www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. december SzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVH Aktuális program:
2018.12.17.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Nevezett filmek

MEDIAWAVE 2019


1.
Υannis ZAFIRIS (Görögország):
Springtime Rest  15 min.

2.
. SUKI (Franciaország):
Les pieds nus  4 min.

3.
Abbas JALALI YEKTA (Irán):
Son Of The Sea  10 min.

4.
Aitor Carlos,Raul HERRERO LARRUMBIDE,COLOMER VÁLCARCEL (Spanyolország):
VSSanta  4 min.

5.
Alba PINO (Spanyolország):
Libélulas  21 min.

6.
Alberto MARÍA & David & Belén FERNÁNDEZ TIEMBLO & MIRANDA & Kruppa ROBELO (Spanyolország):
24:37:00  9 min.

7.
Alejandro RENEDO VILLAGRAN (Spanyolország):
Cuarteto  14 min.

8.
Alexandre LANçA (Franciaország):
Perle de nuit  20 min.

9.
Amir RASHIDIFARD (Irán):

10.
Anastasia NOVIKOVA (Oroszország):

11.
Anastazja DABROWSKA (Lengyelország):
Wonder Girls  20 min.

12.
Angelika NOVOKREPOVSKAYA (Oroszország):

13.
Anji TARATUTA (Oroszország, Olaszország):

14.
Anna KOROTAEVA (Oroszország):

15.
Anshuman SHASTRI (India):

16.
Arnau GòDIA MONTESINOS (Spanyolország):
Psicolapse  7 min.

17.
Asier RAMOS (Spanyolország):
Petit  11 min.

18.
Aurélia MENGIN (Réunion):
FORNACIS  83 min.

19.
Aurelien LAPLACE (Franciaország):
Le graffiti  9 min.

20.
Ayat ASADI RAHBAR (Irán):
راحیل  30 min.

21.
BALOJI (Belgium):

Aleksi
22.
Barbara VEKARIC (Horvátország, Szerbia):
Aleksi  90 min.

23.
Bartosz BALA (Lengyelország):
Rodzenstwo  23 min.

24.
Bartosz REETZ (Lengyelország):
Przystanek  15 min.

25.
Bayan ZARABI (Irán):
خط صورتی  15 min.

26.
Behrouz NOORANIPOUR (Irán):
Dayan  80 min.

27.
Bernardo ZANOTTA (Hollandia):
Heart of Hunger  29 min.

28.
Boris SEEWALD (Németország):
Afterword  9 min.

29.
Borja ÁLVAREZ HERNÁNDEZ (Spanyolország):
Adosados  11 min.

30.
Branislav MILATOVIć (Montenegró):

A báró hazatér
31.
BREIER Ádám (Magyarország):

32.
Camille LUGAN (Franciaország):
La Persistente  22 min.

33.
Carlota PEREDA (Spanyolország):
Cerdita  14 min.

34.
Clémence LEBATTEUX (Franciaország):
Edith et Henry  14 min.

35.
Claudia NEGRO GARCÍA (Spanyolország):
Concerto Em F  20 min.

36.
Constance MEYER (Franciaország):

37.
Damián DEL CORRAL (Spanyolország):
NIÑA 2018  7 min.

38.
Damian KOCUR (Lengyelország):
1410  28 min.

39.
David OEO (Spanyolország):
Jaula  12 min.

40.
Dawn WESTLAKE (USA, Spanyolország):
Pooling  4 min.

41.
Delia HESS (Svájc):
Circuit  8 min.

42.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):

43.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):

44.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):
00777  1 min.

45.
Dmitri VOLOGDIN (Oroszország):

Kockaember
46.
DOMBROVSZKY Linda (Magyarország):
Kockaember  18 min.

47.
Dominika GNATEK (Lengyelország):

48.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

Narak király öröksége
49.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

50.
Ekaterina KUZNETSOVA (Oroszország):
Razum  16 min.

51.
Ekaterina MAMONTOVA (Oroszország):
Mne 20  44 min.

52.
Ekaterina TARASOVA (Belorusszia):

53.
Elaheh MOUSAVI (Irán):

54.
Emiliano GRANADA ORTEGA (Spanyolország):
La AraÑA  13 min.

55.
Ernest WENCEL (Lengyelország):
Esprits Animaux  13 min.

56.
Evgeny YABLOKOV (Spanyolország):
Nómada  12 min.

Lélegzés
57.
Farshid AYOOBINEJAD (Irán):

58.
Fatemeh MOHAMADI (Irán):
Faramooshi  16 min.

59.
Fereydoun NAJAFI (Irán):
Ski Baz  76 min.

60.
Florence HUGUES (Franciaország):
L'oeil du cyclo  25 min.

61.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

62.
Gholamreza JAFARI (Afganisztán, Irán):

63.
Gleb ROSS (Oroszország):

64.
Guillaume CARAMELLE (Franciaország):
Une Nuit  3 min.

65.
Héctor HERCE SÁNCHEZ (Spanyolország):

66.
Hosein GHENA’AT (Irán):

67.
Iker ARCE @ Miriam ORTEGA (Spanyolország):

68.
Iman HAMIDI (Irán):

69.
Irena PASKALI (Litvánia):

70.
Iria,María Magdalena,Roberto MONTES LIBRERO,ORELLANA PERO,PÉREZ MORÁN (Spanyolország):

71.
Israel AHUMADA (Mexikó):
Dejar la piel  32 min.

Faust a sötétben
72.
Israel AHUMADA (Mexikó):

73.
Iwo KONDEFER (Lengyelország):

74.
Jaanis VALK (Észtország):

75.
Jagoda MADEJ (Lengyelország):

76.
Jaime BASELGA AGUSTÍ (Spanyolország):

77.
James EVERETT (Egyesült Királyság):
THE MOOR  11 min.

78.
Jay Kevin COMPOSTA (Egyesült Királyság):

Dühös
79.
Jean-Baptiste DUSSÉAUX (Franciaország):

80.
Jeroen HOUBEN (Hollandia):
De Matchmaker  92 min.

81.
Joaquín PÉREZ ORDÓñEZ (Spanyolország):
Anabel  11 min.

82.
Jonathan HAZAN (Franciaország):
La Parcelle  20 min.

83.
Jorge MURIEL (Spanyolország):

84.
José Luis LÓPEZ-LINARES (Spanyolország):

85.
Juan BEIRO (Spanyolország):
Las Vegas  23 min.

86.
Juan FRANCISCO VIRUEGA (Spanyolország):
Domesticado  17 min.

87.
Juan Pablo POLANCO CARRANZA (Spanyolország):
Desvelo  7 min.

88.
Julian TALANDZIEWICZ (Lengyelország):
Lekcja  12 min.

89.
Julie REMBAUVILLE (Franciaország):

90.
Kiana NAGHSHINEH (Németország):
Augenblicke  4 min.

91.
Kike ARROYO (Spanyolország):
Noel  12 min.

92.
Kirill KULAGIN (Oroszország, Nagy- Britannia):
Let It Soul  38 min.

93.
Klaudia KESKA (Lengyelország):
Casting  18 min.

94.
Konstantin CHELIDZE (Oroszország):

95.
Kourosh MASHHADI (Irán):
Zerehi  25 min.

96.
Ksenia RAPPOPORT & Alexander TSYPKIN & Pavel KAPINOS (Oroszország):

97.
Kseniya NECHAEVA (Oroszország):

98.
LASKAI Csaba (Magyaroroszág):
December  20 min.

99.
Laura POUSA (Spanyolország):

100.
Laura TOLEDO CARBALLO (Spanyolország):
Replicante  6 min.

101.
LAVRO Ferenc (Magyarország):

102.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Mankind  13 min.

103.
Lazare GOUSSEAU (Franciaország):
El Asembleo  72 min.

104.
Lucas GLOPPE (Franciaország):

105.
Luis JUANES (Spanyolország):
Los Atlantes  9 min.

106.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spanyolország):
ALIENS  23 min.

107.
Luka KLAPAN (Horvátország):
Sakreštan  17 min.

108.
Magdalena SEWERYN & Igor POLANIEWICZ (Lengyelország):

109.
Mahmoud SAEMIN (Irán):
Akharin Mahi  7 min.

Tűz
110.
Maria SHULGINA (Oroszország):
Ogon' / Tűz  13 min.

111.
Marta ALEDO (Spanyolország):
Seatlle  19 min.

112.
Max LUSSON (Spanyolország):
Mundos  12 min.

113.
Michael LYONS (Japán):

114.
Mirac ATABEY (Törökország):
Livadi  15 min.

115.
Mohamadali BASHEH AHANGAR (Irán):
Sarv e Zir e Aab  112 min.

116.
Mohamadreza RASOULI (Irán):
Sorenjan  85 min.

A csendes méh
117.
Mohamed MOWAFI (Egyiptom):

118.
Mohammad EHSANI (Irán):
Karun  52 min.

119.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Halazoon  11 min.

120.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Parvaz Mahiha  15 min.

121.
Mojataba MOUSAVI (Irán):
Aghaye Gavazn  9 min.

A baba
123.
NÉMETH József (Magyarország):
A baba  30 min.

A panel
124.
NÉMETH József (Magyarország):
A panel  51 min.

125.
Najat MOWLUDI (Irán):

126.
Nicolas BIANCO-LEVRIN (Franciaország):

127.
Omid SHAMS (Irán):
Shab e Tavalod  23 min.

128.
Pablo ADIEGO ALMUDEVAR (Spanyolország):
Camposanto  24 min.

129.
Pablo BARCE (Spanyolország):
El Nadador  18 min.

130.
Pablo GARCÍA SANZ (Spanyolország):
Folk  77 min.

131.
Paola GOSALVEZ (Spanyolország):
El Rey Negro  68 min.

132.
Pat Howl KOSTYSZYN (Lengyelország):
Tamtej nocy  24 min.

133.
Payal KAPADIA (India):

134.
Pedro COLLANTES (Spanyolország):
Ato San Nen  25 min.

135.
Petr FEDOROV (Oroszország):

136.
Petr KELEPTRISHVILI & Artem OZHOGOV (Oroszország):

137.
Piotr SUBBOTKO (Lengyelország):

138.
Rahbar QANBARI (Irán):

139.
Reza GOLCHIN (Irán):

140.
Reza GOLCHIN (Irán):

1
141.
Roman SINITSYN (Oroszország):
Один / 1  6 min.

142.
Saman HOSSEINPOUR (Irán):

Alias Jenny
143.
Samira FANSA (Németország):

144.
Sarah VAN DEN BOOM (Franciaország):

Golnesa
145.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):
Golnesa  94 min.

146.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):
بازگشت  21 min.

147.
SIMÓ Ibolya (Románia):
Falu Fessön  22 min.

148.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

149.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

150.
Steeve FITOUSSI & Daniel BRENER (Izrael):

151.
Susana ARBIZU, Henri BELIN, Nicolas DROUET, Mickaël FOUCAULT (Franciaország):

152.
Sylwia ROSAK (Lengyelország):

153.
Tadeusz KABICZ (Lengyelország):
Zamek  22 min.

154.
Thibault LANG-WILLAR (Franciaország):

155.
Thomas VAN ZUYLEN (Belgium):

156.
Toma STENKO (Oroszország, Grúzia):
Krik  24 min.

157.
Ursula ROMERO GERBERDING (Spanyolország):
ALAN  20 min.

158.
Valentin SUNTSOV (Oroszország):
Uspekh  8 min.

A szükséges lépéseken
159.
valentina PONOMARENKO (Oroszország):

160.
Vasilisa KUZMINA (Oroszország):

161.
Violeta TRINCADO (Spanyolország):
Zacarias  12 min.

162.
Vladimir ALENIKOV (Oroszország):

163.
Vladimir KVETNOY (Oroszország):

164.
Wojciech KLIMALA (Lengyelország):
Elizabeth  24 min.

165.
Yasseman TOURANG (Svédország):

166.
Yves CHAUDOUëT (Franciaország):
La Joueuse  26,05 min.

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák