www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu
etnik Archív
2019. május SzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsP Aktuális program:
2019.05.20.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Beérkezett filmek

MEDIAWAVE 2019

Cím szerint | Rendező szerint | Ország szerint | Kategóriák szerint

játékfilm


1.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

2.
Rafael ARÉVALO (Peru):

3.
Luís DIOGO (Portugália):
Uma Vida Sublime  105 min.

Golnesa
4.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):
Golnesa  94 min.

5.
Aurélia MENGIN (Réunion):
FORNACIS  83 min.

6.
Kirill KULAGIN (Oroszország, Nagy- Britannia):
Let It Soul  38 min.

7.
Igor BEZINOVIC (Horvátország):
Kratki izlet  75 min.

8.
IRANZAD AGHAMIRLOU Rasoul (Irán):
The Slaughter  7 min.

9.
Paulo CARNEIRO (Portugália):

10.
Piotr SUBBOTKO (Lengyelország):

11.
Behrouz NOORANIPOUR (Irán):
Dayan  80 min.

12.
Mohamadreza RASOULI (Irán):
Sorenjan  85 min.

13.
Fereydoun NAJAFI (Irán):
Ski Baz  76 min.

14.
Hosein GHENA’AT (Irán):

15.
Mohamadali BASHEH AHANGAR (Irán):
Sarv e Zir e Aab  112 min.

Alias Jenny
16.
Samira FANSA (Németország):

17.
Saman HOSSEINPOUR (Irán):

18.
Vladimir ALENIKOV (Oroszország):

Aleksi
19.
Barbara VEKARIC (Horvátország, Szerbia):
Aleksi  90 min.

20.
Jeroen HOUBEN (Hollandia):
De Matchmaker  92 min.

A szükséges lépéseken
21.
valentina PONOMARENKO (Oroszország):

22.
NÉMETH József (Magyaroroszág):
A panel  51 min.

23.
Anatoly PASICHNIK (Oroszország):

24.
Tomas Sem LøKKE-SøRENSEN (Norvégia):
De Klarsynte  74 min.

25.
Anton BILZHO (Oroszország):
Ambivalentnost'  117 min.

Engedetlen
26.
MOLL Zoltán (Magyaroroszág):
Engedetlen  84 min.

27.
Susana NOBRE (Portugália, Francicaország):
Tempo Comum  64 min.

28.
Hyun-shin MO (Dél- Kórea):
Kukkwanggyohoe  67 min.

29.
John PETRIZZELLI (Venezuela):
Barbara  105 min.

30.
Patricia ORTEGA (Venezuela):
Yo, Imposible  85 min.

31.
Natalia PERSHINA (Oroszország):

32.
VERMES Dorka (Magyaroroszág):
Anyák napja  15 min.

33.
Ebrahim MOKHTARI (Irán):
Barg-e Jan  86 min.

34.
Behrouz GHARIBPOUR (Irán):
Ordakli  90 min.

35.
Rahbar GHANBARI (Irán):

36.
Roqiye TAVAKLOI (Irán):
Madari  84 min.

37.
Hossein NAMAZI (Irán):
Appandis  83 min.

38.
Caupolicán OVALLES (Venezuela):



kisjátékfilm


1.
Hrvoje WäCHTER (Horvátország):
Target  9 min.

2.
Dennis Christian, aka TEROM ROJAS ESTRADA (Peru):
Fe  30 min.

3.
Eduardo BRITO (Portugália):
Declive  7 min.

4.
Bartosz NOWACKI (Lengyelország):
Na drodze  24 min.

5.
Cristina GARCÍA ZARZOSA (Spanyolország):
Realness  10 min.

6.
Nathalie ÁLVAREZ MESÉN (Francicaország, Svédország):
Molt  14 min.

7.
Francisco COLOMBO (Portugália, Brazília):
Avesso  9 min.

8.
Constance MEYER (Franciaország):

9.
Frederico MESQUITA (Portugália):

10.
Dominika GNATEK (Lengyelország):
Otworz mi  16 min.

11.
Katarzyna ISKRA (Lengyelország):
Casting  20 min.

12.
Rodrigo AREIAS (Portugália):
Pixel Frio  15 min.

13.
Rafael ARÉVALO (Peru):

14.
Ali ASGARI (Irán, Olaszország):
Takhir  15 min.

15.
Rafael ARÉVALO (Peru):

DOUBOUT
16.
Pierre LE GALL & Sarah MALLÉON (Franciaország):
DOUBOUT  19 min.

17.
Sylwia ROSAK (Lengyelország):

18.
Ernest WENCEL (Lengyelország):
Esprits Animaux  13 min.

19.
Azat MAMUNOV (Kirgizisztán):
Portret  20 min.

20.
Jiří HAVLÍčEK & Ondřej NOVÁK (Csehország):
Rekonstrukce  16 min.

21.
Giovanni PIERANGELI (Lengyelország):
Krotki dystans  20 min.

22.
Alice FARGIER (Franciaország):

23.
Thomas PETIT (Franciaország):

24.
Rafael ARÉVALO (Peru):
Guerrilla Gore  20 min.

25.
Rafael ARÉVALO (Peru):

26.
Denis SOROKA (Belorusszia):

27.
Miguel Clara VASCONCELOS (Portugália, Francicaország):
Circo Do Amor  20 min.

28.
Julian TALANDZIEWICZ (Lengyelország):
Lekcja  12 min.

29.
Rafael ARÉVALO (Peru):

30.
Matthias KRETER (Németország):
Breathe!  9 min.

31.
Matthias KRETER (Németország):
8:27  12 min.

Éjjeli őr
32.
PAPP Barnabás (Magyaroroszág):

33.
Ana Maria FERRI (Spanyolország):

34.
Mael LE MÉE (Franciaország):
Aurore  18 min.

35.
Eugène GREEN (Portugália, Francicaország, Belgium):

36.
William LABOURY (Franciaország):
Chose Mentale  21 min.

Grbavica
37.
Manel RAGA RAGA (Portugália, Spanyolország, Bosznia- Hercegovina):
Grbavica  19 min.

38.
José MAGRO (Portugália):

Anteu
39.
João VLADIMIRO (Portugália, Francicaország):
Anteu  28 min.

40.
Just PHILIPPOT (Franciaország):
Acide  18 min.

41.
Jennie ALLEN (Egyesült Államok):
The Clinic  15 min.

42.
Saúl GALLEGO MATEO (Spanyolország):
Yo Confieso  6 min.

5 Cigaretta
43.
Passos ZAMITH (Portugália):

44.
Artjom BARANOV (Németország):
Pig Heart  30 min.

45.
Shrivas NYDU (India):
Manto Ki Shaadi  17 min.

46.
Sylvie GAUTIER (Franciaország):

47.
Aleksander Johan ALEKSANDER JOHAN ANDREASSEN (Norvégia):
Strim  19 min.

48.
Despina ATHANASSIADIS (Franciaország):

49.
Emi BUCHWALD (Lengyelország):
Heimat  24 min.

50.
Damian KOCUR (Lengyelország):

51.
Justyna PELC (Lengyelország):
Przyjazd  19 min.

52.
Aleksandra TERPINSKA (Lengyelország):

53.
Filip DZIERZAWSKI (Lengyelország):

54.
HAJMÁSI Péter (Magyaroroszág):
Oroszlán  19 min.

55.
Davit PIRTSKHALAVA (Grúzia):
Sashleli  18 min.

56.
Jacqueline LENTZOU (Görögország):

57.
Grzegorz MOLDA (Lengyelország):
Koniec widzenia  15 min.

58.
Carlo FRANCISCO MANATAD (Fülöp-szigetek, Szingapúr, Olaszország):

59.
Sven BRESSER (Hollandia):

60.
Farnoosh SAMADI (Irán):
The Role  12 min.

61.
Milena DUTKOWSKA (Lengyelország):
Bogdan i Roza  15 min.

62.
Rosa Maria RODRIGUEZ PUPO (Kuba):
I Love Papuchi  14 min.

63.
Felix SCHON (Németország):
Im Leuchtturm  30 min.

64.
Denis SOROKA (Belorusszia):
Я убиваю  19 min.

65.
Denis SOROKA (Belorusszia):

A baba
66.
NÉMETH József (Magyarország):
A baba  30 min.

67.
Iker ARCE @ Miriam ORTEGA (Spanyolország):

68.
Robin LIPO (Lengyelország):

69.
Jonathan HAZAN (Franciaország):
La Parcelle  20 min.

70.
Anshuman SHASTRI (India):

71.
Michal SZCZESNIAK (Lengyelország):
Spitsbergen  23 min.

72.
Alek PIETRZAK (Lengyelország):
Ja i moj tata  30 min.

73.
Roman JAROSZ (Lengyelország):

A panel
74.
NÉMETH József (Magyarország):
A panel  51 min.

75.
Mirac ATABEY (Törökország):
Livadi  15 min.

77.
Υannis ZAFIRIS (Görögország):
Springtime Rest  15 min.

78.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Mankind  13 min.

79.
Marco AMARAL (Portugália):
3 Anos Depois  13 min.

80.
Alexandre LANçA (Franciaország):
Perle de nuit  20 min.

81.
James EVERETT (Egyesült Királyság):
THE MOOR  11 min.

Faust a sötétben
82.
Israel AHUMADA (Mexikó):

83.
Clémence LEBATTEUX (Franciaország):
Edith et Henry  14 min.

84.
Florence HUGUES (Franciaország):
L'oeil du cyclo  25 min.

85.
Jagoda MADEJ (Lengyelország):

86.
Dominika GNATEK (Lengyelország):

87.
Pat Howl KOSTYSZYN (Lengyelország):
Tamtej nocy  24 min.

88.
Bartosz BALA (Lengyelország):
Rodzenstwo  23 min.

89.
Anastazja DABROWSKA (Lengyelország):
Wonder Girls  20 min.

90.
Miguel NUNES (Portugália):
Anjo  24 min.

91.
Bartosz REETZ (Lengyelország):
Przystanek  15 min.

92.
Iwo KONDEFER (Lengyelország):

93.
Magdalena SEWERYN & Igor POLANIEWICZ (Lengyelország):

94.
Marko DZAMBAZOSKI (Macedónia):
Crni i Krivi  11 min.

95.
Damian KOCUR (Lengyelország):
1410  28 min.

96.
Wojciech KLIMALA (Lengyelország):
Elizabeth  24 min.

97.
Steeve FITOUSSI & Daniel BRENER (Izrael):

98.
Branislav MILATOVIć (Montenegró):

99.
Lucas GLOPPE (Franciaország):

100.
Leandro AFONSO (Brazília):

101.
Nikita ORDYNSKIY (Oroszország):

102.
Frederic BAYER AZEM (Franciaország):

104.
María ÁLVAREZ LAÍNZ (Spanyolország):

105.
Semih Korhan GÜNER (Németország):
Boy  15 min.

106.
Sergi GONZÁLEZ (Spanyolország):

107.
Daniel LEÓN LACAVE (Spanyolország):
La muñeca rota  16 min.

108.
Jaime PEñA GARCÍA (Mexikó):
Pacgirl  12 min.

109.
Sungbin BYUN (Dél- Kórea):
손과 날개  17 min.

110.
Lamberto GUERRA (Spanyolország):

Yomi
111.
Maria Ana MARQUES (Portugália):
Yomi  10 min.

112.
Shir COHEN & Noga WEIZMAN (Izrael):
Where is Elik?  12 min.

113.
Oksana ARTEMENKO (Ukrajna):
Cholovik  6 min.

114.
Basile VUILLEMIN (Svájc, Belgium):
Dispersion  8 min.

115.
Grzegorz PAPRZYCKI (Lengyelország):
We wsi gadaj±  13 min.

116.
Vado VERGARA (Brazília):
Flores  17 min.

117.
Tuna KAPTAN (Törökország, Németország):

118.
Yves CHAUDOUëT (Franciaország):
La Joueuse  26,05 min.

119.
Ekaterina KUZNETSOVA (Oroszország):
Razum  16 min.

120.
Kseniya NECHAEVA (Oroszország):

121.
Aurelien LAPLACE (Franciaország):
Le graffiti  9 min.

122.
Ayat ASADI RAHBAR (Irán):
راحیل  30 min.

123.
Najat MOWLUDI (Irán):

124.
Kourosh MASHHADI (Irán):
Zerehi  25 min.

125.
Rahbar QANBARI (Irán):

126.
Fatemeh MOHAMADI (Irán):
Faramooshi  16 min.

127.
Omid SHAMS (Irán):
Shab e Tavalod  23 min.

128.
Bayan ZARABI (Irán):
خط صورتی  15 min.

129.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):
بازگشت  21 min.

130.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Parvaz Mahiha  15 min.

131.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Halazoon  11 min.

Dühös
132.
Jean-Baptiste DUSSÉAUX (Franciaország):

Lélegzés
133.
Farshid AYOOBINEJAD (Irán):

134.
Guillaume CARAMELLE (Franciaország):
Une Nuit  3 min.

135.
Ksenia RAPPOPORT & Alexander TSYPKIN & Pavel KAPINOS (Oroszország):

136.
Gleb ROSS (Oroszország):

137.
Vasilisa KUZMINA (Oroszország):

138.
Vladimir KVETNOY (Oroszország):

139.
Toma STENKO (Oroszország, Grúzia):
Krik  24 min.

140.
Petr FEDOROV (Oroszország):

141.
Valentin SUNTSOV (Oroszország):
Uspekh  8 min.

142.
Thomas VAN ZUYLEN (Belgium):

143.
Camille LUGAN (Franciaország):
La Persistente  22 min.

144.
Thibault LANG-WILLAR (Franciaország):

145.
LASKAI Csaba (Magyaroroszág):
December  20 min.

Tűz
146.
Maria SHULGINA (Oroszország):
Ogon' / Tűz  13 min.

147.
Juan BEIRO (Spanyolország):
Las Vegas  23 min.

148.
Laura TOLEDO CARBALLO (Spanyolország):
Replicante  6 min.

149.
Héctor HERCE SÁNCHEZ (Spanyolország):

150.
Damián DEL CORRAL (Spanyolország):
NIÑA 2018  7 min.

151.
Max LUSSON (Spanyolország):
Mundos  12 min.

152.
David OEO (Spanyolország):
Jaula  12 min.

153.
Emiliano GRANADA ORTEGA (Spanyolország):
La AraÑA  13 min.

Vitha
154.
Avishkar BHARADWAJ (India):
Vitha  15 min.

155.
PAPP M. Bori (Magyaroroszág):
Mint az apja  11 min.

156.
Cansın ERÜLKEBAş (Törökország):
Bana Ne Oluyor  27 min.

157.
Saswat Biswas SHASWAT (India):

158.
Ronaldo VIVO & Ronnel VIVO (Fülöp-szigetek):

159.
Borja ÁLVAREZ HERNÁNDEZ (Spanyolország):
Adosados  11 min.

160.
Juan Pablo POLANCO CARRANZA (Spanyolország):
Desvelo  7 min.

161.
Alejandro RENEDO VILLAGRAN (Spanyolország):
Cuarteto  14 min.

162.
Alba PINO (Spanyolország):
Libélulas  21 min.

163.
Joaquín PÉREZ ORDÓñEZ (Spanyolország):
Anabel  11 min.

164.
Luis JUANES (Spanyolország):
Los Atlantes  9 min.

165.
Violeta TRINCADO (Spanyolország):
Zacarias  12 min.

166.
Kike ARROYO (Spanyolország):
Noel  12 min.

167.
Evgeny YABLOKOV (Spanyolország):
Nómada  12 min.

168.
Asier RAMOS (Spanyolország):
Petit  11 min.

169.
Laura POUSA (Spanyolország):

170.
Pedro COLLANTES (Spanyolország):
Ato San Nen  25 min.

171.
Carlota PEREDA (Spanyolország):
Cerdita  14 min.

172.
Marta ALEDO (Spanyolország):
Seatlle  19 min.

173.
Pablo BARCE (Spanyolország):
El Nadador  18 min.

174.
Juan AVELLA (Venezuela):
Hijo Por Hijo  10 min.

175.
Ekaterina TARASOVA (Belorusszia):

176.
Borja SOLER (Spanyolország):

177.
Marta FONT PASCUAL (Spanyolország):
L'accident  8 min.

178.
Alma BAIMURATOVA (USA, Kazahsztán):
Pearl  16 min.

179.
Thierry DORY (Belgium):
Avenue Louise  29 min.

180.
Daniel Martin RODRIGUEZ & German TEJADA (Franciaország):
Retukiri Tukiri  28 min.

181.
Chabname ZARIâB (Franciaország):

182.
Sylvain DE ZANGRONIZ (Franciaország):
Ramdam  26 min.

183.
Paul MARQUES DUARTE (Franciaország):

184.
Anuraag TALPADE (India):
Happy Bhoday  14 min.

185.
Yosip TILLI (Olaszország):

186.
Natalia BENZAQUEN (Franciaország):
Rue du four  18 min.

Ugató
187.
jamal AMIN (Egyesült Királyság):

188.
Guillermo BENET (Spanyolország):
Los Inocentes  22 min.

189.
Delphine GIRARD (Belgium):
Une Sœur  17 min.

190.
Flore BLEIBERG (Belgium):
Le Ventre Vide  14 min.

191.
Olivier PAIROUX (Belgium):
Puzzle  20 min.

192.
Herce Sánchez HÉCTOR (Spanyolország):

193.
Frédéric LABONDE & Frédéric BONNET (Franciaország):

194.
Stephan GANOFF (Bulgária):
Preobrazhenie  20 min.

195.
Christophe SABER (Franciaország):
Tomatic  21 min.

196.
Xabier ALCONERO (Spanyolország):

197.
Julia GORBACHEVSKAYA (Oroszország):

198.
Mahdi BORJIAN (Irán):
Sokoun  10 min.

199.
Branko TOMOVIC (Nagy Britannia, Németország):

200.
Tobi SAUER (Németország):

201.
Michal CHMIELEWSKI (Lengyelország):

202.
Nathalia KONCHALOVSKY (Oroszország):
Vesna  23 min.

203.
Victor Vicente VILLAVICENCIO POTELLA (Spanyolország):

204.
Oleg URAKIN (Oroszország):
Hardcore  24 min.

205.
Filip PERUZOVIć (Horvátország):

206.
Karel JANAK (Csehország):

207.
Gabriel VANDERPAS  (Belgium):

208.
Ingrid Heiderscheidt HEIDERSCHEIDT (Belgium):

209.
Mathieu MORTELMANS & Cécile DELBERGHE (Belgium):
Les Naufragés  15 min.

210.
Yotam BEN-DAVID (Franciaország):

211.
Nicolas MEDY (Franciaország):
Soleils Bruns  16 min.

212.
Déborah HASSOUN (Franciaország):

213.
Mohamad ESMAEELI (Irán):
Mojeh Kotah  15 min.

214.
Benjamin VILLAVERDE (Spanyolország):
El Cirujano  18 min.

215.
Sharon MOONEY (USA):

216.
Kam WONG (Hong Kong ):
何敏登陸  28 min.

217.
Ka Ho CHOI (Hong Kong):
寶兒  10 min.

218.
Ligal MOR (Izrael):
Meohar Behaiai  15 min.

219.
Shira FLORENTIN (Izrael):

220.
Nitzan ROZEN (Izrael):
Sdakim  20 min.

221.
Prague BENBENISTY (Izrael):
Arika  16 min.

222.
Gal ROSENBLUTH (Izrael):

223.
Tal NINYO (Izrael):
Mirega Lrega  15 min.

224.
Aleeza CHANOWITZ (Izrael):
Shabbos Kallah  15 min.

225.
Gerlando INFUSO (Belgium):
By(e) Love  19 min.

226.
Danel ELPELEG (Izrael):
Mah Sheh Bifnim  15 min.

227.
Adriana DA FONSECA (Belgium):
Capote Percée  22 min.

228.
Mounir BEN BACHIR (Belgium):

229.
Odeya ROSENAK (Izrael):
Mi Shechalma  17 min.

Rom
230.
Ilker ERGÜN (Törökország):
Rom  3 min.

231.
Karash JANYSHOV (Kirgizisztán):
Kosh bol  15 min.

232.
Thomas HAKIM (Franciaország):
En Attendant  23 min.

233.
Simon RIETH (Franciaország):

234.
Deniz TELEK (Törökország):
Gümüş  16 min.

235.
Marina RUSSO VILLANI (Franciaország):
Les Restes  16 min.

236.
Leonid GARDASH (Oroszország):

237.
Vincent DUQUESNE (Franciaország):
JJ Showman  17 min.

238.
joão PUPO (Portugália):

239.
Yasser SHAFIEY (Egyiptom):

240.
Daniel VELOSO (Portugália):
Nevoeiro  15 min.

Magamba Zárva
241.
TIMKÓ Imre (Magyaroroszág):
Magamba Zárva  21:04 min.

242.
Jasmine KO & Nathan KO (Dél- Kórea):
Granny's War  7 min.

243.
Yong-jin LEE (Dél- Kórea):
Loaded Gun  18 min.

244.
Julien TRAUMAN (Franciaország):
À l’Aube  22 min.

245.
Jonay GARCÍA (Spanyolország):
Las otras camas  15 min.

246.
LENDVAI Kristóf (Magyaroroszág):

R.E.M.
247.
MOLNÁR Szilárd, ORBÁN Gergely (Magyaroroszág):
R.E.M.  80 min.

248.
Soner SERT (Törökország):
Hastabakici  17 min.

249.
Soner SERT (Törökország):
Alarga  9 min.

250.
Omri DEKEL-KADOSH (Izrael):

Kötelék, avagy a a rab és a börtönőr
251.
BÁLINT Arthur (Magyaroroszág):

252.
Laure BOURDON ZARADER (Franciaország):

Maradj velünk
253.
BAJOR Marcell (Magyaroroszág):
Maradj velünk  20 min.

254.
Benoit RAMBOURG (Franciaország):

Napéjegyenlőség
255.
Ivo M. FERREIRA (Portugália):

256.
Guillaume CARAMELLE (Franciaország):
Nikki Marianne  15 min.

257.
David BOTTOME (Venezuela):

258.
David PANTALEÓN & Pilar ALDEA (Spanyolország):

259.
Diego SANIZ (Spanyolország):
5ºC  17 min.

260.
Manuel MARTÍNEZ MARCOS (Spanyolország):

261.
Vanessa PALACIOS (Mexikó):
Marejada  13 min.

262.
Fele PASTOR (Spanyolország):
Oscuro  17 min.

263.
David PANTALEÓN (Spanyolország):

264.
Tomás A. WILHELM (Spanyolország):

265.
Enrico TURCI (Belgium):

266.
Tomás A. WILHELM (Spanyolország):
Belca  4 min.

267.
Jose Antonio BALLESTER (Spanyolország):
Infusión  8 min.

268.
Roberto CHINET (Spanyolország):

269.
Jonay GARCÍA (Spanyolország):
Smoking Break  18 min.

270.
Galiya FATKHUTDINOVA (Oroszország):
I Killed Alex  20 min.

271.
Coré RUIZ (Spanyolország):
Osito  18 min.

272.
Ali SADEGHIAN (Irán):
شکار  9 min.

273.
Sahar REZVANI (Irán):
خوردگی  8 min.

274.
Mahammad KHALILI (Irán):

275.
Iman SOLTANI (Irán):

276.
Sara FGAIER (Olaszország, Franciaország):
Les Années  20 min.

277.
Seysd Morteza SABZEGHAB (Irán):
Dashtan  20 min.

Asya
278.
Daniella RYBAKYAN (Oroszország):
Asya  29 min.

279.
Vikas CHANDRA (India):
Maya  19 min.

280.
Md.Ariful ISLAM (Banglades):
Sensitive  8 min.

281.
Sebastien CLERMONT (Kanada):
The Waters  13 min.

282.
David LARA (Spanyolország):
Lo cotidiano  10 min.

283.
HAJMÁSI Péter (Magyaroroszág):
Első randi  8 min.

Balázs kamerája
284.
BOLLA Kolos (Magyaroroszág):

285.
Jesús CHOYA ZATARAÍN (Spanyolország):
Supercut  8 min.

286.
LACZI Evelin (Magyaroroszág):
1440  10 min.

287.
Mohammad Hassan SHAHMOHAMMADI (Irán):
School  6 min.

288.
Aliou SOW (Franciaország):
Yusuf  19 min.

929
289.
Chia-Ho TAI (Taiwan):
929  6 min.

290.
Deniss KACS (Németország):
Arpeggio  15 min.

291.
Ramin FARZANEH & Parisa SEDAEI-AZAR (Irán):
"Foghdan"  22 min.

292.
Julian REICH (Németország):
Selflove  10 min.

293.
Snjezana TRIBUSON (Horvátország):

Temetés
294.
Pradip Pawar (India):

295.
Rodrigo CANET (Spanyolország):
Gamers  4 min.

296.
Mirabbas KHOSRAVINEZHAD (Irán):
Forouzan  12 min.

297.
François ZAïDI (Franciaország):

298.
Natalia BEREG (Oroszország):

299.
Natalia SERGEEVA (Oroszország):
Earth  20 min.

300.
HAJMÁSI Péter (Magyaroroszág):
Sós, édes  13 min.

Talán Ma...
301.
Nadine ASMAR (Libanon):

Családi kör
302.
TÖRÖK Marcell (Magyaroroszág):
Családi kör  27 min.

303.
Oleg URAKIN (Oroszország):
Hardcore  24 min.

Az utolsó vendég
304.
Anna URBANCZYK (Lengyelország):

305.
Hesam DEHGHANI (Irán):
Jabeh  17 min.

306.
IBATULLINA Svetlana (Oroszország):
ДИМА  20 min.

307.
Suro JR (Oroszország):
Thursday  15 min.

308.
Justine-Julie LEFèVRE (Franciaország):
Casse-Noisette  26 min.

309.
Zulma ROUGE (Franciaország):

310.
Pawel WLAZEWICZ (Lengyelország, Észtország):
Nina  20 min.

311.
Catherine COSME (Belgium, Franciaország):
Famille  25 min.

312.
Frédérique DEVILLEZ (Franciaország):

313.
Lucie Portehaut SANDRINE PILLON (Franciaország):
La Vie sur Mars  17 min.

314.
Lucie Portehaut SANDRINE PILLON (Franciaország):

315.
Lola NAYMARK (Franciaország):

Őrület
316.
João VIANA (Mozambik, Bisszau- Gínea, Katar, Portugália, Francicaország):

Közös Sziget
317.
OLASZ Renátó (Magyaroroszág):
Közös Sziget  26 min.

318.
Stas SELITSKY (Oroszország):
Wake Me Up  1 min.

Traumaipar
319.
Jethro MASSEY (Franciaország):

Refusilo
320.
Carlos LEMA (Argentína):
Refusilo  23 min.

321.
JORDI Leila (Magyaroroszág):

322.
Kristina BARISIC (Horvátország):
Glavno Jelo  34 min.

323.
Quentin LAZZAROTTO (Peru):

Zabigyerek
324.
KÖLCSEY Levente (Magyaroroszág):
Zabigyerek  20 min.

325.
Hadrien BICHET (Franciaország):

326.
Nathalie SAUGEON (Franciaország):

327.
Lucile PRIN & Anaïs LE BERRE (Franciaország):
Les Baigneuses  24 min.

A legnagyobb ajándék
328.
GOMBOS Tamás (Magyaroroszág):

329.
Marion DESSEIGNE RAVEL (Franciaország):
Fatiya  19 min.

330.
Tatiana VIALLE & Swann ARLAUD (Franciaország):
Venerman  18 min.

331.
Adriana SOREIL (Franciaország):
Pompon Girl  26 min.

Egy
332.
Roman SINITSYN (Oroszország):

333.
Vasilis KEKATOS (Görögország, Francicaország):

334.
Tiphaine RAFFIER (Franciaország):
La Chanson  30 min.

335.
Charline BOURGEOIS TACQUET (Franciaország):

Lovebox
336.
Ivan TURKOVIć KRNJAK (Horvátország):
Lovebox  14 min.

Pollux
337.
Michael DICHTER (Franciaország):
Pollux  24 min.

338.
Charlotte CAYEUX (Franciaország):

339.
Clémence DIRMEIKIS (Franciaország):
Danse, poussin  13 min.

340.
INCZE Kata (Magyaroroszág):
Small talk  12 min.

341.
Youcef KHEMANE (Franciaország):
Chahine  17 min.

342.
Yann PIERRE (Franciaország):

343.
Mathieu LIS (Franciaország):
Sans Rivages  44 min.

344.
Léo FAVIER (Franciaország):

345.
Sylvain ROBINEAU (Franciaország):

346.
Lara HIRZEL (Franciaország):
Mulette  22 min.

347.
Sebastian KASS (Franciaország):
The Animal  25 min.

348.
Cédric PRÉVOST (Franciaország):
Bug  19 min.

349.
Risto-Pekka BLOM (Finnország):
Pysäyttäjä  5 min.

350.
Kelly HOLMES (Franciaország, Anglia):
Attrition  23 min.

351.
Nastasya MARSAKOVA (Oroszország):
Suffocation  25 min.

352.
Álvaro OLIVA (Spanyolország):

353.
Luis SÁNCHEZ-POLACK (Spanyolország):

354.
Juan MESEGUER NAVARRO (Spanyolország):
La última ruta  20 min.

355.
Alberto MACASOLI (Spanyolország):
Bruno  10 min.

356.
Adrián HEVIA & Gerar REVILLA (Spanyolország):
Carnality  8 min.

357.
Camille MOREAU (Franciaország):
CLAC !  19 min.

358.
Gal LIN (Izrael):
Nur  14 min.

Háziasítva
359.
Juan FRANCISCO VIRUEGA (Spanyolország):

Árad a tenger
360.
Amir GHOLAMI (Irán):

361.
Stéphanie CABDEVILA (Franciaország):
Atomic Spot  14 min.

362.
Katrin OLAFSDOTTIR (Írország):
Je m'aime  14 min.

363.
Anaïs TELLENNE & Zoran BOUKHERMA (Franciaország):
Le Mal Bleu  15 min.

364.
Filip FILKOVIć (Horvátország, Franciaország):

Varjúháj
365.
PÁPAI Pici (Magyaroroszág):
Varjúháj  19 min.

Falu Fessön
366.
SIMÓ Ibolya (Románia):
Falu Fessön  22 min.

Milliárd
367.
Evgheni DUDCEAC (Moldova, Oroszország):

Szerelmesen
368.
Alexis et Jérémie LOPEZ (Franciaország):

Negyven év
369.
Gyimesi Anna (Magyarország):
Negyven év  16 min.

Főnyeremény
370.
Konstantin CHELIDZE (Oroszország):

Halott föld
371.
Sergio Duce Maestro (Spanyolország):

A kockaember
372.
DOMBROVSZKY Linda (Magyarország):
A kockaember  18 min.

Ashen az emlékezet folyója
373.
Ronaldo S. Vivo Jr., Ronnel S. Vivo (Fülöp-szigetek):

Fonál
374.
GÖRÖGH Árpád (Magyaroroszág):
Fonál  19 min.

375.
Lorena COLMENARES (Venezuela):
Nueve Nudos  10 min.



dokumentumfilm


1.
Sarah VANAGT (Belgium):

2.
Pedro NEVES (Portugália):
Náufragos  16 min.

3.
Guy-Marc HINANT (Belgium):

4.
Paulo LIMA (Portugália):

5.
Vincent SPARREBOOM (Románia):

6.
Dimitri PETROVIC & Maxime JENNES (Belgium):
The Way Back  66 min.

7.
Tomasz DROZDOWICZ (Lengyelország):

8.
Michal BORCZUCH (Lengyelország):
Warany z Komodo  70 min.

9.
Dariusz KOWALSKI (Lengyelország):
Trzy siostry  56 min.

Szerdától vasárnapig remete
10.
GECSEI Ádám & PAUKER Bence (Magyaroroszág):

11.
Grzegorz ZARICZNY (Lengyelország):
Ostatnia lekcja  53 min.

12.
Lazare GOUSSEAU (Franciaország):
El Asembleo  72 min.

13.
Ahmad ZAYERY (Irán):
War Citizen  45 min.

14.
Lidia DUDA (Lengyelország):
Newborn  74 min.

15.
Kacper LISOWSKI (Lengyelország):
Mistrz swiata  65 min.

16.
Tomasz KNITTEL (Lengyelország):

17.
Adriana F. CASTELLANOS (Lengyelország, Spanyolország):
Dos Islas  40 min.

18.
Piotr STASIK (Lengyelország):
Opera o Polsce  41 min.

Ének a fák tetejéből
19.
ZSIGMOND Attila (Magyaroroszág):

20.
Jakub RADEJ (Lengyelország):
Proch  25 min.

21.
Maria ZMARZ - KOCZANOWICZ (Lengyelország):
Gruba  59 min.

22.
Klaudiusz CHROSTOWSKI (Lengyelország):
Call me Tony  62 min.

23.
Lukasz OSTALSKI (Lengyelország):
Face off  16 min.

24.
Grzegorz BRZOZOWSKI (Lengyelország):

25.
Marcin Janos KRAWCZYK (Lengyelország):

A Sárga Ház
26.
Ana Luísa LOPES (Portugália):

27.
Anna PAWLUCZUK (Lengyelország):
Raz dwa zero  15 min.

28.
Juanita ONZAGA (Belgium, Kolumbia):

29.
Benna G. MARIS (Olaszország):

RUSSA
30.
João SALAVIZA & Ricardo ALVES JR. (Portugália, Brazília):
RUSSA  19’57’’ min.

31.
Nan MA (Kína):

32.
Nan MA (Kína):

33.
Sarka MAIXNEROVA (Csehország):

34.
Marcin SAUTER (Lengyelország):

35.
Rati TSITELADZE (Grúzia):

36.
Rafal LYSAK (Lengyelország):

37.
Theodora REMUNDOVA (Csehország):

38.
Olga CHAJDAS (Lengyelország):

39.
Grégoire VERBEKE (Belgium):
Bjeshkë  15 min.

40.
Justyna MYTNIK (Lengyelország):

41.
Krzysztof NOWICKI (Lengyelország):
Sen Leocadii  18 min.

42.
Julia GROSZEK (Lengyelország):
Arabski sekret  56 min.

43.
Antoine LAURENT (Franciaország):

44.
Joanna FRYDRYCH (Lengyelország):
XXXLove  60 min.

45.
Marcin POLAR (Lengyelország):
Kolekcja  19 min.

46.
Tomasz WOLSKI & Anna GAWLITA (Lengyelország):
Festiwal  85 min.

47.
Marcin BORCHARDT (Lengyelország):

48.
Thomas GRIFFIN & Gwilym TONNERRE (Franciaország, Japán, Monakó):
Oto No Hako  75 min.

49.
Monika KOTECKA & Karolina PORYZALA (Lengyelország):
Wolta  14 min.

50.
Marek SKRZECZ (Lengyelország):
Amerykanski sen  26 min.

51.
Catarina MOURAO (Portugália):

52.
Nedim LONCAREVIC (Bosznia- Hercegovina):

53.
LAVRO Ferenc (Magyarország):

54.
Tadeusz KABICZ (Lengyelország):
Zamek  22 min.

55.
Davor BORIC (Horvátország):

56.
Klaudia KESKA (Lengyelország):
Casting  18 min.

57.
Davor BORIC (Horvátország):

58.
KIS Anna (Magyaroroszág):

59.
Pavel RUZYAK (Szerbia):
Rushevine  9 min.

60.
Nver HOVHANNISYAN (Örményország):

61.
KALÁNYOS Péter (Magyaroroszág):

62.
Nikita BOBROV & Pavel FATTAKHUTDINOV (Oroszország):

63.
Meysam BABAEI (Irán):
Archer  6 min.

64.
BOGDAN Arpad (Magyaroroszág):
Gettó Balboa  85 min.

65.
Arsen ARAKELYAN (Örményország):

66.
Macu MACHÍN (Spanyolország):
El mar inmóvil  11 min.

67.
Ángel VALIENTE (Spanyolország):
29 de febrero  10 min.

68.
Grzegorz PAPRZYCKI (Lengyelország):
Czarnobóg  30 min.

69.
Grzegorz PAPRZYCKI (Lengyelország):
Jestem  24 min.

70.
Volha KOIRA (Belorusszia):

71.
Evgeny SOLOMIN & Valery SOLOMIN (Oroszország):

72.
Ines OLIVEIRA (Portugália):
Vira Chudnenko  31 min.

73.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

Narak király öröksége
74.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

75.
Davor BORIC (Horvátország):

76.
Davor BORIC (Horvátország):
Mara Danuąina  31 min.

77.
Reza GOLCHIN (Irán):

78.
Jaanis VALK (Észtország):

A bármicvó fiúk
79.
OLÁH Katalin & CSUKÁS Sándor (Magyaroroszág):

Sivatagi kávé
80.
Mikael LYPINSKI (Lengyelország):

81.
Payal KAPADIA (India):

Havas utak
82.
Hayedeh MORADI (Irán):

Hogyan pusztítsunk el időgépet
83.
Jacek BLAWUT (Lengyelország):

84.
Susana ARBIZU, Henri BELIN, Nicolas DROUET, Mickaël FOUCAULT (Franciaország):

85.
Angelika NOVOKREPOVSKAYA (Oroszország):

86.
Luka KLAPAN (Horvátország):
Sakreątan  17 min.

87.
Dmitri VOLOGDIN (Oroszország):

88.
Mohammad EHSANI (Irán):
Karun  52 min.

Tél Európában
89.
Polo MENÁRGUEZ (Spanyolország):

90.
Iman HAMIDI (Irán):

91.
Ekaterina MAMONTOVA (Oroszország):
Mne 20  44 min.

92.
Anji TARATUTA (Oroszország, Olaszország):

93.
José Luis LÓPEZ-LINARES (Spanyolország):

94.
Anna KOROTAEVA (Oroszország):

Nők aranya
95.
Eza DOORTMONT (Hollandia):

96.
Ursula ROMERO GERBERDING (Spanyolország):
ALAN  20 min.

97.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spanyolország):
ALIENS  23 min.

98.
Jaime BASELGA AGUSTÍ (Spanyolország):

99.
Iria,María Magdalena,Roberto MONTES LIBRERO,ORELLANA PERO,PÉREZ MORÁN (Spanyolország):

100.
Claudia NEGRO GARCÍA (Spanyolország):
Concerto Em F  20 min.

101.
Jorge MURIEL (Spanyolország):

102.
Alberto MARÍA & David & Belén FERNÁNDEZ TIEMBLO & MIRANDA & Kruppa ROBELO (Spanyolország):
24:37:00  9 min.

103.
Paola GOSALVEZ (Spanyolország):
El Rey Negro  68 min.

104.
Pablo GARCÍA SANZ (Spanyolország):
Folk  77 min.

A pusztaság népe
105.
Heba KHALED (Szíria):

106.
Tatiana SOBOLEVA (Oroszország):

Kövek
107.
Jörn STAEGER (Németország):

Ostarbeiter
108.
Lukia COSTELLO (USA):
Ostarbeiter  2 min.

Mr. Whistle
109.
Arjanmar Rebeta (Fülöp-szigetek):

110.
Pablo ADIEGO ALMUDEVAR (Spanyolország):
Camposanto  24 min.

A báró hazatér
111.
BREIER Ádám (Magyarország):

112.
Yasseman TOURANG (Svédország):

113.
Zlatko COSIC (Horvátország, USA):
Between Places  20 min.

A Remete
114.
Artem MOSKALEV (Oroszország):

115.
Young Sun NOH (Franciaország):
Yukiko  70 min.

116.
Luigjina SHKUPA (Németország):

117.
Stéphanie RÉGNIER (Franciaország):
Eaux Noires  58 min.

Mocskos Idők
118.
TÖRÖK Marcell (Magyaroroszág):
Mocskos Idők  35 min.

119.
Aliona POLUNINA (Oroszország):

120.
Anastasia NOVIKOVA (Oroszország):

121.
Gholamreza JAFARI (Afganisztán, Irán):

122.
KALÁNYOS Péter (Magyaroroszág):

123.
Julia MIRONOVA (Oroszország):
Natsiya  65 min.

124.
Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

125.
ZENTAI Lilla (Magyaroroszág):
Befogadás  44 min.

126.
GYÖKÉR Róbert (Magyaroroszág):
Sámánok  71 min.

127.
Angela GUSEVA (Oroszország):

128.
Claudia Negro García CLAUDIA (Spanyolország):
Concerto em F  20 min.

129.
Baselga Agustí JAIME (Spanyolország):

130.
Sofia GORLENKO (Oroszország):
Skazki o Mame  83 min.

131.
Cornel GHEORGHITA (Románia):
Dansul Soarelui  70 min.

132.
Casey WEI (Kanada):

133.
Olivier BOURBEILLON (Franciaország):
Sacrée Musique  52 min.

134.
Romain DAUDET-JAHAN (Franciaország):
Off the Records  52 min.

135.
Sudha PADMAJA FRANCIS (India):
Ormajeevikal  26 min.

136.
mustafa ABUALJEER (Irak):
cachak  6 min.

137.
Juan Andrés,Javier JOAQUIN (Spanyolország):

138.
Telmo BASTERRETXEA SEIJO (Spanyolország):

139.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):

140.
Mathilde MATHILDE JEANNEAU (Franciaország):

141.
Anna KRYVENKO (Csehország, Lettország, Szlovákia):

Nyomtalanul
142.
NOVÁK Tamás (Magyaroroszág):
Nyomtalanul  50 min.

143.
BARTA Máté (Magyaroroszág):
Előrelépés  17 min.

144.
Jorge DE LEÓN (Belgium, Franciaország):
Mitra  80 min.

Hafis & Mara
145.
Mano KHALIL (Svájc):
Hafis & Mara  88 min.

146.
Maayan (May) Abadi GREBLER (Izrael):
Mamushka  30 min.

147.
Alexandra HENAO (Venezuela):

148.
Kalle RAITTILA (Finnország):
Kotouttajat  22 min.

149.
Sharon HOTER ISHAY (Izrael, Kanada):
Lelo-Eretz  51 min.

Sok-sok Festék
150.
HELSTÁB Martin (Magyaroroszág):

151.
Paul HEINTZ (Franciaország):
Foyers  18 min.

152.
Andrei KUTSILA (Lengyelország):
Summa  50 min.

153.
Miroslaw DEMBINSKI (Lengyelország):

154.
BORSODY István & KURUTZ Márton (Magyaroroszág):

155.
Anastasiia EKIMOVA (Oroszország):

156.
Vladimir NEPEVNY (Oroszország):

157.
Kareem HUSSEIN (Egyiptom):

158.
Shannon MEILAK (Ausztrália):

159.
Ekaterina DIAKOVA (Izrael, Oroszország):
Ktamim  60 min.

160.
Saglara TYURBEEVA (Oroszország, Azerbajdzsán):
Molokane  76 min.

161.
Frederick BERNAS & Amado TREVIñO (Mexikó):

162.
Nizan LOTEM (Izrael):

163.
Rita MAIA & Vasco VIANA (Portugália):

164.
Valéry ROSIER & Méryl FORTUNAT-ROSSI (Belgium, Franciaország):
La Grand-Messe  70 min.

165.
Evgeny GRIGOREV (Oroszország):
Про рок  112 min.

166.
Seg KIRAKOSSIAN (Örményország):

167.
Marc WEYMULLER (Franciaország):
Little America  110 min.

168.
Johannes GIERLINGER (Ausztria):

A létezés eufóriája
169.
SZABÓ Réka (Magyaroroszág):

170.
Effi & Amir (Belgium):

171.
Benna G. MARIS (Olaszország):

172.
Nayra SANZ FUENTES (Spanyolország):
Sub Terrae  7 min.

173.
Fariba BUCHHEIM (Németország):
Formen  11 min.

174.
Ryan MURDOCK (Spanyolország):

175.
Sergei LUCHISHIN (Ukrajna):

176.
Sergii VOLKOV (Ukrajna):
В отрыве  81 min.

177.
Nayra SANZ FUENTES (Spanyolország):
En esas tierras  12 min.

178.
Colectivo PUTA MINA (Spanyolország):
Puta Mina  59 min.

179.
Chus DOMÍNGUEZ (Spanyolország):

180.
Tatiana DANILIANTS (Ororszország, Örményország):

181.
Anna SILVA-SCHLENKER (Kolumbia, Magyarország):
Tides  21 min.

182.
Karin LEIVATEGIJA (Észtország):
TBA  38 min.

A te neved
183.
DOMOKOS János (Magyaroroszág):
A te neved  52 min.

184.
Elena DEMIDOVA (Oroszország):

185.
Olga KOROTKAYA (Oroszország, Lengyelország):
Pet'  52 min.

Engedd ki a sárkányt!
186.
PÁLOS György (Magyaroroszág):

187.
RUMANN Gábor & PAMUKI Krisztián (Magyaroroszág):

188.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):

189.
Tatiana CHISTOVA (Oroszország, Lengyelország):
Ubezhdenia  63 min.

190.
MAYER Béla (Magyaroroszág):

Tökéletlen világ
191.
PETŐ Szabolcs (Magyaroroszág):

192.
Jan SVATOS (Csehország):

193.
Paloma ZAPATA (Spanyolország):
Casamance  92 min.

194.
Paloma ZAPATA (Spanyolország):
Yo soy la rumba  93 min.

Dolgaink
195.
SZERDAHELYI Mátyás (Magyaroroszág):
Dolgaink  57 min.

196.
Payam PARSAFAR (Irán):
معبر  15 min.

197.
BORSODY István (Magyaroroszág):

198.
Pavel RUZYAK (Oroszország):

199.
Evgeny ALEKSANDROV & Elena DANILKO (Oroszország):

Tiszta mozdulatok
200.
TÓTH Péter Pál (Magyaroroszág):

201.
Zharko IVANOV & Viktor SOKOLOVSKI (Macedónia):
Caravan  22 min.

202.
Iria SANJURJO (Spanyolország):

203.
Max HUREAU (Franciaország):

204.
Cayetana H. CUYÁS (Spanyolország):

205.
Pierre GOETSCHEL (Franciaország):

206.
Marie-Pascale DUBÉ (Franciaország, Kanada):
Rouge Gorge  90 min.

207.
Adriana FERRARESE (Franciaország, Olaszország):
Processi  24 min.

208.
Anat TEL (Izrael):
Phoenix  70 min.

209.
Valeriya NIKITUSHKINA (Oroszország):

210.
Karin BECKER (Németország):
Die Frist  79 min.

211.
Tomasz JURKIEWICZ (Lengyelország):
Dni Przemiany  50 min.

212.
Dani MENKIN (Izrael, USA):
On the Map  85 min.

213.
Carlos CARO (Spanyolország):
Soy Andero  8 min.

214.
NicolasDROLC (Franciaország):

215.
Miro REMO (Szlovákia, Csehország):

216.
Pavel KřEMEN (Csehország):
Milda  75 min.

Február
217.
Marlena MOLITOR (Németország):
Február  12 min.

218.
Liuba ZEMTSOVA (Belorusszia):
Mesto losky  52 min.

219.
Anton BIALAS (Franciaország):

Rodeo
220.
Raimo JõERAND (Észtország, Finnország):
Rodeo  74 min.

221.
Katerina STRELCHENKO (Ukrajna):

222.
Marie CORBERAND (Franciaország):

223.
Xavier LABRUYèRE & Bernard LOUARGANT (Franciaország):
El Gato Viejo  52 min.

224.
Yimeng ZHANG (Kína, Belgium):
Eastward Go  12 min.

225.
Seg KIRAKOSSIAN (Örményország):

226.
Frederik CARBON (Belgium):
Sunnyside  72 min.

227.
Víctor CANDELA (Spanyolország):
Mujer mi madre  15 min.

228.
Daniel GITMAN TADEVOSYAN (Izrael, Magyarország):

Carmen
229.
Quique MAñAS, Jorge MONTALBÁN & Carmen KOBAYASHI (Spanyolország):
Carmen  5 min.

230.
Felipe ELGUETA & Ananké PEREIRA (Chile):
Snap  20 min.

231.
Marta M MATA (Spanyolország):

232.
Tsipi KARLIK (Izrael):

233.
Muriel MONTINI (Franciaország):
Haïkus d'hiver  17 min.

234.
Israel AHUMADA (Mexikó):
Dejar la piel  32 min.

A Másik Varázslat
235.
Leandro BARTOLETTI (Argentína):

236.
Uri SMOLY (Izrael):
Hof Hamoed  25 min.

237.
Nurit JACOBS YINON (Izrael):

A por népe
238.
GRÓF Péter & GULD Péter (Magyaroroszág):
A por népe  10 min.

Könnyű leckék
239.
ZURBÓ Dorottya (Magyaroroszág):



kísérletifilm


1.
Pedro MAIA (Portugália):
Reverence  11 min.

2.
Bill BROWN (USA):
XCTRY  6 min.

3.
Rafael ARÉVALO (Peru):

4.
Rafael ARÉVALO (Peru):

5.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Ciudades  1 min.

6.
Tyler MACRI & Sophia FEUER (Egyesült Államok):

7.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

8.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):

9.
Aaron OLDENBURG (USA):
Seer (KOR)  4 min.

Agyagok
10.
Gaetano Maria Mastrocinque (Olaszország):

11.
Arnaud GERBER (Németország, Franciaország):
Carousel  35 min.

12.
Tyler MACRI (Egyesült Államok):

13.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugália, Brazília):

Sara F.
14.
Miguel FONSECA (Portugália):
Sara F.  23 min.

Lagúna
15.
Mathieu LABAYE & Hannah LETAïF (Belgium):

16.
Tatiana SKORLUPKINA (Oroszország):

Kettő között
17.
Sahar EL ECHI (Tunézia):

18.
Joel CORTINA SUÁREZ (Argentína):

Iku Manieva
19.
Isaac Ruiz Gastélum (Mexikó):
Iku Manieva  8 min.

20.
Naween NOPPAKUN (Thaiföld):
Jorah  4 min.

21.
Maria KORPORAL (Németország):
Songlines  14 min.

Gém
22.
Roxana Barba (Peru):
Heron / Gém  5 min.

23.
BALOJI (Belgium):

24.
Aisha SALIMGEREYEVA (Kazahsztán):

25.
Dorothy CHEUNG (Hollandia, Hong- Kong):

Folyékony ösvény
26.
FILOMENA RUSCIANO (Olaszország):

AAGAADHI
27.
Tharindu Ramanayaka (India):
AAGAADHI  5 min.

28.
Dayana Gauthier (Venezuela):

29.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

30.
Bernardo ZANOTTA (Hollandia):
Heart of Hunger  29 min.

Lembri Uudu
31.
Eeva MäGI (Észtország):
Lembri Uudu  25 min.

32.
Quino PINERO (Egyesült Királyság):

33.
Anna YANOVSKAYA (Oroszország):

34.
Zlatko COSIC (USA):

35.
Jay Kevin COMPOSTA (Egyesült Királyság):

Referenciakeret
36.
Agnieszka Ewa BRAUN (Lengyelország):

37.
Irena PASKALI (Litvánia):

38.
Vladislav KNEľEVIć (Horvátország):

39.
Veronica SULA (Románia):
Through  1 min.

40.
David Anthony SANT (Dél- Kórea, Ausztrália):
Interspersed  4 min.

41.
Gloria CHUNG (USA):
Flamingoville  13 min.

42.
Gloria CHUNG (USA, Olaszország):

43.
Clark NIKOLAI (Kanada):

45.
SHON KIM (Dél-Korea / USA / Portugália):

46.
SHON KIM (Dél-Korea / USA / Portugália):

47.
Nicola AWANG (Kanada):
refahmation  7 min.

48.
Geraint EDWARDS (Egyesült Királyság):
Act II: Scene II  117 min.

49.
Max HATTLER (Hong Kong):
+  2 min.

Grief Therapy
50.
Maria VOROBYOVA (Oroszország):
Grief Therapy  13 min.

51.
Max HATTLER (Hong Kong):

Dulcinea
52.
luca FERRI (Olaszország):
Dulcinea  64 min.

Grief Therapy
53.
Maria VOROBYOVA (Oroszország):
Grief Therapy  13 min.

54.
KOLMONT Enikő (Magyaroroszág):

55.
Jeroen VAN DER STOCK (Japán, Belgium):
Night Horse  19 min.

56.
Tommaso DONATI (Svájc):
Monte Amiata  21 min.

57.
Hana YAMAZAKI (Magyaroroszág):

59.
Stéphane BAZ (Franciaország):
Déguste  5 min.

60.
Terry SILVESTER (Egyesült Királyság):

61.
Gabi DAO (Kanada):

62.
Brian RATIGAN (Egyesült Államok):
Dull Hope  3 min.

63.
Nina LASSILA (Belgium):
The Trophy  3 min.

64.
Artem FIRSANOV (Oroszország):

65.
Cris NODA (Spanyolország):

66.
Rafael MONTEZUMA (Spanyolország):
Dua2litet  5 min.

KA
67.
Claudio CAPANNA (Belgium):
KA  10 min.

68.
Klim KOZINSKIY (Oroszország, Ukrajna, Izrael):
Tetragrammaton  65 min.

69.
VÁCZI Edit (Magyaroroszág):

70.
David DZOTSENIDZE (Grúzia):

71.
LICHTER Péter (Magyaroroszág):

72.
Daniela LUCATO (Németország, Írország, Olaszország):
The Wheel  9 min.

73.
Dirk SORGE (Kína, Németország):
Lucky Day  10 min.

74.
Vincent BERGERON (Kanada):
SchizoPhilo#16  18 min.

Egyszer...
75.
Maxim USTYUZHANINOV (Oroszország):

76.
Teo GUILLEM (Spanyolország):

77.
Lidia LIDIA (Egyesült Királyság):

78.
Dimitri LIMPERT (Németország):

79.
Dmitri FROLOV (Oroszország):

80.
Muriel MONTINI (Franciaország):

81.
Hong Yane WANG & Hua WANG (Egyesült Királyság, Kína):
冰消瓦解  1 min.

82.
Hong Yane WANG & Hua WANG (Egyesült Királyság, Kína):
Ice Breakers  2 min.

83.
Vladimir MOROZOV (Oroszország):

84.
Hong Yane WANG & Hua WANG (Egyesült Királyság, Kína):

Tabularasa
85.
Zeynep ULUYAGCI (Törökország):
Tabularasa  1 min.

86.
Jukka SILOKUNNAS (Finnország):
Hei Vaan!  1 min.

87.
Vasilios PAPAIOANNU (USA):
Two  8 min.

88.
Muriel MONTINI (Franciaország):
Dame de cœur  8 min.

89.
Ye MIMI (Taiwan):

90.
Sarah OUAZZANI TOUHAMI (Franciaország):

91.
Rhea STORR (Egyesült Királyság):

Lábak 2
92.
Vladimir VESELOV (Üzbegisztán):

93.
Moritz MÜLLER-PREIßER (Németország):
On 'n' Off  8 min.

94.
Antonin BLANC (Szerbia):

95.
Elina OIKARI (Finnország):
Govadas  9 min.

96.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
Traces:Birds  1 min.

97.
Sami VAN INGEN (Finnország):
Polte  15 min.

98.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):
Une femme  1 min.

99.
Óscar VINCENTELLI (Spanyolország):

100.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):

101.
Alexander DUPUIS (USA):
First Contact  4 min.

102.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):



animáció


1.
Michal SOCHA (Lengyelország):
Room  6 min.

2.
Filipe ABRANCHES (Portugália):
À Tona  10 min.

3.
Marc TORICES & Genis RIGOL & Pau ANGLADA (Franciaország):
Knockstrike  5 min.

4.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Habitantes  1 min.

5.
Mehdi Khoramian (Irán):

6.
Andrej REHAK (Croatia):
Bobo  14 min.

Vendég
7.
Aleksander JOZEFCZYK (Lengyelország):

Teofrastus
8.
Sergei KIBUS (Észtország):
Teofrastus  15 min.

9.
Katarzyna PIEROG (Lengyelország):
Nowy dzien  7 min.

10.
Karolina BORGIASZ (Lengyelország):
Na jezykach  4 min.

Élet24
11.
Kristjan HOLM (Észtország):

Szarvas Úr
12.
Mojataba MOUSAVI (Irán):

13.
Artur HANAJ (Lengyelország):
REM  3 min.

Mocsár
14.
Alicja BLASZCZYNSKA (Lengyelország):
Bloto / Mocsár  13 min.

15.
Suchana SAHA (India):
Maa Tuki  5 min.

16.
Kate Kutenskyi KUTENSKYI (Ukrajna):

17.
Nicolas DEVEAUX (Franciaország):

19.
Moisés RODRIGUES (Portugália):
Rodar  2 min.

20.
Mónica SANTOS & Alice GUIMARãES (Portugália, Francicaország):
Entre Sombras  13 min.

21.
David DOUTEL & Vasco SÁ (Portugália, Francicaország):
Agouro  15’16’’ min.

22.
Branko FARAC (Horvátország):
Technement  12 min.

23.
Katarina JUKIć (Horvátország):

24.
Martina Lexi VIZEC (Horvátország):
Egzodus  6 min.

25.
Marko BELIć (Horvátország):
Flimflam  8 min.

26.
Rikke Alma KROGSHAVE PLANETA (Dánia):
Bacchus  5 min.

27.
Marta MAGNUSKA (Lengyelország):
Inny  5 min.

28.
Betina BOZEK & Igor KAWECKI (Lengyelország):
Samotnosc  8 min.

29.
Betina BOZEK (Lengyelország):
O Jezu  4 min.

30.
Ewa DRZEWIECKA & Dominika FEDKO & Weronika KUC & Malgorzata JACHNA & Malgorzata JEDRZEC & Aleksandra RYLEWICZ (Lengyelország):
Masterclass  6 min.

31.
Jamille VAN WIJNGAARDEN (Hollandia):
Catastrophe  2 min.

32.
Michal PONIEDZIELSKI (Lengyelország):

33.
Maria KORPORAL (Németország):
La Vitruviana  2 min.

34.
Julie REMBAUVILLE (Franciaország):

35.
Nicolas BIANCO-LEVRIN (Franciaország):

36.
Osman CERFON (Franciaország):

37.
Jelena OROZ (Horvátország):
Dva na dva  8 min.

38.
Milos TOMIC (Szerbia):
Muzicke traume  10 min.

39.
Diego PORRAL (Spanyolország):

40.
Igor GRUBIC (Horvátország):

41.
IVÁDY Tamás & BOGYÓ Péter (Magyaroroszág):

42.
Diego PORRAL (Spanyolország):

43.
Eva CVIJANOVIC (Kanada, Horvátország):
Jezeva kuca  10 min.

44.
Darko VIDACKOVIC (Horvátország):
Samo plivanje  10 min.

45.
Nina BISYARINA (Oroszország):

46.
Urszula RESZCZYNSKA (Lengyelország):

47.
Manuel REYES HALABY (Spanyolország):

48.
Estelle GATTLEN (Svájc):
Braises  7 min.

49.
Anastasiya SOKOLOVA (Oroszország):

50.
Joanna POLAK (Lengyelország):
Wełniaki  10 min.

51.
Maxim KULIKOV (Oroszország):
Тише  10 min.

52.
Davor MEđUREčAN (Horvátország):

53.
Reza GOLCHIN (Irán):

54.
Elaheh MOUSAVI (Irán):

55.
Mahmoud SAEMIN (Irán):
Akharin Mahi  7 min.

56.
Amir RASHIDIFARD (Irán):

57.
Abbas JALALI YEKTA (Irán):
Son Of The Sea  10 min.

A csendes méh
58.
Mohamed MOWAFI (Egyiptom):

59.
Joąko MARUąIć (Horvátország):
Eutanazija  5 min.

60.
Daniel ©ULJIć (Horvátország):

61.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):

62.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):
00777  1 min.

63.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):

64.
. SUKI (Franciaország):
Les pieds nus  4 min.

65.
Petra KOľAR (Horvátország):
Prvi korak  10 min.

66.
SZOBOSZLAY Eszter (Magyaroroszág):

67.
TÓTH-PÓCS Roland (Magyaroroszág):

A feje
68.
Emma LOUHIVUORI (Finnország):

69.
Aitor Carlos,Raul HERRERO LARRUMBIDE,COLOMER VÁLCARCEL (Spanyolország):
VSSanta  4 min.

70.
Arnau GòDIA MONTESINOS (Spanyolország):
Psicolapse  7 min.

71.
Philip Louis PIAGET RODRIGUEZ (Dánia):
Reverie  7 min.

72.
Manuela VLADIć-MAąTRUKO (Horvátország):

73.
GLASER Kati (Magyaroroszág):

74.
GLASER Kati (Magyaroroszág):

Szelfik
75.
Claudius GENTINETTA (Svájc):

Tumo
76.
VETŐ János (Magyaroroszág, Dánia):
Tumo  1 min.

Chöd
77.
VETŐ János (Magyaroroszág, Dánia):
Chöd  1 min.

78.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Urbes Voyeur  1 min.

79.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Ciudadanos  1 min.

80.
Mélanie LOPEZ & Simon BOUCLY & Marie CIESIELSKI & Alice JAUNET & Chan Stéphie PEANG & Béatrice VIGUIER (Franciaország):

81.
Léa COUSTY & Chloé ASTIER & Raphaël GUEZ & Mélanie FOURGEAUD & Hugo BOURRIEZ & Victoire LE DOURNER (Franciaország):
Sur Mesure  7 min.

82.
Charline PARISOT & Jérémy CISSÉ & Fioretta Caterina COSMIDIS & Flore ALLIER-ESTRADA & Maud LEMAîTRE-BLANCHART & Ludovic ABRAHAM (Franciaország):
Sans Gravité  8 min.

83.
Sarah FOREST & Cécile FLOUCAT & Pauline JAVELOT & Juliette GALES & Thibaut WAMBRE & Kevin DE GARIDEL (Franciaország):
Pulse  7 min.

84.
Denis FLEURION & Etienne BONAFINI & Romain MARCHETTI & Cécile MINAUD & Julien ADOUM & Léo NEZOT (Franciaország):

85.
Nicolas LEBAS & Claire CARTIER & Mathilde DOURDY & Thibault GRUNENBERGER & Maurine LECERF & Shih-Hui PAN (Franciaország):

86.
Élise SIMOULIN & Édouard HEUTTE & Clotilde BONNOTTE & Anna KOMAROMI & Marisa DI VORA PEIXOTO & Helena BASTIONI (Franciaország):
Stuffed  7 min.

300 g/m2
87.
Kamila KUCIKOVA (Észtország):
300 g/m2  6 min.

Bernard
88.
Anna OPARKOWSKA (Lengyelország):
Bernard  6 min.

Motorozás
89.
Paul BUSH (Portugália, Egyesült Királyság):

Egy ragyogó elme bemutatása négy felvonásban
90.
Morten Tšinakov, Lucija Mrzljak (Észtország):

A naplemente elmélete
91.
Roman SOKOLOV (Oroszország):

92.
Jonathan HODGSON (Egyesült Királyság, Franciaország):
Roughhouse  16 min.

Szemlélő
93.
Sheyda KASHI (Irán):

Tökéletlenség
94.
Donato SANSONE (Franciaország):

Bringások
95.
Veljko POPOVIC (Horvátország, Franciaország):

Egy kicsit
96.
Carl ROOSENS (Belgium):

97.
Ivana RADIć (Horvátország):

98.
Christian FLORES (Spanyolország):

99.
Zbysek SEMELKA (Csehország):

Öt perc a tengerig
100.
Natalia MIRZOYAN (Oroszország):

Szörnyeteg
101.
Laura POP (Románia):

102.
Dennis TUPICOFF (Ausztrália):
Still Alive  6 min.

Az elefántok boldogok lesznek
103.
Lucas ROUSSEL & Charlotte BRUN & Loïc FRIMAT & Vincent LABIS & Adrien LANNOY & Alice LEPOUTRE (Franciaország):

104.
John QUIRK (USA):
Alt_Space_Esc  3 min.

Körforgás
105.
Delia HESS (Svájc):

Raymonde avagy a függőleges menekülés
106.
Sarah VAN DEN BOOM (Franciaország):

Jacotolocotoc
107.
Thomas SECAZ (Belgium):
Jacotolocotoc  12 min.

108.
Capucine LATRASSE (Belgium):
Fer de lance  4 min.

109.
Simon MEDARD (Belgium):
The Call  4 min.

110.
ANDRISTYAK Marcell (Magyaroroszág):
IN Corp.  7 min.

111.
Elli VUORINEN (Finnország):

112.
Khris CEMBE (Spanyolország, Franciaország):
Soy Una Tumba  13 min.

113.
Chris SHEPHERD (Franciaország):
Brexicuted  6 min.

114.
Jossie MALIS (Franciaország):

115.
Or KANTOR (Izrael):
Little Thing  5 min.

116.
Jafar SAYADI (Irán):

117.
Lisa KLEMENZ (Franciaország):
Par-dessus Tout  10 min.

Meg kell dögleni
118.
HELSTÁB Martin (Magyaroroszág):

119.
Martinus KLEMET (Észtország):
Inglitrompet  3 min.

120.
Bruno TONDEUR (Belgium, Franciaország):

Szempillantás
121.
Kiana NAGHSHINEH (Németország):

122.
Steven SUBOTNICK (Egyesült Államok):
Strange Fish  4 min.

123.
Signe TVEITAN (Dánia):

124.
Ines Christine GEIßER & Kirsten Carina GEIßER (Németország):
Dürrenwaid 8  7 min.

125.
Zharko IVANOV (Macedónia):

126.
Jeremie BECQUER (Dánia):
Vermine  6 min.

127.
Frédéric SCHULD & Valentin RIEDL (Németország):

128.
Justine VUYLSTEKER (Franciaország, Kanada):
Etreintes  5 min.

129.
Stéphanie VASSEUR & Sandrine TERRAGNO (Franciaország):
Les Empêchés  17 min.

130.
Artur MARCOL (Lengyelország):
MVP  4 min.

131.
Daria KOPIEC (Lengyelország):

132.
Daria KOPIEC (Lengyelország):

133.
Vivek PRAKASH (India):
Pockets  6 min.

134.
Matea KOVAč (Horvátország):
Osmijeh  5 min.

135.
Jari VAARA (Japán, Finnország):
The Hunter  5 min.

136.
Duane UBA (Egyesült Királyság):

Gyufaszálak
137.
M. TÓTH Géza (Magyaroroszág):



táncfilm


1.
Dawn WESTLAKE (USA, Spanyolország):
Pooling  4 min.

2.
Evgeny ALEKSANDROV (Oroszország):
LatinoAmerica  65 min.

3.
Katariina RäTY (Finnország):
Blind  6 min.

4.
Katariina Räty & Mia JAATINEN (Finnország):
Second Illusion  13 min.

5.
Boris SEEWALD (Németország):
Afterword  9 min.

6.
Michael LYONS (Japán):

7.
Mark FREEMAN (Ghana):
Atena/Nets  7 min.

Töredékek
8.
RUSZULY Ervin (Románia, Magyaroroszág, ):
Töredékek  4 min.

9.
Alessandro AMADUCCI (Olaszország):

10.
Sharon SCHIEVERS (Belgium):
The Essor  33 min.

11.
Daniela LUCATO (Németország, Olaszország):
Trilogy  1 min.

12.
Shantala PèPE (Belgium, Franciaország):

13.
Antonin BLANC (Franciaország):

14.
Marja HELANDER (Finnország):

15.
Mariana RODRIGUES (Portugália):



zenefilm


1.
Pierre DUGOWSON (Franciaország):
Woof  2:28 min.

2.
Rafael ARÉVALO (Peru):

3.
Petr KELEPTRISHVILI & Artem OZHOGOV (Oroszország):

4.
Martin SUCHANEK (Csehország):

Mingus Erectus
5.
Amaury VOSLION (Franciaország):
Mingus Erectus  75 min.

Rose or bluebell
6.
Yuno SHAMILOV (Oroszország):

Egyiptom Aranya
7.
WAGNER András & ÓHIDI Tamás & WAGNER Edit (Magyaroroszág):

8.
Santiago TALAVERA (Spanyolország):

9.
BECK Zoltán & RUMANN Gábor (Magyaroroszág):

10.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):
REZILIENCIA  6 min.

11.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):
REZILIENCIA  6 min.



KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák