www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.

etnik Archív
2018. január HKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSz Aktuális program:
2018.01.23.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2018


#Help
1.
ENGELMANN Péter (Magyarország):
#Help  21 min.

2.
Elena CHERNOVA (Oroszország):

3.
Julia BALABANOVA (Oroszország):

4.
Boris NIKOLAYCHIK (Fehéroroszország):

Minden rólunk
5.
Sasha TSE (Oroszország):

6.
Dmitry MIKHEEV & Nadezhda KRYLOVA (Oroszország):

7.
Alexey PROTSENKO (Oroszország):
Выбор  5 min.

8.
Anastasiia STAROZHYTSKA & Mariia STAROZHYTSKA (Ukrajna):

9.
Sashko BALABAI (Ukrajna):
Гончар  14 min.

10.
Ilona MUNTYAN (Fehéroroszország):

11.
Pavel Fattakhutdinov FATTAKHUTDINOV (Oroszország):
Дом  31 min.

12.
Kirill ZHAROVSKY (Oroszország, Ukrajna):
Другой  22 min.

13.
Anna KRITSKAYA (Oroszország):
Дубак  7 min.

14.
Olga MANTROVA (Oroszország):
Жертва  7 min.

15.
Anton SOKOLOV (Oroszország):

16.
Kevork ASLANYAN (Bulgária, Németország):

17.
Ekaterina KUDOYAROVA (Oroszország):

18.
Maxim KULIKOV (Oroszország):
Кнопка  8 min.

19.
Pauline ZAPOLSKA (Ukrajna):

20.
Alexei DMITRIEV (Oroszország):

21.
Kirill ZHAROVSKY ( Oroszország, Ukrajna):
Младший  15 min.

22.
Anton BILZHO (Oroszország):

23.
Alexey EVSTIGNEEV (Oroszország):

Láb
24.
Vladimir VESELOV (Üzbegisztán):

25.
Boris ARONOV (Oroszország):

26.
Daria MARKINA (Oroszország):

27.
Ivan SMIRNOV (Oroszország):
Побег  24 min.

28.
Sofiia SHAHAIEVSKA (Ukrajna):
Почерк  19 min.

29.
Andrii SHCHERBAK (Ukrajna):

30.
Ivan GRIGOLYUNAS (Oroszország):

31.
Nikolay FILIPPOV (Oroszország):

32.
Altynay YEMELKHAN (Kazahsztán):
Птица  11 min.

Hegedű
33.
Maxim USTYUZHANINOV (Oroszország):

34.
Andrejs TIMOFEJEVS (Fehéroroszország):

35.
Stanislav MALKOV (Oroszország):

36.
Vova KOMPOTIK (Oroszország):

37.
Natalia SAVRAS (Oroszország):

38.
Dmitry RYABIKOV & Dorji GALSANOV & Anton BILZHO & Anton SOKOLOV (Oroszország):
Тесты 8  10 min.

39.
Denis PROKOSHEV (Oroszország):

40.
Nadezhda KRYLOVA (Oroszország):

41.
Sasha POTAPOVA (Oroszország):

42.
Stanislav AISTOV (Oroszország):

Eszkatonban
43.
Lev SERYAPIN (Oroszország):

44.
Katsura YAMAUCHI (Japán):
フウア  25 min.

45.
Ilia ICHMAN (Izrael):

46.
Mohsen BAGHERI DASTGERDI (Irán, Dánia):

47.
Reza AGHAEI (Irán):
عینک  75 min.

48.
reza AGHAEI (Irán):
عینک  75 min.

Carsten's letters
49.
Ata PANAHI (Irán):

50.
Mariam MODARRES (Irán):

51.
CRISTINA PIERNAS & VICTORIA RUIZ (Spanyolország):

52.
Elena TSAGAREISHVILI (Grúzia):

53.
Giorgi GERSAMIA (Grúzia):

54.
Saejin CHOI (Dél-Korea):
수중 오침  27 min.

55.
Petra BALEKIć (Horvátország):

56.
Dimitris KATSIMIRIS (Görögország):
Μama Gyrisa  5 min.

57.
Michael BIER (Belgium):

58.
Gilles CUVELIER (Franciaország):
(Fool Time) JOB  16 min.

59.
Christin BOLEWSKI (Németország):

60.
Alphonsine DAVID (Franciaország):
(VU)  4 min.

61.
Ahmad ZAYERY (Irán):

62.
Franko DUJMIć (Horvátország):
©umska bajka  7 min.

63.
FÜZES Dániel (Magyarország):
Ádám fullad  22 min.

64.
Laura GONçALVES, Alexandra (Xá) RAMIRES (Portugália):
ÁGUA MOLE  9 min.

Álmodik a nyomor
65.
TIMÁR Zoltán Krisztofer (Magyarország):

Akkor, munkára fel!
66.
RUSZ Tamás (Románia):

67.
PÓLIK József (Magyarország):

68.
KOROM Anna (Magyarország):

69.
DOBI Ferenc ( Magyarország, Románia):
Észveszejtő  12 min.

Új életre kelt bábok
70.
KISS Sándor (Magyarország):

71.
Alexey ALEKSEEV (Franciaország):
La Chasse  5 min.

72.
Roman NAVESKIN, Stepan POLIVANOV (Oroszország):

73.
Diana GALIMZYANOVA (Oroszország):

74.
Eden MITSENMACHER (Egyesült Királyság, Hollandia):

75.
ARAM SARKISIAN (USA):
-WINSTON  6 min.

76.
Paula KONJUąIć (Horvátország):
10  8 min.

77.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

78.
BARANOV Ramazi (Oroszország):
2 Angels  8 min.

79.
Mohamadreza KHERADMANDAN (Irán):
21 Rooz Ba'ad  95 min.

80.
Rafal LESZCZYNSKI (Lengyelország):

81.
José A. CAMPOS (Spanyolország):
3 gramos de fe  15 min.

32-Rbit
82.
Victor OROZCO RAMIREZ (Németország, Mexikó):
32-Rbit  8 min.

83.
Samuel ALBARIC, Martin WIKLUND, Ulysse LEFORT (Franciaország):

84.
Serge ELISSALDE (Franciaország):
5 Euros  12 min.

85.
Mauro CARRARO (Svajc, Franciaország):
59 Seconds  15 min.

86.
Piotr DOMALEWSKI (Lengyelország):
60 kilo niczego  27 min.

87.
Ж . (Brazília,Bolívia, Mexikó, Zöld-foki Köztársaság, Németország):
7FF Oncidia  8 min.

88.
Liena SHULIKA (Ukrajna):
8 hours  21 min.

81.92
89.
Matthew WOLKOW (Kanada):
81.92  6 min.

90.
Sasha SVIRSKY (Oroszország):

91.
Kostas MAKRINOS (Görögország):

92.
BALLA Gábor (Magyarország):

93.
Cedric VENAIL (Franciaország):
A discrétion  50 min.

A farkas hálája
94.
CAKÓ Ferenc (Magyarország):

95.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

96.
Joana TOSTE (Portugália):

97.
SIFLIS Zoltán (Magyarország):

98.
Adriana MARTINS DA SILVA (Portugália):
A língua  24 min.

99.
GOMBOS Tamás (Magyarország):

100.
Andreas IRNSTORFER (Németország):
A Life in 8bit  24 min.

101.
DOMOKOS János (Magyarország):
A te neved  53 min.

102.
BÁN Attila ( Magyarország, Románia):
A testépítő  28 min.

Egy nő fogságban
103.
TUZA-RITTER Bernadett (Magyarország):

104.
Inigo Fernández OSTOLAZA & Inigo ROYO (Spanyolország):
Ab alio  9 min.

105.
Mohammad reza MINAPOUR (Irán):
Achieve  10 min.

106.
GAIZKA URRESTI (Spanyolország):
ACOGIDA  12 min.

107.
François CHANDELLE (Belgium):
Acouphène  22 min.

108.
Alyona LARIONOVA (UK):
Across Lips  11 min.

109.
Fiona GODIVIER (USA, Franciaország):
Across My Land  15 min.

110.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Adaptacja  24 min.

111.
Emiliano CASANOVA (Mexikó):
Adiós abuelo  11 min.

Aenigma
112.
Antonis NTOUSSIAS & Aris FATOUROS (Görögország):
Aenigma  10 min.

113.
Tomas RAMANAUSKAS (Litvánia):

114.
Yaser KHAYYER (Irán):
AHESTEH-GI  63 min.

115.
Yaser KHAYYER (Irán):
AHESTEH-GI  63 min.

116.
OROSZ István & HORKAY István (Magyarország):

Alpha V. Charly
117.
Anthony C. CAJAN (Franciaország):

 ábécé
118.
Kianoush ABEDI (Irán):

119.
Jean-Luc GRECO & Catherine BUFFAT (Franciaország):

120.
João SALAVIZA (Portugália):

121.
Antonio NAHARRO (Spanyolország):
Amén  20 min.

122.
Mounira ELSAMRA (USA):
Amani  1 min.

123.
Graeme COLE (Horvátország, Egyesült Királyság):

124.
Anuraag TALPADE (India):
Ambu  7 min.

125.
SZALAY Péter & MISPÁL Attila (Magyarország):

126.
Iman BEHROUZI (Irán):
Amour du Réel  28 min.

127.
Alessandra CELESIA (Franciaország):

128.
João COSTA (Portugália):

Animal
129.
Nayla AL KHAJA (Egyesült Arab Emirátusok):
Animal  13 min.

Anna & Vano. Bathroom & Wine
130.
Alex NEKTO (Oroszország, Grúzia):

131.
Cristina HANES (Portugália):

132.
Joaquim PAVãO (Portugália):

133.
Léo FAVIER (Franciaország):

134.
David P. SAñUDO (Spanyolország):

135.
Blanca ZARAGÜETA & Joseba HUEGUN (Spanyolország):

136.
Timo ZHALNIN (Oroszország):
Aquarius  9 min.

137.
Hong Yane WANG (Egyesült Királyság, Kína):

138.
MOHAMMAD BAKHSHI (Irán):

139.
Begoña VICARIO (Spanyolország):
Areka  6 min.

Artem Silendi
140.
Frank YCHOU (Franciaország):
Artem Silendi  8 min.

141.
Sandra Luz LÓPEZ (Mexikó):
Artemio  48 min.

142.
Laura TOWNSEND (Franciaország):
ASPHALT  21 min.

143.
FEKETE Tamás (Magyarország):
Asszó  24 min.

144.
Ann SIROT & Raphaël BALBONI (Belgium):
Avec Thelma  13 min.

145.
Yulia RUDITSKAYA (Oroszország):

146.
Pyotr TARASOV (Oroszország, Hong Kong):
Aviarist  17 min.

147.
Marlene SEROUR (Franciaország):
Axe Majeur  14 min.

Axis
148.
MOLNÁR Dániel (Magyarország):
Axis  22 min.

Az Elefánthajhász
149.
FISCHER Gábor (Magyarország):

Az erdélyi arisztokrácia diszkrét bája - 1. rész: A Bánffy család
150.
SZEDERKÉNYI Olga (Magyarország):

151.
SZEDERKÉNYI Olga (Magyarország):

Az ostoba Matjus
152.
CAKÓ Ferenc (Magyarország):

Békafecnik
153.
HELSTÁB Martin (Magyarország):
Békafecnik  11 min.

Babuka a fűben
154.
BÚZÁSI Gyopár-Orsolya (Magyarország):
Babuka a fűben  11 min.

155.
Pedro TAMAMES (Spanyolország):
Bajar  13 min.

156.
Arvid KLAPPER (Németország):
BAKA  8 min.

Ballada egy szolga fiú emlékére
157.
MOHAROS Attila (Magyarország):

Ballerina
158.
Asger LINDQVIST & Morten LINDQVIST (Dánia):
Ballerina  15 min.

159.
Anna KOROTAEVA (Oroszország):
Banzay  18 min.

160.
Ico COSTA (Portugália):

161.
Milan DELVECCHIO (USA):
Bb-L'Orange  1 min.

162.
Anton SUKHAREV (Oroszország):

163.
Axel COURTIèRE (Franciaország):

164.
Marie-Eve DE GRAVE (Belgium):
Belle de Nuit  74 min.

165.
Raphaelle TINLAND (Franciaország, Spanyolország):
Benidorm  14 min.

A Szivárványba
166.
Hasan NAJMABADI (Irán):

167.
Thomas LAGANA (Franciaország):

168.
Marat NARIMANOV (Oroszország):
Big Booom  4 min.

169.
Miran MIOąIć (Horvátország):
Bijela vrana  9 min.

170.
Sébastien DE FONSECA (Franciaország):
Bijou Bijou  39 min.

171.
Mariella MARIELLA SANTIBANEZ (Németország):

172.
SZELESTEY Bianka (Magyarország):
Bilincs  14 min.

173.
Mehmet BASAK (Törökország):

174.
Alkim ÖZMEN (Franciaország, Törökország):

175.
MONORY Csaba (Magyarország):
Birth  1 min.

176.
Osi WALD & Efrat RUBIN (Izrael):

177.
Jesse KREITZER (USA):
BLACK CANARIES  15 min.

178.
Jo BÉRANGER, Hugues POULAIN, Edith PATROUILLEAU (Franciaország):
Black Indians  92 min.

Blaha lujza ter
179.
Blanc ANTONIN (Magyarország, Franciország):

180.
Sarah SANTAMARIA-MERTENS (Franciaország):
Blind Sex  31 min.

181.
Antonia UHL (Németország):
Blinddate  4 min.

182.
Antonia UHL (Németország):
Blinddate  4 min.

183.
Hossein MOLAYEMI (Irán):

184.
Marc MÉNAGER (Franciaország):
Boléro Paprika  21 min.

185.
Simon GILLARD (Belgium):
Boli Bana  60 min.

186.
SZOBOSZLAY Eszter (Magyarország):
Boltosmesék  8 min.

187.
Aleksey KOTENOCHKIN (Oroszország):
Booba.Circus  4 min.

188.
François-Olivier LESPAGNOL (Franciaország):
Bougre  31 min.

189.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

Those who burn
190.
Jeremy GIROUX (Franciaország, Marokkó):

191.
Laura REMBAULT (Franciaország):
Bush Lizard  5 min.

192.
André MARQUES (Portugália):
Câmara Nova  9 min.

193.
Séverine DE STREYKER, Maxime FEYERS (Belgium):
Calamity  22 min.

194.
Séverine DE STREYKER & Maxime FEYERS (Belgium):
Calamity  22 min.

195.
Bernd LÜTZELER (Németország, India):
Camera Threat  29 min.

196.
Mercedes MARRO ( Spanyolország, Franciaország, Kolumbia):

197.
Miguel MARQUES (Portugália):
Canil  62 min.

198.
Nathalie ROSSETTI & Turi FINOCCHIARO (Belgium):
Canto alla vita  62 min.

199.
Angel JAQUEM (Spanyolország):
CARTAS CIEGAS  14 min.

200.
Anne-Lise MORIN (Belgium):
Ce qui demeure  17 min.

201.
Mansour FOROUZESH (Irán):

202.
Dominic-Etienne SIMARD (Franciaország):
Charles  11 min.

203.
Masaki IWANA (Japán):
CHARLOTTE-Susabi  171 min.

204.
Dmitry REZANOV (Ukrajna):

205.
William LABOURY (Franciaország):
Chose Mentale  20 min.

206.
Danila DUNAEV (Oroszország):
Chudnaya Baba  30 min.

207.
BALAJTHY László (Magyarország):

208.
HORVÁTH Mária (Magyarország):

209.
André RUIVO (Portugália):
CIRCO  10 min.

210.
Dasha KOROLEVA (Magyarország):

211.
Fabien ARA (Franciaország):
Clack!  19 min.

212.
Vinay VINAY PUJARA (USA):

213.
Susanne DZEIK (Németország):

214.
Joshua PROVOST (USA):

215.
Carlos CONCEIçãO (Portugália, Franciaország):
COELHO MAU  30 min.

216.
Arnaud KHAYADJANIAN (Franciaország):
Coeurs Sourds  18 min.

217.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):

218.
JAIME FIGUEROA (Spanyolország):
COMA Y BEBA  14 min.

219.
Mohamadhadi KARIMI (Irán):
Comedy e Ensani  100 min.

220.
ÁNGEL GONZÁLEZ (Spanyolország):
COMPULSIÓN  70 min.

221.
Tatyana ZHUKOVA (Oroszország):

222.
Karen AKERMAN & Miguel SEABRA LOPES (Brazília, Portugália):
Confidente  13 min.

223.
Catherine GAZèRES (Franciaország):
Contemplation  14 min.

Contrast
224.
KARKECZ Gergő (Magyarország):
Contrast  4 min.

225.
PABLO POLLEDRI (Argentína):
CORP.  9 min.

226.
Geoffrey FIGHIERA (Franciaország):

227.
Eduardo HERNANDEZ (Mexikó):

228.
Salomé LAMAS (Portugália):
COUP DE GRÂCE  25 min.

229.
Danijel ®eľelj DANIJEL ®EľELJ (Horvátország):

230.
NURIA RUBIÓ (Spanyolország):

231.
Maxim KODAROV (Kazahsztán):
Cube  20 min.

232.
Yannick CASANOVA (Franciaország):

233.
Zeynep KÖPRÜLÜ (Törökország):

234.
Sébastien CARFORA (Franciaország):
Dans l'Armoire  27 min.

FISH LAKE
235.
MARYAM DOOSTY (Irán):

236.
Vítor HUGO (Portugália):

A szoba
237.
Samer Halabi CABEZÓN (Németország):

238.
OZLEM ALTINGOZ (USA):

239.
Bill MORRISON (USA):

240.
Ines VILA COVA (Portugália):

241.
Sébastien MAITRE (Franciaország, Kongó, Elefántcsontpart):

242.
Igor VAGANOV (Oroszország):

243.
JOSEMARI MARTÍNEZ (Spanyolország):
DECISIONES  10 min.

Deflower
244.
Sang-Heui JEON (Németország):
Deflower  54 min.

245.
Wiro BERRIATÚA (Spanyolország):
Defuncionario  18 min.

246.
Israel AHUMADA (Mexikó):
Dejar la piel  32 min.

Delphi
247.
Søren Peter LANGKJÆR BOJSEN (Dánia):
Delphi  26 min.

248.
Danaya CHULPHUTHIPHONG (Thajföld):
Demos  13 min.

249.
Sandra SCHRÖDER (Németország):
Der PO-pulist  8 min.

250.
Nikolai KNACKMUSS (Németország):

251.
Oriane BONDUEL & Marie-Sophie CHAMBO (Franciaország):

252.
Lorris COULON (Franciaország):

Desdemona Break
253.
ULRICH Gábor (Magyarország):

254.
EDUARDO CLORIO (Mexikó):
DESEO DESEO  82 min.

255.
Michaël BAROCAS (Franciaország):
Deux Mains  3 min.

256.
Chloé MAZLO (Franciaország):
Diamenteurs  11 min.

257.
Akvilė ®ILIONYTė (Litvánia):
Diena man ne  19 min.

258.
Benoît BOUTHORS (Franciaország):

259.
Leo METCALF (Egyesült Királyság):
DisAstro  22 min.

260.
PABLO IRABURU , JORGE FERNÁNDEZ MAYORAL, PABLO TOSCO (Spanyolország):
DISTRICT ZERO  67 min.

261.
Max HATTLER (Kína):

262.
Roman BONDARCHUK (Litvánia, Németország, Ukrajna):
Dixie Land  60 min.

263.
Nadya MIRA (Oroszország):

264.
Arsen PODOSYAN (Ukrajna):
Domoy  14 min.

265.
Fabrizio TERRANOVA, (Belgium):

266.
Mohammad EHSANI (Irán):
Dood  26 min.

267.
Natalia BROZYNSKA (Lengyelország):

Dot-The Daughter
268.
Junaid IMAM (India):

269.
FERNANDO GONZÁLEZ GÓMEZ (Spanyolország):
DOWNUNDER  19 min.

270.
Jeroen VAN DER STOCK (Belgium, Japán):
Dream Box  43 min.

271.
Aude THURIES (Franciaország):

272.
Mohammed SHERWANI (Irak):
Duaa  11 min.

Édes Bosszú
273.
Francisco ATRISTAIN (Mexikó):

274.
Cordula KABLITZ-POST (Németország):

275.
Alexandra SHOLUDKO (Oroszország):
Dva Tramvaya  10 min.

276.
Sylvain COISNE (Franciaország):
Dylan Dylan  16 min.

277.
Anastazja DABROWSKA (Lengyelország):
Dziewczyny  19 min.

278.
KOVÁCS Gergő (Magyarország):

279.
EMŐDY Botond Előd (Magyarország):
Egyenes  3 min.

280.
Amit KUMAR (India):

281.
Chandradeep DAS (India):

282.
Alfonso DÍAZ (Spanyolország):
El Atraco  9 min.

283.
Louise HEEM (Franciaország):

284.
Joan VIVES LOZANO (Spanyolország):

A GRECO A HENGEREN
285.
Juan IBANEZ (Spanyolország):

286.
Marta GUERRERO (Spanyolország):
El Mag  13 min.

A csendes méh
287.
Mohamed MOWAFI (Egyiptom):

288.
Carlos CEPDA (Mexikó):
El Pacto  15 min.

289.
Flavia MARTINEZ CANCINO (Mexikó):

290.
GAIZKA URRESTI (Spanyolország):
EL TRASTERO  16 min.

Elhallgatott zenekarok a 60-as, 70-es évekből
291.
KISFALUDY András (Magyarország):

292.
Ricardo CASTRO (Mexikó):
Encarnación  14 min.

293.
Louise DUVEAU (Franciaország):

294.
Delphine DELANNOY & Lisa BAILLON & Tsu-Ning LAI & Atiyyah LALLMAHOMED & Gwenaël RENAUD & Daphné WESTELYNCK (Franciaország):

295.
NAGY Zoltán (Magyarország):
Enyhén sós  24 min.

296.
Yannis ZAFIRIS (Görögország):
Episkepsi  7 min.

297.
Adirley QUEIRÓS (Portugália, Brazília):

298.
FRANCISCO HERVADA (Spanyolország):
EREMITA  84 min.

299.
Lana Z CAPLAN (USA, Olaszország):
Errata  20 min.

300.
Cinzia D'AURIA (Olaszország):

301.
Guillaume FORESTI (Franciaország):
ESCAMOTAGE  20 min.

302.
Dominique BYLEBYL (Franciaország):
Et maintenant  17 min.

303.
Jonathan MILLET (Franciaország):

304.
Natalia PIETSCH (Lengyelország):
Euforia  16 min.

305.
Irati GOROSTIDI & Arantza SANTESTEBAN (Spanyolország):
Euritan  20 min.

306.
Jesús MARTÍNEZ & Iván MOLINA (Spanyolország):
Eusebio80  9 min.

307.
Jimena MUHLIA (Mexikó):
Evaporado  15 min.

308.
Joséfa CELESTIN (UK, Franciaország):
Event Horizon  11 min.

309.
Jana NEDZVETKAYA (Oroszország):
EXODUS 20.  9 min.

310.
Magali MAGISTRY (Franciaország):
Expire  13 min.

Förladya hívó hangja
311.
VÖRÖSMARTI (BORDOS) Anikó (Magyarország):

312.
FREUND Ádám (Magyarország):
Földiek  27 min.

313.
Jaroslaw SZTANDERA (Lengyelország):
F 63.9  30 min.

314.
Sarwar ABDULLAH (Irak):

315.
Antoine BOURGES (Kanada):
Fail to Appear  70 min.

316.
XAVI DOMENECH (Spanyolország):
FAKIRS  30 min.

317.
Giacomo ABBRUZZESE & Angelo MILANO ( Franciaország, Olaszország):
Fame  57 min.

318.
Negar AZARBAYJANI (Irán):
Fasl e Narges  98 min.

Vörös szezont
319.
Hasan NAJMABADI (Irán):

320.
Isarel AHUMADA (Mexikó):

321.
Israel AHUMADA (Mexikó):

Február
322.
Marlena MOLITOR (Németország):
Február  12 min.

323.
SACHA FERBUS (Belgium):
FIFO  12 min.

324.
Saeed NAGHAVIAN (Irán):
Finish  3 min.

Flamingó, vagy Franciska álma
325.
VINCZE Alina (Magyarország):

326.
Jorge JÁCOME (Portugália):
Flores  26 min.

327.
Lukas NATHRATH (Németország):
Fluchtpunkt  6 min.

328.
Paul WIERSBINSKI (Németország):

Fohász a déli végeken
329.
Csilla FEJŐS (Szerbia):

330.
Toni BESTARD (Spanyolország):
FOLEY ARTIST  18 min.

331.
Leon LIVSHITZ (Izrael):
For Life  9 min.

332.
Andres Daniel SAINZ (Spanyolország):

333.
Pekka PEKKA SASSI (Finnország):
Forest  4 min.

334.
MARIO PINZÓN (Spanyolország):
FRAMED  11 min.

335.
CSIHAR Arion (Magyarország):
Friss hús  23 min.

336.
Mohammad FARAHANI (Irán):

337.
Dawn WESTLAKE (USA, Spanyolország):
From On High  8 min.

338.
LŐRINCZ János-Jonatán (Magyarország, Németország):
Frozen Pizza  10 min.

339.
Laura BAUMEISTER (Mexikó):
Fuerza bruta  38 min.

Fugazi
340.
Alice VIAL (Franciaország):
Fugazi  29 min.

341.
Kordian KADZIELA (Lengyelország):
Fusy  28 min.

342.
DIKHOVICHNIY Alex (Oroszország):
Game  15 min.

Game Over
343.
Maria-Kristin NEHEIMER (Németország):
Game Over  8 min.

344.
Eugeniy FADEYEV (Oroszország):

345.
Pedro BRITO (Portugália):
GARATUJO  9 min.

346.
Adeline PICAULT (Franciaország):
Gardiennes  23 min.

347.
José Ramón DA CRUZ (Spanyolország):

348.
EMŐDY Botond Előd (Magyarország):
Girbe-gurba  3 min.

349.
Thibault DURAND (Franciaország):

350.
Roman KARIMOV (Oroszország):

Glister
351.
Vincent TRICON (Franciaország):
Glister  28 min.

352.
Cécile PLAIS (Franciaország):
God Said No  26 min.

353.
Nozhan MOGHADDAS (Irán):
GOMSHODEH  11 min.

354.
Fedor KONSTANTINOVICH (Oroszország):
Good Evening  80 min.

355.
Maxime GENTAL & Zoé PELEGRIN-BOMEL & Edwin LEEDS & Pulkita MATHUR & Jonathan VALETTE & Catherine LARDÉ (Franciaország):
GP-to  7 min.

356.
Marko DJEąKA (Horvátország):
Grad duhova  13 min.

Graffiti
357.
BARCSAI Bálint (Magyarország):
Graffiti  19 min.

358.
Léopold KRAUS (Franciaország):

359.
Ian Hunt DUFFY (Írország):
Gridlock  19 min.

360.
Adrian WITZEL (Németország):
Grund  14 min.

361.
GYÖKÉR Róbert (Magyarország):
Grundkert 3.0  51 min.

362.
Sarah Jane HATOOKA SCEBAT (Franciaország):

H-H
363.
Chloé MALCOTTI (Belgium):
H-H  50 min.

364.
Conor MCDERMOTTROE (Írország, Németország):
Halal Daddy  91 min.

365.
Yoonyoung CHOI (Franciaország):
Happy Ending  20 min.

366.
Giulio TONINCELLI (Franciaország, Olaszország):
Happy Today  17 min.

367.
Brandon GERBER (USA):

368.
BREIER Ádám (Magyarország):

369.
Kayla PARKER (Egyesült Királyság):

370.
CSÓKÁS-NAGY Lilla (Magyarország):

371.
Antoine CAHN (Franciaország):
Herculanum  21 min.

372.
Hanna ARVELA (Finnország):
Heterotopia  43 min.

373.
Azar SAIYAR (Finnország, Németország):
Hey You!  7 min.

374.
Azar SAIYAR (Finnország):
Hey You!  8 min.

375.
Jin-a KIM (Dél-Korea):
Hide and Seek  12 min.

376.
Chiara MALTA (Franciaország):

377.
Rafal BLECHARZ (Lengyelország):
Hitchhikers  3 min.

378.
Jonghun EUN (Dél-Korea):
Homerun  14 min.

379.
Lucil LEPEUPLE & Margot CARDINAEL & Zoé CAUDRON & Benjamin BOUCHARD & Camille GRAS & Marine BOUDRY (Franciaország):
Hooked  8 min.

380.
Michal ORZECHOWSKI (Lengyelország):

Hová tűnt Mocsáry őrnagy?
381.
SZUCHY Zsuzsanna (Magyarország):

382.
Irene GARCES (Spanyolország):
Hubo un lugar  14 min.

Emberi terek
383.
József LÁSZLÓ (Románia):

Hurut
384.
HELSTÁB Martin (Magyarország):
Hurut  4 min.

385.
Ali FARHADI (Irán):
I,You, We 2  2 min.

386.
Nicolas BOUCART (Belgium):
Icare  27 min.

Időtlen/Idétlen
387.
TIMÁR Zoltán Krisztofer (Magyarország):

388.
Juan CARLEVARIS (Spanyolország):
IDENTIDAD  9 min.

389.
Riccardo PALLADINO (Olaszország):

390.
Alina KHOROSHILOVA (Ukrajna):
Ilyuziya  27 min.

391.
Lia CHAPMAN (Spanyolország, Dominikai Köztársaság, USA):

393.
Boris MITIC (Szerbia, Horvátország, Franciaország):

394.
François RAFFENAUD (Franciaország):
In Vivo  20 min.

395.
Thomas HORAT, Corina SCHWINGRUBER ILIC (Svajc):
Ins Holz  13 min.

396.
Tommy PASCAL (Franciaország):
Insan  9 min.

397.
Mariana BÁRTOLO (Németország, Portugália):
Interior  30 min.

398.
Elodie DERMANGE (Svajc):
Intimity  5 min.

399.
Kaveh SABAGHZADEH (Irán):
Italia Italia  110 min.

IXTAB
400.
MARÍA SALGADO GISPERT (Spanyolország):
IXTAB  18 min.

401.
Rémy RONDEAU (Franciaország):

402.
JANOCH Lívia (Magyarország):
Jöttszembe!  9 min.

403.
Anna HINTS (Franciaország, Luxemburg, Észtország):
JAA  15 min.

404.
Tony LEYVA (Németország):
JAMAIS VU  24 min.

405.
Seyed Reza KHATIBI SARABI (Irán):

406.
Guillaume KOZAKIEWIEZ (Franciaország):

407.
Sophie BEAULIEU (Franciaország):

408.
Julia BOUTTEVILLE (Franciaország):

409.
Roman PRZYLIPIAK (Lengyelország):
Jerry  26 min.

410.
Katarzyna WARZECHA (Lengyelország):

411.
Julia KELLER (Németország):
JETZT.NICHT.  88 min.

412.
Anton VERESCHAGIN (Oroszország):

Juheida
413.
KOROM Anna (Magyarország):
Juheida  5 min.

414.
Pappi CORSICATO (Olaszország):

415.
Pierre DUGOWSON (Franciaország):

Kétéltű
416.
KVALLA Gábor & POLYÁK Péter (Magyarország):
Kétéltű  51 min.

417.
SZALAY Péter (Magyarország):
Kőbárka  51 min.

418.
MAYER Bernadette (Magyarország):
Kötött pálya  19 min.

KA
419.
Claudio CAPANNA (Belgium):
KA  10 min.

420.
TÓTH RIDOVICS Máté, GÁLOVITS Zoltán, KŐVÁRI Szabolcs, HAJDU Szabolcs (Magyarország):
Kanzoli  74 min.

421.
Pablo MUNOZ GOMEZ (Franciaország, Belgium):
Kapitalistis  15 min.

422.
Mojtaba GHASEMI (Irán):
KASCO  20 min.

Keleti Éva
423.
BORSODY István (Magyarország):
Keleti Éva  62 min.

424.
Yekaterina KIREEVA (Franciaország):
Kirpichi  3 min.

425.
William HENNE & Yann BONNIN (Belgium):
KL  4 min.

426.
Takeshi KUSHIDA (Japán):
Koe  10 min.

427.
Konstantin ASTASHEV (Oroszország):
Kordebalet  26 min.

428.
Mikhail DOVZHENKO (Oroszország):
Korotkie Volny  81 min.

429.
Ekaterina FILIPPOVA (Oroszország):
Kozly  1 min.

430.
Julien HERICHON (Franciaország):

431.
. SUKI (Franciaország):

432.
Laurène BRAIBANT (Franciaország):
L'Ogre  10 min.

433.
SZENTPÉTERI Áron (Magyarország):
Láthatatlanul  32 min.

434.
FATÉR Ambrus (Magyarország):
Légmell  26 min.

435.
Yaghoob KESHAVARZ SARKAR (Svédország):
Lögndagen  78 min.

436.
Gsus LOPEZ (Spanyolország):
LA BERENJENA  3 min.

437.
Yu GU (Franciaország, Kína):

438.
Harry MONTIEL (Mexikó):

439.
Raul DE LA FUENTE (Spanyolország):

440.
DIAZ Ilune (Spanyolország):

441.
Guillaume FABRE-LUCE (Franciaország):

442.
Coline GRANDO (Belgium):

443.
Isabelle REY (Belgium):
La Vie est la  62 min.

444.
Laure BOURDON ZARADER (Franciaország):
La vie sauvage  14 min.

Tenyér
445.
Maxim MYSHANSKY (Oroszország):
Ladon / Tenyér  15 min.

446.
Chloe FABRE (Franciaország):
Lady Frutti  30 min.

447.
Ülo PIKKOV (Észtország):

448.
Valérie LEROY (Franciaország):

449.
Ruslan BRATOV (Oroszország):
Lalay-Balalay  13 min.

450.
Carlos RIVERO (Spanyolország):
Las cosas  97 min.

451.
Reut DAGBAR AGAMI (Izrael):
Last Respect  25 min.

452.
Helga HAGEN (Németország):

453.
BRAUNER Máté (Magyarország):
Lauretta  18 min.

454.
Pierre DUGOWSON (Franciaország):

455.
Julie REMBAUVILLE (Franciaország):

456.
Xavier MUSSEL (Franciaország):

457.
Alberto SEGRE (Franciaország):

458.
Pascal TAGNATI (Franciaország):
Le Fan de Base  25 min.

459.
Antoine GARREC (Franciaország):
Le Gang des DS  59 min.

460.
Steve ACHIEPO (Franciaország):

461.
Quentin NOIRFALISSE (Belgium, Franciaország):

462.
Peter SNOWDON, Groupe ALARM (Belgium):

463.
Pierre TEULIèRES (Franciaország):
Le Plan  12 min.

A mirabeau-híd
464.
LICHTER Péter (Magyarország):

465.
Samuel BESTER SAMUEL (Franciaország):

466.
François PAQUAY (Belgium):
Le Scénariste  26 min.

467.
Jean-Baptiste DURAND (Franciaország):

468.
Flore BLEIBERG (Belgium):
Le Ventre vide  13 min.

Leica Story
469.
Raúl MANCILLA (Spanyolország):
Leica Story  19 min.

470.
Filip JACOBSON (Németország, Lengyelország):

471.
Tai WEDEKIND (Franciaország):
Leo Minor  7 min.

472.
Alice VIAL (Franciaország):
Les Bigorneaux  24 min.

473.
Raoul DHELLEMMES (Franciaország):

474.
Manon COUBIA (Franciaország):

475.
Fabienne GIEZENDANNER (Svajc, Franciaország):
Les Gratte-ciel  15 min.

476.
Jean-FrÈdÈric DE HASQUE (Belgium):
Les lions  90 min.

477.
Marion DESSEIGNE RAVEL (Franciaország):
Les ormes  16 min.

478.
Rémi ALLIER (Franciaország, Belgium):

479.
Marwam KHNEISSER ( Franciaország, Libanon):
Les Serviteurs  25 min.

480.
Aurelien VERNHES (Franciaország):

481.
Tymur YASCHENKO (Lengyelország):
Lew  30 min.

482.
VAS Marianna ( Magyarország, Belgium, Portugália):

483.
Ivan DJUROVIC (Szerbia):
Lijana  27 min.

484.
Ivan DJUROVIC (Szerbia):
Lijana  27 min.

485.
Toma LEROUX (Franciaország, Algéria):

486.
Margaux TAMIC (Franciaország):
Lillandril  10 min.

487.
Ramin RASOULI (Irán):
Lina  88 min.

488.
Horacio ROMO (Mexikó):

489.
Francisco CARVALHO (Portugália):

490.
Denia PHIKYKOV (Oroszország):

A Barna Színeket
491.
Juan Luis MARTÍNEZ (Spanyolország):

492.
Ariel GUTIÉRREZ (Mexikó):

493.
Sean MEEHAN (Kanada, Ausztrália):
Lost Face  14 min.

494.
Rémi ANFOSSO ( Franciaország, USA):

495.
Emad ALEEBRAHIM DEHKORDI ( Irán, Franciaország):
Lower Heaven  21 min.

496.
Eddie RUBIO (Mexikó):
LUCHA  19 min.

LUCY ÉS A GRAMOPHONE
497.
Ruben GUZMAN (Argentina):

498.
Laurent ARDOINT & Stephane DUPRAT (Franciaország):

499.
RICHLY Zsolt (Magyarország):

500.
Thierry DE PERETTI (Franciaország):
LUTTE JEUNESSE  55 min.

501.
Jean-Baptiste DURAND (Franciaország):

M. Kapitány
502.
PÜSÖK Botond (Magyarország):
M. Kapitány  9 min.

503.
Alejandro DAMIANI (Uruguay, Mexikó):

504.
Sophie TAVERT (Franciaország):
Mad  22 min.

505.
Irina KOPIEVA (Oroszország):

Maelstrøm
506.
Carlos GÓMEZ-TRIGO (Spanyolország):
Maelstrøm  3 min.

507.
Robin ANDELFINGER & Ibrahima SEYDI (Belgium):
Mama Bobo  21 min.

508.
Kirineos PAPADIMATOS (Görögország):
Maniera Greca  13 min.

509.
SIPOS Bence (Magyarország):
Mantra  26 min.

510.
Riho UNT (Észtország):

511.
Rolf KASTELEINER ( Németország, Lengyelország):
Maries Leben  25 min.

512.
Gwendolen VAN DER LINDE (Németország):
Maskenball  5 min.

513.
Irina STOROZHENKO (Oroszország):
Masterpiece  16 min.

514.
Aude LÉGER, Maël PIRIOU (Franciaország):
MATHILDE  19 min.

515.
Jean-Sébastien BERNARD (Franciaország):
Mathilde 326  7 min.

516.
Olivier & Fedrik MAGIS & DE BEUL (Belgium):
May Day  22 min.

Meghalni Ukrajnáért
517.
CSARNAI Attila (Magyarország):

518.
Maziar MOSHTAGH GOHARI (Irán):

Menjek/maradjak: édes otthon
519.
IMRE Loránd Balázs & TUSOR Bálint (Magyarország):

520.
Kristina DEEVA (Oroszország):
Meriguan  65 min.

Messze az otthon
521.
GÁL Sándor (Magyarország):

522.
Luca TOMMASINI & Ralph KRONAUER ( Olaszország, Németország, Egyiptom):
Metal in Egypt  60 min.

523.
Luis PALOMINO (Mexikó):

Miami
524.
Jim VIEILLE (Franciaország):
Miami  3 min.

525.
Julian BALLESTER (Franciaország):

Milongueros
526.
Bernard LOUARGANT (Franciaország):
Milongueros  54 min.

527.
Valya KARNAVALOVA (Oroszország):
Mir Slepykh  6 min.

528.
Diogo BALDAIA (Portugália):

529.
Riho UNT & Segei KIBUS (Észtország):

530.
Anna LYTTON (Németország):
Mirror  5 min.

Moha
531.
PATRUBÁNY Csilla (Magyarország):
Moha  9 min.

532.
Fathollah AMIRI & Nima ASGARI (Iran):

533.
Vahid ALVANDIFAR (Irán):

534.
Adriano VALERIO (Olaszország, Franciaország):

535.
Jérémie SEGUIN (Franciaország):
Mon Poussin  17 min.

536.
Dimitris ARGYRIOU (Németország, Görögország):
Monica  5 min.

Monoscape
537.
Viktor BRIM (Németország):
Monoscape  16 min.

538.
SIMÓ Ibolya (Románia):
MONYO+BABA  52 min.

539.
Elizaveta SNAGOVSKAIA, Michael REBER (Németország):

540.
NAGY Ákos (Magyarország):
Most hallom  24 min.

541.
Ali ERFAN FARHADI (Irán):
Mr Director  2 min.

542.
Ekaterina STASHEVSKAYA (Oroszország):

543.
Ana-Marija VIDAKOVIć (Horvátország):
Mutne vode  13 min.

544.
Liudmila KOMRAKOVA (Oroszország):
Muza  6 min.

545.
Ivan RADOVIć (Horvátország):

546.
TOMA WASZAROW (Bulgária, Horvátország):
NA CHERVENO  21 min.

547.
Lyuda BURCHENKOVA (Oroszország):

548.
Piotr JANUSZKIEWICZ (Lengyelország):
Na szczescie  23 min.

549.
Andre KRUMMEL (Németország):

550.
SEPIDEH MIRHOSEINI (Irán):

551.
Lysa HEURTIER MANZANARES, Agnès PERRAIS (Franciaország):
Navire  12 min.

552.
Douglas CUSHNIE (USA):
Neemkomok’  19 min.

553.
BIHARI László ( Magyarország, Németország):

554.
BIHARI László (Magyarország, Németország):

555.
CSOMA Sándor (Magyarország):

556.
Maria TSVETKOVA (Oroszország, Lengyelország, Litvánia):
Nestrashny sud  30 min.

557.
Alexandra STRELYANAYA (Oroszország):
Nevod  75 min.

558.
Irena SKORIC (Horvátország):

559.
Katarzyna DABKOWSKA-KULACZ (Lengyelország):

560.
Hugo MAGAñA (Mexikó):

561.
Hugo MAGAñA (Mexikó):

562.
Uri KRANOT, Michelle KRANOT (Dánia, Franciaország):
Nothing happens  12 min.

563.
Arnaud BIGEARD (Franciaország):

Új nap
564.
Léa FABREGUETTES (Franciaország):

565.
Krish MAKHIJA (Portugália):
Nowhere To Go  4 min.

566.
Jean-Charles PAUGAM (Franciaország):
Nuit Debout  18 min.

Az év lagzija
567.
BÁN József (Románia):

568.
Mohamed Amine KABBES (Algéria):
Nweli  18 min.

569.
KOLLET Gerda (Magyarország):

Nyugalom van
570.
PÜSÖK Botond (Magyarország):
Nyugalom van  11 min.

571.
João Pedro RODRIGUES (Portugália, Franciaország):

572.
Luís COSTA (Portugália):
O HOMEM ETERNO  15 min.

573.
Paulina ZIOLKOWSKA (Lengyelország):
O Matko!  12 min.

574.
David CARETTE (Belgium):
Off the record  13 min.

Oh Brother Octopus
575.
Florian KUNERT (Németország):

576.
Angella LIPSKAYA (Oroszország):
Okna  8 min.

577.
Alexander VASILIEV (Oroszország):
Okraina  4 min.

578.
Maxime BRUNEEL (Franciaország):
Olga  19 min.

Oltremare
579.
Loredana BIANCONI (Belgium):

580.
Jonas BAK (Kambodzsa, UK):
One and Many  20 min.

581.
Goran TRBULJAK (Horvátország):

582.
Tom SAYERS (Egyesült Királyság):
Onus  8 min.

583.
Ian HAIG (Ausztrália):
Organphilia  3 min.

584.
Dmitry IVANOV (Oroszország):
Oskolok  4 min.

585.
Tea NUCAK (Horvátország):
Otok  5 min.

586.
Raul Sebastian QUINTANILLA (Mexikó):
Otras personas  37 min.

587.
Jasmine KO (Dél-Korea):
Our Friends  5 min.

588.
Pierre ROPARS & Antonin DERORY & Diane THIRAULT& Jérémie COTTARD & Matthieu DRUAUD & Adrien ZUMBIHL (Franciaország):
Overrun  8 min.

589.
Yana ANTONETS (Ukrajna):
P'yatʹ khvylyn  14 min.

590.
VÁCZ Péter (Magyarország, Románia):
Párnaarc  11 min.

591.
Lucrèce ANDREAE (Franciaország):
Pépé le Morse  15 min.

592.
Odeta CUNAJ (Albánia):

593.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

Pampa
594.
Martje SCHREIER (Németország):
Pampa  18 min.

PAN
595.
Anna ANNA ROLLER (Németország):
PAN  17 min.

596.
Zétény VARGA ( Magyarország, Románia):
Panta Rhei  3 min.

597.
Pascal SCHRÖDER (Németország):
Panzer  6 min.

598.
Mahdi ZAMANPOUR KIASARI (Irán):
Papeli  63 min.

599.
Anneli NYGREN (Finnország):

600.
Liana MAKARYAN (Oroszország):

601.
Sarah ARNOLD (Franciaország):
Parades  27 min.

602.
Brian CARTER (USA):
Paradise  2 min.

Parallel Planes
603.
Nicole WEGNER (Németország):
Parallel Planes  100 min.

604.
Alexander GRAEFF (Franciaország, Németország):
Paris, 1969  29 min.

605.
Katarzyna LECKA (Lengyelország):
Pars pro toto  30 min.

606.
Volha DASHUK (Fehéroroszország):
Partret  23 min.

607.
Grzegorz PIEKARSKI & Zeinab PASDAR (Lengyelország):
Pasdar  13 min.

608.
Nicolas GRAUX (Belgium):
Passée l'aube  22 min.

609.
Lana Z CAPLAN (USA):

610.
Valentina MAUREL (Belgium):
Paul est là  25 min.

611.
Maya HAFFAR (Franciaország):
Peau-Rouge  24 min.

612.
Heta JÄÄLINOJA (Észtország, Finnország):
Penelope  4 min.

613.
Sandra CRISP (Egyesült Királyság):

614.
Julien MAGNAN (Franciaország):
Petits soldats  18 min.

Photo Farag
615.
Kobi FARAG (Izrael):

Phototaxis
616.
KARKECZ Gergő (Magyarország):
Phototaxis  4 min.

617.
Jasmine KO (Dél-Korea):
Picnic  4 min.

618.
Manuel GOMAR (Spanyolország):

POOL
619.
LEANDRO GODDINHO (Brazilía):
PISCINA / POOL  29 min.

620.
Yura KATYNSKY (Ukrajna):
Pislyasmak  19 min.

621.
Paulo LIMA (Portugália):
Placenta  38 min.

622.
Koldo ALMANDOZ (Spanyolország):
Plagan  10 min.

623.
Goran RADOąEVIć (Horvátország):
Plutanje  6 min.

Poke
624.
Mareike ENGELHARDT (Franciaország):
Poke  17 min.

Pola
625.
Edyta REMBAłA (Lengyelország):
Pola  20 min.

626.
Natalia TUMOVA (Oroszország):
Pole klevera  11 min.

627.
Takayuki YOSHIDA (Japán):

628.
Tobi SAUER (Németország):

629.
Darío PÉREZ (Spanyolország):

630.
Tobi SAUER (Németország):

631.
Azat MAMUNOV (Kirgizisztán ):
Portret  20 min.

632.
Hanna JALALI (Ukrajna, Irán):
Posle  20 min.

633.
Boľidar Trkulja BOľIDAR TRKULJA (Horvátország):

Pourquoi j'ai écrit la Bible
634.
Alexandre STEIGER (Franciaország):

635.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Olaszország):

636.
Sylwia ROSAK (Lengyelország):
Prezent  15 min.

Prince
637.
Jim VIEILLE (Franciaország):
Prince  5 min.

638.
Dea Jagić DEA JAGIć (Horvátország):

639.
Lucija BUľANčIć (Horvátország):
Proces  5 min.

Prométeusz, a cickány
640.
KÁNTOR Zsolt (Magyarország, Románia):

641.
Katrin NOVAKOVIć (Horvátország):
Protoplazma  5 min.

642.
Ramon ARANGO & Haidi MARBURGER & Nina HOFFMANN (Svájc):
Proxy  6 min.

643.
Mila FAKHURDINOVA (Oroszország, Kazahsztán):

Holló
644.
Shukri MOHAMMAD (Irak):

645.
Urzula BARBA (Mexikó):
Quiero  3 min.

646.
Urzula BARBA HOPFNER (Mexikó):
Quiero  3 min.

647.
SURÁNYI Z. András (Magyarország):
Rézangyalok  78 min.

Rőzse
648.
BICSÁK Boglárka (Magyarország):
Rőzse  4 min.

649.
Bahadir OZER (Törökország):
Rüya  6 min.

650.
Daniel BRENNECKE (Németország):
Rabe und Elster  26 min.

651.
Guy-Marc HINANT (Belgium):
Rage  140 min.

652.
Mazdak MIRABEDINI (Irán):
Raghs-e Pa  81 min.

653.
URTE OETTINGER & JOHAN OETTINGER (Litvánia, Dánia):
RAGNAROK  7 min.

654.
Hector SUñOL (Spanyolország):
Referendum  5 min.

655.
Zoya KIREEVA (Oroszország):

656.
Pablo ANTONIO (Portugália, Brazília):
Reis do Sertão  35 min.

657.
Lukasz PETHE (Németország):
Reiskornlegende  45 min.

658.
Fabrice MURGIA (Belgium):
Remember me  18 min.

RETUSÁLÁS
659.
Kaveh MAZAHERI (Irán):

660.
Julien HOSMALIN (Franciaország, Belgium):
Ride Sally Ride  23 min.

661.
Julien MENANTEAU (Franciaország):
Rikishi  19 min.

662.
Jakub WAGNER (Csehország):

663.
Hammudi AL-RAHMOUN FONT (Spanyolország):

664.
Lynn Oona BAUR (Németország):
Rotkäppchen  8 min.

Roujoula
665.
Ilias DUPUIS EL FARIS (Franciaország, Marokkó):
Roujoula  22 min.

666.
Alain DEYMIER (Spanyolország, Franciaország):

667.
Ophélie PRUVOST (Belgium):
Ruines  20 min.

668.
Gediminas SIAULYS (Litvánia):
Running Lights  11 min.

Szegény Árpi
669.
SERESTÉLY Szilárd (Románia):

670.
Milana MAJAR (Bosznia és Hercegovina):
S ruba pameti  27 min.

671.
Vittoria SODDU (Olaszország, Egyesült Királyság, Belgium):

672.
Gaurav MADAN (India):
Sambhavtaha  23 min.

673.
Betina BOżEK & Igor KAWECKI (Lengyelország):
Samotno¶ć  8 min.

Samyrah
674.
ANDRÁS István-Gábor (Románia):
Samyrah  10 min.

675.
Matthias KREPP (Ausztria):
Sand & Blut  90 min.

676.
Bastiaan SCHRAVENDEEL (Hollandia):
SCRAMBLED  6 min.

677.
David VALERO (Spanyolország):
Scratch  20 min.

678.
MORGAN GUERING (Franciaország):
SCREEN COWBOY  14 min.

679.
Alonso VALBUENA (Spanyolország):

680.
Pedro NEVES MARQUES (Portugália):

Semmi komoly
681.
DUDÁS Balázs (Magyarország):
Semmi komoly  21 min.

682.
David Anthony SANT (Ausztrália):

683.
Mohammad BAGHI (Irán):

684.
Mihammad JOURI (Irak):
Shilan  8 min.

685.
Carlos VILLAFAINA (Spanyolország):

686.
Rocío ÁLVAREZ (Belgium):

687.
Markus GOLLER (Németország):
SIMPEL  115 min.

688.
Seunghee KIM (Észak-Korea):

689.
José Andrés LÓPEZ DE LA RICA (Spanyolország):
Sin Preguntas  10 min.

Ska'd a Zene által
690.
Sharon WOODWARD (Egyesült Királyság):

691.
Gala SHIYAN (Oroszország):
Skleroz  1 min.

692.
Tamara BOCHAROVA (Oroszország):
Skoro Vesna  15 min.

693.
Boussard BENOIT (Franciaország):
Slacks  25 min.

694.
Marc WIESE (Németország):

695.
Sébastien WIELEMANS (Belgium):

696.
Pouya NABBI (Irán):
Sleepwalkers  15 min.

697.
Alejandro FETECUA BERNAL (Kolumbia):
Sobre mi sombra  14 min.

698.
Pietro LIBRIZZI (Olaszország, UK, Magyarország):
Softman  18 min.

699.
Jean-Gabriel PÉRIOT (Franciaország):

700.
Ruslan FEDOTOW (Oroszország):
Songs for Kit  57 min.

701.
Hamilton TRINDADE (Portugália, Guiné-Bissau):

Cinkos
702.
Oleg YAKUSHENKOV (Oroszország):

703.
Yulia BAYGULOVA (Oroszország):
Sozdaniye  6 min.

704.
Tatyana POLOSINA (Oroszország):
Spasibo Dedu  11 min.

705.
Jean-Baptiste AZIERE & Victor CHAVANNE &Thomas NÉMERY & Morgane PERRIN & Camille ROUBINOWITZ (Franciaország):
Stockholm  6 min.

706.
Parichhed SEN (Nepál):
Strike  1 min.

707.
Carlos SEGUNDO (Brazília):
Subcutâneo  19 min.

708.
Leandro NAVARRO (Venezuela):
Sueles dejarme  21 min.

709.
Paulo PATRÍCIO (Portugália):
SURPRESA  9 min.

710.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

711.
Jakub RADEJ (Lengyelország):

712.
Katarzyna Ewa ZAK (Lengyelország):
Swiat Marysi  20 min.

Szétszakadt Magyarország
713.
HUTH Gergely (Magyarország):

714.
Anna URBANCZYK (Lengyelország):
Szczur  12 min.

Törött csésze
715.
BALLA Gábor (Magyarország):

716.
Sally GUTIÉRREZ DEWAR (Spanyolország):

Néző
717.
Sheyda KASHI (Irán):

Szemlélő
718.
Sheyda KASHI (Irán):

719.
Julie JOUVE & Rida BELGHIAT (Franciaország):
Tangente  27 min.

720.
Billy COWIE (Olaszország):
Tango Milano  4 min.

721.
Tom GIRARDOT & Geoffroy RENARD​ (Franciaország):
Tasty Trip  9 min.

722.
Ramazi BARANOV (Oroszország, Kuba):
Tattooinside  12 min.

723.
Jaime ALEKOS (Spanyolország):
Tauromaquia  28 min.

724.
Philip SOTNYCHENKO (Ukrajna):

725.
Susana NOBRE (Portugália):
Tempo Comum  64 min.

726.
Camille CANONNE & Laura BOUILLET & Michael HOFT & Catherine LE QUANG & Pauline RAFFIN & Martin VILLERT (Franciaország):
Temptation  5 min.

727.
Latifa SAID (Franciaország, Portugália):
Terrain Vague  14 min.

728.
helli HARDY (Izrael):
The Babysitter  19 min.

729.
Gustavo ALMENARA & Emilien CANCET (Franciaország):
The barber shop  16 min.

730.
Antoine HERVÉ (Franciaország):

731.
Friedrich TIEDTKE (Dánia):

732.
Ruthy PRIBAR (Izrael):
The Caregiver  12 min.

733.
Quentin SIMON (Franciaország):

734.
Tatiana GERASIMOVA (Portugália):

735.
Alexey KUZNETSOV (Fehéroroszország):
The Farside  28 min.

736.
William LA ROCHELLE (Kanada):

737.
Toma STENKO (Grúzia):
The Fish  15 min.

A gyönyörök kertje
738.
Juan IBANEZ (Spanyolország):

739.
Marco ESPÍRITO SANTO, Miguel COIMBRA (Portugália):

740.
Andreas ANTONOPOULOS (UK):
The Handshake  3 min.

741.
Andrea Paco MARIANI (Olaszország):
The Harvest  73 min.

743.
Diana GALIMZYANOVA (Oroszország):

744.
Pavel PALEKHIN (Oroszország):

745.
Albert Sindutomo (Ausztrália):

A monostor gyermekei
746.
ZURBO Dorottya & BHATTARAI Arun (Magyarország, Buthan):

747.
IDRISS Ali (Egyiptom):
The other land  100 min.

748.
Hector SUñOL (Spanyolország):
The Reapers  5 min.

749.
Yakov KRUGOVYKH (Oroszország):
The Square  4 min.

750.
Toma STENKO (Grúzia):
The Telescope  14 min.

751.
Jocelyne MOREAU (Hollandia):

752.
Aaron DUNBAR (USA):
The Train  6 min.

753.
Terry HARKLEROAD (USA):

A VIOLET
754.
BAQER AL-RUBAIE (Irak):

755.
Yimeng ZHANG (Magyarország):
The Zhengs  32 min.

756.
Marcin GIżYCKI (Lengyelország):

757.
Gonçalo ALMEIDA (Portugália):

758.
Flavio MARCHETTI (Ausztria):

759.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Olaszország):
Timepulse  9 min.

760.
Alexey NAUMOV (Oroszország):
To the Dacha  16 min.

761.
Juan José Patón ALBA (Spanyolország):

762.
Jürgen ELLINGHAUS (Franciaország, Németország):

763.
Ignacio F. RODÓ & Sergio ARRÓSPIDE (Spanyolország):
Tomasito  12 min.

764.
SIMÓ Ibolya (Románia):

765.
Takayuki YOSHIDA (Japán):
Touch Stone  15 min.

766.
Jim CHAWKI & Alexandre BRÉ (Franciaország):
Transmission  7 min.

767.
Jethro MASSEY (Franciaország):

768.
Goran RADOąEVIć (Horvátország):
Treći zakon  6 min.

769.
Annik LEROY (Belgium):

770.
Maria ISITOVA & Myrza BAISAMBEKOV & Samrat IRZHASOV & Altair KABDUSHEV (Kazahsztán):
Tri Stihii  78 min.

771.
Melanie MENARD (Egyesült Királyság):

772.
Anja REISS (Németország):

773.
Leonor NOIVO (Portugália):

Tudod, mitől félek?
774.
Ágnes SZUCHER (Románia):

775.
Mateusz ROMASZKAN (Lengyelország):
Turysci  72 min.

776.
Manon SAILLY & Charlotte SARFATI & Christine JAUDOIN & Lara COCHETEL & Raphaël HUOT & Fanny TEISSON (Franciaország):
Twin Islands  7 min.

777.
Vladimir GOLOVNEV (Oroszország):
Two Childhoods  26 min.

778.
Salomé LAMAS (Portugália):
Ubi Sunt  23 min.

779.
Alexey ALEXEEV (Oroszország):

ULTRA
780.
SIMONYI Balázs ( Magarország, Görögország):
ULTRA  84 min.

781.
Nicholas GYENEY (USA):
Ultra Low  132 min.

782.
Javier Macipe (Spanyolország):
Un Minutito  8 min.

783.
Shu ZHANG (Franciaország):

784.
Anne-Marie PUGA & Jean-Raymond GARCIA (Franciaország):

785.
Coline GRANDO (Belgium):
Un truc de meuf  11 min.

Utazás
786.
José P.C. (Spanyolország):

787.
Israel Medrano PÉREZ (Spanyolország):

788.
Virginie CALOONE (Franciaország):
Underwater  17 min.

789.
Thomas GRASCOEUR (Franciaország):

790.
Michael POETSCHKO (Ausztria):
Unser Refrain  60 min.

Válogatott irodalom
791.
NOVÁK Tamás (Magyarország):

792.
Vadim VITOVTSEV (Oroszország):

Vadásztársak
793.
GÉCZY Dávid & TISZEKER Dániel (Magyarország):
Vadásztársak  52 min.

794.
MATUSIK Szilárd (Magyarország):

795.
Alex MONTOYA (Spanyolország):
Vampiro  20 min.

796.
Maria SOROKINA (Oroszország):

Veteránfilm
797.
HERNÁTH Csaba (Magyarország):
Veteránfilm  33 min.

Vidéki randevú
798.
DUDÁS Balázs (Magyarország):

799.
Carlos Alberto RODRÍGUEZ (Spanyolország):

800.
KERESZTES Dóra (Magyarország):

801.
GLASER Katalin (Magyarország):
Virágnyelv  10 min.

802.
Frédéric ZAMOCHNIKOFF (Franciaország):
Vis-à-vis  17 min.

803.
DÉR Asia (Magyarország):

804.
Liudmila KOMRAKOVA (Oroszország):
Vkus Nochi  8 min.

805.
Viktoria RUNTSOVA (Oroszország):
Vorotnichok  23 min.

806.
Andrei OSIPOV (Oroszország):

807.
Ashley PEGG (Egyesült Királyság):
Vyamanikal  10 min.

808.
Ángel LOZA (Spanyolország):

809.
Marc WIESE (Németország):
War Diary  102 min.

810.
Meshy KOPLEVITCH (Izrael):
War Marks  6 min.

811.
Moritz MUELLER-PREISSER & Franziska BROZIO (Németország):
We Are Data  21 min.

812.
Naween NOPPAKUN (Thaiföld):
We love me  13 min.

Welcome
813.
DUDÁS Balázs (Magyarország):
Welcome  30 min.

814.
Niels LAUPERT (Németország):
Whatever Happens  100 min.

815.
Vahid HOSSEINI NAMI (Irán):
Whole To Part  12 min.

816.
Piotr NALAZEK (Lengyelország):
Wiem  16 min.

817.
Jarosław WSZĘDYBYŁ (Lengyelország):
Wiosna Smoków  57 min.

818.
Allan BROWN (Kanada):

819.
Morteza GHEIDI (Irán):
With Me  5 min.

820.
Antoine PAROUTY (Franciaország):
Woods & Waters  16 min.

821.
Francois VOGEL (Franciaország):
Wrong Path  5 min.

822.
Borys NIESPIELAK (Lengyelország):

823.
Chia-Ho TAI (Taiwan):

824.
Daniel CHAMORRO (Spanyolország):
XYX  10 min.

825.
Anne-Laure DAFFIS & Leo MARCHAND (Franciaország):

826.
Francisco HERVADA MARTÍN (Spanyolország):

827.
Nicolas FONG (Belgium):
Yin  10 min.

828.
SZTERCEY Szabolcs Benedek ( Magyarország, Románia):

829.
David REBORDãO (Portugália):
Your Turn  11 min.

830.
François LETTY & Léa ARACHTINGI & Simon GOENEUTTE-LEFEVRE & Marion PATIN & Yves-Guillaume PECQUET & Jeremy VIOLIER (Franciaország):
Ys  8 min.

831.
David CORDERO (Spanyolország):
Z FEST  15 min.

832.
Boľić IVA (Horvátország):
Zaąto  7 min.

833.
Arek BIEDRZYCKI (Lengyelország):
Zabi krol  17 min.

834.
Sahim Omar KALIFA (Belgium, ):
ZAGROS  95 min.

835.
Kaveh MOEINFAR (Irán):

836.
Andrei PERSHIN (Oroszország):
Zhivoe  4 min.

837.
Pilar PALOMERO (Spanyolország):
Zimsko Sunce  37 min.

838.
Maryam NAGHIBI (Irán):

839.
Sarah OUAZZANI TOUHAMI (Franciaország):
Zuhaitz  14 min.

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák