www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.

etnik Archív
2017. november SzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCs Aktuális program:
2017.11.20.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2017


"...minden kicsi gyereket"
1.
NAGY Anikó Mária (Magyarország):

"Mert hét életem van, ebből öt ment el..."
2.
HAJNAL Gergely (Magyarország):

#SalveRegina
3.
MUHR Anita (Magyarország):
#SalveRegina  12 min.

4.
David M. LORENZ (Németország):
#selfie  7 min.

5.
Vladimir MOROZOV (Oroszország):

6.
Yassen GENADIEV (Bulgária):
Правила  19 min.

7.
Ruslan YULTAEV (Oroszország):

8.
Stefan KATANIć (Szerbia):

9.
Achref HAMMAMI (Tunézia):
الحفرة  14 min.

10.
Seyed M. TABATABAEI (Irán):

11.
Abtin MOZAFARI (Irán):
پیدایش  10 min.

12.
Florian WAERZEGGERS (Belgium):
À Deux  6 min.

13.
Siou Ming WU (Tajvan):
夜/月  15 min.

14.
Yen Ju YU (Tajvan):

15.
Yen Ju YU (Tajvan):
獅子林  25 min.

16.
Hoo Yin Jacky TONG (Hong Kong):
那個女孩  8 min.

17.
Mei Fung Livia LUI (Hong Kong ):

18.
Yu-Tyan YEN (Tajvan):
陳正一先生  23 min.

Éjszakai festés
19.
GROSAN Cristina (Magyarország):

Élmények (b)irodalma
20.
BOROS Ferenc & HORVÁTH Zoltán (Magyarország):

21.
Sebastian BINDER & Sebastian Fred SCHIRMER (Németország):
Über druck  13 min.

22.
Jan HECK (Németország):
Übers wasser  71 min.

23.
Shlomi YOSEF (Izrael):
הדרים  6 min.

24.
Anna ARLANOVA (Oroszorrszág):
-196  50 min.

25.
Yazin ÖZTÜRK (Törökország):
-mis gibi  5 min.

26.
MILE Tibor (Magyarország):
010  9 min.

27.
Yu SATO (Japán):
01001001.  4 min.

1, 2, 3, 4
28.
Thomas Kyhn Rovsing HJøRNET (Dánia):
1, 2, 3, 4  5 min.

29.
Wenceslao SCYZORYK (Spanyolország):
112  5 min.

133 nap
30.
BORSODY István (Magyarország):
133 nap  52 min.

31.
Anthony DONCQUE (Franciaország):
1992  25 min.

2016. október 8.
32.
LICHTER Péter & MÁTÉ Bori (Magyarország):

33.
Piotr STASIK (Lengyelország):
21 x Nowy Jork  70 min.

34.
David MARTÍN DE LOS SANTOS (Spanyolország):
23 De Mayo  16 min.

35.
Annick GHIJZELINGS (Belgium):

36.
Christophe LOIZILLON (Franciaország):
3 visages  44 min.

37.
Alexander DUPUIS (USA):
4JM  3 min.

7 juh
38.
Wiktoria SZYMANSKA (Lengyelország, Mexikó, Egyesült Királyság):
7 Owiec / 7 juh  20 min.

39.
Yana TITOVA (Bulgária, Törökország):
88MHz  38 min.

40.
Patrik FELBER (Svájc):
99bpm  18 min.

A
41.
Mitchell STAFIEJ (Kanada):
A  86 min.

42.
David OEO (Spanyolország):

43.
Biswanath RATH (India):

A boszorkány Arruda
44.
Rui VIEIRA & Helder RODRIGUES (Lengyelország):

45.
Edgar PêRA (Portugália):
A Caverna  21 min.

Zord vidék
46.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):

47.
Lucie THOCAVEN (Belgium):
A Deux Doigts  6 min.

48.
Hisham ABDEL KHALEK ( Franciaország, USA, Egyiptom, Szaúd-Arábia):

49.
Manuel MOZOS (Portugália):

A Köröstárkányi Mészárlás
50.
VOJTKÓ Ferenc (Magyarország):

51.
Diego BARRERA (Chile):

52.
Emmanuelle NICOT (Belgium):
A l'arraché  22 min.

53.
Emmanuelle NICOT (Belgium):
A l'arraché  23 min.

54.
Izabela BARTOSIK (Franciaország):
A L'horizon  10 min.

55.
Lauriane LAGARDE (Franciaország):
A l'horizon  15 min.

56.
Santos DÍAZ (Spanyolország):

A Lyukóvölgyi Előtető (Megújuló Házépítés)
57.
DOMOKOS János (Magyarország):

A Múltból a Jelenbe
58.
BALLA Gábor (Magyarország):

59.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Dánia):

60.
KRESALEK Dávid & SOPONYAI Dóra (Magyarország):

61.
Zlatko COSIC (USA):
A Murmuration  3 min.

62.
KATONA Zsuzsa (Magyarország):

63.
Linda AINOUCHE (USA):

A Portugál Meló
64.
KOVÁCS István (Magyarország):

65.
Brian RATIGAN (USA):

66.
Johannes GIERLINGER (Ausztria):

67.
Ira MALLORY (USA):
A Time Alive  12 min.

68.
Salomé LAMAS (Portugália, Németország, Moldva):
A Torre  8 min.

A vándorkupa
69.
JAKOBETZ Zoltán (Magyarország):
A vándorkupa  16 min.

70.
Ivetta KANG (Kanada):

71.
Joe PISCIOTTA (USA):

72.
Biswanath RATH (India):

73.
Dai YOSHIDA (Japán):
Absence  10 min.

74.
Carlos CONCEIçãO (Portugália, Angola):

75.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Adaptacja  24 min.

76.
Camille ROSSET (Franciaország):
Adele En Aout  27 min.

Admiratio
77.
TŐZSÉR István Martin (Magyarország):
Admiratio  5 min.

78.
SEREGÉLY István (Magyarország):

79.
Luis MARGALHAU (Portugália):

Agapé
80.
BÁNOVITS Ottó (Magyarország):
Agapé  23 min.

81.
Anita MÜLLER (Németország):
Agnosis  30 min.

82.
Mélody BOULISSIÈRE (Franciaország):
Ailleurs  6 min.

83.
Othman NACIRI (Marokkó):
Ailleurs  17 min.

Alafia
84.
Jan BAUMGARTNER (Svájc):
Alafia  26 min.

85.
Saif ALSAEGH & Fady ALSAEGH (USA):
Alazeef  21 min.

Alfaião
86.
André ALMEIDA RODRIGUES (Portugália):
Alfaião  13 min.

87.
Benna G. MARIS (Olaszország):

88.
Hannes RALL (Németország, Szingapúr):

89.
Nancy CAMALDO & Veronika HAFNER (Németország, Olaszország, Ausztria):
Alter  30 min.

90.
Alice GUIMARãES & Mónica SANTOS ( Portugália, Németország):

91.
Cláudia VAREJãO ( Portugália, Svájc, Japán):
Ama-San  113 min.

aMari
92.
Gregorio AZKONA ANDUEZA (Spanyolország):
aMari  85 min.

93.
Gonzalo San VICENTE (Németország):
Ami  8 min.

94.
Kostana BANOVIC (Hollandia):

95.
Santiago MOGA (Spanyolország):
Amores Perros  3 min.

96.
Milad KASAIAN (Irán):

97.
Mashrik FAIYAZ (Banglades):

98.
Ezequiel RANGEL (Panama):
Andará  4 min.

99.
Alexander-Sandro JAPARIDZE (Németország):
Andere welt  11 min.

Anoranza
100.
Flo FLAMME (Belgium):
Anoranza  71 min.

101.
Shahin MANAKULANGARA PARAMBIL HOUSE (India):
Anu  6 min.

102.
Eric LEISER (USA):
Apocalypsis  90 min.

103.
Vladimir KUPRIYANOV (Oroszország):
Apocrypha  44 min.

104.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

105.
Joao LEITE (Belgium):
Aquamazonida  40 min.

106.
M.Balasubramanian BALU (India):
Aram sei  7 min.

107.
Terje TOOMISTU (Észtország):

108.
Hanna HAMILTON (USA):
Armor  6 min.

109.
Pedro PERALTA (Portugália):
Ascensão  18 min.

110.
Gal EL-AD (Izrael):
Ashem  17 min.

111.
Max TRAIN ( Franciaország, Kanada, Dánia):

112.
Nicolas CARRASCO & Rafael De ORBEGOSO (Peru):
Asunción  14 min.

113.
Bakyt MUKUL & Dastan ZHAPAR UULU (Kirgizisztán):
Atanyn Kereezi  112 min.

114.
Rafael SOMMERHALDER (Svájc):

115.
Christine AUBRY (Franciaország):

116.
Karsten KRANZUSCH (Németország):
Auf sparflamme  19 min.

117.
Peter PFLÜGLER (Ausztria):
Aufbrechen  6 min.

118.
Saulius KOVALSKAS (Litvánia):

119.
Martynas KUNDROTAS (Litvánia):
Autumn Wind  2:37 min.

120.
Javier LOARTE (Németország):
Avalanche  15 min.

121.
Michele CITONI (Olaszország):

122.
Stuart POUND ( Egyesült Királyság, Anglia):
Aviatrix  1 min.

123.
SEREGÉLY István (Magyarország):

Az éjszakám a nappalod
124.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Magyarország):

Az aszociális lakásügynök
125.
MARKOS Viktor (Magyarország):

Bégessünk!
126.
El Medhi AZZAM (Franciaország):

127.
Maxime GILLIER (Franciaország):
Bête noire  20 min.

Bányászok - A Perecesi Bányász Fúvószenekar Lengyelországban
128.
KOVÁCS István (Magyarország):

129.
Isil KARATAS ( Németország, Lengyelország, Magyarország, Szlovénia, Horvátország, Bosznia, Montenegró, Görögország, Albánia, Törökország):
Bülbül  20 min.

130.
Dalia REYES (Mexikó):
Baño de vida  67 min.

131.
Nathalie NAJEM (Franciaország):
Baby Love  50 min.

132.
Roman SHUMUNOV (Izrael):

133.
Irene ORLEANSKY (Izrael):

Balansz
134.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Balansz  5 min.

135.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Balansz  6 min.

Erkély
136.
Toby FELL-HOLDEN (Egyesült Királyság):

137.
CZAKÓ Adorján (Magyarország):
Balu  30 min.

138.
Filip FLATAU (Franciaország):
Bande-Demo  19 min.

139.
Clément RIERE (Franciaország):
Banjo Farid  19 min.

140.
Tomasz GASSOWSKI (Lengyelország):
Baraz  30 min.

141.
Marie-Agnès VIALA (Franciaország):
Barbara  49 min.

142.
Nicolas CLEMENT (Belgium):

143.
Swaraj GHOSH (India):

144.
Julien DOIGNY (Belgium):

145.
Pacific VOICE INC. (Japán):
Baton  9 min.

146.
Claudinho Andres Gomez (USA):
Beat The City  4 min.

147.
OROSZ Dániel (Magyarország):

148.
Cecilia ARANEDA (Kanada):
Before  4 min.

149.
Takuma SATO (Japán):

Belül kell felépíteni a házat
150.
ZAJTI Gábor (Magyarország):

151.
Marie-Eve DE GRAVE (Belgium):

152.
Emma BENESTAN (Franciaország):
Belle Gueule  25 min.

153.
Won-hee JUNG (Franciaország):
Belle ville  26 min.

Berta
154.
Julius DOMMER (Németország):
Berta  8 min.

155.
KOVÁCS Kristóf (Magyarország):
Besence Open  68 min.

156.
Nicolas RINCON GILLE (Belgium, Kolumbia):
Besos Frios  15 min.

Rímek egy Örökké Tartó Estére
157.
Begoña VICARIO (COORDINATOR) (Spanyolország):

Jobb, mint a kutya
158.
Konstantine KALANDADZE (Grúzia):

159.
Daisuke YAMAOKA (Japán):

160.
Hemantha KUMAR K (India):
Bhale Chai Boy  71 min.

161.
Krystian KAMINSKI (Lengyelország):

162.
Sashko DANYLENKO ( USA, Ukrajna):
Bikeportraits  5 min.

163.
Stephen STAUNTON (Írosrszág):
Binge!  9 min.

164.
Rajdip MUKHERJEE (India):
Biplaber Gaan  66 min.

165.
Mashrik FAIYAZ (Banglades):
Biprotip  6 min.

Emberfejű madarak
166.
Max WILDE (USA):

167.
Guy-Marc HINANT (Belgium):
Birobidjan  124 min.

168.
Deepak SHARMA (India):

169.
Perry LAM (Ausztrália):
Black Rat  4 min.

170.
Sarah BLAßKIEWITZ (Németország):
Blank  55 min.

171.
Henry WORSLEY (Egyesült Királyság):
Bleed  5 min.

172.
Laëtitia MARTINUCCI (Franciaország):
Bleu-Gris  15 min.

173.
Brian DEAN (Írország):
Blight  15 min.

174.
Marco ESPIRITO SANTO & Miguel COIMBRA (Portugália):

175.
Michihito FUJII (Japán):

176.
Diego BARRERA (Chile):

177.
Yukinori MAKABE (Japán):
Blue  21 min.

178.
Haruka MITANI & Michael LYONS (Japán):
Blue Movement  4 min.

179.
Paul MESCHÜH (Németország, Ausztria):
Boat People  18 min.

180.
Mark FREEMAN (Dél-Afrika):
Body/Bag  3 min.

181.
Melanie BEISSWENGER (Németország):

182.
Anna PAWLUCZUK (Lengyelország):
Bojownik  13 min.

183.
Holger MOHAUPT (Skócia):

184.
Stefan PAVLOVIC ( Mexikó, Montenegró, USA):
Bonnie  30 min.

185.
Rahul KHANDALKAR (India):
Born To Die  04.50 min.

186.
Rahul KHANDALKAR (India):
Born To Die  5 min.

187.
Julien HÉRISSON (Franciaország):
Brahim  37 min.

188.
Guillaume DE GINESTEL (Franciaország):

189.
Levon MINASIAN (Franciaország, Örményország, Belgium):

190.
Helena MAYORGA & Jacobo ANASTASI (Spanyolország):

191.
Froukje van WENGERDEN (Hollandia):

192.
Konstantin VIHREV-SMIRNOV ( USA, Oroszország):
Broken Dance  8 min.

193.
Vincent TRICON (Franciaország):
Brule Coeur  26 min.

194.
Marina SIERO (Spanyolország):
Bruno  11 min.

195.
Iris FEDRIZZI (Németország):
Brushwood  7 min.

196.
Niels BOURGONJE (Hollandia):
Buddy  11 min.

197.
Francesca MARINELLI & Dario TROVATO (Olaszország):
Bug  5 min.

198.
Sandro AGUILAR (Portugália):
Bunker  30 min.

199.
Juanjo NERIS (Spanyolország):
Burbuja  2 min.

200.
Gautam VALLURI (India, Franciaország):

201.
Jorge YUDICE (Spanyolország):
Bus Story  10 min.

Cubawazi a Határokon is túl
202.
Gertrud Schulte WESTENBERG (Németország):

203.
Kiki FEBRIYANTI (Indonézia):

204.
Brenda LIEN (Németország):

205.
Gheorghe PREDA (Románia):
Camera Obscura  86 min.

206.
Dairo CERVANTES ( Kolumbia, Mexikó, Argentína):
CAMhiLOS  69 min.

207.
Mikel RUEDA (Spanyolország):
Caminan  14 min.

208.
Arpan DUTTA (India):
Camouflage  29 min.

209.
Cristèle Alves MEIRA ( Portugália, Franciaország):

210.
Faozan RIZAL & Laila SKOVMAND (Dánia, Németország):

211.
Hernán TALAVERA (Spanyolország):

212.
Sajedur RAHMAN (Banglades):
Captive  9 min.

213.
Luce GROSJEAN (Franciaország):
Caramel Suprise  20 min.

214.
Arnaud ZAJTMAN & Marlène RABAUD (Belgium):

215.
Marina MEIJER (Hollandia):
Cargo  25 min.

216.
Paloma ZAPATA (Spanyolország):

Catherine
217.
Britt RAES (Franciaország):
Catherine  11 min.

218.
Loic GAILLARD ( Franciaország, Belgium):

219.
Slimane BOUNIA (Franciaország):

220.
Armin THALHAMMER (Ausztria, Németország):
Cerro Rico  33 min.

221.
Fateme AHMADI & Asmita SHRISH ( Nepál, Egyesült Királyság, Kína, Korea):
Chandra  15 min.

222.
Muiris CROWLEY (Írország):

223.
Esther LALANNE & Xing YAO & Valentin SABIN & Camille VERNINAS & Chao-Hao CHAO-HAO YANG (Franciaország):

224.
Justin TIME (Németország):
Chasing Houses  56 min.

225.
Slawomir WITEK (Lengyelország):
Cheerleaderki  40 min.

226.
Sandra SCHIEßL (Németország):

227.
Majid Imtiyaz WAR (India):

228.
Uttarayan SENGUPTA (India):
Children Of Soil  09:59 min.

229.
Ramesh MORE (India):
Chiranjeev  112 min.

230.
Andreas GRÜTZNER (Németország):
Christel  8 min.

231.
HORVÁTH Mária (Magyarország):

232.
Manuel CRUZ (Mexikó):
Cinco  7 min.

233.
Mohammad RAHMANIAN (Irán):
Cinema Nimkat  117 min.

234.
Guillaume ORIGNAC (Franciaország):
Cinq Nuits  43 min.

235.
Manuel MOZOS (Portugália):
Cinzas E Brasas  21 min.

Cipőfűzők
236.
BATKA Annamária (Magyarország):
Cipőfűzők  50 min.

237.
Marion VERLÉ & Jeanne NOUCHI (Franciaország):
Circassiens  53 min.

238.
Bartek KULAS (Lengyelország):
Circus Maximus  34 min.

Cirilo
239.
Ruben SAINZ (Spanyolország):
Cirilo  13 min.

240.
Francesc RELEA (Spanyolország):

241.
Toma PEIU ( Románia, USA):
Civili  34 min.

242.
Julie NAVARRO (Franciaország):
Cléo  28 min.

243.
Pawel GRAJNERT (USA):
Clean  10 min.

244.
Ines MONGIL & Lucia CASTELLANO (Puerto Rico, Spanyolország):

245.
Simon MEDARD (Belgium):

246.
Yasufumi MINOWA (Japán):
Codename Dragon  34 min.

Colombi
247.
luca FERRI (Olaszország):
Colombi  20 min.

248.
Miguel DENTE-DE-LEAO (Portugália):
Colour:Lights  5 min.

249.
Oliver SMITH (USA):
Compression  3 min.

250.
Marta BARRIOS (Spanyolország):

251.
Leo CAVALIER (Franciaország):

252.
Tristan THIL & Benjamin GÉMINEL (Franciaország):
Congo Paradiso  52 min.

253.
Lucy SKUCE (Egyesült Királyság):

254.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):
Contigo  7 min.

255.
Afsaneh SALARI (Irán, Belgium):

256.
Sergio MARTÍNEZ (Spanyolország):
Corazón  15 min.

257.
Tomasz WOLSKI (Lengyelország):
Corka  25 min.

258.
Benjamin D'AOUST (Belgium):
Corps  16 min.

259.
Juan TRUEBA (Spanyolország):
Couchsurfing  2 min.

260.
Natasha CANTWELL (Ausztrália):
Cove  5 min.

261.
Mathias DESMARRES (Belgium):
Crazy Sheep  13 min.

262.
Johanna BENTZ & jonas RÖMMIG (Németország):

Csikósok Robogón És Lóháton
263.
CSÉKE Zsolt (Magyarország):

264.
BÓNÉ Péter (Magyarország):
Csomópontok  3 min.

Cudar világ volt
265.
MAKSAY Ágnes (Románia):

266.
Yinka ADEPARUSI (Nigéria):

Elátkozott Hús
267.
Yannick LECOEUR & Leslie LAVIELLE (Franciaország):

268.
Tomasz POPAKUL (Lengyelország, Japán):
Czern  14 min.

269.
Emilia ZIELONKA (Lengyelország):
Czuło¶ć  25 min.

270.
Cedric PREVOST (Franciaország):

271.
Léo VERRIER (Franciaország):
Décibels  4 min.

272.
Rachid AHLAL (Marokkó):
Départ  16 min.

273.
Leszek MOLSKI (Lengyelország):
Dół  30 min.

274.
Momoko FUKUDA (Japán):
Dad's Wedding  30 min.

A rothai harkályok
275.
Pooja GURUNG & Bibhusan BASNET (Nepál):

276.
Nitzan ROZEN (Izrael):
Dagmaluach  13 min.

277.
Mia KNEZEVIC (Szerbia):
Dan za Vanju  39 min.

278.
Angelo CAPERNA (Franciaország):
Dans Les Yeux  22 min.

279.
Konstantin VIHREV-SMIRNOV (USA, Oroszország):
Dar  22 min.

280.
Przemyslaw KAMINSKI (Lengyelország):
Dar  56 min.

281.
Hamidreza ARASHKIA (Irán):
Dar Entezar-E J  23 min.

282.
Wouter WIRTH (Németország):

283.
Nora FINGSCHEIDT & Simone Catharina GAUL (Németország):

284.
Wilke WEERMANN (Németország):
Das paket  17 min.

285.
Jacob DWYER (Hollandia):
Dat Likwid Land  29 min.

286.
Simon QUÉHEILLARD (Franciaország):

287.
Margriet JANSEN (Hollandia):

288.
Tom WOLT (Németország):
Dead-Line  12 min.

289.
Jenell DIEGOR (Kanada):
Dear Dylan  3 min.

Debrecen, a reformáció városa
290.
CSÉKE Zsolt (Magyarország):

291.
Gio LINGAO (Fülöp-szigetek):

292.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Dependable  14 min.

293.
Nadine BOLLER ( Svájc, Kirgizisztán):
Der Block  10 min.

294.
Constantin JAHNS (Németország):

295.
Herbert FEHRMANN (Németország):

296.
Korinna HERZIG (Németország):
Der narr  15 min.

297.
Hoda SIAHTIRI (Belgium, Irán):

298.
Sofia BARATA (Portugália):

299.
Isabelle INGOLD (Franciaország):

Az Autópálya Pihenő
300.
Isabelle INGOLD (Franciaország):

301.
Werner BIEDERMANN (Németország):

302.
Octavio Daniel RODRÍGUEZ JUÁREZ (Mexikó):

303.
Emmanuel TENENBAUM (Franciaország):
Deux Dollars  9,59 min.

304.
Anthony COLLINGS (USA):

305.
Michael GRUDSKY ( Németország, Izrael):

306.
Kerstin HÖCKEL (Németország):
Die bürgschaft  30 min.

307.
Paul PHILIPP (Németország):

308.
Christian ASMUSSEN & Matthias BRUHN (Németország):

309.
Florian HOFFMEISTER (Németország):
Die Habenichtse  103 min.

310.
Rogier HARDEMAN (Németország):

311.
Patricia Josefine MARCHART (Ausztria):

312.
Konstantinos SAMPANIS (Németország):

313.
Silke SCHISSLER (Németország):
Die paar Jahre  31 min.

314.
Ozan TASCI & Matthias LOKER (Németország):
Die sammlerin  7 min.

315.
Matthew HALE & Alan NEILSON ( Egyesült Királyság, Anglia):

316.
Lily ERLINGER (Németország):
Die stille  29 min.

317.
Jutta RIEDEL & Mirek BALONIS (Németország):

318.
Oliver ROSSOL (Németország):

319.
Magdalena PILECKA (Lengyelország):

320.
Daniel ALLUÉ (Spanyolország):
DINOSAURIOS  5 min.

321.
Jean-Pierre LENOIR (Franciaország):

322.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Dánia):

Disco
323.
Boris SEEWALD (Németország):
Disco  2 min.

324.
Loong Wah TAM (Malajzia):
Disco 迪斯科  90 min.

325.
Clément COURCIER (Franciaország):

326.
Lino STRÄSSER & Kamil BEMBNISTA (Németország):
Djibril  14 min.

327.
SZERDAHELYI Mátyás (Magyarország):
Dolgaink  57 min.

Dolls
328.
TŐZSÉR István Martin (Magyarország):
Dolls  4 min.

Dolls
329.
TŐZSÉR István Martin (Magyarország):
Dolls  4 min.

330.
Sara MAINO ( Olaszország, Németország):
Dolomitenfront  43 min.

331.
Emilio LEÓN (Spanyolország):
Dominó  10 min.

332.
Rebecca Louise VERDIA (USA):
Domino Affect  7 min.

Donkey Xote
333.
BÁNOVITS Ottó (Magyarország):
Donkey Xote  24 min.

334.
Fabrizio TERRANOVA (Belgium):

335.
Felipe SANZ (Spanyolország):

336.
Tali BARDE (Németország):
Dot  28 min.

337.
Petra ZLONOGA (Horvátország):
Dota  5 min.

338.
Akash POUDEL (Nepál):
Dothyang  15 min.

Dozer
339.
Cooper WRIGHT (USA):
Dozer  14 min.

340.
Samuli ALAPURANEN (Finnország):

341.
Gertrud SCHULTE WESTENBERG (Németország):
Dragon Circle  19 min.

342.
Valentina GORDEEVA (Egyesült Királyság):
Dreamer  5 min.

343.
Shadowlight ARTISTS: Tom Breach & Mark Hemsworth & Russell Highsmith & Richard Hunt & Lucy Skuce & Danny Smith (Egyesült Királyság):
Dreamsville  4 min.

344.
Eugeniusz PANKOV (Lengyelország, Oroszország):
Drugie zycie  19 min.

345.
Thomas VERNAY (Franciaország):
Dryad  12 min.

A fa és én
346.
Lukasz NOWAK (Lengyelország):

347.
Laurene LEPEYTRE (Franciaország):

348.
Rimas SAKALAUSKAS (Litvánia):
Duokit Medali  2 min.

349.
Arkadij KHAET ( Németország, Izrael):

350.
Andrea RÜTHEL & Lena SCHREIBER (Németország):
Durchreiche  14:30 min.

351.
Maciej ADAMEK (Lengyelország):
Dwa ¶wiaty  51 min.

352.
Xabier SAAVEDRA (USA):

353.
Milosz SAKOWSKI (Lengyelország):
Dzień babci  30 min.

354.
Paul KUSMAUL (Németország):

355.
Giovanni ALOI (Franciaország):
E.T.E.R.N.I.T  14 min.

356.
Khristine GILLARD (Belgium):

Ebéd előtt
357.
SZABÓ Simon (Magyarország):
Ebéd előtt  9 min.

358.
Christophe HERMANS (Belgium):
Eclaireurs  77 min.

359.
B. NAGY Ervin (Magyarország):
Egér  8 min.

360.
Sonia MÉNDEZ (Spanyolország):
Ei, guapa!  7 min.

361.
Alina CYRANEK (Németország):

362.
Franz Maria QUITT (Ausztria):
Eisenherz  19 min.

363.
Arantxa ECHEVARRÍA (Spanyolország):
El Último Bus  17 min.

364.
Alvaro VICARIO & Andres MARTIN (Spanyolország):
El Adivino  18 min.

365.
Pol ARMENGOL (Spanyolország):

366.
Juan ALONSO & Hector PISA (Spanyolország):

367.
Emanuel Josué GALVAN (Argentína):

368.
Gabriel OLIVARES (Spanyolország):
El Debut  63 min.

369.
Adrián CLIMENT (Spanyolország):

370.
Macu MACHÍN (Spanyolország):

371.
Alberto GUTIERREZ (Spanyolország):
El Metodo  11 min.

372.
Juan Manuel ZUñIGA (Mexikó):
El ochenta  23 min.

373.
Arantxa ECHEVARRÍA (Spanyolország):

374.
Wenceslao SCYZORYK (Spanyolország):
El Submariné  21 min.

375.
Ornella MACCHIA & Simon MEDARD (Belgium):

376.
Ana RODRÍGUEZ LEÓN (Spanyolország):

377.
Marie-Helene MILLE (Franciaország):

378.
Rao HEIDMETS (Észtország):
Elu enne elu  7 min.

379.
Eve DUCHEMIN (Franciaország, Belgium):

380.
Jerome WAQUET (Franciaország):
En Famille  19 min.

381.
Elvis LUCAS (USA):
En Passant  13 min.

382.
David GUIRAUD (Franciaország):
En Proie  28 min.

383.
MONORY Csaba & IMRE Gábor (Magyarország):
Ende  1 min.

384.
Marion KELLMANN (Németország, Magyarország):

385.
Nicolas COQUET (Franciaország):
Entends-Moi  18 min.

386.
Sofía Quirós UBEDA ( Argentína, Costa Rica, Chile):
Entre la Tierra  24 min.

387.
Graeme COLE (Bosznia-Hercegovina):
Epizoda ?  40 min.

388.
DOHI Gabriella & NAGY Zsófia (Magyarország):
Erőműsziget  9 min.

389.
Mark GERSTORFER (Ausztria):
Erlösung  28 min.

390.
Frank STASSEN (Hollandia):
Eschatologie  9 min.

391.
Frank STASSEN (Hollandia):
Eschatologie  9 min.

Izrael
392.
Alireza NESAEE (Irán):

393.
Adriano GIOTTI (Olaszország):

394.
Jeanne PATURLE & Cécile ROUSSET (Franciaország):

395.
Christoph OERTLI ( Svájc, Etiópia):
Ethiopian Run  14 min.

Európa kis utcája
396.
AMBRUS Emese (Magyarország, Románia):

397.
Alec BARTON (USA):
Evergreen  2 min.

Minden csepp számít
398.
Dhimant VYAS (India):

399.
Sarah BARBAULT& Emilie BARBAULT (Franciaország, USA):

400.
Aaron ZEGHERS (Kanada):

401.
Kenji Qurata (Japán):

402.
Nicolas PROVOST (Portugália, Belgium):
Exodus  14 min.

403.
VICTOR István & NÉMETH Annamária & HOSSZÚ Gyula & KÁDÁR Anna (Magyarország):
Exodus' 51  40 min.

404.
Duan Sheng WU (Tajvan):

405.
Julien SILLORAY (Franciaország):
Féfé limbé  28 min.

406.
Stefanos MONDELOS (Görögország, Szerbia):

407.
Ivan KITAYEV (Oroszország):
Fake  30 min.

408.
Chris WITTUM (USA):
Falling  4 min.

409.
Olivier CHABALIER (Franciaország):
Falling Down  4 min.

410.
Olivier CHABALIER (Franciaország):
Falling Down  4 min.

411.
Jacky YEAP (Malajzia):

412.
Asier URBIETA (Spanyolország):
False Flag  11 min.

413.
Kelly HOLMES ( Franciaország, Egyesült Királyság):
Family Portrait  15 min.

414.
Kelly HOLMES (Franciaország):
Family Portrait  15 min.

415.
Alexis LANGLOIS (Franciaország):

416.
Richard LEGASPI ( Fülöp-szigetek, Olaszország):

417.
KÖLCSEY Levente (Magyarország):
Farkaslyuk  4 min.

418.
Loong Wah TAM (Malajzia):
Fashion 時尚  13 min.

419.
Caroline KIRBERG (Németország):
Fast Welt Weit  23 min.

420.
Amelie WEN (USA, Kína):
Fata Morgana  21 min.

421.
Martinus KLEMET (Észtország):
Fatcula  9 min.

422.
Benjamin TRAVADE (Franciaország):
Faux Fuyants  12 min.

423.
Felix WOLLNER (Németország):
Feinkost  14 min.

424.
Jean-Jacques PRUNES (Franciaország):

Láz
425.
Alban CORET (Franciaország):
Fever / Láz  5 min.

Végső összejövetel
426.
Alain ESCALLE (Franciaország):

427.
Mauricio BARTOK (Brazília):
Finito  4 min.

428.
Anssi KASITONNI (Finnország):

429.
Yago MATEO VELASCO (Spanyolország):
FISHURA  7 min.

430.
Takeshi TANAKA (Japán):

Fizetős nap
431.
BERNÁTH Szilárd (Magyarország):

432.
Julius DOMMER (Németország):
Fleisch  1 min.

Repülés
433.
Marcus HANISCH (Németország):

434.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):
Flood  4 min.

A Tenger Virága
435.
Jorge THIELEN ARMAND (Venezuela):

436.
Dario BUKOVSKI (Horvátország):
Florian  29 min.

437.
Paul WIERSBINSKI (Németország):

438.
Tom BOOTHE (Franciaország):
Food Coop  97 min.

439.
Aemilia SCOTT ( USA, Németország):
For a good Time  20 min.

440.
Mathieu RIVOLIER (Franciaország):
For One  8 min.

441.
Nisha DUGGAL (Egyesült Királyság):

442.
Melania CRIşAN (Németország):
Forever  17 min.

443.
Brian DEANE (Írország):
Foxglove  13 min.

444.
Nelicia LOW ( Szingapúr, Tajvan):
Freeze  15 min.

445.
Paloma & Cristina CANONICA & VILCHES ESTELLA (Spanyolország):
Fres Boi  7 min.

446.
Andrea RÜTHEL & Katharina WITTMANN (Németország):
Frohe Zukunft  17 min.

447.
Maria AVERINA (Bulgária, Olaszország):

448.
Darynn BEDNARCZYK (Kanada):
From Here To  3 min.

449.
Gerhard FUNK (Németország):
Fruit  7 min.

450.
Ivan Mirko SENJANOVIC (Horvátország):
Fruit  5 min.

451.
Harald FRANKLIN ( Németország, Spanyolország, Ukrajna, Málta):

452.
J.A. BLANCO (Spanyolország):
Fumando Espero  14 min.

453.
Paulina WYRT (Lengyelország):
Furia  4 min.

g
454.
Roman SAFIN (Oroszország):
g  14 min.

455.
Balint ERKEL (Magyarország):
Gép  16 min.

Gólyatábor
456.
KÁRPÁTI György Mór (Magyarország):
Gólyatábor  9 min.

457.
Alexis MITCHELL & Stephanie MARKOWITZ (Kanada):

Éjjeli vasútállomás
458.
Robin DIMET (Franciaország):

459.
Maksim MAKAROV (Spanyolország):
Gato  10 min.

460.
Özay KANAT (Törökország):
Gayiş  75 min.

461.
Facrice MILLET (Egyesült Királyság):

462.
Morad ABOUD & Ragheb ABU-ROKEN (Izrael):

463.
Gerwin LUIJENDIJK (Hollandia):

Dalok otthonról
464.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország, Belgium):

465.
Penny MCCANN (Kanada):

466.
Emraan Akbar Enamdar IMRAN INAMDAR (India):
Girls Revolution  9.05 min.

467.
Stuart POUND ( Egyesült Királyság, Anglia):

468.
Pavlo OSTRIKOV (Ukrajna):
Golden Love  12 min.

469.
Jenny CARTWRIGHT (Kanada):

470.
Facundo V. SCALERANDI (Németország):
Goldfische  30 min.

471.
Loic BARCHE (Franciaország):
Goliath  18 min.

472.
Marcin LESISZ (Lengyelország):

473.
Tibo PINSARD (Franciaország):
Gorilla  14 min.

474.
Roser CORELLA (Spanyolország):
Grab and Run  86 min.

475.
Peter DOUROUNTZIS (Franciaország):

476.
James DUESING (USA):
Gray Elegy  5 min.

477.
Tamilla SLICHENKO (Oroszország):
Grekh  14 min.

Grouptango
478.
BOGDÁN Zoltán (Magyarország):
Grouptango  4 min.

479.
Sonja KEßLER (Németország):
Grummet  37 min.

480.
Maria ELORZA & Maider FERNANDEZ (Spanyolország):
Gure hormek  15 min.

481.
Laurie COLSON & Axelle LE DAUPHIN (Belgium, Franciaország):

482.
Miguel Ángel ROSALES (Spanyolország):

483.
Adrienne NOWAK (Franciaország):

Gyászfilm
484.
SZABÓ Réka (Magyarország):
Gyászfilm  10 min.

Gyüttment Fesztivál
485.
PANNONIAY Boglárka Erzsébet (Magyarország):

486.
Piotr LOC HOANG NGOC (Lengyelország):
Gyros Dance  15 min.

487.
Ed EHRENBERG (Németország):

488.
MOLVAY Norbert (Magyarország):

489.
Diego BARRERA (Chile):
Hall of Ice  6 min.

Csak most az egyszer
490.
Mohammad Hassan SHAHMOHAMMADI (Irán):

491.
Yusaku OKAMOTO (Japán):
Hana  15 min.

492.
Takahiro HORIE (Japán):

493.
Vera SEBERT (Ausztria):
Happetizer  1 min.

494.
Yoonyoung CHOI (Franciaország):
Happy Ending  20 min.

495.
Taishi SHIODE (Japán):
Happy Lie  15 min.

496.
MAHYAR MAHYAR (Németország, Irán):

497.
Malte WIRZ (Németország):
Hard&ugly  71 min.

498.
Perry LAM (Ausztrália):
Hard Vision  3 min.

499.
Luz María CARDENAL (Mexikó):
Hasta mostla  18 min.

500.
Konstantin BOCK (USA, Németország):

501.
Matthias SAHLI (Svájc):
Hausarrest  13 min.

Szél kastély
502.
Prantik BASU (India):

503.
Jordan ARTEAGA (USA):
Heart/Less  18 min.

504.
Maria KORPORAL (Németország):
HeartBeartH  4 min.

Gyermekek mennyországa
505.
Masoud SOHEILI ( Indonézia, Irán):

506.
Samuel AUER (Németország):
Heimat  12 min.

507.
Silvia DEFRANCE (Belgium):
Her Voice  11 min.

508.
Alexander STEWART (Horvátország, USA):
Here There  5 min.

509.
Helena Estrela VASCONCELOS (Portugália):
Heroísmo  21 min.

510.
Tom KIMMIG (Németország):
Herr Israel  29 min.

511.
Koert DAVIDSE (Hollandia):

512.
Alexei DMITRIEV ( Oroszország, Hollandia):

513.
Felix KNOCHE ( Svájc, Németország):
Hilde  20 min.

514.
Kepa SOJO (Spanyolország):
Hileta  20 min.

515.
Erik NORKROOS & Kullar VIIMNE (Észtország):
Hingemaa  69 min.

516.
Azar SAIYAR (Finnország, Görögország, Németország):

Fekete Fehér Szürke
517.
Andi IMAM PRAKASA (Indonézia):

518.
Jose Luis Santos PEREZ (Spanyolország):

519.
Claudia MATTOS (Brazília):

Horror vacui (Az űr rettenete)
520.
BAZSÓ Ádám (Magyarország):

521.
Gonzaga MANSO (Spanyolország):
Hostal Eden  14 min.

522.
Juliette ROUX (Franciaország):
Hot Chicks  22 min.

523.
Mauro BUCCI (Olaszország):
Hotel Splendid  90 min.

524.
Omer TOBI (Izrael):
Hounds  30 min.

525.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Albánia, Belgium):
Housewarming  34 min.

526.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Belgium, Albánia):
Housewarming  34 min.

527.
Nadja NADJA MARCIN (USA):

528.
Ira VILKOVA (Oroszország):
Huh  15 min.

529.
Eric BIRNBAUM & Andrea RÜTHEL (Németország):
Hunde  06:50 min.

530.
KLINGL Béla & KOÓS Árpád (Magyarország):
Hunor  12 min.

531.
Noriel JARITO (Fülöp-szigetek):
Huramentado  80 min.

532.
Daria WOSZEK (Lengyelország):
Hycel  30 min.

533.
Iris BOROVčNIK (Ausztria):

534.
Hiroki INOUE (Japán):

535.
Franziska Von STENGLIN ( Németország, Franciaország):

536.
JiSun LEE (Franciaország):
I:n the Story  5 min.

537.
Claire SICHEZ & Marine RIVOAL (Franciaország):

538.
Dinesh THAPA (Egyesült Királyság):

539.
Maria IBRAHIMOVA (USA, Azerbajdzsán):
I Want To Fly  22 min.

Jég
540.
Pawel WLAZEWICZ (Észtország):
Ice / Jég  6 min.

541.
Miguel Ángel MEJÍAS (Spanyolország):
Icelands  12 min.

542.
Yiannis KRANIDIOTIS (Görögország):

Itt senki nem hal meg
543.
Simon PANAY (Franciaország):

544.
Julian BORDEAU (Belgium):

545.
Marko GRBA SINGH (Szerbia):

546.
Alejandro DIAZ CASTANO (Spanyolország):
Ihesa  15 min.

547.
Froukje VAN WENGERDEN (Hollandia):
Ik was pas 14  12 min.

548.
Alvaro FIGUEROLA (Spanyolország):
Ikal  15 min.

549.
Maya KESSEL (Izrael):
Ikaron Ha'hesed  18 min.

550.
Wojciech KASPERSKI (Lengyelország):
Ikona  52 min.

551.
Julie REMBAUVILLE & Nicolas BIANCO-LÉVRIN (Franciaország):

552.
Giusy BUCCHERI & Michele CITONI (Olaszország):

553.
Ali ASGARI & Farnoosh SAMADI (Olaszország, Franciaország):
Il Silenzio  14 min.

554.
Ruben GUZMAN (Argentína):

555.
Florian SCHNELL (Németország):

556.
Lee NECHUSHTAN (Izrael):
Ima Shel Aya  23 min.

557.
Ionut TEIANU (Románia):

558.
Susan GORDANSHEKAN (Németország):
In Limbo  20 min.

559.
Chris FURBY (Egyesült Királyság):
In The Dark  78 min.

560.
Yury CHERNYKH (Oroszorrszág):

561.
Carla LARREA (Mexikó):
Indeleble  10 min.

Indián
562.
SIMONYI Balázs (Magyarország, Franciaország):
Indián  29 min.

563.
Leire EGANA (Egyesült Királyság):
Infestations  10 min.

564.
Atelier COLLECTIF (Belgium):
Inhibitum  8 min.

565.
Daniil DEMIDOV (Oroszország):
Inhuman  8 min.

566.
Anna OTA (Japán):

567.
Veronika ENGELMANN (Németország):
Insel  30 min.

568.
Omar SHOKRI (Egyiptom):

569.
Mariana BÁRTOLO ( Portugália, Németország):
Interior  30 min.

570.
Myriam FONTAINE (Franciaország):

571.
Diego BARRERA (Chile):
Into the night  12 min.

572.
Xavier SATORRA (Spanyolország):
Invisibles  24 min.

573.
Borbala NAGY (Németország):
Irgendwo anders  15 min.

574.
Isabel PAGLIAI (Franciaország):
Isabella Morra  22 min.

575.
Lazar RADIć (Szerbia):
Iskra  29 min.

576.
Pavle SIMONOVIC (Montenegró):

577.
Nadezhda VITALSKAYA (Oroszország):
Istochnik  93 min.

578.
Anna ARLANOVA (Oroszorrszág):
Istoriya M  22 min.

579.
Thomas GOH (Szingapúr):
It woke me up  6 min.

Itt és Most
580.
MITNYAN Zoltán (Magyarország):
Itt és Most  12 min.

Ixtab
581.
María SALGADO GISPERT (Spanyolország):
Ixtab  18 min.

582.
Anne AGÜERO (Franciaország):

Jó étvágyat, bogaram!
583.
HELSTÁB Martin (Magyarország):

584.
Nadja HAREK (Franciaország):
Jamais Ensemble  21 min.

Jamais-vu
585.
Werner BIEDERMANN (Németország):
Jamais-vu  4 min.

586.
Leszek GALYSZ (Lengyelország):

587.
Armand LAMELOISE (Franciaország):

Jeanne d´trans
588.
Niko KOSTET (Finnország):
Jeanne d´trans  48 min.

589.
Katharina PETHKE (Németország):
Jedermann  30 min.

590.
Shanti MASUD (Franciaország):
Jeunesse  28 min.

591.
Camila BELTRàN (Franciaország):
John Marr  25 min.

592.
Igor PARFENOV (Portugália):
Joke  8 min.

593.
Ryo IK-TONG (Japán):

594.
Charline BOURGEOIS-TACQUET (Franciaország):
Joujou  14 min.

595.
Latifa SAID (Franciaország):

Jovka Kumanovka
596.
Aleksandar JOKSIMOVIć (Szerbia):
Jovka Kumanovka  4:18 min.

597.
Nicolas KHAMSOPHA (Franciaország):

598.
Alba GONZÁLEZ DE MOLINA (Spanyolország):
Julie  105 min.

Június
599.
Kristin MUDRA (Németország):
June / Június  21 min.

600.
Bernhard WENGER (Ausztria):
Jungwild  16 min.

601.
Germain HUARD (Franciaország):

602.
Janine PIGUET (Svájc):

Jwan
603.
Ali ALJABRI (Irak):
Jwan  29 min.

604.
SZABÓ Zoltán (Magyarország):
Képtelenség  13 min.

Képzősök 1956-2016
605.
SÓLYOM András (Magyarország):

606.
FAZEKAS Gyöngyi ( Magyarország, Románia):
Képzavar  12 min.

607.
SZABÓ Saci (Magyarország):

608.
Julius DOMMER (Németország):
Königswinter  8 min.

609.
FUTÓ László (Magyarország):
Körforgás  6 min.

Kairos
610.
Stefano CANAPA & Elisa RIBES (Franciaország):
Kairos  12 min.

611.
Hiroyuki SHINTANI (Japán):
Kamisori  14 min.

612.
Jasmine ELSEN (Belgium):
Kastaars  5 min.

613.
Michael LYONS (Japán):
Katagami  3 min.

614.
Leonard GARNER (Németország):
Katzenaugen  19 min.

615.
Müge YILDIZ (Törökország):
Kaygi  3 min.

616.
Güldem DURMAZ (Belgium, Franciaország):
Kazarken  90 min.

Kendeffy
617.
PÜSÖK Botond (Magyarország, Románia):
Kendeffy  12 min.

Kerloster
618.
Ombeline DE LA GOURNERIE (Franciaország):
Kerloster  26 min.

619.
Farad MEHRAN FAR (Irán):
Khab Ab  95 min.

620.
Diganta DEY (India):
Khelna Bati  5 min.

Amikor eláll a szél
621.
Aniela Astrid GABRYEL (Lengyelország):

622.
KONKOL Máté (Magyarország):
Kikelet  16 min.

623.
Ricarda Maria HOLZTRATTNER (Németország):
Kinderspiel  6 min.

624.
Jeremy OSBERN (USA):
Kinderszenen  4 min.

625.
Yong-jin LEE (Dél-Korea):

626.
Mindaugas DOCAITIS (Litvánia):

627.
Alex KROKUS & Krystal DOWNS (USA):
Knife Fight!!  3 min.

Lármás csajok
628.
Cleo SAMOLES-LITTLE (Egyesült Királyság):

Kockás forradalom
629.
KRESALEK Dávid & SOPONYAI Dóra (Magyarország):

630.
Sa'Adat RAHIMZADEH (Irán):

631.
Surya GEMILANG (Indonézia):
koffin  6 min.

632.
Idriss GABEL (Belgium):
Kolwezi On Air  73 min.

633.
Piotr DYLEWSKI (Lengyelország):
Konstruktor  21 min.

Kopjafa a házunk helyén
634.
BARABÁS Eszter (Magyarország):

635.
Daria KOPIEC (Lengyelország):
Kosmos  3 min.

636.
Tomislav SOBAN (Horvátország):
Kraj  10 min.

637.
Karolina ZALESZCZUK (Lengyelország):
Kroki  24 min.

638.
Karolina ZALESZCZUK (Lengyelország):
Kroki  24 min.

639.
Alice EROKHINA (Oroszorrszág):

640.
Alice EROKHINA (Oroszorrszág):

641.
Christoph HEIMER (Németország):
Kryo  30 min.

642.
Austin SETTLE (Ausztria):
Kryptonite  4 min.

643.
Artur URBANSKI (Lengyelország):

644.
Anna URBANCZYK (Lengyelország):
Kulturysta  18 min.

645.
Pavlina STRILKOVSKA (Ukrajna):

646.
Richard LEGASPI ( Fülöp-szigetek, Olaszország):

647.
Julia LAURENCEAU (Franciaország):
L'île  47 min.

648.
Benoit MAESTRE (Franciaország):
L'archipel  83 min.

649.
Benjamin GUILLARD (Franciaország):

651.
Olivier JOURDAIN (Belgium):
L'Eau Sacrée  56 min.

652.
Laurent DIENNET (Franciaország):
L'entomologiste  17 min.

653.
Anne VOUTEY & Karima GHERDAOUI (Franciaország):

654.
Manon COUBIA (Belgium, Franciaország):

655.
Philippe ORREINDY (Franciaország):
L'ocean Electro  52 min.

656.
Claire LEDRU (Franciaország):

657.
Xavier SERON & Meryl FORTUNAT ROSSI & (Belgium, Franciaország):
L'ours Noir  16 min.

Lépések
658.
Nicola Stephanie SANGS (Magyarország):
Lépések  8 min.

659.
Javier HERNANDEZ & Marc GUANYABENS (Spanyolország):
L De Libertad  11 min.

L E N D I N
660.
Piero TONIN (Olaszország):
L E N D I N  3 min.

661.
Juan CARLOS & Juan ROCHA & Peña LEÓN (Mexikó):

662.
Hervé BRINDEL (Belgium):
La Beune  50 min.

663.
David F VEGA (Spanyolország):

664.
Lucia CASTELLANO (Spanyolország):

665.
Anna MITTERER & Marcuse HAFNER (Ausztria):

666.
Jasna KRAJINOVIC (Belgium, Franciaország):
La chambre vide  58 min.

667.
Alessandra PESCETTA ( Olaszország, Egyesült Királyság):

668.
Benoit MARTIN (Franciaország):

669.
Noémi GRUNER (Franciaország):
La Costa Dorada  10 min.

670.
Laurent FIRODE (Franciaország):
La Culotte  7 min.

671.
Gilles GREGOIRE (Belgium):

672.
Eric PAUWELS (Belgium):

Az etűd
673.
Martin RATH (Lengyelország):

674.
Laurent PANTALEON (Franciaország):

675.
Chachee VALENTINE (USA):
La Flamme  7 min.

676.
Thibault VINçON (Franciaország):

677.
Chiara BELLINI (Olaszország):

678.
Sébastien LE CORRE (Franciaország):

679.
Susana CASARES (Spanyolország):
La Invitación  14 min.

680.
Pablo GIL ASENJO (Spanyolország):
La Invitada  13 min.

A bárány törvénye
681.
Lotfi ACHOUR (Franciaország, Tunézia):

682.
Violaine DE VILLERS (Belgium):
La langue rouge  69 min.

683.
Baptiste BERTHEUIL (Franciaország):

684.
Adrien COSTELLO (Franciaország):

685.
Armando SALOMO (Mexikó):

686.
Telmo BASTERRETXEA SEIJO (Spanyolország):

687.
Valérie THÉODORE (Franciaország):

688.
Fanny LIATARD & Jérémy TROUILH (Franciaország):

689.
Michelle GARZA (Mexikó):

690.
Irvin CASTRO & Goga RIVEROS (Chile):

Legátláthatóbb jel
691.
David CARDONA L (Argentína):

692.
Ricky MASTRO (Franciaország):
La Tapette  9 min.

693.
Fernando SANCHEZ (Spanyolország):
La Tarta  4 min.

694.
Gilles LAURENT (Belgium):

695.
Isaac BERROKAL (Spanyolország):
La Trampa  12 min.

696.
Shandy GOLEZ (Fülöp-szigetek):

697.
Steve SANGUEDOLCE (Kanada):

698.
Filipe MARTINS (Portugália):
Landing  16 min.

699.
Shadowlight ARTISTS (Egyesült Királyság):
Landscapes  4 min.

700.
Sonya BENDER (USA):

701.
Matthew ANDERSON (USA):
Las gitanas  16 min.

Las Meninas
702.
BÉRES Dániel (Ausztria):
Las Meninas  15 min.

Ok és okozat
703.
Ernesto MARTÍNEZ BUCIO (Mexikó):

704.
Carlota MARTÍNEZ PEREDA (Spanyolország):
Las Rubias  17 min.

705.
Julien LASSEUR (USA):
Last Call Lenny  12 min.

706.
Omar SHOKRI (Egyiptom):

707.
Wolfgang PFOSER-ALMER (Ausztria, USA):

708.
Martyna JAKIMOWSKA & Karol LINDHOLM (Lengyelország):
Lato  9 min.

709.
Guillaume VALLÉE (Kanada):

710.
Bernard YERLèS (Belgium):

711.
Xavier DUCRY (Svájc):
Le dernier oeil  10 min.

712.
Peter DOUROUNTZIS (Franciaország):

713.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):

714.
Claude LUYET (Svájc):

715.
Valérie LEROY (Franciaország):
Le Grand Bain  16 min.

716.
Juliette JOFFÉ (Belgium, Franciaország):

717.
Alexandre VALENTI (Franciaország, Olaszország):

718.
Gilles DELMAS (Franciaország):

719.
Xavier SERON & Meryl FORTUNAT ROSSI (Belgium, Franciaország):
Le Plombier  14 min.

720.
Thibault CHOLLET (Franciaország):
Le Promeneur  5 min.

721.
Thibault CHOLLET (Franciaország):
Le Promeneur  5 min.

A többi már az ember dolga
722.
Doria ACHOUR ( Franciaország, Tunézia):

723.
Tom BIELINSKI (Franciaország):

724.
Erwan LE DUC (Franciaország):

725.
Helmy NOUH (Egyiptom):
Leilat Hob  18 min.

726.
Alberto TAIBO PIñEIRO (Spanyolország):
Leni K  19 min.

727.
Daphné HÉRÉTAKIS (Franciaország, Görögország):

728.
Mélissa IDRI & Benoit LECAILTEL & Ivana NGAMOU & Côme BALGUERIE (Franciaország):

729.
Rosine MBAKAM (Belgium):

730.
Jawad RHALIB (Belgium, Marokkó):

731.
Jean-Frédéric DE HASQUE (Belgium):
Les Lions  90 min.

732.
Marie FAGES (Franciaország):

733.
Raphaël MATHIE (Franciaország):
Les Naufrageurs  22 min.

734.
Marion TRUCHAUD (Franciaország):

735.
Gaby OHAYON (Franciaország):
Les Pionniers  9 min.

736.
FÓTI Dávid (Magyarország):

737.
Yuji MITSUHASHI (Japán):
Lies  25 min.

738.
Vakhtang KUNTSEV-GABASHVILI (Grúzia):
Life is Be  87 min.

739.
Sajedur RAHMAN (Banglades):
Life Journey  2 min.

740.
Fedor SELKIN (Oroszország):
Lifter  13 min.

741.
Danny SMITH (Egyesült Királyság):

742.
Mark PARTRIDGE ( USA, Puerto Rico):
Light Struck  15 min.

743.
Marcio MIRANDA PEREZ (Brazília):
Lightrapping  22 min.

744.
Dominika LAPKA (Lengyelország):
Lila  24 min.

745.
PAZSITKA Ákos (Magyarország):

Limbo
746.
Konstantina KOTZAMANI ( Görögország, Franciaország):
Limbo  29 min.

747.
Stuart POUND ( Egyesült Királyság, Anglia):
Lindy Hop  11 min.

748.
Jeff SILVA & Vic RAWLINGS (USA):
Linefork  93 min.

749.
Tavo RUIZ (Mexikó, Németország):
Linie 9  16 min.

750.
Pacific VOICE INC. (Japán):

751.
Or Kan Tor (Izrael):
Little Thing  5 min.

752.
Iker ARCE (Spanyolország):
Lituania  20 min.

753.
Gudmundur GARDARSSON (Izland):
LjósÖld  13 min.

754.
Davor BORIć (Portugália):

755.
Efrat RASNER (Izrael):
Lo laga'at  19 min.

756.
Anton AZAROV (Ukrajna):

Lokal Europa
757.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Lokal Europa  13 min.

758.
Klara KOCHANSKA (Lengyelország):
Lokatorki  30 min.

759.
Mikhaelle SILICE & Pierre JOEL (Németország):
Loneliness  4 min.

760.
Joanna LORHO (Belgium):
Loon-Plage  5 min.

761.
Sebastian WIEDEMANN ( Argentína, Kolumbia):

762.
Jerome BOULBES ( Japán, Franciaország):
Lost Moon  3 min.

763.
Julius SCHULTHEIß (Németország):
Lotte  76 min.

764.
Joanne RAKOTOARISOA (Franciaország):
Louves  10 min.

765.
BUCSI Réka ( Magyarország, Franciaország):
Love  15 min.

766.
Lise FISCHER (Franciaország):

767.
Thibaut PIOTROWSKI (Franciaország):
Lumpen  8 min.

768.
Xuecheng XU (USA):
Luscious  2 min.

769.
RICHLY Zsolt (Magyarország):

770.
RICHLY Zsolt (Magyarország):

771.
Tamilla SLICHENKO (Oroszország):
Lyubov est  19 min.

772.
Álvaro ORUS (Spanyolország, Németország, Chile):

773.
Sylvain DISERENS & Rémi RAPPE (Franciaország):

Münster
774.
Martin LE CHEVALLIER (Franciaország):
Münster  47 min.

775.
Jasna KRAJINOVIC (Belgium, Franciaország):
Ma Fille Nora  16 min.

776.
Ran RAVIV (Izrael):

Machinae Novae 002
777.
Darko VIDACKOVIC (Horvátország):

778.
Orit OGED (Izrael):

779.
Danae PAPAIOANNOU (Görögörszág):
Mad Dogs  13 min.

780.
Coke RIOBÓO (Spanyolország):
Made in Spain  11 min.

781.
Lana Z CAPLAN (USA):
Maelstroms  8 min.

Magunk vagyunk
782.
PAZSITKA Ákos (Magyarország):
Magunk vagyunk  22 min.

Makara
783.
Prantik BASU (India):
Makara  20 min.

784.
Ines PONTE (Angola):

785.
Ivan BAKRAC (Szerbia):
Maleą  20 min.

786.
Maja KRIľNIK (Szlovénia):
Male ribe  22 min.

787.
Morgane MARINOS & Claire BRODELLE & Cindy KINADJIAN & Clarisse VALEIX (Franciaország):

788.
Lutz GREGOR (Németország):
Mali Blues  93 min.

789.
Sebastian DROZAK (Lengyelország):
Mam cie  15 min.

790.
Maimouna DOUCOURÉ (Franciaország):
Maman(s)  21,03 min.

791.
Mackenzie SHEPPARD (Japán):
Man In Phone  8 min.

Manodopera
792.
Loukianos MOSHONAS (Görögország, Franciaország):
Manodopera  28 min.

793.
Bruno CARNIDE (Sao Tomé és Príncipe):
Manuel  7 min.

Mara
794.
Meral YEGIN (Törökország):
Mara  12 min.

Mara Mara
795.
David AGUILAR IñIGO (Baszkföld):
Mara Mara  39 min.

796.
Johnny CHIBA (USA):

797.
João ROSAS (Portugália):
Maria Do Mar  30 min.

798.
Carlos G. VELASCO (Spanyolország):
Mario  9 min.

799.
Christian PHILIBERT (Franciaország):

800.
Nicolae DAVID (Ausztria):

801.
Jie Jie NG ( Németország, Kína):
Mein Hutong  11 min.

802.
Raghuwar NEPAL & Shiva Sharan KOIRALA (Nepál):
Mela  7 min.

803.
Alexander ISAENKO (Ukrajna):
Memorial  13 min.

804.
Utpal BORPUJARI (India):

805.
Victor DEREBENKO (Oroszország):
Memory  9 min.

806.
Elke H. MARKOPOULOS & Rainer LUDWIGS (Németország):

807.
Daniel MOSHEL (Ausztria):

808.
Prague BENBENISTY (Izrael):
Mevorehet  16 min.

809.
Nicolas AGUILAR (Mexikó):
Mi Paraíso  40 min.

810.
Luis PALOMINO (Mexikó):

811.
Tomer HEYMANN & Barak HEYMANN (Izrael):

812.
Erwan LE DUC (Franciaország):

813.
Marc BETHKE (Németország):
Mikelis  15 min.

814.
Miguel CASANOVA (Spanyolország):

815.
Silke C. ENGLER (Németország):
Mind your Body  22 min.

816.
Andika Wahyu ADI PUTRA & Surya GEMILANG (Indonézia):
Mindquake  6 min.

817.
Vincent MAURY (Franciaország):
Minh Tâm  25 min.

Minotaurusz
818.
Szabolcs TOLNAI ( Szerbia, Magyarország, Horvátország):

819.
Andres TENUSAAR (Észtország):

820.
Joanna POLAK & Daria KOPIEC (Lengyelország):

Fiatal oroszlánok: az idők teljességében
821.
Dejan BATOćANIN (Szlovénia):

822.
Sebastian HENN (Svájc):
Moby  7 min.

823.
Jacob (SNEAL) RIMLER & Jorge RAVELO (USA):
Modern Marvel's  9:41 min.

Moloch
824.
Szymon KAPENIAK (Lengyelország):
Moloch  32 min.

825.
Stephanie CADORET (Franciaország):

826.
Marika PIEDBOEUF (Belgium):

827.
Kaushik ROY (India):

828.
Marin ROSETE (Spanyolország, USA):
Money  86 min.

829.
Martin ROSETE ( USA, Spanyolország):
Money  85 min.

830.
Kailash S BHAVAN (India):

831.
Vera SEBERT (Németország, Ausztria):

832.
Banu AKSEKI (Belgium):
Montagne  20 min.

833.
Mark HEMSWORTH (Egyesült Királyság):
Mood & Seasons  12 min.

Gyönyörű nő
834.
Diëgo NURSE (Belgium):

835.
Takeshi YASHIRO (Japán):

836.
Michal KORCHOWIEC (Lengyelország):
Morgenrot  68 min.

837.
Flavio PIRES (Portugália):
Morrer  20 min.

838.
Thandi SEBE & Tim FORESTA (Németország, Dél-Afrika):
Mostly Waiting  29 min.

839.
Lika LIPSKAYA (Oroszország):
Motylyok  15 min.

Mr. Gaga
840.
Tomer HEYMANN (Izrael, Svédország, Németország, Hollandia):
Mr. Gaga  100 min.

841.
Arpan DUTTA (India):

842.
Melissa DULLIUS & Gustavo JAHN ( Németország, Brazília):

843.
Manuel KNOFLACH & Felix HUBER (Ausztria):
Murl  15 min.

844.
Ania MOKRZYCKA (Egyesült Királyság):

845.
Igor MALAKHOV (Ukrajna):
Music lessons  28 min.

846.
Ferriol TUGUES (Spanyolország):
MUSICIDIO  6 min.

847.
Andi IMAM PRAKASA (Indonézia):

848.
Jedrzej MICHALAK (Lengyelország):

849.
Sarah El BAKKOURI (Kanada):
Muslim(ah)  7 min.

850.
Nikhil VS (India):
Mute  4 min.

851.
Yasmin MISTRY (USA):
My Identity  11 min.

Életemet Írországért
852.
Kieron J. WALSH (Írország):

853.
Paul POET (Ausztria):

854.
Samuel YAL (Franciaország):
Nœvus  8 min.

855.
Antonio SUCH (Spanyolország):
Náufragos  16 min.

856.
TÖRÖK Éva (Magyarország):
Nélkül  21 min.

857.
Arnold AGANZE (Uganda):

858.
Davor BORIĆ (Horvátország):

859.
Mike FRIEDRICH (Németország):

860.
Nyima CARTIER (Franciaország):
Nako  18 min.

861.
Thomas TAUBE (Németország):
Narration  46 min.

862.
Charlotte CAYEUX (Franciaország, Burkina Faso):
Nassara  15 min.

863.
Matthew GANDY (Egyesült Királyság, Németország):
Natura Urbana  70 min.

864.
Jeroen TER WELLE (Hollandia):
Nature morte  4 min.

865.
Marcin KOPEC (Lengyelország):

866.
Pawel LOZINSKI (Lengyelország):

867.
Grzegorz DEBOWSKI (Lengyelország):
NDR  28 min.

868.
Mateo GRANILLO (Mexikó):

869.
Kostyantyn STEPANSKYY (Portugália):
Necropolis  10 min.

870.
Darijo BOSSNJAK (Bosznia és Hercegovina):

871.
Yasmin KIDWAI (India):

872.
Dalibor BARIć (Horvátország):

873.
Keywan KARIMI (Irán):

Következő
874.
Elena BRODACH (Oroszország):

Nem kívánt örökség
875.
Irena SKORIC (Horvátország):

876.
Kristof GEREGA (Németország, Lengyelország):

Éjszakai utazás
877.
Ella GANCARZ (Egyesült Királyság):

878.
RUMANN Gábor (Magyarország):
Nincs  5 min.

879.
David MORENO (Spanyolország):
Nini  18 min.

880.
Aline MAGREZ (Vietnám, Belgium):
NO'I  22 min.

881.
Cláudia VAREJãO (Portugália):

882.
Afsaneh SALARI (Portugália, Irán):
No Man's Land  25 min.

883.
Laura JOU (Spanyolország):
No Me Quites  14 min.

Legjobb úton
884.
TÚRI Bálint Márk ( Magyarország, Hollandia):

885.
Atelier COLLECTIF (Belgium):
No-Go Zone  10 min.

886.
Spela CADEZ (Szlovénia, Horvátország):
Nocna ptica  9 min.

Noiré
887.
ODEGNÁL Róbert (Magyarország):
Noiré  19 min.

888.
Lois PATIñO (Portugália):

889.
LICHTER Péter (Magyarország):

890.
Mo JÄGER (Németország):

891.
Bjorn BRATBERG (Norvégia):
Noriaki  9 min.

892.
Chiqui CARABANTE (Spanyolország):
Normal  18 min.

893.
Abi FEIJÓ & Alice GUIMARãES & Laura GONçALVES & Daniela DUARTE (Portugália):

894.
Xavier SIRVEN (Franciaország):
Not K.O  20 min.

895.
Davide CRIVELLI (Németország):

896.
Mélanie LALEU (Franciaország):

897.
Jonathan JOHNSON (USA):

898.
Fathima NIZARUDDIN ( India, Egyesült Királyság):

899.
Yann PIERRE (Franciaország):
Nuit Rouge  18 min.

900.
Víctor DEVESA (Spanyolország):

901.
Ico COSTA (Portugália):
Nyo Vweta Nafta  20 min.

902.
Ufuk ERDEN (Törökország):
O'nsuz...  64 min.

903.
André RUIVO (Portugália):

904.
Gabriel ABRANTES & Ben RIVERS (Portugália, Franciaország):
O Corcunda  29 min.

905.
Rodrigo AREIAS (Portugália):
O Guardador  17 min.

906.
Paulina ROSAS (Mexikó):
Oak leaves  30 min.

907.
Gints ZILBALODIS (Lettország):
Oasis  17 min.

908.
Zeljko MIRKOVIC ( Szerbia, Belgium):
Obecanje  74 min.

909.
Petja PULKRABEK ( Svájc, Németország):
Occasus  15 min.

910.
Vladimir MOROZOV (Oroszorrszág):

911.
Isamu HIRABAYASHI (Japán):
Octopus  25 min.

912.
William S. TOUITOU (Franciaország):

913.
Tess MARTIN (Hollandia):
Oh My  4 min.

914.
Marcin PODOLEC (Lengyelország):
Olbrzym  11 min.

915.
Sharad KALAWAR (India):
Old Delhi  27 min.

916.
Daniele LUCCA (Svájc):

917.
Adam LUXTON & Summer AGNEW (Új Zéland):

918.
Jake Martin GRAVES (Egyesült Királyság):

919.
Juha VAN INGEN (Finnország):
One  8 min.

920.
Islam KAMAL (Egyiptom, Svájc):

921.
Caque TRUEBA & Juan TRUEBA (Spanyolország):
One Step Ahead  14 min.

922.
Robert SCHULZMANN ( Németország, Oroszország):
Onkel wasja  16 min.

923.
Seyed Mohsen POURMOHSENI SHAKIB (Irán):
Oracle  5 min.

924.
Isabel PAGLIAI (Franciaország):
Orfeo  14 min.

Osmosis
925.
Nasos KARABELAS (Görögország):
Osmosis  66 min.

Az utolsó terem
926.
Marta CHYłA-JANICKA (Lengyelország):

927.
Slawomir WITEK (Lengyelország):
Ostatni Sezon  13 min.

928.
Kristin SCHEVING (Izland):
Other Side  13 min.

929.
Calum RHYS (Egyesült Királyság):
Our Father  15 min.

930.
Constance STRICKLAND (USA):

931.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Brazília):
Outubro Acabou  24 min.

932.
David Anthony SANT (Ausztrália):
Over Against  5 min.

933.
Lotfi ACHOUR (Tunézia, Franciaország):
Père  18 min.

934.
Maarit SUOMI-VääNäNEN (Finnország):

935.
Vica ZAGREBA (Franciaország):
Pa Fuera  16 min.

936.
Alexis BARBOSA (Franciaország):
Pacific Mermaid  48 min.

937.
Takano YURI (Japán):
Painter  20 min.

938.
Pablo CALLISAYA (Svájc):
Paläontologie  13 min.

Caramel szavai
939.
Juan Antonio MORENO AMADOR (Spanyolország):

940.
Abbas SENDI (Irán):
Panahgah  75 min.

Panta Rhei
941.
Markus SCHINDLER ( Németország, Ausztria):
Panta Rhei  5 min.

Papa, Alexandre, Maxime és Eduardo
942.
Simon MASNAY (Franciaország):

943.
David DA COSTA (Franciaország):

944.
Sergio MILÁN (Spanyolország):
Para Sonia  8 min.

945.
Ken KEISO (Ausztrália):
Paracosm  2 min.

946.
Duąan ZORIĆ (Szerbia):
Paraliza  21 min.

947.
B. Danielle WATKINS (USA):

948.
Christophe LEROY & Adrien CAMUS (Franciaország):
Parti Pris  82 min.

949.
SZABÓ Szonja (Magyarország):
Partizánok  18 min.

950.
Sabrina AMARA (Franciaország):

951.
Roshan RANE (India):

Patria Nostra
952.
NÓVÉ Béla (Magyarország):
Patria Nostra  93 min.

953.
Marvin LITWAK ( Németország, India):
Pawo (litwak)  117 min.

954.
Stefan PAVLOVIC (USA):
Pearl & Werther  10 min.

955.
André SANTOS & Marco LEãO (Portugália):
Pedro  20 min.

Pedro Noula
956.
Karolos ZONARAS (Görögország):
Pedro Noula  110 min.

Ablak
957.
Teymur DAIMI (Azerbajdzsán):
Penjere / Ablak  11 min.

958.
Sharon WOODWARD (Egyesült Királyság):
People like me  11 min.

959.
Sergei KACHKIN (Oroszország):

Péter erdeje
960.
Martina MESTROVIC (Horvátország):

961.
Florent LAZARE & Quentin BLONDEL (Franciaország):

962.
Natalka LEVINA (Ukrajna):
Pidstupna uyava  14 min.

963.
Seiki WATANABE (Japán):

964.
Agnieszka ELBANOWSKA (Lengyelország):

965.
Daria KOPIEC (Lengyelország):
Pierwszy raz  11 min.

966.
Jure PAVLOVIC (Horvátország):
Piknik  13 min.

967.
John DOAN ( Németország, Ukrajna, Vietnam):
Pilgrims  6 min.

968.
Sébastien PETRETTI ( Belgium, Egyesült Királyság, Olaszország):

969.
Fabien CARLO (Franciaország):

970.
Anant RAI (India):

971.
Jeremy LANNI (USA):

972.
Noam OSBAND (USA):

973.
Christoph RAINER ( USA, Németország, Ausztria):

974.
Anat VOVNOBOY (Izrael):
Pituy Beam  50 min.

975.
Hatsuki YOKOO (Japán):
Plan B  9 min.

976.
Veljko POPOVIC (Horvátország):
Planemo  14 min.

977.
Josselin FACON (Franciaország):
Plein Eté  6 min.

978.
Mateusz ZNANIECKI (Lengyelország):
Plum  10 min.

979.
Grzegorz WACLAWEK (Lengyelország):
Podworko  5 min.

980.
Mikhail DOVZHENKO (Oroszország):
Poka net  19 min.

981.
Emraan Akbar IMRAN INAMDAR (India):
Poke Go  5 min.

982.
Katarzyna WARZECHA (Lengyelország):

983.
Ricardo OLIVEIRA (Portugália):
Pontas Soltas  40 min.

Nem a Pénz a Legfontosabb
984.
Vijay S. JODHA ( Dél-Afrika, Dánia):

985.
Eric LEDUNE (Belgium, Franciaország):
Pornography  24 min.

986.
Jean ANOUILH (Franciaország):
Port Bou  30 min.

987.
Anna MATISON (Oroszország):
Posle tebya  120 min.

988.
Jessica PALUD (Franciaország):
Poupée  13 min.

989.
Piotr DUDAK (Lengyelország):
Powidok  9 min.

990.
Emmanuel PLASSERAUD (Franciaország):

991.
Jonathan BORGEL (Franciaország):

992.
Teodor KUHN (Szlovákia):
Prepáčte mi  17 min.

993.
Mario DE LA TORRE (Spanyolország):

994.
Pedro CALDAS (Portugália):
Primeiro Amor  29 min.

995.
Sebastien CLERMONT (Kanada):
Prism  3 min.

996.
Ilia ANTONENKO (Oroszország):

997.
Delia SCHILTKNECHT (Svájc):
Procedere  6 min.

998.
Anna MATISON (Oroszország):

999.
Susana NOBRE (Portugália):

1000.
Susana NOBRE (Portugália):

1001.
Lukasz BOROWSKI (Lengyelország):
Przed Switem  27 min.

1002.
Karol STARNAWSKI (Lengyelország):
Przedziały  18 min.

1003.
Karol PALKA (Lengyelország):

1004.
Michal JASKULSKI (USA, Lengyelország):
PRZY PLANTY 7/9  87 min.

1005.
Nam RON (Malajzia):

1006.
Javier A. VIGIL ( Argentína, Spanyolország):
Puente  17 min.

1007.
Rob FEULNER (Kanada):

1008.
Robin PETRÉ ( Magyarország, Belgium, Portugália):
Pulse  26 min.

Push
1009.
SZAKÁLY Réka Anna (Magyarország):
Push  7 min.

1010.
Tsvetan DRAGNEV (Bulgária):
Pustinjaci  66 min.

1011.
Duncan POULTON (Egyesült Királyság):
Pygmalion  7 min.

1012.
Milja VIITA (Finnország):
Q  6 min.

1013.
Joe PISCIOTTA (USA):

1014.
Marie DEVUYST (Belgium):

1015.
Enock CARVALHO & Matheus FARIAS (Brazília):

1016.
Kate JESSOP (Egyesült Királyság):
Queer Heroes  5 min.

1017.
Sasha YASTREBOVA (Oroszorrszág):

1018.
Alice ANGELETTI (Németország):
Ra Menada  8 min.

1019.
Shunsaku HAYASHI (Japán):
Railment  10 min.

1020.
Margarida LUCAS (Portugália):
Rampa  16 min.

1021.
Ana HORVAT (Horvátország):
Razgovor  6 min.

1022.
Allan BROWN (Kanada):

1023.
Andrew ENGLISH ( Ausztrália, Németország):
Real Soldiers  13 min.

1024.
Dirk SORGE (Németország):

1025.
Julius DOMMER (Németország):
Rebar  30 min.

1026.
Marielle JAKOBSONS (USA):
Recognition  15 min.

1027.
Rocio CALABOZO & Óscar Sánchez SÁNCHEZ (Spanyolország):

1028.
Branko TOMOVIC ( Egyesült Királyság, Németország):
Red  20 min.

Piros Gyémánt
1029.
Adam Ż±DłO (Lengyelország):

Vörös álom
1030.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):

1031.
Toma WASZAROW (Bulgária , Horvátország):
Red Light  21 min.

1032.
Saeed NAGHAVIAN (Irán):
Refugee Camp  2 min.

1033.
Greg BAKKER (Dél-Afrika):
Relics  86 min.

1034.
Sasha HUBER & Petri SAARIKKO (Új Zéland):

1035.
Shunsaku HAYASHI (Japán):
Remember  9 min.

1036.
Marie DAVID BRUMAGNE & Bram VAN CAUWENBERGHE (Belgium):

1037.
Omri DEKEL-KADOSH (Izrael):
Remove Tag  11 min.

Rendes lányok
1038.
BENDÓ Zsuzsanna (Magyarország):
Rendes lányok  17 min.

1039.
Tobi OGUNWANDE (Nigéria):
Renege  6 min.

1040.
Jon GARAñO & Jose Mari GOENAGA (Spanyolország):
Renovable  13 min.

Reszkető Gerenda
1041.
NAGY Kálmán (Magyarország):

1042.
Laurent GARIBALDI (Franciaország):

1043.
Martin BOURGAULT (Kanada):
Retour | Volver  61 min.

1044.
Michal WÓJCICKI (Lengyelország):
Reveille  7 min.

1045.
Wiktor "Korek" BOJANOWSKI (Lengyelország):
Rezerwacja  14 min.

1046.
Comes CHAHBAZIAN (Belgium):

1047.
Richard HUNT (Egyesült Királyság):

1048.
Ged HANEY & Emma CALDER ( Egyesült Királyság, Dél-Afrika):

1049.
Cristian VALENCIANO (Spanyolország):
Roma Backwards  10 min.

1050.
Mohammad EHSANI (Irán):

1051.
Claudio FRANKE (Németország):
Rose  17 min.

1052.
Catherine TISSIER (Franciaország):

1053.
Ramtin BALEF (Irán):

1054.
Noëmi SCHNEIDER ( USA, Svájc):
Runaway  4 min.

1055.
Marie ALBERTO JEANJACQUES (Franciaország):

Sülve-főve
1056.
KEMÉNY Eszter (Magyarország, Románia):
Sülve-főve  5 min.

Egy este
1057.
Ajay SAKLANI (India):

Bilincs
1058.
Dedipya JOSHII (India):

1059.
Iztok KLANCAR (Hollandia):
Safe Place  15 min.

Sakhisona
1060.
Prantik BASU (India):
Sakhisona  26 min.

1061.
Ziya DEMIREL (Franciaország, Törökország):
Sali  13 min.

1062.
Elena MUñOZ CANO (Spanyolország):
Salsa  20 min.

1063.
Santosh DAHAL (Nepál):
Sankalpa  17 min.

1064.
Louise ERNANDEZ (Franciaország):
Sarragan  11 min.

1065.
Ignacio MASLLORENS ( Argentína, Kolumbia):
Sas Quyhynuca  7 min.

Saskarom
1066.
LASKOVITY J. Ervin & TÓTH Szilárd (Magyarország):
Saskarom  22 min.

1067.
Sergey TSYSS (Oroszország):

1068.
Steffen MAHNERT (Svájc):
Schiiterhufe  27 min.

1069.
Yuri MURAOKA (Japán):
Schizophrenia  10 min.

1070.
Anthony Van ROOSENDAEL (Belgium):
Schroot  11 min.

1071.
Jannis LENZ (Ausztria):
Schwerelos  9 min.

1072.
Dawn WESTLAKE (USA):
Scrappy  4 min.

1073.
Pedro FREIRE (Brazília):
Se por acaso  15 min.

1074.
Emily MENNERDAHL (Svédország):

1075.
Mohamed ALLAM (Egyiptom, Japán):

1076.
Fabeeha Khawer LODHI & Thevanesan KUNA CEGARAM (Malajzia):
Secrets  2 min.

1077.
FUTÓ László (Magyarország):

1078.
Diego BARRERA (Spanyolország):

1079.
Tomás Paula MARQUES (Portugália):
Sem Armas  14 min.

1080.
Raquel FELGUEIRAS (Portugália):
Sendas  5 min.

1081.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

1082.
Leonor Noivo (Portugália):
Setembro  33 min.

1083.
Diego Mas TRELLES (Spanyolország):

1084.
Santiago SAMANIEGO (Spanyolország):
Sexteen  24 min.

1085.
Nishant DALAL (India):
Shackled  9 min.

1086.
Kristof SAGNA (Franciaország, Japán):
Shadow of Man  7 min.

1087.
Tung NGUYEN TRAN BA (Finnország):

1088.
John LUDI (USA):
Sheep  4 min.

1089.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Shopping  12 min.

1090.
Benna G. MARIS (Olaszország):

1091.
Leah TONIC (Izrael):

1092.
Danel ELPELEG (Izrael):
Shtaim  13 min.

1093.
Witold GIERSZ (Lengyelország):
Signum  14 min.

1094.
Paco RUIZ (Spanyolország):
SILENTE  9 min.

1095.
Tobias SAUER (Németország):

1096.
Yusuke FUJII (Japán):
Sin and Bus  30 min.

1097.
Reza MAJLESI (Irán):

1098.
Maria POSADA & Adrián IGLESIAS (Spanyolország):
Sin Tu Latido  8 min.

1099.
Priscilla GUY (Kanada):
Singeries  7 min.

Sötét szirén
1100.
Elio QUIROGA RODRIGUEZ (Spanyolország):

1101.
Ivan PERIC (Horvátország):

1102.
Cristian RADU (Románia):

1103.
Kai Welf HOYME (Németország):
Skeleton  5 min.

1104.
Ana HUSMAN (Horvátország):
Skoro Nista  16 min.

1105.
CSERE Áron & FÓTI Dávid (Magyarország):
Slamber  26 min.

1106.
Kuesti FRAUN (Németország):
Smarter User  1 min.

1107.
Domas PETRONIS (Litvánia):
Sobaka  10 min.

1108.
Jorge QUINTELA (Portugália):
Sobre El Cielo  35 min.

1109.
A.T. (Japán):
Sociopaths  6 min.

Föld
1110.
Maria Alice ARIDA (Brazília):
Solo / Föld  16 min.

1111.
Patrick BUHR (Németország):

1112.
Sergei RAMIREZ (Mexikó):
Sommer dreams  10 min.

1113.
Cem TEMEL (Törökország):
Somnus  6 min.

1114.
Theodore USHEV (Kanada):
Sonambulo  5 min.

1115.
Luz María RODRÍGUEZ PÉREZ (Mexikó):
Sonata y bronce  25 min.

1116.
Johannes Christopher GERARD (Tajvan):

1117.
Stefan ARETZ (Németország):
Sorry Guys  40 min.

1118.
FÓTI Dávid (Magyarország):

1119.
Jan IJäS (Finnország):

Soul Exodus
1120.
BERECZKI Csaba (Magyarország):
Soul Exodus  92 min.

Soury
1121.
Christophe SWITZER (Franciaország):
Soury  20 min.

1122.
Bahram ARK & Bahman ARK (Irán):
Soyuq  87 min.

Space
1123.
BORS Adrián (Magyarország):
Space  19 min.

Spark
1124.
Boris SEEWALD (Németország):
Spark  2 min.

1125.
Robin POLAK (Németország):
Speechless  6 min.

1126.
Antonin DE BEMELS (Belgium):
SPENT movie  13 min.

1127.
Alisa DEBELIC (Szerbia):
Srecan put  20 min.

1128.
Zlatko COSIC (USA):

1129.
Erik BAKHSHI & Aren AMBAR (USA):
Stained  3:30 min.

1130.
Anyora SÁNCHEZ (Spanyolország):
STALINGRADO  12 min.

1131.
Nojus DR±SUTIS (Litvánia):

Eper vagy vanília
1132.
Holger MOHAUPT & Tracey FEARNEHOUGH (Skócia):

1133.
Joseph CATTÉ (Franciaország):

1134.
Tamás KISS (Ausztria):
Studentenfutter  39 min.

1135.
Piotr KABAT (Lengyelország):
Super Rzecz  5 min.

1136.
Andrzej CICHOCKI (Lengyelország):
Supernova  29 min.

1137.
Klaus UHRIG & Till KRAUSE (Németország):

1138.
Denise IRIS (USA):
Supersymmetry  29 min.

1139.
Stefan MIHALACHI (Franciaország):
Sur Le Quai  64 min.

Meglepetés
1140.
Ali SHAMS (Irán):

1141.
Fran VIDAL (Mexikó):
Suspendido  16 min.

1142.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

1143.
Sergiy MASLOBOISHCHYKOV (Ukrajna):

1144.
RUMANN Gábor (Magyarország):
Sweet Home  5 min.

1145.
Hagit KASTEL (Pakisztán):

1146.
Hayk MATEVOSYAN ( Örményország, USA):

Száz forint
1147.
LÁTOS Márk (Magyarország):
Száz forint  7 min.

1148.
Kordian KADZIELA (Lengyelország):
Szczekoscisk  30 min.

1149.
ZAJTI Balázs (Magyarország):

1150.
Claire BARRAULT (Franciaország):
T'es con Simon  13 min.

Távolság
1151.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):
Távolság  9 min.

1152.
Kristjan HOLM (Észtország):
Täismaja  17 min.

1153.
Meelis MUHU (Észtország):

1154.
TAKÁCS Mária (Magyarország):

1155.
Emilio YEBRA (Spanyolország):

1156.
Ülo PIKKOV (Észtország):
Tühi ruum  10 min.

1157.
Emilie AUSSEL (Franciaország):

1158.
Ratnadeep RAY (India):
Taa-taa  9 min.

1159.
Keywan KARIMI (Franciaország):
Tabl  95 min.

1160.
Geórg CANTOS (Spanyolország):
TAKE AWAY  14 min.

1161.
Georgia MILTON & Abel RUBINSTEIN (Egyesült Királyság):

1162.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugália, Brazília):

1163.
Minos PAPAS ( USA, Olaszország):

1164.
Simon GREEN ( Egyesült Királyság, Hollandia):
Tanner Family  11 min.

1165.
Olivier BONNAUD (Franciaország):

Tara...the journey of love & passion
1166.
Kumar Raj KUMAR (India):

1167.
Markus E. MÜLLER (Ausztria):
Tata  22 min.

1168.
Ine POPPE & Koert DAVIDSE (Hollandia):
Teeth  22 min.

1169.
SPITZER Barbara (Magyarország, Franciaország):

1170.
Arjan BRENTJES (Hollandia):
Tempo  1 min.

1171.
Sathya SCHLÖSSER & Tatjana THÜRING (Németország):
Teppichlos  5 min.

1172.
Luciana FINA ( Portugália, Olaszország):
Terceiro Andar  62 min.

1173.
Thanut RUJITANONT (Thaiföld):
Teun  4 min.

1174.
James CREEDON (Írország, Franciaország):

1175.
Hiroto HARA (Japán):

1176.
Biswanath RATH (India):

A 'jobb' Üveg
1177.
Biswanath RATH (India):

1178.
Jac CLINCH (Egyesült Királyság):

1179.
Amir VAHEDI (Irán):
The Belief  3 min.

1180.
Russell HIGHSMITH (Egyesült Királyság):

1181.
Benna G. MARIS (Olaszország):
The Blur  1 min.

1182.
Lewis ROSE (Egyesült Királyság):

1183.
Prashant BHILARE (India):

The Copyist - A Másoló
1184.
KŐSZEGI Tamás (Magyarország):

1185.
Rodrigo ATIÉNZAR JIMÉNEZ (Spanyolország):

1186.
Luis Antonio RODRIGUEZ (USA):

1187.
Anton AZAROV (Oroszország, Ukrajna):
The Earrings  15 min.

1188.
Marc WAGENAAR (Németország):
The Eggman  7 min.

1189.
Nirmal Chander DANDRIYAL (India):

1190.
Michihito FUJII (Japán):
The Figment  21 min.

1191.
Richard YOUNG (India):

1192.
Tune SUGIHARA (Japán):

1193.
MÁTÉ Bori (Magyarország):

1194.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Dánia):

1195.
Benna G. MARIS (Olaszország):

1196.
Daniel Andreas SAGER (Németország, Kenya):

1197.
Elliot STOREY (USA):
The Lovers  9 min.

A legférfiasabb férfi
1198.
Anuj GULATI (India):

1199.
Jela HASLER (Svájc):
The Meadow  9 min.

1200.
Anna YANOVSKAYA (Olaszország):

1201.
Sara RAJAEI & Neva LUKIC ( Hollandia, Horvátország):

1202.
Elio QUIROGA RODRIGUEZ (Spanyolország):

1203.
Syni PAPPA (Görögország):

1204.
Guy BORDIN & Renaud DE PUTTER (Belgium):

1205.
Siew Hua YEO (Szingapúr):

1206.
Anastasia RIZOU (Görögország):
The Other  8 min.

1207.
Lena Ditte NISSEN (Németország):

1208.
Tuomas A. LAITINEN (Finnország, USA, Benin, Kína):

1209.
Noam OSBAND (USA):
The Radical Jew  22 min.

Erkin visszatér
1210.
Maria GUSKOVA (Oroszország):

1211.
Megan-Leigh HEILIG (Dél-Afrika):

1212.
Diana FRANKOVIC (Németország):
The Sad Monk  12 min.

1213.
Dheeraj JINDAL (India):
The School Bag  15 min.

1214.
Louis HENDERSON (Franciaország):

1215.
Cong YAO (Egyesült Királyság):

1216.
Prashant BHILARE (India):

1217.
Alvaro CONGOSTO (Spanyolország, USA):
The Suitor  12 min.

1218.
Diego BARRERA (Spanyolország):

1219.
Tom BEWILOGUA (Németország):
The Swelling  15 min.

1220.
Ash SUMPTER (Szlovákia):

1221.
Sergio AGUIRRE (Mexikó):

1222.
Theo PAPADOULAKIS (Görögország):
The Visitors  6 min.

1223.
Davy WALKER & Jack TURPIN (USA):
TheBox  4 min.

1224.
Anne COLLET (Belgium):

1225.
Ivana RADOS (Egyesült Királyság):

1226.
Stefan LAZARSKI (Lengyelország):
Thumbs Up  30 min.

1227.
Sumantra ROY (India):
Tic-Tac-Toe  20 min.

1228.
Katja BENRATH (Németország):
Tilda  14 min.

1229.
Alexander SCHULZ (Németország):

Tilos és életveszélyes
1230.
BOZZAY Balázs (Magyarország):

1231.
Annika SEHN & Jonas SPRIESTERSBACH (Németország, Kanada):

A törlesztés ideje
1232.
Conrad MESS ( Spanyolország, USA):

1233.
José FERNANDES (Magyarország):

1234.
Ilja BEREZNICKAS & Olga TITOVA (Oroszország):

Pontosvessző
1235.
Goran RIBARIć (Horvátország):

1236.
Takahiro MIYAUCHI (Japán):
Tokyo Cosmo  5 min.

1237.
Arturo SALMERÓN (Spanyolország):

1238.
Katerina BORISOVA (Bulgária):
Torn Flowers  29 min.

1239.
Philippe ORREINDY (Franciaország):
Tous Les Jours  14 min.

1240.
Anaïs GIRARD-BLANC (Franciaország):
Tout est permis  18 min.

1241.
Christine GRULOIS (Belgium):
Tout Moka  19 min.

1242.
Eleonore BERRUBE (Franciaország):

1243.
Filomena RUSCIANO (Olaszország):

1244.
Keaton WALL (USA):
Tradition  3 min.

1245.
Luka KLAPAN (Horvátország):

1246.
Olivier CHABALIER (Franciaország, Horvátország):
Train  13 min.

1247.
Aline HELMCKE (Németország):
Transit  5 min.

1248.
Ana BARROSO (Portugália):
Transitions  15 min.

1249.
Dorothée SMITH (Franciaország):
Traum  25 min.

Utazó ország
1250.
Ivan BOGDANOV & Vessela DANTCHEVA (Bulgária, Horvátország):

1251.
Anna LINKE (Németország):

1252.
Antje HEYN (Németország):

1253.
Melanie MENARD (Egyesült Királyság):

1254.
Pascal STERVINOU (Franciaország):
Trip  20 min.

1255.
Dmitri MAKHOMET (Fehéroroszország):

1256.
Perry LAM (Szingapúr):
Tyger  3 min.

1257.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):
Tzars Of Eros  2 min.

1258.
Maxim KUZNETSOV (Oroszorrszág):

1259.
Abinash PADHAN (India):
Uans Ra Jahn  15 min.

1260.
Magdalena GUBALA & Szymon ULIASZ (Lengyelország):

1261.
Jordan WONG (USA):
Ugly but good  4 min.

1262.
Jordan WONG (USA):
Ugly But Good  4 min.

1263.
Valle COMBA CANALES (Spanyolország):
Uka  3 min.

1264.
Henry REES & Morgan GOODSMITH (Egyesült Királyság, Franciaország):
Ukulele  45 min.

1265.
Haydar DEMIRTAS (Törökország):
Ulkemden Uzakta  20 min.

1266.
Guérin VAN DE VORST (Belgium):
Ulysse  21 min.

1267.
Joana PIMENTA (USA, Portugália, Brazília):

1268.
Yoshio KURATANI (Japán):

1269.
Julie GOURDAIN ( Franciaország, Belgium):

1270.
Philippe GREGOIRE (Kanada):
Un Seul Homme  12 min.

1271.
KARKECZ Gergő (Magyarország):
Unbalance  2 min.

1272.
Pankul GUPTA (India):
Uncle Aunty  8 min.

1273.
Cong YAO (Egyesült Királyság):
Under Blue  6 min.

1274.
Sandro AGUILAR (Portugália):

1275.
Chloé HENRY-BIABAUD & Isabelle VAYRON DE LA MOUREYRE (Franciaország):

1276.
Stéphane DUPRAT & Laurent ARDOINT (Franciaország):

1277.
Sergio do VALE (Franciaország):

1278.
Franck DION (Franciaország):

1279.
Hüseyin Aydin GÜRSOY (Franciaország, Belgium):

1280.
Kita BAUCHET (Belgium):

1281.
Arn KAROLINE & Rieder MARTINA (Svájc):

1282.
Terence NANCE (Franciaország):
Univitellin  15 min.

1283.
Davy WALKER (USA):
Unto The Circle  19 min.

1284.
FÓTI Dávid (Magyarország):
Urbanáció  2 min.

1285.
Paweł ZIEMILSKI (Lengyelország):
Urban Cowboys  30 min.

1286.
Valentina GORDEEVA (Egyesült Királyság):
US  8 min.

1287.
GLASER Kati (Magyarország):

1288.
Petteri CEDERBERG (Finnország):

Vér-erdő
1289.
DOBI Ferenc (Magyarország, Románia):
Vér-erdő  12 min.

1290.
Andrej KOLENCIK (Szloákia):

1291.
Ingrid HÜBSCHER (Németország):

1292.
Max KIDD (Németország):
Valentina  28 min.

1293.
Maximilian FELDMANN (Németország):
Valentina  51 min.

Vecinas
1294.
Natalia SARDI (Belgium):
Vecinas  11 min.

1295.
Spyros SIAKAS (Görögország, Észtország):
Verikoka  11 min.

1296.
Tamara DRAKULIC (Szerbia):
Vetar  70 min.

1297.
José MAGRO (Portugália):
Viagem  15 min.

1298.
Jose Manuel CARRASCO (Spanyolország):
Vida En Marte  16 min.

1299.
Christian LAGE (Spanyolország):
Viejo  4 min.

1300.
David ARGÜELLES REDONDO (Spanyolország):
Viento  13 min.

1301.
Julia GEIß (Németország):
Vier Danach  45 min.

1302.
Rita CRUCHINHO (Portugália):
Vigil  13 min.

1303.
Miguel Clara VASCONCELOS (Portugália):

1304.
Julien Gaspar OLIVERI (Franciaország):
Villeperdue  52 min.

1305.
Vincent BERGERON (Kanada):

1306.
Gabriel STANGER (Spanyolország):
Viriato  10 min.

1307.
Thomas A. WELTE (Ausztria):
Vive la mort  107 min.

1308.
Cesar DIAZ MELENDEZ (Spanyolország):
Vivir  1 min.

Hangok a másik oldalról
1309.
KARKECZ Gergő (Magyarország):

1310.
Lucile ALEMANY & Margerie DAVID & Lamia CHRAIBI (Ecuador):
Voix d'Amazonie  52 min.

1311.
Ivan MANDIĆ (Szerbia):

1312.
Guillermo A. CHAIA (Kanada):
Voyage Spatial  06 min.

1313.
Dragana JOVANOVIC (Németország):
VREME  53 min.

1314.
Sergey RAMZ (Oroszország):
Vstrecha  5 min.

1315.
Gregoire OSOHA & Timothée DEMEILLERS (Franciaország):
Vukovar(s)  53 min.

1316.
Gregoire OSOHA & Timothée DEMEILLERS (Franciaország):
Vukovar(s)  53 min.

1317.
Oleg KHARCHENKO (Ukrajna):

1318.
Igor TRIF (Oroszország):
Vyshe na etaj  20 min.

1319.
Volodymyr BAKUM (Ukrajna):

1320.
Tornike BZIAVA (Grúzia):
Wake Man  29 min.

1321.
Luz OLIVARES CAPELLE (Ausztria):
Wald der echos  30 min.

1322.
Chia-Ho TAI (Tajvan):
Wan Tsan  6 min.

1323.
Anna MAHENDRA (Németország):

1324.
Jonas BAK ( Németország, Egyesült Királyság):
Wanderdrachen  28 min.

1325.
Julia ZIESCHE (Németország):

1326.
Aleksandra REK (Lengyelország):

1327.
Kirill VASILIEV (Oroszorrszág):

1328.
Elisa KLEMENT (Németország):

Western nekünk
1329.
BALLA Gábor (Magyarország):
Western nekünk  15 min.

1330.
Syni PAPPA (Németország):
Whack  14 min.

1331.
Daniela LUCATO (Németország):
When I dance  67 min.

1332.
BÁCSKAI Bálint (Magyarország):

1333.
Koby HADOUR (Izrael):

1334.
Manuela BASTIAN (Németország):
Where to, Miss?  83 min.

1335.
Marielle JAKOBSONS (USA):
White Sparks  5 min.

1336.
Julie VOISIN (Franciaország):
White-spirit  28 min.

1337.
Martin MARION (Németország):

1338.
Nicolas HUMBERT ( Svájc, Németország):
Wild Plants  108 min.

1339.
Shih-Yi YANG (Tajvan):

1340.
Jeroen TER WELLE (Hollandia):
Wind  6 min.

1341.
Susanne BOEING (Németország):
Wintersreise  26 min.

1342.
Natália Azevedo ANDRADE (Portugália):
Within  3 min.

1343.
Philip HALLAY ( Németország, Mongólia):

1344.
Matthieu DONCK & XavierSERON (Belgium):
Worms  24 min.

1345.
Bernard CANDEY (Portugália):

1346.
Karolina SPECHT (Lengyelország):

1347.
Song CHEN (Kína):
Xiaochou  87 min.

1348.
Jorge OSSIO (Peru):

1349.
Liliana COLOMBO (Egyesült Királyság):
xxxxxxx  14 min.

1350.
Sunjha KIM & Rikisaburo SATO (CO-DIRECTOR) (Németország):

1351.
Mykhailo KORYSHOV & Anna KORYSHOVA (Ukrajna):
Yabluneviy Spas  32 min.

1352.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

1353.
Ángel RIPALDA (Spanyolország):
YO NO HE SIDO  12 min.

1354.
Stephane GRODET (Franciaország):

1355.
Lena GELLER (Németország):

1356.
André MARQUES (Portugália):
Yulya  21 min.

1357.
Cem TEMEL (Törökország):

1358.
Tomasz JURKIEWICZ (Lengyelország):

1359.
Itay MORAG (Izrael):
Za’ir Tov  18 min.

1360.
Emily MCFARLAND (Skócia):

1361.
Julian TALANDZIEWICZ (Lengyelország):
Zaburzenie  12 min.

Játssz velem
1362.
Milena DUTKOWSKA (Lengyelország):

1363.
Nerea CASTRO ANDREU (Spanyolország):
Zarpazo  14 min.

Szomjas Gyerekek
1364.
Rizgar Huseein AHMED (Irak):

Szomjas Gyerekek
1365.
Rzgar Husen AHMED (Irak):

1366.
Nikola SPASIC (Szerbia, Horvátország):

1367.
Tymon ALBRZYKOWSKI (Lengyelország):

1368.
Bettina SANDHAEGER & Charlotte FUNKE (Németország):

1369.
Martin RATH (Lengyelország):
Zelazne Alibi  15 min.

1370.
Mladen KOVACEVIC ( Szerbia, Horvátország):

1371.
Romain BLANC-TAILLEUR (Franciaország):
ZooZ  6 min.

1372.
Florian Heinzen-Ziob (Németország):

1373.
Eugene KOSHIN (Ukrajna):
Zvezda David  16 min.

1374.
Paul HOFFMANN (Németország):
Zwei soldaten  42 min.

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák