www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

etnik Archív
2018. november CsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsP Aktuális program:
2018.11.21.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2017

Cím szerint | Rendező szerint | Ország szerint | Kategóriák szerint

játékfilm


1.
Yinka ADEPARUSI (Nigéria):

2.
Emmanuel PLASSERAUD (Franciaország):

3.
Ivan PERIC (Horvátország):

Münster
4.
Martin LE CHEVALLIER (Franciaország):
Münster  47 min.

5.
Pavle SIMONOVIC (Montenegró):

6.
Ruslan YULTAEV (Oroszország):

7.
Alessandra PESCETTA ( Olaszország, Egyesült Királyság):

Legátláthatóbb jel
8.
David CARDONA L (Argentína):

9.
Benoit MAESTRE (Franciaország):
L'archipel  83 min.

Tara...the journey of love & passion
10.
Kumar Raj KUMAR (India):

11.
Nadezhda VITALSKAYA (Oroszország):
Istochnik  93 min.

12.
Martin ROSETE ( USA, Spanyolország):
Money  85 min.

13.
Mohammad RAHMANIAN (Irán):
Cinema Nimkat  117 min.

14.
Bahram ARK & Bahman ARK (Irán):
Soyuq  87 min.

15.
Farad MEHRAN FAR (Irán):
Khab Ab  95 min.

Las Meninas
16.
BÉRES Dániel (Ausztria):
Las Meninas  15 min.

17.
Loong Wah TAM (Malajzia):
Disco 迪斯科  90 min.

18.
Hemantha KUMAR K (India):
Bhale Chai Boy  71 min.

19.
Ramesh MORE (India):
Chiranjeev  112 min.

20.
Juan CARLOS & Juan ROCHA & Peña LEÓN (Mexikó):

21.
Tamara DRAKULIC (Szerbia):
Vetar  70 min.

22.
Keywan KARIMI (Franciaország):
Tabl  95 min.

23.
Arnold AGANZE (Uganda):

24.
Melissa DULLIUS & Gustavo JAHN ( Németország, Brazília):

25.
Eric LEISER (USA):
Apocalypsis  90 min.

26.
Sarah BLAßKIEWITZ (Németország):
Blank  55 min.

27.
Malte WIRZ (Németország):
Hard&ugly  71 min.

28.
Ed EHRENBERG (Németország):

29.
Julius SCHULTHEIß (Németország):
Lotte  76 min.

30.
Jan HECK (Németország):
Übers wasser  71 min.

31.
Thomas A. WELTE (Ausztria):
Vive la mort  107 min.

32.
Julia ZIESCHE (Németország):

33.
Lena GELLER (Németország):

34.
Marvin LITWAK ( Németország, India):
Pawo (litwak)  117 min.

35.
Noriel JARITO (Fülöp-szigetek):
Huramentado  80 min.

36.
Anna MATISON (Oroszország):
Posle tebya  120 min.

37.
Michihito FUJII (Japán):

aMari
38.
Gregorio AZKONA ANDUEZA (Spanyolország):
aMari  85 min.

Legjobb úton
39.
TÚRI Bálint Márk ( Magyarország, Hollandia):

40.
Morad ABOUD & Ragheb ABU-ROKEN (Izrael):

Egy este
41.
Ajay SAKLANI (India):

42.
Greg BAKKER (Dél-Afrika):
Relics  86 min.

43.
Alba GONZÁLEZ DE MOLINA (Spanyolország):
Julie  105 min.

44.
Swaraj GHOSH (India):

Bilincs
45.
Dedipya JOSHII (India):

46.
Özay KANAT (Törökország):
Gayiş  75 min.

Pedro Noula
47.
Karolos ZONARAS (Görögország):
Pedro Noula  110 min.

48.
Bakyt MUKUL & Dastan ZHAPAR UULU (Kirgizisztán):
Atanyn Kereezi  112 min.

49.
Florian HOFFMEISTER (Németország):
Die Habenichtse  103 min.

50.
Nam RON (Malajzia):

51.
Alice EROKHINA (Oroszorrszág):

52.
Levon MINASIAN (Franciaország, Örményország, Belgium):

53.
Luis Antonio RODRIGUEZ (USA):

54.
Stefan LAZARSKI (Lengyelország):
Thumbs Up  30 min.

55.
Marin ROSETE (Spanyolország, USA):
Money  86 min.

56.
Artur URBANSKI (Lengyelország):

Az éjszakám a nappalod
57.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Magyarország):

A
58.
Mitchell STAFIEJ (Kanada):
A  86 min.



kisjátékfilm


1.
Leo CAVALIER (Franciaország):

2.
Hüseyin Aydin GÜRSOY (Franciaország, Belgium):

3.
Vincent MAURY (Franciaország):
Minh Tâm  25 min.

4.
Yassen GENADIEV (Bulgária):
Правила  19 min.

Ixtab
5.
María SALGADO GISPERT (Spanyolország):
Ixtab  18 min.

6.
Leah TONIC (Izrael):

Debrecen, a reformáció városa
7.
CSÉKE Zsolt (Magyarország):

8.
Efrat RASNER (Izrael):
Lo laga'at  19 min.

9.
Graeme COLE (Bosznia-Hercegovina):
Epizoda ?  40 min.

10.
Gal EL-AD (Izrael):
Ashem  17 min.

11.
Maya KESSEL (Izrael):
Ikaron Ha'hesed  18 min.

12.
Julian BORDEAU (Belgium):

13.
Olivier BONNAUD (Franciaország):

Kerloster
14.
Ombeline DE LA GOURNERIE (Franciaország):
Kerloster  26 min.

15.
Tom BIELINSKI (Franciaország):

16.
Ziya DEMIREL (Franciaország, Törökország):
Sali  13 min.

17.
Bartek KULAS (Lengyelország):
Circus Maximus  34 min.

18.
Tomasz WOLSKI (Lengyelország):
Corka  25 min.

19.
Leszek MOLSKI (Lengyelország):
Dół  30 min.

20.
Milosz SAKOWSKI (Lengyelország):
Dzień babci  30 min.

21.
Daria WOSZEK (Lengyelország):
Hycel  30 min.

22.
Karolina ZALESZCZUK (Lengyelország):
Kroki  24 min.

23.
Dominika LAPKA (Lengyelország):
Lila  24 min.

24.
Wiktor "Korek" BOJANOWSKI (Lengyelország):
Rezerwacja  14 min.

25.
Luce GROSJEAN (Franciaország):
Caramel Suprise  20 min.

26.
Andrzej CICHOCKI (Lengyelország):
Supernova  29 min.

27.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

28.
Ali ASGARI & Farnoosh SAMADI (Olaszország, Franciaország):
Il Silenzio  14 min.

29.
Clément RIERE (Franciaország):
Banjo Farid  19 min.

30.
Valérie LEROY (Franciaország):
Le Grand Bain  16 min.

31.
Mélanie LALEU (Franciaország):

32.
Kristof SAGNA (Franciaország, Japán):
Shadow of Man  7 min.

33.
Julie GOURDAIN ( Franciaország, Belgium):

Kendeffy
34.
PÜSÖK Botond (Magyarország, Románia):
Kendeffy  12 min.

35.
Stéphane DUPRAT & Laurent ARDOINT (Franciaország):

36.
Mei Fung Livia LUI (Hong Kong ):

37.
Hoo Yin Jacky TONG (Hong Kong):
那個女孩  8 min.

38.
Florian WAERZEGGERS (Belgium):
À Deux  6 min.

39.
Danel ELPELEG (Izrael):
Shtaim  13 min.

40.
Raphaël MATHIE (Franciaország):
Les Naufrageurs  22 min.

41.
Germain HUARD (Franciaország):

A vándorkupa
42.
JAKOBETZ Zoltán (Magyarország):
A vándorkupa  16 min.

43.
Florent LAZARE & Quentin BLONDEL (Franciaország):

A törlesztés ideje
44.
Conrad MESS ( Spanyolország, USA):

Vörös álom
45.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):

Gyermekek mennyországa
46.
Masoud SOHEILI ( Indonézia, Irán):

Ok és okozat
47.
Ernesto MARTÍNEZ BUCIO (Mexikó):

48.
Prashant BHILARE (India):

A többi már az ember dolga
49.
Doria ACHOUR ( Franciaország, Tunézia):

Ebéd előtt
50.
SZABÓ Simon (Magyarország):
Ebéd előtt  9 min.

51.
Laëtitia MARTINUCCI (Franciaország):
Bleu-Gris  15 min.

52.
Loic GAILLARD ( Franciaország, Belgium):

53.
Sabrina AMARA (Franciaország):

54.
Maxim KUZNETSOV (Oroszorrszág):

Noiré
55.
ODEGNÁL Róbert (Magyarország):
Noiré  19 min.

A fa és én
56.
Lukasz NOWAK (Lengyelország):

57.
Balint ERKEL (Magyarország):
Gép  16 min.

58.
KONKOL Máté (Magyarország):
Kikelet  16 min.

Donkey Xote
59.
BÁNOVITS Ottó (Magyarország):
Donkey Xote  24 min.

60.
OROSZ Dániel (Magyarország):

Tilos és életveszélyes
61.
BOZZAY Balázs (Magyarország):

Sötét szirén
62.
Elio QUIROGA RODRIGUEZ (Spanyolország):

Életemet Írországért
63.
Kieron J. WALSH (Írország):

A legférfiasabb férfi
64.
Anuj GULATI (India):

Erkin visszatér
65.
Maria GUSKOVA (Oroszország):

Következő
66.
Elena BRODACH (Oroszország):

Lármás csajok
67.
Cleo SAMOLES-LITTLE (Egyesült Királyság):

Limbo
68.
Konstantina KOTZAMANI ( Görögország, Franciaország):
Limbo  29 min.

Láz
69.
Alban CORET (Franciaország):
Fever / Láz  5 min.

A bárány törvénye
70.
Lotfi ACHOUR (Franciaország, Tunézia):

Bégessünk!
71.
El Medhi AZZAM (Franciaország):

Gólyatábor
72.
KÁRPÁTI György Mór (Magyarország):
Gólyatábor  9 min.

Fizetős nap
73.
BERNÁTH Szilárd (Magyarország):

A rothai harkályok
74.
Pooja GURUNG & Bibhusan BASNET (Nepál):

Az etűd
75.
Martin RATH (Lengyelország):

Erkély
76.
Toby FELL-HOLDEN (Egyesült Királyság):

Caramel szavai
77.
Juan Antonio MORENO AMADOR (Spanyolország):

7 juh
78.
Wiktoria SZYMANSKA (Lengyelország, Mexikó, Egyesült Királyság):
7 Owiec / 7 juh  20 min.

Moloch
79.
Szymon KAPENIAK (Lengyelország):
Moloch  32 min.

80.
Wenceslao SCYZORYK (Spanyolország):
112  5 min.

81.
Arantxa ECHEVARRÍA (Spanyolország):
El Último Bus  17 min.

82.
Shahin MANAKULANGARA PARAMBIL HOUSE (India):
Anu  6 min.

83.
Erik BAKHSHI & Aren AMBAR (USA):
Stained  3:30 min.

84.
Emmanuel TENENBAUM (Franciaország):
Deux Dollars  9,59 min.

Colombi
85.
luca FERRI (Olaszország):
Colombi  20 min.

A 'jobb' Üveg
86.
Biswanath RATH (India):

87.
Emraan Akbar Enamdar IMRAN INAMDAR (India):
Girls Revolution  9.05 min.

88.
Santiago SAMANIEGO (Spanyolország):
Sexteen  24 min.

89.
Xabier SAAVEDRA (USA):

90.
Jordan ARTEAGA (USA):
Heart/Less  18 min.

91.
Marco ESPIRITO SANTO & Miguel COIMBRA (Portugália):

92.
José MAGRO (Portugália):
Viagem  15 min.

93.
Edgar PêRA (Portugália):
A Caverna  21 min.

94.
Omri DEKEL-KADOSH (Izrael):
Remove Tag  11 min.

95.
Ran RAVIV (Izrael):

Itt és Most
96.
MITNYAN Zoltán (Magyarország):
Itt és Most  12 min.

97.
Klara KOCHANSKA (Lengyelország):
Lokatorki  30 min.

98.
Jonathan BORGEL (Franciaország):

99.
Piotr DUDAK (Lengyelország):
Powidok  9 min.

Agapé
100.
BÁNOVITS Ottó (Magyarország):
Agapé  23 min.

101.
SZABÓ Zoltán (Magyarország):
Képtelenség  13 min.

102.
Emmanuelle NICOT (Belgium):
A l'arraché  23 min.

103.
Iker ARCE (Spanyolország):
Lituania  20 min.

104.
Latifa SAID (Franciaország):

Pontosvessző
105.
Goran RIBARIć (Horvátország):

106.
Rahul KHANDALKAR (India):
Born To Die  5 min.

107.
Abtin MOZAFARI (Irán):
پیدایش  10 min.

108.
Joanne RAKOTOARISOA (Franciaország):
Louves  10 min.

109.
Pablo GIL ASENJO (Spanyolország):
La Invitada  13 min.

110.
Chiqui CARABANTE (Spanyolország):
Normal  18 min.

Sülve-főve
111.
KEMÉNY Eszter (Magyarország, Románia):
Sülve-főve  5 min.

112.
Hamidreza ARASHKIA (Irán):
Dar Entezar-E J  23 min.

Indián
113.
SIMONYI Balázs (Magyarország, Franciaország):
Indián  29 min.

114.
Benna G. MARIS (Olaszország):

115.
Benna G. MARIS (Olaszország):

116.
Yen Ju YU (Tajvan):

117.
Yen Ju YU (Tajvan):
獅子林  25 min.

118.
Philippe GREGOIRE (Kanada):
Un Seul Homme  12 min.

119.
Susana NOBRE (Portugália):

120.
Anna YANOVSKAYA (Olaszország):

121.
Jerome WAQUET (Franciaország):
En Famille  19 min.

122.
Benjamin TRAVADE (Franciaország):
Faux Fuyants  12 min.

123.
Baptiste BERTHEUIL (Franciaország):

124.
Laurent FIRODE (Franciaország):
La Culotte  7 min.

125.
Xavier SERON & Meryl FORTUNAT ROSSI (Belgium, Franciaország):
Le Plombier  14 min.

126.
Thomas VERNAY (Franciaország):
Dryad  12 min.

127.
Xavier SERON & Meryl FORTUNAT ROSSI & (Belgium, Franciaország):
L'ours Noir  16 min.

128.
Fanny LIATARD & Jérémy TROUILH (Franciaország):

129.
Carlos CONCEIçãO (Portugália, Angola):

130.
Margarida LUCAS (Portugália):
Rampa  16 min.

131.
Sandro AGUILAR (Portugália):

132.
Manuel MOZOS (Portugália):

133.
Miguel Clara VASCONCELOS (Portugália):

134.
Lois PATIñO (Portugália):

135.
Sarah BARBAULT& Emilie BARBAULT (Franciaország, USA):

136.
André MARQUES (Portugália):
Yulya  21 min.

137.
Rita CRUCHINHO (Portugália):
Vigil  13 min.

138.
Rodrigo AREIAS (Portugália):
O Guardador  17 min.

139.
Jorge QUINTELA (Portugália):
Sobre El Cielo  35 min.

140.
Giovanni ALOI (Franciaország):
E.T.E.R.N.I.T  14 min.

Mara Mara
141.
David AGUILAR IñIGO (Baszkföld):
Mara Mara  39 min.

142.
Manuel MOZOS (Portugália):
Cinzas E Brasas  21 min.

143.
Susana NOBRE (Portugália):

144.
João ROSAS (Portugália):
Maria Do Mar  30 min.

145.
Salomé LAMAS (Portugália, Németország, Moldva):
A Torre  8 min.

146.
Sandro AGUILAR (Portugália):
Bunker  30 min.

147.
Pedro CALDAS (Portugália):
Primeiro Amor  29 min.

148.
Perry LAM (Ausztrália):
Hard Vision  3 min.

149.
Nerea CASTRO ANDREU (Spanyolország):
Zarpazo  14 min.

150.
Telmo BASTERRETXEA SEIJO (Spanyolország):

151.
Elena MUñOZ CANO (Spanyolország):
Salsa  20 min.

152.
Rodrigo ATIÉNZAR JIMÉNEZ (Spanyolország):

153.
Gonzaga MANSO (Spanyolország):
Hostal Eden  14 min.

154.
Sergio MARTÍNEZ (Spanyolország):
Corazón  15 min.

155.
Susana CASARES (Spanyolország):
La Invitación  14 min.

156.
Carlota MARTÍNEZ PEREDA (Spanyolország):
Las Rubias  17 min.

157.
David MORENO (Spanyolország):
Nini  18 min.

158.
Jose Manuel CARRASCO (Spanyolország):
Vida En Marte  16 min.

159.
David OEO (Spanyolország):

160.
Miguel CASANOVA (Spanyolország):

161.
Marina SIERO (Spanyolország):
Bruno  11 min.

162.
Maria POSADA & Adrián IGLESIAS (Spanyolország):
Sin Tu Latido  8 min.

163.
Ángel RIPALDA (Spanyolország):
YO NO HE SIDO  12 min.

164.
Arturo SALMERÓN (Spanyolország):

165.
Anyora SÁNCHEZ (Spanyolország):
STALINGRADO  12 min.

166.
Adrián CLIMENT (Spanyolország):

167.
Geórg CANTOS (Spanyolország):
TAKE AWAY  14 min.

168.
Paco RUIZ (Spanyolország):
SILENTE  9 min.

169.
Paloma & Cristina CANONICA & VILCHES ESTELLA (Spanyolország):
Fres Boi  7 min.

170.
Yago MATEO VELASCO (Spanyolország):
FISHURA  7 min.

171.
Daniel ALLUÉ (Spanyolország):
DINOSAURIOS  5 min.

172.
David ARGÜELLES REDONDO (Spanyolország):
Viento  13 min.

173.
Carlos G. VELASCO (Spanyolország):
Mario  9 min.

174.
Isaac BERROKAL (Spanyolország):
La Trampa  12 min.

Szomjas Gyerekek
175.
Rzgar Husen AHMED (Irak):

176.
Emily MENNERDAHL (Svédország):

177.
Natalka LEVINA (Ukrajna):
Pidstupna uyava  14 min.

178.
Leonor Noivo (Portugália):
Setembro  33 min.

179.
Rahul KHANDALKAR (India):
Born To Die  04.50 min.

180.
Adrien COSTELLO (Franciaország):

181.
Maimouna DOUCOURÉ (Franciaország):
Maman(s)  21,03 min.

182.
Luz María CARDENAL (Mexikó):
Hasta mostla  18 min.

183.
Sasha YASTREBOVA (Oroszorrszág):

184.
Mark PARTRIDGE ( USA, Puerto Rico):
Light Struck  15 min.

Meglepetés
185.
Ali SHAMS (Irán):

186.
Marion TRUCHAUD (Franciaország):

187.
Maja KRIľNIK (Szlovénia):
Male ribe  22 min.

188.
Kirill VASILIEV (Oroszorrszág):

189.
Emmanuelle NICOT (Belgium):
A l'arraché  22 min.

190.
Cem TEMEL (Törökország):
Somnus  6 min.

191.
Ira MALLORY (USA):
A Time Alive  12 min.

192.
Abinash PADHAN (India):
Uans Ra Jahn  15 min.

193.
Julien SILLORAY (Franciaország):
Féfé limbé  28 min.

194.
Camila BELTRàN (Franciaország):
John Marr  25 min.

195.
Christine GRULOIS (Belgium):
Tout Moka  19 min.

196.
Matthieu DONCK & XavierSERON (Belgium):
Worms  24 min.

197.
Banu AKSEKI (Belgium):
Montagne  20 min.

198.
Won-hee JUNG (Franciaország):
Belle ville  26 min.

199.
Valentina GORDEEVA (Egyesült Királyság):
US  8 min.

200.
Valentina GORDEEVA (Egyesült Királyság):
Dreamer  5 min.

201.
Ash SUMPTER (Szlovákia):

202.
John DOAN ( Németország, Ukrajna, Vietnam):
Pilgrims  6 min.

203.
Jenell DIEGOR (Kanada):
Dear Dylan  3 min.

204.
Prashant BHILARE (India):

205.
Harald FRANKLIN ( Németország, Spanyolország, Ukrajna, Málta):

206.
Eugene KOSHIN (Ukrajna):
Zvezda David  16 min.

207.
Antonio SUCH (Spanyolország):
Náufragos  16 min.

208.
Fran VIDAL (Mexikó):
Suspendido  16 min.

209.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Brazília):
Outubro Acabou  24 min.

210.
Luz María RODRÍGUEZ PÉREZ (Mexikó):
Sonata y bronce  25 min.

211.
Mia KNEZEVIC (Szerbia):
Dan za Vanju  39 min.

212.
Shanti MASUD (Franciaország):
Jeunesse  28 min.

213.
Julien HÉRISSON (Franciaország):
Brahim  37 min.

214.
Oleg KHARCHENKO (Ukrajna):

215.
Julie NAVARRO (Franciaország):
Cléo  28 min.

216.
Yann PIERRE (Franciaország):
Nuit Rouge  18 min.

Minotaurusz
217.
Szabolcs TOLNAI ( Szerbia, Magyarország, Horvátország):

218.
Daria KOPIEC (Lengyelország):
Pierwszy raz  11 min.

219.
Ratnadeep RAY (India):
Taa-taa  9 min.

220.
David GUIRAUD (Franciaország):
En Proie  28 min.

221.
Alexis BARBOSA (Franciaország):
Pacific Mermaid  48 min.

222.
PAZSITKA Ákos (Magyarország):

223.
Mathias DESMARRES (Belgium):
Crazy Sheep  13 min.

224.
Jonas BAK ( Németország, Egyesült Királyság):
Wanderdrachen  28 min.

Dozer
225.
Cooper WRIGHT (USA):
Dozer  14 min.

226.
Anna ARLANOVA (Oroszorrszág):
Istoriya M  22 min.

227.
Anna ARLANOVA (Oroszorrszág):
-196  50 min.

228.
Calum RHYS (Egyesült Királyság):
Our Father  15 min.

229.
Marcio MIRANDA PEREZ (Brazília):
Lightrapping  22 min.

Manodopera
230.
Loukianos MOSHONAS (Görögország, Franciaország):
Manodopera  28 min.

231.
SZABÓ Szonja (Magyarország):
Partizánok  18 min.

232.
Marta BARRIOS (Spanyolország):

233.
Samuel AUER (Németország):
Heimat  12 min.

234.
Volodymyr BAKUM (Ukrajna):

Mara
235.
Meral YEGIN (Törökország):
Mara  12 min.

236.
Rocio CALABOZO & Óscar Sánchez SÁNCHEZ (Spanyolország):

237.
Laurent DIENNET (Franciaország):
L'entomologiste  17 min.

238.
Slimane BOUNIA (Franciaország):

239.
Sumantra ROY (India):
Tic-Tac-Toe  20 min.

240.
Grzegorz DEBOWSKI (Lengyelország):
NDR  28 min.

241.
Tomasz GASSOWSKI (Lengyelország):
Baraz  30 min.

242.
Sergei RAMIREZ (Mexikó):
Sommer dreams  10 min.

243.
Mateo GRANILLO (Mexikó):

244.
Michelle GARZA (Mexikó):

245.
Armando SALOMO (Mexikó):

246.
Carla LARREA (Mexikó):
Indeleble  10 min.

247.
Toma WASZAROW (Bulgária , Horvátország):
Red Light  21 min.

248.
Juan Manuel ZUñIGA (Mexikó):
El ochenta  23 min.

249.
Alvaro FIGUEROLA (Spanyolország):
Ikal  15 min.

250.
Anaïs GIRARD-BLANC (Franciaország):
Tout est permis  18 min.

251.
Anne AGÜERO (Franciaország):

252.
Mashrik FAIYAZ (Banglades):

253.
Mathieu RIVOLIER (Franciaország):
For One  8 min.

254.
Alejandro DIAZ CASTANO (Spanyolország):
Ihesa  15 min.

255.
Kepa SOJO (Spanyolország):
Hileta  20 min.

256.
Asier URBIETA (Spanyolország):
False Flag  11 min.

257.
Jon GARAñO & Jose Mari GOENAGA (Spanyolország):
Renovable  13 min.

258.
Mikel RUEDA (Spanyolország):
Caminan  14 min.

259.
Ivan BAKRAC (Szerbia):
Maleą  20 min.

260.
Armand LAMELOISE (Franciaország):

261.
Ilia ANTONENKO (Oroszország):

262.
Vica ZAGREBA (Franciaország):
Pa Fuera  16 min.

263.
Terence NANCE (Franciaország):
Univitellin  15 min.

264.
Ricky MASTRO (Franciaország):
La Tapette  9 min.

265.
Stephane GRODET (Franciaország):

266.
Anthony Van ROOSENDAEL (Belgium):
Schroot  11 min.

267.
Akash POUDEL (Nepál):
Dothyang  15 min.

268.
Henry WORSLEY (Egyesült Királyság):
Bleed  5 min.

269.
Paulina ROSAS (Mexikó):
Oak leaves  30 min.

270.
Juliette ROUX (Franciaország):
Hot Chicks  22 min.

271.
Karolina ZALESZCZUK (Lengyelország):
Kroki  24 min.

272.
Nikhil VS (India):
Mute  4 min.

273.
Tibo PINSARD (Franciaország):
Gorilla  14 min.

274.
Yazin ÖZTÜRK (Törökország):
-mis gibi  5 min.

275.
Bernard YERLèS (Belgium):

g
276.
Roman SAFIN (Oroszország):
g  14 min.

277.
Jean ANOUILH (Franciaország):
Port Bou  30 min.

278.
Patrik FELBER (Svájc):
99bpm  18 min.

279.
Lika LIPSKAYA (Oroszország):
Motylyok  15 min.

280.
Ivan KITAYEV (Oroszország):
Fake  30 min.

281.
Tamilla SLICHENKO (Oroszország):
Lyubov est  19 min.

282.
Tamilla SLICHENKO (Oroszország):
Grekh  14 min.

283.
Anton AZAROV (Oroszország, Ukrajna):
The Earrings  15 min.

284.
Ira VILKOVA (Oroszország):
Huh  15 min.

285.
Igor TRIF (Oroszország):
Vyshe na etaj  20 min.

286.
Nicolas KHAMSOPHA (Franciaország):

287.
Laurent PANTALEON (Franciaország):

288.
Mikhail DOVZHENKO (Oroszország):
Poka net  19 min.

289.
Alvaro CONGOSTO (Spanyolország, USA):
The Suitor  12 min.

290.
Shandy GOLEZ (Fülöp-szigetek):

291.
Martyna JAKIMOWSKA & Karol LINDHOLM (Lengyelország):
Lato  9 min.

292.
Mateusz ZNANIECKI (Lengyelország):
Plum  10 min.

293.
Julian TALANDZIEWICZ (Lengyelország):
Zaburzenie  12 min.

294.
Sebastian DROZAK (Lengyelország):
Mam cie  15 min.

295.
Piotr DYLEWSKI (Lengyelország):
Konstruktor  21 min.

296.
Kordian KADZIELA (Lengyelország):
Szczekoscisk  30 min.

297.
Enock CARVALHO & Matheus FARIAS (Brazília):

298.
Pascal STERVINOU (Franciaország):
Trip  20 min.

299.
M.Balasubramanian BALU (India):
Aram sei  7 min.

300.
Elvis LUCAS (USA):
En Passant  13 min.

301.
Víctor DEVESA (Spanyolország):

302.
Saulius KOVALSKAS (Litvánia):

303.
Tung NGUYEN TRAN BA (Finnország):

A boszorkány Arruda
304.
Rui VIEIRA & Helder RODRIGUES (Lengyelország):

Játssz velem
305.
Milena DUTKOWSKA (Lengyelország):

306.
Benjamin GUILLARD (Franciaország):

307.
Arkadij KHAET ( Németország, Izrael):

308.
Tali BARDE (Németország):
Dot  28 min.

309.
Lino STRÄSSER & Kamil BEMBNISTA (Németország):
Djibril  14 min.

310.
Michael GRUDSKY ( Németország, Izrael):

311.
Lily ERLINGER (Németország):
Die stille  29 min.

312.
Ozan TASCI & Matthias LOKER (Németország):
Die sammlerin  7 min.

313.
Kerstin HÖCKEL (Németország):
Die bürgschaft  30 min.

314.
Constantin JAHNS (Németország):

315.
Tom WOLT (Németország):
Dead-Line  12 min.

316.
Wilke WEERMANN (Németország):
Das paket  17 min.

317.
Brenda LIEN (Németország):

318.
Paul MESCHÜH (Németország, Ausztria):
Boat People  18 min.

319.
Javier LOARTE (Németország):
Avalanche  15 min.

320.
Karsten KRANZUSCH (Németország):
Auf sparflamme  19 min.

321.
Majid Imtiyaz WAR (India):

322.
Tobi OGUNWANDE (Nigéria):
Renege  6 min.

323.
Syni PAPPA (Görögország):

324.
Alexander-Sandro JAPARIDZE (Németország):
Andere welt  11 min.

325.
Thomas TAUBE (Németország):
Narration  46 min.

326.
Julien LASSEUR (USA):
Last Call Lenny  12 min.

327.
Tom KIMMIG (Németország):
Herr Israel  29 min.

328.
Paul PHILIPP (Németország):

329.
Herbert FEHRMANN (Németország):

330.
Peter PFLÜGLER (Ausztria):
Aufbrechen  6 min.

331.
Stefan ARETZ (Németország):
Sorry Guys  40 min.

332.
Katja BENRATH (Németország):
Tilda  14 min.

333.
Claudio FRANKE (Németország):
Rose  17 min.

334.
Daniel MOSHEL (Ausztria):

335.
Nicolae DAVID (Ausztria):

336.
Tavo RUIZ (Mexikó, Németország):
Linie 9  16 min.

337.
Matthew ANDERSON (USA):
Las gitanas  16 min.

338.
Rogier HARDEMAN (Németország):

339.
Muiris CROWLEY (Írország):

340.
Niels BOURGONJE (Hollandia):
Buddy  11 min.

341.
Iris FEDRIZZI (Németország):
Brushwood  7 min.

342.
Brian DEAN (Írország):
Blight  15 min.

343.
Paul HOFFMANN (Németország):
Zwei soldaten  42 min.

344.
Tamás KISS (Ausztria):
Studentenfutter  39 min.

345.
Sonja KEßLER (Németország):
Grummet  37 min.

346.
Florian Heinzen-Ziob (Németország):

347.
Susanne BOEING (Németország):
Wintersreise  26 min.

348.
Martin MARION (Németország):

349.
Syni PAPPA (Németország):
Whack  14 min.

350.
Elisa KLEMENT (Németország):

351.
Luz OLIVARES CAPELLE (Ausztria):
Wald der echos  30 min.

352.
Tornike BZIAVA (Grúzia):
Wake Man  29 min.

353.
Max KIDD (Németország):
Valentina  28 min.

354.
Ingrid HÜBSCHER (Németország):

355.
Anna LINKE (Németország):

Soury
356.
Christophe SWITZER (Franciaország):
Soury  20 min.

357.
Sergio do VALE (Franciaország):

358.
Maxime GILLIER (Franciaország):
Bête noire  20 min.

Papa, Alexandre, Maxime és Eduardo
359.
Simon MASNAY (Franciaország):

360.
Kelly HOLMES ( Franciaország, Egyesült Királyság):
Family Portrait  15 min.

361.
Guillaume DE GINESTEL (Franciaország):

362.
Kelly HOLMES (Franciaország):
Family Portrait  15 min.

363.
Cedric PREVOST (Franciaország):

364.
Daniele LUCCA (Svájc):

365.
Emilia ZIELONKA (Lengyelország):
Czuło¶ć  25 min.

366.
Thibault VINçON (Franciaország):

367.
Duąan ZORIĆ (Szerbia):
Paraliza  21 min.

368.
Kailash S BHAVAN (India):

369.
Nicolas COQUET (Franciaország):
Entends-Moi  18 min.

370.
Guillaume ORIGNAC (Franciaország):
Cinq Nuits  43 min.

371.
Katerina BORISOVA (Bulgária):
Torn Flowers  29 min.

372.
Alexander SCHULZ (Németország):

373.
Tom BEWILOGUA (Németország):
The Swelling  15 min.

374.
Marc WAGENAAR (Németország):
The Eggman  7 min.

375.
Markus E. MÜLLER (Ausztria):
Tata  22 min.

376.
Minos PAPAS ( USA, Olaszország):

377.
Joseph CATTÉ (Franciaország):

378.
Robin POLAK (Németország):
Speechless  6 min.

379.
David M. LORENZ (Németország):
#selfie  7 min.

380.
Steffen MAHNERT (Svájc):
Schiiterhufe  27 min.

381.
Noëmi SCHNEIDER ( USA, Svájc):
Runaway  4 min.

382.
Andrew ENGLISH ( Ausztrália, Németország):
Real Soldiers  13 min.

383.
Christoph RAINER ( USA, Németország, Ausztria):

384.
Sébastien PETRETTI ( Belgium, Egyesült Királyság, Olaszország):

385.
Pablo CALLISAYA (Svájc):
Paläontologie  13 min.

386.
Petja PULKRABEK ( Svájc, Németország):
Occasus  15 min.

387.
Mo JÄGER (Németország):

388.
Mike FRIEDRICH (Németország):

389.
Sebastian HENN (Svájc):
Moby  7 min.

390.
Silke C. ENGLER (Németország):
Mind your Body  22 min.

391.
Marc BETHKE (Németország):
Mikelis  15 min.

392.
Helmy NOUH (Egyiptom):
Leilat Hob  18 min.

393.
Anna MITTERER & Marcuse HAFNER (Ausztria):

394.
Christoph HEIMER (Németország):
Kryo  30 min.

395.
Ricarda Maria HOLZTRATTNER (Németország):
Kinderspiel  6 min.

396.
Leonard GARNER (Németország):
Katzenaugen  19 min.

397.
Janine PIGUET (Svájc):

398.
Bernhard WENGER (Ausztria):
Jungwild  16 min.

399.
Veronika ENGELMANN (Németország):
Insel  30 min.

400.
Omer TOBI (Izrael):
Hounds  30 min.

401.
Felix KNOCHE ( Svájc, Németország):
Hilde  20 min.

402.
Matthias SAHLI (Svájc):
Hausarrest  13 min.

403.
Facundo V. SCALERANDI (Németország):
Goldfische  30 min.

404.
Nelicia LOW ( Szingapúr, Tajvan):
Freeze  15 min.

405.
Brian DEANE (Írország):
Foxglove  13 min.

406.
Aemilia SCOTT ( USA, Németország):
For a good Time  20 min.

407.
Felix WOLLNER (Németország):
Feinkost  14 min.

408.
Amelie WEN (USA, Kína):
Fata Morgana  21 min.

409.
Sofía Quirós UBEDA ( Argentína, Costa Rica, Chile):
Entre la Tierra  24 min.

410.
Franz Maria QUITT (Ausztria):
Eisenherz  19 min.

411.
Christophe LOIZILLON (Franciaország):
3 visages  44 min.

412.
Bernard CANDEY (Portugália):

413.
Othman NACIRI (Marokkó):
Ailleurs  17 min.

414.
Gabriel ABRANTES & Ben RIVERS (Portugália, Franciaország):
O Corcunda  29 min.

415.
Nishant DALAL (India):
Shackled  9 min.

416.
Borbala NAGY (Németország):
Irgendwo anders  15 min.

417.
Ivana RADOS (Egyesült Királyság):

418.
Nicolas CARRASCO & Rafael De ORBEGOSO (Peru):
Asunción  14 min.

419.
Marie-Helene MILLE (Franciaország):

420.
Loic BARCHE (Franciaország):
Goliath  18 min.

421.
Jessica PALUD (Franciaország):
Poupée  13 min.

422.
Tomás Paula MARQUES (Portugália):
Sem Armas  14 min.

423.
André SANTOS & Marco LEãO (Portugália):
Pedro  20 min.

424.
Helena Estrela VASCONCELOS (Portugália):
Heroísmo  21 min.

425.
Pedro PERALTA (Portugália):
Ascensão  18 min.

426.
Alberto GUTIERREZ (Spanyolország):
El Metodo  11 min.

427.
Jorge OSSIO (Peru):

428.
Lewis ROSE (Egyesült Királyság):

429.
Pawel GRAJNERT (USA):
Clean  10 min.

430.
Anastasia RIZOU (Görögország):
The Other  8 min.

431.
Theo PAPADOULAKIS (Görögország):
The Visitors  6 min.

Föld
433.
Maria Alice ARIDA (Brazília):
Solo / Föld  16 min.

434.
Christine AUBRY (Franciaország):

435.
Teodor KUHN (Szlovákia):
Prepáčte mi  17 min.

436.
Darijo BOSSNJAK (Bosznia és Hercegovina):

437.
Pankul GUPTA (India):
Uncle Aunty  8 min.

438.
Omar SHOKRI (Egyiptom):

Jwan
439.
Ali ALJABRI (Irak):
Jwan  29 min.

440.
Danae PAPAIOANNOU (Görögörszág):
Mad Dogs  13 min.

441.
Yoshio KURATANI (Japán):

442.
Takahiro HORIE (Japán):

443.
Yusuke FUJII (Japán):
Sin and Bus  30 min.

444.
Momoko FUKUDA (Japán):
Dad's Wedding  30 min.

445.
Takuma SATO (Japán):

446.
Yusaku OKAMOTO (Japán):
Hana  15 min.

447.
Hatsuki YOKOO (Japán):
Plan B  9 min.

448.
Seiki WATANABE (Japán):

449.
Isamu HIRABAYASHI (Japán):
Octopus  25 min.

450.
Dai YOSHIDA (Japán):
Absence  10 min.

451.
Daisuke YAMAOKA (Japán):

452.
Yukinori MAKABE (Japán):
Blue  21 min.

453.
Taishi SHIODE (Japán):
Happy Lie  15 min.

454.
Michihito FUJII (Japán):
The Figment  21 min.

455.
Takano YURI (Japán):
Painter  20 min.

456.
Mackenzie SHEPPARD (Japán):
Man In Phone  8 min.

457.
Yuji MITSUHASHI (Japán):
Lies  25 min.

458.
Hiroki INOUE (Japán):

459.
A.T. (Japán):
Sociopaths  6 min.

460.
Hiroto HARA (Japán):

461.
Hiroyuki SHINTANI (Japán):
Kamisori  14 min.

462.
Takeshi TANAKA (Japán):

463.
Kenji Qurata (Japán):

464.
Loong Wah TAM (Malajzia):
Fashion 時尚  13 min.

465.
Cristèle Alves MEIRA ( Portugália, Franciaország):

466.
Sonya BENDER (USA):

467.
Charlotte CAYEUX (Franciaország, Burkina Faso):
Nassara  15 min.

468.
Yong-jin LEE (Dél-Korea):

469.
Pedro FREIRE (Brazília):
Se por acaso  15 min.

470.
Valérie THÉODORE (Franciaország):

471.
Chia-Ho TAI (Tajvan):
Wan Tsan  6 min.

472.
Mindaugas DOCAITIS (Litvánia):

473.
Stephen STAUNTON (Írosrszág):
Binge!  9 min.

474.
Saeed NAGHAVIAN (Irán):
Refugee Camp  2 min.

475.
Fateme AHMADI & Asmita SHRISH ( Nepál, Egyesült Királyság, Kína, Korea):
Chandra  15 min.

476.
Branko TOMOVIC ( Egyesült Királyság, Németország):
Red  20 min.

477.
Biswanath RATH (India):

478.
Jenny CARTWRIGHT (Kanada):

479.
Claudia MATTOS (Brazília):

480.
Santosh DAHAL (Nepál):
Sankalpa  17 min.

481.
Vincent TRICON (Franciaország):
Brule Coeur  26 min.

482.
Xavier SIRVEN (Franciaország):
Not K.O  20 min.

483.
Erwan LE DUC (Franciaország):

484.
Emma BENESTAN (Franciaország):
Belle Gueule  25 min.

485.
Anthony DONCQUE (Franciaország):
1992  25 min.

486.
Charline BOURGEOIS-TACQUET (Franciaország):
Joujou  14 min.

487.
Erwan LE DUC (Franciaország):

488.
Nyima CARTIER (Franciaország):
Nako  18 min.

489.
Peter DOUROUNTZIS (Franciaország):

490.
Julien Gaspar OLIVERI (Franciaország):
Villeperdue  52 min.

491.
Peter DOUROUNTZIS (Franciaország):

492.
Yoonyoung CHOI (Franciaország):
Happy Ending  20 min.

493.
Camille ROSSET (Franciaország):
Adele En Aout  27 min.

Június
494.
Kristin MUDRA (Németország):
June / Június  21 min.

Éjszakai utazás
495.
Ella GANCARZ (Egyesült Királyság):

496.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Shopping  12 min.

497.
Kaushik ROY (India):

498.
Leire EGANA (Egyesült Királyság):
Infestations  10 min.

499.
Manuel CRUZ (Mexikó):
Cinco  7 min.

500.
Adriano GIOTTI (Olaszország):

501.
Octavio Daniel RODRÍGUEZ JUÁREZ (Mexikó):

502.
David F VEGA (Spanyolország):

503.
Juanjo NERIS (Spanyolország):
Burbuja  2 min.

504.
Macu MACHÍN (Spanyolország):

505.
Sonia MÉNDEZ (Spanyolország):
Ei, guapa!  7 min.

506.
Miguel Ángel MEJÍAS (Spanyolország):
Icelands  12 min.

507.
Christian LAGE (Spanyolország):
Viejo  4 min.

508.
Santos DÍAZ (Spanyolország):

509.
Javier A. VIGIL ( Argentína, Spanyolország):
Puente  17 min.

510.
Cristian VALENCIANO (Spanyolország):
Roma Backwards  10 min.

511.
Emilio LEÓN (Spanyolország):
Dominó  10 min.

512.
Domas PETRONIS (Litvánia):
Sobaka  10 min.

513.
Jure PAVLOVIC (Horvátország):
Piknik  13 min.

514.
Alisa DEBELIC (Szerbia):
Srecan put  20 min.

515.
Fedor SELKIN (Oroszország):
Lifter  13 min.

516.
Lee NECHUSHTAN (Izrael):
Ima Shel Aya  23 min.

517.
Hayk MATEVOSYAN ( Örményország, USA):

518.
Julie VOISIN (Franciaország):
White-spirit  28 min.

519.
Simon GREEN ( Egyesült Királyság, Hollandia):
Tanner Family  11 min.

520.
Susan GORDANSHEKAN (Németország):
In Limbo  20 min.

Cirilo
521.
Ruben SAINZ (Spanyolország):
Cirilo  13 min.

522.
Dawn WESTLAKE (USA):
Scrappy  4 min.

Reszkető Gerenda
523.
NAGY Kálmán (Magyarország):

Vér-erdő
524.
DOBI Ferenc (Magyarország, Románia):
Vér-erdő  12 min.

Repülés
525.
Marcus HANISCH (Németország):

Izrael
526.
Alireza NESAEE (Irán):

Jég
527.
Pawel WLAZEWICZ (Észtország):
Ice / Jég  6 min.

528.
KÖLCSEY Levente (Magyarország):
Farkaslyuk  4 min.

Space
529.
BORS Adrián (Magyarország):
Space  19 min.

530.
Arpan DUTTA (India):
Camouflage  29 min.

531.
Arpan DUTTA (India):

532.
Mashrik FAIYAZ (Banglades):
Biprotip  6 min.

533.
Sajedur RAHMAN (Banglades):
Captive  9 min.

Rendes lányok
534.
BENDÓ Zsuzsanna (Magyarország):
Rendes lányok  17 min.

535.
Santiago MOGA (Spanyolország):
Amores Perros  3 min.

536.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Dependable  14 min.

Lokal Europa
537.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Lokal Europa  13 min.

Western nekünk
538.
BALLA Gábor (Magyarország):
Western nekünk  15 min.

539.
Nadja NADJA MARCIN (USA):

540.
Fernando SANCHEZ (Spanyolország):
La Tarta  4 min.

541.
Caque TRUEBA & Juan TRUEBA (Spanyolország):
One Step Ahead  14 min.

542.
Jose Luis Santos PEREZ (Spanyolország):

543.
Julius DOMMER (Németország):
Fleisch  1 min.

544.
Juan TRUEBA (Spanyolország):
Couchsurfing  2 min.

545.
Alvaro VICARIO & Andres MARTIN (Spanyolország):
El Adivino  18 min.

546.
Jorge YUDICE (Spanyolország):
Bus Story  10 min.

547.
Lucia CASTELLANO (Spanyolország):

548.
Pol ARMENGOL (Spanyolország):

549.
J.A. BLANCO (Spanyolország):
Fumando Espero  14 min.

550.
Felipe SANZ (Spanyolország):

551.
Laura JOU (Spanyolország):
No Me Quites  14 min.

552.
Guillermo A. CHAIA (Kanada):
Voyage Spatial  06 min.

553.
Alexis LANGLOIS (Franciaország):

554.
Claire BARRAULT (Franciaország):
T'es con Simon  13 min.

555.
Gaby OHAYON (Franciaország):
Les Pionniers  9 min.

556.
Jan IJäS (Finnország):

557.
Lotfi ACHOUR (Tunézia, Franciaország):
Père  18 min.

558.
Philippe ORREINDY (Franciaország):
Tous Les Jours  14 min.

559.
TÖRÖK Éva (Magyarország):
Nélkül  21 min.

560.
Anne VOUTEY & Karima GHERDAOUI (Franciaország):

561.
SZABÓ Saci (Magyarország):

562.
Nadja HAREK (Franciaország):
Jamais Ensemble  21 min.

563.
Lauriane LAGARDE (Franciaország):
A l'horizon  15 min.

564.
FÓTI Dávid (Magyarország):

565.
BÁCSKAI Bálint (Magyarország):

566.
Facrice MILLET (Egyesült Királyság):

567.
Emilie AUSSEL (Franciaország):

568.
Nitzan ROZEN (Izrael):
Dagmaluach  13 min.

Éjszakai festés
569.
GROSAN Cristina (Magyarország):

570.
Igor PARFENOV (Portugália):
Joke  8 min.

571.
Dorothée SMITH (Franciaország):
Traum  25 min.

572.
Simon QUÉHEILLARD (Franciaország):

573.
Pavlo OSTRIKOV (Ukrajna):
Golden Love  12 min.

574.
Nathalie NAJEM (Franciaország):
Baby Love  50 min.

575.
David DA COSTA (Franciaország):

576.
Kostyantyn STEPANSKYY (Portugália):
Necropolis  10 min.

577.
Flavio PIRES (Portugália):
Morrer  20 min.

578.
Prague BENBENISTY (Izrael):
Mevorehet  16 min.

579.
Itay MORAG (Izrael):
Za’ir Tov  18 min.

580.
Eleonore BERRUBE (Franciaország):

581.
Pavlina STRILKOVSKA (Ukrajna):

582.
Dheeraj JINDAL (India):
The School Bag  15 min.

583.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Adaptacja  24 min.

584.
FUTÓ László (Magyarország):
Körforgás  6 min.

585.
FUTÓ László (Magyarország):

586.
Marko GRBA SINGH (Szerbia):

Szomjas Gyerekek
587.
Rizgar Huseein AHMED (Irak):

Csak most az egyszer
588.
Mohammad Hassan SHAHMOHAMMADI (Irán):

589.
Benoit MARTIN (Franciaország):

590.
Filip FLATAU (Franciaország):
Bande-Demo  19 min.

591.
Yasufumi MINOWA (Japán):
Codename Dragon  34 min.

592.
Jacky YEAP (Malajzia):

Száz forint
593.
LÁTOS Márk (Magyarország):
Száz forint  7 min.



dokumentumfilm


"Mert hét életem van, ebből öt ment el..."
1.
HAJNAL Gergely (Magyarország):

2.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

3.
Keaton WALL (USA):
Tradition  3 min.

4.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

5.
Gheorghe PREDA (Románia):
Camera Obscura  86 min.

6.
Chiara BELLINI (Olaszország):

7.
Marion KELLMANN (Németország, Magyarország):

Élmények (b)irodalma
8.
BOROS Ferenc & HORVÁTH Zoltán (Magyarország):

A Portugál Meló
9.
KOVÁCS István (Magyarország):

Bányászok - A Perecesi Bányász Fúvószenekar Lengyelországban
10.
KOVÁCS István (Magyarország):

11.
Haydar DEMIRTAS (Törökország):
Ulkemden Uzakta  20 min.

12.
SEREGÉLY István (Magyarország):

13.
SEREGÉLY István (Magyarország):

Kopjafa a házunk helyén
14.
BARABÁS Eszter (Magyarország):

15.
Isabelle INGOLD (Franciaország):

16.
Meelis MUHU (Észtország):

Távolság
17.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):
Távolság  9 min.

18.
Roser CORELLA (Spanyolország):
Grab and Run  86 min.

19.
Louis HENDERSON (Franciaország):

20.
Chloé HENRY-BIABAUD & Isabelle VAYRON DE LA MOUREYRE (Franciaország):

21.
Ico COSTA (Portugália):
Nyo Vweta Nafta  20 min.

22.
ZAJTI Balázs (Magyarország):

23.
Luis MARGALHAU (Portugália):

24.
Sofia BARATA (Portugália):

25.
Giusy BUCCHERI & Michele CITONI (Olaszország):

26.
Alexandre VALENTI (Franciaország, Olaszország):

Cipőfűzők
27.
BATKA Annamária (Magyarország):
Cipőfűzők  50 min.

28.
CZAKÓ Adorján (Magyarország):
Balu  30 min.

29.
Klaus UHRIG & Till KRAUSE (Németország):

30.
Arn KAROLINE & Rieder MARTINA (Svájc):

31.
TAKÁCS Mária (Magyarország):

32.
Philippe ORREINDY (Franciaország):
L'ocean Electro  52 min.

Saskarom
33.
LASKOVITY J. Ervin & TÓTH Szilárd (Magyarország):
Saskarom  22 min.

34.
Mariana BÁRTOLO ( Portugália, Németország):
Interior  30 min.

35.
Ines MONGIL & Lucia CASTELLANO (Puerto Rico, Spanyolország):

36.
Julius DOMMER (Németország):
Rebar  30 min.

37.
Javier HERNANDEZ & Marc GUANYABENS (Spanyolország):
L De Libertad  11 min.

38.
Julius DOMMER (Németország):
Königswinter  8 min.

39.
VICTOR István & NÉMETH Annamária & HOSSZÚ Gyula & KÁDÁR Anna (Magyarország):
Exodus' 51  40 min.

A Lyukóvölgyi Előtető (Megújuló Házépítés)
40.
DOMOKOS János (Magyarország):

41.
CSERE Áron & FÓTI Dávid (Magyarország):
Slamber  26 min.

42.
Dmitri MAKHOMET (Fehéroroszország):

43.
FÓTI Dávid (Magyarország):

44.
Sylvain DISERENS & Rémi RAPPE (Franciaország):

45.
Catherine TISSIER (Franciaország):

46.
Nojus DR±SUTIS (Litvánia):

Csikósok Robogón És Lóháton
47.
CSÉKE Zsolt (Magyarország):

Belül kell felépíteni a házat
48.
ZAJTI Gábor (Magyarország):

A Köröstárkányi Mészárlás
49.
VOJTKÓ Ferenc (Magyarország):

50.
Zeljko MIRKOVIC ( Szerbia, Belgium):
Obecanje  74 min.

Európa kis utcája
51.
AMBRUS Emese (Magyarország, Románia):

52.
SZERDAHELYI Mátyás (Magyarország):
Dolgaink  57 min.

A Tenger Virága
53.
Jorge THIELEN ARMAND (Venezuela):

Nem a Pénz a Legfontosabb
54.
Vijay S. JODHA ( Dél-Afrika, Dánia):

Lépések
55.
Nicola Stephanie SANGS (Magyarország):
Lépések  8 min.

Cubawazi a Határokon is túl
56.
Gertrud Schulte WESTENBERG (Németország):

57.
Thandi SEBE & Tim FORESTA (Németország, Dél-Afrika):
Mostly Waiting  29 min.

58.
Francesc RELEA (Spanyolország):

59.
Rajdip MUKHERJEE (India):
Biplaber Gaan  66 min.

60.
Maciej ADAMEK (Lengyelország):
Dwa ¶wiaty  51 min.

61.
Erik NORKROOS & Kullar VIIMNE (Észtország):
Hingemaa  69 min.

62.
Elio QUIROGA RODRIGUEZ (Spanyolország):

63.
Shih-Yi YANG (Tajvan):

64.
Hisham ABDEL KHALEK ( Franciaország, USA, Egyiptom, Szaúd-Arábia):

65.
Vakhtang KUNTSEV-GABASHVILI (Grúzia):
Life is Be  87 min.

66.
Martin RATH (Lengyelország):
Zelazne Alibi  15 min.

133 nap
67.
BORSODY István (Magyarország):
133 nap  52 min.

68.
Stefan PAVLOVIC (USA):
Pearl & Werther  10 min.

69.
Zlatko COSIC (USA):

70.
Mohammad EHSANI (Irán):

71.
Nirmal Chander DANDRIYAL (India):

72.
Paul POET (Ausztria):

73.
Bjorn BRATBERG (Norvégia):
Noriaki  9 min.

74.
Nicolas HUMBERT ( Svájc, Németország):
Wild Plants  108 min.

75.
Davor BORIĆ (Horvátország):

76.
Tristan THIL & Benjamin GÉMINEL (Franciaország):
Congo Paradiso  52 min.

77.
Marie DAVID BRUMAGNE & Bram VAN CAUWENBERGHE (Belgium):

78.
Ionut TEIANU (Románia):

79.
Sharon WOODWARD (Egyesült Királyság):
People like me  11 min.

80.
Russell HIGHSMITH (Egyesült Királyság):

81.
Linda AINOUCHE (USA):

82.
Sergei KACHKIN (Oroszország):

83.
Werner BIEDERMANN (Németország):

84.
Dairo CERVANTES ( Kolumbia, Mexikó, Argentína):
CAMhiLOS  69 min.

85.
Rachid AHLAL (Marokkó):
Départ  16 min.

86.
Martin BOURGAULT (Kanada):
Retour | Volver  61 min.

87.
Toma PEIU ( Románia, USA):
Civili  34 min.

Itt senki nem hal meg
88.
Simon PANAY (Franciaország):

89.
Mladen KOVACEVIC ( Szerbia, Horvátország):

90.
Ramtin BALEF (Irán):

91.
Reza MAJLESI (Irán):

92.
Julia GEIß (Németország):
Vier Danach  45 min.

93.
Justin TIME (Németország):
Chasing Houses  56 min.

94.
Silke SCHISSLER (Németország):
Die paar Jahre  31 min.

95.
Noam OSBAND (USA):
The Radical Jew  22 min.

96.
Noam OSBAND (USA):

97.
Kuesti FRAUN (Németország):
Smarter User  1 min.

Anoranza
98.
Flo FLAMME (Belgium):
Anoranza  71 min.

99.
Joe PISCIOTTA (USA):

100.
Biswanath RATH (India):

101.
Richard LEGASPI ( Fülöp-szigetek, Olaszország):

102.
Richard LEGASPI ( Fülöp-szigetek, Olaszország):

103.
Mark GERSTORFER (Ausztria):
Erlösung  28 min.

104.
Xavier SATORRA (Spanyolország):
Invisibles  24 min.

105.
Marina MEIJER (Hollandia):
Cargo  25 min.

106.
Keywan KARIMI (Irán):

107.
Anthony COLLINGS (USA):

108.
Ine POPPE & Koert DAVIDSE (Hollandia):
Teeth  22 min.

109.
Ryo IK-TONG (Japán):

110.
Lucile ALEMANY & Margerie DAVID & Lamia CHRAIBI (Ecuador):
Voix d'Amazonie  52 min.

111.
Koert DAVIDSE (Hollandia):

112.
Ufuk ERDEN (Törökország):
O'nsuz...  64 min.

113.
Ruben GUZMAN (Argentína):

114.
Marie-Agnès VIALA (Franciaország):
Barbara  49 min.

115.
Yasmin MISTRY (USA):
My Identity  11 min.

Gyönyörű nő
116.
Diëgo NURSE (Belgium):

117.
B. Danielle WATKINS (USA):

118.
Marion VERLÉ & Jeanne NOUCHI (Franciaország):
Circassiens  53 min.

119.
Siew Hua YEO (Szingapúr):

120.
Kiki FEBRIYANTI (Indonézia):

121.
Isabel PAGLIAI (Franciaország):
Isabella Morra  22 min.

122.
Johanna BENTZ & jonas RÖMMIG (Németország):

123.
Gertrud SCHULTE WESTENBERG (Németország):
Dragon Circle  19 min.

124.
Christoph OERTLI ( Svájc, Etiópia):
Ethiopian Run  14 min.

125.
Dario BUKOVSKI (Horvátország):
Florian  29 min.

126.
Konstantin BOCK (USA, Németország):

127.
Andreas GRÜTZNER (Németország):
Christel  8 min.

128.
Patricia Josefine MARCHART (Ausztria):

129.
Wolfgang PFOSER-ALMER (Ausztria, USA):

130.
Kristof GEREGA (Németország, Lengyelország):

131.
Konstantinos SAMPANIS (Németország):

132.
Armin THALHAMMER (Ausztria, Németország):
Cerro Rico  33 min.

133.
Maria IBRAHIMOVA (USA, Azerbajdzsán):
I Want To Fly  22 min.

134.
Katharina PETHKE (Németország):
Jedermann  30 min.

135.
Manuel KNOFLACH & Felix HUBER (Ausztria):
Murl  15 min.

136.
Robert SCHULZMANN ( Németország, Oroszország):
Onkel wasja  16 min.

137.
Jela HASLER (Svájc):
The Meadow  9 min.

138.
Annika SEHN & Jonas SPRIESTERSBACH (Németország, Kanada):

139.
Sebastian BINDER & Sebastian Fred SCHIRMER (Németország):
Über druck  13 min.

140.
Nora FINGSCHEIDT & Simone Catharina GAUL (Németország):

141.
Florian SCHNELL (Németország):

142.
Daniel Andreas SAGER (Németország, Kenya):

143.
Maximilian FELDMANN (Németország):
Valentina  51 min.

144.
Philip HALLAY ( Németország, Mongólia):

145.
Delia SCHILTKNECHT (Svájc):
Procedere  6 min.

146.
Ivan MANDIĆ (Szerbia):

147.
Daniela LUCATO (Németország):
When I dance  67 min.

148.
Irene ORLEANSKY (Izrael):

149.
Tom BOOTHE (Franciaország):
Food Coop  97 min.

150.
Jeff SILVA & Vic RAWLINGS (USA):
Linefork  93 min.

151.
Anna URBANCZYK (Lengyelország):
Kulturysta  18 min.

152.
Katarzyna WARZECHA (Lengyelország):

Nem kívánt örökség
153.
Irena SKORIC (Horvátország):

154.
Ricardo OLIVEIRA (Portugália):
Pontas Soltas  40 min.

155.
Anna MATISON (Oroszország):

156.
Tsvetan DRAGNEV (Bulgária):
Pustinjaci  66 min.

157.
Sergey TSYSS (Oroszország):

158.
Anton AZAROV (Ukrajna):

159.
Deepak SHARMA (India):

160.
Luis PALOMINO (Mexikó):

161.
Froukje van WENGERDEN (Hollandia):

162.
Yasmin KIDWAI (India):

163.
Adam LUXTON & Summer AGNEW (Új Zéland):

164.
Andi IMAM PRAKASA (Indonézia):

165.
Emanuel Josué GALVAN (Argentína):

166.
Lazar RADIć (Szerbia):
Iskra  29 min.

167.
William S. TOUITOU (Franciaország):

168.
Christophe LEROY & Adrien CAMUS (Franciaország):
Parti Pris  82 min.

169.
Nicolas AGUILAR (Mexikó):
Mi Paraíso  40 min.

170.
Igor MALAKHOV (Ukrajna):
Music lessons  28 min.

171.
Maria ELORZA & Maider FERNANDEZ (Spanyolország):
Gure hormek  15 min.

172.
Diego Mas TRELLES (Spanyolország):

Jeanne d´trans
173.
Niko KOSTET (Finnország):
Jeanne d´trans  48 min.

174.
Margriet JANSEN (Hollandia):

175.
Tomer HEYMANN & Barak HEYMANN (Izrael):

176.
Yana TITOVA (Bulgária, Törökország):
88MHz  38 min.

177.
Dalia REYES (Mexikó):
Baño de vida  67 min.

178.
Maria AVERINA (Bulgária, Olaszország):

179.
Abbas SENDI (Irán):
Panahgah  75 min.

180.
Gregoire OSOHA & Timothée DEMEILLERS (Franciaország):
Vukovar(s)  53 min.

181.
José FERNANDES (Magyarország):

182.
Jake Martin GRAVES (Egyesült Királyság):

183.
Robin PETRÉ ( Magyarország, Belgium, Portugália):
Pulse  26 min.

184.
Cláudia VAREJãO ( Portugália, Svájc, Japán):
Ama-San  113 min.

185.
Alexis MITCHELL & Stephanie MARKOWITZ (Kanada):

186.
Raghuwar NEPAL & Shiva Sharan KOIRALA (Nepál):
Mela  7 min.

Alafia
187.
Jan BAUMGARTNER (Svájc):
Alafia  26 min.

188.
Bruno CARNIDE (Sao Tomé és Príncipe):
Manuel  7 min.

189.
Lutz GREGOR (Németország):
Mali Blues  93 min.

190.
Guy BORDIN & Renaud DE PUTTER (Belgium):

191.
Marie ALBERTO JEANJACQUES (Franciaország):

192.
Paweł ZIEMILSKI (Lengyelország):
Urban Cowboys  30 min.

193.
Aleksandra REK (Lengyelország):

Jobb, mint a kutya
194.
Konstantine KALANDADZE (Grúzia):

195.
Isil KARATAS ( Németország, Lengyelország, Magyarország, Szlovénia, Horvátország, Bosznia, Montenegró, Görögország, Albánia, Törökország):
Bülbül  20 min.

196.
Henry REES & Morgan GOODSMITH (Egyesült Királyság, Franciaország):
Ukulele  45 min.

197.
Froukje VAN WENGERDEN (Hollandia):
Ik was pas 14  12 min.

198.
Cláudia VAREJãO (Portugália):

199.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugália, Brazília):

200.
Jean-Pierre LENOIR (Franciaország):

Patria Nostra
201.
NÓVÉ Béla (Magyarország):
Patria Nostra  93 min.

202.
Roman SHUMUNOV (Izrael):

203.
Uttarayan SENGUPTA (India):
Children Of Soil  09:59 min.

204.
Biswanath RATH (India):

205.
Islam KAMAL (Egyiptom, Svájc):

Az Autópálya Pihenő
206.
Isabelle INGOLD (Franciaország):

207.
Dinesh THAPA (Egyesült Királyság):

208.
Mykhailo KORYSHOV & Anna KORYSHOVA (Ukrajna):
Yabluneviy Spas  32 min.

209.
Alberto TAIBO PIñEIRO (Spanyolország):
Leni K  19 min.

210.
Sergio MILÁN (Spanyolország):
Para Sonia  8 min.

211.
Gabriel OLIVARES (Spanyolország):
El Debut  63 min.

212.
Arantxa ECHEVARRÍA (Spanyolország):

213.
Wenceslao SCYZORYK (Spanyolország):
El Submariné  21 min.

214.
Gabriel STANGER (Spanyolország):
Viriato  10 min.

215.
Mario DE LA TORRE (Spanyolország):

216.
David MARTÍN DE LOS SANTOS (Spanyolország):
23 De Mayo  16 min.

217.
Perry LAM (Ausztrália):
Black Rat  4 min.

218.
Davor BORIć (Portugália):

219.
Mauro BUCCI (Olaszország):
Hotel Splendid  90 min.

220.
Sébastien LE CORRE (Franciaország):

221.
Manuela BASTIAN (Németország):
Where to, Miss?  83 min.

222.
Dragana JOVANOVIC (Németország):
VREME  53 min.

223.
Nancy CAMALDO & Veronika HAFNER (Németország, Olaszország, Ausztria):
Alter  30 min.

224.
Gregoire OSOHA & Timothée DEMEILLERS (Franciaország):
Vukovar(s)  53 min.

225.
Laurent GARIBALDI (Franciaország):

226.
Stefan MIHALACHI (Franciaország):
Sur Le Quai  64 min.

Dalok otthonról
227.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország, Belgium):

Alfaião
228.
André ALMEIDA RODRIGUES (Portugália):
Alfaião  13 min.

229.
Matthew GANDY (Egyesült Királyság, Németország):
Natura Urbana  70 min.

230.
Miguel Ángel ROSALES (Spanyolország):

231.
Paloma ZAPATA (Spanyolország):

232.
Christophe HERMANS (Belgium):
Eclaireurs  77 min.

233.
Michele CITONI (Olaszország):

234.
Caroline KIRBERG (Németország):
Fast Welt Weit  23 min.

Kockás forradalom
235.
KRESALEK Dávid & SOPONYAI Dóra (Magyarország):

236.
KRESALEK Dávid & SOPONYAI Dóra (Magyarország):

237.
Bettina SANDHAEGER & Charlotte FUNKE (Németország):

238.
James CREEDON (Írország, Franciaország):

239.
Luka KLAPAN (Horvátország):

240.
Kostana BANOVIC (Hollandia):

241.
Joe PISCIOTTA (USA):

242.
Jedrzej MICHALAK (Lengyelország):

243.
Sunjha KIM & Rikisaburo SATO (CO-DIRECTOR) (Németország):

244.
Louise ERNANDEZ (Franciaország):
Sarragan  11 min.

245.
Stefanos MONDELOS (Görögország, Szerbia):

246.
Laurie COLSON & Axelle LE DAUPHIN (Belgium, Franciaország):

247.
Julien DOIGNY (Belgium):

248.
Anne COLLET (Belgium):

249.
Joao LEITE (Belgium):
Aquamazonida  40 min.

250.
Alina CYRANEK (Németország):

251.
Utpal BORPUJARI (India):

Képzősök 1956-2016
252.
SÓLYOM András (Magyarország):

253.
Eve DUCHEMIN (Franciaország, Belgium):

254.
Olivier JOURDAIN (Belgium):
L'Eau Sacrée  56 min.

255.
Marika PIEDBOEUF (Belgium):

256.
Piotr STASIK (Lengyelország):
21 x Nowy Jork  70 min.

257.
Michal JASKULSKI (USA, Lengyelország):
PRZY PLANTY 7/9  87 min.

258.
Krystian KAMINSKI (Lengyelország):

259.
MAHYAR MAHYAR (Németország, Irán):

260.
Gilles LAURENT (Belgium):

261.
Álvaro ORUS (Spanyolország, Németország, Chile):

262.
Guy-Marc HINANT (Belgium):
Birobidjan  124 min.

263.
Slawomir WITEK (Lengyelország):
Cheerleaderki  40 min.

264.
Przemyslaw KAMINSKI (Lengyelország):
Dar  56 min.

265.
Eugeniusz PANKOV (Lengyelország, Oroszország):
Drugie zycie  19 min.

266.
Marcin LESISZ (Lengyelország):

267.
Marcin KOPEC (Lengyelország):

268.
Pawel LOZINSKI (Lengyelország):

269.
Slawomir WITEK (Lengyelország):
Ostatni Sezon  13 min.

270.
Agnieszka ELBANOWSKA (Lengyelország):

271.
Lukasz BOROWSKI (Lengyelország):
Przed Switem  27 min.

272.
Magdalena GUBALA & Szymon ULIASZ (Lengyelország):

273.
Wojciech KASPERSKI (Lengyelország):
Ikona  52 min.

274.
Tomasz JURKIEWICZ (Lengyelország):

275.
Karol STARNAWSKI (Lengyelország):
Przedziały  18 min.

276.
Richard YOUNG (India):

277.
Nikola SPASIC (Szerbia, Horvátország):

278.
Nicolas RINCON GILLE (Belgium, Kolumbia):
Besos Frios  15 min.

279.
Manon COUBIA (Belgium, Franciaország):

280.
Benjamin D'AOUST (Belgium):
Corps  16 min.

281.
Jasna KRAJINOVIC (Belgium, Franciaország):
Ma Fille Nora  16 min.

282.
Guérin VAN DE VORST (Belgium):
Ulysse  21 min.

283.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Belgium, Albánia):
Housewarming  34 min.

284.
Comes CHAHBAZIAN (Belgium):

285.
Idriss GABEL (Belgium):
Kolwezi On Air  73 min.

286.
Marie-Eve DE GRAVE (Belgium):

287.
Jasna KRAJINOVIC (Belgium, Franciaország):
La chambre vide  58 min.

288.
Güldem DURMAZ (Belgium, Franciaország):
Kazarken  90 min.

289.
Annick GHIJZELINGS (Belgium):

290.
Eric PAUWELS (Belgium):

291.
Fabrizio TERRANOVA (Belgium):

292.
Jean-Frédéric DE HASQUE (Belgium):
Les Lions  90 min.

293.
Rosine MBAKAM (Belgium):

294.
Kita BAUCHET (Belgium):

295.
Hervé BRINDEL (Belgium):
La Beune  50 min.

296.
Violaine DE VILLERS (Belgium):
La langue rouge  69 min.

"...minden kicsi gyereket"
297.
NAGY Anikó Mária (Magyarország):

Cudar világ volt
298.
MAKSAY Ágnes (Románia):

299.
Laurene LEPEYTRE (Franciaország):

300.
Aline MAGREZ (Vietnám, Belgium):
NO'I  22 min.

Fiatal oroszlánok: az idők teljességében
301.
Dejan BATOćANIN (Szlovénia):

Gyüttment Fesztivál
302.
PANNONIAY Boglárka Erzsébet (Magyarország):

303.
Ines PONTE (Angola):

304.
Song CHEN (Kína):
Xiaochou  87 min.

Berta
305.
Julius DOMMER (Németország):
Berta  8 min.

Amikor eláll a szél
306.
Aniela Astrid GABRYEL (Lengyelország):

Zord vidék
307.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):

Éjjeli vasútállomás
308.
Robin DIMET (Franciaország):

Eper vagy vanília
309.
Holger MOHAUPT & Tracey FEARNEHOUGH (Skócia):

310.
Anat VOVNOBOY (Izrael):
Pituy Beam  50 min.

311.
Arnaud ZAJTMAN & Marlène RABAUD (Belgium):

312.
SPITZER Barbara (Magyarország, Franciaország):

313.
Diana FRANKOVIC (Németország):
The Sad Monk  12 min.

314.
MOLVAY Norbert (Magyarország):

315.
Nadine BOLLER ( Svájc, Kirgizisztán):
Der Block  10 min.

Magunk vagyunk
316.
PAZSITKA Ákos (Magyarország):
Magunk vagyunk  22 min.

317.
DOHI Gabriella & NAGY Zsófia (Magyarország):
Erőműsziget  9 min.

318.
KATONA Zsuzsa (Magyarország):

319.
Karol PALKA (Lengyelország):

Mr. Gaga
320.
Tomer HEYMANN (Izrael, Svédország, Németország, Hollandia):
Mr. Gaga  100 min.

321.
Luciana FINA ( Portugália, Olaszország):
Terceiro Andar  62 min.

322.
Anna PAWLUCZUK (Lengyelország):
Bojownik  13 min.

323.
KOVÁCS Kristóf (Magyarország):
Besence Open  68 min.

324.
Marie DEVUYST (Belgium):

325.
Achref HAMMAMI (Tunézia):
الحفرة  14 min.

326.
Michal KORCHOWIEC (Lengyelország):
Morgenrot  68 min.

327.
Jawad RHALIB (Belgium, Marokkó):

328.
Afsaneh SALARI (Portugália, Irán):
No Man's Land  25 min.



kísérletifilm


1.
Miguel DENTE-DE-LEAO (Portugália):
Colour:Lights  5 min.

2.
Oliver SMITH (USA):
Compression  3 min.

3.
Frank STASSEN (Hollandia):
Eschatologie  9 min.

Panta Rhei
4.
Markus SCHINDLER ( Németország, Ausztria):
Panta Rhei  5 min.

5.
Constance STRICKLAND (USA):

6.
Anant RAI (India):

7.
Jonathan JOHNSON (USA):

8.
Melanie MENARD (Egyesült Királyság):

9.
Theodore USHEV (Kanada):
Sonambulo  5 min.

10.
Alexander STEWART (Horvátország, USA):
Here There  5 min.

11.
Ana HUSMAN (Horvátország):
Skoro Nista  16 min.

12.
Petra ZLONOGA (Horvátország):
Dota  5 min.

Machinae Novae 002
13.
Darko VIDACKOVIC (Horvátország):

14.
Filipe MARTINS (Portugália):
Landing  16 min.

Dolls
15.
TŐZSÉR István Martin (Magyarország):
Dolls  4 min.

16.
MILE Tibor (Magyarország):
010  9 min.

17.
Denise IRIS (USA):
Supersymmetry  29 min.

18.
Duncan POULTON (Egyesült Királyság):
Pygmalion  7 min.

19.
Daniil DEMIDOV (Oroszország):
Inhuman  8 min.

20.
Terje TOOMISTU (Észtország):

21.
FÓTI Dávid (Magyarország):
Urbanáció  2 min.

22.
Chris WITTUM (USA):
Falling  4 min.

23.
Petteri CEDERBERG (Finnország):

24.
Azar SAIYAR (Finnország, Görögország, Németország):

25.
Milja VIITA (Finnország):
Q  6 min.

26.
Anssi KASITONNI (Finnország):

27.
Tuomas A. LAITINEN (Finnország, USA, Benin, Kína):

28.
Juha VAN INGEN (Finnország):
One  8 min.

29.
Maarit SUOMI-VääNäNEN (Finnország):

30.
Sasha HUBER & Petri SAARIKKO (Új Zéland):

31.
Samuli ALAPURANEN (Finnország):

32.
Yu-Tyan YEN (Tajvan):
陳正一先生  23 min.

33.
MONORY Csaba & IMRE Gábor (Magyarország):
Ende  1 min.

34.
Andika Wahyu ADI PUTRA & Surya GEMILANG (Indonézia):
Mindquake  6 min.

35.
Maria KORPORAL (Németország):
HeartBeartH  4 min.

36.
Diego BARRERA (Spanyolország):

Admiratio
37.
TŐZSÉR István Martin (Magyarország):
Admiratio  5 min.

Ablak
38.
Teymur DAIMI (Azerbajdzsán):
Penjere / Ablak  11 min.

Végső összejövetel
39.
Alain ESCALLE (Franciaország):

40.
Surya GEMILANG (Indonézia):
koffin  6 min.

41.
Alexander ISAENKO (Ukrajna):
Memorial  13 min.

42.
Vincent BERGERON (Kanada):

43.
Haruka MITANI & Michael LYONS (Japán):
Blue Movement  4 min.

44.
Michael LYONS (Japán):
Katagami  3 min.

Jamais-vu
45.
Werner BIEDERMANN (Németország):
Jamais-vu  4 min.

Osmosis
46.
Nasos KARABELAS (Görögország):
Osmosis  66 min.

47.
Yuri MURAOKA (Japán):
Schizophrenia  10 min.

48.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):

49.
Stefan PAVLOVIC ( Mexikó, Montenegró, USA):
Bonnie  30 min.

50.
Ana BARROSO (Portugália):
Transitions  15 min.

51.
Zlatko COSIC (USA):
A Murmuration  3 min.

52.
Ignacio MASLLORENS ( Argentína, Kolumbia):
Sas Quyhynuca  7 min.

53.
David Anthony SANT (Ausztrália):
Over Against  5 min.

54.
Lucy SKUCE (Egyesült Királyság):

55.
Mark HEMSWORTH (Egyesült Királyság):
Mood & Seasons  12 min.

56.
Richard HUNT (Egyesült Királyság):

57.
Shadowlight ARTISTS (Egyesült Királyság):
Landscapes  4 min.

58.
Shadowlight ARTISTS: Tom Breach & Mark Hemsworth & Russell Highsmith & Richard Hunt & Lucy Skuce & Danny Smith (Egyesült Királyság):
Dreamsville  4 min.

59.
Steve SANGUEDOLCE (Kanada):

60.
Alexei DMITRIEV ( Oroszország, Hollandia):

61.
Gerwin LUIJENDIJK (Hollandia):

62.
Nisha DUGGAL (Egyesült Királyság):

63.
Saif ALSAEGH & Fady ALSAEGH (USA):
Alazeef  21 min.

64.
Dirk SORGE (Németország):

65.
James DUESING (USA):
Gray Elegy  5 min.

66.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):
Flood  4 min.

67.
Müge YILDIZ (Törökország):
Kaygi  3 min.

68.
Claudinho Andres Gomez (USA):
Beat The City  4 min.

69.
Gio LINGAO (Fülöp-szigetek):

70.
Diego BARRERA (Chile):
Into the night  12 min.

71.
Hernán TALAVERA (Spanyolország):

72.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

73.
Diego BARRERA (Chile):

74.
Diego BARRERA (Chile):

75.
Diego BARRERA (Chile):
Hall of Ice  6 min.

76.
Diego BARRERA (Spanyolország):

77.
Iris BOROVčNIK (Ausztria):

78.
Kai Welf HOYME (Németország):
Skeleton  5 min.

79.
Seyed Mohsen POURMOHSENI SHAKIB (Irán):
Oracle  5 min.

80.
Fathima NIZARUDDIN ( India, Egyesült Királyság):

81.
Sara RAJAEI & Neva LUKIC ( Hollandia, Horvátország):

82.
Omar SHOKRI (Egyiptom):

83.
Johannes GIERLINGER (Ausztria):

84.
Sajedur RAHMAN (Banglades):
Life Journey  2 min.

85.
Franziska Von STENGLIN ( Németország, Franciaország):

86.
Kristin SCHEVING (Izland):
Other Side  13 min.

87.
Sebastian WIEDEMANN ( Argentína, Kolumbia):

88.
Elliot STOREY (USA):
The Lovers  9 min.

89.
Emraan Akbar IMRAN INAMDAR (India):
Poke Go  5 min.

Emberfejű madarak
90.
Max WILDE (USA):

2016. október 8.
91.
LICHTER Péter & MÁTÉ Bori (Magyarország):

92.
Guillaume VALLÉE (Kanada):

93.
Rob FEULNER (Kanada):

94.
Brian RATIGAN (USA):

95.
Isabel PAGLIAI (Franciaország):
Orfeo  14 min.

96.
Rebecca Louise VERDIA (USA):
Domino Affect  7 min.

97.
Jannis LENZ (Ausztria):
Schwerelos  9 min.

98.
Korinna HERZIG (Németország):
Der narr  15 min.

99.
Oliver ROSSOL (Németország):

100.
Gudmundur GARDARSSON (Izland):
LjósÖld  13 min.

101.
Frank STASSEN (Hollandia):
Eschatologie  9 min.

102.
Jordan WONG (USA):
Ugly but good  4 min.

103.
Lana Z CAPLAN (USA):
Maelstroms  8 min.

104.
Sharad KALAWAR (India):
Old Delhi  27 min.

Fekete Fehér Szürke
105.
Andi IMAM PRAKASA (Indonézia):

106.
Konstantin VIHREV-SMIRNOV ( USA, Oroszország):
Broken Dance  8 min.

107.
Natasha CANTWELL (Ausztrália):
Cove  5 min.

108.
Vladimir KUPRIYANOV (Oroszország):
Apocrypha  44 min.

109.
Juliette JOFFÉ (Belgium, Franciaország):

110.
Sarah El BAKKOURI (Kanada):
Muslim(ah)  7 min.

111.
Thomas GOH (Szingapúr):
It woke me up  6 min.

112.
Aaron ZEGHERS (Kanada):

113.
Mohamed ALLAM (Egyiptom, Japán):

114.
Ana RODRÍGUEZ LEÓN (Spanyolország):

115.
Ivetta KANG (Kanada):

116.
Chris FURBY (Egyesült Királyság):
In The Dark  78 min.

117.
Chachee VALENTINE (USA):
La Flamme  7 min.

118.
Melania CRIşAN (Németország):
Forever  17 min.

119.
Hoda SIAHTIRI (Belgium, Irán):

120.
Tobias SAUER (Németország):

121.
Alice EROKHINA (Oroszorrszág):

122.
Afsaneh SALARI (Irán, Belgium):

123.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Dánia):

1, 2, 3, 4
124.
Thomas Kyhn Rovsing HJøRNET (Dánia):
1, 2, 3, 4  5 min.

125.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Dánia):

126.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Dánia):

127.
Jerome BOULBES ( Japán, Franciaország):
Lost Moon  3 min.

128.
KARKECZ Gergő (Magyarország):
Unbalance  2 min.

129.
Liliana COLOMBO (Egyesült Királyság):
xxxxxxx  14 min.

130.
Sashko DANYLENKO ( USA, Ukrajna):
Bikeportraits  5 min.

Makara
131.
Prantik BASU (India):
Makara  20 min.

132.
Stuart POUND ( Egyesült Királyság, Anglia):

133.
Stuart POUND ( Egyesült Királyság, Anglia):
Lindy Hop  11 min.

134.
Alice ANGELETTI (Németország):
Ra Menada  8 min.

Szél kastély
135.
Prantik BASU (India):

136.
Jeremy OSBERN (USA):
Kinderszenen  4 min.

137.
Antonin DE BEMELS (Belgium):
SPENT movie  13 min.

138.
Jie Jie NG ( Németország, Kína):
Mein Hutong  11 min.

139.
Thibaut PIOTROWSKI (Franciaország):
Lumpen  8 min.

140.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):
Tzars Of Eros  2 min.

141.
Cong YAO (Egyesült Királyság):

142.
Cong YAO (Egyesült Királyság):
Under Blue  6 min.

143.
Alexander DUPUIS (USA):
4JM  3 min.

144.
Duan Sheng WU (Tajvan):

145.
Davy WALKER (USA):
Unto The Circle  19 min.

146.
Lena Ditte NISSEN (Németország):

147.
Gautam VALLURI (India, Franciaország):

148.
Jeroen TER WELLE (Hollandia):
Nature morte  4 min.

149.
Jeroen TER WELLE (Hollandia):
Wind  6 min.

150.
Davide CRIVELLI (Németország):

151.
Cem TEMEL (Törökország):

152.
Jacob DWYER (Hollandia):
Dat Likwid Land  29 min.

153.
Vladimir MOROZOV (Oroszorrszág):

154.
Megan-Leigh HEILIG (Dél-Afrika):

155.
Cecilia ARANEDA (Kanada):
Before  4 min.

156.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Albánia, Belgium):
Housewarming  34 min.

157.
Joana PIMENTA (USA, Portugália, Brazília):

158.
Paul WIERSBINSKI (Németország):

159.
Martynas KUNDROTAS (Litvánia):
Autumn Wind  2:37 min.

160.
Jacob (SNEAL) RIMLER & Jorge RAVELO (USA):
Modern Marvel's  9:41 min.

161.
Perry LAM (Szingapúr):
Tyger  3 min.

Dolls
162.
TŐZSÉR István Martin (Magyarország):
Dolls  4 min.

Horror vacui (Az űr rettenete)
163.
BAZSÓ Ádám (Magyarország):

164.
Marie FAGES (Franciaország):

165.
Benna G. MARIS (Olaszország):

166.
Daphné HÉRÉTAKIS (Franciaország, Görögország):

167.
Faozan RIZAL & Laila SKOVMAND (Dánia, Németország):

168.
Julia LAURENCEAU (Franciaország):
L'île  47 min.

169.
Angelo CAPERNA (Franciaország):
Dans Les Yeux  22 min.

170.
Wouter WIRTH (Németország):

171.
Johannes Christopher GERARD (Tajvan):

172.
Allan BROWN (Kanada):

173.
Penny MCCANN (Kanada):

174.
Nicolas CLEMENT (Belgium):

175.
Khristine GILLARD (Belgium):

176.
Emily MCFARLAND (Skócia):

177.
Vladimir MOROZOV (Oroszország):

178.
Clément COURCIER (Franciaország):

179.
Lise FISCHER (Franciaország):

180.
Vera SEBERT (Németország, Ausztria):

181.
Yiannis KRANIDIOTIS (Görögország):

182.
RUMANN Gábor (Magyarország):
Sweet Home  5 min.

183.
Myriam FONTAINE (Franciaország):

Az aszociális lakásügynök
184.
MARKOS Viktor (Magyarország):

185.
Ged HANEY & Emma CALDER ( Egyesült Királyság, Dél-Afrika):

186.
Ania MOKRZYCKA (Egyesült Királyság):

187.
Konstantin VIHREV-SMIRNOV (USA, Oroszország):
Dar  22 min.

188.
Irvin CASTRO & Goga RIVEROS (Chile):

189.
LICHTER Péter (Magyarország):

The Copyist - A Másoló
190.
KŐSZEGI Tamás (Magyarország):

Hangok a másik oldalról
191.
KARKECZ Gergő (Magyarország):

192.
MÁTÉ Bori (Magyarország):

193.
Sebastien CLERMONT (Kanada):
Prism  3 min.

194.
Fabeeha Khawer LODHI & Thevanesan KUNA CEGARAM (Malajzia):
Secrets  2 min.

195.
Silvia DEFRANCE (Belgium):
Her Voice  11 min.

196.
Davy WALKER & Jack TURPIN (USA):
TheBox  4 min.

197.
Roshan RANE (India):

198.
Sergio AGUIRRE (Mexikó):

199.
Nicolas PROVOST (Portugália, Belgium):
Exodus  14 min.

200.
Max TRAIN ( Franciaország, Kanada, Dánia):

201.
FAZEKAS Gyöngyi ( Magyarország, Románia):
Képzavar  12 min.

Sakhisona
202.
Prantik BASU (India):
Sakhisona  26 min.

203.
Benna G. MARIS (Olaszország):
The Blur  1 min.

204.
Vera SEBERT (Ausztria):
Happetizer  1 min.



animáció


1.
JiSun LEE (Franciaország):
I:n the Story  5 min.

Balansz
2.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Balansz  5 min.

Az utolsó terem
3.
Marta CHYłA-JANICKA (Lengyelország):

4.
Xuecheng XU (USA):
Luscious  2 min.

5.
Andrej KOLENCIK (Szloákia):

Piros Gyémánt
6.
Adam Ż±DłO (Lengyelország):

7.
Ana HORVAT (Horvátország):
Razgovor  6 min.

8.
Olivier CHABALIER (Franciaország, Horvátország):
Train  13 min.

9.
Veljko POPOVIC (Horvátország):
Planemo  14 min.

10.
Tomislav SOBAN (Horvátország):
Kraj  10 min.

11.
Dalibor BARIć (Horvátország):

12.
Spela CADEZ (Szlovénia, Horvátország):
Nocna ptica  9 min.

Push
13.
SZAKÁLY Réka Anna (Magyarország):
Push  7 min.

Péter erdeje
14.
Martina MESTROVIC (Horvátország):

15.
Raquel FELGUEIRAS (Portugália):
Sendas  5 min.

16.
RUMANN Gábor (Magyarország):
Nincs  5 min.

17.
Thibault CHOLLET (Franciaország):
Le Promeneur  5 min.

18.
Anna MAHENDRA (Németország):

19.
Samuel YAL (Franciaország):
Nœvus  8 min.

20.
RICHLY Zsolt (Magyarország):

21.
RICHLY Zsolt (Magyarország):

22.
Stefan KATANIć (Szerbia):

23.
KLINGL Béla & KOÓS Árpád (Magyarország):
Hunor  12 min.

24.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Balansz  6 min.

25.
Paulina WYRT (Lengyelország):
Furia  4 min.

26.
Julie REMBAUVILLE & Nicolas BIANCO-LÉVRIN (Franciaország):

Jó étvágyat, bogaram!
27.
HELSTÁB Martin (Magyarország):

28.
BÓNÉ Péter (Magyarország):
Csomópontok  3 min.

29.
BUCSI Réka ( Magyarország, Franciaország):
Love  15 min.

Elátkozott Hús
30.
Yannick LECOEUR & Leslie LAVIELLE (Franciaország):

Rímek egy Örökké Tartó Estére
31.
Begoña VICARIO (COORDINATOR) (Spanyolország):

32.
Claude LUYET (Svájc):

33.
Cesar DIAZ MELENDEZ (Spanyolország):
Vivir  1 min.

34.
Koby HADOUR (Izrael):

35.
Sathya SCHLÖSSER & Tatjana THÜRING (Németország):
Teppichlos  5 min.

36.
Michal WÓJCICKI (Lengyelország):
Reveille  7 min.

Minden csepp számít
37.
Dhimant VYAS (India):

38.
Ivan Mirko SENJANOVIC (Horvátország):
Fruit  5 min.

39.
Ken KEISO (Ausztrália):
Paracosm  2 min.

40.
Christian ASMUSSEN & Matthias BRUHN (Németország):

L E N D I N
41.
Piero TONIN (Olaszország):
L E N D I N  3 min.

42.
Cristian RADU (Románia):

43.
Diganta DEY (India):
Khelna Bati  5 min.

44.
Emilio YEBRA (Spanyolország):

45.
Sa'Adat RAHIMZADEH (Irán):

46.
Amir VAHEDI (Irán):
The Belief  3 min.

47.
Mélody BOULISSIÈRE (Franciaország):
Ailleurs  6 min.

48.
Milad KASAIAN (Irán):

49.
Takeshi YASHIRO (Japán):

50.
Anna OTA (Japán):

51.
Yu SATO (Japán):
01001001.  4 min.

52.
Takahiro MIYAUCHI (Japán):
Tokyo Cosmo  5 min.

53.
Tune SUGIHARA (Japán):

54.
Pacific VOICE INC. (Japán):

55.
Ilja BEREZNICKAS & Olga TITOVA (Oroszország):

56.
Gilles GREGOIRE (Belgium):

57.
Or Kan Tor (Izrael):
Little Thing  5 min.

58.
Thanut RUJITANONT (Thaiföld):
Teun  4 min.

59.
Arjan BRENTJES (Hollandia):
Tempo  1 min.

60.
Shunsaku HAYASHI (Japán):
Remember  9 min.

61.
Hannes RALL (Németország, Szingapúr):

62.
Gonzalo San VICENTE (Németország):
Ami  8 min.

63.
Sandra SCHIEßL (Németország):

64.
Paul KUSMAUL (Németország):

65.
Gerhard FUNK (Németország):
Fruit  7 min.

66.
Shunsaku HAYASHI (Japán):
Railment  10 min.

67.
Patrick BUHR (Németország):

68.
Jac CLINCH (Egyesült Királyság):

69.
Aline HELMCKE (Németország):
Transit  5 min.

70.
Anita MÜLLER (Németország):
Agnosis  30 min.

71.
Elke H. MARKOPOULOS & Rainer LUDWIGS (Németország):

72.
Francesca MARINELLI & Dario TROVATO (Olaszország):
Bug  5 min.

73.
Stephanie CADORET (Franciaország):

74.
Franck DION (Franciaország):

75.
Jean-Jacques PRUNES (Franciaország):

76.
Izabela BARTOSIK (Franciaország):
A L'horizon  10 min.

77.
Ülo PIKKOV (Észtország):
Tühi ruum  10 min.

78.
Andres TENUSAAR (Észtország):

79.
Rao HEIDMETS (Észtország):
Elu enne elu  7 min.

80.
Mauricio BARTOK (Brazília):
Finito  4 min.

81.
Marcin PODOLEC (Lengyelország):
Olbrzym  11 min.

82.
Leszek GALYSZ (Lengyelország):

83.
Atelier COLLECTIF (Belgium):
No-Go Zone  10 min.

84.
Atelier COLLECTIF (Belgium):
Inhibitum  8 min.

85.
Tymon ALBRZYKOWSKI (Lengyelország):

86.
Piotr LOC HOANG NGOC (Lengyelország):
Gyros Dance  15 min.

87.
Daria KOPIEC (Lengyelország):
Kosmos  3 min.

88.
Xavier DUCRY (Svájc):
Le dernier oeil  10 min.

89.
Stuart POUND ( Egyesült Királyság, Anglia):
Aviatrix  1 min.

90.
Jasmine ELSEN (Belgium):
Kastaars  5 min.

91.
Darynn BEDNARCZYK (Kanada):
From Here To  3 min.

92.
Alex KROKUS & Krystal DOWNS (USA):
Knife Fight!!  3 min.

93.
Noémi GRUNER (Franciaország):
La Costa Dorada  10 min.

94.
Kristjan HOLM (Észtország):
Täismaja  17 min.

95.
Shlomi YOSEF (Izrael):
הדרים  6 min.

96.
Orit OGED (Izrael):

97.
Mélissa IDRI & Benoit LECAILTEL & Ivana NGAMOU & Côme BALGUERIE (Franciaország):

98.
Esther LALANNE & Xing YAO & Valentin SABIN & Camille VERNINAS & Chao-Hao CHAO-HAO YANG (Franciaország):

99.
Morgane MARINOS & Claire BRODELLE & Cindy KINADJIAN & Clarisse VALEIX (Franciaország):

100.
Ferriol TUGUES (Spanyolország):
MUSICIDIO  6 min.

101.
Valle COMBA CANALES (Spanyolország):
Uka  3 min.

102.
Coke RIOBÓO (Spanyolország):
Made in Spain  11 min.

103.
B. NAGY Ervin (Magyarország):
Egér  8 min.

104.
André RUIVO (Portugália):

105.
Natália Azevedo ANDRADE (Portugália):
Within  3 min.

106.
Lucie THOCAVEN (Belgium):
A Deux Doigts  6 min.

107.
Simon MEDARD (Belgium):

108.
Ornella MACCHIA & Simon MEDARD (Belgium):

109.
Seyed M. TABATABAEI (Irán):

110.
Rafael SOMMERHALDER (Svájc):

111.
Joanna POLAK & Daria KOPIEC (Lengyelország):

A Múltból a Jelenbe
112.
BALLA Gábor (Magyarország):

113.
Eric LEDUNE (Belgium, Franciaország):
Pornography  24 min.

114.
Claire LEDRU (Franciaország):

115.
Claire SICHEZ & Marine RIVOAL (Franciaország):

116.
Jeanne PATURLE & Cécile ROUSSET (Franciaország):

117.
Romain BLANC-TAILLEUR (Franciaország):
ZooZ  6 min.

Catherine
118.
Britt RAES (Franciaország):
Catherine  11 min.

119.
Gints ZILBALODIS (Lettország):
Oasis  17 min.

120.
Tomasz POPAKUL (Lengyelország, Japán):
Czern  14 min.

121.
Adrienne NOWAK (Franciaország):

122.
Grzegorz WACLAWEK (Lengyelország):
Podworko  5 min.

123.
Piotr KABAT (Lengyelország):
Super Rzecz  5 min.

124.
Karolina SPECHT (Lengyelország):

125.
Josselin FACON (Franciaország):
Plein Eté  6 min.

126.
Léo VERRIER (Franciaország):
Décibels  4 min.

127.
Magdalena PILECKA (Lengyelország):

128.
Spyros SIAKAS (Görögország, Észtország):
Verikoka  11 min.

Utazó ország
129.
Ivan BOGDANOV & Vessela DANTCHEVA (Bulgária, Horvátország):

130.
Jordan WONG (USA):
Ugly But Good  4 min.

131.
Thibault CHOLLET (Franciaország):
Le Promeneur  5 min.

132.
Antje HEYN (Németország):

133.
HORVÁTH Mária (Magyarország):

134.
GLASER Kati (Magyarország):

135.
Martinus KLEMET (Észtország):
Fatcula  9 min.

136.
Kate JESSOP (Egyesült Királyság):
Queer Heroes  5 min.

137.
Juan ALONSO & Hector PISA (Spanyolország):

138.
Jutta RIEDEL & Mirek BALONIS (Németország):

Jovka Kumanovka
139.
Aleksandar JOKSIMOVIć (Szerbia):
Jovka Kumanovka  4:18 min.

140.
Alice GUIMARãES & Mónica SANTOS ( Portugália, Németország):

141.
Abi FEIJÓ & Alice GUIMARãES & Laura GONçALVES & Daniela DUARTE (Portugália):

142.
Alec BARTON (USA):
Evergreen  2 min.

143.
Witold GIERSZ (Lengyelország):
Signum  14 min.



táncfilm


1.
Maksim MAKAROV (Spanyolország):
Gato  10 min.

#SalveRegina
2.
MUHR Anita (Magyarország):
#SalveRegina  12 min.

3.
Melanie BEISSWENGER (Németország):

4.
Danny SMITH (Egyesült Királyság):

5.
Holger MOHAUPT (Skócia):

Disco
6.
Boris SEEWALD (Németország):
Disco  2 min.

Spark
7.
Boris SEEWALD (Németország):
Spark  2 min.

8.
Priscilla GUY (Kanada):
Singeries  7 min.

9.
Gilles DELMAS (Franciaország):

10.
Sergey RAMZ (Oroszország):
Vstrecha  5 min.

11.
Filomena RUSCIANO (Olaszország):

Kairos
12.
Stefano CANAPA & Elisa RIBES (Franciaország):
Kairos  12 min.

Vecinas
13.
Natalia SARDI (Belgium):
Vecinas  11 min.

14.
Mark FREEMAN (Dél-Afrika):
Body/Bag  3 min.

Gyászfilm
15.
SZABÓ Réka (Magyarország):
Gyászfilm  10 min.



zenefilm


1.
Christian PHILIBERT (Franciaország):

2.
Ezequiel RANGEL (Panama):
Andará  4 min.

3.
Austin SETTLE (Ausztria):
Kryptonite  4 min.

4.
Helena MAYORGA & Jacobo ANASTASI (Spanyolország):

5.
Hanna HAMILTON (USA):
Armor  6 min.

6.
Rimas SAKALAUSKAS (Litvánia):
Duokit Medali  2 min.

7.
Jeremy LANNI (USA):

8.
Mikhaelle SILICE & Pierre JOEL (Németország):
Loneliness  4 min.

9.
Marielle JAKOBSONS (USA):
Recognition  15 min.

10.
Marielle JAKOBSONS (USA):
White Sparks  5 min.

11.
Joanna LORHO (Belgium):
Loon-Plage  5 min.

12.
Georgia MILTON & Abel RUBINSTEIN (Egyesült Királyság):

13.
Pacific VOICE INC. (Japán):
Baton  9 min.

14.
Sara MAINO ( Olaszország, Németország):
Dolomitenfront  43 min.

15.
Sergiy MASLOBOISHCHYKOV (Ukrajna):

16.
Olivier CHABALIER (Franciaország):
Falling Down  4 min.

17.
Olivier CHABALIER (Franciaország):
Falling Down  4 min.

18.
Yury CHERNYKH (Oroszorrszág):

19.
John LUDI (USA):
Sheep  4 min.

20.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):
Contigo  7 min.

21.
Victor DEREBENKO (Oroszország):
Memory  9 min.

22.
Tess MARTIN (Hollandia):
Oh My  4 min.

23.
Johnny CHIBA (USA):

24.
Siou Ming WU (Tajvan):
夜/月  15 min.

25.
Matthew HALE & Alan NEILSON ( Egyesült Királyság, Anglia):

Soul Exodus
26.
BERECZKI Csaba (Magyarország):
Soul Exodus  92 min.

27.
Fabien CARLO (Franciaország):

Grouptango
28.
BOGDÁN Zoltán (Magyarország):
Grouptango  4 min.

29.
Iztok KLANCAR (Hollandia):
Safe Place  15 min.

30.
Hagit KASTEL (Pakisztán):



KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák