www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 29-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 29-május 2.

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 29-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 29-május 2.

etnik Archív
2019. december VHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHK Aktuális program:
2019.12.07.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2011

Cím szerint | Rendező szerint | Ország szerint | Kategóriák szerint

játékfilm


Köszönöm,  jól
1.
Mátyás PRIKLER (Szlovákia):

2.
Vladimir TODOROVIC (Szingapúr, Szerbia):
Water Hands  93 min.

3.
Payman HAGHANI (Irán):

4.
Stanley ORZEL (Hong Kong / USA):
Far Away Eyes  88 min.

5.
Shalizeh AREFPOU (Irán):
Heiraan  88 min.

Hogy vagy?
6.
Ozlem AKOVALIGIL (Törökország):

7.
Sassan PESYAN (Irán):

Gesher
8.
Vahid VAKILIFAR (Irán):
Gesher  84 min.

Üvegtigris 3
9.
RUDOLF Péter (Magyarország):
Üvegtigris 3  100 min.

10.
Christopher MURRAY & Pablo CARRERA (Chile):

11.
Klim SHIPENKO (Oroszország):
Kto ya?  98 min.

12.
Federico VEIROJ (Uruguay / Spanyolország):
La vida útil  67 min.

13.
Alice NELLIS (Csehország):
Mamas & Papas  110 min.

Martha
14.
Marcelino Islas HERNÁNDEZ (Mexico):
Martha  76 min.

15.
Thijs GLOGER (Hollandia):
Bebop  73 min.

Sajtóhiba
16.
Marek LECHKI (Lengyelország):

Elisa K
17.
Judith COLELL & Jordi CADENA (Spanyolország):
Elisa K  72 min.

18.
Philippe LOCQUET (Franciaország):

Amikor a citrom sárgulni kezdett...
19.
Mohammadreza VATANDOUST (Irán):

Ne félj, Bi!
20.
Phan Dang Di (Vietnám / Franciaország / Németország):

Így ért véget a nyaram
21.
Alexei POPOGREBSKY (Oroszország):

Gyógyír
22.
Alireza Davoodnejad (Irán):

Különleges Bánásmód
23.
Jeanne LABRUNE (Franciaország):

Testvér
24.
Marcel RASQUIN (Venezuela):

Keleti pu.
25.
RUDOLF Péter (Magyarország):
Keleti pu.  85 min.

26.
Jens WISCHNEWSKI (Németország):
Live Stream  47 min.

27.
Korhan UGUR (Törökország):
Öldür Beni  97 min.

28.
George ILYUSHOV (Oroszország):

29.
Jose Maria de ORBE (Spanyolország):
Aita  85 min.

30.
Dragomir SHOLEV (Bulgária):
Podslon  88 min.

9:06
31.
Igor STERK (Szlovénia):
9:06  71 min.

32.
Or YASHAR & Yuval OVADIA (Izrael):
Hamesima X  91 min.

Agoraphobia
33.
KALÓ-B. Péter (Magyarország):
Agoraphobia  86 min.

34.
Florianphilipp GAULL (Németország / Portugália):
Souvenirs  61 min.

35.
Laure CHARPENTIER (Franciaország):
Gigola  102 min.

36.
Jean-Charles HUE (Franciaország):

37.
Yusup RAZYKOV (Oroszország):
Gastarbaiter  94 min.

38.
Mikhail KONOVALCHUK (Oroszország):
Den Zverya  84 min.

39.
Vadim DUBROVITSKY (Oroszország):
Ivanov  170 min.

40.
Jan BOSSE (Németország):

41.
Peter KRÜGER (Belgium):

Komoly Dolgok
42.
SZABÓ Csilla (Magyarország):

43.
Taha KARIMI (Irak):
Kwystani qandil  86 min.

44.
Hussain SEWDIN (Irak):
Shewi hisab  90 min.

45.
Frederic PELLE (Franciaország):

46.
Honeyfield FELLYX (Fülöp-szigetek):
Pagnanasa  132 min.

47.
Ahmet BOYACIOGLU (Törökország):
Siyah Beyaz  92 min.

Karsi történetek
48.
Ozcan Alper, Zehra Derya Koc, Ulku Oktay, Ahu Ozturk, Emra Akay (Törökország):

49.
Oleg NOVKOVIC (Szerbia):
Beli beli svet  121 min.

50.
Maxime GIROUX (Kanada):

Góliát nyara
51.
Nicolás PEREDA (Mexico / Kanada / Hollandia):

52.
Riri RIZA (Indonézia):
The Dreamer  122 min.

Csendes Lelkek
53.
Aleksei FEDORCHENKO (Oroszország):

54.
Carey LEWIS (Kanada):
The Weight  102 min.

U.F.O.
55.
Burkhard FEIGE (Németország):
U.F.O.  100 min.

56.
Riri RIZA (Indonézia):

57.
Ali KARIM (Irán):
Chaleh  100 min.

58.
Jelle NESNA (Hollandia):

59.
Rania ATTIEH & Daniel GARCIA (Egyesült Arab Emírségek / Libanon):

60.
Tanja SCHWERDORF (Németország):

61.
Nina MENKES (Izrael / USA):
Dissolution  86 min.

62.
Ilgar SAFAT (Azerbajdzsán):
Sahe  118 min.

63.
Aleko TSABADZE (Grúzia):

64.
Avishai SIVAN (Izrael):
HaMeshotet  86 min.

65.
Bing SELFISH (Spanyolország):
The Unstrument  99 min.

66.
Igor PARFENOV (Ukrajna):

67.
Igor PARFENOV (Ukrajna):

68.
Jonas GROSCH (Németország):

Bibliothéque Pascal
69.
Hajdu Szabolcs (Magyarország / Németország):

70.
Iyari WERTTA (Mexikó):
La pantera negra  108 min.

Léa
71.
Bruno ROLLAND (Franciaország):
Léa  93 min.

72.
Elbert Van STRIEN (Hollandia):
Zwart Water  107 min.

Embargo
73.
António FERREIRA (Portugália):

74.
Rouzbeh RASHIDI (Írország):
Bipedality  68 min.



kisjátékfilm


Lány az úton
1.
Renaud CALLEBAUT (Belgium):

2.
Arthur VALVERDE (Franciaország):

3.
Güclü YAMAN (Németország):

4.
Oscar LALO (Franciaország):
I téliya  14 min.

5.
Oscar LALO (Franciaország):
Dimanche  5 min.

6.
Dejan MRAOVIC (USA):
Bicycle  3 min.

7.
Stephen FINGLETON (Egyesült Királyság):
Driver  10 min.

8.
Billy LUMBY (Egyesült Királyság):
God View  7 min.

9.
Antoine PAROUTY (Franciaország):

10.
Jesus Mesas Silva (Spanyolország):

11.
Katarina LAUNING (Norvégia):
Fisk er Sunt  10 min.

12.
Ruben PRIETO (Spanyolország):
Regeneracion  11 min.

13.
Dalia SCHLESINGER (Izrael):
Bubbles  10 min.

14.
Tal HARING (Izrael):
Remains  4 min.

Hepicat
15.
Nuno PORTUGAL (Portugália):
Hepicat  12 min.

16.
Frédéric MALEGUE (Franciaország):

17.
Sabine El CHAMAA (Franciaország):
Un Mardi  20 min.

18.
Julian OLMEDO (Argentína):

19.
Robert von WROBLEWSKY (Németország):
Hilf dir selbst  26 min.

20.
Charlotte BUISSON-TISSOT (Franciaország):
Dehors  12 min.

21.
Valery SCHATZ (Franciaország):

22.
Myroslav SLABOSHPYTSKIY (Ukrajna):
Glukhota  11 min.

23.
Ana PRIETO (Spanyolország):

24.
Ana PRIETO (Spanyolország):
Por Fin Solos  13 min.

25.
Irene Zoe Alameda (Spanyolország):
Uniformadas  18 min.

26.
Juan Pablo ROUBIÓ (Argentina):

27.
Kristof HOORNAERT (Belgium):
Kain  16 min.

28.
Antoine DUQUESNE (Belgium):
L'Abri  12 min.

29.
Christophe Le Masne (Franciaország):

30.
Jakob D. WEYDEMANN (Németország):

31.
Erik BAEZA (Mexikó):
Las dos marias  19 min.

32.
Ricardo SOTO (Mexikó):

33.
Ehecatl GARAGE (Mexikó):
Laszlo  15 min.

34.
Khalil CHERTI (Franciaország):

35.
Nestor SAMPIERI (Mexikó):

36.
Francisco AMEZCUA (Mexikó):
Esencia  17 min.

37.
Ramon ZÜRCHER (Németország):
Passanten  9 min.

38.
Katharina WYSS (Németország):
Minusland  40 min.

39.
Jan Dirk Peereboom Voller (Hollandia):
Intermezzo  23 min.

40.
Gregory VARDARINOS (Egyesült Királyság, Skócia):

41.
Harry BOZINO (Franciaország):

42.
Mads MATTHIESEN (Dánia):
Cathrine  25 min.

43.
Jérémie SCHELLAERT (Franciaország):
Après la pluie  28 min.

44.
Ana CORRIE (Egyesült Királyság):
Julian's Garden  21 min.

45.
Andrea MONZANI (Olaszország):

46.
Anne LECLERCQ (Belgium):
Dissonance  17 min.

47.
Eric FALARDEAU (Kanada):
Coming Home  19 min.

48.
Banu AKESKI (Belgium):
Thermes  27 min.

49.
Rapahel DETHIER (Belgium):
Martha  27 min.

50.
Antonello Novellino & Antonio Quintanilla (Spanyolország):
Intercambio  15 min.

51.
Eti TSICKO (Izrael):
Audition  15 min.

52.
Roberto Gabriel DOVERIS REYES (Chile):

Ostromlott
53.
Marcello Quintella e Boynard (Brazília):

54.
Huseyin BULUT (Törökország):

55.
Silvano PLANK & Daniele MALFATTI (Olaszország):

56.
Elise MCLEOD (Franciaország):

57.
Benjamin D'AOUST (Franciaország / Belgium):
Point de fuite  15 min.

A Romantika távozása
58.
FEHÉR Zsuzsi (Magyarország):

59.
Jan WAGNER (Lengyelország):
Syn  28 min.

60.
Suki (Franciaország):
0  8 min.

Mezítláb
61.
Tomás BALTAZAR (Portugália):

62.
Niklas ANDERSSON (Svédország):
O Helga Natt  10 min.

63.
André MARQUES (Portugália):
Schogetten  4 min.

Élet & Álmok
64.
Mir Kian ROSHANNIA (Irán):

65.
Tucker DAVILA WOOD (Spanyolország):

66.
Tucker DAVILA WOOD (Spanyolország):
Bodegon  5 min.

67.
Claire ALLANIC (Franciaország):
Ciao Barbies  17 min.

68.
Abdenour ZAHZAH (Algéria):
Garagouz  24 min.

69.
Sanne KORTOOMS (Hollandia):
De Blauwe Bus  29 min.

70.
Nicolas NOVAK (Franciaország):
Sang d'encre  22 min.

71.
Sofia ALYMOVA & Alexey MITSURO (Oroszország):
Tapochki  12 min.

album
72.
shiraz FRADI (Tunézia):
album  15 min.

Vénusz vs. Én
73.
Nathalie TEIRLINCK (Belgium):

74.
Catherine COHEN & Sandrine COHEN (Franciaország):

75.
Jorge Muriel (Spanyolország):
Zumo De Limon  15 min.

76.
Natacha GODFRYD (Franciaország):
Noville  8 min.

77.
Alla KOVGAN (USA):

78.
Bernhard HETZENAUER (Mexikó / Németország / Ausztria / Argentína):

79.
Harri J. RANTALA (Finnország):
Kotiinpaluu  20 min.

80.
Nicolas ZAPPI (Franciaország):
Le Hobby  15 min.

81.
Julien RALANTO (Franciaország):
Corps à corps  18 min.

82.
Xavier CAZAUX-ZAGO (Franciaország):
La Chaîne  14 min.

83.
Ophir BENSHIMON (Izrael):
Eish yashen  15 min.

84.
Katia JARJOURA (Franciaország):
Dans le Sang  31 min.

85.
Paul SAINTILLAN (Franciaország):

86.
Eduard TADEVOSYAN (Oroszország):
Kamni  30 min.

87.
Sam LEIFER (Egyesült Királyság):

88.
Yariv BAREL & Mor KAPLANSKY (Izrael):
Vlog  9 min.

89.
Clémence MADELEINE-PERDRILLAY (Franciaország):

90.
Ardeshir SEMSAR (Irán):

91.
Vianney MEURVILLE (Franciaország):

92.
Florianphilipp GAULL (Németország):
Wochenkarte  9 min.

93.
Fabien GUYOT (Franciaország):

94.
Maya VITKOVA (Bulgária):

95.
Nail PELIVAN (Törökország):
Karanlik Hikaye  13 min.

96.
Anna PORZELT (Németország):
Kalter Hund  20 min.

97.
Roma Sukhach (Oroszország):

98.
Sébastien ROSSIGNOL (Franciaország):
Le Miroir  15 min.

99.
Dairo CERVANTES (Kolumbia):
Adios  4 min.

100.
Mohamed Ben ATTIA (Tunézia):
Mouja  11 min.

101.
Eric FALARDEAU (Kanada):
Le Cycle  7 min.

102.
Joachim AUST (Németország / Ausztrália):

103.
Daisy DAISY MASLO (Franciaország):
Baby Lone  13'08'' min.

104.
Jesper PETZKE (Németország):
Wie Matrosen  50 min.

105.
Cassandra NGUYEN (Ausztrália):
Cake Face  13 min.

106.
Joe OLIVIER (Franciaország):

Tudom, hogy van valaki
107.
Gianclaudio CAPPAI (Olaszország):

108.
Claire WALKA (Németország):
Lichtspuren  15 min.

109.
Mari-Kaisu MONONEN (Finnország):

Zárt ajtók
110.
ÁGÓ Simon & STROMMER Marianna (Magyarország):
Zárt ajtók  17 min.

111.
Mimmi DAMNITZ (Németország):
Auxesis  22 min.

112.
Raphaël MATHIE (Franciaország):
Le Cri  22 min.

113.
Roderick MACKAY & Dave STEPHENS (Ausztrália):
Trigger  15 min.

114.
Pedro Loro AVIS (Spanyolország):

115.
Marcin BORTKIEWICZ (Lengyelország):
Sublokator  21 min.

116.
Krzysztof SZOT (Lengyelország):
Wylacznosc  14 min.

117.
Rafal KAPELINSKI (Lengyelország):

118.
Selin Togay (Törökország):

119.
Matray (Franciaország):
Babioles  5 min.

120.
Massimiliano CAMAITI (Olaszország):

Az úr elköszön
121.
NEMES Jeles László & VÁRKONYI Tímea (Magyarország):

Leltár
122.
TÚRI Bálint Márk (Franciaország):

123.
Ondrej Svadlena (Csehország):
Mrdrchain  10 min.

124.
Riri RIZA (Indonézia):
Drupadi  40 min.

125.
Othman NACIRI (Marokkó):
Sin Palabras  19 min.

126.
Uda BENYAMINA (Franciaország):

127.
Benjamin GRONAU (Németország):
Jakob  10 min.

128.
Tornike BZIAVA (Grúzia):
Aprilis suskhi  15 min.

129.
Matthias Santiago STAEHLE (Németország):

130.
Rungano NYONI (Zambia / Egyesült Királyság):

131.
KÖNCZÖL Gábor (Magyarország):
Yasmine  16 min.

132.
Aylam ORIAN (Izrael):

133.
Kirineos PAPADIMATOS (Görögország):

134.
Pippo MEZZAPESA (Olaszország):
L'altra met?  12 min.

Riszájkling
135.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

136.
José Miguel MOREIRA (Portugália):
A Parideira  20 min.

A víztornyista
137.
Emmanuel GORINSTEIN (Franciaország):

138.
Nail PELIVAN (Törökország):
Mülteci  25 min.

139.
Kaija HELWEG (Németország):
Ins Blaue  30 min.

A nagy futam
140.
Kote Camacho (Spanyolország):

141.
Jérémie PRIGENT (Franciaország):

142.
Thibault DENTEL (Franciaország):
Not' pays  14 min.

143.
Giacomo ARRIGONI (Olaszország):
Al Buio  4 min.

144.
Tomasz OLEJARCZYK (Lengyelország):
Nowa  19 min.

145.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

146.
Barbara BIALOWAS (Lengyelország):
Moja nowa droga  37 min.

147.
Vincenzo PERRELLA & Dan OSBORN (Ausztrália):
It's Just Gary  19 min.

148.
Adrian PANEK (Lengyelország):

149.
Frederico Machado (Brazília):

150.
Dawn WESTLAKE (USA):
A.L.I.C.E.  15 min.

151.
Maya ZACK (Izrael):

152.
Onur YIGIT (Törökország):
Beyaz sayfa  11 min.

153.
Mehdi M. BARSAOUI (Tunézia):
A ma place  16 min.

154.
Rodrigo PERALES (Mexikó):
Cigarro  8 min.

155.
Hannaleena HAURU (Finnország):

156.
Rodrigo PERALES (Mexikó):
Pesadilla  6 min.

157.
Mahaya PETROSIAN & Amir TODEHROSTA (Irán):

Háborgó tenger
158.
Olivier LOUSTAU (Franciaország):

159.
Frédéric BRUGUET (Franciaország):

160.
Nicolas LIVECCHI (Franciaország):

161.
Hanne LARSEN (Norvégia):
Ella  24 min.

162.
Corinna LIEDTKE (Németország):

163.
Dursun Ali TONBUL (Törökország):
Sessiz 1 Film  11:55 min.

Múló idő
164.
Laura BISPURI (Olaszország):

165.
Ming-Hsiu HSIEH (Tajvan):
CrazyPark  20 min.

166.
César PESQUERA (Spanyolország):
Círculo Uno  20 min.

167.
Irena SKORIC (Horvátország):

168.
Zhi Wei JOW (Szingapúr):
Chu Men  18 min.

169.
David LILLEY (Egyesült Királyság):

170.
Yiannis BOUGIOUKAS (Görögország):

171.
Christian TAMMINEN & Philip CODD (Egyesült Királyság):
Contact  25 min.

Margarét
172.
TÖRÖK Marcell (Magyarország):
Margarét  42 min.

Az Ínyenc
173.
SZKOK István (Magyarország):
Az Ínyenc  10 min.

Bébi
174.
Daniel MULLOY (Egyesült Királyság):
Baby / Bébi  25 min.

175.
Kuba CZEKAJ (Lengyelország):

176.
Juhani KOIVUMäKI (Finnország):
Synti  3 min.

Fények
177.
Giulio RICCIARELLI (Németország):

178.
Christophe TOURRETTE (Franciaország):

179.
Harold Chapman (Egyesült Királyság):
Invisible  15 min.

180.
Bernard TANGUY (Franciaország):

181.
Sébastien ONOMO (Franciaország):
Les Suspects  20 min.

182.
Jalal SAEDPANAH (Irán / Irak):

183.
Dimitris NAKOS (Görögország):
The Son  6 min.

Egy zavarodott kisasszony emlékei
184.
Keren MARCIANO (Franciaország):

Múlandó találka
185.
Melanie PIEPER (Németország):

186.
Juan MOMPEÁN (Spanyolország):
Maria  13 min.

187.
Jonathan KABLE (Ausztrália):
Bit  5 min.

188.
Nayra SANZ FUENTES (Spanyolország):
Anniversary  9 min.

189.
David PANTALEÓN (Spanyolország):
Belanglos  18 min.

Elsőszülött
190.
Christer LARSEN (Norvégia):

191.
Henna-Riikka HALONEN (Finnország):
The Bath house  12 min.

192.
Carl STEVENSON (Egyesült Királyság):
Equilibrium  7 min.

193.
Emilio ALONSO (Spanyolország):
Palabras  14 min.

194.
Bernd KILIAN (Németország):
Der Abschied  9 min.

A díj
195.
León Siminiani (Spanyolország):

196.
José LOBILLO (Spanyolország):
Peliculeros  15 min.

197.
Jotoni (Spanyolország):
Bean Society  2 min.

Észak-atlanti
198.
Bernardo NASCIMENTO (Egyesült Királyság / Portugália):

199.
T. Arthur COTTAM (USA):

200.
Jesús URDA (Spanyolország):

201.
Andréa COHEN-B (Franciaország):
Sheket  23 min.

202.
Tomasz JURKIEWICZ (Lengyelország):

203.
Roses URQUHART & Lucia ZORO (Egyesült Királyság):

204.
Mehmet BASAK (Törökország):
Hayat Memat  10 min.

A nyáj
205.
Asier Altuna (Spanyolország):

206.
Axel IGLESIAS (Spanyolország):
Rosas  18 min.

207.
Gregor ERLER (Németország):
Der Eintänzer  28 min.

208.
Boris NIKOLOV (Bulgária):
Uslugata  33 min.

209.
Peet GELDERBLOM (Hollandia):
Out of Sync  10 min.

210.
Sammy FRANSQUET (Belgium):
Transparente  13 min.

211.
Nazim DJEMAï (Franciaország):

212.
Virginie PEREZ (Franciaország):
Minstrel  10 min.

213.
Erik BULLOT (Franciaország):
L'Alliance  24 min.

214.
Hiwa AMINNEJAD (Irán):

November
215.
Guro EKORNHOLMEN (Norvégia):
November  15 min.

Erdő
216.
KÁRPÁTI György Mor (Magyarország):
Erdő  12 min.

217.
TÖRÖK Áron (Magyarország):
Marriage 082910  14 min.

218.
Tom Bewilogua (Németország):
1000 Gramm  15 min.

219.
Gerald FRYDMAN (Belgium):
Divin  6 min.

220.
Tomaľ GORKIč (Szlovénia):
Dvigalo  6 min.

221.
GÖRÖGH Árpád (Magyarország):
La Guardian  11 min.

222.
Tomaľ GORKIč (Szlovénia):
Veriga Mesa  14 min.

223.
Barbara OTT (Németország):
Beelzebub  34 min.

224.
Achmad UBAIDILLAH (Németország):
Zum letzten Mal  13 min.

225.
Ömer ÇAÇAN (Törökország):
Peçe  7 min.

226.
Rafa ROJAS-DIEZ & José Carlos GÓMEZ (Spanyolország):
Palabras  10 min.

Ásó, kapa...
227.
PAPP Barnabás (Magyarország):

228.
Pascale BRISCHOUX (Belgium):
Un duel  13 min.

229.
Pascale BRISCHOUX (Belgium):

230.
Beppe TUFARULO (Olaszország):

231.
Barry GRANT (Írország):
Bogged Down  13 min.

232.
Elisa AMORUSO (Olaszország):
Solo un gioco  15 min.

233.
George BUZOIANU (Románia):

234.
Jean-Claude TAKI (Franciaország):
Greek Salad  24 min.

235.
Sylvain MONTAGNAC (Franciaország):
L'oncle Vincent  18 min.

236.
Pablo GONZÁLEZ (Franciaország):

237.
Emily COOPER (Egyesült Királyság):
The Nest  11 min.

238.
Raphaël NUBLAT (Franciaország):
Homecoming  45 min.

239.
Yannick COUTHERON (Franciaország):
Iceberg  10 min.

240.
Rita Colantonio (Olaszország):
Donne di sabbia  30 min.

241.
Miguel Ángel Jiménez (Spanyolország):

242.
Juan CAUNEDO DOMÍNGUEZ (Spanyolország / Kuba):
El Bache  11 min.

243.
Jacques TOULEMONDE VIDAL (Franciaország):

244.
Toni NORDLI (Norvégia):
Shark Bait  10 min.

245.
Borja Cobeaga (Spanyolország):

246.
Mathieu PAQUIER (Franciaország):
En Boîte  12 min.

247.
Apu FERRO (Spanyolország):
Villa Goldstein  13 min.

248.
Maria PEREZ (Spanyolország):
Androides  15 min.

249.
Änna PERIS (Spanyolország):
Atasco  15 min.

250.
Nicolas SARKISSIAN (Franciaország):
Fracture  27 min.

251.
Alessandro CELLI (Olaszország):
La pagella  11 min.

252.
Luis CABALLERO (Spanyolország):

253.
Hervé JAKUBOWICZ (Franciaország):

254.
Juan Francisco VIRUEGA (Spanyolország):
Estocolmo  14 min.

255.
Gemma VIDAL (Spanyolország):
La nadadora  10 min.

256.
Belén GÓMEZ (Spanyolország):

257.
Mallory GROLLEAU (Franciaország):

258.
Ida SVENONIUS (Svédország):
Seaweed  5 min.

259.
Quentin LESTIENNE (Franciaország):

260.
Miguel MENDEZ (Spanyolország):
Tanatorios  10 min.

261.
Julie SELLIER (Franciaország):
L'autre  12 min.

262.
Javier VELASCO (Spanyolország):

263.
Mikel RUEDA (Spanyolország):
Cuando corres  5 min.

264.
Albert PINTÓ (Spanyolország):
Lucille  9 min.

265.
Hugo ROMERO URBANEJA (Spanyolország):

266.
Coté SOLOER (Spanyolország):

267.
Fran CASANOVA (Spanyolország):

268.
David SANZ & Tony LOPEZ (Spanyolország):
Lastrain  23 min.

269.
Ainhoa MENDENDEZ (Spanyolország):

270.
Mono GHOSE (Kolumbia / Egyesült Királyság):
Balas Perdidas  22 min.

271.
Manuel CALVO (Spanyolország):

272.
Cam WOYKIN (Kanada):
Return to You  5 min.

273.
Jared KATSIANE (USA):
White House  5 min.

274.
Jose $ Cesar ESTEBAN ALENDA (Spanyolország):

275.
Christof REILING (Németország / Egyesült Arab Emírségek):

276.
Behrouz NOURANIPOOR (Irán):

277.
Adina ISTRATE (Egyesült Királyság):
Half Moon  13 min.

278.
Ziya DEMIREL (Törökország):
Filmin Adı  20 min.

279.
Carlos MORETT (Spanyolország):
Ciclope  10 min.

280.
Selin CEVIZLI (Törökország):

281.
Vicente VILLANUEVA (Spanyolország):

282.
Juan RAIGADA (Spanyolország):

283.
Katherine FITZGERALD (Kanada):

284.
Katherine FITZGERALD (Kanada):

285.
Beatriz SANCHIS (Spanyolország):
Mi otra mitad  18 min.

286.
Katherine FITZGERALD (Kanada):
Outward Gate  7 min.

287.
Naël MARANDIN (Franciaország):
Sibylle  14 min.

288.
Mathy TREMEWAN & Fran BROADHURST (Egyesült Királyság):
Elsewhere  13 min.

Szörfösök
289.
Julien LUCAS (Franciaország):

290.
Katherine FITZGERALD (Kanada):
Bread & Kisses  13 min.

291.
Michal BROZONOWICZ (Lengyelország):

292.
Nargiza MAMATKULOVA (Kirgizisztán):
The Earrings  15 min.

293.
Anne BUFFET (Franciaország):
Gling Gling  11 min.

294.
Irena SKORIC (Horvátország):
9. Ozujak  9 min.

295.
Jonathan CAOUETTE (Kanada / USA):

296.
Yaniv LINTON (Izrael):

297.
Askia TRAORE (Franciaország):
Nola  25 min.

298.
Margarita BALAKLAV (Izrael):

299.
Noel FUZELLIER (Franciaország):

300.
Rémi MAZET (Franciaország):
Siggil  20 min.

301.
Jose Manuel CARRASCO (Spanyolország):
Consulta 16  12 min.

302.
Venetia Taylor (Ausztrália):
Connected  7 min.

Időzítés
303.
Amir ADMONI (Brazília):

304.
Venetia Taylor (Ausztrália):
Garbo  5 min.

Húgom
305.
Michael RITTMANNSBERGER (Ausztria):

306.
Lucie DUCHêNE (Franciaország):
Eau FORTE  17 min.

307.
Jairo LÓPEZ (Spanyolország):
Como Siempre  25 min.

308.
Christophe DERAM (Franciaország):
Face  21 min.

DIN 169551
309.
Sonja DÜRSCHEID (Németország):
DIN 169551  4 min.

310.
Tatiana Margaux BONHOMME (Franciaország):

311.
Filip K. KASPERASZEK (USA):

312.
Erick GARCIA CORONA (Mexikó):
Amanecer  21 min.

Valami kék
313.
ZOMBORÁCZ Virág (Magyarország):
Valami kék  15 min.

Lakótársat keresünk!
314.
DUDÁS Balázs (Magyarország):

315.
Igor CHOJNA (Lengyelország):
Przez Szybe  15 min.

Ballaszt
316.
GÖRÖGH Árpád (Magyarország):
Ballaszt  7 min.

Tune
317.
SZABÓ Csilla (Magyarország):
Tune  7 min.

318.
Leszek KORUSIEWICZ (Lengyelország):

319.
Som CHAKRABORTI (India):

320.
Maguns von HORN (Lengyelország):
Echo  15 min.

321.
Renaud DE PUTTER (Belgium):
Hors Chant  32 min.

322.
Michal WNUK (Lengyelország):

323.
Héctor SUNOL (Spanyolország):
Danger  15 min.

324.
Marthe Le MORE (Franciaország):

325.
Bertrand LENCLOS (Franciaország):
Clonk  17 min.

326.
Céline PARDOUX, Boris ESCODA (Franciaország):
Le cercueil  12 min.

327.
Eleonore POURRIAT (Franciaország):

328.
François TESSIER (Franciaország):

329.
Chiara MALTA (Franciaország):

330.
Baptiste Gourden (Franciaország):

331.
Stéphane RAYMOND & Julien LACHERAY (Franciaország):

332.
Adrian Sitaru (Románia):
Colivia  17 min.

333.
Edgar NITO (Mexikó):
Y volvere...  22 min.

334.
Cyril RIGON (Franciaország):
Éolius  22 min.

335.
Marie-Baptiste ROCHES (Franciaország):
Out!  17 min.

Szásám
336.
Markus KAATSCH (Németország):

337.
Felix VON SEEFRANZ (Németország):
Busy  15 min.

338.
Daniel CASTRO (Mexikó):

339.
Aurélien VERNHES-LERMUSIAUX (Franciaország):
Le Rescapé  33 min.

340.
Nicolas SILHOL (Franciaország):
L'amour-propre  35 min.

341.
Vincent BURGEVIN & Franck LEBON (Franciaország):

342.
Stéphane DEMOUSTIER & Guillaume FORESTI (Franciaország):
A main nue  12 min.

343.
Jonathan BORGEL (Franciaország):

344.
Julien PETIT (Franciaország):
Les Figures  12 min.

345.
Julien GUETTA (Franciaország):

Hidegzuhany
346.
NAGYPÁL Orsolya (Magyarország):
Hidegzuhany  14 min.

Mindenki Boldog
347.
HERCZEG Attila (Magyarország):
Mindenki Boldog  15 min.

348.
Issam MATHLOUTI (Franciaország):

Kút a Nap alatt
349.
KAPRONCZAI Erika (Magyarország):

350.
Mathieu BUSSON (Franciaország):
Micha Mouse  25 min.

351.
Christophe RÉGIN (Franciaország):
Adieu Molitor  26 min.

352.
Joan CHEMLA (Franciaország):
Dr Nazi  15 min.

353.
Stella LEONETTI (Olaszország):
uTunes  6 min.

354.
David AZOULAY (Franciaország):
Isaac fils de  26 min.

355.
Mehmet ALİ KONAR (Törökország):
Baba  12 min.

356.
Emmanuel MARRE (Belgium):

357.
Jalal NASIRIHANIS (Irán):
Safare sard  15 min.

358.
Amal KATEB (Franciaország):

359.
Julien HALLARD (Franciaország):
Cheveu  17 min.

Thaiföld
360.
Zvika BÜCHSENSPANNER (Izrael, Palesztina):

361.
Lanskaya MARIANNA (Franciaország):

362.
FAZEKAS Máté (Magyarország):
Másodszor  10 min.

363.
Eric-John BRETMEL (Franciaország):

364.
Alice de VESTELE & Michael BIER (Belgium):
L'Heure Bleue  19 min.

365.
PÁTZAY Ádám (Magyarország):
Encounter  3 min.

366.
Per KROGH (Dánia):

367.
Sébastien CARFORA (Franciaország):

368.
Katell QUILLÉVÉRÉ (Franciaország):
L'échapée  18 min.

369.
Mauro MUELLER (Libanon / USA / Svájc):
Ge.hen'nah  12 min.

370.
Dovile SARUTYTE (Litvánia):
As tave zinau  30 min.

371.
Henning MARQUAß (Németország):
Bochumer Jungen  13 min.

372.
Sarah ARNOLD (Franciaország):

373.
Alexander KLUTH (Németország):

374.
Sophie FARKAS BOLLA (Kanada):

375.
Amanda Castro García (Spanyolország):

376.
Hafsia HERZI (Franciaország):
Le Rodba  15 min.

377.
Philipp BANK (Németország):
Hirsch!  16 min.

http://
378.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
http://  12 min.

379.
Alessandro BALTERA (Olaszország):

380.
Natalia MALICH (Oroszország):
Uvlechenie  10 min.

381.
Fernando CAMOZZI (Argentína):
El Passajero  12 min.

382.
Julia KELLER (Németország):

383.
Henning MARQUAß (Németország):
Zerteiler  30 min.

384.
Roman GRISHIN (Oroszország):
The strange one  17 min.

385.
Nenad MIKALACKI (Németország / Szerbia):
Zu hause  20 min.

386.
Claudine NATKIN (Franciaország):
Chang Juan  14 min.

387.
Shota GAMISONIA (Oroszország):
More Zhelaniy  27 min.

388.
Sergey KOROBEINIKOV (Oroszország):
Velosiped  22 min.

389.
Oleg KORSAKOV (Oroszország):
Konechnaya  11 min.

390.
Simon Jaikiriuma PAETAU (Kuba):
Mila Caos  18 min.

391.
Boris KOZLOV (Spanyolország):

392.
BADITS Ákos (Magyarország):
Juliska  8 min.

393.
Igor CHOJNA (Lengyelország):
Przez szybe  15 min.

Thomas, Thomas
394.
Corinna LIEDTKE (Németország):
Thomas, Thomas  14 min.

395.
Bruno HERRERO (Spanyolország):

396.
Fenar AHMAD (Dánia):
Megaheavy  19 min.

397.
Michaël HAVENITH (Belgium):
La Fin Du Monde  10 min.

398.
Jota LINARES (Spanyolország):

399.
Ángel GÓMEZ HERNÁNDEZ (Spanyolország):
Sed de Luz  9 min.

400.
Visa MORINA (Németország):
Der Schübling  30 min.

Búcsú egy legendától
401.
Nestor Gaston GODOY CARBONEL & Pablo Gabriel ALCOBA (Argentína):

402.
Francesco FILIPPI (Olaszország):
Home  15 min.

403.
Li YANG (Kína):
Helpless  27 min.

Kormányeltörésben
404.
Igor and Ivan BUHAROV (Magyarország):

Akárhogy
405.
Zubin SETHNA (Németország):

406.
Phillip Duncan (Németország):
As A Whistle  25 min.

407.
Mauricio FRANCO (Spanyolország):

408.
Jose CORRAL (Spanyolország):

Fehér nyíl
409.
BABOS Tamás (Magyarország):
Fehér nyíl  30 min.

410.
Tamar NATANEL (NETHANEL) (Izrael):
Simanim  15 min.

411.
Romain MÉDARD DE CHARDON (Franciaország):

412.
Arno HAZEBROEK (Egyesült Királyság):
Krym  10 min.

413.
Cédric PRÉVOST (Franciaország):
Catharsis  18 min.

414.
Dhimitri ISMAILAJ (Koszovó):

415.
Nicolas BOUCART (Belgium):
L'éclusier  26 min.

Magasfeszültség
416.
ERDÉLYI Dániel (Magyarország):

417.
Aldo TARDOZZI (Horvátország):
Snapshots  9 min.

418.
Mikas ZUKAUSKAS (Litvánia):
Ana gerasirde  21 min.

419.
Jeroen JULLET (Belgium):
The Rains  22 min.

420.
Laurent LARIVIERE (Franciaország):

421.
Johnny LARSEN (Dánia):

422.
Lina LUZYTE (Litvánia):

423.
Olivier NICKLAUS (Franciaország):
Plan cul  12 min.

424.
George ILYUSHOV (Oroszország):
Fellow Traveler  14 min.

425.
Antonio DE PALO (Olaszország):

426.
Yannick MULLER (Franciaország):
Elena  20 min.

427.
Magda M. OLCHAWSKA (Lengyelország / USA):

Hanoi-Varsó
428.
Katarzyna KLIMKIEWICZ (Lengyelország):

Ünnep
429.
SCHWECHTJE Mihály (Magyarország):
Ünnep  15 min.

430.
Elise VOGEL (Franciaország):
Rubik's Cube  12 min.

431.
Emmanuel ABOUT & Gautier ABOUT (Franciaország):

432.
Viorel TIMARU (Románia):
Trenul Foamei  26 min.

433.
Grzegorz JAROSZUK (Lengyelország):

Csendben
434.
TOKÁR János (Magyarország):
Csendben  12 min.

435.
Sergey FRUNZE (Oroszország):
Odin doma  2 min.

436.
Cherry CHAPMAN (Egyesült Királyság / Magyarország):
The Signal  18 min.

437.
Mohammed LATRECHE (Franciaország):

438.
Antarès BASSIS (Franciaország):

439.
Sandra STÄDELI (Franciaország):
Ce Jour-Là  15 min.

440.
Eric DUCHER (Franciaország):

441.
Nicolas SILHOL (Franciaország):

442.
Louise de PRÉMONVILLE (Franciaország):
Cabossés  16 min.

Felnőttfilm
443.
LÁSZLÓ Péter (Magyarország):
Felnőttfilm  10 min.

444.
Kristoffer KARLSSON RUS (Lengyelország):
Street Feeling  18 min.

445.
Ketevan MESKHI (Franciaország):
Sonnet  13 min.

446.
Rafal SAMUSIK (Lengyelország):
Real  22 min.

447.
Meqdad AL KOUT (Kuvait):
Shanab  15 min.

448.
Andrzej Mankowski MANKOWSKI (Lengyelország):

449.
Bartosz PADUCH (Lengyelország):
Za burta  24 min.

450.
Guillermo GARCÍA CARST (Spanyolország):

451.
Wojciech JAGIELLO (Lengyelország):

452.
Philippe ETIENNE (Franciaország):
Amsterdam  21 min.

453.
Juraj LEROTIć (Horvátország):

454.
Magali Magistry (Franciaország):
Cinderela  11 min.

455.
Alexandra PIC & Nicolas BEAUCHAMP (Franciaország):

456.
Nicolas GIRAUD (Franciaország):
Faiblesses  27 min.

457.
Vania LETURCQ (Belgium / Franciaország):
L'été  15 min.

458.
Cedric PREVOST (Franciaország):
Hymen  25 min.

459.
Lionel ROY (Franciaország):
Le Jardin  19 min.

460.
Jules ZINGG (Franciaország):
Les Voisins  11 min.

461.
Pierre FERRIERE (Franciaország):
Toute Ma Vie  6 min.

462.
Julio DE LA FUENTE (Spanyol):

463.
Léon SIMINANI (Spanyol):
El Tránsito  13 min.

464.
Nayra SANZ FUENTES & Javier SANZ FUENTES (Spanyol):
Encounter  14 min.

465.
Juliette SALES & Fabien SUAREZ (Franciaország):
Supergirl  15 min.

466.
Fanny DAL MAGRO (Franciaország):
En Suspension  19 min.

A kerítés
467.
Tomasz MATUSZCZAK (Lengyelország):

468.
Elsa BARRERE (Franciaország):
Cathy  15 min.

469.
Ewa BANASZKIEWICZ (Lengyelország):
Przyjdz do mnie  30 min.

470.
Pedro P. JIMÉNEZ & Luis M. SEGURA (Spanyol):

471.
Oscar BERNÁCER (Spanyol):

472.
Diego BARRERA (Spanyolország):

473.
Hadis JANBOZORGI (Irán):

474.
Natacha ROSCIO (Franciaország):
Bassine-moi  33 min.

475.
Vincent STAROPOLI & Sylvain DESCLOUS (Franciaország):

Menet
476.
GUTEMA Dávid (Magyarország):
Menet  6 min.

477.
Dominique REDING (Belgium):

478.
Carlos MONTERO CASTINEIRA (Spanyol):
Dinero Fácil  15 min.

479.
Victor MORENO (Spanyolország):
El Extrano  2 min.

480.
Jorge CASINELLO SANSEGUNDO (Spanyol):

481.
Katia ROESSEL (Franciaország):
Le giron  16 min.

482.
Ruben ORDIERES BLANCO (Spanyol):

483.
Marina SERESESKY (Spanyolország):
El Cortejo  14 min.

484.
Alex MONTOYA (Spanyol):
Marina  14 min.

485.
Diego SANCHIDRIÁN (Spanyolország):

486.
Mathieu MAZZONI (Franciaország):
Ma Mort à Moi  10 min.

487.
Chris SCHEPARD (Franciaország):
Ca marche ?  4 min.

488.
Arantxa ECHEVARRIA CARCEDO (Spanyol):
Panchito  16 min.

489.
Gerardo HERRERO (Spanyol):
Picnic  13 min.

490.
José Luis MONTESINOS (Spanyol):

491.
Santiago REQUEJO (Spanyol):
Rhodéa  15 min.

492.
Alana OSBOURNE (Belgium):
Sredni vashtar  14 min.

493.
Gabi MARTÍN (Spanyol):
Vecinos  14 min.

494.
Adán LLORCA (Spanyol):
Pulsos  13 min.

495.
Myriam MORALY (Franciaország):
Jeux de Mains  9 min.

496.
Daniel ROMERO (Spanyolország):
Juan Con Miedo  11 min.

497.
Xavi SALA (Spanyolország):
La Autoridad  9 min.

498.
Henna-Riikka HALONEN (Finnország):

499.
Aurelia MORALI & Julien GRAS-PAYEN (Franciaország):
In limbo  20 min.

500.
Peris ROMANO DEL PINO (Spanyol):

501.
Pepe CARASCO (Spanyolország):

502.
Gigi ROMERO (Spanyol):
Together  10 min.

503.
(Belgium):
Jattaa  16 min.

504.
Pablo VARA (Spanyol):
Solos  3 min.

505.
Ivan GOLDSCHMIDT (Belgium):
Na Wewe  18 min.

506.
Samuel TILMAN (Belgium):
Nuit Blanche  20 min.

507.
(Belgium):
Martha  27 min.

508.
(Belgium):
Putain Lapin  9 min.

509.
Jean Sébastien VIGUIÉ (Franciaország):

Camelia
510.
Marian CRISAN (Románia):
Camelia  15 min.

Vörös függönyök
511.
Alain DEYMIER (Spanyolország / Franciaország):



dokumentumfilm


1.
Pilvi TAKALA (Finnország):
Players  8 min.

2.
Rakhshan Bani-Etemad (Irán):

3.
Lena SÉRAPHIN (Finnország / Egyesült Királyság):

4.
Georges ZSIGA (Franciaország):

5.
Albert PLANELL (Spanyolország):
Emovere  70 min.

6.
Anna Sanmartí (Spanyolország):

7.
Anna KAZEJAK (Lengyelország):
Bocznica  44 min.

8.
Anna KUSMIERCZYK (Lengyelország):
Serca dwa  15 min.

9.
Arkadiusz BIEDRZYCKI (Lengyelország):

10.
Anna BLASZCZYK, Robert KIELAK (Lengyelország):

11.
BELLA Cecilia (Magyarország):

12.
Maya ABDUL MALAK (Franciaország):

13.
SZALAY Péter (Magyarország):
Szekondlájf  53 min.

14.
Ruta CELMA (Lettország):
Laimes luteklis  52 min.

15.
Walter STOKMAN (Hollandia):

16.
GERŐ Péter (Magyarország):

17.
Esther Pérez de Eulate (Spanyolország):

18.
Marcin SAUTER (Lengyelország):

19.
Baktash Abtin (Irán):
Park Mark  52 min.

20.
Heta KUCHKA (Finnország / USA):

A Malom
21.
VEREB Vean András (Magyarország):
A Malom  32 min.

22.
Florence BRESSON (Franciaország):
Nada a ver  50 min.

23.
Xin FENG (USA):

24.
Hind BENCHEKROUN & Sami MERMER (Kanada / Marokkó):

25.
Galina DOLMATOVSKAYA (Oroszország):

26.
Tuomo KANGASMAA (Finnország):

27.
Anu PENNANEN & Laura HORELLI (Finnország):
Viesti  14 min.

28.
Minna RAINIO, Mark ROBERTS (Finnország / USA):

29.
Konrad SZOLAJSKI (Lengyelország):

30.
Grzegorz KORCZAK (Lengyelország):
Droga  43 min.

31.
Jérôme de Missolz (Franciaország):
Wild Thing  104 min.

32.
Jakub PIATEK (Lengyelország):
Matka  11 min.

33.
Omid HASHEMLU & Faride SAREMI (Irán):
The Scorpio  42 min.

34.
Pawel LOZINSKI (Lengyelország):
Chemia  58 min.

35.
Marcin SAUTER, Piotr STASIK, Thierry PALADINO, Maciej CUSKE (Lengyelország):

36.
Mahmood Rahmani (Irán):
Molf-e Gand  53 min.

37.
Hamid Jebelli (Irán):
Tea Man  58 min.

38.
Oliver RAUCH (Németország):

39.
Roberto Lozano BRUNA (Spanyolország):
Dibujos de luz  97 min.

40.
Emmanuelle DEMORIS (Franciaország):

41.
Govinda Van MAELE (Luxemburg):
Rocdoc  80 min.

42.
Aline D'AURIA (Svájc):
Namaste Saipu  42 min.

Jakpásztorok
43.
Alijan NASIROV (Kirgizisztán):

Szoborfák
44.
VEREB Vean András (Magyarország):
Szoborfák  49 min.

45.
Zaván (Spanyolország):
Del Poder  73 min.

46.
Kunstnergruppen MozKE & Kenneth SORENTO (Dánia):
City of Shadows  19 min.

47.
Maya ABDUL-MALAK (Franciaország):

48.
Zeljko MIRKOVIC (Szerbia):

49.
Virgil VERNIER (Franciaország):
Pandore  35 min.

50.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (Hollandia):
Niet zonder jou  84 min.

51.
Javier ANDRADE (Ecuador):

52.
Bruno MONSAINGEON (Franciaország):

53.
Yossi AVIRAM (Izrael):
Kol Erev  70 min.

54.
Marie-Pierre BRETAS (Franciaország):
A ciel ouvert  9 min.

55.
Haydar DEMİRTAŞ (Törökország):

Reakciók
56.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):
Reakciók  8 min.

57.
Guangyi YU (Kína):
Survival Song  94 min.

58.
Cosmin TIGLAR (Románia):
Tabacarii  27 min.

59.
Mohammad SHIRVANI (Irán):

60.
Jürgen ELLINGHAUS (Franciaország / Németország):

Ave Maria
61.
Anna BRASS, Amparo MEJÍAS, Agata WOZNIAK (Németország / Spanyolország):
Ave Maria  72 min.

62.
Muhammad Umar SAEED (Pakisztán):
I'm Agha  8 min.

63.
Jasin CHALLAH (Németország):

64.
Dagmar EGE (Németország):

65.
Clarisse HAHN (Franciaország):
Kurdish Lover  95 min.

Holnap...
66.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):

Bádogváros
67.
CSÁKI László (Magyarország):
Bádogváros  26 min.

Turné
68.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):

Negatív magyar filmtörténet
69.
NEMES Gyula (Magyarország):

70.
Branko LAZIC (Bosznia-Hercegovina):
Bila sam mala  24 min.

A folyó
71.
Rimantas GRUODIS & Julija GRUODIENE (Litvánia):
Upe / A folyó  30 min.

Nem vagyok tipikus semmi
72.
KOCSIS Judit (Magyarország):

73.
Romain ANDRÉ (Franciaország):

74.
Janine JEMBERE (Németország / Etiópia):
Yesat rat  5 min.

75.
Baptiste ROUGET-LUCHAIRE & Sibylle D'ORGEVAL (Franciaország):
Bonheur  24 min.

76.
Florian GEYER (Franciaország):

77.
Arne KÖRNER (Németország):

78.
Estela ESTUPINYà GARCIA (Németország):
Utopía  8 min.

79.
Marie-Catherine THEILER & Jan PETERS (Németország):
Time's Up  15 min.

Köszönöm skinhead lány
80.
Sharon WOODWARD (Egyesült Királyság):

Fehéren-feketén
81.
LÁSZLÓ Gábor (Magyarország):

82.
Igor Stoimenov (Szerbia):
Bijelo Dugme  90 min.

83.
Anne BASS (USA):

84.
Thomas BATAILLE (Franciaország):
Day by Day  52 min.

85.
Catherine MAXIMOFF (Franciaország):

86.
Uladzimir KOLAS (Lengyelország):
Kryzys w raju  59 min.

87.
Preetam KOILPILLAI (India):
Passport Photos  14 min.

88.
Laura von BIERBRAUER (Németország, Argentína):

89.
Jury Demin (Oroszország):
Igra  26 min.

90.
Jesús Hermida JIMÉNEZ aka "hache", José Manuel SÁNCHEZ aka "JM Salvatierra" (Spanyolország):

91.
Alberto PÉREZ (Spanyolország):

92.
Claudia NUNES (Brazília):

93.
Karolina BIELAWSKA & Julia RUSZKIEWICZ (Lengyelország):

94.
Guy NATANEL (Izrael / Egyesült Királyság):

Majd megszokjuk
95.
Mohsen Ostad Ali Makhmalbaf (Irán):

96.
Marcin Janos KRAWCZYK (Lengyelország):
Szesc tygodni  18 min.

A Shukar Collective Projekt
97.
Matei Alexandru MOCANU (Románia):

98.
Jairo CARRILLO & Oscar ANDRADE (Kolumbia):
Pequenas Voces  75 min.

99.
Philippe GOYVAERTZ (Franciaország):

100.
natacha CAMPOURCY (Belgium):

101.
Tomer HEYMANN (Izrael / Németország):
I Shot My Love  70 min.

102.
Susan SOLLINS (USA):

Drága Sophia
103.
Ohad ITACH (Izrael):

104.
Hope Tucker (USA):

105.
Fatma BUCAK & Sergio FERGNACHINO (Olaszország):
Almost married  60 min.

Hunky Blues az amerikai álom
106.
FORGÁCS Péter (Magyarország):

107.
Alberto Yoel Garcia YOEL GARCIA (Kuba):
Miedos  4 min.

108.
Derville QUIGLEY (Egyesült Királyság / Írország):

109.
Michal BROZONOWICZ (Lengyelország):
Ja tu rzadze  8 min.

110.
Clare O HAGAN (Egyesült Királyság):

111.
Gaizka URRESTI (Spanyolország):

112.
GERŐ Péter (Magyarország):

113.
Lluís ESCARTÍN (Spanyolország / Mali):
Amanar Tamasheq  15 min.

114.
Petri HAKKARAINEN (Finnország):

115.
Laila EVENSEN (Egyesült Királyság):

116.
royal.rhythm.composer (Olaszország):
HCMCbabyACTION  36 min.

117.
Sune BLICHER (USA / Dánia):

118.
Branislav TODOROVIć KLINIć (Szerbia):
Bioskop Lifka  38 min.

119.
Bernard LOUARGANT (Franciaország):

120.
Eduardo de la SERNA, Lucas MARCHEGGIANO, Adriana YURCOVICH (Argentína):
El ambulante  84 min.

121.
Sam HUNTLEY (Egyesült Királyság):
Steve Avery  5 min.

122.
Guillermo Arias-Carbajal ALONSO (Spanyolország):

123.
Manuel POUTTE (Belgium):
Fritkot  65 min.

124.
Lois PATIÑO (Spanyolország):

125.
Jara MALEVEZ (Belgium, Svájc):

126.
Lois PATINHO (Spanyolország):

127.
Vincent DEVEUX (Belgium):

128.
César DIAZ (Belgium):

129.
Noelia Rodríguez DEZA (Spanyolország):
Formol  15 min.

130.
Jérémie Jorrand (Franciaország):
Blanche  30 min.

131.
Marina ANDREE SKOP (Horvátország):
Sevdah  66 min.

Sok mindent ki kő bírni
132.
CSUBRILO Zoltán (Szerbia):

133.
Pierre PRIMETENS (Franciaország):

134.
Lionel MONIER (Franciaország):

135.
George BUZOIANU (Románia):

136.
Emma Sywyj (Egyesült Királyság):

137.
Evgeny Aleksandrov & Elena Danilko (Kazahsztán):

138.
Levin PETER (Németország):
Sonor  37 min.

Hangok a hang utcából
139.
FEKETE Csilla (Magyarország):

Zuglói síneken
140.
FEKETE Csilla (Magyarország):

141.
David MACIAN (Spanyolország):
Vivir Del Aire  14 min.

142.
Jorge NEBRA (Spanyolország):

143.
David LALE, James NEWTON, Kristian HOVE (Egyesült Királyság):

144.
Alain DELLA NEGRA & Kaori KINOSHITA (Franciaország):

145.
Gonzalo BALIESTER (Spanyolország):
The Molky Way  24 min.

Mendelssohn Bartholdy
146.
Rita BAKACS (Németország):

147.
Laure COTTIN (Franciaország):

Reménység
148.
Elinor BURKETT (Zimbabwe / USA):

149.
Gabriel MASCARO (Brazília):

150.
Isabelle TOLLENAERE (Belgium):
Trickland  18 min.

151.
Max VALENTI & Silvia PROCOPIO (Olaszország):

152.
Baptiste ROUGET-LUCHAIRE & Sibylle D'ORGEVAL (Franciaország):
Amour  27 min.

153.
Nastia TARASOVA (Lengyelország / Oroszország):
Bezrobotni  26 min.

154.
Matej BOBRIK (Lengyelország):

155.
Tomasz WOLSKI (Lengyelország):
Szczesciarze  27 min.

156.
Tomasz WOLSKI (Lengyelország):
Aktorzy  28 min.

157.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):

158.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):

159.
Léo MÉDARD (Belgium / Kína):
Tao m'a dit...  18 min.

161.
Harold Chapman (Egyesült Királyság):
Sweep  10 min.

162.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

163.
Vakhtang KUNTSEV-GABASHVILI (Grúzia):

164.
Ingrid UNG (Finnország):

165.
Radoslaw JEDRZEJCZAK (Lengyelország):
Bez wizji  14 min.

166.
Sylvie COULON (Franciaország):
Sharp Sharp !  65 min.

167.
Uli STELZNER (Németország / Guatemala):

168.
Chus DOMINGUEZ & Silvia ZAYAS (Spanyolország):

169.
Nomint Motion Design (Görögország):

Guru
170.
TÓTH Tamás (Magyarország / India):
Guru  72 min.

171.
Matthew Lancit (Franciaország):

172.
Allan Sekula & Noël Burch (Spanyolország):

173.
Laura HORELLI (Finnország / Németország):
Trading places  30 min.

174.
Laura HORELLI (Finnország):
Haukka-Pala  29 min.

175.
Mohammad REZA MINAPOOR (Irán):

176.
Doron TSABARI (Izrael):

Szarvassá válni
177.
KATONA Zsuzsa (Magyarország):

178.
Ananya CHAKROBORTI (India):

Egy hölgy ébredése...
179.
PANNONIAY Boglárka Erzsébet (Magyarország):

180.
Merve KAYAN & Zeynep DADAK (Törökország):
Bu Sahilde  22 min.

181.
Maria AVERINA (Bulgária):
Kusen dom  29 min.

182.
Bertram VERHAAG (Németország):

Szénégetők
183.
Piotr ZLOTOROWICZ (Lengyelország):

184.
Tessa HOFFE (Kuba):
Siete Dias  11 min.

A 6-os épület
185.
AKAR Péter (Románia / Magyarország):

186.
Jordan TODOROV (Bulgária):
Betonni faraoni  47 min.

187.
Uri ROSENWAKS (Izrael):

188.
Filipa REIS, João MILLER GUERRA, Nuno BAPTISTA (Portugália):
Li Ké Terra  65 min.

189.
Ernesto CABELLOS (Peru / Brazília):

190.
Leendert POT (Hollandia):
Doorgaan  10 min.

191.
Linda OSUSKY (Franciaország):

192.
Annie G. PERTAN & Esra G. PERTAN (Törökország):

193.
Sebastian FUNKE (Sierra Leone / Németország):
Djambo  42 min.

194.
Carter GUNN & Ross McDONNELLl (Írország):
Colony  83 min.

195.
Lily SHEFFY (Izrael):
Le'an ata ratz  56 min.

197.
Visa KOISO-KANTTILA (Finnország):
Miehen kuva  81 min.

198.
Steve ELKINS (USA):

Bűn és büntetlenség
199.
NOVÁK Tamás & SKRABSKI Fruzsina (Magyarország):

Démoni kezek
200.
HAJDÚ Eszter (Magyarország):

 „… ki a gőzöst igazítja”
201.
FEKETE Csilla (Magyarország):

202.
Kineret HAY-GILLOR (Izrael):
Kama Ahava  53 min.

203.
Miles GOODALL (Dél-afrikai Köztársaság):
Kool South  29 min.

204.
Corrado PUNZI (Olaszország):

205.
Renata GABRYJELSKA (Lengyelország):
Pogodna  30 min.

206.
Joao ABECASIS FERNANDES (Portugália):

207.
Fränk GROTZ (Luxemburg):
Tour of Duty  85 min.

208.
Ricardo ANTUNES MARTINS (Portugália):

209.
Jorge DORADO (Spanyolország):
Nuevos tiempos  18 min.

210.
Sonia RINGOOT (Belgium):

Negyedem, negyeded...
211.
JÁVOR István (Magyarország):

212.
Undine SIEPKER (Németország):
Ali sein Garten  15 min.

213.
Julia SCHULZ (Egyiptom / Németország):
El Arosa  20 min.

214.
Maciej GLOWINSKI (Lengyelország):
Do dna  20 min.

215.
Stephanie WANG-BREAL (USA):
Wo Ai Ni Mommy  76 min.

216.
Vadim JENDREYKO (Svájc):

217.
Zuolong SHAN (Kína):
Jie wo yi sheng  62 min.

218.
Nicolas Contant Clémence MÉNARD (Franciaország / Brazília):

219.
Christian HORNUNG (Németország):
Glebs Film  27 min.

220.
Danny VERETE (Izrael):

221.
Insa MATZEN (Ausztrália):

222.
Sam FIRTH (Egyesült Királyság):
I.D.  1 min.

223.
Hercli BUNDI (Svájc):

224.
Andrzej MANKOWSKI (Lengyelország):
Tournée  51 min.

225.
Jorge LEON (Belgium):

226.
Dimitri LURIE & Zsuzsanna VÁRADI-KALMÁR (Norvégia / Magyarország):

Barna Kültakaró
227.
VÁRADI Béla (Magyarország):

228.
Gabriele NEUDECKER (Ausztria / Kenya):

229.
Valerie BERTEAU (Belgium):
SaReGa  54 min.

230.
Bjorn BRATBERG (Norvégia / Egyesült Királyság):
Wood of Value  16 min.

231.
Loghman KHALEDI (Irán):

232.
Nikolay MARKOZOV (Oroszország):
Bezdenezhnye  54 min.

Varázslat
233.
Tomek WYSOKINSKI (Lengyelország):

234.
Andrei KUTSILA & Aleksander NALIVAIKO (Fehéroroszország / Lengyelország):
Dniuka  45 min.

Hát ki az én életem?
235.
DOROTTYA Zurbó (Magyarország):

A füttyvadász
236.
FEKETE Csilla (Magyarország):
A füttyvadász  18 min.

237.
Wojciech KASPERSKI (Lengyelország):
Otchlan  33 min.

238.
Andrea ZAMBELLI (Olaszország):

239.
Andrea ZAMBELLI (Olaszország):

240.
Nirmal Chander DANDRIYAL (India):

241.
Pascal-Alex VINCENT (Franciaország):

A mágányos szamaritánus
242.
Barak HEYMANN (Izrael):

Éden Hotel
243.
Sophia TZAVELLA (Bulgária):

Mi anyáink
244.
Ebrahim SAEEDI & Zahavi SANJAVI (Irán):

245.
Laila PAKALNINA (Lettország):
Pa Rubika celu  30 min.

246.
Thomas BURSTYN (Új-Zéland):

Hogyan főzték a történelmet?
247.
Peter KEREKES (Ausztria / Csehország / Szlovákia):

248.
Martin Hans SCHMITT (Németország):

249.
Murat ÖZçELIK (Törökország):
Ölücanlar  90 min.

250.
Michele MASSÉ (Franciaország):
L'engagement  51 min.

251.
Marco SPAGNOLI (Olaszország):

Az én gyönyörű Daciám
252.
Stefan CONSTANTINESCU & Julio SOTO (Románia / Spanyolország):

253.
Benet ROMÁN (Spanyolország):
Nisá (Mujeres)  10 min.

254.
Fabrizio POLPETTINI (Olaszország / Franciaország / Mianmar):

255.
Tzipi TROPE (Izrael):

256.
Krzysztof KOWNAS & Grzegorz CZERNIAK (Lengyelország):

257.
Marc WEYMULLER (Franciaország):

258.
Bertram VERHAAG (Németország):

259.
Ellena MILOVA & Irina PISMENNAJA (Fehéroroszország):
Running Start  70 min.

260.
Susanne KRAUSS (Németország):
Berlin Exile  65 min.

261.
Stefan SCHORER & Marco TREMILITI (Németország):

Hajóálmok
262.
Sasha ANDREWS (Egyesült Királyság):



kísérletifilm


1.
Petra LINDHOLM (Finnország):
Till Anne Marie  11 min.

2.
Johanna LECKLIN (Finnország):

3.
Rosa LIKSOM (Finnország):

4.
Gun HOLMSTRÖM (Finnország):
Purge I  5 min.

5.
Mikko KUORINKI (Finnország):
Kesäparaati  3 min.

6.
Ulu BRAUN (Finnország):

7.
Jani RUSCICA (Finnország / Egyesült Királyság):
Travelogue  8 min.

8.
Lauri ASTALA (Finnország):
Gamelan  6 min.

9.
Maija TIMONEN (Finnország):

10.
Cecilia STENBOM (Finnország / Egyesült Királyság):
The Rescue  4 min.

11.
Maarit SUOMI-VääNäNEN (Finnország):

12.
Tero PUHA (Finnország):
Nightshift  5 min.

13.
Elina SALORANTA (Finnország):

14.
Juha MäKI-JUSSILA (Finnország):
Yöjuna  3 min.

15.
Ulla VääTäINEN (Finnország):
Odotus  4 min.

16.
Sami VAN INGEN (Finnország):
Stagecoach  9 min.

Találtfilm
17.
KOMJÁTI ferenc (Magyarország):
Találtfilm  3 min.

18.
Milja VIITA (Finnország):

19.
Jani RUSCICA (Finnország):
Lopun alkuja  18 min.

20.
Maria ÅNGERMAN (Finnország):
One afternoon  5 min.

21.
Minna PARKKINEN (Finnország):
Circle  6 min.

22.
Petra INNANEN (Finnország):
Punahilkka  7 min.

23.
Heta TAPIO (Finnország):
Orfeuksen takki  10 min.

24.
Annette ARLANDER (Finnország):

25.
Anneli NYGREN (Finnország):

26.
Osvaldo CIBILS (Olaszország):
2s  00:00:02 min.

27.
Anneli NYGREN (Finnország):

28.
Rosa LIKSOM (Finnország):

29.
Marie-Catherine THEILER (Svájc):
Trinkler  9 min.

30.
Harri LARJOSTO (Finnország):
Kulkutauti  28 min.

31.
BESSENYEI Kati (Magyarország):
Elnézést  1 min.

Százlábú nap
32.
Mihai GRECU (Franciaország):

33.
Pedro SENA NUNES (Portugália):
Hope  10 min.

34.
HERNÁDI Ambrus (Magyarország):
Konyhanyelven  4 min.

35.
Mikko KALLINEN (Finnország):
Light life  15 min.

36.
Doug HENRY (USA):

37.
Miia RINNE (Finnország):

38.
Markus RENVALL (Finnország):

39.
Tero PUHA (Finnország):

40.
Niina LEHTONEN-BRAUN (Finnország / Németország):
Postcards  15 min.

41.
Tellervo KALLEINEN & Oliver KOCHTA-KALLEINEN (Finnország):
Unimaa  60 min.

42.
Antti TANTTU (Finnország):
Ocho  4 min.

43.
Pilvi TAKALA (Finnország):
Real snow white  10 min.

Arcok
44.
SZALAI László (Magyarország):
Arcok  13 min.

45.
Sini PELKKI (Finnország):
Passage  1 min.

46.
Juha MäKI-JUSSILA (Finnország):
Butterfly  2 min.

47.
Nina LASSILA (Finnország):
Then what  9 min.

48.
Maria DUNCKER (Finnország):
Tienvirsi  3 min.

49.
Mikko KUORINKI (Finnország):

50.
Tobias ROSENBERGER (Spanyolország):

Hangos felületek
51.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

52.
Damir CUCIC & Boris POLJAK (Horvátország):
Sky Spirits  6 min.

53.
Vladislav KNEZEVIC (Horvátország):
Arheo 29  10 min.

54.
Joaquin BRETON (Belgium):
Royaume du O  22 min.

Elnyelte a tenger
55.
Andrew KÖTTING (Egyesült Királyság):

56.
Marie MAGESCAS (Franciaország):
WARdisease  8 min.

57.
Paul O'DONOGHUE (Írország):
Chasing Waves  5 min.

58.
Christopher GOZUM (Fülöp-szigetek):
Anacbanua  104 min.

Kulo City - Kula Jani kalandjai
59.
KOSTIL Danila (Magyarország):

60.
Astrid BUSCH (Németország):
Silhouette  6 min.

61.
Dorel MIHAILA (Románia):
Victoria  11 min.

62.
Artem ZUBOV (Oroszország):
Byl' v glaza  23 min.

63.
Richard ASHROWAN (Skócia, Egyesült Királyság):
Alchemist  29 min.

64.
Marko Ubovic (Szerbia):

65.
Arne KÖRNER (Németország):
Station  14 min.

66.
Giacomo MANTOVANI (Olaszország):
Paranoico  15 min.

67.
Hosseinpour POURIA (Franciaország):
Favorite things  16 min.

68.
Alice PRIOR (Egyesült Királyság):
Bridge  11 min.

Kontinuum
69.
Manon LE ROY (Franciaország):

70.
Claudia NUNES (Brazília):

71.
Julian SEMILIAN (USA):

72.
Melanie MENARD (Egyesült Királyság):
Ghost House  8 min.

73.
Alice PRIOR (Egyesült Királyság):
Hole  15 min.

Otthon
74.
Lynn KOSSLER & Dagmar EGE (Németország):

75.
Henning Frederik MALZ (Németország):

76.
Jean VILLEMIN (Franciaország):

77.
Richard ASHROWAN (Egyesült Királyság, Skócia):

78.
Sonja DÜRSCHEID (Németország):

79.
Julia FULLER (USA):

80.
Mélanie SAUMURE (Kanada):

81.
Richard ASHROWAN (Egyesült Királyság, Skócia):
Mutus Floris  3 min.

82.
Gustavo JAHN & Melissa DULLIUS (Oroszország / Brazília / Németország):
Cat Effekt  37 min.

Csuklás
83.
Derville QUIGLEY (Egyesült Királyság / Írország):

84.
Barbara HAMMER & Gina CARDUCCI (USA):
Generations  30 min.

85.
João KREFER (Brazília):
Julho  1 min.

86.
Mattilda Bernstein SYCAMORE & Gina CARDUCCI (USA):

87.
Darcy FEHR (Kanada):
The Strangers  3 min.

88.
Irena PASKALI (Németország):
Essence  4 min.

89.
Dimitri LURIE (Norvégia / Oroszország):

90.
Krunoslav PTITCHAR & Rafael BERNABEU (Franciaország):
Teletrope  13 min.

91.
Konstantinos-Antonios Goutos (Görögország / Németország):

92.
Tom KONYVES (Kanada):

93.
Tawfik Mohammad (Irak):

94.
Jaimz ASMUNDSON (Kanada / Németország / Franciaország):
The Magus  12 min.

95.
Álvaro COLLADO (Spanyolország):
Limbo  10 min.

96.
Mitsuru TAMATSUKA (Japán ):
Firewater  15 min.

97.
Astrid Elizabeth BANG (Norvégia):

98.
Alaitz Arenzana, Maria Ibarretxe (Spanyolország):
Exhibition 19  9 min.

99.
Daniel RODRIGO (Spanyolország):
Mental Laxative  12 min.

Vörös csillag
100.
Milica RAKIC (Szerbia):

101.
Emma Sywyj (Egyesült Királyság):

102.
Bhopal BHOPAL (Franciaország):

103.
Bhopal BHOPAL (Franciaország):

104.
João KREFER (Brazília):
Deus  5 min.

105.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

106.
Petra KATRANDZHIEVA (Bulgária):
Legloto  9 min.

107.
Christina von GREVE (Németország):
Drift  7 min.

108.
Jindrich NOVAK (Csehország):
The Klokworx  07 min.

109.
Damir CUCIC (Horvátország):
Fraktali  8 min.

110.
Wei-Ming HO (Tajvan):

...niland 2
111.
Marius LENEWEIT & Rocío RODRÍGUEZ (Németország / Spanyolország):
...niland 2  10 min.

112.
Marie LOSIER (USA):

113.
Kalle HAMM (Finnország):
Reliikit  41 min.

114.
Jan IJäS (Finnország):
Sweet Mov(i)e  4 min.

115.
Maija BLåFIELD (Finnország):

116.
Sébastien ONOMO (Franciaország):

117.
Jaana KOKKO (Finnország):
Lukupiiri  33 min.

118.
Nina LASSILA (Finnország):

119.
Eeva-Mari HAIKALA (Finnország):

120.
Saila PURANEN (Finnország):
Border  5 min.

121.
Denise ZIEGLER (Finnország):
Reverse  2 min.

Formátum
122.
Darko BAKLIZA (Horvátország):

evőKanál
123.
Kate HAASE (Németország):

Nincs több szabad hely
124.
Cedric DUPIRE & Marie RICHEUX (Franciaország):

125.
Chus DOMINGUEZ & Elena CORDOBA (Spanyolország):

126.
Marko MESTROVIC (Horvátország):

127.
Nikola KOVAC (Horvátország):

128.
IC -98 (Finnország):

129.
Minna RAINIO, Mark ROBERTS (Finnország):

130.
Helinä HUKKATAIVAL (Finnország):
Ei ole  5 min.

131.
Mari TERASHIMA (Japán):

132.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
Time Code  1 min.

133.
Simo ROUHIAINEN (Finnország):

134.
Helinä HUKKATAIVAL (Finnország):
Milk  3 min.

135.
Slawomir MILEWSKI (Egyesült Királyság):

136.
Kalle HAMM (Finnország):
The Starfish  16 min.

137.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
Here & There  1 min.

138.
Adnan SOFTIĆ (Németország / Bosznia-Hercegovina):
Ground Control  13 min.

139.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

140.
Gabriel BABSI (Franciaország):
Rougenoir  16 min.

142.
Hyun-shin Mo (Dél-Korea):
Ha-nyoe  4 min.

143.
Marie LOSIER (USA):

144.
Nikolay YAKIMCHUK (Oroszország):
Granat dlya Evy  25 min.

145.
Sabine I. GÖLZ (Ukrajna / USA):

146.
Yiorgos NALPANTIDIS (Görögország):
Virtualities  16 min.

147.
Waël Noureddine (Franciaország):

148.
Richard MARTIN (Kanada):
Overview  9 min.

149.
Richard O'SULLIVAN (USA / Egyesült Királyság):
Arsenal  20 min.

150.
Richard O'SULLIVAN (Egyesült Királyság):
Deck  8 min.

151.
Vincent DIDEROT (Franciaország):
Jour 0  15 min.

Kamila
152.
Matthew HAWKINS (Egyesült Királyság):
Kamila  4 min.

Hannah
153.
Sergio CRUZ (Egyesült Királyság):
Hannah  6 min.

154.
Frederic COUSSEAU (Franciaország):
Body  7 min.

155.
Fabrizio TERRANOVA (Belgium):

156.
Steven BALL (Egyesült Királyság):

157.
Antonio RAFFAELE-ADDAMO (Olaszország):

158.
Pierre-Marie CROQUET (Franciaország):
Réminiscence  10 min.

159.
Alice BRADSHAW (Egyesült Királyság):
Static  1 min.

160.
Goran TRBULJAK (Horvátország):
Helixbauhaus  8 min.

161.
Davor MEDURECAN (Horvátország):

162.
Andrej REHAK (Horvátország):
Akceleracija  11 min.

A névtelen
163.
Ya-Li HUANG (Tajvan):

164.
Benjamin JAKOBS (Németország):

165.
James SNAZELL (Egyesült Királyság):
Scape  7 min.

166.
Insa MATZEN (Ausztrália):
The Bridge  5 min.

167.
Astrid Elizabeth BANG (Norvégia):
Shadowlight  1 min.

168.
Annette ARLANDER (Finnország):

169.
Michael MILLS (Argentína / Kanada):

170.
Eric FALARDEAU (Kanada):
Cam Shot  4 min.

171.
Philippe ROUY (Franciaország):
La Voûte  07 min.

172.
Alba CURÓS (Spanyolország):
Numen  7 min.

173.
Andrew MILNE (Kanada):
Phantasm  1 min.

174.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

175.
Tamar SHIPPONY (Izrael):
In Between  2 min.

176.
Clint ENNS (Kanada):

177.
Jacques PERCONTE (Franciaország):
Après le feu  7 min.

178.
Thorsten ECKE (Németország / Lengyelország):

179.
Fernando DOMINGUEZ (Argentína):

180.
Ramon ZÜRCHER (Németország):

181.
Nele KONOPKA (Magyarország):

182.
Pauline GAILLARD (Franciaország):

183.
F.Filiz ISIK BULUT (Törökország):
Sirgûn  11 min.

Ponzo
184.
Steffen DOLLHOPF (Németország):
Ponzo  18 min.

185.
João KREFER (Brazília):
Oscar 07/02  9 min.

186.
Tereza STEHLIKOVA (Egyesült Királyság):
Melusine  9 min.

187.
Tereza STEHLIKOVA (Egyesült Királyság):
The Perpetual  23 min.

188.
Steve SANGUEDOLCE (Kanada):
Blinding  72 min.

189.
Teemu MäKI (Finnország):
Mitä varten?  6 min.

190.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

191.
David KIDMAN (Franciaország):
Stochastics  7 min.

192.
Ulf STAEGER (Németország):
Weg.E  8 min.

193.
Mauri LEHTONEN (Finnország):
Overload  5 min.

194.
Juan RUIZ & Anthony ESPINOSA (Spanyolország):
Habitat  5 min.

195.
Jörn STAEGER (Németország):

196.
Momoko SETO (Franciaország):
Planet Z  11' min.

Városkód
197.
Tabea STERNBERG (Németország):



animáció


http://communism2010.ro
1.
SÁNTHA Dénes és DAMÓ Zsolt (Románia):

2.
Gerlando INFUSO (Belgium):

3.
Collective CAMERA-ETC (Belgium):
Ad Vitam  8 min.

a Mese
5.
Yordan LAZAROV (Bulgária):

6.
(Belgium):

7.
Xia Peng (Kína):
Liezi  7 min.

8.
Max Hattler (Franciaország):
Spin  4 min.

9.
Maja NAGEL (Németország):
Immerfort  8 min.

10.
Eduard Salier (Franciaország):

11.
Niina SUOMINEN (Finnország):

12.
Tout Court (Franciaország):
Reulf  5 min.

13.
KISS Virág (Magyarország):
Változás  10 min.

14.
Quayola (Franciaország / Egyesült Királyság):
Strata #2  7 min.

15.
Marion VALADIER & Mireille TRAM (Franciaország):

16.
Maria KORPORAL (Olaszország):
Sacrificio  5 min.

17.
Tomas WELSS BARKAN (Chile):

18.
Johanne CARPENTIER (Franciaország):

19.
IC -98 (Finnország):

20.
Joanna LURIE (Franciaország):

21.
Chloé MAZLO (Franciaország):
Deyrouth  17 min.

22.
Gustavo KORTSARZ (Franciaország):
Manos  2 min.

23.
Niina SUOMINEN (Finnország):

24.
Vappu ROSSI (Finnország):
Kotiutuminen  1 min.

Mondatok az angoltanuláshoz
25.
Christophe BALLANGÉ (Franciaország):

Elágazó Ösvények Kertje
26.
NAGY Róbert (Magyarország):

A freskó: Dragulea átka
27.
Ion Octavian FRECEA (Románia):

Szabadnapos Ariadné
28.
NAGY Róbert (Magyarország):

29.
Salla MYLLYLä (Finnország):
Speed of light  15 min.

30.
Rhayne VERMETTE (Kanada):

31.
Vergine KEATON (Franciaország):

Falun
32.
WONHÁZ Annamária (Magyarország):
Falun  11 min.

33.
Fran KRAUSE (USA):
Nosy Bear  2 min.

34.
Ivan DIAZ (Spanyolország):
Nocta  11 min.

35.
Zbigniew CZAPLA (Lengyelország):
Rytuał  6 min.

36.
Paul O'DONOGHUE (Írország):

Virágcserepek
37.
Rafael Sommerhalder (Egyesült Királyság / Svájc):

38.
Katharina HUBER (Németország):
Der Sammler  5 min.

39.
GÉVAI Bálint (Magyarország):

40.
SZŐCS Tamás (Románia):

Öt, hat, hét
41.
FEKTI Balázs (Magyarország):
Öt, hat, hét  12 min.

42.
Nicolas DIOLOGENT (Franciaország):

43.
Bruno COLLET (Franciaország):

44.
Marcus ZILZ (Németország):

45.
Yi-Jen CHEN (Tajvan):

46.
Miquel ANGEL, Arbona SASTRE, Alfonso DAVID, Florencio VICENTE, Soledad BONNEFONT ALTIMIRA (Spanyolország):

47.
Kamil POLAK (Lengyelország):
Switez  20 min.

48.
Max PORTER & Ru KUWAHATA (USA):

49.
Philipp ARTUS (Németország):

50.
Camille MOULIN-DUPRÉ (Franciaország):

Ámár
51.
Isabel Herguera (Spanyolország):
Ámár  8 min.

Sose vezess ha halott vagy
52.
Gregor DASHUBER (Németország):

53.
Marcin Kotliński (Lengyelország):
Ryownik  5 min.

A bérlő
54.
Jason CARPENTER (USA):

Székelyindiánok
55.
BALÁZS Zoltán & KOPACZ Annámria (Magyarország / Románia):

56.
Aitor HERRERO (Spanyolország):

Égi dal
57.
Mati KÜTT (Észtország):

A tó asszonya
58.
Mathilde PHILIPPON AGINSKI (Franciaország):

59.
Bogdan MIHAILESCU (Románia):
Grand Café  8 min.

Az élet
60.
Collective CAMERA-ETC (Belgium):

61.
Olga BRIO (Izrael / Kanada):
Man and Raven  6 min.

Cleo boogieja
62.
Collective CAMERA-ETC (Belgium):

63.
Antanas JANAUSKAS (Litvánia):

64.
FELMÉRI Cecília (Magyarország / Románia):

Memoir
65.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Memoir  2 min.

Tények
66.
MURANYI Matza Terez (Románia):

67.
Elsa Brehin (Franciaország):
Muzodrama  4 min.

68.
Paul Alexandre (Franciaország):

69.
Amaury BRUNET, Victoria BRUNEEL, Ingrid MENET, Celine SEILLE (Franciaország):
T ou?  4 min.

70.
Alexandre CUEGNIET, Paul SERRELL, Emeline CHANKAMSHU, Sarah SUTTER (Franciaország):
Moskito Bravo  4 min.

71.
Paul Emile BOUCHER, Thomas BOZOVIC, Madeleine CHARRUAUD, Dorianne FIBLEUIL, Benjamin FLOUW, Mickaël RICIOTTI, Antoine ROBERT (Franciaország):
Apres moi  4 min.

A homok szájai
72.
Angel Aldarondo (Spanyolország):

Teremtmények eredete
73.
Floris KAAYK (Hollandia):

74.
Tom SCHROEDER (USA):
Bike Race  12 min.

75.
Bertrand & Serban (Franciaország):
Asomnie  7 min.

76.
Edouard Salier (Franciaország):

77.
Quayola (Franciaország / Egyesült Királyság):
Strata #3  7 min.

78.
Alena KRIZENECKY (Franciaország):
Blub Blub  2 min.

79.
Quay Brothers (Lengyelország):
Maska  24 min.

Logorama
80.
H5 (François Alaux, Hervé de Crécy, Ludovic Houplain) (Franciaország):
Logorama  16 min.

A lány és a vadász
81.
Jadwiga KOWALSKA (Svájc):

82.
BUCSI Réka, VARGA Petra (Magyarország):
Mime Appétit  2 min.

83.
Nicolas BIANCO LEVRIN & Julie REMBAUVILLE (Franciaország):
Ben Hora  4 min.

Szofitaland
84.
TARI Zsófia (Magyarország):
Szofitaland  5 min.

XXI. század
85.
Arjan BRENTJES (Hollandia):

Tépj szét!
86.
Agnieszka Borowa (Lengyelország):

87.
Jono CANDLISH-WILSON (Egyesült Királyság):
Judgement Day  4 min.

88.
Mihai SURUBARU (Románia):

89.
Timo VAITTINEN (Finnország):
Demonic style  1 min.

90.
Gilles CUVELIER (Franciaország):
Love Patate  13 min.

91.
Martin WALLNER & Stefan LEUCHTENBERG (Németország):

92.
Sylvain CAPPELLETTO (Franciaország):
Septimana  4 min.

Kapcsolat
93.
BÓNÉ Péter (Magyarország):
Kapcsolat  2 min.

94.
Jean-Sébastien VERNERIE & Virgile TROUILLOT (Franciaország / Kanada):

95.
Mayumi NISHIJIMA (Japán ):
Cards  1 min.

96.
Stephen IRWIN (Egyesült Királyság):
Horse Glue  7 min.

97.
Mayumi NISHIJIMA (Japán):
Map of mind  4 min.

Keringő
98.
Maria KORPORAL (Olaszország):

99.
Patricia STROUD (Franciaország):

100.
Dino KRPAN (Horvátország):

101.
Edmunds JANSONS (Lettország):

102.
Elodie RIVALAN (Franciaország):
Inspiração  11 min.

103.
Peter BUDINSKý (Szlovákia, Belgium):
Bird of Prey  4 min.

104.
Simeon SOKEROV (Bulgária):
5 pati  10 min.

105.
Andrej KOLENčÍK (Szlovákia):

106.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):

Sakk
107.
OROSZ István (Magyarország):
Sakk  6 min.

108.
Marcel SCHRÖDER & Melanie REICHMANN (Németország):

A lagúna, a víz és a férfiak
109.
Manuel MATOS BARBOSA (Portugália):

110.
Claudio JORDAO & Nelson MARTINS (Portugália):
Conto do Vento  12 min.

111.
Eunjung HWANG (USA):

112.
Izabela PLUCINSKA (Lengyelország / Németország):
Esterhazy  25 min.

113.
Kartika MEDIANI (USA):
Breath  4 min.

114.
Bob DEAVER (USA):
Test Anxiety  4 min.

Edward
115.
BOGDÁN Zoltán (Magyarország):
Edward  9 min.

Ceruzával írva
116.
Yaron BAR (Izrael):

117.
Toshikazu ISHII (Japán):

Százszorszépszedő
118.
Enrique García & Rubén Salazar (Spanyolország):

119.
Claudio SÁ (Portugália):

A gyűlölet ösvényei
120.
Damian NENOW (Lengyelország):

Szerencsétlenség
121.
Collective Camera-etc (Belgium):

122.
GÉVAI Bálint (Magyarország):
Fényszórók  3 min.

123.
Diego ELÍAS BASURTO (Peru):
El Agujero  17 min.

A hentes zsebrádiója
124.
ULRICH Gábor (Magyarország):

125.
RIEDL Katalin (Magyarország):
Örökre való  11 min.

Walkman szindróma
126.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

A nagy szürke gébics
127.
Chintis LUNDGREN (Észtország):

128.
Anssi KASITONNI (Finnország):
Masa  11 min.

129.
Vincent RICHARD (Franciaország):

130.
Jon FRICKEY & Till PENZEK (Németország):

131.
Kate JESSOP (Egyesült Királyság / Olaszország):

Sunset utcai ikrek
132.
Marc RIBA & Anna SOLANAS (Spanyolország):

Érintés
133.
CAKÓ Ferenc (Magyarország):
Érintés  6 min.

134.
Daniela KRAJčOVÁ (Szlovákia):
Blue Red  6 min.

135.
Anatoliy LAVRENISHIN (Franciaország / Ukrajna):

136.
VÁCZ Péter (Magyarország):
Patakiskola  2 min.

137.
Tim ROMANOWSKY (Németország):
Peanuts  5 min.

Mézes Mázos
138.
TÓTH Luca & JURIK Kristóf (Magyarország):
Mézes Mázos  3 min.

Sodrás
139.
SZABÓ Dorottya (Magyarország):
Sodrás  4 min.

140.
Claude Duty (Franciaország):
Civilisation  4 min.

141.
Ingo SCHILLER (Németország):
Catt  4 min.

142.
Henrik Malmgren MALMGREN (Dánia):
The Guest  7 min.

143.
Mária OµHOVÁ (Szlovákia):
Drum and Bass  5 min.

144.
Pawel KRYSZAK (Lengyelország):
B-1033  5 min.

145.
Rafał ŁOBODZIńSKI (Lengyelország):
Kołysanka  10 min.

Szent Péter dáciája
146.
KREIF Zsuzsanna (Magyarország):

147.
Fred JOYEUX (Franciaország):

148.
Gladys MARIOTTO (Brazília):

149.
Nieto (Franciaország):

150.
NIETOV (Franciaország):
Lazarov  5 min.

151.
Elsa BREHIN, Raphaël CALAMOTE, Mauro CARRARO, Maxime CAZAUX, Emilien DAVAUD, Laurent MONNERON, Axel TILLEMENT (Franciaország):
Muzorama  3 min.

152.
Patrick JEAN (Franciaország):
Pixels  2 min.

153.
NOBRAIN (Franciaország):
The Gloaming  14 min.

154.
Ben MITCHELL (Egyesült Királyság):

155.
NOMINT (Görögország):

156.
Marie AYME, Martin BRUNET, Alexandre CAZALS, Sébastien DE OLIVEIRA BISPO, Fabrice FITENI, Mathieu GARCIA, Alexandre VIAL (Franciaország):
Cosmic Jungle  5 min.

157.
David JANSEN (Németország):
I don't care  5 min.

158.
Remy DUPONT, Gaspard ROCHE, Paulin COINTOT, Paul Emile BOUCHER, Benjamin FLOUW, Antoine ROBERT (Franciaország):
Evasion  4 min.

159.
Gary FOUCHY, Jeremy GUERRIERI, Paul JAULMES, Nicolas LEROY, Leslie MARTIN, Maud SERTOUR, Alexandre TOUFAILI (Franciaország):
L'Inventeur  4 min.

160.
Tarik SALEH (Svédország):
Metropia  86 min.

161.
Jean-Claude ROZEC (Franciaország):

Ill Nino
162.
KÁDÁR Róbert (Magyarország):
Ill Nino  4 min.

163.
Peiman DEHGHANI (Irán):

164.
Loris ACCARIES, Guillaume CUNIS, Rémy DUPONT, Gaël FALZOWSKI, Arnaud JANVIER, Audrey JANVIER, Vincent TONELLI (Franciaország):
Tattoo xxl  4 min.

165.
Omer ERLICH (Izrael):
Dance With Me  5 min.

166.
Mehrzad SHORAKI & Abdollah HONARDAR (Irán):
Young Physician  18 min.

167.
Alexei GUBENCO (Románia):

Insequence & Végtelen
168.
Mir Kian ROSHANNIA (Irán):

169.
Erik van SCHAAIK (Hollandia):
Pik  2 min.

170.
Maria KORPORAL (Olaszország):
Desert Tree  2 min.

171.
Huseyin BULUT (Törökország):
Vol  2 min.

172.
Charles KLIPFEL & Quentin CARNICELLI (Franciaország):

173.
Daan SPRUIJT (Hollandia):

174.
Heidi STOKES (Egyesült Királyság):

175.
Catya PLATE (USA):
The Reading  21 min.

176.
Leslie SUPNET (Kanada):

177.
Irina GOLINA -SAGATELIAN (Izrael):
Lunch  1 min.

178.
Irina GOLINA-SAGATELIAN (Izrael):
Leshii  3 min.

179.
Tom MADAR, Emlly NOY, Inbar ROTSTEIN (Izrael):
Madregot  8 min.

180.
Li ZHIYONG (Kína):

181.
Luo Yi YU (Kína):

182.
Milan TRENC (Horvátország):
Samoća  8 min.

183.
Yuval NATHAN & Merav NATHAN (Izrael):

184.
Allison CRAIG (USA):
Barko  8 min.

185.
Michele SANTINI (Olaszország):
Wool & Water  3 min.

186.
Palacio ROJO (Spanyolország):
Emotistory  6 min.

187.
Mauri LEHTONEN (Finnország):

188.
Claire BAUDEAN, Ludovic HABAS, Mickaël KREBS, Julien LEGAY, Chao MA, Florent ROUSSEAU, Caroline ROUX, Margaux VAXELAIRE (Franciaország):
Rubika  4 min.

189.
Vivien EBRAN, Julien GERAERT, Victoria JARDINE, David LACAILLE (Franciaország):

190.
Yohann AUROUX-BERNARD, Romain BORREL, Paulin COINTOT, Boris CROISE, Nicolas LOUDOT, Benjamin RABASTE, Gaspard ROCHE, Yoan SENDER (Franciaország):
Modern Spleen  4 min.

191.
Jaroslaw KONOPKA (Lengyelország):
Underlife  8 min.

192.
Boris Dolenc (Szlovénia):

Sáiva
193.
Tuva Synnevåg (Norvégia):
Sáiva  9 min.



táncfilm


1.
Sonia BUCHMAN (Franciaország):
Le faux pas  20 min.

Másodperc
2.
Guusje KAAYK (Hollandia):

3.
Tali GOLDRING (Izrael):

Magányos tangó
4.
Billy COWIE (Egyesült Királyság):

Egyensúly
5.
GÖRÖGH Árpád (Magyarország):

6.
Carlos DITTBORN CALLEJAS (Chile):
KorpuNater  6 min.

Antitézis
7.
Natalia de la VEGA (Argentína):

Tévedés Motel
8.
Chrissie PARROT (Ausztrália):

9.
GAÁL Mariann (Magyarország):
Barbakán  9 min.

Varázslat
10.
Tomek WYSOKINSKI (Lengyelország):

Emlékezetből
11.
GAÁL Mariamm & REICH Dániel (Magyarország):
Emlékezetből  10 min.



zenefilm


1.
Simon MEDARD (Belgium):

3.
Ronit MERANDA, Jacob GARBER, Tim BAMBER (Egyesült Királyság):

Kávé és cigi
4.
Jana Magdalena KEUCHEL & Daniel WACKER (Németország):

5.
Antoine ARDITTI (Franciaország):

6.
SEBESTYÉN Gergely (Magyarország):

7.
Marie LOSIER (USA):
Cet Air La  3 min.

8.
Davis SIMANIS, Gints GRUBE (Lettország):
Pasaules skana  62 min.

Csókolj meg!
9.
Vincent DIDEROT (Franciaország):

Madárbarátok
10.
Lisa DREWES (Németország):

11.
Christian CASCIO (Franciaország):

12.
Roberto Gabriel DOVERIS REYES, Nicolás GUZMÁN MARTÍNES (Chile):

A táncos szédülése
13.
Alphonsine DAVID (Franciaország):

14.
Joachim AUST (Németország):
Go Away  4 min.

15.
Danny WINKLER & Emilia LOSEVA (Egyesült Királyság / India):

16.
Danny WINKLER & Emilia LOSEVA (Egyesült Királyság / India):
Than  27 min.

Varázslat
17.
Tomek WYSOKINSKI (Lengyelország):

Fehér hattyú
18.
Sil van der WOERD (Hollandia):

19.
Marie LOSIER (USA):

20.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
Dance 0 - 19  3 min.

21.
Jonathan BOHANE (Egyesült Királyság):
Addiction  3 min.

22.
Benoit JACQUOT & Louise NARBONI (Franciaország):
Werther  162 min.

23.
Gérald CAILLAT (Franciaország):
L'art de Chopin  52 min.

24.
Dante J JAMES & Olivier SIMONNET (Franciaország):

25.
Aleksey NIKOLSKY & Andrew ZEY (USA):

26.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

Napozz holddal- a Kispálfim
27.
MERÉNYI Dávid (Magyarország):



KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák