www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

next date:

MEDIAWAVE GATHERING

Fort Monostor, Komárom, Hungary

30 April - 4 May, 2019 

 

 

special theme:

RITUALS

 

 

next date:

MEDIAWAVE GATHERING

Fort Monostor, Komárom, Hungary

30 April - 4 May, 2019 

 

 

special theme:

RITUALS

etnik Archív
2018. November ThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFr Actual program:
2018-11-21
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films submitted

MEDIAWAVE 2017

By original title | By director | By country | By categories

"...minden kicsi gyereket"
1.
NAGY Anikó Mária (Hungary):

#SalveRegina
3.
MUHR Anita (Hungary):
#SalveRegina  12 min.

4.
David M. LORENZ (Germany):
#selfie  7 min.

6.
Yassen GENADIEV (Bulgaria):

7.
Ruslan YULTAEV (Russia):

8.
Stefan KATANIć (Serbia):

9.
Achref HAMMAMI (Tunisia):

10.
Seyed M. TABATABAEI (Iran):

11.
Abtin MOZAFARI (Iran):

12.
Florian WAERZEGGERS (Belgium):
À Deux  6 min.

13.
Siou Ming WU (Taiwan):

14.
Yen Ju YU (Taiwan):

15.
Yen Ju YU (Taiwan):

16.
Hoo Yin Jacky TONG (Hong Kong):

17.
Mei Fung Livia LUI (Hong Kong ):

18.
Yu-Tyan YEN (Taiwan):

Éjszakai festés
19.
GROSAN Cristina (Hungary):

Élmények (b)irodalma
20.
BOROS Ferenc & HORVÁTH Zoltán (Hungary):

21.
Sebastian BINDER & Sebastian Fred SCHIRMER (Germany):

22.
Jan HECK (Germany):

23.
Shlomi YOSEF (Israel):

24.
Anna ARLANOVA (Russia):
-196  50 min.

25.
Yazin ÖZTÜRK (Turkey):

26.
MILE Tibor (Hungary):
010  9 min.

27.
Yu SATO (Japan):
01001001.  4 min.

1, 2, 3, 4
28.
Thomas Kyhn Rovsing HJøRNET (Denmark):
1, 2, 3, 4  5 min.

29.
Wenceslao SCYZORYK (Spain):
112  5 min.

133 nap
30.
BORSODY István (Hungary):

31.
Anthony DONCQUE (France):
1992  25 min.

2016. október 8.
32.
LICHTER Péter & MÁTÉ Bori (Hungary):

33.
Piotr STASIK (Poland):

34.
David MARTÍN DE LOS SANTOS (Spain):

35.
Annick GHIJZELINGS (Belgium):

36.
Christophe LOIZILLON (France ):

37.
Alexander DUPUIS (USA):
4JM  3 min.

7 juh
38.
Wiktoria SZYMANSKA (Poland, Mexico, United Kingdom):

39.
Yana TITOVA (Bulgaira, Turkey):
88MHz  38 min.

40.
Patrik FELBER (Switzerland):
99bpm  18 min.

A
41.
Mitchell STAFIEJ (Canada):
A  86 min.

42.
David OEO (Spain):

43.
Biswanath RATH (India):

A boszorkány Arruda
44.
Rui VIEIRA & Helder RODRIGUES (Portugal):

45.
Edgar PêRA (Portugal):

Zord vidék
46.
Shahriar POURSEYEDIAN (Iran):
A Cold Land  19 min.

47.
Lucie THOCAVEN (Belgium):

48.
Hisham ABDEL KHALEK ( France, USA, Egypt, Saudi Arabia):

51.
Diego BARRERA (Chile):

52.
Emmanuelle NICOT (Belgium):

53.
Emmanuelle NICOT (Belgium):

54.
Izabela BARTOSIK (France):

55.
Lauriane LAGARDE (France):

56.
Santos DÍAZ (Spain):

A Múltból a Jelenbe
58.
BALLA Gábor (Hungary):

59.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Denmark):

60.
KRESALEK Dávid & SOPONYAI Dóra (Hungary):

61.
Zlatko COSIC (USA):
A Murmuration  3 min.

62.
KATONA Zsuzsa (Hungary):

63.
Linda AINOUCHE (USA):

A Portugál Meló
64.
KOVÁCS István (Hungary):

65.
Brian RATIGAN (USA):

66.
Johannes GIERLINGER (Austria):

67.
Ira MALLORY (USA):
A Time Alive  12 min.

68.
Salomé LAMAS (Portugal, Germany, Moldova):

A vándorkupa
69.
JAKOBETZ Zoltán (Hungary):

70.
Ivetta KANG (Canada):

71.
Joe PISCIOTTA (USA):

72.
Biswanath RATH (India):

73.
Dai YOSHIDA (Japan):
Absence  10 min.

74.
Carlos CONCEIçãO (Portugal, Angola):

75.
Bartosz KRUHLIK (Poland):

76.
Camille ROSSET (France):

Admiratio
77.
TŐZSÉR István Martin (Hungary):
Admiratio  5 min.

78.
SEREGÉLY István (Hungary):

Agapé
80.
BÁNOVITS Ottó (Hungary):
Agapé / Agape  23 min.

81.
Anita MÜLLER (Germany):
Agnosis  30 min.

82.
Mélody BOULISSIÈRE (France):

83.
Othman NACIRI (Morocco):

Alafia
84.
Jan BAUMGARTNER (Switzerland):
Alafia  26 min.

85.
Saif ALSAEGH & Fady ALSAEGH (USA):
Alazeef  21 min.

Alfaião
86.
André ALMEIDA RODRIGUES (Portugal):
Alfaião  13 min.

87.
Benna G. MARIS (Italy):

88.
Hannes RALL (Germany, Singapore):

89.
Nancy CAMALDO & Veronika HAFNER (Germany, Italy, Austria):
Alter / Age  30 min.

90.
Alice GUIMARãES & Mónica SANTOS ( Portugal, Germany):

91.
Cláudia VAREJãO ( Portugal, Switzerland, Japan):
Ama-San  113 min.

aMari
92.
Gregorio AZKONA ANDUEZA (Spain):
aMari  85 min.

93.
Gonzalo San VICENTE (Germany):
Ami  8 min.

94.
Kostana BANOVIC (The Netherlands):

95.
Santiago MOGA (Spain):
Amores Perros  3 min.

96.
Milad KASAIAN (Iran):

97.
Mashrik FAIYAZ (Bangladesh):

98.
Ezequiel RANGEL (Panama):

99.
Alexander-Sandro JAPARIDZE (Germany):

Anoranza
100.
Flo FLAMME (Belgium):
Anoranza  71 min.

101.
Shahin MANAKULANGARA PARAMBIL HOUSE (India):
Anu  6 min.

102.
Eric LEISER (USA):
Apocalypsis  90 min.

103.
Vladimir KUPRIYANOV (Russia):
Apocrypha  44 min.

104.
Eduardo SOSA SORIA (France):

105.
Joao LEITE (Belgium):
Aquamazonida  40 min.

106.
M.Balasubramanian BALU (India):

107.
Terje TOOMISTU (Estonia):

108.
Hanna HAMILTON (USA):
Armor  6 min.

109.
Pedro PERALTA (Portugal):

110.
Gal EL-AD (Israel):
Ashem / Guilty  17 min.

111.
Max TRAIN ( France, Canada, Denmark):

112.
Nicolas CARRASCO & Rafael De ORBEGOSO (Peru):

113.
Bakyt MUKUL & Dastan ZHAPAR UULU (Kyrgyzstan):

114.
Rafael SOMMERHALDER (Switzerland):

115.
Christine AUBRY (France):

116.
Karsten KRANZUSCH (Germany):

117.
Peter PFLÜGLER (Austria):

118.
Saulius KOVALSKAS (Lithuania):

119.
Martynas KUNDROTAS (Lithuania):
Autumn Wind  2:37 min.

120.
Javier LOARTE (Germany):
Avalanche  15 min.

122.
Stuart POUND ( United Kingdom, England):
Aviatrix  1 min.

123.
SEREGÉLY István (Hungary):

Az éjszakám a nappalod
124.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Hungary):

Az aszociális lakásügynök
125.
MARKOS Viktor (Hungary):

Bégessünk!
126.
El Medhi AZZAM (France):

127.
Maxime GILLIER (France):

129.
Isil KARATAS ( Germany, Poland, Hungry, Slovakia, Crotia, Bosnia, Monte-Negro, Greece, Albania, Turkey):

130.
Dalia REYES (Mexico):

131.
Nathalie NAJEM (France):
Baby Love  50 min.

132.
Roman SHUMUNOV (Israel):

133.
Irene ORLEANSKY (Israel):

Balansz
134.
ULRICH Gábor (Hungary):

135.
ULRICH Gábor (Hungary):

Erkély
136.
Toby FELL-HOLDEN (United Kingdom):
Balcony  17 min.

137.
CZAKÓ Adorján (Hungary):
Balu  30 min.

138.
Filip FLATAU (France):

139.
Clément RIERE (France):
Banjo Farid  19 min.

140.
Tomasz GASSOWSKI (Poland):

141.
Marie-Agnès VIALA (France):
Barbara  49 min.

142.
Nicolas CLEMENT (Belgium):

143.
Swaraj GHOSH (India):

144.
Julien DOIGNY (Belgium):

145.
Pacific VOICE INC. (Japan):
Baton  9 min.

146.
Claudinho Andres Gomez (USA):
Beat The City  4 min.

147.
OROSZ Dániel (Hungary):

148.
Cecilia ARANEDA (Canada):
Before  4 min.

149.
Takuma SATO (Japan):

152.
Emma BENESTAN (France):

153.
Won-hee JUNG (France):
Belle ville  26 min.

Berta
154.
Julius DOMMER (Germany):
Berta  8 min.

155.
KOVÁCS Kristóf (Hungary):

156.
Nicolas RINCON GILLE (Belgium, Colombia):

Rímek egy Örökké Tartó Estére
157.
Begoña VICARIO (COORDINATOR) (Spain):

Jobb, mint a kutya
158.
Konstantine KALANDADZE (Georgia):
Better Than Dog  27 min.

159.
Daisuke YAMAOKA (Japan):

160.
Hemantha KUMAR K (India):

161.
Krystian KAMINSKI (Poland):

162.
Sashko DANYLENKO ( USA, Ukraine):
Bikeportraits  5 min.

163.
Stephen STAUNTON (Ireland):
Binge!  9 min.

164.
Rajdip MUKHERJEE (India):

165.
Mashrik FAIYAZ (Bangladesh):

Emberfejű madarak
166.
Max WILDE (USA):

167.
Guy-Marc HINANT (Belgium):
Birobidjan  124 min.

168.
Deepak SHARMA (India):

169.
Perry LAM (Australia):
Black Rat  4 min.

170.
Sarah BLAßKIEWITZ (Germany):
Blank  55 min.

171.
Henry WORSLEY (United Kingdom):
Bleed  5 min.

172.
Laëtitia MARTINUCCI (France):

173.
Brian DEAN (Ireland):
Blight  15 min.

174.
Marco ESPIRITO SANTO & Miguel COIMBRA (Portugal):

175.
Michihito FUJII (Japan):

176.
Diego BARRERA (Chile):

177.
Yukinori MAKABE (Japan):
Blue  21 min.

178.
Haruka MITANI & Michael LYONS (Japan):
Blue Movement  4 min.

179.
Paul MESCHÜH (Germany, Austria):
Boat People  18 min.

180.
Mark FREEMAN (South Africa):
Body/Bag  3 min.

181.
Melanie BEISSWENGER (Germany):

182.
Anna PAWLUCZUK (Poland):

183.
Holger MOHAUPT (Scotland):

184.
Stefan PAVLOVIC ( Mexico, Montenegro, USA):
Bonnie  30 min.

185.
Rahul KHANDALKAR (India):
Born To Die  04.50 min.

186.
Rahul KHANDALKAR (India):
Born To Die  5 min.

187.
Julien HÉRISSON (France):
Brahim  37 min.

188.
Guillaume DE GINESTEL (France):

189.
Levon MINASIAN (France, Armenia, Belgium):

190.
Helena MAYORGA & Jacobo ANASTASI (Spain):

191.
Froukje van WENGERDEN (The Nederlands):

192.
Konstantin VIHREV-SMIRNOV ( USA, Russia):
Broken Dance  8 min.

193.
Vincent TRICON (France):

194.
Marina SIERO (Spain):
Bruno  11 min.

195.
Iris FEDRIZZI (Germany):
Brushwood  7 min.

196.
Niels BOURGONJE (The Netherlands):
Buddy  11 min.

197.
Francesca MARINELLI & Dario TROVATO (Italy):
Bug  5 min.

198.
Sandro AGUILAR (Portugal):
Bunker  30 min.

199.
Juanjo NERIS (Spain):

200.
Gautam VALLURI (India, France):

201.
Jorge YUDICE (Spain):
Bus Story  10 min.

Cubawazi a Határokon is túl
202.
Gertrud Schulte WESTENBERG (Germany):

203.
Kiki FEBRIYANTI (Indonesia):

204.
Brenda LIEN (Germany):

205.
Gheorghe PREDA (Romania ):
Camera Obscura  86 min.

206.
Dairo CERVANTES ( Colombia, Mexico, Argentina):
CAMhiLOS  69 min.

207.
Mikel RUEDA (Spain):

208.
Arpan DUTTA (India):
Camouflage  29 min.

209.
Cristèle Alves MEIRA ( Portugal, France):

210.
Faozan RIZAL & Laila SKOVMAND (Denmark, Germany):

211.
Hernán TALAVERA (Spain):

212.
Sajedur RAHMAN (Bangladesh):
Captive  9 min.

213.
Luce GROSJEAN (France):
Caramel Suprise  20 min.

214.
Arnaud ZAJTMAN & Marlène RABAUD (Belgium):

215.
Marina MEIJER (The Netherlands):
Cargo  25 min.

Catherine
217.
Britt RAES (France):
Catherine  11 min.

218.
Loic GAILLARD ( France, Belgium):

219.
Slimane BOUNIA (France):

220.
Armin THALHAMMER (Austria, Germany):
Cerro Rico  33 min.

221.
Fateme AHMADI & Asmita SHRISH ( Nepal, United Kingdom, China, Korea):
Chandra  15 min.

222.
Muiris CROWLEY (Ireland):

223.
Esther LALANNE & Xing YAO & Valentin SABIN & Camille VERNINAS & Chao-Hao CHAO-HAO YANG (France):

224.
Justin TIME (Germany):
Chasing Houses  56 min.

225.
Slawomir WITEK (Poland):

226.
Sandra SCHIEßL (Germany):

227.
Majid Imtiyaz WAR (India):

228.
Uttarayan SENGUPTA (India):
Children Of Soil  09:59 min.

229.
Ramesh MORE (India ):

230.
Andreas GRÜTZNER (Germany):
Christel  8 min.

232.
Manuel CRUZ (Mexico):
Cinco / Five  7 min.

233.
Mohammad RAHMANIAN (Iran):

234.
Guillaume ORIGNAC (France):

235.
Manuel MOZOS (Portugal):

Cipőfűzők
236.
BATKA Annamária (Hungary):

237.
Marion VERLÉ & Jeanne NOUCHI (France):

238.
Bartek KULAS (Poland):
Circus Maximus  34 min.

Cirilo
239.
Ruben SAINZ (Spain):
Cirilo  13 min.

240.
Francesc RELEA (Spain):

241.
Toma PEIU ( Romania, USA):

242.
Julie NAVARRO (France):
Cléo  28 min.

243.
Pawel GRAJNERT (USA):
Clean  10 min.

244.
Ines MONGIL & Lucia CASTELLANO (Puerto Rico, Spain):

245.
Simon MEDARD (Belgium):

246.
Yasufumi MINOWA (Japan):
Codename Dragon  34 min.

Colombi
247.
luca FERRI (Italy):
Colombi  20 min.

248.
Miguel DENTE-DE-LEAO (Portugal):
Colour:Lights  5 min.

249.
Oliver SMITH (USA):
Compression  3 min.

250.
Marta BARRIOS (Spain):

252.
Tristan THIL & Benjamin GÉMINEL (France):
Congo Paradiso  52 min.

253.
Lucy SKUCE (United Kingdom):

254.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):
Contigo  7 min.

255.
Afsaneh SALARI (Iran, Belgium):

256.
Sergio MARTÍNEZ (Spain):

257.
Tomasz WOLSKI (Poland):

258.
Benjamin D'AOUST (Belgium):
Corps / Corpse  16 min.

259.
Juan TRUEBA (Spain):
Couchsurfing  2 min.

260.
Natasha CANTWELL (Australia):
Cove  5 min.

261.
Mathias DESMARRES (Belgium):
Crazy Sheep  13 min.

262.
Johanna BENTZ & jonas RÖMMIG (Germany):

264.
BÓNÉ Péter (Hungary):

Cudar világ volt
265.
MAKSAY Ágnes (Romania):

266.
Yinka ADEPARUSI (Nigeria):

Elátkozott Hús
267.
Yannick LECOEUR & Leslie LAVIELLE (France):

268.
Tomasz POPAKUL (Poland, Japan):
Czern / Black  14 min.

269.
Emilia ZIELONKA (Poland):

270.
Cedric PREVOST (France):

271.
Léo VERRIER (France):

272.
Rachid AHLAL (Morocco):

273.
Leszek MOLSKI (Poland):
Dół / The Pit  30 min.

274.
Momoko FUKUDA (Japan):
Dad's Wedding  30 min.

A rothai harkályok
275.
Pooja GURUNG & Bibhusan BASNET (Nepal):

276.
Nitzan ROZEN (Israel):

277.
Mia KNEZEVIC (Serbia):

278.
Angelo CAPERNA (France):

279.
Konstantin VIHREV-SMIRNOV (USA, Russia):
Dar / The Gift  22 min.

280.
Przemyslaw KAMINSKI (Poland):
Dar / The Gift  56 min.

281.
Hamidreza ARASHKIA (Iran):

282.
Wouter WIRTH (Germany):

283.
Nora FINGSCHEIDT & Simone Catharina GAUL (Germany):

284.
Wilke WEERMANN (Germany):

285.
Jacob DWYER (The Netherlands):
Dat Likwid Land  29 min.

286.
Simon QUÉHEILLARD (France):

287.
Margriet JANSEN (The Netherlands):

288.
Tom WOLT (Germany):
Dead-Line  12 min.

289.
Jenell DIEGOR (Canada):
Dear Dylan  3 min.

291.
Gio LINGAO (Philippines):

292.
NAGY Kálmán (Hungary):
Dependable  14 min.

293.
Nadine BOLLER ( Switzerland, Kyrgyztan):

294.
Constantin JAHNS (Germany):

295.
Herbert FEHRMANN (Germany):

296.
Korinna HERZIG (Germany):

297.
Hoda SIAHTIRI (Belgium, Iran):

299.
Isabelle INGOLD (France):

Az Autópálya Pihenő
300.
Isabelle INGOLD (France):

301.
Werner BIEDERMANN (Germany):

302.
Octavio Daniel RODRÍGUEZ JUÁREZ (Mexico):

303.
Emmanuel TENENBAUM (France):

304.
Anthony COLLINGS (USA):

305.
Michael GRUDSKY ( Germany, Israel):

306.
Kerstin HÖCKEL (Germany):

308.
Christian ASMUSSEN & Matthias BRUHN (Germany):

309.
Florian HOFFMEISTER (Germany):

310.
Rogier HARDEMAN (Germany):

311.
Patricia Josefine MARCHART (Austria):

312.
Konstantinos SAMPANIS (Germany):

313.
Silke SCHISSLER (Germany):

314.
Ozan TASCI & Matthias LOKER (Germany):

315.
Matthew HALE & Alan NEILSON ( United Kingdom, England):

316.
Lily ERLINGER (Germany):

317.
Jutta RIEDEL & Mirek BALONIS (Germany):

318.
Oliver ROSSOL (Germany):

319.
Magdalena PILECKA (Poland):

320.
Daniel ALLUÉ (Spain):

321.
Jean-Pierre LENOIR (France):

322.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Denmark):

Disco
323.
Boris SEEWALD (Germany):
Disco  2 min.

324.
Loong Wah TAM (Malaysia):
Disco 迪斯科  90 min.

326.
Lino STRÄSSER & Kamil BEMBNISTA (Germany):
Djibril  14 min.

327.
SZERDAHELYI Mátyás (Hungary):

Dolls
328.
TŐZSÉR István Martin (Hungary):
Dolls  4 min.

Dolls
329.
TŐZSÉR István Martin (Hungary):
Dolls  4 min.

330.
Sara MAINO ( Italy, Germany):
Dolomitenfront  43 min.

331.
Emilio LEÓN (Spain):

332.
Rebecca Louise VERDIA (USA):
Domino Affect  7 min.

Donkey Xote
333.
BÁNOVITS Ottó (Hungary):
Donkey Xote  24 min.

335.
Felipe SANZ (Spain):

336.
Tali BARDE (Germany):
Dot  28 min.

337.
Petra ZLONOGA (Croatia):
Dota  5 min.

338.
Akash POUDEL (Nepal):

Dozer
339.
Cooper WRIGHT (USA):
Dozer  14 min.

340.
Samuli ALAPURANEN (Finland):

341.
Gertrud SCHULTE WESTENBERG (Germany):
Dragon Circle  19 min.

342.
Valentina GORDEEVA (United Kingdom):
Dreamer  5 min.

343.
Shadowlight ARTISTS: Tom Breach & Mark Hemsworth & Russell Highsmith & Richard Hunt & Lucy Skuce & Danny Smith (United Kingdom):
Dreamsville  4 min.

344.
Eugeniusz PANKOV (Poland, Russia):

345.
Thomas VERNAY (France):
Dryad  12 min.

A fa és én
346.
Lukasz NOWAK (Poland):

347.
Laurene LEPEYTRE (France):

348.
Rimas SAKALAUSKAS (Lithuania):

349.
Arkadij KHAET ( Germany, Israel):

350.
Maciej ADAMEK (Poland):

351.
Xabier SAAVEDRA (USA):

352.
Milosz SAKOWSKI (Poland):

353.
Paul KUSMAUL (Germany):

354.
Giovanni ALOI (France):
E.T.E.R.N.I.T  14 min.

Ebéd előtt
356.
SZABÓ Simon (Hungary):

357.
Christophe HERMANS (Belgium):

358.
B. NAGY Ervin (Hungary):

359.
Sonia MÉNDEZ (Spain):

360.
Alina CYRANEK (Germany):

361.
Franz Maria QUITT (Austria):
Eisenherz  19 min.

362.
Arantxa ECHEVARRÍA (Spain):

363.
Alvaro VICARIO & Andres MARTIN (Spain):

364.
Pol ARMENGOL (Spain):

365.
Juan ALONSO & Hector PISA (Spain):

367.
Gabriel OLIVARES (Spain):

368.
Adrián CLIMENT (Spain):

369.
Macu MACHÍN (Spain):

370.
Alberto GUTIERREZ (Spain):

371.
Juan Manuel ZUñIGA (Mexico):

372.
Arantxa ECHEVARRÍA (Spain):

373.
Wenceslao SCYZORYK (Spain):

374.
Ornella MACCHIA & Simon MEDARD (Belgium):

375.
Ana RODRÍGUEZ LEÓN (Spain):

376.
Marie-Helene MILLE (France):

377.
Rao HEIDMETS (Estonia):

378.
Eve DUCHEMIN (France, Belgium):

379.
Jerome WAQUET (France):

380.
Elvis LUCAS (USA):
En Passant  13 min.

381.
David GUIRAUD (France):

382.
MONORY Csaba & IMRE Gábor (Hungary):
Ende  1 min.

383.
Marion KELLMANN (Germany, Hungary):

384.
Nicolas COQUET (France):

385.
Sofía Quirós UBEDA ( Argentina, Costa Rica, Chile):

386.
Graeme COLE (Bosnia & Herzegovina):

387.
DOHI Gabriella & NAGY Zsófia (Hungary):

388.
Mark GERSTORFER (Austria):

389.
Frank STASSEN (The Nederlands):

390.
Frank STASSEN (The Nederlands):

Izrael
391.
Alireza NESAEE (Iran):

392.
Adriano GIOTTI (Italy):

393.
Jeanne PATURLE & Cécile ROUSSET (France):

394.
Christoph OERTLI ( Switzerland, Ethiopia):
Ethiopian Run  14 min.

Európa kis utcája
395.
AMBRUS Emese (Hungary, Romania):

396.
Alec BARTON (USA):
Evergreen  2 min.

Minden csepp számít
397.
Dhimant VYAS (India):

398.
Sarah BARBAULT& Emilie BARBAULT (France, USA):

399.
Aaron ZEGHERS (Canada):

400.
Kenji Qurata (Japan):

401.
Nicolas PROVOST (Portugal, Belgium):
Exodus  14 min.

402.
VICTOR István & NÉMETH Annamária & HOSSZÚ Gyula & KÁDÁR Anna (Hungary):
Exodus' 51  40 min.

403.
Duan Sheng WU (Taiwan):

404.
Julien SILLORAY (France):

405.
Stefanos MONDELOS (Greece, Serbia):

406.
Ivan KITAYEV (Russia):
Fake  30 min.

407.
Chris WITTUM (USA):
Falling  4 min.

408.
Olivier CHABALIER (France):
Falling Down  4 min.

409.
Olivier CHABALIER (France):
Falling Down  4 min.

410.
Jacky YEAP (Malaysia):

411.
Asier URBIETA (Spain):
False Flag  11 min.

412.
Kelly HOLMES ( France, United Kingdom):
Family Portrait  15 min.

413.
Kelly HOLMES (France):
Family Portrait  15 min.

414.
Alexis LANGLOIS (France):

415.
Richard LEGASPI ( Philippines, Italy):

416.
KÖLCSEY Levente (Hungary):

417.
Loong Wah TAM (Malaysia):
Fashion 時尚  13 min.

418.
Caroline KIRBERG (Germany):

419.
Amelie WEN (USA, China):
Fata Morgana  21 min.

420.
Martinus KLEMET (Estonia):
Fatcula  9 min.

421.
Benjamin TRAVADE (France):

422.
Felix WOLLNER (Germany):

Láz
424.
Alban CORET (France):
Fever  5 min.

Végső összejövetel
425.
Alain ESCALLE (France):
Final gathering  13 min.

426.
Mauricio BARTOK (Brazil):

427.
Anssi KASITONNI (Finland):

428.
Yago MATEO VELASCO (Spain):

429.
Takeshi TANAKA (Japan):

Fizetős nap
430.
BERNÁTH Szilárd (Hungary):

431.
Julius DOMMER (Germany):

Repülés
432.
Marcus HANISCH (Germany):

433.
Susu LAROCHE (United Kingdom):
Flood  4 min.

A Tenger Virága
434.
Jorge THIELEN ARMAND (Venezuela):

435.
Dario BUKOVSKI (Croatia):
Florian  29 min.

436.
Paul WIERSBINSKI (Germany):

437.
Tom BOOTHE (France):
Food Coop  97 min.

438.
Aemilia SCOTT ( USA, Germany):
For a good Time  20 min.

439.
Mathieu RIVOLIER (France):
For One  8 min.

440.
Nisha DUGGAL (United Kingdom):

441.
Melania CRIşAN (Germany):
Forever  17 min.

442.
Brian DEANE (Ireland):
Foxglove  13 min.

443.
Nelicia LOW ( Singapore, Taiwan):
Freeze  15 min.

444.
Paloma & Cristina CANONICA & VILCHES ESTELLA (Spain):
Fres Boi  7 min.

445.
Maria AVERINA (Bulgaria, Italy ):

446.
Darynn BEDNARCZYK (Canada):
From Here To  3 min.

447.
Gerhard FUNK (Germany):
Fruit  7 min.

448.
Ivan Mirko SENJANOVIC (Croatia):
Fruit  5 min.

449.
Harald FRANKLIN ( Germany, Spain, Ukraine, Malta):

450.
J.A. BLANCO (Spain):
Fumando Espero  14 min.

451.
Paulina WYRT (Poland):
Furia / Fury  4 min.

g
452.
Roman SAFIN (Russia):
g  14 min.

453.
Balint ERKEL (Hungary):

Gólyatábor
454.
KÁRPÁTI György Mór (Hungary):

455.
Alexis MITCHELL & Stephanie MARKOWITZ (Canada):

Éjjeli vasútállomás
456.
Robin DIMET (France):

457.
Maksim MAKAROV (Spain):
Gato  10 min.

458.
Özay KANAT (Turkey):

459.
Facrice MILLET (United Kingdom):

460.
Morad ABOUD & Ragheb ABU-ROKEN (Israel):

461.
Gerwin LUIJENDIJK (The Netherlands):

Dalok otthonról
462.
ZURBÓ Dorottya (Hungary, Belgium):

463.
Penny MCCANN (Canada):

464.
Emraan Akbar Enamdar IMRAN INAMDAR (India):
Girls Revolution  9.05 min.

465.
Stuart POUND ( United Kingdom, England):

466.
Pavlo OSTRIKOV (Ukraine):
Golden Love  12 min.

467.
Jenny CARTWRIGHT (Canada ):

468.
Facundo V. SCALERANDI (Germany):

469.
Loic BARCHE (France):
Goliath  18 min.

470.
Marcin LESISZ (Poland):

471.
Tibo PINSARD (France):
Gorilla  14 min.

472.
Roser CORELLA (Spain):
Grab and Run  86 min.

473.
Peter DOUROUNTZIS (France):

474.
James DUESING (USA):
Gray Elegy  5 min.

475.
Tamilla SLICHENKO (Russia):
Grekh / Sin  14 min.

Grouptango
476.
BOGDÁN Zoltán (Hungary):
Grouptango  4 min.

477.
Sonja KEßLER (Germany):

478.
Maria ELORZA & Maider FERNANDEZ (Spain):

479.
Laurie COLSON & Axelle LE DAUPHIN (Belgium, France):

481.
Adrienne NOWAK (France):

Gyászfilm
482.
SZABÓ Réka (Hungary):

Gyüttment Fesztivál
483.
PANNONIAY Boglárka Erzsébet (Hungary):

484.
Piotr LOC HOANG NGOC (Poland):
Gyros Dance  15 min.

485.
Ed EHRENBERG (Germany):

486.
MOLVAY Norbert (Hungary):

487.
Diego BARRERA (Chile):
Hall of Ice  6 min.

Csak most az egyszer
488.
Mohammad Hassan SHAHMOHAMMADI (Iran):

489.
Yusaku OKAMOTO (Japan):
Hana  15 min.

490.
Takahiro HORIE (Japan):

491.
Vera SEBERT (Austria):
Happetizer  1 min.

492.
Yoonyoung CHOI (France):
Happy Ending  20 min.

493.
Taishi SHIODE (Japan):
Happy Lie  15 min.

494.
MAHYAR MAHYAR (Germany, Iran):

495.
Malte WIRZ (Germany):

496.
Perry LAM (Australia):
Hard Vision  3 min.

497.
Luz María CARDENAL (Mexico):
Hasta mostla  18 min.

498.
Konstantin BOCK (USA, Germany):

499.
Matthias SAHLI (Switzerland):

Szél kastély
500.
Prantik BASU (India):

501.
Jordan ARTEAGA (USA):
Heart/Less  18 min.

502.
Maria KORPORAL (Germany):
HeartBeartH  4 min.

Gyermekek mennyországa
503.
Masoud SOHEILI ( Indonesia, Iran):

504.
Samuel AUER (Germany):
Heimat / Home  12 min.

505.
Silvia DEFRANCE (Belgium):
Her Voice  11 min.

506.
Alexander STEWART (Croatia, USA):
Here There  5 min.

507.
Helena Estrela VASCONCELOS (Portugal):
Heroísmo  21 min.

508.
Tom KIMMIG (Germany):
Herr Israel  29 min.

509.
Koert DAVIDSE (The Netherlands):

510.
Alexei DMITRIEV ( Russia, The Netherlands):

511.
Felix KNOCHE ( Switzerland, Germany):
Hilde  20 min.

512.
Kepa SOJO (Spain):

513.
Erik NORKROOS & Kullar VIIMNE (Estonia):

514.
Azar SAIYAR (Finland, Greece, Germany):

Fekete Fehér Szürke
515.
Andi IMAM PRAKASA (Indonesia):

516.
Jose Luis Santos PEREZ (Spain):

517.
Claudia MATTOS (Brazil):

Horror vacui (Az űr rettenete)
518.
BAZSÓ Ádám (Hungary):
Horror vacui  4 min.

519.
Gonzaga MANSO (Spain):

520.
Juliette ROUX (France):
Hot Chicks  22 min.

521.
Mauro BUCCI (Italia):
Hotel Splendid  90 min.

522.
Omer TOBI (Israel):
Hounds  30 min.

523.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Albania, Belgium):
Housewarming  34 min.

524.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Belgium, Albania):
Housewarming  34 min.

525.
Nadja NADJA MARCIN (USA):

526.
Ira VILKOVA (Russia):
Huh  15 min.

527.
KLINGL Béla & KOÓS Árpád (Hungary):
Hunor  12 min.

528.
Noriel JARITO (Philippines):

529.
Daria WOSZEK (Poland):

530.
Iris BOROVčNIK (Austria):

531.
Hiroki INOUE (Japan):

532.
Franziska Von STENGLIN ( Germany, France):

533.
JiSun LEE (France):
I:n the Story  5 min.

534.
Claire SICHEZ & Marine RIVOAL (France):

535.
Dinesh THAPA (United Kingdom):

536.
Maria IBRAHIMOVA (USA, Azerbaidjan):
I Want To Fly  22 min.

Jég
537.
Pawel WLAZEWICZ (Estonia):
Ice  6 min.

538.
Miguel Ángel MEJÍAS (Spain):
Icelands  12 min.

539.
Yiannis KRANIDIOTIS (Greece):

Itt senki nem hal meg
540.
Simon PANAY (France):

541.
Julian BORDEAU (Belgium):

542.
Marko GRBA SINGH (Serbia):

543.
Alejandro DIAZ CASTANO (Spain):

544.
Froukje VAN WENGERDEN (The Netherlands):

545.
Alvaro FIGUEROLA (Spain):
Ikal  15 min.

546.
Maya KESSEL (Israel):

547.
Wojciech KASPERSKI (Poland):
Ikona / Icon  52 min.

548.
Julie REMBAUVILLE & Nicolas BIANCO-LÉVRIN (France):

549.
Giusy BUCCHERI & Michele CITONI (Italy):

550.
Ali ASGARI & Farnoosh SAMADI (Italy, France):

551.
Ruben GUZMAN (Argentina):

552.
Florian SCHNELL (Germany):

553.
Lee NECHUSHTAN (Israel):

554.
Ionut TEIANU (Romania):

555.
Susan GORDANSHEKAN (Germany):
In Limbo  20 min.

556.
Chris FURBY (United Kingdom):
In The Dark  78 min.

557.
Yury CHERNYKH (Russia):

558.
Carla LARREA (Mexico):
Indeleble  10 min.

Indián
559.
SIMONYI Balázs (Hungary, France):

560.
Leire EGANA (United Kingdom):
Infestations  10 min.

561.
Atelier COLLECTIF (Belgium):
Inhibitum  8 min.

562.
Daniil DEMIDOV (Russia):
Inhuman  8 min.

563.
Anna OTA (Japan):

564.
Veronika ENGELMANN (Germany):
Insel  30 min.

565.
Omar SHOKRI (Egypt):

566.
Mariana BÁRTOLO ( Portugal, Germany):
Interior  30 min.

567.
Myriam FONTAINE (France):

568.
Diego BARRERA (Chile):
Into the night  12 min.

569.
Xavier SATORRA (Spain):
Invisibles  24 min.

570.
Borbala NAGY (Germany):

571.
Isabel PAGLIAI (France):
Isabella Morra  22 min.

572.
Lazar RADIć (Serbia):
Iskra / Spark  29 min.

573.
Pavle SIMONOVIC (Montenegro):

574.
Nadezhda VITALSKAYA (Russia ):

575.
Anna ARLANOVA (Russia):

576.
Thomas GOH (Singapore):
It woke me up  6 min.

Itt és Most
577.
MITNYAN Zoltán (Hungary):

Ixtab
578.
María SALGADO GISPERT (Spain):
Ixtab  18 min.

579.
Anne AGÜERO (France):

Jó étvágyat, bogaram!
580.
HELSTÁB Martin (Hungary):

581.
Nadja HAREK (France):

Jamais-vu
582.
Werner BIEDERMANN (Germany):
Jamais-vu  4 min.

583.
Leszek GALYSZ (Poland):

584.
Armand LAMELOISE (France):

Jeanne d´trans
585.
Niko KOSTET (Finland):
Jeanne d´trans  48 min.

586.
Katharina PETHKE (Germany):

587.
Shanti MASUD (France):

588.
Camila BELTRàN (France):
John Marr  25 min.

589.
Igor PARFENOV (Portugal):
Joke  8 min.

590.
Ryo IK-TONG (Japan):

591.
Charline BOURGEOIS-TACQUET (France):

592.
Latifa SAID (France):

Jovka Kumanovka
593.
Aleksandar JOKSIMOVIć (Serbia):
Jovka Kumanovka  4:18 min.

594.
Nicolas KHAMSOPHA (France):

595.
Alba GONZÁLEZ DE MOLINA (Spain):
Julie  105 min.

Június
596.
Kristin MUDRA (Germany):
June  21 min.

597.
Bernhard WENGER (Austria):
Jungwild / Buck  16 min.

598.
Germain HUARD (France):

599.
Janine PIGUET (Switzerland):

Jwan
600.
Ali ALJABRI (Iraq):
Jwan  29 min.

601.
SZABÓ Zoltán (Hungary):

Képzősök 1956-2016
602.
SÓLYOM András (Hungary):

603.
FAZEKAS Gyöngyi ( Hungary, Romania):

604.
SZABÓ Saci (Hungary):

605.
Julius DOMMER (Germany):
Königswinter  8 min.

606.
FUTÓ László (Hungary):

Kairos
607.
Stefano CANAPA & Elisa RIBES (France):
Kairos  12 min.

608.
Hiroyuki SHINTANI (Japan):
Kamisori  14 min.

609.
Jasmine ELSEN (Belgium):
Kastaars  5 min.

610.
Michael LYONS (Japan):
Katagami  3 min.

611.
Leonard GARNER (Germany):

612.
Müge YILDIZ (Turkey):

613.
Güldem DURMAZ (Belgium, France):

Kendeffy
614.
PÜSÖK Botond (Hungary, Romania):
Kendeffy  12 min.

Kerloster
615.
Ombeline DE LA GOURNERIE (France):
Kerloster  26 min.

616.
Farad MEHRAN FAR (Iran):

617.
Diganta DEY (India):

Amikor eláll a szél
618.
Aniela Astrid GABRYEL (Poland):

619.
KONKOL Máté (Hungary):

620.
Ricarda Maria HOLZTRATTNER (Germany):

621.
Jeremy OSBERN (USA):
Kinderszenen  4 min.

622.
Yong-jin LEE (South Korea):

623.
Mindaugas DOCAITIS (Lithuania):

624.
Alex KROKUS & Krystal DOWNS (USA):
Knife Fight!!  3 min.

Lármás csajok
625.
Cleo SAMOLES-LITTLE (United Kingdom):

Kockás forradalom
626.
KRESALEK Dávid & SOPONYAI Dóra (Hungary):

627.
Sa'Adat RAHIMZADEH (Iran):

628.
Surya GEMILANG (Indonesia):
koffin  6 min.

629.
Idriss GABEL (Belgium):
Kolwezi On Air  73 min.

630.
Piotr DYLEWSKI (Poland):

Kopjafa a házunk helyén
631.
BARABÁS Eszter (Hungary):

632.
Daria KOPIEC (Poland):

633.
Tomislav SOBAN (Croatia):

634.
Karolina ZALESZCZUK (Poland):

635.
Karolina ZALESZCZUK (Poland):

636.
Alice EROKHINA (Russia):

637.
Alice EROKHINA (Russia):

638.
Christoph HEIMER (Germany):
Kryo  30 min.

639.
Austin SETTLE (Austria):
Kryptonite  4 min.

640.
Artur URBANSKI (Poland):

641.
Anna URBANCZYK (Poland ):

642.
Pavlina STRILKOVSKA (Ukraine):

644.
Julia LAURENCEAU (France):

645.
Benoit MAESTRE (France):

646.
Benjamin GUILLARD (France):

648.
Olivier JOURDAIN (Belgium):

649.
Laurent DIENNET (France):

650.
Anne VOUTEY & Karima GHERDAOUI (France):

651.
Manon COUBIA (Belgium, France):

652.
Philippe ORREINDY (France):

653.
Claire LEDRU (France):

654.
Xavier SERON & Meryl FORTUNAT ROSSI & (Belgium, France):

Lépések
655.
Nicola Stephanie SANGS (Hungary):

656.
Javier HERNANDEZ & Marc GUANYABENS (Spain):
L De Libertad  11 min.

L E N D I N
657.
Piero TONIN (Italy):
L E N D I N  3 min.

658.
Juan CARLOS & Juan ROCHA & Peña LEÓN (Mexico):

659.
Hervé BRINDEL (Belgium):
La Beune  50 min.

660.
David F VEGA (Spain):

661.
Lucia CASTELLANO (Spain):

662.
Anna MITTERER & Marcuse HAFNER (Austria):

663.
Jasna KRAJINOVIC (Belgium, France):

664.
Alessandra PESCETTA ( Italy, United Kingdom):

665.
Benoit MARTIN (France):

666.
Noémi GRUNER (France):
La Costa Dorada  10 min.

667.
Laurent FIRODE (France):

669.
Eric PAUWELS (Belgium):

Az etűd
670.
Martin RATH (Poland):
La Etiuda  7 min.

671.
Laurent PANTALEON (France):

672.
Chachee VALENTINE (USA):

673.
Thibault VINçON (France):

674.
Chiara BELLINI (Italy):

675.
Sébastien LE CORRE (France):

676.
Susana CASARES (Spain):

677.
Pablo GIL ASENJO (Spain):

A bárány törvénye
678.
Lotfi ACHOUR (France, Tunisia):

679.
Violaine DE VILLERS (Belgium):

680.
Baptiste BERTHEUIL (France):

681.
Adrien COSTELLO (France):

682.
Armando SALOMO (Mexico):

683.
Telmo BASTERRETXEA SEIJO (Spain):

684.
Valérie THÉODORE (France):

685.
Fanny LIATARD & Jérémy TROUILH (France):

686.
Michelle GARZA (Mexico):

687.
Irvin CASTRO & Goga RIVEROS (Chile):

Legátláthatóbb jel
688.
David CARDONA L (Argentina):

689.
Ricky MASTRO (France):

690.
Fernando SANCHEZ (Spain):

691.
Gilles LAURENT (Belgium):

692.
Isaac BERROKAL (Spain):

693.
Shandy GOLEZ (Philippines):

694.
Steve SANGUEDOLCE (Canada):

695.
Filipe MARTINS (Portugal):
Landing  16 min.

696.
Shadowlight ARTISTS (United Kingdom):
Landscapes  4 min.

697.
Sonya BENDER (USA):

698.
Matthew ANDERSON (USA):

Las Meninas
699.
BÉRES Dániel (Austria):
Las Meninas  15 min.

Ok és okozat
700.
Ernesto MARTÍNEZ BUCIO (Mexico):

701.
Carlota MARTÍNEZ PEREDA (Spain):

702.
Julien LASSEUR (USA):
Last Call Lenny  12 min.

703.
Omar SHOKRI (Egypt):

704.
Wolfgang PFOSER-ALMER (Austria, USA):

705.
Martyna JAKIMOWSKA & Karol LINDHOLM (Poland):
Lato / Summer  9 min.

706.
Guillaume VALLÉE (Canada):

707.
Bernard YERLèS (Belgium):

708.
Xavier DUCRY (Switzerland):

709.
Peter DOUROUNTZIS (France):

710.
Pierre Yves CLOUIN (France):

711.
Claude LUYET (Switzerland):

712.
Valérie LEROY (France):

713.
Juliette JOFFÉ (Belgium, France):

715.
Gilles DELMAS (France):

716.
Xavier SERON & Meryl FORTUNAT ROSSI (Belgium, France):

717.
Thibault CHOLLET (France):

718.
Thibault CHOLLET (France):

A többi már az ember dolga
719.
Doria ACHOUR ( France, Tunisia):

720.
Tom BIELINSKI (France):

721.
Erwan LE DUC (France):

722.
Helmy NOUH (Egypt):

723.
Alberto TAIBO PIñEIRO (Spain):
Leni K  19 min.

724.
Daphné HÉRÉTAKIS (France, Greece):

725.
Mélissa IDRI & Benoit LECAILTEL & Ivana NGAMOU & Côme BALGUERIE (France):

727.
Jawad RHALIB (Belgium, Morocco):

728.
Jean-Frédéric DE HASQUE (Belgium):

729.
Marie FAGES (France):

730.
Raphaël MATHIE (France):

731.
Marion TRUCHAUD (France):

732.
Gaby OHAYON (France):

733.
FÓTI Dávid (Hungary):

734.
Yuji MITSUHASHI (Japan):
Lies  25 min.

735.
Vakhtang KUNTSEV-GABASHVILI (Georgia):
Life is Be  87 min.

736.
Sajedur RAHMAN (Bangladesh):
Life Journey  2 min.

737.
Fedor SELKIN (Russia):
Lifter  13 min.

738.
Danny SMITH (United Kingdom ):

739.
Mark PARTRIDGE ( USA, Puerto Rico):
Light Struck  15 min.

740.
Marcio MIRANDA PEREZ (Brazil):
Lightrapping  22 min.

741.
Dominika LAPKA (Poland):
Lila  24 min.

742.
PAZSITKA Ákos (Hungary):

Limbo
743.
Konstantina KOTZAMANI ( Greece, France):
Limbo  29 min.

744.
Stuart POUND ( United Kingdom, England):
Lindy Hop  11 min.

745.
Jeff SILVA & Vic RAWLINGS (USA):
Linefork  93 min.

746.
Tavo RUIZ (México, Germany):

747.
Pacific VOICE INC. (Japan):

748.
Or Kan Tor (Israel):
Little Thing  5 min.

749.
Iker ARCE (Spain):

750.
Gudmundur GARDARSSON (Iceland):

751.
Davor BORIć (Croatia):

752.
Efrat RASNER (Israel):

753.
Anton AZAROV (Ukraine):

Lokal Europa
754.
NAGY Kálmán (Hungary):
Lokal Europa  13 min.

755.
Klara KOCHANSKA (Poland):

756.
Mikhaelle SILICE & Pierre JOEL (Germany):
Loneliness  4 min.

757.
Joanna LORHO (Belgium):
Loon-Plage  5 min.

758.
Sebastian WIEDEMANN ( Argentina, Colombia):

759.
Jerome BOULBES ( Japan, France ):
Lost Moon  3 min.

760.
Julius SCHULTHEIß (Germany):
Lotte  76 min.

761.
Joanne RAKOTOARISOA (France):
Louves  10 min.

762.
BUCSI Réka ( Hungary, France):
Love  15 min.

763.
Lise FISCHER (France):

764.
Thibaut PIOTROWSKI (France):
Lumpen  8 min.

765.
Xuecheng XU (USA):
Luscious  2 min.

768.
Tamilla SLICHENKO (Russia):

769.
Álvaro ORUS (Spain, Germany, Chile):

770.
Sylvain DISERENS & Rémi RAPPE (France):

Münster
771.
Martin LE CHEVALLIER (France):
Münster  47 min.

772.
Jasna KRAJINOVIC (Belgium, France):

773.
Ran RAVIV (Israel):

Machinae Novae 002
774.
Darko VIDACKOVIC (Croatia):

776.
Danae PAPAIOANNOU (Greece):
Mad Dogs  13 min.

777.
Coke RIOBÓO (Spain):
Made in Spain  11 min.

778.
Lana Z CAPLAN (USA):
Maelstroms  8 min.

Magunk vagyunk
779.
PAZSITKA Ákos (Hungary):

Makara
780.
Prantik BASU (India):
Makara  20 min.

781.
Ines PONTE (Angola):

782.
Ivan BAKRAC (Serbia):
Maleą / Malesh  20 min.

783.
Maja KRIľNIK (Slovenia):

784.
Morgane MARINOS & Claire BRODELLE & Cindy KINADJIAN & Clarisse VALEIX (France):

785.
Lutz GREGOR (Germany):
Mali Blues  93 min.

786.
Sebastian DROZAK (Poland):

787.
Maimouna DOUCOURÉ (France):

788.
Mackenzie SHEPPARD (Japan):
Man In Phone  8 min.

Manodopera
789.
Loukianos MOSHONAS (Greece, France):
Manodopera  28 min.

790.
Bruno CARNIDE (Sao Tome and Principe):
Manuel  7 min.

Mara
791.
Meral YEGIN (Turkey):
Mara  12 min.

Mara Mara
792.
David AGUILAR IñIGO (Basque Country):
Mara Mara  39 min.

793.
Johnny CHIBA (USA):

794.
João ROSAS (Portugal):
Maria Do Mar  30 min.

795.
Carlos G. VELASCO (Spain):
Mario  9 min.

796.
Christian PHILIBERT (France):

797.
Nicolae DAVID (Austria):

798.
Jie Jie NG ( Germany, China):

799.
Raghuwar NEPAL & Shiva Sharan KOIRALA (Nepal):
Mela  7 min.

800.
Alexander ISAENKO (Ukraine):
Memorial  13 min.

801.
Utpal BORPUJARI (India):

802.
Victor DEREBENKO (Russia):
Memory  9 min.

803.
Elke H. MARKOPOULOS & Rainer LUDWIGS (Germany):

805.
Prague BENBENISTY (Israel):

806.
Nicolas AGUILAR (Mexico):

808.
Tomer HEYMANN & Barak HEYMANN (Israel):

809.
Erwan LE DUC (France):

810.
Marc BETHKE (Germany):
Mikelis  15 min.

811.
Miguel CASANOVA (Spain):

812.
Silke C. ENGLER (Germany):
Mind your Body  22 min.

813.
Andika Wahyu ADI PUTRA & Surya GEMILANG (Indonesia):
Mindquake  6 min.

814.
Vincent MAURY (France):
Minh Tâm  25 min.

Minotaurusz
815.
Szabolcs TOLNAI ( Serbia, Hungary, Croatia):
Minotaur  48 min.

816.
Andres TENUSAAR (Estonia):

817.
Joanna POLAK & Daria KOPIEC (Poland):

Fiatal oroszlánok: az idők teljességében
818.
Dejan BATOćANIN (Slovenia):

819.
Sebastian HENN (Switzerland):
Moby  7 min.

820.
Jacob (SNEAL) RIMLER & Jorge RAVELO (USA):
Modern Marvel's  9:41 min.

Moloch
821.
Szymon KAPENIAK (Poland):
Moloch  32 min.

822.
Stephanie CADORET (France):

823.
Marika PIEDBOEUF (Belgium):

824.
Kaushik ROY (India):

825.
Marin ROSETE (Spain, USA):
Money  86 min.

826.
Martin ROSETE ( USA, Spain):
Money  85 min.

827.
Kailash S BHAVAN (India):

828.
Vera SEBERT (Germany, Austria):

829.
Banu AKSEKI (Belgium):

830.
Mark HEMSWORTH (United Kingdom ):
Mood & Seasons  12 min.

Gyönyörű nő
831.
Diëgo NURSE (Belgium):

832.
Takeshi YASHIRO (Japan):

833.
Michal KORCHOWIEC (Poland):
Morgenrot  68 min.

834.
Flavio PIRES (Portugal):
Morrer / To Die  20 min.

835.
Thandi SEBE & Tim FORESTA (Germany, South Africa):
Mostly Waiting  29 min.

836.
Lika LIPSKAYA (Russia):

Mr. Gaga
837.
Tomer HEYMANN (Israel, Sweden, Germany, The Netherlands):
Mr. Gaga  100 min.

838.
Arpan DUTTA (India):

839.
Melissa DULLIUS & Gustavo JAHN ( Germany, Brazil):

840.
Manuel KNOFLACH & Felix HUBER (Austria):
Murl  15 min.

841.
Ania MOKRZYCKA (United Kingdom):

842.
Igor MALAKHOV (Ukraine):
Music lessons  28 min.

843.
Ferriol TUGUES (Spain):

844.
Andi IMAM PRAKASA (Indonesia):

845.
Jedrzej MICHALAK (Poland):

846.
Sarah El BAKKOURI (Canada):
Muslim(ah)  7 min.

847.
Nikhil VS (India):
Mute  4 min.

848.
Yasmin MISTRY (USA):
My Identity  11 min.

Életemet Írországért
849.
Kieron J. WALSH (Ireland):

850.
Paul POET (Austria):

851.
Samuel YAL (France):
Nœvus  8 min.

852.
Antonio SUCH (Spain):

853.
TÖRÖK Éva (Hungary):

854.
Arnold AGANZE (Uganda):

856.
Mike FRIEDRICH (Germany):

857.
Nyima CARTIER (France):
Nako  18 min.

858.
Thomas TAUBE (Germany):
Narration  46 min.

859.
Charlotte CAYEUX (France, Burkina Faso):
Nassara  15 min.

860.
Matthew GANDY (United Kingdom, Germany ):
Natura Urbana  70 min.

861.
Jeroen TER WELLE (The Netherlands):

862.
Marcin KOPEC (Poland):

864.
Grzegorz DEBOWSKI (Poland):
NDR / eNDuRance  28 min.

866.
Kostyantyn STEPANSKYY (Portugal):
Necropolis  10 min.

867.
Darijo BOSSNJAK (Bosna and Herzegovina):

868.
Yasmin KIDWAI (India):

870.
Keywan KARIMI (Iran):

Következő
871.
Elena BRODACH (Russia):
Next  7 min.

Nem kívánt örökség
872.
Irena SKORIC (Croatia):

873.
Kristof GEREGA (Germany, Poland):

Éjszakai utazás
874.
Ella GANCARZ (United Kingdom):
Night Drive  13 min.

875.
RUMANN Gábor (Hungary):
Nincs / No  5 min.

876.
David MORENO (Spain):
Nini  18 min.

877.
Aline MAGREZ (Vietnam, Belgium):
NO'I  22 min.

879.
Afsaneh SALARI (Portugal, Iran):
No Man's Land  25 min.

880.
Laura JOU (Spain):

Legjobb úton
881.
TÚRI Bálint Márk ( Hungary, The Netherlands):

882.
Atelier COLLECTIF (Belgium):
No-Go Zone  10 min.

883.
Spela CADEZ (Slovenia, Croatia):

Noiré
884.
ODEGNÁL Róbert (Hungary):
Noiré  19 min.

885.
Lois PATIñO (Portugal):

886.
LICHTER Péter (Hungary):

887.
Mo JÄGER (Germany):

888.
Bjorn BRATBERG (Norway):
Noriaki  9 min.

889.
Chiqui CARABANTE (Spain):
Normal  18 min.

890.
Abi FEIJÓ & Alice GUIMARãES & Laura GONçALVES & Daniela DUARTE (Portugal):

891.
Xavier SIRVEN (France):
Not K.O  20 min.

892.
Davide CRIVELLI (Germany):

893.
Mélanie LALEU (France):

894.
Jonathan JOHNSON (USA):

895.
Fathima NIZARUDDIN ( India, United Kingdom):

896.
Yann PIERRE (France):

897.
Víctor DEVESA (Spain):

898.
Ico COSTA (Portugal):
Nyo Vweta Nafta  20 min.

899.
Ufuk ERDEN (Turkey):

900.
André RUIVO (Portugal):

901.
Gabriel ABRANTES & Ben RIVERS (Portugal, France):

902.
Rodrigo AREIAS (Portugal):

903.
Paulina ROSAS (México):
Oak leaves  30 min.

904.
Gints ZILBALODIS (Latvia):
Oasis  17 min.

905.
Zeljko MIRKOVIC ( Serbia, Belgium):

906.
Petja PULKRABEK ( Spain , Germany):
Occasus  15 min.

907.
Vladimir MOROZOV (Russia):

908.
Isamu HIRABAYASHI (Japan):
Octopus  25 min.

909.
William S. TOUITOU (France):

910.
Tess MARTIN (The Netherlands):
Oh My  4 min.

911.
Marcin PODOLEC (Poland):

912.
Sharad KALAWAR (India):
Old Delhi  27 min.

913.
Daniele LUCCA (Switzerland):

914.
Adam LUXTON & Summer AGNEW (New Zealand):

915.
Jake Martin GRAVES (United Kingdom):

916.
Juha VAN INGEN (Finland):
One  8 min.

917.
Islam KAMAL (Egypt, Switzerland):

918.
Caque TRUEBA & Juan TRUEBA (Spain):
One Step Ahead  14 min.

919.
Robert SCHULZMANN ( Germany, Russia):

920.
Seyed Mohsen POURMOHSENI SHAKIB (Iran):
Oracle  5 min.

921.
Isabel PAGLIAI (France):
Orfeo  14 min.

Osmosis
922.
Nasos KARABELAS (Greece):
Osmosis  66 min.

Az utolsó terem
923.
Marta CHYłA-JANICKA (Poland):

924.
Slawomir WITEK (Poland):

925.
Kristin SCHEVING (Iceland):
Other Side  13 min.

926.
Calum RHYS (United Kingdom):
Our Father  15 min.

927.
Constance STRICKLAND (USA):

928.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Brazil):

929.
David Anthony SANT (Australia):
Over Against  5 min.

930.
Lotfi ACHOUR (Tunisia, France):
Père / Father  18 min.

931.
Maarit SUOMI-VääNäNEN (Finland):

932.
Vica ZAGREBA (France):
Pa Fuera  16 min.

933.
Alexis BARBOSA (France):
Pacific Mermaid  48 min.

934.
Takano YURI (Japan):
Painter  20 min.

935.
Pablo CALLISAYA (Switzerland):

Caramel szavai
936.
Juan Antonio MORENO AMADOR (Spain):

937.
Abbas SENDI (Iran):

Panta Rhei
938.
Markus SCHINDLER ( Germany, Austria):
Panta Rhei  5 min.

941.
Sergio MILÁN (Spain):

942.
Ken KEISO (Australia):
Paracosm  2 min.

943.
Duąan ZORIĆ (Serbia):

944.
B. Danielle WATKINS (USA):

945.
Christophe LEROY & Adrien CAMUS (France):

946.
SZABÓ Szonja (Hungary):

947.
Sabrina AMARA (France):

948.
Roshan RANE (India):

Patria Nostra
949.
NÓVÉ Béla (Hungary):
Patria Nostra  93 min.

950.
Marvin LITWAK ( Germany, India):

951.
Stefan PAVLOVIC (USA):
Pearl & Werther  10 min.

952.
André SANTOS & Marco LEãO (Portugal):
Pedro  20 min.

Pedro Noula
953.
Karolos ZONARAS (Greece):
Pedro Noula  110 min.

Ablak
954.
Teymur DAIMI (Azerbaijan):

955.
Sharon WOODWARD (United Kingdom ):
People like me  11 min.

956.
Sergei KACHKIN (Russia ):

Péter erdeje
957.
Martina MESTROVIC (Croatia):

959.
Natalka LEVINA (Ukraine):

960.
Seiki WATANABE (Japan):

961.
Agnieszka ELBANOWSKA (Poland):

962.
Daria KOPIEC (Poland):

963.
Jure PAVLOVIC (Croatia):
Piknik / Picnic  13 min.

964.
John DOAN ( Germany, Ukraine, Vietnam):
Pilgrims  6 min.

965.
Sébastien PETRETTI ( Belgium, United Kingdom, Italy):

966.
Fabien CARLO (France):

967.
Anant RAI (India):

968.
Jeremy LANNI (USA):

969.
Noam OSBAND (USA):

970.
Christoph RAINER ( USA, Germany, Austria):

971.
Anat VOVNOBOY (Israel):

972.
Hatsuki YOKOO (Japan):
Plan B  9 min.

973.
Veljko POPOVIC (Croatia):
Planemo  14 min.

974.
Josselin FACON (France):

975.
Mateusz ZNANIECKI (Poland):
Plum / Splash  10 min.

976.
Grzegorz WACLAWEK (Poland):

977.
Mikhail DOVZHENKO (Russia):

978.
Emraan Akbar IMRAN INAMDAR (India):
Poke Go  5 min.

979.
Katarzyna WARZECHA (Poland):

980.
Ricardo OLIVEIRA (Portugal):

Nem a Pénz a Legfontosabb
981.
Vijay S. JODHA ( South Africa, Denmark):

982.
Eric LEDUNE (Belgium, France):
Pornography  24 min.

983.
Jean ANOUILH (France):
Port Bou  30 min.

984.
Anna MATISON (Russia):

985.
Jessica PALUD (France):
Poupée / Dolly  13 min.

986.
Piotr DUDAK (Poland):

987.
Emmanuel PLASSERAUD (France):

988.
Jonathan BORGEL (France):

989.
Teodor KUHN (Slovakia):

990.
Mario DE LA TORRE (Spain):

991.
Pedro CALDAS (Portugal):

992.
Sebastien CLERMONT (Canada):
Prism  3 min.

993.
Ilia ANTONENKO (Russia):

994.
Delia SCHILTKNECHT (Switzerland):
Procedere  6 min.

995.
Anna MATISON (Russia):

996.
Susana NOBRE (Portugal):

997.
Susana NOBRE (Portugal):

998.
Lukasz BOROWSKI (Poland):

999.
Karol STARNAWSKI (Poland):

1000.
Karol PALKA (Poland):

1001.
Michal JASKULSKI (USA, Poland):

1002.
Nam RON (Malaysia):

1003.
Javier A. VIGIL ( Argentina, Spain):
Puente / Bridge  17 min.

1004.
Rob FEULNER (Canada):

1005.
Robin PETRÉ ( Hungary, Belgium, Portugal):
Pulse  26 min.

Push
1006.
SZAKÁLY Réka Anna (Hungary):
Push  7 min.

1007.
Tsvetan DRAGNEV (Bulgaria):

1008.
Duncan POULTON (United Kingdom):
Pygmalion  7 min.

1009.
Milja VIITA (Finland):
Q  6 min.

1010.
Joe PISCIOTTA (USA):

1011.
Marie DEVUYST (Belgium):

1012.
Enock CARVALHO & Matheus FARIAS (Brazil):

1013.
Kate JESSOP (United Kingdom):
Queer Heroes  5 min.

1014.
Sasha YASTREBOVA (Russia):

1015.
Alice ANGELETTI (Germany):

1016.
Shunsaku HAYASHI (Japan):
Railment  10 min.

1017.
Margarida LUCAS (Portugal):
Rampa / Slope  16 min.

1018.
Ana HORVAT (Croatia):

1019.
Allan BROWN (Canada):

1020.
Andrew ENGLISH ( Australia, Germany):
Real Soldiers  13 min.

1021.
Dirk SORGE (Germany):

1022.
Julius DOMMER (Germany):
Rebar  30 min.

1023.
Marielle JAKOBSONS (USA):
Recognition  15 min.

1024.
Rocio CALABOZO & Óscar Sánchez SÁNCHEZ (Spain):

1025.
Branko TOMOVIC ( United Kingdom, Germany):
Red  20 min.

Piros Gyémánt
1026.
Adam Ż±DłO (Poland):
Red Diamond  9 min.

Vörös álom
1027.
Shahriar POURSEYEDIAN (Iran):
Red Dream  21 min.

1028.
Toma WASZAROW (Bulgaria, Croatia):
Red Light  21 min.

1029.
Saeed NAGHAVIAN (Iran):
Refugee Camp  2 min.

1030.
Greg BAKKER (South Africa):
Relics  86 min.

1031.
Sasha HUBER & Petri SAARIKKO (New Zealand):

1032.
Shunsaku HAYASHI (Japan):
Remember  9 min.

1033.
Marie DAVID BRUMAGNE & Bram VAN CAUWENBERGHE (Belgium):

1034.
Omri DEKEL-KADOSH (Israel):
Remove Tag  11 min.

Rendes lányok
1035.
BENDÓ Zsuzsanna (Hungary):

1036.
Tobi OGUNWANDE (Nigeria):
Renege  6 min.

1037.
Jon GARAñO & Jose Mari GOENAGA (Spain):

Reszkető Gerenda
1038.
NAGY Kálmán (Hungary):

1039.
Laurent GARIBALDI (France):

1040.
Martin BOURGAULT (Canada):
Retour | Volver  61 min.

1041.
Michal WÓJCICKI (Poland):
Reveille  7 min.

1042.
Wiktor "Korek" BOJANOWSKI (Poland):

1043.
Comes CHAHBAZIAN (Belgium):

1044.
Richard HUNT (United Kingdom):

1045.
Ged HANEY & Emma CALDER ( United Kingdom, South Africa):

1046.
Cristian VALENCIANO (Spain):

1047.
Mohammad EHSANI (Iran):

1048.
Claudio FRANKE (Germany):
Rose  17 min.

1049.
Catherine TISSIER (France):

1050.
Ramtin BALEF (Iran):

1051.
Noëmi SCHNEIDER ( USA, Switzerland):
Runaway  4 min.

1052.
Marie ALBERTO JEANJACQUES (France):

Sülve-főve
1053.
KEMÉNY Eszter (Hungary, Romania):

Egy este
1054.
Ajay SAKLANI (India):

Bilincs
1055.
Dedipya JOSHII (India):

1056.
Iztok KLANCAR (The Netherlands):
Safe Place  15 min.

Sakhisona
1057.
Prantik BASU (India):
Sakhisona  26 min.

1058.
Ziya DEMIREL (France, Turkey):
Sali / Tuesday  13 min.

1059.
Elena MUñOZ CANO (Spain):
Salsa  20 min.

1060.
Santosh DAHAL (Nepal):

1061.
Louise ERNANDEZ (France ):
Sarragan  11 min.

1062.
Ignacio MASLLORENS ( Argentina, Colombia):
Sas Quyhynuca  7 min.

Saskarom
1063.
LASKOVITY J. Ervin & TÓTH Szilárd (Hungary):

1064.
Sergey TSYSS (Russia):

1065.
Steffen MAHNERT (Switzerland):
Schiiterhufe  27 min.

1066.
Yuri MURAOKA (Japan):
Schizophrenia  10 min.

1067.
Anthony Van ROOSENDAEL (Belgium):
Schroot / Scrap  11 min.

1068.
Jannis LENZ (Austria):

1069.
Dawn WESTLAKE (USA):
Scrappy  4 min.

1070.
Pedro FREIRE (Brazil):

1071.
Emily MENNERDAHL (Sweden):

1072.
Mohamed ALLAM (Egypt, Japan):

1073.
Fabeeha Khawer LODHI & Thevanesan KUNA CEGARAM (Malaysia):
Secrets  2 min.

1074.
FUTÓ László (Hungary):

1075.
Diego BARRERA (Spain):

1076.
Tomás Paula MARQUES (Portugal):

1077.
Raquel FELGUEIRAS (Portugal):

1078.
Hyung-suk LEE (South Korea):

1079.
Leonor Noivo (Portugal):

1080.
Diego Mas TRELLES (Spain):

1081.
Santiago SAMANIEGO (Spain):
Sexteen  24 min.

1082.
Nishant DALAL (India):
Shackled  9 min.

1083.
Kristof SAGNA (France, Japan):
Shadow of Man  7 min.

1084.
Tung NGUYEN TRAN BA (Finland):

1085.
John LUDI (USA):
Sheep  4 min.

1086.
Layke ANDERSON (United Kingdom):
Shopping  12 min.

1087.
Benna G. MARIS (Italy):

1088.
Leah TONIC (Israel):

1089.
Danel ELPELEG (Israel):
Shtaim / Two  13 min.

1090.
Witold GIERSZ (Poland):
Signum  14 min.

1091.
Paco RUIZ (Spain):

1092.
Tobias SAUER (Germany):

1093.
Yusuke FUJII (Japan):
Sin and Bus  30 min.

1094.
Reza MAJLESI (Iran):

1095.
Maria POSADA & Adrián IGLESIAS (Spain):

1096.
Priscilla GUY (Canada):
Singeries  7 min.

Sötét szirén
1097.
Elio QUIROGA RODRIGUEZ (Spain):

1098.
Ivan PERIC (Croatia):

1099.
Cristian RADU (Romania):

1100.
Kai Welf HOYME (Germany):
Skeleton  5 min.

1101.
Ana HUSMAN (Croatia):

1102.
CSERE Áron & FÓTI Dávid (Hungary):
Slamber  26 min.

1103.
Kuesti FRAUN (Germany):

1104.
Domas PETRONIS (Lithuania):

1105.
Jorge QUINTELA (Portugal):

1106.
A.T. (Japan):
Sociopaths  6 min.

Föld
1107.
Maria Alice ARIDA (Brazil):
Solo  16 min.

1108.
Patrick BUHR (Germany):

1109.
Sergei RAMIREZ (Mexico):
Sommer dreams  10 min.

1110.
Cem TEMEL (Turkey):
Somnus  6 min.

1111.
Theodore USHEV (Canada):
Sonambulo  5 min.

1112.
Luz María RODRÍGUEZ PÉREZ (Mexico):

1113.
Johannes Christopher GERARD (Taiwan):

1114.
Stefan ARETZ (Germany):
Sorry Guys  40 min.

1115.
FÓTI Dávid (Hungary):

1116.
Jan IJäS (Finland):

Soul Exodus
1117.
BERECZKI Csaba (Hungary):
Soul Exodus  92 min.

Soury
1118.
Christophe SWITZER (France):
Soury  20 min.

1119.
Bahram ARK & Bahman ARK (Iran):

Space
1120.
BORS Adrián (Hungary):
Space  19 min.

Spark
1121.
Boris SEEWALD (Germany):
Spark  2 min.

1122.
Robin POLAK (Germany):
Speechless  6 min.

1123.
Antonin DE BEMELS (Belgium):
SPENT movie  13 min.

1124.
Alisa DEBELIC (Serbia):

1125.
Zlatko COSIC (USA):

1126.
Erik BAKHSHI & Aren AMBAR (USA):
Stained  3:30 min.

1127.
Anyora SÁNCHEZ (Spain):

1128.
Nojus DR±SUTIS (Lithuania):

Eper vagy vanília
1129.
Holger MOHAUPT & Tracey FEARNEHOUGH (Scotland):

1130.
Joseph CATTÉ (France):

1131.
Tamás KISS (Austria):

1132.
Piotr KABAT (Poland):

1133.
Andrzej CICHOCKI (Poland):
Supernova  29 min.

1135.
Denise IRIS (USA):
Supersymmetry  29 min.

1136.
Stefan MIHALACHI (France):

Meglepetés
1137.
Ali SHAMS (Iran):
Surprise  15 min.

1138.
Fran VIDAL (Mexico):

1139.
Branko ISTVANCIC (Croatia):

1140.
Sergiy MASLOBOISHCHYKOV (Ukraine):

1141.
RUMANN Gábor (Hungary):
Sweet Home  5 min.

1142.
Hagit KASTEL (Pakistan):

1143.
Hayk MATEVOSYAN ( Armenia, USA):

Száz forint
1144.
LÁTOS Márk (Hungary):
Száz forint  7 min.

1145.
Kordian KADZIELA (Poland):

1146.
ZAJTI Balázs (Hungary):

1147.
Claire BARRAULT (France):

Távolság
1148.
ZURBÓ Dorottya (Hungary):

1149.
Kristjan HOLM (Estonia):

1150.
Meelis MUHU (Estonia):

1151.
TAKÁCS Mária (Hungary):

1152.
Emilio YEBRA (Spain):

1153.
Ülo PIKKOV (Estonia):

1154.
Emilie AUSSEL (France):

1155.
Ratnadeep RAY (India):
Taa-taa  9 min.

1156.
Keywan KARIMI (France):
Tabl / Drum  95 min.

1157.
Geórg CANTOS (Spain):

1158.
Georgia MILTON & Abel RUBINSTEIN (United Kingdom):

1159.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugal, Brazil):

1160.
Minos PAPAS ( USA, Italy):

1161.
Simon GREEN ( United Kingdom, The Netherlands):
Tanner Family  11 min.

1162.
Olivier BONNAUD (France):

Tara...the journey of love & passion
1163.
Kumar Raj KUMAR (India):

1164.
Markus E. MÜLLER (Austria):
Tata  22 min.

1165.
Ine POPPE & Koert DAVIDSE (The Netherlands):
Teeth  22 min.

1166.
SPITZER Barbara (Hungary, France):

1167.
Arjan BRENTJES (The Netherlands):
Tempo  1 min.

1168.
Sathya SCHLÖSSER & Tatjana THÜRING (Germany):

1169.
Luciana FINA ( Portugal, Italy):

1170.
Thanut RUJITANONT (Thailand):
Teun  4 min.

1171.
James CREEDON (Ireland, France):

1172.
Hiroto HARA (Japan):

1173.
Biswanath RATH (India):

A 'jobb' Üveg
1174.
Biswanath RATH (India):

1175.
Jac CLINCH (United Kingdom):

1176.
Amir VAHEDI (Iran):
The Belief  3 min.

1177.
Russell HIGHSMITH (United Kingdom):

1178.
Benna G. MARIS (Italy):
The Blur  1 min.

1179.
Lewis ROSE (United Kingdom):

1180.
Prashant BHILARE (India):

The Copyist - A Másoló
1181.
KŐSZEGI Tamás (Hungary):
The Copyist  8 min.

1182.
Rodrigo ATIÉNZAR JIMÉNEZ (Spain):

1183.
Luis Antonio RODRIGUEZ (USA):

1184.
Anton AZAROV (Russia, Ukraine):
The Earrings  15 min.

1185.
Marc WAGENAAR (Germany):
The Eggman  7 min.

1186.
Nirmal Chander DANDRIYAL (India):

1187.
Michihito FUJII (Japan):
The Figment  21 min.

1188.
Richard YOUNG (India):

1189.
Tune SUGIHARA (Japan):

1190.
MÁTÉ Bori (Hungary):

1191.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Denmark):

1192.
Benna G. MARIS (Italy):

1193.
Daniel Andreas SAGER (Germany, Kenia):

1194.
Elliot STOREY (USA):
The Lovers  9 min.

A legférfiasabb férfi
1195.
Anuj GULATI (India):

1196.
Jela HASLER (Switzerland):
The Meadow  9 min.

1197.
Anna YANOVSKAYA (Italy):

1198.
Sara RAJAEI & Neva LUKIC ( The Netherlands, Croatia):

1199.
Elio QUIROGA RODRIGUEZ (Spain):

1200.
Syni PAPPA (Greece):

1201.
Guy BORDIN & Renaud DE PUTTER (Belgium):

1202.
Siew Hua YEO (Singapore):

1203.
Anastasia RIZOU (Greece):
The Other  8 min.

1204.
Lena Ditte NISSEN (Germany):

1205.
Tuomas A. LAITINEN (Finland, USA, Benin, China):

1206.
Noam OSBAND (USA):
The Radical Jew  22 min.

Erkin visszatér
1207.
Maria GUSKOVA (Russia):

1208.
Megan-Leigh HEILIG (South Africa):

1209.
Diana FRANKOVIC (Germany):
The Sad Monk  12 min.

1210.
Dheeraj JINDAL (India):
The School Bag  15 min.

1211.
Louis HENDERSON (France):

1212.
Cong YAO (United Kingdom):

1213.
Prashant BHILARE (India):

1214.
Alvaro CONGOSTO (Spain, USA):
The Suitor  12 min.

1215.
Diego BARRERA (Spain):

1216.
Tom BEWILOGUA (Germany):
The Swelling  15 min.

1217.
Ash SUMPTER (Slovakia):

1218.
Sergio AGUIRRE (Mexico):

1219.
Theo PAPADOULAKIS (Greece):
The Visitors  6 min.

1220.
Davy WALKER & Jack TURPIN (USA):
TheBox  4 min.

1221.
Anne COLLET (Belgium):

1222.
Ivana RADOS (United Kingdom):

1223.
Stefan LAZARSKI (Poland):
Thumbs Up  30 min.

1224.
Sumantra ROY (India):
Tic-Tac-Toe  20 min.

1225.
Katja BENRATH (Germany):
Tilda  14 min.

1226.
Alexander SCHULZ (Germany):

Tilos és életveszélyes
1227.
BOZZAY Balázs (Hungary):

1228.
Annika SEHN & Jonas SPRIESTERSBACH (Germany, Canada):

A törlesztés ideje
1229.
Conrad MESS ( Spain, USA):

1230.
José FERNANDES (Hungary ):

1231.
Ilja BEREZNICKAS & Olga TITOVA (Russia):

Pontosvessző
1232.
Goran RIBARIć (Croatia):

1233.
Takahiro MIYAUCHI (Japan):
Tokyo Cosmo  5 min.

1234.
Arturo SALMERÓN (Spain):

1235.
Katerina BORISOVA (Bulgaria):
Torn Flowers  29 min.

1236.
Philippe ORREINDY (France):

1237.
Anaïs GIRARD-BLANC (France):

1238.
Christine GRULOIS (Belgium):
Tout Moka  19 min.

1239.
Eleonore BERRUBE (France):

1240.
Filomena RUSCIANO (Italy):

1241.
Keaton WALL (USA):
Tradition  3 min.

1242.
Luka KLAPAN (Croatia):

1243.
Olivier CHABALIER (France, Croatia):
Train  13 min.

1244.
Aline HELMCKE (Germany ):
Transit  5 min.

1245.
Ana BARROSO (Portugal):
Transitions  15 min.

1246.
Dorothée SMITH (France):
Traum  25 min.

Utazó ország
1247.
Ivan BOGDANOV & Vessela DANTCHEVA (Bulgaria, Croatia):

1249.
Antje HEYN (Germany):

1250.
Melanie MENARD (United Kingdom):

1251.
Pascal STERVINOU (France):
Trip  20 min.

1253.
Perry LAM (Singapore):
Tyger  3 min.

1254.
Susu LAROCHE (United Kingdom):
Tzars Of Eros  2 min.

1255.
Maxim KUZNETSOV (Russia):

1256.
Abinash PADHAN (India):

1257.
Magdalena GUBALA & Szymon ULIASZ (Poland):

1258.
Jordan WONG (USA):
Ugly but good  4 min.

1259.
Jordan WONG (USA):
Ugly But Good  4 min.

1260.
Valle COMBA CANALES (Spain):
Uka  3 min.

1261.
Henry REES & Morgan GOODSMITH (United Kingdom, France):
Ukulele  45 min.

1262.
Haydar DEMIRTAS (Turkey):

1263.
Guérin VAN DE VORST (Belgium):

1264.
Joana PIMENTA (USA, Portugal, Brazil):

1265.
Yoshio KURATANI (Japan):

1266.
Julie GOURDAIN ( France, Belgium):

1267.
Philippe GREGOIRE (Canada):

1268.
KARKECZ Gergő (Hungary):
Unbalance  2 min.

1269.
Pankul GUPTA (India):
Uncle Aunty  8 min.

1270.
Cong YAO (United Kingdom):
Under Blue  6 min.

1271.
Sandro AGUILAR (Portugal):

1272.
Chloé HENRY-BIABAUD & Isabelle VAYRON DE LA MOUREYRE (France):

1273.
Stéphane DUPRAT & Laurent ARDOINT (France):

1274.
Sergio do VALE (France):

1275.
Franck DION (France):

1276.
Hüseyin Aydin GÜRSOY (France, Belgium):

1277.
Kita BAUCHET (Belgium):

1278.
Arn KAROLINE & Rieder MARTINA (Switzerland):

1279.
Terence NANCE (France):
Univitellin  15 min.

1280.
Davy WALKER (USA):
Unto The Circle  19 min.

1281.
FÓTI Dávid (Hungary):

1282.
Paweł ZIEMILSKI (Poland):
Urban Cowboys  30 min.

1283.
Valentina GORDEEVA (United Kingdom):
US  8 min.

1285.
Petteri CEDERBERG (Finland):

Vér-erdő
1286.
DOBI Ferenc (Hungary, Romania):

1287.
Andrej KOLENCIK (Slovakia):

1288.
Ingrid HÜBSCHER (Germany):

1289.
Max KIDD (Germany):
Valentina  28 min.

1290.
Maximilian FELDMANN (Germany):
Valentina  51 min.

Vecinas
1291.
Natalia SARDI (Belgium):
Vecinas  11 min.

1292.
Spyros SIAKAS (Greece, Estonia):
Verikoka  11 min.

1293.
Tamara DRAKULIC (Serbia):
Vetar / Wind  70 min.

1294.
José MAGRO (Portugal):

1295.
Jose Manuel CARRASCO (Spain):

1296.
Christian LAGE (Spain):
Viejo / Old  4 min.

1297.
David ARGÜELLES REDONDO (Spain):
Viento / Wind  13 min.

1298.
Julia GEIß (Germany):

1299.
Rita CRUCHINHO (Portugal):
Vigil  13 min.

1300.
Miguel Clara VASCONCELOS (Portugal):

1301.
Julien Gaspar OLIVERI (France):
Villeperdue  52 min.

1303.
Gabriel STANGER (Spain):
Viriato  10 min.

1304.
Thomas A. WELTE (Austria):

1305.
Cesar DIAZ MELENDEZ (Spain):

Hangok a másik oldalról
1306.
KARKECZ Gergő (Hungary):

1307.
Lucile ALEMANY & Margerie DAVID & Lamia CHRAIBI (Ecuador):

1308.
Ivan MANDIĆ (Serbia):

1309.
Guillermo A. CHAIA (Canada):
Voyage Spatial  06 min.

1310.
Dragana JOVANOVIC (Germany):

1311.
Sergey RAMZ (Russia):

1312.
Gregoire OSOHA & Timothée DEMEILLERS (France):
Vukovar(s)  53 min.

1313.
Gregoire OSOHA & Timothée DEMEILLERS (France):
Vukovar(s)  53 min.

1314.
Oleg KHARCHENKO (Ukraine):

1315.
Igor TRIF (Russia):

1316.
Volodymyr BAKUM (Ukraine):

1317.
Tornike BZIAVA (Georgia):
Wake Man  29 min.

1318.
Luz OLIVARES CAPELLE (Austria):

1319.
Chia-Ho TAI (Taiwan):

1320.
Anna MAHENDRA (Germany):

1321.
Jonas BAK ( Germany, United Kingdom):
Wanderdrachen  28 min.

1322.
Julia ZIESCHE (Germany):

1323.
Aleksandra REK (Poland):

1324.
Kirill VASILIEV (Russia):

1325.
Elisa KLEMENT (Germany):

Western nekünk
1326.
BALLA Gábor (Hungary):

1327.
Syni PAPPA (Germany):
Whack  14 min.

1328.
Daniela LUCATO (Germany):
When I dance  67 min.

1329.
BÁCSKAI Bálint (Hungary):

1330.
Koby HADOUR (Israel):

1331.
Manuela BASTIAN (Germany):
Where to, Miss?  83 min.

1332.
Marielle JAKOBSONS (USA):
White Sparks  5 min.

1333.
Julie VOISIN (France):
White-spirit  28 min.

1334.
Martin MARION (Germany):

1335.
Nicolas HUMBERT ( Switzerland, Germany):
Wild Plants  108 min.

1336.
Shih-Yi YANG (Taiwan):

1337.
Jeroen TER WELLE (The Netherlands):
Wind  6 min.

1338.
Susanne BOEING (Germany):

1339.
Natália Azevedo ANDRADE (Portugal):
Within  3 min.

1340.
Philip HALLAY ( Germany, Mongolia):

1341.
Matthieu DONCK & XavierSERON (Belgium):
Worms  24 min.

1342.
Bernard CANDEY (Portugal):

1343.
Karolina SPECHT (Poland):

1344.
Song CHEN (China):

1345.
Jorge OSSIO (Peru):

1346.
Liliana COLOMBO (United Kingdom):
xxxxxxx  14 min.

1347.
Sunjha KIM & Rikisaburo SATO (CO-DIRECTOR) (Germany):

1348.
Mykhailo KORYSHOV & Anna KORYSHOVA (Ukraine):

1349.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Germany):

1350.
Ángel RIPALDA (Spain):

1351.
Stephane GRODET (France):

1352.
Lena GELLER (Germany):

1353.
André MARQUES (Portugal):
Yulya  21 min.

1354.
Cem TEMEL (Turkey):

1355.
Tomasz JURKIEWICZ (Poland):

1356.
Itay MORAG (Israel):

1357.
Emily MCFARLAND (Scotland):

1358.
Julian TALANDZIEWICZ (Poland):

Játssz velem
1359.
Milena DUTKOWSKA (Poland):

1360.
Nerea CASTRO ANDREU (Spain):

Szomjas Gyerekek
1361.
Rizgar Huseein AHMED (Iraq):

Szomjas Gyerekek
1362.
Rzgar Husen AHMED (Iraq):

1363.
Nikola SPASIC (Serbia, Croatia):

1364.
Tymon ALBRZYKOWSKI (Poland):

1365.
Bettina SANDHAEGER & Charlotte FUNKE (Germany):

1366.
Martin RATH (Poland):

1367.
Mladen KOVACEVIC ( Serbia, Croatia):

1368.
Romain BLANC-TAILLEUR (France):
ZooZ  6 min.

1369.
Florian Heinzen-Ziob (Germany):

1370.
Eugene KOSHIN (Ukraine):

1371.
Paul HOFFMANN (Germany):

SEARCH


      
MEMBERSHIPS
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

HUNGARIAN FESTIVAL ASSOCIATION
 

 

PARTNER OLDALAK

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Card payment service provider
Cards accepted