www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

Hamarosan kezdődik az idei

 30. MEDIAWAVE

3. állomása

 

  

NYÁRI BEREK

„Cinema Paradiso” &

természetbe ágyazott improvizációk

Mediawave Nyári Tábor

és Közösségi Együttlét

- film & zene & közösség

& környezettudatos lét -
a Kund kastélyban és a madárparadicsomban

  

2021. július 18-24. 

 

*** 

 

 

Hamarosan kezdődik az idei

 30. MEDIAWAVE

3. állomása

 

  

NYÁRI BEREK

„Cinema Paradiso” &

természetbe ágyazott improvizációk

Mediawave Nyári Tábor

és Közösségi Együttlét

- film & zene & közösség

& környezettudatos lét -
a Kund kastélyban és a madárparadicsomban

  

2021. július 18-24. 

 

*** 

 

etnik Archív
2021. október Aktuális program:
2021.10.18.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Filmek


(83')
Rókák
Mira FORNAY
Liątičky 83 min.


(78')
Nagy tisztelet
Viktor CSUDAI


(52')
Aniki in Da House
Tiago PEREIRA


(85')
Zanzibár Zenei Klub
Philippe GASNIER & Patrice NEZAN


(80')
Minket amúgy sem érdekel a zene...
Cedric DUPIRE & Gaspard KUENTZ


(116')

(96')

(54')

(117')

(94')
Fotográfiák
DOMOKOS János & MAGYAR n. Attila


(104')
Az Orfeo csoport
Nemes István


(0')
VIII. Filmtett-Duna Műhely tábor filmjei

 

 

Video, 82 perc, színes, kisjáték és animációs filmek

(Csíkszépvíz, 2009)

 

 

Filmkészítők:

Bakó Kincső, Csapó Huba, Kelemen Zsombor, Hörcher Gábor, Pünkösti Laura, Csoma Emőke, Bernáth Szilárd, Püsök Botond, Váczi Edit, Vodál Vera, Sipos Ruth Boglár, Bertóti Attila, Balázs Klára, Sipos Ruth Boglár

  

Filmek:

Variációk, Ajándék, Csen, Vakok, Second hand, S(óh)ajt, Fürdés, Angyalstop, Medvecsalád, Nincs mese, Délibaba, 44 pici pinty, Cím nélkül, Pók



(0')
Passport Control Nemzetközi Ifjúsági Műhely  filmjei

 

Válogatás a műhelyben készűlt alkotásokból és győri filmesek alkotásaiból.

 

ANTAL Attila (SRB / HUN): Mire megvirrad 19 min., 2009
Guro EKORNHOLMEN (NOR): November, 15 min., 2009
VILLÁNYI Dániel (HUN): Holnapelőtt 11 min., 2009
DANISS-BODÓ Eszter (HUN) Folyt. köv. …, 6 min., 2009.
Dragan CUKANOVIC (SRB): A kerek tányér lovagjai, 6 min., 2009
CSÓKA Miklós (HUN): Aranypart’81, 4 min., 2007
GAZSÓ Zsuzsanna: Artyum, 13 min, 2007
 

 



(0')
FILMFESZTIVÁLOK BEMUTATKOZÁSA 2.

 

AniFest Nemzetközi Animációs Filmfesztivál (CZE)

 

Csehország egyetlen és Európa egyik legelismertebb animációs filmfesztiválja!

 

Martin DUDA: Contact (2003)
Galina MIKLÍNOVÁ: Game (2004)
Lucie SUNKOVÁ: Geranium (2005)
Edita KRAUSOVÁ: Scene from the Life of Antelopes (2004)
Zdeněk DURDIL: Radio Kebrle (2006)
Jaromír PLACHY: The Clod (2007)
Michal ®ABKA : Mrs. G (2007)
Aneta KYROVÁ: Whoops, Mistake! (2008)
Václav ©VANKMAJER: Torchbearer (2006)



(82')

All Tomorrow's Parties

 

Dokumentumfilm a kultikus zenei fesztiválról.

All Tomorrow’s Parties
Jonathan CAOUETTE


(0')
FILMFESZTIVÁLOK BEMUTATKOZÁSA 1.

Válogatás a VI VAS-FILM Fesztivál díjnyertes filmjeiből

(2010. április 17-18., Táplánszentkereszt)

 

KULCSÁR Bence: Bedekker 2 min.
KONDOR Noémi: Giling-galang 4 min.
BAK Dorottya: Képi balett 2 min.
FEHÉR Kristóf: Puzzle 2 min.
POLGÁR András: A megfigyelők megfigyelése 2 min.
KONDOR Benedek – TÓTH Dávid: A Velemi Camphill 25 min.
NÉMETH Márton: Az utolsó fejezet 27 min.
NEMES Anita: Nils Holgersson 13 min.
PAPP Barnabás: A hízó 11 min.
MONHALT Ákos: Rácegresi mesék 12 min.



(9')

"... a hirdetések, valamint a filmek jelentős mértékben maghatározzák kultúránk arculatát. Felhasználhatnánk-e ezeket az ezsközöket arra, hogy új arculatot adjunk kultúránknak?"

/Gordon W. Allport/

 

A verseny 2007-es, 2008-as és 2009-es díjnyertes filmjei.

 

 


(0')
FILMFESZTIVÁLOK BEMUTATKOZÁSA 4.

 

BuSho Nemzetközi Rövidfilm Fesztivál

 

Valamikor 2004-ben néhány fiatal úgy gondolta, hogy bármi áron, de „csinál” egy rövidfilm fesztivált...

 

BUSHO best of 2009 / 1. (69’)


Rene HERNANDEZ (AUS): The Ground Beneath / Alattunk a föld 20 min.
Carlos TALAMACA (ESP): Victor and the Machine / Victor és a gép 9 min.
Khen SHALEM (ISR): On The Road to Tel-Aviv / Úton Tel-Aviv felé 15 min.
PÁLFI György (HUN): Ász póker / Four of a Kind Aces 13 min.
Michal SOCHA (POL): Chick / Csajszi 5 min.
BIF (FRA): Ten / Tíz 7 min.

 

életREklám 2010: 20 év szabadság!? (30’)

 

A pozsonyi AZYL rövidfilmfesztivál újra meghirdette életREklám felhívását, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan ezúttal másodszor a magyarországi lebonyolítást a BUSHO fesztivál vállalta.




KERESŐ


      
Nincs megjeleníthető aktualitás.
TAGSÁGOK
FŐ TÁMOGATÓ

A MŰKÖDÉS TÁMOGATÓJA

A Mediawave működési költségeinek támogatása szakmai program megvalósítását 2020. évben
a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák