www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

 

click here

 

 

  

 

click here

 

 

etnik Archív
2019. December SuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTu Actual program:
2019-12-12
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films submitted

MEDIAWAVE 2011

By original title | By director | By country | By categories

Ámár
1.
Isabel Herguera (Spain):
Ámár  8 min.

2.
Bertram VERHAAG (Germany):

Ásó, kapa...
3.
PAPP Barnabás (Hungary):

4.
Hannaleena HAURU (Finland):

5.
Andrej KOLENčÍK (Slovakia):

6.
Cyril RIGON (France):
Éolius  22 min.

Érintés
7.
CAKÓ Ferenc (Hungary):

Köszönöm,  jól
8.
Mátyás PRIKLER (Slovakia):

9.
Murat ÖZçELIK (Turkey):

10.
Korhan UGUR (Turkey):

11.
RIEDL Katalin (Hungary):

Öt, hat, hét
12.
FEKTI Balázs (Hungary):

Ünnep
13.
SCHWECHTJE Mihály (Hungary):

Üvegtigris 3
14.
RUDOLF Péter (Hungary):

...niland 2
16.
Marius LENEWEIT & Rocío RODRÍGUEZ (Germany / Spain):
...niland 2  10 min.

17.
Suki (France):
0  8 min.

18.
Tom Bewilogua (Germany):

19.
Osvaldo CIBILS (Italy):
2s  00:00:02 min.

21.
Simeon SOKEROV (Bulgaria):

22.
T. Arthur COTTAM (USA):

24.
Romain MÉDARD DE CHARDON (France):

9:06
25.
Igor STERK (Slovenia):
9:06  71 min.

26.
Irena SKORIC (Croatia):

27.
Claudia NUNES (Brazil):

28.
Daan SPRUIJT (The Netherlands):

29.
Marie-Pierre BRETAS (France):

30.
Mihai SURUBARU (Romania):

A füttyvadász
31.
FEKETE Csilla (Hungary):

32.
Igor PARFENOV (Ukraine):

33.
Amanda Castro García (Spain):

A hentes zsebrádiója
34.
ULRICH Gábor (Hungary):

35.
Martin WALLNER & Stefan LEUCHTENBERG (Germany):

36.
Mehdi M. BARSAOUI (Tunisia):

37.
Stéphane DEMOUSTIER & Guillaume FORESTI (France):

A Malom
38.
VEREB Vean András (Hungary):

39.
José Miguel MOREIRA (Portugal):
A Parideira  20 min.

40.
Ana PRIETO (Spain):

A lagúna, a víz és a férfiak
41.
Manuel MATOS BARBOSA (Portugal):

A Romantika távozása
42.
FEHÉR Zsuzsi (Hungary):

43.
Dimitri LURIE & Zsuzsanna VÁRADI-KALMÁR (Norway / Hungary):

44.
Ingrid UNG (Finland):

45.
Filip K. KASPERASZEK (USA):

46.
Pepe CARASCO (Spain):

a Mese
47.
Yordan LAZAROV (Bulgaria):
a Tale  5 min.

48.
Dawn WESTLAKE (USA):
A.L.I.C.E.  15 min.

49.
Collective CAMERA-ETC (Belgium):
Ad Vitam  8 min.

Az élet
50.
Collective CAMERA-ETC (Belgium):
Ad Vitam  8 min.

Majd megszokjuk
51.
Mohsen Ostad Ali Makhmalbaf (Iran):

52.
Jonathan BOHANE (United Kingdom):
Addiction  3 min.

53.
Christophe RÉGIN (France):

54.
Dairo CERVANTES (Colombia):

Agoraphobia
55.
KALÓ-B. Péter (Hungary):
Agoraphobia  86 min.

56.
Eduard Salier (France):

57.
Jose Maria de ORBE (Spain):
Aita / Father  85 min.

58.
Andrej REHAK (Croatia):

59.
Tomasz WOLSKI (Poland):

60.
Giacomo ARRIGONI (Italy):

61.
Beppe TUFARULO (Italy):

album
62.
shiraz FRADI (Tunisia):
album  15 min.

63.
Richard ASHROWAN (Scotland, United Kingdom):
Alchemist  29 min.

64.
Bruno HERRERO (Spain):

65.
Undine SIEPKER (Germany):

67.
Jonathan CAOUETTE (Canada / USA):

68.
Mattilda Bernstein SYCAMORE & Gina CARDUCCI (USA):

69.
Tom KONYVES (Canada):

70.
Alexander KLUTH (Germany):

71.
Camille MOULIN-DUPRÉ (France):

72.
Fatma BUCAK & Sergio FERGNACHINO (Italy):
Almost married  60 min.

73.
Huseyin BULUT (Turkey):

74.
Lluís ESCARTÍN (Spain / Mali):
Amanar Tamasheq  15 min.

75.
Erick GARCIA CORONA (Mexico):

76.
Baptiste ROUGET-LUCHAIRE & Sibylle D'ORGEVAL (France):
Amour / Love  27 min.

77.
Philippe ETIENNE (France):
Amsterdam  21 min.

78.
Mikas ZUKAUSKAS (Lithuania):

79.
Roberto Gabriel DOVERIS REYES (Chile):

80.
Christopher GOZUM (Philippines):

81.
Maria PEREZ (Spain):
Androides  15 min.

82.
Marcin SAUTER, Piotr STASIK, Thierry PALADINO, Maciej CUSKE (Poland):

83.
Gerlando INFUSO (Belgium):

84.
Jalal SAEDPANAH (Iran / Iraq):

85.
Christophe Le Masne (France):

86.
Nayra SANZ FUENTES (Spain):
Anniversary  9 min.

Antitézis
87.
Natalia de la VEGA (Argentina):

88.
Peter KRÜGER (Belgium):

89.
Jérémie SCHELLAERT (France):

90.
Jacques PERCONTE (France):

91.
Paul Emile BOUCHER, Thomas BOZOVIC, Madeleine CHARRUAUD, Dorianne FIBLEUIL, Benjamin FLOUW, Mickaël RICIOTTI, Antoine ROBERT (France):

92.
Tornike BZIAVA (Georgia):

93.
Uri ROSENWAKS (Israel):

Arcok
94.
SZALAI László (Hungary):
Arcok / Faces  13 min.

95.
Vladislav KNEZEVIC (Croatia):

96.
Richard O'SULLIVAN (USA / United Kingdom):
Arsenal  20 min.

A nyáj
97.
Asier Altuna (Spain):

98.
Jean-Paul Frenay (France / United Kingdom):

99.
Phillip Duncan (Germany):
As A Whistle  25 min.

100.
Gabriel MASCARO (Brazil):

101.
Dovile SARUTYTE (Lithuania):

102.
Bertrand & Serban (France):
Asomnie  7 min.

103.
Stefan SCHORER & Marco TREMILITI (Germany):

104.
Änna PERIS (Spain):

105.
Laurent LARIVIERE (France):

106.
Maya ABDUL-MALAK (France):

107.
Maya ABDUL MALAK (France):

108.
Eti TSICKO (Israel):
Audition  15 min.

109.
Jörn STAEGER (Germany):

110.
Eric DUCHER (France):

111.
Mimmi DAMNITZ (Germany):
Auxesis  22 min.

Ave Maria
112.
Anna BRASS, Amparo MEJÍAS, Agata WOZNIAK (Germany / Spain):
Ave Maria  72 min.

Az Ínyenc
113.
SZKOK István (Hungary):

Az úr elköszön
114.
NEMES Jeles László & VÁRKONYI Tímea (Hungary):

115.
George BUZOIANU (Romania):

Bádogváros
116.
CSÁKI László (Hungary):

Bűn és büntetlenség
117.
NOVÁK Tamás & SKRABSKI Fruzsina (Hungary):

118.
Pawel KRYSZAK (Poland):
B-1033  5 min.

119.
Mehmet ALİ KONAR (Turkey):
Baba / Daddy  12 min.

120.
Haydar DEMİRTAŞ (Türkey):

121.
Bernard LOUARGANT (France):

122.
Matray (France):
Babioles  5 min.

Bébi
123.
Daniel MULLOY (United Kingdom):
Baby  25 min.

124.
Daisy DAISY MASLO (France):
Baby Lone  13'08'' min.

125.
Insa MATZEN (Australia):

126.
(Belgium):

Egyensúly
127.
GÖRÖGH Árpád (Hungary):

128.
Mono GHOSE (Colombia / United Kingdom):

129.
Jean-Sébastien VERNERIE & Virgile TROUILLOT (France / Canada):

Ballaszt
130.
GÖRÖGH Árpád (Hungary):

131.
GAÁL Mariann (Hungary):

132.
Allison CRAIG (USA):
Barko  8 min.

133.
Natacha ROSCIO (France):
Bassine-moi  33 min.

134.
Jotoni (Spain):
Bean Society  2 min.

135.
Thijs GLOGER (The Netherlands):
Bebop  73 min.

136.
Barbara OTT (Germany):
Beelzebub  34 min.

137.
David PANTALEÓN (Spain):

138.
Oleg NOVKOVIC (Serbia):

139.
Nicolas BIANCO LEVRIN & Julie REMBAUVILLE (France):
Ben Hora  4 min.

140.
Julia KELLER (Germany):

141.
Susanne KRAUSS (Germany):
Berlin Exile  65 min.

142.
Jordan TODOROV (Bulgaria ):

143.
Tanja SCHWERDORF (Germany):

144.
Yaniv LINTON (Israel):

145.
Onur YIGIT (Turkey):

146.
Radoslaw JEDRZEJCZAK (Poland):

147.
Nikolay MARKOZOV (Russia):

148.
Nastia TARASOVA (Poland / Russia):

Ne félj, Bi!
149.
Phan Dang Di (Vietnam / France / Germany):

Bibliothéque Pascal
150.
Hajdu Szabolcs (Hungary / Germany):

151.
Dejan MRAOVIC (USA):
Bicycle  3 min.

152.
Igor Stoimenov (Serbia):

153.
Tom SCHROEDER (USA):
Bike Race  12 min.

154.
Branko LAZIC (Bosnia & Herzegovina):

155.
Branislav TODOROVIć KLINIć (Serbia):

156.
Rouzbeh RASHIDI (Ireland):
Bipedality  68 min.

157.
Peter BUDINSKý (Slovakia, Belgium):
Bird of Prey  4 min.

Madárbarátok
158.
Lisa DREWES (Germany):
Birdfriends  6 min.

159.
Jonathan KABLE (Australia):
Bit  5 min.

160.
Jérémie Jorrand (France):
Blanche  30 min.

161.
Steve SANGUEDOLCE (Canada):
Blinding  72 min.

A 6-os épület
162.
AKAR Péter (Romania / Hungary):

163.
Alena KRIZENECKY (France):
Blub Blub  2 min.

164.
Daniela KRAJčOVÁ (Slovakia):
Blue Red  6 min.

Hajóálmok
165.
Sasha ANDREWS (United Kingdom):
Boat Dreams  9 min.

166.
Henning MARQUAß (Germany):

167.
Anna KAZEJAK (Poland):

168.
Tucker DAVILA WOOD (Spain):

169.
Frederic COUSSEAU (France):
Body  7 min.

170.
Barry GRANT (Ireland):
Bogged Down  13 min.

171.
Baptiste ROUGET-LUCHAIRE & Sibylle D'ORGEVAL (France):

172.
Saila PURANEN (Finland):
Border  5 min.

173.
Katherine FITZGERALD (Canada):
Bread & Kisses  13 min.

174.
Kartika MEDIANI (USA):
Breath  4 min.

175.
Alice PRIOR (United Kingdom):
Bridge  11 min.

176.
Merve KAYAN & Zeynep DADAK (Turkey):

177.
Dalia SCHLESINGER (Israel):
Bubbles  10 min.

178.
Georges ZSIGA (France):

179.
Felix VON SEEFRANZ (Germany):
Busy  15 min.

180.
Juha MäKI-JUSSILA (Finland):
Butterfly  2 min.

181.
Artem ZUBOV (Russia):

182.
César PESQUERA (Spain):

183.
Chris SCHEPARD (France):

184.
Louise de PRÉMONVILLE (France):

185.
Thorsten ECKE (Germany / Poland):

186.
Cassandra NGUYEN (Australia):
Cake Face  13 min.

188.
Eric FALARDEAU (Canada):
Cam Shot  4 min.

Camelia
189.
Marian CRISAN (Romania):
Camelia  15 min.

190.
Michael MILLS (Argentina / Canada):

191.
Fran CASANOVA (Spain):

192.
Javier ANDRADE (Ecuador):

193.
Noel FUZELLIER (France):

194.
Mayumi NISHIJIMA (Japan):
Cards  1 min.

195.
Jelle NESNA (The Netherlands):

196.
Baptiste Gourden (France):

197.
Gustavo JAHN & Melissa DULLIUS (Russia / Brazil / Germany):
Cat Effekt  37 min.

198.
Cédric PRÉVOST (France):
Catharsis  18 min.

199.
Mads MATTHIESEN (Denmark):
Cathrine  25 min.

200.
Elsa BARRERE (France):
Cathy  15 min.

201.
Ingo SCHILLER (Germany):
Catt  4 min.

202.
Sandra STÄDELI (France):

203.
GÉVAI Bálint (Hungary):

Százlábú nap
204.
Mihai GRECU (France):
Centipede Sun  10 min.

205.
Marie LOSIER (USA):
Cet Air La  3 min.

206.
Selin Togay (Turkey):

207.
Ali KARIM (Iran):
Chaleh / Pothole  100 min.

208.
Ardeshir SEMSAR (Iran):

209.
Claudine NATKIN (France):
Chang Juan  14 min.

210.
Paul O'DONOGHUE (Ireland):
Chasing Waves  5 min.

211.
Pawel LOZINSKI (Poland):
Chemia / Chemo  58 min.

212.
Julien HALLARD (France):
Cheveu / Hair  17 min.

213.
Luo Yi YU (China):

214.
Pedro Loro AVIS (Spain):

215.
Maya ZACK (Israel):

216.
Issam MATHLOUTI (France):

217.
Zhi Wei JOW (Singapore):

218.
Claire ALLANIC (France):
Ciao Barbies  17 min.

219.
Carlos MORETT (Spain):

220.
Julio DE LA FUENTE (Spain):

222.
Rodrigo PERALES (Mexico):
Cigarro  8 min.

223.
Magali Magistry (France):
Cinderela  11 min.

224.
Minna PARKKINEN (Finland):
Circle  6 min.

225.
Roses URQUHART & Lucia ZORO (United Kingdom):

Városkód
226.
Tabea STERNBERG (Germany):
City Codes  15 min.

227.
Kunstnergruppen MozKE & Kenneth SORENTO (Denmark):
City of Shadows  19 min.

228.
Claude Duty (France):

Cleo boogieja
229.
Collective CAMERA-ETC (Belgium):
Cleo's Boogie  6 min.

230.
Bertrand LENCLOS (France):
Clonk  17 min.

231.
Michal WNUK (Poland):

232.
Adrian Sitaru (Romania):

233.
Carter GUNN & Ross McDONNELLl (Ireland):
Colony  83 min.

235.
Eric FALARDEAU (Canada):
Coming Home  19 min.

236.
Jairo LÓPEZ (Spain):

237.
Antonio RAFFAELE-ADDAMO (Italy):

238.
Igor PARFENOV (Ukraine):

239.
Venetia Taylor (Australia):
Connected  7 min.

240.
Silvano PLANK & Daniele MALFATTI (Italy):

241.
Jose Manuel CARRASCO (Spain):

242.
Christian TAMMINEN & Philip CODD (United Kingdom):
Contact  25 min.

Kontinuum
243.
Manon LE ROY (France):
Continuum  11 min.

244.
Claudio JORDAO & Nelson MARTINS (Portugal):

Szerencsétlenség
245.
Collective Camera-etc (Belgium):
Contretemps  6 min.

Hogyan főzték a történelmet?
246.
Peter KEREKES (Austria / Czech Republic / Slovakia):
Cooking History  88 min.

247.
Aitor HERRERO (Spain):

248.
Julien RALANTO (France):

249.
Marie AYME, Martin BRUNET, Alexandre CAZALS, Sébastien DE OLIVEIRA BISPO, Fabrice FITENI, Mathieu GARCIA, Alexandre VIAL (France):
Cosmic Jungle  5 min.

250.
Ming-Hsiu HSIEH (Taiwan):
CrazyPark  20 min.

Vörös csillag
251.
Milica RAKIC (Serbia):

Csendben
252.
TOKÁR János (Hungary):

253.
Mikel RUEDA (Spain):
Cuando corres  5 min.

254.
Juan Pablo ROUBIÓ (Argentina):

255.
Dino KRPAN (Croatia):

256.
Jean-Claude ROZEC (France):

257.
Anna BLASZCZYK, Robert KIELAK (Poland):

258.
Jara MALEVEZ (Belgium, Switzerland):

259.
Marion VALADIER & Mireille TRAM (France):

Az én gyönyörű Daciám
260.
Stefan CONSTANTINESCU & Julio SOTO (Romania / Spain):

A névtelen
261.
Ya-Li HUANG (Taiwan):

Százszorszépszedő
262.
Enrique García & Rubén Salazar (Spain):
Daisy Cutter  7 min.

263.
Simon MEDARD (Belgium):

264.
Stuart POUND (United Kingdom):
Dance 0 - 19  3 min.

265.
Omer ERLICH (Israel):
Dance With Me  5 min.

266.
Anne BASS (USA):

267.
Héctor SUNOL (Spain):
Danger  15 min.

268.
Katia JARJOURA (France):

269.
Mohammad SHIRVANI (Iran):

271.
Thomas BATAILLE (France):
Day by Day  52 min.

272.
Jorge CASINELLO SANSEGUNDO (Spain):

273.
Sanne KORTOOMS (The Netherlands):

274.
Ernesto CABELLOS (Peru / Brazil):

275.
Kate JESSOP (United Kingdom / Italy):

276.
Richard O'SULLIVAN (United Kingdom):
Deck  8 min.

277.
Charlotte BUISSON-TISSOT (France):
Dehors / Out  12 min.

278.
Zaván (Spain):

Démoni kezek
279.
HAJDÚ Eszter (Hungary):
Demon Hands  54 min.

280.
Timo VAITTINEN (Finland):
Demonic style  1 min.

281.
Mikhail KONOVALCHUK (Russia):

282.
Luis CABALLERO (Spain):

283.
Bernd KILIAN (Germany):

284.
Gregor ERLER (Germany):

285.
Christof REILING (Germany / United Arab Emirates):

287.
Katharina HUBER (Germany):

288.
Visa MORINA (Germany):

289.
Antoine PAROUTY (France):

Mezítláb
290.
Tomás BALTAZAR (Portugal):

291.
Maria KORPORAL (Italy):
Desert Tree  2 min.

292.
Daniel CASTRO (Mexico):

293.
João KREFER (Brazil):
Deus / God  5 min.

294.
Chloé MAZLO (France):

295.
Corrado PUNZI (Italy):

296.
Andrea ZAMBELLI (Italy):

297.
Roberto Lozano BRUNA (Spain):

298.
Vadim JENDREYKO (Switzerland):

299.
Hyung-suk LEE (South Korea):

300.
Oscar LALO (France):

DIN 169551
301.
Sonja DÜRSCHEID (Germany):
DIN 169551  4 min.

302.
Carlos MONTERO CASTINEIRA (Spain):

303.
Nina MENKES (Israel / USA):
Dissolution  86 min.

304.
Anne LECLERCQ (Belgium):
Dissonance  17 min.

305.
Gerald FRYDMAN (Belgium):

306.
Sebastian FUNKE (Sierra Leone / Germany):
Djambo  42 min.

308.
Andrei KUTSILA & Aleksander NALIVAIKO (Belarus / Poland):

309.
Maciej GLOWINSKI (Poland):

310.
Sattar CHAMANI GOL (Iran):

Zenével és színekkel érkezem
311.
FEJŐS Csilla (Serbia):

312.
Rita Colantonio (Italy):

313.
Guillermo GARCÍA CARST (Spain):

314.
Leendert POT (The Netherlands):

315.
Miquel ANGEL, Arbona SASTRE, Alfonso DAVID, Florencio VICENTE, Soledad BONNEFONT ALTIMIRA (Spain):

316.
Joan CHEMLA (France):
Dr Nazi  15 min.

317.
Nirmal Chander DANDRIYAL (India):

318.
Christina von GREVE (Germany):
Drift  7 min.

319.
Stephen FINGLETON (United Kingdom):
Driver  10 min.

320.
Grzegorz KORCZAK (Poland):
Droga / The way  43 min.

321.
Mária OµHOVÁ (Slovakia):
Drum and Bass  5 min.

322.
Riri RIZA (Indonesia):
Drupadi  40 min.

323.
Tomaľ GORKIč (Slovenia):

324.
Lucie DUCHêNE (France):

325.
Maguns von HORN (Poland):
Echo  15 min.

326.
Slawomir MILEWSKI (United Kingdom):

Edward
327.
BOGDÁN Zoltán (Hungary):
Edward  9 min.

Egy hölgy ébredése...
328.
PANNONIAY Boglárka Erzsébet (Hungary):

329.
Helinä HUKKATAIVAL (Finland):

330.
Ophir BENSHIMON (Israel):

Elágazó Ösvények Kertje
331.
NAGY Róbert (Hungary):

Búcsú egy legendától
332.
Nestor Gaston GODOY CARBONEL & Pablo Gabriel ALCOBA (Argentina):

333.
Diego ELÍAS BASURTO (Peru):

334.
Eduardo de la SERNA, Lucas MARCHEGGIANO, Adriana YURCOVICH (Argentina):

335.
Julia SCHULZ (Egypt / Germany):

336.
Juan CAUNEDO DOMÍNGUEZ (Spain / Cuba):

337.
Marina SERESESKY (Spain):

338.
Victor MORENO (Spain):

339.
Jose $ Cesar ESTEBAN ALENDA (Spain):

340.
Jesús Hermida JIMÉNEZ aka "hache", José Manuel SÁNCHEZ aka "JM Salvatierra" (Spain):

341.
Fernando CAMOZZI (Argentina):

342.
Jesús URDA (Spain):

343.
Guillermo Arias-Carbajal ALONSO (Spain):

A díj
344.
León Siminiani (Spain):

345.
Diego SANCHIDRIÁN (Spain):

347.
Juan RAIGADA (Spain):

348.
Léon SIMINANI (Spain):

349.
Coté SOLOER (Spain):

350.
Yannick MULLER (France):
Elena  20 min.

Elisa K
351.
Judith COLELL & Jordi CADENA (Spain):
Elisa K  72 min.

352.
Hanne LARSEN (Norway):
Ella  24 min.

353.
BESSENYEI Kati (Hungary):

354.
Waël Noureddine (France):

355.
Mathy TREMEWAN & Fran BROADHURST (United Kingdom):
Elsewhere  13 min.

Emlékezetből
357.
GAÁL Mariamm & REICH Dániel (Hungary):

358.
Palacio ROJO (Spain):
Emotistory  6 min.

359.
Albert PLANELL (Spain):
Emovere  70 min.

360.
Mathieu PAQUIER (France):

361.
Fanny DAL MAGRO (France):

362.
Nayra SANZ FUENTES & Javier SANZ FUENTES (Spain):
Encounter  14 min.

363.
PÁTZAY Ádám (Hungary):
Encounter  3 min.

364.
Dagmar EGE (Germany):

365.
Carl STEVENSON (United Kingdom):
Equilibrium  7 min.

Erdő
366.
KÁRPÁTI György Mor (Hungary):
Erdő / Forest  12 min.

Sajtóhiba
367.
Marek LECHKI (Poland):
Erratum  95 min.

368.
Francisco AMEZCUA (Mexico):

369.
Tzipi TROPE (Israel):

370.
Irena PASKALI (Germany):
Essence  4 min.

evőKanál
371.
Kate HAASE (Germany):

372.
Izabela PLUCINSKA (Poland / Germany):
Esterhazy  25 min.

373.
Juan Francisco VIRUEGA (Spain):

374.
Jonathan BORGEL (France):

375.
Remy DUPONT, Gaspard ROCHE, Paulin COINTOT, Paul Emile BOUCHER, Benjamin FLOUW, Antoine ROBERT (France):

376.
Valery SCHATZ (France):

377.
Alaitz Arenzana, Maria Ibarretxe (Spain):
Exhibition 19  9 min.

378.
Jakob D. WEYDEMANN (Germany):

379.
Ulu BRAUN (Finland):

Elsőszülött
380.
Christer LARSEN (Norway):

381.
Ainhoa MENDENDEZ (Spain):

382.
GÉVAI Bálint (Hungary):

383.
Aleksey NIKOLSKY & Andrew ZEY (USA):

384.
Christophe DERAM (France):
Face  21 min.

Háborgó tenger
385.
Olivier LOUSTAU (France):

Tények
386.
MURANYI Matza Terez (Romania):
Facts  2 min.

387.
Nicolas GIRAUD (France):

Falun
388.
WONHÁZ Annamária (Hungary):

389.
Laura von BIERBRAUER (Germany, Argentina):

390.
Stanley ORZEL (Hong Kong / USA):
Far Away Eyes  88 min.

391.
Mohammad REZA MINAPOOR (Iran):

392.
Astrid Elizabeth BANG (Norway):

393.
Davor MEDURECAN (Croatia):

394.
Hosseinpour POURIA (France):
Favorite things  16 min.

Fehér nyíl
395.
BABOS Tamás (Hungary):

Fehéren-feketén
396.
LÁSZLÓ Gábor (Hungary):

397.
George ILYUSHOV (Russia):
Fellow Traveler  14 min.

Felnőttfilm
398.
LÁSZLÓ Péter (Hungary):

399.
Sattar CHAMANI GOL (Iran):

400.
Andrzej Mankowski MANKOWSKI (Poland):

401.
Ziya DEMIREL (Turkey):

402.
Doug HENRY (USA):

403.
Nieto (France):

404.
Rosa LIKSOM (Finland):

405.
Rosa LIKSOM (Finland):

406.
Mitsuru TAMATSUKA (Japan):
Firewater  15 min.

407.
Clare O HAGAN (United Kingdom):

408.
Katarina LAUNING (Norway):

409.
Vincent STAROPOLI & Sylvain DESCLOUS (France):

Múlandó találka
410.
Melanie PIEPER (Germany):
Fleeting Visit  10 min.

Virágcserepek
411.
Rafael Sommerhalder (United Kingdom / Switzerland):
Flowerpots  5 min.

Formátum
412.
Darko BAKLIZA (Croatia):
Format  6 min.

413.
Noelia Rodríguez DEZA (Spain):
Formol  15 min.

414.
Nicolas SARKISSIAN (France):
Fracture  27 min.

415.
Mélanie SAUMURE (Canada):

416.
Damir CUCIC (Croatia):

A freskó: Dragulea átka
417.
Ion Octavian FRECEA (Romania):

418.
Manuel POUTTE (Belgium):
Fritkot  65 min.

419.
Pedro P. JIMÉNEZ & Luis M. SEGURA (Spain):

420.
Rafal KAPELINSKI (Poland):

421.
Matthew Lancit (France):

422.
Ricardo ANTUNES MARTINS (Portugal):

423.
Eunjung HWANG (USA):

424.
Lauri ASTALA (Finland):
Gamelan  6 min.

425.
Abdenour ZAHZAH (Algeria):
Garagouz  24 min.

426.
Venetia Taylor (Australia):
Garbo  5 min.

427.
Yusup RAZYKOV (Russia):

428.
Tomasz JURKIEWICZ (Poland):

429.
Mauro MUELLER (Lebanon / USA / Switzerland):

430.
Barbara HAMMER & Gina CARDUCCI (USA):
Generations  30 min.

Gesher
431.
Vahid VAKILIFAR (Iran):
Gesher  84 min.

433.
Melanie MENARD (United Kingdom):
Ghost House  8 min.

434.
Laure CHARPENTIER (France):
Gigola  102 min.

435.
Vianney MEURVILLE (France):

437.
Jürgen ELLINGHAUS (France / Germany):

438.
Christian HORNUNG (Germany):

439.
Anne BUFFET (France):
Gling Gling  11 min.

440.
Myroslav SLABOSHPYTSKIY (Ukraine):

441.
Joachim AUST (Germany):
Go Away  4 min.

442.
Billy LUMBY (United Kingdom):
God View  7 min.

443.
Konrad SZOLAJSKI (Poland):

444.
Nikolay YAKIMCHUK (Russia):

445.
Bogdan MIHAILESCU (Romania):
Grand Café  8 min.

446.
Jean-Claude TAKI (France):
Greek Salad  24 min.

447.
SEBESTYÉN Gergely (Hungary):

448.
Adnan SOFTIĆ (Germany / Bosnia & Herzegovina):
Ground Control  13 min.

Guru
449.
TÓTH Tamás (Hungary / India):
Guru  72 min.

Hát ki az én életem?
450.
DOROTTYA Zurbó (Hungary):

452.
Hyun-shin Mo (South Korea):

453.
Juan RUIZ & Anthony ESPINOSA (Spain):
Habitat  5 min.

454.
Peiman DEHGHANI (Iran):

455.
Marko Ubovic (Serbia):

456.
Adina ISTRATE (United Kingdom):
Half Moon  13 min.

A nagy szürke gébics
457.
Chintis LUNDGREN (Estonia):

458.
Doron TSABARI (Israel):

459.
Avishai SIVAN (Israel):

460.
Or YASHAR & Yuval OVADIA (Israel):
Hamesima X  91 min.

Mi anyáink
461.
Ebrahim SAEEDI & Zahavi SANJAVI (Iran):

Insequence & Végtelen
462.
Mir Kian ROSHANNIA (Iran):

Hangok a hang utcából
463.
FEKETE Csilla (Hungary):

Hangos felületek
464.
GUTEMA Dávid (Hungary):

Hannah
465.
Sergio CRUZ (United Kingdom):
Hannah  6 min.

Hanoi-Varsó
466.
Katarzyna KLIMKIEWICZ (Poland):

467.
Joachim AUST (Germany / Australia):

468.
Dante J JAMES & Olivier SIMONNET (France):

469.
Danny VERETE (Israel):

470.
Laura HORELLI (Finland):

471.
Mehmet BASAK (Turkey):

472.
royal.rhythm.composer (Italy):
HCMCbabyACTION  36 min.

Otthon
473.
Lynn KOSSLER & Dagmar EGE (Germany):
Heimat / Home  6 min.

474.
Shalizeh AREFPOU (Iran):

475.
Goran TRBULJAK (Croatia):
Helixbauhaus  8 min.

476.
Li YANG (China):
Helpless  27 min.

Hepicat
477.
Nuno PORTUGAL (Portugal):
Hepicat  12 min.

478.
Stuart POUND (United Kingdom):
Here & There  1 min.

Testvér
479.
Marcel RASQUIN (Venezuela):

Csuklás
480.
Derville QUIGLEY (United Kingdom / Ireland):
Hiccup  3 min.

Hidegzuhany
481.
NAGYPÁL Orsolya (Hungary):

482.
Robert von WROBLEWSKY (Germany):

483.
Philipp BANK (Germany):
Hirsch! / Stag!  16 min.

484.
Grzegorz JAROSZUK (Poland):

485.
Alice PRIOR (United Kingdom):
Hole  15 min.

486.
Mauri LEHTONEN (Finland):

487.
Marco SPAGNOLI (Italy):

488.
Francesco FILIPPI (Italy):
Home  15 min.

489.
Raphaël NUBLAT (France):
Homecoming  45 min.

490.
Pedro SENA NUNES (Portugal):
Hope  10 min.

491.
Renaud DE PUTTER (Belgium):
Hors Chant  32 min.

492.
Stephen IRWIN (United Kingdom):
Horse Glue  7 min.

Éden Hotel
493.
Sophia TZAVELLA (Bulgaria ):

http://
494.
Bartosz KRUHLIK (Poland):
http://  12 min.

http://communism2010.ro
495.
SÁNTHA Dénes és DAMÓ Zsolt (Romania):

Hunky Blues az amerikai álom
496.
FORGÁCS Péter (Hungary):

497.
Sébastien CARFORA (France):

498.
Cedric PREVOST (France):
Hymen  25 min.

499.
Niina SUOMINEN (Finland):

500.
Muhammad Umar SAEED (Pakistan):
I'm Agha  8 min.

501.
Antonio DE PALO (Italy):

502.
David JANSEN (Germany):
I don't care  5 min.

503.
Tomer HEYMANN (Israel / Germany):
I Shot My Love  70 min.

504.
Oscar LALO (France):
I téliya  14 min.

505.
Sam FIRTH (United Kingdom):
I.D.  1 min.

506.
Yannick COUTHERON (France):
Iceberg  10 min.

508.
Jury Demin (Russia):
Igra / Play  26 min.

Ill Nino
509.
KÁDÁR Róbert (Hungary):
Ill Nino  4 min.

510.
Julia FULLER (USA):

511.
Maja NAGEL (Germany):

512.
Tamar SHIPPONY (Israel):
In Between  2 min.

513.
Aurelia MORALI & Julien GRAS-PAYEN (France):
In limbo  20 min.

514.
Tero PUHA (Finland):

515.
Hadis JANBOZORGI (Iran):

Varázslat
516.
Tomek WYSOKINSKI (Poland):
Incantatio  14 min.

518.
Krzysztof KOWNAS & Grzegorz CZERNIAK (Poland):

519.
Kaija HELWEG (Germany):

520.
Elodie RIVALAN (France):
Inspiração  11 min.

Barna Kültakaró
521.
VÁRADI Béla (Hungary):

522.
Antonello Novellino & Antonio Quintanilla (Spain):

523.
Jan Dirk Peereboom Voller (The Netherlands):
Intermezzo  23 min.

Leltár
524.
TÚRI Bálint Márk (France):
Inventory  8 min.

525.
Harold Chapman (United Kingdom):
Invisible  15 min.

526.
David AZOULAY (France):

527.
Vincenzo PERRELLA & Dan OSBORN (Australia):
It's Just Gary  19 min.

Reménység
528.
Elinor BURKETT (Zimbabwe / USA):
iThemba / Hope  71 min.

529.
Vadim DUBROVITSKY (Russia):
Ivanov  170 min.

530.
Michal BROZONOWICZ (Poland):

531.
Benjamin GRONAU (Germany):
Jakob  10 min.

532.
(Belgium):
Jattaa  16 min.

533.
Lina LUZYTE (Lithuania):

535.
Marthe Le MORE (France):

536.
Sébastien ONOMO (France):

538.
Philippe LOCQUET (France):

540.
Behrouz NOURANIPOOR (Iran):

541.
Myriam MORALY (France):

542.
Zuolong SHAN (China):

543.
Maxime GIROUX (Canada):

545.
Fabrizio TERRANOVA (Belgium):

546.
Vincent DIDEROT (France):
Jour 0 / Day 0  15 min.

547.
Sassan PESYAN (Iran):

548.
Daniel ROMERO (Spain):

549.
Jono CANDLISH-WILSON (United Kingdom):
Judgement Day  4 min.

550.
João KREFER (Brazil):
Julho / July  1 min.

551.
Ana CORRIE (United Kingdom):
Julian's Garden  21 min.

552.
BADITS Ákos (Hungary):
Juliska  8 min.

Holnap...
553.
Bartosz KRUHLIK (Poland):

Kút a Nap alatt
554.
KAPRONCZAI Erika (Hungary):

555.
Annie G. PERTAN & Esra G. PERTAN (Turkey):

556.
Selin CEVIZLI (Turkey):

Kávé és cigi
557.
Jana Magdalena KEUCHEL & Daniel WACKER (Germany):

558.
Kristof HOORNAERT (Belgium):
Kain  16 min.

Így ért véget a nyaram
559.
Alexei POPOGREBSKY (Russia):

Hogy vagy?
560.
Ozlem AKOVALIGIL (Turkey):

561.
Elina SALORANTA (Finland):

562.
Anna PORZELT (Germany):

563.
Kineret HAY-GILLOR (Israel):

Kamila
565.
Matthew HAWKINS (United Kingdom):
Kamila  4 min.

566.
Eduard TADEVOSYAN (Russia):
Kamni / Stones  30 min.

Kapcsolat
567.
BÓNÉ Péter (Hungary):

568.
Nail PELIVAN (Turkey):

Karsi történetek
569.
Ozcan Alper, Zehra Derya Koc, Ulku Oktay, Ahu Ozturk, Emra Akay (Turkey):

Ceruzával írva
570.
Yaron BAR (Israel):

571.
Evgeny Aleksandrov & Elena Danilko (Kazahstan):

Keleti pu.
572.
RUDOLF Péter (Hungary):

573.
Toshikazu ISHII (Japan):

574.
Mikko KUORINKI (Finland):

575.
Miguel Ángel Jiménez (Spain):

Csókolj meg!
576.
Vincent DIDEROT (France):
Kiss Me  4 min.

577.
Marcus ZILZ (Germany):

578.
GERŐ Péter (Hungary):

579.
Rafał ŁOBODZIńSKI (Poland):

580.
Yossi AVIRAM (Israel):

581.
Corinna LIEDTKE (Germany):

Komoly Dolgok
582.
SZABÓ Csilla (Hungary):

583.
Oleg KORSAKOV (Russia):

584.
HERNÁDI Ambrus (Hungary):

585.
Miles GOODALL (South Africa):
Kool South  29 min.

Kormányeltörésben
586.
Igor and Ivan BUHAROV (Hungary):

587.
Carlos DITTBORN CALLEJAS (Chile):
KorpuNater  6 min.

588.
Harri J. RANTALA (Finland):

589.
Vappu ROSSI (Finland):

590.
Arkadiusz BIEDRZYCKI (Poland):

591.
Arno HAZEBROEK (United Kingdom):
Krym  10 min.

592.
Uladzimir KOLAS (Poland):

593.
Klim SHIPENKO (Russia):

594.
Anneli NYGREN (Finland):

595.
Harri LARJOSTO (Finland):

597.
Li ZHIYONG (China):

598.
Clarisse HAHN (France):
Kurdish Lover  95 min.

599.
Maria AVERINA (Bulgaria ):

600.
Niina SUOMINEN (Finland):

601.
Taha KARIMI (Iraq):

Jakpásztorok
602.
Alijan NASIROV (Kyrgyzstan):

603.
Katell QUILLÉVÉRÉ (France):

604.
François TESSIER (France):

605.
Nicolas BOUCART (Belgium):

606.
Vania LETURCQ (Belgium / France):

607.
Antoine DUQUESNE (Belgium):

608.
Mohammed LATRECHE (France):

609.
Erik BULLOT (France):
L'Alliance  24 min.

610.
Pippo MEZZAPESA (Italy):

611.
Chiara MALTA (France ):

612.
Nicolas SILHOL (France):

613.
Massimiliano CAMAITI (Italy):

614.
Gérald CAILLAT (France):

615.
Julie SELLIER (France):

616.
Michele MASSÉ (France):

617.
Philippe GOYVAERTZ (France):

618.
Alice de VESTELE & Michael BIER (Belgium):

619.
Gary FOUCHY, Jeremy GUERRIERI, Paul JAULMES, Nicolas LEROY, Leslie MARTIN, Maud SERTOUR, Alexandre TOUFAILI (France):

620.
Sylvain MONTAGNAC (France):

Léa
622.
Bruno ROLLAND (France):
Léa  93 min.

623.
Xavi SALA (Spain):

624.
Jean-Charles HUE (France):

625.
Jean Sébastien VIGUIÉ (France):

626.
Xavier CAZAUX-ZAGO (France):

627.
Mallory GROLLEAU (France):

629.
Chus DOMINGUEZ & Elena CORDOBA (Spain):

A tó asszonya
630.
Mathilde PHILIPPON AGINSKI (France):

631.
Pierre PRIMETENS (France):

A lány és a vadász
632.
Jadwiga KOWALSKA (Switzerland):

Lány az úton
633.
Renaud CALLEBAUT (Belgium):

634.
Michaël HAVENITH (Belgium):

635.
Stéphane RAYMOND & Julien LACHERAY (France):

A nagy futam
636.
Kote Camacho (Spain):

637.
Khalil CHERTI (France):

638.
GÖRÖGH Árpád (Hungary):
La Guardian  11 min.

639.
José Luis MONTESINOS (Spain):

640.
Uli STELZNER (Germany / Guatemala):

641.
Emmanuelle DEMORIS (France):

642.
Gemma VIDAL (Spain):

643.
Christophe TOURRETTE (France):

644.
Alessandro CELLI (Italy):

645.
Iyari WERTTA (Mexico):

646.
Nazim DJEMAï (France):

647.
Manuel CALVO (Spain):

648.
Paul SAINTILLAN (France):

649.
Vicente VILLANUEVA (Spain):

650.
Andrea MONZANI (Italy):

651.
Frederic PELLE (France):

652.
Anna Sanmartí (Spain):

653.
Federico VEIROJ (Uruguay / Spain):

654.
Harry BOZINO (France):

655.
Philippe ROUY (France):

656.
Hiwa AMINNEJAD (Iran):

657.
Ruta CELMA (Latvia):

Lakótársat keresünk!
659.
DUDÁS Balázs (Hungary):

660.
BELLA Cecilia (Hungary):

662.
Erik BAEZA (Mexico):

663.
Nestor SAMPIERI (Mexico):

664.
David SANZ & Tony LOPEZ (Spain):
Lastrain  23 min.

665.
Ehecatl GARAGE (Mexico):
Laszlo  15 min.

666.
Tali GOLDRING (Israel):

667.
NIETOV (France):
Lazarov  5 min.

668.
Lily SHEFFY (Israel):

Drága Sophia
669.
Ohad ITACH (Israel):

670.
Sarah ARNOLD (France):

671.
Céline PARDOUX, Boris ESCODA (France):

672.
Vincent BURGEVIN & Franck LEBON (France):

673.
Frédéric BRUGUET (France):

674.
Anatoliy LAVRENISHIN (France / Ukraine):

675.
Raphaël MATHIE (France):

676.
Eric FALARDEAU (Canada):

677.
Paul Alexandre (France):

678.
Sonia BUCHMAN (France):

679.
Katia ROESSEL (France):

680.
Nicolas ZAPPI (France):

681.
Lionel ROY (France):

A víztornyista
682.
Emmanuel GORINSTEIN (France):

683.
Alexandra PIC & Nicolas BEAUCHAMP (France):

684.
Sébastien ROSSIGNOL (France):

685.
Emmanuel MARRE (Belgium):

686.
Bruno COLLET (France):

687.
Dominique REDING (Belgium):

688.
Catherine COHEN & Sandrine COHEN (France):

689.
Aurélien VERNHES-LERMUSIAUX (France):

690.
Hafsia HERZI (France):

691.
Jérémie PRIGENT (France):

692.
Joanna LURIE (France):

693.
Hervé JAKUBOWICZ (France):

694.
Charles KLIPFEL & Quentin CARNICELLI (France):

695.
Tawfik Mohammad (Iraq):

696.
Pablo GONZÁLEZ (France):

697.
Petra KATRANDZHIEVA (Bulgaria):

698.
natacha CAMPOURCY (Belgium):

699.
Stuart POUND (United Kingdom):

700.
Clémence MADELEINE-PERDRILLAY (France):

Sunset utcai ikrek
701.
Marc RIBA & Anna SOLANAS (Spain):

702.
Sophie FARKAS BOLLA (Canada):

703.
Julien PETIT (France):
Les Figures  12 min.

704.
Frédéric MALEGUE (France):

705.
Fabien GUYOT (France):

Vörös függönyök
707.
Alain DEYMIER (Spain / France):

708.
Oscar BERNÁCER (Spain):

709.
Sébastien ONOMO (France):

710.
Hind BENCHEKROUN & Sami MERMER (Canada / Morocco):

711.
Julien GUETTA (France):

712.
Jules ZINGG (France):

713.
Jean VILLEMIN (France):

714.
Irina GOLINA-SAGATELIAN (Israel):
Leshii  3 min.

715.
Som CHAKRABORTI (India):

716.
Filipa REIS, João MILLER GUERRA, Nuno BAPTISTA (Portugal):
Li Ké Terra  65 min.

717.
Claire WALKA (Germany):

718.
Matthias Santiago STAEHLE (Germany):

719.
Xia Peng (China):
Liezi  7 min.

720.
Konstantinos-Antonios Goutos (Greece / Germany):

721.
Boris KOZLOV (Spain):

722.
Mikko KALLINEN (Finland):
Light life  15 min.

Fények
723.
Giulio RICCIARELLI (Germany):
Lights  15 min.

724.
Álvaro COLLADO (Spain):
Limbo  10 min.

725.
Jens WISCHNEWSKI (Germany):
Live Stream  47 min.

726.
Derville QUIGLEY (United Kingdom / Ireland):

727.
Bernhard HETZENAUER (Mexico / Germany / Austria / Argentina):

Logorama
728.
H5 (François Alaux, Hervé de Crécy, Ludovic Houplain) (France):
Logorama  16 min.

A mágányos szamaritánus
729.
Barak HEYMANN (Israel):
Lone Samaritan  50 min.

730.
Jani RUSCICA (Finland):

731.
Tucker DAVILA WOOD (Spain):

732.
Belén GÓMEZ (Spain):

733.
Alberto PÉREZ (Spain):

734.
Yuval NATHAN & Merav NATHAN (Israel):

735.
Gilles CUVELIER (France):
Love Patate  13 min.

736.
Albert PINTÓ (Spain):
Lucille  9 min.

737.
Jaana KOKKO (Finland):

738.
Irina GOLINA -SAGATELIAN (Israel):
Lunch  1 min.

739.
FAZEKAS Máté (Hungary):

740.
FELMÉRI Cecília (Hungary / Romania):

Mézes Mázos
742.
TÓTH Luca & JURIK Kristóf (Hungary):

743.
Nail PELIVAN (Turkey):

744.
Mathieu MAZZONI (France):

745.
Rakhshan Bani-Etemad (Iran):

746.
Eric-John BRETMEL (France):

747.
Uda BENYAMINA (France):

748.
Simo ROUHIAINEN (Finland):

749.
Tom MADAR, Emlly NOY, Inbar ROTSTEIN (Israel):

Magasfeszültség
750.
ERDÉLYI Dániel (Hungary):

751.
Eleonore POURRIAT (France):

752.
SZŐCS Tamás (Romania):

753.
Alice NELLIS (Czech Republic):
Mamas & Papas  110 min.

754.
Hugo ROMERO URBANEJA (Spain):

755.
Olga BRIO (Israel / Canada):
Man and Raven  6 min.

756.
Gustavo KORTSARZ (France):
Manos / Hands  2 min.

757.
Vincent DEVEUX (Belgium):

758.
Christopher MURRAY & Pablo CARRERA (Chile):

759.
Mayumi NISHIJIMA (Japan):
Map of mind  4 min.

760.
Payman HAGHANI (Iran):

Margarét
761.
TÖRÖK Marcell (Hungary):

Gyógyír
762.
Alireza Davoodnejad (Iran):

763.
Juan MOMPEÁN (Spain):
Maria  13 min.

764.
Alex MONTOYA (Spain):
Marina  14 min.

765.
TÖRÖK Áron (Hungary):
Marriage 082910  14 min.

766.
(Belgium):
Martha  27 min.

Martha
767.
Marcelino Islas HERNÁNDEZ (Mexico):
Martha  76 min.

768.
Rapahel DETHIER (Belgium):
Martha  27 min.

769.
Anssi KASITONNI (Finland):
Masa  11 min.

770.
Quay Brothers (Poland):
Maska  24 min.

771.
Jakub PIATEK (Poland):
Matka / Mother  11 min.

772.
Fenar AHMAD (Denmark):
Megaheavy  19 min.

Szásám
773.
Markus KAATSCH (Germany):

774.
Tereza STEHLIKOVA (United Kingdom):
Melusine  9 min.

Memoir
775.
ULRICH Gábor (Hungary):
Memoir  2 min.

Mendelssohn Bartholdy
776.
Rita BAKACS (Germany):

Menet
777.
GUTEMA Dávid (Hungary):

778.
Daniel RODRIGO (Spain):
Mental Laxative  12 min.

779.
Tarik SALEH (Sweden):
Metropia  86 min.

780.
Javier VELASCO (Spain):

781.
Beatriz SANCHIS (Spain):

782.
Mathieu BUSSON (France):
Micha Mouse  25 min.

783.
Alberto Yoel Garcia YOEL GARCIA (Cuba):

784.
Visa KOISO-KANTTILA (Finland):

785.
Minna RAINIO, Mark ROBERTS (Finland / USA):

786.
Simon Jaikiriuma PAETAU (Cuba):
Mila Caos  18 min.

787.
Helinä HUKKATAIVAL (Finland):
Milk  3 min.

788.
BUCSI Réka, VARGA Petra (Hungary):
Mime Appétit  2 min.

789.
Joao ABECASIS FERNANDES (Portugal):

Mindenki Boldog
790.
HERCZEG Attila (Hungary):

791.
Maarit SUOMI-VääNäNEN (Finland):

792.
Virginie PEREZ (France):
Minstrel  10 min.

793.
Katharina WYSS (Germany):
Minusland  40 min.

794.
Teemu MäKI (Finland):

795.
Pascal-Alex VINCENT (France):

796.
Yohann AUROUX-BERNARD, Romain BORREL, Paulin COINTOT, Boris CROISE, Nicolas LOUDOT, Benjamin RABASTE, Gaspard ROCHE, Yoan SENDER (France):
Modern Spleen  4 min.

797.
Adrian PANEK (Poland):

798.
Barbara BIALOWAS (Poland):

799.
Mahmood Rahmani (Iran):
Molf-e Gand  53 min.

800.
Patricia STROUD (France):

801.
Milja VIITA (Finland):

802.
Antoine ARDITTI (France):

803.
Shota GAMISONIA (Russia):

804.
Loghman KHALEDI (Iran):

805.
Alexandre CUEGNIET, Paul SERRELL, Emeline CHANKAMSHU, Sarah SUTTER (France):
Moskito Bravo  4 min.

Tévedés Motel
806.
Chrissie PARROT (Australia):

807.
Mohamed Ben ATTIA (Tunisia):
Mouja / Wave  11 min.

808.
Jon FRICKEY & Till PENZEK (Germany):

809.
Ondrej Svadlena (Czech Republic):
Mrdrchain  10 min.

810.
Mari-Kaisu MONONEN (Finland):

811.
Katherine FITZGERALD (Canada):

812.
Richard ASHROWAN (United Kingdom, Scotland):
Mutus Floris  3 min.

813.
Elsa Brehin (France):
Muzodrama  4 min.

814.
Elsa BREHIN, Raphaël CALAMOTE, Mauro CARRARO, Maxime CAZAUX, Emilien DAVAUD, Laurent MONNERON, Axel TILLEMENT (France):
Muzorama  3 min.

815.
Rungano NYONI (Zambia / United Kingdom):

816.
Marcin SAUTER (Poland):

817.
Ivan GOLDSCHMIDT (Belgium):
Na Wewe  18 min.

818.
Florence BRESSON (France):

819.
Aline D'AURIA (Switzerland):

Napozz holddal- a Kispálfim
820.
MERÉNYI Dávid (Hungary):

Negyedem, negyeded...
822.
JÁVOR István (Hungary):

Nem vagyok tipikus semmi
823.
KOCSIS Judit (Hungary):

824.
Marko MESTROVIC (Croatia):

Sose vezess ha halott vagy
825.
Gregor DASHUBER (Germany):

826.
Alla KOVGAN (USA):

827.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (The Netherlands):

828.
Tero PUHA (Finland):
Nightshift  5 min.

829.
Benet ROMÁN (Spain):
Nisá (Mujeres)  10 min.

830.
Laure COTTIN (France):

832.
Ivan DIAZ (Spain):
Nocta  11 min.

833.
Askia TRAORE (France):
Nola  25 min.

Észak-atlanti
834.
Bernardo NASCIMENTO (United Kingdom / Portugal):
North Atlantic  15 min.

835.
Fran KRAUSE (USA):
Nosy Bear  2 min.

836.
Thibault DENTEL (France):

837.
Julian OLMEDO (Argentina):

838.
Philipp ARTUS (Germany):

840.
Jan BOSSE (Germany):

841.
Sonia RINGOOT (Belgium):

November
842.
Guro EKORNHOLMEN (Norway):
November  15 min.

843.
Natacha GODFRYD (France):
Noville  8 min.

844.
Tomasz OLEJARCZYK (Poland):
Nowa / Newbie  19 min.

845.
Jorge DORADO (Spain):

846.
Samuel TILMAN (Belgium):

847.
Alba CURÓS (Spain):
Numen  7 min.

848.
Niklas ANDERSSON (Sweden):

849.
Yiannis BOUGIOUKAS (Greece):

850.
Claudio SÁ (Portugal):

851.
Antti TANTTU (Finland):
Ocho  4 min.

852.
Sergey FRUNZE (Russia):

853.
Ulla VääTäINEN (Finland):

A kerítés
854.
Tomasz MATUSZCZAK (Poland):

855.
Amal KATEB (France):

856.
David LALE, James NEWTON, Kristian HOVE (United Kingdom):

857.
Juraj LEROTIć (Croatia):

A homok szájai
858.
Angel Aldarondo (Spain):

859.
Maria ÅNGERMAN (Finland):
One afternoon  5 min.

860.
Heidi STOKES (United Kingdom):

861.
Heta TAPIO (Finland):

862.
João KREFER (Brazil):
Oscar 07/02  9 min.

863.
Nikola KOVAC (Croatia):

864.
Wojciech KASPERSKI (Poland):
Otchlan / Chasm  33 min.

865.
Marie-Baptiste ROCHES (France):
Out!  17 min.

866.
Henning Frederik MALZ (Germany):

867.
Peet GELDERBLOM (The Netherlands):
Out of Sync  10 min.

868.
Katherine FITZGERALD (Canada):
Outward Gate  7 min.

869.
Mauri LEHTONEN (Finland):
Overload  5 min.

870.
Richard MARTIN (Canada):
Overview  9 min.

Csendes Lelkek
871.
Aleksei FEDORCHENKO (Russia):

872.
Laila PAKALNINA (Latvia):

873.
Honeyfield FELLYX (Philippines):
Pagnanasa / Lust  132 min.

874.
Lois PATINHO (Spain):

875.
Emilio ALONSO (Spain):

876.
Rafa ROJAS-DIEZ & José Carlos GÓMEZ (Spain):

877.
Arantxa ECHEVARRIA CARCEDO (Spain):
Panchito  16 min.

878.
Virgil VERNIER (France):
Pandore  35 min.

879.
Marie LOSIER (USA):

880.
Gladys MARIOTTO (Brazil):

881.
Tomas WELSS BARKAN (Chile):

882.
Giacomo MANTOVANI (Italy):
Paranoico  15 min.

883.
Baktash Abtin (Iran):
Park Mark  52 min.

884.
Davis SIMANIS, Gints GRUBE (Latvia):

885.
Sini PELKKI (Finland):
Passage  1 min.

886.
Ramon ZÜRCHER (Germany):

Múló idő
887.
Laura BISPURI (Italy):
Passing time  10 min.

888.
Preetam KOILPILLAI (India):
Passport Photos  14 min.

889.
VÁCZ Péter (Hungary):

A gyűlölet ösvényei
890.
Damian NENOW (Poland):
Paths of Hate  10 min.

891.
Edmunds JANSONS (Latvia):

892.
Ömer ÇAÇAN (Turkey):

893.
Tim ROMANOWSKY (Germany):
Peanuts  5 min.

894.
José LOBILLO (Spain):

895.
Jairo CARRILLO & Oscar ANDRADE (Colombia):

896.
Bertram VERHAAG (Germany):

897.
Steven BALL (United Kingdom):

898.
Rodrigo PERALES (Mexico):

899.
Andrew MILNE (Canada):
Phantasm  1 min.

900.
Gerardo HERRERO (Spain):
Picnic  13 min.

901.
Erik van SCHAAIK (The Netherlands):
Pik / Pecker  2 min.

902.
Kim Longinotto

903.
Patrick JEAN (France):
Pixels  2 min.

904.
Olivier NICKLAUS (France):

905.
Momoko SETO (France):
Planet Z  11' min.

906.
Pilvi TAKALA (Finland):
Players  8 min.

Nincs több szabad hely
907.
Cedric DUPIRE & Marie RICHEUX (France):

908.
Joe OLIVIER (France):

909.
Esther Pérez de Eulate (Spain):

911.
Dragomir SHOLEV (Bulgaria):

912.
Renata GABRYJELSKA (Poland):

913.
Benjamin D'AOUST (France / Belgium):

Ponzo
914.
Steffen DOLLHOPF (Germany):
Ponzo  18 min.

915.
Ana PRIETO (Spain):
Por Fin Solos  13 min.

917.
Antarès BASSIS (France):

Tépj szét!
918.
Agnieszka Borowa (Poland):

919.
Niina LEHTONEN-BRAUN (Finland / Germany):
Postcards  15 min.

920.
Johanne CARPENTIER (France):

921.
César DIAZ (Belgium):

922.
Igor CHOJNA (Poland):

923.
Igor CHOJNA (Poland):

924.
Ewa BANASZKIEWICZ (Poland):

925.
Michal BROZONOWICZ (Poland):

926.
Hope Tucker (USA):

927.
Adán LLORCA (Spain):
Pulsos / Pulses  13 min.

928.
Petra INNANEN (Finland):

929.
Markus RENVALL (Finland):

930.
Vivien EBRAN, Julien GERAERT, Victoria JARDINE, David LACAILLE (France):

931.
Gun HOLMSTRÖM (Finland):
Purge I  5 min.

932.
(Belgium):

934.
Marc WEYMULLER (France):

936.
Arthur VALVERDE (France):

937.
Pierre-Marie CROQUET (France):

939.
Rhayne VERMETTE (Canada):

940.
Claudia NUNES (Brazil):

Reakciók
941.
MIKULÁN Dávid (Hungary):

942.
Rafal SAMUSIK (Poland):
Real  22 min.

943.
Pilvi TAKALA (Finland):
Real snow white  10 min.

944.
Gabriele NEUDECKER (Austria / Kenya):

Riszájkling
946.
Branko ISTVANCIC (Croatia):

948.
Richard ASHROWAN (United Kingdom, Scotland):

949.
Dhimitri ISMAILAJ (Kosova):

950.
Ruben PRIETO (Spain):

952.
Kalle HAMM (Finland):

953.
Tal HARING (Israel):
Remains  4 min.

954.
George ILYUSHOV ( Russia):

955.
Aleko TSABADZE (Georgia):

956.
Cam WOYKIN (Canada):
Return to You  5 min.

957.
Tout Court (France):
Reulf  5 min.

958.
Denise ZIEGLER (Finland):
Reverse  2 min.

959.
Santiago REQUEJO (Spain):
Rhodéa  15 min.

960.
Nicolas LIVECCHI (France):

961.
Martin Hans SCHMITT (Germany):

962.
Govinda Van MAELE (Luxembourg ):
Rocdoc  80 min.

963.
Johnny LARSEN (Denmark):

964.
Axel IGLESIAS (Spain):
Rosas / Roses  18 min.

965.
Gabriel BABSI (France):

966.
Joaquin BRETON (Belgium):

967.
Elise VOGEL (France):
Rubik's Cube  12 min.

968.
Claire BAUDEAN, Ludovic HABAS, Mickaël KREBS, Julien LEGAY, Chao MA, Florent ROUSSEAU, Caroline ROUX, Margaux VAXELAIRE (France):
Rubika  4 min.

969.
Ellena MILOVA & Irina PISMENNAJA (Belarus):
Running Start  70 min.

970.
Marcin Kotliński (Poland):

971.
Zbigniew CZAPLA (Poland):

Sáiva
972.
Tuva Synnevåg (Norway):
Sáiva  9 min.

973.
Diego BARRERA (Spain):

974.
Maria KORPORAL (Italy):
Sacrificio  5 min.

975.
Jalal NASIRIHANIS (Iran):

976.
Ilgar SAFAT (Azerbaijan):

Sakk
977.
OROSZ István (Hungary):
Sakk / Chess  6 min.

978.
Milan TRENC (Croatia):

979.
Dimitri LURIE (Norway / Russia):

980.
Nicolas NOVAK (France):

Különleges Bánásmód
981.
Jeanne LABRUNE (France):

982.
Nicolas Contant Clémence MÉNARD (France / Brazil):

983.
Valerie BERTEAU (Belgium):
SaReGa  54 min.

984.
James SNAZELL (United Kingdom):
Scape  7 min.

985.
Walter STOKMAN (The Netherlands):

986.
Irena SKORIC (Croatia):

987.
Guy NATANEL (Israel / United Kingdom):

988.
André MARQUES (Portugal):
Schogetten  4 min.

Elnyelte a tenger
989.
Andrew KÖTTING (United Kingdom):
Sea Swallow'd  18 min.

990.
Ida SVENONIUS (Sweden):
Seaweed  5 min.

Másodperc
991.
Guusje KAAYK (The Netherlands):

992.
Ángel GÓMEZ HERNÁNDEZ (Spain):

993.
Clint ENNS (Canada):

Mondatok az angoltanuláshoz
994.
Christophe BALLANGÉ (France):

995.
Hyung-suk LEE (South Korea):

996.
Sylvain CAPPELLETTO (France):
Septimana  4 min.

997.
Anna KUSMIERCZYK (Poland):

998.
Galina DOLMATOVSKAYA (Russia):

999.
Dursun Ali TONBUL (Turkey):

1000.
Marina ANDREE SKOP (Croatia):
Sevdah  66 min.

1001.
Astrid Elizabeth BANG (Norway):
Shadowlight  1 min.

1002.
Meqdad AL KOUT (Kuwait):

1003.
Toni NORDLI (Norway):
Shark Bait  10 min.

1004.
Sylvie COULON (France):
Sharp Sharp !  65 min.

1005.
Andréa COHEN-B (France):
Sheket  23 min.

1006.
Hussain SEWDIN (Iraq):

1007.
Naël MARANDIN (France):
Sibylle  14 min.

1008.
Tessa HOFFE (Cuba):

1009.
Rémi MAZET (France):
Siggil  20 min.

1010.
Chus DOMINGUEZ & Silvia ZAYAS (Spain):

1011.
Astrid BUSCH (Germany):
Silhouette  6 min.

1012.
Tamar NATANEL (NETHANEL) (Israel):
Simanim / Signs  15 min.

1013.
Stuart POUND (United Kingdom):

1014.
Othman NACIRI (Morocco):

1015.
F.Filiz ISIK BULUT (Turkey):

Húgom
1016.
Michael RITTMANNSBERGER (Austria):
Sister  6 min.

Ostromlott
1017.
Marcello Quintella e Boynard (Brazil):

1018.
Ahmet BOYACIOGLU (Turkey):

1019.
Aylam ORIAN (Israel):

1020.
Vakhtang KUNTSEV-GABASHVILI (Georgia):

1021.
Damir CUCIC & Boris POLJAK (Croatia):
Sky Spirits  6 min.

1022.
Marie LOSIER (USA):

1023.
Laila EVENSEN (Germany):

Szénégetők
1024.
Piotr ZLOTOROWICZ (Poland):

1025.
Aldo TARDOZZI (Croatia):
Snapshots  9 min.

1026.
Sabine I. GÖLZ (Ukraine / USA):

Tudom, hogy van valaki
1027.
Gianclaudio CAPPAI (Italy):

Sodrás
1028.
SZABÓ Dorottya (Hungary):

1029.
Roberto Gabriel DOVERIS REYES, Nicolás GUZMÁN MARTÍNES (Chile):

Sok mindent ki kő bírni
1030.
CSUBRILO Zoltán (Serbia):

1031.
Elisa AMORUSO (Italy):

1032.
Pablo VARA (Spain):
Solos / Alone  3 min.

1033.
Minna RAINIO, Mark ROBERTS (Finland):

1034.
Max PORTER & Ru KUWAHATA (USA):

1035.
Emmanuel ABOUT & Gautier ABOUT (France):

1036.
Ketevan MESKHI (France):
Sonnet  13 min.

1037.
Levin PETER (Germany):
Sonor  37 min.

1038.
Miia RINNE (Finland):

1039.
Florianphilipp GAULL (Germany / Portugal):
Souvenirs  61 min.

1040.
Salla MYLLYLä (Finland):
Speed of light  15 min.

1041.
Max Hattler (France):
Spin  4 min.

1042.
Edouard Salier (France):

1043.
Wojciech JAGIELLO (Poland):

1044.
Alana OSBOURNE (Belgium):
Sredni vashtar  14 min.

1045.
Sami VAN INGEN (Finland):
Stagecoach  9 min.

1046.
Maya VITKOVA (Bulgaria):

1047.
Alice BRADSHAW (United Kingdom):
Static  1 min.

1048.
Arne KÖRNER (Germany):
Station  14 min.

1049.
Sam HUNTLEY (United Kingdom):
Steve Avery  5 min.

1050.
David KIDMAN (France):
Stochastics  7 min.

1051.
Henna-Riikka HALONEN (Finland):

1052.
Quayola (France / United Kingdom):
Strata #2  7 min.

1053.
Quayola (France / United Kingdom):
Strata #3  7 min.

1054.
MIKULÁN Dávid (Hungary):

1055.
Mikko KUORINKI (Finland):

1056.
Kristoffer KARLSSON RUS (Poland):
Street Feeling  18 min.

1057.
Boris Dolenc (Slovenia):

1058.
Marcin BORTKIEWICZ (Poland):

1059.
Leslie SUPNET (Canada):

1060.
Juliette SALES & Fabien SUAREZ (France):
Supergirl  15 min.

Szörfösök
1061.
Julien LUCAS (France):

1063.
Guangyi YU (China):
Survival Song  94 min.

1064.
Harold Chapman (United Kingdom):
Sweep  10 min.

1065.
Jan IJäS (Finland):
Sweet Mov(i)e  4 min.

1066.
Kamil POLAK (Poland):

1067.
Jan WAGNER (Poland):
Syn / The Son  28 min.

1068.
Juhani KOIVUMäKI (Finland):
Synti / Sin  3 min.

Székelyindiánok
1069.
BALÁZS Zoltán & KOPACZ Annámria (Hungary / Romania):

Szabadnapos Ariadné
1070.
NAGY Róbert (Hungary):

Szarvassá válni
1071.
KATONA Zsuzsa (Hungary):

1072.
Tomasz WOLSKI (Poland):

1073.
SZALAY Péter (Hungary):

Szent Péter dáciája
1074.
KREIF Zsuzsanna (Hungary):

1075.
Marcin Janos KRAWCZYK (Poland):

Szoborfák
1076.
VEREB Vean András (Hungary):

Szofitaland
1077.
TARI Zsófia (Hungary):

1078.
Tuomo KANGASMAA (Finland):

1079.
Amaury BRUNET, Victoria BRUNEEL, Ingrid MENET, Celine SEILLE (France):
T ou?  4 min.

1080.
Cosmin TIGLAR (Romania):

Égi dal
1081.
Mati KÜTT (Estonia):

Találtfilm
1082.
KOMJÁTI ferenc (Hungary):

1083.
Gregory VARDARINOS (United Kingdom, Scotland):

1085.
Miguel MENDEZ (Spain):

Magányos tangó
1086.
Billy COWIE (United Kingdom):

1087.
Léo MÉDARD (Belgium / China):

1088.
Sofia ALYMOVA & Alexey MITSURO (Russia):

1089.
Loris ACCARIES, Guillaume CUNIS, Rémy DUPONT, Gaël FALZOWSKI, Arnaud JANVIER, Audrey JANVIER, Vincent TONELLI (France):
Tattoo xxl  4 min.

1090.
Rania ATTIEH & Daniel GARCIA (United Arab Emirates / Lebanon):

1091.
Hamid Jebelli (Iran):
Tea Man  58 min.

1092.
Andrea ZAMBELLI (Italy):

1093.
Krunoslav PTITCHAR & Rafael BERNABEU (France):
Teletrope  13 min.

1095.
Bob DEAVER (USA):
Test Anxiety  4 min.

Thaiföld
1096.
Zvika BÜCHSENSPANNER (Israel, Palestine):
Thailand  21 min.

1097.
Danny WINKLER & Emilia LOSEVA (United Kingdom / India):
Than  27 min.

Köszönöm skinhead lány
1098.
Sharon WOODWARD (United Kingdom):

XXI. század
1099.
Arjan BRENTJES (The Netherlands):

1100.
Xin FENG (USA):

1101.
Wei-Ming HO (Taiwan):

1102.
Henna-Riikka HALONEN (Finland):
The Bath house  12 min.

1103.
Alessandro BALTERA (Italy):

1104.
Insa MATZEN (Australia):
The Bridge  5 min.

1105.
Alain DELLA NEGRA & Kaori KINOSHITA (France):

1106.
Julian SEMILIAN (USA):

1107.
Riri RIZA (Indonesia):
The Dreamer  122 min.

1108.
Nargiza MAMATKULOVA (Kyrgyzstan):
The Earrings  15 min.

1109.
Allan Sekula & Noël Burch (Spain):

1110.
Emma Sywyj (United Kingdom):

1111.
NOBRAIN (France):
The Gloaming  14 min.

1112.
Nomint Motion Design (Greece):

1113.
Henrik Malmgren MALMGREN (Denmark):
The Guest  7 min.

1114.
NOMINT (Greece):

1115.
Gerard FREIXES RIBERA (Spain):

1116.
Sam LEIFER (United Kingdom):

1117.
Hercli BUNDI (Switzerland):

1118.
Fabrizio POLPETTINI (Italy / France / Myanmar):

1119.
Jindrich NOVAK (Czech Republic):
The Klokworx  07 min.

1120.
Stuart POUND (United Kingdom):

1121.
Jaimz ASMUNDSON (Canada / Germany / France):
The Magus  12 min.

1122.
Magda M. OLCHAWSKA (Poland / USA):

1123.
Gonzalo BALIESTER (Spain):

1124.
Ben MITCHELL (United Kingdom):

1125.
Emily COOPER (United Kingdom):
The Nest  11 min.

1126.
Katherine FITZGERALD (Canada):

1127.
David LILLEY (United Kingdom):

Teremtmények eredete
1128.
Floris KAAYK (The Netherlands):

1129.
Tereza STEHLIKOVA (United Kingdom):
The Perpetual  23 min.

1130.
Riri RIZA (Indonesia):

1131.
Jeroen JULLET (Belgium):
The Rains  22 min.

1132.
Steve ELKINS (USA):

1133.
Catya PLATE (USA):
The Reading  21 min.

A bérlő
1134.
Jason CARPENTER (USA):
The Renter  10 min.

1135.
Cecilia STENBOM (Finland / United Kingdom):
The Rescue  4 min.

1136.
Omid HASHEMLU & Faride SAREMI (Iran):
The Scorpio  42 min.

A Shukar Collective Projekt
1137.
Matei Alexandru MOCANU (Romania):

1138.
Cherry CHAPMAN (United Kingdom / Hungary):
The Signal  18 min.

1139.
Dimitris NAKOS (Greece):
The Son  6 min.

1140.
Kalle HAMM (Finland):
The Starfish  16 min.

1141.
Roman GRISHIN (Russia):
The strange one  17 min.

1142.
Darcy FEHR (Canada):
The Strangers  3 min.

1143.
Bing SELFISH (Spain):
The Unstrument  99 min.

Keringő
1144.
Maria KORPORAL (Italy):
The Waltz  3 min.

1145.
Carey LEWIS (Canada):
The Weight  102 min.

1146.
Yi-Jen CHEN (Taiwan):

1147.
Nina LASSILA (Finland):
Then what  9 min.

1148.
Banu AKESKI (Belgium):
Thermes  27 min.

1149.
IC -98 (Finland):

1150.
IC -98 (Finland):

1151.
Heta KUCHKA (Finland / USA):

1152.
Thomas BURSTYN (New Zealand):

Thomas, Thomas
1153.
Corinna LIEDTKE (Germany):
Thomas, Thomas  14 min.

1154.
Maria DUNCKER (Finland):

1155.
Jorge NEBRA (Spain):

1156.
Per KROGH (Denmark):

1157.
Petra LINDHOLM (Finland):

1158.
Petri HAKKARAINEN (Finland):

1159.
Marie-Catherine THEILER & Jan PETERS (Germany):
Time's Up  15 min.

1160.
Stuart POUND (United Kingdom):
Time Code  1 min.

Időzítés
1161.
Amir ADMONI (Brazil):
Timing  8 min.

1162.
Ronit MERANDA, Jacob GARBER, Tim BAMBER (United Kingdom):

1163.
Peris ROMANO DEL PINO (Spain):

1164.
Gigi ROMERO (Spain):
Together  10 min.

1165.
Marie LOSIER (USA):

1166.
Lena SÉRAPHIN (Finland / United Kingdom):

1167.
Maija TIMONEN (Finland):

1168.
Fränk GROTZ (Luxembourg):
Tour of Duty  85 min.

1169.
Andrzej MANKOWSKI (Poland):
Tournée  51 min.

1170.
Nicolas SILHOL (France):

1171.
Pierre FERRIERE (France):

1172.
Laura HORELLI (Finland / Germany):
Trading places  30 min.

1173.
Sammy FRANSQUET (Belgium):

1174.
Jani RUSCICA (Finland / United Kingdom):
Travelogue  8 min.

1175.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

1176.
Viorel TIMARU (Romania):

1177.
Isabelle TOLLENAERE (Belgium):
Trickland  18 min.

1178.
Roderick MACKAY & Dave STEPHENS (Australia):
Trigger  15 min.

1179.
Marie-Catherine THEILER (Switzerland):
Trinkler  9 min.

Tune
1180.
SZABÓ Csilla (Hungary):
Tune  7 min.

1182.
Danny WINKLER & Emilia LOSEVA (United Kingdom / India):

U.F.O.
1183.
Burkhard FEIGE (Germany):
U.F.O.  100 min.

1184.
Ricardo SOTO (Mexico):

1185.
Tatiana Margaux BONHOMME (France):

1186.
Quentin LESTIENNE (France):

1187.
Gaizka URRESTI (Spain):

1188.
Pascale BRISCHOUX (Belgium):

1189.
Jacques TOULEMONDE VIDAL (France):

1190.
Sabine El CHAMAA (France):

1191.
Lanskaya MARIANNA (France):

1192.
Borja Cobeaga (Spain):

1193.
Bhopal BHOPAL (France):

1194.
Jaroslaw KONOPKA (Poland):
Underlife  8 min.

1195.
Ananya CHAKROBORTI (India):

1196.
Pascale BRISCHOUX (Belgium):

1197.
Fred JOYEUX (France):

1198.
Irene Zoe Alameda (Spain):

1199.
Tellervo KALLEINEN & Oliver KOCHTA-KALLEINEN (Finland):

A folyó
1200.
Rimantas GRUODIS & Julija GRUODIENE (Lithuania):
Upe / The River  30 min.

1201.
Elise MCLEOD (France):

1202.
Antanas JANAUSKAS (Lithuania):

1203.
Boris NIKOLOV (Bulgaria):

1204.
Estela ESTUPINYà GARCIA (Germany):

1205.
Stella LEONETTI (Italy):
uTunes  6 min.

1206.
Natalia MALICH (Russia):

1207.
KISS Virág (Hungary):

1208.
George BUZOIANU (Romania):

Amikor a citrom sárgulni kezdett...
1209.
Mohammadreza VATANDOUST (Iran):

Valami kék
1210.
ZOMBORÁCZ Virág (Hungary):

1211.
Gabi MARTÍN (Spain):
Vecinos  14 min.

1212.
Frederico Machado (Brazil):

1213.
Sergey KOROBEINIKOV (Russia):

Vénusz vs. Én
1214.
Nathalie TEIRLINCK (Belgium):
Venus vs. Me  27 min.

Góliát nyara
1215.
Nicolás PEREDA (Mexico / Canada / The Netherlands):

1216.
Tomaľ GORKIč (Slovenia):

A táncos szédülése
1217.
Alphonsine DAVID (France):

1218.
Dorel MIHAILA (Romania):

1219.
Eeva-Mari HAIKALA (Finland):

1220.
Ruben ORDIERES BLANCO (Spain):

1221.
Anu PENNANEN & Laura HORELLI (Finland):
Viesti / Relay  14 min.

1222.
Apu FERRO (Spain):
Villa Goldstein  13 min.

1223.
Yiorgos NALPANTIDIS (Greece):
Virtualities  16 min.

1224.
Jesus Mesas Silva (Spain):

1225.
Alexei GUBENCO (Romania):

1226.
David MACIAN (Spain):

1227.
Yariv BAREL & Mor KAPLANSKY (Israel):
Vlog  9 min.

1228.
Huseyin BULUT (Turkey):
Vol  2 min.

1229.
Jorge LEON (Belgium):

Walkman szindróma
1230.
GUTEMA Dávid (Hungary):

1231.
Benjamin JAKOBS (Germany):

1232.
Marie MAGESCAS (France):
WARdisease  8 min.

1233.
Karolina BIELAWSKA & Julia RUSZKIEWICZ (Poland):

1234.
Vladimir TODOROVIC (Singapore, Serbia):
Water Hands  93 min.

1235.
Catherine MAXIMOFF (France):

1236.
Ulf STAEGER (Germany):
Weg.E / A.Way  8 min.

1237.
Sune BLICHER (USA / Denmark):

1238.
Benoit JACQUOT & Louise NARBONI (France):
Werther  162 min.

1239.
Nele KONOPKA (Hungary):

1240.
Jared KATSIANE (USA):
White House  5 min.

Fehér hattyú
1241.
Sil van der WOERD (The Netherlands):
White Swan  6 min.

1242.
Paul O'DONOGHUE (Ireland):

Akárhogy
1243.
Zubin SETHNA (Germany):

1244.
Jesper PETZKE (Germany):

1245.
Marcel SCHRÖDER & Melanie REICHMANN (Germany):

1246.
Jérôme de Missolz (France):
Wild Thing  104 min.

1247.
Susan SOLLINS (USA):

1248.
Arne KÖRNER (Germany):

1249.
Stephanie WANG-BREAL (USA):

1250.
Florianphilipp GAULL (Germany ):

1251.
Nina LASSILA (Finland):

1252.
Bjorn BRATBERG (Norway / United Kingdom):
Wood of Value  16 min.

1253.
Michele SANTINI (Italy):
Wool & Water  3 min.

Turné
1254.
Bartosz KRUHLIK (Poland):

1255.
Krzysztof SZOT (Poland):

1256.
Juha MäKI-JUSSILA (Finland):

1257.
Edgar NITO (Mexico):

1258.
KÖNCZÖL Gábor (Hungary):
Yasmine  16 min.

1259.
Annette ARLANDER (Finland):

1260.
Annette ARLANDER (Finland):

1261.
Mahaya PETROSIAN & Amir TODEHROSTA (Iran):

1262.
Janine JEMBERE (Germany / Ethiopia):
Yesat rat  5 min.

1263.
Bhopal BHOPAL (France):

1264.
Mehrzad SHORAKI & Abdollah HONARDAR (Iran):
Young Physician  18 min.

Zárt ajtók
1265.
ÁGÓ Simon & STROMMER Marianna (Hungary):

1266.
Bartosz PADUCH (Poland):

1267.
Roma Sukhach (Russia):

Élet & Álmok
1268.
Mir Kian ROSHANNIA (Iran):

1269.
Henning MARQUAß (Germany):

1270.
Nenad MIKALACKI (Germany / Serbia):

Zuglói síneken
1271.
FEKETE Csilla (Hungary):

1272.
Achmad UBAIDILLAH (Germany):

1273.
Jorge Muriel (Spain):

1274.
Elbert Van STRIEN (The Netherlands):

SEARCH


      
MEMBERSHIPS
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

HUNGARIAN FESTIVAL ASSOCIATION
 

 

PARTNER OLDALAK

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Card payment service provider
Cards accepted