www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.

etnik Archív
2017. december PSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzV Aktuális program:
2017.12.16.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

MEDIAWAVE ARCHÍVUM 1991-2016 :: TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE 2016 :: 2016 FILMES DÍJLISTA - "Fényírók Fesztiválja"

 

DÍJLISTA

"FÉNYÍRÓK FESZTIVÁLJA" 2016

MEDIAWAVE NEMZETKÖZI FILMFESZTIVÁL 

&

"ÚTON / ON THE ROAD"

NEMZETKÖZI ONLINE FILMFESZTIVÁL

 
 
A JÁTÉKFILM, KISJÁTÉKFILM, KÍSÉRLETI és MAGYAR ANIMÁCIÓS ZSŰRI DÍJAI
PÁLFI GYÖRGY
PRIIT TENDER TITUS MUNTEAN
filmrendező animációs filmrendező filmrendező
Magyarország Észtország Románia
 

Legjobb magyar fikciós film

NAGY Viktor Oszkár (HUN):

Hivatal

 

 

 

Legjobb kisjátékfilm

 

Gudmundur Arnar GUDMUNDSSON (ISL): Artun

 

   

 

Kisjátékfilm különdíj 

 

CSOMA Sándor (HUN): Tabula Rasa

 

 

  

Legjobb magyar animáció

ANDRASEV Nadja (HUN):

A nyalintás nesze

 

Legjobb kísérleti film

Fabiano MIXO

(GER, BRA):

Nő mandolin nélkül Woman without Mandolin

 
 

A DOKUMENTUM, ANIMÁCIÓ és TÁNCFILM ZSŰRI DÍJAI

RADU IGAZSÁG ZLATINA ROUSSEVA VARGA BALÁZS
animációs filmrendező dokumentum film rendező, fesztiváligazgató filmtörténész
Románia Bulgária/Belgium Magyarország
 

Legjobb dokumentumfilm

 

Vita Maria DRYGAS (POL):

A zongora

Piano

 

 

 

Legjobb magyar dokumentumfilm

 

NAGY Dénes

(HUN): Seb 

 

 

Legjobb animációsfilm

Dina VELIKOVSKAYA (RUS):

Egy anyáról

About a Mother

 
 
A DIÁKZSŰRI DÍJAI
 

A legjobb játékfilm

BUHAROV Igor & BUHAROV Ivan

(HUN):

Az itt élő lelkek nagyrésze

 

Legjobb rövid dokumentumfilm

NAGY Dénes

(HUN):

Seb

 

Legjobb hosszú dokumentumfilm

Hörcher Gábor (HUN):

Drifter

 

Legjobb táncfilm

Szűcs Réka (HUN): Vadlovak

 
 
"ÚTON / ON THE ROAD" ONLINE FILMZSŰRI DÍJAI
DURST GYÖRGY VAJDA VIOLETTA
HAJDU SZABOLCS
producer fesztiválszervező filmrendező
Magyarország Magyarország Magyarország
 

Harcosok útja

Paul MESCHUH

(GER):

Nabilah

 

 
  

Nők útja

Victoria VELLOPOULOU

(GRE):

Kivágás

Excision

 


 
  

Sosem tudhatod

Gheorghe PREDA (ROM):

Film a világ végén

The Film at The End of The World

 

 
  

Útközben

Pablo DICONCA (CND): Mélység

Abyss

 


 
  

Édes Otthon
Quino PINERO

(Ethiopia, ESP, UK):

Morajló Abesszínia

Roaring Abyss

 
 

"ÚTON / ON THE ROAD" ONLINE

KÖZÖNSÉGDÍJASOK

 

Legjobb film

PÜSÖK Botond (HUN/ROM):

ANGELA

(kisebbségi film)

 
 

Legjobb operatőr

Jens WINKLER operatőr

Michael Siebert (GER):

SZOMJAZOM AZ ÉLETRE

című kisjátékfilmjének fényképezésért

 
 

Legjobb színész

BARANYI László
GÁL Sándor

(HUN):

Lépj tovább című filmjében

 

Legszebb út

 

Oliver VICTORIA & Zimu ZHANG

(MEX, CHI, HUN):

Egyszer volt, hol nem volt, Magyarországon

Once Upon a Time in Hungary

dokumentumfilm

 

 

Legnehezebb út

PÖRÖS Izabella

(HUN):

Hosszú út

(táncfilm)

 
 

Legfurcsább út

 

Shakiba SHABANI

(IRN)

Akarás

Volition

animáció

 

  

 

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák