www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. december SzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVH Aktuális program:
2018.12.19.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2017


Albánia Anglia Angola Argentína Ausztrália Ausztria Azerbajdzsán Banglades Baszkföld Belgium Benin Bosznia Bosznia és Hercegovina Bosznia-Hercegovina Brazília Bulgária Burkina Faso Chile Costa Rica Dánia Dél-Afrika Dél-Korea Ecuador Egyesült Királyság Egyiptom Észtország Etiópia Fehéroroszország Finnország Franciaország Fülöp-szigetek Görögország Grúzia Hollandia Hong Kong Horvátország India Indonézia Irak Irán Írország Írosrszág Izland Izrael Japán Kanada Kenya Kína Kirgizisztán Kolumbia Korea Lengyelország Lettország Litvánia Magyarország Malajzia Málta Marokkó Mexikó Moldva Mongólia Montenegró Németország Nepál Nigéria Norvégia Olaszország Örményország Oroszorrszág Oroszország Pakisztán Panama Peru Portugália Puerto Rico Románia Sao Tomé és Príncipe Skócia Spanyolország Svájc Svédország Szaúd-Arábia Szerbia Szingapúr Szloákia Szlovákia Szlovénia Tajvan Thaiföld Törökország Tunézia Uganda Új Zéland Ukrajna USA Venezuela Vietnám

1.
Sofía Quirós UBEDA ( Argentína, Costa Rica, Chile):
Entre la Tierra  24 min.

2.
Sebastian WIEDEMANN ( Argentína, Kolumbia):

3.
Ignacio MASLLORENS ( Argentína, Kolumbia):
Sas Quyhynuca  7 min.

4.
Javier A. VIGIL ( Argentína, Spanyolország):
Puente  17 min.

5.
Andrew ENGLISH ( Ausztrália, Németország):
Real Soldiers  13 min.

6.
Sébastien PETRETTI ( Belgium, Egyesült Királyság, Olaszország):

Nem a Pénz a Legfontosabb
7.
Vijay S. JODHA ( Dél-Afrika, Dánia):

8.
Stuart POUND ( Egyesült Királyság, Anglia):
Aviatrix  1 min.

9.
Matthew HALE & Alan NEILSON ( Egyesült Királyság, Anglia):

10.
Stuart POUND ( Egyesült Királyság, Anglia):

11.
Stuart POUND ( Egyesült Királyság, Anglia):
Lindy Hop  11 min.

12.
Ged HANEY & Emma CALDER ( Egyesült Királyság, Dél-Afrika):

13.
Simon GREEN ( Egyesült Királyság, Hollandia):
Tanner Family  11 min.

14.
Branko TOMOVIC ( Egyesült Királyság, Németország):
Red  20 min.

15.
Richard LEGASPI ( Fülöp-szigetek, Olaszország):

16.
Richard LEGASPI ( Fülöp-szigetek, Olaszország):

17.
Loic GAILLARD ( Franciaország, Belgium):

18.
Julie GOURDAIN ( Franciaország, Belgium):

19.
Kelly HOLMES ( Franciaország, Egyesült Királyság):
Family Portrait  15 min.

20.
Max TRAIN ( Franciaország, Kanada, Dánia):

A többi már az ember dolga
21.
Doria ACHOUR ( Franciaország, Tunézia):

22.
Hisham ABDEL KHALEK ( Franciaország, USA, Egyiptom, Szaúd-Arábia):

Limbo
23.
Konstantina KOTZAMANI ( Görögország, Franciaország):
Limbo  29 min.

24.
Sara RAJAEI & Neva LUKIC ( Hollandia, Horvátország):

25.
Fathima NIZARUDDIN ( India, Egyesült Királyság):

Gyermekek mennyországa
26.
Masoud SOHEILI ( Indonézia, Irán):

27.
Jerome BOULBES ( Japán, Franciaország):
Lost Moon  3 min.

28.
Dairo CERVANTES ( Kolumbia, Mexikó, Argentína):
CAMhiLOS  69 min.

29.
Robin PETRÉ ( Magyarország, Belgium, Portugália):
Pulse  26 min.

30.
BUCSI Réka ( Magyarország, Franciaország):
Love  15 min.

Legjobb úton
31.
TÚRI Bálint Márk ( Magyarország, Hollandia):

32.
FAZEKAS Gyöngyi ( Magyarország, Románia):
Képzavar  12 min.

33.
Stefan PAVLOVIC ( Mexikó, Montenegró, USA):
Bonnie  30 min.

Panta Rhei
34.
Markus SCHINDLER ( Németország, Ausztria):
Panta Rhei  5 min.

35.
Melissa DULLIUS & Gustavo JAHN ( Németország, Brazília):

36.
Jonas BAK ( Németország, Egyesült Királyság):
Wanderdrachen  28 min.

37.
Franziska Von STENGLIN ( Németország, Franciaország):

38.
Marvin LITWAK ( Németország, India):
Pawo (litwak)  117 min.

39.
Michael GRUDSKY ( Németország, Izrael):

40.
Arkadij KHAET ( Németország, Izrael):

41.
Jie Jie NG ( Németország, Kína):
Mein Hutong  11 min.

42.
Isil KARATAS ( Németország, Lengyelország, Magyarország, Szlovénia, Horvátország, Bosznia, Montenegró, Görögország, Albánia, Törökország):
Bülbül  20 min.

43.
Philip HALLAY ( Németország, Mongólia):

44.
Robert SCHULZMANN ( Németország, Oroszország):
Onkel wasja  16 min.

45.
Harald FRANKLIN ( Németország, Spanyolország, Ukrajna, Málta):

46.
John DOAN ( Németország, Ukrajna, Vietnam):
Pilgrims  6 min.

47.
Fateme AHMADI & Asmita SHRISH ( Nepál, Egyesült Királyság, Kína, Korea):
Chandra  15 min.

48.
Alessandra PESCETTA ( Olaszország, Egyesült Királyság):

49.
Sara MAINO ( Olaszország, Németország):
Dolomitenfront  43 min.

50.
Hayk MATEVOSYAN ( Örményország, USA):

51.
Alexei DMITRIEV ( Oroszország, Hollandia):

52.
Cristèle Alves MEIRA ( Portugália, Franciaország):

53.
Alice GUIMARãES & Mónica SANTOS ( Portugália, Németország):

54.
Mariana BÁRTOLO ( Portugália, Németország):
Interior  30 min.

55.
Luciana FINA ( Portugália, Olaszország):
Terceiro Andar  62 min.

56.
Cláudia VAREJãO ( Portugália, Svájc, Japán):
Ama-San  113 min.

57.
Toma PEIU ( Románia, USA):
Civili  34 min.

A törlesztés ideje
58.
Conrad MESS ( Spanyolország, USA):

59.
Christoph OERTLI ( Svájc, Etiópia):
Ethiopian Run  14 min.

60.
Nadine BOLLER ( Svájc, Kirgizisztán):
Der Block  10 min.

61.
Felix KNOCHE ( Svájc, Németország):
Hilde  20 min.

62.
Petja PULKRABEK ( Svájc, Németország):
Occasus  15 min.

63.
Nicolas HUMBERT ( Svájc, Németország):
Wild Plants  108 min.

64.
Zeljko MIRKOVIC ( Szerbia, Belgium):
Obecanje  74 min.

65.
Mladen KOVACEVIC ( Szerbia, Horvátország):

Minotaurusz
66.
Szabolcs TOLNAI ( Szerbia, Magyarország, Horvátország):

67.
Nelicia LOW ( Szingapúr, Tajvan):
Freeze  15 min.

68.
Aemilia SCOTT ( USA, Németország):
For a good Time  20 min.

69.
Christoph RAINER ( USA, Németország, Ausztria):

70.
Minos PAPAS ( USA, Olaszország):

71.
Konstantin VIHREV-SMIRNOV ( USA, Oroszország):
Broken Dance  8 min.

72.
Mark PARTRIDGE ( USA, Puerto Rico):
Light Struck  15 min.

73.
Martin ROSETE ( USA, Spanyolország):
Money  85 min.

74.
Noëmi SCHNEIDER ( USA, Svájc):
Runaway  4 min.

75.
Sashko DANYLENKO ( USA, Ukrajna):
Bikeportraits  5 min.

76.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Albánia, Belgium):
Housewarming  34 min.

77.
Ines PONTE (Angola):

78.
Emanuel Josué GALVAN (Argentína):

79.
Ruben GUZMAN (Argentína):

Legátláthatóbb jel
80.
David CARDONA L (Argentína):

81.
Perry LAM (Ausztrália):
Black Rat  4 min.

82.
Natasha CANTWELL (Ausztrália):
Cove  5 min.

83.
Perry LAM (Ausztrália):
Hard Vision  3 min.

84.
David Anthony SANT (Ausztrália):
Over Against  5 min.

85.
Ken KEISO (Ausztrália):
Paracosm  2 min.

86.
Johannes GIERLINGER (Ausztria):

87.
Peter PFLÜGLER (Ausztria):
Aufbrechen  6 min.

88.
Patricia Josefine MARCHART (Ausztria):

89.
Franz Maria QUITT (Ausztria):
Eisenherz  19 min.

90.
Mark GERSTORFER (Ausztria):
Erlösung  28 min.

91.
Vera SEBERT (Ausztria):
Happetizer  1 min.

92.
Iris BOROVčNIK (Ausztria):

93.
Bernhard WENGER (Ausztria):
Jungwild  16 min.

94.
Austin SETTLE (Ausztria):
Kryptonite  4 min.

95.
Anna MITTERER & Marcuse HAFNER (Ausztria):

Las Meninas
96.
BÉRES Dániel (Ausztria):
Las Meninas  15 min.

97.
Nicolae DAVID (Ausztria):

98.
Daniel MOSHEL (Ausztria):

99.
Manuel KNOFLACH & Felix HUBER (Ausztria):
Murl  15 min.

100.
Paul POET (Ausztria):

101.
Jannis LENZ (Ausztria):
Schwerelos  9 min.

102.
Tamás KISS (Ausztria):
Studentenfutter  39 min.

103.
Markus E. MÜLLER (Ausztria):
Tata  22 min.

104.
Thomas A. WELTE (Ausztria):
Vive la mort  107 min.

105.
Luz OLIVARES CAPELLE (Ausztria):
Wald der echos  30 min.

106.
Armin THALHAMMER (Ausztria, Németország):
Cerro Rico  33 min.

107.
Wolfgang PFOSER-ALMER (Ausztria, USA):

Ablak
108.
Teymur DAIMI (Azerbajdzsán):
Penjere / Ablak  11 min.

109.
Mashrik FAIYAZ (Banglades):

110.
Mashrik FAIYAZ (Banglades):
Biprotip  6 min.

111.
Sajedur RAHMAN (Banglades):
Captive  9 min.

112.
Sajedur RAHMAN (Banglades):
Life Journey  2 min.

Mara Mara
113.
David AGUILAR IñIGO (Baszkföld):
Mara Mara  39 min.

114.
Florian WAERZEGGERS (Belgium):
À Deux  6 min.

115.
Annick GHIJZELINGS (Belgium):

116.
Lucie THOCAVEN (Belgium):
A Deux Doigts  6 min.

117.
Emmanuelle NICOT (Belgium):
A l'arraché  22 min.

118.
Emmanuelle NICOT (Belgium):
A l'arraché  23 min.

Anoranza
119.
Flo FLAMME (Belgium):
Anoranza  71 min.

120.
Joao LEITE (Belgium):
Aquamazonida  40 min.

121.
Nicolas CLEMENT (Belgium):

122.
Julien DOIGNY (Belgium):

123.
Marie-Eve DE GRAVE (Belgium):

124.
Guy-Marc HINANT (Belgium):
Birobidjan  124 min.

125.
Arnaud ZAJTMAN & Marlène RABAUD (Belgium):

126.
Simon MEDARD (Belgium):

127.
Benjamin D'AOUST (Belgium):
Corps  16 min.

128.
Mathias DESMARRES (Belgium):
Crazy Sheep  13 min.

129.
Fabrizio TERRANOVA (Belgium):

130.
Khristine GILLARD (Belgium):

131.
Christophe HERMANS (Belgium):
Eclaireurs  77 min.

132.
Ornella MACCHIA & Simon MEDARD (Belgium):

133.
Silvia DEFRANCE (Belgium):
Her Voice  11 min.

134.
Julian BORDEAU (Belgium):

135.
Atelier COLLECTIF (Belgium):
Inhibitum  8 min.

136.
Jasmine ELSEN (Belgium):
Kastaars  5 min.

137.
Idriss GABEL (Belgium):
Kolwezi On Air  73 min.

138.
Olivier JOURDAIN (Belgium):
L'Eau Sacrée  56 min.

139.
Hervé BRINDEL (Belgium):
La Beune  50 min.

140.
Gilles GREGOIRE (Belgium):

141.
Eric PAUWELS (Belgium):

142.
Violaine DE VILLERS (Belgium):
La langue rouge  69 min.

143.
Gilles LAURENT (Belgium):

144.
Bernard YERLèS (Belgium):

145.
Rosine MBAKAM (Belgium):

146.
Jean-Frédéric DE HASQUE (Belgium):
Les Lions  90 min.

147.
Joanna LORHO (Belgium):
Loon-Plage  5 min.

148.
Marika PIEDBOEUF (Belgium):

149.
Banu AKSEKI (Belgium):
Montagne  20 min.

Gyönyörű nő
150.
Diëgo NURSE (Belgium):

151.
Atelier COLLECTIF (Belgium):
No-Go Zone  10 min.

152.
Marie DEVUYST (Belgium):

153.
Marie DAVID BRUMAGNE & Bram VAN CAUWENBERGHE (Belgium):

154.
Comes CHAHBAZIAN (Belgium):

155.
Anthony Van ROOSENDAEL (Belgium):
Schroot  11 min.

156.
Antonin DE BEMELS (Belgium):
SPENT movie  13 min.

157.
Guy BORDIN & Renaud DE PUTTER (Belgium):

158.
Anne COLLET (Belgium):

159.
Christine GRULOIS (Belgium):
Tout Moka  19 min.

160.
Guérin VAN DE VORST (Belgium):
Ulysse  21 min.

161.
Kita BAUCHET (Belgium):

Vecinas
162.
Natalia SARDI (Belgium):
Vecinas  11 min.

163.
Matthieu DONCK & XavierSERON (Belgium):
Worms  24 min.

164.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Belgium, Albánia):
Housewarming  34 min.

165.
Laurie COLSON & Axelle LE DAUPHIN (Belgium, Franciaország):

166.
Güldem DURMAZ (Belgium, Franciaország):
Kazarken  90 min.

167.
Manon COUBIA (Belgium, Franciaország):

168.
Xavier SERON & Meryl FORTUNAT ROSSI & (Belgium, Franciaország):
L'ours Noir  16 min.

169.
Jasna KRAJINOVIC (Belgium, Franciaország):
La chambre vide  58 min.

170.
Juliette JOFFÉ (Belgium, Franciaország):

171.
Xavier SERON & Meryl FORTUNAT ROSSI (Belgium, Franciaország):
Le Plombier  14 min.

172.
Jasna KRAJINOVIC (Belgium, Franciaország):
Ma Fille Nora  16 min.

173.
Eric LEDUNE (Belgium, Franciaország):
Pornography  24 min.

174.
Hoda SIAHTIRI (Belgium, Irán):

175.
Nicolas RINCON GILLE (Belgium, Kolumbia):
Besos Frios  15 min.

176.
Jawad RHALIB (Belgium, Marokkó):

177.
Darijo BOSSNJAK (Bosznia és Hercegovina):

178.
Graeme COLE (Bosznia-Hercegovina):
Epizoda ?  40 min.

179.
Mauricio BARTOK (Brazília):
Finito  4 min.

180.
Claudia MATTOS (Brazília):

181.
Marcio MIRANDA PEREZ (Brazília):
Lightrapping  22 min.

182.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Brazília):
Outubro Acabou  24 min.

183.
Enock CARVALHO & Matheus FARIAS (Brazília):

184.
Pedro FREIRE (Brazília):
Se por acaso  15 min.

Föld
185.
Maria Alice ARIDA (Brazília):
Solo / Föld  16 min.

186.
Yassen GENADIEV (Bulgária):
Правила  19 min.

187.
Tsvetan DRAGNEV (Bulgária):
Pustinjaci  66 min.

188.
Katerina BORISOVA (Bulgária):
Torn Flowers  29 min.

Utazó ország
189.
Ivan BOGDANOV & Vessela DANTCHEVA (Bulgária, Horvátország):

190.
Maria AVERINA (Bulgária, Olaszország):

191.
Yana TITOVA (Bulgária, Törökország):
88MHz  38 min.

192.
Toma WASZAROW (Bulgária , Horvátország):
Red Light  21 min.

193.
Diego BARRERA (Chile):

194.
Diego BARRERA (Chile):

195.
Diego BARRERA (Chile):
Hall of Ice  6 min.

196.
Diego BARRERA (Chile):
Into the night  12 min.

197.
Irvin CASTRO & Goga RIVEROS (Chile):

1, 2, 3, 4
198.
Thomas Kyhn Rovsing HJøRNET (Dánia):
1, 2, 3, 4  5 min.

199.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Dánia):

200.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Dánia):

201.
Thomas Kyhn Rovsing HJOERNET (Dánia):

202.
Faozan RIZAL & Laila SKOVMAND (Dánia, Németország):

203.
Mark FREEMAN (Dél-Afrika):
Body/Bag  3 min.

204.
Greg BAKKER (Dél-Afrika):
Relics  86 min.

205.
Megan-Leigh HEILIG (Dél-Afrika):

206.
Yong-jin LEE (Dél-Korea):

207.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

208.
Lucile ALEMANY & Margerie DAVID & Lamia CHRAIBI (Ecuador):
Voix d'Amazonie  52 min.

Erkély
209.
Toby FELL-HOLDEN (Egyesült Királyság):

210.
Henry WORSLEY (Egyesült Királyság):
Bleed  5 min.

211.
Lucy SKUCE (Egyesült Királyság):

212.
Valentina GORDEEVA (Egyesült Királyság):
Dreamer  5 min.

213.
Shadowlight ARTISTS: Tom Breach & Mark Hemsworth & Russell Highsmith & Richard Hunt & Lucy Skuce & Danny Smith (Egyesült Királyság):
Dreamsville  4 min.

214.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):
Flood  4 min.

215.
Nisha DUGGAL (Egyesült Királyság):

216.
Facrice MILLET (Egyesült Királyság):

217.
Dinesh THAPA (Egyesült Királyság):

218.
Chris FURBY (Egyesült Királyság):
In The Dark  78 min.

219.
Leire EGANA (Egyesült Királyság):
Infestations  10 min.

Lármás csajok
220.
Cleo SAMOLES-LITTLE (Egyesült Királyság):

221.
Shadowlight ARTISTS (Egyesült Királyság):
Landscapes  4 min.

222.
Danny SMITH (Egyesült Királyság):

223.
Mark HEMSWORTH (Egyesült Királyság):
Mood & Seasons  12 min.

224.
Ania MOKRZYCKA (Egyesült Királyság):

Éjszakai utazás
225.
Ella GANCARZ (Egyesült Királyság):

226.
Jake Martin GRAVES (Egyesült Királyság):

227.
Calum RHYS (Egyesült Királyság):
Our Father  15 min.

228.
Sharon WOODWARD (Egyesült Királyság):
People like me  11 min.

229.
Duncan POULTON (Egyesült Királyság):
Pygmalion  7 min.

230.
Kate JESSOP (Egyesült Királyság):
Queer Heroes  5 min.

231.
Richard HUNT (Egyesült Királyság):

232.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Shopping  12 min.

233.
Georgia MILTON & Abel RUBINSTEIN (Egyesült Királyság):

234.
Jac CLINCH (Egyesült Királyság):

235.
Russell HIGHSMITH (Egyesült Királyság):

236.
Lewis ROSE (Egyesült Királyság):

237.
Cong YAO (Egyesült Királyság):

238.
Ivana RADOS (Egyesült Királyság):

239.
Melanie MENARD (Egyesült Királyság):

240.
Susu LAROCHE (Egyesült Királyság):
Tzars Of Eros  2 min.

241.
Cong YAO (Egyesült Királyság):
Under Blue  6 min.

242.
Valentina GORDEEVA (Egyesült Királyság):
US  8 min.

243.
Liliana COLOMBO (Egyesült Királyság):
xxxxxxx  14 min.

244.
Henry REES & Morgan GOODSMITH (Egyesült Királyság, Franciaország):
Ukulele  45 min.

245.
Matthew GANDY (Egyesült Királyság, Németország):
Natura Urbana  70 min.

246.
Omar SHOKRI (Egyiptom):

247.
Omar SHOKRI (Egyiptom):

248.
Helmy NOUH (Egyiptom):
Leilat Hob  18 min.

249.
Mohamed ALLAM (Egyiptom, Japán):

250.
Islam KAMAL (Egyiptom, Svájc):

251.
Terje TOOMISTU (Észtország):

252.
Rao HEIDMETS (Észtország):
Elu enne elu  7 min.

253.
Martinus KLEMET (Észtország):
Fatcula  9 min.

254.
Erik NORKROOS & Kullar VIIMNE (Észtország):
Hingemaa  69 min.

Jég
255.
Pawel WLAZEWICZ (Észtország):
Ice / Jég  6 min.

256.
Andres TENUSAAR (Észtország):

257.
Kristjan HOLM (Észtország):
Täismaja  17 min.

258.
Meelis MUHU (Észtország):

259.
Ülo PIKKOV (Észtország):
Tühi ruum  10 min.

260.
Gio LINGAO (Fülöp-szigetek):

261.
Noriel JARITO (Fülöp-szigetek):
Huramentado  80 min.

262.
Shandy GOLEZ (Fülöp-szigetek):

263.
Dmitri MAKHOMET (Fehéroroszország):

264.
Samuli ALAPURANEN (Finnország):

265.
Anssi KASITONNI (Finnország):

Jeanne d´trans
266.
Niko KOSTET (Finnország):
Jeanne d´trans  48 min.

267.
Juha VAN INGEN (Finnország):
One  8 min.

268.
Maarit SUOMI-VääNäNEN (Finnország):

269.
Milja VIITA (Finnország):
Q  6 min.

270.
Tung NGUYEN TRAN BA (Finnország):

271.
Jan IJäS (Finnország):

272.
Petteri CEDERBERG (Finnország):

273.
Azar SAIYAR (Finnország, Görögország, Németország):

274.
Tuomas A. LAITINEN (Finnország, USA, Benin, Kína):

275.
Anthony DONCQUE (Franciaország):
1992  25 min.

276.
Christophe LOIZILLON (Franciaország):
3 visages  44 min.

277.
Izabela BARTOSIK (Franciaország):
A L'horizon  10 min.

278.
Lauriane LAGARDE (Franciaország):
A l'horizon  15 min.

279.
Camille ROSSET (Franciaország):
Adele En Aout  27 min.

280.
Mélody BOULISSIÈRE (Franciaország):
Ailleurs  6 min.

281.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

282.
Christine AUBRY (Franciaország):

Bégessünk!
283.
El Medhi AZZAM (Franciaország):

284.
Maxime GILLIER (Franciaország):
Bête noire  20 min.

285.
Nathalie NAJEM (Franciaország):
Baby Love  50 min.

286.
Filip FLATAU (Franciaország):
Bande-Demo  19 min.

287.
Clément RIERE (Franciaország):
Banjo Farid  19 min.

288.
Marie-Agnès VIALA (Franciaország):
Barbara  49 min.

289.
Emma BENESTAN (Franciaország):
Belle Gueule  25 min.

290.
Won-hee JUNG (Franciaország):
Belle ville  26 min.

291.
Laëtitia MARTINUCCI (Franciaország):
Bleu-Gris  15 min.

292.
Julien HÉRISSON (Franciaország):
Brahim  37 min.

293.
Guillaume DE GINESTEL (Franciaország):

294.
Vincent TRICON (Franciaország):
Brule Coeur  26 min.

295.
Luce GROSJEAN (Franciaország):
Caramel Suprise  20 min.

Catherine
296.
Britt RAES (Franciaország):
Catherine  11 min.

297.
Slimane BOUNIA (Franciaország):

298.
Esther LALANNE & Xing YAO & Valentin SABIN & Camille VERNINAS & Chao-Hao CHAO-HAO YANG (Franciaország):

299.
Guillaume ORIGNAC (Franciaország):
Cinq Nuits  43 min.

300.
Marion VERLÉ & Jeanne NOUCHI (Franciaország):
Circassiens  53 min.

301.
Julie NAVARRO (Franciaország):
Cléo  28 min.

302.
Leo CAVALIER (Franciaország):

303.
Tristan THIL & Benjamin GÉMINEL (Franciaország):
Congo Paradiso  52 min.

Elátkozott Hús
304.
Yannick LECOEUR & Leslie LAVIELLE (Franciaország):

305.
Cedric PREVOST (Franciaország):

306.
Léo VERRIER (Franciaország):
Décibels  4 min.

307.
Angelo CAPERNA (Franciaország):
Dans Les Yeux  22 min.

308.
Simon QUÉHEILLARD (Franciaország):

309.
Isabelle INGOLD (Franciaország):

Az Autópálya Pihenő
310.
Isabelle INGOLD (Franciaország):

311.
Emmanuel TENENBAUM (Franciaország):
Deux Dollars  9,59 min.

312.
Jean-Pierre LENOIR (Franciaország):

313.
Clément COURCIER (Franciaország):

314.
Thomas VERNAY (Franciaország):
Dryad  12 min.

315.
Laurene LEPEYTRE (Franciaország):

316.
Giovanni ALOI (Franciaország):
E.T.E.R.N.I.T  14 min.

317.
Marie-Helene MILLE (Franciaország):

318.
Jerome WAQUET (Franciaország):
En Famille  19 min.

319.
David GUIRAUD (Franciaország):
En Proie  28 min.

320.
Nicolas COQUET (Franciaország):
Entends-Moi  18 min.

321.
Jeanne PATURLE & Cécile ROUSSET (Franciaország):

322.
Julien SILLORAY (Franciaország):
Féfé limbé  28 min.

323.
Olivier CHABALIER (Franciaország):
Falling Down  4 min.

324.
Olivier CHABALIER (Franciaország):
Falling Down  4 min.

325.
Kelly HOLMES (Franciaország):
Family Portrait  15 min.

326.
Alexis LANGLOIS (Franciaország):

327.
Benjamin TRAVADE (Franciaország):
Faux Fuyants  12 min.

328.
Jean-Jacques PRUNES (Franciaország):

Láz
329.
Alban CORET (Franciaország):
Fever / Láz  5 min.

Végső összejövetel
330.
Alain ESCALLE (Franciaország):

331.
Tom BOOTHE (Franciaország):
Food Coop  97 min.

332.
Mathieu RIVOLIER (Franciaország):
For One  8 min.

Éjjeli vasútállomás
333.
Robin DIMET (Franciaország):

334.
Loic BARCHE (Franciaország):
Goliath  18 min.

335.
Tibo PINSARD (Franciaország):
Gorilla  14 min.

336.
Peter DOUROUNTZIS (Franciaország):

337.
Adrienne NOWAK (Franciaország):

338.
Yoonyoung CHOI (Franciaország):
Happy Ending  20 min.

339.
Juliette ROUX (Franciaország):
Hot Chicks  22 min.

340.
JiSun LEE (Franciaország):
I:n the Story  5 min.

341.
Claire SICHEZ & Marine RIVOAL (Franciaország):

Itt senki nem hal meg
342.
Simon PANAY (Franciaország):

343.
Julie REMBAUVILLE & Nicolas BIANCO-LÉVRIN (Franciaország):

344.
Myriam FONTAINE (Franciaország):

345.
Isabel PAGLIAI (Franciaország):
Isabella Morra  22 min.

346.
Anne AGÜERO (Franciaország):

347.
Nadja HAREK (Franciaország):
Jamais Ensemble  21 min.

348.
Armand LAMELOISE (Franciaország):

349.
Shanti MASUD (Franciaország):
Jeunesse  28 min.

350.
Camila BELTRàN (Franciaország):
John Marr  25 min.

351.
Charline BOURGEOIS-TACQUET (Franciaország):
Joujou  14 min.

352.
Latifa SAID (Franciaország):

353.
Nicolas KHAMSOPHA (Franciaország):

354.
Germain HUARD (Franciaország):

Kairos
355.
Stefano CANAPA & Elisa RIBES (Franciaország):
Kairos  12 min.

Kerloster
356.
Ombeline DE LA GOURNERIE (Franciaország):
Kerloster  26 min.

357.
Julia LAURENCEAU (Franciaország):
L'île  47 min.

358.
Benoit MAESTRE (Franciaország):
L'archipel  83 min.

359.
Benjamin GUILLARD (Franciaország):

361.
Laurent DIENNET (Franciaország):
L'entomologiste  17 min.

362.
Anne VOUTEY & Karima GHERDAOUI (Franciaország):

363.
Philippe ORREINDY (Franciaország):
L'ocean Electro  52 min.

364.
Claire LEDRU (Franciaország):

365.
Benoit MARTIN (Franciaország):

366.
Noémi GRUNER (Franciaország):
La Costa Dorada  10 min.

367.
Laurent FIRODE (Franciaország):
La Culotte  7 min.

368.
Laurent PANTALEON (Franciaország):

369.
Thibault VINçON (Franciaország):

370.
Sébastien LE CORRE (Franciaország):

371.
Baptiste BERTHEUIL (Franciaország):

372.
Adrien COSTELLO (Franciaország):

373.
Valérie THÉODORE (Franciaország):

374.
Fanny LIATARD & Jérémy TROUILH (Franciaország):

375.
Ricky MASTRO (Franciaország):
La Tapette  9 min.

376.
Peter DOUROUNTZIS (Franciaország):

377.
Pierre Yves CLOUIN (Franciaország):

378.
Valérie LEROY (Franciaország):
Le Grand Bain  16 min.

379.
Gilles DELMAS (Franciaország):

380.
Thibault CHOLLET (Franciaország):
Le Promeneur  5 min.

381.
Thibault CHOLLET (Franciaország):
Le Promeneur  5 min.

382.
Tom BIELINSKI (Franciaország):

383.
Erwan LE DUC (Franciaország):

384.
Mélissa IDRI & Benoit LECAILTEL & Ivana NGAMOU & Côme BALGUERIE (Franciaország):

385.
Marie FAGES (Franciaország):

386.
Raphaël MATHIE (Franciaország):
Les Naufrageurs  22 min.

387.
Marion TRUCHAUD (Franciaország):

388.
Gaby OHAYON (Franciaország):
Les Pionniers  9 min.

389.
Joanne RAKOTOARISOA (Franciaország):
Louves  10 min.

390.
Lise FISCHER (Franciaország):

391.
Thibaut PIOTROWSKI (Franciaország):
Lumpen  8 min.

392.
Sylvain DISERENS & Rémi RAPPE (Franciaország):

Münster
393.
Martin LE CHEVALLIER (Franciaország):
Münster  47 min.

394.
Morgane MARINOS & Claire BRODELLE & Cindy KINADJIAN & Clarisse VALEIX (Franciaország):

395.
Maimouna DOUCOURÉ (Franciaország):
Maman(s)  21,03 min.

396.
Christian PHILIBERT (Franciaország):

397.
Erwan LE DUC (Franciaország):

398.
Vincent MAURY (Franciaország):
Minh Tâm  25 min.

399.
Stephanie CADORET (Franciaország):

400.
Samuel YAL (Franciaország):
Nœvus  8 min.

401.
Nyima CARTIER (Franciaország):
Nako  18 min.

402.
Xavier SIRVEN (Franciaország):
Not K.O  20 min.

403.
Mélanie LALEU (Franciaország):

404.
Yann PIERRE (Franciaország):
Nuit Rouge  18 min.

405.
William S. TOUITOU (Franciaország):

406.
Isabel PAGLIAI (Franciaország):
Orfeo  14 min.

407.
Vica ZAGREBA (Franciaország):
Pa Fuera  16 min.

408.
Alexis BARBOSA (Franciaország):
Pacific Mermaid  48 min.

Papa, Alexandre, Maxime és Eduardo
409.
Simon MASNAY (Franciaország):

410.
David DA COSTA (Franciaország):

411.
Christophe LEROY & Adrien CAMUS (Franciaország):
Parti Pris  82 min.

412.
Sabrina AMARA (Franciaország):

413.
Florent LAZARE & Quentin BLONDEL (Franciaország):

414.
Fabien CARLO (Franciaország):

415.
Josselin FACON (Franciaország):
Plein Eté  6 min.

416.
Jean ANOUILH (Franciaország):
Port Bou  30 min.

417.
Jessica PALUD (Franciaország):
Poupée  13 min.

418.
Emmanuel PLASSERAUD (Franciaország):

419.
Jonathan BORGEL (Franciaország):

420.
Laurent GARIBALDI (Franciaország):

421.
Catherine TISSIER (Franciaország):

422.
Marie ALBERTO JEANJACQUES (Franciaország):

423.
Louise ERNANDEZ (Franciaország):
Sarragan  11 min.

Soury
424.
Christophe SWITZER (Franciaország):
Soury  20 min.

425.
Joseph CATTÉ (Franciaország):

426.
Stefan MIHALACHI (Franciaország):
Sur Le Quai  64 min.

427.
Claire BARRAULT (Franciaország):
T'es con Simon  13 min.

428.
Emilie AUSSEL (Franciaország):

429.
Keywan KARIMI (Franciaország):
Tabl  95 min.

430.
Olivier BONNAUD (Franciaország):

431.
Louis HENDERSON (Franciaország):

432.
Philippe ORREINDY (Franciaország):
Tous Les Jours  14 min.

433.
Anaïs GIRARD-BLANC (Franciaország):
Tout est permis  18 min.

434.
Eleonore BERRUBE (Franciaország):

435.
Dorothée SMITH (Franciaország):
Traum  25 min.

436.
Pascal STERVINOU (Franciaország):
Trip  20 min.

437.
Chloé HENRY-BIABAUD & Isabelle VAYRON DE LA MOUREYRE (Franciaország):

438.
Stéphane DUPRAT & Laurent ARDOINT (Franciaország):

439.
Sergio do VALE (Franciaország):

440.
Franck DION (Franciaország):

441.
Terence NANCE (Franciaország):
Univitellin  15 min.

442.
Julien Gaspar OLIVERI (Franciaország):
Villeperdue  52 min.

443.
Gregoire OSOHA & Timothée DEMEILLERS (Franciaország):
Vukovar(s)  53 min.

444.
Gregoire OSOHA & Timothée DEMEILLERS (Franciaország):
Vukovar(s)  53 min.

445.
Julie VOISIN (Franciaország):
White-spirit  28 min.

446.
Stephane GRODET (Franciaország):

447.
Romain BLANC-TAILLEUR (Franciaország):
ZooZ  6 min.

448.
Eve DUCHEMIN (Franciaország, Belgium):

449.
Hüseyin Aydin GÜRSOY (Franciaország, Belgium):

450.
Charlotte CAYEUX (Franciaország, Burkina Faso):
Nassara  15 min.

451.
Daphné HÉRÉTAKIS (Franciaország, Görögország):

452.
Olivier CHABALIER (Franciaország, Horvátország):
Train  13 min.

453.
Kristof SAGNA (Franciaország, Japán):
Shadow of Man  7 min.

454.
Alexandre VALENTI (Franciaország, Olaszország):

455.
Levon MINASIAN (Franciaország, Örményország, Belgium):

456.
Ziya DEMIREL (Franciaország, Törökország):
Sali  13 min.

A bárány törvénye
457.
Lotfi ACHOUR (Franciaország, Tunézia):

458.
Sarah BARBAULT& Emilie BARBAULT (Franciaország, USA):

459.
Danae PAPAIOANNOU (Görögörszág):
Mad Dogs  13 min.

460.
Yiannis KRANIDIOTIS (Görögország):

Osmosis
461.
Nasos KARABELAS (Görögország):
Osmosis  66 min.

Pedro Noula
462.
Karolos ZONARAS (Görögország):
Pedro Noula  110 min.

463.
Syni PAPPA (Görögország):

464.
Anastasia RIZOU (Görögország):
The Other  8 min.

465.
Theo PAPADOULAKIS (Görögország):
The Visitors  6 min.

466.
Spyros SIAKAS (Görögország, Észtország):
Verikoka  11 min.

Manodopera
467.
Loukianos MOSHONAS (Görögország, Franciaország):
Manodopera  28 min.

468.
Stefanos MONDELOS (Görögország, Szerbia):

Jobb, mint a kutya
469.
Konstantine KALANDADZE (Grúzia):

470.
Vakhtang KUNTSEV-GABASHVILI (Grúzia):
Life is Be  87 min.

471.
Tornike BZIAVA (Grúzia):
Wake Man  29 min.

472.
Kostana BANOVIC (Hollandia):

473.
Froukje van WENGERDEN (Hollandia):

474.
Niels BOURGONJE (Hollandia):
Buddy  11 min.

475.
Marina MEIJER (Hollandia):
Cargo  25 min.

476.
Jacob DWYER (Hollandia):
Dat Likwid Land  29 min.

477.
Margriet JANSEN (Hollandia):

478.
Frank STASSEN (Hollandia):
Eschatologie  9 min.

479.
Frank STASSEN (Hollandia):
Eschatologie  9 min.

480.
Gerwin LUIJENDIJK (Hollandia):

481.
Koert DAVIDSE (Hollandia):

482.
Froukje VAN WENGERDEN (Hollandia):
Ik was pas 14  12 min.

483.
Jeroen TER WELLE (Hollandia):
Nature morte  4 min.

484.
Tess MARTIN (Hollandia):
Oh My  4 min.

485.
Iztok KLANCAR (Hollandia):
Safe Place  15 min.

486.
Ine POPPE & Koert DAVIDSE (Hollandia):
Teeth  22 min.

487.
Arjan BRENTJES (Hollandia):
Tempo  1 min.

488.
Jeroen TER WELLE (Hollandia):
Wind  6 min.

489.
Hoo Yin Jacky TONG (Hong Kong):
那個女孩  8 min.

490.
Mei Fung Livia LUI (Hong Kong ):

491.
Petra ZLONOGA (Horvátország):
Dota  5 min.

492.
Dario BUKOVSKI (Horvátország):
Florian  29 min.

493.
Ivan Mirko SENJANOVIC (Horvátország):
Fruit  5 min.

494.
Tomislav SOBAN (Horvátország):
Kraj  10 min.

Machinae Novae 002
495.
Darko VIDACKOVIC (Horvátország):

496.
Davor BORIĆ (Horvátország):

497.
Dalibor BARIć (Horvátország):

Nem kívánt örökség
498.
Irena SKORIC (Horvátország):

Péter erdeje
499.
Martina MESTROVIC (Horvátország):

500.
Jure PAVLOVIC (Horvátország):
Piknik  13 min.

501.
Veljko POPOVIC (Horvátország):
Planemo  14 min.

502.
Ana HORVAT (Horvátország):
Razgovor  6 min.

503.
Ivan PERIC (Horvátország):

504.
Ana HUSMAN (Horvátország):
Skoro Nista  16 min.

505.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

Pontosvessző
506.
Goran RIBARIć (Horvátország):

507.
Luka KLAPAN (Horvátország):

508.
Alexander STEWART (Horvátország, USA):
Here There  5 min.

509.
Biswanath RATH (India):

510.
Biswanath RATH (India):

511.
Shahin MANAKULANGARA PARAMBIL HOUSE (India):
Anu  6 min.

512.
M.Balasubramanian BALU (India):
Aram sei  7 min.

513.
Swaraj GHOSH (India):

514.
Hemantha KUMAR K (India):
Bhale Chai Boy  71 min.

515.
Rajdip MUKHERJEE (India):
Biplaber Gaan  66 min.

516.
Deepak SHARMA (India):

517.
Rahul KHANDALKAR (India):
Born To Die  04.50 min.

518.
Rahul KHANDALKAR (India):
Born To Die  5 min.

519.
Arpan DUTTA (India):
Camouflage  29 min.

520.
Majid Imtiyaz WAR (India):

521.
Uttarayan SENGUPTA (India):
Children Of Soil  09:59 min.

522.
Ramesh MORE (India):
Chiranjeev  112 min.

Minden csepp számít
523.
Dhimant VYAS (India):

524.
Emraan Akbar Enamdar IMRAN INAMDAR (India):
Girls Revolution  9.05 min.

Szél kastély
525.
Prantik BASU (India):

526.
Diganta DEY (India):
Khelna Bati  5 min.

Makara
527.
Prantik BASU (India):
Makara  20 min.

528.
Utpal BORPUJARI (India):

529.
Kaushik ROY (India):

530.
Kailash S BHAVAN (India):

531.
Arpan DUTTA (India):

532.
Nikhil VS (India):
Mute  4 min.

533.
Yasmin KIDWAI (India):

534.
Sharad KALAWAR (India):
Old Delhi  27 min.

535.
Roshan RANE (India):

536.
Anant RAI (India):

537.
Emraan Akbar IMRAN INAMDAR (India):
Poke Go  5 min.

Egy este
538.
Ajay SAKLANI (India):

Bilincs
539.
Dedipya JOSHII (India):

Sakhisona
540.
Prantik BASU (India):
Sakhisona  26 min.

541.
Nishant DALAL (India):
Shackled  9 min.

542.
Ratnadeep RAY (India):
Taa-taa  9 min.

Tara...the journey of love & passion
543.
Kumar Raj KUMAR (India):

544.
Biswanath RATH (India):

A 'jobb' Üveg
545.
Biswanath RATH (India):

546.
Prashant BHILARE (India):

547.
Nirmal Chander DANDRIYAL (India):

548.
Richard YOUNG (India):

A legférfiasabb férfi
549.
Anuj GULATI (India):

550.
Dheeraj JINDAL (India):
The School Bag  15 min.

551.
Prashant BHILARE (India):

552.
Sumantra ROY (India):
Tic-Tac-Toe  20 min.

553.
Abinash PADHAN (India):
Uans Ra Jahn  15 min.

554.
Pankul GUPTA (India):
Uncle Aunty  8 min.

555.
Gautam VALLURI (India, Franciaország):

556.
Kiki FEBRIYANTI (Indonézia):

Fekete Fehér Szürke
557.
Andi IMAM PRAKASA (Indonézia):

558.
Surya GEMILANG (Indonézia):
koffin  6 min.

559.
Andika Wahyu ADI PUTRA & Surya GEMILANG (Indonézia):
Mindquake  6 min.

560.
Andi IMAM PRAKASA (Indonézia):

561.
Seyed M. TABATABAEI (Irán):

562.
Abtin MOZAFARI (Irán):
پیدایش  10 min.

Zord vidék
563.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):

564.
Milad KASAIAN (Irán):

565.
Mohammad RAHMANIAN (Irán):
Cinema Nimkat  117 min.

566.
Hamidreza ARASHKIA (Irán):
Dar Entezar-E J  23 min.

Izrael
567.
Alireza NESAEE (Irán):

Csak most az egyszer
568.
Mohammad Hassan SHAHMOHAMMADI (Irán):

569.
Farad MEHRAN FAR (Irán):
Khab Ab  95 min.

570.
Sa'Adat RAHIMZADEH (Irán):

571.
Keywan KARIMI (Irán):

572.
Seyed Mohsen POURMOHSENI SHAKIB (Irán):
Oracle  5 min.

573.
Abbas SENDI (Irán):
Panahgah  75 min.

Vörös álom
574.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):

575.
Saeed NAGHAVIAN (Irán):
Refugee Camp  2 min.

576.
Mohammad EHSANI (Irán):

577.
Ramtin BALEF (Irán):

578.
Reza MAJLESI (Irán):

579.
Bahram ARK & Bahman ARK (Irán):
Soyuq  87 min.

Meglepetés
580.
Ali SHAMS (Irán):

581.
Amir VAHEDI (Irán):
The Belief  3 min.

582.
Afsaneh SALARI (Irán, Belgium):

Jwan
583.
Ali ALJABRI (Irak):
Jwan  29 min.

Szomjas Gyerekek
584.
Rizgar Huseein AHMED (Irak):

Szomjas Gyerekek
585.
Rzgar Husen AHMED (Irak):

586.
Brian DEAN (Írország):
Blight  15 min.

587.
Muiris CROWLEY (Írország):

588.
Brian DEANE (Írország):
Foxglove  13 min.

Életemet Írországért
589.
Kieron J. WALSH (Írország):

590.
James CREEDON (Írország, Franciaország):

591.
Stephen STAUNTON (Írosrszág):
Binge!  9 min.

592.
Gudmundur GARDARSSON (Izland):
LjósÖld  13 min.

593.
Kristin SCHEVING (Izland):
Other Side  13 min.

594.
Shlomi YOSEF (Izrael):
הדרים  6 min.

595.
Gal EL-AD (Izrael):
Ashem  17 min.

596.
Roman SHUMUNOV (Izrael):

597.
Irene ORLEANSKY (Izrael):

598.
Nitzan ROZEN (Izrael):
Dagmaluach  13 min.

599.
Morad ABOUD & Ragheb ABU-ROKEN (Izrael):

600.
Omer TOBI (Izrael):
Hounds  30 min.

601.
Maya KESSEL (Izrael):
Ikaron Ha'hesed  18 min.

602.
Lee NECHUSHTAN (Izrael):
Ima Shel Aya  23 min.

603.
Or Kan Tor (Izrael):
Little Thing  5 min.

604.
Efrat RASNER (Izrael):
Lo laga'at  19 min.

605.
Ran RAVIV (Izrael):

606.
Orit OGED (Izrael):

607.
Prague BENBENISTY (Izrael):
Mevorehet  16 min.

608.
Tomer HEYMANN & Barak HEYMANN (Izrael):

609.
Anat VOVNOBOY (Izrael):
Pituy Beam  50 min.

610.
Omri DEKEL-KADOSH (Izrael):
Remove Tag  11 min.

611.
Leah TONIC (Izrael):

612.
Danel ELPELEG (Izrael):
Shtaim  13 min.

613.
Koby HADOUR (Izrael):

614.
Itay MORAG (Izrael):
Za’ir Tov  18 min.

Mr. Gaga
615.
Tomer HEYMANN (Izrael, Svédország, Németország, Hollandia):
Mr. Gaga  100 min.

616.
Yu SATO (Japán):
01001001.  4 min.

617.
Dai YOSHIDA (Japán):
Absence  10 min.

618.
Pacific VOICE INC. (Japán):
Baton  9 min.

619.
Takuma SATO (Japán):

620.
Daisuke YAMAOKA (Japán):

621.
Michihito FUJII (Japán):

622.
Yukinori MAKABE (Japán):
Blue  21 min.

623.
Haruka MITANI & Michael LYONS (Japán):
Blue Movement  4 min.

624.
Yasufumi MINOWA (Japán):
Codename Dragon  34 min.

625.
Momoko FUKUDA (Japán):
Dad's Wedding  30 min.

626.
Kenji Qurata (Japán):

627.
Takeshi TANAKA (Japán):

628.
Yusaku OKAMOTO (Japán):
Hana  15 min.

629.
Takahiro HORIE (Japán):

630.
Taishi SHIODE (Japán):
Happy Lie  15 min.

631.
Hiroki INOUE (Japán):

632.
Anna OTA (Japán):

633.
Ryo IK-TONG (Japán):

634.
Hiroyuki SHINTANI (Japán):
Kamisori  14 min.

635.
Michael LYONS (Japán):
Katagami  3 min.

636.
Yuji MITSUHASHI (Japán):
Lies  25 min.

637.
Pacific VOICE INC. (Japán):

638.
Mackenzie SHEPPARD (Japán):
Man In Phone  8 min.

639.
Takeshi YASHIRO (Japán):

640.
Isamu HIRABAYASHI (Japán):
Octopus  25 min.

641.
Takano YURI (Japán):
Painter  20 min.

642.
Seiki WATANABE (Japán):

643.
Hatsuki YOKOO (Japán):
Plan B  9 min.

644.
Shunsaku HAYASHI (Japán):
Railment  10 min.

645.
Shunsaku HAYASHI (Japán):
Remember  9 min.

646.
Yuri MURAOKA (Japán):
Schizophrenia  10 min.

647.
Yusuke FUJII (Japán):
Sin and Bus  30 min.

648.
A.T. (Japán):
Sociopaths  6 min.

649.
Hiroto HARA (Japán):

650.
Michihito FUJII (Japán):
The Figment  21 min.

651.
Tune SUGIHARA (Japán):

652.
Takahiro MIYAUCHI (Japán):
Tokyo Cosmo  5 min.

653.
Yoshio KURATANI (Japán):

654.
Song CHEN (Kína):
Xiaochou  87 min.

A
655.
Mitchell STAFIEJ (Kanada):
A  86 min.

656.
Ivetta KANG (Kanada):

657.
Cecilia ARANEDA (Kanada):
Before  4 min.

658.
Jenell DIEGOR (Kanada):
Dear Dylan  3 min.

659.
Aaron ZEGHERS (Kanada):

660.
Darynn BEDNARCZYK (Kanada):
From Here To  3 min.

661.
Alexis MITCHELL & Stephanie MARKOWITZ (Kanada):

662.
Penny MCCANN (Kanada):

663.
Jenny CARTWRIGHT (Kanada):

664.
Steve SANGUEDOLCE (Kanada):

665.
Guillaume VALLÉE (Kanada):

666.
Sarah El BAKKOURI (Kanada):
Muslim(ah)  7 min.

667.
Sebastien CLERMONT (Kanada):
Prism  3 min.

668.
Rob FEULNER (Kanada):

669.
Allan BROWN (Kanada):

670.
Martin BOURGAULT (Kanada):
Retour | Volver  61 min.

671.
Priscilla GUY (Kanada):
Singeries  7 min.

672.
Theodore USHEV (Kanada):
Sonambulo  5 min.

673.
Philippe GREGOIRE (Kanada):
Un Seul Homme  12 min.

674.
Vincent BERGERON (Kanada):

675.
Guillermo A. CHAIA (Kanada):
Voyage Spatial  06 min.

676.
Bakyt MUKUL & Dastan ZHAPAR UULU (Kirgizisztán):
Atanyn Kereezi  112 min.

677.
Piotr STASIK (Lengyelország):
21 x Nowy Jork  70 min.

A boszorkány Arruda
678.
Rui VIEIRA & Helder RODRIGUES (Lengyelország):

679.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Adaptacja  24 min.

680.
Tomasz GASSOWSKI (Lengyelország):
Baraz  30 min.

681.
Krystian KAMINSKI (Lengyelország):

682.
Anna PAWLUCZUK (Lengyelország):
Bojownik  13 min.

683.
Slawomir WITEK (Lengyelország):
Cheerleaderki  40 min.

684.
Bartek KULAS (Lengyelország):
Circus Maximus  34 min.

685.
Tomasz WOLSKI (Lengyelország):
Corka  25 min.

686.
Emilia ZIELONKA (Lengyelország):
Czuło¶ć  25 min.

687.
Leszek MOLSKI (Lengyelország):
Dół  30 min.

688.
Przemyslaw KAMINSKI (Lengyelország):
Dar  56 min.

689.
Magdalena PILECKA (Lengyelország):

A fa és én
690.
Lukasz NOWAK (Lengyelország):

691.
Maciej ADAMEK (Lengyelország):
Dwa ¶wiaty  51 min.

692.
Milosz SAKOWSKI (Lengyelország):
Dzień babci  30 min.

693.
Paulina WYRT (Lengyelország):
Furia  4 min.

694.
Marcin LESISZ (Lengyelország):

695.
Piotr LOC HOANG NGOC (Lengyelország):
Gyros Dance  15 min.

696.
Daria WOSZEK (Lengyelország):
Hycel  30 min.

697.
Wojciech KASPERSKI (Lengyelország):
Ikona  52 min.

698.
Leszek GALYSZ (Lengyelország):

Amikor eláll a szél
699.
Aniela Astrid GABRYEL (Lengyelország):

700.
Piotr DYLEWSKI (Lengyelország):
Konstruktor  21 min.

701.
Daria KOPIEC (Lengyelország):
Kosmos  3 min.

702.
Karolina ZALESZCZUK (Lengyelország):
Kroki  24 min.

703.
Karolina ZALESZCZUK (Lengyelország):
Kroki  24 min.

704.
Artur URBANSKI (Lengyelország):

705.
Anna URBANCZYK (Lengyelország):
Kulturysta  18 min.

Az etűd
706.
Martin RATH (Lengyelország):

707.
Martyna JAKIMOWSKA & Karol LINDHOLM (Lengyelország):
Lato  9 min.

708.
Dominika LAPKA (Lengyelország):
Lila  24 min.

709.
Klara KOCHANSKA (Lengyelország):
Lokatorki  30 min.

710.
Sebastian DROZAK (Lengyelország):
Mam cie  15 min.

711.
Joanna POLAK & Daria KOPIEC (Lengyelország):

Moloch
712.
Szymon KAPENIAK (Lengyelország):
Moloch  32 min.

713.
Michal KORCHOWIEC (Lengyelország):
Morgenrot  68 min.

714.
Jedrzej MICHALAK (Lengyelország):

715.
Marcin KOPEC (Lengyelország):

716.
Pawel LOZINSKI (Lengyelország):

717.
Grzegorz DEBOWSKI (Lengyelország):
NDR  28 min.

718.
Marcin PODOLEC (Lengyelország):
Olbrzym  11 min.

Az utolsó terem
719.
Marta CHYłA-JANICKA (Lengyelország):

720.
Slawomir WITEK (Lengyelország):
Ostatni Sezon  13 min.

721.
Agnieszka ELBANOWSKA (Lengyelország):

722.
Daria KOPIEC (Lengyelország):
Pierwszy raz  11 min.

723.
Mateusz ZNANIECKI (Lengyelország):
Plum  10 min.

724.
Grzegorz WACLAWEK (Lengyelország):
Podworko  5 min.

725.
Katarzyna WARZECHA (Lengyelország):

726.
Piotr DUDAK (Lengyelország):
Powidok  9 min.

727.
Lukasz BOROWSKI (Lengyelország):
Przed Switem  27 min.

728.
Karol STARNAWSKI (Lengyelország):
Przedziały  18 min.

729.
Karol PALKA (Lengyelország):

Piros Gyémánt
730.
Adam Ż±DłO (Lengyelország):

731.
Michal WÓJCICKI (Lengyelország):
Reveille  7 min.

732.
Wiktor "Korek" BOJANOWSKI (Lengyelország):
Rezerwacja  14 min.

733.
Witold GIERSZ (Lengyelország):
Signum  14 min.

734.
Piotr KABAT (Lengyelország):
Super Rzecz  5 min.

735.
Andrzej CICHOCKI (Lengyelország):
Supernova  29 min.

736.
Kordian KADZIELA (Lengyelország):
Szczekoscisk  30 min.

737.
Stefan LAZARSKI (Lengyelország):
Thumbs Up  30 min.

738.
Magdalena GUBALA & Szymon ULIASZ (Lengyelország):

739.
Paweł ZIEMILSKI (Lengyelország):
Urban Cowboys  30 min.

740.
Aleksandra REK (Lengyelország):

741.
Karolina SPECHT (Lengyelország):

742.
Tomasz JURKIEWICZ (Lengyelország):

743.
Julian TALANDZIEWICZ (Lengyelország):
Zaburzenie  12 min.

Játssz velem
744.
Milena DUTKOWSKA (Lengyelország):

745.
Tymon ALBRZYKOWSKI (Lengyelország):

746.
Martin RATH (Lengyelország):
Zelazne Alibi  15 min.

747.
Tomasz POPAKUL (Lengyelország, Japán):
Czern  14 min.

7 juh
748.
Wiktoria SZYMANSKA (Lengyelország, Mexikó, Egyesült Királyság):
7 Owiec / 7 juh  20 min.

749.
Eugeniusz PANKOV (Lengyelország, Oroszország):
Drugie zycie  19 min.

750.
Gints ZILBALODIS (Lettország):
Oasis  17 min.

751.
Saulius KOVALSKAS (Litvánia):

752.
Martynas KUNDROTAS (Litvánia):
Autumn Wind  2:37 min.

753.
Rimas SAKALAUSKAS (Litvánia):
Duokit Medali  2 min.

754.
Mindaugas DOCAITIS (Litvánia):

755.
Domas PETRONIS (Litvánia):
Sobaka  10 min.

756.
Nojus DR±SUTIS (Litvánia):

"...minden kicsi gyereket"
757.
NAGY Anikó Mária (Magyarország):

"Mert hét életem van, ebből öt ment el..."
758.
HAJNAL Gergely (Magyarország):

#SalveRegina
759.
MUHR Anita (Magyarország):
#SalveRegina  12 min.

Éjszakai festés
760.
GROSAN Cristina (Magyarország):

Élmények (b)irodalma
761.
BOROS Ferenc & HORVÁTH Zoltán (Magyarország):

762.
MILE Tibor (Magyarország):
010  9 min.

133 nap
763.
BORSODY István (Magyarország):
133 nap  52 min.

2016. október 8.
764.
LICHTER Péter & MÁTÉ Bori (Magyarország):

A Köröstárkányi Mészárlás
765.
VOJTKÓ Ferenc (Magyarország):

A Lyukóvölgyi Előtető (Megújuló Házépítés)
766.
DOMOKOS János (Magyarország):

A Múltból a Jelenbe
767.
BALLA Gábor (Magyarország):

768.
KRESALEK Dávid & SOPONYAI Dóra (Magyarország):

769.
KATONA Zsuzsa (Magyarország):

A Portugál Meló
770.
KOVÁCS István (Magyarország):

A vándorkupa
771.
JAKOBETZ Zoltán (Magyarország):
A vándorkupa  16 min.

Admiratio
772.
TŐZSÉR István Martin (Magyarország):
Admiratio  5 min.

773.
SEREGÉLY István (Magyarország):

Agapé
774.
BÁNOVITS Ottó (Magyarország):
Agapé  23 min.

775.
SEREGÉLY István (Magyarország):

Az éjszakám a nappalod
776.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Magyarország):

Az aszociális lakásügynök
777.
MARKOS Viktor (Magyarország):

Bányászok - A Perecesi Bányász Fúvószenekar Lengyelországban
778.
KOVÁCS István (Magyarország):

Balansz
779.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Balansz  5 min.

780.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Balansz  6 min.

781.
CZAKÓ Adorján (Magyarország):
Balu  30 min.

782.
OROSZ Dániel (Magyarország):

Belül kell felépíteni a házat
783.
ZAJTI Gábor (Magyarország):

784.
KOVÁCS Kristóf (Magyarország):
Besence Open  68 min.

785.
HORVÁTH Mária (Magyarország):

Cipőfűzők
786.
BATKA Annamária (Magyarország):
Cipőfűzők  50 min.

Csikósok Robogón És Lóháton
787.
CSÉKE Zsolt (Magyarország):

788.
BÓNÉ Péter (Magyarország):
Csomópontok  3 min.

Debrecen, a reformáció városa
789.
CSÉKE Zsolt (Magyarország):

790.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Dependable  14 min.

791.
SZERDAHELYI Mátyás (Magyarország):
Dolgaink  57 min.

Dolls
792.
TŐZSÉR István Martin (Magyarország):
Dolls  4 min.

Dolls
793.
TŐZSÉR István Martin (Magyarország):
Dolls  4 min.

Donkey Xote
794.
BÁNOVITS Ottó (Magyarország):
Donkey Xote  24 min.

Ebéd előtt
795.
SZABÓ Simon (Magyarország):
Ebéd előtt  9 min.

796.
B. NAGY Ervin (Magyarország):
Egér  8 min.

797.
MONORY Csaba & IMRE Gábor (Magyarország):
Ende  1 min.

798.
DOHI Gabriella & NAGY Zsófia (Magyarország):
Erőműsziget  9 min.

799.
VICTOR István & NÉMETH Annamária & HOSSZÚ Gyula & KÁDÁR Anna (Magyarország):
Exodus' 51  40 min.

800.
KÖLCSEY Levente (Magyarország):
Farkaslyuk  4 min.

Fizetős nap
801.
BERNÁTH Szilárd (Magyarország):

802.
Balint ERKEL (Magyarország):
Gép  16 min.

Gólyatábor
803.
KÁRPÁTI György Mór (Magyarország):
Gólyatábor  9 min.

Grouptango
804.
BOGDÁN Zoltán (Magyarország):
Grouptango  4 min.

Gyászfilm
805.
SZABÓ Réka (Magyarország):
Gyászfilm  10 min.

Gyüttment Fesztivál
806.
PANNONIAY Boglárka Erzsébet (Magyarország):

807.
MOLVAY Norbert (Magyarország):

Horror vacui (Az űr rettenete)
808.
BAZSÓ Ádám (Magyarország):

809.
KLINGL Béla & KOÓS Árpád (Magyarország):
Hunor  12 min.

Itt és Most
810.
MITNYAN Zoltán (Magyarország):
Itt és Most  12 min.

Jó étvágyat, bogaram!
811.
HELSTÁB Martin (Magyarország):

812.
SZABÓ Zoltán (Magyarország):
Képtelenség  13 min.

Képzősök 1956-2016
813.
SÓLYOM András (Magyarország):

814.
SZABÓ Saci (Magyarország):

815.
FUTÓ László (Magyarország):
Körforgás  6 min.

816.
KONKOL Máté (Magyarország):
Kikelet  16 min.

Kockás forradalom
817.
KRESALEK Dávid & SOPONYAI Dóra (Magyarország):

Kopjafa a házunk helyén
818.
BARABÁS Eszter (Magyarország):

Lépések
819.
Nicola Stephanie SANGS (Magyarország):
Lépések  8 min.

820.
FÓTI Dávid (Magyarország):

821.
PAZSITKA Ákos (Magyarország):

Lokal Europa
822.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Lokal Europa  13 min.

823.
RICHLY Zsolt (Magyarország):

824.
RICHLY Zsolt (Magyarország):

Magunk vagyunk
825.
PAZSITKA Ákos (Magyarország):
Magunk vagyunk  22 min.

826.
TÖRÖK Éva (Magyarország):
Nélkül  21 min.

827.
RUMANN Gábor (Magyarország):
Nincs  5 min.

Noiré
828.
ODEGNÁL Róbert (Magyarország):
Noiré  19 min.

829.
LICHTER Péter (Magyarország):

830.
SZABÓ Szonja (Magyarország):
Partizánok  18 min.

Patria Nostra
831.
NÓVÉ Béla (Magyarország):
Patria Nostra  93 min.

Push
832.
SZAKÁLY Réka Anna (Magyarország):
Push  7 min.

Rendes lányok
833.
BENDÓ Zsuzsanna (Magyarország):
Rendes lányok  17 min.

Reszkető Gerenda
834.
NAGY Kálmán (Magyarország):

Saskarom
835.
LASKOVITY J. Ervin & TÓTH Szilárd (Magyarország):
Saskarom  22 min.

836.
FUTÓ László (Magyarország):

837.
CSERE Áron & FÓTI Dávid (Magyarország):
Slamber  26 min.

838.
FÓTI Dávid (Magyarország):

Soul Exodus
839.
BERECZKI Csaba (Magyarország):
Soul Exodus  92 min.

Space
840.
BORS Adrián (Magyarország):
Space  19 min.

841.
RUMANN Gábor (Magyarország):
Sweet Home  5 min.

Száz forint
842.
LÁTOS Márk (Magyarország):
Száz forint  7 min.

843.
ZAJTI Balázs (Magyarország):

Távolság
844.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):
Távolság  9 min.

845.
TAKÁCS Mária (Magyarország):

The Copyist - A Másoló
846.
KŐSZEGI Tamás (Magyarország):

847.
MÁTÉ Bori (Magyarország):

Tilos és életveszélyes
848.
BOZZAY Balázs (Magyarország):

849.
José FERNANDES (Magyarország):

850.
KARKECZ Gergő (Magyarország):
Unbalance  2 min.

851.
FÓTI Dávid (Magyarország):
Urbanáció  2 min.

852.
GLASER Kati (Magyarország):

Hangok a másik oldalról
853.
KARKECZ Gergő (Magyarország):

Western nekünk
854.
BALLA Gábor (Magyarország):
Western nekünk  15 min.

855.
BÁCSKAI Bálint (Magyarország):

Dalok otthonról
856.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország, Belgium):

Indián
857.
SIMONYI Balázs (Magyarország, Franciaország):
Indián  29 min.

858.
SPITZER Barbara (Magyarország, Franciaország):

Európa kis utcája
859.
AMBRUS Emese (Magyarország, Románia):

Kendeffy
860.
PÜSÖK Botond (Magyarország, Románia):
Kendeffy  12 min.

Sülve-főve
861.
KEMÉNY Eszter (Magyarország, Románia):
Sülve-főve  5 min.

Vér-erdő
862.
DOBI Ferenc (Magyarország, Románia):
Vér-erdő  12 min.

863.
Loong Wah TAM (Malajzia):
Disco 迪斯科  90 min.

864.
Jacky YEAP (Malajzia):

865.
Loong Wah TAM (Malajzia):
Fashion 時尚  13 min.

866.
Nam RON (Malajzia):

867.
Fabeeha Khawer LODHI & Thevanesan KUNA CEGARAM (Malajzia):
Secrets  2 min.

868.
Othman NACIRI (Marokkó):
Ailleurs  17 min.

869.
Rachid AHLAL (Marokkó):
Départ  16 min.

870.
Dalia REYES (Mexikó):
Baño de vida  67 min.

871.
Manuel CRUZ (Mexikó):
Cinco  7 min.

872.
Octavio Daniel RODRÍGUEZ JUÁREZ (Mexikó):

873.
Juan Manuel ZUñIGA (Mexikó):
El ochenta  23 min.

874.
Luz María CARDENAL (Mexikó):
Hasta mostla  18 min.

875.
Carla LARREA (Mexikó):
Indeleble  10 min.

876.
Juan CARLOS & Juan ROCHA & Peña LEÓN (Mexikó):

877.
Armando SALOMO (Mexikó):

878.
Michelle GARZA (Mexikó):

Ok és okozat
879.
Ernesto MARTÍNEZ BUCIO (Mexikó):

880.
Nicolas AGUILAR (Mexikó):
Mi Paraíso  40 min.

881.
Luis PALOMINO (Mexikó):

882.
Mateo GRANILLO (Mexikó):

883.
Paulina ROSAS (Mexikó):
Oak leaves  30 min.

884.
Sergei RAMIREZ (Mexikó):
Sommer dreams  10 min.

885.
Luz María RODRÍGUEZ PÉREZ (Mexikó):
Sonata y bronce  25 min.

886.
Fran VIDAL (Mexikó):
Suspendido  16 min.

887.
Sergio AGUIRRE (Mexikó):

888.
Tavo RUIZ (Mexikó, Németország):
Linie 9  16 min.

889.
Pavle SIMONOVIC (Montenegró):

890.
David M. LORENZ (Németország):
#selfie  7 min.

891.
Sebastian BINDER & Sebastian Fred SCHIRMER (Németország):
Über druck  13 min.

892.
Jan HECK (Németország):
Übers wasser  71 min.

893.
Anita MÜLLER (Németország):
Agnosis  30 min.

894.
Gonzalo San VICENTE (Németország):
Ami  8 min.

895.
Alexander-Sandro JAPARIDZE (Németország):
Andere welt  11 min.

896.
Karsten KRANZUSCH (Németország):
Auf sparflamme  19 min.

897.
Javier LOARTE (Németország):
Avalanche  15 min.

Berta
898.
Julius DOMMER (Németország):
Berta  8 min.

899.
Sarah BLAßKIEWITZ (Németország):
Blank  55 min.

900.
Melanie BEISSWENGER (Németország):

901.
Iris FEDRIZZI (Németország):
Brushwood  7 min.

Cubawazi a Határokon is túl
902.
Gertrud Schulte WESTENBERG (Németország):

903.
Brenda LIEN (Németország):

904.
Justin TIME (Németország):
Chasing Houses  56 min.

905.
Sandra SCHIEßL (Németország):

906.
Andreas GRÜTZNER (Németország):
Christel  8 min.

907.
Johanna BENTZ & jonas RÖMMIG (Németország):

908.
Wouter WIRTH (Németország):

909.
Nora FINGSCHEIDT & Simone Catharina GAUL (Németország):

910.
Wilke WEERMANN (Németország):
Das paket  17 min.

911.
Tom WOLT (Németország):
Dead-Line  12 min.

912.
Constantin JAHNS (Németország):

913.
Herbert FEHRMANN (Németország):

914.
Korinna HERZIG (Németország):
Der narr  15 min.

915.
Werner BIEDERMANN (Németország):

916.
Kerstin HÖCKEL (Németország):
Die bürgschaft  30 min.

917.
Paul PHILIPP (Németország):

918.
Christian ASMUSSEN & Matthias BRUHN (Németország):

919.
Florian HOFFMEISTER (Németország):
Die Habenichtse  103 min.

920.
Rogier HARDEMAN (Németország):

921.
Konstantinos SAMPANIS (Németország):

922.
Silke SCHISSLER (Németország):
Die paar Jahre  31 min.

923.
Ozan TASCI & Matthias LOKER (Németország):
Die sammlerin  7 min.

924.
Lily ERLINGER (Németország):
Die stille  29 min.

925.
Jutta RIEDEL & Mirek BALONIS (Németország):

926.
Oliver ROSSOL (Németország):

Disco
927.
Boris SEEWALD (Németország):
Disco  2 min.

928.
Lino STRÄSSER & Kamil BEMBNISTA (Németország):
Djibril  14 min.

929.
Tali BARDE (Németország):
Dot  28 min.

930.
Gertrud SCHULTE WESTENBERG (Németország):
Dragon Circle  19 min.

931.
Paul KUSMAUL (Németország):

932.
Alina CYRANEK (Németország):

933.
Caroline KIRBERG (Németország):
Fast Welt Weit  23 min.

934.
Felix WOLLNER (Németország):
Feinkost  14 min.

935.
Julius DOMMER (Németország):
Fleisch  1 min.

Repülés
936.
Marcus HANISCH (Németország):

937.
Paul WIERSBINSKI (Németország):

938.
Melania CRIşAN (Németország):
Forever  17 min.

939.
Gerhard FUNK (Németország):
Fruit  7 min.

940.
Facundo V. SCALERANDI (Németország):
Goldfische  30 min.

941.
Sonja KEßLER (Németország):
Grummet  37 min.

942.
Ed EHRENBERG (Németország):

943.
Malte WIRZ (Németország):
Hard&ugly  71 min.

944.
Maria KORPORAL (Németország):
HeartBeartH  4 min.

945.
Samuel AUER (Németország):
Heimat  12 min.

946.
Tom KIMMIG (Németország):
Herr Israel  29 min.

947.
Florian SCHNELL (Németország):

948.
Susan GORDANSHEKAN (Németország):
In Limbo  20 min.

949.
Veronika ENGELMANN (Németország):
Insel  30 min.

950.
Borbala NAGY (Németország):
Irgendwo anders  15 min.

Jamais-vu
951.
Werner BIEDERMANN (Németország):
Jamais-vu  4 min.

952.
Katharina PETHKE (Németország):
Jedermann  30 min.

Június
953.
Kristin MUDRA (Németország):
June / Június  21 min.

954.
Julius DOMMER (Németország):
Königswinter  8 min.

955.
Leonard GARNER (Németország):
Katzenaugen  19 min.

956.
Ricarda Maria HOLZTRATTNER (Németország):
Kinderspiel  6 min.

957.
Christoph HEIMER (Németország):
Kryo  30 min.

958.
Mikhaelle SILICE & Pierre JOEL (Németország):
Loneliness  4 min.

959.
Julius SCHULTHEIß (Németország):
Lotte  76 min.

960.
Lutz GREGOR (Németország):
Mali Blues  93 min.

961.
Elke H. MARKOPOULOS & Rainer LUDWIGS (Németország):

962.
Marc BETHKE (Németország):
Mikelis  15 min.

963.
Silke C. ENGLER (Németország):
Mind your Body  22 min.

964.
Mike FRIEDRICH (Németország):

965.
Thomas TAUBE (Németország):
Narration  46 min.

966.
Mo JÄGER (Németország):

967.
Davide CRIVELLI (Németország):

968.
Alice ANGELETTI (Németország):
Ra Menada  8 min.

969.
Dirk SORGE (Németország):

970.
Julius DOMMER (Németország):
Rebar  30 min.

971.
Claudio FRANKE (Németország):
Rose  17 min.

972.
Tobias SAUER (Németország):

973.
Kai Welf HOYME (Németország):
Skeleton  5 min.

974.
Kuesti FRAUN (Németország):
Smarter User  1 min.

975.
Patrick BUHR (Németország):

976.
Stefan ARETZ (Németország):
Sorry Guys  40 min.

Spark
977.
Boris SEEWALD (Németország):
Spark  2 min.

978.
Robin POLAK (Németország):
Speechless  6 min.

979.
Klaus UHRIG & Till KRAUSE (Németország):

980.
Sathya SCHLÖSSER & Tatjana THÜRING (Németország):
Teppichlos  5 min.

981.
Marc WAGENAAR (Németország):
The Eggman  7 min.

982.
Lena Ditte NISSEN (Németország):

983.
Diana FRANKOVIC (Németország):
The Sad Monk  12 min.

984.
Tom BEWILOGUA (Németország):
The Swelling  15 min.

985.
Katja BENRATH (Németország):
Tilda  14 min.

986.
Alexander SCHULZ (Németország):

987.
Aline HELMCKE (Németország):
Transit  5 min.

988.
Anna LINKE (Németország):

989.
Antje HEYN (Németország):

990.
Ingrid HÜBSCHER (Németország):

991.
Max KIDD (Németország):
Valentina  28 min.

992.
Maximilian FELDMANN (Németország):
Valentina  51 min.

993.
Julia GEIß (Németország):
Vier Danach  45 min.

994.
Dragana JOVANOVIC (Németország):
VREME  53 min.

995.
Anna MAHENDRA (Németország):

996.
Julia ZIESCHE (Németország):

997.
Elisa KLEMENT (Németország):

998.
Syni PAPPA (Németország):
Whack  14 min.

999.
Daniela LUCATO (Németország):
When I dance  67 min.

1000.
Manuela BASTIAN (Németország):
Where to, Miss?  83 min.

1001.
Martin MARION (Németország):

1002.
Susanne BOEING (Németország):
Wintersreise  26 min.

1003.
Sunjha KIM & Rikisaburo SATO (CO-DIRECTOR) (Németország):

1004.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

1005.
Lena GELLER (Németország):

1006.
Bettina SANDHAEGER & Charlotte FUNKE (Németország):

1007.
Florian Heinzen-Ziob (Németország):

1008.
Paul HOFFMANN (Németország):
Zwei soldaten  42 min.

1009.
Paul MESCHÜH (Németország, Ausztria):
Boat People  18 min.

1010.
Vera SEBERT (Németország, Ausztria):

1011.
Thandi SEBE & Tim FORESTA (Németország, Dél-Afrika):
Mostly Waiting  29 min.

1012.
MAHYAR MAHYAR (Németország, Irán):

1013.
Annika SEHN & Jonas SPRIESTERSBACH (Németország, Kanada):

1014.
Daniel Andreas SAGER (Németország, Kenya):

1015.
Kristof GEREGA (Németország, Lengyelország):

1016.
Marion KELLMANN (Németország, Magyarország):

1017.
Nancy CAMALDO & Veronika HAFNER (Németország, Olaszország, Ausztria):
Alter  30 min.

1018.
Hannes RALL (Németország, Szingapúr):

A rothai harkályok
1019.
Pooja GURUNG & Bibhusan BASNET (Nepál):

1020.
Akash POUDEL (Nepál):
Dothyang  15 min.

1021.
Raghuwar NEPAL & Shiva Sharan KOIRALA (Nepál):
Mela  7 min.

1022.
Santosh DAHAL (Nepál):
Sankalpa  17 min.

1023.
Yinka ADEPARUSI (Nigéria):

1024.
Tobi OGUNWANDE (Nigéria):
Renege  6 min.

1025.
Bjorn BRATBERG (Norvégia):
Noriaki  9 min.

1026.
Benna G. MARIS (Olaszország):

1027.
Michele CITONI (Olaszország):

1028.
Francesca MARINELLI & Dario TROVATO (Olaszország):
Bug  5 min.

Colombi
1029.
luca FERRI (Olaszország):
Colombi  20 min.

1030.
Adriano GIOTTI (Olaszország):

1031.
Mauro BUCCI (Olaszország):
Hotel Splendid  90 min.

1032.
Giusy BUCCHERI & Michele CITONI (Olaszország):

L E N D I N
1033.
Piero TONIN (Olaszország):
L E N D I N  3 min.

1034.
Chiara BELLINI (Olaszország):

1035.
Benna G. MARIS (Olaszország):

1036.
Benna G. MARIS (Olaszország):
The Blur  1 min.

1037.
Benna G. MARIS (Olaszország):

1038.
Anna YANOVSKAYA (Olaszország):

1039.
Filomena RUSCIANO (Olaszország):

1040.
Ali ASGARI & Farnoosh SAMADI (Olaszország, Franciaország):
Il Silenzio  14 min.

1041.
Anna ARLANOVA (Oroszorrszág):
-196  50 min.

1042.
Yury CHERNYKH (Oroszorrszág):

1043.
Anna ARLANOVA (Oroszorrszág):
Istoriya M  22 min.

1044.
Alice EROKHINA (Oroszorrszág):

1045.
Alice EROKHINA (Oroszorrszág):

1046.
Vladimir MOROZOV (Oroszorrszág):

1047.
Sasha YASTREBOVA (Oroszorrszág):

1048.
Maxim KUZNETSOV (Oroszorrszág):

1049.
Kirill VASILIEV (Oroszorrszág):

1050.
Vladimir MOROZOV (Oroszország):

1051.
Ruslan YULTAEV (Oroszország):

1052.
Vladimir KUPRIYANOV (Oroszország):
Apocrypha  44 min.

1053.
Ivan KITAYEV (Oroszország):
Fake  30 min.

g
1054.
Roman SAFIN (Oroszország):
g  14 min.

1055.
Tamilla SLICHENKO (Oroszország):
Grekh  14 min.

1056.
Ira VILKOVA (Oroszország):
Huh  15 min.

1057.
Daniil DEMIDOV (Oroszország):
Inhuman  8 min.

1058.
Nadezhda VITALSKAYA (Oroszország):
Istochnik  93 min.

1059.
Fedor SELKIN (Oroszország):
Lifter  13 min.

1060.
Tamilla SLICHENKO (Oroszország):
Lyubov est  19 min.

1061.
Victor DEREBENKO (Oroszország):
Memory  9 min.

1062.
Lika LIPSKAYA (Oroszország):
Motylyok  15 min.

Következő
1063.
Elena BRODACH (Oroszország):

1064.
Sergei KACHKIN (Oroszország):

1065.
Mikhail DOVZHENKO (Oroszország):
Poka net  19 min.

1066.
Anna MATISON (Oroszország):
Posle tebya  120 min.

1067.
Ilia ANTONENKO (Oroszország):

1068.
Anna MATISON (Oroszország):

1069.
Sergey TSYSS (Oroszország):

Erkin visszatér
1070.
Maria GUSKOVA (Oroszország):

1071.
Ilja BEREZNICKAS & Olga TITOVA (Oroszország):

1072.
Sergey RAMZ (Oroszország):
Vstrecha  5 min.

1073.
Igor TRIF (Oroszország):
Vyshe na etaj  20 min.

1074.
Anton AZAROV (Oroszország, Ukrajna):
The Earrings  15 min.

1075.
Hagit KASTEL (Pakisztán):

1076.
Ezequiel RANGEL (Panama):
Andará  4 min.

1077.
Nicolas CARRASCO & Rafael De ORBEGOSO (Peru):
Asunción  14 min.

1078.
Jorge OSSIO (Peru):

1079.
Edgar PêRA (Portugália):
A Caverna  21 min.

1080.
Manuel MOZOS (Portugália):

1081.
Luis MARGALHAU (Portugália):

Alfaião
1082.
André ALMEIDA RODRIGUES (Portugália):
Alfaião  13 min.

1083.
Pedro PERALTA (Portugália):
Ascensão  18 min.

1084.
Marco ESPIRITO SANTO & Miguel COIMBRA (Portugália):

1085.
Sandro AGUILAR (Portugália):
Bunker  30 min.

1086.
Manuel MOZOS (Portugália):
Cinzas E Brasas  21 min.

1087.
Miguel DENTE-DE-LEAO (Portugália):
Colour:Lights  5 min.

1088.
Sofia BARATA (Portugália):

1089.
Helena Estrela VASCONCELOS (Portugália):
Heroísmo  21 min.

1090.
Igor PARFENOV (Portugália):
Joke  8 min.

1091.
Filipe MARTINS (Portugália):
Landing  16 min.

1092.
Davor BORIć (Portugália):

1093.
João ROSAS (Portugália):
Maria Do Mar  30 min.

1094.
Flavio PIRES (Portugália):
Morrer  20 min.

1095.
Kostyantyn STEPANSKYY (Portugália):
Necropolis  10 min.

1096.
Cláudia VAREJãO (Portugália):

1097.
Lois PATIñO (Portugália):

1098.
Abi FEIJÓ & Alice GUIMARãES & Laura GONçALVES & Daniela DUARTE (Portugália):

1099.
Ico COSTA (Portugália):
Nyo Vweta Nafta  20 min.

1100.
André RUIVO (Portugália):

1101.
Rodrigo AREIAS (Portugália):
O Guardador  17 min.

1102.
André SANTOS & Marco LEãO (Portugália):
Pedro  20 min.

1103.
Ricardo OLIVEIRA (Portugália):
Pontas Soltas  40 min.

1104.
Pedro CALDAS (Portugália):
Primeiro Amor  29 min.

1105.
Susana NOBRE (Portugália):

1106.
Susana NOBRE (Portugália):

1107.
Margarida LUCAS (Portugália):
Rampa  16 min.

1108.
Tomás Paula MARQUES (Portugália):
Sem Armas  14 min.

1109.
Raquel FELGUEIRAS (Portugália):
Sendas  5 min.

1110.
Leonor Noivo (Portugália):
Setembro  33 min.

1111.
Jorge QUINTELA (Portugália):
Sobre El Cielo  35 min.

1112.
Ana BARROSO (Portugália):
Transitions  15 min.

1113.
Sandro AGUILAR (Portugália):

1114.
José MAGRO (Portugália):
Viagem  15 min.

1115.
Rita CRUCHINHO (Portugália):
Vigil  13 min.

1116.
Miguel Clara VASCONCELOS (Portugália):

1117.
Natália Azevedo ANDRADE (Portugália):
Within  3 min.

1118.
Bernard CANDEY (Portugália):

1119.
André MARQUES (Portugália):
Yulya  21 min.

1120.
Carlos CONCEIçãO (Portugália, Angola):

1121.
Nicolas PROVOST (Portugália, Belgium):
Exodus  14 min.

1122.
Miguel SEABRA LOPES & Karen AKERMAN (Portugália, Brazília):

1123.
Gabriel ABRANTES & Ben RIVERS (Portugália, Franciaország):
O Corcunda  29 min.

1124.
Afsaneh SALARI (Portugália, Irán):
No Man's Land  25 min.

1125.
Salomé LAMAS (Portugália, Németország, Moldva):
A Torre  8 min.

1126.
Ines MONGIL & Lucia CASTELLANO (Puerto Rico, Spanyolország):

1127.
Gheorghe PREDA (Románia):
Camera Obscura  86 min.

Cudar világ volt
1128.
MAKSAY Ágnes (Románia):

1129.
Ionut TEIANU (Románia):

1130.
Cristian RADU (Románia):

1131.
Bruno CARNIDE (Sao Tomé és Príncipe):
Manuel  7 min.

1132.
Holger MOHAUPT (Skócia):

Eper vagy vanília
1133.
Holger MOHAUPT & Tracey FEARNEHOUGH (Skócia):

1134.
Emily MCFARLAND (Skócia):

1135.
Wenceslao SCYZORYK (Spanyolország):
112  5 min.

1136.
David MARTÍN DE LOS SANTOS (Spanyolország):
23 De Mayo  16 min.

1137.
David OEO (Spanyolország):

1138.
Santos DÍAZ (Spanyolország):

aMari
1139.
Gregorio AZKONA ANDUEZA (Spanyolország):
aMari  85 min.

1140.
Santiago MOGA (Spanyolország):
Amores Perros  3 min.

Rímek egy Örökké Tartó Estére
1141.
Begoña VICARIO (COORDINATOR) (Spanyolország):

1142.
Helena MAYORGA & Jacobo ANASTASI (Spanyolország):

1143.
Marina SIERO (Spanyolország):
Bruno  11 min.

1144.
Juanjo NERIS (Spanyolország):
Burbuja  2 min.

1145.
Jorge YUDICE (Spanyolország):
Bus Story  10 min.

1146.
Mikel RUEDA (Spanyolország):
Caminan  14 min.

1147.
Hernán TALAVERA (Spanyolország):

1148.
Paloma ZAPATA (Spanyolország):

Cirilo
1149.
Ruben SAINZ (Spanyolország):
Cirilo  13 min.

1150.
Francesc RELEA (Spanyolország):

1151.
Marta BARRIOS (Spanyolország):

1152.
Sergio MARTÍNEZ (Spanyolország):
Corazón  15 min.

1153.
Juan TRUEBA (Spanyolország):
Couchsurfing  2 min.

1154.
Daniel ALLUÉ (Spanyolország):
DINOSAURIOS  5 min.

1155.
Emilio LEÓN (Spanyolország):
Dominó  10 min.

1156.
Felipe SANZ (Spanyolország):

1157.
Sonia MÉNDEZ (Spanyolország):
Ei, guapa!  7 min.

1158.
Arantxa ECHEVARRÍA (Spanyolország):
El Último Bus  17 min.

1159.
Alvaro VICARIO & Andres MARTIN (Spanyolország):
El Adivino  18 min.

1160.
Pol ARMENGOL (Spanyolország):

1161.
Juan ALONSO & Hector PISA (Spanyolország):

1162.
Gabriel OLIVARES (Spanyolország):
El Debut  63 min.

1163.
Adrián CLIMENT (Spanyolország):

1164.
Macu MACHÍN (Spanyolország):

1165.
Alberto GUTIERREZ (Spanyolország):
El Metodo  11 min.

1166.
Arantxa ECHEVARRÍA (Spanyolország):

1167.
Wenceslao SCYZORYK (Spanyolország):
El Submariné  21 min.

1168.
Ana RODRÍGUEZ LEÓN (Spanyolország):

1169.
Asier URBIETA (Spanyolország):
False Flag  11 min.

1170.
Yago MATEO VELASCO (Spanyolország):
FISHURA  7 min.

1171.
Paloma & Cristina CANONICA & VILCHES ESTELLA (Spanyolország):
Fres Boi  7 min.

1172.
J.A. BLANCO (Spanyolország):
Fumando Espero  14 min.

1173.
Maksim MAKAROV (Spanyolország):
Gato  10 min.

1174.
Roser CORELLA (Spanyolország):
Grab and Run  86 min.

1175.
Maria ELORZA & Maider FERNANDEZ (Spanyolország):
Gure hormek  15 min.

1176.
Miguel Ángel ROSALES (Spanyolország):

1177.
Kepa SOJO (Spanyolország):
Hileta  20 min.

1178.
Jose Luis Santos PEREZ (Spanyolország):

1179.
Gonzaga MANSO (Spanyolország):
Hostal Eden  14 min.

1180.
Miguel Ángel MEJÍAS (Spanyolország):
Icelands  12 min.

1181.
Alejandro DIAZ CASTANO (Spanyolország):
Ihesa  15 min.

1182.
Alvaro FIGUEROLA (Spanyolország):
Ikal  15 min.

1183.
Xavier SATORRA (Spanyolország):
Invisibles  24 min.

Ixtab
1184.
María SALGADO GISPERT (Spanyolország):
Ixtab  18 min.

1185.
Alba GONZÁLEZ DE MOLINA (Spanyolország):
Julie  105 min.

1186.
Javier HERNANDEZ & Marc GUANYABENS (Spanyolország):
L De Libertad  11 min.

1187.
David F VEGA (Spanyolország):

1188.
Lucia CASTELLANO (Spanyolország):

1189.
Susana CASARES (Spanyolország):
La Invitación  14 min.

1190.
Pablo GIL ASENJO (Spanyolország):
La Invitada  13 min.

1191.
Telmo BASTERRETXEA SEIJO (Spanyolország):

1192.
Fernando SANCHEZ (Spanyolország):
La Tarta  4 min.

1193.
Isaac BERROKAL (Spanyolország):
La Trampa  12 min.

1194.
Carlota MARTÍNEZ PEREDA (Spanyolország):
Las Rubias  17 min.

1195.
Alberto TAIBO PIñEIRO (Spanyolország):
Leni K  19 min.

1196.
Iker ARCE (Spanyolország):
Lituania  20 min.

1197.
Coke RIOBÓO (Spanyolország):
Made in Spain  11 min.

1198.
Carlos G. VELASCO (Spanyolország):
Mario  9 min.

1199.
Miguel CASANOVA (Spanyolország):

1200.
Ferriol TUGUES (Spanyolország):
MUSICIDIO  6 min.

1201.
Antonio SUCH (Spanyolország):
Náufragos  16 min.

1202.
David MORENO (Spanyolország):
Nini  18 min.

1203.
Laura JOU (Spanyolország):
No Me Quites  14 min.

1204.
Chiqui CARABANTE (Spanyolország):
Normal  18 min.

1205.
Víctor DEVESA (Spanyolország):

1206.
Caque TRUEBA & Juan TRUEBA (Spanyolország):
One Step Ahead  14 min.

Caramel szavai
1207.
Juan Antonio MORENO AMADOR (Spanyolország):

1208.
Sergio MILÁN (Spanyolország):
Para Sonia  8 min.

1209.
Mario DE LA TORRE (Spanyolország):

1210.
Rocio CALABOZO & Óscar Sánchez SÁNCHEZ (Spanyolország):

1211.
Jon GARAñO & Jose Mari GOENAGA (Spanyolország):
Renovable  13 min.

1212.
Cristian VALENCIANO (Spanyolország):
Roma Backwards  10 min.

1213.
Elena MUñOZ CANO (Spanyolország):
Salsa  20 min.

1214.
Diego BARRERA (Spanyolország):

1215.
Diego Mas TRELLES (Spanyolország):

1216.
Santiago SAMANIEGO (Spanyolország):
Sexteen  24 min.

1217.
Paco RUIZ (Spanyolország):
SILENTE  9 min.

1218.
Maria POSADA & Adrián IGLESIAS (Spanyolország):
Sin Tu Latido  8 min.

Sötét szirén
1219.
Elio QUIROGA RODRIGUEZ (Spanyolország):

1220.
Anyora SÁNCHEZ (Spanyolország):
STALINGRADO  12 min.

1221.
Emilio YEBRA (Spanyolország):

1222.
Geórg CANTOS (Spanyolország):
TAKE AWAY  14 min.

1223.
Rodrigo ATIÉNZAR JIMÉNEZ (Spanyolország):

1224.
Elio QUIROGA RODRIGUEZ (Spanyolország):

1225.
Diego BARRERA (Spanyolország):

1226.
Arturo SALMERÓN (Spanyolország):

1227.
Valle COMBA CANALES (Spanyolország):
Uka  3 min.

1228.
Jose Manuel CARRASCO (Spanyolország):
Vida En Marte  16 min.

1229.
Christian LAGE (Spanyolország):
Viejo  4 min.

1230.
David ARGÜELLES REDONDO (Spanyolország):
Viento  13 min.

1231.
Gabriel STANGER (Spanyolország):
Viriato  10 min.

1232.
Cesar DIAZ MELENDEZ (Spanyolország):
Vivir  1 min.

1233.
Ángel RIPALDA (Spanyolország):
YO NO HE SIDO  12 min.

1234.
Nerea CASTRO ANDREU (Spanyolország):
Zarpazo  14 min.

1235.
Álvaro ORUS (Spanyolország, Németország, Chile):

1236.
Marin ROSETE (Spanyolország, USA):
Money  86 min.

1237.
Alvaro CONGOSTO (Spanyolország, USA):
The Suitor  12 min.

1238.
Patrik FELBER (Svájc):
99bpm  18 min.

Alafia
1239.
Jan BAUMGARTNER (Svájc):
Alafia  26 min.

1240.
Rafael SOMMERHALDER (Svájc):

1241.
Matthias SAHLI (Svájc):
Hausarrest  13 min.

1242.
Janine PIGUET (Svájc):

1243.
Xavier DUCRY (Svájc):
Le dernier oeil  10 min.

1244.
Claude LUYET (Svájc):

1245.
Sebastian HENN (Svájc):
Moby  7 min.

1246.
Daniele LUCCA (Svájc):

1247.
Pablo CALLISAYA (Svájc):
Paläontologie  13 min.

1248.
Delia SCHILTKNECHT (Svájc):
Procedere  6 min.

1249.
Steffen MAHNERT (Svájc):
Schiiterhufe  27 min.

1250.
Jela HASLER (Svájc):
The Meadow  9 min.

1251.
Arn KAROLINE & Rieder MARTINA (Svájc):

1252.
Emily MENNERDAHL (Svédország):

1253.
Stefan KATANIć (Szerbia):

1254.
Mia KNEZEVIC (Szerbia):
Dan za Vanju  39 min.

1255.
Marko GRBA SINGH (Szerbia):

1256.
Lazar RADIć (Szerbia):
Iskra  29 min.

Jovka Kumanovka
1257.
Aleksandar JOKSIMOVIć (Szerbia):
Jovka Kumanovka  4:18 min.

1258.
Ivan BAKRAC (Szerbia):
Maleą  20 min.

1259.
Duąan ZORIĆ (Szerbia):
Paraliza  21 min.

1260.
Alisa DEBELIC (Szerbia):
Srecan put  20 min.

1261.
Tamara DRAKULIC (Szerbia):
Vetar  70 min.

1262.
Ivan MANDIĆ (Szerbia):

1263.
Nikola SPASIC (Szerbia, Horvátország):

1264.
Thomas GOH (Szingapúr):
It woke me up  6 min.

1265.
Siew Hua YEO (Szingapúr):

1266.
Perry LAM (Szingapúr):
Tyger  3 min.

1267.
Andrej KOLENCIK (Szloákia):

1268.
Teodor KUHN (Szlovákia):
Prepáčte mi  17 min.

1269.
Ash SUMPTER (Szlovákia):

1270.
Maja KRIľNIK (Szlovénia):
Male ribe  22 min.

Fiatal oroszlánok: az idők teljességében
1271.
Dejan BATOćANIN (Szlovénia):

1272.
Spela CADEZ (Szlovénia, Horvátország):
Nocna ptica  9 min.

1273.
Yazin ÖZTÜRK (Törökország):
-mis gibi  5 min.

1274.
Özay KANAT (Törökország):
Gayiş  75 min.

1275.
Müge YILDIZ (Törökország):
Kaygi  3 min.

Mara
1276.
Meral YEGIN (Törökország):
Mara  12 min.

1277.
Ufuk ERDEN (Törökország):
O'nsuz...  64 min.

1278.
Cem TEMEL (Törökország):
Somnus  6 min.

1279.
Haydar DEMIRTAS (Törökország):
Ulkemden Uzakta  20 min.

1280.
Cem TEMEL (Törökország):

1281.
Siou Ming WU (Tajvan):
夜/月  15 min.

1282.
Yen Ju YU (Tajvan):

1283.
Yen Ju YU (Tajvan):
獅子林  25 min.

1284.
Yu-Tyan YEN (Tajvan):
陳正一先生  23 min.

1285.
Duan Sheng WU (Tajvan):

1286.
Johannes Christopher GERARD (Tajvan):

1287.
Chia-Ho TAI (Tajvan):
Wan Tsan  6 min.

1288.
Shih-Yi YANG (Tajvan):

1289.
Thanut RUJITANONT (Thaiföld):
Teun  4 min.

1290.
Achref HAMMAMI (Tunézia):
الحفرة  14 min.

1291.
Lotfi ACHOUR (Tunézia, Franciaország):
Père  18 min.

1292.
Arnold AGANZE (Uganda):

1293.
Adam LUXTON & Summer AGNEW (Új Zéland):

1294.
Sasha HUBER & Petri SAARIKKO (Új Zéland):

1295.
Pavlo OSTRIKOV (Ukrajna):
Golden Love  12 min.

1296.
Pavlina STRILKOVSKA (Ukrajna):

1297.
Anton AZAROV (Ukrajna):

1298.
Alexander ISAENKO (Ukrajna):
Memorial  13 min.

1299.
Igor MALAKHOV (Ukrajna):
Music lessons  28 min.

1300.
Natalka LEVINA (Ukrajna):
Pidstupna uyava  14 min.

1301.
Sergiy MASLOBOISHCHYKOV (Ukrajna):

1302.
Oleg KHARCHENKO (Ukrajna):

1303.
Volodymyr BAKUM (Ukrajna):

1304.
Mykhailo KORYSHOV & Anna KORYSHOVA (Ukrajna):
Yabluneviy Spas  32 min.

1305.
Eugene KOSHIN (Ukrajna):
Zvezda David  16 min.

1306.
Alexander DUPUIS (USA):
4JM  3 min.

1307.
Zlatko COSIC (USA):
A Murmuration  3 min.

1308.
Linda AINOUCHE (USA):

1309.
Brian RATIGAN (USA):

1310.
Ira MALLORY (USA):
A Time Alive  12 min.

1311.
Joe PISCIOTTA (USA):

1312.
Saif ALSAEGH & Fady ALSAEGH (USA):
Alazeef  21 min.

1313.
Eric LEISER (USA):
Apocalypsis  90 min.

1314.
Hanna HAMILTON (USA):
Armor  6 min.

1315.
Claudinho Andres Gomez (USA):
Beat The City  4 min.

Emberfejű madarak
1316.
Max WILDE (USA):

1317.
Pawel GRAJNERT (USA):
Clean  10 min.

1318.
Oliver SMITH (USA):
Compression  3 min.

1319.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):
Contigo  7 min.

1320.
Anthony COLLINGS (USA):

1321.
Rebecca Louise VERDIA (USA):
Domino Affect  7 min.

Dozer
1322.
Cooper WRIGHT (USA):
Dozer  14 min.

1323.
Xabier SAAVEDRA (USA):

1324.
Elvis LUCAS (USA):
En Passant  13 min.

1325.
Alec BARTON (USA):
Evergreen  2 min.

1326.
Chris WITTUM (USA):
Falling  4 min.

1327.
James DUESING (USA):
Gray Elegy  5 min.

1328.
Jordan ARTEAGA (USA):
Heart/Less  18 min.

1329.
Nadja NADJA MARCIN (USA):

1330.
Jeremy OSBERN (USA):
Kinderszenen  4 min.

1331.
Alex KROKUS & Krystal DOWNS (USA):
Knife Fight!!  3 min.

1332.
Chachee VALENTINE (USA):
La Flamme  7 min.

1333.
Sonya BENDER (USA):

1334.
Matthew ANDERSON (USA):
Las gitanas  16 min.

1335.
Julien LASSEUR (USA):
Last Call Lenny  12 min.

1336.
Jeff SILVA & Vic RAWLINGS (USA):
Linefork  93 min.

1337.
Xuecheng XU (USA):
Luscious  2 min.

1338.
Lana Z CAPLAN (USA):
Maelstroms  8 min.

1339.
Johnny CHIBA (USA):

1340.
Jacob (SNEAL) RIMLER & Jorge RAVELO (USA):
Modern Marvel's  9:41 min.

1341.
Yasmin MISTRY (USA):
My Identity  11 min.

1342.
Jonathan JOHNSON (USA):

1343.
Constance STRICKLAND (USA):

1344.
B. Danielle WATKINS (USA):

1345.
Stefan PAVLOVIC (USA):
Pearl & Werther  10 min.

1346.
Jeremy LANNI (USA):

1347.
Noam OSBAND (USA):

1348.
Joe PISCIOTTA (USA):

1349.
Marielle JAKOBSONS (USA):
Recognition  15 min.

1350.
Dawn WESTLAKE (USA):
Scrappy  4 min.

1351.
John LUDI (USA):
Sheep  4 min.

1352.
Zlatko COSIC (USA):

1353.
Erik BAKHSHI & Aren AMBAR (USA):
Stained  3:30 min.

1354.
Denise IRIS (USA):
Supersymmetry  29 min.

1355.
Luis Antonio RODRIGUEZ (USA):

1356.
Elliot STOREY (USA):
The Lovers  9 min.

1357.
Noam OSBAND (USA):
The Radical Jew  22 min.

1358.
Davy WALKER & Jack TURPIN (USA):
TheBox  4 min.

1359.
Keaton WALL (USA):
Tradition  3 min.

1360.
Jordan WONG (USA):
Ugly but good  4 min.

1361.
Jordan WONG (USA):
Ugly But Good  4 min.

1362.
Davy WALKER (USA):
Unto The Circle  19 min.

1363.
Marielle JAKOBSONS (USA):
White Sparks  5 min.

1364.
Maria IBRAHIMOVA (USA, Azerbajdzsán):
I Want To Fly  22 min.

1365.
Amelie WEN (USA, Kína):
Fata Morgana  21 min.

1366.
Michal JASKULSKI (USA, Lengyelország):
PRZY PLANTY 7/9  87 min.

1367.
Konstantin BOCK (USA, Németország):

1368.
Konstantin VIHREV-SMIRNOV (USA, Oroszország):
Dar  22 min.

1369.
Joana PIMENTA (USA, Portugália, Brazília):

A Tenger Virága
1370.
Jorge THIELEN ARMAND (Venezuela):

1371.
Aline MAGREZ (Vietnám, Belgium):
NO'I  22 min.

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák