www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

Azé' csak lesz valami a Mediawave

klasszikus időszakában!

2020. április 28 - május 2.

 keresd az online programot

 


 
A pótlás - reményeink szerint - szeptember

második felében lesz!

 


 

Azé' csak lesz valami a Mediawave

klasszikus időszakában!

2020. április 28 - május 2.

 keresd az online programot

 


 
A pótlás - reményeink szerint - szeptember

második felében lesz!

 


etnik Archív
2020. július SzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsP Aktuális program:
2020.07.07.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2008


"...emésszen!"
2.
DOMOKOS János (Magyarország):
"...emésszen!"  39 min.

"A teljesség felé" c. nagyjátékfilm moziklippje
3.
TESSARI Alejandro (Magyarország):

4.
Peter SKALA (Szlovákia):
"G"  4 min.

5.
Ora KOLMANOVSKY (Izrael):

Elsőként a Holdon
6.
Alexey FEDORCHENKO (Oroszország):

7.
Alexey FEDORCHENKO (Oroszország):
Шошо  60 min.

8.
Thierry KNAUFF (Belgium):
à Mains Nues  30 min.

9.
Sonia LEVY (Franciaország):
« PÔLE°°°  4:41 min.

10.
Martin KOOLHOVEN (Hollandia):

11.
Kristyna MLYNARÍKOVÁ (Csehország):
Ája  2:43 min

12.
KASVINSZKI Attila (Magyarország):
Átalakulások  35 min.

13.
BERA Nándor (Magyarország):
Átváltozás  2:47 min.

14.
Victor EDE (Franciaország):

Ébren álmok
15.
FÁBIÁN Gábor (Magyarország):
Ébren álmok  23 min.

16.
Yann GOZLAN (Franciaország):
Écho  24:30 min.

Következő felvonás
17.
Mátyás PRIKLER (Szlovákia):

Örökség
18.
TESSARI Alejandro (Magyarország):
Örökség  125 min.

Ördögi kör
19.
DEÁK Péter (Magyarország):
Ördögi kör  5 min.

Út Calarasi-ba - egy sikeres vállalkozó arcképe
20.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):

21.
Brigitta BÖDENAUER (Ausztria):

22.
Sébastien AUBANEL (Franciaország):
.3-8  18 min.

23.
Rafaël (Belgium):
1+1=3  6'30 min.

24.
Darius DEVAS (Ausztrália):
1 Revolution  52 min.

13 23
25.
Anouk & Adrien (Lengyelország):
13 23  8 min.

26.
Rudi ROSENBERG (Franciaország):
13 ans  10 min.

27.
Vicente GARCIA GROYON (Fülöp-szigetek):

28.
Ian BELL (Egyesült Királyság):
145 kHz  3.1 min.

29.
Hyung-suk LEE (Dél Korea):
155Mile  25 min.

30.
Eva POULOPOULOU (Franciaország):

31.
Nora MARTIROSYAN (Belgium):
1937  

1983
32.
Modi BARRY (Franciaország):
1983  8 min.

33.
Christophe LEPRÊTRE (Franciaország):

3 (történet a szerelemről)
34.
UJJ MÉSZÁROS Károly (Magyarország):

35.
Katelijne SCHRAMA (Hollandia):

411-Z
36.
ERDÉLYI Dániel (Magyarország):
411-Z  7 min.

52 százalék
37.
Rafal SKALSKI (Lengyelország):

6:30
38.
Marcel PARVIZ (Németország):
6:30  15 min.

39.
Pekka SASSI (Finnország):
6778  1:51 min.

40.
Dawn WESTLAKE (USA):
68 & Clear  12 min.

8.1
41.
Oerd van CUIJLENBORG (Hollandia):
8.1  14 min.

42.
Ezgi SARITAŞ, İdil Safiye SOYSEÇKIN, Özlem SARIYILDIZ, Bilge DEMIRTAŞ (Törökország):
Ağdalı Bir Film  18:27 min.

A barátkozás lehetőségei
43.
FERENCZI Gábor (Magyarország):

A Beautiful Tragedy
44.
David KINSELLA (Oroszország):

45.
Vincent MEESSEN (Belgium):
A Broken Rule  2 min.

46.
Sonny PLESCIA (USA):

47.
Henry GWIAZDA (USA):

A fétismajom
48.
KORAI Zsolt & TÓTH Balázs (Magyarország):
A fétismajom  3 min.

49.
Mandrew, Man-hin KWAN (Hong Kong):
A Ferry Tale  17 min.

50.
Silke MANSHOLT (Egyesült Királyság):

51.
HALPER László (Magyarország):

52.
Arnaud DEMUYNCK (Franciaország):

53.
Fiona TAN (Hollandia):

A Maesro (Dan Reisinger Magyarkanizsán)
54.
Iván ATTILA (Szerbia):

A magyar gyeplabda története
55.
DOMBOS János (Magyarország):

A mi kis rádiónk
56.
LITAUSZKI János (Magyarország):
A mi kis rádiónk  50:53 min.

A mindenes
57.
SZŐCS Petra (Magyarország):
A mindenes  13 min.

58.
Wolfram JANTSCH (Németország):

A süllyedő falu
59.
SZIRMAI Márton (Magyarország):

A sintér
60.
IVÁN István (Magyarország):
A sintér  8 min.

61.
Giga CHKHEIDZE (Grúzia/Németország):

62.
BUTKA Zsolt (Magyarország):
A tor  2 min.

A vagon
63.
ZELKI János (Magyarország):
A vagon  98 min.

A macska igazsága
64.
Jeremy HAMERS (Belgium):

65.
Martin RAHMLOW (Németország):
Aal im Schädel  17:40 min.

66.
Peter HOOGENDOOM (Hollandia):
Acrofobia  3:25 min.

67.
Klára HÁJKOVÁ (Csehország):
Adam a Eva  4 min.

Addig dolgozok, ameddig bírok
68.
CSUBRILO Zoltán (Szerbia):

69.
Konstantinos-Antonios GOUTOS (Németország/Görögország):

70.
Nadan PINES (Izrael):
Afuy Lemechetza  1:34 min.

71.
Ian BELL (Egyesült Királyság):
Against the Grain  5.50 min.

Agnieszka 2039
72.
Martin GAUVREAU (Egyesült Királyság):
Agnieszka 2039  12 min.

Ah, szabadság!
73.
Ben RIVERS (Egyesült Királyság):

74.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):
Aislado  3 min.

Sakk
75.
Maximiliano GUERRA (Uruguay):

76.
David CARDONA (Argentína):
Algo Bonito  107 min.

77.
Steffen ALBERDING (Németország):
Alkagolik  19:49 min.

78.
Eveline KETTERINGS (Hollandia):

Alterego
79.
SEBŐ ferenc (Magyarország):
Alterego  23 min.

80.
Marian CRISAN (Románia):
Amatorul  20 min.

81.
Charles LIBIN (USA):

Amerikai álom
82.
Jakub WROŃSKI (Lengyelország):

83.
Geetika JUYAL (India):

Amikor Gyula bácsi vásárra vitte volt a tölcséres hegedűjét
84.
CZIGÁNY Zoltán (Magyarország):

A bhearrai öregasszony
85.
Naomi WILSON (Írország):

Ana
86.
Eduardo FRODDEN (Chile):
Ana  8 min.

Anakronizmus
87.
KELETI Miklós (Belgium/Magyarország):

88.
Jan BOBÁN (Csehország):
Andel  6:26 min

89.
Tonje Gjevjon & Lisa Dillan & The Hungry Hearts (Norvégia/Japán):

Anhalter
90.
Daniel HÖPFNER (Németország):
Anhalter  13 min.

91.
Remzi Mert Levent (Törökország):
Ani  20 min.

92.
Ragne MANDRI (Észtország):
Annaliisa  6 min.

Anno
93.
FOGARASI Gergely (Magyarország):
Anno  2 min.

94.
Yonathan LEVY (Franciaország):
Another Step  4 min.

95.
Ramón ALÓS (Spanyolország):

96.
Joël GODFROID (Belgium):
Anthropeau  11 min.

97.
Catherine MAXIMOFF (Franciaország):

98.
Ahmet TAS (Németország):
Apple & Ei  6 min.

99.
Josef DABERNIG & Isabella HOLLAUF (Ausztria):
Aquarena  19 min.

100.
Denizcan YÜZGÜL (Csehország):
Aquarium  5:15 min

Aranyhegyű nyíl
101.
BEISCHER-MATYÓ Tamás (Magyarország):

Archibald és társai
102.
DÉKÁNY István (Magyarország):

103.
Heli ELLIS (Finnország):
Ardent Martyr  5 min.

104.
Veronika KOURILOVÁ (Csehország):
Around me  7 min.

105.
Xanaé BOVE (Franciaország):

106.
Mehdi RAHMANI (Irán):

107.
Gali WEINTRAUB (Izrael):

108.
Pekka SASSI (Finnország):
Atari  3:10 min.

109.
Joanna RYTEL (Svájc):

Au!
110.
HEGYI Magdolna (Magyarország):
Au!  4 min.

111.
Sharon A. MOONEY (USA):

112.
Barthélemy PERON (Franciaország):
Au bord du monde  11:08 min.

113.
Ingrid HEIDERSCHEIDT & François ERS (Belgium):

114.
Sebastian EFLER (Ausztria):
Aussen  25 min.

115.
Tomek MATUSZCZAK (Lengyelország):
Autonaprawa  34 min.

116.
Uros KRCADINAC (Szerbia):
Autoportret  4 min.

117.
Dominika MONTEAN (Lengyelország):
Autor wychodzi  40 min.

118.
Hudson Mohawk Independent Media Center (USA):

119.
Murat Cem Öztüfekçi (Törökország):
Ayak Altinda  18:52 min.

Az "Örökség" c. nagyjátékfilm filmverse
120.
TESSARI Alejandro (Magyarország):

Az "Egy kis esti mozi" c. nagyjátékfilm filmverse
121.
TESSARI Alejandro (Magyarország):

Az Ébrenlét Mögött
122.
VEREB Vean András (Magyarország):

Az áruló
123.
DABI Isdtván, Mikołaj (Magyarország):
Az áruló  30 min.

Az ösvény
124.
FÁBIÁN Gábor (Magyarország):
Az ösvény  52 min.

Az özvegy
125.
DOMOKOS János (Magyarország):
Az özvegy  21 min.

Az alma
126.
SCHWECHTJE Mihály (Magyarország):
Az alma  20 min.

127.
OPRA Vilmos (Magyarország):

Ma fiatal voltam és csinos
128.
Alexandra GULEA (Románia):

129.
Elif Nur KERKÜK (Törökország):
Böcek  3 min.

130.
HARMATH Dávid (Magyarország):
Bújocska  8 min.

Büdöske
131.
HERMÁN Árpád (Magyarország):
Büdöske  2:25 min.

132.
Leona HLAVÁCOVÁ (Csehország):
Babucha  17:45 min

133.
Seppo RENVALL (Finnország):

134.
Christian EFFENBERGER (Németország):

135.
Pekka SASSI (Finnország):

136.
Abdurrahman ÖNER (Törökország):
Bakis  2 min.

137.
Jeff Daniel SILVA (USA/Szerbia/Koszovó):

138.
Michael BERNADAT (Franciaország):
Batard  19 min.

139.
Köken ERGUN (Törökország):
Bayrak  9:01 min.

140.
Vadim ANTONEVICH (Izrael):

141.
Benoit FORGEARD (Franciaország):

Berlin 96
142.
Giga CHKHEIDZE (Németország):
Berlin 96  7 min.

Beton
143.
Ariel BELINCO & Michael FAUST (Izrael):
Beton  7 min.

144.
Galina DOLMATOVSKAYA (Oroszország):
Bez antrakta  66 min.

145.
BAKI Orsolya (Magyarország):
Bireme  3 min.

146.
Jean ANOUILH (Franciaország):
Blackbird Pie  18 min.

147.
Laurent MARMOL (Franciaország):
Blinders  52 min.

148.
Zhani TERPINI (Albánia):
Blloku  10 min.

149.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Olaszország):

150.
Lucas FIGUEROA (Spanyolország):

151.
Bruno DANAN (Franciaország):

Határjárók
152.
PINTÉR Zoltán (Magyarország):

153.
Trey HOCK (USA):
Born To Win  15 min.

Bossa Nova
154.
LOVAS Nándor (Magyarország):
Bossa Nova  6 min.

155.
Louis DUPONT (Franciaország):
Bouche a bouche  17 min.

Budapesti vadon
156.
TÓTH Zsolt Marcell (Magyarország):
Budapesti vadon  52 min.

157.
Laurin FEDERLEIN (Egyesült Királyság):

158.
Pekka SASSI (Finnország):
Burn Brussels  1:27 min.

159.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
Bus Stop  4:43 min.

160.
Georges SIFIANOS (Franciaország):
C'est Moa  12 min.

161.
Sonia PASTECCHIA (Belgium):
Campo Santo  59 min.

162.
Pascal-Alex VINCENT (Franciaország):
Candy Boy  12 min.

163.
Pascal-Alex VINCENT (Franciaország):
Candy Boy  13 min.

Cantata in C Major
164.
Ronnie CRAMER (USA):

165.
Richard O'SULLIVAN (Egyesült Királyság/USA):
Canyon Time  15:43 min.

166.
Zach PARRISH (USA):
Carried Away  4 min.

167.
Iris PIERS (Hollandia):

168.
Ricardo WERDESHEIM (Izrael):
Celestina  4:22 min.

169.
Yin-Ju CHEN (Tajvan/USA):
CH3CH2OH  5 min.

170.
Eyal BOERS (Izrael):
Chayal Boded  22 min.

171.
Milan BALOG (Szlovákia):
Cheese  7 min.

Rágás
172.
HARMAT Gábor (Magyarország/USA):
Chewing / Rágás  3:50 min.

173.
James POMEROY (Kanada):
Chroma-dance  4 min.

174.
Erika TASINI (USA/Olaszország):

175.
Olivier DORIGAN (Franciaország):
Chute Libre  16 min.

176.
Tomás HÁJEK (Csehország):
Chvení  6:01 min

Mozi az FM 92.3-on
177.
Florian MICHAELSEN (USA/Németország):

178.
Tai-yong KIM (Dél Korea):

179.
Damir CUCIC (Horvátország):

Habi Városa
180.
László Gábor NAGY (USA):

181.
Michaela GRILL & Martin SIEWERT (Ausztria):
cityscapes  16 min.

182.
Nicolas FAUVEL (Franciaország):
Claire Obscure  11 min.

183.
Annie VANDERGEETEN (Belgium):
Clapping Pictures  5:10 min.

184.
Henry GWIAZDA (USA):

185.
Mark GORDON (Észtország):
Clerk's Dream  12 min.

186.
Mickaël RAGOT (Franciaország):
Cloture  17 min.

Színes Európa
187.
VADÓCZ Péter (Magyarország):

188.
Koldo ALMANDOZ (Spanyolország):

189.
Franco LOLLI (Franciaország/Kolumbia):

190.
Pekka SASSI (Finnország):

191.
Frank BEAUVAIS (Franciaország):

192.
Francisco SOUSA & Vitor PEDROSA (Portugália):

193.
Aaron SALUK (USA):
Concentration  1 min.

194.
Lídice ABREU (Venezuela):
Connections  13:28 min.

195.
Rafaël (Belgium):

196.
Alexandra MARX (Németország):
Coping  9:28 min.

197.
Jeff GILL (USA):
Copy Cat  1 min.

198.
Marie-Claude TREILHOU (Franciaország):

200.
Hervé LASGOUTTES (Franciaország):
Crazy Glue  9:43 min.

202.
Rafaël (Belgium):
Cricket  1'30 min.

203.
Massimiliano PACIFICO & Diego LIGUORI (Olaszország):
Cricket Cup  49 min.

204.
Lovecchio DANIEL (Spanyolország):
Crisálidas  69 min.

205.
Liova JEDLICKI (Franciaország):
Crosse  13 min.

206.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

Csempelevél/ Carta Azulejo
207.
SOMOGYVÁRI Gergely & FESZT Judit (Magyarország):

Csobbanás
208.
FILE Csilla & BARTA Árpád (Magyarország):
Csobbanás  7 min.

209.
Nursel DOGAN (Törökország):

210.
Pascal RAMBERT (Franciaország):
Début  18 min.

Délelőtt
211.
CSALA Bertalan & KNAP Gábor (Magyarország):
Délelőtt  5:37 min.

Döntetlen
212.
KISS Melinda (Magyarország):
Döntetlen  1:30 min.

Dübörög a nemzeti rock
213.
KRIZA Bori (Magyarország):

214.
Massimiliano PACIFICO (Olaszország):

215.
VÉGSŐ Ágota (Magyarország):

216.
Dirk BÖLL (Brazília/Németország):

217.
Zoltan HORVATH (Svájc/Franciaország):
Dans la peau  11 min.

218.
Arnaud MALHERBE (Franciaország):
Dans leur peau  22 min.

Élet a romokon
219.
TESSARI Alejandro (Magyarország):

Kötelesség
220.
Vlad TRANDAFIR (Románia):

221.
Harri J. RANTALA (Finnország):

222.
Anna LANGE (Hollandia):

223.
Jorge TUR (Spanyolország):
De función  28 min.

224.
Fred PELON (Hollandia):
De Godsberg  17 min.

225.
Barbara DEN UYL (Hollandia):

Luntano
226.
Alessandra CELESIA (Franciaország):

227.
Jorge ACEBO (Spanyolország):

Gyűjteményben a világ
228.
Koert DAVIDSE (Hollandia):

229.
Jeremy TODD (Kanada):
Dear Guy  83:00 min.

Búcsú
230.
Víctor IRIARTE (Spanyolország):

Defekt
231.
RÉTHELYI András (Magyarország):
Defekt  24 min.

232.
Florian KALTENBACH (Németország):
Delay  18:45 min.

233.
Samuel BESTER (Franciaország):
Dent du Chat  4 min.

234.
SJ RAMIR (Új-Zéland):
Departure  3 min.

A nőcsábász
235.
Steffen WEINERT (Németország):

236.
Carsten UNGER (Németország):
Der Blaue Affe  45 min.

237.
Jens LESKE (Németország):
Der Duft  22 min.

238.
David MEYERS (USA):
Der Golem  3 min.

239.
Shohreh JANDAGHIAN (Németország):
Der lachende Hund  8:33 min.

240.
Melanie BRUGGER (Olaszország):

241.
Leopold GRÜN (Németország):
Der Rote Elvis  94 min.

243.
Didier HILL-DERIVE (Belgium/Franciaország):

Desdemona Break
244.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Desdemona Break  4:30 min.

245.
Miri URMAN & Amit MILLER (Izrael):
Dialogue Leida  52 min.

246.
Srđan Kneľević (Szerbia):

247.
Martin JABS (Németország):

248.
Cordula KABLITZ-POST (Németország):
Die Piloten  94:33 min.

249.
Sebastian BIENIEK (Németország):
Die Spieler  87 min.

250.
Jan Dirk PEEREBOOM VOLLER (Németország):

251.
Susanne Mi-Son QUESTER (Németország/Korea):

252.
Antonello NOVELLINO (Spanyolország):

253.
Jean-Paul NOGUES (Franciaország):

254.
Rafaël (Belgium):

255.
Eric LEDUNE (Belgium):
Do-It-Yourself  13 min.

256.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
Dominant Culture  14:54 min.

257.
Titus MUNTEANU (Románia):
Drăguş 2x40  28 min.

Dróton
258.
GELLEY Bálint (Magyarország):
Dróton  2 min.

259.
Frank STASSEN (Hollandia):
Draaituin  5 min.

260.
Jaimz ASMUNDSON (Kanada):

261.
Jan THÜRING (Németország):
Drei Reisende  11:55 min.

262.
Dorota LAMPARSKA (Lengyelország):

263.
Nynke DEINEMA (Hollandia):

264.
Velveeta KRISP (Kanada):
Dry Idea  2:19 min.

265.
Aurelien OTTENWAELTER (Franciaország):

266.
Ida KLEPPE & Marianne SLEIRE (Norvégia):

267.
Eren GULBEY (Törökország):
Dubara  15 min.

A mocsár szelleme
268.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

Dunk
269.
Patrick BAGOT (Franciaország):
Dunk  11 min.

270.
Maria ZMARZ-KOCZANOWICZ (Lengyelország):
Dworzec Gdanski  55 min.

271.
Ladane DEHDAR (Franciaország):
Easy revolver  2:57 min.

272.
Benjamin Moritz GRONAU (Németország):
Echo  4:50 min.

Rövidfilm a nevetésről
273.
Denis D. LÜTHI & Nuria Gómez GARRIDO (Németország):

274.
Gil ALKABETZ (Németország):

275.
Rubén GUZMÁN (Argentína):

276.
Iván SÁINZ-PARDO (Spanyolország):

277.
Lilí CABRERA & Valerio VENERAS (Spanyolország):
El Espejo  17 min.

278.
Isaías R. JIMÉNEZ (Spanyolország):
El Festival  29 min.

279.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

Másképpen -  Tangó Rodolfo Mederosszal
280.
Gabriel SZOLLOSY (Spanyolország/Németország):

281.
Alejandro VENTURA & Matías VENTURA (Uruguay):

282.
Akash GAUR (India):
Elahi Belos  11 min.

283.
Fabio TANZARELLA (Olaszország):
Elegia del volo  70 min.

284.
Dariusz KOWALSKI (Ausztria):
Elements  8 min.

285.
Billy ROISZ (Ausztria):
Elesyn 15.625  10 min.

Ella
286.
Leire NAVARIDAS (Németország):
Ella  6 min.

287.
Fabien HEMARD (Franciaország):

288.
Joaquim BARRETO & Martin BLAZEY (Egyesült Királyság):

289.
David Martín de los Santos (Spanyolország):
En el hoyo  24 min.

290.
Vero CRATZBORN (Belgium/Franciaország):
En pays eloigne  25 min.

291.
Isabelle ERCHOFF (Franciaország):
En vérité  31 min.

292.
Thorsten FLEISCH (Németország):
Energie!  5 min.

293.
Roger BEECKMANS (Belgium):

294.
Yann GONZALES (Franciaország):
Entracte  15 min.

295.
Michaël DIANTONIO (Franciaország):
Epideo  86 min.

296.
Jan MACHACEK & Martin SIEWERT (Ausztria):
erase remake  7 min.

Erdély túl messze van
297.
VERESS István (Magyarország):

298.
Richard OLIVIER (Belgium):
Esther Forever  88 min.

Esti mese
299.
HORVÁTH-MOLNÁR Panna (Magyarország):
Esti mese  1 min.

Etűdök szárnykürtre és hegedűre
300.
CZENCZ József (Magyarország):

301.
Agathe CURY (Franciaország):
Ether  10 min.

302.
Gabrielle REINER (Franciaország):
Etude 1  3:33 min.

303.
Gabrielle REINER (Franciaország):
Etude 5  2:06 min.

304.
David VERNIER (Franciaország):

305.
Jan van NUENEN (Hollandia):
Evolizer  10:37 min.

306.
Grégoire PIERRE (Franciaország):
Evolut?on  6:02 min.

307.
Paul NEGOESCU (Románia):
Examen  12 min.

308.
Júlio GODINHO (Portugália):

309.
Lihi SELA (Izrael):
Ezrat Nashim  5:44 min.

Félálom
310.
SZIGETHY Örs (Magyarország/USA):
Félálom  6:24 min.

311.
Maciej ADAMEK (Lengyelország):
Fabryka  30 min

312.
Elsa AMIEL (Franciaország):
Faccia d'Angelo  17 min.

313.
Neil, Wing-hong WONG (Hong Kong):
Faint  16 min.

Falusi románc (Meleg szerelem)
314.
BÓDIS Kriszta (Magyarország):

A rezes bandák
315.
Cornel GHEORGHITA (Románia/Franciaország):

316.
Bridget SUTHERLAND (Új-Zéland):

317.
Daniel RODRIGO (Egyesült Királyság):
Fashion Death  4 min.

318.
Benjamin Moritz GRONAU (Németország):
Fassaden  7:30 min.

319.
Adam FARRELL (USA):
Faster Pastor  16 min.

320.
Tan Tolga DEMIRCI (Törökország):
Felix und Scorpion  18:30 min.

321.
Jean-Philippe MARTIN (Belgium/Franciaország):
Femme de Rythme  52 min.

322.
Marina DÉAK (Franciaország):
Femme Femme  18 min.

Az angyalok a földbe mennek
323.
Babak AMINI (Irán/Irak):

324.
Jared KATSIANE (USA):

325.
Richard O'SULLIVAN (Egyesült Királyság/USA):

326.
Julie BONAN (Franciaország):
Fille Unique  24 min.

Filmworkshop Balatonalmádi 2007
327.
POLASEWSKI Janus, BACSKAI Brigitta, MESTER Ákos, OBRATIL Mirek, MACH Frantisek, KÁJEL Judit (Csehország/Szlovákia/Lengyelország/Magyarország):

Filmworkshop Budapest for Visegrad 4
328.
OBRATIL Mirek, MACH Frantisek, PETERKA Tomas, MESTER Ákos, UBERHAN Karazyna (Csehország/Szlovákia/Lengyelország/Magyarország):

329.
Nathalie SAUGEON (Franciaország):

330.
Alessandro CELLI (Olaszország):
Fine corsa  13 min.

331.
ARANY GOLD Zoltán (Magyarország):
Finissage  4 min.

332.
Sarah Vanagt (Belgium):
First Elections  14:42 min.

333.
Eti TSICKO (Izrael):
First Meeting  7 min.

334.
Mike MARYNIUK (Kanada):
Fish Arms  3 min.

335.
Stephanie BLANC & Jamie DISPENZIERE (USA):

336.
Peter SEMPEL (Németország):

337.
Juha van INGEN (Finnország):
Flutter  3:31 min.

338.
Endre TÓT (Németország):

339.
SZIGETI G. Csongor (Magyarország):
Folk Klip 03  3:10 min.

340.
LeAnn ERICKSON (USA/Oroszország):
Folk Songs  12 min.

341.
Anders WEBERG (Svédország):
For Sore Eyes  2 min.

342.
Julika RUDELIUS (Hollandia):
Forever  15:52 min.

343.
Fabrice DELAURE (Franciaország):
Forever Twins  7 min.

Talált tárgyak
344.
David BIRNBAUM (Kanada):

345.
Dominique TALMON (Franciaország):
Fragments  22 min.

346.
Yohann KOUAM (Franciaország):

347.
Licia EMINENTI (Franciaország):
Fraternitas  19 min.

348.
Denizcan YUZGUL (Csehország):

349.
Kevin FITZGERALD a.k.a DJ Organic (USA):

350.
Yura MARÍN (Olaszország/Németország):
Friburgo  12 min.

351.
Moses MERKLE & Elisabeth SAGGAU (Németország):

352.
Gregory ZORZOS (Görögország):

353.
Ge-Suk YEO (Németország/Korea):

354.
Iveta GROFOVA (Szlovákia):
Gastarbeiteri  20 min.

355.
Karel DOING (Hollandia):
Getijden  13 min.

356.
Vienne CHAN (Kína):
Ghost Tape  4 min.

357.
Massimiliano PACIFICO (Olaszország):
Giocosa Mente  11 min.

358.
Mika J. RIPATTI (Finnország):
Girl from Moscow  6:13 min.

359.
Asaf SETTY (Izrael):
Godfri  17 min.

360.
Valérie BERTEAU & Philippe WITJES (Belgium):

361.
Alon BORODA & Ron NADEL (Izrael):
Golem  7:38 min.

362.
Antonello NOVELLINO & Luca GRANATO (Spanyolország):
Good/evil  40 min.

363.
Ho-tat TSIM (Hong Kong):

364.
Nicolas PROVOST (Belgium):
Gravity  6 min.

365.
Pippo DELBONO (Olaszország):
Grido  75 min.

366.
Erwin OLAF (Hollandia):
Grief  3:59 min.

367.
Noga GAMLIELI (Izrael):
Gruzia Ahuvati  53:23 min.

Gucha! (Trombitaverseny)
368.
Duąan MILIĆ (Szerbia/Németország/Bulgária/Ausztria):

369.
Dennis CONWAY (USA/Mexico):

Gyengébb napok
370.
CSÁSZI Ádám (Magyarország):
Gyengébb napok  24 min.

Három rövidfilm, hogy legyen a mozi ügy!
371.
HADARICS Gábor (Magyarország):

372.
Murielle IRIS (Franciaország):

Hétköznapi istenégek
373.
SZIGETI Csilla (Magyarország):

Húsgyári Randevú
374.
ZÉTÉNYI Borbála (Magyarország):

H2O #2
375.
Ira SCHNEIDER (Németország):
H2O #2  11 min.

Ha gitt van, egylet is van...
376.
SÓS Ági (Magyarország):

377.
Dmitry MALINSKY (Izrael):
ha-Sfira Leahor  21 min.

378.
David BLAUSTEIN (Argentína/Spanyolország):
Hacer patria  127 min.

Hackni
379.
KRESALEK Dávid (Magyarország):
Hackni  50 min.

380.
Ivan ZIVKOVIC (Szerbia):
Hadersfild  95 min.

381.
Yaron YANAI (Izrael):
Haetz  5:30 min.

Kikötői dokkok szimfóniája
382.
Reinhard MANZ (Svájc):

Hakni-avagy a zenész mindenkié
383.
NÉMETH Gábor Péter & NÉMETH Viktor Csaba (Magyarország):

384.
Duki Dror (Izrael):
Haloch Hazor  57 min.

Hamlet
385.
Giga CHKHEIDZE (Grúzia/Németország):
Hamlet  4 min.

Hangár
386.
GÉCZY Dávid (Magyarország):
Hangár  16 min.

Hangsimogató
387.
CZENCZ József (Magyarország):
Hangsimogató  45 min.

Hanna
388.
LAKOS Nóra (Magyarország):
Hanna  17 min.

Harat
389.
Sepideh FARSI (Irán/Franciaország):
Harat  85 min.

Határok
390.
B. NAGY Ervin (Magyarország):
Határok  1 min.

Hazatérés
391.
JÓVÉR Csaba (Magyarország):
Hazatérés  8 min.

392.
Pak-wing, Anthony YAN (Hong Kong):
Hearse Driver  28 min.

393.
Sabine MARTE (Ausztria):

394.
Pekka SASSI (Finnország):
Hermanet's Herb  3:21 min.

395.
Angel LOZA (Spanyolország):

396.
Vincent BURGEVIN & Franck LEBON (Franciaország):

Hezurbeltzak: elfeledettek
397.
Izibene OÑAEDERRA (Spanyolország):

398.
Sonia ARMANIACO (Olaszország):

399.
Heli SORJONEN (Finnország):
Hiljaa mäessä  10:52 min.

400.
Geoffrey BOULANGÉ (Franciaország):
Hinterland  28 min.

401.
Eric BLÉSIN (Franciaország):

402.
Johan KARRENTO (Finnország):

403.
Marcel PARVIZ (USA/Németország):

404.
Jonay Ortiz de URBINA (Egyesült Királyság):
Homeland  5 min.

405.
Noriel JARITO (Fülöp-szigetek):
Homesick  80 min.

406.
Sybil MAIR (Egyesült Királyság):
Honey and Sting  20 min.

407.
Mika J. RIPATTI (Finnország):
Hope  6 min.

408.
Andreas PFIFFNER & Simon BAUMANN (Svájc):
Hope Music  77 min.

409.
Isabel ROCAMORA (Egyesült Királyság/Chile):

410.
Pavel MAREK (Csehország):
Houslovy rytir  52 min.

411.
Dana KARSKÁ (Csehország):

412.
Joe (Joseph) DAVIDOW (Finnország):

413.
Adama ROAMBA (Franciaország):
Humanitaire!  16 min.

Humoresque
414.
Diana DELEANU (Románia):
Humoresque  16 min.

415.
Henry GWIAZDA (USA):

416.
Köken ERGUN (Törökország):
I, Soldier  7:14 min.

417.
James HERBERT (USA/Olaszország):
I Diary  70 min.

Időtlen úton
418.
CZENCZ József (Magyarország):
Időtlen úton  54 min.

419.
Marie MAGESCAS (Franciaország):
Idealdisease 1  6:54 min.

420.
Chiara BELLINI (Olaszország):

Imádság
421.
MOHI Sándor (Magyarország):
Imádság  27 min.

422.
Cecilia ARANEDA (Kanada):
Imprint  5.5 min.

423.
Ira SCHNEIDER (Németország):

424.
Tomás HOLUB (Csehország):
In Vivo  7:24 min

425.
Tito FERNANDES (Portugália):
Indiferente  12 min.

426.
John DOUBLESTEIN (USA):

427.
SZIGETI G. Csongor (Magyarország):
Insideout  2:05 min.

428.
lia (Ausztria):

Iphigenia Auliszban
429.
IVÁNYI Marcell (Magyarország):

Irinka és Szandrinka
430.
Sandrine STOIANOV (Franciaország/Belgium):

431.
Claire WALKA (Németország):
Irrläufer  20 min.

A lét
432.
Marcin KOSZALKA (Lengyelország):

433.
Nicole BLAFFERT & Franz WAMHOF (Németország):

434.
Massimiliano PACIFICO (Olaszország):

435.
Miluska ROSALINA (Hollandia):

436.
Laurent LARIVIERE (Franciaország):

Júlia
437.
SÍVÓ Júlia (Magyarország):
Júlia  46 min.

438.
Iossfi ASTRUKOV (Bulgária):
Jam Session  12 min.

439.
Deb PRADO (USA/Brazília):
Janela  2.21 min.

440.
Jagoda MADEJ (Lengyelország):
Jasna strona  19 min.

Egy hang, egy szavazat
441.
Cécile ROUSSET & Jeanne PATURLE (Franciaország):

442.
Denitsa ILCHEVA (Franciaország):

443.
Francesco UBOLDI (Olaszország):
Jean Paul  8 min.

444.
Elke GROEN & Ina IVANCEANU (Ausztria/Luxemburg):

Jelek
445.
PÁLFI Zsolt (Magyarország):
Jelek  9 min.

446.
Jun NITO (Csehország):
Jiro a Miu   7:50 min

447.
André MARQUES (Portugália):
João e o Cão  16 min.

Josh
448.
Govinda Van MAELE (Luxemburg):
Josh  14 min.

449.
Pary El-QALQILI (Németország):
Josip  7 min.

450.
SZABÓ András (Magyarország):
Just Like  3:30 min.

451.
Antonello FARETTA (Olaszország):

Kék folyosó
452.
RUZSA Dénes (Magyarország):
Kék folyosó  6 min.

Kócos
453.
GERŐ Marcell (Magyarország):
Kócos  22 min.

454.
Tereza KUCEROVÁ (Csehország):
Kachna  2:24 min

455.
Magda DULCIC (Horvátország):

456.
Adam LENIEC (Lengyelország):
Kaleka_38  27 min.

Kalotaszeg; mozgóképzelet szvit
457.
TESSARI Alejandro (Magyarország):

458.
Ivan FAKTOR (Horvátország):

459.
Karl TEBBE (Németország):
Karaoke Show  4 min.

460.
Pepita FERRARI (Kanada):

Karnevál
461.
MESTERHÁZY Katalin (Magyarország):
Karnevál  12,35 min.

Kelj fel anyám ...
462.
SZÉKELY Róbert (Románia):

Kell ma a csönd
463.
CSUBRILO Zoltán (Szerbia):

Kerékbe törve
464.
VINCZE Zoltán (Magyarország):
Kerékbe törve  73 min.

465.
Giga CHKHEIDZE (Grúzia/Németország):
Khorumi  6 min.

466.
Shoaib MANSOOR (Pakisztán):
Khuda Kay Liye  150 min.

467.
Anna KAZEJAK-DAWID (Lengyelország):

468.
Andreas TROEGER (USA):
Kill The Artist  40 min.

469.
Maria PETSCHNIG (Ausztria):
Kip Masker  3 min.

470.
Federico CAMPANALE (Hollandia):
Kogel Vogel  6 min.

471.
Lilach SARID (Izrael):

472.
Marcin LATALLO (Lengyelország):
Konstelacje  52 min.

473.
Partha PRATIM DAS (India):

474.
Artur KUBICZEK & Christoph RAINER (Németország):

kor(n)
475.
PAPP Grgely & CSÜTÖRTÖKI Tamás (Magyarország):
kor(n)  21 min.

Koreszmék és táborok
476.
MUHI Klára & VARGA Ágota (Magyarország):

477.
Nikos KOUROUKLIS (Görögország):
Koukla mou...  7 min.

478.
Jelena BRACUN (Horvátország):
Krhotine  8 min.

479.
Dorothée van den BERGHE (Hollandia):
Kroeskop  10 min.

Hold - Nagy Narancs
480.
Tomasz KARPOWICZ (Lengyelország):

481.
Orit SHIMON (Izrael):
Ktze chut  3:15 min.

482.
Maya ZAFRAN (Izrael):
Kufsaot  25 min.

483.
Anja SALOMONOWITZ (Ausztria):

484.
Richard GALÁS (Csehország):
Kuvickov les  14 min

485.
Cedric APIKIAN (Franciaország):

486.
Rafaël SCHNEIDER & Sébastien LAFARGE (Franciaország):
L’Ultimatum  6 min.

487.
Wissam CHARAF (Franciaország/Libanon):

488.
Justine GASQUET (Franciaország):

489.
Antarès BASSIS (Franciaország):
L'emploi vide  29 min.

490.
Mathieu THIBAUT (Franciaország):

Kitörés
491.
Arnaud DEMUYNCK (Franciaország/Belgium):

Ember a holdról
492.
Serge ELISSALDE (Franciaország):

493.
Aurelia GEORGES (Franciaország):

494.
Katell QUILLÉVÉRÉ (Franciaország):
L'imprudence  13 min.

495.
Aurélien VERNHES-LERMUSIAUX (Franciaország):
L'inconnu  22 min.

496.
Frédéric FARRUCCI (Franciaország):

497.
Marcello SANNINO (Olaszország):
L'ultima Treves  42 min.

498.
Silvano PLANK (Olaszország):
l´enigmista  4 min.

Lépcsőház
499.
WONHAZ Anna, KISS Virág, GÁL Julcsi, KORAI Zsolt, LŐRINCZ Nándor, TÓTH Balázs (Magyarország):
Lépcsőház  4 min.

La
500.
Elif Nur KERKÜK (Törökország):
La  11:50 min.

501.
Emmanuel SAADA (Franciaország):

La Belle Époque
502.
SZEKERES Csaba (Magyarország):

Az uzsonnásdoboz
503.
Floriane DEVIGNE (Belgium):

504.
Rä di MARTINO (Olaszország):
La Camera  10:48 min.

505.
Xavier VILLETARD (Franciaország):

506.
Ugo CAPOLUPO (Olaszország):

507.
Philip MATTEACCIOLI (Franciaország):
La Clef  15 min.

508.
Serge ADAM (Franciaország):
La Combinaison  12 min.

509.
Mourad BOUCIF (Belgium):

Az utolsó nap
510.
Olivier BOURBEILLON (Franciaország):

511.
Nicolas CAMBOIS & Sébastien GARDET (Franciaország):

512.
Charline LANCEL (Belgium):

513.
Gabriel SARBU (Románia):
La drumul mare  20 min.

514.
Didier PHILIPPE (Franciaország):

515.
Bruno ROLLAND (Franciaország):

516.
Patrick BITTAR (Franciaország):

517.
Alberto MORALEDA (Spanyolország):

518.
Simone MASSI (Franciaország):

519.
Xavi SALA (Spanyolország):
La parabólica  12 min.

520.
Anne LARRICQ (Franciaország):

521.
Jean-Bernard MARLIN & Benoit RAMBOURG (Franciaország):
La peau dure  14 min.

522.
Antonello NOVELLINO & Luca GRANATO (Spanyolország):
La Pianta  14 min

523.
Yann CHAYIA (Franciaország):

524.
Sam AZULYS (Franciaország):
La Porte bleue  28 min.

525.
Guillaume SENEZ (Franciaország):

526.
Simón BERGMAN (Chile/Finnország):

527.
Antonello NOVELLINO (Spanyolország):
La ri nascita  6 min.

528.
Annelaure DAFFIS & Léo MARCHAND (Franciaország):
La Saint Festin  15 min.

529.
Lionel Vania ARAZI (Franciaország):

530.
Bruno COLLET (Franciaország):

531.
Kaveh BAKHTIARI (Svájc):
La Valise  12 min.

532.
Pablo AGUIRREZABAL (Uruguay):

533.
Christian CARMOSINO (Olaszország):

534.
Zuzana SCHEBESTOVÁ (Csehország):
Labyrint  5:34 min

535.
Felix STIENZ (Németország):
Ladenhüter  15 min.

536.
Penny McCANN (Kanada):

Gyilokidő
537.
Haritz ZUBILLAGA (Spanyolország):

Lassú Tükör
538.
BUHAROV Igor & BUHAROV Ivan (Magyarország):
Lassú Tükör  84 min.

539.
Mateusz RAKOWICZ (Lengyelország):
Latarnik  13 min.

540.
Laerke DREWS (Dánia):

541.
Caterina CARONE (Olaszország):

542.
Gregg SMITH (Franciaország):
Le Courant  17 min.

543.
Erwin OLAF (Hollandia):
Le Dernier Cri  3:31 min.

544.
Bruno COLLET (Franciaország):

545.
Myriam DONASIS (Franciaország):
Le Lit froisse  13 min.

A fehér farkas
546.
Pierre-Luc GRANJON (Franciaország):

547.
Benjamin BUSNEL (Franciaország):
Le Mal  21 min.

548.
Grégory BOUTBOUL (Franciaország):
Le mal sacré  11 min.

549.
Orlanda LAFORET (Franciaország):
Le Manteau  8 min.

550.
Emilie LAMOINE (Franciaország):

551.
Philippe POLLET-VILLARD (Franciaország):

552.
Vincent BIERREWAERTS (Franciaország/Belgium):
Le Pont  14 min.

553.
Frank BEAUVAIS (Franciaország):

554.
Patrice DEBOOSERE (Franciaország):

555.
Laurence ATTALI (Franciaország/Szenegál):

556.
Julien GUETTA (Franciaország):
Le vacant  29 min.

557.
Jacquet NICOLAS (Franciaország):

558.
Mathieu DELOZIER (Franciaország):

Lebegés
559.
UHRIN Csaba (Magyarország):
Lebegés  14:08 min.

Elhagyottan
560.
Alexandre PHILIPPE (USA):

561.
Clémentine COURCELLE (Franciaország):
Leitmotiv  4:30 min.

562.
Mirosław DEMBIŃSKI (Lengyelország):

563.
Michal OPITZ (Csehország):
Leon  4 min.

564.
Pauline HOROVITZ (Franciaország):

565.
Mirabelle KIRKLAND (Franciaország):
Les Couillus  18 min.

566.
Hélier CISTERNE (Franciaország):

567.
Barbier OLIVIER (Franciaország):

568.
Arthur TUOTO (Brazília):

569.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
Life on Mars  5:24 min.

570.
Amanda BELANTARA (Egyesült Királyság):
Lifelibrary  22 min.

571.
Martin PICKLES (Egyesült Királyság):

572.
Jorge DORADO, Luis Alejandro BERDEJO, Borja COBEAGA (Spanyolország):
Limoncello  22 min.

Alátét
573.
Jez CORAM (Egyesült Királyság):

574.
Babak MEINAGHI (Irán):
Lipstick  10 min.

Mindörökké
575.
SZIGETI G. Csongor (Magyarország):

576.
Jonathan PASTERNAK (Izrael):
Live Life  5:30 min.

577.
Patrick JACKSON (Svédország):
Liza  5 min.

578.
Ilán STEHBERG (Chile):

579.
Michal SZCZESNIAK (Lengyelország):
Lodka  16 min.

580.
Anthony SABET (Franciaország):
Lost in Cross  10 min.

581.
Jeroen KOOIJMANS (Hollandia):
Lost Recording  1:39 min.

582.
Andrei TANASE (Románia):
Love Forever  12 min.

583.
Drora MACHLEV (Ausztrália):

584.
Yasmeen ISMAIL (Egyesült Királyság):
Love Triangle  3 min.

585.
Karine de VILLERS (Belgium):

586.
Simone FÜRBRINGER & Nicolas HUMBERT & Werner PENZEL (Svájc/Franciaország):

587.
Giga CHKHEIDZE (Grúzia/Németország):
Lullaby  2 min.

588.
Samuel TOURNEUX (Franciaország):

589.
Claudine NATKIN (Franciaország):
Même pas mort  15 min.

Márk evangyélioma
590.
KIRÁLY Tamás (Magyarország):

Más utakon
591.
KASZA András (Magyarország):
Más utakon  10 min.

Méhek tánca
592.
MISPÁL Attila (Magyarország):
Méhek tánca  62 min.

Mérlegház
593.
TASKOVICS Éva (Magyarország):
Mérlegház  8 min.

Môle
594.
Samuel BESTER (Franciaország):
Môle  6 min.

595.
Blandine LENOIR (Franciaország):
Ma Culotte  13 min.

Ma ontják véremet
596.
CSÜTÖRTÖKI Tamás (Magyarország):

597.
Jonathan SHOHET (Izrael):
Maagalim  7:57 min.

598.
Elmer KAAN (Hollandia):
Mac & Roe  3:13 min.

599.
Ciro ALTABÁS (Spanyolország):
Made in Japan  5 min.

600.
Mohammad FARZINNIA (Irán):
Magenta  11:30 min.

601.
Alice WINOCOUR (Franciaország):
Magic Paris  20 min.

Magnetic {eye) Berlin Playlistr 1.6
602.
Gunter KRÜGER (Németország):

604.
Radek PLUHAR (Csehország):
Maksym Kozak  4:10 min

605.
Sintu AMAT & Sílvia CORTÉS (Spanyolország):

606.
Tomislav GREGL (Horvátország):

Mother Ghita
607.
Diana DELEANU (Románia):

608.
Renars VIMBA (Lettország):

Mandarin
609.
SIMONYI Balázs (Magyarország/Törökország):

Manfred Tryb
610.
Tomasz KARPOWICZ (Lengyelország):
Manfred Tryb  25 min.

611.
Elizabeth MARRE, Olivier PONT (Franciaország):

612.
Helena TRESTIKOVA (Csehország):
Marcela  82 min.

Maria
613.
Isabella WILLINGER (Németország):
Maria  11 min.

614.
Thomas WENDRICH (Németország):
Maria am Wasser  99 min.

615.
Gabrielle REINER (Franciaország):

616.
Antonello NOVELLINO & Luca GRANATO (Spanyolország):

617.
Dominika MONTEAN (Lengyelország):

618.
Ofeer HASSAN (Izrael):
Matan  5:15 min.

619.
Stéphanie MACHURET (Franciaország):
Matopos  12 min.

Mattanza in Ungheria
620.
TESSARI Alejandro (Magyarország):

Matuska
621.
SZÁSZ Csongor (Magyarország/Szerbia):
Matuska  78 min.

Megyünk
622.
SZABÓ Simon (Magyarország):
Megyünk  11 min.

623.
Roland REBER (Németország):

624.
SZALAI Anett (Magyarország):
Mellbevágó  48 min.

Fekete doboz
625.
Jurgis KRASONS (Lettország):

626.
Claudine NATKIN (Franciaország):
Meme pas mort  16 min.

627.
Michael SCHELLER (Németország):
Meninos da Rua  4.05 min.

628.
Itai FROUMIN (Izrael):
Meorot  4:20 min.

629.
Bret BATTEY (Egyesült Királyság):
Mercurius  6 min.

Meséld el...
630.
SALAMON András (Magyarország):
Meséld el...  5 min.

631.
Agnes DIMUN (Szlovákia):
Metal Heart  14 min.

632.
Christin BOLEWSKI (Németország):
Metamorphosis  5:32 min.

633.
Netalie BRAUN (Izrael):
Metamorphoza  57 min.

634.
DABI István, Mikołaj (Magyarország):
Mi ez?  7 min.

Mielőtt a kapun átmegy az ember
635.
KIBICHER Zoltán (Magyarország):

636.
Wilfried AUDIN (Franciaország):

637.
Arne TOONEN (Hollandia):
Milah  17:30 min.

638.
Christine SEGHEZZI (Franciaország):
Minimal Land  50 min.

639.
Miloslav NOVAK (Csehország/Olaszország):
Mir s tuleni  96 min.

640.
Anna van der HEIDE (Hollandia):
Missiepoo16  9:50 min.

641.
Tomás STUDENY (Csehország):
Mluvící dobytek  21:50 min

642.
Jennifer CHODERA (Egyesült Királyság):
Mobile Love  6:40 min.

643.
Monika PAWLUCZUK (Lengyelország):
Modelki  23 min.

644.
Nadine KUIPERS (Hollandia):
Moeders Mooiste  25:15 min.

645.
Liliana RESNICK (Horvátország/USA):
Moments  7 min.

646.
Steffen ALBERDING (Németország):
Monitor  4'19'' min.

647.
Vienne CHAN (Kína):
Monkey Island  6 min.

Mont Blanc
648.
Samuel BESTER (Franciaország):
Mont Blanc  5 min.

Holdkutatás
649.
Dafna COHEN & Elad DABUSH (Izrael):

650.
Blake RITSON & Dylan RITSON (Egyesült Királyság):
More More More  13 min.

651.
David TARDÉ (Franciaország):
Morganez  23 min.

652.
Gabriel MASCARO (Brazília):
Morro  20 min.

653.
Norbert PFAFFENBICHLER (Ausztria):

654.
Dick TUINDER (Hollandia):

655.
Maya ZACK (Izrael):
Mother Economy  19 min.

656.
Jean DENIZOT (Franciaország):
Mouche  26 min.

657.
Will FORRESTER (USA):

658.
Ivo TRAJKOV (Csehország):
Movie  84 min.

659.
Tamara WAGENKNECHT (USA):
Movin' In  2 min.

660.
Santiago CAICEDO DE ROUX (Franciaország):
Moving Still  2:22 min.

661.
Larry WEINSTEIN (Kanada):
Mozartballs  55 min.

Mozzzart
662.
HEGEDŰS 2 László (Magyarország):
Mozzzart  5 min.

663.
Jascha MÜELLER (Németország):
Mu  2.25 min.

Mugs
664.
Ronnie CRAMER (USA):
Mugs  4 min.

Zenés partizánok
665.
Miroslaw DEMBINSKI (Lengyelország):

Virágom-virágom
666.
NEUBERGER Gizella (Magyarország):

667.
Atousa BANDEH GHIASABADI (Hollandia):

668.
Didi BRUCKMAYR & Michael STROHMANN (Ausztria):

669.
Jurinko RAJIČ (Bosznia és Hercegovina):
Naąa posla  4 min.

670.
Maciej CUSKE (Lengyelország):

A Naptól a harmadik bolygón
671.
Pavel MEDVEDEV (Oroszország):

672.
Dana NECHUSHTAN (Hollandia):
Nachtrit  104 min.

673.
Nuria Gómez Garrido (Németország):
Nadia, nadie  11 min.

674.
Juha van INGEN (Finnország):

675.
Denizcan YÜZGÜL (Csehország):
Nayu  4:47 min

676.
Akile NAZLI KAYA (Csehország):
Nazli ve zlíne  4:12 min

Nefelejcs
677.
PAPP Nikolett (Magyarország):
Nefelejcs  6.32 min.

678.
Krystof BINDER (Csehország):
Nehoda  3:50 min

679.
Felix STIENZ (Németország):

New York 45
680.
Jacques ZANETTI (USA):
New York 45  90 min.

New Yorki Körhinta
681.
László Gábor NAGY (USA):

682.
Delphine NOELS (Belgium):
Ni oui ni nom  28 min.

683.
Elena NASANEN (Finnország):
Night  6:57 min.

684.
Vienne CHAN (Kína):
Night Dance  6 min.

685.
Jean-Gabriel PÉRIOT (Franciaország):

686.
Ugo SANZ (Spanyolország):

687.
Christian NEUMAN (Egyesült Királyság/Luxemburg):
No Star  16 min.

688.
Konstantinos-Antonios GOUTOS (Svájc/Görögország/Németország):
Nostalgia  7 min.

689.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

Nincs vége
690.
Clemens STEIGER (Svájc):

691.
Laila EVENSEN (Egyesült Királyság):
Not Titled  2 1/2 min.

692.
Vienne CHAN (Kína):

Ma Nem Volt Semmi
693.
GACS Réka (Egyesült Királyság):

694.
Serge AVÉDIKIAN (Franciaország):

695.
H. Michael SANDERS (USA):

696.
Guido van der WERVE (Hollandia):
Nummer Zes  17 min.

697.
Christoph ZACHARIAE (Németország):
Nur ein Traum  13 min.

698.
Adéla SIMOVÁ (Csehország):
Nuzky  4:15 min

699.
Patric CHIHA (Franciaország):

Egy rövid mese
700.
Radu Vasile IGAZSAG (Románia):

701.
Amanda BEGGS (USA):
Oberschule  15 min.

702.
Jana JULÍNKOVÁ (Csehország):
Obraz v popelu  8:20 min

703.
GONDA Rudolf (Magyarország):
Observed  3 min.

Odaát
704.
SZALAY Péter (Magyarország):
Odaát  13 min.

705.
Eugeny ALEKSANDROV & Elena DANILKO (Oroszország):
Odna iz roda  26 min.

706.
Helga C. THEILGAARD (Dánia):
Oeen i havet  26 min.

707.
Tijmen HAUER & Gerbrand BURGER (Hollandia):

708.
Kreąimir ZIMONIC (Horvátország):
Oko  12 min.

709.
Irena SKORIC (Horvátország):
On / Off  20 min.

Szelíd szálakon - a nemezelésről
710.
PÓCS Judit & RITTGASSER István (Magyarország):

711.
Peter BUNZL (Egyesült Királyság):
On The Upside  7 min.

712.
Ronen ZHURAT (Izrael):
Onat Hachamutzim  6:09 min.

713.
Becki TOWER-HALLOWAY (USA):

714.
Doug HENRY (USA):

715.
Patrick TARRANT (Ausztrália):

Nem ők a te férjed
716.
Mátyás PRIKLER (Szlovákia):

717.
Augusto CONTENTO (Franciaország/Olaszország/Brazília):
Onibus  52 min.

Ora
718.
FOGARASI Gergely & KÖRÖSÉNYI Dániel (Magyarország/Lengyelország):
Ora  4 min.

Ott
719.
Recep AKAR (Törökország):
Orada / Ott  4 min.

720.
Stanley WOODWARD (Franciaország):
Os  25 min.

Otaku
721.
Grojo (Spanyolország):
Otaku  4 min.

722.
Cosgul YUKSEL (Törökország):
Ote Yuz  13'.33'' min.

723.
The Otolith Group (Belgium):
Otolith II  48:11 min.

724.
Matthew RANKIN & Alek RZESZOWSKI (Kanada):

725.
Jérémie BOUCRIS & Vincent HAZARD (Franciaország):
Out  8 min.

726.
Ryan DICKIE (USA):
Over and Under  24 min.

727.
André Schreuders (Hollandia):

728.
Olga ©PÁTOVÁ (Csehország):

729.
Werther GERMONDARI (Olaszország):

Panoptikum
730.
SZALAY Péter (Magyarország):
Panoptikum  23 min.

731.
PUDICS Zsuzsanna (Magyarország):
Panrásav  30 min

732.
Marijn FRANK (Hollandia):

733.
Julie FRèRES (Belgium/Franciaország/Portugália):
Par conviction  55 min.

734.
JANOCH Lívia (Magyarország):
Para  2 min.

Para-Dice
735.
Élisabeth CORONEL & Arnaud de MEZAMAT (Franciaország):
Para-Dice  25 min.

736.
Martin HANSEN (Hollandia):
Paradise Drift  13 min.

737.
Manuel SAIZ (Spanyolország/Japán):

738.
Didier ROUGET (Franciaország):
Paris-Banlieue  18 min.

739.
Georges ZSIGA (Franciaország):

740.
Kika NICOLELA (Brazília/Franciaország):
Passenger  5 min.

741.
Tomas WELSS (Chile):
Pasta  9 min.

742.
Eve MAJZELS (Kanada):
Patience  4 min.

743.
Horst MÜHLENBECK (Németország):

Pecatum Parvum
744.
Asya LUKIN (Egyesült Királyság):
Pecatum Parvum  10 min.

745.
Mathijs GEIJSKES (Hollandia):
Pech  10 min.

746.
Libor DROBNY (Csehország):
Peklo  6 min.

747.
H. Michael SANDERS (USA):
Perchance to Dream  17:30 min.

748.
Ilgar SAFAT & Mikail MIKAILOV (Azerbajdzsán):
Peri Gala  30 min.

749.
Mehdi RAHMANI (Irán):
Pesarane Paeez  21 min.

750.
Alexandre CHARLET (Franciaország):

751.
Tatiana SOBOLEVA (Oroszország):

Az első nap
752.
Marcin SAUTER (Lengyelország):

753.
Fabrice de la ROSA (Franciaország):

754.
Fernando DOMÍNGUEZ PEREZ (Kolumbia):

755.
Tristan DUHAMEL (Franciaország):
Planespotting  5:18 min.

756.
Seppo RENVALL (Finnország):
Planet of the Apes  2:45 min.

757.
Joanna RYTEL & Alban MUJA (Svájc):
Play Girl  5 min.

Plot Point
758.
Nicolas PROVOST (Belgium):
Plot Point  15 min.

759.
Goran STOJNIĆ (Horvátország/Lengyelország):
Pociag  8 min.

760.
Dariusz GLAZER (Lengyelország):
Podroz  30 min.

Virágok hídja
761.
Thomas CIULEI (Románia):

762.
Kika NICOLELA (Brazília):
Poema do extase  2:48 min.

763.
Mark FREEMAN (USA):
Poetry Live(s)  23 min.

764.
Nisvet HRUSTIĆ (Bosznia és Hercegovina):
Pogreąan krug  46 min.

765.
Caterina CARONE (Olaszország):
Polvere  29 min.

766.
Vinccy, Ka-yi LEE (Hong Kong):

767.
Marian CRISAN (Románia):

768.
Antonello NOVELLINO (Spanyolország):

769.
Pavla DUDOVÁ (Csehország):
Prání  8:26 min

770.
Renata PUPÍKOVÁ (Csehország):

771.
Arturas BUKAUSKAS (Litvánia):

772.
Robert SEDLACEK (Csehország):
Pravidla Lzi  119 min.

Revü
773.
Sergei LOZNITSA (Németország/Oroszország/Ukrajna):

774.
VÍZKELETI Dániel (Magyarország):
Preistoric  4 min.

775.
Gaya GASPARIAN (Örményország):

776.
Grégoire SIVAN (Franciaország):
Premier Voyage  10 min.

777.
Stiv CINIK (Horvátország):
Preopterecenje  3:24 min.

778.
Richard O'SULLIVAN (Egyesült Királyság/USA):
Present Tense  8:40 min.

779.
Mikhaël HERS (Franciaország):
Primrose Hill  57 min.

780.
Elia CASTANGIA (Olaszország):

781.
Nicky LARKIN (Írország):
Pripyat  16 min.

782.
Abbe ROBINSON (Egyesült Királyság):
Private Life  16 min.

784.
Vít KRATOCHVÍLE (Csehország):
Projekce  9:50 min.

785.
Jacques SÉCHAUD & Hanna SCHYGULLA (Franciaország):

786.
Sotiris DOUNOUKOS (Ausztrália/Franciaország):
Punch  11 min.

A punk él - a dzsungelben
787.
Andreas GEIGER (Németország/Indonézia):

788.
Nils SKAPANS (Lettország):
Puslācis  8 min.

789.
Bojena HORACKOVA (Franciaország):

790.
Mimmo PALADINO (Olaszország):
Quijote  75 min.

791.
Olivier HEMS (Franciaország):

Rabia
792.
Muhammad Ali HASAN (USA):
Rabia  23 min.

793.
James XU (USA):

794.
Yani (Hollandia):
Rafas Rules  14:54 min.

795.
Nils SKAPANS (Lettország):
Raganas poga  7 min.

796.
Mehdi BOOSTANI (Irán):
Rahayi  15 min.

797.
Kasumi HIRAOKA (Japán):

798.
Bohdana SMYRNOVA (Ukrajna/USA):

799.
Benjamin FREIDENBERG (Izrael):
Rechov Shaket  20 min.

800.
Ron DYENS (Franciaország):
Reconstruction  14 min.

801.
Mika J. RIPATTI (Finnország):
Record of labour  8:21 min.

Fekete-Fehér
802.
Gabriel JACQUEL (Franciaország):

803.
Osi WALD (Izrael):
Rega  8:18 min.

804.
Romain DELANGE (Franciaország):
Regards libres  11:20 min.

805.
Gargi SEN & Priyanka MUKHERJEE (India):

806.
Kate LANE (Egyesült Királyság):

807.
David FINKELSTEIN (USA):

808.
Lukás JEZEK (Csehország):
Restare  7:11 min

809.
Nicholas BRILL (USA):
Restless  21 min.

Visszatérve Vietnámba
810.
Charles DOMOKOS (USA):

811.
Clemens von WEDEMEYER & Maya SCHWEIZER (Franciaország):
Rien du tout  30 min.

812.
Seppo RENVALL (Finnország):
Rikshaman  7 min.

Roadmovie
813.
HAJÓSI SZABÓ Csilla (Magyarország):
Roadmovie  23 min.

814.
Kurt d'HAESELEER (Belgium):
Rock  7:02 min.

Rock 'n Tokyo
815.
Pamela VALENTE (Franciaország):
Rock 'n Tokyo  90 min.

816.
Vladimir KOZLOV (Oroszország):
Rock - monolog  69 min.

817.
Johnny LARSEN (Dánia):

818.
Viktor KUKUSHKIN (Oroszország):

819.
Koert DAVIDSE (Hollandia):

820.
Jean-Christophe THOMANN (Franciaország):

Járat
821.
Yumiko ONO (Magyarország):
Route / Járat  4.57 min.

Sétmeret
822.
PAPP Gergely (Magyarország):
Sétmeret  4 min.

823.
Oktay ALTUNNAR (Törökország):
Sís  29 min.

Sönemböör
824.
Samuel BESTER (Franciaország/Németország):
Sönemböör  14:30 min.

Süti
825.
KISS Rudolf Péter (Magyarország):
Süti  19 min.

826.
Harvey GOLDMAN & Ken UENO (USA):
Sabinium  8:50 min.

Saeftinghe
827.
Jacco OLIVIER (Hollandia):
Saeftinghe  3 min.

828.
Petra SVÁBKOVÁ (Csehország):
Sama v sobe  6:09 min

829.
Boris RAMONGUILHEM (Franciaország):
Sandra  7:30 min.

830.
Anne-Katrine HANSEN (Egyesült Királyság):

831.
Karl Gunnar HOLMQVIST (Svédország):

832.
Martin ADAM (Csehország):
Satori  7:32 min

833.
Kartik SINGH (Franciaország):

834.
Claudio PAZIENZA (Franciaország):

835.
Gabrielle REINER (Franciaország):
Scandale  4 min.

836.
Telcosystems (Hollandia):
Scape_Time  8:21 min.

837.
H. Michael SANDERS & David HARTZ (USA):

838.
Matt HULSE (Skócia):

839.
Shu-Tsen LIU (USA):
Seed  4 min.

Ez a mi paradicsomunk
840.
Christoph SCHUCH (Finnország/Németország):

841.
PRUZSINSZKY Dániel (Magyarország):

842.
Milcho MANCHEVSKI (Macedónia):
Senki  129 min.

843.
Karen AQUA & Ken FIELD (USA):
Sensorium  5 min.

844.
Florent DARMONT (Franciaország):
Seul  30 min.

A lélek halála
845.
Barbara KLUTINIS (USA):

Sgt. Dan's Lonely Heart
846.
LUDWIG Ádám (Magyarország):

847.
Hans BEENHAKKER (Hollandia):
Shake Off  9 min.

848.
VADÓCZ Péter (Magyarország):
Shaking Life  3 min.

849.
Cathy KAROL (USA):

850.
Henry GWIAZDA (USA):

851.
Elvan KIVILCIM (Törökország):

852.
Jef NASSENSTEIN (Hollandia):
Shells  10 min.

853.
Wei-Shan YU (USA):
Shield  2 min.

854.
Lavi BEN GAL (Izrael):

855.
Noé SANTILLÁN-LÓPEZ (Mexikó/USA):

856.
Elizabeth LEE (USA):
Sibling Rain  2 min.

Sóhaj (New Yorki Esernyők)
857.
László Gábor NAGY (USA):

858.
Arnaud DEMUYNCK (Franciaország):
Signe de vie  10 min.

Silent Snow
859.
Jan van den BERG (Hollandia):
Silent Snow  14 min

Sketch
860.
LAPUSNYIK Nóra (Magyarország):
Sketch  13:56 min.

861.
Andrew BETZER (USA):

862.
Jakub VALENTA (Csehország):
Smrt úredníka  11 min.

863.
Richard JOCHUM (Ausztria/USA):
Snow II  2:41 min.

Puhány
864.
Simon ELLIS (Egyesült Királyság):
Soft / Puhány  14 min.

865.
Marie José van der Linden (Hollandia):
Sold Out  7:30 min.

Fiú
866.
Daniel MULLOY (Egyesült Királyság):
Son / Fiú  17 min.

867.
Antoine BARRAUD (Franciaország):
Song  71 min.

868.
Roze STIEBRA (Lettország):

869.
CANTU Benjamin (Magyarország):
Spark  9 min.

870.
Pekka SASSI (Finnország):
Spin 0.5  3:38 min.

871.
Marie DANIEL (Franciaország):
Spirales  28 min.

Spiss
872.
SÁNDOR József (Magyarország):
Spiss  4 min.

873.
Prune JAILLET (Svajc):
Split  30 min.

Ssshottt!
874.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Ssshottt!  4:30 min.

875.
Gabriel PIELKE (Németország):

876.
Frederic BOYADJIAN & Gerard BOYADJIAN (Franciaország):
Sta Volta  11 min.

Stagman
877.
Virginie GOURMEL (Belgium):
Stagman  23 min.

878.
Alexandr KYSELEV (Oroszország):
Staraya Doroga  27 min.

879.
Pekka SASSI (Finnország):
Stay on Message  0:57 min.

880.
Eran LAZAR (Izrael):
Steps  5:27 min.

881.
Jeff WINCH (Kanada):
Still Light  4.5 min.

882.
Nico SOMMER (Németország):

A kékruhás kislány története
883.
HORVÁTH Mária (Magyarország):

884.
Joanna PRIESTLEY (USA):

885.
Miroslav REMO (Szlovákia):
Studený spoj  14 min.

886.
Ricardo MADAN (USA):

887.
Kimberly CRAIG (USA):

888.
Jonathan GRUPPER & Andrei SMIRNOW & Itay COHEN (Izrael):
Super Grupper  4:55 min.

Surprise!
889.
Fabrice MARUCA (Franciaország):
Surprise!  18 min.

890.
Nicolas PROVOST (Belgium):
Suspension  4 min.

891.
Sefi GIEGO (Izrael):
Syncopa  5:57 min.

Szépia
892.
KREIF Zsuzsanna (Magyarország):
Szépia  2 min.

SzűkenSzépen
893.
CSERHALMI Sára (Magyarország):
SzűkenSzépen  18 min.

Szakítópróba
894.
PÁPAI Pici (Magyarország):
Szakítópróba  10:50 min.

Szakadás
895.
PERRIN György (Magyarország):
Szakadás  12 min.

Szemünk fénye
896.
VARGA Ágota (Magyarország):
Szemünk fénye  72 min.

897.
MOME animáció 2010-ben végző évf. Jelenlegi III. évesek (Magyarország):
Szomjas 13  14 min.

898.
Mariusz GAWRYS (Lengyelország):
Sztuka masazu  80 min.

Türelem
899.
NEMES JELES László (Magyarország):
Türelem  14 min.

Taigetosz
900.
KELLER Valéria (Magyarország):
Taigetosz  6 min.

901.
Gerald KOLL (Németország):

902.
Telmo ESNAL (Spanyolország):
Taxi?  5 min.

903.
Gheorghe SFAITER (Románia):

Szex teljes mellbedobással
904.
Signe BAUMANE (USA):

905.
Gregory ZORZOS (Görögország):

Teher
906.
FELSZEGHY Ádám (Magyarország):
Teher  4:12 min.

907.
Benjamin SCHELLPFEFFER (Ruanda):

908.
Mario GÓMES (Portugália):
Terminal  5:48 min.

909.
Jeff GILL (USA):

910.
Tim HIGHAM (Egyesült Királyság):

911.
Dustin REES (Svájc):
The Bellringer  3.51 min.

912.
Tzu Nyen Ho (Szingapúr):

A legalja
913.
Winn COSLICK (USA):

914.
PRUZSINSZKY Dániel (Magyarország):

915.
Labri NASSIM (Algéria):
The Child  24 min.

916.
Wendla NOELLE (Németország/USA):
The Chosen Ones  88 min.

917.
Frederik Jan DEPICKERE & Pablo CASTILLA (Belgium/Finnország):

918.
Andrea DOJMI (Olaszország):

919.
Maggie FORD (Egyesült Királyság):
The Dress  13:58 min.

920.
PRUZSINSZKY Dániel (Magyarország):

921.
Wyatt GARFIELD (USA):

922.
Rita RIBAS (Portugália/Egyesült Királyság):
The Fire  16:30 min.

923.
Jeong-yun MOON (Dél Korea):

924.
Damian John HARPER (Németország):

925.
Tess MALONE (Egyesült Királyság):

926.
PRUZSINSZKY Dániel (Magyarország):

927.
Sebastian GODWIN (Egyesült Királyság):
The Girls  10 min.

929.
Yok Wai Leonard LAI (Szingapúr):

930.
Jim GOODALL (Kanada):

A citromfa
931.
Anh VU & William CAMPBELL (USA):

932.
Frank STASSEN (Hollandia):

933.
David O'HARA (USA):
The Mojo Café  21 min.

934.
Kathryn MOCKLER & David POOLMAN (Kanada):

935.
Alban GILY (Franciaország):
The Rugbyman  7 min.

936.
Rodgers DAMERON (USA):
The Sculpture  2 min.

937.
Alexandre PHILIPPE (USA):
The Spot  17 min.

938.
Daya CAHEN (Hollandia):

939.
Vienne CHAN (Kína):

940.
Ioana URICARU (USA):

941.
Konstantinos-Antonios GOUTOS (Németország/Csehország/Görögország):

942.
David BURNS (USA):

943.
Brett RAPP (USA):

944.
JiHyun AHN (USA):

945.
Caitlin HORSMON (USA):

946.
Dominika KNAPIK (Lengyelország):
There  4 min.

947.
Sandra ENSBY (Egyesült Királyság):
Throwaway  3 min.

948.
Michiel van BAKEL & Bill SPINHOVEN (Hollandia):
Time Ring  1:40 min.

949.
Akash GAUR (India):
Timescapes  13 min.

Tiszta szívvel
950.
PILLÓ Ákos (Magyarország):
Tiszta szívvel  20 min.

Titi
951.
Beatrice ESPINASSE (Franciaország):
Titi  10 min.

952.
Osvaldo CIBILS (Olaszország):
To Be Continued  00:00:28 min.

953.
Naoko JONORI (Csehország):
Tokio Brothers  9:50 min.

Tolya
954.
Rodeon BRODSKY (Izrael):
Tolya  9:30 min.

TOM - Beijing
955.
Ernest AGULLÓ (Spanyolország):
TOM - Beijing  26 min.

956.
Norbert LECHNER (Németország):

957.
Valentin POTIER (Franciaország):
Tony Zoreil  20 min.

958.
Carsten FIEBELER & Michael BOEHLKE (Németország):

Tor
959.
BUKTA Zsolt (Magyarország):
Tor  1:30 min.

960.
Yura MARÍN (Olaszország):

Érints meg, hogy érezzem
961.
Simone de VRIES (Hollandia):

962.
Emma PERRET (Franciaország):

963.
Sara NOVELLINO (Spanyolország):
Toxdoll  2:40 min.

964.
Mauri PASANEN (Finnország):
Traces  32 min.

TRACKING - Jonatán magányos vacsorája, avagy a lassú nyamnyogás titka
965.
VETLÉNYI Zsolt (Magyarország):

966.
Robert PASTERNAK (Kanada):
Traffiiiik  2 min.

967.
Tonje Gjevjon & Lisa Dillan &The Hungry Hearts (Norvégia):
Tragic Magic  5 min.

Tram Story
968.
CSUJA László (Magyarország):
Tram Story  15 min.

969.
Jose Luis TORRES LEIVA (Chile):
Trance Uno  9 min.

970.
Susanne Horizon Fränzel (Németország):

971.
Branko FARAC (Horvátország):
Transoptic  6:29 min.

972.
Daniel Sánchez ARÉVALO (Spanyolország):
Traumalogía  22 min.

973.
Henry GWIAZDA (USA):

974.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):
Triathlon  8 min.

975.
Bartek KONOPKA (Lengyelország):

976.
Stefano MISSIO (Olaszország):

977.
Tonino BONIOTTI & Marco DE STEFANIS (Hollandia):

978.
Pekka SASSI (Finnország):
Turning Green  3:02 min.

Húsz kérdés
979.
Nuno COSTA (Egyesült Királyság):

980.
Naheed RAZA (Egyesült Királyság):
Twist  3:46 min.

982.
Mathieu BUSSON (Franciaország):
Uberts  20 min.

983.
Rodolphe VIÉMONT (Franciaország):
Un Éclat  25 min.

984.
Cyril PARIS (Franciaország):

985.
Géraldine MAILLET (Franciaország):

986.
Blandine HUK & Frederic COUSSEAU (Franciaország):

987.
Wissam CHARAF (Franciaország/Libanon):

988.
Arantzazu GOMEZ BAYON (Spanyolország):

989.
Thomas RIO (Franciaország):

990.
Etienne BOGUET (Franciaország):

991.
Alexis MALLET (Franciaország):
Un regard  12 min.

992.
Dimitrina SEVOVA (Bulgária/Svájc):

993.
Zhenchen LIU (Franciaország):

994.
Stephen HAMMOND (USA):
Under The Bed  1 min.

995.
Eve MAJZELS (Kanada):

996.
Pascale HECQUET (Belgium/Franciaország):

997.
Joris CLERTÉ (Franciaország):

998.
Antoine GUEX (Svájc):

999.
Igor SEVCUK (Hollandia):
Unification  12 min.

1000.
Tommaso VOLPI (Franciaország):

1001.
Stjepan MIHALJEVIC (Horvátország):
Unplugged  12:15 min.

1002.
Henri TURUNEN (Finnország):
Untitled  5:52 min.

1003.
Köken ERGUN (Törökország):
Untitled  8:54 min.

Történetek cím nélkül
1004.
Margarida PAIVA (Portugália/Norvégia):

1005.
Miloą PU©IĆ (Szerbia):

Usti Opre
1006.
Allan SIEGEL (Magyarország/Németország/Szerbia):
Usti Opre  77 min.

Uszodai tolvaj
1007.
HORVÁTH Lili (Magyarország):
Uszodai tolvaj  21 min.

Utrecht C.S.
1008.
Annette APON (Hollandia):
Utrecht C.S.  30 min.

Víz, Föld, Fa – mozgóképeslap Szovátáról
1009.
TESSARI Alejandro (Magyarország):

Víz-tükör-kép
1010.
CSUBRILO Zoltán (Szerbia):

1011.
Michal SYNEK (Csehország):
V plamenech  5:09 min

1012.
Trey HOCK (USA):
Vacuum  7 min.

Hullámok
1013.
Adrian SITARU (Románia):

1014.
Sebastian SCHELENZ (Belgium):

1015.
Volker ARNDT (Németország):

Vestmannaeyjar
1016.
LICHTER Péter (Magyarország):

Állatorvos
1017.
Signe BAUMANE (USA):

1018.
Renger van den HEUVEL (Hollandia):
Victory  77 min.

1019.
Julien AMIGUES (Franciaország):
Vidheho  3:39 min.

1020.
Miroslav JANEK (Csehország):
Vierka  76 min.

1021.
Andreas HORVATH (Ausztria):

VILÁGÍTÓTORNYOK - Balogh László - a kinetikus fényfestő
1022.
VARJASI Tibor (Magyarország):

1023.
Matthew EVERTON (USA):
Vile Beast  2 min.

1024.
Vyacheslav PROKOPENKO (Ukrajna):
Vinec  16 min.

1025.
Damien MANIVEL (Franciaország):
Viril  9 min.

1026.
Manuel KNAPP (Ausztria):

Éljen Constanţa!
1027.
AMBRUS Emese (Románia):

Vizen
1028.
GAÁL Fruzsina (Magyarország):
Vizen  4 min.

1029.
[n:ja] (Ausztria):
void.seqz 5  4 min.

1030.
Jacques ABINUN (Franciaország):
Vois voie voix  20 min.

1031.
Claire FOUQUET (Franciaország):
Vos Papiers!  12 min.

1032.
Frank BEAUVAIS (Franciaország):
Vosges  6 min.

1033.
Dzmitry KRUHLOV (Csehország):
Voskresenije  29:24 min

1034.
Ilgar SAFAT (Azerbajdzsán):

1035.
Jan DE BRUIN (Hollandia):

1036.
Iain FORSYTH & Jane POLLARD (Egyesült Királyság):

1037.
Heidi KÖPFER (Svájc):
Walls  12:36 min.

1038.
Dongsoo SHIN (USA):
Wasabi  4 min.

1039.
Sebastien MARTINEZ BARAT (Franciaország):
We're Going Nowhere  12:56 min.

1040.
Cristian STRAUB (Németország):
Weekend  8 min.

1041.
Daniel BRUCE (Hollandia):
Weg  10 min.

A csendes lakó
1042.
Christian FROSCH (Ausztria/Luxemburg/Németország ):

1043.
Stephan HILPERT & Frauke FINSTERWALDER (Németország):

1044.
Scott JOHNSON (USA):

Isten hozott a Fehér kápolna kerületben
1045.
Marie VIEILLEVIE (Franciaország):

1046.
Jacques ZANETTI (USA):
West 4th  80 min.

Bálnaparadicsom
1047.
BAKOS Barbara (Magyarország):

1048.
Carol O KEEFFE (Egyesült Királyság/Írország):

1049.
Jared KATSIANE (USA):

1050.
Joshua ROGERS (USA):
White Spider  12 min.

1051.
Ricky RIJNEKE (Hollandia):

1052.
Cezary CISZEWSKI (Lengyelország):

1053.
Natasa VON KOPP (Németország/Csehország):
Worldstar  52 min.

1054.
Edyta TURCZANIK (Lengyelország):

1055.
Barış HANCIOĞULLARI (Törökország):
Yarın Geçti  28 min.

1056.
Yann MARQUIS (Franciaország):
Yendin  12 min.

1057.
Mariano AGUDO & Roi GUITIÁN (Spanyolország/India):
Yindabad  57 min.

1058.
Abdurrahman ÖNER (Törökország):
Yitik  19 min.

1059.
Oliver STOTZ (Ausztria):
You Come  4 min.

1060.
Vladimir PEROVIC (Montenegró/Szerbia):

1061.
Akile NAZLI KAYA (Csehország):

1062.
Akile Nazli KAYA (Csehország):
Zlinska Polevka  7:30 min.

1063.
Vojtech DUDEK (Csehország):

1064.
Alexandre ATHANÉ (Franciaország):
Zoe Melody  13 min.

1065.
Yasmine NOVAK (Izrael):
Zohar  30 min.

Zsinagógát vegyenek!
1066.
GELLÉR-VARGA Zsuzsanna (Magyarország):

1067.
Margien ROGAAR (Hollandia):
Zucht  10 min.

1068.
Daniella MARXER (Franciaország/Ausztria):
Zuoz  71 min.

1069.
Fabian GIESSLER (Németország):

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák