www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

etnik Archív
2019. október KSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCs Aktuális program:
2019.10.16.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2019


Afganisztán Afghanistan Albania Algeria Anglia Angola Argentína Armenia Australia Austria Ausztrália Ausztria Azerbajdzsán Banglades Bangladesh Belarus Belgium Belorusszia Bisszau- Gínea Bolivarian Republic of Bosnia and Herzegovina Bosznia- Hercegovina Brazil Brazília Bulgária Burkina Faso Canada Chad Chile China Colombia Costa Rica Croatia Csehország Cyprus Czech Republic Dánia Dél- Kórea Dél-Korea Denmark Dominican Republic Ecuador Egyesült Államok Egyesült Királyság Egyiptom Egypt Estonia Észtország Ethiopia Finnország France Franciaország Francicaország Fülöp-szigetek Germany Ghana Görögország Greece Grúzia Hollandia Hong Kong Hong- Kong Horvátország Hungary Iceland India Indonesia Irak Iran Iraq Ireland Írország Islamic Republic of Israel Italy Izrael Japán Kanada Katar Kazahsztán Kazakhstan Kenya Kína Kirgizisztán Kolumbia Korea Kuba Latvia Lebanon Lengyelország Lettország Libanon Lithuania Litvánia Macedónia Magyaroroszág Magyarország Malaysia Mali Malta Mexico Mexikó Moldova Monakó Montenegró Morocco Mozambik Myanmar Nagy Britannia Nagy- Britannia Namibia Németország Nepal Netherlands New Zealand Nigeria Norvégia Norway Not Specified Olaszország Örményország Ororszország Oroszország Pakistan Palestine Peru Philippines Poland Portugal Portugália Republic of Réunion Románia Russian Federation Saudi Arabia Senegal Serbia Singapore Slovakia Slovenia South Africa Spain Spanyolország Sri Lanka State of Svájc Svédország Sweden Switzerland Syrian Arab Republic Szerbia Szingapúr Szíria Szlovákia Taiwan Tanzania Thaiföld Thailand the former Yugoslav Republic of Törökország Tunézia Tunisia Turkey Uganda Ukraine Ukrajna United Arab Emirates United Kingdom United Republic of United States Uruguay USA Üzbegisztán Venezuela Viet Nam [Összes]

1.
Carlo FRANCISCO MANATAD (Fülöp-szigetek, Szingapúr, Olaszország):

2.
Adriana FERRARESE (Franciaország, Olaszország):
Processi  24 min.

3.
Ali ASGARI (Irán, Olaszország):
Takhir  15 min.

4.
(Italy):
 24

5.
Agostino Fontana (Italy):
 9

6.
Donato Colantuono (Italy):
 15

7.
Lorenza La Bella (Italy):
 18

8.
Luigi Schiavoni (Italy):
 18

9.
Max Nardari (Italy):
 11

10.
Accursio Graffeo (Italy):
 3

11.
Alberto Viavattene (Italy):
 15

12.
Alessandra Turcato, Alessio De Marchi (Italy):
 8

13.
Alessandra Turcato, Alessio De Marchi (Italy):
 3

14.
Alessandro Capone (Italy):
 55

15.
Alessandro Stevanon (Italy):
 15

16.
Alessio De Marchi, Alessandra Turcato (Italy):
 5

17.
Angelo De Grande (Italy):
 5

18.
Antonella Barbera, Patrizia Fazzi (Italy):
 3

19.
Antonella Barbera , Fabio Leone (Italy):
 5

20.
Antonello Matarazzo (Italy):
 7

21.
Antonio Palumbo (Italy):
 10

22.
Caterina De Mata (Italy):
 4

23.
Cristina Picchi (Italy):
 15

24.
Danilo Greco (Italy):
 13

25.
Dave Lojek (Italy):
 4

26.
Devis Venturelli (Italy):
 6

27.
Edoardo Ferraro (Italy):
 20

28.
El Zoid (Italy):
 5

29.
Fabio Morelli (Italy):
 15

30.
FABIO SERPA (Italy):
 5

31.
Federico Caponera (Italy):
 19

32.
Filomena Rusciano (Italy):
 1

33.
GABRIELE LICCHELLI, SANTIAGO RAPHAEL PRIEGO (Italy):
 54

34.
Gabriele Marino (Italy):
 15

35.
Giacomo Tinti (Italy):
 8

36.
Giovanni Compagnoni (Italy):
 14

37.
Giovanni Ficetola (Italy):
 4

38.
Hleb Papou (Italy):
 9

39.
LEBLANC Bastien (Italy):
 1

40.
Lorenzo Donnini (Italy):
 18

41.
Luca Rodolico (Italy):
 13

42.
Ludovico Bossi (Italy):
 15

43.
Luigi Pietrobono (Italy):
 8

44.
Luigi Pietrobono (Italy):
 9

45.
Marco Jemolo (Italy):
 7

46.
Marco Trianni (Italy):
 5

47.
Mattia Temponi (Italy):
 14

48.
MATTIA TEMPONI (Italy):
 14

49.
Max Nardari (Italy):
 8

50.
Michelangelo Torres (Italy):
 3

51.
Michele Villetti (Italy):
 6

52.
Nicola Abbatangelo (Italy):
 25

53.
Nicola Fabrizio (Italy):
 6

54.
Noemi Pulvirenti (Italy):
 12

55.
Nuanda Sheridan (Italy):
 26

56.
Piero Passaro (Italy):
 38

57.
PIERPAOLO PALLADINO (Italy):
 15

58.
Pietro Porporati (Italy):
 13

59.
Prem1ere Srl (Italy):
 18

60.
Riccardo Ceccherini (Italy):
 15

61.
Riccardo Russo, Paolo Barberi (Italy):
 72

62.
Roberto Zambon (Italy):
 60

63.
ROSSELLA SCIALLA (Italy):
 8

64.
Samuel Carvalhé (Italy):
 2

65.
Serena Valletta (Italy):
 8

66.
Stefano Pedretti (Italy):
 19

67.
Stefano Schiavone , Giacomo Natola (Italy):
 9

68.
VINCENZO ARDITO (Italy):
 19

69.
Vincenzo Bisceglie, Fabio Bisceglie (Italy):
 3

70.
Vincenzo De Sio , Walton Zed (Italy):
 3

71.
Laura Mandolesi Ferrini, Gaetano Del Mauro (Italy):

72.
Raffaele Grasso (Italy):
AGNES  7

73.
Riitta Rythä (Italy):

74.
Alessandro Berteri (Italy):

75.
Giuseppe Casapulla (Italy):

76.
Dave Lojek (Italy):

77.
GIUSEPPE CELENTANO (Italy):

78.
Lorenzo Scalzo (Italy):
Honor  6

79.
Giulia Merenda (Italy):

80.
Elia Bei (Italy):

81.
Carmine De Martino (Italy):

82.
Michele Rocchi (Italy):

83.
Daniele Nicolosi (Italy):
Jack  15

84.
Marco Di Gennaro (Italy):

85.
Daniele Balboni (Italy):

86.
Giuseppe Ferlito (Italy):

87.
Antonella Lauria (Italy):

88.
Massimiliano Tedeschi (Italy):

89.
Nicholas Martini (Italy):

90.
Luigi Di Domenico (Italy):

91.
Vera, Gaetano (Italy):

92.
Flavio Rigamonti (Italy):

93.
Alessandra Salvoldi, Alessio Osio (Italy):

94.
Stefano Raspa (Italy):

95.
Alessandro Stevanon (Italy):

96.
Andrea Zanacchi (Italy):

97.
Alberto Sachero (Italy):

98.
LUCILLA MININNO (Italy):
SOLO NO  27

99.
Cristina Ki Casini (Italy):

100.
Roberto Gneo (Italy):

101.
Andrea Andolina (Italy):

102.
VALERIO RUFO (Italy):

103.
Noemi Forti (Italy):

104.
Daniela LUCATO (Németország, Írország, Olaszország):
The Wheel  9 min.

105.
Daniela LUCATO (Németország, Olaszország):
Trilogy  1 min.

106.
Yosip TILLI (Olaszország):

107.
Benna G. MARIS (Olaszország):

Agyagok
108.
Gaetano Maria Mastrocinque (Olaszország):

109.
Alessandro AMADUCCI (Olaszország):

Hideg belül
110.
Valerio Burli (Olaszország):

Folyékony ösvény
111.
FILOMENA RUSCIANO (Olaszország):

112.
Benna G. MARIS (Olaszország):

113.
Sara FGAIER (Olaszország, Franciaország):
Les Années  20 min.

114.
Anji TARATUTA (Oroszország, Olaszország):

115.
Gloria CHUNG (USA, Olaszország):

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák