www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu
etnik Archív
2019. május SzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsP Aktuális program:
2019.05.20.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Beérkezett filmek

MEDIAWAVE 2019


Afganisztán Afghanistan Albania Algeria Anglia Angola Argentína Armenia Australia Austria Ausztrália Ausztria Azerbajdzsán Banglades Bangladesh Belarus Belgium Belorusszia Bisszau- Gínea Bolivarian Republic of Bosnia and Herzegovina Bosznia- Hercegovina Brazil Brazília Bulgária Burkina Faso Canada Chad Chile China Colombia Costa Rica Croatia Csehország Cyprus Czech Republic Dánia Dél- Kórea Dél-Korea Denmark Dominican Republic Ecuador Egyesült Államok Egyesült Királyság Egyiptom Egypt Estonia Észtország Ethiopia Finnország France Franciaország Francicaország Fülöp-szigetek Germany Ghana Görögország Greece Grúzia Hollandia Hong Kong Hong- Kong Horvátország Hungary Iceland India Indonesia Irak Iran Iraq Ireland Írország Islamic Republic of Israel Italy Izrael Japán Kanada Katar Kazahsztán Kazakhstan Kenya Kína Kirgizisztán Kolumbia Korea Kuba Latvia Lebanon Lengyelország Lettország Libanon Lithuania Litvánia Macedónia Magyaroroszág Magyarország Malaysia Mali Malta Mexico Mexikó Moldova Monakó Montenegró Morocco Mozambik Myanmar Nagy Britannia Nagy- Britannia Namibia Németország Nepal Netherlands New Zealand Nigeria Norvégia Norway Not Specified Olaszország Örményország Ororszország Oroszország Pakistan Palestine Peru Philippines Poland Portugal Portugália Republic of Réunion Románia Russian Federation Saudi Arabia Senegal Serbia Singapore Slovakia Slovenia South Africa Spain Spanyolország Sri Lanka State of Svájc Svédország Sweden Switzerland Syrian Arab Republic Szerbia Szingapúr Szíria Szlovákia Taiwan Tanzania Thaiföld Thailand the former Yugoslav Republic of Törökország Tunézia Tunisia Turkey Uganda Ukraine Ukrajna United Arab Emirates United Kingdom United Republic of United States Uruguay USA Üzbegisztán Venezuela Viet Nam

1.
Gholamreza JAFARI (Afganisztán, Irán):

2.
Ehsan Hamidzada (Afghanistan):
 6

3.
Hassan Moosavi (Afghanistan):
 8

4.
Hassan Moosavi (Afghanistan):
 3

5.
Mahbuba Hashemi (Afghanistan):
 2

6.
saraj bayat (Afghanistan):
 5

7.
Sayed Ahmad Hassan Moosavi (Afghanistan):
 3

8.
Sayed Ahmad Hassan Moosavi (Afghanistan):
 10

9.
Sayed Ahmad Hassan Moosavi (Afghanistan):
 10

10.
Eneos Çarka (Albania):
 8

11.
Mustapha Benghernaout (Algeria):
 1

12.
KHALED EL KEBICH (Algeria):

14.
(Angola):
 6

15.
Nuno Barreto (Angola):

16.
Nuno Barreto (Angola):

17.
(Angola):

18.
Joel CORTINA SUÁREZ (Argentína):

19.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Ciudadanos  1 min.

20.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Ciudades  1 min.

21.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Habitantes  1 min.

A Másik Varázslat
22.
Leandro BARTOLETTI (Argentína):

Refusilo
23.
Carlos LEMA (Argentína):
Refusilo  23 min.

24.
Ileana Andrea GÓMEZ GAVINOSER (Argentína):
Urbes Voyeur  1 min.

25.
Agustín Sánchez Ordó?ez (Argentina):
 30

26.
Cynthia Gabrenja (Argentina):
 2

27.
Diego Mandelman (Argentina):
 6

28.
ILEANA ANDREA GÓMEZ GAVINOSER (Argentina):
 1

29.
Martin Schurmann (Argentina):
 2

30.
Julian Reboratti (Argentina):

31.
Cez Comerci (Argentina):

32.
David Eira Pire, Carla Scolari (Argentina):

33.
Franco Lombardi (Argentina):

34.
Martin Emiliano Diaz (Argentina):

35.
Sergio Armand (Argentina):

36.
Florencia Wehbe (Argentina):

37.
Cecilia Miljiker (Argentina):

38.
Gabriela Clar (Argentina):

39.
Manne (Armenia):
 20

40.
Arsen Arakelyan (Armenia):

41.
Shogher Petrosyan (Armenia):

42.
Ashley Young (Australia):
 2

43.
Gerardo Chierchia (Australia):
 17

44.
james hyams , josh reid (Australia):
 5

45.
Leanne Hanley (Australia):
 8

46.
Michael Linhart (Australia):
 11

47.
Natasha Cantwell (Australia):
 2

48.
Natasha Cantwell (Australia):
 2

49.
Radheya Jegatheva (Australia):
 8

50.
Radheya Jegatheva (Australia):
 8

51.
Shannon Meilak (Australia):
 6

52.
Basile Vignes (Australia):

53.
Léa Fabreguettes (Australia):

54.
(Austria):
 17

55.
Dave Lojek (Austria):
 3

56.
Dave Lojek (Austria):
 5

57.
Grzegorz Kielawski, Alexander Bayer (Austria):
 7

58.
Hermann Leitner (Austria):

59.
Dave Lojek (Austria):

60.
Dave Lojek (Austria):

61.
Dave Lojek, Hermann Leitner (Austria):

62.
Gary Bramil (Austria):

63.
Shannon MEILAK (Ausztrália):

64.
Dennis TUPICOFF (Ausztrália):
Still Alive  6 min.

65.
Johannes GIERLINGER (Ausztria):

66.
Md.Ariful ISLAM (Banglades):
Sensitive  8 min.

67.
KM Taj-Biul Hasan, Ms. Novera Hasan Nikkon , Ms. Shyfoon naher (Bangladesh):
 29

68.
Faridul Ahasan Shourav (Bangladesh):
 4

69.
Faridul Ahasan Shourav (Bangladesh):
 10

70.
Joseph Mehedi (Bangladesh):
 8

71.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 15

72.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 18

73.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 33

74.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 18

75.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 17

76.
KM Taj-Biul Hasan (Bangladesh):
 20

77.
Md Zahirul Hassan (Bangladesh):
 34

78.
Md. Abid Mallick (Bangladesh):
 6

79.
Md. Abid Mallick (Bangladesh):
 14

80.
Sumsuddin Ahmed Shiblu (Bangladesh):
 17

81.
Faridul Ahasan Shourav (Bangladesh):

82.
Faridur Rahman (Bangladesh):

83.
Alexander Zubovlenko (Belarus):
 30

84.
Caroline Poisson (Belgium):
 25

85.
Steffen Geypens (Belgium):
 15

86.
Michael Bier (Belgium):

87.
Francois Thoolen (Belgium):
2FAST4U  26

88.
Sarah VANAGT (Belgium):

89.
Thierry DORY (Belgium):
Avenue Louise  29 min.

90.
Grégoire VERBEKE (Belgium):
Bjeshkë  15 min.

91.
Gerlando INFUSO (Belgium):
By(e) Love  19 min.

92.
Adriana DA FONSECA (Belgium):
Capote Percée  22 min.

93.
Guy-Marc HINANT (Belgium):

94.
Mounir BEN BACHIR (Belgium):

95.
Enrico TURCI (Belgium):

Egy kislány
96.
Jeannice Adriaansens (Belgium):

97.
Capucine LATRASSE (Belgium):
Fer de lance  4 min.

98.
Gabriel VANDERPAS  (Belgium):

Jacotolocotoc
99.
Thomas SECAZ (Belgium):
Jacotolocotoc  12 min.

KA
100.
Claudio CAPANNA (Belgium):
KA  10 min.

101.
Güldem Durmaz (Belgium):

102.
Ingrid Heiderscheidt HEIDERSCHEIDT (Belgium):

Lagúna
103.
Mathieu LABAYE & Hannah LETAïF (Belgium):

104.
Flore BLEIBERG (Belgium):
Le Ventre Vide  14 min.

105.
Mathieu MORTELMANS & Cécile DELBERGHE (Belgium):
Les Naufragés  15 min.

106.
BALOJI (Belgium):

107.
Olivier PAIROUX (Belgium):
Puzzle  20 min.

108.
Effi & Amir (Belgium):

109.
Thomas VAN ZUYLEN (Belgium):

110.
Frederik CARBON (Belgium):
Sunnyside  72 min.

111.
Simon MEDARD (Belgium):
The Call  4 min.

112.
Sharon SCHIEVERS (Belgium):
The Essor  33 min.

113.
Nina LASSILA (Belgium):
The Trophy  3 min.

114.
Dimitri PETROVIC & Maxime JENNES (Belgium):
The Way Back  66 min.

Egy kicsit
115.
Carl ROOSENS (Belgium):

116.
Delphine GIRARD (Belgium):
Une Sœur  17 min.

117.
Catherine COSME (Belgium, Franciaország):
Famille  25 min.

118.
Valéry ROSIER & Méryl FORTUNAT-ROSSI (Belgium, Franciaország):
La Grand-Messe  70 min.

119.
Jorge DE LEÓN (Belgium, Franciaország):
Mitra  80 min.

120.
Bruno TONDEUR (Belgium, Franciaország):

121.
Shantala PèPE (Belgium, Franciaország):

122.
Juanita ONZAGA (Belgium, Kolumbia):

123.
Ekaterina TARASOVA (Belorusszia):

124.
Volha KOIRA (Belorusszia):

125.
Denis SOROKA (Belorusszia):

126.
Denis SOROKA (Belorusszia):

127.
Denis SOROKA (Belorusszia):
Я убиваю  19 min.

128.
Liuba ZEMTSOVA (Belorusszia):
Mesto losky  52 min.

129.
Pilar Palomero (Bosnia and Herzegovina):

130.
Nedim LONCAREVIC (Bosznia- Hercegovina):

131.
Vado VERGARA (Brazília):
Flores  17 min.

132.
Leandro AFONSO (Brazília):

133.
ALCEU BETT (Brazil):
 20

134.
Anny Stone (Brazil):
 16

135.
Barbara Fuentes (Brazil):
 15

136.
Calebe Lopes (Brazil):
 18

137.
Hilda Lopes Pontes (Brazil):
 18

138.
Klaus Hastenreiter (Brazil):
 20

139.
Livia Perini (Brazil):
 16

140.
MaicknucleaR (Brazil):
 5

141.
Marco T. Alves (Brazil):
 11

142.
Matheus Borgatto (Brazil):
 2

143.
Matheus Borgatto (Brazil):
 4

144.
Matheus Borgatto (Brazil):
 3

145.
PAOLA MALLMANN E EUGENIO BARBOZA (Brazil):
 26

146.
Renan Brand?o (Brazil):
 20

147.
Samuel Carvalhé (Brazil):
 9

148.
Samuel Carvalhé, Samuel Carvalhé (Brazil):
 1

149.
Pedro Ribeiro (Brazil):

150.
Breno Soares (Brazil):

151.
Juliana Chagas (Brazil):

152.
CAIO CORTONESI (Brazil):
Asra  15

153.
CAIO CORTONESI (Brazil):
Asra  15

154.
Bill Szilagyi (Brazil):

155.
Renato Benites (Brazil):
Bicho  20

156.
Roberto Oliveira (Brazil):

157.
Bill Szilagyi (Brazil):

158.
COELHO DE MORAES (Brazil):

159.
Julio Castro, Vlamir Cruz (Brazil):

160.
EDSON LEMOS AKATOY (Brazil):

161.
BRUNA SCHELB CORR?A (Brazil):
IMO  67

162.
COELHO MORAES (Brazil):

163.
Carlos Adelino (Brazil):

164.
Rafael Irineu (Brazil):
Majur  20

165.
THIFFANY CARVALHO (Brazil):

166.
Thomás Ottoni (Brazil):

167.
SERGIO SPINA (Brazil):

168.
GABRIEL MOTTA (Brazil):

169.
COELHO DE MORAES (Brazil):

170.
Gabriel Orlando Matos de Lima, Victória Abrelina Pereira Marques (Brazil):

171.
Hilda Lopes Pontes (Brazil):

172.
Adriel Nizer Silva (Brazil):

173.
Matheus Borgatto (Brazil):

174.
Gustavo Hon (Brazil):

175.
Débora Zanatta, Estevan de la Fuente (Brazil):

176.
Beatriz Bidinotti (Brazil):

177.
(Brazil):

178.
FILIPI SILVEIRA (Brazil):

179.
Iara Magdaleno (Brazil):
Zoé  20

180.
Stephan GANOFF (Bulgária):
Preobrazhenie  20 min.

181.
Lyubo Yonchev (Bulgaria):
 15

182.
Marieta Petchanska (Bulgaria):
 27

183.
Victoria Karakoleva (Bulgaria):
 27

184.
Iara Lee (Burkina Faso):
 72

185.
Benjamin Rouse (Canada):
 15

186.
Bernardo Villarreal (Canada):
 20

187.
David Latreille (Canada):
 3

188.
Farshad Khalilpour (Canada):
 20

189.
Jack belhumeur (Canada):
 1

190.
Jack Belhumeur (Canada):
 7

191.
Jay Reid (Canada):
 13

192.
Jesse Pickett (Canada):
 12

193.
Johan Lindholm (Canada):
 7

194.
John Graham (Canada):
 7

195.
Kasey L (Canada):
 18

196.
Kenneth J Harvey (Canada):
 7

197.
Kenneth J Harvey (Canada):
 9

198.
Kenneth J Harvey (Canada):
 72

199.
Liz Kennedy (Canada):
 23

200.
Maya Maj (Canada):
 2

201.
Michael Robertson (Canada):
 4

202.
Miguel Quintero (Canada):
 9

203.
Peter Campbell (Canada):
 9

204.
Phil Hoffman (Canada):
 59

205.
Rachel Facchini (Canada):
 4

206.
Sinziana Corozel (Canada):
 12

207.
Trista Suke (Canada):
 61

208.
Weiye Su (Canada):
 8

209.
Alain Boisvert (Canada):

210.
Bentley Brown (Chad):

211.
Sebastián Nemo Arancibia. (Chile):
 19

212.
Felipe ELGUETA & Ananké PEREIRA (Chile):
Snap  20 min.

213.
??? (China):
 8

214.
Lam Can-zhao (China):
 60

215.
Rui Niu (China):
 6

216.
Rui Niu (China):
 6

217.
TONG Wenfeng (China):
 20

218.
Wang Daotian (China):
 10

219.
Wang Daotian (China):
 3

220.
Wang Daotian (China):
 5

221.
Wang Daotian (China):
 4

222.
WEI Shujun (China):
 15

223.
Xuetong Zhao (China):
 12

224.
Yihao Gu (China):
 12

225.
Zhang Hangshuo (China):
 17

226.
Quanyong Bi (China):
??  8

227.
Yan Lu (China):
??  15

228.
Jieyue YU (China):
?????  58

229.
Burak Kum (Colombia):
 3

230.
Lina Maria Rivera (Colombia):

231.
DANIEL NEGRETE (Colombia):

232.
DANIEL NEGRETE (Colombia):

233.
Alejandro Fetecua Bernal (Colombia):

234.
Andres Jimenez (Costa Rica):

235.
Barbara Vekarić (Croatia):
 18

236.
Barbara Vekaric (Croatia):
 4

237.
Lana Šarić (Croatia):
 40

238.
Mario Brkić (as Kventin Valgo) (Croatia):
 20

239.
Matija Mateš (Croatia):
 3

240.
Andrej REHAK (Croatia):
Bobo  14 min.

241.
Marko Šantić (Croatia):

242.
Goran Ribarić (Croatia):

243.
Marin Pavelić (Croatia):

244.
Zbysek SEMELKA (Csehország):

245.
Jan SVATOS (Csehország):

246.
Martin SUCHANEK (Csehország):

247.
Theodora REMUNDOVA (Csehország):

248.
Sarka MAIXNEROVA (Csehország):

249.
Pavel KřEMEN (Csehország):
Milda  75 min.

250.
Jiří HAVLÍčEK & Ondřej NOVÁK (Csehország):
Rekonstrukce  16 min.

251.
Karel JANAK (Csehország):

252.
Anna KRYVENKO (Csehország, Lettország, Szlovákia):

253.
(Cyprus):
 5

254.
Müge Günay (Cyprus):
 10

255.
Stavros Mitidis (Cyprus):
 20

256.
Kiril Todorov (Czech Republic):
 15

257.
Rikke Alma KROGSHAVE PLANETA (Dánia):
Bacchus  5 min.

258.
Signe TVEITAN (Dánia):

259.
Philip Louis PIAGET RODRIGUEZ (Dánia):
Reverie  7 min.

260.
Jeremie BECQUER (Dánia):
Vermine  6 min.

261.
Sungbin BYUN (Dél- Kórea):
손과 날개  17 min.

262.
Jasmine KO & Nathan KO (Dél- Kórea):
Granny's War  7 min.

263.
Hyun-shin MO (Dél- Kórea):
Kukkwanggyohoe  67 min.

264.
Yong-jin LEE (Dél- Kórea):
Loaded Gun  18 min.

265.
David Anthony SANT (Dél- Kórea, Ausztrália):
Interspersed  4 min.

266.
SHON KIM (Dél-Korea / USA / Portugália):

267.
SHON KIM (Dél-Korea / USA / Portugália):

268.
Eskild Krogh (Denmark):
 9

269.
Henrik Bjerregaard Clausen (Denmark):
 5

270.
Mahdi Fleifel (Denmark):
 15

271.
Rasmus Sandager (Denmark):

272.
Humberto Vallejo (Dominican Republic):
Chanel  10

273.
Humberto Vallejo (Dominican Republic):
Chanel  10

274.
Arturo Hortas (Ecuador):

275.
Arturo Hortas (Ecuador):

276.
Tyler MACRI & Sophia FEUER (Egyesült Államok):

277.
Brian RATIGAN (Egyesült Államok):
Dull Hope  3 min.

278.
Tyler MACRI (Egyesült Államok):

Ikonok
279.
Ronnie CRAMER (Egyesült Államok):

280.
Steven SUBOTNICK (Egyesült Államok):
Strange Fish  4 min.

281.
Jennie ALLEN (Egyesült Államok):
The Clinic  15 min.

282.
Geraint EDWARDS (Egyesült Királyság):
Act II: Scene II  117 min.

Ugató
283.
jamal AMIN (Egyesült Királyság):

284.
Quino PINERO (Egyesült Királyság):

285.
Lidia LIDIA (Egyesült Királyság):

286.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):

287.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Mankind  13 min.

288.
Terry SILVESTER (Egyesült Királyság):

289.
Jay Kevin COMPOSTA (Egyesült Királyság):

290.
Duane UBA (Egyesült Királyság):

291.
Leo CRANE (Egyesült Királyság):
The Foundling  1 min.

292.
Rhea STORR (Egyesült Királyság):

293.
James EVERETT (Egyesült Királyság):
THE MOOR  11 min.

294.
Jonathan HODGSON (Egyesült Királyság, Franciaország):
Roughhouse  16 min.

295.
Hong Yane WANG & Hua WANG (Egyesült Királyság, Kína):
冰消瓦解  1 min.

296.
Hong Yane WANG & Hua WANG (Egyesült Királyság, Kína):

297.
Hong Yane WANG & Hua WANG (Egyesült Királyság, Kína):
Ice Breakers  2 min.

298.
Yasser SHAFIEY (Egyiptom):

299.
Kareem HUSSEIN (Egyiptom):

A csendes méh
301.
Mohamed MOWAFI (Egyiptom):

302.
ashraf farouk (Egypt):
 12

303.
Omar El-Hambouly (Egypt):
 1

304.
???? ???? ??? ????? (Egypt):
??????  6

305.
Ahmed Badr Karram (Egypt):
??????  8

306.
Mohamed Mowafi (Egypt):

307.
Andres Tenusaar (Estonia):
 8

308.
Francesco Rosso (Estonia):

309.
Mattias Mälk (Estonia):

Egy ragyogó elme bemutatása négy felvonásban
310.
Morten Tšinakov, Lucija Mrzljak (Észtország):

300 g/m2
311.
Kamila KUCIKOVA (Észtország):
300 g/m2  6 min.

312.
Jaanis VALK (Észtország):

Élet24
313.
Kristjan HOLM (Észtország):

Az érzékelés falai között
314.
Pablo MARTÍNEZ BALLARÍN (Észtország):

315.
Martinus KLEMET (Észtország):
Inglitrompet  3 min.

Lembri Uudu
316.
Eeva MäGI (Észtország):
Lembri Uudu  25 min.

317.
Karin LEIVATEGIJA (Észtország):
TBA  38 min.

Teofrastus
318.
Sergei KIBUS (Észtország):
Teofrastus  15 min.

Rodeo
319.
Raimo JõERAND (Észtország, Finnország):
Rodeo  74 min.

320.
Dagmawi Zemed (Ethiopia):
 40

Ashen az emlékezet folyója
321.
Ronaldo S. Vivo Jr., Ronnel S. Vivo (Fülöp-szigetek):

Mr. Whistle
322.
Arjanmar Rebeta (Fülöp-szigetek):

323.
Ronaldo VIVO & Ronnel VIVO (Fülöp-szigetek):

324.
Carlo FRANCISCO MANATAD (Fülöp-szigetek, Szingapúr, Olaszország):

325.
Katariina RäTY (Finnország):
Blind  6 min.

326.
Marja HELANDER (Finnország):

327.
Elina OIKARI (Finnország):
Govadas  9 min.

A feje
328.
Emma LOUHIVUORI (Finnország):

329.
Jukka SILOKUNNAS (Finnország):
Hei Vaan!  1 min.

330.
Elli VUORINEN (Finnország):

331.
Kalle RAITTILA (Finnország):
Kotouttajat  22 min.

332.
Sami VAN INGEN (Finnország):
Polte  15 min.

333.
Risto-Pekka BLOM (Finnország):
Pysäyttäjä  5 min.

334.
Katariina Räty & Mia JAATINEN (Finnország):
Second Illusion  13 min.

335.
ADELE OUTIN (France):
 16

336.
Adrian Moyse, Maxime Lindon (France):
 11

337.
Ana?s Desmond (France):
 3

338.
Benjamin Barthélémy (France):
 9

339.
BOUGE Alexandra (France):
 6

340.
BOUGE Alexandra (France):
 6

341.
Bouge Alexandra (France):
 1

342.
Bouge Alexandra (France):
 1

343.
BOUGE Alexandra (France):
 10

344.
BOUGE Alexandra (France):
 8

345.
BOUGE Alexandra (France):
 2

346.
Bouge Alexandra (France):
 11

347.
Bouge Alexandra (France):
 35

348.
Bouge Alexandra (France):
 2

349.
Bouge Alexandra (France):
 2

350.
Bouge Alexandra (France):
 1

351.
BOUGE Alexandra (France):
 2

352.
BOUGE Alexandra (France):
 5

353.
BOUGE Alexandra (France):
 5

354.
BOUGE Alexandra (France):
 5

355.
BOUGE Alexandra (France):
 4

356.
BOUGE Alexandra (France):
 2

357.
Bouge Alexandra (France):
 2

358.
Bouge Alexandra (France):
 1

359.
BOUGE Alexandra (France):
 1

360.
Clara Cardon (France):
 30

361.
Dayan David Oualid, Luc Finalteri, Maxime Roux (France):
 4

362.
Dominique Tellier (France):
 2

363.
Enzo YSAH (France):
 9

364.
Estelle CARBONNEAU (France):
 4

365.
Francois Vogel (France):
 5

366.
GOURLAN Patrick (France):
 0

367.
Hadi Moussally (France):
 11

368.
Jaad Gaillet (France):
 21

369.
jean-marie villeneuve (France):
 20

370.
JULIEN CHARPIER (France):
 8

371.
JULIEN CHARPIER (France):
 16

372.
Laura Rembault (France):
 5

373.
Mounir Otai, Yoro Mbaye (France):
 15

374.
Tellier Dominique (France):
 4

375.
Stéphane Bouche (France):

376.
Hugo de Magalhaes, Evéra Chapel, Gabriel Richaud, Aubin Kubiak, Louison Franque, Mélissa Evrard-Nadaud (France):

377.
Antoine Giorgini (France):

378.
Marianna Francese, Jaad Gaillet (France):

379.
Kaméla Bentouati, Amandine Dazin (France):
Amenti  4

380.
Timothey Delhaize, Alexis Maerten, Aurélia Tron, Orane Laffra, Zoé Devise (France):

381.
Nicolas Gerifaud (France):

382.
Pascal Marc (France):

383.
Marie-Agn?s Viala (France):

384.
Dimitri Castiglioni, Clément Le Couviour (France):

385.
Pascal Tessaud (France):

386.
Stéphanie Lansaque , François Leroy (France):

387.
Fontaine (France):
DayS  4

388.
Michaël Barocas (France):

389.
Jordan Damour (France):

390.
Pierre-Louis Umdenstock (France):

391.
François Vogel (France):

392.
Julien Salinier (France):

393.
Julien Salinier (France):

394.
Simon Giraud (France):
Ichnos  6

395.
Léa Fabreguettes (France):

396.
Lisette Pires, Rosine Kaboré (France):

397.
Louis Liébert (France):

398.
Lucas Lermytte, Simon Krieger, Mathilde Dugardin, Simon Ameye, Antoine Dupriez, Thibaud Colin (France):
Kim  5

399.
Léo Fontaine (France):

400.
ROY CLÉMENT (France):

401.
ROY CLÉMENT (France):

402.
ROY CLÉMENT (France):

403.
Alexis Pinot, Charles Deroo, Astrid Loviny, Laurine Langlet, Maxime Van Camp (France):

404.
Pascal Tessaud (France):

405.
Aurélien Laplace (France):

406.
Joanna Lurie (France):

407.
Quentin Baillieux (France):

408.
Jerome Boulbes (France):

409.
Nolwenn Roberts (France):

410.
Léa Fabreguettes (France):

411.
Tamain Ma?té (France):

412.
Marion Balac (France):

413.
ROMAIN RAMPILLON (France):

414.
(France):

415.
CLÉMENT ROY (France):

416.
CLÉMENT ROY (France):

417.
CLÉMENT ROY (France):

418.
Ines Sedan (France):

419.
Ambre Rambaud (France):
Meute  20

420.
?ve-Chems de Brouwer (France):

421.
Sandralee Zinzen, Nicolas Nivesse (France):

422.
(France):

423.
Léa Fabreguettes (France):

424.
Adrien Bourcier, Louise Duveau, Charlotte Thiriez, Rémi Fumery, Justin Lauridant, Massimo Partipilo, Clément Sagnier, Mariane Vanhoed (France):

425.
CLÉMENT ROY (France):

426.
CLÉMENT ROY (France):

427.
CLÉMENT ROY (France):

428.
Anatole Pigot (France):

429.
Laureline Paul-Constant, Hugo Caby, Aurélien Issadi, Paco Dutoit (France):
Sound  4

430.
Simon Dauchy, Tom Delforge, Antoine Wilmot, Théo Mechref, Julien Delcroix (France):
Stress  4

431.
Montava-di Scala (France):

432.
Rachel Anciaux, Laurence De Wilde (France):
Touch  3

433.
Jeanne (15 years old), Thomas (15 years old), Samuel (11 years old), Arthur (9 years old) (France):

434.
CLÉMENT ROY (France):

435.
CLÉMENT ROY (France):

436.
CLÉMENT ROY (France):

437.
Marie Grymonpré, Adrien Verbeck (France):

438.
Julien TRAUMAN (Franciaország):
À l’Aube  22 min.

439.
Nicolas DEVEAUX (Franciaország):

440.
Just PHILIPPOT (Franciaország):
Acide  18 min.

441.
Léo FAVIER (Franciaország):

442.
Stéphanie CABDEVILA (Franciaország):
Atomic Spot  14 min.

443.
Mael LE MÉE (Franciaország):
Aurore  18 min.

Tökéletlenség
444.
Donato SANSONE (Franciaország):

445.
Jossie MALIS (Franciaország):

446.
Chris SHEPHERD (Franciaország):
Brexicuted  6 min.

447.
Cédric PRÉVOST (Franciaország):
Bug  19 min.

448.
NicolasDROLC (Franciaország):

449.
Justine-Julie LEFèVRE (Franciaország):
Casse-Noisette  26 min.

450.
Mathilde MATHILDE JEANNEAU (Franciaország):

451.
Charlotte CAYEUX (Franciaország):

452.
Youcef KHEMANE (Franciaország):
Chahine  17 min.

453.
William LABOURY (Franciaország):
Chose Mentale  21 min.

454.
Camille MOREAU (Franciaország):
CLAC !  19 min.

455.
Stéphane BAZ (Franciaország):
Déguste  5 min.

456.
Muriel MONTINI (Franciaország):
Dame de cœur  8 min.

457.
Clémence DIRMEIKIS (Franciaország):
Danse, poussin  13 min.

458.
Antoine LAURENT (Franciaország):

459.
Anton BIALAS (Franciaország):

460.
Simon RIETH (Franciaország):

DOUBOUT
461.
Pierre LE GALL & Sarah MALLÉON (Franciaország):
DOUBOUT  19 min.

462.
Stéphanie RÉGNIER (Franciaország):
Eaux Noires  58 min.

463.
Clémence LEBATTEUX (Franciaország):
Edith et Henry  14 min.

464.
Lazare GOUSSEAU (Franciaország):
El Asembleo  72 min.

465.
Xavier LABRUYèRE & Bernard LOUARGANT (Franciaország):
El Gato Viejo  52 min.

466.
Thomas HAKIM (Franciaország):
En Attendant  23 min.

467.
Marion DESSEIGNE RAVEL (Franciaország):
Fatiya  19 min.

468.
Paul HEINTZ (Franciaország):
Foyers  18 min.

469.
Muriel MONTINI (Franciaország):
Haïkus d'hiver  17 min.

470.
Lola NAYMARK (Franciaország):

471.
Sylvie GAUTIER (Franciaország):

Szerelmesen
472.
Alexis et Jérémie LOPEZ (Franciaország):

473.
Despina ATHANASSIADIS (Franciaország):

474.
Osman CERFON (Franciaország):

475.
Frédérique DEVILLEZ (Franciaország):

476.
Paul MARQUES DUARTE (Franciaország):

477.
Vincent DUQUESNE (Franciaország):
JJ Showman  17 min.

478.
Marc TORICES & Genis RIGOL & Pau ANGLADA (Franciaország):
Knockstrike  5 min.

479.
Lucas GLOPPE (Franciaország):

480.
Chabname ZARIâB (Franciaország):

481.
Florence HUGUES (Franciaország):
L'oeil du cyclo  25 min.

482.
Max HUREAU (Franciaország):

483.
Constance MEYER (Franciaország):

484.
Tiphaine RAFFIER (Franciaország):
La Chanson  30 min.

485.
Pierre GOETSCHEL (Franciaország):

486.
Yves CHAUDOUëT (Franciaország):
La Joueuse  26,05 min.

487.
Jonathan HAZAN (Franciaország):
La Parcelle  20 min.

488.
Camille LUGAN (Franciaország):
La Persistente  22 min.

489.
Frederic BAYER AZEM (Franciaország):

490.
Lucie Portehaut SANDRINE PILLON (Franciaország):
La Vie sur Mars  17 min.

491.
Sylvain ROBINEAU (Franciaország):

492.
Thomas PETIT (Franciaország):

493.
François ZAïDI (Franciaország):

494.
Hadrien BICHET (Franciaország):

495.
Aurelien LAPLACE (Franciaország):
Le graffiti  9 min.

496.
Anaïs TELLENNE & Zoran BOUKHERMA (Franciaország):
Le Mal Bleu  15 min.

497.
Sarah OUAZZANI TOUHAMI (Franciaország):

498.
Antonin BLANC (Franciaország):

Az elefántok boldogok lesznek
499.
Lucas ROUSSEL & Charlotte BRUN & Loïc FRIMAT & Vincent LABIS & Adrien LANNOY & Alice LEPOUTRE (Franciaország):

500.
Lucile PRIN & Anaïs LE BERRE (Franciaország):
Les Baigneuses  24 min.

501.
Stéphanie VASSEUR & Sandrine TERRAGNO (Franciaország):
Les Empêchés  17 min.

502.
Yann PIERRE (Franciaország):

503.
. SUKI (Franciaország):
Les pieds nus  4 min.

504.
Marina RUSSO VILLANI (Franciaország):
Les Restes  16 min.

505.
Marc WEYMULLER (Franciaország):
Little America  110 min.

506.
Lucie Portehaut SANDRINE PILLON (Franciaország):

Mingus Erectus
507.
Amaury VOSLION (Franciaország):
Mingus Erectus  75 min.

508.
Frédéric LABONDE & Frédéric BONNET (Franciaország):

509.
Lara HIRZEL (Franciaország):
Mulette  22 min.

510.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):

511.
Déborah HASSOUN (Franciaország):

512.
Guillaume CARAMELLE (Franciaország):
Nikki Marianne  15 min.

513.
Benoit RAMBOURG (Franciaország):

514.
Romain DAUDET-JAHAN (Franciaország):
Off the Records  52 min.

515.
Zulma ROUGE (Franciaország):

516.
Lisa KLEMENZ (Franciaország):
Par-dessus Tout  10 min.

517.
Charline BOURGEOIS TACQUET (Franciaország):

518.
Alexandre LANçA (Franciaország):
Perle de nuit  20 min.

519.
Laure BOURDON ZARADER (Franciaország):

520.
Julie REMBAUVILLE (Franciaország):

Pollux
521.
Michael DICHTER (Franciaország):
Pollux  24 min.

522.
Adriana SOREIL (Franciaország):
Pompon Girl  26 min.

523.
Marie CORBERAND (Franciaország):

524.
Sarah FOREST & Cécile FLOUCAT & Pauline JAVELOT & Juliette GALES & Thibaut WAMBRE & Kevin DE GARIDEL (Franciaország):
Pulse  7 min.

525.
Susana ARBIZU, Henri BELIN, Nicolas DROUET, Mickaël FOUCAULT (Franciaország):

526.
Sylvain DE ZANGRONIZ (Franciaország):
Ramdam  26 min.

Raymonde avagy a függőleges menekülés
527.
Sarah VAN DEN BOOM (Franciaország):

528.
Alice FARGIER (Franciaország):

529.
Daniel Martin RODRIGUEZ & German TEJADA (Franciaország):
Retukiri Tukiri  28 min.

530.
Nathalie SAUGEON (Franciaország):

531.
Natalia BENZAQUEN (Franciaország):
Rue du four  18 min.

532.
Olivier BOURBEILLON (Franciaország):
Sacrée Musique  52 min.

533.
Charline PARISOT & Jérémy CISSÉ & Fioretta Caterina COSMIDIS & Flore ALLIER-ESTRADA & Maud LEMAîTRE-BLANCHART & Ludovic ABRAHAM (Franciaország):
Sans Gravité  8 min.

534.
Mathieu LIS (Franciaország):
Sans Rivages  44 min.

535.
Nicolas MEDY (Franciaország):
Soleils Bruns  16 min.

536.
Denis FLEURION & Etienne BONAFINI & Romain MARCHETTI & Cécile MINAUD & Julien ADOUM & Léo NEZOT (Franciaország):

537.
Élise SIMOULIN & Édouard HEUTTE & Clotilde BONNOTTE & Anna KOMAROMI & Marisa DI VORA PEIXOTO & Helena BASTIONI (Franciaország):
Stuffed  7 min.

538.
Léa COUSTY & Chloé ASTIER & Raphaël GUEZ & Mélanie FOURGEAUD & Hugo BOURRIEZ & Victoire LE DOURNER (Franciaország):
Sur Mesure  7 min.

539.
Sebastian KASS (Franciaország):
The Animal  25 min.

540.
Nicolas LEBAS & Claire CARTIER & Mathilde DOURDY & Thibault GRUNENBERGER & Maurine LECERF & Shih-Hui PAN (Franciaország):

541.
Mélanie LOPEZ & Simon BOUCLY & Marie CIESIELSKI & Alice JAUNET & Chan Stéphie PEANG & Béatrice VIGUIER (Franciaország):

542.
Christophe SABER (Franciaország):
Tomatic  21 min.

543.
Yotam BEN-DAVID (Franciaország):

544.
Thibault LANG-WILLAR (Franciaország):

545.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
Traces:Birds  1 min.

Traumaipar
546.
Jethro MASSEY (Franciaország):

547.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):

548.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):
Une femme  1 min.

549.
Nicolas BIANCO-LEVRIN (Franciaország):

550.
Muriel MONTINI (Franciaország):

551.
Guillaume CARAMELLE (Franciaország):
Une Nuit  3 min.

Dühös
552.
Jean-Baptiste DUSSÉAUX (Franciaország):

553.
Tatiana VIALLE & Swann ARLAUD (Franciaország):
Venerman  18 min.

554.
Pierre DUGOWSON (Franciaország):
Woof  2:28 min.

555.
Young Sun NOH (Franciaország):
Yukiko  70 min.

556.
Aliou SOW (Franciaország):
Yusuf  19 min.

557.
Kelly HOLMES (Franciaország, Anglia):
Attrition  23 min.

558.
Thomas GRIFFIN & Gwilym TONNERRE (Franciaország, Japán, Monakó):
Oto No Hako  75 min.

559.
Justine VUYLSTEKER (Franciaország, Kanada):
Etreintes  5 min.

560.
Marie-Pascale DUBÉ (Franciaország, Kanada):
Rouge Gorge  90 min.

561.
Adriana FERRARESE (Franciaország, Olaszország):
Processi  24 min.

562.
Nathalie ÁLVAREZ MESÉN (Francicaország, Svédország):
Molt  14 min.

563.
Jacqueline LENTZOU (Görögország):

564.
Υannis ZAFIRIS (Görögország):
Springtime Rest  15 min.

565.
Vasilis KEKATOS (Görögország, Francicaország):

566.
(Germany):
 4

567.
Armin Monfared (Germany):
 7

568.
burak kum (Germany):
 5

569.
Calla Kelley-Renda (Germany):
 10

570.
Christian Skibinski (Germany):
 14

571.
Christian Skibinski, Joshua Fischer (Germany):
 1

572.
Dave Lojek (Germany):
 3

573.
Dave Lojek (Germany):
 4

574.
Dave Lojek (Germany):
 6

575.
Dave Lojek (Germany):
 5

576.
Dave Lojek (Germany):
 6

577.
Dave Lojek (Germany):
 4

578.
Dave Lojek, Maxime Billon (Germany):
 3

579.
Davide De Lillis (Germany):
 4

580.
Davide De Lillis (Germany):
 5

581.
Davide De Lillis, Julia Metzger-Traber (Germany):
 9

582.
Davide De Lillis, Julia Metzger-Traber (Germany):
 5

583.
Farzane Seyed Saeedi (Germany):
 10

584.
Frederice Klinge (Germany):
 4

585.
Frederice Klinge (Germany):
 6

586.
Julia Metzger-Traber and Davide De Lillis (Germany):
 17

587.
Kuesti Fraun (Germany):
 15

588.
M. Kardinal (Germany):
 6

589.
Maša Zia Lenárdič, Anja Wutej (Germany):
 8

590.
Nesrin Bachir (Germany):
 17

591.
Valentin Riedl, Frédéric Schuld (Germany):
 5

592.
Veronica Solomon (Germany):
 6

593.
Werner Bohnen (Germany):
 9

594.
Dave Lojek (Germany):

595.
PETER BÖVING (Germany):

596.
Dave Lojek (Germany):

597.
Marvin Meiendresch (Germany):

598.
Dieter Leitner, Dave Lojek (Germany):

599.
Dave Lojek, Steffi Sixdorf (Germany):

600.
Dave Lojek (Germany):

601.
Dave Lojek (Germany):

602.
Franka Braun (Germany):
Johann  10

603.
Michael Ciesielski (Germany):

604.
Alexander Lony (Germany):

605.
Dave Lojek, Linda Hecquet (Germany):

606.
Michael Kottmeier, Stefan Prehn (Germany):

607.
Doris Schmid (Germany):
ströme  16

608.
Max Ponischowski (Germany):

609.
Oliver Grüttner (Germany):

610.
Mark FREEMAN (Ghana):
Atena/Nets  7 min.

611.
David DZOTSENIDZE (Grúzia):

612.
Rati TSITELADZE (Grúzia):

613.
Davit PIRTSKHALAVA (Grúzia):
Sashleli  18 min.

614.
Antonis Skaramagkas (Greece):
 5

615.
Athina Kanellopoulou (Greece):
 2

616.
Athina Kanellopoulou (Greece):
 4

617.
BASTIAN FISCHER, VICKY MARKOLEFA (Greece):
 13

618.
GEORGE ARPATZOGLOU (Greece):
 5

619.
GEORGE ARPATZOGLOU (Greece):
 15

620.
GEORGE ARPATZOGLOU (Greece):
 24

621.
Ioannis Monastiropoulos (Greece):
 20

622.
Manos Mpatzolis (Greece):
 16

623.
Oliwia Twardowska (Greece):
 13

624.
Sotiris Petridis, Dimitris Tsakaleas (Greece):
 4

625.
Sotiris Petridis, Tania Nanavraki (Greece):
 8

626.
Xenophon Tsoumas (Greece):
 25

627.
Yorgos Zois (Greece):
 30

628.
GEORGE GEORGAKOPOULOS (Greece):

629.
GEORGE GEORGAKOPOULOS (Greece):

630.
GEORGE GEORGAKOPOULOS (Greece):

631.
ZACHOS SAMOLADAS (Greece):

632.
Jeroen TER WELLE (Hollandia):

633.
Jamille VAN WIJNGAARDEN (Hollandia):
Catastrophe  2 min.

634.
Jeroen HOUBEN (Hollandia):
De Matchmaker  92 min.

635.
Bernardo ZANOTTA (Hollandia):
Heart of Hunger  29 min.

636.
Sven BRESSER (Hollandia):

Nők aranya
637.
Eza DOORTMONT (Hollandia):

638.
Dorothy CHEUNG (Hollandia, Hong- Kong):

639.
Ka Ho CHOI (Hong Kong):
寶兒  10 min.

640.
Max HATTLER (Hong Kong):
+  2 min.

641.
Sui-hin MAK (???) (Hong Kong):
??  2

642.
Max HATTLER (Hong Kong):

643.
Kam WONG (Hong Kong ):
何敏登陸  28 min.

644.
Dalibor BARIC (Horvátország):

645.
Snjezana TRIBUSON (Horvátország):

646.
Vladislav KNEžEVIć (Horvátország):

647.
Jelena OROZ (Horvátország):
Dva na dva  8 min.

648.
Martina Lexi VIZEC (Horvátország):
Egzodus  6 min.

649.
Joško MARUšIć (Horvátország):
Eutanazija  5 min.

650.
Marko BELIć (Horvátország):
Flimflam  8 min.

651.
Kristina BARISIC (Horvátország):
Glavno Jelo  34 min.

652.
Daniel ŠULJIć (Horvátország):

653.
Igor GRUBIC (Horvátország):

654.
Igor BEZINOVIC (Horvátország):
Kratki izlet  75 min.

Lovebox
655.
Ivan TURKOVIć KRNJAK (Horvátország):
Lovebox  14 min.

656.
Davor BORIC (Horvátország):
Mara Danušina  31 min.

657.
Davor BORIC (Horvátország):

658.
Davor BORIC (Horvátország):

659.
Matea KOVAč (Horvátország):
Osmijeh  5 min.

660.
Katarina JUKIć (Horvátország):

661.
Filip PERUZOVIć (Horvátország):

662.
Petra KOžAR (Horvátország):
Prvi korak  10 min.

663.
Manuela VLADIć-MAšTRUKO (Horvátország):

664.
Luka KLAPAN (Horvátország):
Sakreštan  17 min.

665.
Darko VIDACKOVIC (Horvátország):
Samo plivanje  10 min.

666.
Davor BORIC (Horvátország):

667.
Hrvoje WäCHTER (Horvátország):
Target  9 min.

668.
Branko FARAC (Horvátország):
Technement  12 min.

669.
Marko MESTROVIC (Horvátország):
Trip  10 min.

670.
Davor MEđUREčAN (Horvátország):

671.
Ivana RADIć (Horvátország):

Bringások
672.
Veljko POPOVIC (Horvátország, Franciaország):

673.
Filip FILKOVIć (Horvátország, Franciaország):

Aleksi
674.
Barbara VEKARIC (Horvátország, Szerbia):
Aleksi  90 min.

675.
Zlatko COSIC (Horvátország, USA):
Between Places  20 min.

676.
Andrea Szatmári (Hungary):
 8

677.
Dave Lojek (Hungary):
 5

678.
Juhász Levente (Hungary):
 1

679.
Milán Jurkovics, Zsolt Poroszka Magyar (Hungary):
 25

680.
Poroszka Magyar Zsolt (Hungary):
 35

681.
Poroszka Magyar Zsolt (Hungary):
 5

682.
Zsolt Poroszka Magyar (Hungary):
 4

683.
Zsolt Poroszka Magyar (Hungary):
 25

684.
Bianka Farkas and The Crew (Hungary):

685.
MIKLÓS BORSOS (Hungary):

686.
MIKLÓS BORSOS (Hungary):

687.
Miklós Borsos (Hungary):

688.
Miklós Borsos (Hungary):

689.
Lovisa Lara (Iceland):
 17

690.
Abhijeet Sawant (India):
 4

691.
Abhijit Sinha (India):
 22

692.
Abhijit Sinha (India):
 8

693.
Aditya Dawar (India):
 3

694.
Anirban Dutta (India):
 65

695.
Ankana Pal (India):
 9

696.
Anshuman Shastri (India):
 13

697.
anuj kumar (India):
 26

698.
Anuraag Talpade (India):
 14

699.
Anuraag Talpade (India):
 22

700.
Anuraag Talpade (India):
 9

701.
Anuraag Talpade (India):
 8

702.
Arindam Saha Sardar (India):
 52

703.
Athithya Kanagarajan (India):
 5

704.
Avijit Roy (India):
 20

705.
Avishkar Bharadwaj (India):
 16

706.
Bharath Kumar (India):
 8

707.
Bidit Roy (India):
 4

708.
Dhuruvan rajapandi (India):
 13

709.
Dinesh Kumar (India):
 6

710.
Dr Alok Kumar Chowdhury (India):
 8

711.
Dr Pradip Ranjan Sengupta (India):
 59

712.
Dr Satyakam Phukan (India):
 18

713.
Dr Satyakam Phukan (India):
 26

714.
Dr Satyakam Phukan (India):
 30

715.
Era Tak (India):
 13

716.
Eshank A. Modi (India):
 6

717.
gaurav (India):
 13

718.
Gaurav Puri (India):
 12

719.
Gaurav Rathi (India):
 30

720.
Harish (India):
 27

721.
Harish (India):
 9

722.
Harish (India):
 60

723.
Harish (India):
 4

724.
Harish (India):
 4

725.
Harish (India):
 6

726.
Harish (India):
 6

727.
Harish (India):
 50

728.
Harish (India):
 11

729.
Harish (India):
 19

730.
Harish, Dinesh Kumar , Vignesh Vijithran (India):
 92

731.
Hitendra Vharavadekar (India):
 30

732.
Hreek Mukherjee (India):
 2

733.
Kalyan Deep Bardhan (India):
 30

734.
Karthik Gopal (India):
 106

735.
Karun Prasad K S (India):
 90

736.
Kuldeep Singh Arora (India):
 9

737.
LAZY BABAI (India):
 2

738.
Madhukar Bhat H (India):
 4

739.
MANISHA GUPTA (India):
 1

740.
MANOJ S NAIR (India):
 9

741.
Milan P Jani (India):
 17

742.
Mohamed Asif Hameed (India):
 10

743.
Mr. Vijay Limbachiya, Mr. Tejas Rupareliya, Mr. Raj Prajapati (India):
 17

744.
muhitt agarwaal (India):
 24

745.
NAVEEN KUMAR BHASKAR (India):
 10

746.
NAVEEN KUMAR BHASKAR (India):
 8

747.
Nihar Shantanu Bhave (India):
 9

748.
nilesh karamunge (India):
 83

749.
Partha D Mitra (India):
 95

750.
Prachi Sharma (India):
 14

751.
Praful Kumar (India):
 1

752.
Prashant Ingole (India):
 18

753.
Prashant Subhashchandra Salunke (India):
 16

754.
Pratik Shah (India):
 20

755.
Pratyush Kulkarni (India):
 6

756.
Prem Chakyadath (babulu premraj) (India):
 16

757.
Pusparghya Das (India):
 12

758.
Rahul Srivastava (India):
 15

759.
RAJESH BALKRISHNA PADALKAR (India):
 9

760.
rohitaswa mukherjee (India):
 5

761.
Sajan Ramanandan (India):
 11

A harmonika
762.
Sandip Banerjee (India):
/ A harmonika  20 min.

763.
Sanket Sharma (India):
 12

764.
Saswata Mukherjee, Susruta Mukherjee (India):
 3

765.
SATHWIK HANDE P S (India):
 7

766.
SATHWIK HANDE P S (India):
 3

767.
Shailendra Sahu (India):
 12

768.
Shashwati Talukdar (India):
 9

769.
Shaurya Singh (India):
 120

770.
Siddhartha De Bose (India):
 22

771.
Somnath Chakraborty (India):
 26

772.
Sopaan Pundalik (India):
 5

773.
Sourabh Bali (India):
 45

774.
SRIRAMM S G (India):
 12

775.
Subhasish Christche (India):
 11

776.
Suraj pattanayak (India):
 2

777.
Surya Shankar Dash (India):
 10

778.
SUVAM DAS (India):
 4

779.
Tanmay Singh (India):
 20

780.
Venugopal p (India):
 14

781.
VIBIN M.R (India):
 10

782.
Vignesh Vijithran (India):
 6

783.
VINEET JHA (India):
 10

784.
Yogesh Sharma (India):
 16

785.
Yogesh Sharma (India):
 30

786.
ZAKARIYA (India):
 120

787.
Aniket (India):

788.
Nayan Arehalli (India):
????  20

789.
ABHIJEET SHIVAJIRAO CHAVAN (India):
?????  12

790.
Aniket (India):

791.
Rajmani maurya (India):
??????  8

792.
Aniket (India):

793.
Krishnan Vignesh (India):

794.
Prashant Subhashchandra Salunke (India):

795.
Akshay Saseendran MP (India):

796.
Rahul Pawar (India):

AAGAADHI
797.
Tharindu Ramanayaka (India):
AAGAADHI  5 min.

798.
Abhijit Sinha (India):
Adhura  19

799.
Payal KAPADIA (India):

Temetés
800.
Pradip Pawar (India):

801.
AJAY DIKSHIT (Screen Name- Nishant) (India):

802.
Kaushik Roy (India):

803.
Gaurav Puri (India):
DOODH  6

805.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

806.
Anuraag TALPADE (India):
Happy Bhoday  14 min.

807.
Ali arikath (India):

808.
Himanshu prajapati (India):
Jivari  23

809.
Felix Maximus (India):

Narak király öröksége
810.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

811.
Suchana SAHA (India):
Maa Tuki  5 min.

812.
Shrivas NYDU (India):
Manto Ki Shaadi  17 min.

813.
MR. ROHIT RUPESH PAWAR (India):

814.
Saswat Biswas SHASWAT (India):

815.
Vikas CHANDRA (India):
Maya  19 min.

816.
Sharath Chandra Bose (India):
Mundan  28

817.
Harish (India):
Naangu  49

818.
SENTHIL KUMAR M (India):

819.
Ritwik Sinha (India):
Ojantob  11

820.
Sudha PADMAJA FRANCIS (India):
Ormajeevikal  26 min.

821.
Vivek PRAKASH (India):
Pockets  6 min.

822.
Surya Shankar Dash (India):

823.
Gaurav Madan (India):

824.
Amartya Bhattacharyya (India):

825.
Anshuman SHASTRI (India):

Vitha
826.
Avishkar BHARADWAJ (India):
Vitha  15 min.

827.
Anindya Shankar Das (India):

828.
Adam Herdanto (Indonesia):
 20

829.
Amir Masoud Soheili (Indonesia):
 5

830.
Azalia Muchransyah (Indonesia):
 5

831.
Azalia Muchransyah (Indonesia):
 4

832.
Haediqal Pawennei (Indonesia):
 11

833.
Mohammad Mozafari (Indonesia):
 15

834.
Muhammad Heri Fadli (Indonesia):
 7

835.
Muhammad Heri Fadli (Indonesia):
 18

836.
Stella Marlena (Indonesia):
 4

837.
steve masihoroe (Indonesia):
 18

838.
steve masihoroe (Indonesia):
 5

839.
Steve Masihoroe (Indonesia):

840.
Raka Samudera Jae (Indonesia):
Jawara  27

841.
Guruh Nusantara (Indonesia):

842.
M. Satria Yudha (Indonesia):

843.
Fauzi Rahmadani (Indonesia):

844.
Muhammad Satria Yudha (Indonesia):
Pamit.  9

845.
Hanif Alhusen (Indonesia):

846.
Ramin FARZANEH & Parisa SEDAEI-AZAR (Irán):
"Foghdan"  22 min.

847.
Reza GOLCHIN (Irán):

848.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):
بازگشت  21 min.

849.
Reza GOLCHIN (Irán):

850.
Bayan ZARABI (Irán):
خط صورتی  15 min.

851.
Sahar REZVANI (Irán):
خوردگی  8 min.

852.
Jafar SAYADI (Irán):

Árad a tenger
853.
Amir GHOLAMI (Irán):

854.
Ayat ASADI RAHBAR (Irán):
راحیل  30 min.

855.
Ali SADEGHIAN (Irán):
شکار  9 min.

856.
Iman SOLTANI (Irán):

Havas utak
857.
Hayedeh MORADI (Irán):

859.
Iman HAMIDI (Irán):

860.
Payam PARSAFAR (Irán):
معبر  15 min.

861.
Mahammad KHALILI (Irán):

Szarvas Úr
862.
Mojataba MOUSAVI (Irán):

863.
Mahmoud SAEMIN (Irán):
Akharin Mahi  7 min.

864.
Hossein NAMAZI (Irán):
Appandis  83 min.

865.
Meysam BABAEI (Irán):
Archer  6 min.

866.
Elaheh MOUSAVI (Irán):

867.
Ebrahim MOKHTARI (Irán):
Barg-e Jan  86 min.

868.
Seysd Morteza SABZEGHAB (Irán):
Dashtan  20 min.

869.
Behrouz NOORANIPOUR (Irán):
Dayan  80 min.

870.
Fatemeh MOHAMADI (Irán):
Faramooshi  16 min.

871.
Mirabbas KHOSRAVINEZHAD (Irán):
Forouzan  12 min.

872.
Hosein GHENA’AT (Irán):

Golnesa
873.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):
Golnesa  94 min.

874.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Halazoon  11 min.

875.
Hesam DEHGHANI (Irán):
Jabeh  17 min.

876.
Mohammad EHSANI (Irán):
Karun  52 min.

877.
Roqiye TAVAKLOI (Irán):
Madari  84 min.

878.
Saman HOSSEINPOUR (Irán):

879.
Mohamad ESMAEELI (Irán):
Mojeh Kotah  15 min.

880.
Rahbar GHANBARI (Irán):

881.
Behrouz GHARIBPOUR (Irán):
Ordakli  90 min.

882.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Parvaz Mahiha  15 min.

883.
Mohamadali BASHEH AHANGAR (Irán):
Sarv e Zir e Aab  112 min.

884.
Mohammad Hassan SHAHMOHAMMADI (Irán):
School  6 min.

885.
Omid SHAMS (Irán):
Shab e Tavalod  23 min.

886.
Fereydoun NAJAFI (Irán):
Ski Baz  76 min.

887.
Mahdi BORJIAN (Irán):
Sokoun  10 min.

888.
Abbas JALALI YEKTA (Irán):
Son Of The Sea  10 min.

889.
Mohamadreza RASOULI (Irán):
Sorenjan  85 min.

890.
Mehdi Khoramian (Irán):

891.
Amir RASHIDIFARD (Irán):

Szemlélő
892.
Sheyda KASHI (Irán):

Lélegzés
893.
Farshid AYOOBINEJAD (Irán):

894.
Farnoosh SAMADI (Irán):
The Role  12 min.

895.
IRANZAD AGHAMIRLOU Rasoul (Irán):
The Slaughter  7 min.

896.
Najat MOWLUDI (Irán):

897.
Rahbar QANBARI (Irán):

898.
Ahmad ZAYERY (Irán):
War Citizen  45 min.

899.
Kourosh MASHHADI (Irán):
Zerehi  25 min.

900.
Ali ASGARI (Irán, Olaszország):
Takhir  15 min.

901.
mustafa ABUALJEER (Irak):
cachak  6 min.

902.
Mehdi Boostani (Iran):

903.
Mehdi Boostani (Iran):

904.
PARINAZ HASHEMI MOBARAKEH (Iran):

905.
PARINAZ HASHEMI MOBARAKEH (Iran):

906.
Mehdi Boostani (Iran):

907.
Mehdi Boostani (Iran):

908.
(Iran, Islamic Republic of):
 6

909.
(Iran, Islamic Republic of):
 5

910.
(Iran, Islamic Republic of):
 26

911.
Ako ZandKarimi (Iran, Islamic Republic of):
 5

912.
Ali Ghelichkhani (Iran, Islamic Republic of):
 11

913.
Ali Navaeian (Iran, Islamic Republic of):
 15

914.
Ali Nikfar (Iran, Islamic Republic of):
 6

915.
Ali Nikfar (Iran, Islamic Republic of):
 5

916.
Ali Nikfar, Saeid Mayahy (Iran, Islamic Republic of):
 6

917.
Ali Zare Ghanatnowi (Iran, Islamic Republic of):
 1

918.
Alireza (Iran, Islamic Republic of):
 15

919.
Amir Masoud Soheili (Iran, Islamic Republic of):
 24

920.
Arash Mashverat (Iran, Islamic Republic of):
 15

921.
Arshia Zeinali (Iran, Islamic Republic of):
 10

922.
Arshia Zeinali (Iran, Islamic Republic of):
 13

923.
Ayoub Sheikh Ahmadi (Iran, Islamic Republic of):
 4

924.
barzan rostami (Iran, Islamic Republic of):
 3

925.
Behrooz Shoaibi (Iran, Islamic Republic of):
 92

926.
Behzad asadi (Iran, Islamic Republic of):
 19

927.
behzad davoody (Iran, Islamic Republic of):
 12

928.
Behzad khodaveisi (Iran, Islamic Republic of):
 82

929.
Dariush Rezaei (Iran, Islamic Republic of):
 15

930.
Esmaeil Mihandost (Iran, Islamic Republic of):
 85

931.
Farshid (Iran, Islamic Republic of):
 2

932.
Farzan zare (Iran, Islamic Republic of):
 15

933.
Farzan zare (Iran, Islamic Republic of):
 75

934.
Ghazaleh Razavi (Iran, Islamic Republic of):
 25

935.
HADI AFARIDEH (Iran, Islamic Republic of):
 60

936.
Hamid Babalhavaeji (Iran, Islamic Republic of):
 16

937.
Hatam Naeejzadeh (Iran, Islamic Republic of):
 79

938.
Hesam Dehghani (Iran, Islamic Republic of):
 21

939.
Hesam Dehghani (Iran, Islamic Republic of):
 17

940.
iman kiarsi (Iran, Islamic Republic of):
 14

941.
Leila Noroozi (Iran, Islamic Republic of):
 20

942.
leila noroozi (Iran, Islamic Republic of):
 15

943.
Mahmoud azeri (Iran, Islamic Republic of):
 30

944.
Malihe Ghloamzadeh (Iran, Islamic Republic of):
 8

945.
MANSOUR FORUZESH (Iran, Islamic Republic of):
 15

946.
Maryam Afshar (Iran, Islamic Republic of):
 2

947.
Maryam javidan (Iran, Islamic Republic of):
 27

948.
Maryam Mariji (Iran, Islamic Republic of):
 8

949.
Maziyar Moshtagh gohari (Iran, Islamic Republic of):
 90

950.
Mitra Raeesmohammadi (Iran, Islamic Republic of):
 12

951.
Mohamad Bagher Jafarzadeh (Iran, Islamic Republic of):
 10

952.
mohammad abdollahi (Iran, Islamic Republic of):
 30

953.
Mohammad Alamdar (Iran, Islamic Republic of):
 9

954.
Mohammad Amin Kamali (Iran, Islamic Republic of):
 13

955.
Mohammad amin kamali (Iran, Islamic Republic of):
 15

956.
Mohammad Bakhshi (Iran, Islamic Republic of):
 15

957.
Mostafa Almasi (Iran, Islamic Republic of):
 76

958.
Omid Safaei (Iran, Islamic Republic of):
 24

959.
payam (Iran, Islamic Republic of):
 5

960.
Pendar NasserSharif (Iran, Islamic Republic of):
 27

961.
Pendar NasserSharif (Iran, Islamic Republic of):
 4

962.
Pouria Pishvaei (Iran, Islamic Republic of):
 15

963.
Ramin Koupaee (Iran, Islamic Republic of):
 29

964.
Reza Aasi, Pouya Ansari (Iran, Islamic Republic of):
 13

965.
Reza Gholami-Motlagh (Iran, Islamic Republic of):
 52

966.
Reza Golchin (Iran, Islamic Republic of):
 8

967.
Reza Golchin (Iran, Islamic Republic of):
 5

968.
Reza Jafarzadeh (Iran, Islamic Republic of):
 12

969.
REZA SOBHANI (Iran, Islamic Republic of):
 30

970.
Sadegh Javadi Nikjeh (Iran, Islamic Republic of):
 10

971.
saeed mayahy - hamid jamali (Iran, Islamic Republic of):
 10

972.
Saman Hosseinpuor (Iran, Islamic Republic of):
 4

973.
Saman Hosseinpuor, Ako Zandkarimi (Iran, Islamic Republic of):
 13

974.
Saman Hosseinuor (Iran, Islamic Republic of):
 15

975.
Seyed Mohsen Pourmohseni Shakib (Iran, Islamic Republic of):
 4

976.
Seyed Mohsen Pourmohseni Shakib (Iran, Islamic Republic of):
 6

977.
Shayan naghibi (Iran, Islamic Republic of):
 7

978.
Yasin Farrokhi (Iran, Islamic Republic of):
 5

979.
ZOHAL RAZAVI (Ms.) (Iran, Islamic Republic of):
 76

980.
Mahbube tamaskani (Iran, Islamic Republic of):
???  4

981.
Saba Ghasemi (Iran, Islamic Republic of):
???  38

982.
IMAN DAVARI (Iran, Islamic Republic of):
????  14

983.
Arshia Zeinali (Iran, Islamic Republic of):
?????  12

984.
Ayat asadi rahbar (Iran, Islamic Republic of):
?????  30

985.
javad khorsha (Iran, Islamic Republic of):
???????  12

986.
Mohsen Bagheri Dastgerdi (Iran, Islamic Republic of):

987.
Mehrdad Fakhrpour (Iran, Islamic Republic of):

988.
Mohammad Poustindouz (Iran, Islamic Republic of):

989.
Chiya Mohammadi (Iran, Islamic Republic of):

990.
Amirhossein keshavarz molaee, shayan naghibi (Iran, Islamic Republic of):

991.
Mohammad Hossein JAFARI MOGHADDAM FARD (Iran, Islamic Republic of):

992.
Ali Tabe imam (Iran, Islamic Republic of):
?? ??  9

993.
Hamed shadabi (Iran, Islamic Republic of):

994.
(Iran, Islamic Republic of):
60=1  2

995.
Saman Salehi, Majid Kalantar (Iran, Islamic Republic of):
Bisim  15

996.
Mansour Forouzesh (Iran, Islamic Republic of):

997.
REZA FAHIMI (Iran, Islamic Republic of):

998.
Ali kargar (Iran, Islamic Republic of):

999.
Khsoro Masoumi (Iran, Islamic Republic of):

1000.
Pedram Ganji (Iran, Islamic Republic of):

1001.
Sheyda Kashi (Iran, Islamic Republic of):

1002.
Ahmad Seyedkeshmiri (Iran, Islamic Republic of):

1003.
Jubrail Abubaker Rahman (Iraq):
 5

1004.
mohammed khalil (Iraq):
 7

1005.
Hajer Osama (Iraq):

1006.
ammar alshwile (Iraq):
arabic  6

1007.
Dracon Media for film and television production (Iraq):
Arabic  30

1008.
WAHIDY KFRI (Iraq):

1009.
WAHIDY KFRI (Iraq):

1010.
Darren Harkin (Ireland):
 8

1011.
Dave Lojek (Ireland):
 13

1012.
Dermott Petty (Ireland):
 10

1013.
Dermott Petty (Ireland):
 4

1014.
Katrin OLAFSDOTTIR (Írország):
Je m'aime  14 min.

1015.
Bar Davidi (Israel):
 2

1016.
Gan (Israel):
 10

1017.
hagit kastel nachsholi (Israel):
 5

1018.
Oren Rehany (Israel):
 6

1019.
Shoham Glass (Israel):
 15

1020.
Yael Reisfeld (Israel):

1021.
Oren Ben-simon (Israel):
?????  82

1022.
Oren Ben-simon (Israel):
?????  82

1023.
Nitzan Goffer, Ben Dayan (Israel):

1024.
Mor Hanay (Israel):

1025.
Nofar Schweitzer (Israel):

1026.
(Italy):
 24

1027.
Agostino Fontana (Italy):
 9

1028.
Donato Colantuono (Italy):
 15

1029.
Lorenza La Bella (Italy):
 18

1030.
Luigi Schiavoni (Italy):
 18

1031.
Max Nardari (Italy):
 11

1032.
Accursio Graffeo (Italy):
 3

1033.
Alberto Viavattene (Italy):
 15

1034.
Alessandra Turcato, Alessio De Marchi (Italy):
 8

1035.
Alessandra Turcato, Alessio De Marchi (Italy):
 3

1036.
Alessandro Capone (Italy):
 55

1037.
Alessandro Stevanon (Italy):
 15

1038.
Alessio De Marchi, Alessandra Turcato (Italy):
 5

1039.
Angelo De Grande (Italy):
 5

1040.
Antonella Barbera, Patrizia Fazzi (Italy):
 3

1041.
Antonella Barbera , Fabio Leone (Italy):
 5

1042.
Antonello Matarazzo (Italy):
 7

1043.
Antonio Palumbo (Italy):
 10

1044.
Caterina De Mata (Italy):
 4

1045.
Cristina Picchi (Italy):
 15

1046.
Danilo Greco (Italy):
 13

1047.
Dave Lojek (Italy):
 4

1048.
Devis Venturelli (Italy):
 6

1049.
Edoardo Ferraro (Italy):
 20

1050.
El Zoid (Italy):
 5

1051.
Fabio Morelli (Italy):
 15

1052.
FABIO SERPA (Italy):
 5

1053.
Federico Caponera (Italy):
 19

1054.
Filomena Rusciano (Italy):
 1

1055.
GABRIELE LICCHELLI, SANTIAGO RAPHAEL PRIEGO (Italy):
 54

1056.
Gabriele Marino (Italy):
 15

1057.
Giacomo Tinti (Italy):
 8

1058.
Giovanni Compagnoni (Italy):
 14

1059.
Giovanni Ficetola (Italy):
 4

1060.
Hleb Papou (Italy):
 9

1061.
LEBLANC Bastien (Italy):
 1

1062.
Lorenzo Donnini (Italy):
 18

1063.
Luca Rodolico (Italy):
 13

1064.
Ludovico Bossi (Italy):
 15

1065.
Luigi Pietrobono (Italy):
 8

1066.
Luigi Pietrobono (Italy):
 9

1067.
Marco Jemolo (Italy):
 7

1068.
Marco Trianni (Italy):
 5

1069.
Mattia Temponi (Italy):
 14

1070.
MATTIA TEMPONI (Italy):
 14

1071.
Max Nardari (Italy):
 8

1072.
Michelangelo Torres (Italy):
 3

1073.
Michele Villetti (Italy):
 6

1074.
Nicola Abbatangelo (Italy):
 25

1075.
Nicola Fabrizio (Italy):
 6

1076.
Noemi Pulvirenti (Italy):
 12

1077.
Nuanda Sheridan (Italy):
 26

1078.
Piero Passaro (Italy):
 38

1079.
PIERPAOLO PALLADINO (Italy):
 15

1080.
Pietro Porporati (Italy):
 13

1081.
Prem1ere Srl (Italy):
 18

1082.
Riccardo Ceccherini (Italy):
 15

1083.
Riccardo Russo, Paolo Barberi (Italy):
 72

1084.
Roberto Zambon (Italy):
 60

1085.
ROSSELLA SCIALLA (Italy):
 8

1086.
Samuel Carvalhé (Italy):
 2

1087.
Serena Valletta (Italy):
 8

1088.
Stefano Pedretti (Italy):
 19

1089.
Stefano Schiavone , Giacomo Natola (Italy):
 9

1090.
VINCENZO ARDITO (Italy):
 19

1091.
Vincenzo Bisceglie, Fabio Bisceglie (Italy):
 3

1092.
Vincenzo De Sio , Walton Zed (Italy):
 3

1093.
Laura Mandolesi Ferrini, Gaetano Del Mauro (Italy):

1094.
Raffaele Grasso (Italy):
AGNES  7

1095.
Riitta Rythä (Italy):

1096.
Alessandro Berteri (Italy):

1097.
Giuseppe Casapulla (Italy):

1098.
Dave Lojek (Italy):

1099.
GIUSEPPE CELENTANO (Italy):

1100.
Lorenzo Scalzo (Italy):
Honor  6

1101.
Giulia Merenda (Italy):

1102.
Elia Bei (Italy):

1103.
Carmine De Martino (Italy):

1104.
Michele Rocchi (Italy):

1105.
Daniele Nicolosi (Italy):
Jack  15

1106.
Marco Di Gennaro (Italy):

1107.
Daniele Balboni (Italy):

1108.
Giuseppe Ferlito (Italy):

1109.
Antonella Lauria (Italy):

1110.
Massimiliano Tedeschi (Italy):

1111.
Nicholas Martini (Italy):

1112.
Luigi Di Domenico (Italy):

1113.
Vera, Gaetano (Italy):

1114.
Flavio Rigamonti (Italy):

1115.
Alessandra Salvoldi, Alessio Osio (Italy):

1116.
Stefano Raspa (Italy):

1117.
Alessandro Stevanon (Italy):

1118.
Andrea Zanacchi (Italy):

1119.
Alberto Sachero (Italy):

1120.
LUCILLA MININNO (Italy):
SOLO NO  27

1121.
Cristina Ki Casini (Italy):

1122.
Roberto Gneo (Italy):

1123.
Andrea Andolina (Italy):

1124.
VALERIO RUFO (Italy):

1125.
Noemi Forti (Italy):

1126.
Steeve FITOUSSI & Daniel BRENER (Izrael):

1127.
Prague BENBENISTY (Izrael):
Arika  16 min.

1128.
Tsipi KARLIK (Izrael):

1129.
Nurit JACOBS YINON (Izrael):

1130.
Nizan LOTEM (Izrael):

1131.
Uri SMOLY (Izrael):
Hof Hamoed  25 min.

1132.
Or KANTOR (Izrael):
Little Thing  5 min.

1133.
Danel ELPELEG (Izrael):
Mah Sheh Bifnim  15 min.

1134.
Maayan (May) Abadi GREBLER (Izrael):
Mamushka  30 min.

1135.
Ligal MOR (Izrael):
Meohar Behaiai  15 min.

1136.
Odeya ROSENAK (Izrael):
Mi Shechalma  17 min.

1137.
Tal NINYO (Izrael):
Mirega Lrega  15 min.

1138.
Gal LIN (Izrael):
Nur  14 min.

1139.
Anat TEL (Izrael):
Phoenix  70 min.

1140.
Gal ROSENBLUTH (Izrael):

1141.
Nitzan ROZEN (Izrael):
Sdakim  20 min.

1142.
Aleeza CHANOWITZ (Izrael):
Shabbos Kallah  15 min.

1143.
Shira FLORENTIN (Izrael):

1144.
Omri DEKEL-KADOSH (Izrael):

1145.
Shir COHEN & Noga WEIZMAN (Izrael):
Where is Elik?  12 min.

1146.
Sharon HOTER ISHAY (Izrael, Kanada):
Lelo-Eretz  51 min.

1147.
Daniel GITMAN TADEVOSYAN (Izrael, Magyarország):

1148.
Ekaterina DIAKOVA (Izrael, Oroszország):
Ktamim  60 min.

1149.
Dani MENKIN (Izrael, USA):
On the Map  85 min.

1150.
Michael LYONS (Japán):

1151.
Jeroen VAN DER STOCK (Japán, Belgium):
Night Horse  19 min.

1152.
Jari VAARA (Japán, Finnország):
The Hunter  5 min.

1153.
Akihiro Hino (Japan):
 5

1154.
Eduardo Lozano (Japan):
 10

1155.
Hiroshi kizu (Japan):
 4

1156.
Jeroen Van der Stock (Japan):
 19

1157.
Kazuya Ashizawa (Japan):
 20

1158.
Michael Lyons (Japan):
 5

1159.
Mikio Saito (Japan):
 4

1160.
Nan MA (Kína):

1161.
Nan MA (Kína):

1162.
Lam CAN-ZHAO (Kína):
Animal World  71 min.

1163.
Yimeng ZHANG (Kína, Belgium):
Eastward Go  12 min.

1164.
Dirk SORGE (Kína, Németország):
Lucky Day  10 min.

1165.
Casey WEI (Kanada):

1166.
Clark NIKOLAI (Kanada):

1167.
Nicola AWANG (Kanada):
refahmation  7 min.

1168.
Vincent BERGERON (Kanada):
SchizoPhilo#16  18 min.

1169.
Gabi DAO (Kanada):

1170.
Sebastien CLERMONT (Kanada):
The Waters  13 min.

1171.
Eva CVIJANOVIC (Kanada, Horvátország):
Jezeva kuca  10 min.

1172.
Aisha SALIMGEREYEVA (Kazahsztán):

1173.
Dmitriy Dudkin, Aigerim Durmagambetova (Kazakhstan):
 29

1174.
Grace Matu (Kenya):
 15

1175.
Grace Matu, Michael Njoroge (Kenya):
 5

1176.
Karash JANYSHOV (Kirgizisztán):
Kosh bol  15 min.

1177.
Azat MAMUNOV (Kirgizisztán):
Portret  20 min.

1178.
Anna SILVA-SCHLENKER (Kolumbia, Magyarország):
Tides  21 min.

1179.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 10

1180.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 4

1181.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 11

1182.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 15

1183.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 4

1184.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 16

1185.
Kang shin Gyu (Korea, Republic of):
 16

1186.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 4

1187.
Kang Shin Gyu (Korea, Republic of):
 4

1188.
Kang Shin Gyu, Kang Shin Uk (Korea, Republic of):
 9

1189.
Min Hyuk Park (Korea, Republic of):
 20

1190.
Yann Kerloc'h (Korea, Republic of):
 25

1191.
Yeaeun Jang (Korea, Republic of):
 4

1192.
Gabin Tellenne, Lelia Saligari, Yann K (Korea, Republic of):

1193.
Rosa Maria RODRIGUEZ PUPO (Kuba):
I Love Papuchi  14 min.

1194.
(Latvia):
 29

1195.
Camilio Azoury (Lebanon):
 11

1196.
Cynthia Abu Jawdeh (Lebanon):
 9

1197.
Jihad Saade, Salim Habr (Lebanon):
 22

1198.
Salam Ahmad (Lebanon):
 4

1199.
Sara Mezher (Lebanon):
 15

1200.
Tracy Ibrahim (Lebanon):
 13

1201.
Toni Geitani (Lebanon):

1202.
Damian KOCUR (Lengyelország):
1410  28 min.

1203.
Marek SKRZECZ (Lengyelország):
Amerykanski sen  26 min.

1204.
Julia GROSZEK (Lengyelország):
Arabski sekret  56 min.

1205.
Marcin BORCHARDT (Lengyelország):

Bernard
1206.
Anna OPARKOWSKA (Lengyelország):
Bernard  6 min.

1207.
Daria KOPIEC (Lengyelország):

Mocsár
1208.
Alicja BLASZCZYNSKA (Lengyelország):
Bloto / Mocsár  13 min.

1209.
Milena DUTKOWSKA (Lengyelország):
Bogdan i Roza  15 min.

1210.
Klaudiusz CHROSTOWSKI (Lengyelország):
Call me Tony  62 min.

1211.
Katarzyna ISKRA (Lengyelország):
Casting  20 min.

1212.
Klaudia KESKA (Lengyelország):
Casting  18 min.

1213.
Grzegorz PAPRZYCKI (Lengyelország):
Czarnobóg  30 min.

Sivatagi kávé
1214.
Mikael LYPINSKI (Lengyelország):

1215.
Tomasz JURKIEWICZ (Lengyelország):
Dni Przemiany  50 min.

1216.
Piotr SUBBOTKO (Lengyelország):

1217.
Wojciech KLIMALA (Lengyelország):
Elizabeth  24 min.

1218.
Ernest WENCEL (Lengyelország):
Esprits Animaux  13 min.

1219.
Lukasz OSTALSKI (Lengyelország):
Face off  16 min.

1220.
Tomasz WOLSKI & Anna GAWLITA (Lengyelország):
Festiwal  85 min.

Vendég
1221.
Aleksander JOZEFCZYK (Lengyelország):

1222.
Maria ZMARZ - KOCZANOWICZ (Lengyelország):
Gruba  59 min.

1223.
Emi BUCHWALD (Lengyelország):
Heimat  24 min.

Hogyan pusztítsunk el időgépet
1224.
Jacek BLAWUT (Lengyelország):

1225.
Marta MAGNUSKA (Lengyelország):
Inny  5 min.

1226.
Alek PIETRZAK (Lengyelország):
Ja i moj tata  30 min.

1227.
Justyna MYTNIK (Lengyelország):

1228.
Grzegorz PAPRZYCKI (Lengyelország):
Jestem  24 min.

1229.
Miroslaw DEMBINSKI (Lengyelország):

1230.
Olga CHAJDAS (Lengyelország):

1231.
Marcin POLAR (Lengyelország):
Kolekcja  19 min.

1232.
Tomasz DROZDOWICZ (Lengyelország):

1233.
Grzegorz MOLDA (Lengyelország):
Koniec widzenia  15 min.

1234.
Giovanni PIERANGELI (Lengyelország):
Krotki dystans  20 min.

1235.
Julian TALANDZIEWICZ (Lengyelország):
Lekcja  12 min.

1236.
Urszula RESZCZYNSKA (Lengyelország):

1237.
Ewa DRZEWIECKA & Dominika FEDKO & Weronika KUC & Malgorzata JACHNA & Malgorzata JEDRZEC & Aleksandra RYLEWICZ (Lengyelország):
Masterclass  6 min.

1238.
Rafal LYSAK (Lengyelország):

1239.
Kacper LISOWSKI (Lengyelország):
Mistrz swiata  65 min.

1240.
Michal PONIEDZIELSKI (Lengyelország):

1241.
Artur MARCOL (Lengyelország):
MVP  4 min.

1242.
Bartosz NOWACKI (Lengyelország):
Na drodze  24 min.

1243.
Karolina BORGIASZ (Lengyelország):
Na jezykach  4 min.

1244.
Aleksandra TERPINSKA (Lengyelország):

1245.
Filip DZIERZAWSKI (Lengyelország):

1246.
Lidia DUDA (Lengyelország):
Newborn  74 min.

1247.
Damian KOCUR (Lengyelország):

1248.
Katarzyna PIEROG (Lengyelország):
Nowy dzien  7 min.

1249.
Betina BOZEK (Lengyelország):
O Jezu  4 min.

1250.
Grzegorz BRZOZOWSKI (Lengyelország):

1251.
Piotr STASIK (Lengyelország):
Opera o Polsce  41 min.

Az utolsó vendég
1252.
Anna URBANCZYK (Lengyelország):

1253.
Magdalena SEWERYN & Igor POLANIEWICZ (Lengyelország):

1254.
Grzegorz ZARICZNY (Lengyelország):
Ostatnia lekcja  53 min.

1255.
Dominika GNATEK (Lengyelország):
Otworz mi  16 min.

1256.
Daria KOPIEC (Lengyelország):

1257.
Jakub RADEJ (Lengyelország):
Proch  25 min.

1258.
Justyna PELC (Lengyelország):
Przyjazd  19 min.

1259.
Bartosz REETZ (Lengyelország):
Przystanek  15 min.

1260.
Anna PAWLUCZUK (Lengyelország):
Raz dwa zero  15 min.

1261.
Artur HANAJ (Lengyelország):
REM  3 min.

1262.
Bartosz BALA (Lengyelország):
Rodzenstwo  23 min.

1263.
Michal SOCHA (Lengyelország):
Room  6 min.

1264.
Betina BOZEK & Igor KAWECKI (Lengyelország):
Samotnosc  8 min.

1265.
Krzysztof NOWICKI (Lengyelország):
Sen Leocadii  18 min.

1266.
Michal CHMIELEWSKI (Lengyelország):

1267.
Michal SZCZESNIAK (Lengyelország):
Spitsbergen  23 min.

1268.
Andrei KUTSILA (Lengyelország):
Summa  50 min.

1269.
Jagoda MADEJ (Lengyelország):

1270.
Pat Howl KOSTYSZYN (Lengyelország):
Tamtej nocy  24 min.

1271.
Iwo KONDEFER (Lengyelország):

1272.
Robin LIPO (Lengyelország):

1273.
Roman JAROSZ (Lengyelország):

1274.
Dariusz KOWALSKI (Lengyelország):
Trzy siostry  56 min.

1275.
Sylwia ROSAK (Lengyelország):

Referenciakeret
1276.
Agnieszka Ewa BRAUN (Lengyelország):

1277.
Tomasz KNITTEL (Lengyelország):

1278.
Marcin SAUTER (Lengyelország):

1279.
Michal BORCZUCH (Lengyelország):
Warany z Komodo  70 min.

1280.
Joanna POLAK (Lengyelország):
Wełniaki  10 min.

1281.
Grzegorz PAPRZYCKI (Lengyelország):
We wsi gadają  13 min.

1282.
Monika KOTECKA & Karolina PORYZALA (Lengyelország):
Wolta  14 min.

1283.
Anastazja DABROWSKA (Lengyelország):
Wonder Girls  20 min.

1284.
Joanna FRYDRYCH (Lengyelország):
XXXLove  60 min.

1285.
Tadeusz KABICZ (Lengyelország):
Zamek  22 min.

1286.
Marcin Janos KRAWCZYK (Lengyelország):

1287.
Dominika GNATEK (Lengyelország):

1288.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

1289.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

1290.
Pawel WLAZEWICZ (Lengyelország, Észtország):
Nina  20 min.

1291.
Adriana F. CASTELLANOS (Lengyelország, Spanyolország):
Dos Islas  40 min.

Talán Ma...
1292.
Nadine ASMAR (Libanon):

1293.
Andrius Bartkus (Lithuania):
 45

1294.
Joris Skudra, Paulius Neverbickas (Lithuania):
 8

1295.
Akvil? Žilionyt? (Lithuania):

1296.
Irena PASKALI (Litvánia):

1297.
Zharko IVANOV (Macedónia):

1298.
Zharko IVANOV & Viktor SOKOLOVSKI (Macedónia):
Caravan  22 min.

1299.
Marko DZAMBAZOSKI (Macedónia):
Crni i Krivi  11 min.

1300.
Ana Opacic (Macedonia, the former Yugoslav Republic of):
 20

1301.
Arian Selimi (Macedonia, the former Yugoslav Republic of):
 10

1302.
Marko Dzambazoski (Macedonia, the former Yugoslav Republic of):

Ének a fák tetejéből
1303.
ZSIGMOND Attila (Magyaroroszág):

1304.
LACZI Evelin (Magyaroroszág):
1440  10 min.

A bármicvó fiúk
1305.
OLÁH Katalin & CSUKÁS Sándor (Magyaroroszág):

1306.
KALÁNYOS Péter (Magyaroroszág):

1307.
KALÁNYOS Péter (Magyaroroszág):

A létezés eufóriája
1308.
SZABÓ Réka (Magyaroroszág):

A legnagyobb ajándék
1309.
GOMBOS Tamás (Magyaroroszág):

1310.
VÁCZI Edit (Magyaroroszág):

1311.
NÉMETH József (Magyaroroszág):
A panel  51 min.

A por népe
1312.
GRÓF Péter & GULD Péter (Magyaroroszág):
A por népe  10 min.

1313.
BORSODY István (Magyaroroszág):

A te neved
1314.
DOMOKOS János (Magyaroroszág):
A te neved  52 min.

1315.
VERMES Dorka (Magyaroroszág):
Anyák napja  15 min.

1316.
BORSODY István & KURUTZ Márton (Magyaroroszág):

Balázs kamerája
1317.
BOLLA Kolos (Magyaroroszág):

1318.
ZENTAI Lilla (Magyaroroszág):
Befogadás  44 min.

1319.
SZOBOSZLAY Eszter (Magyaroroszág):

1320.
TÓTH-PÓCS Roland (Magyaroroszág):

1321.
KIS Anna (Magyaroroszág):

Családi kör
1322.
TÖRÖK Marcell (Magyaroroszág):
Családi kör  27 min.

1323.
BECK Zoltán & RUMANN Gábor (Magyaroroszág):

1324.
LASKAI Csaba (Magyaroroszág):
December  20 min.

Dolgaink
1325.
SZERDAHELYI Mátyás (Magyaroroszág):
Dolgaink  57 min.

1326.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):

1327.
BARTA Máté (Magyaroroszág):
Előrelépés  17 min.

1328.
HAJMÁSI Péter (Magyaroroszág):
Első randi  8 min.

Engedetlen
1329.
MOLL Zoltán (Magyaroroszág):
Engedetlen  84 min.

Fonál
1330.
GÖRÖGH Árpád (Magyaroroszág):
Fonál  19 min.

1331.
BOGDAN Arpad (Magyaroroszág):
Gettó Balboa  85 min.

Egyiptom Aranya
1332.
WAGNER András & ÓHIDI Tamás & WAGNER Edit (Magyaroroszág):

1333.
ANDRISTYAK Marcell (Magyaroroszág):
IN Corp.  7 min.

Könnyű leckék
1334.
ZURBÓ Dorottya (Magyaroroszág):

Kötelék, avagy a a rab és a börtönőr
1335.
BÁLINT Arthur (Magyaroroszág):

Közös Sziget
1336.
OLASZ Renátó (Magyaroroszág):
Közös Sziget  26 min.

1337.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):

1338.
JORDI Leila (Magyaroroszág):

Engedd ki a sárkányt!
1339.
PÁLOS György (Magyaroroszág):

Magamba Zárva
1340.
TIMKÓ Imre (Magyaroroszág):
Magamba Zárva  21:04 min.

1341.
LENDVAI Kristóf (Magyaroroszág):

Maradj velünk
1342.
BAJOR Marcell (Magyaroroszág):
Maradj velünk  20 min.

Gyufaszálak
1343.
M. TÓTH Géza (Magyaroroszág):

1344.
IVÁDY Tamás & BOGYÓ Péter (Magyaroroszág):

Meg kell dögleni
1345.
HELSTÁB Martin (Magyaroroszág):

1346.
PAPP M. Bori (Magyaroroszág):
Mint az apja  11 min.

Mocskos Idők
1347.
TÖRÖK Marcell (Magyaroroszág):
Mocskos Idők  35 min.

Éjjeli őr
1348.
PAPP Barnabás (Magyaroroszág):

1349.
LICHTER Péter (Magyaroroszág):

Nyomtalanul
1350.
NOVÁK Tamás (Magyaroroszág):
Nyomtalanul  50 min.

1351.
HAJMÁSI Péter (Magyaroroszág):
Oroszlán  19 min.

1352.
RUMANN Gábor & PAMUKI Krisztián (Magyaroroszág):

1353.
KOLMONT Enikő (Magyaroroszág):

R.E.M.
1354.
MOLNÁR Szilárd, ORBÁN Gergely (Magyaroroszág):
R.E.M.  80 min.

1355.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):
REZILIENCIA  6 min.

1356.
CHILTON Flóra (Magyaroroszág):
REZILIENCIA  6 min.

1357.
GYÖKÉR Róbert (Magyaroroszág):
Sámánok  71 min.

1358.
HAJMÁSI Péter (Magyaroroszág):
Sós, édes  13 min.

1359.
INCZE Kata (Magyaroroszág):
Small talk  12 min.

Sok-sok Festék
1360.
HELSTÁB Martin (Magyaroroszág):

Szerdától vasárnapig remete
1361.
GECSEI Ádám & PAUKER Bence (Magyaroroszág):

Tökéletlen világ
1362.
PETŐ Szabolcs (Magyaroroszág):

1363.
Hana YAMAZAKI (Magyaroroszág):

Tiszta mozdulatok
1364.
TÓTH Péter Pál (Magyaroroszág):

1365.
MAYER Béla (Magyaroroszág):

1366.
GLASER Kati (Magyaroroszág):

1367.
GLASER Kati (Magyaroroszág):

Varjúháj
1368.
PÁPAI Pici (Magyaroroszág):
Varjúháj  19 min.

Veteránfilm
1369.
HERNÁTH Csaba (Magyaroroszág):
Veteránfilm  50 min.

Zabigyerek
1370.
KÖLCSEY Levente (Magyaroroszág):
Zabigyerek  20 min.

Chöd
1371.
VETŐ János (Magyaroroszág, Dánia):
Chöd  1 min.

Tumo
1372.
VETŐ János (Magyaroroszág, Dánia):
Tumo  1 min.

A báró hazatér
1373.
BREIER Ádám (Magyarország):

A baba
1374.
NÉMETH József (Magyarország):
A baba  30 min.

1375.
LAVRO Ferenc (Magyarország):

A kockaember
1376.
DOMBROVSZKY Linda (Magyarország):
A kockaember  18 min.

A panel
1377.
NÉMETH József (Magyarország):
A panel  51 min.

Negyven év
1378.
Gyimesi Anna (Magyarország):
Negyven év  16 min.

1379.
Walid Ali (Malaysia):

1380.
Marco Romano (Mali):

1381.
Shambar/ Freddy Tchamala Kunda (Mali):

1382.
Marco Romano (Mali):

1383.
Marcelle Abela (Malta):
 2

1384.
Marcelle Abela (Malta):
 4

1385.
Marcelle Abela (Malta):
 3

1386.
Marcelle Abela (Malta):
 4

1387.
Marcelle Abela (Malta):
 5

1388.
Marcelle Abela (Malta):
 12

1389.
Marcelle Abela (Malta):
 4

1390.
Marcelle Abela (Malta):
 5

1391.
Winston Azzopardi (Malta):
 12

1392.
Aarón Álvarez (Mexico):
 10

1393.
Ana Baer (Mexico):
 5

1394.
Francisco Batista (Mexico):

1395.
Cremance (Mexico):

Teljesítsd
1397.
Ricardo Farias (Mexikó):

1398.
Israel AHUMADA (Mexikó):
Dejar la piel  32 min.

Faust a sötétben
1399.
Israel AHUMADA (Mexikó):

1400.
Frederick BERNAS & Amado TREVIñO (Mexikó):

Iku Manieva
1401.
Isaac Ruiz Gastélum (Mexikó):
Iku Manieva  8 min.

1402.
Jimena MUHLIA (Mexikó):
La Caja China  5 min.

1403.
Vanessa PALACIOS (Mexikó):
Marejada  13 min.

1404.
Jaime PEñA GARCÍA (Mexikó):
Pacgirl  12 min.

Milliárd
1405.
Evgheni DUDCEAC (Moldova, Oroszország):

1406.
Natalia Sergheev, Yulia Mikhailova (Moldova, Republic of):
 14

1407.
Branislav MILATOVIć (Montenegró):

1408.
Mohamed Aouad (Morocco):

1409.
Lakhdar EHAMDAOUI (Morocco):
silent  7

Őrület
1410.
João VIANA (Mozambik, Bisszau- Gínea, Katar, Portugália, Francicaország):

1411.
Moore Thit Sett Htoon (Myanmar):
 11

1412.
Matthias KRETER (Németország):
8:27  12 min.

1413.
Boris SEEWALD (Németország):
Afterword  9 min.

1414.
Deniss KACS (Németország):
Arpeggio  15 min.

Szempillantás
1415.
Kiana NAGHSHINEH (Németország):

1416.
Semih Korhan GÜNER (Németország):
Boy  15 min.

1417.
Matthias KRETER (Németország):
Breathe!  9 min.

1418.
Frédéric SCHULD & Valentin RIEDL (Németország):

1419.
Ines Christine GEIßER & Kirsten Carina GEIßER (Németország):
Dürrenwaid 8  7 min.

Alias Jenny
1420.
Samira FANSA (Németország):

1421.
Dimitri LIMPERT (Németország):

1422.
Karin BECKER (Németország):
Die Frist  79 min.

Február
1423.
Marlena MOLITOR (Németország):
Február  12 min.

1424.
Fariba BUCHHEIM (Németország):
Formen  11 min.

1425.
Felix SCHON (Németország):
Im Leuchtturm  30 min.

1426.
Maria KORPORAL (Németország):
La Vitruviana  2 min.

1427.
Moritz MÜLLER-PREIßER (Németország):
On 'n' Off  8 min.

1428.
Artjom BARANOV (Németország):
Pig Heart  30 min.

1429.
Julian REICH (Németország):
Selflove  10 min.

1430.
Maria KORPORAL (Németország):
Songlines  14 min.

Kövek
1431.
Jörn STAEGER (Németország):

1432.
Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

1433.
Philipp STRAETKER (Németország):

1434.
Luigjina SHKUPA (Németország):

1435.
Tobi SAUER (Németország):

1436.
Arnaud GERBER (Németország, Franciaország):
Carousel  35 min.

1437.
Daniela LUCATO (Németország, Írország, Olaszország):
The Wheel  9 min.

1438.
Daniela LUCATO (Németország, Olaszország):
Trilogy  1 min.

1439.
Branko TOMOVIC (Nagy Britannia, Németország):

1440.
Tim Huebschle (Namibia):
 4

1441.
Ashin Poudel (Nepal):
 13

1442.
Dekel Berenson (Nepal):
 15

1443.
Kiran Pokharel (Nepal):
 3

1444.
Sunil Shivabhakti (Nepal):
Dhoka  10

1445.
Bahram Sadeghi Shabestari (Netherlands):
 72

1446.
Jeroen ter Welle (Netherlands):
 1

1447.
Jeroen ter Welle (Netherlands):
 2

1448.
Joke Offrinfa (Netherlands):
 4

1449.
Kim Dijkstra (Netherlands):
 13

1450.
ROSE HANAWI (Netherlands):
 8

1451.
(Netherlands):
ei  3

1452.
Mustafa Hadziibrahimovic (Netherlands):

Kitartás!
1453.
Bart Schrijver (Netherlands):

1454.
Catherine van Campen (Netherlands):

1455.
Jan Pieter Tuinstra, Keren Levi (Netherlands):

1456.
Barbara den Uyl (Netherlands):

1457.
Bo Beaufill (New Zealand):
 21

1458.
Daniel Izu. Eze (Nigeria):
 15

1459.
Mr Tunez Filmmaker (Nigeria):
 30

1460.
Shima Gernah, Ngunan Ioron Aloho (Nigeria):
 27

1461.
Tomas Sem LøKKE-SøRENSEN (Norvégia):
De Klarsynte  74 min.

1462.
Aleksander Johan ALEKSANDER JOHAN ANDREASSEN (Norvégia):
Strim  19 min.

1463.
David Kr?yer (Norway):
Stille  20

1464.
Kristian Moe (Norway):

1465.
(Not Specified):
 26

1466.
(Not Specified):
 8

1467.
(Not Specified):
 1

1468.
(Not Specified):
 1

1469.
André Viuvens (Not Specified):
 8

1470.
BOUGE Alexandra (Not Specified):
 12

1471.
BOUGE Alexandra (Not Specified):
 1

1472.
BOUGE Alexandra (Not Specified):
 2

1473.
BOUGE Alexandra (Not Specified):
 3

1474.
BOUGE Alexandra (Not Specified):
 1

1475.
Fatima AGLAZ (Not Specified):
 13

1476.
Kshitij Kumar Pandey (Not Specified):
 20

1477.
Lee Bader (Not Specified):
 0

1478.
Lingyun Zheng (Not Specified):
 13

1479.
Lingyun Zheng (Not Specified):
 13

1480.
Richard Schertzer (Not Specified):
 5

1481.
Kamilya Issaliyeva (Not Specified):
??????#  10

1482.
Mouhanad altaib (Not Specified):

1483.
HASSOUN GEOFFROY, OHNET GREGROIRE (Not Specified):

1484.
José García Pérez (Not Specified):

1485.
Tim Rone Villanueva (Not Specified):

1486.
Yosip TILLI (Olaszország):

1487.
Benna G. MARIS (Olaszország):

Agyagok
1488.
Gaetano Maria Mastrocinque (Olaszország):

1489.
Alessandro AMADUCCI (Olaszország):

Dulcinea
1490.
luca FERRI (Olaszország):
Dulcinea  64 min.

Hideg belül
1491.
Valerio Burli (Olaszország):

Folyékony ösvény
1492.
FILOMENA RUSCIANO (Olaszország):

1493.
Benna G. MARIS (Olaszország):

1494.
Sara FGAIER (Olaszország, Franciaország):
Les Années  20 min.

1495.
Nver HOVHANNISYAN (Örményország):

1496.
Seg KIRAKOSSIAN (Örményország):

1497.
Seg KIRAKOSSIAN (Örményország):

1498.
Arsen ARAKELYAN (Örményország):

1499.
Tatiana DANILIANTS (Ororszország, Örményország):

1500.
Artem FIRSANOV (Oroszország):

1501.
Evgeny ALEKSANDROV & Elena DANILKO (Oroszország):

1502.
Angela GUSEVA (Oroszország):

1503.
Anatoly PASICHNIK (Oroszország):

1504.
Angelika NOVOKREPOVSKAYA (Oroszország):

1505.
Kseniya NECHAEVA (Oroszország):

1506.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):

1507.
Anastasiya SOKOLOVA (Oroszország):

Egy
1508.
Roman SINITSYN (Oroszország):

Egyszer...
1509.
Maxim USTYUZHANINOV (Oroszország):

1510.
Anastasia NOVIKOVA (Oroszország):

1511.
Nina BISYARINA (Oroszország):

1512.
Valeriya NIKITUSHKINA (Oroszország):

Elmúlt a szerelem
1513.
Dmitri FROLOV (Oroszország):

1514.
Dmitri FROLOV (Oroszország):

1515.
Julia GORBACHEVSKAYA (Oroszország):

1516.
Petr KELEPTRISHVILI & Artem OZHOGOV (Oroszország):

1517.
Evgeny GRIGOREV (Oroszország):
Про рок  112 min.

1518.
Vladimir ALENIKOV (Oroszország):

Főnyeremény
1519.
Konstantin CHELIDZE (Oroszország):

1520.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):

1521.
Dmitri VOLOGDIN (Oroszország):

1522.
Maxim KULIKOV (Oroszország):
Тише  10 min.

1523.
Anastasiia EKIMOVA (Oroszország):

1524.
Leonid GARDASH (Oroszország):

1525.
Nikita BOBROV & Pavel FATTAKHUTDINOV (Oroszország):

1526.
Anna KOROTAEVA (Oroszország):

1527.
IBATULLINA Svetlana (Oroszország):
ДИМА  20 min.

1528.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):
00777  1 min.

1530.
Anton BILZHO (Oroszország):
Ambivalentnost'  117 min.

Asya
1531.
Daniella RYBAKYAN (Oroszország):
Asya  29 min.

1532.
Natalia BEREG (Oroszország):

A szükséges lépéseken
1533.
valentina PONOMARENKO (Oroszország):

1534.
Tatiana SOBOLEVA (Oroszország):

1535.
Natalia SERGEEVA (Oroszország):
Earth  20 min.

1536.
Petr FEDOROV (Oroszország):

1537.
Vasilisa KUZMINA (Oroszország):

1538.
Vladimir NEPEVNY (Oroszország):

1539.
Vladimir KVETNOY (Oroszország):

Grief Therapy
1540.
Maria VOROBYOVA (Oroszország):
Grief Therapy  13 min.

Grief Therapy
1541.
Maria VOROBYOVA (Oroszország):
Grief Therapy  13 min.

1542.
Oleg URAKIN (Oroszország):
Hardcore  24 min.

1543.
Oleg URAKIN (Oroszország):
Hardcore  24 min.

1544.
Galiya FATKHUTDINOVA (Oroszország):
I Killed Alex  20 min.

1545.
Anna YANOVSKAYA (Oroszország):

1546.
Pavel RUZYAK (Oroszország):

1547.
Evgeny ALEKSANDROV (Oroszország):
LatinoAmerica  65 min.

1548.
Natalia PERSHINA (Oroszország):

1549.
Ekaterina MAMONTOVA (Oroszország):
Mne 20  44 min.

1550.
Julia MIRONOVA (Oroszország):
Natsiya  65 min.

1551.
Gleb ROSS (Oroszország):

Tűz
1552.
Maria SHULGINA (Oroszország):
Ogon' / Tűz  13 min.

1553.
Evgeny SOLOMIN & Valery SOLOMIN (Oroszország):

A Remete
1554.
Artem MOSKALEV (Oroszország):

1555.
Nikita ORDYNSKIY (Oroszország):

Öt perc a tengerig
1556.
Natalia MIRZOYAN (Oroszország):

1557.
Ksenia RAPPOPORT & Alexander TSYPKIN & Pavel KAPINOS (Oroszország):

1558.
Ekaterina KUZNETSOVA (Oroszország):
Razum  16 min.

Rose or bluebell
1559.
Yuno SHAMILOV (Oroszország):

1560.
Elena KUDRYAVCEVA (Oroszország):
Sand Space  1 min.

1561.
Sofia GORLENKO (Oroszország):
Skazki o Mame  83 min.

1562.
Nastasya MARSAKOVA (Oroszország):
Suffocation  25 min.

1563.
Aliona POLUNINA (Oroszország):

A naplemente elmélete
1564.
Roman SOKOLOV (Oroszország):

1565.
Tatiana SKORLUPKINA (Oroszország):

1566.
Elena DEMIDOVA (Oroszország):

1567.
Suro JR (Oroszország):
Thursday  15 min.

1568.
Vladimir MOROZOV (Oroszország):

1569.
Valentin SUNTSOV (Oroszország):
Uspekh  8 min.

1570.
Nathalia KONCHALOVSKY (Oroszország):
Vesna  23 min.

1571.
Stas SELITSKY (Oroszország):
Wake Me Up  1 min.

1572.
Saglara TYURBEEVA (Oroszország, Azerbajdzsán):
Molokane  76 min.

1573.
Toma STENKO (Oroszország, Grúzia):
Krik  24 min.

1574.
Olga KOROTKAYA (Oroszország, Lengyelország):
Pet'  52 min.

1575.
Tatiana CHISTOVA (Oroszország, Lengyelország):
Ubezhdenia  63 min.

1576.
Kirill KULAGIN (Oroszország, Nagy- Britannia):
Let It Soul  38 min.

1577.
Anji TARATUTA (Oroszország, Olaszország):

1578.
Klim KOZINSKIY (Oroszország, Ukrajna, Izrael):
Tetragrammaton  65 min.

1579.
Jabran Zafar (Pakistan):
 16

1580.
Nusrat Gandapur (Pakistan):
 4

1581.
Shumaila Kanwal (Pakistan):
 2

1582.
Rakan Mayasi (Palestine, State of):
 15

1583.
PAOLA TERAN (Peru):
 0

1584.
Sonia Ortiz (Peru):
 20

1585.
Dennis Christian Rojas Estrada, aka Terom (Peru):

1586.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1587.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1588.
Quentin LAZZAROTTO (Peru):

1589.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1590.
Nika Belianina (Peru):

1591.
Dennis Christian, aka TEROM ROJAS ESTRADA (Peru):
Fe  30 min.

1592.
Rafael ARÉVALO (Peru):
Guerrilla Gore  20 min.

Gém
1593.
Roxana Barba (Peru):
Heron / Gém  5 min.

1594.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1595.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1596.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1597.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1598.
Rafael ARÉVALO (Peru):

1599.
Chris Cahilig (Philippines):
 4

1600.
Christopher Cahilig (Philippines):
 9

1601.
Tim Rone Villanueva (Philippines):
 20

1602.
Łukasz Gabryelski (Poland):
 22

1603.
Agnieszka Elbanowska (Poland):
 26

1604.
Daniel Banaczek (Poland):
 28

1605.
Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk (Poland):
 29

1606.
Emilia Zielonka (Poland):
 30

1607.
Katarzyna Wisniowska (Poland):
 18

1608.
Mateusz Motyka (Poland):
 24

1609.
Rafal Samusik (Poland):
 28

1610.
Teresa Czepiec (Poland):
 15

1611.
Tessa Was (Poland):
 4

1612.
Wojciech Klimala (Poland):
 56

1613.
Tomasz Kowal (Poland):

1614.
Dave Lojek (Poland):

1615.
Kamil Bukłaha (Poland):
SKRAJ  6

1616.
Jan Bujnowski (Poland):

1617.
Filipe ABRANCHES (Portugália):
À Tona  10 min.

1618.
Marco AMARAL (Portugália):
3 Anos Depois  13 min.

5 Cigaretta
1619.
Passos ZAMITH (Portugália):

1620.
Frederico MESQUITA (Portugália):

A Sárga Ház
1621.
Ana Luísa LOPES (Portugália):

1622.
Miguel NUNES (Portugália):
Anjo  24 min.

1623.
Rita MAIA & Vasco VIANA (Portugália):

1624.
Paulo CARNEIRO (Portugália):

1625.
Eduardo BRITO (Portugália):
Declive  7 min.

Napéjegyenlőség
1626.
Ivo M. FERREIRA (Portugália):

1627.
Paulo LIMA (Portugália):

1628.
Mariana RODRIGUES (Portugália):

1629.
Pedro NEVES (Portugália):
Náufragos  16 min.

1630.
Daniel VELOSO (Portugália):
Nevoeiro  15 min.

1631.
Catarina MOURAO (Portugália):

1632.
Rodrigo AREIAS (Portugália):
Pixel Frio  15 min.

1633.
joão PUPO (Portugália):

1634.
Pedro MAIA (Portugália):
Reverence  11 min.

1635.
José MAGRO (Portugália):

1636.
Moisés RODRIGUES (Portugália):
Rodar  2 min.

Sara F.
1637.
Miguel FONSECA (Portugália):
Sara F.  23 min.

1638.
Luís DIOGO (Portugália):
Uma Vida Sublime  105 min.

1639.
Ines OLIVEIRA (Portugália):
Vira Chudnenko  31 min.

Yomi
1640.
Maria Ana MARQUES (Portugália):
Yomi  10 min.

1641.
Francisco COLOMBO (Portugália, Brazília):
Avesso  9 min.

1642.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugália, Brazília):

RUSSA
1643.
João SALAVIZA & Ricardo ALVES JR. (Portugália, Brazília):
RUSSA  19’57’’ min.

Motorozás
1644.
Paul BUSH (Portugália, Egyesült Királyság):

1645.
David DOUTEL & Vasco SÁ (Portugália, Francicaország):
Agouro  15’16’’ min.

Anteu
1646.
João VLADIMIRO (Portugália, Francicaország):
Anteu  28 min.

1647.
Miguel Clara VASCONCELOS (Portugália, Francicaország):
Circo Do Amor  20 min.

1648.
Mónica SANTOS & Alice GUIMARãES (Portugália, Francicaország):
Entre Sombras  13 min.

1649.
Susana NOBRE (Portugália, Francicaország):
Tempo Comum  64 min.

1650.
Eugène GREEN (Portugália, Francicaország, Belgium):

Grbavica
1651.
Manel RAGA RAGA (Portugália, Spanyolország, Bosznia- Hercegovina):
Grbavica  19 min.

1652.
Ana Barroso (Portugal):
 15

1653.
Atsushi Funahashi (Portugal):
 138

1654.
Atsushi Funahashi (Portugal):
 122

1655.
Luis Fernandes (Portugal):
 40

1656.
PEDRO MAIA , PAULO FURTADO (Portugal):
 71

1657.
Sharon Lomanno (Portugal):
 7

1658.
Edgar P?ra (Portugal):

1659.
Margarida Rodrigues, Nuno A. Rocha (Portugal):

1660.
Andre Ben Birken , Takis Panas (Portugal):

1661.
Luís Azevedo (Portugal):

1662.
Luís Azevedo (Portugal):

1663.
Rodrigo Areias (Portugal):

1664.
Guilherme Franco (Portugal):
Laura  16

1665.
Paulo Antunes (Portugal):

1666.
Edgar P?ra (Portugal):

1667.
Pedro Sena Nunes (Portugal):

1668.
Maria Hespanhol (Portugal):

1669.
Maria Hespanhol (Portugal):

1670.
(Portugal):

1671.
Aurélia MENGIN (Réunion):
FORNACIS  83 min.

1672.
Cornel GHEORGHITA (Románia):
Dansul Soarelui  70 min.

Falu Fessön
1673.
SIMÓ Ibolya (Románia):
Falu Fessön  22 min.

Szörnyeteg
1674.
Laura POP (Románia):

1675.
Veronica SULA (Románia):
Through  1 min.

1676.
Vincent SPARREBOOM (Románia):

Töredékek
1677.
RUSZULY Ervin (Románia, Magyaroroszág, ):
Töredékek  4 min.

1678.
Bianca Radulescu (Romania):
 4

1679.
Bianca Radulescu (Romania):
 4

1680.
Bianca Radulescu (Romania):
 6

1681.
Bianca Radulescu (Romania):
 4

1682.
Ivan Bakrac, Lidija Mojsovska (Romania):
 17

1683.
Mara Cracaleanu (Romania):
 13

1684.
Mattia Parisotto, Razvan Hanganu (Romania):
 41

1685.
Simona Constantin (Romania):
 3

1686.
Valentin Anghel (Romania):
 37

1687.
VALENTIN ANGHEL (Romania):

1688.
Ruxandra Gubernat, Marcel Schreiter, Henry Rammelt (Romania):

1689.
(Russian Federation):
 11

1690.
?????? ?????????? / Sergey Tsymbalenko (Russian Federation):
 40

1691.
Victoria Babkina (Russian Federation):
 30

1692.
Diana Galimzyanova (Russian Federation):
 14

1693.
Elena Etkina (Russian Federation):
 2

1694.
Elena Etkina (Russian Federation):
 2

1695.
Elena Etkina (Russian Federation):
 2

1696.
Elena Etkina (Russian Federation):
 1

1697.
Elena Etkina (Russian Federation):
 4

1698.
Elena Etkina (Russian Federation):
 2

1699.
Elena Etkina (Russian Federation):
 1

1700.
Natasha Shineleva Lesha Yankov (Russian Federation):
 3

1701.
Ramazi Baranov (Russian Federation):
 9

1702.
Sergey Romashkin (Russian Federation):
 3

1703.
Sergey Romashkin (Russian Federation):
 4

1704.
Sergey Tsymbalenko / ?????? ?????????? (Russian Federation):
 15

1705.
Valery Osmakov (Russian Federation):
 2

1706.
Sofya Badalova (Russian Federation):
???  3

1707.
Alyona Polyakova (Russian Federation):
?????  3

1708.
Alyona Polyakova (Russian Federation):

1709.
Sofya Badalova (Russian Federation):
??????  7

1710.
Mikhail Zheleznikov (Russian Federation):
???????  11

1711.
Oksana Belousova (Russian Federation):
???????  11

1712.
Komrakova Liudmila (Russian Federation):

1714.
Leonid Gardash (Russian Federation):

1715.
Edward Kowzan (Russian Federation):

1716.
Liudmila Komrakova (Russian Federation):

1717.
Dmitry Romanov (Russian Federation):

1718.
Sofya Badalova (Russian Federation):

1719.
Komrakova Liudmila (Russian Federation):

1720.
Ksenia Roganova (Russian Federation):

1721.
Elisabeth Silveiro (Russian Federation):

1722.
Mohamed Al Salman (Saudi Arabia):
Lesan  23

1723.
Malécot Laure (Senegal):

1724.
Gary Bramil (Serbia):
 10

1725.
Gary Bramil (Serbia):
 5

1726.
Gary Bramil (Serbia):
 10

1727.
Gary Bramil Gera (Serbia):
 16

1728.
Gary Bramil Gera (Serbia):
 11

1729.
Leon Aksin (Serbia):
 7

1730.
Srđan Šarović (Serbia):
 6

1731.
Viktorija Samardzic (Serbia):
 7

1732.
Ivan Djurovic (Serbia):
Lijana  28

1733.
Carla Castle (Singapore):
 4

1734.
Carla Castle (Singapore):
 4

1735.
Michael Kam (Singapore):
 12

1736.
Marek Vajduliak (Slovakia):
 5

1737.
Marián Vredík, Jana Hirnerová (Slovakia):
 4

1738.
Ina Ferlan (Slovenia):
 10

1739.
Matic Grgic (Slovenia):
 1

1740.
Kershan Pillay (South Africa):
 23

1741.
José Luis López Ortiz (Spain):
 15

1742.
Arturo Hortas (Spain):
 30

1743.
Cristina Lladosa, Joaquín Vallet (Spain):
 2

1744.
CRISTOBAL SANTANA (Spain):
 3

1745.
CRISTOBAL SANTANA (Spain):
 6

1746.
Feyrouz Serhal (Spain):
 25

1747.
Hugo Gómez (Spain):
 13

1748.
Iago Prada (Spain):
 120

1749.
Ivan Sainz-Pardo (Spain):
 4

1750.
Ivan Sainz-Pardo (Spain):
 19

1751.
javi carrillo saez (Spain):
 71

1752.
Juan Alonso (Spain):
 12

1753.
Juan Manuel Clausell Granel (Spain):
 12

1754.
Magda Calabrese, Richard Zubelzu (Spain):
 20

1755.
Mateo Nicolau (Spain):
 10

1756.
Pablo Uriarte Bravo (Spain):
 6

1757.
Pablo Uriarte Bravo (Spain):
 6

1758.
Richard Zubelzu (Spain):
 50

1759.
Machu Latorre (Spain):

1760.
Machu Latorre (Spain):

1761.
Pedro González Bermúdez (Spain):

1762.
Pedro González Bermúdez (Spain):

1763.
DIEGO GONZÁLEZ (Spain):

1764.
DIEGO GONZÁLEZ (Spain):

1765.
MADDI BARBER (Spain):

1766.
MADDI BARBER (Spain):

1767.
José Mellinas (Spain):

1768.
JOSU MARTÍNEZ (Spain):
Ama  8

1769.
JOSU MARTÍNEZ (Spain):
Ama  8

1770.
MARÍA ELORZA (Spain):

1771.
MARÍA ELORZA (Spain):

1772.
GONZALO G. UNDURRAGA (Spain):

1773.
GONZALO G. UNDURRAGA (Spain):

1774.
Ana Maria Ferri (Spain):

1775.
Annabel Clare, Audrey Jay, Beth Wood, Billy Craigan- Toon, Carolien Van Marwijk Kooy, Clelia Goodchild, Charlotte Ward, Esme Sanders, Fiona Halliday, Gloria Fusillo, John English, Oleksii Zabielin, Oli Abulude, Stuart Watson, Tom Garner (Spain):

1776.
Mauricio Cuffaro (Spain):
Bani  11

1777.
Mauricio Cuffaro (Spain):
Bani  11

1778.
FRAN PARRA, ÁLEX RIESGO (Spain):

1779.
FRAN PARRA, ÁLEX RIESGO (Spain):

1780.
ALBERTO GASTESI (Spain):
Cactus  12

1781.
ALBERTO GASTESI (Spain):
Cactus  12

1782.
Daniel Romero (Spain):
Cambio  9

1783.
Daniel Romero (Spain):
Cambio  9

1784.
Javier García (Spain):

1785.
Javier García (Spain):

1786.
Víctor Urbano (Spain):

1787.
Víctor Urbano (Spain):

1788.
Kike Maíllo (Spain):

1789.
Kike Maíllo (Spain):

1790.
Jorge Naranjo (Spain):

1791.
Jorge Naranjo (Spain):

1792.
Val?ria Cuní (Spain):

1793.
Aniez Atlas (Spain):

1794.
Arturo Hortas (Spain):

1795.
Eva Salmerón (Spain):

1796.
Mario Monzó (Spain):

1797.
Mario Monzó (Spain):

1798.
José García Pérez (Spain):

1799.
Fabio Moreno (Spain):

1800.
Rubén Tejerina (Spain):

1801.
Rubén Tejerina (Spain):

1802.
Julián Quintanilla (Spain):

1803.
Melissa Silva Franco (Spain):

1804.
Melissa Silva Franco (Spain):

1805.
SARA CASASNOVAS PUMAR (Spain):

1806.
SARA CASASNOVAS PUMAR (Spain):

1807.
IBAN DEL CAMPO (Spain):

1808.
IBAN DEL CAMPO (Spain):

1809.
JOSE LUIS VELAZQUEZ MENENDEZ (Spain):
eXit  14

1810.
JOSE LUIS VELAZQUEZ MENENDEZ (Spain):
eXit  14

1811.
Jose Girl (Spain):

1812.
Jose Girl (Spain):

1813.
Jose Girl (Spain):

1814.
Pablo Hernández García (Spain):

1815.
CARLOS SOLANO (Spain):

1816.
CARLOS SOLANO (Spain):

1817.
Arturo Hortas (Spain):

1818.
LLUI?S JENE?, AMANDA SANS PANTLING, ORIOL GISPERT (Spain):
Fragils  65

1819.
LLUI?S JENE?, AMANDA SANS PANTLING, ORIOL GISPERT (Spain):
Fragils  65

1820.
Marc Vall?s (Spain):

1821.
Sergio Aparicio Olivas (Spain):

1822.
Maksim (Spain):
Gato  10

1823.
Laura Plancarte (Spain):

1824.
Laura Plancarte (Spain):

1825.
MARCO HUERTAS (Spain):

1826.
MARCO HUERTAS (Spain):

1827.
JOAN-POL ARGENTER (Spain):

1828.
JOAN-POL ARGENTER (Spain):

1829.
MIGUEL ANGEL JIMÉNEZ (Spain):

1830.
MIGUEL ANGEL JIMÉNEZ (Spain):

1831.
Daniel F. Amselem (Spain):
Krisis  15

1832.
Daniel F. Amselem (Spain):
Krisis  15

1833.
MARCOS CABOTÁ, JOAN BOVER (Spain):
Kyoko  20

1834.
MARCOS CABOTÁ, JOAN BOVER (Spain):
Kyoko  20

1835.
Alejandro Cano (Spain):

1836.
Alejandro Cano (Spain):

1837.
CA533;SAR DE NICOLA533;S, JUAN MARTÍNEZ (Spain):

1838.
CA533;SAR DE NICOLA533;S, JUAN MARTÍNEZ (Spain):

1839.
Isaac Berrocal (Spain):

1840.
Javier García (Spain):

1841.
Javier García (Spain):

1842.
Ricardo Yebra (Spain):
Lado B  75

1843.
Ricardo Yebra (Spain):
Lado B  75

1844.
Guille Cascante (Spain):

1845.
Guille Cascante (Spain):

1846.
José Luis Santos Pérez (Spain):

1847.
JOSE FERNÁNDEZ-ARK (Spain):

1848.
JOSE FERNÁNDEZ-ARK (Spain):

Szeretet
1849.
RAUL DE LA FUENTE (Spain):
Love / Szeretet  27 min.

1850.
Carlos Agulló (Spain):

1851.
Carlos Agulló (Spain):

1852.
Inés Calero, Paula González, Palmyre Serey (Spain):

1853.
David Baute (Spain):

1854.
David Baute (Spain):

1855.
ĎU JUHÉ MASFERRER (Spain):
Mugling  25

1856.
ĎU JUHÉ MASFERRER (Spain):
Mugling  25

1857.
Pol Rodríguez (Spain):

1858.
Pol Rodríguez (Spain):

1859.
Rubin Stein (Spain):
Nerón  17

1860.
Rubin Stein (Spain):
Nerón  17

1861.
SARA FANTOVA (Spain):

1862.
SARA FANTOVA (Spain):

1863.
Daniel de Vicente (Spain):

1864.
Daniel de Vicente (Spain):

1865.
Mikaela Bruce (Spain):

1866.
Mikaela Bruce (Spain):

1867.
Ezequiel Degastaldi (Spain):
Patxi  13

1868.
Ezequiel Degastaldi (Spain):
Patxi  13

1869.
Francesc Font Andreu (Spain):

1870.
Joaquín Gómez (Spain):

1871.
Joaquín Gómez (Spain):

1872.
Iván Sáinz-Pardo (Spain):
SAVE  4

1873.
Pablo Conde (Spain):

1874.
Pablo Conde (Spain):

1875.
Celia Giraldo (Spain):

1876.
Celia Giraldo (Spain):

1877.
José García Pérez (Spain):

1878.
Alberto Mazarro, Jorge González, Paco Fox (Spain):

1879.
ALVARO GONZALEZ (Spain):
TITAN  12

1880.
ALVARO GONZALEZ (Spain):
TITAN  12

1881.
Andrew Tarbet (Spain):

1882.
Andrew Tarbet (Spain):

1883.
Ivan Sainz-Pardo (Spain):

1884.
Teresa Bellon, César F. Calvillo (Spain):

1885.
Teresa Bellon, César F. Calvillo (Spain):

1886.
DIEGO POSTIGO (Spain):

1887.
DIEGO POSTIGO (Spain):

1888.
ALBERTO VELASCO (Spain):

1889.
ALBERTO VELASCO (Spain):

1890.
José García Pérez (Spain):

1891.
PELLO GUTIÉRREZ (Spain):
Zain  13

1892.
PELLO GUTIÉRREZ (Spain):
Zain  13

1893.
Erika Sanz (Spain, United States):

1894.
Erika Sanz (Spain, United States):

1895.
Iker ARCE @ Miriam ORTEGA (Spanyolország):

1896.
José Luis LÓPEZ-LINARES (Spanyolország):

1897.
Alberto MARÍA & David & Belén FERNÁNDEZ TIEMBLO & MIRANDA & Kruppa ROBELO (Spanyolország):
24:37:00  9 min.

1898.
Ángel VALIENTE (Spanyolország):
29 de febrero  10 min.

1899.
Diego SANIZ (Spanyolország):
5ºC  17 min.

1900.
Borja ÁLVAREZ HERNÁNDEZ (Spanyolország):
Adosados  11 min.

1901.
Borja SOLER (Spanyolország):

1902.
Ursula ROMERO GERBERDING (Spanyolország):
ALAN  20 min.

1903.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spanyolország):
ALIENS  23 min.

1904.
Joaquín PÉREZ ORDÓñEZ (Spanyolország):
Anabel  11 min.

1905.
Ana Maria FERRI (Spanyolország):

1906.
Pedro COLLANTES (Spanyolország):
Ato San Nen  25 min.

1907.
Tomás A. WILHELM (Spanyolország):
Belca  4 min.

1908.
Alberto MACASOLI (Spanyolország):
Bruno  10 min.

1909.
Pablo ADIEGO ALMUDEVAR (Spanyolország):
Camposanto  24 min.

Carmen
1910.
Quique MAñAS, Jorge MONTALBÁN & Carmen KOBAYASHI (Spanyolország):
Carmen  5 min.

1911.
Adrián HEVIA & Gerar REVILLA (Spanyolország):
Carnality  8 min.

1912.
Christian FLORES (Spanyolország):

1913.
Paloma ZAPATA (Spanyolország):
Casamance  92 min.

1914.
Carlota PEREDA (Spanyolország):
Cerdita  14 min.

1915.
Claudia NEGRO GARCÍA (Spanyolország):
Concerto Em F  20 min.

1916.
Claudia Negro García CLAUDIA (Spanyolország):
Concerto em F  20 min.

1917.
Alejandro RENEDO VILLAGRAN (Spanyolország):
Cuarteto  14 min.

1918.
Tomás A. WILHELM (Spanyolország):

1919.
Manuel MARTÍNEZ MARCOS (Spanyolország):

1920.
Juan Pablo POLANCO CARRANZA (Spanyolország):
Desvelo  7 min.

1921.
Marta M MATA (Spanyolország):

Háziasítva
1922.
Juan FRANCISCO VIRUEGA (Spanyolország):

1923.
Rafael MONTEZUMA (Spanyolország):
Dua2litet  5 min.

1924.
Benjamin VILLAVERDE (Spanyolország):
El Cirujano  18 min.

1925.
Santiago TALAVERA (Spanyolország):

1926.
Roberto CHINET (Spanyolország):

1927.
Macu MACHÍN (Spanyolország):
El mar inmóvil  11 min.

1928.
Pablo BARCE (Spanyolország):
El Nadador  18 min.

1929.
Jorge MURIEL (Spanyolország):

1930.
Xabier ALCONERO (Spanyolország):

1931.
Paola GOSALVEZ (Spanyolország):
El Rey Negro  68 min.

1932.
Victor Vicente VILLAVICENCIO POTELLA (Spanyolország):

1933.
David PANTALEÓN (Spanyolország):

1934.
Iria SANJURJO (Spanyolország):

1935.
Nayra SANZ FUENTES (Spanyolország):
En esas tierras  12 min.

1936.
Iria,María Magdalena,Roberto MONTES LIBRERO,ORELLANA PERO,PÉREZ MORÁN (Spanyolország):

1937.
Pablo GARCÍA SANZ (Spanyolország):
Folk  77 min.

1938.
Rodrigo CANET (Spanyolország):
Gamers  4 min.

1939.
Cayetana H. CUYÁS (Spanyolország):

1940.
María ÁLVAREZ LAÍNZ (Spanyolország):

1941.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

1942.
Jose Antonio BALLESTER (Spanyolország):
Infusión  8 min.

Tél Európában
1943.
Polo MENÁRGUEZ (Spanyolország):

1944.
David OEO (Spanyolország):
Jaula  12 min.

1945.
Marta FONT PASCUAL (Spanyolország):
L'accident  8 min.

1946.
Juan MESEGUER NAVARRO (Spanyolország):
La última ruta  20 min.

1947.
Emiliano GRANADA ORTEGA (Spanyolország):
La AraÑA  13 min.

1948.
Baselga Agustí JAIME (Spanyolország):

1949.
Jaime BASELGA AGUSTÍ (Spanyolország):

1950.
Daniel LEÓN LACAVE (Spanyolország):
La muñeca rota  16 min.

Halott föld
1951.
Sergio Duce Maestro (Spanyolország):

1952.
Chus DOMÍNGUEZ (Spanyolország):

1953.
Jonay GARCÍA (Spanyolország):
Las otras camas  15 min.

1954.
Juan BEIRO (Spanyolország):
Las Vegas  23 min.

1955.
Alba PINO (Spanyolország):
Libélulas  21 min.

1956.
David LARA (Spanyolország):
Lo cotidiano  10 min.

1957.
Lamberto GUERRA (Spanyolország):

1958.
Luis JUANES (Spanyolország):
Los Atlantes  9 min.

1959.
Cris NODA (Spanyolország):

1960.
David PANTALEÓN & Pilar ALDEA (Spanyolország):

1961.
Guillermo BENET (Spanyolország):
Los Inocentes  22 min.

1962.
Diego PORRAL (Spanyolország):

1963.
Teo GUILLEM (Spanyolország):

1964.
Víctor CANDELA (Spanyolország):
Mujer mi madre  15 min.

1965.
Max LUSSON (Spanyolország):
Mundos  12 min.

1966.
Evgeny YABLOKOV (Spanyolország):
Nómada  12 min.

1967.
Damián DEL CORRAL (Spanyolország):
NIÑA 2018  7 min.

1968.
Héctor HERCE SÁNCHEZ (Spanyolország):

1969.
Herce Sánchez HÉCTOR (Spanyolország):

1970.
Kike ARROYO (Spanyolország):
Noel  12 min.

1971.
Manuel REYES HALABY (Spanyolország):

1972.
Fele PASTOR (Spanyolország):
Oscuro  17 min.

1973.
Coré RUIZ (Spanyolország):
Osito  18 min.

1974.
Asier RAMOS (Spanyolország):
Petit  11 min.

1975.
Luis SÁNCHEZ-POLACK (Spanyolország):

1976.
Arnau GòDIA MONTESINOS (Spanyolország):
Psicolapse  7 min.

1977.
Colectivo PUTA MINA (Spanyolország):
Puta Mina  59 min.

1978.
Cristina GARCÍA ZARZOSA (Spanyolország):
Realness  10 min.

1979.
Laura TOLEDO CARBALLO (Spanyolország):
Replicante  6 min.

1980.
Marta ALEDO (Spanyolország):
Seatlle  19 min.

1981.
Sergi GONZÁLEZ (Spanyolország):

1982.
Jonay GARCÍA (Spanyolország):
Smoking Break  18 min.

1983.
Carlos CARO (Spanyolország):
Soy Andero  8 min.

1984.
Nayra SANZ FUENTES (Spanyolország):
Sub Terrae  7 min.

1985.
Jesús CHOYA ZATARAÍN (Spanyolország):
Supercut  8 min.

1986.
Ryan MURDOCK (Spanyolország):

1987.
Telmo BASTERRETXEA SEIJO (Spanyolország):

1988.
Diego PORRAL (Spanyolország):

1989.
Laura POUSA (Spanyolország):

1990.
Juan Andrés,Javier JOAQUIN (Spanyolország):

1991.
Álvaro OLIVA (Spanyolország):

Üresség
1992.
Alfredo Lamas, Juanma F. Pozzo (Spanyolország):

1993.
Óscar VINCENTELLI (Spanyolország):

1994.
Aitor Carlos,Raul HERRERO LARRUMBIDE,COLOMER VÁLCARCEL (Spanyolország):
VSSanta  4 min.

1995.
Saúl GALLEGO MATEO (Spanyolország):
Yo Confieso  6 min.

1996.
Paloma ZAPATA (Spanyolország):
Yo soy la rumba  93 min.

1997.
Violeta TRINCADO (Spanyolország):
Zacarias  12 min.

1998.
Khris CEMBE (Spanyolország, Franciaország):
Soy Una Tumba  13 min.

1999.
Ranga Bandaranayake (Sri Lanka):
 54

2000.
Estelle GATTLEN (Svájc):
Braises  7 min.

Körforgás
2001.
Delia HESS (Svájc):

Hafis & Mara
2002.
Mano KHALIL (Svájc):
Hafis & Mara  88 min.

2003.
Tommaso DONATI (Svájc):
Monte Amiata  21 min.

Szelfik
2004.
Claudius GENTINETTA (Svájc):

2005.
Basile VUILLEMIN (Svájc, Belgium):
Dispersion  8 min.

2006.
Yasseman TOURANG (Svédország):

2007.
Kim Ekberg (Sweden):
 100

2008.
M?ns Berthas (Sweden):
 15

2009.
Ola Gulde Poyntz (Sweden):

2010.
Viktor Hertz (Sweden):

2011.
M?ns Berthas (Sweden):

2012.
(Switzerland):
 6

2013.
Alejandra Cardona (Switzerland):
 2

2014.
Aylin Gökmen (Switzerland):
 10

2015.
Christophe M. Saber (Switzerland):
 15

2016.
Christophe M.Saber (Switzerland):
 9

2017.
Kevin Haefelin (Switzerland):
 13

2018.
Kevin Haefelin (Switzerland):
 4

2019.
Kevin Haefelin, Blaise Villars (Switzerland):
 29

2020.
Luc Walpoth (Switzerland):
 17

2021.
Marc Schmidheiny & Christoph Daniel (Switzerland):
 11

2022.
Zoel Aeschbacher (Switzerland):
 18

2023.
Ionel Luca (Switzerland):

2024.
Moreno Cabitza (Switzerland):
Mokuso  15

2025.
Mohamad Baiazid (Syrian Arab Republic):
 9

2026.
Muhammad Bayazid, Samah Safi Bayazid (Syrian Arab Republic):
?????  18

2027.
Muhammad Bayazid, Samah Safi Bayazid (Syrian Arab Republic):
?????  12

A pusztaság népe
2028.
Heba KHALED (Szíria):

2029.
Antonin BLANC (Szerbia):

2030.
Milos TOMIC (Szerbia):
Muzicke traume  10 min.

2031.
Pavel RUZYAK (Szerbia):
Rushevine  9 min.

2032.
Miro REMO (Szlovákia, Csehország):

2033.
Soner SERT (Törökország):
Alarga  9 min.

2034.
Cansın ERÜLKEBAş (Törökország):
Bana Ne Oluyor  27 min.

2035.
Deniz TELEK (Törökország):
Gümüş  16 min.

2036.
Soner SERT (Törökország):
Hastabakici  17 min.

2037.
Mirac ATABEY (Törökország):
Livadi  15 min.

Rom
2038.
Ilker ERGÜN (Törökország):
Rom  3 min.

Tabularasa
2039.
Zeynep ULUYAGCI (Törökország):
Tabularasa  1 min.

2040.
Tuna KAPTAN (Törökország, Németország):

2041.
Ye MIMI (Taiwan):

2042.
Chiang Yao (Taiwan):
(?)?  9

929
2043.
Chia-Ho TAI (Taiwan):
929  6 min.

2044.
Francis Waziri mango (Tanzania, United Republic of):
UA  11

2045.
Naween NOPPAKUN (Thaiföld):
Jorah  4 min.

2046.
Achitaphon Piansukprasert (Thailand):
 40

2047.
Achitaphon Piansukprasert (Thailand):
 63

2048.
Jakkrapan Sriwichai (Thailand):
 9

Kettő között
2049.
Sahar EL ECHI (Tunézia):

2050.
Sahar El Echi (Tunisia):
 7

2051.
?hsan Ezer (Turkey):
 0

2052.
Ça?daş Yenidede (Turkey):
 20

2053.
Belk?s Bayrak (Turkey):
 10

2054.
burak kum (Turkey):
 3

2055.
burak kum (Turkey):
 4

2056.
Burak Kum (Turkey):
 10

2057.
burak kum (Turkey):
 2

2058.
burak kum (Turkey):
 3

2059.
Deniz Telek (Turkey):
 15

2060.
Erda? Yenel (Turkey):
 15

2061.
Erkan Tahhuşo?lu (Turkey):
 13

2062.
Güvenç Selekman (Turkey):
 13

2063.
ilker saglamer (Turkey):
 15

2064.
MEHMET KANADLI, HAL?L ?BRAH?M KAPLAN (Turkey):
 16

2065.
Meral Özdemir (Turkey):
 10

2066.
Mirac Atabey (Turkey):
 15

2067.
Nurhayat Varol (Turkey):
 28

2068.
Onur Do?an (Turkey):
 4

2069.
Onur Iş?k Cantürk (Turkey):
 11

2070.
Sevda Khatamian (Turkey):
 9

2071.
Soner Sert (Turkey):
 9

2072.
Soner Sert (Turkey):
 17

2073.
Ulas Tosun (Turkey):
 20

2074.
umut onur çöpür (Turkey):
 14

2075.
Zeynep Üstünipek (Turkey):
 4

2076.
Sezen Kayhan (Turkey):

2077.
Onur TUTAN (Turkey):

2078.
Ataberk K?rçuvalo?lu (Turkey):

2079.
Özkan Emre (Turkey):

2080.
Özkan Emre (Turkey):

2081.
Özkan Emre (Turkey):

2082.
Gökhan Öcal (Turkey):
APSARA  22

2083.
Evrim ?nci (Turkey):

2084.
Eldar Bora (Hosseinzadeh) (Turkey):

2085.
Yasin Erda, Cihangir Öztürk (Turkey):

2086.
YAKUP UYGUN (Turkey):

2087.
YAKUP UYGUN (Turkey):

2088.
Suat Şenocak, Hasan Bak?r, Osman Korkmaz (Turkey):

2089.
R?dvan YAVUZ (Turkey):
KAVGA  15

2090.
Halil Ergin (Turkey):
Koza  14

2091.
Süllü Veli (Turkey):
MAKAS  20

2092.
HASAN ?NCE (Turkey):

2093.
Ekin Demirhanoglu (Turkey):

2094.
Batuhan Kaplan (Turkey):

2095.
YAKUP UYGUN (Turkey):

2096.
YAKUP UYGUN (Turkey):

2097.
(Turkey):
Ters  11

2098.
Zahid Balta (Turkey):

2099.
Timothy Niwamanya (Uganda):
 13

2100.
Mitya Tverdokhlebov (Ukraine):
 40

2101.
Mykhaylo Ozerov (Ukraine):
 9

2102.
Nazar Germanov (Ukraine):
 3

2103.
Nazar Germanov (Ukraine):
 4

2104.
Oksana Artemenko (Ukraine):
 7

2105.
Olena Kutinova (Ukraine):
????  2

2106.
Dmytro Shvydkyy (Ukraine):
??????  4

2107.
Olena Kutinova, Artur Sadovnikov (Ukraine):

2108.
Artur Sadovnikov, Olena Kutinova (Ukraine):

2109.
Sergei LUCHISHIN (Ukrajna):

2110.
Katerina STRELCHENKO (Ukrajna):

2111.
Sergii VOLKOV (Ukrajna):
В отрыве  81 min.

2113.
Oksana ARTEMENKO (Ukrajna):
Cholovik  6 min.

2114.
Kate Kutenskyi KUTENSKYI (Ukrajna):

2115.
Arkus (United Arab Emirates):
 1

2116.
Alessandro Negrini (United Kingdom):
 60

2117.
Alex Mill (United Kingdom):
 4

2118.
Ana Baer + Heike Salzer (United Kingdom):
 4

2119.
Ayşegül Balköse (United Kingdom):
 7

2120.
Ayşegül Balköse (United Kingdom):
 7

2121.
Aysegul Balkose (United Kingdom):
 3

2122.
Bhanu Prakash Badiginchala (United Kingdom):
 5

2123.
Charles H. Joslain (United Kingdom):
 31

2124.
Dave Lojek, Keeley Knight (United Kingdom):
 5

2125.
Ela Kir (United Kingdom):
 14

2126.
Eleanna Santorinaiou (United Kingdom):
 8

2127.
Jack Goessens (United Kingdom):
 11

2128.
Jake Narang (United Kingdom):
 6

2129.
Jatin Vats (United Kingdom):
 15

2130.
Jay Kevin Composta (United Kingdom):
 7

2131.
Jesper Emborg (United Kingdom):
 24

2132.
Jishnu Soni (United Kingdom):
 6

2133.
Joe palermo (United Kingdom):
 47

2134.
joe palermo (United Kingdom):
 4

2135.
joe palermo noir (United Kingdom):
 4

2136.
Julia Souchtchinskaia (United Kingdom):
 15

2137.
Layke Anderson (United Kingdom):
 13

2138.
Matt Biggs (United Kingdom):
 3

2139.
Matt Biggs (United Kingdom):
 5

2140.
Mei Leng Yew (United Kingdom):
 23

2141.
Melody Ho (United Kingdom):
 60

2142.
Michael Durban (United Kingdom):
 5

2143.
Michele Olivieri (United Kingdom):
 8

2144.
Mikel Iriarte (United Kingdom):
 8

2145.
Mister Darkness (United Kingdom):
 30

2146.
Piers Broadfoot (United Kingdom):
 6

2147.
R.Evans (United Kingdom):
 8

2148.
Rafiqfuad Yarahmadi (United Kingdom):
 19

2149.
Scott C McIntosh, Cameron MacDonald (United Kingdom):
 2

2150.
Sharon Woodward (United Kingdom):
 12

2151.
Si Andrews (United Kingdom):
 9

2152.
Stephen Roberts (United Kingdom):
 14

2153.
Steve Roberts (United Kingdom):
 5

2154.
Steven Fraser (United Kingdom):
 3

2155.
Tereza Srbova (United Kingdom):
 10

2156.
Valentina Gordeeva (United Kingdom):
 18

2157.
Valentina Gordeeva (United Kingdom):
 13

2158.
Vicky Carr (United Kingdom):
 2

2159.
Rishabh Arora (United Kingdom):

2160.
ANA GARCÍA RICO (United Kingdom):

2161.
ANA GARCÍA RICO (United Kingdom):

2162.
Alessandro Negrini (United Kingdom):

2163.
(United States):
 2

2164.
(United States):
 8

2165.
(United States):
 2

2166.
(United States):
 17

2167.
Marty Novitsky, Uladzimir Taukachou (United States):
 14

2168.
Adam Mehdi (United States):
 3

2169.
Aimiende Negbenebor Sela (United States):
 15

2170.
Alexis Mayfield (United States):
 3

2171.
ana baer (United States):
 6

2172.
Ana Baer (United States):
 4

2173.
ana baer (United States):
 4

2174.
Andre Campbell (United States):
 38

2175.
Andre Campbell (United States):
 5

2176.
Azalia Muchransyah (United States):
 8

2177.
Bessy Adut (United States):
 18

2178.
Bill Slovick (United States):
 14

2179.
Bishal Dutta (United States):
 10

2180.
bless williams (United States):
 2

2181.
Cecilia Albertini (United States):
 13

2182.
Claire Fowler (United States):
 14

2183.
Colette Copeland (United States):
 10

2184.
Colette Copeland (United States):
 8

2185.
Connor Rentz (United States):
 7

2186.
Coryell Smith (United States):
 1

2187.
Dani Bowman (United States):
 3

2188.
Darcy Wright (United States):
 2

2189.
Darwin Serink (United States):
 10

2190.
Dasha German (United States):
 10

2191.
David Cruz (United States):
 6

A gyűjtők
2192.
Dawid Cyprian Krepski (United States):

2193.
Eileen O'Meara (United States):
 3

2194.
Emmai Alaquiva (United States):
 16

2195.
Emmy Winner Victoria Larimore (United States):
 10

2196.
EOB (United States):
 4

2197.
Erica Marigliani (United States):
 20

2198.
Erica Schreiner (United States):
 7

2199.
GrizzlyMug (United States):
 12

2200.
Guy Nattiv (United States):
 20

2201.
hagit kastel nachsholi (United States):
 4

2202.
Hon Hoang (United States):
 7

2203.
Hon Hoang (United States):
 4

2204.
Isabelle Levent (United States):
 2

2205.
József Gallai (United States):
 22

2206.
Jack Truman (United States):
 5

2207.
James Scott (United States):
 17

2208.
James William (United States):
 1

2209.
Jason Garrett (United States):
 10

2210.
Jason Mann (United States):
 11

2211.
Jeanette Geslison, Justin Ahlmann, Scott Cook (United States):
 6

2212.
Jeffrey Lewis Jr (United States):
 3

2213.
Jeffrey Lewis Jr (United States):
 4

2214.
Jeffrey Lewis Jr (United States):
 3

2215.
Jeffrey Lewis Jr (United States):
 4

2216.
Jennifer Vidal , Alicia Martinez (United States):
 5

2217.
Jeremy Angel (United States):
 8

2218.
Jeremy Angel (United States):
 1

2219.
Jeremy Angel (United States):
 1

2220.
Julia Irvine, Finly WIlliamson (United States):
 4

2221.
Kaylee SooHyun Lee (United States):
 5

2222.
Kyle Day, Levar Manuel (United States):
 14

2223.
Landon Brands (United States):
 10

2224.
Lauren Wolkstein (United States):
 9

2225.
Lee Bader (United States):
 1

2226.
Lee Bader, Liri Navon (United States):
 0

2227.
Lee Terwilliger (United States):
 4

2228.
Linnea Langkammer (United States):
 13

2229.
Louis James Ponesse Jr. (United States):
 7

2230.
Lynn Kim (United States):
 8

2231.
Mark C. Smith (United States):
 9

2232.
Marty Novitsky (United States):
 4

2233.
Marty Novitsky (United States):
 9

2234.
Matt Green, Chad Fuller (United States):
 5

2235.
Md Shakhawat Hossain (Razib), Mahedi Anjuman (United States):
 3

2236.
Michelle Nunez (United States):
 6

2237.
Mike Mosallam (United States):
 9

2238.
Nick Cotrufo, Albree Reynolds (United States):
 16

2239.
Nina Kotyantz (United States):
 14

2240.
Nina Kotyantz (legal: Heghine Kotoyan) (United States):
 6

2241.
Olivia Huang (United States):
 40

2242.
Rachel Renes (United States):
 6

2243.
Rachel Renes (United States):
 3

2244.
Richard Schertzer (United States):
 4

2245.
Richard Schertzer (United States):
 3

2246.
Richard Schertzer (United States):
 1

2247.
Richard Schertzer (United States):
 9

2248.
Richard Schertzer (United States):
 9

2249.
Richard Schertzer (United States):
 5

2250.
Richard Schertzer (United States):
 5

2251.
Richard Schertzer (United States):
 1

2252.
Richard Schertzer (United States):
 13

2253.
Richard Schertzer (United States):
 7

2254.
Richard Schertzer (United States):
 4

2255.
Richard Schertzer (United States):
 18

2256.
Richard Schertzer (United States):
 7

2257.
Richard Schertzer (United States):
 7

2258.
Richard Schertzer (United States):
 5

2259.
Richard Schertzer (United States):
 4

2260.
Richard Schertzer (United States):
 4

2261.
Richard Schertzer (United States):
 4

2262.
Robert Amico (United States):
 7

2263.
Robin Wang (United States):
 8

2264.
Roxana Barba (United States):
 6

2265.
Rudy Gutierrez Jr (United States):
 5

2266.
Saba Hatzimarkos (United States):
 4

2267.
Samantha Ungerman (United States):
 2

2268.
Sandra Lena (United States):
 7

2269.
Shriya Rana (United States):
 2

2270.
Shriya Rana (United States):
 2

2271.
Skylar Anderson (United States):
 4

2272.
Tommy Harkness (United States):
 20

2273.
Tommy Harkness (United States):
 20

2274.
Toree Benson (United States):
 4

2275.
Tyler Hickman (United States):
 6

2276.
Tyler Kurtz (United States):
 3

2277.
Uladzimir Taukachou, Martin Novitsky (United States):
 11

2278.
Wayne Pombert II (United States):
 15

2279.
Weinstein, Aaron (United States):