www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

 

click here

 

 

  

 

click here

 

 

etnik Archív
2019. June SaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSu Actual program:
2019-06-20
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films submitted

MEDIAWAVE 2019


Feature


1.
Slawomir MILEWSKI (Poland, United Kingdom):

2.
Rafael ARÉVALO (Perú):

3.
Luís DIOGO (Portugal):

Golnesa
4.
Sattar CHAMANI GOL (Iran):
Golnesa  94 min.

5.
Aurélia MENGIN (La Réunion):
FORNACIS  83 min.

6.
Kirill KULAGIN (Russia, Great Britain ):
Let It Soul  38 min.

7.
Igor BEZINOVIC (Croatia):

8.
IRANZAD AGHAMIRLOU Rasoul (Iran):
The Slaughter  7 min.

9.
Paulo CARNEIRO (Portugal):

10.
Piotr SUBBOTKO (Poland):

11.
Behrouz NOORANIPOUR (Iran):
Dayan  80 min.

12.
Mohamadreza RASOULI (Iran):

13.
Fereydoun NAJAFI (Iran):

14.
Hosein GHENA’AT (Iran):

15.
Mohamadali BASHEH AHANGAR (Iran):

Alias Jenny
16.
Samira FANSA (Germany):

18.
Vladimir ALENIKOV (Russia):

Aleksi
19.
Barbara VEKARIC (Croatia, Serbia):
Aleksi  90 min.

20.
Jeroen HOUBEN (The Nederlands):

A szükséges lépéseken
21.
valentina PONOMARENKO (Russia):

22.
NÉMETH József (Hungary):

23.
Anatoly PASICHNIK (Russia):

24.
Tomas Sem LøKKE-SøRENSEN (Norway):

25.
Anton BILZHO (Russia ):

Engedetlen
26.
MOLL Zoltán (Hungary):

27.
Susana NOBRE (Portugal, France):

28.
Hyun-shin MO (South Korea):

29.
John PETRIZZELLI (Venezuela):
Barbara  105 min.

30.
Patricia ORTEGA (Venezuela):

31.
Natalia PERSHINA (Russia):

32.
VERMES Dorka (Hungary):

33.
Ebrahim MOKHTARI (Iran):

34.
Behrouz GHARIBPOUR (Iran):

35.
Rahbar GHANBARI (Iran):

36.
Roqiye TAVAKLOI (Iran):

37.
Hossein NAMAZI (Iran):

38.
Caupolicán OVALLES (Venezuela):



Short Fiction


1.
Hrvoje WäCHTER (Croatia):
Target  9 min.

2.
Dennis Christian, aka TEROM ROJAS ESTRADA (Perú):
Fe / Faith  30 min.

3.
Eduardo BRITO (Portugal):

4.
Bartosz NOWACKI (Poland):

5.
Cristina GARCÍA ZARZOSA (Spain):
Realness  10 min.

6.
Nathalie ÁLVAREZ MESÉN (France, Sweden):
Molt  14 min.

7.
Francisco COLOMBO (Portugal, Brazil ):

8.
Constance MEYER (France):

9.
Frederico MESQUITA (Portugal):

10.
Dominika GNATEK (Poland):

11.
Katarzyna ISKRA (Poland):
Casting  20 min.

12.
Rodrigo AREIAS (Portugal):

14.
Ali ASGARI (Iran, Italy):
Takhir / Delay  15 min.

15.
Rafael ARÉVALO (Perú):

DOUBOUT
16.
Pierre LE GALL & Sarah MALLÉON (France):
DOUBOUT  19 min.

17.
Sylwia ROSAK (Poland):

18.
Ernest WENCEL (Poland):
Esprits Animaux  13 min.

19.
Azat MAMUNOV (Kyrgyzstan):

20.
Jiří HAVLÍčEK & Ondřej NOVÁK (Czech Republic):

21.
Giovanni PIERANGELI (Poland):

22.
Alice FARGIER (France):

23.
Thomas PETIT (France):

24.
Rafael ARÉVALO (Perú):
Guerrilla Gore  20 min.

25.
Rafael ARÉVALO (Perú):

26.
Denis SOROKA (Belarus):

27.
Miguel Clara VASCONCELOS (Portugal, France):

28.
Julian TALANDZIEWICZ (Poland):
Lekcja / Lesson  12 min.

30.
Matthias KRETER (Germany):
Breathe!  9 min.

31.
Matthias KRETER (Germany):
8:27  12 min.

Éjjeli őr
32.
PAPP Barnabás (Hungary):
Nightguard  3 min.

33.
Ana Maria FERRI (Spain):

34.
Mael LE MÉE (France):
Aurore  18 min.

35.
Eugène GREEN (Portugal, France, Belgium):

36.
William LABOURY (France):

Grbavica
37.
Manel RAGA RAGA (Portugal, Spain, Bosnia and Herzegovina):
Grbavica  19 min.

38.
José MAGRO (Portugal):

Anteu
39.
João VLADIMIRO (Portugal, France):
Anteu  28 min.

40.
Just PHILIPPOT (France):
Acide / Acid  18 min.

41.
Jennie ALLEN (United States):
The Clinic  15 min.

42.
Saúl GALLEGO MATEO (Spain):

5 Cigaretta
43.
Passos ZAMITH (Portugal):

44.
Artjom BARANOV (Germany):
Pig Heart  30 min.

45.
Shrivas NYDU (India):

47.
Aleksander Johan ALEKSANDER JOHAN ANDREASSEN (Norway):
Strim  19 min.

48.
Despina ATHANASSIADIS (France):

49.
Emi BUCHWALD (Poland):
Heimat  24 min.

50.
Damian KOCUR (Poland):

51.
Justyna PELC (Poland):

52.
Aleksandra TERPINSKA (Poland):

53.
Filip DZIERZAWSKI (Poland):

54.
HAJMÁSI Péter (Hungary):

55.
Davit PIRTSKHALAVA (Georgia):

57.
Grzegorz MOLDA (Poland):

58.
Carlo FRANCISCO MANATAD (Philippines, Singapore, Italy):

59.
Sven BRESSER (Netherlands):

60.
Farnoosh SAMADI (Iran):
The Role  12 min.

61.
Milena DUTKOWSKA (Poland):

62.
Rosa Maria RODRIGUEZ PUPO (Cuba):
I Love Papuchi  14 min.

63.
Felix SCHON (Germany):
Im Leuchtturm  30 min.

64.
Denis SOROKA (Belarus):

65.
Denis SOROKA (Belarus):

A baba
66.
NÉMETH József (Hungary):

67.
Iker ARCE @ Miriam ORTEGA (Spain):

68.
Robin LIPO (Poland):

69.
Jonathan HAZAN (France):

70.
Anshuman SHASTRI (India):

71.
Michal SZCZESNIAK (Poland):
Spitsbergen  23 min.

72.
Alek PIETRZAK (Poland):

73.
Roman JAROSZ (Poland):

A panel
74.
NÉMETH József (Hungary):

75.
Mirac ATABEY (Turkey):
Livadi / Yard  15 min.

77.
Υannis ZAFIRIS (Greece):
Springtime Rest  15 min.

78.
Layke ANDERSON (United Kingdom):
Mankind  13 min.

79.
Marco AMARAL (Portugal):

80.
Alexandre LANçA (France):

81.
James EVERETT (United Kingdom):
THE MOOR  11 min.

Faust a sötétben
82.
Israel AHUMADA (Mexico):

83.
Clémence LEBATTEUX (France):

84.
Florence HUGUES (France ):

85.
Jagoda MADEJ (Poland):

86.
Dominika GNATEK (Poland):

87.
Pat Howl KOSTYSZYN (Poland):

88.
Bartosz BALA (Poland):

89.
Anastazja DABROWSKA (Poland):
Wonder Girls  20 min.

90.
Miguel NUNES (Portugal):

91.
Bartosz REETZ (Poland):

92.
Iwo KONDEFER (Poland):

93.
Magdalena SEWERYN & Igor POLANIEWICZ (Poland):

94.
Marko DZAMBAZOSKI (Macedonia):

95.
Damian KOCUR (Poland):
1410  28 min.

96.
Wojciech KLIMALA (Poland):
Elizabeth  24 min.

97.
Steeve FITOUSSI & Daniel BRENER (Israel):

98.
Branislav MILATOVIć (Montenegro):

99.
Lucas GLOPPE (France):

100.
Leandro AFONSO (Brazil):

101.
Nikita ORDYNSKIY (Russia):

102.
Frederic BAYER AZEM (France):

104.
María ÁLVAREZ LAÍNZ (Spain):

105.
Semih Korhan GÜNER (Germany):
Boy  15 min.

106.
Sergi GONZÁLEZ (Spain):

107.
Daniel LEÓN LACAVE (Spain):

108.
Jaime PEñA GARCÍA (Mexico):
Pacgirl  12 min.

109.
Sungbin BYUN (South Korea):

110.
Lamberto GUERRA (Spain):

Yomi
111.
Maria Ana MARQUES (Portugal):
Yomi  10 min.

112.
Shir COHEN & Noga WEIZMAN (Israel):
Where is Elik?  12 min.

113.
Oksana ARTEMENKO (Ukraine):

114.
Basile VUILLEMIN (Switzerland, Belgium):
Dispersion  8 min.

115.
Grzegorz PAPRZYCKI (Poland):

116.
Vado VERGARA (Brasil):

117.
Tuna KAPTAN (Turkey, Germany):

118.
Yves CHAUDOUëT (France):

119.
Ekaterina KUZNETSOVA (Russia):

121.
Aurelien LAPLACE (France):

122.
Ayat ASADI RAHBAR (Iran):

123.
Najat MOWLUDI (Iran):

124.
Kourosh MASHHADI (Iran):

125.
Rahbar QANBARI (Iran):

126.
Fatemeh MOHAMADI (Iran):

127.
Omid SHAMS (Iran):

128.
Bayan ZARABI (Iran):

129.
Shahriar POURSEYEDIAN (Iran):

130.
Mohammad TOWRIVARIAN (Iran ):

131.
Mohammad TOWRIVARIAN (Iran):

Dühös
132.
Jean-Baptiste DUSSÉAUX (France):

Lélegzés
133.
Farshid AYOOBINEJAD (Iran):

134.
Guillaume CARAMELLE (France):

135.
Ksenia RAPPOPORT & Alexander TSYPKIN & Pavel KAPINOS (Russia):

136.
Gleb ROSS (Russia):

137.
Vasilisa KUZMINA (Russia):

138.
Vladimir KVETNOY (Russia):

139.
Toma STENKO (Russia, Georgia):
Krik / Scream  24 min.

140.
Petr FEDOROV (Russia):

141.
Valentin SUNTSOV (Russia):

142.
Thomas VAN ZUYLEN (Belgium):

143.
Camille LUGAN (France ):
La Persistente  22 min.

144.
Thibault LANG-WILLAR (France):

145.
LASKAI Csaba (Hungary):
December  20 min.

Tűz
146.
Maria SHULGINA (Russia):
Ogon' / Fire  13 min.

147.
Juan BEIRO (Spain):
Las Vegas  23 min.

148.
Laura TOLEDO CARBALLO (Spain):

149.
Héctor HERCE SÁNCHEZ (Spain):

150.
Damián DEL CORRAL (Spain):

151.
Max LUSSON (Spain):
Mundos / Worlds  12 min.

152.
David OEO (Spain):
Jaula  12 min.

153.
Emiliano GRANADA ORTEGA (Spain):

Vitha
154.
Avishkar BHARADWAJ (India):
Vitha  15 min.

155.
PAPP M. Bori (Hungary):

156.
Cansın ERÜLKEBAş (Turkey):

157.
Saswat Biswas SHASWAT (India):

158.
Ronaldo VIVO & Ronnel VIVO (Philippines):

159.
Borja ÁLVAREZ HERNÁNDEZ (Spain):

160.
Juan Pablo POLANCO CARRANZA (Spain):

161.
Alejandro RENEDO VILLAGRAN (Spain):

162.
Alba PINO (Spain):

163.
Joaquín PÉREZ ORDÓñEZ (Spain):
Anabel  11 min.

164.
Luis JUANES (Spain):

165.
Violeta TRINCADO (Spain):
Zacarias  12 min.

166.
Kike ARROYO (Spain):
Noel  12 min.

167.
Evgeny YABLOKOV (Spain):
Nómada / Nomad  12 min.

168.
Asier RAMOS (Spain):
Petit  11 min.

169.
Laura POUSA (Spain):

170.
Pedro COLLANTES (Spain):
Ato San Nen  25 min.

171.
Carlota PEREDA (Spain):
Cerdita / Piggy  14 min.

172.
Marta ALEDO (Spain):
Seatlle  19 min.

173.
Pablo BARCE (Spain):

174.
Juan AVELLA (Venezuela):

175.
Ekaterina TARASOVA (Belarus):

176.
Borja SOLER (Spain):

177.
Marta FONT PASCUAL (Spain):

178.
Alma BAIMURATOVA (USA, Kazakhstan):
Pearl  16 min.

179.
Thierry DORY (Belgium):
Avenue Louise  29 min.

180.
Daniel Martin RODRIGUEZ & German TEJADA (France):
Retukiri Tukiri  28 min.

181.
Chabname ZARIâB (France):

182.
Sylvain DE ZANGRONIZ (France):
Ramdam  26 min.

183.
Paul MARQUES DUARTE (France):

184.
Anuraag TALPADE (India):
Happy Bhoday  14 min.

185.
Yosip TILLI (Italy):

186.
Natalia BENZAQUEN (France):
Rue du four  18 min.

Ugató
187.
jamal AMIN (United Kingdom):
Barking  14 min.

188.
Guillermo BENET (Spain):

189.
Delphine GIRARD (Belgium):

190.
Flore BLEIBERG (Belgium):

191.
Olivier PAIROUX (Belgium):
Puzzle  20 min.

192.
Herce Sánchez HÉCTOR (Spain):

193.
Frédéric LABONDE & Frédéric BONNET (France):

194.
Stephan GANOFF (Bulgaria):

195.
Christophe SABER (France):
Tomatic  21 min.

196.
Xabier ALCONERO (Spain):

197.
Julia GORBACHEVSKAYA (Russia):

198.
Mahdi BORJIAN (Iran):

199.
Branko TOMOVIC (UK, Germany):

200.
Tobi SAUER (Germany):

201.
Michal CHMIELEWSKI (Poland):

202.
Nathalia KONCHALOVSKY (Russia):
Vesna / Spring  23 min.

203.
Victor Vicente VILLAVICENCIO POTELLA (Spain):

204.
Zhi Jin TSAI (Taiwan, France):

205.
Oleg URAKIN (Russia):
Hardcore  24 min.

206.
Filip PERUZOVIć (Croatia):

207.
Karel JANAK (Czech Republic):

208.
Gabriel VANDERPAS  (Belgium):

209.
Ingrid Heiderscheidt HEIDERSCHEIDT (Belgium):

210.
Mathieu MORTELMANS & Cécile DELBERGHE (Belgium):

211.
Yotam BEN-DAVID (France):

212.
Nicolas MEDY (France):

213.
Déborah HASSOUN (France):

214.
Mohamad ESMAEELI (Iran):

215.
Benjamin VILLAVERDE (Spain):

216.
Sharon MOONEY (USA):

217.
Kam WONG (Hong Kong ):

218.
Ka Ho CHOI (Hong Kong ):

219.
Ligal MOR (Israel ):

220.
Shira FLORENTIN (Israel):

221.
Nitzan ROZEN (Israel):
Sdakim / Cracks  20 min.

222.
Prague BENBENISTY (Israel):

223.
Gal ROSENBLUTH (Israel):

224.
Tal NINYO (Israel):

225.
Aleeza CHANOWITZ (Israel):
Shabbos Kallah  15 min.

226.
Gerlando INFUSO (Belgium):
By(e) Love  19 min.

227.
Danel ELPELEG (Israel):

228.
Adriana DA FONSECA (Belgium):

229.
Mounir BEN BACHIR (Belgium):

230.
Odeya ROSENAK (Israel):

Rom
231.
Ilker ERGÜN (Turkey):
Rom  3 min.

232.
Karash JANYSHOV (Kirgyzstan):

233.
Thomas HAKIM (France):

234.
Simon RIETH (France):

235.
Deniz TELEK (Türkiye):

236.
Marina RUSSO VILLANI (France):

237.
Leonid GARDASH (Russia):

238.
Vincent DUQUESNE (France):
JJ Showman  17 min.

239.
joão PUPO (Portugal):

241.
Daniel VELOSO (Portugal):
Nevoeiro / Fog  15 min.

Magamba Zárva
242.
TIMKÓ Imre (Hungary):

243.
Jasmine KO & Nathan KO (South Korea):
Granny's War  7 min.

244.
Yong-jin LEE (South Korea):
Loaded Gun  18 min.

245.
Julien TRAUMAN (France):

246.
Jonay GARCÍA (Spain):

247.
LENDVAI Kristóf (Hungary):

R.E.M.
248.
MOLNÁR Szilárd, ORBÁN Gergely (Hungary):
R.E.M.  80 min.

249.
Soner SERT (Turkey):

250.
Soner SERT (Turkey):
Alarga  9 min.

Kötelék, avagy a a rab és a börtönőr
252.
BÁLINT Arthur (Hungary):

Maradj velünk
254.
BAJOR Marcell

255.
Benoit RAMBOURG (France):

Napéjegyenlőség
256.
Ivo M. FERREIRA (Portugal):

257.
Guillaume CARAMELLE (France):
Nikki Marianne  15 min.

259.
David PANTALEÓN & Pilar ALDEA (Spain):

260.
Diego SANIZ (Spain):
5ºC  17 min.

261.
Manuel MARTÍNEZ MARCOS (Spain):

262.
Vanessa PALACIOS (Mexico):

263.
Fele PASTOR (Spain):
Oscuro / Shady  17 min.

264.
David PANTALEÓN (Spain):

265.
Tomás A. WILHELM (Spain):

266.
Enrico TURCI (Belgium):

267.
Tomás A. WILHELM (Spain):
Belca  4 min.

268.
Jose Antonio BALLESTER (Spain):

269.
Roberto CHINET (Spain):

270.
Jonay GARCÍA (Spain):
Smoking Break  18 min.

271.
Galiya FATKHUTDINOVA (Russia):
I Killed Alex  20 min.

272.
Coré RUIZ (Spain):
Osito / Beary  18 min.

273.
Ali SADEGHIAN (Iran):

274.
Sahar REZVANI (Iran):

275.
Mahammad KHALILI (Iran):

276.
Iman SOLTANI (Iran):

277.
Sara FGAIER (Italy, France):

278.
Seysd Morteza SABZEGHAB (Iran):

Asya
279.
Daniella RYBAKYAN (Russia):
Asya  29 min.

280.
Vikas CHANDRA (India):
Maya  19 min.

281.
Md.Ariful ISLAM (Bangladesh):
Sensitive  8 min.

282.
Sebastien CLERMONT (Canada):
The Waters  13 min.

283.
David LARA (Spain):

284.
HAJMÁSI Péter (Hungary):

Balázs kamerája
285.
BOLLA Kolos (Hungary):

286.
Jesús CHOYA ZATARAÍN (Spain):
Supercut  8 min.

287.
LACZI Evelin (Hungary):

288.
Mohammad Hassan SHAHMOHAMMADI (Iran):
School  6 min.

289.
Aliou SOW (France):
Yusuf  19 min.

929
290.
Chia-Ho TAI (Taiwan):
929  6 min.

291.
Deniss KACS (Germany):
Arpeggio  15 min.

292.
Ramin FARZANEH & Parisa SEDAEI-AZAR (Iran):

293.
Julian REICH (Germany):
Selflove  10 min.

294.
Snjezana TRIBUSON (Croatia):

Temetés
295.
Pradip Pawar (India):

296.
Rodrigo CANET (Spain):
Gamers  4 min.

297.
Mirabbas KHOSRAVINEZHAD (Iran):
Forouzan  12 min.

299.
Natalia BEREG (Russia):

300.
Natalia SERGEEVA (Russia):
Earth  20 min.

301.
HAJMÁSI Péter (Hungary):

Talán Ma...
302.
Nadine ASMAR (Lebanon):

Családi kör
303.
TÖRÖK Marcell (Hungary):

304.
Oleg URAKIN (Russia):
Hardcore  24 min.

Az utolsó vendég
305.
Anna URBANCZYK (Poland):

306.
Hesam DEHGHANI (Iran):
Jabeh / The Box  17 min.

307.
IBATULLINA Svetlana (Russia):
ДИМА / Dima  20 min.

308.
Suro JR (Russia):
Thursday  15 min.

309.
Justine-Julie LEFèVRE (France):

310.
Zulma ROUGE (France):

311.
Pawel WLAZEWICZ (Poland, Estonia):
Nina  20 min.

312.
Catherine COSME (Belgium, France):

313.
Frédérique DEVILLEZ (France):

314.
Lucie Portehaut SANDRINE PILLON (France):

315.
Lucie Portehaut SANDRINE PILLON (France):

Őrület
317.
João VIANA (Mozambique, Guinea-Bissau, Qatar, Portugal, France):
Madness  12 min.

Közös Sziget
318.
OLASZ Renátó (Hungary):

319.
Stas SELITSKY (Russia):
Wake Me Up  1 min.

Traumaipar
320.
Jethro MASSEY (France):

Refusilo
321.
Carlos LEMA (Argentina):
Refusilo  23 min.

322.
JORDI Leila (Hungary):

323.
Kristina BARISIC (Croatia):

324.
Quentin LAZZAROTTO (Peru):

Zabigyerek
325.
KÖLCSEY Levente (Hungary):

326.
Hadrien BICHET (France):

327.
Nathalie SAUGEON (France):

328.
Lucile PRIN & Anaïs LE BERRE (France):

A legnagyobb ajándék
329.
GOMBOS Tamás (Hungary):

330.
Marion DESSEIGNE RAVEL (France):
Fatiya  19 min.

331.
Tatiana VIALLE & Swann ARLAUD (France):

332.
Adriana SOREIL (France):
Pompon Girl  26 min.

Egy
333.
Roman SINITSYN (Russia ):

334.
Vasilis KEKATOS (Greece, France):

335.
Tiphaine RAFFIER (France):

336.
Charline BOURGEOIS TACQUET (France):

Lovebox
337.
Ivan TURKOVIć KRNJAK (Croatia):
Lovebox  14 min.

Pollux
338.
Michael DICHTER (France):
Pollux  24 min.

339.
Charlotte CAYEUX (France):

340.
Clémence DIRMEIKIS (France):

341.
INCZE Kata (Hungary):
Small talk  12 min.

342.
Youcef KHEMANE (France):
Chahine  17 min.

343.
Yann PIERRE (France):

344.
Mathieu LIS (France):

345.
Léo FAVIER (France):

346.
Sylvain ROBINEAU (France):

347.
Lara HIRZEL (France):
Mulette  22 min.

348.
Sebastian KASS (France):
The Animal  25 min.

349.
Cédric PRÉVOST (France):
Bug  19 min.

350.
Risto-Pekka BLOM (Finland):

351.
Kelly HOLMES (France, England):
Attrition  23 min.

352.
Nastasya MARSAKOVA (Russia):
Suffocation  25 min.

353.
Álvaro OLIVA (Spain):

354.
Luis SÁNCHEZ-POLACK (Spain):

355.
Juan MESEGUER NAVARRO (Spain):

356.
Alberto MACASOLI (Spain):
Bruno  10 min.

357.
Adrián HEVIA & Gerar REVILLA (Spain):
Carnality  8 min.

358.
Camille MOREAU (France ):
CLAC !  19 min.

359.
Gal LIN (Israel):
Nur  14 min.

Háziasítva
360.
Juan FRANCISCO VIRUEGA (Spain):

Árad a tenger
361.
Amir GHOLAMI (Iran):

362.
Stéphanie CABDEVILA (France):
Atomic Spot  14 min.

363.
Katrin OLAFSDOTTIR (Ireland):

364.
Anaïs TELLENNE & Zoran BOUKHERMA (France):

365.
Filip FILKOVIć (Croatia, France):

Varjúháj
366.
PÁPAI Pici (Hungary):

Falu Fessön
367.
SIMÓ Ibolya (Romania):

Milliárd
368.
Evgheni DUDCEAC (Moldova, Russia):

Szerelmesen
369.
Alexis et Jérémie LOPEZ (France):
Inlove  7 min.

Negyven év
370.
Gyimesi Anna (Hungary):

Főnyeremény
371.
Konstantin CHELIDZE (Russia):

Halott föld
372.
Sergio Duce Maestro (Spain):

A kockaember
373.
DOMBROVSZKY Linda (Hungary):

Ashen az emlékezet folyója
374.
Ronaldo S. Vivo Jr., Ronnel S. Vivo (Philippines):

Fonál
375.
GÖRÖGH Árpád (Hungary):

376.
Lorena COLMENARES (Venezuela):



Documentary


1.
Sarah VANAGT (Belgium):

2.
Pedro NEVES (Portugal):

4.
Paulo LIMA (Portugal):

5.
Vincent SPARREBOOM (Romania):

6.
Dimitri PETROVIC & Maxime JENNES (Belgium):
The Way Back  66 min.

7.
Tomasz DROZDOWICZ (Poland):

8.
Michal BORCZUCH (Poland):

9.
Dariusz KOWALSKI (Poland):

Szerdától vasárnapig remete
10.
GECSEI Ádám & PAUKER Bence (Hungary):

11.
Grzegorz ZARICZNY (Poland):

12.
Lazare GOUSSEAU (France):

13.
Ahmad ZAYERY (Iran):
War Citizen  45 min.

14.
Lidia DUDA (Poland):
Newborn  74 min.

15.
Kacper LISOWSKI (Poland):

16.
Tomasz KNITTEL (Poland):

17.
Adriana F. CASTELLANOS (Poland, Spain):
Dos Islas  40 min.

18.
Piotr STASIK (Poland):

Ének a fák tetejéből
19.
ZSIGMOND Attila (Hungary):

20.
Jakub RADEJ (Poland):
Proch / Dust  25 min.

21.
Maria ZMARZ - KOCZANOWICZ (Poland):

22.
Klaudiusz CHROSTOWSKI (Poland):
Call me Tony  62 min.

23.
Lukasz OSTALSKI (Poland):
Face off  16 min.

24.
Grzegorz BRZOZOWSKI (Poland):

25.
Marcin Janos KRAWCZYK (Poland):

A Sárga Ház
26.
Ana Luísa LOPES (Portugal):

27.
Anna PAWLUCZUK (Poland):

28.
Juanita ONZAGA (Belgium, Colombia):

29.
Benna G. MARIS (Italy):

RUSSA
30.
João SALAVIZA & Ricardo ALVES JR. (Portugal, Brasil):
RUSSA  19’57’’ min.

31.
Nan MA (China):

32.
Nan MA (China):

33.
Sarka MAIXNEROVA (Czech Republic):

34.
Marcin SAUTER (Poland):

35.
Rati TSITELADZE (Georgia):

36.
Rafal LYSAK (Poland):

37.
Theodora REMUNDOVA (Czech Republic):

38.
Olga CHAJDAS (Poland):

39.
Grégoire VERBEKE (Belgium):

40.
Justyna MYTNIK (Poland):

41.
Krzysztof NOWICKI (Poland):

42.
Julia GROSZEK (Poland):

43.
Antoine LAURENT (France):

44.
Joanna FRYDRYCH (Poland):
XXXLove  60 min.

45.
Marcin POLAR (Poland):

46.
Tomasz WOLSKI & Anna GAWLITA (Poland):

48.
Thomas GRIFFIN & Gwilym TONNERRE (France, Japan, Monaco):
Oto No Hako  75 min.

49.
Monika KOTECKA & Karolina PORYZALA (Poland):
Wolta / Volte  14 min.

50.
Marek SKRZECZ (Poland):

51.
Catarina MOURAO (Portugal):

52.
Nedim LONCAREVIC (Bosnia and Herzegovina):

54.
Tadeusz KABICZ (Poland):

56.
Klaudia KESKA (Poland):
Casting  18 min.

57.
Davor BORIC (Croatia):

58.
KIS Anna (Hungary):

59.
Pavel RUZYAK (Serbia):

60.
Nver HOVHANNISYAN (Armenia):

62.
Nikita BOBROV & Pavel FATTAKHUTDINOV (Russia):

63.
Meysam BABAEI (Iran):
Archer  6 min.

64.
BOGDAN Arpad (Hungary):

65.
Arsen ARAKELYAN (Armenia):

66.
Macu MACHÍN (Spain):

67.
Ángel VALIENTE (Spain):

68.
Grzegorz PAPRZYCKI (Poland):

69.
Grzegorz PAPRZYCKI (Poland):
Jestem / I am  24 min.

70.
Volha KOIRA (Belarus):

71.
Evgeny SOLOMIN & Valery SOLOMIN (Russia):

72.
Ines OLIVEIRA (Portugal):
Vira Chudnenko  31 min.

73.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

Narak király öröksége
74.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

75.
Davor BORIC (Croatia):

76.
Davor BORIC (Croatia):

77.
Reza GOLCHIN (Iran):

78.
Jaanis VALK (Estonia):

A bármicvó fiúk
79.
OLÁH Katalin & CSUKÁS Sándor (Hungary):

Sivatagi kávé
80.
Mikael LYPINSKI (Poland):
Desert Coffee  53 min.

81.
Payal KAPADIA (India):

Havas utak
82.
Hayedeh MORADI (Iran):

Hogyan pusztítsunk el időgépet
83.
Jacek BLAWUT (Poland):

84.
Susana ARBIZU, Henri BELIN, Nicolas DROUET, Mickaël FOUCAULT (France):

85.
Angelika NOVOKREPOVSKAYA (Russia):

86.
Luka KLAPAN (Croatia):

87.
Dmitri VOLOGDIN (Russia):

88.
Mohammad EHSANI (Iran):
Karun  52 min.

Tél Európában
89.
Polo MENÁRGUEZ (Spain):

91.
Ekaterina MAMONTOVA (Russia ):
Mne 20 / I'm 20  44 min.

92.
Anji TARATUTA (Russia, Italy ):

93.
José Luis LÓPEZ-LINARES (España):

Nők aranya
95.
Eza DOORTMONT (Netherlands):
Women’s Gold  19 min.

96.
Ursula ROMERO GERBERDING (Spain):
ALAN  20 min.

97.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spain):
ALIENS  23 min.

98.
Jaime BASELGA AGUSTÍ (Spain):

99.
Iria,María Magdalena,Roberto MONTES LIBRERO,ORELLANA PERO,PÉREZ MORÁN (Spain):

100.
Claudia NEGRO GARCÍA (Spain):

101.
Jorge MURIEL (Spain):

102.
Alberto MARÍA & David & Belén FERNÁNDEZ TIEMBLO & MIRANDA & Kruppa ROBELO (Spain):
24:37:00  9 min.

103.
Paola GOSALVEZ (Spain):

104.
Pablo GARCÍA SANZ (Spain):

A pusztaság népe
105.
Heba KHALED (Syrian Arab Republic):

Kövek
107.
Jörn STAEGER (Germany):

Ostarbeiter
108.
Lukia COSTELLO (USA):
Ostarbeiter  2 min.

Mr. Whistle
109.
Arjanmar Rebeta (Philippines):

110.
Pablo ADIEGO ALMUDEVAR (Spain):

A báró hazatér
111.
BREIER Ádám (Hungary):

112.
Yasseman TOURANG (Sweden):

113.
Zlatko COSIC (Croatia, USA):
Between Places  20 min.

A Remete
114.
Artem MOSKALEV (Russia):

115.
Young Sun NOH (France):
Yukiko  70 min.

116.
Luigjina SHKUPA (Germany):

117.
Stéphanie RÉGNIER (France):

Mocskos Idők
118.
TÖRÖK Marcell (Hungary):

119.
Aliona POLUNINA (Russia):

120.
Anastasia NOVIKOVA (Russia):

121.
Gholamreza JAFARI (Afghanistan, Iran):

122.
KALÁNYOS Péter (Hungary):

123.
Julia MIRONOVA (Russia):

124.
Donald MULDROW GRIFFITH (Germany):

125.
ZENTAI Lilla (Hungary):

126.
GYÖKÉR Róbert (Hungary):

127.
Angela GUSEVA (Russia):

128.
Claudia Negro García CLAUDIA (Spain):

129.
Baselga Agustí JAIME (Spain):

130.
Sofia GORLENKO (Russia):

131.
Cornel GHEORGHITA (Romania):

132.
Casey WEI (Canada):

133.
Olivier BOURBEILLON (France ):

134.
Romain DAUDET-JAHAN (France):
Off the Records  52 min.

135.
Sudha PADMAJA FRANCIS (India):

136.
mustafa ABUALJEER (Iraq):
cachak  6 min.

137.
Juan Andrés,Javier JOAQUIN (Spain):

138.
Telmo BASTERRETXEA SEIJO (Spain):

139.
CHILTON Flóra (Hungary):

140.
Mathilde MATHILDE JEANNEAU (France):

141.
Anna KRYVENKO (Czech Republic, Latvia, Slovakia ):

Nyomtalanul
142.
NOVÁK Tamás (Hungary):

143.
BARTA Máté (Hungary):

144.
Jorge DE LEÓN (Belgium, France):
Mitra  80 min.

Hafis & Mara
145.
Mano KHALIL (Switzerland):
Hafis & Mara  88 min.

146.
Maayan (May) Abadi GREBLER (Israel):
Mamushka  30 min.

147.
Alexandra HENAO (Venezuela):

148.
Kalle RAITTILA (Finland):

149.
Sharon HOTER ISHAY (Israel, Canada):

Sok-sok Festék
150.
HELSTÁB Martin (Hungary):

151.
Paul HEINTZ (France):

152.
Andrei KUTSILA (Poland):
Summa  50 min.

153.
Miroslaw DEMBINSKI (Poland):

154.
BORSODY István & KURUTZ Márton (Hungary):

155.
Anastasiia EKIMOVA (Russia):

156.
Vladimir NEPEVNY (Russia):

157.
Kareem HUSSEIN (Egypt):

158.
Shannon MEILAK (Australia):

159.
Ekaterina DIAKOVA (Israel, Russia):
Ktamim / Stains  60 min.

160.
Saglara TYURBEEVA (Russia, Azerbaijan):

161.
Frederick BERNAS & Amado TREVIñO (Mexico):

162.
Nizan LOTEM (Israel):

163.
Rita MAIA & Vasco VIANA (Portugal):

164.
Valéry ROSIER & Méryl FORTUNAT-ROSSI (Belgium, France):

165.
Evgeny GRIGOREV (Russia ):

168.
Marc WEYMULLER (France):
Little America  110 min.

169.
Johannes GIERLINGER (Austria):

A létezés eufóriája
170.
SZABÓ Réka (Hungary):

171.
Effi & Amir (Belgium):

172.
Benna G. MARIS (Italy):

173.
Nayra SANZ FUENTES (Spain):
Sub Terrae  7 min.

174.
Fariba BUCHHEIM (Germany):
Formen / Shapes  11 min.

175.
Ryan MURDOCK (Spain):

176.
Sergei LUCHISHIN (Ukraine):

177.
Sergii VOLKOV (Ukraine):

178.
Nayra SANZ FUENTES (Spain):

179.
Colectivo PUTA MINA (Spain):

180.
Chus DOMÍNGUEZ (Spain):

181.
Tatiana DANILIANTS (Russia, Armenia):

182.
Anna SILVA-SCHLENKER (Colombia, Hungary):
Tides  21 min.

183.
Karin LEIVATEGIJA (Estonia):

A te neved
184.
DOMOKOS János (Hungary):

185.
Elena DEMIDOVA (Russia):

186.
Olga KOROTKAYA (Russia, Poland):
Pet' / Sing  52 min.

Engedd ki a sárkányt!
187.
PÁLOS György (Hungary):

188.
RUMANN Gábor & PAMUKI Krisztián (Hungary):

189.
CHILTON Flóra (Hungary):

190.
Tatiana CHISTOVA (Russia, Poland):

191.
MAYER Béla (Hungary):

Tökéletlen világ
192.
PETŐ Szabolcs (Hungary):

193.
Jan SVATOS (Czech Republic):

194.
Paloma ZAPATA (Spain):
Casamance  92 min.

195.
Paloma ZAPATA (Spain):

Dolgaink
196.
SZERDAHELYI Mátyás (Hungary):

197.
Payam PARSAFAR (Iran):

198.
BORSODY István (Hungary):

200.
Evgeny ALEKSANDROV & Elena DANILKO (Russia):

Tiszta mozdulatok
201.
TÓTH Péter Pál (Hungary):

202.
Zharko IVANOV & Viktor SOKOLOVSKI (Macedonia):
Caravan  22 min.

203.
Iria SANJURJO (Spain):

204.
Max HUREAU (France):

205.
Cayetana H. CUYÁS (Spain):

206.
Pierre GOETSCHEL (France):

207.
Marie-Pascale DUBÉ (France, Canada):

208.
Adriana FERRARESE (France, Italy):

209.
Anat TEL (Israel):
Phoenix  70 min.

212.
Karin BECKER (Germany):

213.
Tomasz JURKIEWICZ (Poland):

214.
Dani MENKIN (Israel, USA):
On the Map  85 min.

215.
Carlos CARO (Spain):

216.
NicolasDROLC (France):

217.
Miro REMO (Slovakia, Czech republic):

218.
Pavel KřEMEN (Czech republic):
Milda  75 min.

Február
219.
Marlena MOLITOR (Germany):
Február  12 min.

220.
Liuba ZEMTSOVA (Belarus):

221.
Anton BIALAS (France):

Rodeo
222.
Raimo JõERAND (Estonia, Finland):
Rodeo  74 min.

223.
Katerina STRELCHENKO (Ukraine):

224.
Marie CORBERAND (France):

225.
Xavier LABRUYèRE & Bernard LOUARGANT (France):

226.
Yimeng ZHANG (China, Belgium):
Eastward Go  12 min.

227.
Seg KIRAKOSSIAN (Armenia):

228.
Frederik CARBON (Belgium):
Sunnyside  72 min.

229.
Víctor CANDELA (Spain):

230.
Daniel GITMAN TADEVOSYAN (Israel, Hungary):

Carmen
231.
Quique MAñAS, Jorge MONTALBÁN & Carmen KOBAYASHI (Spain):
Carmen  5 min.

232.
Felipe ELGUETA & Ananké PEREIRA (Chile):
Snap  20 min.

234.
Tsipi KARLIK (Israel):

235.
Muriel MONTINI (France):

236.
Israel AHUMADA (Mexico):

A Másik Varázslat
237.
Leandro BARTOLETTI (Argentina):

238.
Uri SMOLY (Israel):

239.
Nurit JACOBS YINON (Israel):

A por népe
240.
GRÓF Péter & GULD Péter (Hungary):

Könnyű leckék
241.
ZURBÓ Dorottya (Hungary):

242.
Anastasia LAPSUI & Markku LEHMUSKALLIO (Finland):
Pyhä / Holy  74 min.



Experimental


1.
Pedro MAIA (Portugal):
Reverence  11 min.

2.
Bill BROWN (USA):
XCTRY  6 min.

3.
Rafael ARÉVALO (Perú):

5.
Sandra ARAÚJO (Portugal):
U$AAR  3 min.

6.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentina):

7.
Tyler MACRI & Sophia FEUER (United States):

8.
Slawomir MILEWSKI (Poland, UK):

9.
Pierre Yves CLOUIN (France):

10.
Aaron OLDENBURG (USA):
Seer (KOR)  4 min.

Agyagok
11.
Gaetano Maria Mastrocinque (Italy):

12.
Arnaud GERBER (Germany, France):
Carousel  35 min.

13.
Tyler MACRI (United States):

14.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugal, Brazil):

Sara F.
15.
Miguel FONSECA (Portugal):
Sara F.  23 min.

Lagúna
16.
Mathieu LABAYE & Hannah LETAïF (Belgium):
Lagune  6 min.

17.
Tatiana SKORLUPKINA (Russia):

Kettő között
18.
Sahar EL ECHI (Tunisie):

19.
Joel CORTINA SUÁREZ (Argentina):

Iku Manieva
20.
Isaac Ruiz Gastélum (Mexico):
Iku Manieva  8 min.

21.
Naween NOPPAKUN (Thailand):
Jorah  4 min.

22.
Maria KORPORAL (Germany):
Songlines  14 min.

Gém
23.
Roxana Barba (Peru):
Heron  5 min.

24.
BALOJI (Belgium):

25.
Aisha SALIMGEREYEVA (Kazakhstan):

26.
Magali COREMANS (Belgium):

27.
Dorothy CHEUNG (Netherlands, Hong Kong):

Folyékony ösvény
28.
FILOMENA RUSCIANO (Italy):

AAGAADHI
29.
Tharindu Ramanayaka (India):
AAGAADHI  5 min.

30.
Dayana Gauthier (Venezuela):

31.
Gerard FREIXES RIBERA (Spain):

32.
Bernardo ZANOTTA (Netherlands):
Heart of Hunger  29 min.

Lembri Uudu
33.
Eeva MäGI (Estonia):
Lembri Uudu  25 min.

34.
Quino PINERO (United Kingdom):

35.
Anna YANOVSKAYA (Russia):

36.
Zlatko COSIC (USA):

37.
Jay Kevin COMPOSTA (United Kingdom):

Referenciakeret
38.
Agnieszka Ewa BRAUN (Poland):

39.
Irena PASKALI (Lithuania):

40.
Vladislav KNEľEVIć (Croatia):

41.
Veronica SULA (Romania):
Through  1 min.

42.
David Anthony SANT (South Korea, Australia):
Interspersed  4 min.

43.
Gloria CHUNG (USA):
Flamingoville  13 min.

44.
Gloria CHUNG (USA, Italy):

45.
Clark NIKOLAI (Canada):

47.
SHON KIM (S. Korea / USA / Portugal):

48.
SHON KIM (S. Korea / USA / Portugal):

49.
Nicola AWANG (Canada):
refahmation  7 min.

50.
Geraint EDWARDS (United Kingdom):
Act II: Scene II  117 min.

51.
Frank STASSEN (Nederland):

52.
Max HATTLER (Hong Kong):
+  2 min.

Grief Therapy
53.
Maria VOROBYOVA (Russia):
Grief Therapy  13 min.

54.
Max HATTLER (Hong Kong):

Dulcinea
55.
luca FERRI (Italia):
Dulcinea  64 min.

Grief Therapy
56.
Maria VOROBYOVA (Russia):
Grief Therapy  13 min.

57.
KOLMONT Enikő

58.
Jeroen VAN DER STOCK (Japan, Belgium):
Night Horse  19 min.

59.
Tommaso DONATI (Switzerlandd):

60.
Hana YAMAZAKI (Hungary):

62.
Stéphane BAZ (France):

63.
Terry SILVESTER (United Kingdom ):

64.
Gabi DAO (Canada):

65.
Brian RATIGAN (United States):
Dull Hope  3 min.

66.
Nina LASSILA (Belgium):
The Trophy  3 min.

67.
Artem FIRSANOV (Russia):

68.
Cris NODA (Spain):

69.
Rafael MONTEZUMA (Spain):
Dua2litet  5 min.

KA
70.
Claudio CAPANNA (Belgium):
KA  10 min.

71.
Klim KOZINSKIY (Russia, Ukraine, Israel):
Tetragrammaton  65 min.

72.
VÁCZI Edit (Hungary):

73.
David DZOTSENIDZE (Georgia):

74.
LICHTER Péter (Hungary):

75.
Daniela LUCATO (Germany, Ireland, Italy):
The Wheel  9 min.

76.
Dirk SORGE (China, Germany):
Lucky Day  10 min.

77.
Vincent BERGERON (Canada):
SchizoPhilo#16  18 min.

Egyszer...
78.
Maxim USTYUZHANINOV (Russia):

79.
Teo GUILLEM (Spain):

80.
Lidia LIDIA (United Kingdom):

82.
Dmitri FROLOV (Russia):

83.
Muriel MONTINI (France):

84.
Hong Yane WANG & Hua WANG (UK, China):

85.
Hong Yane WANG & Hua WANG (UK, China):
Ice Breakers  2 min.

86.
Vladimir MOROZOV (Russia):

87.
Hong Yane WANG & Hua WANG (UK, China):

Tabularasa
88.
Zeynep ULUYAGCI (Turkey):
Tabularasa  1 min.

89.
Jukka SILOKUNNAS (Finland):

90.
Vasilios PAPAIOANNU (USA):
Two  8 min.

91.
Muriel MONTINI (France):

92.
Ye MIMI (Taiwan):

93.
Sarah OUAZZANI TOUHAMI (France):

94.
Rhea STORR (United Kingdom):

Lábak 2
95.
Vladimir VESELOV (Uzbekistan):

96.
Moritz MÜLLER-PREIßER (Germany):
On 'n' Off  8 min.

97.
Antonin BLANC (Serbia):

98.
Elina OIKARI (Finland):
Govadas  9 min.

99.
Jean-Michel ROLLAND (France):
Traces:Birds  1 min.

100.
Sami VAN INGEN (Finland):
Polte / Flame  15 min.

101.
Pierre Yves CLOUIN (France):

102.
Óscar VINCENTELLI (Spain):

103.
Jean-Michel ROLLAND (France):

104.
Alexander DUPUIS (USA):
First Contact  4 min.

105.
Susu LAROCHE (United Kingdom):



Animation


1.
Michal SOCHA (Poland):
Room  6 min.

2.
Filipe ABRANCHES (Portugal):

3.
Marc TORICES & Genis RIGOL & Pau ANGLADA (France):
Knockstrike  5 min.

4.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentina):

5.
Mehdi Khoramian (Iran):
Switchman  10 min.

6.
Andrej REHAK (Croatia):
Bobo  14 min.

Vendég
7.
Aleksander JOZEFCZYK (Poland):
Gosc / Guest  2 min.

Teofrastus
8.
Sergei KIBUS (Estonia):
Teofrastus  15 min.

9.
Katarzyna PIEROG (Poland):

10.
Karolina BORGIASZ (Poland):

Élet24
11.
Kristjan HOLM (Estonia):

Szarvas Úr
12.
Mojataba MOUSAVI (Iran):

13.
Artur HANAJ (Poland):
REM  3 min.

Mocsár
14.
Alicja BLASZCZYNSKA (Poland):
Bloto / Mud  13 min.

15.
Suchana SAHA (India):

16.
Kate Kutenskyi KUTENSKYI (Ukraine):

17.
Nicolas DEVEAUX (France):

Egy nőről, aki el akart repülni
18.
Sasha Svirsky (Russian Federation):

19.
Moisés RODRIGUES (Portugal):

20.
Mónica SANTOS & Alice GUIMARãES (Portugal, France):

21.
David DOUTEL & Vasco SÁ (Portugal, France):
Agouro / Augur  15’16’’ min.

22.
Branko FARAC (Croatia):
Technement  12 min.

23.
Katarina JUKIć (Croatia):

24.
Martina Lexi VIZEC (Croatia):

25.
Marko BELIć (Croatia):
Flimflam  8 min.

26.
Rikke Alma KROGSHAVE PLANETA (Denmark):
Bacchus  5 min.

27.
Marta MAGNUSKA (Poland):

28.
Betina BOZEK & Igor KAWECKI (Poland):

29.
Betina BOZEK (Poland):

30.
Ewa DRZEWIECKA & Dominika FEDKO & Weronika KUC & Malgorzata JACHNA & Malgorzata JEDRZEC & Aleksandra RYLEWICZ (Poland):
Masterclass  6 min.

31.
Jamille VAN WIJNGAARDEN (Netherlands):
Catastrophe  2 min.

32.
Michal PONIEDZIELSKI (Poland):

33.
Maria KORPORAL (Germany):
La Vitruviana  2 min.

34.
Julie REMBAUVILLE (France):

35.
Nicolas BIANCO-LEVRIN (France):

37.
Jelena OROZ (Croatia):

38.
Milos TOMIC (Serbia):

39.
Diego PORRAL (Spain):

40.
Igor GRUBIC (Croatia):

42.
Diego PORRAL (Spain):

43.
Eva CVIJANOVIC (Canada, Croatia):

44.
Darko VIDACKOVIC (Croatia):

45.
Nina BISYARINA (Russia):

46.
Urszula RESZCZYNSKA (Poland):

47.
Manuel REYES HALABY (Spain):

48.
Estelle GATTLEN (Switzerland):

49.
Anastasiya SOKOLOVA (Russia):

50.
Joanna POLAK (Poland):

51.
Maxim KULIKOV (Russia):

52.
Davor MEđUREčAN (Croatia):

53.
Reza GOLCHIN (Iran):

54.
Elaheh MOUSAVI (Iran):

55.
Mahmoud SAEMIN (Iran):

56.
Amir RASHIDIFARD (Iran):

57.
Abbas JALALI YEKTA (Iran):
Son Of The Sea  10 min.

A csendes méh
58.
Mohamed MOWAFI (Egypt):

59.
Joąko MARUąIć (Croatia):

61.
Diana SINEOKAYA (Russia):

62.
Diana SINEOKAYA (Russia):
00777  1 min.

63.
Diana SINEOKAYA (Russia):

64.
. SUKI (France):

65.
Petra KOľAR (Croatia):

67.
TÓTH-PÓCS Roland (Hungary):

A feje
68.
Emma LOUHIVUORI (Finland):

69.
Aitor Carlos,Raul HERRERO LARRUMBIDE,COLOMER VÁLCARCEL (Spain):
VSSanta  4 min.

70.
Arnau GòDIA MONTESINOS (Spain):
Psicolapse  7 min.

71.
Philip Louis PIAGET RODRIGUEZ (Denmark):
Reverie  7 min.

72.
Manuela VLADIć-MAąTRUKO (Croatia):

74.
GLASER Kati (Hungary):

Szelfik
75.
Claudius GENTINETTA (Switzerland):
Selfies  4 min.

Tumo
76.
VETŐ János (Hungary, Denmark):
Tumo  1 min.

Chöd
77.
VETŐ János (Hungary, Denmark):
Chöd  1 min.

78.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentina):

79.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentina):

80.
Mélanie LOPEZ & Simon BOUCLY & Marie CIESIELSKI & Alice JAUNET & Chan Stéphie PEANG & Béatrice VIGUIER (France):

81.
Léa COUSTY & Chloé ASTIER & Raphaël GUEZ & Mélanie FOURGEAUD & Hugo BOURRIEZ & Victoire LE DOURNER (France):

82.
Charline PARISOT & Jérémy CISSÉ & Fioretta Caterina COSMIDIS & Flore ALLIER-ESTRADA & Maud LEMAîTRE-BLANCHART & Ludovic ABRAHAM (France):

83.
Sarah FOREST & Cécile FLOUCAT & Pauline JAVELOT & Juliette GALES & Thibaut WAMBRE & Kevin DE GARIDEL (France):
Pulse  7 min.

84.
Denis FLEURION & Etienne BONAFINI & Romain MARCHETTI & Cécile MINAUD & Julien ADOUM & Léo NEZOT (France):

85.
Nicolas LEBAS & Claire CARTIER & Mathilde DOURDY & Thibault GRUNENBERGER & Maurine LECERF & Shih-Hui PAN (France):

86.
Élise SIMOULIN & Édouard HEUTTE & Clotilde BONNOTTE & Anna KOMAROMI & Marisa DI VORA PEIXOTO & Helena BASTIONI (France):
Stuffed  7 min.

300 g/m2
87.
Kamila KUCIKOVA (Estonia):
300 g/m2  6 min.

Bernard
88.
Anna OPARKOWSKA (Poland):
Bernard  6 min.

Motorozás
89.
Paul BUSH (Portugal, UK):
Ride  

Egy ragyogó elme bemutatása négy felvonásban
90.
Morten Tšinakov, Lucija Mrzljak (Estonia):

A naplemente elmélete
91.
Roman SOKOLOV (Russia):

92.
Jonathan HODGSON (UK, France):
Roughhouse  16 min.

Szemlélő
93.
Sheyda KASHI (Iran):

Tökéletlenség
94.
Donato SANSONE (France):
Bavure  5 min.

Bringások
95.
Veljko POPOVIC (Croatia, France):

Egy kicsit
96.
Carl ROOSENS (Belgium):

97.
Ivana RADIć (Croatia):

98.
Christian FLORES (Spain):

99.
Zbysek SEMELKA (Czech Republic):

Öt perc a tengerig
100.
Natalia MIRZOYAN (Russia):

Szörnyeteg
101.
Laura POP (Romania):

102.
Dennis TUPICOFF (Australia):
Still Alive  6 min.

Az elefántok boldogok lesznek
103.
Lucas ROUSSEL & Charlotte BRUN & Loïc FRIMAT & Vincent LABIS & Adrien LANNOY & Alice LEPOUTRE (France):

104.
John QUIRK (USA):
Alt_Space_Esc  3 min.

Körforgás
105.
Delia HESS (Switzerland):
Circuit  8 min.

Raymonde avagy a függőleges menekülés
106.
Sarah VAN DEN BOOM (France):

Jacotolocotoc
107.
Thomas SECAZ (Belgium):
Jacotolocotoc  12 min.

108.
Capucine LATRASSE (Belgium):
Fer de lance  4 min.

109.
Simon MEDARD (Belgium):
The Call  4 min.

110.
ANDRISTYAK Marcell (Hungary):
IN Corp.  7 min.

111.
Elli VUORINEN (Finland):

112.
Khris CEMBE (Spain, France):

113.
Chris SHEPHERD (France):
Brexicuted  6 min.

114.
Pencho KUNCHEV (Bulgaria):

115.
Jossie MALIS (France):

Solar Walk
116.
BUCSI Réka (Denmark):
Solar Walk  21 min.

117.
Or KANTOR (Israel):
Little Thing  5 min.

118.
Jafar SAYADI (Iran):

119.
Lisa KLEMENZ (France):

Meg kell dögleni
120.
HELSTÁB Martin (Hungary):

121.
Martinus KLEMET (Estonia):

122.
Bruno TONDEUR (Belgium, France):

Szempillantás
123.
Kiana NAGHSHINEH (Germany):

124.
Steven SUBOTNICK (United States):
Strange Fish  4 min.

125.
Signe TVEITAN (Denmark):

126.
Ines Christine GEIßER & Kirsten Carina GEIßER (Germany):

127.
Zharko IVANOV (Macedonia):

128.
Jeremie BECQUER (Denmark):

129.
Frédéric SCHULD & Valentin RIEDL (Germany):

Fészek
130.
JÁNKA Eszter (Germany):
Nest  9 min.

131.
Justine VUYLSTEKER (France, Canada):

132.
Stéphanie VASSEUR & Sandrine TERRAGNO (France):

133.
Artur MARCOL (Poland):
MVP  4 min.

134.
Daria KOPIEC (Poland):

135.
Daria KOPIEC (Poland):

136.
Vivek PRAKASH (India):
Pockets  6 min.

137.
Matea KOVAč (Croatia):

138.
Jari VAARA (Japan, Finland):
The Hunter  5 min.

139.
Duane UBA (United Kingdom):

Gyufaszálak
140.
M. TÓTH Géza (Hungary):
Matches  12 min.



Dance


1.
Dawn WESTLAKE (USA, Spain):
Pooling  4 min.

2.
Evgeny ALEKSANDROV (Russia):
LatinoAmerica  65 min.

3.
Katariina RäTY (Finland):
Blind  6 min.

4.
Katariina Räty & Mia JAATINEN (Finland):
Second Illusion  13 min.

5.
Boris SEEWALD (Germany):
Afterword  9 min.

6.
Michael LYONS (Japan):

7.
Mark FREEMAN (Ghana):

Töredékek
8.
RUSZULY Ervin (Romania, Hungary):

9.
Alessandro AMADUCCI (Italy):

10.
Sharon SCHIEVERS (Belgium):
The Essor  33 min.

11.
Daniela LUCATO (Germany, Italy):
Trilogy  1 min.

12.
Shantala PèPE (Belgium, France):

15.
Mariana RODRIGUES (Portugal):



Music


1.
Pierre DUGOWSON (France):
Woof  2:28 min.

3.
Petr KELEPTRISHVILI & Artem OZHOGOV (Russia ):

4.
Martin SUCHANEK (Czech Republic):

Mingus Erectus
5.
Amaury VOSLION (France):
Mingus Erectus  75 min.

Rose or bluebell
6.
Yuno SHAMILOV (Russia):

Egyiptom Aranya
7.
WAGNER András & ÓHIDI Tamás & WAGNER Edit (Hungary):
Gold of Egypt  42 min.

8.
Santiago TALAVERA (Spain):

10.
CHILTON Flóra (Hungary):
REZILIENCIA  6 min.

11.
CHILTON Flóra (Hungary):
REZILIENCIA  6 min.



SEARCH


      
MEMBERSHIPS
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

HUNGARIAN FESTIVAL ASSOCIATION
 

 

PARTNER OLDALAK

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Card payment service provider
Cards accepted