www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. december SzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVH Aktuális program:
2018.12.10.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2019


1.
Ekaterina TARASOVA (Belorusszia):

3.
Angelika NOVOKREPOVSKAYA (Oroszország):

4.
Kseniya NECHAEVA (Oroszország):

5.
Anastasia NOVIKOVA (Oroszország):

6.
Petr KELEPTRISHVILI & Artem OZHOGOV (Oroszország):

7.
Vladimir ALENIKOV (Oroszország):

8.
Konstantin CHELIDZE (Oroszország):

9.
Dmitri VOLOGDIN (Oroszország):

10.
Reza GOLCHIN (Irán):

11.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):
بازگشت  21 min.

12.
Reza GOLCHIN (Irán):

13.
Bayan ZARABI (Irán):
خط صورتی  15 min.

14.
Ayat ASADI RAHBAR (Irán):
راحیل  30 min.

15.
Iker ARCE @ Miriam ORTEGA (Spanyolország):

16.
Damian KOCUR (Lengyelország):
1410  28 min.

A báró hazatér
17.
BREIER Ádám (Magyarország):

A baba
18.
NÉMETH József (Magyarország):
A baba  30 min.

19.
LAVRO Ferenc (Magyarország):

A panel
20.
NÉMETH József (Magyarország):
A panel  51 min.

21.
Boris SEEWALD (Németország):
Afterword  9 min.

22.
Steeve FITOUSSI & Daniel BRENER (Izrael):

23.
Mojataba MOUSAVI (Irán):
Aghaye Gavazn  9 min.

24.
Jaanis VALK (Észtország):

25.
Mahmoud SAEMIN (Irán):
Akharin Mahi  7 min.

Aleksi
26.
Barbara VEKARIC (Horvátország, Szerbia):
Aleksi  90 min.

27.
Payal KAPADIA (India):

28.
Kiana NAGHSHINEH (Németország):
Augenblicke  4 min.

29.
Elaheh MOUSAVI (Irán):

30.
Yasseman TOURANG (Svédország):

31.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

32.
Klaudia KESKA (Lengyelország):
Casting  18 min.

33.
Delia HESS (Svájc):
Circuit  8 min.

34.
Behrouz NOORANIPOUR (Irán):
Dayan  80 min.

35.
Jeroen HOUBEN (Hollandia):
De Matchmaker  92 min.

Alias Jenny
36.
Samira FANSA (Németország):

37.
Israel AHUMADA (Mexikó):
Dejar la piel  32 min.

38.
Piotr SUBBOTKO (Lengyelország):

39.
Clémence LEBATTEUX (Franciaország):
Edith et Henry  14 min.

40.
Lazare GOUSSEAU (Franciaország):
El Asembleo  72 min.

41.
Petr FEDOROV (Oroszország):

42.
Wojciech KLIMALA (Lengyelország):
Elizabeth  24 min.

43.
Ernest WENCEL (Lengyelország):
Esprits Animaux  13 min.

44.
Vasilisa KUZMINA (Oroszország):

45.
SIMÓ Ibolya (Románia):
Falu Fessön  22 min.

46.
Fatemeh MOHAMADI (Irán):
Faramooshi  16 min.

Faust a sötétben
47.
Israel AHUMADA (Mexikó):

48.
Aurélia MENGIN (Réunion):
FORNACIS  83 min.

49.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

50.
Vladimir KVETNOY (Oroszország):

51.
Hosein GHENA’AT (Irán):

Golnesa
52.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):
Golnesa  94 min.

53.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Halazoon  11 min.

54.
Bernardo ZANOTTA (Hollandia):
Heart of Hunger  29 min.

55.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

56.
Irena PASKALI (Litvánia):

57.
Mohammad EHSANI (Irán):
Karun  52 min.

Kockaember
58.
DOMBROVSZKY Linda (Magyarország):
Kockaember  18 min.

59.
Toma STENKO (Oroszország, Grúzia):
Krik  24 min.

60.
Lucas GLOPPE (Franciaország):

61.
Florence HUGUES (Franciaország):
L'oeil du cyclo  25 min.

62.
Constance MEYER (Franciaország):

63.
Yves CHAUDOUëT (Franciaország):
La Joueuse  26,05 min.

64.
Jonathan HAZAN (Franciaország):
La Parcelle  20 min.

65.
Aurelien LAPLACE (Franciaország):
Le graffiti  9 min.

Narak király öröksége
66.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

67.
Julian TALANDZIEWICZ (Lengyelország):
Lekcja  12 min.

68.
Kirill KULAGIN (Oroszország, Nagy- Britannia):
Let It Soul  38 min.

69.
Mirac ATABEY (Törökország):
Livadi  15 min.

70.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Mankind  13 min.

71.
Saman HOSSEINPOUR (Irán):

72.
Gleb ROSS (Oroszország):

73.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

74.
Magdalena SEWERYN & Igor POLANIEWICZ (Lengyelország):

75.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Parvaz Mahiha  15 min.

76.
BALOJI (Belgium):

77.
Alexandre LANçA (Franciaország):
Perle de nuit  20 min.

78.
Julie REMBAUVILLE (Franciaország):

79.
Dawn WESTLAKE (USA, Spanyolország):
Pooling  4 min.

80.
Ksenia RAPPOPORT & Alexander TSYPKIN & Pavel KAPINOS (Oroszország):

81.
Bartosz REETZ (Lengyelország):
Przystanek  15 min.

82.
Branislav MILATOVIć (Montenegró):

83.
Susana ARBIZU, Henri BELIN, Nicolas DROUET, Mickaël FOUCAULT (Franciaország):

84.
Sarah VAN DEN BOOM (Franciaország):

85.
Ekaterina KUZNETSOVA (Oroszország):
Razum  16 min.

86.
Bartosz BALA (Lengyelország):
Rodzenstwo  23 min.

87.
Luka KLAPAN (Horvátország):
Sakreštan  17 min.

88.
Mohamadali BASHEH AHANGAR (Irán):
Sarv e Zir e Aab  112 min.

89.
Omid SHAMS (Irán):
Shab e Tavalod  23 min.

90.
Fereydoun NAJAFI (Irán):
Ski Baz  76 min.

91.
Abbas JALALI YEKTA (Irán):
Son Of The Sea  10 min.

92.
Jay Kevin COMPOSTA (Egyesült Királyság):

93.
Mohamadreza RASOULI (Irán):
Sorenjan  85 min.

94.
Υannis ZAFIRIS (Görögország):
Springtime Rest  15 min.

95.
Jagoda MADEJ (Lengyelország):

96.
Amir RASHIDIFARD (Irán):

97.
Pat Howl KOSTYSZYN (Lengyelország):
Tamtej nocy  24 min.

Lélegzés
98.
Farshid AYOOBINEJAD (Irán):

99.
Iwo KONDEFER (Lengyelország):

100.
Anshuman SHASTRI (India):

101.
James EVERETT (Egyesült Királyság):
THE MOOR  11 min.

A csendes méh
102.
Mohamed MOWAFI (Egyiptom):

103.
Najat MOWLUDI (Irán):

104.
Sylwia ROSAK (Lengyelország):

105.
Nicolas BIANCO-LEVRIN (Franciaország):

106.
Guillaume CARAMELLE (Franciaország):
Une Nuit  3 min.

107.
Valentin SUNTSOV (Oroszország):
Uspekh  8 min.

Dühös
108.
Jean-Baptiste DUSSÉAUX (Franciaország):

109.
Rahbar QANBARI (Irán):

110.
Anastazja DABROWSKA (Lengyelország):
Wonder Girls  20 min.

111.
Tadeusz KABICZ (Lengyelország):
Zamek  22 min.

112.
Kourosh MASHHADI (Irán):
Zerehi  25 min.

113.
Dominika GNATEK (Lengyelország):

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák