www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. December SaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMo Actual program:
2018-12-10
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films submitted

MEDIAWAVE 2019

By original title | By director | By country | By categories

1.
Ekaterina TARASOVA (Belarus):

3.
Angelika NOVOKREPOVSKAYA (Russia):

5.
Anastasia NOVIKOVA (Russia):

6.
Petr KELEPTRISHVILI & Artem OZHOGOV (Russia ):

7.
Vladimir ALENIKOV (Russia):

8.
Konstantin CHELIDZE (Russia):

9.
Dmitri VOLOGDIN (Russia):

10.
Reza GOLCHIN (Iran):

11.
Shahriar POURSEYEDIAN (Iran):

12.
Reza GOLCHIN (Iran):

13.
Bayan ZARABI (Iran):

14.
Ayat ASADI RAHBAR (Iran):

15.
Iker ARCE @ Miriam ORTEGA (Spain):

16.
Damian KOCUR (Poland):
1410  28 min.

A báró hazatér
17.
BREIER Ádám (Hungary):

A baba
18.
NÉMETH József (Hungary):

A panel
20.
NÉMETH József (Hungary):

21.
Boris SEEWALD (Germany):
Afterword  9 min.

22.
Steeve FITOUSSI & Daniel BRENER (Israel):

23.
Mojataba MOUSAVI (Iran):

24.
Jaanis VALK (Estonia):

25.
Mahmoud SAEMIN (Iran):

Aleksi
26.
Barbara VEKARIC (Croatia, Serbia):
Aleksi  90 min.

27.
Payal KAPADIA (India):

28.
Kiana NAGHSHINEH (Germany):

29.
Elaheh MOUSAVI (Iran):

30.
Yasseman TOURANG (Sweden):

31.
Slawomir MILEWSKI (Poland, UK):

32.
Klaudia KESKA (Poland):
Casting  18 min.

33.
Delia HESS (Switzerland):
Circuit  8 min.

34.
Behrouz NOORANIPOUR (Iran):
Dayan  80 min.

35.
Jeroen HOUBEN (The Nederlands):

Alias Jenny
36.
Samira FANSA (Germany):

37.
Israel AHUMADA (Mexico):

38.
Piotr SUBBOTKO (Poland):

39.
Clémence LEBATTEUX (France):

40.
Lazare GOUSSEAU (France):

41.
Petr FEDOROV (Russia):

42.
Wojciech KLIMALA (Poland):
Elizabeth  24 min.

43.
Ernest WENCEL (Poland):
Esprits Animaux  13 min.

44.
Vasilisa KUZMINA (Russia):

45.
SIMÓ Ibolya (Romania):

46.
Fatemeh MOHAMADI (Iran):

Faust a sötétben
47.
Israel AHUMADA (Mexico):

48.
Aurélia MENGIN (La Réunion):
FORNACIS  83 min.

49.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

50.
Vladimir KVETNOY (Russia):

51.
Hosein GHENA’AT (Iran):

Golnesa
52.
Sattar CHAMANI GOL (Iran):
Golnesa  94 min.

53.
Mohammad TOWRIVARIAN (Iran):

54.
Bernardo ZANOTTA (Netherlands):
Heart of Hunger  29 min.

55.
Gerard FREIXES RIBERA (Spain):

56.
Irena PASKALI (Lithuania):

57.
Mohammad EHSANI (Iran):
Karun  52 min.

Kockaember
58.
DOMBROVSZKY Linda (Hungary):

59.
Toma STENKO (Russia, Georgia):
Krik / Scream  24 min.

60.
Lucas GLOPPE (France):

61.
Florence HUGUES (France ):

62.
Constance MEYER (France):

63.
Yves CHAUDOUëT (France):

64.
Jonathan HAZAN (France):

65.
Aurelien LAPLACE (France):

Narak király öröksége
66.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

67.
Julian TALANDZIEWICZ (Poland):
Lekcja / Lesson  12 min.

68.
Kirill KULAGIN (Russia, Great Britain ):
Let It Soul  38 min.

69.
Mirac ATABEY (Turkey):
Livadi / Yard  15 min.

70.
Layke ANDERSON (United Kingdom):
Mankind  13 min.

72.
Gleb ROSS (Russia):

73.
Slawomir MILEWSKI (Poland, United Kingdom):

74.
Magdalena SEWERYN & Igor POLANIEWICZ (Poland):

75.
Mohammad TOWRIVARIAN (Iran ):

76.
BALOJI (Belgium):

77.
Alexandre LANçA (France):

78.
Julie REMBAUVILLE (France):

79.
Dawn WESTLAKE (USA, Spain):
Pooling  4 min.

80.
Ksenia RAPPOPORT & Alexander TSYPKIN & Pavel KAPINOS (Russia):

81.
Bartosz REETZ (Poland):

82.
Branislav MILATOVIć (Montenegro):

83.
Susana ARBIZU, Henri BELIN, Nicolas DROUET, Mickaël FOUCAULT (France):

84.
Sarah VAN DEN BOOM (France):

85.
Ekaterina KUZNETSOVA (Russia):

86.
Bartosz BALA (Poland):

87.
Luka KLAPAN (Croatia):

88.
Mohamadali BASHEH AHANGAR (Iran):

89.
Omid SHAMS (Iran):

90.
Fereydoun NAJAFI (Iran):

91.
Abbas JALALI YEKTA (Iran):
Son Of The Sea  10 min.

92.
Jay Kevin COMPOSTA (United Kingdom):

93.
Mohamadreza RASOULI (Iran):

94.
Υannis ZAFIRIS (Greece):
Springtime Rest  15 min.

95.
Jagoda MADEJ (Poland):

96.
Amir RASHIDIFARD (Iran):

97.
Pat Howl KOSTYSZYN (Poland):

Lélegzés
98.
Farshid AYOOBINEJAD (Iran):

99.
Iwo KONDEFER (Poland):

100.
Anshuman SHASTRI (India):

101.
James EVERETT (United Kingdom):
THE MOOR  11 min.

A csendes méh
102.
Mohamed MOWAFI (Egypt):

103.
Najat MOWLUDI (Iran):

104.
Sylwia ROSAK (Poland):

105.
Nicolas BIANCO-LEVRIN (France):

106.
Guillaume CARAMELLE (France):

107.
Valentin SUNTSOV (Russia):

Dühös
108.
Jean-Baptiste DUSSÉAUX (France):

109.
Rahbar QANBARI (Iran):

110.
Anastazja DABROWSKA (Poland):
Wonder Girls  20 min.

111.
Tadeusz KABICZ (Poland):

112.
Kourosh MASHHADI (Iran):

113.
Dominika GNATEK (Poland):

SEARCH


      
MEMBERSHIPS
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

HUNGARIAN FESTIVAL ASSOCIATION
 

 

PARTNER OLDALAK

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Card payment service provider
Cards accepted