
Tarik El IDRISSI (Marokkó):

1378.
Ksenia Chimali VORONCHIKHINA ( Észtország, Oroszország):
Ring (Circle)  5 min.

1379.
Gloria CHUNG (USA):

1380.
Charlene SHIH (Tajvan):
River of Art  51 min.

1381.
Coré RUIZ (Spanyolország):
Rivero  15 min.

1382.
Mia MA (Franciaország):
Riz cantonais  50 min.

1383.
Juyeul CHOE (USA):
Roach  4 min.

Morajló Abesszínia
1384.
Quino PIÑERO ( Etiópia, Spanyolország, Egyesült Királyság):

1385.
Lynn Dana WILTON (Kanada):

1386.
Denys KUSHNAROV & Dmitriy MULENKO (Ukrajna):
Rocketman  9 min.

1387.
Yiannis KOUFONIKOS ( Görögország, Egyesült Királyság):

1388.
Artur BORUZS (Románia):
Românești  24 min.

Romanian Sunrise
1389.
VISKY Ábel (Magyarország):

1390.
Ayerim VILLANUEVA (Costa Rica):
Rosario  6 min.

1391.
Reza SOBHANI (Irán):
Royay-e Danoob  44 min.

Ruben indul
1392.
Frederic SIEGEL (Svájc):

1393.
Jesús Billy SEGOVIA (Mexikó):
Ruido  6 min.

Futás a végtelenbe
1394.
Hosein JALILVAND (Irán):

1395.
Enrique DIEGO (Spanyolország):
Rupestre  6 min.

1396.
Benoit DERVAUX & André VERSAILLE (Belgium):

1397.
Daria KOPIEC (Lengyelország):
Rzeki  2 min.

1398.
Percival ARGÜERO MENDOZA (Mexikó):
Sânge  19 min.

1399.
Han-young CHAE (Dél-Korea):

1400.
Simon SOUAID (Libanon):
Saba7o Radio  15 min.

1401.
Sylvain ROBINEAU (Franciaország):
Sabine  14 min.

1402.
Octavio GUERRA, Violeta BLASCO (Spanyolország):
Sacristán  9 min.

1403.
Ilker ÇATAK (Németország):
Sadakat  25 min.

1404.
Kabir MEHTA (India):
Sadhu In Bombay  15 min.

1405.
Álvaro PASTOR (Spanyolország):

1406.
Yigit KAHRAMAN (Törökország):
Salyangozlar  89 min.

1407.
Gilbert SAHYOUN (Libanon):
Sam  15 min.

1408.
Hannibal MAHÉ (Franciaország):
Samedi  15 min.

1409.
Hyun-jung LEE (Dél-Korea):
Samnye  93 min.

1410.
Akiko NAKAMURA (Japán):
Samon no Musume  63 min.

1411.
Taisia DEEVA ( Németország, Oroszország):
Sasha  23 min.

1412.
Kristof SAGNA ( Japán, Franciaország):
Savage Night  19 min.

1413.
Marcus VOLTORI (USA):
Say YES  3 min.

1414.
Enrico Nicola CASCAVILLA ( Egyesült Királyság, Olaszország):
Scales  5 min.

1415.
Ronald BAEZ (USA):

1416.
Jannis LENZ (Ausztria):
Schattenboxer  17 min.

1417.
Fabio SCACCHIOLI & Vincenzo CORE (Olaszország):
Scherzo  5 min.

1418.
Philipp DETTMER (Németország):

1419.
Viviane ANDEREGGEN (Németország):

1420.
Pia AUTERIED (Németország):

1421.
Oliver HAUG (Németország):
Schwestern  6 min.

1422.
Katja BENRATH (Németország):
Schwimmstunde  6 min.

1423.
Philipp KäßBOHRER (Németország):

1424.
Inés GARCÍA (Spanyolország):
Sea  9 min.

1425.
Manabu OKUNO (USA):
Season  2 min.

Seb
1426.
NAGY Dénes (Magyarország):
Seb  52 min.

1427.
GAMACHE Wanbli (USA):
Sediment  3 min.

1428.
Supriyadi SUPRIYADI (Indonézia):

1429.
Alejandra SÁNCHEZ (Mexikó):
Seguir viviendo  81 min.

1430.
Zikica JOVANOVIC (Szerbia):
Sekira  3 min.

1431.
Wei-Ming HO (Tajvan):

1432.
Nikola PETROVIC (Egyesült Királyság):
Selfie  9 min.

1433.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Olaszország):

1434.
Stefano MIRAGLIA (Franciaország):

Szeptemberi vázlatfüzet
1435.
Ronnie CRAMER (USA):

1436.
Pedro COLLANTES ( Japán, Spanyolország, Hollandia):
Serori  15 min.

1437.
Stéphan CASTANG (Franciaország):
Service compris  15 min.

1438.
Clément MICHEL (Franciaország):

1439.
Just PHILIPPOT (Franciaország):
Ses souffles  23 min.

A jövő titka
1440.
Gilles CHARMANT ( Svájc, Franciaország, Finnország):

Csak együtt
1441.
David KREMER (Franciaország):

1442.
Maria Conchita DIAZ (Mexikó):
Sexo limpio  13 min.

1443.
Christophe LE MASNE (Franciaország):
Sexy dream  28 min.

1444.
Alice SAEY ( Franciaország, Hollandia):

1445.
Gavin SLYMAN (USA):
Sharpen  3 min.

1446.
Kourosh HOSEINI (Irán):
Shatranj  62 min.

1447.
David HOVAN (Kanada):
Shattered  9 min.

1448.
Mehdi AGHAJANI (Irán):

Nyerítés
1449.
Hosein JALILVAND & Kian DARJAZI (Irán):

1450.
Maria Cecilia PUGLIESE & Yijun LIU (USA):
Shift  6 min.

1451.
Reuven BRODSKY (Izrael):

1452.
Christin BOLEWSKI (Németország):

1453.
Juliana NEUHUBER (Ausztria):

1454.
Hosein JALILVAND (Irán):
Shovaliye-ha  11 min.

1456.
Luc BATTISTON (Franciaország):

1457.
Maximiliano DE LA PUENTE, Lorena DÍAZ, Gabriela BLANCO (Argentína):

1458.
BORBÁS David (Magyarország):
Sightseeing  29 min.

1459.
Falk MÜLLER (Németország):

1460.
Soran EBRAHIM (Irak):

1461.
Liz MARTIN (USA):

1462.
Reynald BASSIL (Libanon):
Silence Radio  17 min.

Ezüst
1463.
Allan BROWN (Kanada):
Silver / Ezüst  61 min.

Rézdrót
1464.
Hasan NAJMABADI (Irán):

1465.
Tomer WERECHSON (Izrael):
Simplicity  4 min.

1466.
Edward KIHN (USA):

1467.
Jose Manuel CARRASCO (Spanyolország):

1468.
Maria HENGGE ( Németország, Ausztria):

1469.
Reza MAJLESI (Irán):

1470.
Bianca RêGO (Brazília):

1471.
Nigel TAN (Szingapúr):
Singer  5 min.

1472.
Orhan TEKEOGLU (Törökország):

1473.
Martin BEILBY (Franciaország):

1474.
Elio QUIROGA RODRIGUEZ (Spanyolország):
Sirena Negra  18 min.

1475.
Katelina KANCHEVA (Bulgária):
Sirin  16 min.

1476.
Graeme ARNFIELD (Egyesült Királyság):

Hat
1477.
Christopher LEWIS-SMITH ( Egyesült Királyság, Anglia):
Six / Hat  5 min.

1478.
Ben VAN LIESHOUT (Hollandia):

1479.
Andreea DOBRE (Románia):
Slow Burn  8 min.

1480.
Ernest WENCEL (Lengyelország):
Slowik  23 min.

1481.
Philipp MAJER (Németország):
Smajl  45 min.

1482.
Idriss GABEL (Belgium):
Snoezelen  53 min.

1483.
Eni BRANDNER (Ausztria):
So Close  5 min.

1484.
Tomislav VUJCIC (Németország):
So fott will  25 min.

1485.
Vital PHILIPPOT (Franciaország):
So very cute  13 min.

Suttogások
1486.
MURÁNYI - MATZA Teréz (Románia):

1487.
Domas PETRONIS (Litvánia):
Sobaka  10 min.

1488.
Lala SEVERI (Uruguay):

1489.
Mit BORRÁS ( Németország, Spanyolország):

1490.
Laura TUILLIER (Franciaország):

Csend
1491.
Mehrdad HASSANI (Irán):
Sokut / Csend  12 min.

1492.
Hasan NAJMABADI (Irán):
Solh  4 min.

1493.
Blake WILLIAMS (Kanada):

1494.
Mehmet BASAK (Törökország):
Son Iyi Gunler  20 min.

1495.
Ruľa HELAć (Szerbia):

1496.
Kawo CHEANG (USA):
Soul Walker  6 min.

A lélek hangjai
1497.
Robin DIMET ( Franciaország, Oroszország):

1498.
Michel ZARAZIR (Libanon):

1499.
Li shao LEE (Tajvan):

1500.
Thomas JENKOE (Franciaország):

1501.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #14  3 min.

1502.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #15  4 min.

1503.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #20  3 min.

1504.
Yi Chieh WANG (USA):

1505.
Diane DRUBAY (Lengyelország):

1506.
Ophir BENSHIMON (Izrael):
Spit Fire  5 min.

1507.
Ivan ABADJIEV (Bulgária):

1508.
Agata WOJCIEROWSKA (Lengyelország):

1509.
Fedor SELKIN (Oroszország):

1510.
Jörn STAEGER (Németország):
Spuk Transit  8 min.

1511.
Verena WESTPHAL (Németország):
Sry Bsy  3 min.

1512.
Eva TOMANOVA (Csehország):
Stále spolu  75 min.

Átláthatóság
1513.
Daniel ©ULJIĆ (Horvátország):

1514.
Jongwoo CHOI (USA):
Stand Still  3 min.

1515.
Ratimir RAKULJIC (Horvátország):
Star Stuff  10 min.

1516.
Anja STRELEC & Tomislava JUKIć (Horvátország):
Starci  22 min.

1517.
Josema ROIG (USA):
Starman  20 min.

1518.
Roberto ZANATA (Olaszország):
Start - Up  5 min.

1519.
Maria KORPORAL (Németország):

1520.
Ainhoa MENÉNDEZ (Spanyolország):
Stela  20 min.

1521.
Osei OWUSU BANAHENE (Ghána):
Still Kicking  5 min.

1522.
Annette WIRTZ (Németország):
Stille Vann  14 min.

1523.
Bela LUKAC (Ausztria):
Stillstand  37 min.

1524.
Fraser WRIGHTE (Kanada):
Storage Space  3 min.

1525.
Rahul SHARMA (India):

1526.
Ivan GOLOVNEV (Oroszország):
Strana Udehe  26 min.

1527.
Adrienne DELUCA & Sydney DAUGHERTY (USA):
Stray  3 min.

A kóborló
1528.
Christoph HORCH (Németország):

1529.
Laura BIANCO (Olaszország):
Strollers  3 min.

1530.
Massimo Saverio Maida (Egyesült Királyság):

1531.
Aleksandra GOWIN, Ireneusz GRZYB (Lengyelország):
Stwór  26 min.

1532.
José Miguel PIRES (Portugália):
Suão  24 min.

1533.
Wu LEE ( Tajvan, Kína):

1534.
Jon RATIGAN (Egyesült Királyság):
Suckers  1 min.

1535.
Ion DE SOSA (Spanyolország):

1536.
Silvano PLANK (Olaszország):

1537.
Teresa CZEPIEC (Lengyelország):
Superjednostka  20 min.

1538.
Margus PAJU (Észtország, Finnország):

1539.
Maja TODOROVIC (Szerbia):
Sutra  19 min.

1540.
Pasang Dawa SHERPA (Nepál):
Suvhas  6 min.

1541.
Guillaume BUREAU (Franciaország):
Sweety Valentin  25 min.

1542.
Lynn DENNISON (Egyesült Királyság):
Swimmers  8 min.

1543.
Alina CYRANEK (Németország):

1544.
TÓTH Tamás (Magyarország):

Szerdai gyerek
1545.
HORVÁTH Lili (Magyarország):
Szerdai gyerek  98 min.

1546.
KONKOL Máté (Magyarország):
Szerelmesfilm  4 min.

Szikigyakor, végső utca
1547.
KARÁCSONY Péter (Magyarország):

1548.
KŐRÖSI Máté (Magyarország):
SZuper  16 min.

1549.
Anonymous (Franciaország):
Télécommande  47 min.

1550.
BARTHA Ágnes (Románia):
Tónárnéni  45 min.

1551.
TÓTH Zoltán (Magyarország):

Tökéletes Befektetés
1552.
SIMÓ Ibolya (Magyarország):

1553.
MELOCCO Anna (Magyarország):

Tünemény
1554.
FAZEKAS Gyöngyi ( Magyarország, Románia):
Tünemény  11 min.

1555.
KOVÁCS Gábor Attila (Magyarország):
Tünet  21 min.

1556.
Bartosz STASZEWSKI (Lengyelország):
Tableciarze  76 min.

Tabula Rasa
1557.
CSOMA Sándor (Magyarország):
Tabula Rasa  29 min.

1558.
Rita BAKACS (Németország):

1559.
Mahdi HOSSEINIVAND (Irán):
Tah-Chin  84 min.

1560.
Gloria CHUNG (USA):

1561.
Jonathan CULP (Kanada):
Taking Shelter  100 min.

1562.
Elizabeth KU, Nick MANFREDI, Thaddaeus ANDREADES, Marie RAOULT (USA):

1563.
Václav KUčERA (Csehország):

1564.
Christian PFOHL & Jo BÉRANGER (Franciaország):

1565.
Léo VERRIER (Franciaország):
Taupes  9 min.

1566.
Iván RUIZ FLORES (Spanyolország):
Teatro  15 min.

1567.
Mohammad HAMZEI (Irán):

1568.
Rita MOUNZER (Libanon):
Tekrar  20 min.

1569.
Efrat MERIN (Izrael):

1570.
Sandra ARAÚJO (Portugália):

1571.
Aliou SOW (Franciaország):
TerreMere  30 min.

1572.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

1573.
Teresa CZEPIEC (Lengyelország):
Test  26 min.

Teszt 49
1574.
Nakada WILSON (USA):

Az idegen
1575.
Gabriel RICHARD & William LE BRAS (Franciaország):

1576.
Colette COPELAND (USA):
The Argument  2 min.

1577.
Olga GUSE (Németország):
The Astronaut  6 min.

1578.
Sarah Yona ZWEIG (Izrael):

1579.
Michel PAVLOU ( Norvégia, Görögország):
The barbarians  10 min.

1580.
Hannes RALL (Németország):
The Beach Boy  7 min.

1581.
Eva BECKER ( Németország, Ausztria):

1582.
Benito ZAMBRANO (Spanyolország):
The Beginning  30 min.

1583.
Susan YOUNG (Egyesült Királyság):
The Betrayal  6 min.

1584.
Minji SOHN & Laura TALAWAY (USA):

1585.
Christine NIPPOLDT (Németország):

1586.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):

1587.
Mayan ENGELMAN (Izrael):

A hívás
1588.
Chris BOYD (Egyesült Királyság):

1589.
Sylvia UNGLAUB (Németország):

1590.
Richard BAILEY (USA):

1591.
Amerigo BRINI (Olaszország):
The Doomguy  14 min.

1592.
JACOBS Rafi Hillel ( Izrael, USA):

1593.
Clemens ROTH (Németország):

Öt perc alatt a múzeumban
1594.
Paul BUSH ( Egyesült Királyság, Svédország):

1595.
Johannes GIERLINGER (Ausztria):

1596.
Garrick GIVENS (USA):

1597.
J.P. SNIADECKI (USA):

1598.
Puthima WONGDEEPRASITH (USA):
The Journey  3 min.

1599.
Daniel BURGUI IGUZKIZA, Andrés SALABERRI PUEYO (Spanyolország):

1600.
MÉSZÁROS Borbála (Magyarország):
The last Yeti  6 min.

1601.
Renjit JANARDANAN (India):
The Lost Fish  15 min.

1602.
Reg NOYES ( Wales, Egyesült Királyság):

1603.
Aurélien AURÉLIEN JÉGOU (Tajvan):

1604.
Ivan ARGOTE ( Franciaország, Kolumbia):
The Messengers  30 min.

1605.
Dominik KOSCINSKI & Elizabeth LEE (USA):

1606.
Colette COPELAND (USA):

A papír lázadása
1607.
Ryan ROSENDAL (USA):

1608.
Adam ALLSOP (Ausztrália):
The Parisian  24 min.

1609.
Rik GORDON (Észak-Írország):
The Pigman  17 min.

1610.
Yuk-Yiu IP (Hong Kong):

1611.
Dana DAL BO (Kanada):

1612.
Edward CHOW (USA):
The Price  3 min.

1613.
Wu LEE ( Tajvan, Kína):

1614.
Sae Yun JUNG (Németország):
The Red Room  11 min.

1615.
Mihai GRÉCU (Franciaország):

1616.
Emilio YEBRA (Spanyolország):
The Right Way  4 min.

1617.
John O'HARE (Egyesült Királyság):

1618.
Mohammed Adel EL SAFTY ( Egyiptom, Egyesült Arab Emírségek, Irak):

1619.
Danny GERMANSEN (Dánia):

1620.
Osama RASHEED ( Irak, Németország):
The Society  13 min.

1621.
Ben STEINER (Egyesült Királyság):
The Stomach  15 min.

1622.
Mahmoud YOSSRY (Egyiptom):

1623.
Hiroya SAKURAI (Japán):
The Stream 4  6 min.

1624.
Hiroya SAKURAI (Japán):
The Stream 5  6 min.

1625.
Hiroya SAKURAI (Japán):
The Stream 6  7 min.

1626.
Elena TAGLIAPIETRA ( Japán, Olaszország):

A káosz rendje
1627.
Sylvia PENGILLY (USA):

1628.
Elif BOYACIOGLU (Írország):
The Teacup  5 min.

1629.
Olga GUSE (Németország):

1630.
Giuseppe BOCCASSINI ( Németország, Olaszország):
The tin hat  15 min.

1631.
Anna BROSTER (Egyesült Királyság):

1632.
Joel HOFMANN (Svájc):

1633.
Effi WEISS & Amir BORESNTEIN (Belgium):

1634.
Fernando GONZALEZ (Spanyolország):

1635.
Daniel SCHIOLER (Kanada):
Then Then Then  29 min. (Feldolgozás alatt)

1636.
Javier CHILLON (Spanyolország):

Szomjazom az életre
1637.
Michael SIEBERT (Németország):

1638.
Pim ZWIER ( Hollandia, Oroszország):

1639.
Dawn WESTLAKE (USA):

1640.
Heidi PHILLIPS (Kanada):
Thunderbolt  3 min.

Tibi
1641.
Dan ILIUTA (Románia):
Tibi  50 min.

1642.
Natalia BRUSCTHEIN (Mexikó):

1643.
Tavo RUIZ (Mexikó):
Tierra  10 min.

1644.
Pablo Silva GLEZ, Peris ROMANO (Spanyolország):
Time After Time  16 min.

1645.
Jarrod SANDERSON (Egyesült Királyság):
Time Travel  22 min.

1646.
Ava SAWICKA (USA):
Tink!  3 min.

1647.
Chen CHANG (USA):
Tiny Power  2 min.

tititá
1648.
ALMÁSI Tamás (Magyarország):
tititá  85 min.

1649.
Mojgan BAYAT (Irán):
Tizab  6 min.

1650.
Damian KOCUR (Lengyelország):
To, czego chce  30 min.

1651.
Mojtaba ESPANANI (Irán):

1652.
Kirineos PAPADIMATOS & Giannis AVRAMOPOULOS (Görögország):

1653.
Po-Yen WANG ( Tajvan, USA):

1654.
Tizian BÜCHI (Svájc):
To The Top  17 min.

1655.
Federico UNTERMANN (Spanyolország):

1656.
Jesus PONCE (Spanyolország):

1657.
Oscar SANTAMARÍA & Marine DISCAZEAUX (Spanyolország):

1658.
Mónica NEGUERUELA (Spanyolország):

1659.
Kuesti FRAUN (Németország):
Tolerance  1 min.

1660.
SIMÓ Ibolya (Magyarország):

1661.
Aude Léa RAPIN (Franciaország):

1662.
Frédéric LABONDE (Franciaország):

1663.
Nicky LARKIN (Írország):
Too Shall Pass  19 min.

Totemek - Téglás István Fanyűvő
1664.
TÉGLÁS István (Magyarország):

1665.
Guillaume MAIN (Franciaország):
Touggourt  13 min.

1666.
Georgia PETRALI & Aliki CHIOTAKI (Görögország):
Trace  4 min.

1667.
FODOR Ágnes (Magyarország):
Track 212/a  12 min.

A kereskedelem királynője
1668.
David WAGNER (Németország):

1669.
Marcin FILIPOWICZ (Lengyelország):
Trampkarze  26 min.

1670.
SOMOGYVÁRI Gergő (Magyarország):

1671.
SOMOGYVÁRI Gergő (Magyarország):

1672.
Grégory ROBIN (Franciaország):
Transistor  43 min.

1673.
Hsin-chih HSIEH & Chih-an CHEN (Tajvan):
Transitioning  48 min.

1674.
KLÁRA Levente & PÁLLA Máté (Magyarország):
Transsylvania  28 min.

1675.
Marie REICH (Németország):
Traumfänger  7 min.

1676.
Kira BURSKY (USA):
Tree Hugger  13 min.

1677.
Mia Maariel MEYER (Németország):

1678.
Miguel Clara VASCONCELOS ( Portugália, Franciaország):

1679.
Tessa POWER ( Egyesült Királyság, Skócia, Írország):
Trickster  13 min.

1680.
Melanie MENARD (Egyesült Királyság):

1681.
Ivan Sainz PARDO (Németország):

1682.
Eliąka HABARTOVÁ (Csehország):
Trip TV  6 min.

1683.
Gautier DULION (Franciaország):
Tronc  22 min.

1684.
Zeka LAPLAINE ( Kongói Demokratikus Köztársaság, Makaó):
Trouble  11 min.

1685.
SZERDAHELYI Mátyás (Magyarország):
Tryself  1 min.

1686.
José Luis SANTOS PÉREZ (Spanyolország):
Tu p*** banco  13 min.

1687.
Jonathan MILLET (Franciaország):

1688.
Jouko AALTONEN (Finnország):

1689.
Neil NEEDLEMAN (USA):

TYR
1690.
SÁROS Tamás (Magyarország):
TYR  15 min.

1691.
Aumkar UPADHYE (India):

U.
1692.
Adrian CHAVEZ (Mexikó):
U.  5 min.

1693.
Michael LYONS (Japán):
Ubuyu  7 min.

1694.
Sigurd KØLSTER (Dánia):
Ude I Havet  27 min.

1695.
Som CHAKRABORTY (India):
Ujantali  26 min.

1696.
KÁNTOR Péter (Magyarország):
Ujj a ravaszon  10 min.

1697.
Agnieszka Ewa BRAUN (Lengyelország):

Ultra Lux
1698.
TÓTH Zoltán (Magyarország):
Ultra Lux  2 min.

1699.
Marcio LARANJEIRA (Portugália):

1700.
Sonia ARMANIACO (Olaszország):
Ume_Meu  2 min.

Édesanyám
1701.
Niko AVGOUSTIDI (Görögország):

1702.
Frank BEAUVAIS (Franciaország):

1703.
Florencia Inés GONZÁLEZ (Argentína):

1704.
Jacques-Emmanuel ASTOR (Franciaország):

1705.
Mees PEIJNENBURG (Hollandia):

1706.
Nayra SANZ FUENTES (Spanyolország):

1707.
Clemence MARCADIER (Franciaország):
Un Ete  12 min.

1708.
Géraldine DOIGNON (Belgium):

1709.
Frédéric HAINAUT (Belgium):
Un homme sans  5 min.

1710.
Farid BENTOUMI (Franciaország):
Un Metier Bien  24 min.

1711.
Álex RODRIGO (Spanyolország):
Un millón  20 min.

1712.
Eric GALMARD (Franciaország):

1713.
Guillaume LEVIL (Franciaország):

1714.
Carla AZCOITIA (Mexikó):
Una de cal  20 min.

1715.
Rubaiyat HOSSAIN (Banglades):

1716.
Shahar DAVIS & Tal KANTOR (Izrael):

1717.
Thomas Le GALLIC (Franciaország):

1718.
Kevin BOUVYER ( Franciaország, Lengyelország):

1719.
Luc SERRANO (Franciaország):

1720.
Karim OUELHAJ (Belgium):

1721.
Maxime DAMBRIN (Franciaország):

1722.
Nicoloff LOïC (Franciaország):

1723.
Thierry GRACIA (Franciaország):

1724.
Marc SEESTAEDT (Németország):

1725.
Pietro DE TILLA, Elvio MANUZZI, Tommaso PERFETTI (Olaszország):

1726.
Mladen KOVAČEVIĆ (Szerbia):
Unplugged  53 min.

1727.
Jamie NAQVI (USA):
Unsettled  6 min.

1728.
Lilli SCHWABE (Ausztria):
Unterdruck  33 min.

1729.
Bernd LÜTZELER & Kolja KUNT (Németország):

Urbanimáció
1730.
Hardi VOLMER & Urmas JÕEMEES (Észtország):

Utak csöndekbe
1731.
PETŐ Szabolcs (Magyarország):
Utak csöndekbe  81 min.

Utolsó Esély
1732.
FÜZES Dániel (Magyarország):

Vágy, hogy indiánok lehessünk
1733.
SZEMZŐ Tibor (Magyarország):

Váróterem
1734.
SOKOLOWSKI András (Magyarország):
Váróterem  25 min.

Várakozás
1735.
DOMOKOS János (Magyarország):
Várakozás  4 min.

1736.
BOLLA Kolos (Magyarország):

1737.
GLASER Kati (Magyarország):

1738.
MOLNÁR Luca Anna & DEBRECZENI Zoltán ( Magyarország, Románia):

1739.
ERLAUER Balázs (Magyarország):
Végnapok  3 min.

V.I.S.A.
1740.
Adrian CHAVEZ (Mexikó):
V.I.S.A.  5 min.

1741.
Andrei TANASE (Németország, Románia):
Vacanta la tara  22 min.

1742.
Nathalie CRUM (Hollandia):
Vaderland  17 min.

1743.
Carl ELSAESSER (USA):

Vagy, vagy?
1744.
TÓTH Zoltán (Magyarország):
Vagy, vagy?  7 min.

1745.
Jamileh DAROSHAFAEI (Irán):
Vahemeye Sard  25 min.

1746.
Juan BEIRO (Spanyolország):
Vainilla  10 min.

1747.
Marion MITTERHAMMER-BÜCKING ( Ausztria, Málta):
Vanessa  84 min.

1748.
Nick YERETSIAN (Kanada):
Vanity  12 min.

1749.
Florian FREI (Németország):
Vatertag  12 min.