www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. December SaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMo Actual program:
2018-12-17
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films arrived

MEDIAWAVE 2019

By original title | By director | By country | By categories

2.
Angelika NOVOKREPOVSKAYA (Russia):

4.
Diana SINEOKAYA (Russia):

1
5.
Roman SINITSYN (Russia ):

6.
Petr KELEPTRISHVILI & Artem OZHOGOV (Russia ):

7.
Vladimir ALENIKOV (Russia):

8.
Konstantin CHELIDZE (Russia):

9.
Diana SINEOKAYA (Russia):

10.
Dmitri VOLOGDIN (Russia):

11.
Reza GOLCHIN (Iran):

12.
Shahriar POURSEYEDIAN (Iran):

13.
Reza GOLCHIN (Iran):

14.
Bayan ZARABI (Iran):

15.
Ayat ASADI RAHBAR (Iran):

18.
Iker ARCE @ Miriam ORTEGA (Spain):

19.
Diana SINEOKAYA (Russia):
00777  1 min.

20.
José Luis LÓPEZ-LINARES (España):

21.
Damian KOCUR (Poland):
1410  28 min.

22.
Alberto MARÍA & David & Belén FERNÁNDEZ TIEMBLO & MIRANDA & Kruppa ROBELO (Spain):
24:37:00  9 min.

A báró hazatér
23.
BREIER Ádám (Hungary):

A baba
24.
NÉMETH József (Hungary):

A panel
26.
NÉMETH József (Hungary):

27.
Borja ÁLVAREZ HERNÁNDEZ (Spain):

28.
Boris SEEWALD (Germany):
Afterword  9 min.

29.
Steeve FITOUSSI & Daniel BRENER (Israel):

30.
Mojataba MOUSAVI (Iran):

31.
Jaanis VALK (Estonia):

32.
Mahmoud SAEMIN (Iran):

33.
Ursula ROMERO GERBERDING (Spain):
ALAN  20 min.

Aleksi
34.
Barbara VEKARIC (Croatia, Serbia):
Aleksi  90 min.

35.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spain):
ALIENS  23 min.

36.
Joaquín PÉREZ ORDÓñEZ (Spain):
Anabel  11 min.

37.
Payal KAPADIA (India):

38.
Pedro COLLANTES (Spain):
Ato San Nen  25 min.

39.
Kiana NAGHSHINEH (Germany):

40.
Elaheh MOUSAVI (Iran):

41.
Slawomir MILEWSKI (Poland, UK):

A szükséges lépéseken
42.
valentina PONOMARENKO (Russia):

43.
Pablo ADIEGO ALMUDEVAR (Spain):

44.
Klaudia KESKA (Poland):
Casting  18 min.

45.
Carlota PEREDA (Spain):
Cerdita / Piggy  14 min.

46.
Delia HESS (Switzerland):
Circuit  8 min.

47.
Claudia NEGRO GARCÍA (Spain):

48.
Alejandro RENEDO VILLAGRAN (Spain):

49.
Behrouz NOORANIPOUR (Iran):
Dayan  80 min.

50.
Jeroen HOUBEN (The Nederlands):

51.
LASKAI Csaba (Hungary):
December  20 min.

Alias Jenny
52.
Samira FANSA (Germany):

53.
Israel AHUMADA (Mexico):

54.
Juan Pablo POLANCO CARRANZA (Spain):

55.
Juan FRANCISCO VIRUEGA (Spain):

56.
Piotr SUBBOTKO (Poland):

57.
Clémence LEBATTEUX (France):

58.
Lazare GOUSSEAU (France):

59.
Pablo BARCE (Spain):

60.
Jorge MURIEL (Spain):

61.
Paola GOSALVEZ (Spain):

62.
Petr FEDOROV (Russia):

63.
Wojciech KLIMALA (Poland):
Elizabeth  24 min.

64.
Iria,María Magdalena,Roberto MONTES LIBRERO,ORELLANA PERO,PÉREZ MORÁN (Spain):

65.
Ernest WENCEL (Poland):
Esprits Animaux  13 min.

66.
Vasilisa KUZMINA (Russia):

67.
SIMÓ Ibolya (Romania):

68.
Fatemeh MOHAMADI (Iran):

Faust a sötétben
69.
Israel AHUMADA (Mexico):

70.
Pablo GARCÍA SANZ (Spain):

71.
Aurélia MENGIN (La Réunion):
FORNACIS  83 min.

72.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

73.
Vladimir KVETNOY (Russia):

74.
Hosein GHENA’AT (Iran):

Golnesa
75.
Sattar CHAMANI GOL (Iran):
Golnesa  94 min.

76.
Mohammad TOWRIVARIAN (Iran):

77.
Bernardo ZANOTTA (Netherlands):
Heart of Hunger  29 min.

78.
Gerard FREIXES RIBERA (Spain):

79.
Anji TARATUTA (Russia, Italy ):

80.
David OEO (Spain):
Jaula  12 min.

81.
Irena PASKALI (Lithuania):

82.
Mohammad EHSANI (Iran):
Karun  52 min.

Kockaember
83.
DOMBROVSZKY Linda (Hungary):

84.
Toma STENKO (Russia, Georgia):
Krik / Scream  24 min.

85.
Lucas GLOPPE (France):

86.
Florence HUGUES (France ):

87.
Emiliano GRANADA ORTEGA (Spain):

88.
Constance MEYER (France):

89.
Jaime BASELGA AGUSTÍ (Spain):

90.
Yves CHAUDOUëT (France):

91.
Jonathan HAZAN (France):

92.
Camille LUGAN (France ):
La Persistente  22 min.

93.
Juan BEIRO (Spain):
Las Vegas  23 min.

94.
Aurelien LAPLACE (France):

Narak király öröksége
95.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

96.
Julian TALANDZIEWICZ (Poland):
Lekcja / Lesson  12 min.

97.
. SUKI (France):

98.
Kirill KULAGIN (Russia, Great Britain ):
Let It Soul  38 min.

99.
Alba PINO (Spain):

100.
Mirac ATABEY (Turkey):
Livadi / Yard  15 min.

101.
Luis JUANES (Spain):

102.
Layke ANDERSON (United Kingdom):
Mankind  13 min.

104.
Ekaterina MAMONTOVA (Russia ):
Mne 20 / I'm 20  44 min.

105.
Max LUSSON (Spain):
Mundos / Worlds  12 min.

106.
Evgeny YABLOKOV (Spain):
Nómada / Nomad  12 min.

107.
Damián DEL CORRAL (Spain):

108.
Gleb ROSS (Russia):

109.
Héctor HERCE SÁNCHEZ (Spain):

110.
Kike ARROYO (Spain):
Noel  12 min.

111.
Michael LYONS (Japan):

112.
Slawomir MILEWSKI (Poland, United Kingdom):

Tűz
113.
Maria SHULGINA (Russia):
Ogon' / Fire  13 min.

114.
Magdalena SEWERYN & Igor POLANIEWICZ (Poland):

115.
Mohammad TOWRIVARIAN (Iran ):

116.
BALOJI (Belgium):

117.
Alexandre LANçA (France):

118.
Asier RAMOS (Spain):
Petit  11 min.

119.
Julie REMBAUVILLE (France):

120.
Dawn WESTLAKE (USA, Spain):
Pooling  4 min.

121.
Ksenia RAPPOPORT & Alexander TSYPKIN & Pavel KAPINOS (Russia):

122.
Bartosz REETZ (Poland):

123.
Arnau GòDIA MONTESINOS (Spain):
Psicolapse  7 min.

124.
Branislav MILATOVIć (Montenegro):

125.
Susana ARBIZU, Henri BELIN, Nicolas DROUET, Mickaël FOUCAULT (France):

126.
Sarah VAN DEN BOOM (France):

127.
Ekaterina KUZNETSOVA (Russia):

128.
Laura TOLEDO CARBALLO (Spain):

129.
Bartosz BALA (Poland):

130.
Luka KLAPAN (Croatia):

131.
Mohamadali BASHEH AHANGAR (Iran):

132.
Marta ALEDO (Spain):
Seatlle  19 min.

133.
Omid SHAMS (Iran):

134.
Fereydoun NAJAFI (Iran):

135.
Abbas JALALI YEKTA (Iran):
Son Of The Sea  10 min.

136.
Jay Kevin COMPOSTA (United Kingdom):

137.
Mohamadreza RASOULI (Iran):

138.
Thomas VAN ZUYLEN (Belgium):

139.
Υannis ZAFIRIS (Greece):
Springtime Rest  15 min.

140.
Jagoda MADEJ (Poland):

141.
Amir RASHIDIFARD (Iran):

142.
Pat Howl KOSTYSZYN (Poland):

Lélegzés
143.
Farshid AYOOBINEJAD (Iran):

144.
Iwo KONDEFER (Poland):

145.
Anshuman SHASTRI (India):

146.
James EVERETT (United Kingdom):
THE MOOR  11 min.

A csendes méh
147.
Mohamed MOWAFI (Egypt):

148.
Najat MOWLUDI (Iran):

149.
Thibault LANG-WILLAR (France):

150.
Sylwia ROSAK (Poland):

151.
Laura POUSA (Spain):

152.
Nicolas BIANCO-LEVRIN (France):

153.
Guillaume CARAMELLE (France):

154.
Valentin SUNTSOV (Russia):

Dühös
155.
Jean-Baptiste DUSSÉAUX (France):

156.
Rahbar QANBARI (Iran):

157.
Aitor Carlos,Raul HERRERO LARRUMBIDE,COLOMER VÁLCARCEL (Spain):
VSSanta  4 min.

158.
Anastazja DABROWSKA (Poland):
Wonder Girls  20 min.

159.
Violeta TRINCADO (Spain):
Zacarias  12 min.

160.
Tadeusz KABICZ (Poland):

161.
Kourosh MASHHADI (Iran):

162.
Dominika GNATEK (Poland):

SEARCH


      
MEMBERSHIPS
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

HUNGARIAN FESTIVAL ASSOCIATION
 

 

PARTNER OLDALAK

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Card payment service provider
Cards accepted