www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 29-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 29-május 2.

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 29-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 29-május 2.

etnik Archív
2019. november PSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSz Aktuális program:
2019.11.15.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2011


Ámár
1.
Isabel Herguera (Spanyolország):
Ámár  8 min.

2.
Bertram VERHAAG (Németország):

Ásó, kapa...
3.
PAPP Barnabás (Magyarország):

4.
Hannaleena HAURU (Finnország):

5.
Andrej KOLENčÍK (Szlovákia):

6.
Cyril RIGON (Franciaország):
Éolius  22 min.

Érintés
7.
CAKÓ Ferenc (Magyarország):
Érintés  6 min.

Köszönöm,  jól
8.
Mátyás PRIKLER (Szlovákia):

9.
Murat ÖZçELIK (Törökország):
Ölücanlar  90 min.

10.
Korhan UGUR (Törökország):
Öldür Beni  97 min.

11.
RIEDL Katalin (Magyarország):
Örökre való  11 min.

Öt, hat, hét
12.
FEKTI Balázs (Magyarország):
Öt, hat, hét  12 min.

Ünnep
13.
SCHWECHTJE Mihály (Magyarország):
Ünnep  15 min.

Üvegtigris 3
14.
RUDOLF Péter (Magyarország):
Üvegtigris 3  100 min.

 „… ki a gőzöst igazítja”
15.
FEKETE Csilla (Magyarország):

...niland 2
16.
Marius LENEWEIT & Rocío RODRÍGUEZ (Németország / Spanyolország):
...niland 2  10 min.

17.
Suki (Franciaország):
0  8 min.

18.
Tom Bewilogua (Németország):
1000 Gramm  15 min.

19.
Osvaldo CIBILS (Olaszország):
2s  00:00:02 min.

20.
Jota LINARES (Spanyolország):

21.
Simeon SOKEROV (Bulgária):
5 pati  10 min.

22.
T. Arthur COTTAM (USA):

23.
Florian GEYER (Franciaország):

24.
Romain MÉDARD DE CHARDON (Franciaország):

9:06
25.
Igor STERK (Szlovénia):
9:06  71 min.

26.
Irena SKORIC (Horvátország):
9. Ozujak  9 min.

27.
Claudia NUNES (Brazília):

28.
Daan SPRUIJT (Hollandia):

29.
Marie-Pierre BRETAS (Franciaország):
A ciel ouvert  9 min.

30.
Mihai SURUBARU (Románia):

A füttyvadász
31.
FEKETE Csilla (Magyarország):
A füttyvadász  18 min.

32.
Igor PARFENOV (Ukrajna):

33.
Amanda Castro García (Spanyolország):

A hentes zsebrádiója
34.
ULRICH Gábor (Magyarország):

35.
Martin WALLNER & Stefan LEUCHTENBERG (Németország):

36.
Mehdi M. BARSAOUI (Tunézia):
A ma place  16 min.

37.
Stéphane DEMOUSTIER & Guillaume FORESTI (Franciaország):
A main nue  12 min.

A Malom
38.
VEREB Vean András (Magyarország):
A Malom  32 min.

39.
José Miguel MOREIRA (Portugália):
A Parideira  20 min.

40.
Ana PRIETO (Spanyolország):

A lagúna, a víz és a férfiak
41.
Manuel MATOS BARBOSA (Portugália):

A Romantika távozása
42.
FEHÉR Zsuzsi (Magyarország):

43.
Dimitri LURIE & Zsuzsanna VÁRADI-KALMÁR (Norvégia / Magyarország):

44.
Ingrid UNG (Finnország):

45.
Filip K. KASPERASZEK (USA):

46.
Pepe CARASCO (Spanyolország):

a Mese
47.
Yordan LAZAROV (Bulgária):

48.
Dawn WESTLAKE (USA):
A.L.I.C.E.  15 min.

49.
Collective CAMERA-ETC (Belgium):
Ad Vitam  8 min.

Az élet
50.
Collective CAMERA-ETC (Belgium):

Majd megszokjuk
51.
Mohsen Ostad Ali Makhmalbaf (Irán):

52.
Jonathan BOHANE (Egyesült Királyság):
Addiction  3 min.

53.
Christophe RÉGIN (Franciaország):
Adieu Molitor  26 min.

54.
Dairo CERVANTES (Kolumbia):
Adios  4 min.

Agoraphobia
55.
KALÓ-B. Péter (Magyarország):
Agoraphobia  86 min.

56.
Eduard Salier (Franciaország):

57.
Jose Maria de ORBE (Spanyolország):
Aita  85 min.

58.
Andrej REHAK (Horvátország):
Akceleracija  11 min.

59.
Tomasz WOLSKI (Lengyelország):
Aktorzy  28 min.

60.
Giacomo ARRIGONI (Olaszország):
Al Buio  4 min.

61.
Beppe TUFARULO (Olaszország):

album
62.
shiraz FRADI (Tunézia):
album  15 min.

63.
Richard ASHROWAN (Skócia, Egyesült Királyság):
Alchemist  29 min.

64.
Bruno HERRERO (Spanyolország):

65.
Undine SIEPKER (Németország):
Ali sein Garten  15 min.

66.
Mari TERASHIMA (Japán):

67.
Jonathan CAOUETTE (Kanada / USA):

68.
Mattilda Bernstein SYCAMORE & Gina CARDUCCI (USA):

69.
Tom KONYVES (Kanada):

70.
Alexander KLUTH (Németország):

71.
Camille MOULIN-DUPRÉ (Franciaország):

72.
Fatma BUCAK & Sergio FERGNACHINO (Olaszország):
Almost married  60 min.

73.
Huseyin BULUT (Törökország):

74.
Lluís ESCARTÍN (Spanyolország / Mali):
Amanar Tamasheq  15 min.

75.
Erick GARCIA CORONA (Mexikó):
Amanecer  21 min.

76.
Baptiste ROUGET-LUCHAIRE & Sibylle D'ORGEVAL (Franciaország):
Amour  27 min.

77.
Philippe ETIENNE (Franciaország):
Amsterdam  21 min.

78.
Mikas ZUKAUSKAS (Litvánia):
Ana gerasirde  21 min.

79.
Roberto Gabriel DOVERIS REYES (Chile):

80.
Christopher GOZUM (Fülöp-szigetek):
Anacbanua  104 min.

81.
Maria PEREZ (Spanyolország):
Androides  15 min.

82.
Marcin SAUTER, Piotr STASIK, Thierry PALADINO, Maciej CUSKE (Lengyelország):

83.
Gerlando INFUSO (Belgium):

84.
Jalal SAEDPANAH (Irán / Irak):

85.
Christophe Le Masne (Franciaország):

86.
Nayra SANZ FUENTES (Spanyolország):
Anniversary  9 min.

Antitézis
87.
Natalia de la VEGA (Argentína):

88.
Peter KRÜGER (Belgium):

89.
Jérémie SCHELLAERT (Franciaország):
Après la pluie  28 min.

90.
Jacques PERCONTE (Franciaország):
Après le feu  7 min.

91.
Paul Emile BOUCHER, Thomas BOZOVIC, Madeleine CHARRUAUD, Dorianne FIBLEUIL, Benjamin FLOUW, Mickaël RICIOTTI, Antoine ROBERT (Franciaország):
Apres moi  4 min.

92.
Tornike BZIAVA (Grúzia):
Aprilis suskhi  15 min.

93.
Uri ROSENWAKS (Izrael):

Arcok
94.
SZALAI László (Magyarország):
Arcok  13 min.

95.
Vladislav KNEZEVIC (Horvátország):
Arheo 29  10 min.

96.
Richard O'SULLIVAN (USA / Egyesült Királyság):
Arsenal  20 min.

A nyáj
97.
Asier Altuna (Spanyolország):

98.
Jean-Paul Frenay (Franciaország / Egyesült Királyság):

99.
Phillip Duncan (Németország):
As A Whistle  25 min.

100.
Gabriel MASCARO (Brazília):

101.
Dovile SARUTYTE (Litvánia):
As tave zinau  30 min.

102.
Bertrand & Serban (Franciaország):
Asomnie  7 min.

103.
Stefan SCHORER & Marco TREMILITI (Németország):

104.
Änna PERIS (Spanyolország):
Atasco  15 min.

105.
Laurent LARIVIERE (Franciaország):

106.
Maya ABDUL-MALAK (Franciaország):

107.
Maya ABDUL MALAK (Franciaország):

108.
Eti TSICKO (Izrael):
Audition  15 min.

109.
Jörn STAEGER (Németország):

110.
Eric DUCHER (Franciaország):

111.
Mimmi DAMNITZ (Németország):
Auxesis  22 min.

Ave Maria
112.
Anna BRASS, Amparo MEJÍAS, Agata WOZNIAK (Németország / Spanyolország):
Ave Maria  72 min.

Az Ínyenc
113.
SZKOK István (Magyarország):
Az Ínyenc  10 min.

Az úr elköszön
114.
NEMES Jeles László & VÁRKONYI Tímea (Magyarország):

115.
George BUZOIANU (Románia):

Bádogváros
116.
CSÁKI László (Magyarország):
Bádogváros  26 min.

Bűn és büntetlenség
117.
NOVÁK Tamás & SKRABSKI Fruzsina (Magyarország):

118.
Pawel KRYSZAK (Lengyelország):
B-1033  5 min.

119.
Mehmet ALİ KONAR (Törökország):
Baba  12 min.

120.
Haydar DEMİRTAŞ (Törökország):

121.
Bernard LOUARGANT (Franciaország):

122.
Matray (Franciaország):
Babioles  5 min.

Bébi
123.
Daniel MULLOY (Egyesült Királyság):
Baby / Bébi  25 min.

124.
Daisy DAISY MASLO (Franciaország):
Baby Lone  13'08'' min.

125.
Insa MATZEN (Ausztrália):

126.
(Belgium):

Egyensúly
127.
GÖRÖGH Árpád (Magyarország):

128.
Mono GHOSE (Kolumbia / Egyesült Királyság):
Balas Perdidas  22 min.

129.
Jean-Sébastien VERNERIE & Virgile TROUILLOT (Franciaország / Kanada):

Ballaszt
130.
GÖRÖGH Árpád (Magyarország):
Ballaszt  7 min.

131.
GAÁL Mariann (Magyarország):
Barbakán  9 min.

132.
Allison CRAIG (USA):
Barko  8 min.

133.
Natacha ROSCIO (Franciaország):
Bassine-moi  33 min.

134.
Jotoni (Spanyolország):
Bean Society  2 min.

135.
Thijs GLOGER (Hollandia):
Bebop  73 min.

136.
Barbara OTT (Németország):
Beelzebub  34 min.

137.
David PANTALEÓN (Spanyolország):
Belanglos  18 min.

138.
Oleg NOVKOVIC (Szerbia):
Beli beli svet  121 min.

139.
Nicolas BIANCO LEVRIN & Julie REMBAUVILLE (Franciaország):
Ben Hora  4 min.

140.
Julia KELLER (Németország):

141.
Susanne KRAUSS (Németország):
Berlin Exile  65 min.

142.
Jordan TODOROV (Bulgária):
Betonni faraoni  47 min.

143.
Tanja SCHWERDORF (Németország):

144.
Yaniv LINTON (Izrael):

145.
Onur YIGIT (Törökország):
Beyaz sayfa  11 min.

146.
Radoslaw JEDRZEJCZAK (Lengyelország):
Bez wizji  14 min.

147.
Nikolay MARKOZOV (Oroszország):
Bezdenezhnye  54 min.

148.
Nastia TARASOVA (Lengyelország / Oroszország):
Bezrobotni  26 min.

Ne félj, Bi!
149.
Phan Dang Di (Vietnám / Franciaország / Németország):

Bibliothéque Pascal
150.
Hajdu Szabolcs (Magyarország / Németország):

151.
Dejan MRAOVIC (USA):
Bicycle  3 min.

152.
Igor Stoimenov (Szerbia):
Bijelo Dugme  90 min.

153.
Tom SCHROEDER (USA):
Bike Race  12 min.

154.
Branko LAZIC (Bosznia-Hercegovina):
Bila sam mala  24 min.

155.
Branislav TODOROVIć KLINIć (Szerbia):
Bioskop Lifka  38 min.

156.
Rouzbeh RASHIDI (Írország):
Bipedality  68 min.

157.
Peter BUDINSKý (Szlovákia, Belgium):
Bird of Prey  4 min.

Madárbarátok
158.
Lisa DREWES (Németország):

159.
Jonathan KABLE (Ausztrália):
Bit  5 min.

160.
Jérémie Jorrand (Franciaország):
Blanche  30 min.

161.
Steve SANGUEDOLCE (Kanada):
Blinding  72 min.

A 6-os épület
162.
AKAR Péter (Románia / Magyarország):

163.
Alena KRIZENECKY (Franciaország):
Blub Blub  2 min.

164.
Daniela KRAJčOVÁ (Szlovákia):
Blue Red  6 min.

Hajóálmok
165.
Sasha ANDREWS (Egyesült Királyság):

166.
Henning MARQUAß (Németország):
Bochumer Jungen  13 min.

167.
Anna KAZEJAK (Lengyelország):
Bocznica  44 min.

168.
Tucker DAVILA WOOD (Spanyolország):
Bodegon  5 min.

169.
Frederic COUSSEAU (Franciaország):
Body  7 min.

170.
Barry GRANT (Írország):
Bogged Down  13 min.

171.
Baptiste ROUGET-LUCHAIRE & Sibylle D'ORGEVAL (Franciaország):
Bonheur  24 min.

172.
Saila PURANEN (Finnország):
Border  5 min.

173.
Katherine FITZGERALD (Kanada):
Bread & Kisses  13 min.

174.
Kartika MEDIANI (USA):
Breath  4 min.

175.
Alice PRIOR (Egyesült Királyság):
Bridge  11 min.

176.
Merve KAYAN & Zeynep DADAK (Törökország):
Bu Sahilde  22 min.

177.
Dalia SCHLESINGER (Izrael):
Bubbles  10 min.

178.
Georges ZSIGA (Franciaország):

179.
Felix VON SEEFRANZ (Németország):
Busy  15 min.

180.
Juha MäKI-JUSSILA (Finnország):
Butterfly  2 min.

181.
Artem ZUBOV (Oroszország):
Byl' v glaza  23 min.

182.
César PESQUERA (Spanyolország):
Círculo Uno  20 min.

183.
Chris SCHEPARD (Franciaország):
Ca marche ?  4 min.

184.
Louise de PRÉMONVILLE (Franciaország):
Cabossés  16 min.

185.
Thorsten ECKE (Németország / Lengyelország):

186.
Cassandra NGUYEN (Ausztrália):
Cake Face  13 min.

187.
Vincent RICHARD (Franciaország):

188.
Eric FALARDEAU (Kanada):
Cam Shot  4 min.

Camelia
189.
Marian CRISAN (Románia):
Camelia  15 min.

190.
Michael MILLS (Argentína / Kanada):

191.
Fran CASANOVA (Spanyolország):

192.
Javier ANDRADE (Ecuador):

193.
Noel FUZELLIER (Franciaország):

194.
Mayumi NISHIJIMA (Japán ):
Cards  1 min.

195.
Jelle NESNA (Hollandia):

196.
Baptiste Gourden (Franciaország):

197.
Gustavo JAHN & Melissa DULLIUS (Oroszország / Brazília / Németország):
Cat Effekt  37 min.

198.
Cédric PRÉVOST (Franciaország):
Catharsis  18 min.

199.
Mads MATTHIESEN (Dánia):
Cathrine  25 min.

200.
Elsa BARRERE (Franciaország):
Cathy  15 min.

201.
Ingo SCHILLER (Németország):
Catt  4 min.

202.
Sandra STÄDELI (Franciaország):
Ce Jour-Là  15 min.

203.
GÉVAI Bálint (Magyarország):

Százlábú nap
204.
Mihai GRECU (Franciaország):

205.
Marie LOSIER (USA):
Cet Air La  3 min.

206.
Selin Togay (Törökország):

207.
Ali KARIM (Irán):
Chaleh  100 min.

208.
Ardeshir SEMSAR (Irán):

209.
Claudine NATKIN (Franciaország):
Chang Juan  14 min.

210.
Paul O'DONOGHUE (Írország):
Chasing Waves  5 min.

211.
Pawel LOZINSKI (Lengyelország):
Chemia  58 min.

212.
Julien HALLARD (Franciaország):
Cheveu  17 min.

213.
Luo Yi YU (Kína):

214.
Pedro Loro AVIS (Spanyolország):

215.
Maya ZACK (Izrael):

216.
Issam MATHLOUTI (Franciaország):

217.
Zhi Wei JOW (Szingapúr):
Chu Men  18 min.

218.
Claire ALLANIC (Franciaország):
Ciao Barbies  17 min.

219.
Carlos MORETT (Spanyolország):
Ciclope  10 min.

220.
Julio DE LA FUENTE (Spanyol):

221.
Kuba CZEKAJ (Lengyelország):

222.
Rodrigo PERALES (Mexikó):
Cigarro  8 min.

223.
Magali Magistry (Franciaország):
Cinderela  11 min.

224.
Minna PARKKINEN (Finnország):
Circle  6 min.

225.
Roses URQUHART & Lucia ZORO (Egyesült Királyság):

Városkód
226.
Tabea STERNBERG (Németország):

227.
Kunstnergruppen MozKE & Kenneth SORENTO (Dánia):
City of Shadows  19 min.

228.
Claude Duty (Franciaország):
Civilisation  4 min.

Cleo boogieja
229.
Collective CAMERA-ETC (Belgium):

230.
Bertrand LENCLOS (Franciaország):
Clonk  17 min.

231.
Michal WNUK (Lengyelország):

232.
Adrian Sitaru (Románia):
Colivia  17 min.

233.
Carter GUNN & Ross McDONNELLl (Írország):
Colony  83 min.

234.
Max VALENTI & Silvia PROCOPIO (Olaszország):

235.
Eric FALARDEAU (Kanada):
Coming Home  19 min.

236.
Jairo LÓPEZ (Spanyolország):
Como Siempre  25 min.

237.
Antonio RAFFAELE-ADDAMO (Olaszország):

238.
Igor PARFENOV (Ukrajna):

239.
Venetia Taylor (Ausztrália):
Connected  7 min.

240.
Silvano PLANK & Daniele MALFATTI (Olaszország):

241.
Jose Manuel CARRASCO (Spanyolország):
Consulta 16  12 min.

242.
Christian TAMMINEN & Philip CODD (Egyesült Királyság):
Contact  25 min.

Kontinuum
243.
Manon LE ROY (Franciaország):

244.
Claudio JORDAO & Nelson MARTINS (Portugália):
Conto do Vento  12 min.

Szerencsétlenség
245.
Collective Camera-etc (Belgium):

Hogyan főzték a történelmet?
246.
Peter KEREKES (Ausztria / Csehország / Szlovákia):

247.
Aitor HERRERO (Spanyolország):

248.
Julien RALANTO (Franciaország):
Corps à corps  18 min.

249.
Marie AYME, Martin BRUNET, Alexandre CAZALS, Sébastien DE OLIVEIRA BISPO, Fabrice FITENI, Mathieu GARCIA, Alexandre VIAL (Franciaország):
Cosmic Jungle  5 min.

250.
Ming-Hsiu HSIEH (Tajvan):
CrazyPark  20 min.

Vörös csillag
251.
Milica RAKIC (Szerbia):

Csendben
252.
TOKÁR János (Magyarország):
Csendben  12 min.

253.
Mikel RUEDA (Spanyolország):
Cuando corres  5 min.

254.
Juan Pablo ROUBIÓ (Argentina):

255.
Dino KRPAN (Horvátország):

256.
Jean-Claude ROZEC (Franciaország):

257.
Anna BLASZCZYK, Robert KIELAK (Lengyelország):

258.
Jara MALEVEZ (Belgium, Svájc):

259.
Marion VALADIER & Mireille TRAM (Franciaország):

Az én gyönyörű Daciám
260.
Stefan CONSTANTINESCU & Julio SOTO (Románia / Spanyolország):

A névtelen
261.
Ya-Li HUANG (Tajvan):

Százszorszépszedő
262.
Enrique García & Rubén Salazar (Spanyolország):

263.
Simon MEDARD (Belgium):

264.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
Dance 0 - 19  3 min.

265.
Omer ERLICH (Izrael):
Dance With Me  5 min.

266.
Anne BASS (USA):

267.
Héctor SUNOL (Spanyolország):
Danger  15 min.

268.
Katia JARJOURA (Franciaország):
Dans le Sang  31 min.

269.
Mohammad SHIRVANI (Irán):

270.
Bruno MONSAINGEON (Franciaország):

271.
Thomas BATAILLE (Franciaország):
Day by Day  52 min.

272.
Jorge CASINELLO SANSEGUNDO (Spanyol):

273.
Sanne KORTOOMS (Hollandia):
De Blauwe Bus  29 min.

274.
Ernesto CABELLOS (Peru / Brazília):

275.
Kate JESSOP (Egyesült Királyság / Olaszország):

276.
Richard O'SULLIVAN (Egyesült Királyság):
Deck  8 min.

277.
Charlotte BUISSON-TISSOT (Franciaország):
Dehors  12 min.

278.
Zaván (Spanyolország):
Del Poder  73 min.

Démoni kezek
279.
HAJDÚ Eszter (Magyarország):

280.
Timo VAITTINEN (Finnország):
Demonic style  1 min.

281.
Mikhail KONOVALCHUK (Oroszország):
Den Zverya  84 min.

282.
Luis CABALLERO (Spanyolország):

283.
Bernd KILIAN (Németország):
Der Abschied  9 min.

284.
Gregor ERLER (Németország):
Der Eintänzer  28 min.

285.
Christof REILING (Németország / Egyesült Arab Emírségek):

287.
Katharina HUBER (Németország):
Der Sammler  5 min.

288.
Visa MORINA (Németország):
Der Schübling  30 min.

289.
Antoine PAROUTY (Franciaország):

Mezítláb
290.
Tomás BALTAZAR (Portugália):

291.
Maria KORPORAL (Olaszország):
Desert Tree  2 min.

292.
Daniel CASTRO (Mexikó):

293.
João KREFER (Brazília):
Deus  5 min.

294.
Chloé MAZLO (Franciaország):
Deyrouth  17 min.

295.
Corrado PUNZI (Olaszország):

296.
Andrea ZAMBELLI (Olaszország):

297.
Roberto Lozano BRUNA (Spanyolország):
Dibujos de luz  97 min.

298.
Vadim JENDREYKO (Svájc):

299.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

300.
Oscar LALO (Franciaország):
Dimanche  5 min.

DIN 169551
301.
Sonja DÜRSCHEID (Németország):
DIN 169551  4 min.

302.
Carlos MONTERO CASTINEIRA (Spanyol):
Dinero Fácil  15 min.

303.
Nina MENKES (Izrael / USA):
Dissolution  86 min.

304.
Anne LECLERCQ (Belgium):
Dissonance  17 min.

305.
Gerald FRYDMAN (Belgium):
Divin  6 min.

306.
Sebastian FUNKE (Sierra Leone / Németország):
Djambo  42 min.

307.
Christian CASCIO (Franciaország):

308.
Andrei KUTSILA & Aleksander NALIVAIKO (Fehéroroszország / Lengyelország):
Dniuka  45 min.

309.
Maciej GLOWINSKI (Lengyelország):
Do dna  20 min.

310.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):

Zenével és színekkel érkezem
311.
FEJŐS Csilla (Szerbia):

312.
Rita Colantonio (Olaszország):
Donne di sabbia  30 min.

313.
Guillermo GARCÍA CARST (Spanyolország):

314.
Leendert POT (Hollandia):
Doorgaan  10 min.

315.
Miquel ANGEL, Arbona SASTRE, Alfonso DAVID, Florencio VICENTE, Soledad BONNEFONT ALTIMIRA (Spanyolország):

316.
Joan CHEMLA (Franciaország):
Dr Nazi  15 min.

317.
Nirmal Chander DANDRIYAL (India):

318.
Christina von GREVE (Németország):
Drift  7 min.

319.
Stephen FINGLETON (Egyesült Királyság):
Driver  10 min.

320.
Grzegorz KORCZAK (Lengyelország):
Droga  43 min.

321.
Mária OµHOVÁ (Szlovákia):
Drum and Bass  5 min.

322.
Riri RIZA (Indonézia):
Drupadi  40 min.

323.
Tomaľ GORKIč (Szlovénia):
Dvigalo  6 min.

324.
Lucie DUCHêNE (Franciaország):
Eau FORTE  17 min.

325.
Maguns von HORN (Lengyelország):
Echo  15 min.

326.
Slawomir MILEWSKI (Egyesült Királyság):

Edward
327.
BOGDÁN Zoltán (Magyarország):
Edward  9 min.

Egy hölgy ébredése...
328.
PANNONIAY Boglárka Erzsébet (Magyarország):

329.
Helinä HUKKATAIVAL (Finnország):
Ei ole  5 min.

330.
Ophir BENSHIMON (Izrael):
Eish yashen  15 min.

Elágazó Ösvények Kertje
331.
NAGY Róbert (Magyarország):

Búcsú egy legendától
332.
Nestor Gaston GODOY CARBONEL & Pablo Gabriel ALCOBA (Argentína):

333.
Diego ELÍAS BASURTO (Peru):
El Agujero  17 min.

334.
Eduardo de la SERNA, Lucas MARCHEGGIANO, Adriana YURCOVICH (Argentína):
El ambulante  84 min.

335.
Julia SCHULZ (Egyiptom / Németország):
El Arosa  20 min.

336.
Juan CAUNEDO DOMÍNGUEZ (Spanyolország / Kuba):
El Bache  11 min.

337.
Marina SERESESKY (Spanyolország):
El Cortejo  14 min.

338.
Victor MORENO (Spanyolország):
El Extrano  2 min.

339.
Jose $ Cesar ESTEBAN ALENDA (Spanyolország):

340.
Jesús Hermida JIMÉNEZ aka "hache", José Manuel SÁNCHEZ aka "JM Salvatierra" (Spanyolország):

341.
Fernando CAMOZZI (Argentína):
El Passajero  12 min.

342.
Jesús URDA (Spanyolország):

343.
Guillermo Arias-Carbajal ALONSO (Spanyolország):

A díj
344.
León Siminiani (Spanyolország):

345.
Diego SANCHIDRIÁN (Spanyolország):

346.
Mauricio FRANCO (Spanyolország):

347.
Juan RAIGADA (Spanyolország):

348.
Léon SIMINANI (Spanyol):
El Tránsito  13 min.

349.
Coté SOLOER (Spanyolország):

350.
Yannick MULLER (Franciaország):
Elena  20 min.

Elisa K
351.
Judith COLELL & Jordi CADENA (Spanyolország):
Elisa K  72 min.

352.
Hanne LARSEN (Norvégia):
Ella  24 min.

353.
BESSENYEI Kati (Magyarország):
Elnézést  1 min.

354.
Waël Noureddine (Franciaország):

355.
Mathy TREMEWAN & Fran BROADHURST (Egyesült Királyság):
Elsewhere  13 min.

Embargo
356.
António FERREIRA (Portugália):

Emlékezetből
357.
GAÁL Mariamm & REICH Dániel (Magyarország):
Emlékezetből  10 min.

358.
Palacio ROJO (Spanyolország):
Emotistory  6 min.

359.
Albert PLANELL (Spanyolország):
Emovere  70 min.

360.
Mathieu PAQUIER (Franciaország):
En Boîte  12 min.

361.
Fanny DAL MAGRO (Franciaország):
En Suspension  19 min.

362.
Nayra SANZ FUENTES & Javier SANZ FUENTES (Spanyol):
Encounter  14 min.

363.
PÁTZAY Ádám (Magyarország):
Encounter  3 min.

364.
Dagmar EGE (Németország):

365.
Carl STEVENSON (Egyesült Királyság):
Equilibrium  7 min.

Erdő
366.
KÁRPÁTI György Mor (Magyarország):
Erdő  12 min.

Sajtóhiba
367.
Marek LECHKI (Lengyelország):

368.
Francisco AMEZCUA (Mexikó):
Esencia  17 min.

369.
Tzipi TROPE (Izrael):

370.
Irena PASKALI (Németország):
Essence  4 min.

evőKanál
371.
Kate HAASE (Németország):

372.
Izabela PLUCINSKA (Lengyelország / Németország):
Esterhazy  25 min.

373.
Juan Francisco VIRUEGA (Spanyolország):
Estocolmo  14 min.

374.
Jonathan BORGEL (Franciaország):

375.
Remy DUPONT, Gaspard ROCHE, Paulin COINTOT, Paul Emile BOUCHER, Benjamin FLOUW, Antoine ROBERT (Franciaország):
Evasion  4 min.

376.
Valery SCHATZ (Franciaország):

377.
Alaitz Arenzana, Maria Ibarretxe (Spanyolország):
Exhibition 19  9 min.

378.
Jakob D. WEYDEMANN (Németország):

379.
Ulu BRAUN (Finnország):

Elsőszülött
380.
Christer LARSEN (Norvégia):

381.
Ainhoa MENDENDEZ (Spanyolország):

382.
GÉVAI Bálint (Magyarország):
Fényszórók  3 min.

383.
Aleksey NIKOLSKY & Andrew ZEY (USA):

384.
Christophe DERAM (Franciaország):
Face  21 min.

Háborgó tenger
385.
Olivier LOUSTAU (Franciaország):

Tények
386.
MURANYI Matza Terez (Románia):

387.
Nicolas GIRAUD (Franciaország):
Faiblesses  27 min.

Falun
388.
WONHÁZ Annamária (Magyarország):
Falun  11 min.

389.
Laura von BIERBRAUER (Németország, Argentína):

390.
Stanley ORZEL (Hong Kong / USA):
Far Away Eyes  88 min.

391.
Mohammad REZA MINAPOOR (Irán):

392.
Astrid Elizabeth BANG (Norvégia):

393.
Davor MEDURECAN (Horvátország):

394.
Hosseinpour POURIA (Franciaország):
Favorite things  16 min.

Fehér nyíl
395.
BABOS Tamás (Magyarország):
Fehér nyíl  30 min.

Fehéren-feketén
396.
LÁSZLÓ Gábor (Magyarország):

397.
George ILYUSHOV (Oroszország):
Fellow Traveler  14 min.

Felnőttfilm
398.
LÁSZLÓ Péter (Magyarország):
Felnőttfilm  10 min.

399.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):

400.
Andrzej Mankowski MANKOWSKI (Lengyelország):

401.
Ziya DEMIREL (Törökország):
Filmin Adı  20 min.

402.
Doug HENRY (USA):

403.
Nieto (Franciaország):

404.
Rosa LIKSOM (Finnország):

405.
Rosa LIKSOM (Finnország):

406.
Mitsuru TAMATSUKA (Japán ):
Firewater  15 min.

407.
Clare O HAGAN (Egyesült Királyság):

408.
Katarina LAUNING (Norvégia):
Fisk er Sunt  10 min.

409.
Vincent STAROPOLI & Sylvain DESCLOUS (Franciaország):

Múlandó találka
410.
Melanie PIEPER (Németország):

Virágcserepek
411.
Rafael Sommerhalder (Egyesült Királyság / Svájc):

Formátum
412.
Darko BAKLIZA (Horvátország):

413.
Noelia Rodríguez DEZA (Spanyolország):
Formol  15 min.

414.
Nicolas SARKISSIAN (Franciaország):
Fracture  27 min.

415.
Mélanie SAUMURE (Kanada):

416.
Damir CUCIC (Horvátország):
Fraktali  8 min.

A freskó: Dragulea átka
417.
Ion Octavian FRECEA (Románia):

418.
Manuel POUTTE (Belgium):
Fritkot  65 min.

419.
Pedro P. JIMÉNEZ & Luis M. SEGURA (Spanyol):

420.
Rafal KAPELINSKI (Lengyelország):

421.
Matthew Lancit (Franciaország):

422.
Ricardo ANTUNES MARTINS (Portugália):

423.
Eunjung HWANG (USA):

424.
Lauri ASTALA (Finnország):
Gamelan  6 min.

425.
Abdenour ZAHZAH (Algéria):
Garagouz  24 min.

426.
Venetia Taylor (Ausztrália):
Garbo  5 min.

427.
Yusup RAZYKOV (Oroszország):
Gastarbaiter  94 min.

428.
Tomasz JURKIEWICZ (Lengyelország):

429.
Mauro MUELLER (Libanon / USA / Svájc):
Ge.hen'nah  12 min.

430.
Barbara HAMMER & Gina CARDUCCI (USA):
Generations  30 min.

Gesher
431.
Vahid VAKILIFAR (Irán):
Gesher  84 min.

432.
Ramon ZÜRCHER (Németország):

433.
Melanie MENARD (Egyesült Királyság):
Ghost House  8 min.

434.
Laure CHARPENTIER (Franciaország):
Gigola  102 min.

435.
Vianney MEURVILLE (Franciaország):

436.
Kirineos PAPADIMATOS (Görögország):

437.
Jürgen ELLINGHAUS (Franciaország / Németország):

438.
Christian HORNUNG (Németország):
Glebs Film  27 min.

439.
Anne BUFFET (Franciaország):
Gling Gling  11 min.

440.
Myroslav SLABOSHPYTSKIY (Ukrajna):
Glukhota  11 min.

441.
Joachim AUST (Németország):
Go Away  4 min.

442.
Billy LUMBY (Egyesült Királyság):
God View  7 min.

443.
Konrad SZOLAJSKI (Lengyelország):

444.
Nikolay YAKIMCHUK (Oroszország):
Granat dlya Evy  25 min.

445.
Bogdan MIHAILESCU (Románia):
Grand Café  8 min.

446.
Jean-Claude TAKI (Franciaország):
Greek Salad  24 min.

447.
SEBESTYÉN Gergely (Magyarország):

448.
Adnan SOFTIĆ (Németország / Bosznia-Hercegovina):
Ground Control  13 min.

Guru
449.
TÓTH Tamás (Magyarország / India):
Guru  72 min.

Hát ki az én életem?
450.
DOROTTYA Zurbó (Magyarország):

451.
Margarita BALAKLAV (Izrael):

452.
Hyun-shin Mo (Dél-Korea):
Ha-nyoe  4 min.

453.
Juan RUIZ & Anthony ESPINOSA (Spanyolország):
Habitat  5 min.

454.
Peiman DEHGHANI (Irán):

455.
Marko Ubovic (Szerbia):

456.
Adina ISTRATE (Egyesült Királyság):
Half Moon  13 min.

A nagy szürke gébics
457.
Chintis LUNDGREN (Észtország):

458.
Doron TSABARI (Izrael):

459.
Avishai SIVAN (Izrael):
HaMeshotet  86 min.

460.
Or YASHAR & Yuval OVADIA (Izrael):
Hamesima X  91 min.

Mi anyáink
461.
Ebrahim SAEEDI & Zahavi SANJAVI (Irán):

Insequence & Végtelen
462.
Mir Kian ROSHANNIA (Irán):

Hangok a hang utcából
463.
FEKETE Csilla (Magyarország):

Hangos felületek
464.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

Hannah
465.
Sergio CRUZ (Egyesült Királyság):
Hannah  6 min.

Hanoi-Varsó
466.
Katarzyna KLIMKIEWICZ (Lengyelország):

467.
Joachim AUST (Németország / Ausztrália):

468.
Dante J JAMES & Olivier SIMONNET (Franciaország):

469.
Danny VERETE (Izrael):

470.
Laura HORELLI (Finnország):
Haukka-Pala  29 min.

471.
Mehmet BASAK (Törökország):
Hayat Memat  10 min.

472.
royal.rhythm.composer (Olaszország):
HCMCbabyACTION  36 min.

Otthon
473.
Lynn KOSSLER & Dagmar EGE (Németország):

474.
Shalizeh AREFPOU (Irán):
Heiraan  88 min.

475.
Goran TRBULJAK (Horvátország):
Helixbauhaus  8 min.

476.
Li YANG (Kína):
Helpless  27 min.

Hepicat
477.
Nuno PORTUGAL (Portugália):
Hepicat  12 min.

478.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
Here & There  1 min.

Testvér
479.
Marcel RASQUIN (Venezuela):

Csuklás
480.
Derville QUIGLEY (Egyesült Királyság / Írország):

Hidegzuhany
481.
NAGYPÁL Orsolya (Magyarország):
Hidegzuhany  14 min.

482.
Robert von WROBLEWSKY (Németország):
Hilf dir selbst  26 min.

483.
Philipp BANK (Németország):
Hirsch!  16 min.

484.
Grzegorz JAROSZUK (Lengyelország):

485.
Alice PRIOR (Egyesült Királyság):
Hole  15 min.

486.
Mauri LEHTONEN (Finnország):

487.
Marco SPAGNOLI (Olaszország):

488.
Francesco FILIPPI (Olaszország):
Home  15 min.

489.
Raphaël NUBLAT (Franciaország):
Homecoming  45 min.

490.
Pedro SENA NUNES (Portugália):
Hope  10 min.

491.
Renaud DE PUTTER (Belgium):
Hors Chant  32 min.

492.
Stephen IRWIN (Egyesült Királyság):
Horse Glue  7 min.

Éden Hotel
493.
Sophia TZAVELLA (Bulgária):

http://
494.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
http://  12 min.

http://communism2010.ro
495.
SÁNTHA Dénes és DAMÓ Zsolt (Románia):

Hunky Blues az amerikai álom
496.
FORGÁCS Péter (Magyarország):

497.
Sébastien CARFORA (Franciaország):

498.
Cedric PREVOST (Franciaország):
Hymen  25 min.

499.
Niina SUOMINEN (Finnország):

500.
Muhammad Umar SAEED (Pakisztán):
I'm Agha  8 min.

501.
Antonio DE PALO (Olaszország):

502.
David JANSEN (Németország):
I don't care  5 min.

503.
Tomer HEYMANN (Izrael / Németország):
I Shot My Love  70 min.

504.
Oscar LALO (Franciaország):
I téliya  14 min.

505.
Sam FIRTH (Egyesült Királyság):
I.D.  1 min.

506.
Yannick COUTHERON (Franciaország):
Iceberg  10 min.

508.
Jury Demin (Oroszország):
Igra  26 min.

Ill Nino
509.
KÁDÁR Róbert (Magyarország):
Ill Nino  4 min.

510.
Julia FULLER (USA):

511.
Maja NAGEL (Németország):
Immerfort  8 min.

512.
Tamar SHIPPONY (Izrael):
In Between  2 min.

513.
Aurelia MORALI & Julien GRAS-PAYEN (Franciaország):
In limbo  20 min.

514.
Tero PUHA (Finnország):

515.
Hadis JANBOZORGI (Irán):

Varázslat
516.
Tomek WYSOKINSKI (Lengyelország):

517.
GERŐ Péter (Magyarország):

518.
Krzysztof KOWNAS & Grzegorz CZERNIAK (Lengyelország):

519.
Kaija HELWEG (Németország):
Ins Blaue  30 min.

520.
Elodie RIVALAN (Franciaország):
Inspiração  11 min.

Barna Kültakaró
521.
VÁRADI Béla (Magyarország):

522.
Antonello Novellino & Antonio Quintanilla (Spanyolország):
Intercambio  15 min.

523.
Jan Dirk Peereboom Voller (Hollandia):
Intermezzo  23 min.

Leltár
524.
TÚRI Bálint Márk (Franciaország):

525.
Harold Chapman (Egyesült Királyság):
Invisible  15 min.

526.
David AZOULAY (Franciaország):
Isaac fils de  26 min.

527.
Vincenzo PERRELLA & Dan OSBORN (Ausztrália):
It's Just Gary  19 min.

Reménység
528.
Elinor BURKETT (Zimbabwe / USA):

529.
Vadim DUBROVITSKY (Oroszország):
Ivanov  170 min.

530.
Michal BROZONOWICZ (Lengyelország):
Ja tu rzadze  8 min.

531.
Benjamin GRONAU (Németország):
Jakob  10 min.

532.
(Belgium):
Jattaa  16 min.

533.
Lina LUZYTE (Litvánia):

534.
Vergine KEATON (Franciaország):

535.
Marthe Le MORE (Franciaország):

536.
Sébastien ONOMO (Franciaország):

537.
Bernard TANGUY (Franciaország):

538.
Philippe LOCQUET (Franciaország):

539.
Oliver RAUCH (Németország):

540.
Behrouz NOURANIPOOR (Irán):

541.
Myriam MORALY (Franciaország):
Jeux de Mains  9 min.

542.
Zuolong SHAN (Kína):
Jie wo yi sheng  62 min.

543.
Maxime GIROUX (Kanada):

544.
Maija BLåFIELD (Finnország):

545.
Fabrizio TERRANOVA (Belgium):

546.
Vincent DIDEROT (Franciaország):
Jour 0  15 min.

547.
Sassan PESYAN (Irán):

548.
Daniel ROMERO (Spanyolország):
Juan Con Miedo  11 min.

549.
Jono CANDLISH-WILSON (Egyesült Királyság):
Judgement Day  4 min.

550.
João KREFER (Brazília):
Julho  1 min.

551.
Ana CORRIE (Egyesült Királyság):
Julian's Garden  21 min.

552.
BADITS Ákos (Magyarország):
Juliska  8 min.

Holnap...
553.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):

Kút a Nap alatt
554.
KAPRONCZAI Erika (Magyarország):

555.
Annie G. PERTAN & Esra G. PERTAN (Törökország):

556.
Selin CEVIZLI (Törökország):

Kávé és cigi
557.
Jana Magdalena KEUCHEL & Daniel WACKER (Németország):

558.
Kristof HOORNAERT (Belgium):
Kain  16 min.

Így ért véget a nyaram
559.
Alexei POPOGREBSKY (Oroszország):

Hogy vagy?
560.
Ozlem AKOVALIGIL (Törökország):

561.
Elina SALORANTA (Finnország):

562.
Anna PORZELT (Németország):
Kalter Hund  20 min.

563.
Kineret HAY-GILLOR (Izrael):
Kama Ahava  53 min.

564.
Jasin CHALLAH (Németország):

Kamila
565.
Matthew HAWKINS (Egyesült Királyság):
Kamila  4 min.

566.
Eduard TADEVOSYAN (Oroszország):
Kamni  30 min.

Kapcsolat
567.
BÓNÉ Péter (Magyarország):
Kapcsolat  2 min.

568.
Nail PELIVAN (Törökország):
Karanlik Hikaye  13 min.

Karsi történetek
569.
Ozcan Alper, Zehra Derya Koc, Ulku Oktay, Ahu Ozturk, Emra Akay (Törökország):

Ceruzával írva
570.
Yaron BAR (Izrael):

571.
Evgeny Aleksandrov & Elena Danilko (Kazahsztán):

Keleti pu.
572.
RUDOLF Péter (Magyarország):
Keleti pu.  85 min.

573.
Toshikazu ISHII (Japán):

574.
Mikko KUORINKI (Finnország):
Kesäparaati  3 min.

575.
Miguel Ángel Jiménez (Spanyolország):

Csókolj meg!
576.
Vincent DIDEROT (Franciaország):

577.
Marcus ZILZ (Németország):

578.
GERŐ Péter (Magyarország):

579.
Rafał ŁOBODZIńSKI (Lengyelország):
Kołysanka  10 min.

580.
Yossi AVIRAM (Izrael):
Kol Erev  70 min.

581.
Corinna LIEDTKE (Németország):

Komoly Dolgok
582.
SZABÓ Csilla (Magyarország):

583.
Oleg KORSAKOV (Oroszország):
Konechnaya  11 min.

584.
HERNÁDI Ambrus (Magyarország):
Konyhanyelven  4 min.

585.
Miles GOODALL (Dél-afrikai Köztársaság):
Kool South  29 min.

Kormányeltörésben
586.
Igor and Ivan BUHAROV (Magyarország):

587.
Carlos DITTBORN CALLEJAS (Chile):
KorpuNater  6 min.

588.
Harri J. RANTALA (Finnország):
Kotiinpaluu  20 min.

589.
Vappu ROSSI (Finnország):
Kotiutuminen  1 min.

590.
Arkadiusz BIEDRZYCKI (Lengyelország):

591.
Arno HAZEBROEK (Egyesült Királyság):
Krym  10 min.

592.
Uladzimir KOLAS (Lengyelország):
Kryzys w raju  59 min.

593.
Klim SHIPENKO (Oroszország):
Kto ya?  98 min.

594.
Anneli NYGREN (Finnország):

595.
Harri LARJOSTO (Finnország):
Kulkutauti  28 min.

Kulo City - Kula Jani kalandjai
596.
KOSTIL Danila (Magyarország):

597.
Li ZHIYONG (Kína):

598.
Clarisse HAHN (Franciaország):
Kurdish Lover  95 min.

599.
Maria AVERINA (Bulgária):
Kusen dom  29 min.

600.
Niina SUOMINEN (Finnország):

601.
Taha KARIMI (Irak):
Kwystani qandil  86 min.

Jakpásztorok
602.
Alijan NASIROV (Kirgizisztán):

603.
Katell QUILLÉVÉRÉ (Franciaország):
L'échapée  18 min.

604.
François TESSIER (Franciaország):

605.
Nicolas BOUCART (Belgium):
L'éclusier  26 min.

606.
Vania LETURCQ (Belgium / Franciaország):
L'été  15 min.

607.
Antoine DUQUESNE (Belgium):
L'Abri  12 min.

608.
Mohammed LATRECHE (Franciaország):

609.
Erik BULLOT (Franciaország):
L'Alliance  24 min.

610.
Pippo MEZZAPESA (Olaszország):
L'altra met?  12 min.

611.
Chiara MALTA (Franciaország):

612.
Nicolas SILHOL (Franciaország):
L'amour-propre  35 min.

613.
Massimiliano CAMAITI (Olaszország):

614.
Gérald CAILLAT (Franciaország):
L'art de Chopin  52 min.

615.
Julie SELLIER (Franciaország):
L'autre  12 min.

616.
Michele MASSÉ (Franciaország):
L'engagement  51 min.

617.
Philippe GOYVAERTZ (Franciaország):

618.
Alice de VESTELE & Michael BIER (Belgium):
L'Heure Bleue  19 min.

619.
Gary FOUCHY, Jeremy GUERRIERI, Paul JAULMES, Nicolas LEROY, Leslie MARTIN, Maud SERTOUR, Alexandre TOUFAILI (Franciaország):
L'Inventeur  4 min.

620.
Sylvain MONTAGNAC (Franciaország):
L'oncle Vincent  18 min.

621.
Nicolas DIOLOGENT (Franciaország):

Léa
622.
Bruno ROLLAND (Franciaország):
Léa  93 min.

623.
Xavi SALA (Spanyolország):
La Autoridad  9 min.

624.
Jean-Charles HUE (Franciaország):

625.
Jean Sébastien VIGUIÉ (Franciaország):

626.
Xavier CAZAUX-ZAGO (Franciaország):
La Chaîne  14 min.

627.
Mallory GROLLEAU (Franciaország):

628.
Linda OSUSKY (Franciaország):

629.
Chus DOMINGUEZ & Elena CORDOBA (Spanyolország):

A tó asszonya
630.
Mathilde PHILIPPON AGINSKI (Franciaország):

631.
Pierre PRIMETENS (Franciaország):

A lány és a vadász
632.
Jadwiga KOWALSKA (Svájc):

Lány az úton
633.
Renaud CALLEBAUT (Belgium):

634.
Michaël HAVENITH (Belgium):
La Fin Du Monde  10 min.

635.
Stéphane RAYMOND & Julien LACHERAY (Franciaország):

A nagy futam
636.
Kote Camacho (Spanyolország):

637.
Khalil CHERTI (Franciaország):

638.
GÖRÖGH Árpád (Magyarország):
La Guardian  11 min.

639.
José Luis MONTESINOS (Spanyol):

640.
Uli STELZNER (Németország / Guatemala):

641.
Emmanuelle DEMORIS (Franciaország):

642.
Gemma VIDAL (Spanyolország):
La nadadora  10 min.

643.
Christophe TOURRETTE (Franciaország):

644.
Alessandro CELLI (Olaszország):
La pagella  11 min.

645.
Iyari WERTTA (Mexikó):
La pantera negra  108 min.

646.
Nazim DJEMAï (Franciaország):

647.
Manuel CALVO (Spanyolország):

648.
Paul SAINTILLAN (Franciaország):

649.
Vicente VILLANUEVA (Spanyolország):

650.
Andrea MONZANI (Olaszország):

651.
Frederic PELLE (Franciaország):

652.
Anna Sanmartí (Spanyolország):

653.
Federico VEIROJ (Uruguay / Spanyolország):
La vida útil  67 min.

654.
Harry BOZINO (Franciaország):

655.
Philippe ROUY (Franciaország):
La Voûte  07 min.

656.
Hiwa AMINNEJAD (Irán):

657.
Ruta CELMA (Lettország):
Laimes luteklis  52 min.

658.
Zeljko MIRKOVIC (Szerbia):

Lakótársat keresünk!
659.
DUDÁS Balázs (Magyarország):

660.
BELLA Cecilia (Magyarország):

661.
Tobias ROSENBERGER (Spanyolország):

662.
Erik BAEZA (Mexikó):
Las dos marias  19 min.

663.
Nestor SAMPIERI (Mexikó):

664.
David SANZ & Tony LOPEZ (Spanyolország):
Lastrain  23 min.

665.
Ehecatl GARAGE (Mexikó):
Laszlo  15 min.

666.
Tali GOLDRING (Izrael):

667.
NIETOV (Franciaország):
Lazarov  5 min.

668.
Lily SHEFFY (Izrael):
Le'an ata ratz  56 min.

Drága Sophia
669.
Ohad ITACH (Izrael):

670.
Sarah ARNOLD (Franciaország):

671.
Céline PARDOUX, Boris ESCODA (Franciaország):
Le cercueil  12 min.

672.
Vincent BURGEVIN & Franck LEBON (Franciaország):

673.
Frédéric BRUGUET (Franciaország):

674.
Anatoliy LAVRENISHIN (Franciaország / Ukrajna):

675.
Raphaël MATHIE (Franciaország):
Le Cri  22 min.

676.
Eric FALARDEAU (Kanada):
Le Cycle  7 min.

677.
Paul Alexandre (Franciaország):

678.
Sonia BUCHMAN (Franciaország):
Le faux pas  20 min.

679.
Katia ROESSEL (Franciaország):
Le giron  16 min.

680.
Nicolas ZAPPI (Franciaország):
Le Hobby  15 min.

681.
Lionel ROY (Franciaország):
Le Jardin  19 min.

A víztornyista
682.
Emmanuel GORINSTEIN (Franciaország):

683.
Alexandra PIC & Nicolas BEAUCHAMP (Franciaország):

684.
Sébastien ROSSIGNOL (Franciaország):
Le Miroir  15 min.

685.
Emmanuel MARRE (Belgium):

686.
Bruno COLLET (Franciaország):

687.
Dominique REDING (Belgium):

688.
Catherine COHEN & Sandrine COHEN (Franciaország):

689.
Aurélien VERNHES-LERMUSIAUX (Franciaország):
Le Rescapé  33 min.

690.
Hafsia HERZI (Franciaország):
Le Rodba  15 min.

691.
Jérémie PRIGENT (Franciaország):

692.
Joanna LURIE (Franciaország):

693.
Hervé JAKUBOWICZ (Franciaország):

694.
Charles KLIPFEL & Quentin CARNICELLI (Franciaország):

695.
Tawfik Mohammad (Irak):

696.
Pablo GONZÁLEZ (Franciaország):

697.
Petra KATRANDZHIEVA (Bulgária):
Legloto  9 min.

698.
natacha CAMPOURCY (Belgium):

699.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

700.
Clémence MADELEINE-PERDRILLAY (Franciaország):

Sunset utcai ikrek
701.
Marc RIBA & Anna SOLANAS (Spanyolország):

702.
Sophie FARKAS BOLLA (Kanada):

703.
Julien PETIT (Franciaország):
Les Figures  12 min.

704.
Frédéric MALEGUE (Franciaország):

705.
Fabien GUYOT (Franciaország):

706.
Lionel MONIER (Franciaország):

Vörös függönyök
707.
Alain DEYMIER (Spanyolország / Franciaország):

708.
Oscar BERNÁCER (Spanyol):

709.
Sébastien ONOMO (Franciaország):
Les Suspects  20 min.

710.
Hind BENCHEKROUN & Sami MERMER (Kanada / Marokkó):

711.
Julien GUETTA (Franciaország):

712.
Jules ZINGG (Franciaország):
Les Voisins  11 min.

713.
Jean VILLEMIN (Franciaország):

714.
Irina GOLINA-SAGATELIAN (Izrael):
Leshii  3 min.

715.
Som CHAKRABORTI (India):

716.
Filipa REIS, João MILLER GUERRA, Nuno BAPTISTA (Portugália):
Li Ké Terra  65 min.

717.
Claire WALKA (Németország):
Lichtspuren  15 min.

718.
Matthias Santiago STAEHLE (Németország):

719.
Xia Peng (Kína):
Liezi  7 min.

720.
Konstantinos-Antonios Goutos (Görögország / Németország):

721.
Boris KOZLOV (Spanyolország):

722.
Mikko KALLINEN (Finnország):
Light life  15 min.

Fények
723.
Giulio RICCIARELLI (Németország):

724.
Álvaro COLLADO (Spanyolország):
Limbo  10 min.

725.
Jens WISCHNEWSKI (Németország):
Live Stream  47 min.

726.
Derville QUIGLEY (Egyesült Királyság / Írország):

727.
Bernhard HETZENAUER (Mexikó / Németország / Ausztria / Argentína):

Logorama
728.
H5 (François Alaux, Hervé de Crécy, Ludovic Houplain) (Franciaország):
Logorama  16 min.

A mágányos szamaritánus
729.
Barak HEYMANN (Izrael):

730.
Jani RUSCICA (Finnország):
Lopun alkuja  18 min.

731.
Tucker DAVILA WOOD (Spanyolország):

732.
Belén GÓMEZ (Spanyolország):

733.
Alberto PÉREZ (Spanyolország):

734.
Yuval NATHAN & Merav NATHAN (Izrael):

735.
Gilles CUVELIER (Franciaország):
Love Patate  13 min.

736.
Albert PINTÓ (Spanyolország):
Lucille  9 min.

737.
Jaana KOKKO (Finnország):
Lukupiiri  33 min.

738.
Irina GOLINA -SAGATELIAN (Izrael):
Lunch  1 min.

739.
FAZEKAS Máté (Magyarország):
Másodszor  10 min.

740.
FELMÉRI Cecília (Magyarország / Románia):

Egy zavarodott kisasszony emlékei
741.
Keren MARCIANO (Franciaország):

Mézes Mázos
742.
TÓTH Luca & JURIK Kristóf (Magyarország):
Mézes Mázos  3 min.

743.
Nail PELIVAN (Törökország):
Mülteci  25 min.

744.
Mathieu MAZZONI (Franciaország):
Ma Mort à Moi  10 min.

745.
Rakhshan Bani-Etemad (Irán):

746.
Eric-John BRETMEL (Franciaország):

747.
Uda BENYAMINA (Franciaország):

748.
Simo ROUHIAINEN (Finnország):

749.
Tom MADAR, Emlly NOY, Inbar ROTSTEIN (Izrael):
Madregot  8 min.

Magasfeszültség
750.
ERDÉLYI Dániel (Magyarország):

751.
Eleonore POURRIAT (Franciaország):

752.
SZŐCS Tamás (Románia):

753.
Alice NELLIS (Csehország):
Mamas & Papas  110 min.

754.
Hugo ROMERO URBANEJA (Spanyolország):

755.
Olga BRIO (Izrael / Kanada):
Man and Raven  6 min.

756.
Gustavo KORTSARZ (Franciaország):
Manos  2 min.

757.
Vincent DEVEUX (Belgium):

758.
Christopher MURRAY & Pablo CARRERA (Chile):

759.
Mayumi NISHIJIMA (Japán):
Map of mind  4 min.

760.
Payman HAGHANI (Irán):

Margarét
761.
TÖRÖK Marcell (Magyarország):
Margarét  42 min.

Gyógyír
762.
Alireza Davoodnejad (Irán):

763.
Juan MOMPEÁN (Spanyolország):
Maria  13 min.

764.
Alex MONTOYA (Spanyol):
Marina  14 min.

765.
TÖRÖK Áron (Magyarország):
Marriage 082910  14 min.

766.
(Belgium):
Martha  27 min.

Martha
767.
Marcelino Islas HERNÁNDEZ (Mexico):
Martha  76 min.

768.
Rapahel DETHIER (Belgium):
Martha  27 min.

769.
Anssi KASITONNI (Finnország):
Masa  11 min.

770.
Quay Brothers (Lengyelország):
Maska  24 min.

771.
Jakub PIATEK (Lengyelország):
Matka  11 min.

772.
Fenar AHMAD (Dánia):
Megaheavy  19 min.

Szásám
773.
Markus KAATSCH (Németország):

774.
Tereza STEHLIKOVA (Egyesült Királyság):
Melusine  9 min.

Memoir
775.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Memoir  2 min.

Mendelssohn Bartholdy
776.
Rita BAKACS (Németország):

Menet
777.
GUTEMA Dávid (Magyarország):
Menet  6 min.

778.
Daniel RODRIGO (Spanyolország):
Mental Laxative  12 min.

779.
Tarik SALEH (Svédország):
Metropia  86 min.

780.
Javier VELASCO (Spanyolország):

781.
Beatriz SANCHIS (Spanyolország):
Mi otra mitad  18 min.

782.
Mathieu BUSSON (Franciaország):
Micha Mouse  25 min.

783.
Alberto Yoel Garcia YOEL GARCIA (Kuba):
Miedos  4 min.

784.
Visa KOISO-KANTTILA (Finnország):
Miehen kuva  81 min.

785.
Minna RAINIO, Mark ROBERTS (Finnország / USA):

786.
Simon Jaikiriuma PAETAU (Kuba):
Mila Caos  18 min.

787.
Helinä HUKKATAIVAL (Finnország):
Milk  3 min.

788.
BUCSI Réka, VARGA Petra (Magyarország):
Mime Appétit  2 min.

789.
Joao ABECASIS FERNANDES (Portugália):

Mindenki Boldog
790.
HERCZEG Attila (Magyarország):
Mindenki Boldog  15 min.

791.
Maarit SUOMI-VääNäNEN (Finnország):

792.
Virginie PEREZ (Franciaország):
Minstrel  10 min.

793.
Katharina WYSS (Németország):
Minusland  40 min.

794.
Teemu MäKI (Finnország):
Mitä varten?  6 min.

795.
Pascal-Alex VINCENT (Franciaország):

796.
Yohann AUROUX-BERNARD, Romain BORREL, Paulin COINTOT, Boris CROISE, Nicolas LOUDOT, Benjamin RABASTE, Gaspard ROCHE, Yoan SENDER (Franciaország):
Modern Spleen  4 min.

797.
Adrian PANEK (Lengyelország):

798.
Barbara BIALOWAS (Lengyelország):
Moja nowa droga  37 min.

799.
Mahmood Rahmani (Irán):
Molf-e Gand  53 min.

800.
Patricia STROUD (Franciaország):

801.
Milja VIITA (Finnország):

802.
Antoine ARDITTI (Franciaország):

803.
Shota GAMISONIA (Oroszország):
More Zhelaniy  27 min.

804.
Loghman KHALEDI (Irán):

805.
Alexandre CUEGNIET, Paul SERRELL, Emeline CHANKAMSHU, Sarah SUTTER (Franciaország):
Moskito Bravo  4 min.

Tévedés Motel
806.
Chrissie PARROT (Ausztrália):

807.
Mohamed Ben ATTIA (Tunézia):
Mouja  11 min.

808.
Jon FRICKEY & Till PENZEK (Németország):

809.
Ondrej Svadlena (Csehország):
Mrdrchain  10 min.

810.
Mari-Kaisu MONONEN (Finnország):

811.
Katherine FITZGERALD (Kanada):

812.
Richard ASHROWAN (Egyesült Királyság, Skócia):
Mutus Floris  3 min.

813.
Elsa Brehin (Franciaország):
Muzodrama  4 min.

814.
Elsa BREHIN, Raphaël CALAMOTE, Mauro CARRARO, Maxime CAZAUX, Emilien DAVAUD, Laurent MONNERON, Axel TILLEMENT (Franciaország):
Muzorama  3 min.

815.
Rungano NYONI (Zambia / Egyesült Királyság):

816.
Marcin SAUTER (Lengyelország):

817.
Ivan GOLDSCHMIDT (Belgium):
Na Wewe  18 min.

818.
Florence BRESSON (Franciaország):
Nada a ver  50 min.

819.
Aline D'AURIA (Svájc):
Namaste Saipu  42 min.

Napozz holddal- a Kispálfim
820.
MERÉNYI Dávid (Magyarország):

Negatív magyar filmtörténet
821.
NEMES Gyula (Magyarország):

Negyedem, negyeded...
822.
JÁVOR István (Magyarország):

Nem vagyok tipikus semmi
823.
KOCSIS Judit (Magyarország):

824.
Marko MESTROVIC (Horvátország):

Sose vezess ha halott vagy
825.
Gregor DASHUBER (Németország):

826.
Alla KOVGAN (USA):

827.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (Hollandia):
Niet zonder jou  84 min.

828.
Tero PUHA (Finnország):
Nightshift  5 min.

829.
Benet ROMÁN (Spanyolország):
Nisá (Mujeres)  10 min.

830.
Laure COTTIN (Franciaország):

831.
Fernando DOMINGUEZ (Argentína):

832.
Ivan DIAZ (Spanyolország):
Nocta  11 min.

833.
Askia TRAORE (Franciaország):
Nola  25 min.

Észak-atlanti
834.
Bernardo NASCIMENTO (Egyesült Királyság / Portugália):

835.
Fran KRAUSE (USA):
Nosy Bear  2 min.

836.
Thibault DENTEL (Franciaország):
Not' pays  14 min.

837.
Julian OLMEDO (Argentína):

838.
Philipp ARTUS (Németország):

839.
Romain ANDRÉ (Franciaország):

840.
Jan BOSSE (Németország):

841.
Sonia RINGOOT (Belgium):

November
842.
Guro EKORNHOLMEN (Norvégia):
November  15 min.

843.
Natacha GODFRYD (Franciaország):
Noville  8 min.

844.
Tomasz OLEJARCZYK (Lengyelország):
Nowa  19 min.

845.
Jorge DORADO (Spanyolország):
Nuevos tiempos  18 min.

846.
Samuel TILMAN (Belgium):
Nuit Blanche  20 min.

847.
Alba CURÓS (Spanyolország):
Numen  7 min.

848.
Niklas ANDERSSON (Svédország):
O Helga Natt  10 min.

849.
Yiannis BOUGIOUKAS (Görögország):

850.
Claudio SÁ (Portugália):

851.
Antti TANTTU (Finnország):
Ocho  4 min.

852.
Sergey FRUNZE (Oroszország):
Odin doma  2 min.

853.
Ulla VääTäINEN (Finnország):
Odotus  4 min.

A kerítés
854.
Tomasz MATUSZCZAK (Lengyelország):

855.
Amal KATEB (Franciaország):

856.
David LALE, James NEWTON, Kristian HOVE (Egyesült Királyság):

857.
Juraj LEROTIć (Horvátország):

A homok szájai
858.
Angel Aldarondo (Spanyolország):

859.
Maria ÅNGERMAN (Finnország):
One afternoon  5 min.

860.
Heidi STOKES (Egyesült Királyság):

861.
Heta TAPIO (Finnország):
Orfeuksen takki  10 min.

862.
João KREFER (Brazília):
Oscar 07/02  9 min.

863.
Nikola KOVAC (Horvátország):

864.
Wojciech KASPERSKI (Lengyelország):
Otchlan  33 min.

865.
Marie-Baptiste ROCHES (Franciaország):
Out!  17 min.

866.
Henning Frederik MALZ (Németország):

867.
Peet GELDERBLOM (Hollandia):
Out of Sync  10 min.

868.
Katherine FITZGERALD (Kanada):
Outward Gate  7 min.

869.
Mauri LEHTONEN (Finnország):
Overload  5 min.

870.
Richard MARTIN (Kanada):
Overview  9 min.

Csendes Lelkek
871.
Aleksei FEDORCHENKO (Oroszország):

872.
Laila PAKALNINA (Lettország):
Pa Rubika celu  30 min.

873.
Honeyfield FELLYX (Fülöp-szigetek):
Pagnanasa  132 min.

874.
Lois PATINHO (Spanyolország):

875.
Emilio ALONSO (Spanyolország):
Palabras  14 min.

876.
Rafa ROJAS-DIEZ & José Carlos GÓMEZ (Spanyolország):
Palabras  10 min.

877.
Arantxa ECHEVARRIA CARCEDO (Spanyol):
Panchito  16 min.

878.
Virgil VERNIER (Franciaország):
Pandore  35 min.

879.
Marie LOSIER (USA):

880.
Gladys MARIOTTO (Brazília):

881.
Tomas WELSS BARKAN (Chile):

882.
Giacomo MANTOVANI (Olaszország):
Paranoico  15 min.

883.
Baktash Abtin (Irán):
Park Mark  52 min.

884.
Davis SIMANIS, Gints GRUBE (Lettország):
Pasaules skana  62 min.

885.
Sini PELKKI (Finnország):
Passage  1 min.

886.
Ramon ZÜRCHER (Németország):
Passanten  9 min.

Múló idő
887.
Laura BISPURI (Olaszország):

888.
Preetam KOILPILLAI (India):
Passport Photos  14 min.

889.
VÁCZ Péter (Magyarország):
Patakiskola  2 min.

A gyűlölet ösvényei
890.
Damian NENOW (Lengyelország):

891.
Edmunds JANSONS (Lettország):

892.
Ömer ÇAÇAN (Törökország):
Peçe  7 min.

893.
Tim ROMANOWSKY (Németország):
Peanuts  5 min.

894.
José LOBILLO (Spanyolország):
Peliculeros  15 min.

895.
Jairo CARRILLO & Oscar ANDRADE (Kolumbia):
Pequenas Voces  75 min.

896.
Bertram VERHAAG (Németország):

897.
Steven BALL (Egyesült Királyság):

898.
Rodrigo PERALES (Mexikó):
Pesadilla  6 min.

899.
Andrew MILNE (Kanada):
Phantasm  1 min.

900.
Gerardo HERRERO (Spanyol):
Picnic  13 min.

901.
Erik van SCHAAIK (Hollandia):
Pik  2 min.

902.
Kim Longinotto

903.
Patrick JEAN (Franciaország):
Pixels  2 min.

904.
Olivier NICKLAUS (Franciaország):
Plan cul  12 min.

905.
Momoko SETO (Franciaország):
Planet Z  11' min.

906.
Pilvi TAKALA (Finnország):
Players  8 min.

Nincs több szabad hely
907.
Cedric DUPIRE & Marie RICHEUX (Franciaország):

908.
Joe OLIVIER (Franciaország):

909.
Esther Pérez de Eulate (Spanyolország):

910.
Leszek KORUSIEWICZ (Lengyelország):

911.
Dragomir SHOLEV (Bulgária):
Podslon  88 min.

912.
Renata GABRYJELSKA (Lengyelország):
Pogodna  30 min.

913.
Benjamin D'AOUST (Franciaország / Belgium):
Point de fuite  15 min.

Ponzo
914.
Steffen DOLLHOPF (Németország):
Ponzo  18 min.

915.
Ana PRIETO (Spanyolország):
Por Fin Solos  13 min.

916.
Jose CORRAL (Spanyolország):

917.
Antarès BASSIS (Franciaország):

Tépj szét!
918.
Agnieszka Borowa (Lengyelország):

919.
Niina LEHTONEN-BRAUN (Finnország / Németország):
Postcards  15 min.

920.
Johanne CARPENTIER (Franciaország):

921.
César DIAZ (Belgium):

922.
Igor CHOJNA (Lengyelország):
Przez szybe  15 min.

923.
Igor CHOJNA (Lengyelország):
Przez Szybe  15 min.

924.
Ewa BANASZKIEWICZ (Lengyelország):
Przyjdz do mnie  30 min.

925.
Michal BROZONOWICZ (Lengyelország):

926.
Hope Tucker (USA):

927.
Adán LLORCA (Spanyol):
Pulsos  13 min.

928.
Petra INNANEN (Finnország):
Punahilkka  7 min.

929.
Markus RENVALL (Finnország):

930.
Vivien EBRAN, Julien GERAERT, Victoria JARDINE, David LACAILLE (Franciaország):

931.
Gun HOLMSTRÖM (Finnország):
Purge I  5 min.

932.
(Belgium):
Putain Lapin  9 min.

934.
Marc WEYMULLER (Franciaország):

935.
Pauline GAILLARD (Franciaország):

936.
Arthur VALVERDE (Franciaország):

937.
Pierre-Marie CROQUET (Franciaország):
Réminiscence  10 min.

938.
Jonas GROSCH (Németország):

939.
Rhayne VERMETTE (Kanada):

940.
Claudia NUNES (Brazília):

Reakciók
941.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):
Reakciók  8 min.

942.
Rafal SAMUSIK (Lengyelország):
Real  22 min.

943.
Pilvi TAKALA (Finnország):
Real snow white  10 min.

944.
Gabriele NEUDECKER (Ausztria / Kenya):

945.
Sonja DÜRSCHEID (Németország):

Riszájkling
946.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

947.
Lois PATIÑO (Spanyolország):

948.
Richard ASHROWAN (Egyesült Királyság, Skócia):

949.
Dhimitri ISMAILAJ (Koszovó):

950.
Ruben PRIETO (Spanyolország):
Regeneracion  11 min.

951.
Güclü YAMAN (Németország):

952.
Kalle HAMM (Finnország):
Reliikit  41 min.

953.
Tal HARING (Izrael):
Remains  4 min.

954.
George ILYUSHOV (Oroszország):

955.
Aleko TSABADZE (Grúzia):

956.
Cam WOYKIN (Kanada):
Return to You  5 min.

957.
Tout Court (Franciaország):
Reulf  5 min.

958.
Denise ZIEGLER (Finnország):
Reverse  2 min.

959.
Santiago REQUEJO (Spanyol):
Rhodéa  15 min.

960.
Nicolas LIVECCHI (Franciaország):

961.
Martin Hans SCHMITT (Németország):

962.
Govinda Van MAELE (Luxemburg):
Rocdoc  80 min.

963.
Johnny LARSEN (Dánia):

964.
Axel IGLESIAS (Spanyolország):
Rosas  18 min.

965.
Gabriel BABSI (Franciaország):
Rougenoir  16 min.

966.
Joaquin BRETON (Belgium):
Royaume du O  22 min.

967.
Elise VOGEL (Franciaország):
Rubik's Cube  12 min.

968.
Claire BAUDEAN, Ludovic HABAS, Mickaël KREBS, Julien LEGAY, Chao MA, Florent ROUSSEAU, Caroline ROUX, Margaux VAXELAIRE (Franciaország):
Rubika  4 min.

969.
Ellena MILOVA & Irina PISMENNAJA (Fehéroroszország):
Running Start  70 min.

970.
Marcin Kotliński (Lengyelország):
Ryownik  5 min.

971.
Zbigniew CZAPLA (Lengyelország):
Rytuał  6 min.

Sáiva
972.
Tuva Synnevåg (Norvégia):
Sáiva  9 min.

973.
Diego BARRERA (Spanyolország):

974.
Maria KORPORAL (Olaszország):
Sacrificio  5 min.

975.
Jalal NASIRIHANIS (Irán):
Safare sard  15 min.

976.
Ilgar SAFAT (Azerbajdzsán):
Sahe  118 min.

Sakk
977.
OROSZ István (Magyarország):
Sakk  6 min.

978.
Milan TRENC (Horvátország):
Samoća  8 min.

979.
Dimitri LURIE (Norvégia / Oroszország):

980.
Nicolas NOVAK (Franciaország):
Sang d'encre  22 min.

Különleges Bánásmód
981.
Jeanne LABRUNE (Franciaország):

982.
Nicolas Contant Clémence MÉNARD (Franciaország / Brazília):

983.
Valerie BERTEAU (Belgium):
SaReGa  54 min.

984.
James SNAZELL (Egyesült Királyság):
Scape  7 min.

985.
Walter STOKMAN (Hollandia):

986.
Irena SKORIC (Horvátország):

987.
Guy NATANEL (Izrael / Egyesült Királyság):

988.
André MARQUES (Portugália):
Schogetten  4 min.

Elnyelte a tenger
989.
Andrew KÖTTING (Egyesült Királyság):

990.
Ida SVENONIUS (Svédország):
Seaweed  5 min.

Másodperc
991.
Guusje KAAYK (Hollandia):

992.
Ángel GÓMEZ HERNÁNDEZ (Spanyolország):
Sed de Luz  9 min.

993.
Clint ENNS (Kanada):

Mondatok az angoltanuláshoz
994.
Christophe BALLANGÉ (Franciaország):

995.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

996.
Sylvain CAPPELLETTO (Franciaország):
Septimana  4 min.

997.
Anna KUSMIERCZYK (Lengyelország):
Serca dwa  15 min.

998.
Galina DOLMATOVSKAYA (Oroszország):

999.
Dursun Ali TONBUL (Törökország):
Sessiz 1 Film  11:55 min.

1000.
Marina ANDREE SKOP (Horvátország):
Sevdah  66 min.

1001.
Astrid Elizabeth BANG (Norvégia):
Shadowlight  1 min.

1002.
Meqdad AL KOUT (Kuvait):
Shanab  15 min.

1003.
Toni NORDLI (Norvégia):
Shark Bait  10 min.

1004.
Sylvie COULON (Franciaország):
Sharp Sharp !  65 min.

1005.
Andréa COHEN-B (Franciaország):
Sheket  23 min.

1006.
Hussain SEWDIN (Irak):
Shewi hisab  90 min.

1007.
Naël MARANDIN (Franciaország):
Sibylle  14 min.

1008.
Tessa HOFFE (Kuba):
Siete Dias  11 min.

1009.
Rémi MAZET (Franciaország):
Siggil  20 min.

1010.
Chus DOMINGUEZ & Silvia ZAYAS (Spanyolország):

1011.
Astrid BUSCH (Németország):
Silhouette  6 min.

1012.
Tamar NATANEL (NETHANEL) (Izrael):
Simanim  15 min.

1013.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

1014.
Othman NACIRI (Marokkó):
Sin Palabras  19 min.

1015.
F.Filiz ISIK BULUT (Törökország):
Sirgûn  11 min.

Húgom
1016.
Michael RITTMANNSBERGER (Ausztria):

Ostromlott
1017.
Marcello Quintella e Boynard (Brazília):

1018.
Ahmet BOYACIOGLU (Törökország):
Siyah Beyaz  92 min.

1019.
Aylam ORIAN (Izrael):

1020.
Vakhtang KUNTSEV-GABASHVILI (Grúzia):

1021.
Damir CUCIC & Boris POLJAK (Horvátország):
Sky Spirits  6 min.

1022.
Marie LOSIER (USA):

1023.
Laila EVENSEN (Egyesült Királyság):

Szénégetők
1024.
Piotr ZLOTOROWICZ (Lengyelország):

1025.
Aldo TARDOZZI (Horvátország):
Snapshots  9 min.

1026.
Sabine I. GÖLZ (Ukrajna / USA):

Tudom, hogy van valaki
1027.
Gianclaudio CAPPAI (Olaszország):

Sodrás
1028.
SZABÓ Dorottya (Magyarország):
Sodrás  4 min.

1029.
Roberto Gabriel DOVERIS REYES, Nicolás GUZMÁN MARTÍNES (Chile):

Sok mindent ki kő bírni
1030.
CSUBRILO Zoltán (Szerbia):

1031.
Elisa AMORUSO (Olaszország):
Solo un gioco  15 min.

1032.
Pablo VARA (Spanyol):
Solos  3 min.

1033.
Minna RAINIO, Mark ROBERTS (Finnország):

1034.
Max PORTER & Ru KUWAHATA (USA):

1035.
Emmanuel ABOUT & Gautier ABOUT (Franciaország):

1036.
Ketevan MESKHI (Franciaország):
Sonnet  13 min.

1037.
Levin PETER (Németország):
Sonor  37 min.

1038.
Miia RINNE (Finnország):

1039.
Florianphilipp GAULL (Németország / Portugália):
Souvenirs  61 min.

1040.
Salla MYLLYLä (Finnország):
Speed of light  15 min.

1041.
Max Hattler (Franciaország):
Spin  4 min.

1042.
Edouard Salier (Franciaország):

1043.
Wojciech JAGIELLO (Lengyelország):

1044.
Alana OSBOURNE (Belgium):
Sredni vashtar  14 min.

1045.
Sami VAN INGEN (Finnország):
Stagecoach  9 min.

1046.
Maya VITKOVA (Bulgária):

1047.
Alice BRADSHAW (Egyesült Királyság):
Static  1 min.

1048.
Arne KÖRNER (Németország):
Station  14 min.

1049.
Sam HUNTLEY (Egyesült Királyság):
Steve Avery  5 min.

1050.
David KIDMAN (Franciaország):
Stochastics  7 min.

1051.
Henna-Riikka HALONEN (Finnország):

1052.
Quayola (Franciaország / Egyesült Királyság):
Strata #2  7 min.

1053.
Quayola (Franciaország / Egyesült Királyság):
Strata #3  7 min.

1054.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):

1055.
Mikko KUORINKI (Finnország):

1056.
Kristoffer KARLSSON RUS (Lengyelország):
Street Feeling  18 min.

1057.
Boris Dolenc (Szlovénia):

1058.
Marcin BORTKIEWICZ (Lengyelország):
Sublokator  21 min.

1059.
Leslie SUPNET (Kanada):

1060.
Juliette SALES & Fabien SUAREZ (Franciaország):
Supergirl  15 min.

Szörfösök
1061.
Julien LUCAS (Franciaország):

1063.
Guangyi YU (Kína):
Survival Song  94 min.

1064.
Harold Chapman (Egyesült Királyság):
Sweep  10 min.

1065.
Jan IJäS (Finnország):
Sweet Mov(i)e  4 min.

1066.
Kamil POLAK (Lengyelország):
Switez  20 min.

1067.
Jan WAGNER (Lengyelország):
Syn  28 min.

1068.
Juhani KOIVUMäKI (Finnország):
Synti  3 min.

Székelyindiánok
1069.
BALÁZS Zoltán & KOPACZ Annámria (Magyarország / Románia):

Szabadnapos Ariadné
1070.
NAGY Róbert (Magyarország):

Szarvassá válni
1071.
KATONA Zsuzsa (Magyarország):

1072.
Tomasz WOLSKI (Lengyelország):
Szczesciarze  27 min.

1073.
SZALAY Péter (Magyarország):
Szekondlájf  53 min.

Szent Péter dáciája
1074.
KREIF Zsuzsanna (Magyarország):

1075.
Marcin Janos KRAWCZYK (Lengyelország):
Szesc tygodni  18 min.

Szoborfák
1076.
VEREB Vean András (Magyarország):
Szoborfák  49 min.

Szofitaland
1077.
TARI Zsófia (Magyarország):
Szofitaland  5 min.

1078.
Tuomo KANGASMAA (Finnország):

1079.
Amaury BRUNET, Victoria BRUNEEL, Ingrid MENET, Celine SEILLE (Franciaország):
T ou?  4 min.

1080.
Cosmin TIGLAR (Románia):
Tabacarii  27 min.

Égi dal
1081.
Mati KÜTT (Észtország):

Találtfilm
1082.
KOMJÁTI ferenc (Magyarország):
Találtfilm  3 min.

1083.
Gregory VARDARINOS (Egyesült Királyság, Skócia):

1084.
Matej BOBRIK (Lengyelország):

1085.
Miguel MENDEZ (Spanyolország):
Tanatorios  10 min.

Magányos tangó
1086.
Billy COWIE (Egyesült Királyság):

1087.
Léo MÉDARD (Belgium / Kína):
Tao m'a dit...  18 min.

1088.
Sofia ALYMOVA & Alexey MITSURO (Oroszország):
Tapochki  12 min.

1089.
Loris ACCARIES, Guillaume CUNIS, Rémy DUPONT, Gaël FALZOWSKI, Arnaud JANVIER, Audrey JANVIER, Vincent TONELLI (Franciaország):
Tattoo xxl  4 min.

1090.
Rania ATTIEH & Daniel GARCIA (Egyesült Arab Emírségek / Libanon):

1091.
Hamid Jebelli (Irán):
Tea Man  58 min.

1092.
Andrea ZAMBELLI (Olaszország):

1093.
Krunoslav PTITCHAR & Rafael BERNABEU (Franciaország):
Teletrope  13 min.

1094.
Johanna LECKLIN (Finnország):

1095.
Bob DEAVER (USA):
Test Anxiety  4 min.

Thaiföld
1096.
Zvika BÜCHSENSPANNER (Izrael, Palesztina):

1097.
Danny WINKLER & Emilia LOSEVA (Egyesült Királyság / India):
Than  27 min.

Köszönöm skinhead lány
1098.
Sharon WOODWARD (Egyesült Királyság):

XXI. század
1099.
Arjan BRENTJES (Hollandia):

1100.
Xin FENG (USA):

1101.
Wei-Ming HO (Tajvan):

1102.
Henna-Riikka HALONEN (Finnország):
The Bath house  12 min.

1103.
Alessandro BALTERA (Olaszország):

1104.
Insa MATZEN (Ausztrália):
The Bridge  5 min.

1105.
Alain DELLA NEGRA & Kaori KINOSHITA (Franciaország):

1106.
Julian SEMILIAN (USA):

1107.
Riri RIZA (Indonézia):
The Dreamer  122 min.

1108.
Nargiza MAMATKULOVA (Kirgizisztán):
The Earrings  15 min.

1109.
Allan Sekula & Noël Burch (Spanyolország):

1110.
Emma Sywyj (Egyesült Királyság):

1111.
NOBRAIN (Franciaország):
The Gloaming  14 min.

1112.
Nomint Motion Design (Görögország):

1113.
Henrik Malmgren MALMGREN (Dánia):
The Guest  7 min.

1114.
NOMINT (Görögország):

1115.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

1116.
Sam LEIFER (Egyesült Királyság):

1117.
Hercli BUNDI (Svájc):

1118.
Fabrizio POLPETTINI (Olaszország / Franciaország / Mianmar):

1119.
Jindrich NOVAK (Csehország):
The Klokworx  07 min.

1120.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

1121.
Jaimz ASMUNDSON (Kanada / Németország / Franciaország):
The Magus  12 min.

1122.
Magda M. OLCHAWSKA (Lengyelország / USA):

1123.
Gonzalo BALIESTER (Spanyolország):
The Molky Way  24 min.

1124.
Ben MITCHELL (Egyesült Királyság):

1125.
Emily COOPER (Egyesült Királyság):
The Nest  11 min.

1126.
Katherine FITZGERALD (Kanada):

1127.
David LILLEY (Egyesült Királyság):

Teremtmények eredete
1128.
Floris KAAYK (Hollandia):

1129.
Tereza STEHLIKOVA (Egyesült Királyság):
The Perpetual  23 min.

1130.
Riri RIZA (Indonézia):

1131.
Jeroen JULLET (Belgium):
The Rains  22 min.

1132.
Steve ELKINS (USA):

1133.
Catya PLATE (USA):
The Reading  21 min.

A bérlő
1134.
Jason CARPENTER (USA):

1135.
Cecilia STENBOM (Finnország / Egyesült Királyság):
The Rescue  4 min.

1136.
Omid HASHEMLU & Faride SAREMI (Irán):
The Scorpio  42 min.

A Shukar Collective Projekt
1137.
Matei Alexandru MOCANU (Románia):

1138.
Cherry CHAPMAN (Egyesült Királyság / Magyarország):
The Signal  18 min.

1139.
Dimitris NAKOS (Görögország):
The Son  6 min.

1140.
Kalle HAMM (Finnország):
The Starfish  16 min.

1141.
Roman GRISHIN (Oroszország):
The strange one  17 min.

1142.
Darcy FEHR (Kanada):
The Strangers  3 min.

1143.
Bing SELFISH (Spanyolország):
The Unstrument  99 min.

Keringő
1144.
Maria KORPORAL (Olaszország):

1145.
Carey LEWIS (Kanada):
The Weight  102 min.

1146.
Yi-Jen CHEN (Tajvan):

1147.
Nina LASSILA (Finnország):
Then what  9 min.

1148.
Banu AKESKI (Belgium):
Thermes  27 min.

1149.
IC -98 (Finnország):

1150.
IC -98 (Finnország):

1151.
Heta KUCHKA (Finnország / USA):

1152.
Thomas BURSTYN (Új-Zéland):

Thomas, Thomas
1153.
Corinna LIEDTKE (Németország):
Thomas, Thomas  14 min.

1154.
Maria DUNCKER (Finnország):
Tienvirsi  3 min.

1155.
Jorge NEBRA (Spanyolország):

1156.
Per KROGH (Dánia):

1157.
Petra LINDHOLM (Finnország):
Till Anne Marie  11 min.

1158.
Petri HAKKARAINEN (Finnország):

1159.
Marie-Catherine THEILER & Jan PETERS (Németország):
Time's Up  15 min.

1160.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
Time Code  1 min.

Időzítés
1161.
Amir ADMONI (Brazília):

1162.
Ronit MERANDA, Jacob GARBER, Tim BAMBER (Egyesült Királyság):

1163.
Peris ROMANO DEL PINO (Spanyol):

1164.
Gigi ROMERO (Spanyol):
Together  10 min.

1165.
Marie LOSIER (USA):

1166.
Lena SÉRAPHIN (Finnország / Egyesült Királyság):

1167.
Maija TIMONEN (Finnország):

1168.
Fränk GROTZ (Luxemburg):
Tour of Duty  85 min.

1169.
Andrzej MANKOWSKI (Lengyelország):
Tournée  51 min.

1170.
Nicolas SILHOL (Franciaország):

1171.
Pierre FERRIERE (Franciaország):
Toute Ma Vie  6 min.

1172.
Laura HORELLI (Finnország / Németország):
Trading places  30 min.

1173.
Sammy FRANSQUET (Belgium):
Transparente  13 min.

1174.
Jani RUSCICA (Finnország / Egyesült Királyság):
Travelogue  8 min.

1175.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

1176.
Viorel TIMARU (Románia):
Trenul Foamei  26 min.

1177.
Isabelle TOLLENAERE (Belgium):
Trickland  18 min.

1178.
Roderick MACKAY & Dave STEPHENS (Ausztrália):
Trigger  15 min.

1179.
Marie-Catherine THEILER (Svájc):
Trinkler  9 min.

Tune
1180.
SZABÓ Csilla (Magyarország):
Tune  7 min.

1181.
Anneli NYGREN (Finnország):

1182.
Danny WINKLER & Emilia LOSEVA (Egyesült Királyság / India):

U.F.O.
1183.
Burkhard FEIGE (Németország):
U.F.O.  100 min.

1184.
Ricardo SOTO (Mexikó):

1185.
Tatiana Margaux BONHOMME (Franciaország):

1186.
Quentin LESTIENNE (Franciaország):

1187.
Gaizka URRESTI (Spanyolország):

1188.
Pascale BRISCHOUX (Belgium):
Un duel  13 min.

1189.
Jacques TOULEMONDE VIDAL (Franciaország):

1190.
Sabine El CHAMAA (Franciaország):
Un Mardi  20 min.

1191.
Lanskaya MARIANNA (Franciaország):

1192.
Borja Cobeaga (Spanyolország):

1193.
Bhopal BHOPAL (Franciaország):

1194.
Jaroslaw KONOPKA (Lengyelország):
Underlife  8 min.

1195.
Ananya CHAKROBORTI (India):

1196.
Pascale BRISCHOUX (Belgium):

1197.
Fred JOYEUX (Franciaország):

1198.
Irene Zoe Alameda (Spanyolország):
Uniformadas  18 min.

1199.
Tellervo KALLEINEN & Oliver KOCHTA-KALLEINEN (Finnország):
Unimaa  60 min.

A folyó
1200.
Rimantas GRUODIS & Julija GRUODIENE (Litvánia):
Upe / A folyó  30 min.

1201.
Elise MCLEOD (Franciaország):

1202.
Antanas JANAUSKAS (Litvánia):

1203.
Boris NIKOLOV (Bulgária):
Uslugata  33 min.

1204.
Estela ESTUPINYà GARCIA (Németország):
Utopía  8 min.

1205.
Stella LEONETTI (Olaszország):
uTunes  6 min.

1206.
Natalia MALICH (Oroszország):
Uvlechenie  10 min.

1207.
KISS Virág (Magyarország):
Változás  10 min.

1208.
George BUZOIANU (Románia):

Amikor a citrom sárgulni kezdett...
1209.
Mohammadreza VATANDOUST (Irán):

Valami kék
1210.
ZOMBORÁCZ Virág (Magyarország):
Valami kék  15 min.

1211.
Gabi MARTÍN (Spanyol):
Vecinos  14 min.

1212.
Frederico Machado (Brazília):

1213.
Sergey KOROBEINIKOV (Oroszország):
Velosiped  22 min.

Vénusz vs. Én
1214.
Nathalie TEIRLINCK (Belgium):

Góliát nyara
1215.
Nicolás PEREDA (Mexico / Kanada / Hollandia):

1216.
Tomaľ GORKIč (Szlovénia):
Veriga Mesa  14 min.

A táncos szédülése
1217.
Alphonsine DAVID (Franciaország):

1218.
Dorel MIHAILA (Románia):
Victoria  11 min.

1219.
Eeva-Mari HAIKALA (Finnország):

1220.
Ruben ORDIERES BLANCO (Spanyol):

1221.
Anu PENNANEN & Laura HORELLI (Finnország):
Viesti  14 min.

1222.
Apu FERRO (Spanyolország):
Villa Goldstein  13 min.

1223.
Yiorgos NALPANTIDIS (Görögország):
Virtualities  16 min.

1224.
Jesus Mesas Silva (Spanyolország):

1225.
Alexei GUBENCO (Románia):

1226.
David MACIAN (Spanyolország):
Vivir Del Aire  14 min.

1227.
Yariv BAREL & Mor KAPLANSKY (Izrael):
Vlog  9 min.

1228.
Huseyin BULUT (Törökország):
Vol  2 min.

1229.
Jorge LEON (Belgium):

Walkman szindróma
1230.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

1231.
Benjamin JAKOBS (Németország):

1232.
Marie MAGESCAS (Franciaország):
WARdisease  8 min.

1233.
Karolina BIELAWSKA & Julia RUSZKIEWICZ (Lengyelország):

1234.
Vladimir TODOROVIC (Szingapúr, Szerbia):
Water Hands  93 min.

1235.
Catherine MAXIMOFF (Franciaország):

1236.
Ulf STAEGER (Németország):
Weg.E  8 min.

1237.
Sune BLICHER (USA / Dánia):

1238.
Benoit JACQUOT & Louise NARBONI (Franciaország):
Werther  162 min.

1239.
Nele KONOPKA (Magyarország):

1240.
Jared KATSIANE (USA):
White House  5 min.

Fehér hattyú
1241.
Sil van der WOERD (Hollandia):

1242.
Paul O'DONOGHUE (Írország):

Akárhogy
1243.
Zubin SETHNA (Németország):

1244.
Jesper PETZKE (Németország):
Wie Matrosen  50 min.

1245.
Marcel SCHRÖDER & Melanie REICHMANN (Németország):

1246.
Jérôme de Missolz (Franciaország):
Wild Thing  104 min.

1247.
Susan SOLLINS (USA):

1248.
Arne KÖRNER (Németország):

1249.
Stephanie WANG-BREAL (USA):
Wo Ai Ni Mommy  76 min.

1250.
Florianphilipp GAULL (Németország):
Wochenkarte  9 min.

1251.
Nina LASSILA (Finnország):

1252.
Bjorn BRATBERG (Norvégia / Egyesült Királyság):
Wood of Value  16 min.

1253.
Michele SANTINI (Olaszország):
Wool & Water  3 min.

Turné
1254.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):

1255.
Krzysztof SZOT (Lengyelország):
Wylacznosc  14 min.

1256.
Juha MäKI-JUSSILA (Finnország):
Yöjuna  3 min.

1257.
Edgar NITO (Mexikó):
Y volvere...  22 min.

1258.
KÖNCZÖL Gábor (Magyarország):
Yasmine  16 min.

1259.
Annette ARLANDER (Finnország):

1260.
Annette ARLANDER (Finnország):

1261.
Mahaya PETROSIAN & Amir TODEHROSTA (Irán):

1262.
Janine JEMBERE (Németország / Etiópia):
Yesat rat  5 min.

1263.
Bhopal BHOPAL (Franciaország):

1264.
Mehrzad SHORAKI & Abdollah HONARDAR (Irán):
Young Physician  18 min.

Zárt ajtók
1265.
ÁGÓ Simon & STROMMER Marianna (Magyarország):
Zárt ajtók  17 min.

1266.
Bartosz PADUCH (Lengyelország):
Za burta  24 min.

1267.
Roma Sukhach (Oroszország):

Élet & Álmok
1268.
Mir Kian ROSHANNIA (Irán):

1269.
Henning MARQUAß (Németország):
Zerteiler  30 min.

1270.
Nenad MIKALACKI (Németország / Szerbia):
Zu hause  20 min.

Zuglói síneken
1271.
FEKETE Csilla (Magyarország):

1272.
Achmad UBAIDILLAH (Németország):
Zum letzten Mal  13 min.

1273.
Jorge Muriel (Spanyolország):
Zumo De Limon  15 min.

1274.
Elbert Van STRIEN (Hollandia):
Zwart Water  107 min.

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák